Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:24:21

T. oficial: 00:24:31

Inici real: 08:58:40

Hora meta: 09:23:01

Cat:SenM

Pos. categoria: 30

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club:

0:24:55
00:24:31
0:24:06
Arnau Ribera Parcerisa
00:24:33 (Tr: 0:24:29)
i
Roque Fernández Algarte
00:24:35 (Tr: 0:24:35)
i
Sonia Sanchez Cid
00:24:45 (Tr: 0:24:38)
i
Gustau Pacheco Navas
00:24:45 (Tr: 0:24:40)
Antoni Marti Fuste
00:24:46 (Tr: 0:24:40)
Josep Fontanals Sumoy
00:24:55 (Tr: 0:24:50)

T. real: 00:24:29

T. oficial: 00:24:33

Inici real: 08:58:34

Hora meta: 09:23:03

Cat:JunM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:54 min/km

Club:

0:24:55
00:24:33
0:24:11
i
Oriol Sivill Pascual
00:24:31 (Tr: 0:24:21)
i
Roque Fernández Algarte
00:24:35 (Tr: 0:24:35)
i
Sonia Sanchez Cid
00:24:45 (Tr: 0:24:38)
i
Gustau Pacheco Navas
00:24:45 (Tr: 0:24:40)
Antoni Marti Fuste
00:24:46 (Tr: 0:24:40)
Josep Fontanals Sumoy
00:24:55 (Tr: 0:24:50)

T. real: 00:24:35

T. oficial: 00:24:35

Inici real: 08:58:30

Hora meta: 09:23:05

Cat:M60

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:55 min/km

Club:

0:24:55
00:24:35
0:24:15
i
Oriol Sivill Pascual
00:24:31 (Tr: 0:24:21)
Arnau Ribera Parcerisa
00:24:33 (Tr: 0:24:29)
i
Sonia Sanchez Cid
00:24:45 (Tr: 0:24:38)
i
Gustau Pacheco Navas
00:24:45 (Tr: 0:24:40)
Antoni Marti Fuste
00:24:46 (Tr: 0:24:40)
Josep Fontanals Sumoy
00:24:55 (Tr: 0:24:50)

T. real: 00:24:38

T. oficial: 00:24:45

Inici real: 08:58:37

Hora meta: 09:23:15

Cat:W40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:58:30

Sexe:F

Ritme: 4:56 min/km

Club: evasion running

0:24:58
00:24:45
0:24:31
i
Oriol Sivill Pascual
00:24:31 (Tr: 0:24:21)
Arnau Ribera Parcerisa
00:24:33 (Tr: 0:24:29)
i
Roque Fernández Algarte
00:24:35 (Tr: 0:24:35)
i
Gustau Pacheco Navas
00:24:45 (Tr: 0:24:40)
Antoni Marti Fuste
00:24:46 (Tr: 0:24:40)
Josep Fontanals Sumoy
00:24:55 (Tr: 0:24:50)
i
Javier Mateos Aparicio
00:24:58 (Tr: 0:24:44)

T. real: 00:24:40

T. oficial: 00:24:45

Inici real: 08:58:35

Hora meta: 09:23:15

Cat:M40

Pos. categoria: 23

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club:

0:24:58
00:24:45
0:24:31
Arnau Ribera Parcerisa
00:24:33 (Tr: 0:24:29)
i
Roque Fernández Algarte
00:24:35 (Tr: 0:24:35)
i
Sonia Sanchez Cid
00:24:45 (Tr: 0:24:38)
Antoni Marti Fuste
00:24:46 (Tr: 0:24:40)
Josep Fontanals Sumoy
00:24:55 (Tr: 0:24:50)
i
Javier Mateos Aparicio
00:24:58 (Tr: 0:24:44)

T. real: 00:24:40

T. oficial: 00:24:46

Inici real: 08:58:37

Hora meta: 09:23:16

Cat:SenM

Pos. categoria: 31

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club:

0:25:06
00:24:46
0:24:27
i
Oriol Sivill Pascual
00:24:31 (Tr: 0:24:21)
Arnau Ribera Parcerisa
00:24:33 (Tr: 0:24:29)
i
Roque Fernández Algarte
00:24:35 (Tr: 0:24:35)
i
Sonia Sanchez Cid
00:24:45 (Tr: 0:24:38)
i
Gustau Pacheco Navas
00:24:45 (Tr: 0:24:40)
Josep Fontanals Sumoy
00:24:55 (Tr: 0:24:50)
i
Javier Mateos Aparicio
00:24:58 (Tr: 0:24:44)
Raul Pelaez Baudet
00:25:06 (Tr: 0:24:57)

T. real: 00:24:50

T. oficial: 00:24:55

Inici real: 08:58:35

Hora meta: 09:23:25

Cat:M50

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:58 min/km

Club:

0:25:10
00:24:55
0:24:41
i
Sonia Sanchez Cid
00:24:45 (Tr: 0:24:38)
i
Gustau Pacheco Navas
00:24:45 (Tr: 0:24:40)
Antoni Marti Fuste
00:24:46 (Tr: 0:24:40)
i
Javier Mateos Aparicio
00:24:58 (Tr: 0:24:44)
Raul Pelaez Baudet
00:25:06 (Tr: 0:24:57)
i
Mireia Gonzalez Caparros
00:25:10 (Tr: 0:25:07)

T. real: 00:24:44

T. oficial: 00:24:58

Inici real: 08:58:45

Hora meta: 09:23:28

Cat:SenM

Pos. categoria: 32

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club: ríos running manresa

0:25:12
00:24:58
0:24:45
i
Gustau Pacheco Navas
00:24:45 (Tr: 0:24:40)
Antoni Marti Fuste
00:24:46 (Tr: 0:24:40)
Josep Fontanals Sumoy
00:24:55 (Tr: 0:24:50)
Raul Pelaez Baudet
00:25:06 (Tr: 0:24:57)
i
Mireia Gonzalez Caparros
00:25:10 (Tr: 0:25:07)
i
Andrea Sequeira Iglesias
00:25:10 (Tr: 0:25:04)

T. real: 00:24:57

T. oficial: 00:25:06

Inici real: 08:58:40

Hora meta: 09:23:36

Cat:SenM

Pos. categoria: 33

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 5:00 min/km

Club:

0:25:25
00:25:06
0:24:46
Antoni Marti Fuste
00:24:46 (Tr: 0:24:40)
Josep Fontanals Sumoy
00:24:55 (Tr: 0:24:50)
i
Javier Mateos Aparicio
00:24:58 (Tr: 0:24:44)
i
Mireia Gonzalez Caparros
00:25:10 (Tr: 0:25:07)
i
Andrea Sequeira Iglesias
00:25:10 (Tr: 0:25:04)
Lluis maria Subirats Balaguer
00:25:16 (Tr: 0:25:09)
Hector Mendez Rincon
00:25:19 (Tr: 0:25:05)
i
Marc Sebastian Ortega
00:25:20 (Tr: 0:25:06)

T. real: 00:25:07

T. oficial: 00:25:10

Inici real: 08:58:33

Hora meta: 09:23:40

Cat:SenF

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:58:30

Sexe:F

Ritme: 5:02 min/km

Club:

0:25:24
00:25:10
0:24:55
Josep Fontanals Sumoy
00:24:55 (Tr: 0:24:50)
i
Javier Mateos Aparicio
00:24:58 (Tr: 0:24:44)
Raul Pelaez Baudet
00:25:06 (Tr: 0:24:57)
i
Andrea Sequeira Iglesias
00:25:10 (Tr: 0:25:04)
Lluis maria Subirats Balaguer
00:25:16 (Tr: 0:25:09)
Hector Mendez Rincon
00:25:19 (Tr: 0:25:05)
i
Marc Sebastian Ortega
00:25:20 (Tr: 0:25:06)

T. real: 00:25:04

T. oficial: 00:25:10

Inici real: 08:58:37

Hora meta: 09:23:40

Cat:W40

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:58:30

Sexe:F

Ritme: 5:01 min/km

Club:

0:25:22
00:25:10
0:24:58
i
Javier Mateos Aparicio
00:24:58 (Tr: 0:24:44)
Raul Pelaez Baudet
00:25:06 (Tr: 0:24:57)
i
Mireia Gonzalez Caparros
00:25:10 (Tr: 0:25:07)
Lluis maria Subirats Balaguer
00:25:16 (Tr: 0:25:09)
Hector Mendez Rincon
00:25:19 (Tr: 0:25:05)
i
Marc Sebastian Ortega
00:25:20 (Tr: 0:25:06)

T. real: 00:25:09

T. oficial: 00:25:16

Inici real: 08:58:37

Hora meta: 09:23:46

Cat:M60

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 5:02 min/km

Club:

0:25:33
00:25:16
0:24:58
i
Javier Mateos Aparicio
00:24:58 (Tr: 0:24:44)
Raul Pelaez Baudet
00:25:06 (Tr: 0:24:57)
i
Mireia Gonzalez Caparros
00:25:10 (Tr: 0:25:07)
i
Andrea Sequeira Iglesias
00:25:10 (Tr: 0:25:04)
Hector Mendez Rincon
00:25:19 (Tr: 0:25:05)
i
Marc Sebastian Ortega
00:25:20 (Tr: 0:25:06)
i
Paula Capella Macías
00:25:33 (Tr: 0:25:21)

T. real: 00:25:05

T. oficial: 00:25:19

Inici real: 08:58:45

Hora meta: 09:23:49

Cat:SenM

Pos. categoria: 34

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 5:01 min/km

Club: rios running manresa

0:25:33
00:25:19
0:25:06
i
Mireia Gonzalez Caparros
00:25:10 (Tr: 0:25:07)
i
Andrea Sequeira Iglesias
00:25:10 (Tr: 0:25:04)
Lluis maria Subirats Balaguer
00:25:16 (Tr: 0:25:09)
i
Marc Sebastian Ortega
00:25:20 (Tr: 0:25:06)
i
Paula Capella Macías
00:25:33 (Tr: 0:25:21)

T. real: 00:25:06

T. oficial: 00:25:20

Inici real: 08:58:44

Hora meta: 09:23:50

Cat:SenM

Pos. categoria: 35

Inici cursa:8:58:30

Sexe:M

Ritme: 5:02 min/km

Club:

0:25:33
00:25:20
0:25:06
i
Mireia Gonzalez Caparros
00:25:10 (Tr: 0:25:07)
i
Andrea Sequeira Iglesias
00:25:10 (Tr: 0:25:04)
Lluis maria Subirats Balaguer
00:25:16 (Tr: 0:25:09)
Hector Mendez Rincon
00:25:19 (Tr: 0:25:05)
i
Paula Capella Macías
00:25:33 (Tr: 0:25:21)

T. real: 00:25:21

T. oficial: 00:25:33

Inici real: 08:58:43

Hora meta: 09:24:03

Cat:ProF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:58:30

Sexe:F

Ritme: 5:05 min/km

Club: evasion vilanova

0:25:51
00:25:33
0:25:16
Lluis maria Subirats Balaguer
00:25:16 (Tr: 0:25:09)
Hector Mendez Rincon
00:25:19 (Tr: 0:25:05)
i
Marc Sebastian Ortega
00:25:20 (Tr: 0:25:06)