L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 11 | 18 |
i
|
Júlia Trobalón Moreno | 0:25:14 (tr 0:25:14) | ||
Real t.: 00:25:14 Official t.: 00:25:14 Real start: 11:01:56 Finish hour: 11:27:10 Cat:F Category place: 10 Race start:11:01:56 Gender:F Pace: 5:03 min/km Club: 2,5K: 0:12:21 Hour 2,5K : 11:14:17 Place 2,5K : 63 - Finish line: 0:25:14 Finish hour: 11:27:10 Finish place : 61 X 2 places
Split Times
128708
0:26:13
00:25:14
0:24:16
Victor Lorente Rubio
00:25:15 (Tr: 0:24:59)
Mariona Bou
00:25:15 (Tr: 0:25:07)
Delia Ramos Ramos
00:25:29 (Tr: 0:25:24)
Albert Saló Vila
00:25:42 (Tr: 0:25:34)
i
Francisco javier Madroñal Exposito
00:25:57 (Tr: 0:25:47)
Carlos Guerra Ramírez
00:26:13 (Tr: 0:26:02) |
|||||||
62 | 51 | 107 | Victor Lorente Rubio | 0:25:15 (tr 0:24:59) | |||
Real t.: 00:24:59 Official t.: 00:25:15 Real start: 11:02:12 Finish hour: 11:27:11 Cat:M Category place: 51 Race start:11:01:56 Gender:M Pace: 5:00 min/km Club: 2,5K: 0:12:13 Hour 2,5K : 11:14:25 Place 2,5K : 64 - Finish line: 0:24:59 Finish hour: 11:27:11 Finish place : 62 X 2 places
Split Times
128048
0:26:13
00:25:15
0:24:17
i
Júlia Trobalón Moreno
00:25:14 (Tr: 0:25:14)
Mariona Bou
00:25:15 (Tr: 0:25:07)
Delia Ramos Ramos
00:25:29 (Tr: 0:25:24)
Albert Saló Vila
00:25:42 (Tr: 0:25:34)
i
Francisco javier Madroñal Exposito
00:25:57 (Tr: 0:25:47)
Carlos Guerra Ramírez
00:26:13 (Tr: 0:26:02) |
|||||||
63 | 12 | 88 | Mariona Bou | 0:25:15 (tr 0:25:07) | |||
Real t.: 00:25:07 Official t.: 00:25:15 Real start: 11:02:04 Finish hour: 11:27:11 Cat:F Category place: 11 Race start:11:01:56 Gender:F Pace: 5:02 min/km Club: 2,5K: 0:12:27 Hour 2,5K : 11:14:31 Place 2,5K : 65 - Finish line: 0:25:07 Finish hour: 11:27:11 Finish place : 63 X 2 places
Split Times
126887
0:26:13
00:25:15
0:24:18
i
Júlia Trobalón Moreno
00:25:14 (Tr: 0:25:14)
Victor Lorente Rubio
00:25:15 (Tr: 0:24:59)
Delia Ramos Ramos
00:25:29 (Tr: 0:25:24)
Albert Saló Vila
00:25:42 (Tr: 0:25:34)
i
Francisco javier Madroñal Exposito
00:25:57 (Tr: 0:25:47)
Carlos Guerra Ramírez
00:26:13 (Tr: 0:26:02) |
|||||||
64 | 13 | 1 | Delia Ramos Ramos | 0:25:29 (tr 0:25:24) | |||
Real t.: 00:25:24 Official t.: 00:25:29 Real start: 11:02:02 Finish hour: 11:27:25 Cat:F Category place: 12 Race start:11:01:56 Gender:F Pace: 5:05 min/km Club: 2,5K: 0:12:01 Hour 2,5K : 11:14:02 Place 2,5K : 54 - Finish line: 0:25:24 Finish hour: 11:27:25 Finish place : 64 Y 10 places
Split Times
95741
0:26:13
00:25:29
0:24:46
i
Júlia Trobalón Moreno
00:25:14 (Tr: 0:25:14)
Victor Lorente Rubio
00:25:15 (Tr: 0:24:59)
Mariona Bou
00:25:15 (Tr: 0:25:07)
Albert Saló Vila
00:25:42 (Tr: 0:25:34)
i
Francisco javier Madroñal Exposito
00:25:57 (Tr: 0:25:47)
Carlos Guerra Ramírez
00:26:13 (Tr: 0:26:02) |
|||||||
65 | 52 | 103 | Albert Saló Vila | 0:25:42 (tr 0:25:34) | |||
Real t.: 00:25:34 Official t.: 00:25:42 Real start: 11:02:04 Finish hour: 11:27:38 Cat:M Category place: 52 Race start:11:01:56 Gender:M Pace: 5:07 min/km Club: fisiologic.com 2,5K: 0:12:03 Hour 2,5K : 11:14:07 Place 2,5K : 58 - Finish line: 0:25:34 Finish hour: 11:27:38 Finish place : 65 Y 7 places
Split Times
68646
0:26:13
00:25:42
0:25:11
i
Júlia Trobalón Moreno
00:25:14 (Tr: 0:25:14)
Victor Lorente Rubio
00:25:15 (Tr: 0:24:59)
Mariona Bou
00:25:15 (Tr: 0:25:07)
Delia Ramos Ramos
00:25:29 (Tr: 0:25:24)
i
Francisco javier Madroñal Exposito
00:25:57 (Tr: 0:25:47)
Carlos Guerra Ramírez
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
Joel Puig
00:26:13 (Tr: 0:26:02) |
|||||||
66 | 53 | 169 |
i
|
Francisco javier Madroñal Exposito | 0:25:57 (tr 0:25:47) | ||
Real t.: 00:25:47 Official t.: 00:25:57 Real start: 11:02:06 Finish hour: 11:27:53 Cat:Sense categoria Category place: 2 Race start:11:01:56 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: 2,5K: 0:13:05 Hour 2,5K : 11:15:11 Place 2,5K : 75 - Finish line: 0:25:47 Finish hour: 11:27:53 Finish place : 66 X 9 places
Split Times
90791
0:26:38
00:25:57
0:25:15
Mariona Bou
00:25:15 (Tr: 0:25:07)
Delia Ramos Ramos
00:25:29 (Tr: 0:25:24)
Albert Saló Vila
00:25:42 (Tr: 0:25:34)
Carlos Guerra Ramírez
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
Joel Puig
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
i
Mercedes Ferrer Fernandez
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
Jaume Bajo Lea
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
i
Ramon Ramon Costa
00:26:20 (Tr: 0:26:15)
Yolanda Carrasco Molero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
Lucrecia Isaza Caballero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
i
Geli Mazarro
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
i
Sílvia Serra Garcia
00:26:29 (Tr: 0:26:21)
i
Cintia Gonzalez
00:26:29 (Tr: 0:26:21)
i
Santiago Conde Barreiro
00:26:29 (Tr: 0:26:15) |
|||||||
67 | 54 | 152 | Carlos Guerra Ramírez | 0:26:13 (tr 0:26:02) | |||
Real t.: 00:26:02 Official t.: 00:26:13 Real start: 11:02:08 Finish hour: 11:28:09 Cat:M Category place: 53 Race start:11:01:56 Gender:M Pace: 5:13 min/km Club: 2,5K: 0:12:35 Hour 2,5K : 11:14:42 Place 2,5K : 67 - Finish line: 0:26:02 Finish hour: 11:28:09 Finish place : 67 Z
Split Times
95741
0:26:57
00:26:13
0:25:29
Delia Ramos Ramos
00:25:29 (Tr: 0:25:24)
Albert Saló Vila
00:25:42 (Tr: 0:25:34)
i
Francisco javier Madroñal Exposito
00:25:57 (Tr: 0:25:47)
Joel Puig
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
i
Mercedes Ferrer Fernandez
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
Jaume Bajo Lea
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
i
Ramon Ramon Costa
00:26:20 (Tr: 0:26:15)
Yolanda Carrasco Molero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
Lucrecia Isaza Caballero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
i
Geli Mazarro
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
i
Sílvia Serra Garcia
00:26:29 (Tr: 0:26:21)
i
Cintia Gonzalez
00:26:29 (Tr: 0:26:21)
i
Santiago Conde Barreiro
00:26:29 (Tr: 0:26:15) |
|||||||
68 | 55 | 151 | Joel Puig | 0:26:13 (tr 0:26:02) | |||
Real t.: 00:26:02 Official t.: 00:26:13 Real start: 11:02:08 Finish hour: 11:28:09 Cat:M Category place: 54 Race start:11:01:56 Gender:M Pace: 5:13 min/km Club: 2,5K: 0:12:35 Hour 2,5K : 11:14:42 Place 2,5K : 66 - Finish line: 0:26:02 Finish hour: 11:28:09 Finish place : 68 Y 2 places
Split Times
68646
0:26:44
00:26:13
0:25:42
Albert Saló Vila
00:25:42 (Tr: 0:25:34)
i
Francisco javier Madroñal Exposito
00:25:57 (Tr: 0:25:47)
Carlos Guerra Ramírez
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
i
Mercedes Ferrer Fernandez
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
Jaume Bajo Lea
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
i
Ramon Ramon Costa
00:26:20 (Tr: 0:26:15)
Yolanda Carrasco Molero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
Lucrecia Isaza Caballero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
i
Geli Mazarro
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
i
Sílvia Serra Garcia
00:26:29 (Tr: 0:26:21)
i
Cintia Gonzalez
00:26:29 (Tr: 0:26:21)
i
Santiago Conde Barreiro
00:26:29 (Tr: 0:26:15) |
|||||||
69 | 14 | 7 |
i
|
Mercedes Ferrer Fernandez | 0:26:18 (tr 0:26:01) | ||
Real t.: 00:26:01 Official t.: 00:26:18 Real start: 11:02:13 Finish hour: 11:28:14 Cat:F Category place: 13 Race start:11:01:56 Gender:F Pace: 5:13 min/km Club: maimakansu 2,5K: 0:13:23 Hour 2,5K : 11:15:35 Place 2,5K : 86 - Finish line: 0:26:01 Finish hour: 11:28:14 Finish place : 69 X 17 places
Split Times
46138
0:26:39
00:26:18
0:25:57
i
Francisco javier Madroñal Exposito
00:25:57 (Tr: 0:25:47)
Carlos Guerra Ramírez
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
Joel Puig
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
Jaume Bajo Lea
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
i
Ramon Ramon Costa
00:26:20 (Tr: 0:26:15)
Yolanda Carrasco Molero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
Lucrecia Isaza Caballero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
i
Geli Mazarro
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
i
Sílvia Serra Garcia
00:26:29 (Tr: 0:26:21)
i
Cintia Gonzalez
00:26:29 (Tr: 0:26:21)
i
Santiago Conde Barreiro
00:26:29 (Tr: 0:26:15) |
|||||||
70 | 56 | 41 | Jaume Bajo Lea | 0:26:18 (tr 0:26:01) | |||
Real t.: 00:26:01 Official t.: 00:26:18 Real start: 11:02:13 Finish hour: 11:28:14 Cat:M Category place: 55 Race start:11:01:56 Gender:M Pace: 5:13 min/km Club: gmao 2,5K: 0:13:23 Hour 2,5K : 11:15:35 Place 2,5K : 87 - Finish line: 0:26:01 Finish hour: 11:28:14 Finish place : 70 X 17 places
Split Times
10091
0:26:22
00:26:18
0:26:13
Carlos Guerra Ramírez
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
Joel Puig
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
i
Mercedes Ferrer Fernandez
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
i
Ramon Ramon Costa
00:26:20 (Tr: 0:26:15)
Yolanda Carrasco Molero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
Lucrecia Isaza Caballero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
i
Geli Mazarro
00:26:21 (Tr: 0:26:16) |
|||||||
71 | 57 | 115 |
i
|
Ramon Ramon Costa | 0:26:20 (tr 0:26:15) | ||
Real t.: 00:26:15 Official t.: 00:26:20 Real start: 11:02:01 Finish hour: 11:28:16 Cat:M Category place: 56 Race start:11:01:56 Gender:M Pace: 5:15 min/km Club: corrent fem barça 2,5K: 0:12:48 Hour 2,5K : 11:14:49 Place 2,5K : 69 - Finish line: 0:26:15 Finish hour: 11:28:16 Finish place : 71 Y 2 places
Split Times
15870
0:26:28
00:26:20
0:26:13
Joel Puig
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
i
Mercedes Ferrer Fernandez
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
Jaume Bajo Lea
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
Yolanda Carrasco Molero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
Lucrecia Isaza Caballero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
i
Geli Mazarro
00:26:21 (Tr: 0:26:16) |
|||||||
72 | 15 | 70 | Yolanda Carrasco Molero | 0:26:21 (tr 0:26:16) | |||
Real t.: 00:26:16 Official t.: 00:26:21 Real start: 11:02:01 Finish hour: 11:28:17 Cat:F Category place: 14 Race start:11:01:56 Gender:F Pace: 5:16 min/km Club: la tribu 2,5K: 0:18:09 Hour 2,5K : 11:20:09 Place 2,5K : 141 - Finish line: 0:26:16 Finish hour: 11:28:17 Finish place : 72 X 69 places
Split Times
18458
0:26:29
00:26:21
0:26:12
Carlos Guerra Ramírez
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
Joel Puig
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
i
Mercedes Ferrer Fernandez
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
Jaume Bajo Lea
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
i
Ramon Ramon Costa
00:26:20 (Tr: 0:26:15)
Lucrecia Isaza Caballero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
i
Geli Mazarro
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
i
Sílvia Serra Garcia
00:26:29 (Tr: 0:26:21) |
|||||||
73 | 16 | 69 | Lucrecia Isaza Caballero | 0:26:21 (tr 0:26:16) | |||
Real t.: 00:26:16 Official t.: 00:26:21 Real start: 11:02:01 Finish hour: 11:28:17 Cat:F Category place: 15 Race start:11:01:56 Gender:F Pace: 5:16 min/km Club: la tribu 2,5K: 0:13:11 Hour 2,5K : 11:15:11 Place 2,5K : 76 - Finish line: 0:26:16 Finish hour: 11:28:17 Finish place : 73 X 3 places
Split Times
18497
0:26:29
00:26:21
0:26:12
Carlos Guerra Ramírez
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
Joel Puig
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
i
Mercedes Ferrer Fernandez
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
Jaume Bajo Lea
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
i
Ramon Ramon Costa
00:26:20 (Tr: 0:26:15)
Yolanda Carrasco Molero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
i
Geli Mazarro
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
i
Sílvia Serra Garcia
00:26:29 (Tr: 0:26:21)
i
Cintia Gonzalez
00:26:29 (Tr: 0:26:21) |
|||||||
74 | 58 | 71 |
i
|
Geli Mazarro | 0:26:21 (tr 0:26:16) | ||
Real t.: 00:26:16 Official t.: 00:26:21 Real start: 11:02:02 Finish hour: 11:28:17 Cat:M Category place: 57 Race start:11:01:56 Gender:M Pace: 5:16 min/km Club: la tribu 2,5K: 0:13:10 Hour 2,5K : 11:15:11 Place 2,5K : 77 - Finish line: 0:26:16 Finish hour: 11:28:17 Finish place : 74 X 3 places
Split Times
18438
0:26:29
00:26:21
0:26:12
Carlos Guerra Ramírez
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
Joel Puig
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
i
Mercedes Ferrer Fernandez
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
Jaume Bajo Lea
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
i
Ramon Ramon Costa
00:26:20 (Tr: 0:26:15)
Yolanda Carrasco Molero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
Lucrecia Isaza Caballero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
i
Sílvia Serra Garcia
00:26:29 (Tr: 0:26:21)
i
Cintia Gonzalez
00:26:29 (Tr: 0:26:21)
i
Santiago Conde Barreiro
00:26:29 (Tr: 0:26:15) |
|||||||
75 | 17 | 65 |
i
|
Sílvia Serra Garcia | 0:26:29 (tr 0:26:21) | ||
Real t.: 00:26:21 Official t.: 00:26:29 Real start: 11:02:05 Finish hour: 11:28:25 Cat:F Category place: 16 Race start:11:01:56 Gender:F Pace: 5:17 min/km Club: 2,5K: 0:13:03 Hour 2,5K : 11:15:07 Place 2,5K : 72 - Finish line: 0:26:21 Finish hour: 11:28:25 Finish place : 75 Y 3 places
Split Times
69487
0:27:01
00:26:29
0:25:57
Carlos Guerra Ramírez
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
Joel Puig
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
i
Mercedes Ferrer Fernandez
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
Jaume Bajo Lea
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
i
Ramon Ramon Costa
00:26:20 (Tr: 0:26:15)
Yolanda Carrasco Molero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
Lucrecia Isaza Caballero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
i
Geli Mazarro
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
i
Cintia Gonzalez
00:26:29 (Tr: 0:26:21)
i
Santiago Conde Barreiro
00:26:29 (Tr: 0:26:15)
i
Erik Odreman Pascual
00:27:01 (Tr: 0:26:54) |
|||||||
76 | 18 | 26 |
i
|
Cintia Gonzalez | 0:26:29 (tr 0:26:21) | ||
Real t.: 00:26:21 Official t.: 00:26:29 Real start: 11:02:04 Finish hour: 11:28:25 Cat:F Category place: 17 Race start:11:01:56 Gender:F Pace: 5:17 min/km Club: 2,5K: 0:12:46 Hour 2,5K : 11:14:50 Place 2,5K : 70 - Finish line: 0:26:21 Finish hour: 11:28:25 Finish place : 76 Y 6 places
Split Times
82669
0:27:07
00:26:29
0:25:52
i
Francisco javier Madroñal Exposito
00:25:57 (Tr: 0:25:47)
Carlos Guerra Ramírez
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
Joel Puig
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
i
Mercedes Ferrer Fernandez
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
Jaume Bajo Lea
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
i
Ramon Ramon Costa
00:26:20 (Tr: 0:26:15)
Yolanda Carrasco Molero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
Lucrecia Isaza Caballero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
i
Geli Mazarro
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
i
Sílvia Serra Garcia
00:26:29 (Tr: 0:26:21)
i
Santiago Conde Barreiro
00:26:29 (Tr: 0:26:15)
i
Erik Odreman Pascual
00:27:01 (Tr: 0:26:54)
Marta Luque Angulo
00:27:07 (Tr: 0:26:57) |
|||||||
77 | 59 | 90 |
i
|
Santiago Conde Barreiro | 0:26:29 (tr 0:26:15) | ||
Real t.: 00:26:15 Official t.: 00:26:29 Real start: 11:02:11 Finish hour: 11:28:25 Cat:M Category place: 58 Race start:11:01:56 Gender:M Pace: 5:15 min/km Club: chinajos 2,5K: 0:12:59 Hour 2,5K : 11:15:09 Place 2,5K : 74 - Finish line: 0:26:15 Finish hour: 11:28:25 Finish place : 77 Y 3 places
Split Times
85045
0:27:08
00:26:29
0:25:51
i
Francisco javier Madroñal Exposito
00:25:57 (Tr: 0:25:47)
Carlos Guerra Ramírez
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
Joel Puig
00:26:13 (Tr: 0:26:02)
i
Mercedes Ferrer Fernandez
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
Jaume Bajo Lea
00:26:18 (Tr: 0:26:01)
i
Ramon Ramon Costa
00:26:20 (Tr: 0:26:15)
Yolanda Carrasco Molero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
Lucrecia Isaza Caballero
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
i
Geli Mazarro
00:26:21 (Tr: 0:26:16)
i
Sílvia Serra Garcia
00:26:29 (Tr: 0:26:21)
i
Cintia Gonzalez
00:26:29 (Tr: 0:26:21)
i
Erik Odreman Pascual
00:27:01 (Tr: 0:26:54)
Marta Luque Angulo
00:27:07 (Tr: 0:26:57)
Antoni Rius Sant
00:27:08 (Tr: 0:26:57) |
|||||||
78 | 60 | 97 |
i
|
Erik Odreman Pascual | 0:27:01 (tr 0:26:54) | ||
Real t.: 00:26:54 Official t.: 00:27:01 Real start: 11:02:04 Finish hour: 11:28:57 Cat:M Category place: 59 Race start:11:01:56 Gender:M Pace: 5:23 min/km Club: 2,5K: 0:14:09 Hour 2,5K : 11:16:12 Place 2,5K : 102 - Finish line: 0:26:54 Finish hour: 11:28:57 Finish place : 78 X 24 places
Split Times
69487
0:27:32
00:27:01
0:26:29
i
Sílvia Serra Garcia
00:26:29 (Tr: 0:26:21)
i
Cintia Gonzalez
00:26:29 (Tr: 0:26:21)
i
Santiago Conde Barreiro
00:26:29 (Tr: 0:26:15)
Marta Luque Angulo
00:27:07 (Tr: 0:26:57)
Antoni Rius Sant
00:27:08 (Tr: 0:26:57)
i
Estefanía Pérez
00:27:21 (Tr: 0:27:15) |
|||||||
79 | 19 | 98 | Marta Luque Angulo | 0:27:07 (tr 0:26:57) | |||
Real t.: 00:26:57 Official t.: 00:27:07 Real start: 11:02:07 Finish hour: 11:29:03 Cat:F Category place: 18 Race start:11:01:56 Gender:F Pace: 5:24 min/km Club: donec perficiam 2,5K: 0:13:14 Hour 2,5K : 11:15:20 Place 2,5K : 79 - Finish line: 0:26:57 Finish hour: 11:29:03 Finish place : 79 Z
Split Times
82669
0:27:44
00:27:07
0:26:29
i
Cintia Gonzalez
00:26:29 (Tr: 0:26:21)
i
Santiago Conde Barreiro
00:26:29 (Tr: 0:26:15)
i
Erik Odreman Pascual
00:27:01 (Tr: 0:26:54)
Antoni Rius Sant
00:27:08 (Tr: 0:26:57)
i
Estefanía Pérez
00:27:21 (Tr: 0:27:15)
i
Tomas Diez Llamas
00:27:36 (Tr: 0:27:25)
Manel Gonzalez Peña
00:27:36 (Tr: 0:27:29)
i
Ariadna Argelaguet Navas
00:27:39 (Tr: 0:27:36)
i
Alaitz Inchaustegui Llopis
00:27:39 (Tr: 0:27:36)
i
Estela Escobar Sanchez
00:27:40 (Tr: 0:27:35) |
|||||||
80 | 61 | 52 | Antoni Rius Sant | 0:27:08 (tr 0:26:57) | |||
Real t.: 00:26:57 Official t.: 00:27:08 Real start: 11:02:07 Finish hour: 11:29:04 Cat:M Category place: 60 Race start:11:01:56 Gender:M Pace: 5:24 min/km Club: mar de somnis 2,5K: 0:13:14 Hour 2,5K : 11:15:20 Place 2,5K : 80 - Finish line: 0:26:57 Finish hour: 11:29:04 Finish place : 80 Z
Split Times
85045
0:27:47
00:27:08
0:26:29
i
Santiago Conde Barreiro
00:26:29 (Tr: 0:26:15)
i
Erik Odreman Pascual
00:27:01 (Tr: 0:26:54)
Marta Luque Angulo
00:27:07 (Tr: 0:26:57)
i
Estefanía Pérez
00:27:21 (Tr: 0:27:15)
i
Tomas Diez Llamas
00:27:36 (Tr: 0:27:25)
Manel Gonzalez Peña
00:27:36 (Tr: 0:27:29)
i
Ariadna Argelaguet Navas
00:27:39 (Tr: 0:27:36)
i
Alaitz Inchaustegui Llopis
00:27:39 (Tr: 0:27:36)
i
Estela Escobar Sanchez
00:27:40 (Tr: 0:27:35)
Raúl Pérez Sanz
00:27:46 (Tr: 0:27:40) |
|||||||
81 | 20 | 142 |
i
|
Estefanía Pérez | 0:27:21 (tr 0:27:15) | ||
Real t.: 00:27:15 Official t.: 00:27:21 Real start: 11:02:02 Finish hour: 11:29:17 Cat:F Category place: 19 Race start:11:01:56 Gender:F Pace: 5:27 min/km Club: 2,5K: 0:13:07 Hour 2,5K : 11:15:09 Place 2,5K : 73 - Finish line: 0:27:15 Finish hour: 11:29:17 Finish place : 81 Y 8 places
Split Times
45636
0:27:42
00:27:21
0:27:01
i
Erik Odreman Pascual
00:27:01 (Tr: 0:26:54)
Marta Luque Angulo
00:27:07 (Tr: 0:26:57)
Antoni Rius Sant
00:27:08 (Tr: 0:26:57)
i
Tomas Diez Llamas
00:27:36 (Tr: 0:27:25)
Manel Gonzalez Peña
00:27:36 (Tr: 0:27:29)
i
Ariadna Argelaguet Navas
00:27:39 (Tr: 0:27:36)
i
Alaitz Inchaustegui Llopis
00:27:39 (Tr: 0:27:36)
i
Estela Escobar Sanchez
00:27:40 (Tr: 0:27:35) |
|||||||
82 | 62 | 68 |
i
|
Tomas Diez Llamas | 0:27:36 (tr 0:27:25) | ||
Real t.: 00:27:25 Official t.: 00:27:36 Real start: 11:02:07 Finish hour: 11:29:32 Cat:M Category place: 61 Race start:11:01:56 Gender:M Pace: 5:29 min/km Club: 2,5K: 0:14:00 Hour 2,5K : 11:16:06 Place 2,5K : 98 - Finish line: 0:27:25 Finish hour: 11:29:32 Finish place : 82 X 16 places
Split Times
63817
0:28:05
00:27:36
0:27:07
Marta Luque Angulo
00:27:07 (Tr: 0:26:57)
Antoni Rius Sant
00:27:08 (Tr: 0:26:57)
i
Estefanía Pérez
00:27:21 (Tr: 0:27:15)
Manel Gonzalez Peña
00:27:36 (Tr: 0:27:29)
i
Ariadna Argelaguet Navas
00:27:39 (Tr: 0:27:36)
i
Alaitz Inchaustegui Llopis
00:27:39 (Tr: 0:27:36)
i
Estela Escobar Sanchez
00:27:40 (Tr: 0:27:35)
Raúl Pérez Sanz
00:27:46 (Tr: 0:27:40)
i
Lorenzo Gracia
00:28:03 (Tr: 0:27:54)
i
Irene Litago
00:28:04 (Tr: 0:27:54)
i
Tomás Varona
00:28:04 (Tr: 0:27:54) |
|||||||
83 | 63 | 99 | Manel Gonzalez Peña | 0:27:36 (tr 0:27:29) | |||
Real t.: 00:27:29 Official t.: 00:27:36 Real start: 11:02:04 Finish hour: 11:29:32 Cat:M Category place: 62 Race start:11:01:56 Gender:M Pace: 5:30 min/km Club: corredors.cat 2,5K: 0:12:45 Hour 2,5K : 11:14:49 Place 2,5K : 68 - Finish line: 0:27:29 Finish hour: 11:29:32 Finish place : 83 Y 15 places
Split Times
62202
0:28:04
00:27:36
0:27:08
Antoni Rius Sant
00:27:08 (Tr: 0:26:57)
i
Estefanía Pérez
00:27:21 (Tr: 0:27:15)
i
Tomas Diez Llamas
00:27:36 (Tr: 0:27:25)
i
Ariadna Argelaguet Navas
00:27:39 (Tr: 0:27:36)
i
Alaitz Inchaustegui Llopis
00:27:39 (Tr: 0:27:36)
i
Estela Escobar Sanchez
00:27:40 (Tr: 0:27:35)
Raúl Pérez Sanz
00:27:46 (Tr: 0:27:40)
i
Lorenzo Gracia
00:28:03 (Tr: 0:27:54)
i
Irene Litago
00:28:04 (Tr: 0:27:54)
i
Tomás Varona
00:28:04 (Tr: 0:27:54) |
|||||||
84 | 21 | 135 |
i
|
Ariadna Argelaguet Navas | 0:27:39 (tr 0:27:36) | ||
Real t.: 00:27:36 Official t.: 00:27:39 Real start: 11:02:00 Finish hour: 11:29:35 Cat:F Category place: 20 Race start:11:01:56 Gender:F Pace: 5:32 min/km Club: 2,5K: 0:13:21 Hour 2,5K : 11:15:21 Place 2,5K : 81 - Finish line: 0:27:36 Finish hour: 11:29:35 Finish place : 84 Y 3 places
Split Times
39371
0:27:57
00:27:39
0:27:21
i
Estefanía Pérez
00:27:21 (Tr: 0:27:15)
i
Tomas Diez Llamas
00:27:36 (Tr: 0:27:25)
Manel Gonzalez Peña
00:27:36 (Tr: 0:27:29)
i
Alaitz Inchaustegui Llopis
00:27:39 (Tr: 0:27:36)
i
Estela Escobar Sanchez
00:27:40 (Tr: 0:27:35)
Raúl Pérez Sanz
00:27:46 (Tr: 0:27:40) |
|||||||
85 | 22 | 134 |
i
|
Alaitz Inchaustegui Llopis | 0:27:39 (tr 0:27:36) | ||
Real t.: 00:27:36 Official t.: 00:27:39 Real start: 11:02:00 Finish hour: 11:29:35 Cat:F Category place: 21 Race start:11:01:56 Gender:F Pace: 5:32 min/km Club: 2,5K: 0:13:21 Hour 2,5K : 11:15:21 Place 2,5K : 82 - Finish line: 0:27:36 Finish hour: 11:29:35 Finish place : 85 Y 3 places
Split Times
52617
0:28:03
00:27:39
0:27:15
i
Estefanía Pérez
00:27:21 (Tr: 0:27:15)
i
Tomas Diez Llamas
00:27:36 (Tr: 0:27:25)
Manel Gonzalez Peña
00:27:36 (Tr: 0:27:29)
i
Ariadna Argelaguet Navas
00:27:39 (Tr: 0:27:36)
i
Estela Escobar Sanchez
00:27:40 (Tr: 0:27:35)
Raúl Pérez Sanz
00:27:46 (Tr: 0:27:40)
i
Lorenzo Gracia
00:28:03 (Tr: 0:27:54) |
|||||||
86 | 23 | 130 |
i
|
Estela Escobar Sanchez | 0:27:40 (tr 0:27:35) | ||
Real t.: 00:27:35 Official t.: 00:27:40 Real start: 11:02:01 Finish hour: 11:29:36 Cat:F Category place: 22 Race start:11:01:56 Gender:F Pace: 5:31 min/km Club: 2,5K: 0:13:14 Hour 2,5K : 11:15:14 Place 2,5K : 78 - Finish line: 0:27:35 Finish hour: 11:29:36 Finish place : 86 Y 8 places
Split Times
52749
0:28:04
00:27:40
0:27:16
i
Estefanía Pérez
00:27:21 (Tr: 0:27:15)
i
Tomas Diez Llamas
00:27:36 (Tr: 0:27:25)
Manel Gonzalez Peña
00:27:36 (Tr: 0:27:29)
i
Ariadna Argelaguet Navas
00:27:39 (Tr: 0:27:36)
i
Alaitz Inchaustegui Llopis
00:27:39 (Tr: 0:27:36)
Raúl Pérez Sanz
00:27:46 (Tr: 0:27:40)
i
Lorenzo Gracia
00:28:03 (Tr: 0:27:54)
i
Irene Litago
00:28:04 (Tr: 0:27:54) |
|||||||
87 | 64 | 85 | Raúl Pérez Sanz | 0:27:46 (tr 0:27:40) | |||
Real t.: 00:27:40 Official t.: 00:27:46 Real start: 11:02:03 Finish hour: 11:29:42 Cat:M Category place: 63 Race start:11:01:56 Gender:M Pace: 5:32 min/km Club: somunics 2,5K: 0:13:49 Hour 2,5K : 11:15:51 Place 2,5K : 89 - Finish line: 0:27:40 Finish hour: 11:29:42 Finish place : 87 X 2 places
Split Times
39091
0:28:04
00:27:46
0:27:28
i
Tomas Diez Llamas
00:27:36 (Tr: 0:27:25)
Manel Gonzalez Peña
00:27:36 (Tr: 0:27:29)
i
Ariadna Argelaguet Navas
00:27:39 (Tr: 0:27:36)
i
Alaitz Inchaustegui Llopis
00:27:39 (Tr: 0:27:36)
i
Estela Escobar Sanchez
00:27:40 (Tr: 0:27:35)
i
Lorenzo Gracia
00:28:03 (Tr: 0:27:54)
i
Irene Litago
00:28:04 (Tr: 0:27:54)
i
Tomás Varona
00:28:04 (Tr: 0:27:54) |
|||||||
88 | 65 | 80 |
i
|
Lorenzo Gracia | 0:28:03 (tr 0:27:54) | ||
Real t.: 00:27:54 Official t.: 00:28:03 Real start: 11:02:06 Finish hour: 11:29:59 Cat:M Category place: 64 Race start:11:01:56 Gender:M Pace: 5:35 min/km Club: 2,5K: 0:14:14 Hour 2,5K : 11:16:19 Place 2,5K : 111 - Finish line: 0:27:54 Finish hour: 11:29:59 Finish place : 88 X 23 places
Split Times
52617
0:28:27
00:28:03
0:27:39
i
Alaitz Inchaustegui Llopis
00:27:39 (Tr: 0:27:36)
i
Estela Escobar Sanchez
00:27:40 (Tr: 0:27:35)
Raúl Pérez Sanz
00:27:46 (Tr: 0:27:40)
i
Irene Litago
00:28:04 (Tr: 0:27:54)
i
Tomás Varona
00:28:04 (Tr: 0:27:54) |
|||||||
89 | 24 | 40 |
i
|
Irene Litago | 0:28:04 (tr 0:27:54) | ||
Real t.: 00:27:54 Official t.: 00:28:04 Real start: 11:02:06 Finish hour: 11:30:00 Cat:F Category place: 23 Race start:11:01:56 Gender:F Pace: 5:35 min/km Club: 2,5K: 0:14:14 Hour 2,5K : 11:16:19 Place 2,5K : 110 - Finish line: 0:27:54 Finish hour: 11:30:00 Finish place : 89 X 21 places
Split Times
52749
0:28:28
00:28:04
0:27:40
i
Estela Escobar Sanchez
00:27:40 (Tr: 0:27:35)
Raúl Pérez Sanz
00:27:46 (Tr: 0:27:40)
i
Lorenzo Gracia
00:28:03 (Tr: 0:27:54)
i
Tomás Varona
00:28:04 (Tr: 0:27:54) |
|||||||
90 | 66 | 16 |
i
|
Tomás Varona | 0:28:04 (tr 0:27:54) | ||
Real t.: 00:27:54 Official t.: 00:28:04 Real start: 11:02:06 Finish hour: 11:30:00 Cat:M Category place: 65 Race start:11:01:56 Gender:M Pace: 5:35 min/km Club: 2,5K: 0:14:14 Hour 2,5K : 11:16:19 Place 2,5K : 109 - Finish line: 0:27:54 Finish hour: 11:30:00 Finish place : 90 X 19 places
Split Times
39091
0:28:21
00:28:04
0:27:46
Raúl Pérez Sanz
00:27:46 (Tr: 0:27:40)
i
Lorenzo Gracia
00:28:03 (Tr: 0:27:54)
i
Irene Litago
00:28:04 (Tr: 0:27:54) |
|||||||