Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

10K 1500m 3000 m. 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:07:12

T. oficial: 00:07:12

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:50:46

Cat:BenM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 7:12 min/km

Club: atletismo santa teresa

0:07:38
00:07:12
0:06:45
i
Edu Planck Romero
00:07:13 (Tr: 0:07:13)
i
Sergi Saez Gibert
00:07:28 (Tr: 0:07:28)
i
Ot Gimenez Sivill
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Alba Martin Angulo
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Noa Bautista Ruiz
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Marcos Hernando
00:07:38 (Tr: 0:07:38)

T. real: 00:07:13

T. oficial: 00:07:13

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:50:47

Cat:BenM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 7:13 min/km

Club:

0:07:38
00:07:13
0:06:48
i
Roger Laso Ribe
00:07:12 (Tr: 0:07:12)
i
Sergi Saez Gibert
00:07:28 (Tr: 0:07:28)
i
Ot Gimenez Sivill
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Alba Martin Angulo
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Noa Bautista Ruiz
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Marcos Hernando
00:07:38 (Tr: 0:07:38)

T. real: 00:07:28

T. oficial: 00:07:28

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:51:02

Cat:BenM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 7:28 min/km

Club:

0:07:44
00:07:28
0:07:12
i
Roger Laso Ribe
00:07:12 (Tr: 0:07:12)
i
Edu Planck Romero
00:07:13 (Tr: 0:07:13)
i
Ot Gimenez Sivill
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Alba Martin Angulo
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Noa Bautista Ruiz
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Marcos Hernando
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Natalia Ruiz Moreno
00:07:41 (Tr: 0:07:41)
i
Carlota Rapado Requejo
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Marta Pallas Arevalo
00:07:43 (Tr: 0:07:43)

T. real: 00:07:33

T. oficial: 00:07:33

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:51:07

Cat:BenM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 7:33 min/km

Club:

0:07:54
00:07:33
0:07:12
i
Roger Laso Ribe
00:07:12 (Tr: 0:07:12)
i
Edu Planck Romero
00:07:13 (Tr: 0:07:13)
i
Sergi Saez Gibert
00:07:28 (Tr: 0:07:28)
i
Alba Martin Angulo
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Noa Bautista Ruiz
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Marcos Hernando
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Natalia Ruiz Moreno
00:07:41 (Tr: 0:07:41)
i
Carlota Rapado Requejo
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Marta Pallas Arevalo
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Paula Gonzalez Ibañez
00:07:50 (Tr: 0:07:50)

T. real: 00:07:34

T. oficial: 00:07:34

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:51:08

Cat:AleF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:43:34

Sexe:F

Ritme: 7:34 min/km

Club:

0:07:54
00:07:34
0:07:13
i
Edu Planck Romero
00:07:13 (Tr: 0:07:13)
i
Sergi Saez Gibert
00:07:28 (Tr: 0:07:28)
i
Ot Gimenez Sivill
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Noa Bautista Ruiz
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Marcos Hernando
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Natalia Ruiz Moreno
00:07:41 (Tr: 0:07:41)
i
Carlota Rapado Requejo
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Marta Pallas Arevalo
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Paula Gonzalez Ibañez
00:07:50 (Tr: 0:07:50)
i
Alejandra Zúñiga Hernández
00:07:54 (Tr: 0:07:54)

T. real: 00:07:38

T. oficial: 00:07:38

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:51:12

Cat:BenF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:43:34

Sexe:F

Ritme: 7:38 min/km

Club: atletismo santa teresa

0:07:49
00:07:38
0:07:28
i
Sergi Saez Gibert
00:07:28 (Tr: 0:07:28)
i
Ot Gimenez Sivill
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Alba Martin Angulo
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Marcos Hernando
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Natalia Ruiz Moreno
00:07:41 (Tr: 0:07:41)
i
Carlota Rapado Requejo
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Marta Pallas Arevalo
00:07:43 (Tr: 0:07:43)

T. real: 00:07:38

T. oficial: 00:07:38

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:51:12

Cat:BenM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:43:34

Sexe:M

Ritme: 7:38 min/km

Club:

0:07:44
00:07:38
0:07:33
i
Ot Gimenez Sivill
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Alba Martin Angulo
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Noa Bautista Ruiz
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Natalia Ruiz Moreno
00:07:41 (Tr: 0:07:41)
i
Carlota Rapado Requejo
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Marta Pallas Arevalo
00:07:43 (Tr: 0:07:43)

T. real: 00:07:41

T. oficial: 00:07:41

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:51:15

Cat:BenF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:43:34

Sexe:F

Ritme: 7:41 min/km

Club: atletismo santa teresa

0:07:50
00:07:41
0:07:32
i
Ot Gimenez Sivill
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Alba Martin Angulo
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Noa Bautista Ruiz
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Marcos Hernando
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Carlota Rapado Requejo
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Marta Pallas Arevalo
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Paula Gonzalez Ibañez
00:07:50 (Tr: 0:07:50)

T. real: 00:07:43

T. oficial: 00:07:43

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:51:17

Cat:AleF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:43:34

Sexe:F

Ritme: 7:43 min/km

Club:

0:07:54
00:07:43
0:07:31
i
Ot Gimenez Sivill
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Alba Martin Angulo
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Noa Bautista Ruiz
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Marcos Hernando
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Natalia Ruiz Moreno
00:07:41 (Tr: 0:07:41)
i
Marta Pallas Arevalo
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Paula Gonzalez Ibañez
00:07:50 (Tr: 0:07:50)
i
Alejandra Zúñiga Hernández
00:07:54 (Tr: 0:07:54)

T. real: 00:07:43

T. oficial: 00:07:43

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:51:17

Cat:AleF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:43:34

Sexe:F

Ritme: 7:43 min/km

Club: atletes vng

0:07:55
00:07:43
0:07:32
i
Ot Gimenez Sivill
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Alba Martin Angulo
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Noa Bautista Ruiz
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Marcos Hernando
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Natalia Ruiz Moreno
00:07:41 (Tr: 0:07:41)
i
Carlota Rapado Requejo
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Paula Gonzalez Ibañez
00:07:50 (Tr: 0:07:50)
i
Alejandra Zúñiga Hernández
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Berta Falcón López
00:07:55 (Tr: 0:07:55)

T. real: 00:07:50

T. oficial: 00:07:50

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:51:24

Cat:BenF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:43:34

Sexe:F

Ritme: 7:50 min/km

Club: atletismo santa teresa

0:07:58
00:07:50
0:07:41
i
Natalia Ruiz Moreno
00:07:41 (Tr: 0:07:41)
i
Carlota Rapado Requejo
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Marta Pallas Arevalo
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Alejandra Zúñiga Hernández
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Berta Falcón López
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Lola Navarro Martin
00:07:56 (Tr: 0:07:56)
i
Ariadna Ochoa Queralt
00:07:57 (Tr: 0:07:57)

T. real: 00:07:54

T. oficial: 00:07:54

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:51:28

Cat:AleF

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:43:34

Sexe:F

Ritme: 7:54 min/km

Club:

0:08:06
00:07:54
0:07:43
i
Carlota Rapado Requejo
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Marta Pallas Arevalo
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Paula Gonzalez Ibañez
00:07:50 (Tr: 0:07:50)
i
Berta Falcón López
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Lola Navarro Martin
00:07:56 (Tr: 0:07:56)
i
Ariadna Ochoa Queralt
00:07:57 (Tr: 0:07:57)

T. real: 00:07:55

T. oficial: 00:07:55

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:51:29

Cat:BenF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:43:34

Sexe:F

Ritme: 7:55 min/km

Club:

0:08:06
00:07:55
0:07:43
i
Marta Pallas Arevalo
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Paula Gonzalez Ibañez
00:07:50 (Tr: 0:07:50)
i
Alejandra Zúñiga Hernández
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Lola Navarro Martin
00:07:56 (Tr: 0:07:56)
i
Ariadna Ochoa Queralt
00:07:57 (Tr: 0:07:57)

T. real: 00:07:56

T. oficial: 00:07:56

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:51:30

Cat:BenF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:43:34

Sexe:F

Ritme: 7:56 min/km

Club:

0:08:03
00:07:56
0:07:50
i
Paula Gonzalez Ibañez
00:07:50 (Tr: 0:07:50)
i
Alejandra Zúñiga Hernández
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Berta Falcón López
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Ariadna Ochoa Queralt
00:07:57 (Tr: 0:07:57)

T. real: 00:07:57

T. oficial: 00:07:57

Inici real: 10:43:34

Hora meta: 10:51:31

Cat:BenF

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:43:34

Sexe:F

Ritme: 7:57 min/km

Club:

0:08:00
00:07:57
0:07:54
i
Alejandra Zúñiga Hernández
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Berta Falcón López
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Lola Navarro Martin
00:07:56 (Tr: 0:07:56)