Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Trail Berga-Rassos-Berga

SUB23_RFEA

07 maig 2022
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 01:01:44

T. oficial: 01:01:44

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:32:11

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 4:45 min/km

Club: país vasco

1:05:28
01:01:44
0:57:59
i
Arnau Aranda Escamilla
01:02:25 (Tr: 1:02:25)
i
Ibai Larrea Aranguren
01:02:38 (Tr: 1:02:38)
i
Daniel Castillo Fernandez
01:04:53 (Tr: 1:04:53)
i
Oscar Bou Garcia-consuegra
01:05:08 (Tr: 1:05:08)
i
Arnau Marin Montaner
01:05:19 (Tr: 1:05:19)
i
Mario Alvarez Caravaca
01:05:28 (Tr: 1:05:28)

T. real: 01:02:25

T. oficial: 01:02:25

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:32:52

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 4:49 min/km

Club: cataluña

1:05:28
01:02:25
0:59:21
i
Gontzal Murgoitio Esparza
01:01:44 (Tr: 1:01:44)
i
Ibai Larrea Aranguren
01:02:38 (Tr: 1:02:38)
i
Daniel Castillo Fernandez
01:04:53 (Tr: 1:04:53)
i
Oscar Bou Garcia-consuegra
01:05:08 (Tr: 1:05:08)
i
Arnau Marin Montaner
01:05:19 (Tr: 1:05:19)
i
Mario Alvarez Caravaca
01:05:28 (Tr: 1:05:28)

T. real: 01:02:38

T. oficial: 01:02:38

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:33:05

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 4:50 min/km

Club: país vasco

1:05:28
01:02:38
0:59:48
i
Gontzal Murgoitio Esparza
01:01:44 (Tr: 1:01:44)
i
Arnau Aranda Escamilla
01:02:25 (Tr: 1:02:25)
i
Daniel Castillo Fernandez
01:04:53 (Tr: 1:04:53)
i
Oscar Bou Garcia-consuegra
01:05:08 (Tr: 1:05:08)
i
Arnau Marin Montaner
01:05:19 (Tr: 1:05:19)
i
Mario Alvarez Caravaca
01:05:28 (Tr: 1:05:28)

T. real: 01:04:53

T. oficial: 01:04:53

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:35:20

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 5:00 min/km

Club: cataluña

1:08:01
01:04:53
1:01:44
i
Gontzal Murgoitio Esparza
01:01:44 (Tr: 1:01:44)
i
Arnau Aranda Escamilla
01:02:25 (Tr: 1:02:25)
i
Ibai Larrea Aranguren
01:02:38 (Tr: 1:02:38)
i
Oscar Bou Garcia-consuegra
01:05:08 (Tr: 1:05:08)
i
Arnau Marin Montaner
01:05:19 (Tr: 1:05:19)
i
Mario Alvarez Caravaca
01:05:28 (Tr: 1:05:28)
i
Miguel Garrido Corral
01:06:29 (Tr: 1:06:29)
i
Aimar Azpiroz Beunza
01:07:35 (Tr: 1:07:35)

T. real: 01:05:08

T. oficial: 01:05:08

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:35:35

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 5:01 min/km

Club: comunidad valenciana

1:07:51
01:05:08
1:02:25
i
Arnau Aranda Escamilla
01:02:25 (Tr: 1:02:25)
i
Ibai Larrea Aranguren
01:02:38 (Tr: 1:02:38)
i
Daniel Castillo Fernandez
01:04:53 (Tr: 1:04:53)
i
Arnau Marin Montaner
01:05:19 (Tr: 1:05:19)
i
Mario Alvarez Caravaca
01:05:28 (Tr: 1:05:28)
i
Miguel Garrido Corral
01:06:29 (Tr: 1:06:29)
i
Aimar Azpiroz Beunza
01:07:35 (Tr: 1:07:35)

T. real: 01:05:19

T. oficial: 01:05:19

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:35:46

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 5:02 min/km

Club: cataluña

1:08:00
01:05:19
1:02:38
i
Ibai Larrea Aranguren
01:02:38 (Tr: 1:02:38)
i
Daniel Castillo Fernandez
01:04:53 (Tr: 1:04:53)
i
Oscar Bou Garcia-consuegra
01:05:08 (Tr: 1:05:08)
i
Mario Alvarez Caravaca
01:05:28 (Tr: 1:05:28)
i
Miguel Garrido Corral
01:06:29 (Tr: 1:06:29)
i
Aimar Azpiroz Beunza
01:07:35 (Tr: 1:07:35)

T. real: 01:05:28

T. oficial: 01:05:28

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:35:55

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club: comunidad valenciana

1:08:42
01:05:28
1:02:15
i
Arnau Aranda Escamilla
01:02:25 (Tr: 1:02:25)
i
Ibai Larrea Aranguren
01:02:38 (Tr: 1:02:38)
i
Daniel Castillo Fernandez
01:04:53 (Tr: 1:04:53)
i
Oscar Bou Garcia-consuegra
01:05:08 (Tr: 1:05:08)
i
Arnau Marin Montaner
01:05:19 (Tr: 1:05:19)
i
Miguel Garrido Corral
01:06:29 (Tr: 1:06:29)
i
Aimar Azpiroz Beunza
01:07:35 (Tr: 1:07:35)
i
Miguel Benitez Bermejo
01:08:42 (Tr: 1:08:42)

T. real: 01:06:29

T. oficial: 01:06:29

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:36:56

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 5:07 min/km

Club: andalucía

1:09:01
01:06:29
1:03:56
i
Daniel Castillo Fernandez
01:04:53 (Tr: 1:04:53)
i
Oscar Bou Garcia-consuegra
01:05:08 (Tr: 1:05:08)
i
Arnau Marin Montaner
01:05:19 (Tr: 1:05:19)
i
Mario Alvarez Caravaca
01:05:28 (Tr: 1:05:28)
i
Aimar Azpiroz Beunza
01:07:35 (Tr: 1:07:35)
i
Miguel Benitez Bermejo
01:08:42 (Tr: 1:08:42)
i
Eloy Hornero Gallent
01:09:01 (Tr: 1:09:01)

T. real: 01:07:35

T. oficial: 01:07:35

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:38:02

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 5:12 min/km

Club: navarra

1:09:50
01:07:35
1:05:19
i
Arnau Marin Montaner
01:05:19 (Tr: 1:05:19)
i
Mario Alvarez Caravaca
01:05:28 (Tr: 1:05:28)
i
Miguel Garrido Corral
01:06:29 (Tr: 1:06:29)
i
Miguel Benitez Bermejo
01:08:42 (Tr: 1:08:42)
i
Eloy Hornero Gallent
01:09:01 (Tr: 1:09:01)
i
Aaron Felipe Hernandez
01:09:15 (Tr: 1:09:15)
i
Guillermo Acosta De Brito
01:09:47 (Tr: 1:09:47)

T. real: 01:08:42

T. oficial: 01:08:42

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:39:09

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 5:18 min/km

Club: andalucía

1:11:55
01:08:42
1:05:28
i
Mario Alvarez Caravaca
01:05:28 (Tr: 1:05:28)
i
Miguel Garrido Corral
01:06:29 (Tr: 1:06:29)
i
Aimar Azpiroz Beunza
01:07:35 (Tr: 1:07:35)
i
Eloy Hornero Gallent
01:09:01 (Tr: 1:09:01)
i
Aaron Felipe Hernandez
01:09:15 (Tr: 1:09:15)
i
Guillermo Acosta De Brito
01:09:47 (Tr: 1:09:47)
i
Juan Perez Ros
01:09:52 (Tr: 1:09:52)
i
Maria Carner Rodriguez
01:10:09 (Tr: 1:10:07)
i
Jabi Gasanz Barragan
01:11:25 (Tr: 1:11:23)

T. real: 01:09:01

T. oficial: 01:09:01

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:39:28

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 5:19 min/km

Club: comunidad valenciana

1:11:33
01:09:01
1:06:29
i
Miguel Garrido Corral
01:06:29 (Tr: 1:06:29)
i
Aimar Azpiroz Beunza
01:07:35 (Tr: 1:07:35)
i
Miguel Benitez Bermejo
01:08:42 (Tr: 1:08:42)
i
Aaron Felipe Hernandez
01:09:15 (Tr: 1:09:15)
i
Guillermo Acosta De Brito
01:09:47 (Tr: 1:09:47)
i
Juan Perez Ros
01:09:52 (Tr: 1:09:52)
i
Maria Carner Rodriguez
01:10:09 (Tr: 1:10:07)
i
Jabi Gasanz Barragan
01:11:25 (Tr: 1:11:23)

T. real: 01:09:15

T. oficial: 01:09:15

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:39:42

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 5:20 min/km

Club: canarias

1:10:55
01:09:15
1:07:35
i
Aimar Azpiroz Beunza
01:07:35 (Tr: 1:07:35)
i
Miguel Benitez Bermejo
01:08:42 (Tr: 1:08:42)
i
Eloy Hornero Gallent
01:09:01 (Tr: 1:09:01)
i
Guillermo Acosta De Brito
01:09:47 (Tr: 1:09:47)
i
Juan Perez Ros
01:09:52 (Tr: 1:09:52)
i
Maria Carner Rodriguez
01:10:09 (Tr: 1:10:07)

T. real: 01:09:47

T. oficial: 01:09:47

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:40:14

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club: castilla y león

1:11:25
01:09:47
1:08:09
i
Miguel Benitez Bermejo
01:08:42 (Tr: 1:08:42)
i
Eloy Hornero Gallent
01:09:01 (Tr: 1:09:01)
i
Aaron Felipe Hernandez
01:09:15 (Tr: 1:09:15)
i
Juan Perez Ros
01:09:52 (Tr: 1:09:52)
i
Maria Carner Rodriguez
01:10:09 (Tr: 1:10:07)
i
Jabi Gasanz Barragan
01:11:25 (Tr: 1:11:23)

T. real: 01:09:52

T. oficial: 01:09:52

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:40:19

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club: murcia

1:13:02
01:09:52
1:06:41
i
Aimar Azpiroz Beunza
01:07:35 (Tr: 1:07:35)
i
Miguel Benitez Bermejo
01:08:42 (Tr: 1:08:42)
i
Eloy Hornero Gallent
01:09:01 (Tr: 1:09:01)
i
Aaron Felipe Hernandez
01:09:15 (Tr: 1:09:15)
i
Guillermo Acosta De Brito
01:09:47 (Tr: 1:09:47)
i
Maria Carner Rodriguez
01:10:09 (Tr: 1:10:07)
i
Jabi Gasanz Barragan
01:11:25 (Tr: 1:11:23)
i
Laia Montoya Garcia
01:13:02 (Tr: 1:13:02)

T. real: 01:10:07

T. oficial: 01:10:09

Inici real: 08:30:29

Hora meta: 09:40:36

Cat:Sb23F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:30:27

Sexe:F

Ritme: 5:24 min/km

Club: cataluña

1:13:41
01:10:09
1:06:36
i
Aimar Azpiroz Beunza
01:07:35 (Tr: 1:07:35)
i
Miguel Benitez Bermejo
01:08:42 (Tr: 1:08:42)
i
Eloy Hornero Gallent
01:09:01 (Tr: 1:09:01)
i
Aaron Felipe Hernandez
01:09:15 (Tr: 1:09:15)
i
Guillermo Acosta De Brito
01:09:47 (Tr: 1:09:47)
i
Juan Perez Ros
01:09:52 (Tr: 1:09:52)
i
Jabi Gasanz Barragan
01:11:25 (Tr: 1:11:23)
i
Laia Montoya Garcia
01:13:02 (Tr: 1:13:02)
i
Darío Fernandez Morote
01:13:41 (Tr: 1:13:41)

T. real: 01:11:23

T. oficial: 01:11:25

Inici real: 08:30:29

Hora meta: 09:41:52

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 5:30 min/km

Club: navarra

1:14:24
01:11:25
1:08:25
i
Miguel Benitez Bermejo
01:08:42 (Tr: 1:08:42)
i
Eloy Hornero Gallent
01:09:01 (Tr: 1:09:01)
i
Aaron Felipe Hernandez
01:09:15 (Tr: 1:09:15)
i
Guillermo Acosta De Brito
01:09:47 (Tr: 1:09:47)
i
Juan Perez Ros
01:09:52 (Tr: 1:09:52)
i
Maria Carner Rodriguez
01:10:09 (Tr: 1:10:07)
i
Laia Montoya Garcia
01:13:02 (Tr: 1:13:02)
i
Darío Fernandez Morote
01:13:41 (Tr: 1:13:41)
i
Jon Baz Arkotxa
01:14:24 (Tr: 1:14:24)

T. real: 01:13:02

T. oficial: 01:13:02

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:43:29

Cat:Sb23F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:30:27

Sexe:F

Ritme: 5:38 min/km

Club: cataluña

1:16:13
01:13:02
1:09:52
i
Juan Perez Ros
01:09:52 (Tr: 1:09:52)
i
Maria Carner Rodriguez
01:10:09 (Tr: 1:10:07)
i
Jabi Gasanz Barragan
01:11:25 (Tr: 1:11:23)
i
Darío Fernandez Morote
01:13:41 (Tr: 1:13:41)
i
Jon Baz Arkotxa
01:14:24 (Tr: 1:14:24)
i
Pedro De La Torre Llobregat
01:14:59 (Tr: 1:14:59)
i
David Morala Arias
01:15:21 (Tr: 1:15:21)
i
Joan Mesquida Massanet
01:16:09 (Tr: 1:16:09)

T. real: 01:13:41

T. oficial: 01:13:41

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:44:08

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 5:41 min/km

Club: murcia

1:17:13
01:13:41
1:10:09
i
Maria Carner Rodriguez
01:10:09 (Tr: 1:10:07)
i
Jabi Gasanz Barragan
01:11:25 (Tr: 1:11:23)
i
Laia Montoya Garcia
01:13:02 (Tr: 1:13:02)
i
Jon Baz Arkotxa
01:14:24 (Tr: 1:14:24)
i
Pedro De La Torre Llobregat
01:14:59 (Tr: 1:14:59)
i
David Morala Arias
01:15:21 (Tr: 1:15:21)
i
Joan Mesquida Massanet
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Oscar Arencibia Falcon
01:16:35 (Tr: 1:16:33)
i
Raul Melgar Hidalgo
01:16:42 (Tr: 1:16:42)
i
Alvaro Martinez Sanchez
01:17:13 (Tr: 1:17:11)

T. real: 01:14:24

T. oficial: 01:14:24

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:44:51

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 5:44 min/km

Club: país vasco

1:17:24
01:14:24
1:11:25
i
Jabi Gasanz Barragan
01:11:25 (Tr: 1:11:23)
i
Laia Montoya Garcia
01:13:02 (Tr: 1:13:02)
i
Darío Fernandez Morote
01:13:41 (Tr: 1:13:41)
i
Pedro De La Torre Llobregat
01:14:59 (Tr: 1:14:59)
i
David Morala Arias
01:15:21 (Tr: 1:15:21)
i
Joan Mesquida Massanet
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Oscar Arencibia Falcon
01:16:35 (Tr: 1:16:33)
i
Raul Melgar Hidalgo
01:16:42 (Tr: 1:16:42)
i
Alvaro Martinez Sanchez
01:17:13 (Tr: 1:17:11)

T. real: 01:14:59

T. oficial: 01:14:59

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:45:26

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 5:47 min/km

Club: comunidad valenciana

1:16:56
01:14:59
1:13:02
i
Laia Montoya Garcia
01:13:02 (Tr: 1:13:02)
i
Darío Fernandez Morote
01:13:41 (Tr: 1:13:41)
i
Jon Baz Arkotxa
01:14:24 (Tr: 1:14:24)
i
David Morala Arias
01:15:21 (Tr: 1:15:21)
i
Joan Mesquida Massanet
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Oscar Arencibia Falcon
01:16:35 (Tr: 1:16:33)
i
Raul Melgar Hidalgo
01:16:42 (Tr: 1:16:42)

T. real: 01:15:21

T. oficial: 01:15:21

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:45:48

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 5:48 min/km

Club: madrid

1:17:02
01:15:21
1:13:41
i
Darío Fernandez Morote
01:13:41 (Tr: 1:13:41)
i
Jon Baz Arkotxa
01:14:24 (Tr: 1:14:24)
i
Pedro De La Torre Llobregat
01:14:59 (Tr: 1:14:59)
i
Joan Mesquida Massanet
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Oscar Arencibia Falcon
01:16:35 (Tr: 1:16:33)
i
Raul Melgar Hidalgo
01:16:42 (Tr: 1:16:42)

T. real: 01:16:09

T. oficial: 01:16:09

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:46:36

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 5:52 min/km

Club: islas baleares

1:17:54
01:16:09
1:14:24
i
Jon Baz Arkotxa
01:14:24 (Tr: 1:14:24)
i
Pedro De La Torre Llobregat
01:14:59 (Tr: 1:14:59)
i
David Morala Arias
01:15:21 (Tr: 1:15:21)
i
Oscar Arencibia Falcon
01:16:35 (Tr: 1:16:33)
i
Raul Melgar Hidalgo
01:16:42 (Tr: 1:16:42)
i
Alvaro Martinez Sanchez
01:17:13 (Tr: 1:17:11)

T. real: 01:16:33

T. oficial: 01:16:35

Inici real: 08:30:29

Hora meta: 09:47:02

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 5:54 min/km

Club: canarias

1:19:13
01:16:35
1:13:57
i
Jon Baz Arkotxa
01:14:24 (Tr: 1:14:24)
i
Pedro De La Torre Llobregat
01:14:59 (Tr: 1:14:59)
i
David Morala Arias
01:15:21 (Tr: 1:15:21)
i
Joan Mesquida Massanet
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Raul Melgar Hidalgo
01:16:42 (Tr: 1:16:42)
i
Alvaro Martinez Sanchez
01:17:13 (Tr: 1:17:11)
i
Gorka Oyaga Armendariz
01:19:13 (Tr: 1:19:13)

T. real: 01:16:42

T. oficial: 01:16:42

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:47:09

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 5:54 min/km

Club: andalucía

1:19:46
01:16:42
1:13:39
i
Darío Fernandez Morote
01:13:41 (Tr: 1:13:41)
i
Jon Baz Arkotxa
01:14:24 (Tr: 1:14:24)
i
Pedro De La Torre Llobregat
01:14:59 (Tr: 1:14:59)
i
David Morala Arias
01:15:21 (Tr: 1:15:21)
i
Joan Mesquida Massanet
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Oscar Arencibia Falcon
01:16:35 (Tr: 1:16:33)
i
Alvaro Martinez Sanchez
01:17:13 (Tr: 1:17:11)
i
Gorka Oyaga Armendariz
01:19:13 (Tr: 1:19:13)
i
Claudia Corral Hodar
01:19:46 (Tr: 1:19:46)

T. real: 01:17:11

T. oficial: 01:17:13

Inici real: 08:30:29

Hora meta: 09:47:40

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 5:57 min/km

Club: madrid

1:21:52
01:17:13
1:12:33
i
Laia Montoya Garcia
01:13:02 (Tr: 1:13:02)
i
Darío Fernandez Morote
01:13:41 (Tr: 1:13:41)
i
Jon Baz Arkotxa
01:14:24 (Tr: 1:14:24)
i
Pedro De La Torre Llobregat
01:14:59 (Tr: 1:14:59)
i
David Morala Arias
01:15:21 (Tr: 1:15:21)
i
Joan Mesquida Massanet
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Oscar Arencibia Falcon
01:16:35 (Tr: 1:16:33)
i
Raul Melgar Hidalgo
01:16:42 (Tr: 1:16:42)
i
Gorka Oyaga Armendariz
01:19:13 (Tr: 1:19:13)
i
Claudia Corral Hodar
01:19:46 (Tr: 1:19:46)
i
Javier Fernandez Lopez
01:21:52 (Tr: 1:21:52)

T. real: 01:19:13

T. oficial: 01:19:13

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:49:40

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 6:06 min/km

Club: navarra

1:23:08
01:19:13
1:15:18
i
David Morala Arias
01:15:21 (Tr: 1:15:21)
i
Joan Mesquida Massanet
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Oscar Arencibia Falcon
01:16:35 (Tr: 1:16:33)
i
Raul Melgar Hidalgo
01:16:42 (Tr: 1:16:42)
i
Alvaro Martinez Sanchez
01:17:13 (Tr: 1:17:11)
i
Claudia Corral Hodar
01:19:46 (Tr: 1:19:46)
i
Javier Fernandez Lopez
01:21:52 (Tr: 1:21:52)
i
Dmytro Paschenko
01:23:08 (Tr: 1:23:07)

T. real: 01:19:46

T. oficial: 01:19:46

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:50:13

Cat:Sb23F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:30:27

Sexe:F

Ritme: 6:09 min/km

Club: castilla y león

1:23:29
01:19:46
1:16:03
i
Joan Mesquida Massanet
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Oscar Arencibia Falcon
01:16:35 (Tr: 1:16:33)
i
Raul Melgar Hidalgo
01:16:42 (Tr: 1:16:42)
i
Alvaro Martinez Sanchez
01:17:13 (Tr: 1:17:11)
i
Gorka Oyaga Armendariz
01:19:13 (Tr: 1:19:13)
i
Javier Fernandez Lopez
01:21:52 (Tr: 1:21:52)
i
Dmytro Paschenko
01:23:08 (Tr: 1:23:07)
i
Jone Fuente Herrera
01:23:29 (Tr: 1:23:29)

T. real: 01:21:52

T. oficial: 01:21:52

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:52:19

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 25

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 6:18 min/km

Club: canarias

1:26:32
01:21:52
1:17:13
i
Alvaro Martinez Sanchez
01:17:13 (Tr: 1:17:11)
i
Gorka Oyaga Armendariz
01:19:13 (Tr: 1:19:13)
i
Claudia Corral Hodar
01:19:46 (Tr: 1:19:46)
i
Dmytro Paschenko
01:23:08 (Tr: 1:23:07)
i
Jone Fuente Herrera
01:23:29 (Tr: 1:23:29)

T. real: 01:23:07

T. oficial: 01:23:08

Inici real: 08:30:28

Hora meta: 09:53:35

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 26

Inici cursa:8:30:27

Sexe:M

Ritme: 6:24 min/km

Club: murcia

1:27:03
01:23:08
1:19:13
i
Gorka Oyaga Armendariz
01:19:13 (Tr: 1:19:13)
i
Claudia Corral Hodar
01:19:46 (Tr: 1:19:46)
i
Javier Fernandez Lopez
01:21:52 (Tr: 1:21:52)
i
Jone Fuente Herrera
01:23:29 (Tr: 1:23:29)

T. real: 01:23:29

T. oficial: 01:23:29

Inici real: 08:30:27

Hora meta: 09:53:56

Cat:Sb23F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:30:27

Sexe:F

Ritme: 6:26 min/km

Club: país vasco

1:27:12
01:23:29
1:19:46
i
Claudia Corral Hodar
01:19:46 (Tr: 1:19:46)
i
Javier Fernandez Lopez
01:21:52 (Tr: 1:21:52)
i
Dmytro Paschenko
01:23:08 (Tr: 1:23:07)