Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

IV Trail dels 3 MUNICIPIS - 9K

17-06-2018

Classificació General

Pos Dorsal Nom T.Oficial T.Real Cat Club
1 355 Jordi Gallego Gallardo 0:45:29 0:45:29 SenM-1 Egaramossenaires
2 353 Joel Adan Miarnau 0:47:08 0:47:08 SenM-2 C.C.E.Almatret
3 220 Xavier Patiño Ubia 0:48:39 0:48:39 SenM-3
4 422 Miguel Angel Sanz 0:49:07 0:49:07 M50-1 Ceac
5 428 Joan Pares Roca 0:51:18 0:51:18 SenM-4
6 365 Javier Castillo Lozanno 0:51:32 0:51:31 SenM-5
7 344 Ruben Gari Allue 0:55:05 0:55:04 SenM-6
8 415 Miquel Robert Vich 0:55:12 0:55:12 SenM-7
9 360 Tesifon Sanchez Sanchez 0:55:19 0:55:19 SenM-8 Castillo Athletic Group
10 354 David Núñez Pujol 0:55:41 0:55:41 M50-2 Club Excta. Uecanoia
11 305 Victor Gutierrez Gomez 0:55:49 0:55:49 M50-3 Club Atlètic Running
12 426 Javier Casamayor 0:59:02 0:57:49 SenM-9
13 308 Marcello Peres 0:59:04 0:59:04 SenM-10
14 423 Cristian Martínez Nevado 0:59:14 0:59:09 SenM-11
15 310 Jose Peinado Benítez 1:00:41 1:00:38 SenM-12
16 302 Joan Miquel Valverde Moya 1:01:34 1:01:34 M50-4 Club Atlètic Running
17 433 Francisco Camacho Reyes 1:01:39 1:01:38 M50-5
18 351 Antonio Soria Fernandez 1:02:06 1:02:02 M50-6 Esportiu Penedes
19 345 Elisabeth Comas Puértolas 1:02:09 1:02:09 SenF-1 Sport Fitness Proteam
20 317 Joaquim Verges Aznar 1:04:00 1:03:58 SenM-13 C.A.Running
21 312 David Segarra Verdu 1:05:19 1:05:19 M50-7 Club Atlètic Running
22 309 Celia Merchan Martin 1:07:55 1:07:55 SenF-2 Ca Running
23 346 Alfonso Rodríguez 1:08:14 1:08:13 SenM-14 Oro Di Napoli
24 324 David Bea I Grafià 1:08:22 1:08:18 SenM-15 Team Sport Spirit
25 313 Montserrat Berga Ruiz 1:08:56 1:08:52 V50-1 C. A. Can Mercader
26 316 Oscar Varela Antolinos 1:08:57 1:08:53 SenM-16 Club Atlètic Running
27 343 Pere Fortuny Amoros 1:09:44 1:09:41 M50-8 Independent
28 322 María José Carrillo Calderón 1:11:29 1:11:29 SenF-3
29 315 Joan Piquer Cotonat 1:11:31 1:11:29 M50-9 Club Atlètic Running
30 410 Manuel Garcia Molina 1:11:40 1:11:40 SenM-17 Sportfitnessteam
31 319 Joan Fernandez Fernandez 1:11:54 1:11:48 M50-10 Club Atlètic Running
32 408 David Costa Tudela 1:12:01 1:12:01 SenM-18 Sport Fitness Proteam
33 421 Sonia Marin Matilla 1:13:00 1:12:57 SenF-4 Ceac
34 419 Marga Llovet Roca 1:13:01 1:12:59 SenF-5 Ceac
35 321 Mary Castillo Lopez 1:13:08 1:13:05 V50-2 Born To Run
36 407 Olaya Rico Armengol 1:13:10 1:13:10 SenF-6 Club Atletic Igualada Popular
37 314 Jacint Gil Arbos 1:13:15 1:13:09 SenM-19 Club Atlètic Running
38 420 Pilar Cortés Gimeno 1:13:44 1:13:41 SenF-7 Ceac
39 323 Javier Sicilia Yagüe 1:15:28 1:15:23 M50-11 A. A. Montpedrós
40 328 Roger Sans Roca 1:16:04 1:15:59 SenM-20
41 404 Amalia Morente Millan 1:16:09 1:16:09 V50-3 C.Excursionista Uecanoia
42 405 Victor Carné Silvestre 1:17:42 1:17:41 SenM-21 Esquaix Igualada
43 401 Mariona Canongia Zapata 1:18:10 1:18:03 SenF-8 Vacarissescorre
44 352 Toni Solsona Palau 1:18:10 1:18:03 SenM-22 Vacarissescorre
45 347 Angel Vara Durán 1:19:52 1:19:45 SenM-23 C.A. Running
46 413 Rosina Nogales Tudela 1:20:34 1:20:26 V50-4
47 359 Maribel Madrid González 1:20:55 1:20:51 SenF-9 Born To Run
48 337 Ximena Arcos Jaldin 1:20:58 1:20:55 SenF-10 Monrunners Team
49 335 Jordi Tubau Fuertes 1:20:58 1:20:46 M50-12
50 412 Ana Maria Arnaldos 1:21:04 1:21:00 V50-5
51 348 Olga Albero San Nicolás 1:21:04 1:21:00 SenF-11
52 332 Sonia Torres Gil 1:24:06 1:24:04 SenF-12
53 318 Luca Almiñana Morales 1:24:55 1:24:51 SenM-24 Escola Esportiva Cerrr Igualada
54 339 Carles Boira Buisan 1:26:12 1:26:06 M50-13 Ciesc Domingo Catalan
55 325 Haydee Bueno Gallero 1:26:28 1:26:28 SenF-13 Uca
56 330 Xisca Pericàs Martorell 1:27:56 1:27:53 SenF-14 Club Atletic Running
57 411 Angel Gomez Siler 1:28:20 1:28:17 SenM-25
58 334 Carles Barcelo Camarero 1:28:32 1:28:31 M50-14 C.A.Running
59 307 Fernando Zurita Vidal 1:28:36 1:28:26 M50-15 Club Atlètic Running
60 336 Josep M. Nadal Noguera 1:29:20 1:29:19 M50-16 C.A.Running
61 432 Blanca Gasa 1:30:10 1:30:05 SenF-15
62 430 Sandra Moreno Martin 1:30:20 1:30:18 SenF-16
63 417 Marc Rodriguez 1:30:52 1:30:47 SenM-26
64 418 Clara Rodriguez 1:30:53 1:30:48 SenF-17
65 438 Adria Argoti 1:34:31 1:31:03 SenM-27
66 436 Bea Quesada Perez 1:36:55 1:36:52 SenF-18
67 356 Maria Julia Vilchez Cueto 1:36:55 1:36:46 V50-6
68 327 Alba Haro Ruiz 1:39:08 1:38:59 SenF-19
69 340 Alexandra Jousseaume Roca 1:50:11 1:50:00 SenF-20 Sportbikebcn
70 304 Jose Maria Mejorado Acosta 1:50:12 1:49:59 SenM-28 Sportbikebcn
71 338 Josep Admetlla Maseras 1:50:45 1:50:39 M50-17 Societat Atlética Corbera
72 333 Pep Padró Maneus 1:59:03 1:58:54 M50-18 Club Atlètic Running
73 402 Maria Cinta Ongay Homedes 1:59:03 1:58:56 V50-7 C.A.Running
74 342 Hèctor Pujol Colom 2:03:38 2:03:30 M50-19 Club Atlètic Running

Classificació General Femeni

Pos Dorsal Nom T.Oficial T.Real Cat Club
1 345 Elisabeth Comas Puértolas 1:02:09 1:02:09 SenF-1 Sport Fitness Proteam
2 309 Celia Merchan Martin 1:07:55 1:07:55 SenF-2 Ca Running
3 313 Montserrat Berga Ruiz 1:08:56 1:08:52 V50-1 C. A. Can Mercader
4 322 María José Carrillo Calderón 1:11:29 1:11:29 SenF-3
5 421 Sonia Marin Matilla 1:13:00 1:12:57 SenF-4 Ceac
6 419 Marga Llovet Roca 1:13:01 1:12:59 SenF-5 Ceac
7 321 Mary Castillo Lopez 1:13:08 1:13:05 V50-2 Born To Run
8 407 Olaya Rico Armengol 1:13:10 1:13:10 SenF-6 Club Atletic Igualada Popular
9 420 Pilar Cortés Gimeno 1:13:44 1:13:41 SenF-7 Ceac
10 404 Amalia Morente Millan 1:16:09 1:16:09 V50-3 C.Excursionista Uecanoia
11 401 Mariona Canongia Zapata 1:18:10 1:18:03 SenF-8 Vacarissescorre
12 413 Rosina Nogales Tudela 1:20:34 1:20:26 V50-4
13 359 Maribel Madrid González 1:20:55 1:20:51 SenF-9 Born To Run
14 337 Ximena Arcos Jaldin 1:20:58 1:20:55 SenF-10 Monrunners Team
15 412 Ana Maria Arnaldos 1:21:04 1:21:00 V50-5
16 348 Olga Albero San Nicolás 1:21:04 1:21:00 SenF-11
17 332 Sonia Torres Gil 1:24:06 1:24:04 SenF-12
18 325 Haydee Bueno Gallero 1:26:28 1:26:28 SenF-13 Uca
19 330 Xisca Pericàs Martorell 1:27:56 1:27:53 SenF-14 Club Atletic Running
20 432 Blanca Gasa 1:30:10 1:30:05 SenF-15
21 430 Sandra Moreno Martin 1:30:20 1:30:18 SenF-16
22 418 Clara Rodriguez 1:30:53 1:30:48 SenF-17
23 436 Bea Quesada Perez 1:36:55 1:36:52 SenF-18
24 356 Maria Julia Vilchez Cueto 1:36:55 1:36:46 V50-6
25 327 Alba Haro Ruiz 1:39:08 1:38:59 SenF-19
26 340 Alexandra Jousseaume Roca 1:50:11 1:50:00 SenF-20 Sportbikebcn
27 402 Maria Cinta Ongay Homedes 1:59:03 1:58:56 V50-7 C.A.Running

Classificació General Masculi

Pos Dorsal Nom T.Oficial T.Real Cat Club
1 355 Jordi Gallego Gallardo 0:45:29 0:45:29 SenM-1 Egaramossenaires
2 353 Joel Adan Miarnau 0:47:08 0:47:08 SenM-2 C.C.E.Almatret
3 220 Xavier Patiño Ubia 0:48:39 0:48:39 SenM-3
4 422 Miguel Angel Sanz 0:49:07 0:49:07 M50-1 Ceac
5 428 Joan Pares Roca 0:51:18 0:51:18 SenM-4
6 365 Javier Castillo Lozanno 0:51:32 0:51:31 SenM-5
7 344 Ruben Gari Allue 0:55:05 0:55:04 SenM-6
8 415 Miquel Robert Vich 0:55:12 0:55:12 SenM-7
9 360 Tesifon Sanchez Sanchez 0:55:19 0:55:19 SenM-8 Castillo Athletic Group
10 354 David Núñez Pujol 0:55:41 0:55:41 M50-2 Club Excta. Uecanoia
11 305 Victor Gutierrez Gomez 0:55:49 0:55:49 M50-3 Club Atlètic Running
12 426 Javier Casamayor 0:59:02 0:57:49 SenM-9
13 308 Marcello Peres 0:59:04 0:59:04 SenM-10
14 423 Cristian Martínez Nevado 0:59:14 0:59:09 SenM-11
15 310 Jose Peinado Benítez 1:00:41 1:00:38 SenM-12
16 302 Joan Miquel Valverde Moya 1:01:34 1:01:34 M50-4 Club Atlètic Running
17 433 Francisco Camacho Reyes 1:01:39 1:01:38 M50-5
18 351 Antonio Soria Fernandez 1:02:06 1:02:02 M50-6 Esportiu Penedes
19 317 Joaquim Verges Aznar 1:04:00 1:03:58 SenM-13 C.A.Running
20 312 David Segarra Verdu 1:05:19 1:05:19 M50-7 Club Atlètic Running
21 346 Alfonso Rodríguez 1:08:14 1:08:13 SenM-14 Oro Di Napoli
22 324 David Bea I Grafià 1:08:22 1:08:18 SenM-15 Team Sport Spirit
23 316 Oscar Varela Antolinos 1:08:57 1:08:53 SenM-16 Club Atlètic Running
24 343 Pere Fortuny Amoros 1:09:44 1:09:41 M50-8 Independent
25 315 Joan Piquer Cotonat 1:11:31 1:11:29 M50-9 Club Atlètic Running
26 410 Manuel Garcia Molina 1:11:40 1:11:40 SenM-17 Sportfitnessteam
27 319 Joan Fernandez Fernandez 1:11:54 1:11:48 M50-10 Club Atlètic Running
28 408 David Costa Tudela 1:12:01 1:12:01 SenM-18 Sport Fitness Proteam
29 314 Jacint Gil Arbos 1:13:15 1:13:09 SenM-19 Club Atlètic Running
30 323 Javier Sicilia Yagüe 1:15:28 1:15:23 M50-11 A. A. Montpedrós
31 328 Roger Sans Roca 1:16:04 1:15:59 SenM-20
32 405 Victor Carné Silvestre 1:17:42 1:17:41 SenM-21 Esquaix Igualada
33 352 Toni Solsona Palau 1:18:10 1:18:03 SenM-22 Vacarissescorre
34 347 Angel Vara Durán 1:19:52 1:19:45 SenM-23 C.A. Running
35 335 Jordi Tubau Fuertes 1:20:58 1:20:46 M50-12
36 318 Luca Almiñana Morales 1:24:55 1:24:51 SenM-24 Escola Esportiva Cerrr Igualada
37 339 Carles Boira Buisan 1:26:12 1:26:06 M50-13 Ciesc Domingo Catalan
38 411 Angel Gomez Siler 1:28:20 1:28:17 SenM-25
39 334 Carles Barcelo Camarero 1:28:32 1:28:31 M50-14 C.A.Running
40 307 Fernando Zurita Vidal 1:28:36 1:28:26 M50-15 Club Atlètic Running
41 336 Josep M. Nadal Noguera 1:29:20 1:29:19 M50-16 C.A.Running
42 417 Marc Rodriguez 1:30:52 1:30:47 SenM-26
43 438 Adria Argoti 1:34:31 1:31:03 SenM-27
44 304 Jose Maria Mejorado Acosta 1:50:12 1:49:59 SenM-28 Sportbikebcn
45 338 Josep Admetlla Maseras 1:50:45 1:50:39 M50-17 Societat Atlética Corbera
46 333 Pep Padró Maneus 1:59:03 1:58:54 M50-18 Club Atlètic Running
47 342 Hèctor Pujol Colom 2:03:38 2:03:30 M50-19 Club Atlètic Running
Resultats per championchip
www.championchip.cat
11-12-2018 // Hora: 16:18:02
  • Torna a l'Inici