Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Trail Berga-Rassos-Berga

26K RFEA

07 maig 2022
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 02:16:02

T. oficial: 02:16:02

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:16:31

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 5:14 min/km

Club: cataluña

Rassos: 1:19:12

Hora Rassos : 09:19:41

Pos Rassos : 1

-

Meta: 2:16:02

Hora meta: 10:16:31

Pos meta : 1

Z

2:27:56
02:16:02
2:04:07
i
Miquel Corbera Rubio
02:17:58 (Tr: 2:17:58)
i
Zaid Ait Malek Oulkis
02:20:13 (Tr: 2:20:13)
i
Raul Ortiz Cabello
02:21:32 (Tr: 2:21:32)
i
Alejandro Garcia Carrillo
02:25:12 (Tr: 2:25:12)
i
Guillermo Albert Lizandra
02:26:57 (Tr: 2:26:57)
i
Alvaro Escuela Perdomo
02:27:56 (Tr: 2:27:56)

T. real: 02:17:58

T. oficial: 02:17:58

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:18:27

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 5:19 min/km

Club: cataluña

Rassos: 1:20:25

Hora Rassos : 09:20:54

Pos Rassos : 2

-

Meta: 2:17:58

Hora meta: 10:18:27

Pos meta : 2

Z

2:27:56
02:17:58
2:08:00
i
Oriol Cardona Coll
02:16:02 (Tr: 2:16:02)
i
Zaid Ait Malek Oulkis
02:20:13 (Tr: 2:20:13)
i
Raul Ortiz Cabello
02:21:32 (Tr: 2:21:32)
i
Alejandro Garcia Carrillo
02:25:12 (Tr: 2:25:12)
i
Guillermo Albert Lizandra
02:26:57 (Tr: 2:26:57)
i
Alvaro Escuela Perdomo
02:27:56 (Tr: 2:27:56)

T. real: 02:20:13

T. oficial: 02:20:13

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:20:42

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 5:24 min/km

Club: murcia

Rassos: 1:25:42

Hora Rassos : 09:26:11

Pos Rassos : 4

-

Meta: 2:20:13

Hora meta: 10:20:42

Pos meta : 3

X 1 posició

2:27:56
02:20:13
2:12:29
i
Oriol Cardona Coll
02:16:02 (Tr: 2:16:02)
i
Miquel Corbera Rubio
02:17:58 (Tr: 2:17:58)
i
Raul Ortiz Cabello
02:21:32 (Tr: 2:21:32)
i
Alejandro Garcia Carrillo
02:25:12 (Tr: 2:25:12)
i
Guillermo Albert Lizandra
02:26:57 (Tr: 2:26:57)
i
Alvaro Escuela Perdomo
02:27:56 (Tr: 2:27:56)

T. real: 02:21:32

T. oficial: 02:21:32

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:22:01

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 5:27 min/km

Club: andalucía

Rassos: 1:26:04

Hora Rassos : 09:26:33

Pos Rassos : 5

-

Meta: 2:21:32

Hora meta: 10:22:01

Pos meta : 4

X 1 posició

2:27:56
02:21:32
2:15:07
i
Oriol Cardona Coll
02:16:02 (Tr: 2:16:02)
i
Miquel Corbera Rubio
02:17:58 (Tr: 2:17:58)
i
Zaid Ait Malek Oulkis
02:20:13 (Tr: 2:20:13)
i
Alejandro Garcia Carrillo
02:25:12 (Tr: 2:25:12)
i
Guillermo Albert Lizandra
02:26:57 (Tr: 2:26:57)
i
Alvaro Escuela Perdomo
02:27:56 (Tr: 2:27:56)

T. real: 02:25:12

T. oficial: 02:25:12

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:25:41

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 5:36 min/km

Club: murcia

Rassos: 1:24:26

Hora Rassos : 09:24:55

Pos Rassos : 3

-

Meta: 2:25:12

Hora meta: 10:25:41

Pos meta : 5

Y 2 posicions

2:32:26
02:25:12
2:17:58
i
Miquel Corbera Rubio
02:17:58 (Tr: 2:17:58)
i
Zaid Ait Malek Oulkis
02:20:13 (Tr: 2:20:13)
i
Raul Ortiz Cabello
02:21:32 (Tr: 2:21:32)
i
Guillermo Albert Lizandra
02:26:57 (Tr: 2:26:57)
i
Alvaro Escuela Perdomo
02:27:56 (Tr: 2:27:56)
i
Alejandro Forcades Pujol
02:28:31 (Tr: 2:28:31)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:28:56 (Tr: 2:28:56)
i
Pablo Villalobos Bazaga
02:30:38 (Tr: 2:30:38)
i
Cristobal Adell Albalat
02:31:45 (Tr: 2:31:45)
i
Damian Ramis Pons
02:32:26 (Tr: 2:32:26)

T. real: 02:26:57

T. oficial: 02:26:57

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:27:26

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 5:40 min/km

Club: comunidad valenciana

Rassos: 1:26:39

Hora Rassos : 09:27:08

Pos Rassos : 6

-

Meta: 2:26:57

Hora meta: 10:27:26

Pos meta : 6

Z

2:33:41
02:26:57
2:20:13
i
Zaid Ait Malek Oulkis
02:20:13 (Tr: 2:20:13)
i
Raul Ortiz Cabello
02:21:32 (Tr: 2:21:32)
i
Alejandro Garcia Carrillo
02:25:12 (Tr: 2:25:12)
i
Alvaro Escuela Perdomo
02:27:56 (Tr: 2:27:56)
i
Alejandro Forcades Pujol
02:28:31 (Tr: 2:28:31)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:28:56 (Tr: 2:28:56)
i
Pablo Villalobos Bazaga
02:30:38 (Tr: 2:30:38)
i
Cristobal Adell Albalat
02:31:45 (Tr: 2:31:45)
i
Damian Ramis Pons
02:32:26 (Tr: 2:32:26)
i
Pablo Bautista Rovira
02:32:36 (Tr: 2:32:36)
i
Roger Comellas Espelt
02:32:56 (Tr: 2:32:56)
i
Alvaro Ramos Peña
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Oswaldo Medina Gutierrez
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Alejandro Diaz Diaz
02:33:19 (Tr: 2:33:19)
i
Jose luis Garcia Pujadas
02:33:22 (Tr: 2:33:22)

T. real: 02:27:56

T. oficial: 02:27:56

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:28:25

Cat:SenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 5:42 min/km

Club: canarias

Rassos: 1:26:56

Hora Rassos : 09:27:25

Pos Rassos : 7

-

Meta: 2:27:56

Hora meta: 10:28:25

Pos meta : 7

Z

2:34:21
02:27:56
2:21:32
i
Raul Ortiz Cabello
02:21:32 (Tr: 2:21:32)
i
Alejandro Garcia Carrillo
02:25:12 (Tr: 2:25:12)
i
Guillermo Albert Lizandra
02:26:57 (Tr: 2:26:57)
i
Alejandro Forcades Pujol
02:28:31 (Tr: 2:28:31)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:28:56 (Tr: 2:28:56)
i
Pablo Villalobos Bazaga
02:30:38 (Tr: 2:30:38)
i
Cristobal Adell Albalat
02:31:45 (Tr: 2:31:45)
i
Damian Ramis Pons
02:32:26 (Tr: 2:32:26)
i
Pablo Bautista Rovira
02:32:36 (Tr: 2:32:36)
i
Roger Comellas Espelt
02:32:56 (Tr: 2:32:56)
i
Alvaro Ramos Peña
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Oswaldo Medina Gutierrez
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Alejandro Diaz Diaz
02:33:19 (Tr: 2:33:19)
i
Jose luis Garcia Pujadas
02:33:22 (Tr: 2:33:22)
i
Santiago Navarro Santamaria
02:34:15 (Tr: 2:34:14)

T. real: 02:28:31

T. oficial: 02:28:31

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:29:00

Cat:SenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 5:43 min/km

Club: islas baleares

Rassos: 1:28:21

Hora Rassos : 09:28:50

Pos Rassos : 8

-

Meta: 2:28:31

Hora meta: 10:29:00

Pos meta : 8

Z

2:31:51
02:28:31
2:25:12
i
Alejandro Garcia Carrillo
02:25:12 (Tr: 2:25:12)
i
Guillermo Albert Lizandra
02:26:57 (Tr: 2:26:57)
i
Alvaro Escuela Perdomo
02:27:56 (Tr: 2:27:56)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:28:56 (Tr: 2:28:56)
i
Pablo Villalobos Bazaga
02:30:38 (Tr: 2:30:38)
i
Cristobal Adell Albalat
02:31:45 (Tr: 2:31:45)

T. real: 02:28:56

T. oficial: 02:28:56

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:29:25

Cat:SenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 5:44 min/km

Club: cataluña

Rassos: 1:28:54

Hora Rassos : 09:29:23

Pos Rassos : 9

-

Meta: 2:28:56

Hora meta: 10:29:25

Pos meta : 9

Z

2:32:26
02:28:56
2:25:26
i
Guillermo Albert Lizandra
02:26:57 (Tr: 2:26:57)
i
Alvaro Escuela Perdomo
02:27:56 (Tr: 2:27:56)
i
Alejandro Forcades Pujol
02:28:31 (Tr: 2:28:31)
i
Pablo Villalobos Bazaga
02:30:38 (Tr: 2:30:38)
i
Cristobal Adell Albalat
02:31:45 (Tr: 2:31:45)
i
Damian Ramis Pons
02:32:26 (Tr: 2:32:26)

T. real: 02:30:38

T. oficial: 02:30:38

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:31:07

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 5:48 min/km

Club: madrid

Rassos: 1:33:08

Hora Rassos : 09:33:37

Pos Rassos : 24

-

Meta: 2:30:38

Hora meta: 10:31:07

Pos meta : 10

X 14 posicions

2:33:20
02:30:38
2:27:56
i
Alvaro Escuela Perdomo
02:27:56 (Tr: 2:27:56)
i
Alejandro Forcades Pujol
02:28:31 (Tr: 2:28:31)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:28:56 (Tr: 2:28:56)
i
Cristobal Adell Albalat
02:31:45 (Tr: 2:31:45)
i
Damian Ramis Pons
02:32:26 (Tr: 2:32:26)
i
Pablo Bautista Rovira
02:32:36 (Tr: 2:32:36)
i
Roger Comellas Espelt
02:32:56 (Tr: 2:32:56)
i
Alvaro Ramos Peña
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Oswaldo Medina Gutierrez
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Alejandro Diaz Diaz
02:33:19 (Tr: 2:33:19)

T. real: 02:31:45

T. oficial: 02:31:45

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:32:14

Cat:SenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 5:51 min/km

Club: comunidad valenciana

Rassos: 1:31:04

Hora Rassos : 09:31:33

Pos Rassos : 14

-

Meta: 2:31:45

Hora meta: 10:32:14

Pos meta : 11

X 3 posicions

2:34:59
02:31:45
2:28:31
i
Alejandro Forcades Pujol
02:28:31 (Tr: 2:28:31)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:28:56 (Tr: 2:28:56)
i
Pablo Villalobos Bazaga
02:30:38 (Tr: 2:30:38)
i
Damian Ramis Pons
02:32:26 (Tr: 2:32:26)
i
Pablo Bautista Rovira
02:32:36 (Tr: 2:32:36)
i
Roger Comellas Espelt
02:32:56 (Tr: 2:32:56)
i
Alvaro Ramos Peña
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Oswaldo Medina Gutierrez
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Alejandro Diaz Diaz
02:33:19 (Tr: 2:33:19)
i
Jose luis Garcia Pujadas
02:33:22 (Tr: 2:33:22)
i
Santiago Navarro Santamaria
02:34:15 (Tr: 2:34:14)

T. real: 02:32:26

T. oficial: 02:32:26

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:32:55

Cat:SenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 5:52 min/km

Club: islas baleares

Rassos: 1:30:24

Hora Rassos : 09:30:53

Pos Rassos : 10

-

Meta: 2:32:26

Hora meta: 10:32:55

Pos meta : 12

Y 2 posicions

2:35:56
02:32:26
2:28:56
i
Marc Pinsach Rubirola
02:28:56 (Tr: 2:28:56)
i
Pablo Villalobos Bazaga
02:30:38 (Tr: 2:30:38)
i
Cristobal Adell Albalat
02:31:45 (Tr: 2:31:45)
i
Pablo Bautista Rovira
02:32:36 (Tr: 2:32:36)
i
Roger Comellas Espelt
02:32:56 (Tr: 2:32:56)
i
Alvaro Ramos Peña
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Oswaldo Medina Gutierrez
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Alejandro Diaz Diaz
02:33:19 (Tr: 2:33:19)
i
Jose luis Garcia Pujadas
02:33:22 (Tr: 2:33:22)
i
Santiago Navarro Santamaria
02:34:15 (Tr: 2:34:14)
i
William ricard Aveiro Garay
02:35:39 (Tr: 2:35:39)
i
Evaristo Almeida Benítez
02:35:46 (Tr: 2:35:46)

T. real: 02:32:36

T. oficial: 02:32:36

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:33:05

Cat:SenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 5:53 min/km

Club: murcia

Rassos: 1:31:51

Hora Rassos : 09:32:20

Pos Rassos : 17

-

Meta: 2:32:36

Hora meta: 10:33:05

Pos meta : 13

X 4 posicions

2:34:33
02:32:36
2:30:38
i
Pablo Villalobos Bazaga
02:30:38 (Tr: 2:30:38)
i
Cristobal Adell Albalat
02:31:45 (Tr: 2:31:45)
i
Damian Ramis Pons
02:32:26 (Tr: 2:32:26)
i
Roger Comellas Espelt
02:32:56 (Tr: 2:32:56)
i
Alvaro Ramos Peña
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Oswaldo Medina Gutierrez
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Alejandro Diaz Diaz
02:33:19 (Tr: 2:33:19)
i
Jose luis Garcia Pujadas
02:33:22 (Tr: 2:33:22)
i
Santiago Navarro Santamaria
02:34:15 (Tr: 2:34:14)

T. real: 02:32:56

T. oficial: 02:32:56

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:33:25

Cat:SenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 5:53 min/km

Club: cataluña

Rassos: 1:31:02

Hora Rassos : 09:31:31

Pos Rassos : 13

-

Meta: 2:32:56

Hora meta: 10:33:25

Pos meta : 14

Y 1 posició

2:34:08
02:32:56
2:31:45
i
Cristobal Adell Albalat
02:31:45 (Tr: 2:31:45)
i
Damian Ramis Pons
02:32:26 (Tr: 2:32:26)
i
Pablo Bautista Rovira
02:32:36 (Tr: 2:32:36)
i
Alvaro Ramos Peña
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Oswaldo Medina Gutierrez
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Alejandro Diaz Diaz
02:33:19 (Tr: 2:33:19)
i
Jose luis Garcia Pujadas
02:33:22 (Tr: 2:33:22)

T. real: 02:33:00

T. oficial: 02:33:00

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:33:29

Cat:SenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 5:54 min/km

Club: navarra

Rassos: 1:31:44

Hora Rassos : 09:32:13

Pos Rassos : 16

-

Meta: 2:33:00

Hora meta: 10:33:29

Pos meta : 15

X 1 posició

2:33:34
02:33:00
2:32:26
i
Damian Ramis Pons
02:32:26 (Tr: 2:32:26)
i
Pablo Bautista Rovira
02:32:36 (Tr: 2:32:36)
i
Roger Comellas Espelt
02:32:56 (Tr: 2:32:56)
i
Oswaldo Medina Gutierrez
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Alejandro Diaz Diaz
02:33:19 (Tr: 2:33:19)
i
Jose luis Garcia Pujadas
02:33:22 (Tr: 2:33:22)

T. real: 02:33:00

T. oficial: 02:33:00

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:33:29

Cat:SenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 5:54 min/km

Club: canarias

Rassos: 1:32:32

Hora Rassos : 09:33:01

Pos Rassos : 20

-

Meta: 2:33:00

Hora meta: 10:33:29

Pos meta : 16

X 4 posicions

2:34:15
02:33:00
2:31:45
i
Cristobal Adell Albalat
02:31:45 (Tr: 2:31:45)
i
Damian Ramis Pons
02:32:26 (Tr: 2:32:26)
i
Pablo Bautista Rovira
02:32:36 (Tr: 2:32:36)
i
Roger Comellas Espelt
02:32:56 (Tr: 2:32:56)
i
Alvaro Ramos Peña
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Alejandro Diaz Diaz
02:33:19 (Tr: 2:33:19)
i
Jose luis Garcia Pujadas
02:33:22 (Tr: 2:33:22)
i
Santiago Navarro Santamaria
02:34:15 (Tr: 2:34:14)

T. real: 02:33:19

T. oficial: 02:33:19

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:33:48

Cat:SenM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 5:54 min/km

Club: canarias

Rassos: 1:33:02

Hora Rassos : 09:33:31

Pos Rassos : 22

-

Meta: 2:33:19

Hora meta: 10:33:48

Pos meta : 17

X 5 posicions

2:35:39
02:33:19
2:30:59
i
Cristobal Adell Albalat
02:31:45 (Tr: 2:31:45)
i
Damian Ramis Pons
02:32:26 (Tr: 2:32:26)
i
Pablo Bautista Rovira
02:32:36 (Tr: 2:32:36)
i
Roger Comellas Espelt
02:32:56 (Tr: 2:32:56)
i
Alvaro Ramos Peña
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Oswaldo Medina Gutierrez
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Jose luis Garcia Pujadas
02:33:22 (Tr: 2:33:22)
i
Santiago Navarro Santamaria
02:34:15 (Tr: 2:34:14)
i
William ricard Aveiro Garay
02:35:39 (Tr: 2:35:39)

T. real: 02:33:22

T. oficial: 02:33:22

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:33:51

Cat:SenM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 5:54 min/km

Club: islas baleares

Rassos: 1:30:33

Hora Rassos : 09:31:02

Pos Rassos : 11

-

Meta: 2:33:22

Hora meta: 10:33:51

Pos meta : 18

Y 7 posicions

2:35:46
02:33:22
2:30:59
i
Cristobal Adell Albalat
02:31:45 (Tr: 2:31:45)
i
Damian Ramis Pons
02:32:26 (Tr: 2:32:26)
i
Pablo Bautista Rovira
02:32:36 (Tr: 2:32:36)
i
Roger Comellas Espelt
02:32:56 (Tr: 2:32:56)
i
Alvaro Ramos Peña
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Oswaldo Medina Gutierrez
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Alejandro Diaz Diaz
02:33:19 (Tr: 2:33:19)
i
Santiago Navarro Santamaria
02:34:15 (Tr: 2:34:14)
i
William ricard Aveiro Garay
02:35:39 (Tr: 2:35:39)
i
Evaristo Almeida Benítez
02:35:46 (Tr: 2:35:46)

T. real: 02:34:14

T. oficial: 02:34:15

Inici real: 08:00:30

Hora meta: 10:34:44

Cat:SenM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 5:56 min/km

Club: comunidad valenciana

Rassos: 1:31:11

Hora Rassos : 09:31:41

Pos Rassos : 15

-

Meta: 2:34:14

Hora meta: 10:34:44

Pos meta : 19

Y 4 posicions

2:36:05
02:34:15
2:32:24
i
Damian Ramis Pons
02:32:26 (Tr: 2:32:26)
i
Pablo Bautista Rovira
02:32:36 (Tr: 2:32:36)
i
Roger Comellas Espelt
02:32:56 (Tr: 2:32:56)
i
Alvaro Ramos Peña
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Oswaldo Medina Gutierrez
02:33:00 (Tr: 2:33:00)
i
Alejandro Diaz Diaz
02:33:19 (Tr: 2:33:19)
i
Jose luis Garcia Pujadas
02:33:22 (Tr: 2:33:22)
i
William ricard Aveiro Garay
02:35:39 (Tr: 2:35:39)
i
Evaristo Almeida Benítez
02:35:46 (Tr: 2:35:46)
i
Enrique Gallego Del Castillo
02:36:05 (Tr: 2:36:05)

T. real: 02:35:39

T. oficial: 02:35:39

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:36:08

Cat:SenM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 6:00 min/km

Club: islas baleares

Rassos: 1:32:19

Hora Rassos : 09:32:48

Pos Rassos : 19

-

Meta: 2:35:39

Hora meta: 10:36:08

Pos meta : 20

Y 1 posició

2:38:00
02:35:39
2:33:19
i
Alejandro Diaz Diaz
02:33:19 (Tr: 2:33:19)
i
Jose luis Garcia Pujadas
02:33:22 (Tr: 2:33:22)
i
Santiago Navarro Santamaria
02:34:15 (Tr: 2:34:14)
i
Evaristo Almeida Benítez
02:35:46 (Tr: 2:35:46)
i
Enrique Gallego Del Castillo
02:36:05 (Tr: 2:36:05)
i
Cristian Alvarez Colonge
02:36:20 (Tr: 2:36:20)
i
Sergi Beltran Font
02:36:46 (Tr: 2:36:45)
i
Eukeni Goicoechea Larraza
02:36:47 (Tr: 2:36:47)
i
Imanol Inza Guisasola
02:36:48 (Tr: 2:36:48)
i
Jose angel Fernandez Jimenez
02:37:53 (Tr: 2:37:53)

T. real: 02:35:46

T. oficial: 02:35:46

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:36:15

Cat:SenM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 6:00 min/km

Club: canarias

Rassos: 1:33:25

Hora Rassos : 09:33:54

Pos Rassos : 26

-

Meta: 2:35:46

Hora meta: 10:36:15

Pos meta : 21

X 5 posicions

2:38:09
02:35:46
2:33:22
i
Jose luis Garcia Pujadas
02:33:22 (Tr: 2:33:22)
i
Santiago Navarro Santamaria
02:34:15 (Tr: 2:34:14)
i
William ricard Aveiro Garay
02:35:39 (Tr: 2:35:39)
i
Enrique Gallego Del Castillo
02:36:05 (Tr: 2:36:05)
i
Cristian Alvarez Colonge
02:36:20 (Tr: 2:36:20)
i
Sergi Beltran Font
02:36:46 (Tr: 2:36:45)
i
Eukeni Goicoechea Larraza
02:36:47 (Tr: 2:36:47)
i
Imanol Inza Guisasola
02:36:48 (Tr: 2:36:48)
i
Jose angel Fernandez Jimenez
02:37:53 (Tr: 2:37:53)

T. real: 02:36:05

T. oficial: 02:36:05

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:36:34

Cat:SenM

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 6:01 min/km

Club: andalucía

Rassos: 1:32:42

Hora Rassos : 09:33:11

Pos Rassos : 21

-

Meta: 2:36:05

Hora meta: 10:36:34

Pos meta : 22

Y 1 posició

2:37:56
02:36:05
2:34:15
i
Santiago Navarro Santamaria
02:34:15 (Tr: 2:34:14)
i
William ricard Aveiro Garay
02:35:39 (Tr: 2:35:39)
i
Evaristo Almeida Benítez
02:35:46 (Tr: 2:35:46)
i
Cristian Alvarez Colonge
02:36:20 (Tr: 2:36:20)
i
Sergi Beltran Font
02:36:46 (Tr: 2:36:45)
i
Eukeni Goicoechea Larraza
02:36:47 (Tr: 2:36:47)
i
Imanol Inza Guisasola
02:36:48 (Tr: 2:36:48)
i
Jose angel Fernandez Jimenez
02:37:53 (Tr: 2:37:53)

T. real: 02:36:20

T. oficial: 02:36:20

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:36:49

Cat:SenM

Pos. categoria: 22

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 6:01 min/km

Club: comunidad valenciana

Rassos: 1:32:04

Hora Rassos : 09:32:33

Pos Rassos : 18

-

Meta: 2:36:20

Hora meta: 10:36:49

Pos meta : 23

Y 5 posicions

2:37:01
02:36:20
2:35:39
i
William ricard Aveiro Garay
02:35:39 (Tr: 2:35:39)
i
Evaristo Almeida Benítez
02:35:46 (Tr: 2:35:46)
i
Enrique Gallego Del Castillo
02:36:05 (Tr: 2:36:05)
i
Sergi Beltran Font
02:36:46 (Tr: 2:36:45)
i
Eukeni Goicoechea Larraza
02:36:47 (Tr: 2:36:47)
i
Imanol Inza Guisasola
02:36:48 (Tr: 2:36:48)

T. real: 02:36:45

T. oficial: 02:36:46

Inici real: 08:00:30

Hora meta: 10:37:15

Cat:SenM

Pos. categoria: 23

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 6:02 min/km

Club: islas baleares

Rassos: 1:30:58

Hora Rassos : 09:31:28

Pos Rassos : 12

-

Meta: 2:36:45

Hora meta: 10:37:15

Pos meta : 24

Y 12 posicions

2:37:53
02:36:46
2:35:38
i
William ricard Aveiro Garay
02:35:39 (Tr: 2:35:39)
i
Evaristo Almeida Benítez
02:35:46 (Tr: 2:35:46)
i
Enrique Gallego Del Castillo
02:36:05 (Tr: 2:36:05)
i
Cristian Alvarez Colonge
02:36:20 (Tr: 2:36:20)
i
Eukeni Goicoechea Larraza
02:36:47 (Tr: 2:36:47)
i
Imanol Inza Guisasola
02:36:48 (Tr: 2:36:48)
i
Jose angel Fernandez Jimenez
02:37:53 (Tr: 2:37:53)

T. real: 02:36:47

T. oficial: 02:36:47

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:37:16

Cat:SenM

Pos. categoria: 24

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 6:02 min/km

Club: navarra

Rassos: 1:33:31

Hora Rassos : 09:34:00

Pos Rassos : 28

-

Meta: 2:36:47

Hora meta: 10:37:16

Pos meta : 25

X 3 posicions

2:38:21
02:36:47
2:35:13
i
William ricard Aveiro Garay
02:35:39 (Tr: 2:35:39)
i
Evaristo Almeida Benítez
02:35:46 (Tr: 2:35:46)
i
Enrique Gallego Del Castillo
02:36:05 (Tr: 2:36:05)
i
Cristian Alvarez Colonge
02:36:20 (Tr: 2:36:20)
i
Sergi Beltran Font
02:36:46 (Tr: 2:36:45)
i
Imanol Inza Guisasola
02:36:48 (Tr: 2:36:48)
i
Jose angel Fernandez Jimenez
02:37:53 (Tr: 2:37:53)
i
Marc Trasserra Pujol
02:38:21 (Tr: 2:38:21)

T. real: 02:36:48

T. oficial: 02:36:48

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:37:17

Cat:SenM

Pos. categoria: 25

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 6:02 min/km

Club: país vasco

Rassos: 1:33:15

Hora Rassos : 09:33:44

Pos Rassos : 25

-

Meta: 2:36:48

Hora meta: 10:37:17

Pos meta : 26

Y 1 posició

2:39:25
02:36:48
2:34:11
i
Santiago Navarro Santamaria
02:34:15 (Tr: 2:34:14)
i
William ricard Aveiro Garay
02:35:39 (Tr: 2:35:39)
i
Evaristo Almeida Benítez
02:35:46 (Tr: 2:35:46)
i
Enrique Gallego Del Castillo
02:36:05 (Tr: 2:36:05)
i
Cristian Alvarez Colonge
02:36:20 (Tr: 2:36:20)
i
Sergi Beltran Font
02:36:46 (Tr: 2:36:45)
i
Eukeni Goicoechea Larraza
02:36:47 (Tr: 2:36:47)
i
Jose angel Fernandez Jimenez
02:37:53 (Tr: 2:37:53)
i
Marc Trasserra Pujol
02:38:21 (Tr: 2:38:21)
i
Manuel Muriel Barragan
02:39:25 (Tr: 2:39:25)

T. real: 02:37:53

T. oficial: 02:37:53

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:38:22

Cat:SenM

Pos. categoria: 26

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 6:05 min/km

Club: andalucía

Rassos: 1:36:31

Hora Rassos : 09:37:00

Pos Rassos : 39

-

Meta: 2:37:53

Hora meta: 10:38:22

Pos meta : 27

X 12 posicions

2:39:34
02:37:53
2:36:13
i
Cristian Alvarez Colonge
02:36:20 (Tr: 2:36:20)
i
Sergi Beltran Font
02:36:46 (Tr: 2:36:45)
i
Eukeni Goicoechea Larraza
02:36:47 (Tr: 2:36:47)
i
Imanol Inza Guisasola
02:36:48 (Tr: 2:36:48)
i
Marc Trasserra Pujol
02:38:21 (Tr: 2:38:21)
i
Manuel Muriel Barragan
02:39:25 (Tr: 2:39:25)
i
Carlos Lorenzo Blanco
02:39:34 (Tr: 2:39:33)

T. real: 02:38:21

T. oficial: 02:38:21

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:38:50

Cat:SenM

Pos. categoria: 27

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 6:06 min/km

Club: cataluña

Rassos: 1:33:29

Hora Rassos : 09:33:58

Pos Rassos : 27

-

Meta: 2:38:21

Hora meta: 10:38:50

Pos meta : 28

Y 1 posició

2:39:54
02:38:21
2:36:47
i
Eukeni Goicoechea Larraza
02:36:47 (Tr: 2:36:47)
i
Imanol Inza Guisasola
02:36:48 (Tr: 2:36:48)
i
Jose angel Fernandez Jimenez
02:37:53 (Tr: 2:37:53)
i
Manuel Muriel Barragan
02:39:25 (Tr: 2:39:25)
i
Carlos Lorenzo Blanco
02:39:34 (Tr: 2:39:33)

T. real: 02:39:25

T. oficial: 02:39:25

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:39:54

Cat:SenM

Pos. categoria: 28

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 6:08 min/km

Club: extremadura

Rassos: 1:35:54

Hora Rassos : 09:36:23

Pos Rassos : 38

-

Meta: 2:39:25

Hora meta: 10:39:54

Pos meta : 29

X 9 posicions

2:42:03
02:39:25
2:36:48
i
Imanol Inza Guisasola
02:36:48 (Tr: 2:36:48)
i
Jose angel Fernandez Jimenez
02:37:53 (Tr: 2:37:53)
i
Marc Trasserra Pujol
02:38:21 (Tr: 2:38:21)
i
Carlos Lorenzo Blanco
02:39:34 (Tr: 2:39:33)

T. real: 02:39:33

T. oficial: 02:39:34

Inici real: 08:00:30

Hora meta: 10:40:03

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:29

Sexe:M

Ritme: 6:09 min/km

Club: galicia

Rassos: 1:35:05

Hora Rassos : 09:35:34

Pos Rassos : 31

-

Meta: 2:39:33

Hora meta: 10:40:03

Pos meta : 30

X 1 posició

2:41:14
02:39:34
2:37:53
i
Jose angel Fernandez Jimenez
02:37:53 (Tr: 2:37:53)
i
Marc Trasserra Pujol
02:38:21 (Tr: 2:38:21)
i
Manuel Muriel Barragan
02:39:25 (Tr: 2:39:25)