SubCurses

8RESULTATS

Trail Berga-Rassos-Berga

SUB20_RFEA

07 maig 2022
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:43:05

T. oficial: 00:43:05

Inici real: 08:20:26

Hora meta: 09:03:31

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 5:24 min/km

Club: cataluña

0:47:44
00:43:05
0:38:26
i
Jan Torrella Oller
00:43:28 (Tr: 0:43:28)
i
Oscar Gaitan Mordillo
00:45:19 (Tr: 0:45:17)
i
Marcos Sanchez Deltell
00:45:32 (Tr: 0:45:32)
i
Mario werther Asuncion Matias
00:46:44 (Tr: 0:46:44)
i
Sergio Vilar Cañada
00:46:49 (Tr: 0:46:49)
i
Pau Valdepeñas Valderrama
00:47:44 (Tr: 0:47:44)

T. real: 00:43:28

T. oficial: 00:43:28

Inici real: 08:20:26

Hora meta: 09:03:54

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club: cataluña

0:47:44
00:43:28
0:39:11
i
Jan Castillo Paredes
00:43:05 (Tr: 0:43:05)
i
Oscar Gaitan Mordillo
00:45:19 (Tr: 0:45:17)
i
Marcos Sanchez Deltell
00:45:32 (Tr: 0:45:32)
i
Mario werther Asuncion Matias
00:46:44 (Tr: 0:46:44)
i
Sergio Vilar Cañada
00:46:49 (Tr: 0:46:49)
i
Pau Valdepeñas Valderrama
00:47:44 (Tr: 0:47:44)

T. real: 00:45:17

T. oficial: 00:45:19

Inici real: 08:20:28

Hora meta: 09:05:45

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 5:40 min/km

Club: extremadura

0:47:44
00:45:19
0:42:53
i
Jan Castillo Paredes
00:43:05 (Tr: 0:43:05)
i
Jan Torrella Oller
00:43:28 (Tr: 0:43:28)
i
Marcos Sanchez Deltell
00:45:32 (Tr: 0:45:32)
i
Mario werther Asuncion Matias
00:46:44 (Tr: 0:46:44)
i
Sergio Vilar Cañada
00:46:49 (Tr: 0:46:49)
i
Pau Valdepeñas Valderrama
00:47:44 (Tr: 0:47:44)

T. real: 00:45:32

T. oficial: 00:45:32

Inici real: 08:20:26

Hora meta: 09:05:58

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 5:42 min/km

Club: comunidad valenciana

0:47:59
00:45:32
0:43:05
i
Jan Castillo Paredes
00:43:05 (Tr: 0:43:05)
i
Jan Torrella Oller
00:43:28 (Tr: 0:43:28)
i
Oscar Gaitan Mordillo
00:45:19 (Tr: 0:45:17)
i
Mario werther Asuncion Matias
00:46:44 (Tr: 0:46:44)
i
Sergio Vilar Cañada
00:46:49 (Tr: 0:46:49)
i
Pau Valdepeñas Valderrama
00:47:44 (Tr: 0:47:44)

T. real: 00:46:44

T. oficial: 00:46:44

Inici real: 08:20:26

Hora meta: 09:07:10

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 5:51 min/km

Club: comunidad valenciana

0:50:01
00:46:44
0:43:28
i
Jan Torrella Oller
00:43:28 (Tr: 0:43:28)
i
Oscar Gaitan Mordillo
00:45:19 (Tr: 0:45:17)
i
Marcos Sanchez Deltell
00:45:32 (Tr: 0:45:32)
i
Sergio Vilar Cañada
00:46:49 (Tr: 0:46:49)
i
Pau Valdepeñas Valderrama
00:47:44 (Tr: 0:47:44)
i
Fabian Venero Jimenez
00:48:14 (Tr: 0:48:14)
i
Marcos Ramajo Ruiz
00:49:31 (Tr: 0:49:31)
i
Eduardo Hernandez Benito
00:49:57 (Tr: 0:49:55)
i
Pedro manuel Paredes Lopez
00:49:59 (Tr: 0:49:59)

T. real: 00:46:49

T. oficial: 00:46:49

Inici real: 08:20:26

Hora meta: 09:07:15

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 5:52 min/km

Club: comunidad valenciana

0:49:31
00:46:49
0:44:06
i
Oscar Gaitan Mordillo
00:45:19 (Tr: 0:45:17)
i
Marcos Sanchez Deltell
00:45:32 (Tr: 0:45:32)
i
Mario werther Asuncion Matias
00:46:44 (Tr: 0:46:44)
i
Pau Valdepeñas Valderrama
00:47:44 (Tr: 0:47:44)
i
Fabian Venero Jimenez
00:48:14 (Tr: 0:48:14)
i
Marcos Ramajo Ruiz
00:49:31 (Tr: 0:49:31)

T. real: 00:47:44

T. oficial: 00:47:44

Inici real: 08:20:26

Hora meta: 09:08:10

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 5:58 min/km

Club: cataluña

0:49:57
00:47:44
0:45:31
i
Marcos Sanchez Deltell
00:45:32 (Tr: 0:45:32)
i
Mario werther Asuncion Matias
00:46:44 (Tr: 0:46:44)
i
Sergio Vilar Cañada
00:46:49 (Tr: 0:46:49)
i
Fabian Venero Jimenez
00:48:14 (Tr: 0:48:14)
i
Marcos Ramajo Ruiz
00:49:31 (Tr: 0:49:31)
i
Eduardo Hernandez Benito
00:49:57 (Tr: 0:49:55)

T. real: 00:48:14

T. oficial: 00:48:14

Inici real: 08:20:26

Hora meta: 09:08:40

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 6:02 min/km

Club: madrid

0:49:59
00:48:14
0:46:30
i
Mario werther Asuncion Matias
00:46:44 (Tr: 0:46:44)
i
Sergio Vilar Cañada
00:46:49 (Tr: 0:46:49)
i
Pau Valdepeñas Valderrama
00:47:44 (Tr: 0:47:44)
i
Marcos Ramajo Ruiz
00:49:31 (Tr: 0:49:31)
i
Eduardo Hernandez Benito
00:49:57 (Tr: 0:49:55)
i
Pedro manuel Paredes Lopez
00:49:59 (Tr: 0:49:59)

T. real: 00:49:31

T. oficial: 00:49:31

Inici real: 08:20:26

Hora meta: 09:09:57

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 6:12 min/km

Club: madrid

0:52:14
00:49:31
0:46:49
i
Sergio Vilar Cañada
00:46:49 (Tr: 0:46:49)
i
Pau Valdepeñas Valderrama
00:47:44 (Tr: 0:47:44)
i
Fabian Venero Jimenez
00:48:14 (Tr: 0:48:14)
i
Eduardo Hernandez Benito
00:49:57 (Tr: 0:49:55)
i
Pedro manuel Paredes Lopez
00:49:59 (Tr: 0:49:59)
i
Aday Hernández Pérez
00:50:22 (Tr: 0:50:22)
i
David Alvarez Cuerva
00:50:27 (Tr: 0:50:27)
i
Raul Porras Del Rio
00:51:12 (Tr: 0:51:12)
i
Mikel Alvarez Teran
00:51:18 (Tr: 0:51:18)
i
Gabriela Lasalle Gratacos
00:51:25 (Tr: 0:51:25)
i
Roberto Ambrosio Guillen
00:51:30 (Tr: 0:51:28)
i
Ethan Cabanillas Mileta
00:51:39 (Tr: 0:51:39)
i
Pablo Negro Sacristan
00:51:59 (Tr: 0:51:59)

T. real: 00:49:55

T. oficial: 00:49:57

Inici real: 08:20:28

Hora meta: 09:10:23

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 6:15 min/km

Club: castilla y león

0:52:10
00:49:57
0:47:44
i
Pau Valdepeñas Valderrama
00:47:44 (Tr: 0:47:44)
i
Fabian Venero Jimenez
00:48:14 (Tr: 0:48:14)
i
Marcos Ramajo Ruiz
00:49:31 (Tr: 0:49:31)
i
Pedro manuel Paredes Lopez
00:49:59 (Tr: 0:49:59)
i
Aday Hernández Pérez
00:50:22 (Tr: 0:50:22)
i
David Alvarez Cuerva
00:50:27 (Tr: 0:50:27)
i
Raul Porras Del Rio
00:51:12 (Tr: 0:51:12)
i
Mikel Alvarez Teran
00:51:18 (Tr: 0:51:18)
i
Gabriela Lasalle Gratacos
00:51:25 (Tr: 0:51:25)
i
Roberto Ambrosio Guillen
00:51:30 (Tr: 0:51:28)
i
Ethan Cabanillas Mileta
00:51:39 (Tr: 0:51:39)
i
Pablo Negro Sacristan
00:51:59 (Tr: 0:51:59)

T. real: 00:49:59

T. oficial: 00:49:59

Inici real: 08:20:26

Hora meta: 09:10:25

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 6:15 min/km

Club: murcia

0:51:44
00:49:59
0:48:14
i
Fabian Venero Jimenez
00:48:14 (Tr: 0:48:14)
i
Marcos Ramajo Ruiz
00:49:31 (Tr: 0:49:31)
i
Eduardo Hernandez Benito
00:49:57 (Tr: 0:49:55)
i
Aday Hernández Pérez
00:50:22 (Tr: 0:50:22)
i
David Alvarez Cuerva
00:50:27 (Tr: 0:50:27)
i
Raul Porras Del Rio
00:51:12 (Tr: 0:51:12)
i
Mikel Alvarez Teran
00:51:18 (Tr: 0:51:18)
i
Gabriela Lasalle Gratacos
00:51:25 (Tr: 0:51:25)
i
Roberto Ambrosio Guillen
00:51:30 (Tr: 0:51:28)
i
Ethan Cabanillas Mileta
00:51:39 (Tr: 0:51:39)

T. real: 00:50:22

T. oficial: 00:50:22

Inici real: 08:20:26

Hora meta: 09:10:48

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 6:18 min/km

Club: canarias

0:51:18
00:50:22
0:49:26
i
Marcos Ramajo Ruiz
00:49:31 (Tr: 0:49:31)
i
Eduardo Hernandez Benito
00:49:57 (Tr: 0:49:55)
i
Pedro manuel Paredes Lopez
00:49:59 (Tr: 0:49:59)
i
David Alvarez Cuerva
00:50:27 (Tr: 0:50:27)
i
Raul Porras Del Rio
00:51:12 (Tr: 0:51:12)
i
Mikel Alvarez Teran
00:51:18 (Tr: 0:51:18)

T. real: 00:50:27

T. oficial: 00:50:27

Inici real: 08:20:26

Hora meta: 09:10:53

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 6:19 min/km

Club: andalucía

0:51:25
00:50:27
0:49:29
i
Marcos Ramajo Ruiz
00:49:31 (Tr: 0:49:31)
i
Eduardo Hernandez Benito
00:49:57 (Tr: 0:49:55)
i
Pedro manuel Paredes Lopez
00:49:59 (Tr: 0:49:59)
i
Aday Hernández Pérez
00:50:22 (Tr: 0:50:22)
i
Raul Porras Del Rio
00:51:12 (Tr: 0:51:12)
i
Mikel Alvarez Teran
00:51:18 (Tr: 0:51:18)
i
Gabriela Lasalle Gratacos
00:51:25 (Tr: 0:51:25)

T. real: 00:51:12

T. oficial: 00:51:12

Inici real: 08:20:26

Hora meta: 09:11:38

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 6:24 min/km

Club: andalucía

0:52:24
00:51:12
0:49:59
i
Pedro manuel Paredes Lopez
00:49:59 (Tr: 0:49:59)
i
Aday Hernández Pérez
00:50:22 (Tr: 0:50:22)
i
David Alvarez Cuerva
00:50:27 (Tr: 0:50:27)
i
Mikel Alvarez Teran
00:51:18 (Tr: 0:51:18)
i
Gabriela Lasalle Gratacos
00:51:25 (Tr: 0:51:25)
i
Roberto Ambrosio Guillen
00:51:30 (Tr: 0:51:28)
i
Ethan Cabanillas Mileta
00:51:39 (Tr: 0:51:39)
i
Pablo Negro Sacristan
00:51:59 (Tr: 0:51:59)

T. real: 00:51:18

T. oficial: 00:51:18

Inici real: 08:20:26

Hora meta: 09:11:44

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 6:25 min/km

Club: país vasco

0:52:15
00:51:18
0:50:22
i
Aday Hernández Pérez
00:50:22 (Tr: 0:50:22)
i
David Alvarez Cuerva
00:50:27 (Tr: 0:50:27)
i
Raul Porras Del Rio
00:51:12 (Tr: 0:51:12)
i
Gabriela Lasalle Gratacos
00:51:25 (Tr: 0:51:25)
i
Roberto Ambrosio Guillen
00:51:30 (Tr: 0:51:28)
i
Ethan Cabanillas Mileta
00:51:39 (Tr: 0:51:39)
i
Pablo Negro Sacristan
00:51:59 (Tr: 0:51:59)

T. real: 00:51:25

T. oficial: 00:51:25

Inici real: 08:20:26

Hora meta: 09:11:51

Cat:Sb20F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:20:26

Sexe:F

Ritme: 6:26 min/km

Club: cataluña

0:52:23
00:51:25
0:50:27
i
David Alvarez Cuerva
00:50:27 (Tr: 0:50:27)
i
Raul Porras Del Rio
00:51:12 (Tr: 0:51:12)
i
Mikel Alvarez Teran
00:51:18 (Tr: 0:51:18)
i
Roberto Ambrosio Guillen
00:51:30 (Tr: 0:51:28)
i
Ethan Cabanillas Mileta
00:51:39 (Tr: 0:51:39)
i
Pablo Negro Sacristan
00:51:59 (Tr: 0:51:59)

T. real: 00:51:28

T. oficial: 00:51:30

Inici real: 08:20:28

Hora meta: 09:11:56

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 6:26 min/km

Club: extremadura

0:54:05
00:51:30
0:48:55
i
Marcos Ramajo Ruiz
00:49:31 (Tr: 0:49:31)
i
Eduardo Hernandez Benito
00:49:57 (Tr: 0:49:55)
i
Pedro manuel Paredes Lopez
00:49:59 (Tr: 0:49:59)
i
Aday Hernández Pérez
00:50:22 (Tr: 0:50:22)
i
David Alvarez Cuerva
00:50:27 (Tr: 0:50:27)
i
Raul Porras Del Rio
00:51:12 (Tr: 0:51:12)
i
Mikel Alvarez Teran
00:51:18 (Tr: 0:51:18)
i
Gabriela Lasalle Gratacos
00:51:25 (Tr: 0:51:25)
i
Ethan Cabanillas Mileta
00:51:39 (Tr: 0:51:39)
i
Pablo Negro Sacristan
00:51:59 (Tr: 0:51:59)
i
Jorge Lopez Suarez
00:54:05 (Tr: 0:54:05)

T. real: 00:51:39

T. oficial: 00:51:39

Inici real: 08:20:26

Hora meta: 09:12:05

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 6:28 min/km

Club: país vasco

0:54:17
00:51:39
0:49:02
i
Marcos Ramajo Ruiz
00:49:31 (Tr: 0:49:31)
i
Eduardo Hernandez Benito
00:49:57 (Tr: 0:49:55)
i
Pedro manuel Paredes Lopez
00:49:59 (Tr: 0:49:59)
i
Aday Hernández Pérez
00:50:22 (Tr: 0:50:22)
i
David Alvarez Cuerva
00:50:27 (Tr: 0:50:27)
i
Raul Porras Del Rio
00:51:12 (Tr: 0:51:12)
i
Mikel Alvarez Teran
00:51:18 (Tr: 0:51:18)
i
Gabriela Lasalle Gratacos
00:51:25 (Tr: 0:51:25)
i
Roberto Ambrosio Guillen
00:51:30 (Tr: 0:51:28)
i
Pablo Negro Sacristan
00:51:59 (Tr: 0:51:59)
i
Jorge Lopez Suarez
00:54:05 (Tr: 0:54:05)
i
Blanca Batlle Busquet
00:54:17 (Tr: 0:54:17)

T. real: 00:51:59

T. oficial: 00:51:59

Inici real: 08:20:27

Hora meta: 09:12:25

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 6:30 min/km

Club: castilla y león

0:54:46
00:51:59
0:49:12
i
Marcos Ramajo Ruiz
00:49:31 (Tr: 0:49:31)
i
Eduardo Hernandez Benito
00:49:57 (Tr: 0:49:55)
i
Pedro manuel Paredes Lopez
00:49:59 (Tr: 0:49:59)
i
Aday Hernández Pérez
00:50:22 (Tr: 0:50:22)
i
David Alvarez Cuerva
00:50:27 (Tr: 0:50:27)
i
Raul Porras Del Rio
00:51:12 (Tr: 0:51:12)
i
Mikel Alvarez Teran
00:51:18 (Tr: 0:51:18)
i
Gabriela Lasalle Gratacos
00:51:25 (Tr: 0:51:25)
i
Roberto Ambrosio Guillen
00:51:30 (Tr: 0:51:28)
i
Ethan Cabanillas Mileta
00:51:39 (Tr: 0:51:39)
i
Jorge Lopez Suarez
00:54:05 (Tr: 0:54:05)
i
Blanca Batlle Busquet
00:54:17 (Tr: 0:54:17)
i
Hector Sierra Villegas
00:54:46 (Tr: 0:54:46)

T. real: 00:54:05

T. oficial: 00:54:05

Inici real: 08:20:26

Hora meta: 09:14:31

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 6:46 min/km

Club: murcia

0:56:40
00:54:05
0:51:30
i
Roberto Ambrosio Guillen
00:51:30 (Tr: 0:51:28)
i
Ethan Cabanillas Mileta
00:51:39 (Tr: 0:51:39)
i
Pablo Negro Sacristan
00:51:59 (Tr: 0:51:59)
i
Blanca Batlle Busquet
00:54:17 (Tr: 0:54:17)
i
Hector Sierra Villegas
00:54:46 (Tr: 0:54:46)
i
Pablo Calero Koury
00:55:10 (Tr: 0:55:09)
i
Eneko Oliveira Mendizabal
00:55:59 (Tr: 0:55:59)
i
Diego Muñiz Rodriguez
00:56:20 (Tr: 0:56:18)
i
Alluitz De Bilbao Ortega
00:56:30 (Tr: 0:56:30)

T. real: 00:54:17

T. oficial: 00:54:17

Inici real: 08:20:26

Hora meta: 09:14:43

Cat:Sb20F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:20:26

Sexe:F

Ritme: 6:48 min/km

Club: cataluña

0:56:55
00:54:17
0:51:39
i
Ethan Cabanillas Mileta
00:51:39 (Tr: 0:51:39)
i
Pablo Negro Sacristan
00:51:59 (Tr: 0:51:59)
i
Jorge Lopez Suarez
00:54:05 (Tr: 0:54:05)
i
Hector Sierra Villegas
00:54:46 (Tr: 0:54:46)
i
Pablo Calero Koury
00:55:10 (Tr: 0:55:09)
i
Eneko Oliveira Mendizabal
00:55:59 (Tr: 0:55:59)
i
Diego Muñiz Rodriguez
00:56:20 (Tr: 0:56:18)
i
Alluitz De Bilbao Ortega
00:56:30 (Tr: 0:56:30)
i
Mario Fernandez Morote
00:56:52 (Tr: 0:56:52)

T. real: 00:54:46

T. oficial: 00:54:46

Inici real: 08:20:26

Hora meta: 09:15:12

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 6:51 min/km

Club: madrid

0:57:33
00:54:46
0:51:59
i
Pablo Negro Sacristan
00:51:59 (Tr: 0:51:59)
i
Jorge Lopez Suarez
00:54:05 (Tr: 0:54:05)
i
Blanca Batlle Busquet
00:54:17 (Tr: 0:54:17)
i
Pablo Calero Koury
00:55:10 (Tr: 0:55:09)
i
Eneko Oliveira Mendizabal
00:55:59 (Tr: 0:55:59)
i
Diego Muñiz Rodriguez
00:56:20 (Tr: 0:56:18)
i
Alluitz De Bilbao Ortega
00:56:30 (Tr: 0:56:30)
i
Mario Fernandez Morote
00:56:52 (Tr: 0:56:52)

T. real: 00:55:09

T. oficial: 00:55:10

Inici real: 08:20:27

Hora meta: 09:15:36

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 6:54 min/km

Club: canarias

0:56:30
00:55:10
0:53:50
i
Jorge Lopez Suarez
00:54:05 (Tr: 0:54:05)
i
Blanca Batlle Busquet
00:54:17 (Tr: 0:54:17)
i
Hector Sierra Villegas
00:54:46 (Tr: 0:54:46)
i
Eneko Oliveira Mendizabal
00:55:59 (Tr: 0:55:59)
i
Diego Muñiz Rodriguez
00:56:20 (Tr: 0:56:18)
i
Alluitz De Bilbao Ortega
00:56:30 (Tr: 0:56:30)

T. real: 00:55:59

T. oficial: 00:55:59

Inici real: 08:20:26

Hora meta: 09:16:25

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 7:00 min/km

Club: país vasco

0:57:41
00:55:59
0:54:17
i
Blanca Batlle Busquet
00:54:17 (Tr: 0:54:17)
i
Hector Sierra Villegas
00:54:46 (Tr: 0:54:46)
i
Pablo Calero Koury
00:55:10 (Tr: 0:55:09)
i
Diego Muñiz Rodriguez
00:56:20 (Tr: 0:56:18)
i
Alluitz De Bilbao Ortega
00:56:30 (Tr: 0:56:30)
i
Mario Fernandez Morote
00:56:52 (Tr: 0:56:52)

T. real: 00:56:18

T. oficial: 00:56:20

Inici real: 08:20:28

Hora meta: 09:16:46

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 7:03 min/km

Club: castilla y león

0:58:59
00:56:20
0:53:41
i
Jorge Lopez Suarez
00:54:05 (Tr: 0:54:05)
i
Blanca Batlle Busquet
00:54:17 (Tr: 0:54:17)
i
Hector Sierra Villegas
00:54:46 (Tr: 0:54:46)
i
Pablo Calero Koury
00:55:10 (Tr: 0:55:09)
i
Eneko Oliveira Mendizabal
00:55:59 (Tr: 0:55:59)
i
Alluitz De Bilbao Ortega
00:56:30 (Tr: 0:56:30)
i
Mario Fernandez Morote
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
i
Pablo Reguero Samino
00:58:59 (Tr: 0:58:57)

T. real: 00:56:30

T. oficial: 00:56:30

Inici real: 08:20:26

Hora meta: 09:16:56

Cat:Sb20F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:20:26

Sexe:F

Ritme: 7:04 min/km

Club: país vasco

0:59:01
00:56:30
0:54:00
i
Jorge Lopez Suarez
00:54:05 (Tr: 0:54:05)
i
Blanca Batlle Busquet
00:54:17 (Tr: 0:54:17)
i
Hector Sierra Villegas
00:54:46 (Tr: 0:54:46)
i
Pablo Calero Koury
00:55:10 (Tr: 0:55:09)
i
Eneko Oliveira Mendizabal
00:55:59 (Tr: 0:55:59)
i
Diego Muñiz Rodriguez
00:56:20 (Tr: 0:56:18)
i
Mario Fernandez Morote
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
i
Pablo Reguero Samino
00:58:59 (Tr: 0:58:57)
i
Andrea Buenavida Cotrina
00:59:01 (Tr: 0:58:59)

T. real: 00:56:52

T. oficial: 00:56:52

Inici real: 08:20:26

Hora meta: 09:17:18

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 7:07 min/km

Club: murcia

0:59:31
00:56:52
0:54:14
i
Blanca Batlle Busquet
00:54:17 (Tr: 0:54:17)
i
Hector Sierra Villegas
00:54:46 (Tr: 0:54:46)
i
Pablo Calero Koury
00:55:10 (Tr: 0:55:09)
i
Eneko Oliveira Mendizabal
00:55:59 (Tr: 0:55:59)
i
Diego Muñiz Rodriguez
00:56:20 (Tr: 0:56:18)
i
Alluitz De Bilbao Ortega
00:56:30 (Tr: 0:56:30)
i
Pablo Reguero Samino
00:58:59 (Tr: 0:58:57)
i
Andrea Buenavida Cotrina
00:59:01 (Tr: 0:58:59)
i
Carla Gonzalez Carrillo
00:59:31 (Tr: 0:59:29)

T. real: 00:58:57

T. oficial: 00:58:59

Inici real: 08:20:29

Hora meta: 09:19:25

Cat:Sb20M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:8:20:26

Sexe:M

Ritme: 7:23 min/km

Club: extremadura

1:01:39
00:58:59
0:56:20
i
Diego Muñiz Rodriguez
00:56:20 (Tr: 0:56:18)
i
Alluitz De Bilbao Ortega
00:56:30 (Tr: 0:56:30)
i
Mario Fernandez Morote
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
i
Andrea Buenavida Cotrina
00:59:01 (Tr: 0:58:59)
i
Carla Gonzalez Carrillo
00:59:31 (Tr: 0:59:29)

T. real: 00:58:59

T. oficial: 00:59:01

Inici real: 08:20:29

Hora meta: 09:19:27

Cat:Sb20F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:20:26

Sexe:F

Ritme: 7:23 min/km

Club: extremadura

1:01:31
00:59:01
0:56:30
i
Alluitz De Bilbao Ortega
00:56:30 (Tr: 0:56:30)
i
Mario Fernandez Morote
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
i
Pablo Reguero Samino
00:58:59 (Tr: 0:58:57)
i
Carla Gonzalez Carrillo
00:59:31 (Tr: 0:59:29)

T. real: 00:59:29

T. oficial: 00:59:31

Inici real: 08:20:28

Hora meta: 09:19:57

Cat:Sb20F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:20:26

Sexe:F

Ritme: 7:27 min/km

Club: cataluña

1:02:09
00:59:31
0:56:52
i
Mario Fernandez Morote
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
i
Pablo Reguero Samino
00:58:59 (Tr: 0:58:57)
i
Andrea Buenavida Cotrina
00:59:01 (Tr: 0:58:59)