L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
91 | 91 | 1180 | Daniel Hernández Pérez | 0:51:22 | |||
Real t.: 00:51:22 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:51:46 Cat:VT2 Category place: 20 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: club triatlo sabadell SWIM: 0:22:21 Hour SWIM : 09:22:45 Place SWIM : 81 - TR1: 0:23:28 Hour TR1 : 09:23:52 Place TR1 : 77 X 4 places Finish line: 0:51:22 Finish hour: 09:51:46 Finish place : 91 Y 14 places
Split Times
435820
0:54:40
00:51:22
0:48:04
i
Alejandro López González
00:52:04 (Tr: 0:52:04)
Andreu Collado Lopez
00:52:26 (Tr: 0:52:26)
i
Felipe Rodriguez Hernandez
00:53:21 (Tr: 0:53:21)
Jaume Carol Rubau
00:53:30 (Tr: 0:53:30)
i
Raúl Uviña Del Rey
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Luis miguel Bermudez Sanchez
00:54:40 (Tr: 0:54:40) |
|||||||
92 | 92 | 8005 |
i
|
Alejandro López González | 0:52:04 | ||
Real t.: 00:52:04 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:52:28 Cat:ABSOLUT Category place: 25 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:22:51 Hour SWIM : 09:23:15 Place SWIM : 85 - TR1: 0:24:26 Hour TR1 : 09:24:50 Place TR1 : 85 Z Finish line: 0:52:04 Finish hour: 09:52:28 Finish place : 92 Y 7 places
Split Times
343310
0:54:40
00:52:04
0:49:28
Daniel Hernández Pérez
00:51:22 (Tr: 0:51:22)
Andreu Collado Lopez
00:52:26 (Tr: 0:52:26)
i
Felipe Rodriguez Hernandez
00:53:21 (Tr: 0:53:21)
Jaume Carol Rubau
00:53:30 (Tr: 0:53:30)
i
Raúl Uviña Del Rey
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Luis miguel Bermudez Sanchez
00:54:40 (Tr: 0:54:40) |
|||||||
93 | 93 | 8057 | Andreu Collado Lopez | 0:52:26 | |||
Real t.: 00:52:26 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:52:50 Cat:VT2 Category place: 21 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:24:35 Hour SWIM : 09:24:59 Place SWIM : 99 - TR1: 0:26:08 Hour TR1 : 09:26:32 Place TR1 : 100 Y 1 place Finish line: 0:52:26 Finish hour: 09:52:50 Finish place : 93 X 7 places
Split Times
294910
0:54:40
00:52:26
0:50:12
Daniel Hernández Pérez
00:51:22 (Tr: 0:51:22)
i
Alejandro López González
00:52:04 (Tr: 0:52:04)
i
Felipe Rodriguez Hernandez
00:53:21 (Tr: 0:53:21)
Jaume Carol Rubau
00:53:30 (Tr: 0:53:30)
i
Raúl Uviña Del Rey
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Luis miguel Bermudez Sanchez
00:54:40 (Tr: 0:54:40) |
|||||||
94 | 94 | 8034 |
i
|
Felipe Rodriguez Hernandez | 0:53:21 | ||
Real t.: 00:53:21 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:53:45 Cat:VT2 Category place: 22 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: No data Hour SWIM: No data Place SWIM : - - TR1: 0:26:48 Hour TR1 : 09:27:12 Place TR1 : 102 - Finish line: 0:53:21 Finish hour: 09:53:45 Finish place : 94 X 8 places
Split Times
261910
0:55:20
00:53:21
0:51:22
Daniel Hernández Pérez
00:51:22 (Tr: 0:51:22)
i
Alejandro López González
00:52:04 (Tr: 0:52:04)
Andreu Collado Lopez
00:52:26 (Tr: 0:52:26)
Jaume Carol Rubau
00:53:30 (Tr: 0:53:30)
i
Raúl Uviña Del Rey
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Luis miguel Bermudez Sanchez
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Jonathan Peral Buendia
00:55:13 (Tr: 0:55:13)
i
Adrián Ibáñez Ahmad
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
Javier Ibañez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
David Ibáñez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17) |
|||||||
95 | 95 | 8051 | Jaume Carol Rubau | 0:53:30 | |||
Real t.: 00:53:30 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:53:54 Cat:VT3 Category place: 6 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:23:50 Hour SWIM : 09:24:14 Place SWIM : 93 - TR1: 0:25:55 Hour TR1 : 09:26:19 Place TR1 : 98 Y 5 places Finish line: 0:53:30 Finish hour: 09:53:54 Finish place : 95 X 3 places
Split Times
226930
0:55:13
00:53:30
0:51:47
i
Alejandro López González
00:52:04 (Tr: 0:52:04)
Andreu Collado Lopez
00:52:26 (Tr: 0:52:26)
i
Felipe Rodriguez Hernandez
00:53:21 (Tr: 0:53:21)
i
Raúl Uviña Del Rey
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Luis miguel Bermudez Sanchez
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Jonathan Peral Buendia
00:55:13 (Tr: 0:55:13) |
|||||||
96 | 96 | 717 |
i
|
Raúl Uviña Del Rey | 0:54:40 | ||
Real t.: 00:54:40 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:55:04 Cat:VT1 Category place: 29 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: c.e. penedes costa daurada SWIM: 0:23:13 Hour SWIM : 09:23:37 Place SWIM : 88 - TR1: 0:24:43 Hour TR1 : 09:25:07 Place TR1 : 89 Y 1 place Finish line: 0:54:40 Finish hour: 09:55:04 Finish place : 96 Y 7 places
Split Times
293260
0:56:53
00:54:40
0:52:26
Andreu Collado Lopez
00:52:26 (Tr: 0:52:26)
i
Felipe Rodriguez Hernandez
00:53:21 (Tr: 0:53:21)
Jaume Carol Rubau
00:53:30 (Tr: 0:53:30)
Luis miguel Bermudez Sanchez
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Jonathan Peral Buendia
00:55:13 (Tr: 0:55:13)
i
Adrián Ibáñez Ahmad
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
Javier Ibañez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
David Ibáñez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
José maria Guillen Ruiz
00:55:34 (Tr: 0:55:34) |
|||||||
97 | 97 | 3348 | Luis miguel Bermudez Sanchez | 0:54:40 | |||
Real t.: 00:54:40 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:55:04 Cat:VT1 Category place: 30 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: SWIM: 0:23:46 Hour SWIM : 09:24:10 Place SWIM : 92 - TR1: 0:25:21 Hour TR1 : 09:25:45 Place TR1 : 94 Y 2 places Finish line: 0:54:40 Finish hour: 09:55:04 Finish place : 97 Y 3 places
Split Times
173910
0:56:00
00:54:40
0:53:21
i
Felipe Rodriguez Hernandez
00:53:21 (Tr: 0:53:21)
Jaume Carol Rubau
00:53:30 (Tr: 0:53:30)
i
Raúl Uviña Del Rey
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Jonathan Peral Buendia
00:55:13 (Tr: 0:55:13)
i
Adrián Ibáñez Ahmad
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
Javier Ibañez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
David Ibáñez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
José maria Guillen Ruiz
00:55:34 (Tr: 0:55:34) |
|||||||
98 | 98 | 8039 | Jonathan Peral Buendia | 0:55:13 | |||
Real t.: 00:55:13 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:55:37 Cat:VT1 Category place: 31 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:27:00 Hour SWIM : 09:27:24 Place SWIM : 103 - TR1: 0:30:44 Hour TR1 : 09:31:08 Place TR1 : 106 Y 3 places Finish line: 0:55:13 Finish hour: 09:55:37 Finish place : 98 X 8 places
Split Times
226930
0:56:56
00:55:13
0:53:30
Jaume Carol Rubau
00:53:30 (Tr: 0:53:30)
i
Raúl Uviña Del Rey
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Luis miguel Bermudez Sanchez
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
i
Adrián Ibáñez Ahmad
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
Javier Ibañez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
David Ibáñez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
José maria Guillen Ruiz
00:55:34 (Tr: 0:55:34) |
|||||||
99 | 99 | 8033 |
i
|
Adrián Ibáñez Ahmad | 0:55:17 | ||
Real t.: 00:55:17 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:55:41 Cat:JV Category place: 5 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:22:28 Hour SWIM : 09:22:52 Place SWIM : 82 - TR1: 0:24:29 Hour TR1 : 09:24:53 Place TR1 : 86 Y 4 places Finish line: 0:55:17 Finish hour: 09:55:41 Finish place : 99 Y 13 places
Split Times
81070
0:55:53
00:55:17
0:54:40
i
Raúl Uviña Del Rey
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Luis miguel Bermudez Sanchez
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Jonathan Peral Buendia
00:55:13 (Tr: 0:55:13)
i
Javier Ibañez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
David Ibáñez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
José maria Guillen Ruiz
00:55:34 (Tr: 0:55:34) |
|||||||
100 | 100 | 8038 |
i
|
Javier Ibañez Cuerpo | 0:55:17 | ||
Real t.: 00:55:17 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:55:41 Cat:VT1 Category place: 32 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:21:59 Hour SWIM : 09:22:23 Place SWIM : 78 - TR1: 0:24:29 Hour TR1 : 09:24:53 Place TR1 : 87 Y 9 places Finish line: 0:55:17 Finish hour: 09:55:41 Finish place : 100 Y 13 places
Split Times
252560
0:57:11
00:55:17
0:53:22
Jaume Carol Rubau
00:53:30 (Tr: 0:53:30)
i
Raúl Uviña Del Rey
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Luis miguel Bermudez Sanchez
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Jonathan Peral Buendia
00:55:13 (Tr: 0:55:13)
i
Adrián Ibáñez Ahmad
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
David Ibáñez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
José maria Guillen Ruiz
00:55:34 (Tr: 0:55:34)
i
Ramon Palmitjavila Barrachina
00:57:11 (Tr: 0:57:11) |
|||||||
101 | 101 | 8032 |
i
|
David Ibáñez Cuerpo | 0:55:17 | ||
Real t.: 00:55:17 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:55:41 Cat:VT1 Category place: 33 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:22:01 Hour SWIM : 09:22:25 Place SWIM : 79 - TR1: 0:24:52 Hour TR1 : 09:25:16 Place TR1 : 90 Y 11 places Finish line: 0:55:17 Finish hour: 09:55:41 Finish place : 101 Y 11 places
Split Times
359370
0:58:00
00:55:17
0:52:33
i
Felipe Rodriguez Hernandez
00:53:21 (Tr: 0:53:21)
Jaume Carol Rubau
00:53:30 (Tr: 0:53:30)
i
Raúl Uviña Del Rey
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Luis miguel Bermudez Sanchez
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Jonathan Peral Buendia
00:55:13 (Tr: 0:55:13)
i
Adrián Ibáñez Ahmad
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
Javier Ibañez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
José maria Guillen Ruiz
00:55:34 (Tr: 0:55:34)
i
Ramon Palmitjavila Barrachina
00:57:11 (Tr: 0:57:11)
i
Jose luis Gaspar Navarro
00:58:00 (Tr: 0:58:00) |
|||||||
102 | 102 | 2007 |
i
|
José maria Guillen Ruiz | 0:55:34 | ||
Real t.: 00:55:34 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:55:58 Cat:VT3 Category place: 7 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: c.n. castellet triatlo SWIM: 0:26:16 Hour SWIM : 09:26:40 Place SWIM : 102 - TR1: 0:28:00 Hour TR1 : 09:28:24 Place TR1 : 105 Y 3 places Finish line: 0:55:34 Finish hour: 09:55:58 Finish place : 102 X 3 places
Split Times
568370
0:59:52
00:55:34
0:51:15
Daniel Hernández Pérez
00:51:22 (Tr: 0:51:22)
i
Alejandro López González
00:52:04 (Tr: 0:52:04)
Andreu Collado Lopez
00:52:26 (Tr: 0:52:26)
i
Felipe Rodriguez Hernandez
00:53:21 (Tr: 0:53:21)
Jaume Carol Rubau
00:53:30 (Tr: 0:53:30)
i
Raúl Uviña Del Rey
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Luis miguel Bermudez Sanchez
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Jonathan Peral Buendia
00:55:13 (Tr: 0:55:13)
i
Adrián Ibáñez Ahmad
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
Javier Ibañez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
David Ibáñez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
Ramon Palmitjavila Barrachina
00:57:11 (Tr: 0:57:11)
i
Jose luis Gaspar Navarro
00:58:00 (Tr: 0:58:00)
Emilio Gonzalez Lopez-duran
00:59:52 (Tr: 0:59:52) |
|||||||
103 | 103 | 8019 |
i
|
Ramon Palmitjavila Barrachina | 0:57:11 | ||
Real t.: 00:57:11 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:57:35 Cat:VT1 Category place: 34 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:22:10 Hour SWIM : 09:22:34 Place SWIM : 80 - TR1: 0:24:55 Hour TR1 : 09:25:19 Place TR1 : 91 Y 11 places Finish line: 0:57:11 Finish hour: 09:57:35 Finish place : 103 Y 12 places
Split Times
414920
1:00:20
00:57:11
0:54:03
i
Raúl Uviña Del Rey
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Luis miguel Bermudez Sanchez
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Jonathan Peral Buendia
00:55:13 (Tr: 0:55:13)
i
Adrián Ibáñez Ahmad
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
Javier Ibañez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
David Ibáñez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
José maria Guillen Ruiz
00:55:34 (Tr: 0:55:34)
i
Jose luis Gaspar Navarro
00:58:00 (Tr: 0:58:00)
Emilio Gonzalez Lopez-duran
00:59:52 (Tr: 0:59:52)
Francisco Gascon Peribañez
01:00:20 (Tr: 1:00:20) |
|||||||
104 | 104 | 2758 |
i
|
Jose luis Gaspar Navarro | 0:58:00 | ||
Real t.: 00:58:00 Real start: 09:00:24 Finish hour: 09:58:24 Cat:VT2 Category place: 23 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: transtriatlon SWIM: 0:24:00 Hour SWIM : 09:24:24 Place SWIM : 96 - TR1: 0:25:15 Hour TR1 : 09:25:39 Place TR1 : 93 X 3 places Finish line: 0:58:00 Finish hour: 09:58:24 Finish place : 104 Y 11 places
Split Times
2094840
1:13:52
00:58:00
0:42:08
Daniel Hernández Pérez
00:51:22 (Tr: 0:51:22)
i
Alejandro López González
00:52:04 (Tr: 0:52:04)
Andreu Collado Lopez
00:52:26 (Tr: 0:52:26)
i
Felipe Rodriguez Hernandez
00:53:21 (Tr: 0:53:21)
Jaume Carol Rubau
00:53:30 (Tr: 0:53:30)
i
Raúl Uviña Del Rey
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Luis miguel Bermudez Sanchez
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Jonathan Peral Buendia
00:55:13 (Tr: 0:55:13)
i
Adrián Ibáñez Ahmad
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
Javier Ibañez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
David Ibáñez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
José maria Guillen Ruiz
00:55:34 (Tr: 0:55:34)
i
Ramon Palmitjavila Barrachina
00:57:11 (Tr: 0:57:11)
Emilio Gonzalez Lopez-duran
00:59:52 (Tr: 0:59:52)
Francisco Gascon Peribañez
01:00:20 (Tr: 1:00:20)
i
Victor Pajares Segarra
01:13:52 (Tr: 1:13:52) |
|||||||
105 | 105 | 5853 | Emilio Gonzalez Lopez-duran | 0:59:52 | |||
Real t.: 00:59:52 Real start: 09:00:24 Finish hour: 10:00:16 Cat:VT1 Category place: 35 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: c.a. igualada SWIM: 0:24:43 Hour SWIM : 09:25:07 Place SWIM : 100 - TR1: 0:27:01 Hour TR1 : 09:27:25 Place TR1 : 103 Y 3 places Finish line: 0:59:52 Finish hour: 10:00:16 Finish place : 105 Y 2 places
Split Times
1848550
1:13:52
00:59:52
0:45:52
Daniel Hernández Pérez
00:51:22 (Tr: 0:51:22)
i
Alejandro López González
00:52:04 (Tr: 0:52:04)
Andreu Collado Lopez
00:52:26 (Tr: 0:52:26)
i
Felipe Rodriguez Hernandez
00:53:21 (Tr: 0:53:21)
Jaume Carol Rubau
00:53:30 (Tr: 0:53:30)
i
Raúl Uviña Del Rey
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Luis miguel Bermudez Sanchez
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Jonathan Peral Buendia
00:55:13 (Tr: 0:55:13)
i
Adrián Ibáñez Ahmad
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
Javier Ibañez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
David Ibáñez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
José maria Guillen Ruiz
00:55:34 (Tr: 0:55:34)
i
Ramon Palmitjavila Barrachina
00:57:11 (Tr: 0:57:11)
i
Jose luis Gaspar Navarro
00:58:00 (Tr: 0:58:00)
Francisco Gascon Peribañez
01:00:20 (Tr: 1:00:20)
i
Victor Pajares Segarra
01:13:52 (Tr: 1:13:52) |
|||||||
106 | 106 | 1264 | Francisco Gascon Peribañez | 1:00:20 | |||
Real t.: 01:00:20 Real start: 09:00:24 Finish hour: 10:00:44 Cat:VT2 Category place: 24 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: prat triatlo 1994 SWIM: 0:21:46 Hour SWIM : 09:22:10 Place SWIM : 72 - TR1: 0:22:47 Hour TR1 : 09:23:11 Place TR1 : 71 X 1 place Finish line: 1:00:20 Finish hour: 10:00:44 Finish place : 106 Y 35 places
Split Times
1787170
1:13:52
01:00:20
0:46:48
Daniel Hernández Pérez
00:51:22 (Tr: 0:51:22)
i
Alejandro López González
00:52:04 (Tr: 0:52:04)
Andreu Collado Lopez
00:52:26 (Tr: 0:52:26)
i
Felipe Rodriguez Hernandez
00:53:21 (Tr: 0:53:21)
Jaume Carol Rubau
00:53:30 (Tr: 0:53:30)
i
Raúl Uviña Del Rey
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Luis miguel Bermudez Sanchez
00:54:40 (Tr: 0:54:40)
Jonathan Peral Buendia
00:55:13 (Tr: 0:55:13)
i
Adrián Ibáñez Ahmad
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
Javier Ibañez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
David Ibáñez Cuerpo
00:55:17 (Tr: 0:55:17)
i
José maria Guillen Ruiz
00:55:34 (Tr: 0:55:34)
i
Ramon Palmitjavila Barrachina
00:57:11 (Tr: 0:57:11)
i
Jose luis Gaspar Navarro
00:58:00 (Tr: 0:58:00)
Emilio Gonzalez Lopez-duran
00:59:52 (Tr: 0:59:52)
i
Victor Pajares Segarra
01:13:52 (Tr: 1:13:52) |
|||||||
107 | 107 | 8007 |
i
|
Victor Pajares Segarra | 1:13:52 | ||
Real t.: 01:13:52 Real start: 09:00:24 Finish hour: 10:14:16 Cat:SUB23 Category place: 7 Race start:9:00:24 Gender:M Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:31:33 Hour SWIM : 09:31:57 Place SWIM : 104 - TR1: 0:34:22 Hour TR1 : 09:34:46 Place TR1 : 107 Y 3 places Finish line: 1:13:52 Finish hour: 10:14:16 Finish place : 107 Z
Split Times
2094840
1:29:45
01:13:52
0:58:00
i
Jose luis Gaspar Navarro
00:58:00 (Tr: 0:58:00)
Emilio Gonzalez Lopez-duran
00:59:52 (Tr: 0:59:52)
Francisco Gascon Peribañez
01:00:20 (Tr: 1:00:20) |
|||||||