Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:24:38

Inici real: 08:23:26

Hora meta: 09:48:04

Cat:OpenM

Pos. categoria: 80

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 18:24 min/km

Club:

2:10:01
01:33:37
0:57:12
i
Martha cecilia Sanchez Abacuc
01:49:18 (Tr: 1:24:41)
Joan carles Cabeza Frias
02:07:08 (Tr: 1:24:43)
Neli Krasimirova
01:33:45 (Tr: 1:25:13)
Domingo Ortega Medina
01:52:00 (Tr: 1:26:16)
Jordi Jimenez Perez
02:08:36 (Tr: 1:26:36)
Manel Olivares Lupiáñez
02:10:01 (Tr: 1:28:02)
Francesc Diaz Plata
01:58:33 (Tr: 1:32:47)
Carlos Amérigo Cano
01:59:31 (Tr: 1:34:41)
Francesc Sedano Padilla
01:59:44 (Tr: 1:34:54)
i
Maria Rovira Ferrer
01:53:23 (Tr: 1:43:20)

T. real: 01:24:41

Inici real: 08:39:05

Hora meta: 10:03:45

Cat:OpenF

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:14:27

Sexe:F

Ritme: 18:25 min/km

Club: cei catalunya

2:10:01
01:49:18
1:28:35
i
Ferran Martinez I Aliaga
01:33:37 (Tr: 1:24:38)
Joan carles Cabeza Frias
02:07:08 (Tr: 1:24:43)
Neli Krasimirova
01:33:45 (Tr: 1:25:13)
Domingo Ortega Medina
01:52:00 (Tr: 1:26:16)
Jordi Jimenez Perez
02:08:36 (Tr: 1:26:36)
Manel Olivares Lupiáñez
02:10:01 (Tr: 1:28:02)
Francesc Diaz Plata
01:58:33 (Tr: 1:32:47)
Carlos Amérigo Cano
01:59:31 (Tr: 1:34:41)
Francesc Sedano Padilla
01:59:44 (Tr: 1:34:54)
i
Maria Rovira Ferrer
01:53:23 (Tr: 1:43:20)

T. real: 01:24:43

Inici real: 08:56:53

Hora meta: 10:21:35

Cat:OpenM

Pos. categoria: 81

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 18:25 min/km

Club:

2:40:39
02:07:08
1:33:37
i
Ferran Martinez I Aliaga
01:33:37 (Tr: 1:24:38)
i
Martha cecilia Sanchez Abacuc
01:49:18 (Tr: 1:24:41)
Neli Krasimirova
01:33:45 (Tr: 1:25:13)
Domingo Ortega Medina
01:52:00 (Tr: 1:26:16)
Jordi Jimenez Perez
02:08:36 (Tr: 1:26:36)
Manel Olivares Lupiáñez
02:10:01 (Tr: 1:28:02)
i
Lluís Company Serra
02:16:57 (Tr: 1:28:48)
Francesc Diaz Plata
01:58:33 (Tr: 1:32:47)
Carlos Amérigo Cano
01:59:31 (Tr: 1:34:41)
Francesc Sedano Padilla
01:59:44 (Tr: 1:34:54)
Jordi Galter Pareja
02:18:42 (Tr: 1:36:11)
i
Lluis Casas. Sanabra
02:28:28 (Tr: 1:41:37)
i
Maria Rovira Ferrer
01:53:23 (Tr: 1:43:20)
i
David Sanchez Gonzalez
02:11:07 (Tr: 1:44:18)

T. real: 01:25:13

Inici real: 08:23:00

Hora meta: 09:48:12

Cat:OpenF

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:14:27

Sexe:F

Ritme: 18:32 min/km

Club:

2:10:01
01:33:45
0:57:29
i
Ferran Martinez I Aliaga
01:33:37 (Tr: 1:24:38)
i
Martha cecilia Sanchez Abacuc
01:49:18 (Tr: 1:24:41)
Joan carles Cabeza Frias
02:07:08 (Tr: 1:24:43)
Domingo Ortega Medina
01:52:00 (Tr: 1:26:16)
Jordi Jimenez Perez
02:08:36 (Tr: 1:26:36)
Manel Olivares Lupiáñez
02:10:01 (Tr: 1:28:02)
Francesc Diaz Plata
01:58:33 (Tr: 1:32:47)
Carlos Amérigo Cano
01:59:31 (Tr: 1:34:41)
Francesc Sedano Padilla
01:59:44 (Tr: 1:34:54)
i
Maria Rovira Ferrer
01:53:23 (Tr: 1:43:20)

T. real: 01:26:16

Inici real: 08:40:12

Hora meta: 10:06:27

Cat:M70

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 18:46 min/km

Club: uat

2:16:57
01:52:00
1:27:04
i
Ferran Martinez I Aliaga
01:33:37 (Tr: 1:24:38)
i
Martha cecilia Sanchez Abacuc
01:49:18 (Tr: 1:24:41)
Joan carles Cabeza Frias
02:07:08 (Tr: 1:24:43)
Neli Krasimirova
01:33:45 (Tr: 1:25:13)
Jordi Jimenez Perez
02:08:36 (Tr: 1:26:36)
Manel Olivares Lupiáñez
02:10:01 (Tr: 1:28:02)
i
Lluís Company Serra
02:16:57 (Tr: 1:28:48)
Francesc Diaz Plata
01:58:33 (Tr: 1:32:47)
Carlos Amérigo Cano
01:59:31 (Tr: 1:34:41)
Francesc Sedano Padilla
01:59:44 (Tr: 1:34:54)
i
Maria Rovira Ferrer
01:53:23 (Tr: 1:43:20)
i
David Sanchez Gonzalez
02:11:07 (Tr: 1:44:18)

T. real: 01:26:36

Inici real: 08:56:28

Hora meta: 10:23:03

Cat:OpenM

Pos. categoria: 82

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 18:50 min/km

Club: calzados diaz lopez

2:10:05
02:08:36
2:07:08
Joan carles Cabeza Frias
02:07:08 (Tr: 1:24:43)
Manel Olivares Lupiáñez
02:10:01 (Tr: 1:28:02)

T. real: 01:28:02

Inici real: 08:56:27

Hora meta: 10:24:28

Cat:OpenM

Pos. categoria: 83

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 19:09 min/km

Club: monrunners team

2:46:18
02:10:01
1:33:45
i
Martha cecilia Sanchez Abacuc
01:49:18 (Tr: 1:24:41)
Joan carles Cabeza Frias
02:07:08 (Tr: 1:24:43)
Neli Krasimirova
01:33:45 (Tr: 1:25:13)
Domingo Ortega Medina
01:52:00 (Tr: 1:26:16)
Jordi Jimenez Perez
02:08:36 (Tr: 1:26:36)
i
Lluís Company Serra
02:16:57 (Tr: 1:28:48)
Francesc Diaz Plata
01:58:33 (Tr: 1:32:47)
Carlos Amérigo Cano
01:59:31 (Tr: 1:34:41)
Francesc Sedano Padilla
01:59:44 (Tr: 1:34:54)
Jordi Galter Pareja
02:18:42 (Tr: 1:36:11)
i
Lluis Casas. Sanabra
02:28:28 (Tr: 1:41:37)
i
Maria Rovira Ferrer
01:53:23 (Tr: 1:43:20)
i
David Sanchez Gonzalez
02:11:07 (Tr: 1:44:18)

T. real: 01:28:48

Inici real: 09:02:36

Hora meta: 10:31:24

Cat:OpenM

Pos. categoria: 84

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 19:19 min/km

Club:

2:41:54
02:16:57
1:52:00
Joan carles Cabeza Frias
02:07:08 (Tr: 1:24:43)
Domingo Ortega Medina
01:52:00 (Tr: 1:26:16)
Jordi Jimenez Perez
02:08:36 (Tr: 1:26:36)
Manel Olivares Lupiáñez
02:10:01 (Tr: 1:28:02)
Francesc Diaz Plata
01:58:33 (Tr: 1:32:47)
Carlos Amérigo Cano
01:59:31 (Tr: 1:34:41)
Francesc Sedano Padilla
01:59:44 (Tr: 1:34:54)
Jordi Galter Pareja
02:18:42 (Tr: 1:36:11)
i
Lluis Casas. Sanabra
02:28:28 (Tr: 1:41:37)
i
Maria Rovira Ferrer
01:53:23 (Tr: 1:43:20)
i
David Sanchez Gonzalez
02:11:07 (Tr: 1:44:18)

T. real: 01:32:47

Inici real: 08:40:14

Hora meta: 10:13:00

Cat:M60

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 20:11 min/km

Club: c.a.montornès

2:18:42
01:58:33
1:38:25
i
Martha cecilia Sanchez Abacuc
01:49:18 (Tr: 1:24:41)
Joan carles Cabeza Frias
02:07:08 (Tr: 1:24:43)
Domingo Ortega Medina
01:52:00 (Tr: 1:26:16)
Jordi Jimenez Perez
02:08:36 (Tr: 1:26:36)
Manel Olivares Lupiáñez
02:10:01 (Tr: 1:28:02)
i
Lluís Company Serra
02:16:57 (Tr: 1:28:48)
Carlos Amérigo Cano
01:59:31 (Tr: 1:34:41)
Francesc Sedano Padilla
01:59:44 (Tr: 1:34:54)
Jordi Galter Pareja
02:18:42 (Tr: 1:36:11)
i
Maria Rovira Ferrer
01:53:23 (Tr: 1:43:20)
i
David Sanchez Gonzalez
02:11:07 (Tr: 1:44:18)

T. real: 01:34:41

Inici real: 08:39:18

Hora meta: 10:13:58

Cat:OpenM

Pos. categoria: 85

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 20:35 min/km

Club: jab berga

2:28:28
01:59:31
1:30:34
i
Ferran Martinez I Aliaga
01:33:37 (Tr: 1:24:38)
i
Martha cecilia Sanchez Abacuc
01:49:18 (Tr: 1:24:41)
Joan carles Cabeza Frias
02:07:08 (Tr: 1:24:43)
Neli Krasimirova
01:33:45 (Tr: 1:25:13)
Domingo Ortega Medina
01:52:00 (Tr: 1:26:16)
Jordi Jimenez Perez
02:08:36 (Tr: 1:26:36)
Manel Olivares Lupiáñez
02:10:01 (Tr: 1:28:02)
i
Lluís Company Serra
02:16:57 (Tr: 1:28:48)
Francesc Diaz Plata
01:58:33 (Tr: 1:32:47)
Francesc Sedano Padilla
01:59:44 (Tr: 1:34:54)
Jordi Galter Pareja
02:18:42 (Tr: 1:36:11)
i
Lluis Casas. Sanabra
02:28:28 (Tr: 1:41:37)
i
Maria Rovira Ferrer
01:53:23 (Tr: 1:43:20)
i
David Sanchez Gonzalez
02:11:07 (Tr: 1:44:18)

T. real: 01:34:54

Inici real: 08:39:17

Hora meta: 10:14:11

Cat:OpenM

Pos. categoria: 86

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 20:38 min/km

Club: jab berga

1:59:46
01:59:44
1:59:42

T. real: 01:36:11

Inici real: 08:56:58

Hora meta: 10:33:09

Cat:OpenM

Pos. categoria: 87

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 20:55 min/km

Club:

2:38:50
02:18:42
1:58:33
Joan carles Cabeza Frias
02:07:08 (Tr: 1:24:43)
Jordi Jimenez Perez
02:08:36 (Tr: 1:26:36)
Manel Olivares Lupiáñez
02:10:01 (Tr: 1:28:02)
i
Lluís Company Serra
02:16:57 (Tr: 1:28:48)
Francesc Diaz Plata
01:58:33 (Tr: 1:32:47)
Carlos Amérigo Cano
01:59:31 (Tr: 1:34:41)
Francesc Sedano Padilla
01:59:44 (Tr: 1:34:54)
i
Lluis Casas. Sanabra
02:28:28 (Tr: 1:41:37)
i
David Sanchez Gonzalez
02:11:07 (Tr: 1:44:18)

T. real: 01:41:37

Inici real: 09:01:19

Hora meta: 10:42:55

Cat:OpenM

Pos. categoria: 88

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 22:06 min/km

Club: montaltrek

2:57:26
02:28:28
1:59:31
Joan carles Cabeza Frias
02:07:08 (Tr: 1:24:43)
Jordi Jimenez Perez
02:08:36 (Tr: 1:26:36)
Manel Olivares Lupiáñez
02:10:01 (Tr: 1:28:02)
i
Lluís Company Serra
02:16:57 (Tr: 1:28:48)
Carlos Amérigo Cano
01:59:31 (Tr: 1:34:41)
Francesc Sedano Padilla
01:59:44 (Tr: 1:34:54)
Jordi Galter Pareja
02:18:42 (Tr: 1:36:11)
i
David Sanchez Gonzalez
02:11:07 (Tr: 1:44:18)

T. real: 01:43:20

Inici real: 08:24:31

Hora meta: 10:07:50

Cat:OpenF

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:14:27

Sexe:F

Ritme: 22:28 min/km

Club: grup excursionista malgra

2:11:07
01:53:23
1:35:39
i
Martha cecilia Sanchez Abacuc
01:49:18 (Tr: 1:24:41)
Joan carles Cabeza Frias
02:07:08 (Tr: 1:24:43)
Domingo Ortega Medina
01:52:00 (Tr: 1:26:16)
Jordi Jimenez Perez
02:08:36 (Tr: 1:26:36)
Manel Olivares Lupiáñez
02:10:01 (Tr: 1:28:02)
Francesc Diaz Plata
01:58:33 (Tr: 1:32:47)
Carlos Amérigo Cano
01:59:31 (Tr: 1:34:41)
Francesc Sedano Padilla
01:59:44 (Tr: 1:34:54)
i
David Sanchez Gonzalez
02:11:07 (Tr: 1:44:18)

T. real: 01:44:18

Inici real: 08:41:17

Hora meta: 10:25:34

Cat:OpenM

Pos. categoria: 89

Inici cursa:8:14:27

Sexe:M

Ritme: 22:41 min/km

Club:

2:11:09
02:11:07
2:11:05