L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 3153 |
i
|
Anna Subirana Frigola | 0:36:38 (tr 0:36:38) | ||
Real t.: 00:36:38 Official t.: 00:36:38 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:39:02 Cat:ABSOLUT_F Category place: 1 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: prat triatlo 1994 SWIM: 0:16:01 Hour SWIM : 09:18:25 Place SWIM : 5 - TR1: 0:16:36 Hour TR1 : 09:19:00 Place TR1 : 6 Y 1 place Finish line: 0:36:38 Finish hour: 09:39:02 Finish place : 1 X 5 places
Split Times
282920
0:38:47
00:36:38
0:34:29
i
Carla Ciruelos De La Fuente
00:37:30 (Tr: 0:37:30)
i
Marina Casals Godayol
00:37:54 (Tr: 0:37:54)
i
Catalina Ghiretti
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Paula Guerrero
00:38:32 (Tr: 0:38:32)
i
Carmen maria Rodriguez Gomez
00:38:46 (Tr: 0:38:46)
Irene Fernandez Cañete
00:38:47 (Tr: 0:38:47) |
|||||||
2 | 2 | 6022 |
i
|
Carla Ciruelos De La Fuente | 0:37:30 (tr 0:37:30) | ||
Real t.: 00:37:30 Official t.: 00:37:30 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:39:54 Cat:JUNF Category place: 1 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: flor de diablillos SWIM: 0:16:32 Hour SWIM : 09:18:56 Place SWIM : 10 - TR1: 0:17:03 Hour TR1 : 09:19:27 Place TR1 : 7 X 3 places Finish line: 0:37:30 Finish hour: 09:39:54 Finish place : 2 X 5 places
Split Times
168740
0:38:47
00:37:30
0:36:13
i
Anna Subirana Frigola
00:36:38 (Tr: 0:36:38)
i
Marina Casals Godayol
00:37:54 (Tr: 0:37:54)
i
Catalina Ghiretti
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Paula Guerrero
00:38:32 (Tr: 0:38:32)
i
Carmen maria Rodriguez Gomez
00:38:46 (Tr: 0:38:46)
Irene Fernandez Cañete
00:38:47 (Tr: 0:38:47) |
|||||||
3 | 3 | 8067 |
i
|
Marina Casals Godayol | 0:37:54 (tr 0:37:54) | ||
Real t.: 00:37:54 Official t.: 00:37:54 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:40:18 Cat:SUB23F Category place: 1 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: club triatlón las rozas SWIM: 0:18:40 Hour SWIM : 09:21:04 Place SWIM : 17 - TR1: 0:19:18 Hour TR1 : 09:21:42 Place TR1 : 17 Z Finish line: 0:37:54 Finish hour: 09:40:18 Finish place : 3 X 14 places
Split Times
166760
0:39:10
00:37:54
0:36:38
i
Anna Subirana Frigola
00:36:38 (Tr: 0:36:38)
i
Carla Ciruelos De La Fuente
00:37:30 (Tr: 0:37:30)
i
Catalina Ghiretti
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Paula Guerrero
00:38:32 (Tr: 0:38:32)
i
Carmen maria Rodriguez Gomez
00:38:46 (Tr: 0:38:46)
Irene Fernandez Cañete
00:38:47 (Tr: 0:38:47)
i
Meritxell Puig Gonzàlez
00:38:58 (Tr: 0:38:58) |
|||||||
4 | 4 | 8023 |
i
|
Catalina Ghiretti | 0:38:13 (tr 0:38:13) | ||
Real t.: 00:38:13 Official t.: 00:38:13 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:40:37 Cat:SUB23F Category place: 2 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:13:59 Hour SWIM : 09:16:23 Place SWIM : 1 - TR1: 0:14:42 Hour TR1 : 09:17:06 Place TR1 : 1 Z Finish line: 0:38:13 Finish hour: 09:40:37 Finish place : 4 Y 3 places
Split Times
208780
0:39:48
00:38:13
0:36:38
i
Anna Subirana Frigola
00:36:38 (Tr: 0:36:38)
i
Carla Ciruelos De La Fuente
00:37:30 (Tr: 0:37:30)
i
Marina Casals Godayol
00:37:54 (Tr: 0:37:54)
i
Paula Guerrero
00:38:32 (Tr: 0:38:32)
i
Carmen maria Rodriguez Gomez
00:38:46 (Tr: 0:38:46)
Irene Fernandez Cañete
00:38:47 (Tr: 0:38:47)
i
Meritxell Puig Gonzàlez
00:38:58 (Tr: 0:38:58) |
|||||||
5 | 5 | 1980 |
i
|
Paula Guerrero | 0:38:32 (tr 0:38:32) | ||
Real t.: 00:38:32 Official t.: 00:38:32 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:40:56 Cat:ABSOLUT_F Category place: 2 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: c.n. sabadell SWIM: 0:16:04 Hour SWIM : 09:18:28 Place SWIM : 6 - TR1: 0:16:36 Hour TR1 : 09:19:00 Place TR1 : 5 X 1 place Finish line: 0:38:32 Finish hour: 09:40:56 Finish place : 5 Z
Split Times
137280
0:39:35
00:38:32
0:37:30
i
Carla Ciruelos De La Fuente
00:37:30 (Tr: 0:37:30)
i
Marina Casals Godayol
00:37:54 (Tr: 0:37:54)
i
Catalina Ghiretti
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Carmen maria Rodriguez Gomez
00:38:46 (Tr: 0:38:46)
Irene Fernandez Cañete
00:38:47 (Tr: 0:38:47)
i
Meritxell Puig Gonzàlez
00:38:58 (Tr: 0:38:58) |
|||||||
6 | 6 | 43 |
i
|
Carmen maria Rodriguez Gomez | 0:38:46 (tr 0:38:46) | ||
Real t.: 00:38:46 Official t.: 00:38:46 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:41:10 Cat:VT1F Category place: 1 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: prat triatlo 1994 SWIM: 0:17:31 Hour SWIM : 09:19:55 Place SWIM : 16 - TR1: 0:18:05 Hour TR1 : 09:20:29 Place TR1 : 13 X 3 places Finish line: 0:38:46 Finish hour: 09:41:10 Finish place : 6 X 7 places
Split Times
203830
0:40:19
00:38:46
0:37:13
i
Carla Ciruelos De La Fuente
00:37:30 (Tr: 0:37:30)
i
Marina Casals Godayol
00:37:54 (Tr: 0:37:54)
i
Catalina Ghiretti
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Paula Guerrero
00:38:32 (Tr: 0:38:32)
Irene Fernandez Cañete
00:38:47 (Tr: 0:38:47)
i
Meritxell Puig Gonzàlez
00:38:58 (Tr: 0:38:58)
i
Belen Hidalgo Valls
00:40:19 (Tr: 0:40:19) |
|||||||
7 | 7 | 1973 | Irene Fernandez Cañete | 0:38:47 (tr 0:38:47) | |||
Real t.: 00:38:47 Official t.: 00:38:47 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:41:11 Cat:JUNF Category place: 2 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: prat triatlo 1994 SWIM: 0:17:31 Hour SWIM : 09:19:55 Place SWIM : 15 - TR1: 0:18:15 Hour TR1 : 09:20:39 Place TR1 : 14 X 1 place Finish line: 0:38:47 Finish hour: 09:41:11 Finish place : 7 X 7 places
Split Times
296890
0:41:02
00:38:47
0:36:32
i
Anna Subirana Frigola
00:36:38 (Tr: 0:36:38)
i
Carla Ciruelos De La Fuente
00:37:30 (Tr: 0:37:30)
i
Marina Casals Godayol
00:37:54 (Tr: 0:37:54)
i
Catalina Ghiretti
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Paula Guerrero
00:38:32 (Tr: 0:38:32)
i
Carmen maria Rodriguez Gomez
00:38:46 (Tr: 0:38:46)
i
Meritxell Puig Gonzàlez
00:38:58 (Tr: 0:38:58)
i
Belen Hidalgo Valls
00:40:19 (Tr: 0:40:19)
i
Emmanuelle Grandin
00:41:02 (Tr: 0:41:02) |
|||||||
8 | 8 | 8026 |
i
|
Meritxell Puig Gonzàlez | 0:38:58 (tr 0:38:58) | ||
Real t.: 00:38:58 Official t.: 00:38:58 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:41:22 Cat:JUNF Category place: 3 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:14:26 Hour SWIM : 09:16:50 Place SWIM : 3 - TR1: 0:15:16 Hour TR1 : 09:17:40 Place TR1 : 3 Z Finish line: 0:38:58 Finish hour: 09:41:22 Finish place : 8 Y 5 places
Split Times
353320
0:41:39
00:38:58
0:36:18
i
Anna Subirana Frigola
00:36:38 (Tr: 0:36:38)
i
Carla Ciruelos De La Fuente
00:37:30 (Tr: 0:37:30)
i
Marina Casals Godayol
00:37:54 (Tr: 0:37:54)
i
Catalina Ghiretti
00:38:13 (Tr: 0:38:13)
i
Paula Guerrero
00:38:32 (Tr: 0:38:32)
i
Carmen maria Rodriguez Gomez
00:38:46 (Tr: 0:38:46)
Irene Fernandez Cañete
00:38:47 (Tr: 0:38:47)
i
Belen Hidalgo Valls
00:40:19 (Tr: 0:40:19)
i
Emmanuelle Grandin
00:41:02 (Tr: 0:41:02)
Júlia Oliveras Subirana
00:41:39 (Tr: 0:41:39) |
|||||||
9 | 9 | 1988 |
i
|
Belen Hidalgo Valls | 0:40:19 (tr 0:40:19) | ||
Real t.: 00:40:19 Official t.: 00:40:19 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:42:43 Cat:VT2F Category place: 1 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: c.e. cerdanyola a.t. SWIM: 0:16:35 Hour SWIM : 09:18:59 Place SWIM : 12 - TR1: 0:17:23 Hour TR1 : 09:19:47 Place TR1 : 10 X 2 places Finish line: 0:40:19 Finish hour: 09:42:43 Finish place : 9 X 1 place
Split Times
219890
0:41:58
00:40:19
0:38:39
i
Carmen maria Rodriguez Gomez
00:38:46 (Tr: 0:38:46)
Irene Fernandez Cañete
00:38:47 (Tr: 0:38:47)
i
Meritxell Puig Gonzàlez
00:38:58 (Tr: 0:38:58)
i
Emmanuelle Grandin
00:41:02 (Tr: 0:41:02)
Júlia Oliveras Subirana
00:41:39 (Tr: 0:41:39)
i
Julia Monclus Marsal
00:41:58 (Tr: 0:41:58) |
|||||||
10 | 10 | 2969 |
i
|
Emmanuelle Grandin | 0:41:02 (tr 0:41:02) | ||
Real t.: 00:41:02 Official t.: 00:41:02 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:43:26 Cat:VT1F Category place: 2 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: c.e. cerdanyola a.t. SWIM: 0:16:39 Hour SWIM : 09:19:03 Place SWIM : 13 - TR1: 0:17:34 Hour TR1 : 09:19:58 Place TR1 : 12 X 1 place Finish line: 0:41:02 Finish hour: 09:43:26 Finish place : 10 X 2 places
Split Times
296890
0:43:16
00:41:02
0:38:47
Irene Fernandez Cañete
00:38:47 (Tr: 0:38:47)
i
Meritxell Puig Gonzàlez
00:38:58 (Tr: 0:38:58)
i
Belen Hidalgo Valls
00:40:19 (Tr: 0:40:19)
Júlia Oliveras Subirana
00:41:39 (Tr: 0:41:39)
i
Julia Monclus Marsal
00:41:58 (Tr: 0:41:58)
Ainara Suñe Vila
00:42:00 (Tr: 0:42:00)
i
Miriam Rodero Triguero
00:42:14 (Tr: 0:42:14)
i
Clara Peso Dominguez
00:43:16 (Tr: 0:43:16) |
|||||||
11 | 11 | 2760 | Júlia Oliveras Subirana | 0:41:39 (tr 0:41:39) | |||
Real t.: 00:41:39 Official t.: 00:41:39 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:44:03 Cat:JUNF Category place: 4 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: c.a. igualada SWIM: 0:16:49 Hour SWIM : 09:19:13 Place SWIM : 14 - TR1: 0:17:27 Hour TR1 : 09:19:51 Place TR1 : 11 X 3 places Finish line: 0:41:39 Finish hour: 09:44:03 Finish place : 11 Z
Split Times
353320
0:44:19
00:41:39
0:38:58
i
Meritxell Puig Gonzàlez
00:38:58 (Tr: 0:38:58)
i
Belen Hidalgo Valls
00:40:19 (Tr: 0:40:19)
i
Emmanuelle Grandin
00:41:02 (Tr: 0:41:02)
i
Julia Monclus Marsal
00:41:58 (Tr: 0:41:58)
Ainara Suñe Vila
00:42:00 (Tr: 0:42:00)
i
Miriam Rodero Triguero
00:42:14 (Tr: 0:42:14)
i
Clara Peso Dominguez
00:43:16 (Tr: 0:43:16)
i
Laura Quintana Garcia
00:43:31 (Tr: 0:43:31)
i
Blanca Revuelta López-cordón
00:44:19 (Tr: 0:44:19) |
|||||||
12 | 12 | 694 |
i
|
Julia Monclus Marsal | 0:41:58 (tr 0:41:58) | ||
Real t.: 00:41:58 Official t.: 00:41:58 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:44:22 Cat:JUNF Category place: 5 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: tricalafell SWIM: 0:14:25 Hour SWIM : 09:16:49 Place SWIM : 2 - TR1: 0:15:03 Hour TR1 : 09:17:27 Place TR1 : 2 Z Finish line: 0:41:58 Finish hour: 09:44:22 Finish place : 12 Y 10 places
Split Times
219890
0:43:38
00:41:58
0:40:19
i
Belen Hidalgo Valls
00:40:19 (Tr: 0:40:19)
i
Emmanuelle Grandin
00:41:02 (Tr: 0:41:02)
Júlia Oliveras Subirana
00:41:39 (Tr: 0:41:39)
Ainara Suñe Vila
00:42:00 (Tr: 0:42:00)
i
Miriam Rodero Triguero
00:42:14 (Tr: 0:42:14)
i
Clara Peso Dominguez
00:43:16 (Tr: 0:43:16)
i
Laura Quintana Garcia
00:43:31 (Tr: 0:43:31) |
|||||||
13 | 13 | 3103 | Ainara Suñe Vila | 0:42:00 (tr 0:42:00) | |||
Real t.: 00:42:00 Official t.: 00:42:00 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:44:24 Cat:JUNF Category place: 6 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: club natació barcelona fasttriatlon SWIM: 0:16:32 Hour SWIM : 09:18:56 Place SWIM : 11 - TR1: 0:17:15 Hour TR1 : 09:19:39 Place TR1 : 9 X 2 places Finish line: 0:42:00 Finish hour: 09:44:24 Finish place : 13 Y 4 places
Split Times
199870
0:43:31
00:42:00
0:40:29
i
Emmanuelle Grandin
00:41:02 (Tr: 0:41:02)
Júlia Oliveras Subirana
00:41:39 (Tr: 0:41:39)
i
Julia Monclus Marsal
00:41:58 (Tr: 0:41:58)
i
Miriam Rodero Triguero
00:42:14 (Tr: 0:42:14)
i
Clara Peso Dominguez
00:43:16 (Tr: 0:43:16)
i
Laura Quintana Garcia
00:43:31 (Tr: 0:43:31) |
|||||||
14 | 14 | 2968 |
i
|
Miriam Rodero Triguero | 0:42:14 (tr 0:42:14) | ||
Real t.: 00:42:14 Official t.: 00:42:14 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:44:38 Cat:JVF Category place: 1 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: independent SWIM: 0:15:29 Hour SWIM : 09:17:53 Place SWIM : 4 - TR1: 0:16:16 Hour TR1 : 09:18:40 Place TR1 : 4 Z Finish line: 0:42:14 Finish hour: 09:44:38 Finish place : 14 Y 10 places
Split Times
275770
0:44:19
00:42:14
0:40:09
i
Belen Hidalgo Valls
00:40:19 (Tr: 0:40:19)
i
Emmanuelle Grandin
00:41:02 (Tr: 0:41:02)
Júlia Oliveras Subirana
00:41:39 (Tr: 0:41:39)
i
Julia Monclus Marsal
00:41:58 (Tr: 0:41:58)
Ainara Suñe Vila
00:42:00 (Tr: 0:42:00)
i
Clara Peso Dominguez
00:43:16 (Tr: 0:43:16)
i
Laura Quintana Garcia
00:43:31 (Tr: 0:43:31)
i
Blanca Revuelta López-cordón
00:44:19 (Tr: 0:44:19) |
|||||||
15 | 15 | 6110 |
i
|
Clara Peso Dominguez | 0:43:16 (tr 0:43:16) | ||
Real t.: 00:43:16 Official t.: 00:43:16 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:45:40 Cat:ABSOLUT_F Category place: 3 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: fasttriatlon club natació barcelona SWIM: 0:16:28 Hour SWIM : 09:18:52 Place SWIM : 9 - TR1: 0:17:08 Hour TR1 : 09:19:32 Place TR1 : 8 X 1 place Finish line: 0:43:16 Finish hour: 09:45:40 Finish place : 15 Y 7 places
Split Times
170280
0:44:33
00:43:16
0:41:58
i
Julia Monclus Marsal
00:41:58 (Tr: 0:41:58)
Ainara Suñe Vila
00:42:00 (Tr: 0:42:00)
i
Miriam Rodero Triguero
00:42:14 (Tr: 0:42:14)
i
Laura Quintana Garcia
00:43:31 (Tr: 0:43:31)
i
Blanca Revuelta López-cordón
00:44:19 (Tr: 0:44:19)
i
Assumpta Castelltort Amoros
00:44:21 (Tr: 0:44:21) |
|||||||
16 | 16 | 1048 |
i
|
Laura Quintana Garcia | 0:43:31 (tr 0:43:31) | ||
Real t.: 00:43:31 Official t.: 00:43:31 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:45:55 Cat:ABSOLUT_F Category place: 4 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: club triatlo cornella SWIM: 0:20:17 Hour SWIM : 09:22:41 Place SWIM : 24 - TR1: 0:21:07 Hour TR1 : 09:23:31 Place TR1 : 24 Z Finish line: 0:43:31 Finish hour: 09:45:55 Finish place : 16 X 8 places
Split Times
199870
0:45:02
00:43:31
0:42:00
Ainara Suñe Vila
00:42:00 (Tr: 0:42:00)
i
Miriam Rodero Triguero
00:42:14 (Tr: 0:42:14)
i
Clara Peso Dominguez
00:43:16 (Tr: 0:43:16)
i
Blanca Revuelta López-cordón
00:44:19 (Tr: 0:44:19)
i
Assumpta Castelltort Amoros
00:44:21 (Tr: 0:44:21)
Maria jesus Santos Blanch
00:44:43 (Tr: 0:44:43) |
|||||||
17 | 17 | 1936 |
i
|
Blanca Revuelta López-cordón | 0:44:19 (tr 0:44:19) | ||
Real t.: 00:44:19 Official t.: 00:44:19 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:46:43 Cat:ABSOLUT_F Category place: 5 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: salou triatló costa daurada SWIM: 0:18:59 Hour SWIM : 09:21:23 Place SWIM : 21 - TR1: 0:19:42 Hour TR1 : 09:22:06 Place TR1 : 18 X 3 places Finish line: 0:44:19 Finish hour: 09:46:43 Finish place : 17 X 1 place
Split Times
275770
0:46:25
00:44:19
0:42:14
i
Miriam Rodero Triguero
00:42:14 (Tr: 0:42:14)
i
Clara Peso Dominguez
00:43:16 (Tr: 0:43:16)
i
Laura Quintana Garcia
00:43:31 (Tr: 0:43:31)
i
Assumpta Castelltort Amoros
00:44:21 (Tr: 0:44:21)
Maria jesus Santos Blanch
00:44:43 (Tr: 0:44:43)
Anna Salvador Gazquez
00:45:47 (Tr: 0:45:47) |
|||||||
18 | 18 | 3584 |
i
|
Assumpta Castelltort Amoros | 0:44:21 (tr 0:44:21) | ||
Real t.: 00:44:21 Official t.: 00:44:21 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:46:45 Cat:VT3F Category place: 1 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: c.a. igualada SWIM: 0:20:27 Hour SWIM : 09:22:51 Place SWIM : 27 - TR1: 0:21:16 Hour TR1 : 09:23:40 Place TR1 : 26 X 1 place Finish line: 0:44:21 Finish hour: 09:46:45 Finish place : 18 X 8 places
Split Times
274230
0:46:26
00:44:21
0:42:17
i
Clara Peso Dominguez
00:43:16 (Tr: 0:43:16)
i
Laura Quintana Garcia
00:43:31 (Tr: 0:43:31)
i
Blanca Revuelta López-cordón
00:44:19 (Tr: 0:44:19)
Maria jesus Santos Blanch
00:44:43 (Tr: 0:44:43)
Anna Salvador Gazquez
00:45:47 (Tr: 0:45:47)
i
Natàlia Bru Budesca
00:46:26 (Tr: 0:46:26) |
|||||||
19 | 19 | 3869 | Maria jesus Santos Blanch | 0:44:43 (tr 0:44:43) | |||
Real t.: 00:44:43 Official t.: 00:44:43 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:47:07 Cat:VT2F Category place: 2 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: ripollet unio atletica SWIM: 0:18:59 Hour SWIM : 09:21:23 Place SWIM : 20 - TR1: 0:19:46 Hour TR1 : 09:22:10 Place TR1 : 19 X 1 place Finish line: 0:44:43 Finish hour: 09:47:07 Finish place : 19 Z
Split Times
232650
0:46:29
00:44:43
0:42:57
i
Clara Peso Dominguez
00:43:16 (Tr: 0:43:16)
i
Laura Quintana Garcia
00:43:31 (Tr: 0:43:31)
i
Blanca Revuelta López-cordón
00:44:19 (Tr: 0:44:19)
i
Assumpta Castelltort Amoros
00:44:21 (Tr: 0:44:21)
Anna Salvador Gazquez
00:45:47 (Tr: 0:45:47)
i
Natàlia Bru Budesca
00:46:26 (Tr: 0:46:26)
Andrea Garcia Romero
00:46:29 (Tr: 0:46:29) |
|||||||
20 | 20 | 2653 | Anna Salvador Gazquez | 0:45:47 (tr 0:45:47) | |||
Real t.: 00:45:47 Official t.: 00:45:47 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:48:11 Cat:VT1F Category place: 3 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: fasttriatlon club natació barcelona SWIM: 0:19:58 Hour SWIM : 09:22:22 Place SWIM : 23 - TR1: 0:20:44 Hour TR1 : 09:23:08 Place TR1 : 23 Z Finish line: 0:45:47 Finish hour: 09:48:11 Finish place : 20 X 3 places
Split Times
192500
0:47:14
00:45:47
0:44:19
i
Blanca Revuelta López-cordón
00:44:19 (Tr: 0:44:19)
i
Assumpta Castelltort Amoros
00:44:21 (Tr: 0:44:21)
Maria jesus Santos Blanch
00:44:43 (Tr: 0:44:43)
i
Natàlia Bru Budesca
00:46:26 (Tr: 0:46:26)
Andrea Garcia Romero
00:46:29 (Tr: 0:46:29)
i
Veronica Avila Lago
00:46:32 (Tr: 0:46:32)
i
Josefina Tedesco
00:46:55 (Tr: 0:46:55)
i
Mélanie Mata Da Costa
00:47:07 (Tr: 0:47:07)
i
Laura Paya Rincon
00:47:12 (Tr: 0:47:12) |
|||||||
21 | 21 | 2054 |
i
|
Natàlia Bru Budesca | 0:46:26 (tr 0:46:26) | ||
Real t.: 00:46:26 Official t.: 00:46:26 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:48:50 Cat:ABSOLUT_F Category place: 6 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: c.n. tarraco SWIM: 0:20:23 Hour SWIM : 09:22:47 Place SWIM : 25 - TR1: 0:21:16 Hour TR1 : 09:23:40 Place TR1 : 25 Z Finish line: 0:46:26 Finish hour: 09:48:50 Finish place : 21 X 4 places
Split Times
274230
0:48:31
00:46:26
0:44:21
i
Assumpta Castelltort Amoros
00:44:21 (Tr: 0:44:21)
Maria jesus Santos Blanch
00:44:43 (Tr: 0:44:43)
Anna Salvador Gazquez
00:45:47 (Tr: 0:45:47)
Andrea Garcia Romero
00:46:29 (Tr: 0:46:29)
i
Veronica Avila Lago
00:46:32 (Tr: 0:46:32)
i
Josefina Tedesco
00:46:55 (Tr: 0:46:55)
i
Mélanie Mata Da Costa
00:47:07 (Tr: 0:47:07)
i
Laura Paya Rincon
00:47:12 (Tr: 0:47:12)
i
Merce Magem Prat
00:47:48 (Tr: 0:47:48)
i
Paula Celma Rodriguez-piñero
00:48:07 (Tr: 0:48:07)
i
Judit Chesa Miravet
00:48:08 (Tr: 0:48:08)
i
Marta Perez Garcia
00:48:22 (Tr: 0:48:22) |
|||||||
22 | 22 | 1965 | Andrea Garcia Romero | 0:46:29 (tr 0:46:29) | |||
Real t.: 00:46:29 Official t.: 00:46:29 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:48:53 Cat:ABSOLUT_F Category place: 7 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: club natacio rubi SWIM: 0:19:35 Hour SWIM : 09:21:59 Place SWIM : 22 - TR1: 0:20:35 Hour TR1 : 09:22:59 Place TR1 : 22 Z Finish line: 0:46:29 Finish hour: 09:48:53 Finish place : 22 Z
Split Times
232650
0:48:15
00:46:29
0:44:43
Maria jesus Santos Blanch
00:44:43 (Tr: 0:44:43)
Anna Salvador Gazquez
00:45:47 (Tr: 0:45:47)
i
Natàlia Bru Budesca
00:46:26 (Tr: 0:46:26)
i
Veronica Avila Lago
00:46:32 (Tr: 0:46:32)
i
Josefina Tedesco
00:46:55 (Tr: 0:46:55)
i
Mélanie Mata Da Costa
00:47:07 (Tr: 0:47:07)
i
Laura Paya Rincon
00:47:12 (Tr: 0:47:12)
i
Merce Magem Prat
00:47:48 (Tr: 0:47:48)
i
Paula Celma Rodriguez-piñero
00:48:07 (Tr: 0:48:07)
i
Judit Chesa Miravet
00:48:08 (Tr: 0:48:08) |
|||||||
23 | 23 | 8046 |
i
|
Veronica Avila Lago | 0:46:32 (tr 0:46:32) | ||
Real t.: 00:46:32 Official t.: 00:46:32 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:48:56 Cat:ABSOLUT_F Category place: 8 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:20:38 Hour SWIM : 09:23:02 Place SWIM : 28 - TR1: 0:21:39 Hour TR1 : 09:24:03 Place TR1 : 28 Z Finish line: 0:46:32 Finish hour: 09:48:56 Finish place : 23 X 5 places
Split Times
100320
0:47:18
00:46:32
0:45:47
Anna Salvador Gazquez
00:45:47 (Tr: 0:45:47)
i
Natàlia Bru Budesca
00:46:26 (Tr: 0:46:26)
Andrea Garcia Romero
00:46:29 (Tr: 0:46:29)
i
Josefina Tedesco
00:46:55 (Tr: 0:46:55)
i
Mélanie Mata Da Costa
00:47:07 (Tr: 0:47:07)
i
Laura Paya Rincon
00:47:12 (Tr: 0:47:12) |
|||||||
24 | 24 | 8029 |
i
|
Josefina Tedesco | 0:46:55 (tr 0:46:55) | ||
Real t.: 00:46:55 Official t.: 00:46:55 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:49:19 Cat:ABSOLUT_F Category place: 9 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:18:51 Hour SWIM : 09:21:15 Place SWIM : 18 - TR1: 0:19:58 Hour TR1 : 09:22:22 Place TR1 : 21 Y 3 places Finish line: 0:46:55 Finish hour: 09:49:19 Finish place : 24 Y 3 places
Split Times
116930
0:47:48
00:46:55
0:46:02
i
Natàlia Bru Budesca
00:46:26 (Tr: 0:46:26)
Andrea Garcia Romero
00:46:29 (Tr: 0:46:29)
i
Veronica Avila Lago
00:46:32 (Tr: 0:46:32)
i
Mélanie Mata Da Costa
00:47:07 (Tr: 0:47:07)
i
Laura Paya Rincon
00:47:12 (Tr: 0:47:12)
i
Merce Magem Prat
00:47:48 (Tr: 0:47:48) |
|||||||
25 | 25 | 1039 |
i
|
Mélanie Mata Da Costa | 0:47:07 (tr 0:47:07) | ||
Real t.: 00:47:07 Official t.: 00:47:07 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:49:31 Cat:JVF Category place: 2 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: c.e. cerdanyola a.t. SWIM: 0:20:26 Hour SWIM : 09:22:50 Place SWIM : 26 - TR1: 0:21:25 Hour TR1 : 09:23:49 Place TR1 : 27 Y 1 place Finish line: 0:47:07 Finish hour: 09:49:31 Finish place : 25 X 2 places
Split Times
131010
0:48:07
00:47:07
0:46:08
i
Natàlia Bru Budesca
00:46:26 (Tr: 0:46:26)
Andrea Garcia Romero
00:46:29 (Tr: 0:46:29)
i
Veronica Avila Lago
00:46:32 (Tr: 0:46:32)
i
Josefina Tedesco
00:46:55 (Tr: 0:46:55)
i
Laura Paya Rincon
00:47:12 (Tr: 0:47:12)
i
Merce Magem Prat
00:47:48 (Tr: 0:47:48)
i
Paula Celma Rodriguez-piñero
00:48:07 (Tr: 0:48:07) |
|||||||
26 | 26 | 4768 |
i
|
Laura Paya Rincon | 0:47:12 (tr 0:47:12) | ||
Real t.: 00:47:12 Official t.: 00:47:12 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:49:36 Cat:VT1F Category place: 4 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: c.n. sabadell SWIM: 0:18:57 Hour SWIM : 09:21:21 Place SWIM : 19 - TR1: 0:19:55 Hour TR1 : 09:22:19 Place TR1 : 20 Y 1 place Finish line: 0:47:12 Finish hour: 09:49:36 Finish place : 26 Y 6 places
Split Times
122980
0:48:08
00:47:12
0:46:16
i
Natàlia Bru Budesca
00:46:26 (Tr: 0:46:26)
Andrea Garcia Romero
00:46:29 (Tr: 0:46:29)
i
Veronica Avila Lago
00:46:32 (Tr: 0:46:32)
i
Josefina Tedesco
00:46:55 (Tr: 0:46:55)
i
Mélanie Mata Da Costa
00:47:07 (Tr: 0:47:07)
i
Merce Magem Prat
00:47:48 (Tr: 0:47:48)
i
Paula Celma Rodriguez-piñero
00:48:07 (Tr: 0:48:07)
i
Judit Chesa Miravet
00:48:08 (Tr: 0:48:08) |
|||||||
27 | 27 | 23 |
i
|
Merce Magem Prat | 0:47:48 (tr 0:47:48) | ||
Real t.: 00:47:48 Official t.: 00:47:48 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:50:12 Cat:VT3F Category place: 2 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: independiente SWIM: 0:21:48 Hour SWIM : 09:24:12 Place SWIM : 34 - TR1: 0:23:07 Hour TR1 : 09:25:31 Place TR1 : 32 X 2 places Finish line: 0:47:48 Finish hour: 09:50:12 Finish place : 27 X 5 places
Split Times
116930
0:48:41
00:47:48
0:46:55
i
Josefina Tedesco
00:46:55 (Tr: 0:46:55)
i
Mélanie Mata Da Costa
00:47:07 (Tr: 0:47:07)
i
Laura Paya Rincon
00:47:12 (Tr: 0:47:12)
i
Paula Celma Rodriguez-piñero
00:48:07 (Tr: 0:48:07)
i
Judit Chesa Miravet
00:48:08 (Tr: 0:48:08)
i
Marta Perez Garcia
00:48:22 (Tr: 0:48:22) |
|||||||
28 | 28 | 8035 |
i
|
Paula Celma Rodriguez-piñero | 0:48:07 (tr 0:48:07) | ||
Real t.: 00:48:07 Official t.: 00:48:07 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:50:31 Cat:SUB23F Category place: 3 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:16:12 Hour SWIM : 09:18:36 Place SWIM : 8 - TR1: 0:18:34 Hour TR1 : 09:20:58 Place TR1 : 16 Y 8 places Finish line: 0:48:07 Finish hour: 09:50:31 Finish place : 28 Y 12 places
Split Times
131010
0:49:06
00:48:07
0:47:07
i
Mélanie Mata Da Costa
00:47:07 (Tr: 0:47:07)
i
Laura Paya Rincon
00:47:12 (Tr: 0:47:12)
i
Merce Magem Prat
00:47:48 (Tr: 0:47:48)
i
Judit Chesa Miravet
00:48:08 (Tr: 0:48:08)
i
Marta Perez Garcia
00:48:22 (Tr: 0:48:22) |
|||||||
29 | 29 | 8004 |
i
|
Judit Chesa Miravet | 0:48:08 (tr 0:48:08) | ||
Real t.: 00:48:08 Official t.: 00:48:08 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:50:32 Cat:ABSOLUT_F Category place: 10 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:21:13 Hour SWIM : 09:23:37 Place SWIM : 29 - TR1: 0:23:15 Hour TR1 : 09:25:39 Place TR1 : 34 Y 5 places Finish line: 0:48:08 Finish hour: 09:50:32 Finish place : 29 X 5 places
Split Times
122980
0:49:04
00:48:08
0:47:12
i
Laura Paya Rincon
00:47:12 (Tr: 0:47:12)
i
Merce Magem Prat
00:47:48 (Tr: 0:47:48)
i
Paula Celma Rodriguez-piñero
00:48:07 (Tr: 0:48:07)
i
Marta Perez Garcia
00:48:22 (Tr: 0:48:22) |
|||||||
30 | 30 | 8043 |
i
|
Marta Perez Garcia | 0:48:22 (tr 0:48:22) | ||
Real t.: 00:48:22 Official t.: 00:48:22 Real start: 09:02:24 Finish hour: 09:50:46 Cat:ABSOLUT_F Category place: 11 Race start:9:02:24 Gender:F Pace: Club: llicencia de dia SWIM: 0:22:22 Hour SWIM : 09:24:46 Place SWIM : 36 - TR1: 0:23:19 Hour TR1 : 09:25:43 Place TR1 : 35 X 1 place Finish line: 0:48:22 Finish hour: 09:50:46 Finish place : 30 X 5 places
Split Times
74910
0:48:56
00:48:22
0:47:48
i
Merce Magem Prat
00:47:48 (Tr: 0:47:48)
i
Paula Celma Rodriguez-piñero
00:48:07 (Tr: 0:48:07)
i
Judit Chesa Miravet
00:48:08 (Tr: 0:48:08) |
|||||||