Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

10K 1500m 3000 m. 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:04:55

T. oficial: 00:04:55

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:48:29

Cat:AleM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 4:55 min/km

Club: esportiu penedes

0:05:52
00:04:55
0:03:58
i
Jose Sánchez Arroyo
00:04:59 (Tr: 0:04:59)
i
Pol Sanabra Caba
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Joel Luque Patricio
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Lara Ruiz Del Sol
00:05:25 (Tr: 0:05:25)
i
Gonzalo Turmo Arnedo
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
David Ruiz Del Sol
00:05:52 (Tr: 0:05:52)

T. real: 00:04:59

T. oficial: 00:04:59

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:48:33

Cat:AleM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club: runners el vendrell

0:05:52
00:04:59
0:04:05
i
Sam Linares Fordham
00:04:55 (Tr: 0:04:55)
i
Pol Sanabra Caba
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Joel Luque Patricio
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Lara Ruiz Del Sol
00:05:25 (Tr: 0:05:25)
i
Gonzalo Turmo Arnedo
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
David Ruiz Del Sol
00:05:52 (Tr: 0:05:52)

T. real: 00:05:20

T. oficial: 00:05:20

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:48:54

Cat:BenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 5:20 min/km

Club:

0:05:52
00:05:20
0:04:47
i
Sam Linares Fordham
00:04:55 (Tr: 0:04:55)
i
Jose Sánchez Arroyo
00:04:59 (Tr: 0:04:59)
i
Joel Luque Patricio
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Lara Ruiz Del Sol
00:05:25 (Tr: 0:05:25)
i
Gonzalo Turmo Arnedo
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
David Ruiz Del Sol
00:05:52 (Tr: 0:05:52)

T. real: 00:05:20

T. oficial: 00:05:20

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:48:54

Cat:AleM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 5:20 min/km

Club:

0:05:52
00:05:20
0:04:49
i
Sam Linares Fordham
00:04:55 (Tr: 0:04:55)
i
Jose Sánchez Arroyo
00:04:59 (Tr: 0:04:59)
i
Pol Sanabra Caba
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Lara Ruiz Del Sol
00:05:25 (Tr: 0:05:25)
i
Gonzalo Turmo Arnedo
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
David Ruiz Del Sol
00:05:52 (Tr: 0:05:52)

T. real: 00:05:25

T. oficial: 00:05:25

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:48:59

Cat:AleF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:43:34

Sexe:F

Ritme: 5:25 min/km

Club:

0:05:56
00:05:25
0:04:53
i
Sam Linares Fordham
00:04:55 (Tr: 0:04:55)
i
Jose Sánchez Arroyo
00:04:59 (Tr: 0:04:59)
i
Pol Sanabra Caba
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Joel Luque Patricio
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Gonzalo Turmo Arnedo
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
David Ruiz Del Sol
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Quim Roca Sarrias
00:05:56 (Tr: 0:05:56)

T. real: 00:05:34

T. oficial: 00:05:34

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:49:08

Cat:BenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 5:34 min/km

Club:

0:05:59
00:05:34
0:05:09
i
Pol Sanabra Caba
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Joel Luque Patricio
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Lara Ruiz Del Sol
00:05:25 (Tr: 0:05:25)
i
David Ruiz Del Sol
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Quim Roca Sarrias
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Marta Luque Patricio
00:05:59 (Tr: 0:05:59)

T. real: 00:05:52

T. oficial: 00:05:52

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:49:26

Cat:BenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 5:52 min/km

Club:

0:06:24
00:05:52
0:05:20
i
Joel Luque Patricio
00:05:20 (Tr: 0:05:20)
i
Lara Ruiz Del Sol
00:05:25 (Tr: 0:05:25)
i
Gonzalo Turmo Arnedo
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Quim Roca Sarrias
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Marta Luque Patricio
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Alex Marquet Colls
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Aitor Rupérez Quirós
00:06:13 (Tr: 0:06:13)
i
Enzo Guedes Cordeiro
00:06:18 (Tr: 0:06:18)
i
Carla Gallego Romeu
00:06:19 (Tr: 0:06:19)
i
Didac Molina Martinez
00:06:24 (Tr: 0:06:24)

T. real: 00:05:56

T. oficial: 00:05:56

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:49:30

Cat:AleM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 5:56 min/km

Club:

0:06:28
00:05:56
0:05:25
i
Lara Ruiz Del Sol
00:05:25 (Tr: 0:05:25)
i
Gonzalo Turmo Arnedo
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
David Ruiz Del Sol
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Marta Luque Patricio
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Alex Marquet Colls
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Aitor Rupérez Quirós
00:06:13 (Tr: 0:06:13)
i
Enzo Guedes Cordeiro
00:06:18 (Tr: 0:06:18)
i
Carla Gallego Romeu
00:06:19 (Tr: 0:06:19)
i
Didac Molina Martinez
00:06:24 (Tr: 0:06:24)
i
Marc Escofet Marquet
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
i
Biel Fabregat
00:06:26 (Tr: 0:06:26)

T. real: 00:05:59

T. oficial: 00:05:59

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:49:33

Cat:BenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:43:34

Sexe:F

Ritme: 5:59 min/km

Club:

0:06:24
00:05:59
0:05:34
i
Gonzalo Turmo Arnedo
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
David Ruiz Del Sol
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Quim Roca Sarrias
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Alex Marquet Colls
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Aitor Rupérez Quirós
00:06:13 (Tr: 0:06:13)
i
Enzo Guedes Cordeiro
00:06:18 (Tr: 0:06:18)
i
Carla Gallego Romeu
00:06:19 (Tr: 0:06:19)

T. real: 00:06:00

T. oficial: 00:06:00

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:49:34

Cat:AleM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 6:00 min/km

Club:

0:06:19
00:06:00
0:05:40
i
David Ruiz Del Sol
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Quim Roca Sarrias
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Marta Luque Patricio
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Aitor Rupérez Quirós
00:06:13 (Tr: 0:06:13)
i
Enzo Guedes Cordeiro
00:06:18 (Tr: 0:06:18)
i
Carla Gallego Romeu
00:06:19 (Tr: 0:06:19)

T. real: 00:06:13

T. oficial: 00:06:13

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:49:47

Cat:AleM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 6:13 min/km

Club:

0:06:29
00:06:13
0:05:56
i
Quim Roca Sarrias
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Marta Luque Patricio
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Alex Marquet Colls
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Enzo Guedes Cordeiro
00:06:18 (Tr: 0:06:18)
i
Carla Gallego Romeu
00:06:19 (Tr: 0:06:19)
i
Didac Molina Martinez
00:06:24 (Tr: 0:06:24)
i
Marc Escofet Marquet
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
i
Biel Fabregat
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
i
Roger Albarran Rafols
00:06:28 (Tr: 0:06:28)

T. real: 00:06:18

T. oficial: 00:06:18

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:49:52

Cat:AleM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 6:18 min/km

Club: tenis club de vilanova

0:06:37
00:06:18
0:05:59
i
Marta Luque Patricio
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Alex Marquet Colls
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Aitor Rupérez Quirós
00:06:13 (Tr: 0:06:13)
i
Carla Gallego Romeu
00:06:19 (Tr: 0:06:19)
i
Didac Molina Martinez
00:06:24 (Tr: 0:06:24)
i
Marc Escofet Marquet
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
i
Biel Fabregat
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
i
Roger Albarran Rafols
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Ian Soto Margall
00:06:31 (Tr: 0:06:31)
i
Judith Falcon López
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
Alexis Bosch Rovira
00:06:36 (Tr: 0:06:36)

T. real: 00:06:19

T. oficial: 00:06:19

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:49:53

Cat:AleF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:43:34

Sexe:F

Ritme: 6:19 min/km

Club: dinami-k

0:06:39
00:06:19
0:06:00
i
Alex Marquet Colls
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Aitor Rupérez Quirós
00:06:13 (Tr: 0:06:13)
i
Enzo Guedes Cordeiro
00:06:18 (Tr: 0:06:18)
i
Didac Molina Martinez
00:06:24 (Tr: 0:06:24)
i
Marc Escofet Marquet
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
i
Biel Fabregat
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
i
Roger Albarran Rafols
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Ian Soto Margall
00:06:31 (Tr: 0:06:31)
i
Judith Falcon López
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
Alexis Bosch Rovira
00:06:36 (Tr: 0:06:36)
i
Alvaro Nogales Guerrero
00:06:39 (Tr: 0:06:39)

T. real: 00:06:24

T. oficial: 00:06:24

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:49:58

Cat:BenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 6:24 min/km

Club:

0:06:35
00:06:24
0:06:13
i
Aitor Rupérez Quirós
00:06:13 (Tr: 0:06:13)
i
Enzo Guedes Cordeiro
00:06:18 (Tr: 0:06:18)
i
Carla Gallego Romeu
00:06:19 (Tr: 0:06:19)
i
Marc Escofet Marquet
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
i
Biel Fabregat
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
i
Roger Albarran Rafols
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Ian Soto Margall
00:06:31 (Tr: 0:06:31)
i
Judith Falcon López
00:06:33 (Tr: 0:06:33)

T. real: 00:06:26

T. oficial: 00:06:26

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:50:00

Cat:BenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 6:26 min/km

Club:

0:06:34
00:06:26
0:06:18
i
Enzo Guedes Cordeiro
00:06:18 (Tr: 0:06:18)
i
Carla Gallego Romeu
00:06:19 (Tr: 0:06:19)
i
Didac Molina Martinez
00:06:24 (Tr: 0:06:24)
i
Biel Fabregat
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
i
Roger Albarran Rafols
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Ian Soto Margall
00:06:31 (Tr: 0:06:31)
i
Judith Falcon López
00:06:33 (Tr: 0:06:33)

T. real: 00:06:26

T. oficial: 00:06:26

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:50:00

Cat:BenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 6:26 min/km

Club:

0:06:33
00:06:26
0:06:19
i
Carla Gallego Romeu
00:06:19 (Tr: 0:06:19)
i
Didac Molina Martinez
00:06:24 (Tr: 0:06:24)
i
Marc Escofet Marquet
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
i
Roger Albarran Rafols
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Ian Soto Margall
00:06:31 (Tr: 0:06:31)
i
Judith Falcon López
00:06:33 (Tr: 0:06:33)

T. real: 00:06:28

T. oficial: 00:06:28

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:50:02

Cat:AleM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 6:28 min/km

Club: fortnite

0:06:36
00:06:28
0:06:21
i
Didac Molina Martinez
00:06:24 (Tr: 0:06:24)
i
Marc Escofet Marquet
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
i
Biel Fabregat
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
i
Ian Soto Margall
00:06:31 (Tr: 0:06:31)
i
Judith Falcon López
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
Alexis Bosch Rovira
00:06:36 (Tr: 0:06:36)

T. real: 00:06:31

T. oficial: 00:06:31

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:50:05

Cat:AleM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 6:31 min/km

Club:

0:06:39
00:06:31
0:06:24
i
Marc Escofet Marquet
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
i
Biel Fabregat
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
i
Roger Albarran Rafols
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Judith Falcon López
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
Alexis Bosch Rovira
00:06:36 (Tr: 0:06:36)
i
Alvaro Nogales Guerrero
00:06:39 (Tr: 0:06:39)

T. real: 00:06:33

T. oficial: 00:06:33

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:50:07

Cat:AleF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:43:34

Sexe:F

Ritme: 6:33 min/km

Club:

0:06:40
00:06:33
0:06:25
i
Marc Escofet Marquet
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
i
Biel Fabregat
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
i
Roger Albarran Rafols
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Ian Soto Margall
00:06:31 (Tr: 0:06:31)
i
Alexis Bosch Rovira
00:06:36 (Tr: 0:06:36)
i
Alvaro Nogales Guerrero
00:06:39 (Tr: 0:06:39)
i
Ariadna Alba Almonacid
00:06:40 (Tr: 0:06:40)

T. real: 00:06:36

T. oficial: 00:06:36

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:50:10

Cat:BenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 6:36 min/km

Club: cnss

0:06:47
00:06:36
0:06:25
i
Marc Escofet Marquet
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
i
Biel Fabregat
00:06:26 (Tr: 0:06:26)
i
Roger Albarran Rafols
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Ian Soto Margall
00:06:31 (Tr: 0:06:31)
i
Judith Falcon López
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
Alvaro Nogales Guerrero
00:06:39 (Tr: 0:06:39)
i
Ariadna Alba Almonacid
00:06:40 (Tr: 0:06:40)
i
Marti Rios Sivill
00:06:47 (Tr: 0:06:47)

T. real: 00:06:39

T. oficial: 00:06:39

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:50:13

Cat:BenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 6:39 min/km

Club: atletismo santa teresa

0:06:50
00:06:39
0:06:27
i
Roger Albarran Rafols
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Ian Soto Margall
00:06:31 (Tr: 0:06:31)
i
Judith Falcon López
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
Alexis Bosch Rovira
00:06:36 (Tr: 0:06:36)
i
Ariadna Alba Almonacid
00:06:40 (Tr: 0:06:40)
i
Marti Rios Sivill
00:06:47 (Tr: 0:06:47)
i
Laia Luque Patricio
00:06:50 (Tr: 0:06:50)

T. real: 00:06:40

T. oficial: 00:06:40

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:50:14

Cat:BenF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:43:34

Sexe:F

Ritme: 6:40 min/km

Club:

0:06:51
00:06:40
0:06:29
i
Ian Soto Margall
00:06:31 (Tr: 0:06:31)
i
Judith Falcon López
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
Alexis Bosch Rovira
00:06:36 (Tr: 0:06:36)
i
Alvaro Nogales Guerrero
00:06:39 (Tr: 0:06:39)
i
Marti Rios Sivill
00:06:47 (Tr: 0:06:47)
i
Laia Luque Patricio
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Xavi Hernández López
00:06:51 (Tr: 0:06:51)

T. real: 00:06:47

T. oficial: 00:06:47

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:50:21

Cat:BenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 6:47 min/km

Club:

0:06:58
00:06:47
0:06:36
i
Alexis Bosch Rovira
00:06:36 (Tr: 0:06:36)
i
Alvaro Nogales Guerrero
00:06:39 (Tr: 0:06:39)
i
Ariadna Alba Almonacid
00:06:40 (Tr: 0:06:40)
i
Laia Luque Patricio
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Xavi Hernández López
00:06:51 (Tr: 0:06:51)
i
Joan Villagracia Rovira
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Martí Caballé
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Adria Gonzalez Majada
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Guillem Carasa Garcia
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Pol Sánchez Rico
00:06:54 (Tr: 0:06:54)

T. real: 00:06:50

T. oficial: 00:06:50

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:50:24

Cat:AleF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:43:34

Sexe:F

Ritme: 6:50 min/km

Club:

0:07:02
00:06:50
0:06:39
i
Alvaro Nogales Guerrero
00:06:39 (Tr: 0:06:39)
i
Ariadna Alba Almonacid
00:06:40 (Tr: 0:06:40)
i
Marti Rios Sivill
00:06:47 (Tr: 0:06:47)
i
Xavi Hernández López
00:06:51 (Tr: 0:06:51)
i
Joan Villagracia Rovira
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Martí Caballé
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Adria Gonzalez Majada
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Guillem Carasa Garcia
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Pol Sánchez Rico
00:06:54 (Tr: 0:06:54)

T. real: 00:06:51

T. oficial: 00:06:51

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:50:25

Cat:BenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 6:51 min/km

Club:

0:07:02
00:06:51
0:06:40
i
Ariadna Alba Almonacid
00:06:40 (Tr: 0:06:40)
i
Marti Rios Sivill
00:06:47 (Tr: 0:06:47)
i
Laia Luque Patricio
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Joan Villagracia Rovira
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Martí Caballé
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Adria Gonzalez Majada
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Guillem Carasa Garcia
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Pol Sánchez Rico
00:06:54 (Tr: 0:06:54)

T. real: 00:06:52

T. oficial: 00:06:52

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:50:26

Cat:BenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 6:52 min/km

Club:

0:06:57
00:06:52
0:06:47
i
Marti Rios Sivill
00:06:47 (Tr: 0:06:47)
i
Laia Luque Patricio
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Xavi Hernández López
00:06:51 (Tr: 0:06:51)
i
Martí Caballé
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Adria Gonzalez Majada
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Guillem Carasa Garcia
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Pol Sánchez Rico
00:06:54 (Tr: 0:06:54)

T. real: 00:06:52

T. oficial: 00:06:52

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:50:26

Cat:BenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 6:52 min/km

Club:

0:06:54
00:06:52
0:06:50
i
Laia Luque Patricio
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Xavi Hernández López
00:06:51 (Tr: 0:06:51)
i
Joan Villagracia Rovira
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Adria Gonzalez Majada
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Guillem Carasa Garcia
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Pol Sánchez Rico
00:06:54 (Tr: 0:06:54)

T. real: 00:06:52

T. oficial: 00:06:52

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:50:26

Cat:BenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 6:52 min/km

Club:

0:06:54
00:06:52
0:06:50
i
Laia Luque Patricio
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Xavi Hernández López
00:06:51 (Tr: 0:06:51)
i
Joan Villagracia Rovira
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Martí Caballé
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Guillem Carasa Garcia
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Pol Sánchez Rico
00:06:54 (Tr: 0:06:54)

T. real: 00:06:53

T. oficial: 00:06:53

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:50:27

Cat:BenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 6:53 min/km

Club:

0:06:55
00:06:53
0:06:51
i
Xavi Hernández López
00:06:51 (Tr: 0:06:51)
i
Joan Villagracia Rovira
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Martí Caballé
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Adria Gonzalez Majada
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Pol Sánchez Rico
00:06:54 (Tr: 0:06:54)

T. real: 00:06:54

T. oficial: 00:06:54

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:50:28

Cat:BenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 6:54 min/km

Club: dinamik vilanova

0:06:57
00:06:54
0:06:52
i
Martí Caballé
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Adria Gonzalez Majada
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Guillem Carasa Garcia
00:06:53 (Tr: 0:06:53)