Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

IV Trail dels 3 MUNICIPIS - 24K

17-06-2018

Classificació General

Pos Dorsal Nom T.Oficial T.Real Cat Club
1 4 Emilio Fernandez Puente 1:35:45 1:35:45 SenM-1 Runners Sant Adria
2 84 Georgel Comanas 1:36:36 1:36:35 SenM-2 C.A. Espareguera
3 68 Jordi Serra Roca 1:44:03 1:44:03 SenM-3
4 204 Jordi Muñoz Ruiz 1:45:25 1:45:25 SenM-4 C.E Mindundis Team
5 7 Oliver Palacios Arroyo 1:45:49 1:45:48 SenM-5 Born To Run
6 76 Manolo Gallego Fernández 1:46:18 1:46:15 M50-1 Grup Atlètic Tmb
7 6 Francis Sierra Saltó 1:46:26 1:46:24 SenM-6
8 229 Jose Maria Paniello Rodriguez 1:46:43 1:46:43 SenM-7
9 80 José R. Gañán Castellano 1:49:11 1:49:11 SenM-8 Lions4trail
10 5 Luis Washington Toaquiza Caiza 1:49:13 1:49:13 SenM-9 Ecuador Club De Atletismo Eca
11 8 Pedro López Alvarez 1:50:58 1:50:56 SenM-10 Club Atlètic Running
12 3 Ivan Martinez Montane 1:51:29 1:51:29 SenM-11 Castillo Athletic Group
13 14 Toni Argelich Caballeria 1:52:20 1:52:17 M50-2 Aemdekp
14 221 Raül Perez Valiente 1:52:21 1:52:18 SenM-12 Aemdkp
15 225 David Bonet Morales 1:52:40 1:52:38 M50-3
16 10 Txema Colomer López 1:53:24 1:53:23 M50-4 Club Atlètic Running
17 233 Emma Roca Rodriguez 1:54:33 1:54:32 SenF-1 Cerdanya Pirineus
18 67 Lluis Fernandez Castillo 1:56:37 1:56:31 SenM-13 Casab
19 11 Xavier Capdevila Vazquez 1:58:03 1:58:01 M50-5 Club Atlètic Running
20 222 Xavier Gasull Conesa 1:59:47 1:59:47 M50-6 Trail Putxet
21 90 Alejandro Sanfeliu Giró 1:59:49 1:59:44 SenM-14 Ad Maestrazgo
22 21 Alicia Garcia Gomez 1:59:58 1:59:56 SenF-2
23 91 Xavier Corpas Morales 2:00:06 2:00:03 SenM-15 Club Atletisme Esparreguera
24 94 Sonia Cruz Vidueira 2:00:07 2:00:05 SenF-3 Granadero'S Team
25 303 Oriol Closa Cervera 2:00:46 2:00:38 M50-7 S.A.Corbera
26 82 Felix Bataller Rivas 2:00:48 2:00:48 SenM-16 Grup Atlètic Tmb
27 30 Laia Martínez Ribot 2:00:48 2:00:45 SenF-4
28 96 Joirdi Escofet Oliver 2:02:20 2:02:20 SenM-17
29 59 Marcel Pinilla 2:03:58 2:03:56 SenM-18 C.E Mindundis Team
30 88 Oscar Toledo Perez 2:04:16 2:04:10 SenM-19 Casab
31 93 Héctor Muñoz 2:04:25 2:04:14 SenM-20 C.D. Valle Del Alberche- G.R.S. 4
32 13 Roger Batalla Carabassa 2:04:34 2:04:26 SenM-21 Runbcn
33 23 Matteo De Biasio 2:04:40 2:04:30 SenM-22 Born To Run
34 2 Ferran Latorre Torres 2:05:51 2:05:51 SenM-23
35 62 Ricard Plaza 2:05:51 2:05:41 SenM-24 Club Atlètic Santa Coloma De Queral
36 15 Toni Claria Martinez 2:05:51 2:05:48 M50-8 Fun Runners Club Esportiu
37 71 Albert Villamor Freixa 2:05:57 2:05:49 SenM-25
38 36 Raul Lopez Nieto 2:06:31 2:06:22 SenM-26 Grup Atlètic Tmb
39 207 Georgina Gabarró Morente 2:07:02 2:07:01 SenF-5
40 19 Jesús V. Muniesa Minguillón 2:07:03 2:07:01 M50-9 A. A. Montpedrós
41 224 Ramon Colomer Torra 2:07:07 2:07:02 M50-10
42 38 Angel Jiménez Crespo 2:07:23 2:07:22 SenM-27
43 92 David Solé Vera 2:07:24 2:07:20 SenM-28 Team Gaes
44 226 David Torres Cáceres 2:08:38 2:08:30 SenM-29 Casab
45 24 Jordi Lucia Oliveras 2:09:05 2:08:55 M50-11 Runners Sant Adria
46 212 Edu Palazón 2:09:16 2:09:09 SenM-30
47 73 Jairo Carretero San Jose 2:09:17 2:09:08 SenM-31 Somunics
48 12 Daniel Prada Martin 2:09:17 2:09:08 SenM-32 Born To Run
49 227 Josep Muñoz Pons 2:10:11 2:10:02 SenM-33
50 232 Michel Zabalza 2:10:20 2:10:19 SenM-34 Metgesdemolins
51 27 Flavio Augusto Francisco Garcia 2:10:42 2:10:37 SenM-35 Flasports
52 17 Oscar Llorens Brun 2:12:19 2:12:12 SenM-36 Rauxa Team
53 217 Sergi Fitó Giralt 2:13:03 2:12:58 SenM-37
54 215 Valentí Gaspà Cirujeda 2:13:29 2:13:22 M50-12 Club Atlètic Manresa
55 69 Anna Casellas Milà 2:13:37 2:13:35 SenF-6 -
56 89 Ignasi Morales Pitarch 2:13:55 2:13:47 SenM-38
57 43 Rafael Lopez Reche 2:14:45 2:14:36 M50-13 Born To Run
58 31 Toni Pardo Pardo 2:14:54 2:14:45 SenM-39 Born To Run
59 51 Mª Carmen Auñon Sanz 2:14:57 2:14:56 SenF-7 Ciesc Domingo Catalan
60 70 Gerard Godo Pascual 2:15:02 2:14:52 SenM-40 Infinit
61 60 Juan Bejar 2:15:02 2:14:56 SenM-41 Espartano
62 22 Bartomeu Clapés Yepes 2:15:18 2:15:15 M50-14 A. A. Montpedrós
63 83 Cristina Antonio Manjón 2:15:29 2:15:25 SenF-8
64 33 Carlos Marti Martinez 2:15:50 2:15:43 SenM-42
65 26 Nicola Picasso Bichetto 2:16:13 2:16:07 SenM-43 Castell Sport
66 85 David Egea Muñoz 2:17:02 2:16:58 SenM-44
67 9 Steven Diaz Rubio 2:17:22 2:17:22 SenM-45 Fisio Monasterio
68 228 Carlos Becker Soler 2:17:41 2:17:30 SenM-46
69 213 Xavier Coca Domingo 2:17:42 2:17:30 SenM-47
70 34 Fernando Centeno Ramos 2:17:59 2:17:52 M50-15 Runningvigia
71 56 Alex Soteras Roig 2:18:47 2:18:39 M50-16 S.A.Corbera
72 79 Ricard Sans Parra 2:19:39 2:19:34 SenM-48 Jalamandrú Runner Team
73 211 Gerard Almoguera Lozano 2:19:40 2:19:35 SenM-49 Jalamandrú Runner Team
74 20 Jairo Benito Luque 2:20:43 2:20:34 SenM-50 Born To Run
75 48 Isaac Balcells 2:21:46 2:21:33 SenM-51 Frunners
76 78 Toni Díaz Panadero 2:22:31 2:22:27 SenM-52
77 35 Joan Almirall Farré 2:23:03 2:22:53 SenM-53 Club Atlètic Santa Coloma De Queral
78 201 Angi García 2:23:23 2:23:23 SenF-9 Coreevo/Mindundis Team
79 32 Isabel Abril Centeno 2:23:23 2:23:16 SenF-10 Runningvigia
80 72 Jordi Masmitja Sabate 2:23:29 2:23:19 SenM-54 Independent
81 81 Jose Francisco López Ibáñez 2:24:32 2:24:24 SenM-55
82 25 Miguel García Pinar 2:25:13 2:25:07 SenM-56 Club D'Atletisme Nou Barris
83 219 Dani Gonzalez-Nicolas 2:28:50 2:28:46 SenM-57
84 214 Marc Vila Vilaroig 2:29:04 2:28:52 SenM-58
85 18 Hugo Anes Blanco 2:30:35 2:30:27 SenM-59 Cirili Team
86 77 Jordi Palacios Asensio 2:31:09 2:31:04 M50-17 Wildboarteam
87 65 Jordi Bes Garcia 2:31:58 2:31:52 SenM-60 Casab
88 37 Juan Jose Cifuentes Feliu 2:32:00 2:31:44 SenM-61 Casab
89 86 Maria Josep Mur Abad 2:32:12 2:32:08 SenF-11
90 57 Jordi Vivo Garcia 2:34:46 2:34:34 SenM-62 Runnning Campillo
91 42 Javier Campuzano Casamayor 2:35:33 2:35:27 SenM-63
92 66 Raquel Arredondo Garcia 2:35:33 2:35:29 SenF-12 Club Atlètic Running
93 210 Marta Riba Astillero 2:35:33 2:35:28 SenF-13 Ce Trail Tarraco
94 216 Jose Uribe Medina 2:35:37 2:35:26 SenM-64
95 41 Montse Hernandez Simon 2:37:02 2:36:57 SenF-14 Corredors.Cat
96 16 Francesc Flix Langa 2:37:03 2:36:57 M50-18
97 87 Eduardo Hidalgo Aguilar 2:38:15 2:38:03 SenM-65 Club Excursionista Esparreguera
98 47 Béatrice Maitre 2:49:32 2:49:29 V50-1 Run2live Bcn
99 209 David Pérez Ballester 2:53:16 2:53:06 SenM-66
100 234 Sandra Boixadera López 3:29:02 3:29:02 SenF-15 C.A.Coty
101 39 Xavi Cheto Placencia 3:29:02 3:29:02 M50-19 C.A.Coty
102 231 Pedro Juan Vilaseca 3:33:47 3:33:35 M50-20
103 439 José García García 3:34:47 3:34:35 M50-21

Classificació General Femeni

Pos Dorsal Nom T.Oficial T.Real Cat Club
1 233 Emma Roca Rodriguez 1:54:33 1:54:32 SenF-1 Cerdanya Pirineus
2 21 Alicia Garcia Gomez 1:59:58 1:59:56 SenF-2
3 94 Sonia Cruz Vidueira 2:00:07 2:00:05 SenF-3 Granadero'S Team
4 30 Laia Martínez Ribot 2:00:48 2:00:45 SenF-4
5 207 Georgina Gabarró Morente 2:07:02 2:07:01 SenF-5
6 69 Anna Casellas Milà 2:13:37 2:13:35 SenF-6 -
7 51 Mª Carmen Auñon Sanz 2:14:57 2:14:56 SenF-7 Ciesc Domingo Catalan
8 83 Cristina Antonio Manjón 2:15:29 2:15:25 SenF-8
9 201 Angi García 2:23:23 2:23:23 SenF-9 Coreevo/Mindundis Team
10 32 Isabel Abril Centeno 2:23:23 2:23:16 SenF-10 Runningvigia
11 86 Maria Josep Mur Abad 2:32:12 2:32:08 SenF-11
12 66 Raquel Arredondo Garcia 2:35:33 2:35:29 SenF-12 Club Atlètic Running
13 210 Marta Riba Astillero 2:35:33 2:35:28 SenF-13 Ce Trail Tarraco
14 41 Montse Hernandez Simon 2:37:02 2:36:57 SenF-14 Corredors.Cat
15 47 Béatrice Maitre 2:49:32 2:49:29 V50-1 Run2live Bcn
16 234 Sandra Boixadera López 3:29:02 3:29:02 SenF-15 C.A.Coty

Classificació General Masculi

Pos Dorsal Nom T.Oficial T.Real Cat Club
1 4 Emilio Fernandez Puente 1:35:45 1:35:45 SenM-1 Runners Sant Adria
2 84 Georgel Comanas 1:36:36 1:36:35 SenM-2 C.A. Espareguera
3 68 Jordi Serra Roca 1:44:03 1:44:03 SenM-3
4 204 Jordi Muñoz Ruiz 1:45:25 1:45:25 SenM-4 C.E Mindundis Team
5 7 Oliver Palacios Arroyo 1:45:49 1:45:48 SenM-5 Born To Run
6 76 Manolo Gallego Fernández 1:46:18 1:46:15 M50-1 Grup Atlètic Tmb
7 6 Francis Sierra Saltó 1:46:26 1:46:24 SenM-6
8 229 Jose Maria Paniello Rodriguez 1:46:43 1:46:43 SenM-7
9 80 José R. Gañán Castellano 1:49:11 1:49:11 SenM-8 Lions4trail
10 5 Luis Washington Toaquiza Caiza 1:49:13 1:49:13 SenM-9 Ecuador Club De Atletismo Eca
11 8 Pedro López Alvarez 1:50:58 1:50:56 SenM-10 Club Atlètic Running
12 3 Ivan Martinez Montane 1:51:29 1:51:29 SenM-11 Castillo Athletic Group
13 14 Toni Argelich Caballeria 1:52:20 1:52:17 M50-2 Aemdekp
14 221 Raül Perez Valiente 1:52:21 1:52:18 SenM-12 Aemdkp
15 225 David Bonet Morales 1:52:40 1:52:38 M50-3
16 10 Txema Colomer López 1:53:24 1:53:23 M50-4 Club Atlètic Running
17 67 Lluis Fernandez Castillo 1:56:37 1:56:31 SenM-13 Casab
18 11 Xavier Capdevila Vazquez 1:58:03 1:58:01 M50-5 Club Atlètic Running
19 222 Xavier Gasull Conesa 1:59:47 1:59:47 M50-6 Trail Putxet
20 90 Alejandro Sanfeliu Giró 1:59:49 1:59:44 SenM-14 Ad Maestrazgo
21 91 Xavier Corpas Morales 2:00:06 2:00:03 SenM-15 Club Atletisme Esparreguera
22 303 Oriol Closa Cervera 2:00:46 2:00:38 M50-7 S.A.Corbera
23 82 Felix Bataller Rivas 2:00:48 2:00:48 SenM-16 Grup Atlètic Tmb
24 96 Joirdi Escofet Oliver 2:02:20 2:02:20 SenM-17
25 59 Marcel Pinilla 2:03:58 2:03:56 SenM-18 C.E Mindundis Team
26 88 Oscar Toledo Perez 2:04:16 2:04:10 SenM-19 Casab
27 93 Héctor Muñoz 2:04:25 2:04:14 SenM-20 C.D. Valle Del Alberche- G.R.S. 4
28 13 Roger Batalla Carabassa 2:04:34 2:04:26 SenM-21 Runbcn
29 23 Matteo De Biasio 2:04:40 2:04:30 SenM-22 Born To Run
30 2 Ferran Latorre Torres 2:05:51 2:05:51 SenM-23
31 62 Ricard Plaza 2:05:51 2:05:41 SenM-24 Club Atlètic Santa Coloma De Queral
32 15 Toni Claria Martinez 2:05:51 2:05:48 M50-8 Fun Runners Club Esportiu
33 71 Albert Villamor Freixa 2:05:57 2:05:49 SenM-25
34 36 Raul Lopez Nieto 2:06:31 2:06:22 SenM-26 Grup Atlètic Tmb
35 19 Jesús V. Muniesa Minguillón 2:07:03 2:07:01 M50-9 A. A. Montpedrós
36 224 Ramon Colomer Torra 2:07:07 2:07:02 M50-10
37 38 Angel Jiménez Crespo 2:07:23 2:07:22 SenM-27
38 92 David Solé Vera 2:07:24 2:07:20 SenM-28 Team Gaes
39 226 David Torres Cáceres 2:08:38 2:08:30 SenM-29 Casab
40 24 Jordi Lucia Oliveras 2:09:05 2:08:55 M50-11 Runners Sant Adria
41 212 Edu Palazón 2:09:16 2:09:09 SenM-30
42 73 Jairo Carretero San Jose 2:09:17 2:09:08 SenM-31 Somunics
43 12 Daniel Prada Martin 2:09:17 2:09:08 SenM-32 Born To Run
44 227 Josep Muñoz Pons 2:10:11 2:10:02 SenM-33
45 232 Michel Zabalza 2:10:20 2:10:19 SenM-34 Metgesdemolins
46 27 Flavio Augusto Francisco Garcia 2:10:42 2:10:37 SenM-35 Flasports
47 17 Oscar Llorens Brun 2:12:19 2:12:12 SenM-36 Rauxa Team
48 217 Sergi Fitó Giralt 2:13:03 2:12:58 SenM-37
49 215 Valentí Gaspà Cirujeda 2:13:29 2:13:22 M50-12 Club Atlètic Manresa
50 89 Ignasi Morales Pitarch 2:13:55 2:13:47 SenM-38
51 43 Rafael Lopez Reche 2:14:45 2:14:36 M50-13 Born To Run
52 31 Toni Pardo Pardo 2:14:54 2:14:45 SenM-39 Born To Run
53 70 Gerard Godo Pascual 2:15:02 2:14:52 SenM-40 Infinit
54 60 Juan Bejar 2:15:02 2:14:56 SenM-41 Espartano
55 22 Bartomeu Clapés Yepes 2:15:18 2:15:15 M50-14 A. A. Montpedrós
56 33 Carlos Marti Martinez 2:15:50 2:15:43 SenM-42
57 26 Nicola Picasso Bichetto 2:16:13 2:16:07 SenM-43 Castell Sport
58 85 David Egea Muñoz 2:17:02 2:16:58 SenM-44
59 9 Steven Diaz Rubio 2:17:22 2:17:22 SenM-45 Fisio Monasterio
60 228 Carlos Becker Soler 2:17:41 2:17:30 SenM-46
61 213 Xavier Coca Domingo 2:17:42 2:17:30 SenM-47
62 34 Fernando Centeno Ramos 2:17:59 2:17:52 M50-15 Runningvigia
63 56 Alex Soteras Roig 2:18:47 2:18:39 M50-16 S.A.Corbera
64 79 Ricard Sans Parra 2:19:39 2:19:34 SenM-48 Jalamandrú Runner Team
65 211 Gerard Almoguera Lozano 2:19:40 2:19:35 SenM-49 Jalamandrú Runner Team
66 20 Jairo Benito Luque 2:20:43 2:20:34 SenM-50 Born To Run
67 48 Isaac Balcells 2:21:46 2:21:33 SenM-51 Frunners
68 78 Toni Díaz Panadero 2:22:31 2:22:27 SenM-52
69 35 Joan Almirall Farré 2:23:03 2:22:53 SenM-53 Club Atlètic Santa Coloma De Queral
70 72 Jordi Masmitja Sabate 2:23:29 2:23:19 SenM-54 Independent
71 81 Jose Francisco López Ibáñez 2:24:32 2:24:24 SenM-55
72 25 Miguel García Pinar 2:25:13 2:25:07 SenM-56 Club D'Atletisme Nou Barris
73 219 Dani Gonzalez-Nicolas 2:28:50 2:28:46 SenM-57
74 214 Marc Vila Vilaroig 2:29:04 2:28:52 SenM-58
75 18 Hugo Anes Blanco 2:30:35 2:30:27 SenM-59 Cirili Team
76 77 Jordi Palacios Asensio 2:31:09 2:31:04 M50-17 Wildboarteam
77 65 Jordi Bes Garcia 2:31:58 2:31:52 SenM-60 Casab
78 37 Juan Jose Cifuentes Feliu 2:32:00 2:31:44 SenM-61 Casab
79 57 Jordi Vivo Garcia 2:34:46 2:34:34 SenM-62 Runnning Campillo
80 42 Javier Campuzano Casamayor 2:35:33 2:35:27 SenM-63
81 216 Jose Uribe Medina 2:35:37 2:35:26 SenM-64
82 16 Francesc Flix Langa 2:37:03 2:36:57 M50-18
83 87 Eduardo Hidalgo Aguilar 2:38:15 2:38:03 SenM-65 Club Excursionista Esparreguera
84 209 David Pérez Ballester 2:53:16 2:53:06 SenM-66
85 39 Xavi Cheto Placencia 3:29:02 3:29:02 M50-19 C.A.Coty
86 231 Pedro Juan Vilaseca 3:33:47 3:33:35 M50-20
87 439 José García García 3:34:47 3:34:35 M50-21
Resultats per championchip
www.championchip.cat
11-12-2018 // Hora: 17:02:30
  • Torna a l'Inici