L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1891 | 453 | 1426 | Núria Berenguer Pujol | 1:06:23 (tr 1:04:14 ) | |||
Real t.: 01:04:14 Official t.: 01:06:23 Real start: 09:02:49 Finish hour: 10:07:03 Cat:SANT ANDREU Category place: 198 Race start:9:00:40 Gender:F Pace: 6:26 min/km Club: sant andreu k5: 0:31:10 Hour k5 : 09:33:59 Place k5 : 1896 - Finish line: 1:04:14 Finish hour: 10:07:03 Finish place : 1891 X 5 places
Split Times
89210
1:07:03
01:06:23
1:05:42
Gerard Coromina Mompel
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
Miquel Catalán Artigot
01:05:52 (Tr: 1:04:17)
Quim Sabater Milian
01:06:55 (Tr: 1:04:20)
Abel Rodero
01:07:03 (Tr: 1:04:20)
Paola Amenedo
01:06:32 (Tr: 1:04:28)
Elisa Rodriguez
01:06:36 (Tr: 1:04:28)
Verónica Olmo Orellana
01:06:34 (Tr: 1:04:30)
i
David Sancho Ruiz
01:06:45 (Tr: 1:04:34)
Filipa Mladenova
01:06:55 (Tr: 1:04:35)
i
Olga Pujalte
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Margarita Huguet Huguet
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Anna Girbal Rubi
01:06:59 (Tr: 1:04:36)
Núria Fisas López
01:06:44 (Tr: 1:04:37)
i
Herminia Sánchez Domingo
01:06:57 (Tr: 1:04:37)
Georgina Galán González
01:07:02 (Tr: 1:04:39)
Monica Victoria Torreblanca
01:07:03 (Tr: 1:04:40)
i
Isabel Perez
01:05:58 (Tr: 1:04:41)
i
Maria Perelló Casadó
01:06:48 (Tr: 1:04:47) |
|||||||
1892 | 1439 | 1441 | Gerard Coromina Mompel | 1:06:23 (tr 1:04:14 ) | |||
Real t.: 01:04:14 Official t.: 01:06:23 Real start: 09:02:49 Finish hour: 10:07:03 Cat:SANT ANDREU Category place: 199 Race start:9:00:40 Gender:M Pace: 6:26 min/km Club: sant andreu k5: 0:31:10 Hour k5 : 09:33:59 Place k5 : 1895 - Finish line: 1:04:14 Finish hour: 10:07:03 Finish place : 1892 X 3 places
Split Times
88330
1:07:03
01:06:23
1:05:43
Núria Berenguer Pujol
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
Miquel Catalán Artigot
01:05:52 (Tr: 1:04:17)
Quim Sabater Milian
01:06:55 (Tr: 1:04:20)
Abel Rodero
01:07:03 (Tr: 1:04:20)
Paola Amenedo
01:06:32 (Tr: 1:04:28)
Elisa Rodriguez
01:06:36 (Tr: 1:04:28)
Verónica Olmo Orellana
01:06:34 (Tr: 1:04:30)
i
David Sancho Ruiz
01:06:45 (Tr: 1:04:34)
Filipa Mladenova
01:06:55 (Tr: 1:04:35)
i
Olga Pujalte
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Margarita Huguet Huguet
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Anna Girbal Rubi
01:06:59 (Tr: 1:04:36)
Núria Fisas López
01:06:44 (Tr: 1:04:37)
i
Herminia Sánchez Domingo
01:06:57 (Tr: 1:04:37)
Georgina Galán González
01:07:02 (Tr: 1:04:39)
Monica Victoria Torreblanca
01:07:03 (Tr: 1:04:40)
i
Isabel Perez
01:05:58 (Tr: 1:04:41)
i
Maria Perelló Casadó
01:06:48 (Tr: 1:04:47) |
|||||||
1893 | 1440 | 1017 |
i
|
Gabriel Navarro Lopez | 1:07:09 (tr 1:04:17 ) | ||
Real t.: 01:04:17 Official t.: 01:07:09 Real start: 09:03:32 Finish hour: 10:07:49 Cat:HORTA-GUINARDÓ Category place: 177 Race start:9:00:40 Gender:M Pace: 6:26 min/km Club: horta-guinardó k5: 0:31:41 Hour k5 : 09:35:13 Place k5 : 1945 - Finish line: 1:04:17 Finish hour: 10:07:49 Finish place : 1893 X 52 places
Split Times
101420
1:07:55
01:07:09
1:06:23
Núria Berenguer Pujol
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
Gerard Coromina Mompel
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
Quim Sabater Milian
01:06:55 (Tr: 1:04:20)
Abel Rodero
01:07:03 (Tr: 1:04:20)
Paola Amenedo
01:06:32 (Tr: 1:04:28)
Elisa Rodriguez
01:06:36 (Tr: 1:04:28)
Marc Obrador Sureda
01:07:08 (Tr: 1:04:28)
Verónica Olmo Orellana
01:06:34 (Tr: 1:04:30)
i
David Sancho Ruiz
01:06:45 (Tr: 1:04:34)
Filipa Mladenova
01:06:55 (Tr: 1:04:35)
i
Olga Pujalte
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Margarita Huguet Huguet
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Anna Girbal Rubi
01:06:59 (Tr: 1:04:36)
Núria Fisas López
01:06:44 (Tr: 1:04:37)
i
Herminia Sánchez Domingo
01:06:57 (Tr: 1:04:37)
Georgina Galán González
01:07:02 (Tr: 1:04:39)
Monica Victoria Torreblanca
01:07:03 (Tr: 1:04:40)
Pilu Gracia Malé
01:07:23 (Tr: 1:04:41)
Maria Vergara Vidaurre
01:07:17 (Tr: 1:04:44)
Helios Perez
01:07:21 (Tr: 1:04:45)
Irene Frances Santiago
01:07:17 (Tr: 1:04:45)
Francisco Escañuela Dominguez
01:07:50 (Tr: 1:04:46)
i
Maria Perelló Casadó
01:06:48 (Tr: 1:04:47)
David Vizcaino Serrano
01:07:32 (Tr: 1:04:49) |
|||||||
1894 | 1441 | 262 | Miquel Catalán Artigot | 1:05:52 (tr 1:04:17 ) | |||
Real t.: 01:04:17 Official t.: 01:05:52 Real start: 09:02:16 Finish hour: 10:06:32 Cat:EIXAMPLE Category place: 300 Race start:9:00:40 Gender:M Pace: 6:26 min/km Club: eixample k5: 0:29:39 Hour k5 : 09:31:55 Place k5 : 1724 - Finish line: 1:04:17 Finish hour: 10:06:32 Finish place : 1894 Y 170 places
Split Times
155430
1:07:03
01:05:52
1:04:42
Núria Berenguer Pujol
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
Gerard Coromina Mompel
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
Lorena Orellana Reliegos
01:05:25 (Tr: 1:04:18)
Quim Sabater Milian
01:06:55 (Tr: 1:04:20)
Abel Rodero
01:07:03 (Tr: 1:04:20)
Paola Amenedo
01:06:32 (Tr: 1:04:28)
Elisa Rodriguez
01:06:36 (Tr: 1:04:28)
Verónica Olmo Orellana
01:06:34 (Tr: 1:04:30)
i
Jose luis Gomez Funez
01:05:17 (Tr: 1:04:34)
i
David Sancho Ruiz
01:06:45 (Tr: 1:04:34)
José antonio González Oliva
01:05:33 (Tr: 1:04:35)
Filipa Mladenova
01:06:55 (Tr: 1:04:35)
i
Olga Pujalte
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Margarita Huguet Huguet
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Anna Girbal Rubi
01:06:59 (Tr: 1:04:36)
Núria Fisas López
01:06:44 (Tr: 1:04:37)
i
Herminia Sánchez Domingo
01:06:57 (Tr: 1:04:37)
Georgina Galán González
01:07:02 (Tr: 1:04:39)
Monica Victoria Torreblanca
01:07:03 (Tr: 1:04:40)
i
Isabel Perez
01:05:58 (Tr: 1:04:41)
i
Maria Perelló Casadó
01:06:48 (Tr: 1:04:47) |
|||||||
1895 | 454 | 1024 | Lorena Orellana Reliegos | 1:05:25 (tr 1:04:18 ) | |||
Real t.: 01:04:18 Official t.: 01:05:25 Real start: 09:01:48 Finish hour: 10:06:05 Cat:HORTA-GUINARDÓ Category place: 178 Race start:9:00:40 Gender:F Pace: 6:26 min/km Club: horta-guinardó k5: 0:30:58 Hour k5 : 09:32:46 Place k5 : 1881 - Finish line: 1:04:18 Finish hour: 10:06:05 Finish place : 1895 Y 14 places
Split Times
147840
1:06:32
01:05:25
1:04:18
Núria Berenguer Pujol
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
Gerard Coromina Mompel
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
Miquel Catalán Artigot
01:05:52 (Tr: 1:04:17)
Paola Amenedo
01:06:32 (Tr: 1:04:28)
i
Jose luis Gomez Funez
01:05:17 (Tr: 1:04:34)
José antonio González Oliva
01:05:33 (Tr: 1:04:35)
i
Olga Pujalte
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Margarita Huguet Huguet
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Isabel Perez
01:05:58 (Tr: 1:04:41) |
|||||||
1896 | 1442 | 1060 | Quim Sabater Milian | 1:06:55 (tr 1:04:20 ) | |||
Real t.: 01:04:20 Official t.: 01:06:55 Real start: 09:03:16 Finish hour: 10:07:35 Cat:HORTA-GUINARDÓ Category place: 179 Race start:9:00:40 Gender:M Pace: 6:26 min/km Club: horta-guinardó k5: 0:30:39 Hour k5 : 09:33:55 Place k5 : 1850 - Finish line: 1:04:20 Finish hour: 10:07:35 Finish place : 1896 Y 46 places
Split Times
4400
1:06:57
01:06:55
1:06:53
Filipa Mladenova
01:06:55 (Tr: 1:04:35)
i
Herminia Sánchez Domingo
01:06:57 (Tr: 1:04:37) |
|||||||
1897 | 1443 | 1916 | Abel Rodero | 1:07:03 (tr 1:04:20 ) | |||
Real t.: 01:04:20 Official t.: 01:07:03 Real start: 09:03:23 Finish hour: 10:07:43 Cat:SANT MARTÍ Category place: 275 Race start:9:00:40 Gender:M Pace: 6:26 min/km Club: sant martí k5: 0:30:48 Hour k5 : 09:34:11 Place k5 : 1866 - Finish line: 1:04:20 Finish hour: 10:07:43 Finish place : 1897 Y 31 places
Split Times
155430
1:08:14
01:07:03
1:05:52
Núria Berenguer Pujol
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
Gerard Coromina Mompel
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
i
Gabriel Navarro Lopez
01:07:09 (Tr: 1:04:17)
Miquel Catalán Artigot
01:05:52 (Tr: 1:04:17)
Quim Sabater Milian
01:06:55 (Tr: 1:04:20)
Paola Amenedo
01:06:32 (Tr: 1:04:28)
Elisa Rodriguez
01:06:36 (Tr: 1:04:28)
Marc Obrador Sureda
01:07:08 (Tr: 1:04:28)
Verónica Olmo Orellana
01:06:34 (Tr: 1:04:30)
i
David Sancho Ruiz
01:06:45 (Tr: 1:04:34)
Filipa Mladenova
01:06:55 (Tr: 1:04:35)
i
Olga Pujalte
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Margarita Huguet Huguet
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Anna Girbal Rubi
01:06:59 (Tr: 1:04:36)
Núria Fisas López
01:06:44 (Tr: 1:04:37)
i
Herminia Sánchez Domingo
01:06:57 (Tr: 1:04:37)
Georgina Galán González
01:07:02 (Tr: 1:04:39)
Monica Victoria Torreblanca
01:07:03 (Tr: 1:04:40)
i
Isabel Perez
01:05:58 (Tr: 1:04:41)
Pilu Gracia Malé
01:07:23 (Tr: 1:04:41)
Maria Vergara Vidaurre
01:07:17 (Tr: 1:04:44)
Helios Perez
01:07:21 (Tr: 1:04:45)
Irene Frances Santiago
01:07:17 (Tr: 1:04:45)
Francisco Escañuela Dominguez
01:07:50 (Tr: 1:04:46)
i
Maria Perelló Casadó
01:06:48 (Tr: 1:04:47)
David Vizcaino Serrano
01:07:32 (Tr: 1:04:49) |
|||||||
1898 | 455 | 2333 | Paola Amenedo | 1:06:32 (tr 1:04:28 ) | |||
Real t.: 01:04:28 Official t.: 01:06:32 Real start: 09:02:45 Finish hour: 10:07:12 Cat:SARRIÀ-SANT GERVASI Category place: 111 Race start:9:00:40 Gender:F Pace: 6:27 min/km Club: sarrià-sant gervasi k5: 0:31:30 Hour k5 : 09:34:15 Place k5 : 1937 - Finish line: 1:04:28 Finish hour: 10:07:12 Finish place : 1898 X 39 places
Split Times
147840
1:07:40
01:06:32
1:05:25
Núria Berenguer Pujol
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
Gerard Coromina Mompel
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
i
Gabriel Navarro Lopez
01:07:09 (Tr: 1:04:17)
Miquel Catalán Artigot
01:05:52 (Tr: 1:04:17)
Lorena Orellana Reliegos
01:05:25 (Tr: 1:04:18)
Quim Sabater Milian
01:06:55 (Tr: 1:04:20)
Abel Rodero
01:07:03 (Tr: 1:04:20)
Elisa Rodriguez
01:06:36 (Tr: 1:04:28)
Marc Obrador Sureda
01:07:08 (Tr: 1:04:28)
Verónica Olmo Orellana
01:06:34 (Tr: 1:04:30)
i
David Sancho Ruiz
01:06:45 (Tr: 1:04:34)
José antonio González Oliva
01:05:33 (Tr: 1:04:35)
Filipa Mladenova
01:06:55 (Tr: 1:04:35)
i
Olga Pujalte
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Margarita Huguet Huguet
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Anna Girbal Rubi
01:06:59 (Tr: 1:04:36)
Núria Fisas López
01:06:44 (Tr: 1:04:37)
i
Herminia Sánchez Domingo
01:06:57 (Tr: 1:04:37)
Georgina Galán González
01:07:02 (Tr: 1:04:39)
Monica Victoria Torreblanca
01:07:03 (Tr: 1:04:40)
i
Isabel Perez
01:05:58 (Tr: 1:04:41)
Pilu Gracia Malé
01:07:23 (Tr: 1:04:41)
Maria Vergara Vidaurre
01:07:17 (Tr: 1:04:44)
Helios Perez
01:07:21 (Tr: 1:04:45)
Irene Frances Santiago
01:07:17 (Tr: 1:04:45)
i
Maria Perelló Casadó
01:06:48 (Tr: 1:04:47)
David Vizcaino Serrano
01:07:32 (Tr: 1:04:49) |
|||||||
1899 | 456 | 2624 | Elisa Rodriguez | 1:06:36 (tr 1:04:28 ) | |||
Real t.: 01:04:28 Official t.: 01:06:36 Real start: 09:02:48 Finish hour: 10:07:16 Cat:GRÀCIA Category place: 223 Race start:9:00:40 Gender:F Pace: 6:27 min/km Club: gràcia k5: 0:29:56 Hour k5 : 09:32:44 Place k5 : 1757 - Finish line: 1:04:28 Finish hour: 10:07:16 Finish place : 1899 Y 142 places
Split Times
4400
1:06:38
01:06:36
1:06:34
|
|||||||
1900 | 1444 | 2420 | Marc Obrador Sureda | 1:07:08 (tr 1:04:28 ) | |||
Real t.: 01:04:28 Official t.: 01:07:08 Real start: 09:03:21 Finish hour: 10:07:48 Cat:SARRIÀ-SANT GERVASI Category place: 112 Race start:9:00:40 Gender:M Pace: 6:27 min/km Club: sarrià-sant gervasi k5: 0:31:19 Hour k5 : 09:34:39 Place k5 : 1913 - Finish line: 1:04:28 Finish hour: 10:07:48 Finish place : 1900 X 13 places
Split Times
11550
1:07:14
01:07:08
1:07:03
i
Gabriel Navarro Lopez
01:07:09 (Tr: 1:04:17)
Abel Rodero
01:07:03 (Tr: 1:04:20) |
|||||||
1901 | 457 | 771 | Verónica Olmo Orellana | 1:06:34 (tr 1:04:30 ) | |||
Real t.: 01:04:30 Official t.: 01:06:34 Real start: 09:02:44 Finish hour: 10:07:14 Cat:GRÀCIA Category place: 224 Race start:9:00:40 Gender:F Pace: 6:27 min/km Club: gràcia k5: 0:30:34 Hour k5 : 09:33:18 Place k5 : 1843 - Finish line: 1:04:30 Finish hour: 10:07:14 Finish place : 1901 Y 58 places
Split Times
4400
1:06:36
01:06:34
1:06:32
Paola Amenedo
01:06:32 (Tr: 1:04:28) |
|||||||
1902 | 1445 | 2299 |
i
|
Jose luis Gomez Funez | 1:05:17 (tr 1:04:34 ) | ||
Real t.: 01:04:34 Official t.: 01:05:17 Real start: 09:01:24 Finish hour: 10:05:57 Cat:SANTS-MONTJUÏC Category place: 237 Race start:9:00:40 Gender:M Pace: 6:28 min/km Club: sants-montjuïc k5: 0:30:08 Hour k5 : 09:31:32 Place k5 : 1794 - Finish line: 1:04:34 Finish hour: 10:05:57 Finish place : 1902 Y 108 places
Split Times
214280
1:06:55
01:05:17
1:03:40
Núria Berenguer Pujol
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
Gerard Coromina Mompel
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
Miquel Catalán Artigot
01:05:52 (Tr: 1:04:17)
Lorena Orellana Reliegos
01:05:25 (Tr: 1:04:18)
Paola Amenedo
01:06:32 (Tr: 1:04:28)
Elisa Rodriguez
01:06:36 (Tr: 1:04:28)
Verónica Olmo Orellana
01:06:34 (Tr: 1:04:30)
i
David Sancho Ruiz
01:06:45 (Tr: 1:04:34)
José antonio González Oliva
01:05:33 (Tr: 1:04:35)
Filipa Mladenova
01:06:55 (Tr: 1:04:35)
i
Olga Pujalte
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Margarita Huguet Huguet
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
Núria Fisas López
01:06:44 (Tr: 1:04:37)
i
Isabel Perez
01:05:58 (Tr: 1:04:41)
i
Maria Perelló Casadó
01:06:48 (Tr: 1:04:47) |
|||||||
1903 | 1446 | 1939 |
i
|
David Sancho Ruiz | 1:06:45 (tr 1:04:34 ) | ||
Real t.: 01:04:34 Official t.: 01:06:45 Real start: 09:02:52 Finish hour: 10:07:25 Cat:SANT MARTÍ Category place: 276 Race start:9:00:40 Gender:M Pace: 6:28 min/km Club: sant martí k5: 0:31:16 Hour k5 : 09:34:08 Place k5 : 1905 - Finish line: 1:04:34 Finish hour: 10:07:25 Finish place : 1903 X 2 places
Split Times
4400
1:06:47
01:06:45
1:06:43
Núria Fisas López
01:06:44 (Tr: 1:04:37) |
|||||||
1904 | 1447 | 1771 | José antonio González Oliva | 1:05:33 (tr 1:04:35 ) | |||
Real t.: 01:04:35 Official t.: 01:05:33 Real start: 09:01:39 Finish hour: 10:06:13 Cat:SANT MARTÍ Category place: 277 Race start:9:00:40 Gender:M Pace: 6:28 min/km Club: sant martí k5: 0:29:48 Hour k5 : 09:31:26 Place k5 : 1737 - Finish line: 1:04:35 Finish hour: 10:06:13 Finish place : 1904 Y 167 places
Split Times
126390
1:06:30
01:05:33
1:04:35
Núria Berenguer Pujol
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
Gerard Coromina Mompel
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
Miquel Catalán Artigot
01:05:52 (Tr: 1:04:17)
Lorena Orellana Reliegos
01:05:25 (Tr: 1:04:18)
i
Jose luis Gomez Funez
01:05:17 (Tr: 1:04:34)
i
Olga Pujalte
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Margarita Huguet Huguet
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Isabel Perez
01:05:58 (Tr: 1:04:41) |
|||||||
1905 | 458 | 207 | Filipa Mladenova | 1:06:55 (tr 1:04:35 ) | |||
Real t.: 01:04:35 Official t.: 01:06:55 Real start: 09:03:01 Finish hour: 10:07:35 Cat:EIXAMPLE Category place: 301 Race start:9:00:40 Gender:F Pace: 6:28 min/km Club: eixample k5: 0:30:41 Hour k5 : 09:33:41 Place k5 : 1852 - Finish line: 1:04:35 Finish hour: 10:07:35 Finish place : 1905 Y 53 places
Split Times
214280
1:08:32
01:06:55
1:05:17
Núria Berenguer Pujol
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
Gerard Coromina Mompel
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
i
Gabriel Navarro Lopez
01:07:09 (Tr: 1:04:17)
Miquel Catalán Artigot
01:05:52 (Tr: 1:04:17)
Lorena Orellana Reliegos
01:05:25 (Tr: 1:04:18)
Quim Sabater Milian
01:06:55 (Tr: 1:04:20)
Abel Rodero
01:07:03 (Tr: 1:04:20)
Paola Amenedo
01:06:32 (Tr: 1:04:28)
Elisa Rodriguez
01:06:36 (Tr: 1:04:28)
Marc Obrador Sureda
01:07:08 (Tr: 1:04:28)
Verónica Olmo Orellana
01:06:34 (Tr: 1:04:30)
i
Jose luis Gomez Funez
01:05:17 (Tr: 1:04:34)
i
David Sancho Ruiz
01:06:45 (Tr: 1:04:34)
José antonio González Oliva
01:05:33 (Tr: 1:04:35)
i
Olga Pujalte
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Margarita Huguet Huguet
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Anna Girbal Rubi
01:06:59 (Tr: 1:04:36)
Núria Fisas López
01:06:44 (Tr: 1:04:37)
i
Herminia Sánchez Domingo
01:06:57 (Tr: 1:04:37)
Georgina Galán González
01:07:02 (Tr: 1:04:39)
Monica Victoria Torreblanca
01:07:03 (Tr: 1:04:40)
i
Isabel Perez
01:05:58 (Tr: 1:04:41)
Pilu Gracia Malé
01:07:23 (Tr: 1:04:41)
Maria Vergara Vidaurre
01:07:17 (Tr: 1:04:44)
Helios Perez
01:07:21 (Tr: 1:04:45)
Irene Frances Santiago
01:07:17 (Tr: 1:04:45)
Francisco Escañuela Dominguez
01:07:50 (Tr: 1:04:46)
i
Maria Perelló Casadó
01:06:48 (Tr: 1:04:47)
David Vizcaino Serrano
01:07:32 (Tr: 1:04:49) |
|||||||
1906 | 459 | 181 |
i
|
Olga Pujalte | 1:06:30 (tr 1:04:35 ) | ||
Real t.: 01:04:35 Official t.: 01:06:30 Real start: 09:02:36 Finish hour: 10:07:10 Cat:CIUTAT VELLA Category place: 155 Race start:9:00:40 Gender:F Pace: 6:28 min/km Club: ciutat vella k5: 0:31:28 Hour k5 : 09:34:03 Place k5 : 1928 - Finish line: 1:04:35 Finish hour: 10:07:10 Finish place : 1906 X 22 places
Split Times
29590
1:06:44
01:06:30
1:06:17
Núria Berenguer Pujol
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
Gerard Coromina Mompel
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
Paola Amenedo
01:06:32 (Tr: 1:04:28)
Elisa Rodriguez
01:06:36 (Tr: 1:04:28)
Verónica Olmo Orellana
01:06:34 (Tr: 1:04:30)
Núria Fisas López
01:06:44 (Tr: 1:04:37) |
|||||||
1907 | 460 | 70 |
i
|
Margarita Huguet Huguet | 1:06:30 (tr 1:04:35 ) | ||
Real t.: 01:04:35 Official t.: 01:06:30 Real start: 09:02:36 Finish hour: 10:07:10 Cat:CIUTAT VELLA Category place: 156 Race start:9:00:40 Gender:F Pace: 6:28 min/km Club: ciutat vella k5: 0:31:28 Hour k5 : 09:34:03 Place k5 : 1929 - Finish line: 1:04:35 Finish hour: 10:07:10 Finish place : 1907 X 22 places
Split Times
126390
1:07:28
01:06:30
1:05:33
Núria Berenguer Pujol
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
Gerard Coromina Mompel
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
i
Gabriel Navarro Lopez
01:07:09 (Tr: 1:04:17)
Miquel Catalán Artigot
01:05:52 (Tr: 1:04:17)
Quim Sabater Milian
01:06:55 (Tr: 1:04:20)
Abel Rodero
01:07:03 (Tr: 1:04:20)
Paola Amenedo
01:06:32 (Tr: 1:04:28)
Elisa Rodriguez
01:06:36 (Tr: 1:04:28)
Marc Obrador Sureda
01:07:08 (Tr: 1:04:28)
Verónica Olmo Orellana
01:06:34 (Tr: 1:04:30)
i
David Sancho Ruiz
01:06:45 (Tr: 1:04:34)
José antonio González Oliva
01:05:33 (Tr: 1:04:35)
Filipa Mladenova
01:06:55 (Tr: 1:04:35)
i
Anna Girbal Rubi
01:06:59 (Tr: 1:04:36)
Núria Fisas López
01:06:44 (Tr: 1:04:37)
i
Herminia Sánchez Domingo
01:06:57 (Tr: 1:04:37)
Georgina Galán González
01:07:02 (Tr: 1:04:39)
Monica Victoria Torreblanca
01:07:03 (Tr: 1:04:40)
i
Isabel Perez
01:05:58 (Tr: 1:04:41)
Pilu Gracia Malé
01:07:23 (Tr: 1:04:41)
Maria Vergara Vidaurre
01:07:17 (Tr: 1:04:44)
Helios Perez
01:07:21 (Tr: 1:04:45)
Irene Frances Santiago
01:07:17 (Tr: 1:04:45)
i
Maria Perelló Casadó
01:06:48 (Tr: 1:04:47) |
|||||||
1908 | 461 | 341 |
i
|
Anna Girbal Rubi | 1:06:59 (tr 1:04:36 ) | ||
Real t.: 01:04:36 Official t.: 01:06:59 Real start: 09:03:04 Finish hour: 10:07:39 Cat:EIXAMPLE Category place: 302 Race start:9:00:40 Gender:F Pace: 6:28 min/km Club: eixample k5: 0:30:46 Hour k5 : 09:33:50 Place k5 : 1865 - Finish line: 1:04:36 Finish hour: 10:07:39 Finish place : 1908 Y 43 places
Split Times
10230
1:07:04
01:06:59
1:06:55
Quim Sabater Milian
01:06:55 (Tr: 1:04:20)
Abel Rodero
01:07:03 (Tr: 1:04:20)
Filipa Mladenova
01:06:55 (Tr: 1:04:35)
i
Herminia Sánchez Domingo
01:06:57 (Tr: 1:04:37)
Georgina Galán González
01:07:02 (Tr: 1:04:39)
Monica Victoria Torreblanca
01:07:03 (Tr: 1:04:40) |
|||||||
1910 | 463 | 685 | Núria Fisas López | 1:06:44 (tr 1:04:37 ) | |||
Real t.: 01:04:37 Official t.: 01:06:44 Real start: 09:02:47 Finish hour: 10:07:24 Cat:GRÀCIA Category place: 225 Race start:9:00:40 Gender:F Pace: 6:28 min/km Club: gràcia k5: 0:31:24 Hour k5 : 09:34:10 Place k5 : 1921 - Finish line: 1:04:37 Finish hour: 10:07:24 Finish place : 1910 X 11 places
Split Times
41470
1:07:03
01:06:44
1:06:25
Quim Sabater Milian
01:06:55 (Tr: 1:04:20)
Paola Amenedo
01:06:32 (Tr: 1:04:28)
Elisa Rodriguez
01:06:36 (Tr: 1:04:28)
Verónica Olmo Orellana
01:06:34 (Tr: 1:04:30)
i
David Sancho Ruiz
01:06:45 (Tr: 1:04:34)
Filipa Mladenova
01:06:55 (Tr: 1:04:35)
i
Olga Pujalte
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Margarita Huguet Huguet
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Anna Girbal Rubi
01:06:59 (Tr: 1:04:36)
i
Herminia Sánchez Domingo
01:06:57 (Tr: 1:04:37)
Georgina Galán González
01:07:02 (Tr: 1:04:39)
Monica Victoria Torreblanca
01:07:03 (Tr: 1:04:40)
i
Maria Perelló Casadó
01:06:48 (Tr: 1:04:47) |
|||||||
1909 | 462 | 1064 |
i
|
Herminia Sánchez Domingo | 1:06:57 (tr 1:04:37 ) | ||
Real t.: 01:04:37 Official t.: 01:06:57 Real start: 09:03:00 Finish hour: 10:07:37 Cat:HORTA-GUINARDÓ Category place: 180 Race start:9:00:40 Gender:F Pace: 6:28 min/km Club: horta-guinardó k5: 0:31:53 Hour k5 : 09:34:53 Place k5 : 1961 - Finish line: 1:04:37 Finish hour: 10:07:37 Finish place : 1909 X 52 places
Split Times
59730
1:07:25
01:06:57
1:06:30
i
Gabriel Navarro Lopez
01:07:09 (Tr: 1:04:17)
Quim Sabater Milian
01:06:55 (Tr: 1:04:20)
Abel Rodero
01:07:03 (Tr: 1:04:20)
Paola Amenedo
01:06:32 (Tr: 1:04:28)
Elisa Rodriguez
01:06:36 (Tr: 1:04:28)
Marc Obrador Sureda
01:07:08 (Tr: 1:04:28)
Verónica Olmo Orellana
01:06:34 (Tr: 1:04:30)
i
David Sancho Ruiz
01:06:45 (Tr: 1:04:34)
Filipa Mladenova
01:06:55 (Tr: 1:04:35)
i
Olga Pujalte
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Margarita Huguet Huguet
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Anna Girbal Rubi
01:06:59 (Tr: 1:04:36)
Núria Fisas López
01:06:44 (Tr: 1:04:37)
Georgina Galán González
01:07:02 (Tr: 1:04:39)
Monica Victoria Torreblanca
01:07:03 (Tr: 1:04:40)
Pilu Gracia Malé
01:07:23 (Tr: 1:04:41)
Maria Vergara Vidaurre
01:07:17 (Tr: 1:04:44)
Helios Perez
01:07:21 (Tr: 1:04:45)
Irene Frances Santiago
01:07:17 (Tr: 1:04:45)
i
Maria Perelló Casadó
01:06:48 (Tr: 1:04:47) |
|||||||
1911 | 464 | 1466 | Georgina Galán González | 1:07:02 (tr 1:04:39 ) | |||
Real t.: 01:04:39 Official t.: 01:07:02 Real start: 09:03:04 Finish hour: 10:07:42 Cat:SANT ANDREU Category place: 200 Race start:9:00:40 Gender:F Pace: 6:28 min/km Club: sant andreu k5: 0:31:12 Hour k5 : 09:34:16 Place k5 : 1898 - Finish line: 1:04:39 Finish hour: 10:07:42 Finish place : 1911 Y 13 places
Split Times
46090
1:07:23
01:07:02
1:06:41
i
Gabriel Navarro Lopez
01:07:09 (Tr: 1:04:17)
Quim Sabater Milian
01:06:55 (Tr: 1:04:20)
Abel Rodero
01:07:03 (Tr: 1:04:20)
Marc Obrador Sureda
01:07:08 (Tr: 1:04:28)
i
David Sancho Ruiz
01:06:45 (Tr: 1:04:34)
Filipa Mladenova
01:06:55 (Tr: 1:04:35)
i
Anna Girbal Rubi
01:06:59 (Tr: 1:04:36)
Núria Fisas López
01:06:44 (Tr: 1:04:37)
i
Herminia Sánchez Domingo
01:06:57 (Tr: 1:04:37)
Monica Victoria Torreblanca
01:07:03 (Tr: 1:04:40)
Pilu Gracia Malé
01:07:23 (Tr: 1:04:41)
Maria Vergara Vidaurre
01:07:17 (Tr: 1:04:44)
Helios Perez
01:07:21 (Tr: 1:04:45)
Irene Frances Santiago
01:07:17 (Tr: 1:04:45)
i
Maria Perelló Casadó
01:06:48 (Tr: 1:04:47) |
|||||||
1912 | 465 | 1616 | Monica Victoria Torreblanca | 1:07:03 (tr 1:04:40 ) | |||
Real t.: 01:04:40 Official t.: 01:07:03 Real start: 09:03:03 Finish hour: 10:07:43 Cat:SANT ANDREU Category place: 201 Race start:9:00:40 Gender:F Pace: 6:28 min/km Club: sant andreu k5: 0:31:13 Hour k5 : 09:34:16 Place k5 : 1901 - Finish line: 1:04:40 Finish hour: 10:07:43 Finish place : 1912 Y 11 places
Split Times
41470
1:07:21
01:07:03
1:06:44
i
Gabriel Navarro Lopez
01:07:09 (Tr: 1:04:17)
Quim Sabater Milian
01:06:55 (Tr: 1:04:20)
Abel Rodero
01:07:03 (Tr: 1:04:20)
Marc Obrador Sureda
01:07:08 (Tr: 1:04:28)
i
David Sancho Ruiz
01:06:45 (Tr: 1:04:34)
Filipa Mladenova
01:06:55 (Tr: 1:04:35)
i
Anna Girbal Rubi
01:06:59 (Tr: 1:04:36)
Núria Fisas López
01:06:44 (Tr: 1:04:37)
i
Herminia Sánchez Domingo
01:06:57 (Tr: 1:04:37)
Georgina Galán González
01:07:02 (Tr: 1:04:39)
Maria Vergara Vidaurre
01:07:17 (Tr: 1:04:44)
Helios Perez
01:07:21 (Tr: 1:04:45)
Irene Frances Santiago
01:07:17 (Tr: 1:04:45)
i
Maria Perelló Casadó
01:06:48 (Tr: 1:04:47) |
|||||||
1913 | 466 | 179 |
i
|
Isabel Perez | 1:05:58 (tr 1:04:41 ) | ||
Real t.: 01:04:41 Official t.: 01:05:58 Real start: 09:01:57 Finish hour: 10:06:38 Cat:CIUTAT VELLA Category place: 157 Race start:9:00:40 Gender:F Pace: 6:29 min/km Club: ciutat vella k5: 0:30:49 Hour k5 : 09:32:46 Place k5 : 1869 - Finish line: 1:04:41 Finish hour: 10:06:38 Finish place : 1913 Y 44 places
Split Times
183700
1:07:21
01:05:58
1:04:34
Núria Berenguer Pujol
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
Gerard Coromina Mompel
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
i
Gabriel Navarro Lopez
01:07:09 (Tr: 1:04:17)
Miquel Catalán Artigot
01:05:52 (Tr: 1:04:17)
Lorena Orellana Reliegos
01:05:25 (Tr: 1:04:18)
Quim Sabater Milian
01:06:55 (Tr: 1:04:20)
Abel Rodero
01:07:03 (Tr: 1:04:20)
Paola Amenedo
01:06:32 (Tr: 1:04:28)
Elisa Rodriguez
01:06:36 (Tr: 1:04:28)
Marc Obrador Sureda
01:07:08 (Tr: 1:04:28)
Verónica Olmo Orellana
01:06:34 (Tr: 1:04:30)
i
Jose luis Gomez Funez
01:05:17 (Tr: 1:04:34)
i
David Sancho Ruiz
01:06:45 (Tr: 1:04:34)
José antonio González Oliva
01:05:33 (Tr: 1:04:35)
Filipa Mladenova
01:06:55 (Tr: 1:04:35)
i
Olga Pujalte
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Margarita Huguet Huguet
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Anna Girbal Rubi
01:06:59 (Tr: 1:04:36)
Núria Fisas López
01:06:44 (Tr: 1:04:37)
i
Herminia Sánchez Domingo
01:06:57 (Tr: 1:04:37)
Georgina Galán González
01:07:02 (Tr: 1:04:39)
Monica Victoria Torreblanca
01:07:03 (Tr: 1:04:40)
Maria Vergara Vidaurre
01:07:17 (Tr: 1:04:44)
Helios Perez
01:07:21 (Tr: 1:04:45)
Irene Frances Santiago
01:07:17 (Tr: 1:04:45)
i
Maria Perelló Casadó
01:06:48 (Tr: 1:04:47) |
|||||||
1914 | 467 | 350 | Pilu Gracia Malé | 1:07:23 (tr 1:04:41 ) | |||
Real t.: 01:04:41 Official t.: 01:07:23 Real start: 09:03:23 Finish hour: 10:08:03 Cat:EIXAMPLE Category place: 303 Race start:9:00:40 Gender:F Pace: 6:29 min/km Club: eixample k5: 0:33:14 Hour k5 : 09:36:37 Place k5 : 2045 - Finish line: 1:04:41 Finish hour: 10:08:03 Finish place : 1914 X 131 places
Split Times
46090
1:07:44
01:07:23
1:07:02
i
Gabriel Navarro Lopez
01:07:09 (Tr: 1:04:17)
Abel Rodero
01:07:03 (Tr: 1:04:20)
Marc Obrador Sureda
01:07:08 (Tr: 1:04:28)
Georgina Galán González
01:07:02 (Tr: 1:04:39)
Monica Victoria Torreblanca
01:07:03 (Tr: 1:04:40)
Maria Vergara Vidaurre
01:07:17 (Tr: 1:04:44)
Helios Perez
01:07:21 (Tr: 1:04:45)
Irene Frances Santiago
01:07:17 (Tr: 1:04:45)
David Vizcaino Serrano
01:07:32 (Tr: 1:04:49) |
|||||||
1915 | 468 | 1087 | Maria Vergara Vidaurre | 1:07:17 (tr 1:04:44 ) | |||
Real t.: 01:04:44 Official t.: 01:07:17 Real start: 09:03:13 Finish hour: 10:07:57 Cat:HORTA-GUINARDÓ Category place: 181 Race start:9:00:40 Gender:F Pace: 6:29 min/km Club: horta-guinardó k5: 0:31:19 Hour k5 : 09:34:32 Place k5 : 1914 - Finish line: 1:04:44 Finish hour: 10:07:57 Finish place : 1915 Y 1 place
Split Times
72820
1:07:50
01:07:17
1:06:44
i
Gabriel Navarro Lopez
01:07:09 (Tr: 1:04:17)
Quim Sabater Milian
01:06:55 (Tr: 1:04:20)
Abel Rodero
01:07:03 (Tr: 1:04:20)
Marc Obrador Sureda
01:07:08 (Tr: 1:04:28)
i
David Sancho Ruiz
01:06:45 (Tr: 1:04:34)
Filipa Mladenova
01:06:55 (Tr: 1:04:35)
i
Anna Girbal Rubi
01:06:59 (Tr: 1:04:36)
i
Herminia Sánchez Domingo
01:06:57 (Tr: 1:04:37)
Georgina Galán González
01:07:02 (Tr: 1:04:39)
Monica Victoria Torreblanca
01:07:03 (Tr: 1:04:40)
Pilu Gracia Malé
01:07:23 (Tr: 1:04:41)
Helios Perez
01:07:21 (Tr: 1:04:45)
Irene Frances Santiago
01:07:17 (Tr: 1:04:45)
Francisco Escañuela Dominguez
01:07:50 (Tr: 1:04:46)
i
Maria Perelló Casadó
01:06:48 (Tr: 1:04:47)
David Vizcaino Serrano
01:07:32 (Tr: 1:04:49) |
|||||||
1916 | 1448 | 2197 | Helios Perez | 1:07:21 (tr 1:04:45 ) | |||
Real t.: 01:04:45 Official t.: 01:07:21 Real start: 09:03:17 Finish hour: 10:08:01 Cat:SANTS-MONTJUÏC Category place: 238 Race start:9:00:40 Gender:M Pace: 6:29 min/km Club: sants-montjuïc k5: 0:29:28 Hour k5 : 09:32:45 Place k5 : 1704 - Finish line: 1:04:45 Finish hour: 10:08:01 Finish place : 1916 Y 212 places
Split Times
183700
1:08:45
01:07:21
1:05:58
Núria Berenguer Pujol
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
Gerard Coromina Mompel
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
i
Gabriel Navarro Lopez
01:07:09 (Tr: 1:04:17)
Quim Sabater Milian
01:06:55 (Tr: 1:04:20)
Abel Rodero
01:07:03 (Tr: 1:04:20)
Paola Amenedo
01:06:32 (Tr: 1:04:28)
Elisa Rodriguez
01:06:36 (Tr: 1:04:28)
Marc Obrador Sureda
01:07:08 (Tr: 1:04:28)
Verónica Olmo Orellana
01:06:34 (Tr: 1:04:30)
i
David Sancho Ruiz
01:06:45 (Tr: 1:04:34)
Filipa Mladenova
01:06:55 (Tr: 1:04:35)
i
Olga Pujalte
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Margarita Huguet Huguet
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Anna Girbal Rubi
01:06:59 (Tr: 1:04:36)
Núria Fisas López
01:06:44 (Tr: 1:04:37)
i
Herminia Sánchez Domingo
01:06:57 (Tr: 1:04:37)
Georgina Galán González
01:07:02 (Tr: 1:04:39)
Monica Victoria Torreblanca
01:07:03 (Tr: 1:04:40)
i
Isabel Perez
01:05:58 (Tr: 1:04:41)
Pilu Gracia Malé
01:07:23 (Tr: 1:04:41)
Maria Vergara Vidaurre
01:07:17 (Tr: 1:04:44)
Irene Frances Santiago
01:07:17 (Tr: 1:04:45)
Francisco Escañuela Dominguez
01:07:50 (Tr: 1:04:46)
i
Maria Perelló Casadó
01:06:48 (Tr: 1:04:47)
David Vizcaino Serrano
01:07:32 (Tr: 1:04:49) |
|||||||
1917 | 469 | 1465 | Irene Frances Santiago | 1:07:17 (tr 1:04:45 ) | |||
Real t.: 01:04:45 Official t.: 01:07:17 Real start: 09:03:13 Finish hour: 10:07:57 Cat:SANT ANDREU Category place: 202 Race start:9:00:40 Gender:F Pace: 6:29 min/km Club: sant andreu k5: 0:31:19 Hour k5 : 09:34:32 Place k5 : 1915 - Finish line: 1:04:45 Finish hour: 10:07:57 Finish place : 1917 Y 2 places
Split Times
32780
1:07:32
01:07:17
1:07:02
i
Gabriel Navarro Lopez
01:07:09 (Tr: 1:04:17)
Abel Rodero
01:07:03 (Tr: 1:04:20)
Marc Obrador Sureda
01:07:08 (Tr: 1:04:28)
Georgina Galán González
01:07:02 (Tr: 1:04:39)
Monica Victoria Torreblanca
01:07:03 (Tr: 1:04:40)
Pilu Gracia Malé
01:07:23 (Tr: 1:04:41)
Maria Vergara Vidaurre
01:07:17 (Tr: 1:04:44)
Helios Perez
01:07:21 (Tr: 1:04:45)
David Vizcaino Serrano
01:07:32 (Tr: 1:04:49) |
|||||||
1918 | 1449 | 1733 | Francisco Escañuela Dominguez | 1:07:50 (tr 1:04:46 ) | |||
Real t.: 01:04:46 Official t.: 01:07:50 Real start: 09:03:45 Finish hour: 10:08:30 Cat:SANT MARTÍ Category place: 278 Race start:9:00:40 Gender:M Pace: 6:29 min/km Club: sant martí k5: 0:32:51 Hour k5 : 09:36:35 Place k5 : 2024 - Finish line: 1:04:46 Finish hour: 10:08:30 Finish place : 1918 X 106 places
Split Times
72820
1:08:23
01:07:50
1:07:17
Pilu Gracia Malé
01:07:23 (Tr: 1:04:41)
Maria Vergara Vidaurre
01:07:17 (Tr: 1:04:44)
Helios Perez
01:07:21 (Tr: 1:04:45)
Irene Frances Santiago
01:07:17 (Tr: 1:04:45)
David Vizcaino Serrano
01:07:32 (Tr: 1:04:49) |
|||||||
1919 | 470 | 1243 |
i
|
Maria Perelló Casadó | 1:06:48 (tr 1:04:47 ) | ||
Real t.: 01:04:47 Official t.: 01:06:48 Real start: 09:02:41 Finish hour: 10:07:28 Cat:LES CORTS Category place: 103 Race start:9:00:40 Gender:F Pace: 6:29 min/km Club: les corts k5: 0:29:49 Hour k5 : 09:32:29 Place k5 : 1738 - Finish line: 1:04:47 Finish hour: 10:07:28 Finish place : 1919 Y 181 places
Split Times
98120
1:07:32
01:06:48
1:06:03
Núria Berenguer Pujol
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
Gerard Coromina Mompel
01:06:23 (Tr: 1:04:14)
i
Gabriel Navarro Lopez
01:07:09 (Tr: 1:04:17)
Quim Sabater Milian
01:06:55 (Tr: 1:04:20)
Abel Rodero
01:07:03 (Tr: 1:04:20)
Paola Amenedo
01:06:32 (Tr: 1:04:28)
Elisa Rodriguez
01:06:36 (Tr: 1:04:28)
Marc Obrador Sureda
01:07:08 (Tr: 1:04:28)
Verónica Olmo Orellana
01:06:34 (Tr: 1:04:30)
i
David Sancho Ruiz
01:06:45 (Tr: 1:04:34)
Filipa Mladenova
01:06:55 (Tr: 1:04:35)
i
Olga Pujalte
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Margarita Huguet Huguet
01:06:30 (Tr: 1:04:35)
i
Anna Girbal Rubi
01:06:59 (Tr: 1:04:36)
Núria Fisas López
01:06:44 (Tr: 1:04:37)
i
Herminia Sánchez Domingo
01:06:57 (Tr: 1:04:37)
Georgina Galán González
01:07:02 (Tr: 1:04:39)
Monica Victoria Torreblanca
01:07:03 (Tr: 1:04:40)
Pilu Gracia Malé
01:07:23 (Tr: 1:04:41)
Maria Vergara Vidaurre
01:07:17 (Tr: 1:04:44)
Helios Perez
01:07:21 (Tr: 1:04:45)
Irene Frances Santiago
01:07:17 (Tr: 1:04:45)
David Vizcaino Serrano
01:07:32 (Tr: 1:04:49) |
|||||||
1920 | 1450 | 1233 | David Vizcaino Serrano | 1:07:32 (tr 1:04:49 ) | |||
Real t.: 01:04:49 Official t.: 01:07:32 Real start: 09:03:24 Finish hour: 10:08:12 Cat:LES CORTS Category place: 104 Race start:9:00:40 Gender:M Pace: 6:29 min/km Club: les corts k5: 0:31:10 Hour k5 : 09:34:33 Place k5 : 1894 - Finish line: 1:04:49 Finish hour: 10:08:12 Finish place : 1920 Y 26 places
Split Times
32780
1:07:47
01:07:32
1:07:17
Pilu Gracia Malé
01:07:23 (Tr: 1:04:41)
Helios Perez
01:07:21 (Tr: 1:04:45)
Irene Frances Santiago
01:07:17 (Tr: 1:04:45) |
|||||||