SubCurses

8RESULTATS

Trail de les Ermites d'Olesa

12K

02 de abril de 2017

12K 26K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:53:58

T. oficial: 00:53:58

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 09:54:08

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club: a corre truita

P1: 0:31:39

Hora P1 : 09:31:49

Pos P1 : 1

-

Meta: 0:53:58

Hora meta: 09:54:08

Pos meta : 1

Z

0:57:29
00:53:58
0:50:28
i
Pablo Boada Maqueda
00:54:59 (Tr: 0:54:59)
i
Ivan Fernandez Garcia
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Sergi Millaruelo
00:56:25 (Tr: 0:56:25)
i
Marcelo Reymundi Pereira
00:56:42 (Tr: 0:56:42)
i
Pau Llordella Pinedo
00:56:56 (Tr: 0:56:56)
i
Jordi Fernández Rosas
00:57:29 (Tr: 0:57:29)

T. real: 00:54:59

T. oficial: 00:54:59

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 09:55:09

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:35 min/km

Club:

P1: 0:32:29

Hora P1 : 09:32:39

Pos P1 : 3

-

Meta: 0:54:59

Hora meta: 09:55:09

Pos meta : 2

X 1 posició

0:57:29
00:54:59
0:52:29
i
Carlos Luis
00:53:58 (Tr: 0:53:58)
i
Ivan Fernandez Garcia
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Sergi Millaruelo
00:56:25 (Tr: 0:56:25)
i
Marcelo Reymundi Pereira
00:56:42 (Tr: 0:56:42)
i
Pau Llordella Pinedo
00:56:56 (Tr: 0:56:56)
i
Jordi Fernández Rosas
00:57:29 (Tr: 0:57:29)

T. real: 00:56:02

T. oficial: 00:56:02

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 09:56:12

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club: 4000peus

P1: 0:33:16

Hora P1 : 09:33:26

Pos P1 : 5

-

Meta: 0:56:02

Hora meta: 09:56:12

Pos meta : 3

X 2 posicions

0:58:06
00:56:02
0:53:58
i
Carlos Luis
00:53:58 (Tr: 0:53:58)
i
Pablo Boada Maqueda
00:54:59 (Tr: 0:54:59)
i
Sergi Millaruelo
00:56:25 (Tr: 0:56:25)
i
Marcelo Reymundi Pereira
00:56:42 (Tr: 0:56:42)
i
Pau Llordella Pinedo
00:56:56 (Tr: 0:56:56)
i
Jordi Fernández Rosas
00:57:29 (Tr: 0:57:29)

T. real: 00:56:25

T. oficial: 00:56:25

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 09:56:35

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:43 min/km

Club: montseny maasais

P1: 0:32:03

Hora P1 : 09:32:13

Pos P1 : 2

-

Meta: 0:56:25

Hora meta: 09:56:35

Pos meta : 4

Y 2 posicions

0:58:52
00:56:25
0:53:58
i
Carlos Luis
00:53:58 (Tr: 0:53:58)
i
Pablo Boada Maqueda
00:54:59 (Tr: 0:54:59)
i
Ivan Fernandez Garcia
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Marcelo Reymundi Pereira
00:56:42 (Tr: 0:56:42)
i
Pau Llordella Pinedo
00:56:56 (Tr: 0:56:56)
i
Jordi Fernández Rosas
00:57:29 (Tr: 0:57:29)
i
José enrique Martínez Alejandres
00:58:06 (Tr: 0:58:06)
i
Gonzalo Tejerina Saforas
00:58:06 (Tr: 0:58:06)
i
Victor jose Rodriguez Matute
00:58:12 (Tr: 0:58:12)
i
Oihan Sayar García
00:58:30 (Tr: 0:58:30)
i
Juan Gonzalez Jimenez
00:58:40 (Tr: 0:58:40)

T. real: 00:56:42

T. oficial: 00:56:42

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 09:56:52

Cat:VetM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club: amirika team

P1: 0:33:19

Hora P1 : 09:33:29

Pos P1 : 6

-

Meta: 0:56:42

Hora meta: 09:56:52

Pos meta : 5

X 1 posició

0:58:25
00:56:42
0:54:59
i
Pablo Boada Maqueda
00:54:59 (Tr: 0:54:59)
i
Ivan Fernandez Garcia
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Sergi Millaruelo
00:56:25 (Tr: 0:56:25)
i
Pau Llordella Pinedo
00:56:56 (Tr: 0:56:56)
i
Jordi Fernández Rosas
00:57:29 (Tr: 0:57:29)
i
José enrique Martínez Alejandres
00:58:06 (Tr: 0:58:06)
i
Gonzalo Tejerina Saforas
00:58:06 (Tr: 0:58:06)
i
Victor jose Rodriguez Matute
00:58:12 (Tr: 0:58:12)

T. real: 00:56:56

T. oficial: 00:56:56

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 09:57:06

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:45 min/km

Club: cao ccp

P1: 0:33:59

Hora P1 : 09:34:09

Pos P1 : 8

-

Meta: 0:56:56

Hora meta: 09:57:06

Pos meta : 6

X 2 posicions

0:58:06
00:56:56
0:55:46
i
Ivan Fernandez Garcia
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Sergi Millaruelo
00:56:25 (Tr: 0:56:25)
i
Marcelo Reymundi Pereira
00:56:42 (Tr: 0:56:42)
i
Jordi Fernández Rosas
00:57:29 (Tr: 0:57:29)
i
José enrique Martínez Alejandres
00:58:06 (Tr: 0:58:06)
i
Gonzalo Tejerina Saforas
00:58:06 (Tr: 0:58:06)

T. real: 00:57:29

T. oficial: 00:57:29

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 09:57:39

Cat:VetM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: monistrol runners

P1: 0:34:11

Hora P1 : 09:34:21

Pos P1 : 9

-

Meta: 0:57:29

Hora meta: 09:57:39

Pos meta : 7

X 2 posicions

0:58:33
00:57:29
0:56:25
i
Sergi Millaruelo
00:56:25 (Tr: 0:56:25)
i
Marcelo Reymundi Pereira
00:56:42 (Tr: 0:56:42)
i
Pau Llordella Pinedo
00:56:56 (Tr: 0:56:56)
i
José enrique Martínez Alejandres
00:58:06 (Tr: 0:58:06)
i
Gonzalo Tejerina Saforas
00:58:06 (Tr: 0:58:06)
i
Victor jose Rodriguez Matute
00:58:12 (Tr: 0:58:12)
i
Oihan Sayar García
00:58:30 (Tr: 0:58:30)

T. real: 00:58:06

T. oficial: 00:58:06

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 09:58:16

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:51 min/km

Club: monistrol runners

P1: 0:32:55

Hora P1 : 09:33:05

Pos P1 : 4

-

Meta: 0:58:06

Hora meta: 09:58:16

Pos meta : 8

Y 4 posicions

0:59:30
00:58:06
0:56:42
i
Marcelo Reymundi Pereira
00:56:42 (Tr: 0:56:42)
i
Pau Llordella Pinedo
00:56:56 (Tr: 0:56:56)
i
Jordi Fernández Rosas
00:57:29 (Tr: 0:57:29)
i
Gonzalo Tejerina Saforas
00:58:06 (Tr: 0:58:06)
i
Victor jose Rodriguez Matute
00:58:12 (Tr: 0:58:12)
i
Oihan Sayar García
00:58:30 (Tr: 0:58:30)
i
Juan Gonzalez Jimenez
00:58:40 (Tr: 0:58:40)
i
Efraín Revollo Villca
00:59:25 (Tr: 0:59:23)

T. real: 00:58:06

T. oficial: 00:58:06

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 09:58:16

Cat:VetM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:51 min/km

Club: viladecavalls a

P1: 0:35:08

Hora P1 : 09:35:18

Pos P1 : 12

-

Meta: 0:58:06

Hora meta: 09:58:16

Pos meta : 9

X 3 posicions

0:59:16
00:58:06
0:56:56
i
Pau Llordella Pinedo
00:56:56 (Tr: 0:56:56)
i
Jordi Fernández Rosas
00:57:29 (Tr: 0:57:29)
i
José enrique Martínez Alejandres
00:58:06 (Tr: 0:58:06)
i
Victor jose Rodriguez Matute
00:58:12 (Tr: 0:58:12)
i
Oihan Sayar García
00:58:30 (Tr: 0:58:30)
i
Juan Gonzalez Jimenez
00:58:40 (Tr: 0:58:40)

T. real: 00:58:12

T. oficial: 00:58:12

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 09:58:22

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:51 min/km

Club: c.a.olesa

P1: 0:35:47

Hora P1 : 09:35:57

Pos P1 : 16

-

Meta: 0:58:12

Hora meta: 09:58:22

Pos meta : 10

X 6 posicions

0:59:25
00:58:12
0:56:59
i
Jordi Fernández Rosas
00:57:29 (Tr: 0:57:29)
i
José enrique Martínez Alejandres
00:58:06 (Tr: 0:58:06)
i
Gonzalo Tejerina Saforas
00:58:06 (Tr: 0:58:06)
i
Oihan Sayar García
00:58:30 (Tr: 0:58:30)
i
Juan Gonzalez Jimenez
00:58:40 (Tr: 0:58:40)
i
Efraín Revollo Villca
00:59:25 (Tr: 0:59:23)

T. real: 00:58:30

T. oficial: 00:58:30

Inici real: 09:00:11

Hora meta: 09:58:40

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club: santiagotarrak k.e.

P1: 0:34:57

Hora P1 : 09:35:07

Pos P1 : 10

-

Meta: 0:58:30

Hora meta: 09:58:40

Pos meta : 11

Y 1 posició

0:59:48
00:58:30
0:57:11
i
Jordi Fernández Rosas
00:57:29 (Tr: 0:57:29)
i
José enrique Martínez Alejandres
00:58:06 (Tr: 0:58:06)
i
Gonzalo Tejerina Saforas
00:58:06 (Tr: 0:58:06)
i
Victor jose Rodriguez Matute
00:58:12 (Tr: 0:58:12)
i
Juan Gonzalez Jimenez
00:58:40 (Tr: 0:58:40)
i
Efraín Revollo Villca
00:59:25 (Tr: 0:59:23)
i
David Buyse Crusat
00:59:48 (Tr: 0:59:47)

T. real: 00:58:40

T. oficial: 00:58:40

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 09:58:50

Cat:VetM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:54 min/km

Club: club atlestisme olesa

P1: 0:33:57

Hora P1 : 09:34:07

Pos P1 : 7

-

Meta: 0:58:40

Hora meta: 09:58:50

Pos meta : 12

Y 5 posicions

0:59:55
00:58:40
0:57:25
i
Jordi Fernández Rosas
00:57:29 (Tr: 0:57:29)
i
José enrique Martínez Alejandres
00:58:06 (Tr: 0:58:06)
i
Gonzalo Tejerina Saforas
00:58:06 (Tr: 0:58:06)
i
Victor jose Rodriguez Matute
00:58:12 (Tr: 0:58:12)
i
Oihan Sayar García
00:58:30 (Tr: 0:58:30)
i
Efraín Revollo Villca
00:59:25 (Tr: 0:59:23)
i
David Buyse Crusat
00:59:48 (Tr: 0:59:47)
i
Oscar Sánchez Viñes
00:59:55 (Tr: 0:59:55)

T. real: 00:59:23

T. oficial: 00:59:25

Inici real: 09:00:13

Hora meta: 09:59:35

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club: los martes

P1: 0:35:42

Hora P1 : 09:35:54

Pos P1 : 14

-

Meta: 0:59:23

Hora meta: 09:59:35

Pos meta : 13

X 1 posició

1:00:38
00:59:25
0:58:12
i
Victor jose Rodriguez Matute
00:58:12 (Tr: 0:58:12)
i
Oihan Sayar García
00:58:30 (Tr: 0:58:30)
i
Juan Gonzalez Jimenez
00:58:40 (Tr: 0:58:40)
i
David Buyse Crusat
00:59:48 (Tr: 0:59:47)
i
Oscar Sánchez Viñes
00:59:55 (Tr: 0:59:55)

T. real: 00:59:47

T. oficial: 00:59:48

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 09:59:58

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club:

P1: 0:36:09

Hora P1 : 09:36:20

Pos P1 : 19

-

Meta: 0:59:47

Hora meta: 09:59:58

Pos meta : 14

X 5 posicions

1:01:07
00:59:48
0:58:30
i
Oihan Sayar García
00:58:30 (Tr: 0:58:30)
i
Juan Gonzalez Jimenez
00:58:40 (Tr: 0:58:40)
i
Efraín Revollo Villca
00:59:25 (Tr: 0:59:23)
i
Oscar Sánchez Viñes
00:59:55 (Tr: 0:59:55)

T. real: 00:59:55

T. oficial: 00:59:55

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 10:00:05

Cat:SenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:00:10

Sexe:M

Ritme: 5:00 min/km

Club: club excursionista priorat

P1: 0:36:15

Hora P1 : 09:36:25

Pos P1 : 20

-

Meta: 0:59:55

Hora meta: 10:00:05

Pos meta : 15

X 5 posicions

1:01:11
00:59:55
0:58:40
i
Juan Gonzalez Jimenez
00:58:40 (Tr: 0:58:40)
i
Efraín Revollo Villca
00:59:25 (Tr: 0:59:23)
i
David Buyse Crusat
00:59:48 (Tr: 0:59:47)