SubCurses

8RESULTATS

Trail Berga-Rassos-Berga

26K

07 maig 2022
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 02:30:17

T. oficial: 02:30:19

Inici real: 08:00:31

Hora meta: 10:30:47

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 5:47 min/km

Club: club esportiu torelló

k12: 1:30:07

Hora k12 : 09:30:37

Pos k12 : 1

-

Meta: 2:30:17

Hora meta: 10:30:47

Pos meta : 1

Z

2:42:43
02:30:19
2:17:55
i
Albert Ballús Casas
02:30:29 (Tr: 2:30:26)
i
Roger Blat Baeza
02:32:15 (Tr: 2:32:12)
i
Victor Dacosta Mendoza
02:35:34 (Tr: 2:35:31)
i
Eric Moya Rodriguez
02:38:22 (Tr: 2:38:19)
i
Victor Mier Torras
02:40:01 (Tr: 2:40:00)
i
Ferran Barceló Badia
02:42:43 (Tr: 2:42:41)

T. real: 02:30:26

T. oficial: 02:30:29

Inici real: 08:00:31

Hora meta: 10:30:57

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 5:48 min/km

Club: g.e.manlleu

k12: 1:30:31

Hora k12 : 09:31:01

Pos k12 : 2

-

Meta: 2:30:26

Hora meta: 10:30:57

Pos meta : 2

Z

2:42:43
02:30:29
2:18:14
Jordi Roy Baraldés
02:30:19 (Tr: 2:30:17)
i
Roger Blat Baeza
02:32:15 (Tr: 2:32:12)
i
Victor Dacosta Mendoza
02:35:34 (Tr: 2:35:31)
i
Eric Moya Rodriguez
02:38:22 (Tr: 2:38:19)
i
Victor Mier Torras
02:40:01 (Tr: 2:40:00)
i
Ferran Barceló Badia
02:42:43 (Tr: 2:42:41)

T. real: 02:32:12

T. oficial: 02:32:15

Inici real: 08:00:32

Hora meta: 10:32:43

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 5:52 min/km

Club: fondistes vilassar

k12: 1:31:03

Hora k12 : 09:31:34

Pos k12 : 4

-

Meta: 2:32:12

Hora meta: 10:32:43

Pos meta : 3

X 1 posició

2:42:43
02:32:15
2:21:48
Jordi Roy Baraldés
02:30:19 (Tr: 2:30:17)
i
Albert Ballús Casas
02:30:29 (Tr: 2:30:26)
i
Victor Dacosta Mendoza
02:35:34 (Tr: 2:35:31)
i
Eric Moya Rodriguez
02:38:22 (Tr: 2:38:19)
i
Victor Mier Torras
02:40:01 (Tr: 2:40:00)
i
Ferran Barceló Badia
02:42:43 (Tr: 2:42:41)

T. real: 02:35:31

T. oficial: 02:35:34

Inici real: 08:00:31

Hora meta: 10:36:02

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 5:59 min/km

Club:

k12: 1:30:47

Hora k12 : 09:31:18

Pos k12 : 3

-

Meta: 2:35:31

Hora meta: 10:36:02

Pos meta : 4

Y 1 posició

2:42:43
02:35:34
2:28:26
Jordi Roy Baraldés
02:30:19 (Tr: 2:30:17)
i
Albert Ballús Casas
02:30:29 (Tr: 2:30:26)
i
Roger Blat Baeza
02:32:15 (Tr: 2:32:12)
i
Eric Moya Rodriguez
02:38:22 (Tr: 2:38:19)
i
Victor Mier Torras
02:40:01 (Tr: 2:40:00)
i
Ferran Barceló Badia
02:42:43 (Tr: 2:42:41)

T. real: 02:38:19

T. oficial: 02:38:22

Inici real: 08:00:31

Hora meta: 10:38:50

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 6:06 min/km

Club: dynafit

k12: 1:34:22

Hora k12 : 09:34:53

Pos k12 : 6

-

Meta: 2:38:19

Hora meta: 10:38:50

Pos meta : 5

X 1 posició

2:46:14
02:38:22
2:30:29
i
Albert Ballús Casas
02:30:29 (Tr: 2:30:26)
i
Roger Blat Baeza
02:32:15 (Tr: 2:32:12)
i
Victor Dacosta Mendoza
02:35:34 (Tr: 2:35:31)
i
Victor Mier Torras
02:40:01 (Tr: 2:40:00)
i
Ferran Barceló Badia
02:42:43 (Tr: 2:42:41)
i
Toni Baños Tor
02:43:52 (Tr: 2:43:52)
i
Sin datos del Dorsal 1032
02:44:34 (Tr: 2:44:31)

T. real: 02:40:00

T. oficial: 02:40:01

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:40:29

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 6:10 min/km

Club: buff pro team

k12: 1:35:40

Hora k12 : 09:36:09

Pos k12 : 7

-

Meta: 2:40:00

Hora meta: 10:40:29

Pos meta : 6

X 1 posició

2:47:46
02:40:01
2:32:15
i
Roger Blat Baeza
02:32:15 (Tr: 2:32:12)
i
Victor Dacosta Mendoza
02:35:34 (Tr: 2:35:31)
i
Eric Moya Rodriguez
02:38:22 (Tr: 2:38:19)
i
Ferran Barceló Badia
02:42:43 (Tr: 2:42:41)
i
Toni Baños Tor
02:43:52 (Tr: 2:43:52)
i
Sin datos del Dorsal 1032
02:44:34 (Tr: 2:44:31)
i
Eduard Fernández Bosch
02:46:19 (Tr: 2:46:19)
i
Ramon nicolas Sanchez Fernandez
02:47:41 (Tr: 2:47:40)

T. real: 02:42:41

T. oficial: 02:42:43

Inici real: 08:00:30

Hora meta: 10:43:11

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 6:16 min/km

Club: zona5.cat

k12: 1:37:56

Hora k12 : 09:38:26

Pos k12 : 8

-

Meta: 2:42:41

Hora meta: 10:43:11

Pos meta : 7

X 1 posició

2:49:52
02:42:43
2:35:34
i
Victor Dacosta Mendoza
02:35:34 (Tr: 2:35:31)
i
Eric Moya Rodriguez
02:38:22 (Tr: 2:38:19)
i
Victor Mier Torras
02:40:01 (Tr: 2:40:00)
i
Toni Baños Tor
02:43:52 (Tr: 2:43:52)
i
Sin datos del Dorsal 1032
02:44:34 (Tr: 2:44:31)
i
Eduard Fernández Bosch
02:46:19 (Tr: 2:46:19)
i
Ramon nicolas Sanchez Fernandez
02:47:41 (Tr: 2:47:40)
i
Cristian Pérez Gómez
02:48:14 (Tr: 2:48:09)

T. real: 02:43:52

T. oficial: 02:43:52

Inici real: 08:00:28

Hora meta: 10:44:20

Cat:SB23M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 6:19 min/km

Club:

k12: 1:34:23

Hora k12 : 09:34:51

Pos k12 : 5

-

Meta: 2:43:52

Hora meta: 10:44:20

Pos meta : 8

Y 3 posicions

2:49:23
02:43:52
2:38:22
i
Eric Moya Rodriguez
02:38:22 (Tr: 2:38:19)
i
Victor Mier Torras
02:40:01 (Tr: 2:40:00)
i
Ferran Barceló Badia
02:42:43 (Tr: 2:42:41)
i
Sin datos del Dorsal 1032
02:44:34 (Tr: 2:44:31)
i
Eduard Fernández Bosch
02:46:19 (Tr: 2:46:19)
i
Ramon nicolas Sanchez Fernandez
02:47:41 (Tr: 2:47:40)
i
Cristian Pérez Gómez
02:48:14 (Tr: 2:48:09)

T. real: 02:44:31

T. oficial: 02:44:34

Inici real: 08:00:32

Hora meta: 10:45:02

Cat:SenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 6:20 min/km

Club:

k12: 1:37:59

Hora k12 : 09:38:30

Pos k12 : 9

-

Meta: 2:44:31

Hora meta: 10:45:02

Pos meta : 9

Z

2:49:07
02:44:34
2:40:01
i
Victor Mier Torras
02:40:01 (Tr: 2:40:00)
i
Ferran Barceló Badia
02:42:43 (Tr: 2:42:41)
i
Toni Baños Tor
02:43:52 (Tr: 2:43:52)
i
Eduard Fernández Bosch
02:46:19 (Tr: 2:46:19)
i
Ramon nicolas Sanchez Fernandez
02:47:41 (Tr: 2:47:40)
i
Cristian Pérez Gómez
02:48:14 (Tr: 2:48:09)

T. real: 02:46:19

T. oficial: 02:46:19

Inici real: 08:00:28

Hora meta: 10:46:47

Cat:SenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 6:24 min/km

Club: jab berga

k12: 1:38:21

Hora k12 : 09:38:49

Pos k12 : 10

-

Meta: 2:46:19

Hora meta: 10:46:47

Pos meta : 10

Z

2:50:06
02:46:19
2:42:31
i
Ferran Barceló Badia
02:42:43 (Tr: 2:42:41)
i
Toni Baños Tor
02:43:52 (Tr: 2:43:52)
i
Sin datos del Dorsal 1032
02:44:34 (Tr: 2:44:31)
i
Ramon nicolas Sanchez Fernandez
02:47:41 (Tr: 2:47:40)
i
Cristian Pérez Gómez
02:48:14 (Tr: 2:48:09)
i
Pol Malgosa Alonso
02:50:06 (Tr: 2:50:01)

T. real: 02:47:40

T. oficial: 02:47:41

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:48:09

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 6:27 min/km

Club: uecanoia

k12: 1:40:26

Hora k12 : 09:40:55

Pos k12 : 12

-

Meta: 2:47:40

Hora meta: 10:48:09

Pos meta : 11

X 1 posició

2:51:29
02:47:41
2:43:52
i
Toni Baños Tor
02:43:52 (Tr: 2:43:52)
i
Sin datos del Dorsal 1032
02:44:34 (Tr: 2:44:31)
i
Eduard Fernández Bosch
02:46:19 (Tr: 2:46:19)
i
Cristian Pérez Gómez
02:48:14 (Tr: 2:48:09)
i
Pol Malgosa Alonso
02:50:06 (Tr: 2:50:01)
i
Angel Nevado Iglesias
02:50:53 (Tr: 2:50:50)

T. real: 02:48:09

T. oficial: 02:48:14

Inici real: 08:00:33

Hora meta: 10:48:42

Cat:SenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 6:29 min/km

Club: cquie trail

k12: 1:41:37

Hora k12 : 09:42:09

Pos k12 : 14

-

Meta: 2:48:09

Hora meta: 10:48:42

Pos meta : 12

X 2 posicions

2:52:33
02:48:14
2:43:54
i
Sin datos del Dorsal 1032
02:44:34 (Tr: 2:44:31)
i
Eduard Fernández Bosch
02:46:19 (Tr: 2:46:19)
i
Ramon nicolas Sanchez Fernandez
02:47:41 (Tr: 2:47:40)
i
Pol Malgosa Alonso
02:50:06 (Tr: 2:50:01)
i
Angel Nevado Iglesias
02:50:53 (Tr: 2:50:50)
i
Ferran Larroya Paixà
02:52:33 (Tr: 2:52:28)

T. real: 02:50:01

T. oficial: 02:50:06

Inici real: 08:00:34

Hora meta: 10:50:34

Cat:SenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 6:33 min/km

Club: irwl

k12: 1:43:17

Hora k12 : 09:43:50

Pos k12 : 17

-

Meta: 2:50:01

Hora meta: 10:50:34

Pos meta : 13

X 4 posicions

2:53:53
02:50:06
2:46:19
i
Eduard Fernández Bosch
02:46:19 (Tr: 2:46:19)
i
Ramon nicolas Sanchez Fernandez
02:47:41 (Tr: 2:47:40)
i
Cristian Pérez Gómez
02:48:14 (Tr: 2:48:09)
i
Angel Nevado Iglesias
02:50:53 (Tr: 2:50:50)
i
Ferran Larroya Paixà
02:52:33 (Tr: 2:52:28)
i
Xavier Escrig Escoda
02:53:10 (Tr: 2:53:07)

T. real: 02:50:50

T. oficial: 02:50:53

Inici real: 08:00:31

Hora meta: 10:51:21

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 6:35 min/km

Club: jab berga

k12: 1:40:13

Hora k12 : 09:40:43

Pos k12 : 11

-

Meta: 2:50:50

Hora meta: 10:51:21

Pos meta : 14

Y 3 posicions

2:54:46
02:50:53
2:46:59
i
Ramon nicolas Sanchez Fernandez
02:47:41 (Tr: 2:47:40)
i
Cristian Pérez Gómez
02:48:14 (Tr: 2:48:09)
i
Pol Malgosa Alonso
02:50:06 (Tr: 2:50:01)
i
Ferran Larroya Paixà
02:52:33 (Tr: 2:52:28)
i
Xavier Escrig Escoda
02:53:10 (Tr: 2:53:07)
i
Daniel Cazalla Lorite
02:54:46 (Tr: 2:54:43)

T. real: 02:52:28

T. oficial: 02:52:33

Inici real: 08:00:33

Hora meta: 10:53:01

Cat:SenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 6:38 min/km

Club: c.e.l'areny / escola d'at

k12: 1:45:07

Hora k12 : 09:45:40

Pos k12 : 22

-

Meta: 2:52:28

Hora meta: 10:53:01

Pos meta : 15

X 7 posicions

2:56:52
02:52:33
2:48:14
i
Cristian Pérez Gómez
02:48:14 (Tr: 2:48:09)
i
Pol Malgosa Alonso
02:50:06 (Tr: 2:50:01)
i
Angel Nevado Iglesias
02:50:53 (Tr: 2:50:50)
i
Xavier Escrig Escoda
02:53:10 (Tr: 2:53:07)
i
Daniel Cazalla Lorite
02:54:46 (Tr: 2:54:43)
i
Albert Navarro Lopez
02:55:36 (Tr: 2:55:32)
i
Guillem Alba Garcia
02:55:46 (Tr: 2:55:43)
i
Kike Gutierrez Toledo
02:56:45 (Tr: 2:56:40)

T. real: 02:53:07

T. oficial: 02:53:10

Inici real: 08:00:32

Hora meta: 10:53:38

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 6:40 min/km

Club:

k12: 1:41:15

Hora k12 : 09:41:46

Pos k12 : 13

-

Meta: 2:53:07

Hora meta: 10:53:38

Pos meta : 16

Y 3 posicions

2:56:15
02:53:10
2:50:06
i
Pol Malgosa Alonso
02:50:06 (Tr: 2:50:01)
i
Angel Nevado Iglesias
02:50:53 (Tr: 2:50:50)
i
Ferran Larroya Paixà
02:52:33 (Tr: 2:52:28)
i
Daniel Cazalla Lorite
02:54:46 (Tr: 2:54:43)
i
Albert Navarro Lopez
02:55:36 (Tr: 2:55:32)
i
Guillem Alba Garcia
02:55:46 (Tr: 2:55:43)

T. real: 02:54:43

T. oficial: 02:54:46

Inici real: 08:00:31

Hora meta: 10:55:14

Cat:M40

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 6:44 min/km

Club: ae matxacuca

k12: 1:46:50

Hora k12 : 09:47:20

Pos k12 : 27

-

Meta: 2:54:43

Hora meta: 10:55:14

Pos meta : 17

X 10 posicions

2:58:40
02:54:46
2:50:53
i
Angel Nevado Iglesias
02:50:53 (Tr: 2:50:50)
i
Ferran Larroya Paixà
02:52:33 (Tr: 2:52:28)
i
Xavier Escrig Escoda
02:53:10 (Tr: 2:53:07)
i
Albert Navarro Lopez
02:55:36 (Tr: 2:55:32)
i
Guillem Alba Garcia
02:55:46 (Tr: 2:55:43)
i
Kike Gutierrez Toledo
02:56:45 (Tr: 2:56:40)
i
Martí Casellas Espelt
02:57:07 (Tr: 2:57:03)
Victor Tudela Fernandez
02:57:29 (Tr: 2:57:26)
Ernest Parcerisa Rosell
02:58:12 (Tr: 2:58:12)
i
Carlos Ramírez Martínez
02:58:38 (Tr: 2:58:35)

T. real: 02:55:32

T. oficial: 02:55:36

Inici real: 08:00:32

Hora meta: 10:56:04

Cat:SenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 6:46 min/km

Club: àgil team

k12: 1:43:13

Hora k12 : 09:43:45

Pos k12 : 16

-

Meta: 2:55:32

Hora meta: 10:56:04

Pos meta : 18

Y 2 posicions

2:58:39
02:55:36
2:52:33
i
Ferran Larroya Paixà
02:52:33 (Tr: 2:52:28)
i
Xavier Escrig Escoda
02:53:10 (Tr: 2:53:07)
i
Daniel Cazalla Lorite
02:54:46 (Tr: 2:54:43)
i
Guillem Alba Garcia
02:55:46 (Tr: 2:55:43)
i
Kike Gutierrez Toledo
02:56:45 (Tr: 2:56:40)
i
Martí Casellas Espelt
02:57:07 (Tr: 2:57:03)
Victor Tudela Fernandez
02:57:29 (Tr: 2:57:26)
Ernest Parcerisa Rosell
02:58:12 (Tr: 2:58:12)
i
Carlos Ramírez Martínez
02:58:38 (Tr: 2:58:35)

T. real: 02:55:43

T. oficial: 02:55:46

Inici real: 08:00:31

Hora meta: 10:56:14

Cat:SenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 6:46 min/km

Club: gravity

k12: 1:44:49

Hora k12 : 09:45:20

Pos k12 : 20

-

Meta: 2:55:43

Hora meta: 10:56:14

Pos meta : 19

X 1 posició

2:58:22
02:55:46
2:53:10
i
Xavier Escrig Escoda
02:53:10 (Tr: 2:53:07)
i
Daniel Cazalla Lorite
02:54:46 (Tr: 2:54:43)
i
Albert Navarro Lopez
02:55:36 (Tr: 2:55:32)
i
Kike Gutierrez Toledo
02:56:45 (Tr: 2:56:40)
i
Martí Casellas Espelt
02:57:07 (Tr: 2:57:03)
Victor Tudela Fernandez
02:57:29 (Tr: 2:57:26)
Ernest Parcerisa Rosell
02:58:12 (Tr: 2:58:12)

T. real: 02:56:40

T. oficial: 02:56:45

Inici real: 08:00:34

Hora meta: 10:57:13

Cat:M40

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 6:48 min/km

Club: club montepenarubia costa

k12: 1:46:35

Hora k12 : 09:47:09

Pos k12 : 26

-

Meta: 2:56:40

Hora meta: 10:57:13

Pos meta : 20

X 6 posicions

2:58:44
02:56:45
2:54:46
i
Daniel Cazalla Lorite
02:54:46 (Tr: 2:54:43)
i
Albert Navarro Lopez
02:55:36 (Tr: 2:55:32)
i
Guillem Alba Garcia
02:55:46 (Tr: 2:55:43)
i
Martí Casellas Espelt
02:57:07 (Tr: 2:57:03)
Victor Tudela Fernandez
02:57:29 (Tr: 2:57:26)
Ernest Parcerisa Rosell
02:58:12 (Tr: 2:58:12)
i
Carlos Ramírez Martínez
02:58:38 (Tr: 2:58:35)

T. real: 02:57:03

T. oficial: 02:57:07

Inici real: 08:00:32

Hora meta: 10:57:35

Cat:SenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 6:49 min/km

Club:

k12: 1:43:52

Hora k12 : 09:44:23

Pos k12 : 18

-

Meta: 2:57:03

Hora meta: 10:57:35

Pos meta : 21

Y 3 posicions

2:58:38
02:57:07
2:55:36
i
Albert Navarro Lopez
02:55:36 (Tr: 2:55:32)
i
Guillem Alba Garcia
02:55:46 (Tr: 2:55:43)
i
Kike Gutierrez Toledo
02:56:45 (Tr: 2:56:40)
Victor Tudela Fernandez
02:57:29 (Tr: 2:57:26)
Ernest Parcerisa Rosell
02:58:12 (Tr: 2:58:12)
i
Carlos Ramírez Martínez
02:58:38 (Tr: 2:58:35)

T. real: 02:57:26

T. oficial: 02:57:29

Inici real: 08:00:31

Hora meta: 10:57:57

Cat:M40

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 6:50 min/km

Club:

k12: 1:45:10

Hora k12 : 09:45:40

Pos k12 : 23

-

Meta: 2:57:26

Hora meta: 10:57:57

Pos meta : 22

X 1 posició

2:59:18
02:57:29
2:55:39
i
Guillem Alba Garcia
02:55:46 (Tr: 2:55:43)
i
Kike Gutierrez Toledo
02:56:45 (Tr: 2:56:40)
i
Martí Casellas Espelt
02:57:07 (Tr: 2:57:03)
Ernest Parcerisa Rosell
02:58:12 (Tr: 2:58:12)
i
Carlos Ramírez Martínez
02:58:38 (Tr: 2:58:35)
Genís Vila Pijoan
02:59:18 (Tr: 2:59:18)

T. real: 02:58:12

T. oficial: 02:58:12

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 10:58:40

Cat:SenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 6:52 min/km

Club: cquietrail

k12: 1:46:08

Hora k12 : 09:46:37

Pos k12 : 24

-

Meta: 2:58:12

Hora meta: 10:58:40

Pos meta : 23

X 1 posició

3:02:26
02:58:12
2:53:58
i
Daniel Cazalla Lorite
02:54:46 (Tr: 2:54:43)
i
Albert Navarro Lopez
02:55:36 (Tr: 2:55:32)
i
Guillem Alba Garcia
02:55:46 (Tr: 2:55:43)
i
Kike Gutierrez Toledo
02:56:45 (Tr: 2:56:40)
i
Martí Casellas Espelt
02:57:07 (Tr: 2:57:03)
Victor Tudela Fernandez
02:57:29 (Tr: 2:57:26)
i
Carlos Ramírez Martínez
02:58:38 (Tr: 2:58:35)
Genís Vila Pijoan
02:59:18 (Tr: 2:59:18)
i
Josep m Julve Lara
03:02:26 (Tr: 3:02:23)

T. real: 02:58:35

T. oficial: 02:58:38

Inici real: 08:00:32

Hora meta: 10:59:06

Cat:SenM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 6:53 min/km

Club: jab berga

k12: 1:44:46

Hora k12 : 09:45:18

Pos k12 : 19

-

Meta: 2:58:35

Hora meta: 10:59:06

Pos meta : 24

Y 5 posicions

3:03:15
02:58:38
2:54:01
i
Daniel Cazalla Lorite
02:54:46 (Tr: 2:54:43)
i
Albert Navarro Lopez
02:55:36 (Tr: 2:55:32)
i
Guillem Alba Garcia
02:55:46 (Tr: 2:55:43)
i
Kike Gutierrez Toledo
02:56:45 (Tr: 2:56:40)
i
Martí Casellas Espelt
02:57:07 (Tr: 2:57:03)
Victor Tudela Fernandez
02:57:29 (Tr: 2:57:26)
Ernest Parcerisa Rosell
02:58:12 (Tr: 2:58:12)
Genís Vila Pijoan
02:59:18 (Tr: 2:59:18)
i
Josep m Julve Lara
03:02:26 (Tr: 3:02:23)
i
Pau Fernandez Reig
03:03:15 (Tr: 3:03:10)

T. real: 02:59:18

T. oficial: 02:59:18

Inici real: 08:00:28

Hora meta: 10:59:46

Cat:SenM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 6:54 min/km

Club: arlet/genís

k12: 1:44:53

Hora k12 : 09:45:21

Pos k12 : 21

-

Meta: 2:59:18

Hora meta: 10:59:46

Pos meta : 25

Y 4 posicions

3:03:34
02:59:18
2:55:03
i
Albert Navarro Lopez
02:55:36 (Tr: 2:55:32)
i
Guillem Alba Garcia
02:55:46 (Tr: 2:55:43)
i
Kike Gutierrez Toledo
02:56:45 (Tr: 2:56:40)
i
Martí Casellas Espelt
02:57:07 (Tr: 2:57:03)
Victor Tudela Fernandez
02:57:29 (Tr: 2:57:26)
Ernest Parcerisa Rosell
02:58:12 (Tr: 2:58:12)
i
Carlos Ramírez Martínez
02:58:38 (Tr: 2:58:35)
i
Josep m Julve Lara
03:02:26 (Tr: 3:02:23)
i
Pau Fernandez Reig
03:03:15 (Tr: 3:03:10)
i
Pau Pla Calatrava
03:03:34 (Tr: 3:03:29)

T. real: 03:02:23

T. oficial: 03:02:26

Inici real: 08:00:32

Hora meta: 11:02:54

Cat:SB23M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 7:01 min/km

Club: c.e. l'areny / escola d'a

k12: 1:46:37

Hora k12 : 09:47:08

Pos k12 : 25

-

Meta: 3:02:23

Hora meta: 11:02:54

Pos meta : 26

Y 1 posició

3:06:40
03:02:26
2:58:12
Ernest Parcerisa Rosell
02:58:12 (Tr: 2:58:12)
i
Carlos Ramírez Martínez
02:58:38 (Tr: 2:58:35)
Genís Vila Pijoan
02:59:18 (Tr: 2:59:18)
i
Pau Fernandez Reig
03:03:15 (Tr: 3:03:10)
i
Pau Pla Calatrava
03:03:34 (Tr: 3:03:29)
Marc Fugardo
03:03:56 (Tr: 3:03:54)
i
Guillem Romero Serra
03:05:18 (Tr: 3:05:18)

T. real: 03:03:10

T. oficial: 03:03:15

Inici real: 08:00:34

Hora meta: 11:03:43

Cat:SenM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 7:03 min/km

Club: club esqui bergueda

k12: 1:51:34

Hora k12 : 09:52:08

Pos k12 : 38

-

Meta: 3:03:10

Hora meta: 11:03:43

Pos meta : 27

X 11 posicions

3:07:53
03:03:15
2:58:38
i
Carlos Ramírez Martínez
02:58:38 (Tr: 2:58:35)
Genís Vila Pijoan
02:59:18 (Tr: 2:59:18)
i
Josep m Julve Lara
03:02:26 (Tr: 3:02:23)
i
Pau Pla Calatrava
03:03:34 (Tr: 3:03:29)
Marc Fugardo
03:03:56 (Tr: 3:03:54)
i
Guillem Romero Serra
03:05:18 (Tr: 3:05:18)

T. real: 03:03:29

T. oficial: 03:03:34

Inici real: 08:00:33

Hora meta: 11:04:02

Cat:SenM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 7:04 min/km

Club:

k12: 1:42:32

Hora k12 : 09:43:05

Pos k12 : 15

-

Meta: 3:03:29

Hora meta: 11:04:02

Pos meta : 28

Y 13 posicions

3:07:49
03:03:34
2:59:18
Genís Vila Pijoan
02:59:18 (Tr: 2:59:18)
i
Josep m Julve Lara
03:02:26 (Tr: 3:02:23)
i
Pau Fernandez Reig
03:03:15 (Tr: 3:03:10)
Marc Fugardo
03:03:56 (Tr: 3:03:54)
i
Guillem Romero Serra
03:05:18 (Tr: 3:05:18)

T. real: 03:03:54

T. oficial: 03:03:56

Inici real: 08:00:31

Hora meta: 11:04:24

Cat:SB23M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 7:05 min/km

Club: cn caldes

k12: 1:48:47

Hora k12 : 09:49:17

Pos k12 : 34

-

Meta: 3:03:54

Hora meta: 11:04:24

Pos meta : 29

X 5 posicions

3:05:26
03:03:56
3:02:26
i
Josep m Julve Lara
03:02:26 (Tr: 3:02:23)
i
Pau Fernandez Reig
03:03:15 (Tr: 3:03:10)
i
Pau Pla Calatrava
03:03:34 (Tr: 3:03:29)
i
Guillem Romero Serra
03:05:18 (Tr: 3:05:18)

T. real: 03:05:18

T. oficial: 03:05:18

Inici real: 08:00:29

Hora meta: 11:05:46

Cat:SenM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:00:28

Sexe:M

Ritme: 7:08 min/km

Club: centre alpí gironella / m

k12: 1:47:34

Hora k12 : 09:48:02

Pos k12 : 31

-

Meta: 3:05:18

Hora meta: 11:05:46

Pos meta : 30

X 1 posició

3:07:21
03:05:18
3:03:15
i
Pau Fernandez Reig
03:03:15 (Tr: 3:03:10)
i
Pau Pla Calatrava
03:03:34 (Tr: 3:03:29)
Marc Fugardo
03:03:56 (Tr: 3:03:54)