L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
157 | 152 | 449 |
i
|
Curro Diaz Gordillo | 1:55:39 (tr 1:55:35) | ||
Real t.: 02:47:24 Official t.: 02:47:28 Real start: 10:00:33 Finish hour: 12:47:57 Cat:M41 Category place: 46 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:18 min/km Club: monrunnersteam Ctrl: 1:55:35 Hour Ctrl : 11:56:08 Place Ctrl : 121 - Finish line: 2:47:24 Finish hour: 12:47:57 Finish place : 157 Y 36 places
Split Times
4400
2:47:30
02:47:28
2:47:26
|
|||||||
123 | 119 | 56 | Felix Panadero Martinez | 1:55:55 (tr 1:55:46) | |||
Real t.: 02:42:22 Official t.: 02:42:31 Real start: 10:00:38 Finish hour: 12:43:00 Cat:SenM Category place: 80 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:07 min/km Club: c.e the lions team Ctrl: 1:55:46 Hour Ctrl : 11:56:24 Place Ctrl : 122 - Finish line: 2:42:22 Finish hour: 12:43:00 Finish place : 123 Y 1 place
Split Times
4400
2:42:33
02:42:31
2:42:29
|
|||||||
115 | 111 | 895 |
i
|
Miquel Roca Rodriguez | 1:56:05 (tr 1:56:00) | ||
Real t.: 02:41:24 Official t.: 02:41:30 Real start: 10:00:35 Finish hour: 12:41:59 Cat:M41 Category place: 33 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:05 min/km Club: nivell bike Ctrl: 1:56:00 Hour Ctrl : 11:56:34 Place Ctrl : 123 - Finish line: 2:41:24 Finish hour: 12:41:59 Finish place : 115 X 8 places
Split Times
4400
2:41:32
02:41:30
2:41:28
|
|||||||
141 | 136 | 35 | Juan carlos Parimango Albites | 1:56:06 (tr 1:55:54) | |||
Real t.: 02:45:01 Official t.: 02:45:12 Real start: 10:00:41 Finish hour: 12:45:41 Cat:SenM Category place: 90 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:13 min/km Club: Ctrl: 1:55:54 Hour Ctrl : 11:56:35 Place Ctrl : 124 - Finish line: 2:45:01 Finish hour: 12:45:41 Finish place : 141 Y 17 places
Split Times
4400
2:45:14
02:45:12
2:45:10
|
|||||||
102 | 99 | 574 | David García Medina | 1:56:11 (tr 1:56:06) | |||
Real t.: 02:39:07 Official t.: 02:39:12 Real start: 10:00:35 Finish hour: 12:39:41 Cat:SenM Category place: 69 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 5:59 min/km Club: filirun Ctrl: 1:56:06 Hour Ctrl : 11:56:40 Place Ctrl : 125 - Finish line: 2:39:07 Finish hour: 12:39:41 Finish place : 102 X 23 places
Split Times
4400
2:39:14
02:39:12
2:39:10
|
|||||||
146 | 141 | 594 |
i
|
Manuel Sosa Paredes | 1:56:16 (tr 1:56:16) | ||
Real t.: 02:45:31 Official t.: 02:45:31 Real start: 10:00:29 Finish hour: 12:46:00 Cat:M41 Category place: 42 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:14 min/km Club: club triatlon vallirana Ctrl: 1:56:16 Hour Ctrl : 11:56:45 Place Ctrl : 126 - Finish line: 2:45:31 Finish hour: 12:46:00 Finish place : 146 Y 20 places
Split Times
531300
2:49:33
02:45:31
2:41:30
i
Curro Diaz Gordillo
02:47:28 (Tr: 2:47:24)
Felix Panadero Martinez
02:42:31 (Tr: 2:42:22)
i
Miquel Roca Rodriguez
02:41:30 (Tr: 2:41:24)
Juan carlos Parimango Albites
02:45:12 (Tr: 2:45:01)
Nestor Nicolau Ruiz
02:43:46 (Tr: 2:43:38)
Edu enjoy Doz Guzman
02:44:46 (Tr: 2:44:41)
i
Miguel angel Rodríguez Gil
02:44:58 (Tr: 2:44:57)
Jose Aranda Fernández
02:44:27 (Tr: 2:44:22)
Luis Aranda Fernandez
02:44:22 (Tr: 2:44:18)
i
Jaume Sanchez Bernal
02:42:16 (Tr: 2:42:12)
Jordi Sanchis I Domenech
02:42:47 (Tr: 2:42:42)
Pep Villanueva Vilamajor
02:43:00 (Tr: 2:42:55)
i
Santi Caparros Castilla
02:44:09 (Tr: 2:44:04)
i
Juan jose Cañabate Hernandez
02:45:20 (Tr: 2:45:10)
i
Manel Berruezo
02:45:17 (Tr: 2:45:16)
Neus Vidal Puchades
02:44:52 (Tr: 2:44:45)
Javier Diaz Rodriguez
02:43:08 (Tr: 2:43:08)
i
Alberto Fernandez Franco
02:42:06 (Tr: 2:41:57)
David Viñas Martín
02:46:37 (Tr: 2:46:34)
Raul Gordillo Dominguez
02:47:08 (Tr: 2:46:59)
i
Jordi Tarres Girbau
02:45:23 (Tr: 2:45:18)
i
Eduard Farrerons Gallemi
02:45:29 (Tr: 2:45:20)
i
Aitor Lopez Alcay
02:42:57 (Tr: 2:36:48)
i
Pep Zamora Burgues
02:48:48 (Tr: 2:48:43) |
|||||||
114 | 110 | 45 |
i
|
Iñigo Alberdi Erauskin | 1:56:32 (tr 1:56:25) | ||
Real t.: 02:40:47 Official t.: 02:40:54 Real start: 10:00:36 Finish hour: 12:41:23 Cat:SenM Category place: 74 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:03 min/km Club: centre excursionista catalunya Ctrl: 1:56:25 Hour Ctrl : 11:57:01 Place Ctrl : 127 - Finish line: 2:40:47 Finish hour: 12:41:23 Finish place : 114 X 13 places
Split Times
509960
2:44:46
02:40:54
2:37:02
Felix Panadero Martinez
02:42:31 (Tr: 2:42:22)
i
Miquel Roca Rodriguez
02:41:30 (Tr: 2:41:24)
David García Medina
02:39:12 (Tr: 2:39:07)
i
Aleix Calsina Guitart
02:39:06 (Tr: 2:38:58)
Nestor Nicolau Ruiz
02:43:46 (Tr: 2:43:38)
Edu enjoy Doz Guzman
02:44:46 (Tr: 2:44:41)
Jose Aranda Fernández
02:44:27 (Tr: 2:44:22)
Luis Aranda Fernandez
02:44:22 (Tr: 2:44:18)
i
Jaume Sanchez Bernal
02:42:16 (Tr: 2:42:12)
Jordi Sanchis I Domenech
02:42:47 (Tr: 2:42:42)
Pep Villanueva Vilamajor
02:43:00 (Tr: 2:42:55)
i
Santi Caparros Castilla
02:44:09 (Tr: 2:44:04)
Javier Diaz Rodriguez
02:43:08 (Tr: 2:43:08)
i
Alberto Fernandez Franco
02:42:06 (Tr: 2:41:57)
i
Aitor Lopez Alcay
02:42:57 (Tr: 2:36:48) |
|||||||
101 | 98 | 966 |
i
|
Aleix Calsina Guitart | 1:56:55 (tr 1:56:47) | ||
Real t.: 02:38:58 Official t.: 02:39:06 Real start: 10:00:38 Finish hour: 12:39:35 Cat:SenM Category place: 68 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 5:59 min/km Club: restaurant mas umbert Ctrl: 1:56:47 Hour Ctrl : 11:57:24 Place Ctrl : 128 - Finish line: 2:38:58 Finish hour: 12:39:35 Finish place : 101 X 27 places
Split Times
774840
2:44:58
02:39:06
2:33:14
Felix Panadero Martinez
02:42:31 (Tr: 2:42:22)
i
Miquel Roca Rodriguez
02:41:30 (Tr: 2:41:24)
David García Medina
02:39:12 (Tr: 2:39:07)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
02:40:54 (Tr: 2:40:47)
Nestor Nicolau Ruiz
02:43:46 (Tr: 2:43:38)
Edu enjoy Doz Guzman
02:44:46 (Tr: 2:44:41)
i
Miguel angel Rodríguez Gil
02:44:58 (Tr: 2:44:57)
Jose Aranda Fernández
02:44:27 (Tr: 2:44:22)
Luis Aranda Fernandez
02:44:22 (Tr: 2:44:18)
i
Jaume Sanchez Bernal
02:42:16 (Tr: 2:42:12)
Jordi Sanchis I Domenech
02:42:47 (Tr: 2:42:42)
Pep Villanueva Vilamajor
02:43:00 (Tr: 2:42:55)
i
Santi Caparros Castilla
02:44:09 (Tr: 2:44:04)
Neus Vidal Puchades
02:44:52 (Tr: 2:44:45)
Javier Diaz Rodriguez
02:43:08 (Tr: 2:43:08)
i
Alberto Fernandez Franco
02:42:06 (Tr: 2:41:57)
i
Aitor Lopez Alcay
02:42:57 (Tr: 2:36:48) |
|||||||
132 | 128 | 1017 | Nestor Nicolau Ruiz | 1:56:56 (tr 1:56:48) | |||
Real t.: 02:43:38 Official t.: 02:43:46 Real start: 10:00:37 Finish hour: 12:44:15 Cat:SenM Category place: 85 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:10 min/km Club: Ctrl: 1:56:48 Hour Ctrl : 11:57:25 Place Ctrl : 129 - Finish line: 2:43:38 Finish hour: 12:44:15 Finish place : 132 Y 3 places
Split Times
89432
2:44:27
02:43:46
2:43:06
Jose Aranda Fernández
02:44:27 (Tr: 2:44:22)
Luis Aranda Fernandez
02:44:22 (Tr: 2:44:18)
i
Santi Caparros Castilla
02:44:09 (Tr: 2:44:04)
Javier Diaz Rodriguez
02:43:08 (Tr: 2:43:08) |
|||||||
138 | 134 | 598 | Edu enjoy Doz Guzman | 1:57:05 (tr 1:57:01) | |||
Real t.: 02:44:41 Official t.: 02:44:46 Real start: 10:00:34 Finish hour: 12:45:15 Cat:SenM Category place: 88 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:12 min/km Club: cercle sabadellès 1856 Ctrl: 1:57:01 Hour Ctrl : 11:57:34 Place Ctrl : 130 - Finish line: 2:44:41 Finish hour: 12:45:15 Finish place : 138 Y 8 places
Split Times
509960
2:48:37
02:44:46
2:40:54
i
Curro Diaz Gordillo
02:47:28 (Tr: 2:47:24)
Felix Panadero Martinez
02:42:31 (Tr: 2:42:22)
i
Miquel Roca Rodriguez
02:41:30 (Tr: 2:41:24)
Juan carlos Parimango Albites
02:45:12 (Tr: 2:45:01)
i
Manuel Sosa Paredes
02:45:31 (Tr: 2:45:31)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
02:40:54 (Tr: 2:40:47)
Nestor Nicolau Ruiz
02:43:46 (Tr: 2:43:38)
i
Miguel angel Rodríguez Gil
02:44:58 (Tr: 2:44:57)
Jose Aranda Fernández
02:44:27 (Tr: 2:44:22)
Luis Aranda Fernandez
02:44:22 (Tr: 2:44:18)
i
Jaume Sanchez Bernal
02:42:16 (Tr: 2:42:12)
Jordi Sanchis I Domenech
02:42:47 (Tr: 2:42:42)
Pep Villanueva Vilamajor
02:43:00 (Tr: 2:42:55)
i
Santi Caparros Castilla
02:44:09 (Tr: 2:44:04)
i
Juan jose Cañabate Hernandez
02:45:20 (Tr: 2:45:10)
i
Manel Berruezo
02:45:17 (Tr: 2:45:16)
Neus Vidal Puchades
02:44:52 (Tr: 2:44:45)
Javier Diaz Rodriguez
02:43:08 (Tr: 2:43:08)
i
Alberto Fernandez Franco
02:42:06 (Tr: 2:41:57)
David Viñas Martín
02:46:37 (Tr: 2:46:34)
Raul Gordillo Dominguez
02:47:08 (Tr: 2:46:59)
i
Jordi Tarres Girbau
02:45:23 (Tr: 2:45:18)
i
Eduard Farrerons Gallemi
02:45:29 (Tr: 2:45:20)
i
Aitor Lopez Alcay
02:42:57 (Tr: 2:36:48) |
|||||||
140 | 135 | 378 |
i
|
Miguel angel Rodríguez Gil | 1:57:59 (tr 1:57:58) | ||
Real t.: 02:44:57 Official t.: 02:44:58 Real start: 10:00:31 Finish hour: 12:45:27 Cat:SenM Category place: 89 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:13 min/km Club: cxc Ctrl: 1:57:58 Hour Ctrl : 11:58:28 Place Ctrl : 131 - Finish line: 2:44:57 Finish hour: 12:45:27 Finish place : 140 Y 9 places
Split Times
993737
2:52:30
02:44:58
2:37:27
i
Curro Diaz Gordillo
02:47:28 (Tr: 2:47:24)
Felix Panadero Martinez
02:42:31 (Tr: 2:42:22)
i
Miquel Roca Rodriguez
02:41:30 (Tr: 2:41:24)
Juan carlos Parimango Albites
02:45:12 (Tr: 2:45:01)
David García Medina
02:39:12 (Tr: 2:39:07)
i
Manuel Sosa Paredes
02:45:31 (Tr: 2:45:31)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
02:40:54 (Tr: 2:40:47)
i
Aleix Calsina Guitart
02:39:06 (Tr: 2:38:58)
Nestor Nicolau Ruiz
02:43:46 (Tr: 2:43:38)
Edu enjoy Doz Guzman
02:44:46 (Tr: 2:44:41)
Jose Aranda Fernández
02:44:27 (Tr: 2:44:22)
Luis Aranda Fernandez
02:44:22 (Tr: 2:44:18)
Aleix Galí Solanas
02:52:30 (Tr: 2:52:21)
i
Jaume Sanchez Bernal
02:42:16 (Tr: 2:42:12)
Jordi Sanchis I Domenech
02:42:47 (Tr: 2:42:42)
Pep Villanueva Vilamajor
02:43:00 (Tr: 2:42:55)
i
Santi Caparros Castilla
02:44:09 (Tr: 2:44:04)
i
Juan jose Cañabate Hernandez
02:45:20 (Tr: 2:45:10)
i
Manel Berruezo
02:45:17 (Tr: 2:45:16)
Neus Vidal Puchades
02:44:52 (Tr: 2:44:45)
Luis Macias Bayo
02:49:39 (Tr: 2:49:35)
Javier Diaz Rodriguez
02:43:08 (Tr: 2:43:08)
i
Alberto Fernandez Franco
02:42:06 (Tr: 2:41:57)
David Viñas Martín
02:46:37 (Tr: 2:46:34)
Raul Gordillo Dominguez
02:47:08 (Tr: 2:46:59)
i
Jordi Tarres Girbau
02:45:23 (Tr: 2:45:18)
i
Eduard Farrerons Gallemi
02:45:29 (Tr: 2:45:20)
i
Aitor Lopez Alcay
02:42:57 (Tr: 2:36:48)
i
Pep Zamora Burgues
02:48:48 (Tr: 2:48:43) |
|||||||
136 | 132 | 395 | Jose Aranda Fernández | 1:58:10 (tr 1:58:05) | |||
Real t.: 02:44:22 Official t.: 02:44:27 Real start: 10:00:34 Finish hour: 12:44:56 Cat:SenM Category place: 87 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:11 min/km Club: tecnirunner Ctrl: 1:58:05 Hour Ctrl : 11:58:39 Place Ctrl : 132 - Finish line: 2:44:22 Finish hour: 12:44:56 Finish place : 136 Y 4 places
Split Times
89432
2:45:08
02:44:27
2:43:46
Nestor Nicolau Ruiz
02:43:46 (Tr: 2:43:38)
Edu enjoy Doz Guzman
02:44:46 (Tr: 2:44:41)
i
Miguel angel Rodríguez Gil
02:44:58 (Tr: 2:44:57)
Luis Aranda Fernandez
02:44:22 (Tr: 2:44:18)
i
Santi Caparros Castilla
02:44:09 (Tr: 2:44:04)
Neus Vidal Puchades
02:44:52 (Tr: 2:44:45) |
|||||||
135 | 131 | 379 | Luis Aranda Fernandez | 1:58:11 (tr 1:58:06) | |||
Real t.: 02:44:18 Official t.: 02:44:22 Real start: 10:00:34 Finish hour: 12:44:51 Cat:M41 Category place: 38 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:11 min/km Club: cem papiol Ctrl: 1:58:06 Hour Ctrl : 11:58:40 Place Ctrl : 133 - Finish line: 2:44:18 Finish hour: 12:44:51 Finish place : 135 Y 2 places
Split Times
4400
2:44:24
02:44:22
2:44:20
|
|||||||
193 | 185 | 661 | Aleix Galí Solanas | 1:58:13 (tr 1:58:03) | |||
Real t.: 02:52:21 Official t.: 02:52:30 Real start: 10:00:39 Finish hour: 12:52:59 Cat:SenM Category place: 114 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:29 min/km Club: Ctrl: 1:58:03 Hour Ctrl : 11:58:42 Place Ctrl : 134 - Finish line: 2:52:21 Finish hour: 12:52:59 Finish place : 193 Y 59 places
Split Times
993737
3:00:02
02:52:30
2:44:58
i
Curro Diaz Gordillo
02:47:28 (Tr: 2:47:24)
Juan carlos Parimango Albites
02:45:12 (Tr: 2:45:01)
i
Manuel Sosa Paredes
02:45:31 (Tr: 2:45:31)
i
Miguel angel Rodríguez Gil
02:44:58 (Tr: 2:44:57)
i
Juan jose Cañabate Hernandez
02:45:20 (Tr: 2:45:10)
i
Manel Berruezo
02:45:17 (Tr: 2:45:16)
Luis Macias Bayo
02:49:39 (Tr: 2:49:35)
David Viñas Martín
02:46:37 (Tr: 2:46:34)
Raul Gordillo Dominguez
02:47:08 (Tr: 2:46:59)
i
Jordi Tarres Girbau
02:45:23 (Tr: 2:45:18)
i
Eduard Farrerons Gallemi
02:45:29 (Tr: 2:45:20)
i
Pep Zamora Burgues
02:48:48 (Tr: 2:48:43) |
|||||||
119 | 115 | 859 |
i
|
Jaume Sanchez Bernal | 1:58:14 (tr 1:58:10) | ||
Real t.: 02:42:12 Official t.: 02:42:16 Real start: 10:00:34 Finish hour: 12:42:45 Cat:SenM Category place: 77 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:06 min/km Club: sac corbera Ctrl: 1:58:10 Hour Ctrl : 11:58:43 Place Ctrl : 135 - Finish line: 2:42:12 Finish hour: 12:42:45 Finish place : 119 X 16 places
Split Times
248820
2:44:09
02:42:16
2:40:23
Felix Panadero Martinez
02:42:31 (Tr: 2:42:22)
i
Miquel Roca Rodriguez
02:41:30 (Tr: 2:41:24)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
02:40:54 (Tr: 2:40:47)
Nestor Nicolau Ruiz
02:43:46 (Tr: 2:43:38)
Jordi Sanchis I Domenech
02:42:47 (Tr: 2:42:42)
Pep Villanueva Vilamajor
02:43:00 (Tr: 2:42:55)
i
Santi Caparros Castilla
02:44:09 (Tr: 2:44:04)
Javier Diaz Rodriguez
02:43:08 (Tr: 2:43:08)
i
Alberto Fernandez Franco
02:42:06 (Tr: 2:41:57)
i
Aitor Lopez Alcay
02:42:57 (Tr: 2:36:48) |
|||||||
125 | 121 | 62 | Jordi Sanchis I Domenech | 1:58:16 (tr 1:58:12) | |||
Real t.: 02:42:42 Official t.: 02:42:47 Real start: 10:00:34 Finish hour: 12:43:16 Cat:M41 Category place: 34 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:07 min/km Club: s.a.corbera Ctrl: 1:58:12 Hour Ctrl : 11:58:45 Place Ctrl : 136 - Finish line: 2:42:42 Finish hour: 12:43:16 Finish place : 125 X 11 places
Split Times
336267
2:45:20
02:42:47
2:40:14
Felix Panadero Martinez
02:42:31 (Tr: 2:42:22)
i
Miquel Roca Rodriguez
02:41:30 (Tr: 2:41:24)
Juan carlos Parimango Albites
02:45:12 (Tr: 2:45:01)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
02:40:54 (Tr: 2:40:47)
Nestor Nicolau Ruiz
02:43:46 (Tr: 2:43:38)
Edu enjoy Doz Guzman
02:44:46 (Tr: 2:44:41)
i
Miguel angel Rodríguez Gil
02:44:58 (Tr: 2:44:57)
Jose Aranda Fernández
02:44:27 (Tr: 2:44:22)
Luis Aranda Fernandez
02:44:22 (Tr: 2:44:18)
i
Jaume Sanchez Bernal
02:42:16 (Tr: 2:42:12)
Pep Villanueva Vilamajor
02:43:00 (Tr: 2:42:55)
i
Santi Caparros Castilla
02:44:09 (Tr: 2:44:04)
i
Juan jose Cañabate Hernandez
02:45:20 (Tr: 2:45:10)
i
Manel Berruezo
02:45:17 (Tr: 2:45:16)
Neus Vidal Puchades
02:44:52 (Tr: 2:44:45)
Javier Diaz Rodriguez
02:43:08 (Tr: 2:43:08)
i
Alberto Fernandez Franco
02:42:06 (Tr: 2:41:57)
i
Aitor Lopez Alcay
02:42:57 (Tr: 2:36:48) |
|||||||
129 | 125 | 26 | Pep Villanueva Vilamajor | 1:58:19 (tr 1:58:14) | |||
Real t.: 02:42:55 Official t.: 02:43:00 Real start: 10:00:34 Finish hour: 12:43:29 Cat:M41 Category place: 36 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:08 min/km Club: freak&go Ctrl: 1:58:14 Hour Ctrl : 11:58:48 Place Ctrl : 137 - Finish line: 2:42:55 Finish hour: 12:43:29 Finish place : 129 X 8 places
Split Times
302392
2:45:17
02:43:00
2:40:42
Felix Panadero Martinez
02:42:31 (Tr: 2:42:22)
i
Miquel Roca Rodriguez
02:41:30 (Tr: 2:41:24)
Juan carlos Parimango Albites
02:45:12 (Tr: 2:45:01)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
02:40:54 (Tr: 2:40:47)
Nestor Nicolau Ruiz
02:43:46 (Tr: 2:43:38)
Edu enjoy Doz Guzman
02:44:46 (Tr: 2:44:41)
i
Miguel angel Rodríguez Gil
02:44:58 (Tr: 2:44:57)
Jose Aranda Fernández
02:44:27 (Tr: 2:44:22)
Luis Aranda Fernandez
02:44:22 (Tr: 2:44:18)
i
Jaume Sanchez Bernal
02:42:16 (Tr: 2:42:12)
Jordi Sanchis I Domenech
02:42:47 (Tr: 2:42:42)
i
Santi Caparros Castilla
02:44:09 (Tr: 2:44:04)
i
Manel Berruezo
02:45:17 (Tr: 2:45:16)
Neus Vidal Puchades
02:44:52 (Tr: 2:44:45)
Javier Diaz Rodriguez
02:43:08 (Tr: 2:43:08)
i
Alberto Fernandez Franco
02:42:06 (Tr: 2:41:57)
i
Aitor Lopez Alcay
02:42:57 (Tr: 2:36:48) |
|||||||
133 | 129 | 626 |
i
|
Santi Caparros Castilla | 1:58:22 (tr 1:58:17) | ||
Real t.: 02:44:04 Official t.: 02:44:09 Real start: 10:00:34 Finish hour: 12:44:38 Cat:SenM Category place: 86 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:11 min/km Club: Ctrl: 1:58:17 Hour Ctrl : 11:58:51 Place Ctrl : 138 - Finish line: 2:44:04 Finish hour: 12:44:38 Finish place : 133 X 5 places
Split Times
248820
2:46:02
02:44:09
2:42:16
Felix Panadero Martinez
02:42:31 (Tr: 2:42:22)
Juan carlos Parimango Albites
02:45:12 (Tr: 2:45:01)
i
Manuel Sosa Paredes
02:45:31 (Tr: 2:45:31)
Nestor Nicolau Ruiz
02:43:46 (Tr: 2:43:38)
Edu enjoy Doz Guzman
02:44:46 (Tr: 2:44:41)
i
Miguel angel Rodríguez Gil
02:44:58 (Tr: 2:44:57)
Jose Aranda Fernández
02:44:27 (Tr: 2:44:22)
Luis Aranda Fernandez
02:44:22 (Tr: 2:44:18)
i
Jaume Sanchez Bernal
02:42:16 (Tr: 2:42:12)
Jordi Sanchis I Domenech
02:42:47 (Tr: 2:42:42)
Pep Villanueva Vilamajor
02:43:00 (Tr: 2:42:55)
i
Juan jose Cañabate Hernandez
02:45:20 (Tr: 2:45:10)
i
Manel Berruezo
02:45:17 (Tr: 2:45:16)
Neus Vidal Puchades
02:44:52 (Tr: 2:44:45)
Javier Diaz Rodriguez
02:43:08 (Tr: 2:43:08)
i
Jordi Tarres Girbau
02:45:23 (Tr: 2:45:18)
i
Eduard Farrerons Gallemi
02:45:29 (Tr: 2:45:20)
i
Aitor Lopez Alcay
02:42:57 (Tr: 2:36:48) |
|||||||
143 | 138 | 785 |
i
|
Juan jose Cañabate Hernandez | 1:58:26 (tr 1:58:16) | ||
Real t.: 02:45:10 Official t.: 02:45:20 Real start: 10:00:39 Finish hour: 12:45:49 Cat:M50 Category place: 3 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:13 min/km Club: Ctrl: 1:58:16 Hour Ctrl : 11:58:55 Place Ctrl : 139 - Finish line: 2:45:10 Finish hour: 12:45:49 Finish place : 143 Y 4 places
Split Times
570350
2:49:39
02:45:20
2:41:00
i
Curro Diaz Gordillo
02:47:28 (Tr: 2:47:24)
Felix Panadero Martinez
02:42:31 (Tr: 2:42:22)
i
Miquel Roca Rodriguez
02:41:30 (Tr: 2:41:24)
Juan carlos Parimango Albites
02:45:12 (Tr: 2:45:01)
i
Manuel Sosa Paredes
02:45:31 (Tr: 2:45:31)
Nestor Nicolau Ruiz
02:43:46 (Tr: 2:43:38)
Edu enjoy Doz Guzman
02:44:46 (Tr: 2:44:41)
i
Miguel angel Rodríguez Gil
02:44:58 (Tr: 2:44:57)
Jose Aranda Fernández
02:44:27 (Tr: 2:44:22)
Luis Aranda Fernandez
02:44:22 (Tr: 2:44:18)
i
Jaume Sanchez Bernal
02:42:16 (Tr: 2:42:12)
Jordi Sanchis I Domenech
02:42:47 (Tr: 2:42:42)
Pep Villanueva Vilamajor
02:43:00 (Tr: 2:42:55)
i
Santi Caparros Castilla
02:44:09 (Tr: 2:44:04)
i
Manel Berruezo
02:45:17 (Tr: 2:45:16)
Neus Vidal Puchades
02:44:52 (Tr: 2:44:45)
Luis Macias Bayo
02:49:39 (Tr: 2:49:35)
Javier Diaz Rodriguez
02:43:08 (Tr: 2:43:08)
i
Alberto Fernandez Franco
02:42:06 (Tr: 2:41:57)
David Viñas Martín
02:46:37 (Tr: 2:46:34)
Raul Gordillo Dominguez
02:47:08 (Tr: 2:46:59)
i
Jordi Tarres Girbau
02:45:23 (Tr: 2:45:18)
i
Eduard Farrerons Gallemi
02:45:29 (Tr: 2:45:20)
i
Aitor Lopez Alcay
02:42:57 (Tr: 2:36:48)
i
Pep Zamora Burgues
02:48:48 (Tr: 2:48:43) |
|||||||
142 | 137 | 457 |
i
|
Manel Berruezo | 1:58:27 (tr 1:58:25) | ||
Real t.: 02:45:16 Official t.: 02:45:17 Real start: 10:00:31 Finish hour: 12:45:46 Cat:M41 Category place: 40 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:13 min/km Club: club natació sabadell Ctrl: 1:58:25 Hour Ctrl : 11:58:56 Place Ctrl : 140 - Finish line: 2:45:16 Finish hour: 12:45:46 Finish place : 142 Y 2 places
Split Times
302392
2:47:35
02:45:17
2:43:00
i
Curro Diaz Gordillo
02:47:28 (Tr: 2:47:24)
Juan carlos Parimango Albites
02:45:12 (Tr: 2:45:01)
i
Manuel Sosa Paredes
02:45:31 (Tr: 2:45:31)
Nestor Nicolau Ruiz
02:43:46 (Tr: 2:43:38)
Edu enjoy Doz Guzman
02:44:46 (Tr: 2:44:41)
i
Miguel angel Rodríguez Gil
02:44:58 (Tr: 2:44:57)
Jose Aranda Fernández
02:44:27 (Tr: 2:44:22)
Luis Aranda Fernandez
02:44:22 (Tr: 2:44:18)
Pep Villanueva Vilamajor
02:43:00 (Tr: 2:42:55)
i
Santi Caparros Castilla
02:44:09 (Tr: 2:44:04)
i
Juan jose Cañabate Hernandez
02:45:20 (Tr: 2:45:10)
Neus Vidal Puchades
02:44:52 (Tr: 2:44:45)
Javier Diaz Rodriguez
02:43:08 (Tr: 2:43:08)
David Viñas Martín
02:46:37 (Tr: 2:46:34)
Raul Gordillo Dominguez
02:47:08 (Tr: 2:46:59)
i
Jordi Tarres Girbau
02:45:23 (Tr: 2:45:18)
i
Eduard Farrerons Gallemi
02:45:29 (Tr: 2:45:20) |
|||||||
139 | 5 | 409 | Neus Vidal Puchades | 1:58:28 (tr 1:58:21) | |||
Real t.: 02:44:45 Official t.: 02:44:52 Real start: 10:00:36 Finish hour: 12:45:21 Cat:SenF Category place: 4 Race start:10:00:29 Gender:F Pace: 6:12 min/km Club: cn sabadell Ctrl: 1:58:21 Hour Ctrl : 11:58:57 Place Ctrl : 141 - Finish line: 2:44:45 Finish hour: 12:45:21 Finish place : 139 X 2 places
Split Times
93937
2:45:35
02:44:52
2:44:09
Juan carlos Parimango Albites
02:45:12 (Tr: 2:45:01)
i
Manuel Sosa Paredes
02:45:31 (Tr: 2:45:31)
Edu enjoy Doz Guzman
02:44:46 (Tr: 2:44:41)
i
Miguel angel Rodríguez Gil
02:44:58 (Tr: 2:44:57)
Jose Aranda Fernández
02:44:27 (Tr: 2:44:22)
Luis Aranda Fernandez
02:44:22 (Tr: 2:44:18)
i
Santi Caparros Castilla
02:44:09 (Tr: 2:44:04)
i
Juan jose Cañabate Hernandez
02:45:20 (Tr: 2:45:10)
i
Manel Berruezo
02:45:17 (Tr: 2:45:16)
i
Jordi Tarres Girbau
02:45:23 (Tr: 2:45:18)
i
Eduard Farrerons Gallemi
02:45:29 (Tr: 2:45:20) |
|||||||
175 | 169 | 515 | Luis Macias Bayo | 1:58:29 (tr 1:58:25) | |||
Real t.: 02:49:35 Official t.: 02:49:39 Real start: 10:00:33 Finish hour: 12:50:08 Cat:SenM Category place: 107 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:23 min/km Club: urbatrail Ctrl: 1:58:25 Hour Ctrl : 11:58:58 Place Ctrl : 142 - Finish line: 2:49:35 Finish hour: 12:50:08 Finish place : 175 Y 33 places
Split Times
570350
2:53:58
02:49:39
2:45:20
i
Curro Diaz Gordillo
02:47:28 (Tr: 2:47:24)
i
Manuel Sosa Paredes
02:45:31 (Tr: 2:45:31)
Aleix Galí Solanas
02:52:30 (Tr: 2:52:21)
i
Juan jose Cañabate Hernandez
02:45:20 (Tr: 2:45:10)
David Viñas Martín
02:46:37 (Tr: 2:46:34)
Raul Gordillo Dominguez
02:47:08 (Tr: 2:46:59)
i
Jordi Tarres Girbau
02:45:23 (Tr: 2:45:18)
i
Eduard Farrerons Gallemi
02:45:29 (Tr: 2:45:20)
i
Pep Zamora Burgues
02:48:48 (Tr: 2:48:43) |
|||||||
131 | 127 | 31 | Javier Diaz Rodriguez | 1:58:32 (tr 1:58:32) | |||
Real t.: 02:43:08 Official t.: 02:43:08 Real start: 10:00:29 Finish hour: 12:43:37 Cat:SenM Category place: 84 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:08 min/km Club: Ctrl: 1:58:32 Hour Ctrl : 11:59:01 Place Ctrl : 143 - Finish line: 2:43:08 Finish hour: 12:43:37 Finish place : 131 X 12 places
Split Times
529540
2:47:08
02:43:08
2:39:07
Felix Panadero Martinez
02:42:31 (Tr: 2:42:22)
i
Miquel Roca Rodriguez
02:41:30 (Tr: 2:41:24)
Juan carlos Parimango Albites
02:45:12 (Tr: 2:45:01)
David García Medina
02:39:12 (Tr: 2:39:07)
i
Manuel Sosa Paredes
02:45:31 (Tr: 2:45:31)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
02:40:54 (Tr: 2:40:47)
Nestor Nicolau Ruiz
02:43:46 (Tr: 2:43:38)
Edu enjoy Doz Guzman
02:44:46 (Tr: 2:44:41)
i
Miguel angel Rodríguez Gil
02:44:58 (Tr: 2:44:57)
Jose Aranda Fernández
02:44:27 (Tr: 2:44:22)
Luis Aranda Fernandez
02:44:22 (Tr: 2:44:18)
i
Jaume Sanchez Bernal
02:42:16 (Tr: 2:42:12)
Jordi Sanchis I Domenech
02:42:47 (Tr: 2:42:42)
Pep Villanueva Vilamajor
02:43:00 (Tr: 2:42:55)
i
Santi Caparros Castilla
02:44:09 (Tr: 2:44:04)
i
Juan jose Cañabate Hernandez
02:45:20 (Tr: 2:45:10)
i
Manel Berruezo
02:45:17 (Tr: 2:45:16)
Neus Vidal Puchades
02:44:52 (Tr: 2:44:45)
i
Alberto Fernandez Franco
02:42:06 (Tr: 2:41:57)
David Viñas Martín
02:46:37 (Tr: 2:46:34)
Raul Gordillo Dominguez
02:47:08 (Tr: 2:46:59)
i
Jordi Tarres Girbau
02:45:23 (Tr: 2:45:18)
i
Eduard Farrerons Gallemi
02:45:29 (Tr: 2:45:20)
i
Aitor Lopez Alcay
02:42:57 (Tr: 2:36:48) |
|||||||
118 | 114 | 755 |
i
|
Alberto Fernandez Franco | 1:58:34 (tr 1:58:25) | ||
Real t.: 02:41:57 Official t.: 02:42:06 Real start: 10:00:39 Finish hour: 12:42:35 Cat:SenM Category place: 76 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:06 min/km Club: club triatlo spartrians Ctrl: 1:58:25 Hour Ctrl : 11:59:03 Place Ctrl : 144 - Finish line: 2:41:57 Finish hour: 12:42:35 Finish place : 118 X 26 places
Split Times
434060
2:45:23
02:42:06
2:38:49
Felix Panadero Martinez
02:42:31 (Tr: 2:42:22)
i
Miquel Roca Rodriguez
02:41:30 (Tr: 2:41:24)
Juan carlos Parimango Albites
02:45:12 (Tr: 2:45:01)
David García Medina
02:39:12 (Tr: 2:39:07)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
02:40:54 (Tr: 2:40:47)
i
Aleix Calsina Guitart
02:39:06 (Tr: 2:38:58)
Nestor Nicolau Ruiz
02:43:46 (Tr: 2:43:38)
Edu enjoy Doz Guzman
02:44:46 (Tr: 2:44:41)
i
Miguel angel Rodríguez Gil
02:44:58 (Tr: 2:44:57)
Jose Aranda Fernández
02:44:27 (Tr: 2:44:22)
Luis Aranda Fernandez
02:44:22 (Tr: 2:44:18)
i
Jaume Sanchez Bernal
02:42:16 (Tr: 2:42:12)
Jordi Sanchis I Domenech
02:42:47 (Tr: 2:42:42)
Pep Villanueva Vilamajor
02:43:00 (Tr: 2:42:55)
i
Santi Caparros Castilla
02:44:09 (Tr: 2:44:04)
i
Juan jose Cañabate Hernandez
02:45:20 (Tr: 2:45:10)
i
Manel Berruezo
02:45:17 (Tr: 2:45:16)
Neus Vidal Puchades
02:44:52 (Tr: 2:44:45)
Javier Diaz Rodriguez
02:43:08 (Tr: 2:43:08)
i
Jordi Tarres Girbau
02:45:23 (Tr: 2:45:18)
i
Aitor Lopez Alcay
02:42:57 (Tr: 2:36:48) |
|||||||
149 | 144 | 447 | David Viñas Martín | 1:58:40 (tr 1:58:37) | |||
Real t.: 02:46:34 Official t.: 02:46:37 Real start: 10:00:32 Finish hour: 12:47:06 Cat:M41 Category place: 43 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:16 min/km Club: Ctrl: 1:58:37 Hour Ctrl : 11:59:09 Place Ctrl : 145 - Finish line: 2:46:34 Finish hour: 12:47:06 Finish place : 149 Y 4 places
Split Times
4400
2:46:39
02:46:37
2:46:35
|
|||||||
153 | 148 | 463 | Raul Gordillo Dominguez | 1:58:44 (tr 1:58:34) | |||
Real t.: 02:46:59 Official t.: 02:47:08 Real start: 10:00:39 Finish hour: 12:47:37 Cat:M41 Category place: 44 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:17 min/km Club: running cantimploros Ctrl: 1:58:34 Hour Ctrl : 11:59:13 Place Ctrl : 146 - Finish line: 2:46:59 Finish hour: 12:47:37 Finish place : 153 Y 7 places
Split Times
529540
2:51:09
02:47:08
2:43:08
i
Curro Diaz Gordillo
02:47:28 (Tr: 2:47:24)
Juan carlos Parimango Albites
02:45:12 (Tr: 2:45:01)
i
Manuel Sosa Paredes
02:45:31 (Tr: 2:45:31)
Nestor Nicolau Ruiz
02:43:46 (Tr: 2:43:38)
Edu enjoy Doz Guzman
02:44:46 (Tr: 2:44:41)
i
Miguel angel Rodríguez Gil
02:44:58 (Tr: 2:44:57)
Jose Aranda Fernández
02:44:27 (Tr: 2:44:22)
Luis Aranda Fernandez
02:44:22 (Tr: 2:44:18)
i
Santi Caparros Castilla
02:44:09 (Tr: 2:44:04)
i
Juan jose Cañabate Hernandez
02:45:20 (Tr: 2:45:10)
i
Manel Berruezo
02:45:17 (Tr: 2:45:16)
Neus Vidal Puchades
02:44:52 (Tr: 2:44:45)
Luis Macias Bayo
02:49:39 (Tr: 2:49:35)
Javier Diaz Rodriguez
02:43:08 (Tr: 2:43:08)
David Viñas Martín
02:46:37 (Tr: 2:46:34)
i
Jordi Tarres Girbau
02:45:23 (Tr: 2:45:18)
i
Eduard Farrerons Gallemi
02:45:29 (Tr: 2:45:20)
i
Pep Zamora Burgues
02:48:48 (Tr: 2:48:43) |
|||||||
144 | 139 | 417 |
i
|
Jordi Tarres Girbau | 1:58:52 (tr 1:58:46) | ||
Real t.: 02:45:18 Official t.: 02:45:23 Real start: 10:00:35 Finish hour: 12:45:52 Cat:M50 Category place: 4 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:13 min/km Club: jia's team Ctrl: 1:58:46 Hour Ctrl : 11:59:21 Place Ctrl : 147 - Finish line: 2:45:18 Finish hour: 12:45:52 Finish place : 144 X 3 places
Split Times
449677
2:48:48
02:45:23
2:41:59
i
Curro Diaz Gordillo
02:47:28 (Tr: 2:47:24)
Felix Panadero Martinez
02:42:31 (Tr: 2:42:22)
Juan carlos Parimango Albites
02:45:12 (Tr: 2:45:01)
i
Manuel Sosa Paredes
02:45:31 (Tr: 2:45:31)
Nestor Nicolau Ruiz
02:43:46 (Tr: 2:43:38)
Edu enjoy Doz Guzman
02:44:46 (Tr: 2:44:41)
i
Miguel angel Rodríguez Gil
02:44:58 (Tr: 2:44:57)
Jose Aranda Fernández
02:44:27 (Tr: 2:44:22)
Luis Aranda Fernandez
02:44:22 (Tr: 2:44:18)
i
Jaume Sanchez Bernal
02:42:16 (Tr: 2:42:12)
Jordi Sanchis I Domenech
02:42:47 (Tr: 2:42:42)
Pep Villanueva Vilamajor
02:43:00 (Tr: 2:42:55)
i
Santi Caparros Castilla
02:44:09 (Tr: 2:44:04)
i
Juan jose Cañabate Hernandez
02:45:20 (Tr: 2:45:10)
i
Manel Berruezo
02:45:17 (Tr: 2:45:16)
Neus Vidal Puchades
02:44:52 (Tr: 2:44:45)
Javier Diaz Rodriguez
02:43:08 (Tr: 2:43:08)
i
Alberto Fernandez Franco
02:42:06 (Tr: 2:41:57)
David Viñas Martín
02:46:37 (Tr: 2:46:34)
Raul Gordillo Dominguez
02:47:08 (Tr: 2:46:59)
i
Eduard Farrerons Gallemi
02:45:29 (Tr: 2:45:20)
i
Aitor Lopez Alcay
02:42:57 (Tr: 2:36:48)
i
Pep Zamora Burgues
02:48:48 (Tr: 2:48:43) |
|||||||
145 | 140 | 536 |
i
|
Eduard Farrerons Gallemi | 1:59:20 (tr 1:59:11) | ||
Real t.: 02:45:20 Official t.: 02:45:29 Real start: 10:00:39 Finish hour: 12:45:58 Cat:M41 Category place: 41 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:13 min/km Club: madteam Ctrl: 1:59:11 Hour Ctrl : 11:59:49 Place Ctrl : 148 - Finish line: 2:45:20 Finish hour: 12:45:58 Finish place : 145 X 3 places
Split Times
436587
2:48:48
02:45:29
2:42:11
i
Curro Diaz Gordillo
02:47:28 (Tr: 2:47:24)
Felix Panadero Martinez
02:42:31 (Tr: 2:42:22)
Juan carlos Parimango Albites
02:45:12 (Tr: 2:45:01)
i
Manuel Sosa Paredes
02:45:31 (Tr: 2:45:31)
Nestor Nicolau Ruiz
02:43:46 (Tr: 2:43:38)
Edu enjoy Doz Guzman
02:44:46 (Tr: 2:44:41)
i
Miguel angel Rodríguez Gil
02:44:58 (Tr: 2:44:57)
Jose Aranda Fernández
02:44:27 (Tr: 2:44:22)
Luis Aranda Fernandez
02:44:22 (Tr: 2:44:18)
i
Jaume Sanchez Bernal
02:42:16 (Tr: 2:42:12)
Jordi Sanchis I Domenech
02:42:47 (Tr: 2:42:42)
Pep Villanueva Vilamajor
02:43:00 (Tr: 2:42:55)
i
Santi Caparros Castilla
02:44:09 (Tr: 2:44:04)
i
Juan jose Cañabate Hernandez
02:45:20 (Tr: 2:45:10)
i
Manel Berruezo
02:45:17 (Tr: 2:45:16)
Neus Vidal Puchades
02:44:52 (Tr: 2:44:45)
Javier Diaz Rodriguez
02:43:08 (Tr: 2:43:08)
David Viñas Martín
02:46:37 (Tr: 2:46:34)
Raul Gordillo Dominguez
02:47:08 (Tr: 2:46:59)
i
Jordi Tarres Girbau
02:45:23 (Tr: 2:45:18)
i
Aitor Lopez Alcay
02:42:57 (Tr: 2:36:48)
i
Pep Zamora Burgues
02:48:48 (Tr: 2:48:43) |
|||||||
128 | 124 | 312 |
i
|
Aitor Lopez Alcay | 1:59:28 (tr 1:53:19) | ||
Real t.: 02:36:48 Official t.: 02:42:57 Real start: 10:06:38 Finish hour: 12:43:26 Cat:SenM Category place: 82 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 5:54 min/km Club: comekm molins de rei Ctrl: 1:53:19 Hour Ctrl : 11:59:57 Place Ctrl : 149 - Finish line: 2:36:48 Finish hour: 12:43:26 Finish place : 128 X 21 places
Split Times
771320
2:48:48
02:42:57
2:37:06
i
Curro Diaz Gordillo
02:47:28 (Tr: 2:47:24)
Felix Panadero Martinez
02:42:31 (Tr: 2:42:22)
i
Miquel Roca Rodriguez
02:41:30 (Tr: 2:41:24)
Juan carlos Parimango Albites
02:45:12 (Tr: 2:45:01)
David García Medina
02:39:12 (Tr: 2:39:07)
i
Manuel Sosa Paredes
02:45:31 (Tr: 2:45:31)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
02:40:54 (Tr: 2:40:47)
i
Aleix Calsina Guitart
02:39:06 (Tr: 2:38:58)
Nestor Nicolau Ruiz
02:43:46 (Tr: 2:43:38)
Edu enjoy Doz Guzman
02:44:46 (Tr: 2:44:41)
i
Miguel angel Rodríguez Gil
02:44:58 (Tr: 2:44:57)
Jose Aranda Fernández
02:44:27 (Tr: 2:44:22)
Luis Aranda Fernandez
02:44:22 (Tr: 2:44:18)
i
Jaume Sanchez Bernal
02:42:16 (Tr: 2:42:12)
Jordi Sanchis I Domenech
02:42:47 (Tr: 2:42:42)
Pep Villanueva Vilamajor
02:43:00 (Tr: 2:42:55)
i
Santi Caparros Castilla
02:44:09 (Tr: 2:44:04)
i
Juan jose Cañabate Hernandez
02:45:20 (Tr: 2:45:10)
i
Manel Berruezo
02:45:17 (Tr: 2:45:16)
Neus Vidal Puchades
02:44:52 (Tr: 2:44:45)
Javier Diaz Rodriguez
02:43:08 (Tr: 2:43:08)
i
Alberto Fernandez Franco
02:42:06 (Tr: 2:41:57)
David Viñas Martín
02:46:37 (Tr: 2:46:34)
Raul Gordillo Dominguez
02:47:08 (Tr: 2:46:59)
i
Jordi Tarres Girbau
02:45:23 (Tr: 2:45:18)
i
Eduard Farrerons Gallemi
02:45:29 (Tr: 2:45:20)
i
Pep Zamora Burgues
02:48:48 (Tr: 2:48:43) |
|||||||
167 | 162 | 1013 |
i
|
Pep Zamora Burgues | 1:59:29 (tr 1:59:25) | ||
Real t.: 02:48:43 Official t.: 02:48:48 Real start: 10:00:34 Finish hour: 12:49:17 Cat:SenM Category place: 104 Race start:10:00:29 Gender:M Pace: 6:21 min/km Club: cafes mama same Ctrl: 1:59:25 Hour Ctrl : 11:59:58 Place Ctrl : 150 - Finish line: 2:48:43 Finish hour: 12:49:17 Finish place : 167 Y 17 places
Split Times
449677
2:52:12
02:48:48
2:45:23
i
Curro Diaz Gordillo
02:47:28 (Tr: 2:47:24)
i
Manuel Sosa Paredes
02:45:31 (Tr: 2:45:31)
Luis Macias Bayo
02:49:39 (Tr: 2:49:35)
David Viñas Martín
02:46:37 (Tr: 2:46:34)
Raul Gordillo Dominguez
02:47:08 (Tr: 2:46:59)
i
Jordi Tarres Girbau
02:45:23 (Tr: 2:45:18)
i
Eduard Farrerons Gallemi
02:45:29 (Tr: 2:45:20) |
|||||||