L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 61 | 3111 | Francisco javier Fernandez Soriano | 0:45:23 | |||
Real t.: 00:45:23 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:45:47 Cat:VT3 Category place: 2 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: independiente SWIM: 0:19:33 Hour SWIM : 09:19:57 Place SWIM : 55 - TR1: 0:20:50 Hour TR1 : 09:21:14 Place TR1 : 57 Y 2 places Finish line: 0:45:23 Finish hour: 09:45:47 Finish place : 61 Y 4 places
Split Times
155980
0:46:33
00:45:23
0:44:12
i
Sergi Sanchez Chicon
00:45:26 (Tr: 0:45:26)
Marc Uriarte Cullere
00:45:41 (Tr: 0:45:41)
Arnau Cusó
00:45:46 (Tr: 0:45:46)
i
Philip Haskins
00:45:58 (Tr: 0:45:58)
Lluis Muñoz Lannes
00:46:22 (Tr: 0:46:22)
i
Nicolas Fricou
00:46:33 (Tr: 0:46:33) |
|||||||
62 | 62 | 8031 |
i
|
Sergi Sanchez Chicon | 0:45:26 | ||
Real t.: 00:45:26 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:45:50 Cat:ABSOLUT Category place: 18 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:19:39 Hour SWIM : 09:20:03 Place SWIM : 56 - TR1: 0:20:49 Hour TR1 : 09:21:13 Place TR1 : 56 Z Finish line: 0:45:26 Finish hour: 09:45:50 Finish place : 62 Y 6 places
Split Times
148170
0:46:33
00:45:26
0:44:19
Francisco javier Fernandez Soriano
00:45:23 (Tr: 0:45:23)
Marc Uriarte Cullere
00:45:41 (Tr: 0:45:41)
Arnau Cusó
00:45:46 (Tr: 0:45:46)
i
Philip Haskins
00:45:58 (Tr: 0:45:58)
Lluis Muñoz Lannes
00:46:22 (Tr: 0:46:22)
i
Nicolas Fricou
00:46:33 (Tr: 0:46:33) |
|||||||
63 | 63 | 3340 | Marc Uriarte Cullere | 0:45:41 | |||
Real t.: 00:45:41 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:46:05 Cat:VT2 Category place: 11 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: club triatlo cornella SWIM: 0:21:23 Hour SWIM : 09:21:47 Place SWIM : 66 - TR1: 0:22:22 Hour TR1 : 09:22:46 Place TR1 : 67 Y 1 place Finish line: 0:45:41 Finish hour: 09:46:05 Finish place : 63 X 4 places
Split Times
114620
0:46:33
00:45:41
0:44:49
Francisco javier Fernandez Soriano
00:45:23 (Tr: 0:45:23)
i
Sergi Sanchez Chicon
00:45:26 (Tr: 0:45:26)
Arnau Cusó
00:45:46 (Tr: 0:45:46)
i
Philip Haskins
00:45:58 (Tr: 0:45:58)
Lluis Muñoz Lannes
00:46:22 (Tr: 0:46:22)
i
Nicolas Fricou
00:46:33 (Tr: 0:46:33) |
|||||||
64 | 64 | 8069 | Arnau Cusó | 0:45:46 | |||
Real t.: 00:45:46 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:46:10 Cat:VT1 Category place: 21 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:22:33 Hour SWIM : 09:22:57 Place SWIM : 83 - TR1: 0:24:14 Hour TR1 : 09:24:38 Place TR1 : 83 Z Finish line: 0:45:46 Finish hour: 09:46:10 Finish place : 64 X 19 places
Split Times
103730
0:46:33
00:45:46
0:44:59
Francisco javier Fernandez Soriano
00:45:23 (Tr: 0:45:23)
i
Sergi Sanchez Chicon
00:45:26 (Tr: 0:45:26)
Marc Uriarte Cullere
00:45:41 (Tr: 0:45:41)
i
Philip Haskins
00:45:58 (Tr: 0:45:58)
Lluis Muñoz Lannes
00:46:22 (Tr: 0:46:22)
i
Nicolas Fricou
00:46:33 (Tr: 0:46:33) |
|||||||
65 | 65 | 8022 |
i
|
Philip Haskins | 0:45:58 | ||
Real t.: 00:45:58 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:46:22 Cat:VT2 Category place: 12 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:20:15 Hour SWIM : 09:20:39 Place SWIM : 60 - TR1: 0:20:58 Hour TR1 : 09:21:22 Place TR1 : 59 X 1 place Finish line: 0:45:58 Finish hour: 09:46:22 Finish place : 65 Y 6 places
Split Times
124190
0:46:55
00:45:58
0:45:02
Francisco javier Fernandez Soriano
00:45:23 (Tr: 0:45:23)
i
Sergi Sanchez Chicon
00:45:26 (Tr: 0:45:26)
Marc Uriarte Cullere
00:45:41 (Tr: 0:45:41)
Arnau Cusó
00:45:46 (Tr: 0:45:46)
Lluis Muñoz Lannes
00:46:22 (Tr: 0:46:22)
i
Nicolas Fricou
00:46:33 (Tr: 0:46:33)
i
Biel Vives I Serrano
00:46:55 (Tr: 0:46:55) |
|||||||
66 | 66 | 3729 | Lluis Muñoz Lannes | 0:46:22 | |||
Real t.: 00:46:22 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:46:46 Cat:VT1 Category place: 22 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: c.n. sabadell SWIM: 0:22:55 Hour SWIM : 09:23:19 Place SWIM : 87 - TR1: 0:23:37 Hour TR1 : 09:24:01 Place TR1 : 81 X 6 places Finish line: 0:46:22 Finish hour: 09:46:46 Finish place : 66 X 15 places
Split Times
100650
0:47:08
00:46:22
0:45:36
Marc Uriarte Cullere
00:45:41 (Tr: 0:45:41)
Arnau Cusó
00:45:46 (Tr: 0:45:46)
i
Philip Haskins
00:45:58 (Tr: 0:45:58)
i
Nicolas Fricou
00:46:33 (Tr: 0:46:33)
i
Biel Vives I Serrano
00:46:55 (Tr: 0:46:55)
i
Edu Molina
00:47:08 (Tr: 0:47:08) |
|||||||
67 | 67 | 5427 |
i
|
Nicolas Fricou | 0:46:33 | ||
Real t.: 00:46:33 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:46:57 Cat:VT1 Category place: 23 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: independiente SWIM: 0:21:20 Hour SWIM : 09:21:44 Place SWIM : 65 - TR1: 0:22:18 Hour TR1 : 09:22:42 Place TR1 : 66 Y 1 place Finish line: 0:46:33 Finish hour: 09:46:57 Finish place : 67 Y 1 place
Split Times
103730
0:47:21
00:46:33
0:45:46
Arnau Cusó
00:45:46 (Tr: 0:45:46)
i
Philip Haskins
00:45:58 (Tr: 0:45:58)
Lluis Muñoz Lannes
00:46:22 (Tr: 0:46:22)
i
Biel Vives I Serrano
00:46:55 (Tr: 0:46:55)
i
Edu Molina
00:47:08 (Tr: 0:47:08)
i
Abel Gonzalez Torres
00:47:15 (Tr: 0:47:15) |
|||||||
68 | 68 | 8017 |
i
|
Biel Vives I Serrano | 0:46:55 | ||
Real t.: 00:46:55 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:47:19 Cat:ABSOLUT Category place: 19 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:19:41 Hour SWIM : 09:20:05 Place SWIM : 57 - TR1: 0:21:07 Hour TR1 : 09:21:31 Place TR1 : 61 Y 4 places Finish line: 0:46:55 Finish hour: 09:47:19 Finish place : 68 Y 7 places
Split Times
124190
0:47:51
00:46:55
0:45:58
i
Philip Haskins
00:45:58 (Tr: 0:45:58)
Lluis Muñoz Lannes
00:46:22 (Tr: 0:46:22)
i
Nicolas Fricou
00:46:33 (Tr: 0:46:33)
i
Edu Molina
00:47:08 (Tr: 0:47:08)
i
Abel Gonzalez Torres
00:47:15 (Tr: 0:47:15)
Pablo Mas Tous
00:47:44 (Tr: 0:47:44) |
|||||||
69 | 69 | 8020 |
i
|
Edu Molina | 0:47:08 | ||
Real t.: 00:47:08 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:47:32 Cat:ABSOLUT Category place: 20 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:19:32 Hour SWIM : 09:19:56 Place SWIM : 54 - TR1: 0:20:53 Hour TR1 : 09:21:17 Place TR1 : 58 Y 4 places Finish line: 0:47:08 Finish hour: 09:47:32 Finish place : 69 Y 11 places
Split Times
132110
0:48:08
00:47:08
0:46:07
Lluis Muñoz Lannes
00:46:22 (Tr: 0:46:22)
i
Nicolas Fricou
00:46:33 (Tr: 0:46:33)
i
Biel Vives I Serrano
00:46:55 (Tr: 0:46:55)
i
Abel Gonzalez Torres
00:47:15 (Tr: 0:47:15)
Pablo Mas Tous
00:47:44 (Tr: 0:47:44)
Juan luis Vera Castillo
00:48:08 (Tr: 0:48:08) |
|||||||
70 | 70 | 8065 |
i
|
Abel Gonzalez Torres | 0:47:15 | ||
Real t.: 00:47:15 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:47:39 Cat:VT1 Category place: 24 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:21:55 Hour SWIM : 09:22:19 Place SWIM : 77 - TR1: 0:23:22 Hour TR1 : 09:23:46 Place TR1 : 76 X 1 place Finish line: 0:47:15 Finish hour: 09:47:39 Finish place : 70 X 6 places
Split Times
141900
0:48:20
00:47:15
0:46:11
Lluis Muñoz Lannes
00:46:22 (Tr: 0:46:22)
i
Nicolas Fricou
00:46:33 (Tr: 0:46:33)
i
Biel Vives I Serrano
00:46:55 (Tr: 0:46:55)
i
Edu Molina
00:47:08 (Tr: 0:47:08)
Pablo Mas Tous
00:47:44 (Tr: 0:47:44)
Juan luis Vera Castillo
00:48:08 (Tr: 0:48:08)
i
Dmitry Papusha
00:48:20 (Tr: 0:48:20) |
|||||||
71 | 71 | 8049 | Pablo Mas Tous | 0:47:44 | |||
Real t.: 00:47:44 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:48:08 Cat:ABSOLUT Category place: 21 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:24:00 Hour SWIM : 09:24:24 Place SWIM : 95 - TR1: 0:26:46 Hour TR1 : 09:27:10 Place TR1 : 101 Y 6 places Finish line: 0:47:44 Finish hour: 09:48:08 Finish place : 71 X 30 places
Split Times
109230
0:48:34
00:47:44
0:46:55
i
Biel Vives I Serrano
00:46:55 (Tr: 0:46:55)
i
Edu Molina
00:47:08 (Tr: 0:47:08)
i
Abel Gonzalez Torres
00:47:15 (Tr: 0:47:15)
Juan luis Vera Castillo
00:48:08 (Tr: 0:48:08)
i
Dmitry Papusha
00:48:20 (Tr: 0:48:20)
Salvador Perez Cayuela
00:48:23 (Tr: 0:48:23)
Ralf Rascher
00:48:30 (Tr: 0:48:30) |
|||||||
72 | 72 | 2039 | Juan luis Vera Castillo | 0:48:08 | |||
Real t.: 00:48:08 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:48:32 Cat:VT1 Category place: 25 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: club triatlo cornella SWIM: 0:23:15 Hour SWIM : 09:23:39 Place SWIM : 90 - TR1: 0:24:32 Hour TR1 : 09:24:56 Place TR1 : 88 X 2 places Finish line: 0:48:08 Finish hour: 09:48:32 Finish place : 72 X 16 places
Split Times
132110
0:49:08
00:48:08
0:47:08
i
Edu Molina
00:47:08 (Tr: 0:47:08)
i
Abel Gonzalez Torres
00:47:15 (Tr: 0:47:15)
Pablo Mas Tous
00:47:44 (Tr: 0:47:44)
i
Dmitry Papusha
00:48:20 (Tr: 0:48:20)
Salvador Perez Cayuela
00:48:23 (Tr: 0:48:23)
Ralf Rascher
00:48:30 (Tr: 0:48:30)
i
Jorge Paladella Frigolà
00:48:59 (Tr: 0:48:59)
i
Alejandro De Roca Jorda
00:49:03 (Tr: 0:49:03) |
|||||||
73 | 73 | 2957 |
i
|
Dmitry Papusha | 0:48:20 | ||
Real t.: 00:48:20 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:48:44 Cat:ABSOLUT Category place: 22 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: independiente SWIM: 0:22:53 Hour SWIM : 09:23:17 Place SWIM : 86 - TR1: 0:24:14 Hour TR1 : 09:24:38 Place TR1 : 84 X 2 places Finish line: 0:48:20 Finish hour: 09:48:44 Finish place : 73 X 11 places
Split Times
141900
0:49:24
00:48:20
0:47:15
i
Abel Gonzalez Torres
00:47:15 (Tr: 0:47:15)
Pablo Mas Tous
00:47:44 (Tr: 0:47:44)
Juan luis Vera Castillo
00:48:08 (Tr: 0:48:08)
Salvador Perez Cayuela
00:48:23 (Tr: 0:48:23)
Ralf Rascher
00:48:30 (Tr: 0:48:30)
i
Jorge Paladella Frigolà
00:48:59 (Tr: 0:48:59)
i
Alejandro De Roca Jorda
00:49:03 (Tr: 0:49:03)
Oscar luis Morales Perez
00:49:10 (Tr: 0:49:10)
i
Edu Guillen Ruiz
00:49:16 (Tr: 0:49:16)
Macià Montoliu Sans
00:49:17 (Tr: 0:49:17) |
|||||||
74 | 74 | 830 | Salvador Perez Cayuela | 0:48:23 | |||
Real t.: 00:48:23 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:48:47 Cat:VT3 Category place: 3 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: prat triatlo 1994 SWIM: 0:18:24 Hour SWIM : 09:18:48 Place SWIM : 39 - TR1: 0:19:25 Hour TR1 : 09:19:49 Place TR1 : 41 Y 2 places Finish line: 0:48:23 Finish hour: 09:48:47 Finish place : 74 Y 33 places
Split Times
88660
0:49:03
00:48:23
0:47:43
Pablo Mas Tous
00:47:44 (Tr: 0:47:44)
Juan luis Vera Castillo
00:48:08 (Tr: 0:48:08)
i
Dmitry Papusha
00:48:20 (Tr: 0:48:20)
Ralf Rascher
00:48:30 (Tr: 0:48:30)
i
Jorge Paladella Frigolà
00:48:59 (Tr: 0:48:59)
i
Alejandro De Roca Jorda
00:49:03 (Tr: 0:49:03) |
|||||||
75 | 75 | 2689 | Ralf Rascher | 0:48:30 | |||
Real t.: 00:48:30 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:48:54 Cat:VT2 Category place: 13 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: c.e. cerdanyola a.t. SWIM: No data Hour SWIM: No data Place SWIM : - - TR1: No data Hour TR1: No data Place TR1 : - - Finish line: 0:48:30 Finish hour: 09:48:54 Finish place : 75 -
Split Times
87560
0:49:10
00:48:30
0:47:51
Juan luis Vera Castillo
00:48:08 (Tr: 0:48:08)
i
Dmitry Papusha
00:48:20 (Tr: 0:48:20)
Salvador Perez Cayuela
00:48:23 (Tr: 0:48:23)
i
Jorge Paladella Frigolà
00:48:59 (Tr: 0:48:59)
i
Alejandro De Roca Jorda
00:49:03 (Tr: 0:49:03)
Oscar luis Morales Perez
00:49:10 (Tr: 0:49:10) |
|||||||
76 | 76 | 1196 |
i
|
Jorge Paladella Frigolà | 0:48:59 | ||
Real t.: 00:48:59 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:49:23 Cat:VT2 Category place: 14 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: c.e. no te pares SWIM: 0:21:44 Hour SWIM : 09:22:08 Place SWIM : 70 - TR1: 0:23:34 Hour TR1 : 09:23:58 Place TR1 : 80 Y 10 places Finish line: 0:48:59 Finish hour: 09:49:23 Finish place : 76 X 4 places
Split Times
87450
0:49:39
00:48:59
0:48:20
i
Dmitry Papusha
00:48:20 (Tr: 0:48:20)
Salvador Perez Cayuela
00:48:23 (Tr: 0:48:23)
Ralf Rascher
00:48:30 (Tr: 0:48:30)
i
Alejandro De Roca Jorda
00:49:03 (Tr: 0:49:03)
Oscar luis Morales Perez
00:49:10 (Tr: 0:49:10)
i
Edu Guillen Ruiz
00:49:16 (Tr: 0:49:16)
Macià Montoliu Sans
00:49:17 (Tr: 0:49:17) |
|||||||
77 | 77 | 8016 |
i
|
Alejandro De Roca Jorda | 0:49:03 | ||
Real t.: 00:49:03 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:49:27 Cat:VT2 Category place: 15 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:17:13 Hour SWIM : 09:17:37 Place SWIM : 27 - TR1: 0:18:17 Hour TR1 : 09:18:41 Place TR1 : 31 Y 4 places Finish line: 0:49:03 Finish hour: 09:49:27 Finish place : 77 Y 46 places
Split Times
88660
0:49:44
00:49:03
0:48:23
Salvador Perez Cayuela
00:48:23 (Tr: 0:48:23)
Ralf Rascher
00:48:30 (Tr: 0:48:30)
i
Jorge Paladella Frigolà
00:48:59 (Tr: 0:48:59)
Oscar luis Morales Perez
00:49:10 (Tr: 0:49:10)
i
Edu Guillen Ruiz
00:49:16 (Tr: 0:49:16)
Macià Montoliu Sans
00:49:17 (Tr: 0:49:17)
Jordi Fargas Fàbregas
00:49:41 (Tr: 0:49:41) |
|||||||
78 | 78 | 8064 | Oscar luis Morales Perez | 0:49:10 | |||
Real t.: 00:49:10 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:49:34 Cat:VT2 Category place: 16 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:21:55 Hour SWIM : 09:22:19 Place SWIM : 76 - TR1: 0:22:59 Hour TR1 : 09:23:23 Place TR1 : 74 X 2 places Finish line: 0:49:10 Finish hour: 09:49:34 Finish place : 78 Y 4 places
Split Times
87560
0:49:50
00:49:10
0:48:30
Ralf Rascher
00:48:30 (Tr: 0:48:30)
i
Jorge Paladella Frigolà
00:48:59 (Tr: 0:48:59)
i
Alejandro De Roca Jorda
00:49:03 (Tr: 0:49:03)
i
Edu Guillen Ruiz
00:49:16 (Tr: 0:49:16)
Macià Montoliu Sans
00:49:17 (Tr: 0:49:17)
Jordi Fargas Fàbregas
00:49:41 (Tr: 0:49:41)
Marco Peña Basurto
00:49:48 (Tr: 0:49:48) |
|||||||
79 | 79 | 2008 |
i
|
Edu Guillen Ruiz | 0:49:16 | ||
Real t.: 00:49:16 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:49:40 Cat:VT2 Category place: 17 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: c.n. castellet triatlo SWIM: 0:21:33 Hour SWIM : 09:21:57 Place SWIM : 68 - TR1: 0:22:50 Hour TR1 : 09:23:14 Place TR1 : 72 Y 4 places Finish line: 0:49:16 Finish hour: 09:49:40 Finish place : 79 Y 7 places
Split Times
72270
0:49:48
00:49:16
0:48:43
i
Jorge Paladella Frigolà
00:48:59 (Tr: 0:48:59)
i
Alejandro De Roca Jorda
00:49:03 (Tr: 0:49:03)
Oscar luis Morales Perez
00:49:10 (Tr: 0:49:10)
Macià Montoliu Sans
00:49:17 (Tr: 0:49:17)
Jordi Fargas Fàbregas
00:49:41 (Tr: 0:49:41)
Marco Peña Basurto
00:49:48 (Tr: 0:49:48) |
|||||||
80 | 80 | 2668 | Macià Montoliu Sans | 0:49:17 | |||
Real t.: 00:49:17 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:49:41 Cat:JV Category place: 4 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: transtriatlon SWIM: 0:19:44 Hour SWIM : 09:20:08 Place SWIM : 58 - TR1: 0:21:17 Hour TR1 : 09:21:41 Place TR1 : 62 Y 4 places Finish line: 0:49:17 Finish hour: 09:49:41 Finish place : 80 Y 18 places
Split Times
74360
0:49:51
00:49:17
0:48:43
i
Jorge Paladella Frigolà
00:48:59 (Tr: 0:48:59)
i
Alejandro De Roca Jorda
00:49:03 (Tr: 0:49:03)
Oscar luis Morales Perez
00:49:10 (Tr: 0:49:10)
i
Edu Guillen Ruiz
00:49:16 (Tr: 0:49:16)
Jordi Fargas Fàbregas
00:49:41 (Tr: 0:49:41)
Marco Peña Basurto
00:49:48 (Tr: 0:49:48)
i
Raúl García Domínguez
00:49:51 (Tr: 0:49:51) |
|||||||
81 | 81 | 2711 | Jordi Fargas Fàbregas | 0:49:41 | |||
Real t.: 00:49:41 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:50:05 Cat:ABSOLUT Category place: 23 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: salou triatló costa daurada SWIM: 0:23:21 Hour SWIM : 09:23:45 Place SWIM : 91 - TR1: 0:24:59 Hour TR1 : 09:25:23 Place TR1 : 92 Y 1 place Finish line: 0:49:41 Finish hour: 09:50:05 Finish place : 81 X 11 places
Split Times
66990
0:50:11
00:49:41
0:49:10
Oscar luis Morales Perez
00:49:10 (Tr: 0:49:10)
i
Edu Guillen Ruiz
00:49:16 (Tr: 0:49:16)
Macià Montoliu Sans
00:49:17 (Tr: 0:49:17)
Marco Peña Basurto
00:49:48 (Tr: 0:49:48)
i
Raúl García Domínguez
00:49:51 (Tr: 0:49:51)
i
Andrea Macri
00:50:06 (Tr: 0:50:06) |
|||||||
82 | 82 | 2673 | Marco Peña Basurto | 0:49:48 | |||
Real t.: 00:49:48 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:50:12 Cat:VT2 Category place: 18 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: club esportiu z5 SWIM: 0:24:52 Hour SWIM : 09:25:16 Place SWIM : 101 - TR1: 0:27:21 Hour TR1 : 09:27:45 Place TR1 : 104 Y 3 places Finish line: 0:49:48 Finish hour: 09:50:12 Finish place : 82 X 22 places
Split Times
72270
0:50:21
00:49:48
0:49:16
i
Edu Guillen Ruiz
00:49:16 (Tr: 0:49:16)
Macià Montoliu Sans
00:49:17 (Tr: 0:49:17)
Jordi Fargas Fàbregas
00:49:41 (Tr: 0:49:41)
i
Raúl García Domínguez
00:49:51 (Tr: 0:49:51)
i
Andrea Macri
00:50:06 (Tr: 0:50:06)
i
Francesc Navarro Platero
00:50:16 (Tr: 0:50:16) |
|||||||
83 | 83 | 8060 |
i
|
Raúl García Domínguez | 0:49:51 | ||
Real t.: 00:49:51 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:50:15 Cat:VT1 Category place: 26 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:22:33 Hour SWIM : 09:22:57 Place SWIM : 84 - TR1: 0:23:44 Hour TR1 : 09:24:08 Place TR1 : 82 X 2 places Finish line: 0:49:51 Finish hour: 09:50:15 Finish place : 83 Y 1 place
Split Times
99330
0:50:36
00:49:51
0:49:06
Oscar luis Morales Perez
00:49:10 (Tr: 0:49:10)
i
Edu Guillen Ruiz
00:49:16 (Tr: 0:49:16)
Macià Montoliu Sans
00:49:17 (Tr: 0:49:17)
Jordi Fargas Fàbregas
00:49:41 (Tr: 0:49:41)
Marco Peña Basurto
00:49:48 (Tr: 0:49:48)
i
Andrea Macri
00:50:06 (Tr: 0:50:06)
i
Francesc Navarro Platero
00:50:16 (Tr: 0:50:16)
Alberto De La Cruz
00:50:36 (Tr: 0:50:36) |
|||||||
84 | 84 | 8053 |
i
|
Andrea Macri | 0:50:06 | ||
Real t.: 00:50:06 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:50:30 Cat:VT2 Category place: 19 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:21:46 Hour SWIM : 09:22:10 Place SWIM : 73 - TR1: 0:22:33 Hour TR1 : 09:22:57 Place TR1 : 68 X 5 places Finish line: 0:50:06 Finish hour: 09:50:30 Finish place : 84 Y 16 places
Split Times
106920
0:50:55
00:50:06
0:49:18
Jordi Fargas Fàbregas
00:49:41 (Tr: 0:49:41)
Marco Peña Basurto
00:49:48 (Tr: 0:49:48)
i
Raúl García Domínguez
00:49:51 (Tr: 0:49:51)
i
Francesc Navarro Platero
00:50:16 (Tr: 0:50:16)
Alberto De La Cruz
00:50:36 (Tr: 0:50:36)
i
Ruben Cano Garcia
00:50:55 (Tr: 0:50:55) |
|||||||
85 | 85 | 3401 |
i
|
Francesc Navarro Platero | 0:50:16 | ||
Real t.: 00:50:16 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:50:40 Cat:VT3 Category place: 4 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: SWIM: 0:24:06 Hour SWIM : 09:24:30 Place SWIM : 97 - TR1: 0:25:47 Hour TR1 : 09:26:11 Place TR1 : 96 X 1 place Finish line: 0:50:16 Finish hour: 09:50:40 Finish place : 85 X 11 places
Split Times
99000
0:51:01
00:50:16
0:49:31
Jordi Fargas Fàbregas
00:49:41 (Tr: 0:49:41)
Marco Peña Basurto
00:49:48 (Tr: 0:49:48)
i
Raúl García Domínguez
00:49:51 (Tr: 0:49:51)
i
Andrea Macri
00:50:06 (Tr: 0:50:06)
Alberto De La Cruz
00:50:36 (Tr: 0:50:36)
i
Ruben Cano Garcia
00:50:55 (Tr: 0:50:55)
i
Juan Pairo Ramos
00:51:01 (Tr: 0:51:01) |
|||||||
86 | 86 | 8061 | Alberto De La Cruz | 0:50:36 | |||
Real t.: 00:50:36 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:51:00 Cat:VT1 Category place: 27 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:24:31 Hour SWIM : 09:24:55 Place SWIM : 98 - TR1: 0:25:34 Hour TR1 : 09:25:58 Place TR1 : 95 X 3 places Finish line: 0:50:36 Finish hour: 09:51:00 Finish place : 86 X 9 places
Split Times
99330
0:51:21
00:50:36
0:49:51
i
Raúl García Domínguez
00:49:51 (Tr: 0:49:51)
i
Andrea Macri
00:50:06 (Tr: 0:50:06)
i
Francesc Navarro Platero
00:50:16 (Tr: 0:50:16)
i
Ruben Cano Garcia
00:50:55 (Tr: 0:50:55)
i
Juan Pairo Ramos
00:51:01 (Tr: 0:51:01)
i
Joan manel Garcia Méndez
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
Jaume Morgades Vidal
00:51:14 (Tr: 0:51:14) |
|||||||
87 | 87 | 8008 |
i
|
Ruben Cano Garcia | 0:50:55 | ||
Real t.: 00:50:55 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:51:19 Cat:VT1 Category place: 28 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:23:14 Hour SWIM : 09:23:38 Place SWIM : 89 - TR1: 0:25:50 Hour TR1 : 09:26:14 Place TR1 : 97 Y 8 places Finish line: 0:50:55 Finish hour: 09:51:19 Finish place : 87 X 10 places
Split Times
106920
0:51:43
00:50:55
0:50:06
i
Andrea Macri
00:50:06 (Tr: 0:50:06)
i
Francesc Navarro Platero
00:50:16 (Tr: 0:50:16)
Alberto De La Cruz
00:50:36 (Tr: 0:50:36)
i
Juan Pairo Ramos
00:51:01 (Tr: 0:51:01)
i
Joan manel Garcia Méndez
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
Jaume Morgades Vidal
00:51:14 (Tr: 0:51:14) |
|||||||
88 | 88 | 8037 |
i
|
Juan Pairo Ramos | 0:51:01 | ||
Real t.: 00:51:01 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:51:25 Cat:ABSOLUT Category place: 24 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:21:33 Hour SWIM : 09:21:57 Place SWIM : 69 - TR1: 0:22:42 Hour TR1 : 09:23:06 Place TR1 : 70 Y 1 place Finish line: 0:51:01 Finish hour: 09:51:25 Finish place : 88 Y 18 places
Split Times
99000
0:51:46
00:51:01
0:50:16
i
Francesc Navarro Platero
00:50:16 (Tr: 0:50:16)
Alberto De La Cruz
00:50:36 (Tr: 0:50:36)
i
Ruben Cano Garcia
00:50:55 (Tr: 0:50:55)
i
Joan manel Garcia Méndez
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
Jaume Morgades Vidal
00:51:14 (Tr: 0:51:14) |
|||||||
89 | 89 | 8015 |
i
|
Joan manel Garcia Méndez | 0:51:08 | ||
Real t.: 00:51:08 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:51:32 Cat:SUB23 Category place: 6 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:23:58 Hour SWIM : 09:24:22 Place SWIM : 94 - TR1: 0:25:57 Hour TR1 : 09:26:21 Place TR1 : 99 Y 5 places Finish line: 0:51:08 Finish hour: 09:51:32 Finish place : 89 X 10 places
Split Times
71170
0:51:41
00:51:08
0:50:36
Alberto De La Cruz
00:50:36 (Tr: 0:50:36)
i
Ruben Cano Garcia
00:50:55 (Tr: 0:50:55)
i
Juan Pairo Ramos
00:51:01 (Tr: 0:51:01)
Jaume Morgades Vidal
00:51:14 (Tr: 0:51:14) |
|||||||
90 | 90 | 1938 | Jaume Morgades Vidal | 0:51:14 | |||
Real t.: 00:51:14 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:51:38 Cat:VT3 Category place: 5 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: c.e. penedes costa daurada SWIM: 0:20:41 Hour SWIM : 09:21:05 Place SWIM : 63 - TR1: 0:22:15 Hour TR1 : 09:22:39 Place TR1 : 65 Y 2 places Finish line: 0:51:14 Finish hour: 09:51:38 Finish place : 90 Y 25 places
Split Times
42350
0:51:33
00:51:14
0:50:55
i
Ruben Cano Garcia
00:50:55 (Tr: 0:50:55)
i
Juan Pairo Ramos
00:51:01 (Tr: 0:51:01)
i
Joan manel Garcia Méndez
00:51:08 (Tr: 0:51:08) |
|||||||