Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

VERTICAL TRAIL - BERGUEDÀ

OPEN

12 juny 2022

ABS_F ABS_M_35_45 OPEN SB20M_F M50_65

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:46:50

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 09:46:51

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 10:11 min/km

Club: club excursionista de esp

0:56:04
00:46:50
0:37:35
i
Guillem Vilalta Reixach
00:49:52 (Tr: 0:49:52)
i
Javier Vázquez Correa
00:52:57 (Tr: 0:52:57)
i
Mauro noe Cardalija Pontigas
00:53:54 (Tr: 0:53:54)
i
Biel Font Martínez
00:54:28 (Tr: 0:54:28)
i
Jan Capdevila
00:56:04 (Tr: 0:56:04)

T. real: 00:49:52

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 09:49:53

Cat:MasterM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 10:51 min/km

Club: mountain runners berguerd

0:56:04
00:49:52
0:43:40
Luis miguel Rosario Diaz
00:46:50 (Tr: 0:46:50)
i
Javier Vázquez Correa
00:52:57 (Tr: 0:52:57)
i
Mauro noe Cardalija Pontigas
00:53:54 (Tr: 0:53:54)
i
Biel Font Martínez
00:54:28 (Tr: 0:54:28)
i
Jan Capdevila
00:56:04 (Tr: 0:56:04)

T. real: 00:52:57

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 09:52:58

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 11:31 min/km

Club: deixardefumar.org

0:59:05
00:52:57
0:46:50
Luis miguel Rosario Diaz
00:46:50 (Tr: 0:46:50)
i
Guillem Vilalta Reixach
00:49:52 (Tr: 0:49:52)
i
Mauro noe Cardalija Pontigas
00:53:54 (Tr: 0:53:54)
i
Biel Font Martínez
00:54:28 (Tr: 0:54:28)
i
Jan Capdevila
00:56:04 (Tr: 0:56:04)
i
Enric Pruna Galocha
00:56:18 (Tr: 0:56:18)
Aida Pintó Biescas
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
Lorena Cubillas Flores
00:57:55 (Tr: 0:57:55)
i
Miguel Pacheco Juan
00:58:44 (Tr: 0:58:44)

T. real: 00:53:54

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 09:53:55

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 11:43 min/km

Club: gm la cebera

1:00:58
00:53:54
0:46:50
Luis miguel Rosario Diaz
00:46:50 (Tr: 0:46:50)
i
Guillem Vilalta Reixach
00:49:52 (Tr: 0:49:52)
i
Javier Vázquez Correa
00:52:57 (Tr: 0:52:57)
i
Biel Font Martínez
00:54:28 (Tr: 0:54:28)
i
Jan Capdevila
00:56:04 (Tr: 0:56:04)
i
Enric Pruna Galocha
00:56:18 (Tr: 0:56:18)
Aida Pintó Biescas
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
Lorena Cubillas Flores
00:57:55 (Tr: 0:57:55)
i
Miguel Pacheco Juan
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
i
Eloi Escobet Busquets
00:59:30 (Tr: 0:59:30)

T. real: 00:54:28

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 09:54:29

Cat:SB20M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 11:51 min/km

Club: jab berga

0:59:04
00:54:28
0:49:52
i
Guillem Vilalta Reixach
00:49:52 (Tr: 0:49:52)
i
Javier Vázquez Correa
00:52:57 (Tr: 0:52:57)
i
Mauro noe Cardalija Pontigas
00:53:54 (Tr: 0:53:54)
i
Jan Capdevila
00:56:04 (Tr: 0:56:04)
i
Enric Pruna Galocha
00:56:18 (Tr: 0:56:18)
Aida Pintó Biescas
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
Lorena Cubillas Flores
00:57:55 (Tr: 0:57:55)
i
Miguel Pacheco Juan
00:58:44 (Tr: 0:58:44)

T. real: 00:54:42

Inici real: 09:10:05

Hora meta: 10:04:46

Cat:MasterM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 11:54 min/km

Club: a.e.mountain runners berg

1:16:33
01:04:45
0:52:57
i
Javier Vázquez Correa
00:52:57 (Tr: 0:52:57)
i
Mauro noe Cardalija Pontigas
00:53:54 (Tr: 0:53:54)
i
Biel Font Martínez
00:54:28 (Tr: 0:54:28)
i
Jan Capdevila
00:56:04 (Tr: 0:56:04)
i
Enric Pruna Galocha
00:56:18 (Tr: 0:56:18)
Aida Pintó Biescas
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
Lorena Cubillas Flores
00:57:55 (Tr: 0:57:55)
i
Miguel Pacheco Juan
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
i
Eloi Escobet Busquets
00:59:30 (Tr: 0:59:30)
i
Carlos Patron Rojo
01:01:40 (Tr: 1:01:40)
Alex Duran Gonzalez
01:12:04 (Tr: 1:02:00)
Jordi Barat Guitó
01:12:12 (Tr: 1:02:06)
i
Biel Vazquez Cunill
01:03:36 (Tr: 1:03:36)
Dani Galobart
01:05:38 (Tr: 1:05:31)
i
Carles Barcons Comellas
01:06:08 (Tr: 1:06:08)
Josep maria Prunés I Soler
01:16:25 (Tr: 1:06:40)
i
Jacob Sánchez Dalmau
01:07:27 (Tr: 1:07:26)
i
Eduard Garcia Juez
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
i
Fede Rueda
01:10:05 (Tr: 1:10:05)
i
Clara Comellas López
01:12:13 (Tr: 1:12:13)

T. real: 00:56:04

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 09:56:05

Cat:SB20M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 12:12 min/km

Club: e.c.g.

0:58:14
00:56:04
0:53:54
i
Mauro noe Cardalija Pontigas
00:53:54 (Tr: 0:53:54)
i
Biel Font Martínez
00:54:28 (Tr: 0:54:28)
i
Enric Pruna Galocha
00:56:18 (Tr: 0:56:18)
Aida Pintó Biescas
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
Lorena Cubillas Flores
00:57:55 (Tr: 0:57:55)

T. real: 00:56:18

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 09:56:19

Cat:MasterM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 12:15 min/km

Club:

0:58:44
00:56:18
0:53:51
i
Mauro noe Cardalija Pontigas
00:53:54 (Tr: 0:53:54)
i
Biel Font Martínez
00:54:28 (Tr: 0:54:28)
i
Jan Capdevila
00:56:04 (Tr: 0:56:04)
Aida Pintó Biescas
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
Lorena Cubillas Flores
00:57:55 (Tr: 0:57:55)
i
Miguel Pacheco Juan
00:58:44 (Tr: 0:58:44)

T. real: 00:56:52

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 09:56:53

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:01

Sexe:F

Ritme: 12:22 min/km

Club: madteam

0:59:30
00:56:52
0:54:14
i
Biel Font Martínez
00:54:28 (Tr: 0:54:28)
i
Jan Capdevila
00:56:04 (Tr: 0:56:04)
i
Enric Pruna Galocha
00:56:18 (Tr: 0:56:18)
Lorena Cubillas Flores
00:57:55 (Tr: 0:57:55)
i
Miguel Pacheco Juan
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
i
Eloi Escobet Busquets
00:59:30 (Tr: 0:59:30)

T. real: 00:57:55

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 09:57:56

Cat:SenF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:01

Sexe:F

Ritme: 12:36 min/km

Club: sphere pro- nonstop.cat

1:01:40
00:57:55
0:54:10
i
Biel Font Martínez
00:54:28 (Tr: 0:54:28)
i
Jan Capdevila
00:56:04 (Tr: 0:56:04)
i
Enric Pruna Galocha
00:56:18 (Tr: 0:56:18)
Aida Pintó Biescas
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
i
Miguel Pacheco Juan
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
i
Eloi Escobet Busquets
00:59:30 (Tr: 0:59:30)
i
Carlos Patron Rojo
01:01:40 (Tr: 1:01:40)

T. real: 00:58:44

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 09:58:45

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 12:46 min/km

Club: c.a.montornes

1:12:04
00:58:44
0:45:24
Luis miguel Rosario Diaz
00:46:50 (Tr: 0:46:50)
i
Guillem Vilalta Reixach
00:49:52 (Tr: 0:49:52)
i
Javier Vázquez Correa
00:52:57 (Tr: 0:52:57)
i
Mauro noe Cardalija Pontigas
00:53:54 (Tr: 0:53:54)
i
Biel Font Martínez
00:54:28 (Tr: 0:54:28)
i
Albert Gonfaus Castaño
01:04:45 (Tr: 0:54:42)
i
Jan Capdevila
00:56:04 (Tr: 0:56:04)
i
Enric Pruna Galocha
00:56:18 (Tr: 0:56:18)
Aida Pintó Biescas
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
Lorena Cubillas Flores
00:57:55 (Tr: 0:57:55)
i
Eloi Escobet Busquets
00:59:30 (Tr: 0:59:30)
i
Carlos Patron Rojo
01:01:40 (Tr: 1:01:40)
Alex Duran Gonzalez
01:12:04 (Tr: 1:02:00)
i
Biel Vazquez Cunill
01:03:36 (Tr: 1:03:36)
Dani Galobart
01:05:38 (Tr: 1:05:31)
i
Carles Barcons Comellas
01:06:08 (Tr: 1:06:08)
i
Jacob Sánchez Dalmau
01:07:27 (Tr: 1:07:26)
i
Eduard Garcia Juez
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
i
Fede Rueda
01:10:05 (Tr: 1:10:05)

T. real: 00:59:30

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 09:59:31

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 12:57 min/km

Club: ae mountain runners del b

1:12:12
00:59:30
0:46:49
Luis miguel Rosario Diaz
00:46:50 (Tr: 0:46:50)
i
Guillem Vilalta Reixach
00:49:52 (Tr: 0:49:52)
i
Javier Vázquez Correa
00:52:57 (Tr: 0:52:57)
i
Mauro noe Cardalija Pontigas
00:53:54 (Tr: 0:53:54)
i
Biel Font Martínez
00:54:28 (Tr: 0:54:28)
i
Albert Gonfaus Castaño
01:04:45 (Tr: 0:54:42)
i
Jan Capdevila
00:56:04 (Tr: 0:56:04)
i
Enric Pruna Galocha
00:56:18 (Tr: 0:56:18)
Aida Pintó Biescas
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
Lorena Cubillas Flores
00:57:55 (Tr: 0:57:55)
i
Miguel Pacheco Juan
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
i
Carlos Patron Rojo
01:01:40 (Tr: 1:01:40)
Alex Duran Gonzalez
01:12:04 (Tr: 1:02:00)
Jordi Barat Guitó
01:12:12 (Tr: 1:02:06)
i
Biel Vazquez Cunill
01:03:36 (Tr: 1:03:36)
Dani Galobart
01:05:38 (Tr: 1:05:31)
i
Carles Barcons Comellas
01:06:08 (Tr: 1:06:08)
i
Jacob Sánchez Dalmau
01:07:27 (Tr: 1:07:26)
i
Eduard Garcia Juez
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
i
Fede Rueda
01:10:05 (Tr: 1:10:05)

T. real: 01:01:40

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 10:01:41

Cat:MasterM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 13:25 min/km

Club:

1:05:26
01:01:40
0:57:55
i
Albert Gonfaus Castaño
01:04:45 (Tr: 0:54:42)
Lorena Cubillas Flores
00:57:55 (Tr: 0:57:55)
i
Miguel Pacheco Juan
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
i
Eloi Escobet Busquets
00:59:30 (Tr: 0:59:30)
i
Biel Vazquez Cunill
01:03:36 (Tr: 1:03:36)

T. real: 01:02:00

Inici real: 09:10:05

Hora meta: 10:12:05

Cat:MasterM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 13:29 min/km

Club:

1:25:24
01:12:04
0:58:44
i
Albert Gonfaus Castaño
01:04:45 (Tr: 0:54:42)
i
Miguel Pacheco Juan
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
i
Eloi Escobet Busquets
00:59:30 (Tr: 0:59:30)
i
Carlos Patron Rojo
01:01:40 (Tr: 1:01:40)
Jordi Barat Guitó
01:12:12 (Tr: 1:02:06)
i
Biel Vazquez Cunill
01:03:36 (Tr: 1:03:36)
Dani Galobart
01:05:38 (Tr: 1:05:31)
i
Carles Barcons Comellas
01:06:08 (Tr: 1:06:08)
Josep maria Prunés I Soler
01:16:25 (Tr: 1:06:40)
i
Jacob Sánchez Dalmau
01:07:27 (Tr: 1:07:26)
i
Cristina Trujillo
01:16:43 (Tr: 1:08:03)
i
Xavier López Rodríguez
01:19:22 (Tr: 1:09:18)
i
Eduard Garcia Juez
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
i
Fede Rueda
01:10:05 (Tr: 1:10:05)
Jordi Rey De Maya
01:19:41 (Tr: 1:10:16)
Alfonso Rodriguez Dono
01:20:42 (Tr: 1:10:56)
i
Marià Camprubí Sociats
01:21:03 (Tr: 1:11:00)
i
Elisabet Guijarro Casas
01:19:42 (Tr: 1:11:03)
i
Clara Comellas López
01:12:13 (Tr: 1:12:13)
i
Roger Colobran Oriol
01:23:09 (Tr: 1:13:05)

T. real: 01:02:06

Inici real: 09:10:07

Hora meta: 10:12:13

Cat:MasterM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 13:30 min/km

Club:

1:24:53
01:12:12
0:59:30
i
Albert Gonfaus Castaño
01:04:45 (Tr: 0:54:42)
i
Eloi Escobet Busquets
00:59:30 (Tr: 0:59:30)
i
Carlos Patron Rojo
01:01:40 (Tr: 1:01:40)
Alex Duran Gonzalez
01:12:04 (Tr: 1:02:00)
i
Biel Vazquez Cunill
01:03:36 (Tr: 1:03:36)
Dani Galobart
01:05:38 (Tr: 1:05:31)
i
Carles Barcons Comellas
01:06:08 (Tr: 1:06:08)
Josep maria Prunés I Soler
01:16:25 (Tr: 1:06:40)
i
Jacob Sánchez Dalmau
01:07:27 (Tr: 1:07:26)
i
Cristina Trujillo
01:16:43 (Tr: 1:08:03)
i
Xavier López Rodríguez
01:19:22 (Tr: 1:09:18)
i
Eduard Garcia Juez
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
i
Fede Rueda
01:10:05 (Tr: 1:10:05)
Jordi Rey De Maya
01:19:41 (Tr: 1:10:16)
Alfonso Rodriguez Dono
01:20:42 (Tr: 1:10:56)
i
Marià Camprubí Sociats
01:21:03 (Tr: 1:11:00)
i
Elisabet Guijarro Casas
01:19:42 (Tr: 1:11:03)
i
Clara Comellas López
01:12:13 (Tr: 1:12:13)
i
Roger Colobran Oriol
01:23:09 (Tr: 1:13:05)

T. real: 01:03:36

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 10:03:37

Cat:SB20M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 13:50 min/km

Club: jab de berga

1:16:25
01:03:36
0:50:47
i
Javier Vázquez Correa
00:52:57 (Tr: 0:52:57)
i
Mauro noe Cardalija Pontigas
00:53:54 (Tr: 0:53:54)
i
Biel Font Martínez
00:54:28 (Tr: 0:54:28)
i
Albert Gonfaus Castaño
01:04:45 (Tr: 0:54:42)
i
Jan Capdevila
00:56:04 (Tr: 0:56:04)
i
Enric Pruna Galocha
00:56:18 (Tr: 0:56:18)
Aida Pintó Biescas
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
Lorena Cubillas Flores
00:57:55 (Tr: 0:57:55)
i
Miguel Pacheco Juan
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
i
Eloi Escobet Busquets
00:59:30 (Tr: 0:59:30)
i
Carlos Patron Rojo
01:01:40 (Tr: 1:01:40)
Alex Duran Gonzalez
01:12:04 (Tr: 1:02:00)
Jordi Barat Guitó
01:12:12 (Tr: 1:02:06)
Dani Galobart
01:05:38 (Tr: 1:05:31)
i
Carles Barcons Comellas
01:06:08 (Tr: 1:06:08)
Josep maria Prunés I Soler
01:16:25 (Tr: 1:06:40)
i
Jacob Sánchez Dalmau
01:07:27 (Tr: 1:07:26)
i
Eduard Garcia Juez
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
i
Fede Rueda
01:10:05 (Tr: 1:10:05)
i
Clara Comellas López
01:12:13 (Tr: 1:12:13)

T. real: 01:05:31

Inici real: 09:00:08

Hora meta: 10:05:39

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 14:15 min/km

Club:

1:07:27
01:05:38
1:03:49
i
Albert Gonfaus Castaño
01:04:45 (Tr: 0:54:42)
i
Carles Barcons Comellas
01:06:08 (Tr: 1:06:08)
i
Jacob Sánchez Dalmau
01:07:27 (Tr: 1:07:26)

T. real: 01:06:08

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 10:06:09

Cat:MasterM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 14:23 min/km

Club: club esquí berguedà

1:16:43
01:06:08
0:55:33
i
Albert Gonfaus Castaño
01:04:45 (Tr: 0:54:42)
i
Jan Capdevila
00:56:04 (Tr: 0:56:04)
i
Enric Pruna Galocha
00:56:18 (Tr: 0:56:18)
Aida Pintó Biescas
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
Lorena Cubillas Flores
00:57:55 (Tr: 0:57:55)
i
Miguel Pacheco Juan
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
i
Eloi Escobet Busquets
00:59:30 (Tr: 0:59:30)
i
Carlos Patron Rojo
01:01:40 (Tr: 1:01:40)
Alex Duran Gonzalez
01:12:04 (Tr: 1:02:00)
Jordi Barat Guitó
01:12:12 (Tr: 1:02:06)
i
Biel Vazquez Cunill
01:03:36 (Tr: 1:03:36)
Dani Galobart
01:05:38 (Tr: 1:05:31)
Josep maria Prunés I Soler
01:16:25 (Tr: 1:06:40)
i
Jacob Sánchez Dalmau
01:07:27 (Tr: 1:07:26)
i
Cristina Trujillo
01:16:43 (Tr: 1:08:03)
i
Eduard Garcia Juez
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
i
Fede Rueda
01:10:05 (Tr: 1:10:05)
i
Clara Comellas López
01:12:13 (Tr: 1:12:13)

T. real: 01:06:40

Inici real: 09:09:47

Hora meta: 10:16:26

Cat:MasterM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 14:30 min/km

Club:

1:29:14
01:16:25
1:03:36
i
Albert Gonfaus Castaño
01:04:45 (Tr: 0:54:42)
Alex Duran Gonzalez
01:12:04 (Tr: 1:02:00)
Jordi Barat Guitó
01:12:12 (Tr: 1:02:06)
i
Biel Vazquez Cunill
01:03:36 (Tr: 1:03:36)
Dani Galobart
01:05:38 (Tr: 1:05:31)
i
Carles Barcons Comellas
01:06:08 (Tr: 1:06:08)
i
Jacob Sánchez Dalmau
01:07:27 (Tr: 1:07:26)
i
Cristina Trujillo
01:16:43 (Tr: 1:08:03)
i
Xavier López Rodríguez
01:19:22 (Tr: 1:09:18)
i
Eduard Garcia Juez
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
i
Fede Rueda
01:10:05 (Tr: 1:10:05)
Jordi Rey De Maya
01:19:41 (Tr: 1:10:16)
Alfonso Rodriguez Dono
01:20:42 (Tr: 1:10:56)
i
Marià Camprubí Sociats
01:21:03 (Tr: 1:11:00)
i
Elisabet Guijarro Casas
01:19:42 (Tr: 1:11:03)
i
Clara Comellas López
01:12:13 (Tr: 1:12:13)
i
Roger Colobran Oriol
01:23:09 (Tr: 1:13:05)

T. real: 01:07:26

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:07:28

Cat:SenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 14:40 min/km

Club:

1:09:43
01:07:27
1:05:12
Dani Galobart
01:05:38 (Tr: 1:05:31)
i
Carles Barcons Comellas
01:06:08 (Tr: 1:06:08)
i
Eduard Garcia Juez
01:09:43 (Tr: 1:09:43)

T. real: 01:08:03

Inici real: 09:08:42

Hora meta: 10:16:44

Cat:SenF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:01

Sexe:F

Ritme: 14:48 min/km

Club:

1:27:18
01:16:43
1:06:08
Alex Duran Gonzalez
01:12:04 (Tr: 1:02:00)
Jordi Barat Guitó
01:12:12 (Tr: 1:02:06)
i
Carles Barcons Comellas
01:06:08 (Tr: 1:06:08)
Josep maria Prunés I Soler
01:16:25 (Tr: 1:06:40)
i
Jacob Sánchez Dalmau
01:07:27 (Tr: 1:07:26)
i
Xavier López Rodríguez
01:19:22 (Tr: 1:09:18)
i
Eduard Garcia Juez
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
i
Fede Rueda
01:10:05 (Tr: 1:10:05)
Jordi Rey De Maya
01:19:41 (Tr: 1:10:16)
Alfonso Rodriguez Dono
01:20:42 (Tr: 1:10:56)
i
Marià Camprubí Sociats
01:21:03 (Tr: 1:11:00)
i
Elisabet Guijarro Casas
01:19:42 (Tr: 1:11:03)
i
Clara Comellas López
01:12:13 (Tr: 1:12:13)
i
Roger Colobran Oriol
01:23:09 (Tr: 1:13:05)

T. real: 01:09:18

Inici real: 09:10:05

Hora meta: 10:19:23

Cat:MasterM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 15:04 min/km

Club:

1:22:19
01:19:22
1:16:25
Josep maria Prunés I Soler
01:16:25 (Tr: 1:06:40)
i
Cristina Trujillo
01:16:43 (Tr: 1:08:03)
Jordi Rey De Maya
01:19:41 (Tr: 1:10:16)
Alfonso Rodriguez Dono
01:20:42 (Tr: 1:10:56)
i
Marià Camprubí Sociats
01:21:03 (Tr: 1:11:00)
i
Elisabet Guijarro Casas
01:19:42 (Tr: 1:11:03)

T. real: 01:09:43

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 10:09:44

Cat:SenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 15:10 min/km

Club: mountain runners del berg

1:20:42
01:09:43
0:58:43
i
Albert Gonfaus Castaño
01:04:45 (Tr: 0:54:42)
i
Miguel Pacheco Juan
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
i
Eloi Escobet Busquets
00:59:30 (Tr: 0:59:30)
i
Carlos Patron Rojo
01:01:40 (Tr: 1:01:40)
Alex Duran Gonzalez
01:12:04 (Tr: 1:02:00)
Jordi Barat Guitó
01:12:12 (Tr: 1:02:06)
i
Biel Vazquez Cunill
01:03:36 (Tr: 1:03:36)
Dani Galobart
01:05:38 (Tr: 1:05:31)
i
Carles Barcons Comellas
01:06:08 (Tr: 1:06:08)
Josep maria Prunés I Soler
01:16:25 (Tr: 1:06:40)
i
Jacob Sánchez Dalmau
01:07:27 (Tr: 1:07:26)
i
Cristina Trujillo
01:16:43 (Tr: 1:08:03)
i
Xavier López Rodríguez
01:19:22 (Tr: 1:09:18)
i
Fede Rueda
01:10:05 (Tr: 1:10:05)
Jordi Rey De Maya
01:19:41 (Tr: 1:10:16)
Alfonso Rodriguez Dono
01:20:42 (Tr: 1:10:56)
i
Elisabet Guijarro Casas
01:19:42 (Tr: 1:11:03)
i
Clara Comellas López
01:12:13 (Tr: 1:12:13)

T. real: 01:10:05

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 10:10:06

Cat:MasterM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 15:15 min/km

Club: escaldats de suria

1:21:03
01:10:05
0:59:08
i
Albert Gonfaus Castaño
01:04:45 (Tr: 0:54:42)
i
Eloi Escobet Busquets
00:59:30 (Tr: 0:59:30)
i
Carlos Patron Rojo
01:01:40 (Tr: 1:01:40)
Alex Duran Gonzalez
01:12:04 (Tr: 1:02:00)
Jordi Barat Guitó
01:12:12 (Tr: 1:02:06)
i
Biel Vazquez Cunill
01:03:36 (Tr: 1:03:36)
Dani Galobart
01:05:38 (Tr: 1:05:31)
i
Carles Barcons Comellas
01:06:08 (Tr: 1:06:08)
Josep maria Prunés I Soler
01:16:25 (Tr: 1:06:40)
i
Jacob Sánchez Dalmau
01:07:27 (Tr: 1:07:26)
i
Cristina Trujillo
01:16:43 (Tr: 1:08:03)
i
Xavier López Rodríguez
01:19:22 (Tr: 1:09:18)
i
Eduard Garcia Juez
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
Jordi Rey De Maya
01:19:41 (Tr: 1:10:16)
Alfonso Rodriguez Dono
01:20:42 (Tr: 1:10:56)
i
Marià Camprubí Sociats
01:21:03 (Tr: 1:11:00)
i
Elisabet Guijarro Casas
01:19:42 (Tr: 1:11:03)
i
Clara Comellas López
01:12:13 (Tr: 1:12:13)

T. real: 01:10:16

Inici real: 09:09:26

Hora meta: 10:19:42

Cat:MasterM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 15:17 min/km

Club: rum megazine

1:20:00
01:19:41
1:19:22
i
Xavier López Rodríguez
01:19:22 (Tr: 1:09:18)
i
Elisabet Guijarro Casas
01:19:42 (Tr: 1:11:03)

T. real: 01:10:56

Inici real: 09:09:47

Hora meta: 10:20:43

Cat:MasterM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 15:26 min/km

Club: uec bagà

1:31:42
01:20:42
1:09:43
Alex Duran Gonzalez
01:12:04 (Tr: 1:02:00)
Jordi Barat Guitó
01:12:12 (Tr: 1:02:06)
Josep maria Prunés I Soler
01:16:25 (Tr: 1:06:40)
i
Cristina Trujillo
01:16:43 (Tr: 1:08:03)
i
Xavier López Rodríguez
01:19:22 (Tr: 1:09:18)
i
Eduard Garcia Juez
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
i
Fede Rueda
01:10:05 (Tr: 1:10:05)
Jordi Rey De Maya
01:19:41 (Tr: 1:10:16)
i
Marià Camprubí Sociats
01:21:03 (Tr: 1:11:00)
i
Elisabet Guijarro Casas
01:19:42 (Tr: 1:11:03)
i
Clara Comellas López
01:12:13 (Tr: 1:12:13)
i
Roger Colobran Oriol
01:23:09 (Tr: 1:13:05)

T. real: 01:11:00

Inici real: 09:10:05

Hora meta: 10:21:04

Cat:MasterM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 15:26 min/km

Club:

1:32:00
01:21:03
1:10:05
Alex Duran Gonzalez
01:12:04 (Tr: 1:02:00)
Jordi Barat Guitó
01:12:12 (Tr: 1:02:06)
Josep maria Prunés I Soler
01:16:25 (Tr: 1:06:40)
i
Cristina Trujillo
01:16:43 (Tr: 1:08:03)
i
Xavier López Rodríguez
01:19:22 (Tr: 1:09:18)
i
Fede Rueda
01:10:05 (Tr: 1:10:05)
Jordi Rey De Maya
01:19:41 (Tr: 1:10:16)
Alfonso Rodriguez Dono
01:20:42 (Tr: 1:10:56)
i
Elisabet Guijarro Casas
01:19:42 (Tr: 1:11:03)
i
Clara Comellas López
01:12:13 (Tr: 1:12:13)
i
Roger Colobran Oriol
01:23:09 (Tr: 1:13:05)

T. real: 01:11:03

Inici real: 09:08:40

Hora meta: 10:19:43

Cat:MasterF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:01

Sexe:F

Ritme: 15:27 min/km

Club: club esquí berguedà

1:23:09
01:19:42
1:16:14
Josep maria Prunés I Soler
01:16:25 (Tr: 1:06:40)
i
Cristina Trujillo
01:16:43 (Tr: 1:08:03)
i
Xavier López Rodríguez
01:19:22 (Tr: 1:09:18)
Jordi Rey De Maya
01:19:41 (Tr: 1:10:16)
Alfonso Rodriguez Dono
01:20:42 (Tr: 1:10:56)
i
Marià Camprubí Sociats
01:21:03 (Tr: 1:11:00)
i
Roger Colobran Oriol
01:23:09 (Tr: 1:13:05)

T. real: 01:12:13

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 10:12:14

Cat:SenF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:01

Sexe:F

Ritme: 15:42 min/km

Club:

1:23:09
01:12:13
1:01:17
i
Albert Gonfaus Castaño
01:04:45 (Tr: 0:54:42)
i
Carlos Patron Rojo
01:01:40 (Tr: 1:01:40)
Alex Duran Gonzalez
01:12:04 (Tr: 1:02:00)
Jordi Barat Guitó
01:12:12 (Tr: 1:02:06)
i
Biel Vazquez Cunill
01:03:36 (Tr: 1:03:36)
Dani Galobart
01:05:38 (Tr: 1:05:31)
i
Carles Barcons Comellas
01:06:08 (Tr: 1:06:08)
Josep maria Prunés I Soler
01:16:25 (Tr: 1:06:40)
i
Jacob Sánchez Dalmau
01:07:27 (Tr: 1:07:26)
i
Cristina Trujillo
01:16:43 (Tr: 1:08:03)
i
Xavier López Rodríguez
01:19:22 (Tr: 1:09:18)
i
Eduard Garcia Juez
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
i
Fede Rueda
01:10:05 (Tr: 1:10:05)
Jordi Rey De Maya
01:19:41 (Tr: 1:10:16)
Alfonso Rodriguez Dono
01:20:42 (Tr: 1:10:56)
i
Marià Camprubí Sociats
01:21:03 (Tr: 1:11:00)
i
Elisabet Guijarro Casas
01:19:42 (Tr: 1:11:03)
i
Roger Colobran Oriol
01:23:09 (Tr: 1:13:05)

T. real: 01:13:05

Inici real: 09:10:06

Hora meta: 10:23:10

Cat:MasterM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 15:54 min/km

Club:

1:25:16
01:23:09
1:21:03
i
Marià Camprubí Sociats
01:21:03 (Tr: 1:11:00)