L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1231 | 112 | 1029 | Mònica Raurell Torramadé | 0:51:29 (tr 0:49:45 ) | |||
Real t.: 00:49:45 Official t.: 00:51:29 Real start: 09:02:03 Finish hour: 09:51:47 Cat:GRÀCI Category place: 91 Race start:9:00:18 Gender:F Pace: 4:59 min/km Club: gràcia k5: 0:24:55 Hour k5 : 09:26:57 Place k5 : 1315 - Finish line: 0:49:45 Finish hour: 09:51:47 Finish place : 1231 X 84 places
Split Times
4400
0:51:31
00:51:29
0:51:27
|
|||||||
1232 | 1120 | 1698 | Arturo Farrero | 0:50:17 (tr 0:49:45 ) | |||
Real t.: 00:49:45 Official t.: 00:50:17 Real start: 09:00:51 Finish hour: 09:50:35 Cat:NOU B Category place: 88 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: nou barris k5: 0:24:28 Hour k5 : 09:25:19 Place k5 : 1169 - Finish line: 0:49:45 Finish hour: 09:50:35 Finish place : 1232 Y 63 places
Split Times
32010
0:50:32
00:50:17
0:50:03
Alfred Carreres
00:50:10 (Tr: 0:49:45)
Xavier Gibernau Ponsa
00:50:18 (Tr: 0:49:45)
i
Miguel angel Vilchez Garcia
00:50:32 (Tr: 0:49:46)
Espe Zuriguel Perez
00:50:30 (Tr: 0:49:49)
Joan Ayerbe Font
00:50:26 (Tr: 0:49:50)
Juan Comellas Petit
00:50:31 (Tr: 0:49:51)
David Guillen Albertos
00:50:31 (Tr: 0:49:53)
Norman Suarez Tamargo
00:50:32 (Tr: 0:49:54)
Marc Férriz Terensi
00:50:29 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
1233 | 1121 | 408 | Alfred Carreres | 0:50:10 (tr 0:49:45 ) | |||
Real t.: 00:49:45 Official t.: 00:50:10 Real start: 09:00:44 Finish hour: 09:50:28 Cat:EIXAM Category place: 197 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: eixample k5: 0:24:55 Hour k5 : 09:25:38 Place k5 : 1313 - Finish line: 0:49:45 Finish hour: 09:50:28 Finish place : 1233 X 80 places
Split Times
47080
0:50:32
00:50:10
0:49:49
Arturo Farrero
00:50:17 (Tr: 0:49:45)
Xavier Gibernau Ponsa
00:50:18 (Tr: 0:49:45)
i
Miguel angel Vilchez Garcia
00:50:32 (Tr: 0:49:46)
Espe Zuriguel Perez
00:50:30 (Tr: 0:49:49)
Ramon Compte Bascuñana
00:49:58 (Tr: 0:49:50)
Joan Ayerbe Font
00:50:26 (Tr: 0:49:50)
Juan Comellas Petit
00:50:31 (Tr: 0:49:51)
David Guillen Albertos
00:50:31 (Tr: 0:49:53)
Norman Suarez Tamargo
00:50:32 (Tr: 0:49:54)
Marc Férriz Terensi
00:50:29 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
1234 | 1122 | 3146 | Xavier Gibernau Ponsa | 0:50:18 (tr 0:49:45 ) | |||
Real t.: 00:49:45 Official t.: 00:50:18 Real start: 09:00:51 Finish hour: 09:50:36 Cat:SARRI Category place: 84 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: sarrià-sant gervasi k5: 0:24:28 Hour k5 : 09:25:18 Place k5 : 1165 - Finish line: 0:49:45 Finish hour: 09:50:36 Finish place : 1234 Y 69 places
Split Times
31240
0:50:32
00:50:18
0:50:03
Arturo Farrero
00:50:17 (Tr: 0:49:45)
Alfred Carreres
00:50:10 (Tr: 0:49:45)
i
Miguel angel Vilchez Garcia
00:50:32 (Tr: 0:49:46)
Espe Zuriguel Perez
00:50:30 (Tr: 0:49:49)
Joan Ayerbe Font
00:50:26 (Tr: 0:49:50)
Juan Comellas Petit
00:50:31 (Tr: 0:49:51)
David Guillen Albertos
00:50:31 (Tr: 0:49:53)
Norman Suarez Tamargo
00:50:32 (Tr: 0:49:54)
Marc Férriz Terensi
00:50:29 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
1235 | 1123 | 2301 | Rubén Fínez González | 0:50:39 (tr 0:49:45 ) | |||
Real t.: 00:49:45 Official t.: 00:50:39 Real start: 09:01:12 Finish hour: 09:50:57 Cat:SANTM Category place: 196 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: sant martí k5: 0:25:06 Hour k5 : 09:26:18 Place k5 : 1372 - Finish line: 0:49:45 Finish hour: 09:50:57 Finish place : 1235 X 137 places
Split Times
137610
0:51:42
00:50:39
0:49:37
Mònica Raurell Torramadé
00:51:29 (Tr: 0:49:45)
Arturo Farrero
00:50:17 (Tr: 0:49:45)
Alfred Carreres
00:50:10 (Tr: 0:49:45)
Xavier Gibernau Ponsa
00:50:18 (Tr: 0:49:45)
i
Miguel angel Vilchez Garcia
00:50:32 (Tr: 0:49:46)
Jordi Paredes Marti
00:51:42 (Tr: 0:49:46)
Miquel Torregrosa Triviño
00:50:47 (Tr: 0:49:47)
i
Nuria Ciuro Boixedera
00:51:19 (Tr: 0:49:47)
Sergi Sanz
00:50:38 (Tr: 0:49:47)
Espe Zuriguel Perez
00:50:30 (Tr: 0:49:49)
Ramon Compte Bascuñana
00:49:58 (Tr: 0:49:50)
i
Gustavo Cañete
00:50:35 (Tr: 0:49:50)
Joan Ayerbe Font
00:50:26 (Tr: 0:49:50)
i
Xavi Hernandez Olmedillas
00:50:38 (Tr: 0:49:51)
Manel Maronda Ginés
00:51:10 (Tr: 0:49:51)
Juan Comellas Petit
00:50:31 (Tr: 0:49:51)
Sergi Campos Solaz
00:50:55 (Tr: 0:49:51)
Joan daniel Pina Martí
00:50:35 (Tr: 0:49:52)
Manolo Mora Diaz
00:50:43 (Tr: 0:49:52)
i
Toni Galmés
00:51:18 (Tr: 0:49:53)
David Guillen Albertos
00:50:31 (Tr: 0:49:53)
Alex Silva
00:50:38 (Tr: 0:49:54)
Paola Saitta
00:50:37 (Tr: 0:49:54)
Marc Navarro Vicente
00:50:43 (Tr: 0:49:54)
Norman Suarez Tamargo
00:50:32 (Tr: 0:49:54)
Marc Férriz Terensi
00:50:29 (Tr: 0:49:55)
Felip Muñoz Muñoz
00:50:51 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
1236 | 1124 | 2357 | Francisco Hernandez Haro | 0:52:54 (tr 0:49:45 ) | |||
Real t.: 00:49:45 Official t.: 00:52:54 Real start: 09:03:27 Finish hour: 09:53:12 Cat:SANTM Category place: 197 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: sant martí k5: 0:25:38 Hour k5 : 09:29:05 Place k5 : 1503 - Finish line: 0:49:45 Finish hour: 09:53:12 Finish place : 1236 X 267 places
Split Times
359480
0:55:37
00:52:54
0:50:10
Mònica Raurell Torramadé
00:51:29 (Tr: 0:49:45)
Arturo Farrero
00:50:17 (Tr: 0:49:45)
Alfred Carreres
00:50:10 (Tr: 0:49:45)
Xavier Gibernau Ponsa
00:50:18 (Tr: 0:49:45)
Rubén Fínez González
00:50:39 (Tr: 0:49:45)
i
Miguel angel Vilchez Garcia
00:50:32 (Tr: 0:49:46)
Jordi Paredes Marti
00:51:42 (Tr: 0:49:46)
Miquel Torregrosa Triviño
00:50:47 (Tr: 0:49:47)
Victor gerardo Garcia Fernandez
00:52:50 (Tr: 0:49:47)
i
Nuria Ciuro Boixedera
00:51:19 (Tr: 0:49:47)
Sergi Sanz
00:50:38 (Tr: 0:49:47)
Espe Zuriguel Perez
00:50:30 (Tr: 0:49:49)
i
Gustavo Cañete
00:50:35 (Tr: 0:49:50)
Joan Ayerbe Font
00:50:26 (Tr: 0:49:50)
i
Xavi Hernandez Olmedillas
00:50:38 (Tr: 0:49:51)
Manel Maronda Ginés
00:51:10 (Tr: 0:49:51)
Juan Comellas Petit
00:50:31 (Tr: 0:49:51)
Sergi Campos Solaz
00:50:55 (Tr: 0:49:51)
Joan daniel Pina Martí
00:50:35 (Tr: 0:49:52)
Manolo Mora Diaz
00:50:43 (Tr: 0:49:52)
i
Toni Galmés
00:51:18 (Tr: 0:49:53)
David Guillen Albertos
00:50:31 (Tr: 0:49:53)
Alex Silva
00:50:38 (Tr: 0:49:54)
Paola Saitta
00:50:37 (Tr: 0:49:54)
Marc Navarro Vicente
00:50:43 (Tr: 0:49:54)
Norman Suarez Tamargo
00:50:32 (Tr: 0:49:54)
Marc Férriz Terensi
00:50:29 (Tr: 0:49:55)
Felip Muñoz Muñoz
00:50:51 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
1237 | 1125 | 3017 |
i
|
Miguel angel Vilchez Garcia | 0:50:32 (tr 0:49:46 ) | ||
Real t.: 00:49:46 Official t.: 00:50:32 Real start: 09:01:04 Finish hour: 09:50:50 Cat:SANTS Category place: 137 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: sants-montjuïc k5: 0:24:48 Hour k5 : 09:25:52 Place k5 : 1275 - Finish line: 0:49:46 Finish hour: 09:50:50 Finish place : 1237 X 38 places
Split Times
304150
0:52:50
00:50:32
0:48:14
Mònica Raurell Torramadé
00:51:29 (Tr: 0:49:45)
Arturo Farrero
00:50:17 (Tr: 0:49:45)
Alfred Carreres
00:50:10 (Tr: 0:49:45)
Xavier Gibernau Ponsa
00:50:18 (Tr: 0:49:45)
Rubén Fínez González
00:50:39 (Tr: 0:49:45)
Jordi Paredes Marti
00:51:42 (Tr: 0:49:46)
Miquel Torregrosa Triviño
00:50:47 (Tr: 0:49:47)
Victor gerardo Garcia Fernandez
00:52:50 (Tr: 0:49:47)
i
Nuria Ciuro Boixedera
00:51:19 (Tr: 0:49:47)
Sergi Sanz
00:50:38 (Tr: 0:49:47)
Espe Zuriguel Perez
00:50:30 (Tr: 0:49:49)
Ramon Compte Bascuñana
00:49:58 (Tr: 0:49:50)
i
Gustavo Cañete
00:50:35 (Tr: 0:49:50)
Joan Ayerbe Font
00:50:26 (Tr: 0:49:50)
i
Xavi Hernandez Olmedillas
00:50:38 (Tr: 0:49:51)
Manel Maronda Ginés
00:51:10 (Tr: 0:49:51)
Juan Comellas Petit
00:50:31 (Tr: 0:49:51)
Sergi Campos Solaz
00:50:55 (Tr: 0:49:51)
Joan daniel Pina Martí
00:50:35 (Tr: 0:49:52)
Manolo Mora Diaz
00:50:43 (Tr: 0:49:52)
i
Toni Galmés
00:51:18 (Tr: 0:49:53)
David Guillen Albertos
00:50:31 (Tr: 0:49:53)
Alex Silva
00:50:38 (Tr: 0:49:54)
Paola Saitta
00:50:37 (Tr: 0:49:54)
Marc Navarro Vicente
00:50:43 (Tr: 0:49:54)
Norman Suarez Tamargo
00:50:32 (Tr: 0:49:54)
Marc Férriz Terensi
00:50:29 (Tr: 0:49:55)
Felip Muñoz Muñoz
00:50:51 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
1238 | 1126 | 2039 | Jordi Paredes Marti | 0:51:42 (tr 0:49:46 ) | |||
Real t.: 00:49:46 Official t.: 00:51:42 Real start: 09:02:14 Finish hour: 09:52:00 Cat:SANTA Category place: 161 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: sant andreu k5: 0:25:22 Hour k5 : 09:27:36 Place k5 : 1440 - Finish line: 0:49:46 Finish hour: 09:52:00 Finish place : 1238 X 202 places
Split Times
137610
0:52:44
00:51:42
0:50:39
Mònica Raurell Torramadé
00:51:29 (Tr: 0:49:45)
Rubén Fínez González
00:50:39 (Tr: 0:49:45)
Miquel Torregrosa Triviño
00:50:47 (Tr: 0:49:47)
i
Nuria Ciuro Boixedera
00:51:19 (Tr: 0:49:47)
Manel Maronda Ginés
00:51:10 (Tr: 0:49:51)
Sergi Campos Solaz
00:50:55 (Tr: 0:49:51)
Manolo Mora Diaz
00:50:43 (Tr: 0:49:52)
i
Toni Galmés
00:51:18 (Tr: 0:49:53)
Marc Navarro Vicente
00:50:43 (Tr: 0:49:54)
Felip Muñoz Muñoz
00:50:51 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
1239 | 1127 | 219 | Miquel Torregrosa Triviño | 0:50:47 (tr 0:49:47 ) | |||
Real t.: 00:49:47 Official t.: 00:50:47 Real start: 09:01:18 Finish hour: 09:51:05 Cat:CIUTA Category place: 121 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: ciutat vella k5: 0:24:53 Hour k5 : 09:26:11 Place k5 : 1305 - Finish line: 0:49:47 Finish hour: 09:51:05 Finish place : 1239 X 66 places
Split Times
4400
0:50:49
00:50:47
0:50:45
|
|||||||
1240 | 1128 | 2800 | Victor gerardo Garcia Fernandez | 0:52:50 (tr 0:49:47 ) | |||
Real t.: 00:49:47 Official t.: 00:52:50 Real start: 09:03:22 Finish hour: 09:53:08 Cat:SANTS Category place: 138 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: sants-montjuïc k5: 0:24:42 Hour k5 : 09:28:03 Place k5 : 1246 - Finish line: 0:49:47 Finish hour: 09:53:08 Finish place : 1240 X 6 places
Split Times
304150
0:55:08
00:52:50
0:50:32
Mònica Raurell Torramadé
00:51:29 (Tr: 0:49:45)
Rubén Fínez González
00:50:39 (Tr: 0:49:45)
Francisco Hernandez Haro
00:52:54 (Tr: 0:49:45)
i
Miguel angel Vilchez Garcia
00:50:32 (Tr: 0:49:46)
Jordi Paredes Marti
00:51:42 (Tr: 0:49:46)
Miquel Torregrosa Triviño
00:50:47 (Tr: 0:49:47)
i
Nuria Ciuro Boixedera
00:51:19 (Tr: 0:49:47)
Sergi Sanz
00:50:38 (Tr: 0:49:47)
i
Gustavo Cañete
00:50:35 (Tr: 0:49:50)
i
Xavi Hernandez Olmedillas
00:50:38 (Tr: 0:49:51)
Manel Maronda Ginés
00:51:10 (Tr: 0:49:51)
Sergi Campos Solaz
00:50:55 (Tr: 0:49:51)
Joan daniel Pina Martí
00:50:35 (Tr: 0:49:52)
Manolo Mora Diaz
00:50:43 (Tr: 0:49:52)
i
Toni Galmés
00:51:18 (Tr: 0:49:53)
Alex Silva
00:50:38 (Tr: 0:49:54)
Paola Saitta
00:50:37 (Tr: 0:49:54)
Marc Navarro Vicente
00:50:43 (Tr: 0:49:54)
Felip Muñoz Muñoz
00:50:51 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
1241 | 113 | 2126 |
i
|
Nuria Ciuro Boixedera | 0:51:19 (tr 0:49:47 ) | ||
Real t.: 00:49:47 Official t.: 00:51:19 Real start: 09:01:51 Finish hour: 09:51:37 Cat:SANTA Category place: 162 Race start:9:00:18 Gender:F Pace: 4:59 min/km Club: sant andreu k5: 0:24:52 Hour k5 : 09:26:42 Place k5 : 1299 - Finish line: 0:49:47 Finish hour: 09:51:37 Finish place : 1241 X 58 places
Split Times
4400
0:51:21
00:51:19
0:51:17
i
Toni Galmés
00:51:18 (Tr: 0:49:53) |
|||||||
1242 | 1129 | 2978 | Sergi Sanz | 0:50:38 (tr 0:49:47 ) | |||
Real t.: 00:49:47 Official t.: 00:50:38 Real start: 09:01:09 Finish hour: 09:50:56 Cat:SANTS Category place: 139 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: sants-montjuïc k5: 0:25:00 Hour k5 : 09:26:08 Place k5 : 1350 - Finish line: 0:49:47 Finish hour: 09:50:56 Finish place : 1242 X 108 places
Split Times
4400
0:50:40
00:50:38
0:50:36
Rubén Fínez González
00:50:39 (Tr: 0:49:45)
i
Xavi Hernandez Olmedillas
00:50:38 (Tr: 0:49:51)
Alex Silva
00:50:38 (Tr: 0:49:54)
Paola Saitta
00:50:37 (Tr: 0:49:54) |
|||||||
1243 | 114 | 782 | Espe Zuriguel Perez | 0:50:30 (tr 0:49:49 ) | |||
Real t.: 00:49:49 Official t.: 00:50:30 Real start: 09:01:00 Finish hour: 09:50:48 Cat:EIXAM Category place: 198 Race start:9:00:18 Gender:F Pace: 4:59 min/km Club: eixample k5: 0:24:39 Hour k5 : 09:25:38 Place k5 : 1226 - Finish line: 0:49:49 Finish hour: 09:50:48 Finish place : 1243 Y 17 places
Split Times
4400
0:50:32
00:50:30
0:50:28
i
Miguel angel Vilchez Garcia
00:50:32 (Tr: 0:49:46)
Juan Comellas Petit
00:50:31 (Tr: 0:49:51)
David Guillen Albertos
00:50:31 (Tr: 0:49:53)
Norman Suarez Tamargo
00:50:32 (Tr: 0:49:54)
Marc Férriz Terensi
00:50:29 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
1244 | 1130 | 430 | Ramon Compte Bascuñana | 0:49:58 (tr 0:49:50 ) | |||
Real t.: 00:49:50 Official t.: 00:49:58 Real start: 09:00:27 Finish hour: 09:50:16 Cat:EIXAM Category place: 199 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: eixample k5: 0:24:48 Hour k5 : 09:25:15 Place k5 : 1282 - Finish line: 0:49:50 Finish hour: 09:50:16 Finish place : 1244 X 38 places
Split Times
87340
0:50:38
00:49:58
0:49:18
Arturo Farrero
00:50:17 (Tr: 0:49:45)
Alfred Carreres
00:50:10 (Tr: 0:49:45)
Xavier Gibernau Ponsa
00:50:18 (Tr: 0:49:45)
i
Miguel angel Vilchez Garcia
00:50:32 (Tr: 0:49:46)
Sergi Sanz
00:50:38 (Tr: 0:49:47)
Espe Zuriguel Perez
00:50:30 (Tr: 0:49:49)
i
Gustavo Cañete
00:50:35 (Tr: 0:49:50)
Joan Ayerbe Font
00:50:26 (Tr: 0:49:50)
i
Xavi Hernandez Olmedillas
00:50:38 (Tr: 0:49:51)
Juan Comellas Petit
00:50:31 (Tr: 0:49:51)
Joan daniel Pina Martí
00:50:35 (Tr: 0:49:52)
David Guillen Albertos
00:50:31 (Tr: 0:49:53)
Paola Saitta
00:50:37 (Tr: 0:49:54)
Norman Suarez Tamargo
00:50:32 (Tr: 0:49:54)
Marc Férriz Terensi
00:50:29 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
1245 | 1131 | 1891 |
i
|
Gustavo Cañete | 0:50:35 (tr 0:49:50 ) | ||
Real t.: 00:49:50 Official t.: 00:50:35 Real start: 09:01:03 Finish hour: 09:50:53 Cat:SANTA Category place: 163 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: sant andreu k5: 0:24:46 Hour k5 : 09:25:48 Place k5 : 1264 - Finish line: 0:49:50 Finish hour: 09:50:53 Finish place : 1245 X 19 places
Split Times
76010
0:51:10
00:50:35
0:50:01
Arturo Farrero
00:50:17 (Tr: 0:49:45)
Alfred Carreres
00:50:10 (Tr: 0:49:45)
Xavier Gibernau Ponsa
00:50:18 (Tr: 0:49:45)
Rubén Fínez González
00:50:39 (Tr: 0:49:45)
i
Miguel angel Vilchez Garcia
00:50:32 (Tr: 0:49:46)
Miquel Torregrosa Triviño
00:50:47 (Tr: 0:49:47)
Sergi Sanz
00:50:38 (Tr: 0:49:47)
Espe Zuriguel Perez
00:50:30 (Tr: 0:49:49)
Joan Ayerbe Font
00:50:26 (Tr: 0:49:50)
i
Xavi Hernandez Olmedillas
00:50:38 (Tr: 0:49:51)
Manel Maronda Ginés
00:51:10 (Tr: 0:49:51)
Juan Comellas Petit
00:50:31 (Tr: 0:49:51)
Sergi Campos Solaz
00:50:55 (Tr: 0:49:51)
Joan daniel Pina Martí
00:50:35 (Tr: 0:49:52)
Manolo Mora Diaz
00:50:43 (Tr: 0:49:52)
David Guillen Albertos
00:50:31 (Tr: 0:49:53)
Alex Silva
00:50:38 (Tr: 0:49:54)
Paola Saitta
00:50:37 (Tr: 0:49:54)
Marc Navarro Vicente
00:50:43 (Tr: 0:49:54)
Norman Suarez Tamargo
00:50:32 (Tr: 0:49:54)
Marc Férriz Terensi
00:50:29 (Tr: 0:49:55)
Felip Muñoz Muñoz
00:50:51 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
1246 | 1132 | 2190 | Joan Ayerbe Font | 0:50:26 (tr 0:49:50 ) | |||
Real t.: 00:49:50 Official t.: 00:50:26 Real start: 09:00:54 Finish hour: 09:50:44 Cat:SANTM Category place: 198 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: sant martí k5: 0:24:51 Hour k5 : 09:25:45 Place k5 : 1295 - Finish line: 0:49:50 Finish hour: 09:50:44 Finish place : 1246 X 49 places
Split Times
11000
0:50:31
00:50:26
0:50:21
Espe Zuriguel Perez
00:50:30 (Tr: 0:49:49)
Juan Comellas Petit
00:50:31 (Tr: 0:49:51)
Marc Férriz Terensi
00:50:29 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
1247 | 1133 | 2359 |
i
|
Xavi Hernandez Olmedillas | 0:50:38 (tr 0:49:51 ) | ||
Real t.: 00:49:51 Official t.: 00:50:38 Real start: 09:01:05 Finish hour: 09:50:56 Cat:SANTM Category place: 199 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 5:00 min/km Club: sant martí k5: 0:25:02 Hour k5 : 09:26:07 Place k5 : 1363 - Finish line: 0:49:51 Finish hour: 09:50:56 Finish place : 1247 X 116 places
Split Times
87340
0:51:17
00:50:38
0:49:58
Arturo Farrero
00:50:17 (Tr: 0:49:45)
Alfred Carreres
00:50:10 (Tr: 0:49:45)
Xavier Gibernau Ponsa
00:50:18 (Tr: 0:49:45)
Rubén Fínez González
00:50:39 (Tr: 0:49:45)
i
Miguel angel Vilchez Garcia
00:50:32 (Tr: 0:49:46)
Miquel Torregrosa Triviño
00:50:47 (Tr: 0:49:47)
Sergi Sanz
00:50:38 (Tr: 0:49:47)
Espe Zuriguel Perez
00:50:30 (Tr: 0:49:49)
Ramon Compte Bascuñana
00:49:58 (Tr: 0:49:50)
i
Gustavo Cañete
00:50:35 (Tr: 0:49:50)
Joan Ayerbe Font
00:50:26 (Tr: 0:49:50)
Manel Maronda Ginés
00:51:10 (Tr: 0:49:51)
Juan Comellas Petit
00:50:31 (Tr: 0:49:51)
Sergi Campos Solaz
00:50:55 (Tr: 0:49:51)
Joan daniel Pina Martí
00:50:35 (Tr: 0:49:52)
Manolo Mora Diaz
00:50:43 (Tr: 0:49:52)
David Guillen Albertos
00:50:31 (Tr: 0:49:53)
Alex Silva
00:50:38 (Tr: 0:49:54)
Paola Saitta
00:50:37 (Tr: 0:49:54)
Marc Navarro Vicente
00:50:43 (Tr: 0:49:54)
Norman Suarez Tamargo
00:50:32 (Tr: 0:49:54)
Marc Férriz Terensi
00:50:29 (Tr: 0:49:55)
Felip Muñoz Muñoz
00:50:51 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
1248 | 1134 | 1286 | Manel Maronda Ginés | 0:51:10 (tr 0:49:51 ) | |||
Real t.: 00:49:51 Official t.: 00:51:10 Real start: 09:01:37 Finish hour: 09:51:28 Cat:HORTA Category place: 101 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 5:00 min/km Club: horta-guinardó k5: 0:24:23 Hour k5 : 09:26:00 Place k5 : 1141 - Finish line: 0:49:51 Finish hour: 09:51:28 Finish place : 1248 Y 107 places
Split Times
76010
0:51:44
00:51:10
0:50:35
Mònica Raurell Torramadé
00:51:29 (Tr: 0:49:45)
Rubén Fínez González
00:50:39 (Tr: 0:49:45)
Jordi Paredes Marti
00:51:42 (Tr: 0:49:46)
Miquel Torregrosa Triviño
00:50:47 (Tr: 0:49:47)
i
Nuria Ciuro Boixedera
00:51:19 (Tr: 0:49:47)
Sergi Sanz
00:50:38 (Tr: 0:49:47)
i
Gustavo Cañete
00:50:35 (Tr: 0:49:50)
i
Xavi Hernandez Olmedillas
00:50:38 (Tr: 0:49:51)
Sergi Campos Solaz
00:50:55 (Tr: 0:49:51)
Manolo Mora Diaz
00:50:43 (Tr: 0:49:52)
i
Toni Galmés
00:51:18 (Tr: 0:49:53)
Alex Silva
00:50:38 (Tr: 0:49:54)
Paola Saitta
00:50:37 (Tr: 0:49:54)
Marc Navarro Vicente
00:50:43 (Tr: 0:49:54)
Felip Muñoz Muñoz
00:50:51 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
1249 | 1135 | 3497 | Juan Comellas Petit | 0:50:31 (tr 0:49:51 ) | |||
Real t.: 00:49:51 Official t.: 00:50:31 Real start: 09:00:58 Finish hour: 09:50:49 Cat:SANTM Category place: 200 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 5:00 min/km Club: sant martí k5: 0:24:48 Hour k5 : 09:25:46 Place k5 : 1280 - Finish line: 0:49:51 Finish hour: 09:50:49 Finish place : 1249 X 31 places
Split Times
26290
0:50:43
00:50:31
0:50:19
Rubén Fínez González
00:50:39 (Tr: 0:49:45)
i
Miguel angel Vilchez Garcia
00:50:32 (Tr: 0:49:46)
Sergi Sanz
00:50:38 (Tr: 0:49:47)
Espe Zuriguel Perez
00:50:30 (Tr: 0:49:49)
i
Gustavo Cañete
00:50:35 (Tr: 0:49:50)
Joan Ayerbe Font
00:50:26 (Tr: 0:49:50)
i
Xavi Hernandez Olmedillas
00:50:38 (Tr: 0:49:51)
Joan daniel Pina Martí
00:50:35 (Tr: 0:49:52)
Manolo Mora Diaz
00:50:43 (Tr: 0:49:52)
David Guillen Albertos
00:50:31 (Tr: 0:49:53)
Alex Silva
00:50:38 (Tr: 0:49:54)
Paola Saitta
00:50:37 (Tr: 0:49:54)
Marc Navarro Vicente
00:50:43 (Tr: 0:49:54)
Norman Suarez Tamargo
00:50:32 (Tr: 0:49:54)
Marc Férriz Terensi
00:50:29 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
1250 | 1136 | 1469 | Sergi Campos Solaz | 0:50:55 (tr 0:49:51 ) | |||
Real t.: 00:49:51 Official t.: 00:50:55 Real start: 09:01:22 Finish hour: 09:51:13 Cat:LES C Category place: 61 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 5:00 min/km Club: les corts k5: 0:24:48 Hour k5 : 09:26:09 Place k5 : 1276 - Finish line: 0:49:51 Finish hour: 09:51:13 Finish place : 1250 X 26 places
Split Times
50380
0:51:18
00:50:55
0:50:32
Rubén Fínez González
00:50:39 (Tr: 0:49:45)
Miquel Torregrosa Triviño
00:50:47 (Tr: 0:49:47)
Sergi Sanz
00:50:38 (Tr: 0:49:47)
i
Gustavo Cañete
00:50:35 (Tr: 0:49:50)
i
Xavi Hernandez Olmedillas
00:50:38 (Tr: 0:49:51)
Manel Maronda Ginés
00:51:10 (Tr: 0:49:51)
Joan daniel Pina Martí
00:50:35 (Tr: 0:49:52)
Manolo Mora Diaz
00:50:43 (Tr: 0:49:52)
i
Toni Galmés
00:51:18 (Tr: 0:49:53)
Alex Silva
00:50:38 (Tr: 0:49:54)
Paola Saitta
00:50:37 (Tr: 0:49:54)
Marc Navarro Vicente
00:50:43 (Tr: 0:49:54)
Felip Muñoz Muñoz
00:50:51 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
1251 | 1137 | 2500 | Joan daniel Pina Martí | 0:50:35 (tr 0:49:52 ) | |||
Real t.: 00:49:52 Official t.: 00:50:35 Real start: 09:01:01 Finish hour: 09:50:53 Cat:SANTM Category place: 201 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 5:00 min/km Club: sant martí k5: 0:24:45 Hour k5 : 09:25:46 Place k5 : 1262 - Finish line: 0:49:52 Finish hour: 09:50:53 Finish place : 1251 X 11 places
Split Times
4400
0:50:37
00:50:35
0:50:33
i
Gustavo Cañete
00:50:35 (Tr: 0:49:50) |
|||||||
1252 | 1138 | 2450 | Manolo Mora Diaz | 0:50:43 (tr 0:49:52 ) | |||
Real t.: 00:49:52 Official t.: 00:50:43 Real start: 09:01:09 Finish hour: 09:51:01 Cat:SANTM Category place: 202 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 5:00 min/km Club: sant martí k5: 0:24:58 Hour k5 : 09:26:07 Place k5 : 1335 - Finish line: 0:49:52 Finish hour: 09:51:01 Finish place : 1252 X 83 places
Split Times
26290
0:50:55
00:50:43
0:50:31
Rubén Fínez González
00:50:39 (Tr: 0:49:45)
i
Miguel angel Vilchez Garcia
00:50:32 (Tr: 0:49:46)
Miquel Torregrosa Triviño
00:50:47 (Tr: 0:49:47)
Sergi Sanz
00:50:38 (Tr: 0:49:47)
i
Gustavo Cañete
00:50:35 (Tr: 0:49:50)
i
Xavi Hernandez Olmedillas
00:50:38 (Tr: 0:49:51)
Juan Comellas Petit
00:50:31 (Tr: 0:49:51)
Sergi Campos Solaz
00:50:55 (Tr: 0:49:51)
Joan daniel Pina Martí
00:50:35 (Tr: 0:49:52)
David Guillen Albertos
00:50:31 (Tr: 0:49:53)
Alex Silva
00:50:38 (Tr: 0:49:54)
Paola Saitta
00:50:37 (Tr: 0:49:54)
Norman Suarez Tamargo
00:50:32 (Tr: 0:49:54)
Felip Muñoz Muñoz
00:50:51 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
1253 | 1139 | 1127 |
i
|
Toni Galmés | 0:51:18 (tr 0:49:53 ) | ||
Real t.: 00:49:53 Official t.: 00:51:18 Real start: 09:01:44 Finish hour: 09:51:36 Cat:GRÀCI Category place: 92 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 5:00 min/km Club: gràcia k5: 0:26:02 Hour k5 : 09:27:45 Place k5 : 1566 - Finish line: 0:49:53 Finish hour: 09:51:36 Finish place : 1253 X 313 places
Split Times
50380
0:51:41
00:51:18
0:50:55
Mònica Raurell Torramadé
00:51:29 (Tr: 0:49:45)
i
Nuria Ciuro Boixedera
00:51:19 (Tr: 0:49:47)
Manel Maronda Ginés
00:51:10 (Tr: 0:49:51)
Sergi Campos Solaz
00:50:55 (Tr: 0:49:51) |
|||||||
1254 | 1140 | 2349 | David Guillen Albertos | 0:50:31 (tr 0:49:53 ) | |||
Real t.: 00:49:53 Official t.: 00:50:31 Real start: 09:00:57 Finish hour: 09:50:49 Cat:SANTM Category place: 203 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 5:00 min/km Club: sant martí k5: 0:24:20 Hour k5 : 09:25:17 Place k5 : 1133 - Finish line: 0:49:53 Finish hour: 09:50:49 Finish place : 1254 Y 121 places
Split Times
25740
0:50:43
00:50:31
0:50:20
Rubén Fínez González
00:50:39 (Tr: 0:49:45)
i
Miguel angel Vilchez Garcia
00:50:32 (Tr: 0:49:46)
Sergi Sanz
00:50:38 (Tr: 0:49:47)
Espe Zuriguel Perez
00:50:30 (Tr: 0:49:49)
i
Gustavo Cañete
00:50:35 (Tr: 0:49:50)
Joan Ayerbe Font
00:50:26 (Tr: 0:49:50)
i
Xavi Hernandez Olmedillas
00:50:38 (Tr: 0:49:51)
Juan Comellas Petit
00:50:31 (Tr: 0:49:51)
Joan daniel Pina Martí
00:50:35 (Tr: 0:49:52)
Manolo Mora Diaz
00:50:43 (Tr: 0:49:52)
Alex Silva
00:50:38 (Tr: 0:49:54)
Paola Saitta
00:50:37 (Tr: 0:49:54)
Marc Navarro Vicente
00:50:43 (Tr: 0:49:54)
Norman Suarez Tamargo
00:50:32 (Tr: 0:49:54)
Marc Férriz Terensi
00:50:29 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
1255 | 1141 | 2091 | Alex Silva | 0:50:38 (tr 0:49:54 ) | |||
Real t.: 00:49:54 Official t.: 00:50:38 Real start: 09:01:03 Finish hour: 09:50:56 Cat:SANTA Category place: 164 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 5:00 min/km Club: sant andreu k5: 0:24:30 Hour k5 : 09:25:32 Place k5 : 1173 - Finish line: 0:49:54 Finish hour: 09:50:56 Finish place : 1255 Y 82 places
Split Times
4400
0:50:40
00:50:38
0:50:36
Rubén Fínez González
00:50:39 (Tr: 0:49:45)
Sergi Sanz
00:50:38 (Tr: 0:49:47)
i
Xavi Hernandez Olmedillas
00:50:38 (Tr: 0:49:51)
Paola Saitta
00:50:37 (Tr: 0:49:54) |
|||||||
1256 | 115 | 188 | Paola Saitta | 0:50:37 (tr 0:49:54 ) | |||
Real t.: 00:49:54 Official t.: 00:50:37 Real start: 09:01:02 Finish hour: 09:50:55 Cat:CIUTA Category place: 122 Race start:9:00:18 Gender:F Pace: 5:00 min/km Club: ciutat vella k5: 0:24:43 Hour k5 : 09:25:44 Place k5 : 1249 - Finish line: 0:49:54 Finish hour: 09:50:55 Finish place : 1256 Y 7 places
Split Times
4400
0:50:39
00:50:37
0:50:35
Rubén Fínez González
00:50:39 (Tr: 0:49:45)
Sergi Sanz
00:50:38 (Tr: 0:49:47)
i
Xavi Hernandez Olmedillas
00:50:38 (Tr: 0:49:51)
Alex Silva
00:50:38 (Tr: 0:49:54) |
|||||||
1257 | 1142 | 3217 | Marc Navarro Vicente | 0:50:43 (tr 0:49:54 ) | |||
Real t.: 00:49:54 Official t.: 00:50:43 Real start: 09:01:08 Finish hour: 09:51:01 Cat:SARRI Category place: 85 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 5:00 min/km Club: sarrià-sant gervasi k5: 0:25:02 Hour k5 : 09:26:09 Place k5 : 1362 - Finish line: 0:49:54 Finish hour: 09:51:01 Finish place : 1257 X 105 places
Split Times
25740
0:50:55
00:50:43
0:50:31
Rubén Fínez González
00:50:39 (Tr: 0:49:45)
i
Miguel angel Vilchez Garcia
00:50:32 (Tr: 0:49:46)
Miquel Torregrosa Triviño
00:50:47 (Tr: 0:49:47)
Sergi Sanz
00:50:38 (Tr: 0:49:47)
i
Gustavo Cañete
00:50:35 (Tr: 0:49:50)
i
Xavi Hernandez Olmedillas
00:50:38 (Tr: 0:49:51)
Sergi Campos Solaz
00:50:55 (Tr: 0:49:51)
Joan daniel Pina Martí
00:50:35 (Tr: 0:49:52)
David Guillen Albertos
00:50:31 (Tr: 0:49:53)
Alex Silva
00:50:38 (Tr: 0:49:54)
Paola Saitta
00:50:37 (Tr: 0:49:54)
Norman Suarez Tamargo
00:50:32 (Tr: 0:49:54)
Felip Muñoz Muñoz
00:50:51 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
1258 | 1143 | 2589 | Norman Suarez Tamargo | 0:50:32 (tr 0:49:54 ) | |||
Real t.: 00:49:54 Official t.: 00:50:32 Real start: 09:00:56 Finish hour: 09:50:50 Cat:SANTM Category place: 204 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 5:00 min/km Club: sant martí k5: 0:23:57 Hour k5 : 09:24:52 Place k5 : 1019 - Finish line: 0:49:54 Finish hour: 09:50:50 Finish place : 1258 Y 239 places
Split Times
41690
0:50:51
00:50:32
0:50:13
Arturo Farrero
00:50:17 (Tr: 0:49:45)
Xavier Gibernau Ponsa
00:50:18 (Tr: 0:49:45)
Rubén Fínez González
00:50:39 (Tr: 0:49:45)
i
Miguel angel Vilchez Garcia
00:50:32 (Tr: 0:49:46)
Miquel Torregrosa Triviño
00:50:47 (Tr: 0:49:47)
Sergi Sanz
00:50:38 (Tr: 0:49:47)
Espe Zuriguel Perez
00:50:30 (Tr: 0:49:49)
i
Gustavo Cañete
00:50:35 (Tr: 0:49:50)
Joan Ayerbe Font
00:50:26 (Tr: 0:49:50)
i
Xavi Hernandez Olmedillas
00:50:38 (Tr: 0:49:51)
Juan Comellas Petit
00:50:31 (Tr: 0:49:51)
Joan daniel Pina Martí
00:50:35 (Tr: 0:49:52)
Manolo Mora Diaz
00:50:43 (Tr: 0:49:52)
David Guillen Albertos
00:50:31 (Tr: 0:49:53)
Alex Silva
00:50:38 (Tr: 0:49:54)
Paola Saitta
00:50:37 (Tr: 0:49:54)
Marc Navarro Vicente
00:50:43 (Tr: 0:49:54)
Marc Férriz Terensi
00:50:29 (Tr: 0:49:55)
Felip Muñoz Muñoz
00:50:51 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
1259 | 1144 | 1500 | Marc Férriz Terensi | 0:50:29 (tr 0:49:55 ) | |||
Real t.: 00:49:55 Official t.: 00:50:29 Real start: 09:00:52 Finish hour: 09:50:47 Cat:LES C Category place: 62 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 5:00 min/km Club: les corts k5: 0:22:11 Hour k5 : 09:23:03 Place k5 : 599 - Finish line: 0:49:55 Finish hour: 09:50:47 Finish place : 1259 Y 660 places
Split Times
48290
0:50:51
00:50:29
0:50:07
Arturo Farrero
00:50:17 (Tr: 0:49:45)
Alfred Carreres
00:50:10 (Tr: 0:49:45)
Xavier Gibernau Ponsa
00:50:18 (Tr: 0:49:45)
Rubén Fínez González
00:50:39 (Tr: 0:49:45)
i
Miguel angel Vilchez Garcia
00:50:32 (Tr: 0:49:46)
Miquel Torregrosa Triviño
00:50:47 (Tr: 0:49:47)
Sergi Sanz
00:50:38 (Tr: 0:49:47)
Espe Zuriguel Perez
00:50:30 (Tr: 0:49:49)
i
Gustavo Cañete
00:50:35 (Tr: 0:49:50)
Joan Ayerbe Font
00:50:26 (Tr: 0:49:50)
i
Xavi Hernandez Olmedillas
00:50:38 (Tr: 0:49:51)
Juan Comellas Petit
00:50:31 (Tr: 0:49:51)
Joan daniel Pina Martí
00:50:35 (Tr: 0:49:52)
Manolo Mora Diaz
00:50:43 (Tr: 0:49:52)
David Guillen Albertos
00:50:31 (Tr: 0:49:53)
Alex Silva
00:50:38 (Tr: 0:49:54)
Paola Saitta
00:50:37 (Tr: 0:49:54)
Marc Navarro Vicente
00:50:43 (Tr: 0:49:54)
Norman Suarez Tamargo
00:50:32 (Tr: 0:49:54)
Felip Muñoz Muñoz
00:50:51 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
1260 | 1145 | 1565 | Felip Muñoz Muñoz | 0:50:51 (tr 0:49:55 ) | |||
Real t.: 00:49:55 Official t.: 00:50:51 Real start: 09:01:14 Finish hour: 09:51:09 Cat:LES C Category place: 63 Race start:9:00:18 Gender:M Pace: 5:00 min/km Club: les corts k5: 0:24:30 Hour k5 : 09:25:44 Place k5 : 1174 - Finish line: 0:49:55 Finish hour: 09:51:09 Finish place : 1260 Y 86 places
Split Times
16280
0:50:58
00:50:51
0:50:43
Miquel Torregrosa Triviño
00:50:47 (Tr: 0:49:47)
Sergi Campos Solaz
00:50:55 (Tr: 0:49:51)
Manolo Mora Diaz
00:50:43 (Tr: 0:49:52)
Marc Navarro Vicente
00:50:43 (Tr: 0:49:54) |
|||||||