Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:22:25

T. oficial: 00:22:29

Inici real: 08:58:34

Hora meta: 09:20:59

Cat:SenM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:29 min/km

Club: power rangers

0:22:56
00:22:29
0:22:02
Laura Sçanchez Salazar
00:22:43 (Tr: 0:22:41)
i
Eloi Orriols Paterna
00:22:44 (Tr: 0:22:34)
i
Xavi Padilla Potente
00:22:48 (Tr: 0:22:27)
Jose Fernandez Reina
00:22:49 (Tr: 0:22:35)
i
Ramon Rovira Mateos-aparicio
00:22:49 (Tr: 0:22:35)
Rafa García Tubio
00:22:56 (Tr: 0:22:52)

T. real: 00:22:41

T. oficial: 00:22:43

Inici real: 08:58:32

Hora meta: 09:21:13

Cat:SenF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:58:30

Sexe:F

Ritme: 4:33 min/km

Club: c.a. atletesvng

0:22:58
00:22:43
0:22:29
David Ruiz Valverde
00:22:29 (Tr: 0:22:25)
i
Eloi Orriols Paterna
00:22:44 (Tr: 0:22:34)
i
Xavi Padilla Potente
00:22:48 (Tr: 0:22:27)
Jose Fernandez Reina
00:22:49 (Tr: 0:22:35)
i
Ramon Rovira Mateos-aparicio
00:22:49 (Tr: 0:22:35)
Rafa García Tubio
00:22:56 (Tr: 0:22:52)
i
Albert Cirera Hernández
00:22:56 (Tr: 0:22:51)

T. real: 00:22:34

T. oficial: 00:22:44

Inici real: 08:58:41

Hora meta: 09:21:14

Cat:SenM

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:31 min/km

Club:

0:22:59
00:22:44
0:22:29
David Ruiz Valverde
00:22:29 (Tr: 0:22:25)
Laura Sçanchez Salazar
00:22:43 (Tr: 0:22:41)
i
Xavi Padilla Potente
00:22:48 (Tr: 0:22:27)
Jose Fernandez Reina
00:22:49 (Tr: 0:22:35)
i
Ramon Rovira Mateos-aparicio
00:22:49 (Tr: 0:22:35)
Rafa García Tubio
00:22:56 (Tr: 0:22:52)
i
Albert Cirera Hernández
00:22:56 (Tr: 0:22:51)

T. real: 00:22:27

T. oficial: 00:22:48

Inici real: 08:58:51

Hora meta: 09:21:18

Cat:M40

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club: shoptic

0:23:07
00:22:48
0:22:29
David Ruiz Valverde
00:22:29 (Tr: 0:22:25)
Laura Sçanchez Salazar
00:22:43 (Tr: 0:22:41)
i
Eloi Orriols Paterna
00:22:44 (Tr: 0:22:34)
Jose Fernandez Reina
00:22:49 (Tr: 0:22:35)
i
Ramon Rovira Mateos-aparicio
00:22:49 (Tr: 0:22:35)
Rafa García Tubio
00:22:56 (Tr: 0:22:52)
i
Albert Cirera Hernández
00:22:56 (Tr: 0:22:51)
Silvia Alberich Garcia
00:23:00 (Tr: 0:22:57)

T. real: 00:22:35

T. oficial: 00:22:49

Inici real: 08:58:45

Hora meta: 09:21:19

Cat:SenM

Pos. categoria: 22

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:31 min/km

Club:

0:22:56
00:22:49
0:22:41
Laura Sçanchez Salazar
00:22:43 (Tr: 0:22:41)
i
Eloi Orriols Paterna
00:22:44 (Tr: 0:22:34)
i
Xavi Padilla Potente
00:22:48 (Tr: 0:22:27)
i
Ramon Rovira Mateos-aparicio
00:22:49 (Tr: 0:22:35)
Rafa García Tubio
00:22:56 (Tr: 0:22:52)
i
Albert Cirera Hernández
00:22:56 (Tr: 0:22:51)

T. real: 00:22:35

T. oficial: 00:22:49

Inici real: 08:58:44

Hora meta: 09:21:19

Cat:SenM

Pos. categoria: 23

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:31 min/km

Club: ríos running manresa

0:23:00
00:22:49
0:22:38
Laura Sçanchez Salazar
00:22:43 (Tr: 0:22:41)
i
Eloi Orriols Paterna
00:22:44 (Tr: 0:22:34)
i
Xavi Padilla Potente
00:22:48 (Tr: 0:22:27)
Jose Fernandez Reina
00:22:49 (Tr: 0:22:35)
Rafa García Tubio
00:22:56 (Tr: 0:22:52)
i
Albert Cirera Hernández
00:22:56 (Tr: 0:22:51)
Silvia Alberich Garcia
00:23:00 (Tr: 0:22:57)

T. real: 00:22:52

T. oficial: 00:22:56

Inici real: 08:58:35

Hora meta: 09:21:26

Cat:M40

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:35 min/km

Club: ríos running manresa

0:23:07
00:22:56
0:22:44
i
Xavi Padilla Potente
00:22:48 (Tr: 0:22:27)
Jose Fernandez Reina
00:22:49 (Tr: 0:22:35)
i
Ramon Rovira Mateos-aparicio
00:22:49 (Tr: 0:22:35)
i
Albert Cirera Hernández
00:22:56 (Tr: 0:22:51)
Silvia Alberich Garcia
00:23:00 (Tr: 0:22:57)
Tannia Quirós Rodríguez
00:23:07 (Tr: 0:23:05)

T. real: 00:22:51

T. oficial: 00:22:56

Inici real: 08:58:36

Hora meta: 09:21:26

Cat:M40

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:35 min/km

Club: ca atletesvng.org

0:23:07
00:22:56
0:22:46
i
Xavi Padilla Potente
00:22:48 (Tr: 0:22:27)
Jose Fernandez Reina
00:22:49 (Tr: 0:22:35)
i
Ramon Rovira Mateos-aparicio
00:22:49 (Tr: 0:22:35)
Rafa García Tubio
00:22:56 (Tr: 0:22:52)
Silvia Alberich Garcia
00:23:00 (Tr: 0:22:57)
Tannia Quirós Rodríguez
00:23:07 (Tr: 0:23:05)
i
James Land
00:23:07 (Tr: 0:23:03)

T. real: 00:22:57

T. oficial: 00:23:00

Inici real: 08:58:33

Hora meta: 09:21:30

Cat:SenF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:58:30

Sexe:F

Ritme: 4:36 min/km

Club:

0:23:20
00:23:00
0:22:40
Laura Sçanchez Salazar
00:22:43 (Tr: 0:22:41)
i
Eloi Orriols Paterna
00:22:44 (Tr: 0:22:34)
i
Xavi Padilla Potente
00:22:48 (Tr: 0:22:27)
Jose Fernandez Reina
00:22:49 (Tr: 0:22:35)
i
Ramon Rovira Mateos-aparicio
00:22:49 (Tr: 0:22:35)
Rafa García Tubio
00:22:56 (Tr: 0:22:52)
i
Albert Cirera Hernández
00:22:56 (Tr: 0:22:51)
Tannia Quirós Rodríguez
00:23:07 (Tr: 0:23:05)
i
James Land
00:23:07 (Tr: 0:23:03)
i
Jaume Rosich Granja
00:23:20 (Tr: 0:23:18)

T. real: 00:23:05

T. oficial: 00:23:07

Inici real: 08:58:32

Hora meta: 09:21:37

Cat:SenF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:58:30

Sexe:F

Ritme: 4:37 min/km

Club:

0:23:31
00:23:07
0:22:42
Laura Sçanchez Salazar
00:22:43 (Tr: 0:22:41)
i
Eloi Orriols Paterna
00:22:44 (Tr: 0:22:34)
i
Xavi Padilla Potente
00:22:48 (Tr: 0:22:27)
Jose Fernandez Reina
00:22:49 (Tr: 0:22:35)
i
Ramon Rovira Mateos-aparicio
00:22:49 (Tr: 0:22:35)
Rafa García Tubio
00:22:56 (Tr: 0:22:52)
i
Albert Cirera Hernández
00:22:56 (Tr: 0:22:51)
Silvia Alberich Garcia
00:23:00 (Tr: 0:22:57)
i
James Land
00:23:07 (Tr: 0:23:03)
i
Jaume Rosich Granja
00:23:20 (Tr: 0:23:18)
i
Florenci Mata
00:23:31 (Tr: 0:23:31)

T. real: 00:23:03

T. oficial: 00:23:07

Inici real: 08:58:35

Hora meta: 09:21:37

Cat:JunM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club: landypants

0:23:31
00:23:07
0:22:44
i
Eloi Orriols Paterna
00:22:44 (Tr: 0:22:34)
i
Xavi Padilla Potente
00:22:48 (Tr: 0:22:27)
Jose Fernandez Reina
00:22:49 (Tr: 0:22:35)
i
Ramon Rovira Mateos-aparicio
00:22:49 (Tr: 0:22:35)
Rafa García Tubio
00:22:56 (Tr: 0:22:52)
i
Albert Cirera Hernández
00:22:56 (Tr: 0:22:51)
Silvia Alberich Garcia
00:23:00 (Tr: 0:22:57)
Tannia Quirós Rodríguez
00:23:07 (Tr: 0:23:05)
i
Jaume Rosich Granja
00:23:20 (Tr: 0:23:18)
i
Florenci Mata
00:23:31 (Tr: 0:23:31)
i
Daniel Gonzalez Rodero
00:23:31 (Tr: 0:23:29)
i
Maria àngels Ramirez Perea
00:23:31 (Tr: 0:23:31)

T. real: 00:23:18

T. oficial: 00:23:20

Inici real: 08:58:32

Hora meta: 09:21:50

Cat:SenM

Pos. categoria: 24

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club:

0:23:40
00:23:20
0:23:00
Silvia Alberich Garcia
00:23:00 (Tr: 0:22:57)
Tannia Quirós Rodríguez
00:23:07 (Tr: 0:23:05)
i
James Land
00:23:07 (Tr: 0:23:03)
i
Florenci Mata
00:23:31 (Tr: 0:23:31)
i
Daniel Gonzalez Rodero
00:23:31 (Tr: 0:23:29)
i
Maria àngels Ramirez Perea
00:23:31 (Tr: 0:23:31)
i
Jordi López
00:23:37 (Tr: 0:23:32)

T. real: 00:23:31

T. oficial: 00:23:31

Inici real: 08:58:30

Hora meta: 09:22:01

Cat:M60

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:43 min/km

Club: fondistes penedes

0:23:55
00:23:31
0:23:07
Tannia Quirós Rodríguez
00:23:07 (Tr: 0:23:05)
i
James Land
00:23:07 (Tr: 0:23:03)
i
Jaume Rosich Granja
00:23:20 (Tr: 0:23:18)
i
Daniel Gonzalez Rodero
00:23:31 (Tr: 0:23:29)
i
Maria àngels Ramirez Perea
00:23:31 (Tr: 0:23:31)
i
Jordi López
00:23:37 (Tr: 0:23:32)
i
Francisco javie Juan Polo
00:23:42 (Tr: 0:23:39)
Carlos Caballero Martin
00:23:43 (Tr: 0:23:41)
i
Miquel Vila
00:23:46 (Tr: 0:23:43)

T. real: 00:23:29

T. oficial: 00:23:31

Inici real: 08:58:33

Hora meta: 09:22:01

Cat:SenM

Pos. categoria: 25

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club:

0:23:55
00:23:31
0:23:07
i
James Land
00:23:07 (Tr: 0:23:03)
i
Jaume Rosich Granja
00:23:20 (Tr: 0:23:18)
i
Florenci Mata
00:23:31 (Tr: 0:23:31)
i
Jordi López
00:23:37 (Tr: 0:23:32)
i
Francisco javie Juan Polo
00:23:42 (Tr: 0:23:39)
Carlos Caballero Martin
00:23:43 (Tr: 0:23:41)
i
Miquel Vila
00:23:46 (Tr: 0:23:43)

T. real: 00:23:31

T. oficial: 00:23:31

Inici real: 08:58:31

Hora meta: 09:22:01

Cat:W50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:58:30

Sexe:F

Ritme: 4:43 min/km

Club:

0:23:43
00:23:31
0:23:19
i
Jaume Rosich Granja
00:23:20 (Tr: 0:23:18)
i
Florenci Mata
00:23:31 (Tr: 0:23:31)
i
Jordi López
00:23:37 (Tr: 0:23:32)
i
Francisco javie Juan Polo
00:23:42 (Tr: 0:23:39)
Carlos Caballero Martin
00:23:43 (Tr: 0:23:41)

T. real: 00:23:32

T. oficial: 00:23:37

Inici real: 08:58:36

Hora meta: 09:22:07

Cat:SenM

Pos. categoria: 26

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:43 min/km

Club:

0:23:46
00:23:37
0:23:29
i
Florenci Mata
00:23:31 (Tr: 0:23:31)
i
Daniel Gonzalez Rodero
00:23:31 (Tr: 0:23:29)
i
Maria àngels Ramirez Perea
00:23:31 (Tr: 0:23:31)
i
Francisco javie Juan Polo
00:23:42 (Tr: 0:23:39)
Carlos Caballero Martin
00:23:43 (Tr: 0:23:41)
i
Miquel Vila
00:23:46 (Tr: 0:23:43)

T. real: 00:23:39

T. oficial: 00:23:42

Inici real: 08:58:34

Hora meta: 09:22:12

Cat:M40

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club:

0:23:56
00:23:42
0:23:29
i
Florenci Mata
00:23:31 (Tr: 0:23:31)
i
Daniel Gonzalez Rodero
00:23:31 (Tr: 0:23:29)
i
Maria àngels Ramirez Perea
00:23:31 (Tr: 0:23:31)
i
Jordi López
00:23:37 (Tr: 0:23:32)
Carlos Caballero Martin
00:23:43 (Tr: 0:23:41)
i
Miquel Vila
00:23:46 (Tr: 0:23:43)
i
Gerard Tuyà Viñas
00:23:56 (Tr: 0:23:47)

T. real: 00:23:41

T. oficial: 00:23:43

Inici real: 08:58:33

Hora meta: 09:22:13

Cat:JunM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:45 min/km

Club:

0:23:57
00:23:43
0:23:30
i
Florenci Mata
00:23:31 (Tr: 0:23:31)
i
Daniel Gonzalez Rodero
00:23:31 (Tr: 0:23:29)
i
Maria àngels Ramirez Perea
00:23:31 (Tr: 0:23:31)
i
Jordi López
00:23:37 (Tr: 0:23:32)
i
Francisco javie Juan Polo
00:23:42 (Tr: 0:23:39)
i
Miquel Vila
00:23:46 (Tr: 0:23:43)
i
Gerard Tuyà Viñas
00:23:56 (Tr: 0:23:47)
i
Andreu Guerra Corral
00:23:57 (Tr: 0:23:57)

T. real: 00:23:43

T. oficial: 00:23:46

Inici real: 08:58:33

Hora meta: 09:22:16

Cat:SenM

Pos. categoria: 27

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:45 min/km

Club:

0:23:57
00:23:46
0:23:34
i
Jordi López
00:23:37 (Tr: 0:23:32)
i
Francisco javie Juan Polo
00:23:42 (Tr: 0:23:39)
Carlos Caballero Martin
00:23:43 (Tr: 0:23:41)
i
Gerard Tuyà Viñas
00:23:56 (Tr: 0:23:47)
i
Andreu Guerra Corral
00:23:57 (Tr: 0:23:57)
i
Blanca Albà Pujol
00:23:57 (Tr: 0:23:57)

T. real: 00:23:47

T. oficial: 00:23:56

Inici real: 08:58:39

Hora meta: 09:22:26

Cat:SenM

Pos. categoria: 28

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:46 min/km

Club: club atletisme vilafranca

0:24:10
00:23:56
0:23:42
i
Francisco javie Juan Polo
00:23:42 (Tr: 0:23:39)
Carlos Caballero Martin
00:23:43 (Tr: 0:23:41)
i
Miquel Vila
00:23:46 (Tr: 0:23:43)
i
Andreu Guerra Corral
00:23:57 (Tr: 0:23:57)
i
Blanca Albà Pujol
00:23:57 (Tr: 0:23:57)
i
Laia Fragoso Bruix
00:23:58 (Tr: 0:23:56)
Stella Osterhoff
00:24:02 (Tr: 0:23:59)
i
Juan Cañizares Linares
00:24:08 (Tr: 0:24:05)

T. real: 00:23:57

T. oficial: 00:23:57

Inici real: 08:58:31

Hora meta: 09:22:27

Cat:M50

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: atletesvng

0:24:11
00:23:57
0:23:43
Carlos Caballero Martin
00:23:43 (Tr: 0:23:41)
i
Miquel Vila
00:23:46 (Tr: 0:23:43)
i
Gerard Tuyà Viñas
00:23:56 (Tr: 0:23:47)
i
Blanca Albà Pujol
00:23:57 (Tr: 0:23:57)
i
Laia Fragoso Bruix
00:23:58 (Tr: 0:23:56)
Stella Osterhoff
00:24:02 (Tr: 0:23:59)
i
Juan Cañizares Linares
00:24:08 (Tr: 0:24:05)

T. real: 00:23:57

T. oficial: 00:23:57

Inici real: 08:58:31

Hora meta: 09:22:27

Cat:W50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:58:30

Sexe:F

Ritme: 4:48 min/km

Club:

0:24:09
00:23:57
0:23:46
i
Miquel Vila
00:23:46 (Tr: 0:23:43)
i
Gerard Tuyà Viñas
00:23:56 (Tr: 0:23:47)
i
Andreu Guerra Corral
00:23:57 (Tr: 0:23:57)
i
Laia Fragoso Bruix
00:23:58 (Tr: 0:23:56)
Stella Osterhoff
00:24:02 (Tr: 0:23:59)
i
Juan Cañizares Linares
00:24:08 (Tr: 0:24:05)

T. real: 00:23:56

T. oficial: 00:23:58

Inici real: 08:58:33

Hora meta: 09:22:28

Cat:ProF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:58:30

Sexe:F

Ritme: 4:48 min/km

Club: unio atletica rubi

0:24:19
00:23:58
0:23:37
i
Jordi López
00:23:37 (Tr: 0:23:32)
i
Francisco javie Juan Polo
00:23:42 (Tr: 0:23:39)
Carlos Caballero Martin
00:23:43 (Tr: 0:23:41)
i
Miquel Vila
00:23:46 (Tr: 0:23:43)
i
Gerard Tuyà Viñas
00:23:56 (Tr: 0:23:47)
i
Andreu Guerra Corral
00:23:57 (Tr: 0:23:57)
i
Blanca Albà Pujol
00:23:57 (Tr: 0:23:57)
Stella Osterhoff
00:24:02 (Tr: 0:23:59)
i
Juan Cañizares Linares
00:24:08 (Tr: 0:24:05)
i
Jordi Montaner Fraire
00:24:19 (Tr: 0:24:16)

T. real: 00:23:59

T. oficial: 00:24:02

Inici real: 08:58:33

Hora meta: 09:22:32

Cat:SenF

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:58:30

Sexe:F

Ritme: 4:48 min/km

Club: running for galgos112

0:24:22
00:24:02
0:23:41
i
Francisco javie Juan Polo
00:23:42 (Tr: 0:23:39)
Carlos Caballero Martin
00:23:43 (Tr: 0:23:41)
i
Miquel Vila
00:23:46 (Tr: 0:23:43)
i
Gerard Tuyà Viñas
00:23:56 (Tr: 0:23:47)
i
Andreu Guerra Corral
00:23:57 (Tr: 0:23:57)
i
Blanca Albà Pujol
00:23:57 (Tr: 0:23:57)
i
Laia Fragoso Bruix
00:23:58 (Tr: 0:23:56)
i
Juan Cañizares Linares
00:24:08 (Tr: 0:24:05)
i
Jordi Montaner Fraire
00:24:19 (Tr: 0:24:16)
i
Meritxell Noguera Otero
00:24:22 (Tr: 0:24:18)

T. real: 00:24:05

T. oficial: 00:24:08

Inici real: 08:58:34

Hora meta: 09:22:38

Cat:M40

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:49 min/km

Club:

0:24:22
00:24:08
0:23:53
i
Gerard Tuyà Viñas
00:23:56 (Tr: 0:23:47)
i
Andreu Guerra Corral
00:23:57 (Tr: 0:23:57)
i
Blanca Albà Pujol
00:23:57 (Tr: 0:23:57)
i
Laia Fragoso Bruix
00:23:58 (Tr: 0:23:56)
Stella Osterhoff
00:24:02 (Tr: 0:23:59)
i
Jordi Montaner Fraire
00:24:19 (Tr: 0:24:16)
i
Meritxell Noguera Otero
00:24:22 (Tr: 0:24:18)
i
Mauro Leon Perpiñan
00:24:22 (Tr: 0:24:20)

T. real: 00:24:16

T. oficial: 00:24:19

Inici real: 08:58:33

Hora meta: 09:22:49

Cat:M40

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:52 min/km

Club:

0:24:40
00:24:19
0:23:58
i
Laia Fragoso Bruix
00:23:58 (Tr: 0:23:56)
Stella Osterhoff
00:24:02 (Tr: 0:23:59)
i
Juan Cañizares Linares
00:24:08 (Tr: 0:24:05)
i
Meritxell Noguera Otero
00:24:22 (Tr: 0:24:18)
i
Mauro Leon Perpiñan
00:24:22 (Tr: 0:24:20)
i
Manel Perez Caselles
00:24:23 (Tr: 0:24:18)
i
Bernat Cabot Garcia
00:24:28 (Tr: 0:24:26)

T. real: 00:24:18

T. oficial: 00:24:22

Inici real: 08:58:35

Hora meta: 09:22:52

Cat:SenF

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:58:30

Sexe:F

Ritme: 4:52 min/km

Club: tg triatló sitges

0:24:42
00:24:22
0:24:02
Stella Osterhoff
00:24:02 (Tr: 0:23:59)
i
Juan Cañizares Linares
00:24:08 (Tr: 0:24:05)
i
Jordi Montaner Fraire
00:24:19 (Tr: 0:24:16)
i
Mauro Leon Perpiñan
00:24:22 (Tr: 0:24:20)
i
Manel Perez Caselles
00:24:23 (Tr: 0:24:18)
i
Bernat Cabot Garcia
00:24:28 (Tr: 0:24:26)

T. real: 00:24:20

T. oficial: 00:24:22

Inici real: 08:58:33

Hora meta: 09:22:52

Cat:SenM

Pos. categoria: 29

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:52 min/km

Club:

0:24:37
00:24:22
0:24:08
i
Juan Cañizares Linares
00:24:08 (Tr: 0:24:05)
i
Jordi Montaner Fraire
00:24:19 (Tr: 0:24:16)
i
Meritxell Noguera Otero
00:24:22 (Tr: 0:24:18)
i
Manel Perez Caselles
00:24:23 (Tr: 0:24:18)
i
Bernat Cabot Garcia
00:24:28 (Tr: 0:24:26)

T. real: 00:24:18

T. oficial: 00:24:23

Inici real: 08:58:35

Hora meta: 09:22:53

Cat:M50

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:52 min/km

Club: j'arribu

0:24:28
00:24:23
0:24:17
i
Jordi Montaner Fraire
00:24:19 (Tr: 0:24:16)
i
Meritxell Noguera Otero
00:24:22 (Tr: 0:24:18)
i
Mauro Leon Perpiñan
00:24:22 (Tr: 0:24:20)
i
Bernat Cabot Garcia
00:24:28 (Tr: 0:24:26)

T. real: 00:24:26

T. oficial: 00:24:28

Inici real: 08:58:33

Hora meta: 09:22:58

Cat:M40

Pos. categoria: 22

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:54 min/km

Club:

0:24:35
00:24:28
0:24:22
i
Meritxell Noguera Otero
00:24:22 (Tr: 0:24:18)
i
Mauro Leon Perpiñan
00:24:22 (Tr: 0:24:20)
i
Manel Perez Caselles
00:24:23 (Tr: 0:24:18)