L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 2514 |
i
|
Neus Ciruelos De La Fuente | 0:14:25 | ||
Real t.: 00:14:25 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:32:37 Cat:CdF Category place: 1 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: flor de diablillos SWIM: 0:05:21 Hour SWIM : 10:23:33 Place SWIM : 1 - TR1: 0:06:10 Hour TR1 : 10:24:22 Place TR1 : 1 Z Finish line: 0:14:25 Finish hour: 10:32:37 Finish place : 1 Z
Split Times
232980
0:16:11
00:14:25
0:12:39
i
Marta Luque Patricio
00:15:00 (Tr: 0:15:00)
i
Berta Romero Luque
00:15:05 (Tr: 0:15:05)
i
Vega Carnero Garcia
00:15:31 (Tr: 0:15:31)
Ariadna Fernandez Cabezas
00:15:49 (Tr: 0:15:49)
i
Nadina Perí Romà
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Ariadna Ivars Leon
00:16:11 (Tr: 0:16:11) |
|||||||
2 | 2 | 449 |
i
|
Marta Luque Patricio | 0:15:00 | ||
Real t.: 00:15:00 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:33:12 Cat:CdF Category place: 2 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: club triatlo cornella SWIM: 0:05:40 Hour SWIM : 10:23:52 Place SWIM : 3 - TR1: 0:06:24 Hour TR1 : 10:24:36 Place TR1 : 2 X 1 place Finish line: 0:15:00 Finish hour: 10:33:12 Finish place : 2 Z
Split Times
157630
0:16:11
00:15:00
0:13:48
i
Neus Ciruelos De La Fuente
00:14:25 (Tr: 0:14:25)
i
Berta Romero Luque
00:15:05 (Tr: 0:15:05)
i
Vega Carnero Garcia
00:15:31 (Tr: 0:15:31)
Ariadna Fernandez Cabezas
00:15:49 (Tr: 0:15:49)
i
Nadina Perí Romà
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Ariadna Ivars Leon
00:16:11 (Tr: 0:16:11) |
|||||||
3 | 3 | 8023 |
i
|
Berta Romero Luque | 0:15:05 | ||
Real t.: 00:15:05 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:33:17 Cat:Inf Category place: 1 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: gava triatlo SWIM: 0:05:47 Hour SWIM : 10:23:59 Place SWIM : 6 - TR1: 0:06:43 Hour TR1 : 10:24:55 Place TR1 : 7 Y 1 place Finish line: 0:15:05 Finish hour: 10:33:17 Finish place : 3 X 4 places
Split Times
146740
0:16:11
00:15:05
0:13:58
i
Neus Ciruelos De La Fuente
00:14:25 (Tr: 0:14:25)
i
Marta Luque Patricio
00:15:00 (Tr: 0:15:00)
i
Vega Carnero Garcia
00:15:31 (Tr: 0:15:31)
Ariadna Fernandez Cabezas
00:15:49 (Tr: 0:15:49)
i
Nadina Perí Romà
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Ariadna Ivars Leon
00:16:11 (Tr: 0:16:11) |
|||||||
4 | 4 | 8001 |
i
|
Vega Carnero Garcia | 0:15:31 | ||
Real t.: 00:15:31 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:33:43 Cat:Inf Category place: 2 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: prat triatlo 1994 SWIM: 0:05:43 Hour SWIM : 10:23:55 Place SWIM : 4 - TR1: 0:06:30 Hour TR1 : 10:24:42 Place TR1 : 3 X 1 place Finish line: 0:15:31 Finish hour: 10:33:43 Finish place : 4 Y 1 place
Split Times
143440
0:16:36
00:15:31
0:14:25
i
Neus Ciruelos De La Fuente
00:14:25 (Tr: 0:14:25)
i
Marta Luque Patricio
00:15:00 (Tr: 0:15:00)
i
Berta Romero Luque
00:15:05 (Tr: 0:15:05)
Ariadna Fernandez Cabezas
00:15:49 (Tr: 0:15:49)
i
Nadina Perí Romà
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Ariadna Ivars Leon
00:16:11 (Tr: 0:16:11) |
|||||||
5 | 5 | 2542 | Ariadna Fernandez Cabezas | 0:15:49 | |||
Real t.: 00:15:49 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:34:01 Cat:CdF Category place: 3 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: flor de diablillos SWIM: 0:05:52 Hour SWIM : 10:24:04 Place SWIM : 9 - TR1: 0:06:43 Hour TR1 : 10:24:55 Place TR1 : 9 Z Finish line: 0:15:49 Finish hour: 10:34:01 Finish place : 5 X 4 places
Split Times
113630
0:16:40
00:15:49
0:14:57
i
Marta Luque Patricio
00:15:00 (Tr: 0:15:00)
i
Berta Romero Luque
00:15:05 (Tr: 0:15:05)
i
Vega Carnero Garcia
00:15:31 (Tr: 0:15:31)
i
Nadina Perí Romà
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Ariadna Ivars Leon
00:16:11 (Tr: 0:16:11)
i
Ainhoa Montes Cortes
00:16:40 (Tr: 0:16:40) |
|||||||
6 | 6 | 322 |
i
|
Nadina Perí Romà | 0:16:03 | ||
Real t.: 00:16:03 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:34:15 Cat:CdF Category place: 4 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: c.n. tarraco SWIM: 0:05:46 Hour SWIM : 10:23:58 Place SWIM : 5 - TR1: 0:06:35 Hour TR1 : 10:24:47 Place TR1 : 4 X 1 place Finish line: 0:16:03 Finish hour: 10:34:15 Finish place : 6 Y 2 places
Split Times
128040
0:17:01
00:16:03
0:15:05
i
Berta Romero Luque
00:15:05 (Tr: 0:15:05)
i
Vega Carnero Garcia
00:15:31 (Tr: 0:15:31)
Ariadna Fernandez Cabezas
00:15:49 (Tr: 0:15:49)
i
Ariadna Ivars Leon
00:16:11 (Tr: 0:16:11)
i
Ainhoa Montes Cortes
00:16:40 (Tr: 0:16:40)
i
Inés Segura
00:16:48 (Tr: 0:16:48)
i
Melissa Ruiz Grandin
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Natalia Figueras Sanz
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
i
Julia Martin Mateu
00:16:59 (Tr: 0:16:59) |
|||||||
7 | 7 | 8024 |
i
|
Ariadna Ivars Leon | 0:16:11 | ||
Real t.: 00:16:11 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:34:23 Cat:Inf Category place: 3 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: club natació barcelona fasttriatlon SWIM: 0:06:08 Hour SWIM : 10:24:20 Place SWIM : 11 - TR1: 0:07:07 Hour TR1 : 10:25:19 Place TR1 : 12 Y 1 place Finish line: 0:16:11 Finish hour: 10:34:23 Finish place : 7 X 5 places
Split Times
89540
0:16:52
00:16:11
0:15:31
i
Vega Carnero Garcia
00:15:31 (Tr: 0:15:31)
Ariadna Fernandez Cabezas
00:15:49 (Tr: 0:15:49)
i
Nadina Perí Romà
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Ainhoa Montes Cortes
00:16:40 (Tr: 0:16:40)
i
Inés Segura
00:16:48 (Tr: 0:16:48)
i
Melissa Ruiz Grandin
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Natalia Figueras Sanz
00:16:50 (Tr: 0:16:50) |
|||||||
8 | 8 | 2496 |
i
|
Ainhoa Montes Cortes | 0:16:40 | ||
Real t.: 00:16:40 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:34:52 Cat:CdF Category place: 5 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: c.e. cerdanyola a.t. SWIM: 0:06:41 Hour SWIM : 10:24:53 Place SWIM : 19 - TR1: 0:07:31 Hour TR1 : 10:25:43 Place TR1 : 16 X 3 places Finish line: 0:16:40 Finish hour: 10:34:52 Finish place : 8 X 8 places
Split Times
113630
0:17:32
00:16:40
0:15:49
Ariadna Fernandez Cabezas
00:15:49 (Tr: 0:15:49)
i
Nadina Perí Romà
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Ariadna Ivars Leon
00:16:11 (Tr: 0:16:11)
i
Inés Segura
00:16:48 (Tr: 0:16:48)
i
Melissa Ruiz Grandin
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Natalia Figueras Sanz
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
i
Julia Martin Mateu
00:16:59 (Tr: 0:16:59)
i
Daniela Estornell Pradell
00:17:02 (Tr: 0:17:02)
i
Laia Fernández Matas
00:17:07 (Tr: 0:17:07)
i
Fromsis Lopez Mendez
00:17:24 (Tr: 0:17:24) |
|||||||
9 | 9 | 2010 |
i
|
Inés Segura | 0:16:48 | ||
Real t.: 00:16:48 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:35:00 Cat:CdF Category place: 6 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: club natació barcelona fasttriatlon SWIM: No data Hour SWIM: No data Place SWIM : - - TR1: No data Hour TR1: No data Place TR1 : - - Finish line: 0:16:48 Finish hour: 10:35:00 Finish place : 9 -
Split Times
100650
0:17:34
00:16:48
0:16:03
i
Nadina Perí Romà
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Ariadna Ivars Leon
00:16:11 (Tr: 0:16:11)
i
Ainhoa Montes Cortes
00:16:40 (Tr: 0:16:40)
i
Melissa Ruiz Grandin
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Natalia Figueras Sanz
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
i
Julia Martin Mateu
00:16:59 (Tr: 0:16:59)
i
Daniela Estornell Pradell
00:17:02 (Tr: 0:17:02)
i
Laia Fernández Matas
00:17:07 (Tr: 0:17:07)
i
Fromsis Lopez Mendez
00:17:24 (Tr: 0:17:24) |
|||||||
10 | 10 | 5823 |
i
|
Melissa Ruiz Grandin | 0:16:49 | ||
Real t.: 00:16:49 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:35:01 Cat:CdF Category place: 7 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: c.e. cerdanyola a.t. SWIM: 0:05:48 Hour SWIM : 10:24:00 Place SWIM : 7 - TR1: 0:06:39 Hour TR1 : 10:24:51 Place TR1 : 5 X 2 places Finish line: 0:16:49 Finish hour: 10:35:01 Finish place : 10 Y 5 places
Split Times
82720
0:17:26
00:16:49
0:16:11
i
Ariadna Ivars Leon
00:16:11 (Tr: 0:16:11)
i
Ainhoa Montes Cortes
00:16:40 (Tr: 0:16:40)
i
Inés Segura
00:16:48 (Tr: 0:16:48)
i
Natalia Figueras Sanz
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
i
Julia Martin Mateu
00:16:59 (Tr: 0:16:59)
i
Daniela Estornell Pradell
00:17:02 (Tr: 0:17:02)
i
Laia Fernández Matas
00:17:07 (Tr: 0:17:07)
i
Fromsis Lopez Mendez
00:17:24 (Tr: 0:17:24) |
|||||||
11 | 11 | 8007 |
i
|
Natalia Figueras Sanz | 0:16:50 | ||
Real t.: 00:16:50 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:35:02 Cat:Inf Category place: 4 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: club natació barcelona fasttriatlon SWIM: 0:06:39 Hour SWIM : 10:24:51 Place SWIM : 18 - TR1: 0:07:40 Hour TR1 : 10:25:52 Place TR1 : 18 Z Finish line: 0:16:50 Finish hour: 10:35:02 Finish place : 11 X 7 places
Split Times
37290
0:17:07
00:16:50
0:16:33
i
Ainhoa Montes Cortes
00:16:40 (Tr: 0:16:40)
i
Inés Segura
00:16:48 (Tr: 0:16:48)
i
Melissa Ruiz Grandin
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Julia Martin Mateu
00:16:59 (Tr: 0:16:59)
i
Daniela Estornell Pradell
00:17:02 (Tr: 0:17:02)
i
Laia Fernández Matas
00:17:07 (Tr: 0:17:07) |
|||||||
12 | 12 | 1237 |
i
|
Julia Martin Mateu | 0:16:59 | ||
Real t.: 00:16:59 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:35:11 Cat:JvF Category place: 1 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: c.n. vic-etb SWIM: 0:05:50 Hour SWIM : 10:24:02 Place SWIM : 8 - TR1: 0:06:43 Hour TR1 : 10:24:55 Place TR1 : 8 Z Finish line: 0:16:59 Finish hour: 10:35:11 Finish place : 12 Y 4 places
Split Times
53350
0:17:24
00:16:59
0:16:35
i
Ainhoa Montes Cortes
00:16:40 (Tr: 0:16:40)
i
Inés Segura
00:16:48 (Tr: 0:16:48)
i
Melissa Ruiz Grandin
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Natalia Figueras Sanz
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
i
Daniela Estornell Pradell
00:17:02 (Tr: 0:17:02)
i
Laia Fernández Matas
00:17:07 (Tr: 0:17:07)
i
Fromsis Lopez Mendez
00:17:24 (Tr: 0:17:24) |
|||||||
13 | 13 | 8021 |
i
|
Daniela Estornell Pradell | 0:17:02 | ||
Real t.: 00:17:02 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:35:14 Cat:Inf Category place: 5 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: viladecans triatlo SWIM: 0:06:14 Hour SWIM : 10:24:26 Place SWIM : 13 - TR1: 0:07:07 Hour TR1 : 10:25:19 Place TR1 : 13 Z Finish line: 0:17:02 Finish hour: 10:35:14 Finish place : 13 Z
Split Times
83490
0:17:40
00:17:02
0:16:24
i
Ainhoa Montes Cortes
00:16:40 (Tr: 0:16:40)
i
Inés Segura
00:16:48 (Tr: 0:16:48)
i
Melissa Ruiz Grandin
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Natalia Figueras Sanz
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
i
Julia Martin Mateu
00:16:59 (Tr: 0:16:59)
i
Laia Fernández Matas
00:17:07 (Tr: 0:17:07)
i
Fromsis Lopez Mendez
00:17:24 (Tr: 0:17:24)
i
Lola Vidal Diviu
00:17:40 (Tr: 0:17:40) |
|||||||
14 | 14 | 2836 |
i
|
Laia Fernández Matas | 0:17:07 | ||
Real t.: 00:17:07 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:35:19 Cat:JvF Category place: 2 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: prat triatlo 1994 SWIM: 0:06:09 Hour SWIM : 10:24:21 Place SWIM : 12 - TR1: 0:07:03 Hour TR1 : 10:25:15 Place TR1 : 11 X 1 place Finish line: 0:17:07 Finish hour: 10:35:19 Finish place : 14 Y 3 places
Split Times
78760
0:17:43
00:17:07
0:16:31
i
Ainhoa Montes Cortes
00:16:40 (Tr: 0:16:40)
i
Inés Segura
00:16:48 (Tr: 0:16:48)
i
Melissa Ruiz Grandin
00:16:49 (Tr: 0:16:49)
i
Natalia Figueras Sanz
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
i
Julia Martin Mateu
00:16:59 (Tr: 0:16:59)
i
Daniela Estornell Pradell
00:17:02 (Tr: 0:17:02)
i
Fromsis Lopez Mendez
00:17:24 (Tr: 0:17:24)
i
Lola Vidal Diviu
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
June Martinez Duce
00:17:43 (Tr: 0:17:43) |
|||||||
15 | 15 | 437 |
i
|
Fromsis Lopez Mendez | 0:17:24 | ||
Real t.: 00:17:24 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:35:36 Cat:CdF Category place: 8 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: SWIM: 0:05:54 Hour SWIM : 10:24:06 Place SWIM : 10 - TR1: 0:06:55 Hour TR1 : 10:25:07 Place TR1 : 10 Z Finish line: 0:17:24 Finish hour: 10:35:36 Finish place : 15 Y 5 places
Split Times
53350
0:17:48
00:17:24
0:16:59
i
Julia Martin Mateu
00:16:59 (Tr: 0:16:59)
i
Daniela Estornell Pradell
00:17:02 (Tr: 0:17:02)
i
Laia Fernández Matas
00:17:07 (Tr: 0:17:07)
i
Lola Vidal Diviu
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
June Martinez Duce
00:17:43 (Tr: 0:17:43)
i
Bruna Pera Vidal
00:17:44 (Tr: 0:17:44) |
|||||||
16 | 16 | 5813 |
i
|
Lola Vidal Diviu | 0:17:40 | ||
Real t.: 00:17:40 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:35:52 Cat:CdF Category place: 9 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: c.e. cerdanyola a.t. SWIM: 0:06:50 Hour SWIM : 10:25:02 Place SWIM : 23 - TR1: 0:07:45 Hour TR1 : 10:25:57 Place TR1 : 20 X 3 places Finish line: 0:17:40 Finish hour: 10:35:52 Finish place : 16 X 4 places
Split Times
83490
0:18:18
00:17:40
0:17:02
i
Daniela Estornell Pradell
00:17:02 (Tr: 0:17:02)
i
Laia Fernández Matas
00:17:07 (Tr: 0:17:07)
i
Fromsis Lopez Mendez
00:17:24 (Tr: 0:17:24)
i
June Martinez Duce
00:17:43 (Tr: 0:17:43)
i
Bruna Pera Vidal
00:17:44 (Tr: 0:17:44)
i
Abril Andrino Haro
00:18:04 (Tr: 0:18:04)
i
Luisa Weider
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Cristina García Morea
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
i
Abril Bosch Rovira
00:18:15 (Tr: 0:18:15) |
|||||||
17 | 17 | 2458 |
i
|
June Martinez Duce | 0:17:43 | ||
Real t.: 00:17:43 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:35:55 Cat:JvF Category place: 3 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: tricalafell SWIM: 0:06:49 Hour SWIM : 10:25:01 Place SWIM : 22 - TR1: 0:07:41 Hour TR1 : 10:25:53 Place TR1 : 19 X 3 places Finish line: 0:17:43 Finish hour: 10:35:55 Finish place : 17 X 2 places
Split Times
78760
0:18:19
00:17:43
0:17:07
i
Laia Fernández Matas
00:17:07 (Tr: 0:17:07)
i
Fromsis Lopez Mendez
00:17:24 (Tr: 0:17:24)
i
Lola Vidal Diviu
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
Bruna Pera Vidal
00:17:44 (Tr: 0:17:44)
i
Abril Andrino Haro
00:18:04 (Tr: 0:18:04)
i
Luisa Weider
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Cristina García Morea
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
i
Abril Bosch Rovira
00:18:15 (Tr: 0:18:15) |
|||||||
18 | 18 | 2357 |
i
|
Bruna Pera Vidal | 0:17:44 | ||
Real t.: 00:17:44 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:35:56 Cat:JvF Category place: 4 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: team trirelay SWIM: 0:06:25 Hour SWIM : 10:24:37 Place SWIM : 15 - TR1: 0:07:17 Hour TR1 : 10:25:29 Place TR1 : 14 X 1 place Finish line: 0:17:44 Finish hour: 10:35:56 Finish place : 18 Y 4 places
Split Times
66770
0:18:15
00:17:44
0:17:14
i
Fromsis Lopez Mendez
00:17:24 (Tr: 0:17:24)
i
Lola Vidal Diviu
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
June Martinez Duce
00:17:43 (Tr: 0:17:43)
i
Abril Andrino Haro
00:18:04 (Tr: 0:18:04)
i
Luisa Weider
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Cristina García Morea
00:18:15 (Tr: 0:18:15) |
|||||||
19 | 19 | 2626 |
i
|
Abril Andrino Haro | 0:18:04 | ||
Real t.: 00:18:04 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:36:16 Cat:JvF Category place: 5 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: tricalafell SWIM: 0:06:51 Hour SWIM : 10:25:03 Place SWIM : 25 - TR1: 0:07:55 Hour TR1 : 10:26:07 Place TR1 : 28 Y 3 places Finish line: 0:18:04 Finish hour: 10:36:16 Finish place : 19 X 9 places
Split Times
52580
0:18:28
00:18:04
0:17:40
i
Lola Vidal Diviu
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
June Martinez Duce
00:17:43 (Tr: 0:17:43)
i
Bruna Pera Vidal
00:17:44 (Tr: 0:17:44)
i
Luisa Weider
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Cristina García Morea
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
i
Abril Bosch Rovira
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
i
Adriana Hernandez Alba
00:18:19 (Tr: 0:18:19)
i
Marta Caballero Moran
00:18:24 (Tr: 0:18:24) |
|||||||
20 | 20 | 8025 |
i
|
Luisa Weider | 0:18:11 | ||
Real t.: 00:18:11 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:36:23 Cat:Inf Category place: 6 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: tricalafell SWIM: 0:07:00 Hour SWIM : 10:25:12 Place SWIM : 31 - TR1: 0:07:53 Hour TR1 : 10:26:05 Place TR1 : 27 X 4 places Finish line: 0:18:11 Finish hour: 10:36:23 Finish place : 20 X 7 places
Split Times
60940
0:18:38
00:18:11
0:17:43
i
June Martinez Duce
00:17:43 (Tr: 0:17:43)
i
Bruna Pera Vidal
00:17:44 (Tr: 0:17:44)
i
Abril Andrino Haro
00:18:04 (Tr: 0:18:04)
i
Cristina García Morea
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
i
Abril Bosch Rovira
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
i
Adriana Hernandez Alba
00:18:19 (Tr: 0:18:19)
i
Marta Caballero Moran
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
i
Tanit Sanchez Gascon
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
i
Joana Duran Chacon
00:18:36 (Tr: 0:18:36) |
|||||||
21 | 21 | 2543 |
i
|
Cristina García Morea | 0:18:15 | ||
Real t.: 00:18:15 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:36:27 Cat:CdF Category place: 10 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: ripollet unio atletica SWIM: 0:07:02 Hour SWIM : 10:25:14 Place SWIM : 33 - TR1: 0:07:52 Hour TR1 : 10:26:04 Place TR1 : 26 X 7 places Finish line: 0:18:15 Finish hour: 10:36:27 Finish place : 21 X 5 places
Split Times
66770
0:18:45
00:18:15
0:17:44
i
Bruna Pera Vidal
00:17:44 (Tr: 0:17:44)
i
Abril Andrino Haro
00:18:04 (Tr: 0:18:04)
i
Luisa Weider
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Abril Bosch Rovira
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
i
Adriana Hernandez Alba
00:18:19 (Tr: 0:18:19)
i
Marta Caballero Moran
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
i
Tanit Sanchez Gascon
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
i
Joana Duran Chacon
00:18:36 (Tr: 0:18:36)
i
Dunia Revilla Lopez
00:18:45 (Tr: 0:18:45) |
|||||||
22 | 22 | 1743 |
i
|
Abril Bosch Rovira | 0:18:15 | ||
Real t.: 00:18:15 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:36:27 Cat:JvF Category place: 6 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: transtriatlon SWIM: 0:05:40 Hour SWIM : 10:23:52 Place SWIM : 2 - TR1: 0:06:41 Hour TR1 : 10:24:53 Place TR1 : 6 Y 4 places Finish line: 0:18:15 Finish hour: 10:36:27 Finish place : 22 Y 16 places
Split Times
42020
0:18:34
00:18:15
0:17:56
i
Abril Andrino Haro
00:18:04 (Tr: 0:18:04)
i
Luisa Weider
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Cristina García Morea
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
i
Adriana Hernandez Alba
00:18:19 (Tr: 0:18:19)
i
Marta Caballero Moran
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
i
Tanit Sanchez Gascon
00:18:34 (Tr: 0:18:34) |
|||||||
23 | 23 | 2596 |
i
|
Adriana Hernandez Alba | 0:18:19 | ||
Real t.: 00:18:19 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:36:31 Cat:CdF Category place: 11 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: club triatlo cornella SWIM: 0:06:34 Hour SWIM : 10:24:46 Place SWIM : 16 - TR1: 0:07:37 Hour TR1 : 10:25:49 Place TR1 : 17 Y 1 place Finish line: 0:18:19 Finish hour: 10:36:31 Finish place : 23 Y 6 places
Split Times
35970
0:18:36
00:18:19
0:18:03
i
Abril Andrino Haro
00:18:04 (Tr: 0:18:04)
i
Luisa Weider
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Cristina García Morea
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
i
Abril Bosch Rovira
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
i
Marta Caballero Moran
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
i
Tanit Sanchez Gascon
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
i
Joana Duran Chacon
00:18:36 (Tr: 0:18:36) |
|||||||
24 | 24 | 2568 |
i
|
Marta Caballero Moran | 0:18:24 | ||
Real t.: 00:18:24 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:36:36 Cat:CdF Category place: 12 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: prat triatlo 1994 SWIM: 0:06:24 Hour SWIM : 10:24:36 Place SWIM : 14 - TR1: 0:07:26 Hour TR1 : 10:25:38 Place TR1 : 15 Y 1 place Finish line: 0:18:24 Finish hour: 10:36:36 Finish place : 24 Y 9 places
Split Times
46420
0:18:45
00:18:24
0:18:03
i
Abril Andrino Haro
00:18:04 (Tr: 0:18:04)
i
Luisa Weider
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Cristina García Morea
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
i
Abril Bosch Rovira
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
i
Adriana Hernandez Alba
00:18:19 (Tr: 0:18:19)
i
Tanit Sanchez Gascon
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
i
Joana Duran Chacon
00:18:36 (Tr: 0:18:36)
i
Dunia Revilla Lopez
00:18:45 (Tr: 0:18:45) |
|||||||
25 | 25 | 1313 |
i
|
Tanit Sanchez Gascon | 0:18:34 | ||
Real t.: 00:18:34 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:36:46 Cat:CdF Category place: 13 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: c.n. mataro SWIM: 0:06:37 Hour SWIM : 10:24:49 Place SWIM : 17 - TR1: 0:07:51 Hour TR1 : 10:26:03 Place TR1 : 24 Y 7 places Finish line: 0:18:34 Finish hour: 10:36:46 Finish place : 25 Y 1 place
Split Times
42020
0:18:53
00:18:34
0:18:15
i
Abril Bosch Rovira
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
i
Adriana Hernandez Alba
00:18:19 (Tr: 0:18:19)
i
Marta Caballero Moran
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
i
Joana Duran Chacon
00:18:36 (Tr: 0:18:36)
i
Dunia Revilla Lopez
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:18:48 (Tr: 0:18:48)
Carla Soler Quevedo
00:18:51 (Tr: 0:18:51) |
|||||||
26 | 26 | 8006 |
i
|
Joana Duran Chacon | 0:18:36 | ||
Real t.: 00:18:36 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:36:48 Cat:Inf Category place: 7 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: club triatlo cornella SWIM: 0:06:57 Hour SWIM : 10:25:09 Place SWIM : 28 - TR1: 0:07:57 Hour TR1 : 10:26:09 Place TR1 : 31 Y 3 places Finish line: 0:18:36 Finish hour: 10:36:48 Finish place : 26 X 5 places
Split Times
35970
0:18:52
00:18:36
0:18:19
i
Adriana Hernandez Alba
00:18:19 (Tr: 0:18:19)
i
Marta Caballero Moran
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
i
Tanit Sanchez Gascon
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
i
Dunia Revilla Lopez
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:18:48 (Tr: 0:18:48)
Carla Soler Quevedo
00:18:51 (Tr: 0:18:51) |
|||||||
27 | 27 | 1310 |
i
|
Dunia Revilla Lopez | 0:18:45 | ||
Real t.: 00:18:45 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:36:57 Cat:CdF Category place: 14 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: c.n. mataro SWIM: 0:06:51 Hour SWIM : 10:25:03 Place SWIM : 24 - TR1: 0:07:51 Hour TR1 : 10:26:03 Place TR1 : 25 Y 1 place Finish line: 0:18:45 Finish hour: 10:36:57 Finish place : 27 Y 2 places
Split Times
46420
0:19:06
00:18:45
0:18:24
i
Marta Caballero Moran
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
i
Tanit Sanchez Gascon
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
i
Joana Duran Chacon
00:18:36 (Tr: 0:18:36)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:18:48 (Tr: 0:18:48)
Carla Soler Quevedo
00:18:51 (Tr: 0:18:51)
i
Alba Perez Soltero
00:18:55 (Tr: 0:18:55) |
|||||||
28 | 28 | 8010 |
i
|
Andrea Gordillo Cañadas | 0:18:48 | ||
Real t.: 00:18:48 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:37:00 Cat:Inf Category place: 8 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: team trirelay SWIM: 0:06:58 Hour SWIM : 10:25:10 Place SWIM : 30 - TR1: 0:07:56 Hour TR1 : 10:26:08 Place TR1 : 30 Z Finish line: 0:18:48 Finish hour: 10:37:00 Finish place : 28 X 2 places
Split Times
31900
0:19:03
00:18:48
0:18:34
i
Tanit Sanchez Gascon
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
i
Joana Duran Chacon
00:18:36 (Tr: 0:18:36)
i
Dunia Revilla Lopez
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
Carla Soler Quevedo
00:18:51 (Tr: 0:18:51)
i
Alba Perez Soltero
00:18:55 (Tr: 0:18:55) |
|||||||
29 | 29 | 2009 | Carla Soler Quevedo | 0:18:51 | |||
Real t.: 00:18:51 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:37:03 Cat:CdF Category place: 15 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: c.e. cerdanyola a.t. SWIM: 0:06:44 Hour SWIM : 10:24:56 Place SWIM : 21 - TR1: 0:07:46 Hour TR1 : 10:25:58 Place TR1 : 21 Z Finish line: 0:18:51 Finish hour: 10:37:03 Finish place : 29 Y 8 places
Split Times
33110
0:19:06
00:18:51
0:18:36
i
Joana Duran Chacon
00:18:36 (Tr: 0:18:36)
i
Dunia Revilla Lopez
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:18:48 (Tr: 0:18:48)
i
Alba Perez Soltero
00:18:55 (Tr: 0:18:55) |
|||||||
30 | 30 | 8008 |
i
|
Alba Perez Soltero | 0:18:55 | ||
Real t.: 00:18:55 Real start: 10:18:12 Finish hour: 10:37:07 Cat:Inf Category place: 9 Race start:10:18:12 Gender:F Pace: Club: club triatlo cornella SWIM: 0:06:57 Hour SWIM : 10:25:09 Place SWIM : 29 - TR1: 0:07:50 Hour TR1 : 10:26:02 Place TR1 : 22 X 7 places Finish line: 0:18:55 Finish hour: 10:37:07 Finish place : 30 Y 8 places
Split Times
21560
0:19:04
00:18:55
0:18:45
i
Dunia Revilla Lopez
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Andrea Gordillo Cañadas
00:18:48 (Tr: 0:18:48)
Carla Soler Quevedo
00:18:51 (Tr: 0:18:51) |
|||||||