L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 31 | 3770 |
i
|
Eloi Cirera Egea | 0:40:06 | ||
Real t.: 00:40:06 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:40:30 Cat:VT1 Category place: 9 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: c.e. triatlo picornell SWIM: 0:17:09 Hour SWIM : 09:17:33 Place SWIM : 25 - TR1: 0:17:53 Hour TR1 : 09:18:17 Place TR1 : 28 Y 3 places Finish line: 0:40:06 Finish hour: 09:40:30 Finish place : 31 Y 3 places
Split Times
90750
0:40:47
00:40:06
0:39:25
i
Gil López Doménech
00:40:12 (Tr: 0:40:12)
Jonathan Berrocal Lopez
00:40:19 (Tr: 0:40:19)
i
Agustin Puigdomenech Alcaraz
00:40:31 (Tr: 0:40:31)
Sergio Castro Ariza
00:40:34 (Tr: 0:40:34)
Miguel Llauradó Sánchez
00:40:45 (Tr: 0:40:45)
Rafa Melendez Lopez
00:40:47 (Tr: 0:40:47) |
|||||||
32 | 32 | 8018 |
i
|
Gil López Doménech | 0:40:12 | ||
Real t.: 00:40:12 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:40:36 Cat:VT1 Category place: 10 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:19:10 Hour SWIM : 09:19:34 Place SWIM : 48 - TR1: 0:20:13 Hour TR1 : 09:20:37 Place TR1 : 54 Y 6 places Finish line: 0:40:12 Finish hour: 09:40:36 Finish place : 32 X 22 places
Split Times
77990
0:40:47
00:40:12
0:39:36
i
Eloi Cirera Egea
00:40:06 (Tr: 0:40:06)
Jonathan Berrocal Lopez
00:40:19 (Tr: 0:40:19)
i
Agustin Puigdomenech Alcaraz
00:40:31 (Tr: 0:40:31)
Sergio Castro Ariza
00:40:34 (Tr: 0:40:34)
Miguel Llauradó Sánchez
00:40:45 (Tr: 0:40:45)
Rafa Melendez Lopez
00:40:47 (Tr: 0:40:47) |
|||||||
33 | 33 | 5454 | Jonathan Berrocal Lopez | 0:40:19 | |||
Real t.: 00:40:19 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:40:43 Cat:VT1 Category place: 11 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: tgcbinn SWIM: 0:18:16 Hour SWIM : 09:18:40 Place SWIM : 37 - TR1: 0:18:53 Hour TR1 : 09:19:17 Place TR1 : 37 Z Finish line: 0:40:19 Finish hour: 09:40:43 Finish place : 33 X 4 places
Split Times
61710
0:40:47
00:40:19
0:39:51
i
Eloi Cirera Egea
00:40:06 (Tr: 0:40:06)
i
Gil López Doménech
00:40:12 (Tr: 0:40:12)
i
Agustin Puigdomenech Alcaraz
00:40:31 (Tr: 0:40:31)
Sergio Castro Ariza
00:40:34 (Tr: 0:40:34)
Miguel Llauradó Sánchez
00:40:45 (Tr: 0:40:45)
Rafa Melendez Lopez
00:40:47 (Tr: 0:40:47) |
|||||||
34 | 34 | 5620 |
i
|
Agustin Puigdomenech Alcaraz | 0:40:31 | ||
Real t.: 00:40:31 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:40:55 Cat:VT2 Category place: 4 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: club triatlo sabadell SWIM: 0:16:45 Hour SWIM : 09:17:09 Place SWIM : 24 - TR1: 0:17:35 Hour TR1 : 09:17:59 Place TR1 : 24 Z Finish line: 0:40:31 Finish hour: 09:40:55 Finish place : 34 Y 10 places
Split Times
55220
0:40:56
00:40:31
0:40:06
i
Eloi Cirera Egea
00:40:06 (Tr: 0:40:06)
i
Gil López Doménech
00:40:12 (Tr: 0:40:12)
Jonathan Berrocal Lopez
00:40:19 (Tr: 0:40:19)
Sergio Castro Ariza
00:40:34 (Tr: 0:40:34)
Miguel Llauradó Sánchez
00:40:45 (Tr: 0:40:45)
Rafa Melendez Lopez
00:40:47 (Tr: 0:40:47)
i
Jose ramon Gonzalez Rey
00:40:51 (Tr: 0:40:51) |
|||||||
35 | 35 | 1982 | Sergio Castro Ariza | 0:40:34 | |||
Real t.: 00:40:34 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:40:58 Cat:VT2 Category place: 5 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: c.e. no te pares SWIM: 0:19:02 Hour SWIM : 09:19:26 Place SWIM : 45 - TR1: 0:19:59 Hour TR1 : 09:20:23 Place TR1 : 47 Y 2 places Finish line: 0:40:34 Finish hour: 09:40:58 Finish place : 35 X 12 places
Split Times
49500
0:40:57
00:40:34
0:40:12
i
Gil López Doménech
00:40:12 (Tr: 0:40:12)
Jonathan Berrocal Lopez
00:40:19 (Tr: 0:40:19)
i
Agustin Puigdomenech Alcaraz
00:40:31 (Tr: 0:40:31)
Miguel Llauradó Sánchez
00:40:45 (Tr: 0:40:45)
Rafa Melendez Lopez
00:40:47 (Tr: 0:40:47)
i
Jose ramon Gonzalez Rey
00:40:51 (Tr: 0:40:51) |
|||||||
36 | 36 | 1557 | Miguel Llauradó Sánchez | 0:40:45 | |||
Real t.: 00:40:45 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:41:09 Cat:ABSOLUT Category place: 10 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: salou triatló costa daurada SWIM: 0:19:29 Hour SWIM : 09:19:53 Place SWIM : 53 - TR1: 0:20:48 Hour TR1 : 09:21:12 Place TR1 : 55 Y 2 places Finish line: 0:40:45 Finish hour: 09:41:09 Finish place : 36 X 19 places
Split Times
56320
0:41:10
00:40:45
0:40:19
Jonathan Berrocal Lopez
00:40:19 (Tr: 0:40:19)
i
Agustin Puigdomenech Alcaraz
00:40:31 (Tr: 0:40:31)
Sergio Castro Ariza
00:40:34 (Tr: 0:40:34)
Rafa Melendez Lopez
00:40:47 (Tr: 0:40:47)
i
Jose ramon Gonzalez Rey
00:40:51 (Tr: 0:40:51)
Carlos Cardero Garcia
00:41:00 (Tr: 0:41:00)
i
Joan Freginals Ferrer
00:41:09 (Tr: 0:41:09) |
|||||||
37 | 37 | 2633 | Rafa Melendez Lopez | 0:40:47 | |||
Real t.: 00:40:47 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:41:11 Cat:VT1 Category place: 12 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: c.e. cerdanyola a.t. SWIM: 0:17:50 Hour SWIM : 09:18:14 Place SWIM : 31 - TR1: 0:18:34 Hour TR1 : 09:18:58 Place TR1 : 33 Y 2 places Finish line: 0:40:47 Finish hour: 09:41:11 Finish place : 37 Y 4 places
Split Times
48840
0:41:09
00:40:47
0:40:25
i
Agustin Puigdomenech Alcaraz
00:40:31 (Tr: 0:40:31)
Sergio Castro Ariza
00:40:34 (Tr: 0:40:34)
Miguel Llauradó Sánchez
00:40:45 (Tr: 0:40:45)
i
Jose ramon Gonzalez Rey
00:40:51 (Tr: 0:40:51)
Carlos Cardero Garcia
00:41:00 (Tr: 0:41:00)
i
Joan Freginals Ferrer
00:41:09 (Tr: 0:41:09) |
|||||||
38 | 38 | 3026 |
i
|
Jose ramon Gonzalez Rey | 0:40:51 | ||
Real t.: 00:40:51 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:41:15 Cat:VT1 Category place: 13 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: salou triatló costa daurada SWIM: 0:20:03 Hour SWIM : 09:20:27 Place SWIM : 59 - TR1: 0:21:04 Hour TR1 : 09:21:28 Place TR1 : 60 Y 1 place Finish line: 0:40:51 Finish hour: 09:41:15 Finish place : 38 X 22 places
Split Times
58300
0:41:17
00:40:51
0:40:24
i
Agustin Puigdomenech Alcaraz
00:40:31 (Tr: 0:40:31)
Sergio Castro Ariza
00:40:34 (Tr: 0:40:34)
Miguel Llauradó Sánchez
00:40:45 (Tr: 0:40:45)
Rafa Melendez Lopez
00:40:47 (Tr: 0:40:47)
Carlos Cardero Garcia
00:41:00 (Tr: 0:41:00)
i
Joan Freginals Ferrer
00:41:09 (Tr: 0:41:09)
Sergio Esteve Sánchez
00:41:17 (Tr: 0:41:17) |
|||||||
39 | 39 | 2109 | Carlos Cardero Garcia | 0:41:00 | |||
Real t.: 00:41:00 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:41:24 Cat:VT2 Category place: 6 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: club triatlo sabadell SWIM: 0:18:56 Hour SWIM : 09:19:20 Place SWIM : 44 - TR1: 0:19:32 Hour TR1 : 09:19:56 Place TR1 : 44 Z Finish line: 0:41:00 Finish hour: 09:41:24 Finish place : 39 X 5 places
Split Times
66000
0:41:30
00:41:00
0:40:30
i
Agustin Puigdomenech Alcaraz
00:40:31 (Tr: 0:40:31)
Sergio Castro Ariza
00:40:34 (Tr: 0:40:34)
Miguel Llauradó Sánchez
00:40:45 (Tr: 0:40:45)
Rafa Melendez Lopez
00:40:47 (Tr: 0:40:47)
i
Jose ramon Gonzalez Rey
00:40:51 (Tr: 0:40:51)
i
Joan Freginals Ferrer
00:41:09 (Tr: 0:41:09)
Sergio Esteve Sánchez
00:41:17 (Tr: 0:41:17)
i
Daniel Agustín Manzanal
00:41:30 (Tr: 0:41:30) |
|||||||
40 | 40 | 3767 |
i
|
Joan Freginals Ferrer | 0:41:09 | ||
Real t.: 00:41:09 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:41:33 Cat:VT3 Category place: 1 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: c.e. cerdanyola a.t. SWIM: 0:18:27 Hour SWIM : 09:18:51 Place SWIM : 40 - TR1: 0:19:30 Hour TR1 : 09:19:54 Place TR1 : 43 Y 3 places Finish line: 0:41:09 Finish hour: 09:41:33 Finish place : 40 X 3 places
Split Times
82500
0:41:47
00:41:09
0:40:32
Sergio Castro Ariza
00:40:34 (Tr: 0:40:34)
Miguel Llauradó Sánchez
00:40:45 (Tr: 0:40:45)
Rafa Melendez Lopez
00:40:47 (Tr: 0:40:47)
i
Jose ramon Gonzalez Rey
00:40:51 (Tr: 0:40:51)
Carlos Cardero Garcia
00:41:00 (Tr: 0:41:00)
Sergio Esteve Sánchez
00:41:17 (Tr: 0:41:17)
i
Daniel Agustín Manzanal
00:41:30 (Tr: 0:41:30)
i
Jofre Virgili Garrigós
00:41:47 (Tr: 0:41:47) |
|||||||
41 | 41 | 1061 | Sergio Esteve Sánchez | 0:41:17 | |||
Real t.: 00:41:17 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:41:41 Cat:ABSOLUT Category place: 11 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: c.e. no te pares SWIM: 0:17:32 Hour SWIM : 09:17:56 Place SWIM : 30 - TR1: 0:18:27 Hour TR1 : 09:18:51 Place TR1 : 32 Y 2 places Finish line: 0:41:17 Finish hour: 09:41:41 Finish place : 41 Y 9 places
Split Times
97020
0:42:02
00:41:17
0:40:33
Sergio Castro Ariza
00:40:34 (Tr: 0:40:34)
Miguel Llauradó Sánchez
00:40:45 (Tr: 0:40:45)
Rafa Melendez Lopez
00:40:47 (Tr: 0:40:47)
i
Jose ramon Gonzalez Rey
00:40:51 (Tr: 0:40:51)
Carlos Cardero Garcia
00:41:00 (Tr: 0:41:00)
i
Joan Freginals Ferrer
00:41:09 (Tr: 0:41:09)
i
Daniel Agustín Manzanal
00:41:30 (Tr: 0:41:30)
i
Jofre Virgili Garrigós
00:41:47 (Tr: 0:41:47)
Jordi Miro Acedo
00:42:02 (Tr: 0:42:02) |
|||||||
42 | 42 | 8027 |
i
|
Daniel Agustín Manzanal | 0:41:30 | ||
Real t.: 00:41:30 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:41:54 Cat:VT1 Category place: 14 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:18:02 Hour SWIM : 09:18:26 Place SWIM : 34 - TR1: 0:18:52 Hour TR1 : 09:19:16 Place TR1 : 36 Y 2 places Finish line: 0:41:30 Finish hour: 09:41:54 Finish place : 42 Y 6 places
Split Times
95810
0:42:14
00:41:30
0:40:47
Rafa Melendez Lopez
00:40:47 (Tr: 0:40:47)
i
Jose ramon Gonzalez Rey
00:40:51 (Tr: 0:40:51)
Carlos Cardero Garcia
00:41:00 (Tr: 0:41:00)
i
Joan Freginals Ferrer
00:41:09 (Tr: 0:41:09)
Sergio Esteve Sánchez
00:41:17 (Tr: 0:41:17)
i
Jofre Virgili Garrigós
00:41:47 (Tr: 0:41:47)
Jordi Miro Acedo
00:42:02 (Tr: 0:42:02)
i
Antonio Martos Garcia
00:42:14 (Tr: 0:42:14) |
|||||||
43 | 43 | 949 |
i
|
Jofre Virgili Garrigós | 0:41:47 | ||
Real t.: 00:41:47 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:42:11 Cat:JV Category place: 3 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: c.n. tarraco SWIM: 0:18:15 Hour SWIM : 09:18:39 Place SWIM : 36 - TR1: 0:19:13 Hour TR1 : 09:19:37 Place TR1 : 39 Y 3 places Finish line: 0:41:47 Finish hour: 09:42:11 Finish place : 43 Y 4 places
Split Times
82500
0:42:24
00:41:47
0:41:09
i
Joan Freginals Ferrer
00:41:09 (Tr: 0:41:09)
Sergio Esteve Sánchez
00:41:17 (Tr: 0:41:17)
i
Daniel Agustín Manzanal
00:41:30 (Tr: 0:41:30)
Jordi Miro Acedo
00:42:02 (Tr: 0:42:02)
i
Antonio Martos Garcia
00:42:14 (Tr: 0:42:14)
i
Marcos Rivas Medina
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
Mario Gil Hernández
00:42:20 (Tr: 0:42:20)
i
Alfons Martinez Valls
00:42:24 (Tr: 0:42:24) |
|||||||
44 | 44 | 3133 | Jordi Miro Acedo | 0:42:02 | |||
Real t.: 00:42:02 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:42:26 Cat:VT1 Category place: 15 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: c.e. mediterrani SWIM: 0:19:03 Hour SWIM : 09:19:27 Place SWIM : 47 - TR1: 0:19:59 Hour TR1 : 09:20:23 Place TR1 : 48 Y 1 place Finish line: 0:42:02 Finish hour: 09:42:26 Finish place : 44 X 4 places
Split Times
97020
0:42:46
00:42:02
0:41:17
Sergio Esteve Sánchez
00:41:17 (Tr: 0:41:17)
i
Daniel Agustín Manzanal
00:41:30 (Tr: 0:41:30)
i
Jofre Virgili Garrigós
00:41:47 (Tr: 0:41:47)
i
Antonio Martos Garcia
00:42:14 (Tr: 0:42:14)
i
Marcos Rivas Medina
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
Mario Gil Hernández
00:42:20 (Tr: 0:42:20)
i
Alfons Martinez Valls
00:42:24 (Tr: 0:42:24)
i
Joan Vallejo Serrano
00:42:43 (Tr: 0:42:43) |
|||||||
45 | 45 | 2520 |
i
|
Antonio Martos Garcia | 0:42:14 | ||
Real t.: 00:42:14 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:42:38 Cat:VT2 Category place: 7 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: club triatlo sabadell SWIM: 0:18:19 Hour SWIM : 09:18:43 Place SWIM : 38 - TR1: 0:19:26 Hour TR1 : 09:19:50 Place TR1 : 42 Y 4 places Finish line: 0:42:14 Finish hour: 09:42:38 Finish place : 45 Y 3 places
Split Times
95810
0:42:57
00:42:14
0:41:30
i
Daniel Agustín Manzanal
00:41:30 (Tr: 0:41:30)
i
Jofre Virgili Garrigós
00:41:47 (Tr: 0:41:47)
Jordi Miro Acedo
00:42:02 (Tr: 0:42:02)
i
Marcos Rivas Medina
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
Mario Gil Hernández
00:42:20 (Tr: 0:42:20)
i
Alfons Martinez Valls
00:42:24 (Tr: 0:42:24)
i
Joan Vallejo Serrano
00:42:43 (Tr: 0:42:43)
Adam Goldthorp
00:42:50 (Tr: 0:42:50) |
|||||||
46 | 46 | 8024 |
i
|
Marcos Rivas Medina | 0:42:18 | ||
Real t.: 00:42:18 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:42:42 Cat:VT1 Category place: 16 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:19:03 Hour SWIM : 09:19:27 Place SWIM : 46 - TR1: 0:19:45 Hour TR1 : 09:20:09 Place TR1 : 46 Z Finish line: 0:42:18 Finish hour: 09:42:42 Finish place : 46 Z
Split Times
68310
0:42:49
00:42:18
0:41:47
i
Jofre Virgili Garrigós
00:41:47 (Tr: 0:41:47)
Jordi Miro Acedo
00:42:02 (Tr: 0:42:02)
i
Antonio Martos Garcia
00:42:14 (Tr: 0:42:14)
Mario Gil Hernández
00:42:20 (Tr: 0:42:20)
i
Alfons Martinez Valls
00:42:24 (Tr: 0:42:24)
i
Joan Vallejo Serrano
00:42:43 (Tr: 0:42:43) |
|||||||
47 | 47 | 2016 | Mario Gil Hernández | 0:42:20 | |||
Real t.: 00:42:20 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:42:44 Cat:ABSOLUT Category place: 12 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: club triatlo cornella SWIM: 0:20:47 Hour SWIM : 09:21:11 Place SWIM : 64 - TR1: 0:21:51 Hour TR1 : 09:22:15 Place TR1 : 64 Z Finish line: 0:42:20 Finish hour: 09:42:44 Finish place : 47 X 17 places
Split Times
66000
0:42:50
00:42:20
0:41:50
Jordi Miro Acedo
00:42:02 (Tr: 0:42:02)
i
Antonio Martos Garcia
00:42:14 (Tr: 0:42:14)
i
Marcos Rivas Medina
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
i
Alfons Martinez Valls
00:42:24 (Tr: 0:42:24)
i
Joan Vallejo Serrano
00:42:43 (Tr: 0:42:43)
Adam Goldthorp
00:42:50 (Tr: 0:42:50) |
|||||||
48 | 48 | 1053 |
i
|
Alfons Martinez Valls | 0:42:24 | ||
Real t.: 00:42:24 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:42:48 Cat:VT1 Category place: 17 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: club natacio manresa SWIM: 0:19:27 Hour SWIM : 09:19:51 Place SWIM : 52 - TR1: 0:20:08 Hour TR1 : 09:20:32 Place TR1 : 50 X 2 places Finish line: 0:42:24 Finish hour: 09:42:48 Finish place : 48 X 2 places
Split Times
75130
0:42:58
00:42:24
0:41:50
Jordi Miro Acedo
00:42:02 (Tr: 0:42:02)
i
Antonio Martos Garcia
00:42:14 (Tr: 0:42:14)
i
Marcos Rivas Medina
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
Mario Gil Hernández
00:42:20 (Tr: 0:42:20)
i
Joan Vallejo Serrano
00:42:43 (Tr: 0:42:43)
Adam Goldthorp
00:42:50 (Tr: 0:42:50)
Miguel Camacho Lara
00:42:58 (Tr: 0:42:58) |
|||||||
49 | 49 | 1041 |
i
|
Joan Vallejo Serrano | 0:42:43 | ||
Real t.: 00:42:43 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:43:07 Cat:VT2 Category place: 8 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: club natacio manresa SWIM: 0:16:42 Hour SWIM : 09:17:06 Place SWIM : 23 - TR1: 0:17:51 Hour TR1 : 09:18:15 Place TR1 : 27 Y 4 places Finish line: 0:42:43 Finish hour: 09:43:07 Finish place : 49 Y 22 places
Split Times
55880
0:43:09
00:42:43
0:42:18
i
Marcos Rivas Medina
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
Mario Gil Hernández
00:42:20 (Tr: 0:42:20)
i
Alfons Martinez Valls
00:42:24 (Tr: 0:42:24)
Adam Goldthorp
00:42:50 (Tr: 0:42:50)
Miguel Camacho Lara
00:42:58 (Tr: 0:42:58)
Antonio Roldán Carmona
00:43:03 (Tr: 0:43:03) |
|||||||
50 | 50 | 3432 | Adam Goldthorp | 0:42:50 | |||
Real t.: 00:42:50 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:43:14 Cat:VT2 Category place: 9 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: club triatlo sabadell SWIM: 0:18:46 Hour SWIM : 09:19:10 Place SWIM : 43 - TR1: 0:20:00 Hour TR1 : 09:20:24 Place TR1 : 49 Y 6 places Finish line: 0:42:50 Finish hour: 09:43:14 Finish place : 50 Y 1 place
Split Times
66000
0:43:20
00:42:50
0:42:20
Mario Gil Hernández
00:42:20 (Tr: 0:42:20)
i
Alfons Martinez Valls
00:42:24 (Tr: 0:42:24)
i
Joan Vallejo Serrano
00:42:43 (Tr: 0:42:43)
Miguel Camacho Lara
00:42:58 (Tr: 0:42:58)
Antonio Roldán Carmona
00:43:03 (Tr: 0:43:03)
i
Pol Gimenez Garrido
00:43:17 (Tr: 0:43:17) |
|||||||
51 | 51 | 3088 | Miguel Camacho Lara | 0:42:58 | |||
Real t.: 00:42:58 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:43:22 Cat:VT1 Category place: 18 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: club esportiu tr360-penedes maritim SWIM: 0:19:13 Hour SWIM : 09:19:37 Place SWIM : 49 - TR1: 0:20:08 Hour TR1 : 09:20:32 Place TR1 : 51 Y 2 places Finish line: 0:42:58 Finish hour: 09:43:22 Finish place : 51 Z
Split Times
114070
0:43:50
00:42:58
0:42:06
i
Antonio Martos Garcia
00:42:14 (Tr: 0:42:14)
i
Marcos Rivas Medina
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
Mario Gil Hernández
00:42:20 (Tr: 0:42:20)
i
Alfons Martinez Valls
00:42:24 (Tr: 0:42:24)
i
Joan Vallejo Serrano
00:42:43 (Tr: 0:42:43)
Adam Goldthorp
00:42:50 (Tr: 0:42:50)
Antonio Roldán Carmona
00:43:03 (Tr: 0:43:03)
i
Pol Gimenez Garrido
00:43:17 (Tr: 0:43:17)
Pau Farrerons Calbet
00:43:50 (Tr: 0:43:50) |
|||||||
52 | 52 | 710 | Antonio Roldán Carmona | 0:43:03 | |||
Real t.: 00:43:03 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:43:27 Cat:VT1 Category place: 19 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: club triatlo cornella SWIM: 0:21:53 Hour SWIM : 09:22:17 Place SWIM : 74 - TR1: 0:23:08 Hour TR1 : 09:23:32 Place TR1 : 75 Y 1 place Finish line: 0:43:03 Finish hour: 09:43:27 Finish place : 52 X 23 places
Split Times
145200
0:44:09
00:43:03
0:41:57
Jordi Miro Acedo
00:42:02 (Tr: 0:42:02)
i
Antonio Martos Garcia
00:42:14 (Tr: 0:42:14)
i
Marcos Rivas Medina
00:42:18 (Tr: 0:42:18)
Mario Gil Hernández
00:42:20 (Tr: 0:42:20)
i
Alfons Martinez Valls
00:42:24 (Tr: 0:42:24)
i
Joan Vallejo Serrano
00:42:43 (Tr: 0:42:43)
Adam Goldthorp
00:42:50 (Tr: 0:42:50)
Miguel Camacho Lara
00:42:58 (Tr: 0:42:58)
i
Pol Gimenez Garrido
00:43:17 (Tr: 0:43:17)
Pau Farrerons Calbet
00:43:50 (Tr: 0:43:50)
i
Roger Solanes Marti
00:44:09 (Tr: 0:44:09) |
|||||||
53 | 53 | 5812 |
i
|
Pol Gimenez Garrido | 0:43:17 | ||
Real t.: 00:43:17 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:43:41 Cat:JUN Category place: 4 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: club triatlo cornella SWIM: 0:17:10 Hour SWIM : 09:17:34 Place SWIM : 26 - TR1: 0:17:44 Hour TR1 : 09:18:08 Place TR1 : 25 X 1 place Finish line: 0:43:17 Finish hour: 09:43:41 Finish place : 53 Y 28 places
Split Times
127380
0:44:15
00:43:17
0:42:19
Mario Gil Hernández
00:42:20 (Tr: 0:42:20)
i
Alfons Martinez Valls
00:42:24 (Tr: 0:42:24)
i
Joan Vallejo Serrano
00:42:43 (Tr: 0:42:43)
Adam Goldthorp
00:42:50 (Tr: 0:42:50)
Miguel Camacho Lara
00:42:58 (Tr: 0:42:58)
Antonio Roldán Carmona
00:43:03 (Tr: 0:43:03)
Pau Farrerons Calbet
00:43:50 (Tr: 0:43:50)
i
Roger Solanes Marti
00:44:09 (Tr: 0:44:09)
Carlos Martín García
00:44:15 (Tr: 0:44:15) |
|||||||
54 | 54 | 8041 | Pau Farrerons Calbet | 0:43:50 | |||
Real t.: 00:43:50 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:44:14 Cat:ABSOLUT Category place: 13 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:21:25 Hour SWIM : 09:21:49 Place SWIM : 67 - TR1: 0:23:30 Hour TR1 : 09:23:54 Place TR1 : 78 Y 11 places Finish line: 0:43:50 Finish hour: 09:44:14 Finish place : 54 X 24 places
Split Times
114070
0:44:42
00:43:50
0:42:58
Miguel Camacho Lara
00:42:58 (Tr: 0:42:58)
Antonio Roldán Carmona
00:43:03 (Tr: 0:43:03)
i
Pol Gimenez Garrido
00:43:17 (Tr: 0:43:17)
i
Roger Solanes Marti
00:44:09 (Tr: 0:44:09)
Carlos Martín García
00:44:15 (Tr: 0:44:15)
Antonio Ruiz Roman
00:44:22 (Tr: 0:44:22) |
|||||||
55 | 55 | 8047 |
i
|
Roger Solanes Marti | 0:44:09 | ||
Real t.: 00:44:09 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:44:33 Cat:ABSOLUT Category place: 14 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:21:54 Hour SWIM : 09:22:18 Place SWIM : 75 - TR1: 0:23:34 Hour TR1 : 09:23:58 Place TR1 : 79 Y 4 places Finish line: 0:44:09 Finish hour: 09:44:33 Finish place : 55 X 24 places
Split Times
145200
0:45:15
00:44:09
0:43:03
Antonio Roldán Carmona
00:43:03 (Tr: 0:43:03)
i
Pol Gimenez Garrido
00:43:17 (Tr: 0:43:17)
Pau Farrerons Calbet
00:43:50 (Tr: 0:43:50)
Carlos Martín García
00:44:15 (Tr: 0:44:15)
Antonio Ruiz Roman
00:44:22 (Tr: 0:44:22)
David Rivas Palma
00:44:52 (Tr: 0:44:52)
i
Jose Tovar Lopez
00:44:57 (Tr: 0:44:57)
i
Oriol Palet Mampel
00:45:06 (Tr: 0:45:06) |
|||||||
56 | 56 | 8062 | Carlos Martín García | 0:44:15 | |||
Real t.: 00:44:15 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:44:39 Cat:VT2 Category place: 10 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:20:26 Hour SWIM : 09:20:50 Place SWIM : 62 - TR1: 0:22:40 Hour TR1 : 09:23:04 Place TR1 : 69 Y 7 places Finish line: 0:44:15 Finish hour: 09:44:39 Finish place : 56 X 13 places
Split Times
127380
0:45:13
00:44:15
0:43:17
i
Pol Gimenez Garrido
00:43:17 (Tr: 0:43:17)
Pau Farrerons Calbet
00:43:50 (Tr: 0:43:50)
i
Roger Solanes Marti
00:44:09 (Tr: 0:44:09)
Antonio Ruiz Roman
00:44:22 (Tr: 0:44:22)
David Rivas Palma
00:44:52 (Tr: 0:44:52)
i
Jose Tovar Lopez
00:44:57 (Tr: 0:44:57)
i
Oriol Palet Mampel
00:45:06 (Tr: 0:45:06) |
|||||||
57 | 57 | 3230 | Antonio Ruiz Roman | 0:44:22 | |||
Real t.: 00:44:22 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:44:46 Cat:ABSOLUT Category place: 15 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: club triatlo sabadell SWIM: 0:19:27 Hour SWIM : 09:19:51 Place SWIM : 51 - TR1: 0:20:11 Hour TR1 : 09:20:35 Place TR1 : 53 Y 2 places Finish line: 0:44:22 Finish hour: 09:44:46 Finish place : 57 Y 4 places
Split Times
97790
0:45:06
00:44:22
0:43:37
Pau Farrerons Calbet
00:43:50 (Tr: 0:43:50)
i
Roger Solanes Marti
00:44:09 (Tr: 0:44:09)
Carlos Martín García
00:44:15 (Tr: 0:44:15)
David Rivas Palma
00:44:52 (Tr: 0:44:52)
i
Jose Tovar Lopez
00:44:57 (Tr: 0:44:57)
i
Oriol Palet Mampel
00:45:06 (Tr: 0:45:06) |
|||||||
58 | 58 | 8042 | David Rivas Palma | 0:44:52 | |||
Real t.: 00:44:52 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:45:16 Cat:ABSOLUT Category place: 16 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:18:37 Hour SWIM : 09:19:01 Place SWIM : 41 - TR1: 0:19:36 Hour TR1 : 09:20:00 Place TR1 : 45 Y 4 places Finish line: 0:44:52 Finish hour: 09:45:16 Finish place : 58 Y 13 places
Split Times
92730
0:45:34
00:44:52
0:44:09
i
Roger Solanes Marti
00:44:09 (Tr: 0:44:09)
Carlos Martín García
00:44:15 (Tr: 0:44:15)
Antonio Ruiz Roman
00:44:22 (Tr: 0:44:22)
i
Jose Tovar Lopez
00:44:57 (Tr: 0:44:57)
i
Oriol Palet Mampel
00:45:06 (Tr: 0:45:06) |
|||||||
59 | 59 | 2176 |
i
|
Jose Tovar Lopez | 0:44:57 | ||
Real t.: 00:44:57 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:45:21 Cat:VT1 Category place: 20 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: salou triatló costa daurada SWIM: 0:21:45 Hour SWIM : 09:22:09 Place SWIM : 71 - TR1: 0:22:52 Hour TR1 : 09:23:16 Place TR1 : 73 Y 2 places Finish line: 0:44:57 Finish hour: 09:45:21 Finish place : 59 X 14 places
Split Times
92840
0:45:39
00:44:57
0:44:15
Carlos Martín García
00:44:15 (Tr: 0:44:15)
Antonio Ruiz Roman
00:44:22 (Tr: 0:44:22)
David Rivas Palma
00:44:52 (Tr: 0:44:52)
i
Oriol Palet Mampel
00:45:06 (Tr: 0:45:06) |
|||||||
60 | 60 | 8001 |
i
|
Oriol Palet Mampel | 0:45:06 | ||
Real t.: 00:45:06 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:45:30 Cat:ABSOLUT Category place: 17 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:20:22 Hour SWIM : 09:20:46 Place SWIM : 61 - TR1: 0:21:48 Hour TR1 : 09:22:12 Place TR1 : 63 Y 2 places Finish line: 0:45:06 Finish hour: 09:45:30 Finish place : 60 X 3 places
Split Times
97790
0:45:51
00:45:06
0:44:22
Antonio Ruiz Roman
00:44:22 (Tr: 0:44:22)
David Rivas Palma
00:44:52 (Tr: 0:44:52)
i
Jose Tovar Lopez
00:44:57 (Tr: 0:44:57) |
|||||||