Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

VERTICAL TRAIL - BERGUEDÀ

SB20M_F

12 juny 2022

ABS_F ABS_M_35_45 OPEN SB20M_F M50_65

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:44:34

T. oficial: 00:44:35

Inici real: 08:30:02

Hora meta: 09:14:35

Cat:SB20M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:30:00

Sexe:M

Ritme: 9:55 min/km

Club: atlético corrales - josé

1:01:40
00:44:35
0:27:31
i
Alvaro Osanz Laborda
00:46:04 (Tr: 0:46:03)
i
Lleïr Barcons Comaposada
00:47:00 (Tr: 0:46:59)
i
Guim Camprubi Bonet
00:53:02 (Tr: 0:53:01)
i
Pablo Negro Sacristan
00:53:46 (Tr: 0:53:44)
i
Jimena Blanco Repila
01:01:19 (Tr: 1:01:17)
i
Martina Gonfaus Sellés
01:01:40 (Tr: 1:01:38)

T. real: 00:46:03

T. oficial: 00:46:04

Inici real: 08:30:02

Hora meta: 09:16:04

Cat:SB20M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:30:00

Sexe:M

Ritme: 10:14 min/km

Club: zenit atleet- la mafia

1:01:40
00:46:04
0:30:28
i
Marcos Villamuera Izquierdo
00:44:35 (Tr: 0:44:34)
i
Lleïr Barcons Comaposada
00:47:00 (Tr: 0:46:59)
i
Guim Camprubi Bonet
00:53:02 (Tr: 0:53:01)
i
Pablo Negro Sacristan
00:53:46 (Tr: 0:53:44)
i
Jimena Blanco Repila
01:01:19 (Tr: 1:01:17)
i
Martina Gonfaus Sellés
01:01:40 (Tr: 1:01:38)

T. real: 00:46:59

T. oficial: 00:47:00

Inici real: 08:30:02

Hora meta: 09:17:00

Cat:SB20M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:30:00

Sexe:M

Ritme: 10:27 min/km

Club: jab-berga

1:01:40
00:47:00
0:32:21
i
Marcos Villamuera Izquierdo
00:44:35 (Tr: 0:44:34)
i
Alvaro Osanz Laborda
00:46:04 (Tr: 0:46:03)
i
Guim Camprubi Bonet
00:53:02 (Tr: 0:53:01)
i
Pablo Negro Sacristan
00:53:46 (Tr: 0:53:44)
i
Jimena Blanco Repila
01:01:19 (Tr: 1:01:17)
i
Martina Gonfaus Sellés
01:01:40 (Tr: 1:01:38)

T. real: 00:53:01

T. oficial: 00:53:02

Inici real: 08:30:02

Hora meta: 09:23:02

Cat:SB20M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:30:00

Sexe:M

Ritme: 11:47 min/km

Club: jab-berga

1:01:40
00:53:02
0:44:25
i
Marcos Villamuera Izquierdo
00:44:35 (Tr: 0:44:34)
i
Alvaro Osanz Laborda
00:46:04 (Tr: 0:46:03)
i
Lleïr Barcons Comaposada
00:47:00 (Tr: 0:46:59)
i
Pablo Negro Sacristan
00:53:46 (Tr: 0:53:44)
i
Jimena Blanco Repila
01:01:19 (Tr: 1:01:17)
i
Martina Gonfaus Sellés
01:01:40 (Tr: 1:01:38)

T. real: 00:53:44

T. oficial: 00:53:46

Inici real: 08:30:02

Hora meta: 09:23:46

Cat:SB20M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:30:00

Sexe:M

Ritme: 11:57 min/km

Club: puentecillas palencia

1:08:48
00:53:46
0:38:45
i
Marcos Villamuera Izquierdo
00:44:35 (Tr: 0:44:34)
i
Alvaro Osanz Laborda
00:46:04 (Tr: 0:46:03)
i
Lleïr Barcons Comaposada
00:47:00 (Tr: 0:46:59)
i
Guim Camprubi Bonet
00:53:02 (Tr: 0:53:01)
i
Jimena Blanco Repila
01:01:19 (Tr: 1:01:17)
i
Martina Gonfaus Sellés
01:01:40 (Tr: 1:01:38)
i
Silvia Garcia De Diego
01:08:48 (Tr: 1:08:46)

T. real: 01:01:17

T. oficial: 01:01:19

Inici real: 08:30:02

Hora meta: 09:31:19

Cat:SB20F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:30:00

Sexe:F

Ritme: 13:38 min/km

Club: valencia club atletismo

1:32:42
01:01:19
0:29:56
i
Marcos Villamuera Izquierdo
00:44:35 (Tr: 0:44:34)
i
Alvaro Osanz Laborda
00:46:04 (Tr: 0:46:03)
i
Lleïr Barcons Comaposada
00:47:00 (Tr: 0:46:59)
i
Guim Camprubi Bonet
00:53:02 (Tr: 0:53:01)
i
Pablo Negro Sacristan
00:53:46 (Tr: 0:53:44)
i
Martina Gonfaus Sellés
01:01:40 (Tr: 1:01:38)
i
Silvia Garcia De Diego
01:08:48 (Tr: 1:08:46)
i
Ana Gonzalez Duran
01:32:42 (Tr: 1:32:40)

T. real: 01:01:38

T. oficial: 01:01:40

Inici real: 08:30:02

Hora meta: 09:31:40

Cat:SB20F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:30:00

Sexe:F

Ritme: 13:42 min/km

Club: jab-berga

1:32:42
01:01:40
0:30:38
i
Marcos Villamuera Izquierdo
00:44:35 (Tr: 0:44:34)
i
Alvaro Osanz Laborda
00:46:04 (Tr: 0:46:03)
i
Lleïr Barcons Comaposada
00:47:00 (Tr: 0:46:59)
i
Guim Camprubi Bonet
00:53:02 (Tr: 0:53:01)
i
Pablo Negro Sacristan
00:53:46 (Tr: 0:53:44)
i
Jimena Blanco Repila
01:01:19 (Tr: 1:01:17)
i
Silvia Garcia De Diego
01:08:48 (Tr: 1:08:46)
i
Ana Gonzalez Duran
01:32:42 (Tr: 1:32:40)

T. real: 01:08:46

T. oficial: 01:08:48

Inici real: 08:30:02

Hora meta: 09:38:48

Cat:SB20F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:30:00

Sexe:F

Ritme: 15:17 min/km

Club: puentecillas palencia

1:32:42
01:08:48
0:44:53
i
Alvaro Osanz Laborda
00:46:04 (Tr: 0:46:03)
i
Lleïr Barcons Comaposada
00:47:00 (Tr: 0:46:59)
i
Guim Camprubi Bonet
00:53:02 (Tr: 0:53:01)
i
Pablo Negro Sacristan
00:53:46 (Tr: 0:53:44)
i
Jimena Blanco Repila
01:01:19 (Tr: 1:01:17)
i
Martina Gonfaus Sellés
01:01:40 (Tr: 1:01:38)
i
Ana Gonzalez Duran
01:32:42 (Tr: 1:32:40)

T. real: 01:32:40

T. oficial: 01:32:42

Inici real: 08:30:02

Hora meta: 10:02:42

Cat:SB20F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:30:00

Sexe:F

Ritme: 20:36 min/km

Club: atletisme dianium

2:04:05
01:32:42
1:01:19
i
Jimena Blanco Repila
01:01:19 (Tr: 1:01:17)
i
Martina Gonfaus Sellés
01:01:40 (Tr: 1:01:38)
i
Silvia Garcia De Diego
01:08:48 (Tr: 1:08:46)