SubCurses

8RESULTATS

VERTICAL TRAIL - BERGUEDÀ

OPEN

12 juny 2022

ABS_F ABS_M_35_45 OPEN SB20M_F M50_65

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:15:49

Inici real: 09:09:47

Hora meta: 10:25:35

Cat:SenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 16:29 min/km

Club:

1:30:08
01:25:34
1:21:00
Jesus Frutos Ortega
01:27:22 (Tr: 1:17:18)
i
Carme Bancells Salarich
01:27:39 (Tr: 1:17:52)
Lluis Portell Vidal
01:29:03 (Tr: 1:18:59)
i
Juan antonio Hernández Carmona
01:28:30 (Tr: 1:19:58)
i
Oscar Giménez Flores
01:30:08 (Tr: 1:20:03)
Rebeca Bolzoni
01:21:20 (Tr: 1:21:20)

T. real: 01:17:18

Inici real: 09:10:05

Hora meta: 10:27:23

Cat:MasterM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 16:49 min/km

Club: c.a.montornes

1:30:08
01:27:22
1:24:35
i
David De Gtoot Fibla
01:25:34 (Tr: 1:15:49)
i
Carme Bancells Salarich
01:27:39 (Tr: 1:17:52)
Lluis Portell Vidal
01:29:03 (Tr: 1:18:59)
i
Juan antonio Hernández Carmona
01:28:30 (Tr: 1:19:58)
i
Oscar Giménez Flores
01:30:08 (Tr: 1:20:03)

T. real: 01:17:22

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:17:23

Cat:MasterM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 16:49 min/km

Club:

1:30:08
01:17:22
1:04:37
i
David De Gtoot Fibla
01:25:34 (Tr: 1:15:49)
Jesus Frutos Ortega
01:27:22 (Tr: 1:17:18)
i
Carme Bancells Salarich
01:27:39 (Tr: 1:17:52)
Lluis Portell Vidal
01:29:03 (Tr: 1:18:59)
i
Juan antonio Hernández Carmona
01:28:30 (Tr: 1:19:58)
i
Oscar Giménez Flores
01:30:08 (Tr: 1:20:03)
Rebeca Bolzoni
01:21:20 (Tr: 1:21:20)

T. real: 01:17:52

Inici real: 09:09:48

Hora meta: 10:27:40

Cat:MasterF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:01

Sexe:F

Ritme: 16:56 min/km

Club:

1:30:08
01:27:39
1:25:10
i
David De Gtoot Fibla
01:25:34 (Tr: 1:15:49)
Jesus Frutos Ortega
01:27:22 (Tr: 1:17:18)
Lluis Portell Vidal
01:29:03 (Tr: 1:18:59)
i
Juan antonio Hernández Carmona
01:28:30 (Tr: 1:19:58)
i
Oscar Giménez Flores
01:30:08 (Tr: 1:20:03)

T. real: 01:18:59

Inici real: 09:10:05

Hora meta: 10:29:04

Cat:MasterM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 17:11 min/km

Club: jab berga

1:30:44
01:29:03
1:27:22
Jesus Frutos Ortega
01:27:22 (Tr: 1:17:18)
i
Carme Bancells Salarich
01:27:39 (Tr: 1:17:52)
i
Juan antonio Hernández Carmona
01:28:30 (Tr: 1:19:58)
i
Oscar Giménez Flores
01:30:08 (Tr: 1:20:03)

T. real: 01:19:58

Inici real: 09:08:33

Hora meta: 10:28:31

Cat:MasterM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 17:24 min/km

Club:

1:39:39
01:28:30
1:17:22
i
David De Gtoot Fibla
01:25:34 (Tr: 1:15:49)
Jesus Frutos Ortega
01:27:22 (Tr: 1:17:18)
i
Christian Canto Carreté
01:17:22 (Tr: 1:17:22)
i
Carme Bancells Salarich
01:27:39 (Tr: 1:17:52)
Lluis Portell Vidal
01:29:03 (Tr: 1:18:59)
i
Oscar Giménez Flores
01:30:08 (Tr: 1:20:03)
Rebeca Bolzoni
01:21:20 (Tr: 1:21:20)
i
Sergio Chacon Corvo
01:31:28 (Tr: 1:21:34)
i
Albert Galimany
01:36:29 (Tr: 1:26:24)
Joan Díaz Gómez
01:36:28 (Tr: 1:26:24)
Manolo Sánchez Haba
01:36:38 (Tr: 1:26:33)
i
Alex Hidalgo Cerulla
01:33:36 (Tr: 1:33:28)
i
Manel Olivares Lupiañez
01:36:15 (Tr: 1:36:14)

T. real: 01:20:03

Inici real: 09:10:06

Hora meta: 10:30:09

Cat:MasterM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 17:25 min/km

Club:

1:36:29
01:30:08
1:23:47
i
David De Gtoot Fibla
01:25:34 (Tr: 1:15:49)
Jesus Frutos Ortega
01:27:22 (Tr: 1:17:18)
i
Carme Bancells Salarich
01:27:39 (Tr: 1:17:52)
Lluis Portell Vidal
01:29:03 (Tr: 1:18:59)
i
Juan antonio Hernández Carmona
01:28:30 (Tr: 1:19:58)
i
Sergio Chacon Corvo
01:31:28 (Tr: 1:21:34)
i
Albert Galimany
01:36:29 (Tr: 1:26:24)
Joan Díaz Gómez
01:36:28 (Tr: 1:26:24)
i
Alex Hidalgo Cerulla
01:33:36 (Tr: 1:33:28)
i
Manel Olivares Lupiañez
01:36:15 (Tr: 1:36:14)

T. real: 01:21:20

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 10:21:21

Cat:MasterF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:01

Sexe:F

Ritme: 17:41 min/km

Club: tarados por el running

1:36:28
01:21:20
1:06:12
i
David De Gtoot Fibla
01:25:34 (Tr: 1:15:49)
Jesus Frutos Ortega
01:27:22 (Tr: 1:17:18)
i
Christian Canto Carreté
01:17:22 (Tr: 1:17:22)
i
Carme Bancells Salarich
01:27:39 (Tr: 1:17:52)
Lluis Portell Vidal
01:29:03 (Tr: 1:18:59)
i
Juan antonio Hernández Carmona
01:28:30 (Tr: 1:19:58)
i
Oscar Giménez Flores
01:30:08 (Tr: 1:20:03)
i
Sergio Chacon Corvo
01:31:28 (Tr: 1:21:34)
Joan Díaz Gómez
01:36:28 (Tr: 1:26:24)
i
Alex Hidalgo Cerulla
01:33:36 (Tr: 1:33:28)
i
Manel Olivares Lupiañez
01:36:15 (Tr: 1:36:14)

T. real: 01:21:34

Inici real: 09:09:55

Hora meta: 10:31:29

Cat:MasterM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 17:44 min/km

Club:

1:36:38
01:31:28
1:26:17
Jesus Frutos Ortega
01:27:22 (Tr: 1:17:18)
i
Carme Bancells Salarich
01:27:39 (Tr: 1:17:52)
Lluis Portell Vidal
01:29:03 (Tr: 1:18:59)
i
Juan antonio Hernández Carmona
01:28:30 (Tr: 1:19:58)
i
Oscar Giménez Flores
01:30:08 (Tr: 1:20:03)
i
Albert Galimany
01:36:29 (Tr: 1:26:24)
Joan Díaz Gómez
01:36:28 (Tr: 1:26:24)
Manolo Sánchez Haba
01:36:38 (Tr: 1:26:33)
i
Alex Hidalgo Cerulla
01:33:36 (Tr: 1:33:28)
i
Manel Olivares Lupiañez
01:36:15 (Tr: 1:36:14)

T. real: 01:26:24

Inici real: 09:10:07

Hora meta: 10:36:30

Cat:SenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 18:47 min/km

Club: canicross penedès

1:42:50
01:36:29
1:30:08
i
Oscar Giménez Flores
01:30:08 (Tr: 1:20:03)
i
Sergio Chacon Corvo
01:31:28 (Tr: 1:21:34)
Joan Díaz Gómez
01:36:28 (Tr: 1:26:24)
Manolo Sánchez Haba
01:36:38 (Tr: 1:26:33)
i
Joan Comellas Santmarti
01:40:05 (Tr: 1:30:35)
i
Alex Hidalgo Cerulla
01:33:36 (Tr: 1:33:28)
i
Manel Olivares Lupiañez
01:36:15 (Tr: 1:36:14)

T. real: 01:26:24

Inici real: 09:10:05

Hora meta: 10:36:29

Cat:MasterM

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 18:47 min/km

Club: c.a. canovelles

1:51:35
01:36:28
1:21:20
i
David De Gtoot Fibla
01:25:34 (Tr: 1:15:49)
Jesus Frutos Ortega
01:27:22 (Tr: 1:17:18)
i
Carme Bancells Salarich
01:27:39 (Tr: 1:17:52)
Lluis Portell Vidal
01:29:03 (Tr: 1:18:59)
i
Juan antonio Hernández Carmona
01:28:30 (Tr: 1:19:58)
i
Oscar Giménez Flores
01:30:08 (Tr: 1:20:03)
Rebeca Bolzoni
01:21:20 (Tr: 1:21:20)
i
Sergio Chacon Corvo
01:31:28 (Tr: 1:21:34)
i
Albert Galimany
01:36:29 (Tr: 1:26:24)
Manolo Sánchez Haba
01:36:38 (Tr: 1:26:33)
i
Joan Comellas Santmarti
01:40:05 (Tr: 1:30:35)
Ariadna Mestres
01:43:25 (Tr: 1:33:20)
i
Alex Hidalgo Cerulla
01:33:36 (Tr: 1:33:28)
i
Patricia López Zambrana
01:44:07 (Tr: 1:34:02)
Clara Sanchez
01:45:08 (Tr: 1:35:03)
i
Manel Olivares Lupiañez
01:36:15 (Tr: 1:36:14)
i
Lluis Casas Sanabra
01:46:56 (Tr: 1:36:56)

T. real: 01:26:33

Inici real: 09:10:06

Hora meta: 10:36:39

Cat:MasterM

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 18:49 min/km

Club: canicros penedes

1:41:49
01:36:38
1:31:28
i
Sergio Chacon Corvo
01:31:28 (Tr: 1:21:34)
i
Albert Galimany
01:36:29 (Tr: 1:26:24)
Joan Díaz Gómez
01:36:28 (Tr: 1:26:24)
i
Joan Comellas Santmarti
01:40:05 (Tr: 1:30:35)
i
Alex Hidalgo Cerulla
01:33:36 (Tr: 1:33:28)
i
Manel Olivares Lupiañez
01:36:15 (Tr: 1:36:14)

T. real: 01:30:35

Inici real: 09:09:32

Hora meta: 10:40:06

Cat:MasterM

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 19:42 min/km

Club:

1:44:07
01:40:05
1:36:04
i
Albert Galimany
01:36:29 (Tr: 1:26:24)
Joan Díaz Gómez
01:36:28 (Tr: 1:26:24)
Manolo Sánchez Haba
01:36:38 (Tr: 1:26:33)
Ariadna Mestres
01:43:25 (Tr: 1:33:20)
i
Patricia López Zambrana
01:44:07 (Tr: 1:34:02)
i
Manel Olivares Lupiañez
01:36:15 (Tr: 1:36:14)

T. real: 01:33:20

Inici real: 09:10:07

Hora meta: 10:43:26

Cat:SenF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:01

Sexe:F

Ritme: 20:18 min/km

Club: club atletisme alella

1:50:23
01:43:25
1:36:28
i
Albert Galimany
01:36:29 (Tr: 1:26:24)
Joan Díaz Gómez
01:36:28 (Tr: 1:26:24)
Manolo Sánchez Haba
01:36:38 (Tr: 1:26:33)
i
Joan Comellas Santmarti
01:40:05 (Tr: 1:30:35)
i
Patricia López Zambrana
01:44:07 (Tr: 1:34:02)
Clara Sanchez
01:45:08 (Tr: 1:35:03)
i
Lluis Casas Sanabra
01:46:56 (Tr: 1:36:56)

T. real: 01:33:28

Inici real: 09:00:09

Hora meta: 10:33:37

Cat:SenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 20:19 min/km

Club:

1:36:15
01:33:36
1:30:56
i
Sergio Chacon Corvo
01:31:28 (Tr: 1:21:34)
i
Manel Olivares Lupiañez
01:36:15 (Tr: 1:36:14)

T. real: 01:34:02

Inici real: 09:10:06

Hora meta: 10:44:08

Cat:SenF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:01

Sexe:F

Ritme: 20:27 min/km

Club:

1:48:08
01:44:07
1:40:05
i
Joan Comellas Santmarti
01:40:05 (Tr: 1:30:35)
Ariadna Mestres
01:43:25 (Tr: 1:33:20)
Clara Sanchez
01:45:08 (Tr: 1:35:03)
i
Lluis Casas Sanabra
01:46:56 (Tr: 1:36:56)

T. real: 01:35:03

Inici real: 09:10:06

Hora meta: 10:45:09

Cat:MasterF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:01

Sexe:F

Ritme: 20:40 min/km

Club: uec baga

2:00:24
01:45:08
1:29:52
i
Oscar Giménez Flores
01:30:08 (Tr: 1:20:03)
i
Sergio Chacon Corvo
01:31:28 (Tr: 1:21:34)
i
Albert Galimany
01:36:29 (Tr: 1:26:24)
Joan Díaz Gómez
01:36:28 (Tr: 1:26:24)
Manolo Sánchez Haba
01:36:38 (Tr: 1:26:33)
i
Joan Comellas Santmarti
01:40:05 (Tr: 1:30:35)
Ariadna Mestres
01:43:25 (Tr: 1:33:20)
i
Alex Hidalgo Cerulla
01:33:36 (Tr: 1:33:28)
i
Patricia López Zambrana
01:44:07 (Tr: 1:34:02)
i
Manel Olivares Lupiañez
01:36:15 (Tr: 1:36:14)
i
Lluis Casas Sanabra
01:46:56 (Tr: 1:36:56)
i
Carla Guardiola Planas
02:00:24 (Tr: 1:43:03)
i
Africa Lopez. Rodriguez
01:53:21 (Tr: 1:43:40)
i
Lluís Company Serra
01:57:48 (Tr: 1:47:43)
i
Reidys baniel Bolivar Ortega
01:59:52 (Tr: 1:49:47)
i
Albert Giralt Serena
01:52:14 (Tr: 1:52:14)

T. real: 01:36:14

Inici real: 09:00:03

Hora meta: 10:36:16

Cat:SenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 20:56 min/km

Club: jab berga

2:00:26
01:36:15
1:12:03
i
David De Gtoot Fibla
01:25:34 (Tr: 1:15:49)
Jesus Frutos Ortega
01:27:22 (Tr: 1:17:18)
i
Christian Canto Carreté
01:17:22 (Tr: 1:17:22)
i
Carme Bancells Salarich
01:27:39 (Tr: 1:17:52)
Lluis Portell Vidal
01:29:03 (Tr: 1:18:59)
i
Juan antonio Hernández Carmona
01:28:30 (Tr: 1:19:58)
i
Oscar Giménez Flores
01:30:08 (Tr: 1:20:03)
Rebeca Bolzoni
01:21:20 (Tr: 1:21:20)
i
Sergio Chacon Corvo
01:31:28 (Tr: 1:21:34)
i
Albert Galimany
01:36:29 (Tr: 1:26:24)
Joan Díaz Gómez
01:36:28 (Tr: 1:26:24)
Manolo Sánchez Haba
01:36:38 (Tr: 1:26:33)
i
Joan Comellas Santmarti
01:40:05 (Tr: 1:30:35)
Ariadna Mestres
01:43:25 (Tr: 1:33:20)
i
Alex Hidalgo Cerulla
01:33:36 (Tr: 1:33:28)
i
Patricia López Zambrana
01:44:07 (Tr: 1:34:02)
Clara Sanchez
01:45:08 (Tr: 1:35:03)
i
Lluis Casas Sanabra
01:46:56 (Tr: 1:36:56)
i
Carla Guardiola Planas
02:00:24 (Tr: 1:43:03)
Oriol Casas Lopez
02:00:26 (Tr: 1:43:05)
i
Africa Lopez. Rodriguez
01:53:21 (Tr: 1:43:40)
i
Lluís Company Serra
01:57:48 (Tr: 1:47:43)
i
Reidys baniel Bolivar Ortega
01:59:52 (Tr: 1:49:47)
i
Albert Giralt Serena
01:52:14 (Tr: 1:52:14)

T. real: 01:36:56

Inici real: 09:10:01

Hora meta: 10:46:57

Cat:MasterM

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 21:05 min/km

Club: montaltrek

1:53:21
01:46:56
1:40:30
Ariadna Mestres
01:43:25 (Tr: 1:33:20)
i
Patricia López Zambrana
01:44:07 (Tr: 1:34:02)
Clara Sanchez
01:45:08 (Tr: 1:35:03)
i
Africa Lopez. Rodriguez
01:53:21 (Tr: 1:43:40)
i
Albert Giralt Serena
01:52:14 (Tr: 1:52:14)

T. real: 01:43:03

Inici real: 09:17:23

Hora meta: 11:00:25

Cat:SenF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:00:01

Sexe:F

Ritme: 22:24 min/km

Club: montaltrek

2:15:40
02:00:24
1:45:08
Clara Sanchez
01:45:08 (Tr: 1:35:03)
i
Lluis Casas Sanabra
01:46:56 (Tr: 1:36:56)
Oriol Casas Lopez
02:00:26 (Tr: 1:43:05)
i
Africa Lopez. Rodriguez
01:53:21 (Tr: 1:43:40)
i
Lluís Company Serra
01:57:48 (Tr: 1:47:43)
i
Reidys baniel Bolivar Ortega
01:59:52 (Tr: 1:49:47)
i
Albert Giralt Serena
01:52:14 (Tr: 1:52:14)

T. real: 01:43:05

Inici real: 09:17:23

Hora meta: 11:00:27

Cat:SenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 22:25 min/km

Club: montaltrek

2:24:38
02:00:26
1:36:15
i
Albert Galimany
01:36:29 (Tr: 1:26:24)
Joan Díaz Gómez
01:36:28 (Tr: 1:26:24)
Manolo Sánchez Haba
01:36:38 (Tr: 1:26:33)
i
Joan Comellas Santmarti
01:40:05 (Tr: 1:30:35)
Ariadna Mestres
01:43:25 (Tr: 1:33:20)
i
Patricia López Zambrana
01:44:07 (Tr: 1:34:02)
Clara Sanchez
01:45:08 (Tr: 1:35:03)
i
Manel Olivares Lupiañez
01:36:15 (Tr: 1:36:14)
i
Lluis Casas Sanabra
01:46:56 (Tr: 1:36:56)
i
Carla Guardiola Planas
02:00:24 (Tr: 1:43:03)
i
Africa Lopez. Rodriguez
01:53:21 (Tr: 1:43:40)
i
Lluís Company Serra
01:57:48 (Tr: 1:47:43)
i
Reidys baniel Bolivar Ortega
01:59:52 (Tr: 1:49:47)
i
Albert Giralt Serena
01:52:14 (Tr: 1:52:14)

T. real: 01:43:40

Inici real: 09:09:43

Hora meta: 10:53:22

Cat:MasterF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:01

Sexe:F

Ritme: 22:33 min/km

Club: montaltrek

1:59:47
01:53:21
1:46:56
i
Lluis Casas Sanabra
01:46:56 (Tr: 1:36:56)
i
Lluís Company Serra
01:57:48 (Tr: 1:47:43)
i
Albert Giralt Serena
01:52:14 (Tr: 1:52:14)

T. real: 01:47:43

Inici real: 09:10:07

Hora meta: 10:57:49

Cat:MasterM

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 23:25 min/km

Club:

1:57:50
01:57:48
1:57:46

T. real: 01:49:47

Inici real: 09:10:06

Hora meta: 10:59:53

Cat:SenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 23:52 min/km

Club: jab berga

1:59:54
01:59:52
1:59:50

T. real: 01:52:14

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:52:15

Cat:MasterM

Pos. categoria: 26

Inici cursa:9:00:01

Sexe:M

Ritme: 24:24 min/km

Club: centre excursionista súri

1:52:16
01:52:14
1:52:12