L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 61 | 8078 |
i
|
Cristofer Gomez Rodriguez | 0:46:30 | ||
Real t.: 00:46:30 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:47:35 Cat:AbsM Category place: 20 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:21:09 Hour SWIM : 09:22:14 Place SWIM : 60 - TR1: 0:23:14 Hour TR1 : 09:24:19 Place TR1 : 61 Y 1 place Finish line: 0:46:30 Finish hour: 09:47:35 Finish place : 61 Z
Split Times
313720
0:48:53
00:46:30
0:44:08
Adrian Jimenez Ulpiano
00:47:16 (Tr: 0:47:16)
Raul Infante Castillo
00:47:20 (Tr: 0:47:20)
i
Pau Montes Carcelen
00:47:43 (Tr: 0:47:43)
i
Josep mª Esteva Paytuvi
00:48:36 (Tr: 0:48:36)
i
Alex Otero Mora
00:48:47 (Tr: 0:48:47)
Raul ernesto Montiel Romero
00:48:53 (Tr: 0:48:53) |
|||||||
62 | 62 | 8051 | Adrian Jimenez Ulpiano | 0:47:16 | |||
Real t.: 00:47:16 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:48:21 Cat:Vt1M Category place: 17 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:23:11 Hour SWIM : 09:24:16 Place SWIM : 70 - TR1: 0:25:19 Hour TR1 : 09:26:24 Place TR1 : 71 Y 1 place Finish line: 0:47:16 Finish hour: 09:48:21 Finish place : 62 X 9 places
Split Times
212300
0:48:53
00:47:16
0:45:40
i
Cristofer Gomez Rodriguez
00:46:30 (Tr: 0:46:30)
Raul Infante Castillo
00:47:20 (Tr: 0:47:20)
i
Pau Montes Carcelen
00:47:43 (Tr: 0:47:43)
i
Josep mª Esteva Paytuvi
00:48:36 (Tr: 0:48:36)
i
Alex Otero Mora
00:48:47 (Tr: 0:48:47)
Raul ernesto Montiel Romero
00:48:53 (Tr: 0:48:53) |
|||||||
63 | 63 | 8045 | Raul Infante Castillo | 0:47:20 | |||
Real t.: 00:47:20 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:48:25 Cat:Vt1M Category place: 18 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:23:42 Hour SWIM : 09:24:47 Place SWIM : 73 - TR1: 0:25:16 Hour TR1 : 09:26:21 Place TR1 : 70 X 3 places Finish line: 0:47:20 Finish hour: 09:48:25 Finish place : 63 X 7 places
Split Times
205370
0:48:53
00:47:20
0:45:46
i
Cristofer Gomez Rodriguez
00:46:30 (Tr: 0:46:30)
Adrian Jimenez Ulpiano
00:47:16 (Tr: 0:47:16)
i
Pau Montes Carcelen
00:47:43 (Tr: 0:47:43)
i
Josep mª Esteva Paytuvi
00:48:36 (Tr: 0:48:36)
i
Alex Otero Mora
00:48:47 (Tr: 0:48:47)
Raul ernesto Montiel Romero
00:48:53 (Tr: 0:48:53) |
|||||||
64 | 64 | 1055 |
i
|
Pau Montes Carcelen | 0:47:43 | ||
Real t.: 00:47:43 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:48:48 Cat:Vt1M Category place: 19 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: salou triatló costa daurada SWIM: 0:19:26 Hour SWIM : 09:20:31 Place SWIM : 43 - TR1: 0:21:15 Hour TR1 : 09:22:20 Place TR1 : 45 Y 2 places Finish line: 0:47:43 Finish hour: 09:48:48 Finish place : 64 Y 19 places
Split Times
159940
0:48:56
00:47:43
0:46:30
i
Cristofer Gomez Rodriguez
00:46:30 (Tr: 0:46:30)
Adrian Jimenez Ulpiano
00:47:16 (Tr: 0:47:16)
Raul Infante Castillo
00:47:20 (Tr: 0:47:20)
i
Josep mª Esteva Paytuvi
00:48:36 (Tr: 0:48:36)
i
Alex Otero Mora
00:48:47 (Tr: 0:48:47)
Raul ernesto Montiel Romero
00:48:53 (Tr: 0:48:53) |
|||||||
65 | 65 | 839 |
i
|
Josep mª Esteva Paytuvi | 0:48:36 | ||
Real t.: 00:48:36 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:49:41 Cat:Vt3M Category place: 3 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: c.a. xaloc SWIM: 0:21:19 Hour SWIM : 09:22:24 Place SWIM : 61 - TR1: 0:23:04 Hour TR1 : 09:24:09 Place TR1 : 60 X 1 place Finish line: 0:48:36 Finish hour: 09:49:41 Finish place : 65 Y 5 places
Split Times
174350
0:49:55
00:48:36
0:47:16
Adrian Jimenez Ulpiano
00:47:16 (Tr: 0:47:16)
Raul Infante Castillo
00:47:20 (Tr: 0:47:20)
i
Pau Montes Carcelen
00:47:43 (Tr: 0:47:43)
i
Alex Otero Mora
00:48:47 (Tr: 0:48:47)
Raul ernesto Montiel Romero
00:48:53 (Tr: 0:48:53)
i
Eduardo santiag Guasumba Nasimba
00:48:58 (Tr: 0:48:58)
David Tomé Romero
00:49:08 (Tr: 0:49:08)
i
Abel Gonzalez Torres
00:49:28 (Tr: 0:49:28)
i
Biel Vives I Serrano
00:49:35 (Tr: 0:49:35)
i
Pablo Mas Tous
00:49:35 (Tr: 0:49:35) |
|||||||
66 | 66 | 8065 |
i
|
Alex Otero Mora | 0:48:47 | ||
Real t.: 00:48:47 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:49:52 Cat:AbsM Category place: 21 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:27:07 Hour SWIM : 09:28:12 Place SWIM : 84 - TR1: 0:28:24 Hour TR1 : 09:29:29 Place TR1 : 83 X 1 place Finish line: 0:48:47 Finish hour: 09:49:52 Finish place : 66 X 17 places
Split Times
192390
0:50:14
00:48:47
0:47:20
Raul Infante Castillo
00:47:20 (Tr: 0:47:20)
i
Pau Montes Carcelen
00:47:43 (Tr: 0:47:43)
i
Josep mª Esteva Paytuvi
00:48:36 (Tr: 0:48:36)
Raul ernesto Montiel Romero
00:48:53 (Tr: 0:48:53)
i
Eduardo santiag Guasumba Nasimba
00:48:58 (Tr: 0:48:58)
David Tomé Romero
00:49:08 (Tr: 0:49:08)
i
Abel Gonzalez Torres
00:49:28 (Tr: 0:49:28)
i
Biel Vives I Serrano
00:49:35 (Tr: 0:49:35)
i
Pablo Mas Tous
00:49:35 (Tr: 0:49:35) |
|||||||
67 | 67 | 2395 | Raul ernesto Montiel Romero | 0:48:53 | |||
Real t.: 00:48:53 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:49:58 Cat:AbsM Category place: 22 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: c.n. calella SWIM: 0:25:38 Hour SWIM : 09:26:43 Place SWIM : 82 - TR1: 0:27:29 Hour TR1 : 09:28:34 Place TR1 : 81 X 1 place Finish line: 0:48:53 Finish hour: 09:49:58 Finish place : 67 X 14 places
Split Times
153780
0:50:03
00:48:53
0:47:43
i
Pau Montes Carcelen
00:47:43 (Tr: 0:47:43)
i
Josep mª Esteva Paytuvi
00:48:36 (Tr: 0:48:36)
i
Alex Otero Mora
00:48:47 (Tr: 0:48:47)
i
Eduardo santiag Guasumba Nasimba
00:48:58 (Tr: 0:48:58)
David Tomé Romero
00:49:08 (Tr: 0:49:08)
i
Abel Gonzalez Torres
00:49:28 (Tr: 0:49:28)
i
Biel Vives I Serrano
00:49:35 (Tr: 0:49:35)
i
Pablo Mas Tous
00:49:35 (Tr: 0:49:35) |
|||||||
68 | 68 | 2642 |
i
|
Eduardo santiag Guasumba Nasimba | 0:48:58 | ||
Real t.: 00:48:58 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:50:03 Cat:AbsM Category place: 23 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: club esportiu tri 4.40 SWIM: 0:22:59 Hour SWIM : 09:24:04 Place SWIM : 69 - TR1: 0:25:15 Hour TR1 : 09:26:20 Place TR1 : 69 Z Finish line: 0:48:58 Finish hour: 09:50:03 Finish place : 68 X 1 place
Split Times
80630
0:49:35
00:48:58
0:48:22
i
Josep mª Esteva Paytuvi
00:48:36 (Tr: 0:48:36)
i
Alex Otero Mora
00:48:47 (Tr: 0:48:47)
Raul ernesto Montiel Romero
00:48:53 (Tr: 0:48:53)
David Tomé Romero
00:49:08 (Tr: 0:49:08)
i
Abel Gonzalez Torres
00:49:28 (Tr: 0:49:28)
i
Biel Vives I Serrano
00:49:35 (Tr: 0:49:35) |
|||||||
69 | 69 | 8053 | David Tomé Romero | 0:49:08 | |||
Real t.: 00:49:08 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:50:13 Cat:AbsM Category place: 24 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:18:49 Hour SWIM : 09:19:54 Place SWIM : 39 - TR1: 0:22:32 Hour TR1 : 09:23:37 Place TR1 : 56 Y 17 places Finish line: 0:49:08 Finish hour: 09:50:13 Finish place : 69 Y 13 places
Split Times
59950
0:49:35
00:49:08
0:48:41
i
Alex Otero Mora
00:48:47 (Tr: 0:48:47)
Raul ernesto Montiel Romero
00:48:53 (Tr: 0:48:53)
i
Eduardo santiag Guasumba Nasimba
00:48:58 (Tr: 0:48:58)
i
Abel Gonzalez Torres
00:49:28 (Tr: 0:49:28)
i
Biel Vives I Serrano
00:49:35 (Tr: 0:49:35)
i
Pablo Mas Tous
00:49:35 (Tr: 0:49:35) |
|||||||
70 | 70 | 8030 |
i
|
Abel Gonzalez Torres | 0:49:28 | ||
Real t.: 00:49:28 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:50:33 Cat:Vt1M Category place: 20 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:23:37 Hour SWIM : 09:24:42 Place SWIM : 71 - TR1: 0:26:30 Hour TR1 : 09:27:35 Place TR1 : 75 Y 4 places Finish line: 0:49:28 Finish hour: 09:50:33 Finish place : 70 X 5 places
Split Times
165880
0:50:44
00:49:28
0:48:13
i
Josep mª Esteva Paytuvi
00:48:36 (Tr: 0:48:36)
i
Alex Otero Mora
00:48:47 (Tr: 0:48:47)
Raul ernesto Montiel Romero
00:48:53 (Tr: 0:48:53)
i
Eduardo santiag Guasumba Nasimba
00:48:58 (Tr: 0:48:58)
David Tomé Romero
00:49:08 (Tr: 0:49:08)
i
Biel Vives I Serrano
00:49:35 (Tr: 0:49:35)
i
Pablo Mas Tous
00:49:35 (Tr: 0:49:35)
Jaume Morgades Vidal
00:50:44 (Tr: 0:50:44) |
|||||||
71 | 71 | 8070 |
i
|
Biel Vives I Serrano | 0:49:35 | ||
Real t.: 00:49:35 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:50:40 Cat:AbsM Category place: 25 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:20:15 Hour SWIM : 09:21:20 Place SWIM : 52 - TR1: 0:22:25 Hour TR1 : 09:23:30 Place TR1 : 55 Y 3 places Finish line: 0:49:35 Finish hour: 09:50:40 Finish place : 71 Y 16 places
Split Times
186230
0:51:00
00:49:35
0:48:10
i
Josep mª Esteva Paytuvi
00:48:36 (Tr: 0:48:36)
i
Alex Otero Mora
00:48:47 (Tr: 0:48:47)
Raul ernesto Montiel Romero
00:48:53 (Tr: 0:48:53)
i
Eduardo santiag Guasumba Nasimba
00:48:58 (Tr: 0:48:58)
David Tomé Romero
00:49:08 (Tr: 0:49:08)
i
Abel Gonzalez Torres
00:49:28 (Tr: 0:49:28)
i
Pablo Mas Tous
00:49:35 (Tr: 0:49:35)
Jaume Morgades Vidal
00:50:44 (Tr: 0:50:44)
i
Pau Iglesias Cuevas
00:51:00 (Tr: 0:51:00) |
|||||||
72 | 72 | 8069 |
i
|
Pablo Mas Tous | 0:49:35 | ||
Real t.: 00:49:35 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:50:40 Cat:AbsM Category place: 26 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:23:45 Hour SWIM : 09:24:50 Place SWIM : 74 - TR1: 0:27:17 Hour TR1 : 09:28:22 Place TR1 : 80 Y 6 places Finish line: 0:49:35 Finish hour: 09:50:40 Finish place : 72 X 8 places
Split Times
213840
0:51:12
00:49:35
0:47:58
i
Josep mª Esteva Paytuvi
00:48:36 (Tr: 0:48:36)
i
Alex Otero Mora
00:48:47 (Tr: 0:48:47)
Raul ernesto Montiel Romero
00:48:53 (Tr: 0:48:53)
i
Eduardo santiag Guasumba Nasimba
00:48:58 (Tr: 0:48:58)
David Tomé Romero
00:49:08 (Tr: 0:49:08)
i
Abel Gonzalez Torres
00:49:28 (Tr: 0:49:28)
i
Biel Vives I Serrano
00:49:35 (Tr: 0:49:35)
Jaume Morgades Vidal
00:50:44 (Tr: 0:50:44)
i
Pau Iglesias Cuevas
00:51:00 (Tr: 0:51:00)
i
Ramon Espelt Huerta
00:51:12 (Tr: 0:51:12) |
|||||||
73 | 73 | 1938 | Jaume Morgades Vidal | 0:50:44 | |||
Real t.: 00:50:44 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:51:49 Cat:Vt3M Category place: 4 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: c.e. penedes costa daurada SWIM: 0:20:41 Hour SWIM : 09:21:46 Place SWIM : 56 - TR1: 0:23:21 Hour TR1 : 09:24:26 Place TR1 : 62 Y 6 places Finish line: 0:50:44 Finish hour: 09:51:49 Finish place : 73 Y 11 places
Split Times
165880
0:51:59
00:50:44
0:49:28
i
Abel Gonzalez Torres
00:49:28 (Tr: 0:49:28)
i
Biel Vives I Serrano
00:49:35 (Tr: 0:49:35)
i
Pablo Mas Tous
00:49:35 (Tr: 0:49:35)
i
Pau Iglesias Cuevas
00:51:00 (Tr: 0:51:00)
i
Ramon Espelt Huerta
00:51:12 (Tr: 0:51:12)
i
Andrea Macri
00:51:40 (Tr: 0:51:40)
i
Alejandro De Roca Jorda
00:51:41 (Tr: 0:51:41)
i
Ruben Cano Garcia
00:51:43 (Tr: 0:51:43) |
|||||||
74 | 74 | 8066 |
i
|
Pau Iglesias Cuevas | 0:51:00 | ||
Real t.: 00:51:00 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:52:05 Cat:Vt1M Category place: 21 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:24:17 Hour SWIM : 09:25:22 Place SWIM : 78 - TR1: 0:27:12 Hour TR1 : 09:28:17 Place TR1 : 79 Y 1 place Finish line: 0:51:00 Finish hour: 09:52:05 Finish place : 74 X 5 places
Split Times
186230
0:52:24
00:51:00
0:49:35
i
Biel Vives I Serrano
00:49:35 (Tr: 0:49:35)
i
Pablo Mas Tous
00:49:35 (Tr: 0:49:35)
Jaume Morgades Vidal
00:50:44 (Tr: 0:50:44)
i
Ramon Espelt Huerta
00:51:12 (Tr: 0:51:12)
i
Andrea Macri
00:51:40 (Tr: 0:51:40)
i
Alejandro De Roca Jorda
00:51:41 (Tr: 0:51:41)
i
Ruben Cano Garcia
00:51:43 (Tr: 0:51:43)
Josep Colome Somoza
00:52:11 (Tr: 0:52:11) |
|||||||
75 | 75 | 8055 |
i
|
Ramon Espelt Huerta | 0:51:12 | ||
Real t.: 00:51:12 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:52:17 Cat:AbsM Category place: 27 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:24:21 Hour SWIM : 09:25:26 Place SWIM : 81 - TR1: 0:28:08 Hour TR1 : 09:29:13 Place TR1 : 82 Y 1 place Finish line: 0:51:12 Finish hour: 09:52:17 Finish place : 75 X 7 places
Split Times
213840
0:52:50
00:51:12
0:49:35
i
Pablo Mas Tous
00:49:35 (Tr: 0:49:35)
Jaume Morgades Vidal
00:50:44 (Tr: 0:50:44)
i
Pau Iglesias Cuevas
00:51:00 (Tr: 0:51:00)
i
Andrea Macri
00:51:40 (Tr: 0:51:40)
i
Alejandro De Roca Jorda
00:51:41 (Tr: 0:51:41)
i
Ruben Cano Garcia
00:51:43 (Tr: 0:51:43)
Josep Colome Somoza
00:52:11 (Tr: 0:52:11)
Marc Monner Argimon
00:52:25 (Tr: 0:52:25) |
|||||||
76 | 76 | 8036 |
i
|
Andrea Macri | 0:51:40 | ||
Real t.: 00:51:40 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:52:45 Cat:Vt2M Category place: 11 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:22:05 Hour SWIM : 09:23:10 Place SWIM : 66 - TR1: 0:25:09 Hour TR1 : 09:26:14 Place TR1 : 68 Y 2 places Finish line: 0:51:40 Finish hour: 09:52:45 Finish place : 76 Y 8 places
Split Times
123750
0:52:36
00:51:40
0:50:44
Jaume Morgades Vidal
00:50:44 (Tr: 0:50:44)
i
Pau Iglesias Cuevas
00:51:00 (Tr: 0:51:00)
i
Ramon Espelt Huerta
00:51:12 (Tr: 0:51:12)
i
Alejandro De Roca Jorda
00:51:41 (Tr: 0:51:41)
i
Ruben Cano Garcia
00:51:43 (Tr: 0:51:43)
Josep Colome Somoza
00:52:11 (Tr: 0:52:11)
Marc Monner Argimon
00:52:25 (Tr: 0:52:25) |
|||||||
77 | 77 | 8060 |
i
|
Alejandro De Roca Jorda | 0:51:41 | ||
Real t.: 00:51:41 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:52:46 Cat:Vt2M Category place: 12 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:19:12 Hour SWIM : 09:20:17 Place SWIM : 41 - TR1: 0:21:03 Hour TR1 : 09:22:08 Place TR1 : 40 X 1 place Finish line: 0:51:41 Finish hour: 09:52:46 Finish place : 77 Y 37 places
Split Times
97130
0:52:25
00:51:41
0:50:56
i
Pau Iglesias Cuevas
00:51:00 (Tr: 0:51:00)
i
Ramon Espelt Huerta
00:51:12 (Tr: 0:51:12)
i
Andrea Macri
00:51:40 (Tr: 0:51:40)
i
Ruben Cano Garcia
00:51:43 (Tr: 0:51:43)
Josep Colome Somoza
00:52:11 (Tr: 0:52:11)
Marc Monner Argimon
00:52:25 (Tr: 0:52:25) |
|||||||
78 | 78 | 8074 |
i
|
Ruben Cano Garcia | 0:51:43 | ||
Real t.: 00:51:43 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:52:48 Cat:Vt1M Category place: 22 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:23:58 Hour SWIM : 09:25:03 Place SWIM : 75 - TR1: 0:27:06 Hour TR1 : 09:28:11 Place TR1 : 78 Y 3 places Finish line: 0:51:43 Finish hour: 09:52:48 Finish place : 78 Z
Split Times
213840
0:53:20
00:51:43
0:50:05
Jaume Morgades Vidal
00:50:44 (Tr: 0:50:44)
i
Pau Iglesias Cuevas
00:51:00 (Tr: 0:51:00)
i
Ramon Espelt Huerta
00:51:12 (Tr: 0:51:12)
i
Andrea Macri
00:51:40 (Tr: 0:51:40)
i
Alejandro De Roca Jorda
00:51:41 (Tr: 0:51:41)
Josep Colome Somoza
00:52:11 (Tr: 0:52:11)
Marc Monner Argimon
00:52:25 (Tr: 0:52:25)
i
Alejandro Ojeda Marcos
00:53:20 (Tr: 0:53:20) |
|||||||
79 | 79 | 984 | Josep Colome Somoza | 0:52:11 | |||
Real t.: 00:52:11 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:53:16 Cat:Vt4M Category place: 1 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: c.n. sabadell SWIM: 0:23:41 Hour SWIM : 09:24:46 Place SWIM : 72 - TR1: 0:25:56 Hour TR1 : 09:27:01 Place TR1 : 72 Z Finish line: 0:52:11 Finish hour: 09:53:16 Finish place : 79 Y 7 places
Split Times
165550
0:53:26
00:52:11
0:50:56
i
Pau Iglesias Cuevas
00:51:00 (Tr: 0:51:00)
i
Ramon Espelt Huerta
00:51:12 (Tr: 0:51:12)
i
Andrea Macri
00:51:40 (Tr: 0:51:40)
i
Alejandro De Roca Jorda
00:51:41 (Tr: 0:51:41)
i
Ruben Cano Garcia
00:51:43 (Tr: 0:51:43)
Marc Monner Argimon
00:52:25 (Tr: 0:52:25)
i
Alejandro Ojeda Marcos
00:53:20 (Tr: 0:53:20)
i
Joan carles Montaner Colomés
00:53:26 (Tr: 0:53:26) |
|||||||
80 | 80 | 8039 | Marc Monner Argimon | 0:52:25 | |||
Real t.: 00:52:25 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:53:30 Cat:Vt1M Category place: 23 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:24:17 Hour SWIM : 09:25:22 Place SWIM : 79 - TR1: 0:26:28 Hour TR1 : 09:27:33 Place TR1 : 74 X 5 places Finish line: 0:52:25 Finish hour: 09:53:30 Finish place : 80 Y 6 places
Split Times
281600
0:54:33
00:52:25
0:50:17
Jaume Morgades Vidal
00:50:44 (Tr: 0:50:44)
i
Pau Iglesias Cuevas
00:51:00 (Tr: 0:51:00)
i
Ramon Espelt Huerta
00:51:12 (Tr: 0:51:12)
i
Andrea Macri
00:51:40 (Tr: 0:51:40)
i
Alejandro De Roca Jorda
00:51:41 (Tr: 0:51:41)
i
Ruben Cano Garcia
00:51:43 (Tr: 0:51:43)
Josep Colome Somoza
00:52:11 (Tr: 0:52:11)
i
Alejandro Ojeda Marcos
00:53:20 (Tr: 0:53:20)
i
Joan carles Montaner Colomés
00:53:26 (Tr: 0:53:26)
Eduard josep Capdevila Julià
00:54:33 (Tr: 0:54:33) |
|||||||
81 | 81 | 8077 |
i
|
Alejandro Ojeda Marcos | 0:53:20 | ||
Real t.: 00:53:20 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:54:25 Cat:AbsM Category place: 28 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:23:59 Hour SWIM : 09:25:04 Place SWIM : 76 - TR1: 0:26:51 Hour TR1 : 09:27:56 Place TR1 : 76 Z Finish line: 0:53:20 Finish hour: 09:54:25 Finish place : 81 Y 5 places
Split Times
213840
0:54:57
00:53:20
0:51:43
i
Ruben Cano Garcia
00:51:43 (Tr: 0:51:43)
Josep Colome Somoza
00:52:11 (Tr: 0:52:11)
Marc Monner Argimon
00:52:25 (Tr: 0:52:25)
i
Joan carles Montaner Colomés
00:53:26 (Tr: 0:53:26)
Eduard josep Capdevila Julià
00:54:33 (Tr: 0:54:33)
i
Ricardo Blanco Socias
00:54:52 (Tr: 0:54:52) |
|||||||
82 | 82 | 8056 |
i
|
Joan carles Montaner Colomés | 0:53:26 | ||
Real t.: 00:53:26 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:54:31 Cat:Vt2M Category place: 13 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:30:12 Hour SWIM : 09:31:17 Place SWIM : 86 - TR1: 0:33:35 Hour TR1 : 09:34:40 Place TR1 : 85 X 1 place Finish line: 0:53:26 Finish hour: 09:54:31 Finish place : 82 X 3 places
Split Times
571450
0:57:46
00:53:26
0:49:07
David Tomé Romero
00:49:08 (Tr: 0:49:08)
i
Abel Gonzalez Torres
00:49:28 (Tr: 0:49:28)
i
Biel Vives I Serrano
00:49:35 (Tr: 0:49:35)
i
Pablo Mas Tous
00:49:35 (Tr: 0:49:35)
Jaume Morgades Vidal
00:50:44 (Tr: 0:50:44)
i
Pau Iglesias Cuevas
00:51:00 (Tr: 0:51:00)
i
Ramon Espelt Huerta
00:51:12 (Tr: 0:51:12)
i
Andrea Macri
00:51:40 (Tr: 0:51:40)
i
Alejandro De Roca Jorda
00:51:41 (Tr: 0:51:41)
i
Ruben Cano Garcia
00:51:43 (Tr: 0:51:43)
Josep Colome Somoza
00:52:11 (Tr: 0:52:11)
Marc Monner Argimon
00:52:25 (Tr: 0:52:25)
i
Alejandro Ojeda Marcos
00:53:20 (Tr: 0:53:20)
Eduard josep Capdevila Julià
00:54:33 (Tr: 0:54:33)
i
Ricardo Blanco Socias
00:54:52 (Tr: 0:54:52)
Marti Domenech Guerrero
00:57:46 (Tr: 0:57:46) |
|||||||
83 | 83 | 8054 | Eduard josep Capdevila Julià | 0:54:33 | |||
Real t.: 00:54:33 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:55:38 Cat:AbsM Category place: 29 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:24:21 Hour SWIM : 09:25:26 Place SWIM : 80 - TR1: 0:26:55 Hour TR1 : 09:28:00 Place TR1 : 77 X 3 places Finish line: 0:54:33 Finish hour: 09:55:38 Finish place : 83 Y 6 places
Split Times
425590
0:57:46
00:54:33
0:51:19
i
Andrea Macri
00:51:40 (Tr: 0:51:40)
i
Alejandro De Roca Jorda
00:51:41 (Tr: 0:51:41)
i
Ruben Cano Garcia
00:51:43 (Tr: 0:51:43)
Josep Colome Somoza
00:52:11 (Tr: 0:52:11)
Marc Monner Argimon
00:52:25 (Tr: 0:52:25)
i
Alejandro Ojeda Marcos
00:53:20 (Tr: 0:53:20)
i
Joan carles Montaner Colomés
00:53:26 (Tr: 0:53:26)
i
Ricardo Blanco Socias
00:54:52 (Tr: 0:54:52)
Marti Domenech Guerrero
00:57:46 (Tr: 0:57:46) |
|||||||
84 | 84 | 8041 |
i
|
Ricardo Blanco Socias | 0:54:52 | ||
Real t.: 00:54:52 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:55:57 Cat:Vt1M Category place: 24 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:24:04 Hour SWIM : 09:25:09 Place SWIM : 77 - TR1: 0:26:20 Hour TR1 : 09:27:25 Place TR1 : 73 X 4 places Finish line: 0:54:52 Finish hour: 09:55:57 Finish place : 84 Y 11 places
Split Times
383570
0:57:46
00:54:52
0:51:57
Josep Colome Somoza
00:52:11 (Tr: 0:52:11)
Marc Monner Argimon
00:52:25 (Tr: 0:52:25)
i
Alejandro Ojeda Marcos
00:53:20 (Tr: 0:53:20)
i
Joan carles Montaner Colomés
00:53:26 (Tr: 0:53:26)
Eduard josep Capdevila Julià
00:54:33 (Tr: 0:54:33)
Marti Domenech Guerrero
00:57:46 (Tr: 0:57:46) |
|||||||
85 | 85 | 8040 | Marti Domenech Guerrero | 0:57:46 | |||
Real t.: 00:57:46 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:58:51 Cat:Vt3M Category place: 5 Race start:9:01:05 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:26:55 Hour SWIM : 09:28:00 Place SWIM : 83 - TR1: 0:29:26 Hour TR1 : 09:30:31 Place TR1 : 84 Y 1 place Finish line: 0:57:46 Finish hour: 09:58:51 Finish place : 85 Y 1 place
Split Times
571450
1:02:06
00:57:46
0:53:26
i
Joan carles Montaner Colomés
00:53:26 (Tr: 0:53:26)
Eduard josep Capdevila Julià
00:54:33 (Tr: 0:54:33)
i
Ricardo Blanco Socias
00:54:52 (Tr: 0:54:52) |
|||||||