Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:40:24

Inici real: 08:14:28

Hora meta: 08:54:51

Cat:SB23M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 8:47 min/km

Club: ca montornes

0:45:56
00:40:24
0:34:51
i
Jordi Bolet Aragonès
00:41:11 (Tr: 0:41:11)
i
Jonatan Mora Tribaldo
00:43:19 (Tr: 0:43:19)
i
Marc Traserra Pujol
00:43:49 (Tr: 0:43:49)
i
Jan Torrella Oller
00:45:36 (Tr: 0:45:36)
Xavi Tomasa Serrano
00:45:49 (Tr: 0:45:48)
i
Roger Comellas
00:45:56 (Tr: 0:45:55)

T. real: 00:41:11

Inici real: 08:14:27

Hora meta: 08:55:38

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 8:58 min/km

Club: jab berga

0:45:56
00:41:11
0:36:25
Miquel Corbera Rubio
00:40:24 (Tr: 0:40:24)
i
Jonatan Mora Tribaldo
00:43:19 (Tr: 0:43:19)
i
Marc Traserra Pujol
00:43:49 (Tr: 0:43:49)
i
Jan Torrella Oller
00:45:36 (Tr: 0:45:36)
Xavi Tomasa Serrano
00:45:49 (Tr: 0:45:48)
i
Roger Comellas
00:45:56 (Tr: 0:45:55)

T. real: 00:43:19

Inici real: 08:14:28

Hora meta: 08:57:46

Cat:M35

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 9:25 min/km

Club:

0:46:15
00:43:19
0:40:24
Miquel Corbera Rubio
00:40:24 (Tr: 0:40:24)
i
Jordi Bolet Aragonès
00:41:11 (Tr: 0:41:11)
i
Marc Traserra Pujol
00:43:49 (Tr: 0:43:49)
i
Jan Torrella Oller
00:45:36 (Tr: 0:45:36)
Xavi Tomasa Serrano
00:45:49 (Tr: 0:45:48)
i
Roger Comellas
00:45:56 (Tr: 0:45:55)

T. real: 00:43:49

Inici real: 08:14:28

Hora meta: 08:58:16

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 9:32 min/km

Club: ca vic

0:47:15
00:43:49
0:40:24
Miquel Corbera Rubio
00:40:24 (Tr: 0:40:24)
i
Jordi Bolet Aragonès
00:41:11 (Tr: 0:41:11)
i
Jonatan Mora Tribaldo
00:43:19 (Tr: 0:43:19)
i
Jan Torrella Oller
00:45:36 (Tr: 0:45:36)
Xavi Tomasa Serrano
00:45:49 (Tr: 0:45:48)
i
Roger Comellas
00:45:56 (Tr: 0:45:55)
i
Adrià Colomer Fortuny
00:47:02 (Tr: 0:47:00)

T. real: 00:45:36

Inici real: 08:14:27

Hora meta: 09:00:03

Cat:SB18M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 9:55 min/km

Club: mrb - jab berga

0:53:26
00:45:36
0:37:46
Miquel Corbera Rubio
00:40:24 (Tr: 0:40:24)
i
Jordi Bolet Aragonès
00:41:11 (Tr: 0:41:11)
i
Jonatan Mora Tribaldo
00:43:19 (Tr: 0:43:19)
i
Marc Traserra Pujol
00:43:49 (Tr: 0:43:49)
Xavi Tomasa Serrano
00:45:49 (Tr: 0:45:48)
i
Roger Comellas
00:45:56 (Tr: 0:45:55)
i
Marc Guardia Colomer
00:53:26 (Tr: 0:46:48)
i
Adrià Colomer Fortuny
00:47:02 (Tr: 0:47:00)
i
David Oliva Tortajada
00:47:34 (Tr: 0:47:31)
Marc Rocadembosch Ambròs
00:47:36 (Tr: 0:47:34)
i
Eduard Pifarré Mas
00:47:54 (Tr: 0:47:53)
i
Arnau Marin Montaner
00:47:55 (Tr: 0:47:53)
Xavier Blavia Xandri
00:50:36 (Tr: 0:50:33)
i
Roger Puig
00:50:48 (Tr: 0:50:42)

T. real: 00:45:48

Inici real: 08:14:28

Hora meta: 09:00:16

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 9:58 min/km

Club: ironwill barcelona

0:48:18
00:45:49
0:43:19
i
Jonatan Mora Tribaldo
00:43:19 (Tr: 0:43:19)
i
Marc Traserra Pujol
00:43:49 (Tr: 0:43:49)
i
Jan Torrella Oller
00:45:36 (Tr: 0:45:36)
i
Roger Comellas
00:45:56 (Tr: 0:45:55)
i
Adrià Colomer Fortuny
00:47:02 (Tr: 0:47:00)
i
David Oliva Tortajada
00:47:34 (Tr: 0:47:31)
Marc Rocadembosch Ambròs
00:47:36 (Tr: 0:47:34)
i
Eduard Pifarré Mas
00:47:54 (Tr: 0:47:53)
i
Arnau Marin Montaner
00:47:55 (Tr: 0:47:53)

T. real: 00:45:55

Inici real: 08:14:29

Hora meta: 09:00:23

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 9:59 min/km

Club: jab berga

1:28:21
00:45:56
0:03:32
Miquel Corbera Rubio
00:40:24 (Tr: 0:40:24)
i
Jordi Bolet Aragonès
00:41:11 (Tr: 0:41:11)
i
Jonatan Mora Tribaldo
00:43:19 (Tr: 0:43:19)
i
Marc Traserra Pujol
00:43:49 (Tr: 0:43:49)
i
Jan Torrella Oller
00:45:36 (Tr: 0:45:36)
Xavi Tomasa Serrano
00:45:49 (Tr: 0:45:48)
i
Marc Guardia Colomer
00:53:26 (Tr: 0:46:48)
i
Adrià Colomer Fortuny
00:47:02 (Tr: 0:47:00)
Aleix Sellarés Gonzalez
01:28:21 (Tr: 0:47:26)
i
David Oliva Tortajada
00:47:34 (Tr: 0:47:31)
Marc Rocadembosch Ambròs
00:47:36 (Tr: 0:47:34)
i
Eduard Pifarré Mas
00:47:54 (Tr: 0:47:53)
i
Arnau Marin Montaner
00:47:55 (Tr: 0:47:53)
Albert Fernandez Cano
00:56:03 (Tr: 0:48:40)
Gisela Carrion Bertran
00:53:36 (Tr: 0:49:03)
Dan noah Vivas Glaser
00:57:27 (Tr: 0:49:28)
Xavier Blavia Xandri
00:50:36 (Tr: 0:50:33)
i
Roger Puig
00:50:48 (Tr: 0:50:42)
i
Núria Gil Clapera
00:56:00 (Tr: 0:51:27)
Alberto Gutiérrez Paez
00:58:33 (Tr: 0:51:53)
i
Íngrid Ruiz Sánchez
00:56:30 (Tr: 0:51:57)
i
Adrià Lopez Vilajosana
01:00:05 (Tr: 0:52:07)
i
Eugeni Serra Macià
01:00:34 (Tr: 0:52:42)
i
Robert Morera Casas
01:01:18 (Tr: 0:53:14)
i
Francesc Llupià Caparrós
01:01:21 (Tr: 0:53:28)
Alejandro Martín Sanz
01:01:03 (Tr: 0:53:29)
i
Victor Junyent Castella
01:03:03 (Tr: 0:53:36)

T. real: 00:46:48

Inici real: 08:21:06

Hora meta: 09:07:53

Cat:OpenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 10:11 min/km

Club: monistrol running- 9h spo

1:01:16
00:53:26
0:45:36
i
Jan Torrella Oller
00:45:36 (Tr: 0:45:36)
Xavi Tomasa Serrano
00:45:49 (Tr: 0:45:48)
i
Roger Comellas
00:45:56 (Tr: 0:45:55)
i
Adrià Colomer Fortuny
00:47:02 (Tr: 0:47:00)
i
David Oliva Tortajada
00:47:34 (Tr: 0:47:31)
Marc Rocadembosch Ambròs
00:47:36 (Tr: 0:47:34)
i
Eduard Pifarré Mas
00:47:54 (Tr: 0:47:53)
i
Arnau Marin Montaner
00:47:55 (Tr: 0:47:53)
Albert Fernandez Cano
00:56:03 (Tr: 0:48:40)
Gisela Carrion Bertran
00:53:36 (Tr: 0:49:03)
Dan noah Vivas Glaser
00:57:27 (Tr: 0:49:28)
Xavier Blavia Xandri
00:50:36 (Tr: 0:50:33)
i
Roger Puig
00:50:48 (Tr: 0:50:42)
i
Núria Gil Clapera
00:56:00 (Tr: 0:51:27)
Alberto Gutiérrez Paez
00:58:33 (Tr: 0:51:53)
i
Íngrid Ruiz Sánchez
00:56:30 (Tr: 0:51:57)
i
Adrià Lopez Vilajosana
01:00:05 (Tr: 0:52:07)
i
Eugeni Serra Macià
01:00:34 (Tr: 0:52:42)
Alejandro Martín Sanz
01:01:03 (Tr: 0:53:29)

T. real: 00:47:00

Inici real: 08:14:30

Hora meta: 09:01:29

Cat:SB23M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 10:13 min/km

Club: esportiu penedes

0:48:15
00:47:02
0:45:49
Xavi Tomasa Serrano
00:45:49 (Tr: 0:45:48)
i
Roger Comellas
00:45:56 (Tr: 0:45:55)
i
David Oliva Tortajada
00:47:34 (Tr: 0:47:31)
Marc Rocadembosch Ambròs
00:47:36 (Tr: 0:47:34)
i
Eduard Pifarré Mas
00:47:54 (Tr: 0:47:53)
i
Arnau Marin Montaner
00:47:55 (Tr: 0:47:53)

T. real: 00:47:26

Inici real: 08:55:22

Hora meta: 09:42:48

Cat:OpenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 10:19 min/km

Club: bages esports - rios runn

2:10:45
01:28:21
0:45:56
i
Roger Comellas
00:45:56 (Tr: 0:45:55)
i
Marc Guardia Colomer
00:53:26 (Tr: 0:46:48)
i
Adrià Colomer Fortuny
00:47:02 (Tr: 0:47:00)
i
David Oliva Tortajada
00:47:34 (Tr: 0:47:31)
Marc Rocadembosch Ambròs
00:47:36 (Tr: 0:47:34)
i
Eduard Pifarré Mas
00:47:54 (Tr: 0:47:53)
i
Arnau Marin Montaner
00:47:55 (Tr: 0:47:53)
Albert Fernandez Cano
00:56:03 (Tr: 0:48:40)
i
Joan Riba Burdó
01:29:08 (Tr: 0:49:02)
Gisela Carrion Bertran
00:53:36 (Tr: 0:49:03)
Dan noah Vivas Glaser
00:57:27 (Tr: 0:49:28)
Xavier Blavia Xandri
00:50:36 (Tr: 0:50:33)
i
Roger Puig
00:50:48 (Tr: 0:50:42)
i
David Guarch Cuadrado
01:30:51 (Tr: 0:50:48)
i
Núria Gil Clapera
00:56:00 (Tr: 0:51:27)
Alberto Gutiérrez Paez
00:58:33 (Tr: 0:51:53)
i
Íngrid Ruiz Sánchez
00:56:30 (Tr: 0:51:57)
i
Adrià Lopez Vilajosana
01:00:05 (Tr: 0:52:07)
i
Eugeni Serra Macià
01:00:34 (Tr: 0:52:42)
i
Robert Morera Casas
01:01:18 (Tr: 0:53:14)
i
Francesc Llupià Caparrós
01:01:21 (Tr: 0:53:28)
Alejandro Martín Sanz
01:01:03 (Tr: 0:53:29)
i
Victor Junyent Castella
01:03:03 (Tr: 0:53:36)

T. real: 00:47:31

Inici real: 08:14:31

Hora meta: 09:02:01

Cat:OpenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 10:20 min/km

Club: uexvic - rarunning

0:47:55
00:47:34
0:47:14
Marc Rocadembosch Ambròs
00:47:36 (Tr: 0:47:34)
i
Eduard Pifarré Mas
00:47:54 (Tr: 0:47:53)
i
Arnau Marin Montaner
00:47:55 (Tr: 0:47:53)

T. real: 00:47:34

Inici real: 08:14:29

Hora meta: 09:02:03

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 10:21 min/km

Club: jab berga

0:56:03
00:47:36
0:39:08
Miquel Corbera Rubio
00:40:24 (Tr: 0:40:24)
i
Jordi Bolet Aragonès
00:41:11 (Tr: 0:41:11)
i
Jonatan Mora Tribaldo
00:43:19 (Tr: 0:43:19)
i
Marc Traserra Pujol
00:43:49 (Tr: 0:43:49)
i
Jan Torrella Oller
00:45:36 (Tr: 0:45:36)
Xavi Tomasa Serrano
00:45:49 (Tr: 0:45:48)
i
Roger Comellas
00:45:56 (Tr: 0:45:55)
i
Marc Guardia Colomer
00:53:26 (Tr: 0:46:48)
i
Adrià Colomer Fortuny
00:47:02 (Tr: 0:47:00)
i
David Oliva Tortajada
00:47:34 (Tr: 0:47:31)
i
Eduard Pifarré Mas
00:47:54 (Tr: 0:47:53)
i
Arnau Marin Montaner
00:47:55 (Tr: 0:47:53)
Albert Fernandez Cano
00:56:03 (Tr: 0:48:40)
Gisela Carrion Bertran
00:53:36 (Tr: 0:49:03)
Xavier Blavia Xandri
00:50:36 (Tr: 0:50:33)
i
Roger Puig
00:50:48 (Tr: 0:50:42)
i
Núria Gil Clapera
00:56:00 (Tr: 0:51:27)

T. real: 00:47:53

Inici real: 08:14:29

Hora meta: 09:02:21

Cat:M35

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 10:25 min/km

Club: jab berga

1:29:08
00:47:54
0:06:39
Miquel Corbera Rubio
00:40:24 (Tr: 0:40:24)
i
Jordi Bolet Aragonès
00:41:11 (Tr: 0:41:11)
i
Jonatan Mora Tribaldo
00:43:19 (Tr: 0:43:19)
i
Marc Traserra Pujol
00:43:49 (Tr: 0:43:49)
i
Jan Torrella Oller
00:45:36 (Tr: 0:45:36)
Xavi Tomasa Serrano
00:45:49 (Tr: 0:45:48)
i
Roger Comellas
00:45:56 (Tr: 0:45:55)
i
Marc Guardia Colomer
00:53:26 (Tr: 0:46:48)
i
Adrià Colomer Fortuny
00:47:02 (Tr: 0:47:00)
Aleix Sellarés Gonzalez
01:28:21 (Tr: 0:47:26)
i
David Oliva Tortajada
00:47:34 (Tr: 0:47:31)
Marc Rocadembosch Ambròs
00:47:36 (Tr: 0:47:34)
i
Arnau Marin Montaner
00:47:55 (Tr: 0:47:53)
Albert Fernandez Cano
00:56:03 (Tr: 0:48:40)
i
Joan Riba Burdó
01:29:08 (Tr: 0:49:02)
Gisela Carrion Bertran
00:53:36 (Tr: 0:49:03)
Dan noah Vivas Glaser
00:57:27 (Tr: 0:49:28)
Xavier Blavia Xandri
00:50:36 (Tr: 0:50:33)
i
Roger Puig
00:50:48 (Tr: 0:50:42)
i
Núria Gil Clapera
00:56:00 (Tr: 0:51:27)
Alberto Gutiérrez Paez
00:58:33 (Tr: 0:51:53)
i
Íngrid Ruiz Sánchez
00:56:30 (Tr: 0:51:57)
i
Adrià Lopez Vilajosana
01:00:05 (Tr: 0:52:07)
i
Eugeni Serra Macià
01:00:34 (Tr: 0:52:42)
i
Robert Morera Casas
01:01:18 (Tr: 0:53:14)
i
Francesc Llupià Caparrós
01:01:21 (Tr: 0:53:28)
Alejandro Martín Sanz
01:01:03 (Tr: 0:53:29)
i
Victor Junyent Castella
01:03:03 (Tr: 0:53:36)

T. real: 00:47:53

Inici real: 08:14:29

Hora meta: 09:02:22

Cat:SB23M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 10:25 min/km

Club: esportiu penedès

0:53:36
00:47:55
0:42:13
i
Jonatan Mora Tribaldo
00:43:19 (Tr: 0:43:19)
i
Marc Traserra Pujol
00:43:49 (Tr: 0:43:49)
i
Jan Torrella Oller
00:45:36 (Tr: 0:45:36)
Xavi Tomasa Serrano
00:45:49 (Tr: 0:45:48)
i
Roger Comellas
00:45:56 (Tr: 0:45:55)
i
Marc Guardia Colomer
00:53:26 (Tr: 0:46:48)
i
Adrià Colomer Fortuny
00:47:02 (Tr: 0:47:00)
i
David Oliva Tortajada
00:47:34 (Tr: 0:47:31)
Marc Rocadembosch Ambròs
00:47:36 (Tr: 0:47:34)
i
Eduard Pifarré Mas
00:47:54 (Tr: 0:47:53)
Gisela Carrion Bertran
00:53:36 (Tr: 0:49:03)
Xavier Blavia Xandri
00:50:36 (Tr: 0:50:33)
i
Roger Puig
00:50:48 (Tr: 0:50:42)

T. real: 00:48:40

Inici real: 08:21:51

Hora meta: 09:10:30

Cat:OpenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 10:35 min/km

Club:

1:04:31
00:56:03
0:47:36
i
Marc Guardia Colomer
00:53:26 (Tr: 0:46:48)
Marc Rocadembosch Ambròs
00:47:36 (Tr: 0:47:34)
i
Eduard Pifarré Mas
00:47:54 (Tr: 0:47:53)
i
Arnau Marin Montaner
00:47:55 (Tr: 0:47:53)
Gisela Carrion Bertran
00:53:36 (Tr: 0:49:03)
Dan noah Vivas Glaser
00:57:27 (Tr: 0:49:28)
Xavier Blavia Xandri
00:50:36 (Tr: 0:50:33)
i
Roger Puig
00:50:48 (Tr: 0:50:42)
i
Núria Gil Clapera
00:56:00 (Tr: 0:51:27)
Alberto Gutiérrez Paez
00:58:33 (Tr: 0:51:53)
i
Íngrid Ruiz Sánchez
00:56:30 (Tr: 0:51:57)
i
Adrià Lopez Vilajosana
01:00:05 (Tr: 0:52:07)
i
Eugeni Serra Macià
01:00:34 (Tr: 0:52:42)
i
Robert Morera Casas
01:01:18 (Tr: 0:53:14)
i
Francesc Llupià Caparrós
01:01:21 (Tr: 0:53:28)
Alejandro Martín Sanz
01:01:03 (Tr: 0:53:29)
i
Victor Junyent Castella
01:03:03 (Tr: 0:53:36)

T. real: 00:49:02

Inici real: 08:54:34

Hora meta: 09:43:35

Cat:OpenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 10:40 min/km

Club: ce bandolers

2:10:23
01:29:08
0:47:54
i
Marc Guardia Colomer
00:53:26 (Tr: 0:46:48)
Aleix Sellarés Gonzalez
01:28:21 (Tr: 0:47:26)
i
Eduard Pifarré Mas
00:47:54 (Tr: 0:47:53)
i
Arnau Marin Montaner
00:47:55 (Tr: 0:47:53)
Albert Fernandez Cano
00:56:03 (Tr: 0:48:40)
Gisela Carrion Bertran
00:53:36 (Tr: 0:49:03)
Dan noah Vivas Glaser
00:57:27 (Tr: 0:49:28)
Xavier Blavia Xandri
00:50:36 (Tr: 0:50:33)
i
Roger Puig
00:50:48 (Tr: 0:50:42)
i
David Guarch Cuadrado
01:30:51 (Tr: 0:50:48)
i
Núria Gil Clapera
00:56:00 (Tr: 0:51:27)
Alberto Gutiérrez Paez
00:58:33 (Tr: 0:51:53)
i
Íngrid Ruiz Sánchez
00:56:30 (Tr: 0:51:57)
i
Adrià Lopez Vilajosana
01:00:05 (Tr: 0:52:07)
i
Eugeni Serra Macià
01:00:34 (Tr: 0:52:42)
i
Robert Morera Casas
01:01:18 (Tr: 0:53:14)
i
Francesc Llupià Caparrós
01:01:21 (Tr: 0:53:28)
Alejandro Martín Sanz
01:01:03 (Tr: 0:53:29)
i
Victor Junyent Castella
01:03:03 (Tr: 0:53:36)

T. real: 00:49:03

Inici real: 08:19:00

Hora meta: 09:08:03

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:14:27

Sexe:F

Ritme: 10:40 min/km

Club: esportiu penedes

0:59:18
00:53:36
0:47:55
i
Marc Guardia Colomer
00:53:26 (Tr: 0:46:48)
i
Arnau Marin Montaner
00:47:55 (Tr: 0:47:53)
Albert Fernandez Cano
00:56:03 (Tr: 0:48:40)
Dan noah Vivas Glaser
00:57:27 (Tr: 0:49:28)
Xavier Blavia Xandri
00:50:36 (Tr: 0:50:33)
i
Roger Puig
00:50:48 (Tr: 0:50:42)
i
Núria Gil Clapera
00:56:00 (Tr: 0:51:27)
Alberto Gutiérrez Paez
00:58:33 (Tr: 0:51:53)
i
Íngrid Ruiz Sánchez
00:56:30 (Tr: 0:51:57)

T. real: 00:49:28

Inici real: 08:22:26

Hora meta: 09:11:54

Cat:SB23M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 10:46 min/km

Club: g.a. lluisos mataró

1:30:51
00:57:27
0:24:03
Miquel Corbera Rubio
00:40:24 (Tr: 0:40:24)
i
Jordi Bolet Aragonès
00:41:11 (Tr: 0:41:11)
i
Jonatan Mora Tribaldo
00:43:19 (Tr: 0:43:19)
i
Marc Traserra Pujol
00:43:49 (Tr: 0:43:49)
i
Jan Torrella Oller
00:45:36 (Tr: 0:45:36)
Xavi Tomasa Serrano
00:45:49 (Tr: 0:45:48)
i
Roger Comellas
00:45:56 (Tr: 0:45:55)
i
Marc Guardia Colomer
00:53:26 (Tr: 0:46:48)
i
Adrià Colomer Fortuny
00:47:02 (Tr: 0:47:00)
Aleix Sellarés Gonzalez
01:28:21 (Tr: 0:47:26)
i
David Oliva Tortajada
00:47:34 (Tr: 0:47:31)
Marc Rocadembosch Ambròs
00:47:36 (Tr: 0:47:34)
i
Eduard Pifarré Mas
00:47:54 (Tr: 0:47:53)
i
Arnau Marin Montaner
00:47:55 (Tr: 0:47:53)
Albert Fernandez Cano
00:56:03 (Tr: 0:48:40)
i
Joan Riba Burdó
01:29:08 (Tr: 0:49:02)
Gisela Carrion Bertran
00:53:36 (Tr: 0:49:03)
Xavier Blavia Xandri
00:50:36 (Tr: 0:50:33)
i
Roger Puig
00:50:48 (Tr: 0:50:42)
i
David Guarch Cuadrado
01:30:51 (Tr: 0:50:48)
i
Núria Gil Clapera
00:56:00 (Tr: 0:51:27)
Alberto Gutiérrez Paez
00:58:33 (Tr: 0:51:53)
i
Íngrid Ruiz Sánchez
00:56:30 (Tr: 0:51:57)
i
Adrià Lopez Vilajosana
01:00:05 (Tr: 0:52:07)
i
Eugeni Serra Macià
01:00:34 (Tr: 0:52:42)
i
Robert Morera Casas
01:01:18 (Tr: 0:53:14)
i
Francesc Llupià Caparrós
01:01:21 (Tr: 0:53:28)
Alejandro Martín Sanz
01:01:03 (Tr: 0:53:29)
i
Victor Junyent Castella
01:03:03 (Tr: 0:53:36)

T. real: 00:50:33

Inici real: 08:14:31

Hora meta: 09:05:03

Cat:SB23M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 11:00 min/km

Club: l'hospitalet atletisme

0:56:00
00:50:36
0:45:13
i
Jan Torrella Oller
00:45:36 (Tr: 0:45:36)
Xavi Tomasa Serrano
00:45:49 (Tr: 0:45:48)
i
Roger Comellas
00:45:56 (Tr: 0:45:55)
i
Marc Guardia Colomer
00:53:26 (Tr: 0:46:48)
i
Adrià Colomer Fortuny
00:47:02 (Tr: 0:47:00)
i
David Oliva Tortajada
00:47:34 (Tr: 0:47:31)
Marc Rocadembosch Ambròs
00:47:36 (Tr: 0:47:34)
i
Eduard Pifarré Mas
00:47:54 (Tr: 0:47:53)
i
Arnau Marin Montaner
00:47:55 (Tr: 0:47:53)
Gisela Carrion Bertran
00:53:36 (Tr: 0:49:03)
i
Roger Puig
00:50:48 (Tr: 0:50:42)
i
Núria Gil Clapera
00:56:00 (Tr: 0:51:27)

T. real: 00:50:42

Inici real: 08:14:33

Hora meta: 09:05:15

Cat:OpenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 11:02 min/km

Club: gaseles

0:58:33
00:50:48
0:43:02
i
Jonatan Mora Tribaldo
00:43:19 (Tr: 0:43:19)
i
Marc Traserra Pujol
00:43:49 (Tr: 0:43:49)
i
Jan Torrella Oller
00:45:36 (Tr: 0:45:36)
Xavi Tomasa Serrano
00:45:49 (Tr: 0:45:48)
i
Roger Comellas
00:45:56 (Tr: 0:45:55)
i
Marc Guardia Colomer
00:53:26 (Tr: 0:46:48)
i
Adrià Colomer Fortuny
00:47:02 (Tr: 0:47:00)
i
David Oliva Tortajada
00:47:34 (Tr: 0:47:31)
Marc Rocadembosch Ambròs
00:47:36 (Tr: 0:47:34)
i
Eduard Pifarré Mas
00:47:54 (Tr: 0:47:53)
i
Arnau Marin Montaner
00:47:55 (Tr: 0:47:53)
Albert Fernandez Cano
00:56:03 (Tr: 0:48:40)
Gisela Carrion Bertran
00:53:36 (Tr: 0:49:03)
Dan noah Vivas Glaser
00:57:27 (Tr: 0:49:28)
Xavier Blavia Xandri
00:50:36 (Tr: 0:50:33)
i
Núria Gil Clapera
00:56:00 (Tr: 0:51:27)
Alberto Gutiérrez Paez
00:58:33 (Tr: 0:51:53)
i
Íngrid Ruiz Sánchez
00:56:30 (Tr: 0:51:57)

T. real: 00:50:48

Inici real: 08:54:31

Hora meta: 09:45:18

Cat:OpenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 11:03 min/km

Club: unio excursionista sant j

2:04:15
01:30:51
0:57:27
Aleix Sellarés Gonzalez
01:28:21 (Tr: 0:47:26)
i
Joan Riba Burdó
01:29:08 (Tr: 0:49:02)
Dan noah Vivas Glaser
00:57:27 (Tr: 0:49:28)
Alberto Gutiérrez Paez
00:58:33 (Tr: 0:51:53)
i
Adrià Lopez Vilajosana
01:00:05 (Tr: 0:52:07)
i
Eugeni Serra Macià
01:00:34 (Tr: 0:52:42)
i
Robert Morera Casas
01:01:18 (Tr: 0:53:14)
i
Francesc Llupià Caparrós
01:01:21 (Tr: 0:53:28)
Alejandro Martín Sanz
01:01:03 (Tr: 0:53:29)
i
Victor Junyent Castella
01:03:03 (Tr: 0:53:36)

T. real: 00:51:27

Inici real: 08:19:00

Hora meta: 09:10:27

Cat:SenF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:14:27

Sexe:F

Ritme: 11:12 min/km

Club: c.e.penedés

1:01:24
00:56:00
0:50:36
i
Marc Guardia Colomer
00:53:26 (Tr: 0:46:48)
Albert Fernandez Cano
00:56:03 (Tr: 0:48:40)
Gisela Carrion Bertran
00:53:36 (Tr: 0:49:03)
Dan noah Vivas Glaser
00:57:27 (Tr: 0:49:28)
Xavier Blavia Xandri
00:50:36 (Tr: 0:50:33)
i
Roger Puig
00:50:48 (Tr: 0:50:42)
Alberto Gutiérrez Paez
00:58:33 (Tr: 0:51:53)
i
Íngrid Ruiz Sánchez
00:56:30 (Tr: 0:51:57)
i
Adrià Lopez Vilajosana
01:00:05 (Tr: 0:52:07)
i
Eugeni Serra Macià
01:00:34 (Tr: 0:52:42)
i
Robert Morera Casas
01:01:18 (Tr: 0:53:14)
i
Francesc Llupià Caparrós
01:01:21 (Tr: 0:53:28)
Alejandro Martín Sanz
01:01:03 (Tr: 0:53:29)

T. real: 00:51:53

Inici real: 08:21:07

Hora meta: 09:13:00

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 11:17 min/km

Club: montornés

1:06:18
00:58:33
0:50:48
i
Marc Guardia Colomer
00:53:26 (Tr: 0:46:48)
Albert Fernandez Cano
00:56:03 (Tr: 0:48:40)
Gisela Carrion Bertran
00:53:36 (Tr: 0:49:03)
Dan noah Vivas Glaser
00:57:27 (Tr: 0:49:28)
i
Roger Puig
00:50:48 (Tr: 0:50:42)
i
Núria Gil Clapera
00:56:00 (Tr: 0:51:27)
i
Íngrid Ruiz Sánchez
00:56:30 (Tr: 0:51:57)
i
Adrià Lopez Vilajosana
01:00:05 (Tr: 0:52:07)
i
Eugeni Serra Macià
01:00:34 (Tr: 0:52:42)
i
Robert Morera Casas
01:01:18 (Tr: 0:53:14)
i
Francesc Llupià Caparrós
01:01:21 (Tr: 0:53:28)
Alejandro Martín Sanz
01:01:03 (Tr: 0:53:29)
i
Victor Junyent Castella
01:03:03 (Tr: 0:53:36)

T. real: 00:51:57

Inici real: 08:19:00

Hora meta: 09:10:57

Cat:SenF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:14:27

Sexe:F

Ritme: 11:18 min/km

Club: esportiu penedès - invers

1:01:18
00:56:30
0:51:42
i
Marc Guardia Colomer
00:53:26 (Tr: 0:46:48)
Albert Fernandez Cano
00:56:03 (Tr: 0:48:40)
Gisela Carrion Bertran
00:53:36 (Tr: 0:49:03)
Dan noah Vivas Glaser
00:57:27 (Tr: 0:49:28)
i
Núria Gil Clapera
00:56:00 (Tr: 0:51:27)
Alberto Gutiérrez Paez
00:58:33 (Tr: 0:51:53)
i
Adrià Lopez Vilajosana
01:00:05 (Tr: 0:52:07)
i
Eugeni Serra Macià
01:00:34 (Tr: 0:52:42)
i
Robert Morera Casas
01:01:18 (Tr: 0:53:14)
Alejandro Martín Sanz
01:01:03 (Tr: 0:53:29)

T. real: 00:52:07

Inici real: 08:22:26

Hora meta: 09:14:32

Cat:OpenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 11:20 min/km

Club: laia diez

1:04:09
01:00:05
0:56:00
Albert Fernandez Cano
00:56:03 (Tr: 0:48:40)
Dan noah Vivas Glaser
00:57:27 (Tr: 0:49:28)
i
Núria Gil Clapera
00:56:00 (Tr: 0:51:27)
Alberto Gutiérrez Paez
00:58:33 (Tr: 0:51:53)
i
Íngrid Ruiz Sánchez
00:56:30 (Tr: 0:51:57)
i
Eugeni Serra Macià
01:00:34 (Tr: 0:52:42)
i
Robert Morera Casas
01:01:18 (Tr: 0:53:14)
i
Francesc Llupià Caparrós
01:01:21 (Tr: 0:53:28)
Alejandro Martín Sanz
01:01:03 (Tr: 0:53:29)
i
Victor Junyent Castella
01:03:03 (Tr: 0:53:36)

T. real: 00:52:42

Inici real: 08:22:19

Hora meta: 09:15:01

Cat:OpenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 11:28 min/km

Club: ass. esp. mountain runner

1:02:35
01:00:34
0:58:33
Alberto Gutiérrez Paez
00:58:33 (Tr: 0:51:53)
i
Adrià Lopez Vilajosana
01:00:05 (Tr: 0:52:07)
i
Robert Morera Casas
01:01:18 (Tr: 0:53:14)
i
Francesc Llupià Caparrós
01:01:21 (Tr: 0:53:28)
Alejandro Martín Sanz
01:01:03 (Tr: 0:53:29)

T. real: 00:53:14

Inici real: 08:22:32

Hora meta: 09:15:45

Cat:OpenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 11:35 min/km

Club: ass.esp.mountain runners

1:06:06
01:01:18
0:56:30
Dan noah Vivas Glaser
00:57:27 (Tr: 0:49:28)
Alberto Gutiérrez Paez
00:58:33 (Tr: 0:51:53)
i
Íngrid Ruiz Sánchez
00:56:30 (Tr: 0:51:57)
i
Adrià Lopez Vilajosana
01:00:05 (Tr: 0:52:07)
i
Eugeni Serra Macià
01:00:34 (Tr: 0:52:42)
i
Francesc Llupià Caparrós
01:01:21 (Tr: 0:53:28)
Alejandro Martín Sanz
01:01:03 (Tr: 0:53:29)
i
Victor Junyent Castella
01:03:03 (Tr: 0:53:36)

T. real: 00:53:28

Inici real: 08:22:21

Hora meta: 09:15:48

Cat:OpenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 11:38 min/km

Club: runningbitlles

1:03:03
01:01:21
0:59:40
i
Adrià Lopez Vilajosana
01:00:05 (Tr: 0:52:07)
i
Eugeni Serra Macià
01:00:34 (Tr: 0:52:42)
i
Robert Morera Casas
01:01:18 (Tr: 0:53:14)
Alejandro Martín Sanz
01:01:03 (Tr: 0:53:29)
i
Victor Junyent Castella
01:03:03 (Tr: 0:53:36)

T. real: 00:53:29

Inici real: 08:22:02

Hora meta: 09:15:30

Cat:OpenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 11:38 min/km

Club:

1:03:03
01:01:03
0:59:03
i
Adrià Lopez Vilajosana
01:00:05 (Tr: 0:52:07)
i
Eugeni Serra Macià
01:00:34 (Tr: 0:52:42)
i
Robert Morera Casas
01:01:18 (Tr: 0:53:14)
i
Francesc Llupià Caparrós
01:01:21 (Tr: 0:53:28)
i
Victor Junyent Castella
01:03:03 (Tr: 0:53:36)

T. real: 00:53:36

Inici real: 08:23:54

Hora meta: 09:17:30

Cat:OpenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 11:40 min/km

Club: saltarrocs de sanaüja

1:04:48
01:03:03
1:01:18
i
Robert Morera Casas
01:01:18 (Tr: 0:53:14)
i
Francesc Llupià Caparrós
01:01:21 (Tr: 0:53:28)