L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 103 |
i
|
Camilo Santiago Giménez | 1:02:50 (tr 1:02:50) | ||
Real t.: 01:02:50 Official t.: 01:02:50 Real start: 09:13:28 Finish hour: 10:16:17 Cat:Vt1M Category place: 1 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: T1: 0:07:35 Hour T1 : 09:21:02 Place T1 : 1 - T2: 0:15:32 Hour T2 : 09:28:59 Place T2 : 1 Z T3: 0:16:12 Hour T3 : 09:29:39 Place T3 : 1 Z T4: 0:54:32 Hour T4 : 10:07:59 Place T4 : 1 Z Finish line: 1:02:50 Finish hour: 10:16:17 Finish place : 1 Z
Split Times
597410
1:07:22
01:02:50
0:58:19
i
Jaume Leiva Beato
01:05:35 (Tr: 1:05:34)
i
Ander Sáez
01:06:13 (Tr: 1:06:13)
Oliver Garrido Luque
01:06:13 (Tr: 1:06:13)
Alejandro Real Salanova
01:07:11 (Tr: 1:07:10)
i
Josep Viladoms Bellart
01:07:13 (Tr: 1:07:13)
Joan Gago Royo
01:07:22 (Tr: 1:07:21) |
|||||||
2 | 2 | 113 |
i
|
Jaume Leiva Beato | 1:05:35 (tr 1:05:34) | ||
Real t.: 01:05:34 Official t.: 01:05:35 Real start: 09:13:28 Finish hour: 10:19:02 Cat:AbsM Category place: 1 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: ce irunwithleiva T1: 0:07:35 Hour T1 : 09:21:03 Place T1 : 2 - T2: 0:15:32 Hour T2 : 09:28:59 Place T2 : 2 Z T3: 0:16:12 Hour T3 : 09:29:39 Place T3 : 2 Z T4: 0:56:17 Hour T4 : 10:09:44 Place T4 : 2 Z Finish line: 1:05:34 Finish hour: 10:19:02 Finish place : 2 Z
Split Times
362010
1:08:19
01:05:35
1:02:50
i
Camilo Santiago Giménez
01:02:50 (Tr: 1:02:50)
i
Ander Sáez
01:06:13 (Tr: 1:06:13)
Oliver Garrido Luque
01:06:13 (Tr: 1:06:13)
Alejandro Real Salanova
01:07:11 (Tr: 1:07:10)
i
Josep Viladoms Bellart
01:07:13 (Tr: 1:07:13)
Joan Gago Royo
01:07:22 (Tr: 1:07:21)
Jordi Linares Hernandez
01:07:27 (Tr: 1:07:27)
David Serra Termens
01:08:07 (Tr: 1:08:06) |
|||||||
3 | 3 | 75 |
i
|
Ander Sáez | 1:06:13 (tr 1:06:13) | ||
Real t.: 01:06:13 Official t.: 01:06:13 Real start: 09:13:27 Finish hour: 10:19:40 Cat:AbsM Category place: 2 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: triatlón santander T1: 0:07:55 Hour T1 : 09:21:22 Place T1 : 3 - T2: 0:16:19 Hour T2 : 09:29:46 Place T2 : 3 Z T3: 0:16:59 Hour T3 : 09:30:26 Place T3 : 3 Z T4: 0:57:13 Hour T4 : 10:10:40 Place T4 : 4 Y 1 place Finish line: 1:06:13 Finish hour: 10:19:40 Finish place : 3 X 1 place
Split Times
445500
1:09:35
01:06:13
1:02:50
i
Camilo Santiago Giménez
01:02:50 (Tr: 1:02:50)
i
Jaume Leiva Beato
01:05:35 (Tr: 1:05:34)
Oliver Garrido Luque
01:06:13 (Tr: 1:06:13)
Alejandro Real Salanova
01:07:11 (Tr: 1:07:10)
i
Josep Viladoms Bellart
01:07:13 (Tr: 1:07:13)
Joan Gago Royo
01:07:22 (Tr: 1:07:21)
Jordi Linares Hernandez
01:07:27 (Tr: 1:07:27)
David Serra Termens
01:08:07 (Tr: 1:08:06)
Carlos Gonzalez Castillo
01:09:31 (Tr: 1:09:31) |
|||||||
4 | 4 | 30 | Oliver Garrido Luque | 1:06:13 (tr 1:06:13) | |||
Real t.: 01:06:13 Official t.: 01:06:13 Real start: 09:13:28 Finish hour: 10:19:40 Cat:Vt1M Category place: 2 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: r3 ripollet triatlo. T1: 0:07:55 Hour T1 : 09:21:23 Place T1 : 4 - T2: 0:16:19 Hour T2 : 09:29:47 Place T2 : 4 Z T3: 0:17:01 Hour T3 : 09:30:28 Place T3 : 4 Z T4: 0:57:08 Hour T4 : 10:10:35 Place T4 : 3 X 1 place Finish line: 1:06:13 Finish hour: 10:19:40 Finish place : 4 Y 1 place
Split Times
445610
1:09:35
01:06:13
1:02:50
i
Camilo Santiago Giménez
01:02:50 (Tr: 1:02:50)
i
Jaume Leiva Beato
01:05:35 (Tr: 1:05:34)
i
Ander Sáez
01:06:13 (Tr: 1:06:13)
Alejandro Real Salanova
01:07:11 (Tr: 1:07:10)
i
Josep Viladoms Bellart
01:07:13 (Tr: 1:07:13)
Joan Gago Royo
01:07:22 (Tr: 1:07:21)
Jordi Linares Hernandez
01:07:27 (Tr: 1:07:27)
David Serra Termens
01:08:07 (Tr: 1:08:06)
Carlos Gonzalez Castillo
01:09:31 (Tr: 1:09:31) |
|||||||
5 | 5 | 3 | Alejandro Real Salanova | 1:07:11 (tr 1:07:10) | |||
Real t.: 01:07:10 Official t.: 01:07:11 Real start: 09:13:28 Finish hour: 10:20:38 Cat:AbsM Category place: 3 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: c.n. sabadell T1: 0:08:33 Hour T1 : 09:22:00 Place T1 : 16 - T2: 0:17:21 Hour T2 : 09:30:49 Place T2 : 12 X 4 places T3: 0:18:03 Hour T3 : 09:31:31 Place T3 : 12 Z T4: 0:57:53 Hour T4 : 10:11:21 Place T4 : 6 X 6 places Finish line: 1:07:10 Finish hour: 10:20:38 Finish place : 5 X 1 place
Split Times
211750
1:08:47
01:07:11
1:05:35
i
Jaume Leiva Beato
01:05:35 (Tr: 1:05:34)
i
Ander Sáez
01:06:13 (Tr: 1:06:13)
Oliver Garrido Luque
01:06:13 (Tr: 1:06:13)
i
Josep Viladoms Bellart
01:07:13 (Tr: 1:07:13)
Joan Gago Royo
01:07:22 (Tr: 1:07:21)
Jordi Linares Hernandez
01:07:27 (Tr: 1:07:27)
David Serra Termens
01:08:07 (Tr: 1:08:06) |
|||||||
6 | 6 | 74 |
i
|
Josep Viladoms Bellart | 1:07:13 (tr 1:07:13) | ||
Real t.: 01:07:13 Official t.: 01:07:13 Real start: 09:13:27 Finish hour: 10:20:40 Cat:Vt2M Category place: 1 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: distance T1: 0:08:03 Hour T1 : 09:21:30 Place T1 : 6 - T2: 0:16:45 Hour T2 : 09:30:12 Place T2 : 5 X 1 place T3: 0:17:28 Hour T3 : 09:30:55 Place T3 : 5 Z T4: 0:57:54 Hour T4 : 10:11:21 Place T4 : 5 Z Finish line: 1:07:13 Finish hour: 10:20:40 Finish place : 6 Y 1 place
Split Times
132330
1:08:13
01:07:13
1:06:13
i
Ander Sáez
01:06:13 (Tr: 1:06:13)
Oliver Garrido Luque
01:06:13 (Tr: 1:06:13)
Alejandro Real Salanova
01:07:11 (Tr: 1:07:10)
Joan Gago Royo
01:07:22 (Tr: 1:07:21)
Jordi Linares Hernandez
01:07:27 (Tr: 1:07:27)
David Serra Termens
01:08:07 (Tr: 1:08:06) |
|||||||
7 | 7 | 71 | Joan Gago Royo | 1:07:22 (tr 1:07:21) | |||
Real t.: 01:07:21 Official t.: 01:07:22 Real start: 09:13:28 Finish hour: 10:20:49 Cat:Sb23M Category place: 1 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: octowave T1: 0:08:16 Hour T1 : 09:21:44 Place T1 : 9 - T2: 0:16:55 Hour T2 : 09:30:23 Place T2 : 7 X 2 places T3: 0:17:38 Hour T3 : 09:31:06 Place T3 : 7 Z T4: 0:58:07 Hour T4 : 10:11:35 Place T4 : 8 Y 1 place Finish line: 1:07:21 Finish hour: 10:20:49 Finish place : 7 X 1 place
Split Times
284680
1:09:31
01:07:22
1:05:12
i
Jaume Leiva Beato
01:05:35 (Tr: 1:05:34)
i
Ander Sáez
01:06:13 (Tr: 1:06:13)
Oliver Garrido Luque
01:06:13 (Tr: 1:06:13)
Alejandro Real Salanova
01:07:11 (Tr: 1:07:10)
i
Josep Viladoms Bellart
01:07:13 (Tr: 1:07:13)
Jordi Linares Hernandez
01:07:27 (Tr: 1:07:27)
David Serra Termens
01:08:07 (Tr: 1:08:06)
Carlos Gonzalez Castillo
01:09:31 (Tr: 1:09:31) |
|||||||
8 | 8 | 31 | Jordi Linares Hernandez | 1:07:27 (tr 1:07:27) | |||
Real t.: 01:07:27 Official t.: 01:07:27 Real start: 09:13:28 Finish hour: 10:20:54 Cat:Vt1M Category place: 3 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: r3 ripollet triatlón T1: 0:08:16 Hour T1 : 09:21:43 Place T1 : 8 - T2: 0:16:59 Hour T2 : 09:30:26 Place T2 : 8 Z T3: 0:17:43 Hour T3 : 09:31:10 Place T3 : 9 Y 1 place T4: 0:57:55 Hour T4 : 10:11:22 Place T4 : 7 X 2 places Finish line: 1:07:27 Finish hour: 10:20:54 Finish place : 8 Y 1 place
Split Times
332640
1:09:58
01:07:27
1:04:55
i
Jaume Leiva Beato
01:05:35 (Tr: 1:05:34)
i
Ander Sáez
01:06:13 (Tr: 1:06:13)
Oliver Garrido Luque
01:06:13 (Tr: 1:06:13)
Alejandro Real Salanova
01:07:11 (Tr: 1:07:10)
i
Josep Viladoms Bellart
01:07:13 (Tr: 1:07:13)
Joan Gago Royo
01:07:22 (Tr: 1:07:21)
David Serra Termens
01:08:07 (Tr: 1:08:06)
Carlos Gonzalez Castillo
01:09:31 (Tr: 1:09:31)
Marcel Defense Silvestre
01:09:58 (Tr: 1:09:57) |
|||||||
9 | 9 | 32 | David Serra Termens | 1:08:07 (tr 1:08:06) | |||
Real t.: 01:08:06 Official t.: 01:08:07 Real start: 09:13:28 Finish hour: 10:21:34 Cat:Vt2M Category place: 2 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: ch cerdanyola T1: 0:08:21 Hour T1 : 09:21:49 Place T1 : 11 - T2: 0:16:58 Hour T2 : 09:30:26 Place T2 : 9 X 2 places T3: 0:17:41 Hour T3 : 09:31:09 Place T3 : 8 X 1 place T4: 0:58:40 Hour T4 : 10:12:08 Place T4 : 10 Y 2 places Finish line: 1:08:06 Finish hour: 10:21:34 Finish place : 9 X 1 place
Split Times
378510
1:10:59
01:08:07
1:05:15
i
Jaume Leiva Beato
01:05:35 (Tr: 1:05:34)
i
Ander Sáez
01:06:13 (Tr: 1:06:13)
Oliver Garrido Luque
01:06:13 (Tr: 1:06:13)
Alejandro Real Salanova
01:07:11 (Tr: 1:07:10)
i
Josep Viladoms Bellart
01:07:13 (Tr: 1:07:13)
Joan Gago Royo
01:07:22 (Tr: 1:07:21)
Jordi Linares Hernandez
01:07:27 (Tr: 1:07:27)
Carlos Gonzalez Castillo
01:09:31 (Tr: 1:09:31)
Marcel Defense Silvestre
01:09:58 (Tr: 1:09:57)
i
Gabriel fernando Suino
01:10:59 (Tr: 1:10:58) |
|||||||
10 | 10 | 4 | Carlos Gonzalez Castillo | 1:09:31 (tr 1:09:31) | |||
Real t.: 01:09:31 Official t.: 01:09:31 Real start: 09:13:27 Finish hour: 10:22:58 Cat:AbsM Category place: 4 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: r3 ripollet triatló T1: 0:08:03 Hour T1 : 09:21:30 Place T1 : 7 - T2: 0:17:07 Hour T2 : 09:30:34 Place T2 : 10 Y 3 places T3: 0:17:52 Hour T3 : 09:31:19 Place T3 : 10 Z T4: 0:58:10 Hour T4 : 10:11:37 Place T4 : 9 X 1 place Finish line: 1:09:31 Finish hour: 10:22:58 Finish place : 10 Y 1 place
Split Times
284680
1:11:41
01:09:31
1:07:22
Joan Gago Royo
01:07:22 (Tr: 1:07:21)
Jordi Linares Hernandez
01:07:27 (Tr: 1:07:27)
David Serra Termens
01:08:07 (Tr: 1:08:06)
Marcel Defense Silvestre
01:09:58 (Tr: 1:09:57)
i
Gabriel fernando Suino
01:10:59 (Tr: 1:10:58)
i
Lluis Casany Lopez
01:11:01 (Tr: 1:11:01)
Uri Rocher Dolz
01:11:09 (Tr: 1:11:09)
i
Cesc Ullar Calvo
01:11:25 (Tr: 1:11:25)
Eric Teruel Casajuana
01:11:37 (Tr: 1:11:37) |
|||||||
11 | 11 | 34 | Marcel Defense Silvestre | 1:09:58 (tr 1:09:57) | |||
Real t.: 01:09:57 Official t.: 01:09:58 Real start: 09:13:28 Finish hour: 10:23:25 Cat:AbsM Category place: 5 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: at r3 ripollet triatlon T1: 0:08:32 Hour T1 : 09:22:00 Place T1 : 15 - T2: 0:17:38 Hour T2 : 09:31:06 Place T2 : 15 Z T3: 0:18:25 Hour T3 : 09:31:52 Place T3 : 15 Z T4: 0:59:49 Hour T4 : 10:13:16 Place T4 : 11 X 4 places Finish line: 1:09:57 Finish hour: 10:23:25 Finish place : 11 Z
Split Times
332640
1:12:29
01:09:58
1:07:27
Jordi Linares Hernandez
01:07:27 (Tr: 1:07:27)
David Serra Termens
01:08:07 (Tr: 1:08:06)
Carlos Gonzalez Castillo
01:09:31 (Tr: 1:09:31)
i
Gabriel fernando Suino
01:10:59 (Tr: 1:10:58)
i
Lluis Casany Lopez
01:11:01 (Tr: 1:11:01)
Uri Rocher Dolz
01:11:09 (Tr: 1:11:09)
i
Cesc Ullar Calvo
01:11:25 (Tr: 1:11:25)
Eric Teruel Casajuana
01:11:37 (Tr: 1:11:37)
i
Jorge De Andrés-sánchez
01:11:48 (Tr: 1:11:47)
David Nadal Navarro
01:11:52 (Tr: 1:11:52)
Rafael Ruiz Delgado
01:12:08 (Tr: 1:12:06)
i
Francisco Alcaide Carmona
01:12:17 (Tr: 1:12:17) |
|||||||
12 | 12 | 111 |
i
|
Gabriel fernando Suino | 1:10:59 (tr 1:10:58) | ||
Real t.: 01:10:58 Official t.: 01:10:59 Real start: 09:13:28 Finish hour: 10:24:26 Cat:AbsM Category place: 6 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: decathlon T1: 0:09:09 Hour T1 : 09:22:37 Place T1 : 22 - T2: 0:18:39 Hour T2 : 09:32:07 Place T2 : 17 X 5 places T3: 0:19:24 Hour T3 : 09:32:52 Place T3 : 18 Y 1 place T4: 1:01:10 Hour T4 : 10:14:38 Place T4 : 14 X 4 places Finish line: 1:10:58 Finish hour: 10:24:26 Finish place : 12 X 2 places
Split Times
378510
1:13:51
01:10:59
1:08:07
David Serra Termens
01:08:07 (Tr: 1:08:06)
Carlos Gonzalez Castillo
01:09:31 (Tr: 1:09:31)
Marcel Defense Silvestre
01:09:58 (Tr: 1:09:57)
i
Lluis Casany Lopez
01:11:01 (Tr: 1:11:01)
Uri Rocher Dolz
01:11:09 (Tr: 1:11:09)
i
Cesc Ullar Calvo
01:11:25 (Tr: 1:11:25)
Eric Teruel Casajuana
01:11:37 (Tr: 1:11:37)
i
Jorge De Andrés-sánchez
01:11:48 (Tr: 1:11:47)
David Nadal Navarro
01:11:52 (Tr: 1:11:52)
Rafael Ruiz Delgado
01:12:08 (Tr: 1:12:06)
i
Francisco Alcaide Carmona
01:12:17 (Tr: 1:12:17)
Angel Blanco Pila
01:12:34 (Tr: 1:12:33)
i
Albert Sarda Gimeno
01:12:48 (Tr: 1:12:48)
i
Samuel Romero Fernández
01:13:07 (Tr: 1:13:06) |
|||||||
13 | 13 | 65 |
i
|
Lluis Casany Lopez | 1:11:01 (tr 1:11:01) | ||
Real t.: 01:11:01 Official t.: 01:11:01 Real start: 09:13:28 Finish hour: 10:24:28 Cat:AbsM Category place: 7 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: T1: 0:08:30 Hour T1 : 09:21:57 Place T1 : 14 - T2: 0:17:47 Hour T2 : 09:31:15 Place T2 : 16 Y 2 places T3: 0:18:30 Hour T3 : 09:31:58 Place T3 : 16 Z T4: 1:01:19 Hour T4 : 10:14:46 Place T4 : 16 Z Finish line: 1:11:01 Finish hour: 10:24:28 Finish place : 13 X 3 places
Split Times
198000
1:12:31
01:11:01
1:09:31
Carlos Gonzalez Castillo
01:09:31 (Tr: 1:09:31)
Marcel Defense Silvestre
01:09:58 (Tr: 1:09:57)
i
Gabriel fernando Suino
01:10:59 (Tr: 1:10:58)
Uri Rocher Dolz
01:11:09 (Tr: 1:11:09)
i
Cesc Ullar Calvo
01:11:25 (Tr: 1:11:25)
Eric Teruel Casajuana
01:11:37 (Tr: 1:11:37)
i
Jorge De Andrés-sánchez
01:11:48 (Tr: 1:11:47)
David Nadal Navarro
01:11:52 (Tr: 1:11:52)
Rafael Ruiz Delgado
01:12:08 (Tr: 1:12:06)
i
Francisco Alcaide Carmona
01:12:17 (Tr: 1:12:17) |
|||||||
14 | 14 | 7 | Uri Rocher Dolz | 1:11:09 (tr 1:11:09) | |||
Real t.: 01:11:09 Official t.: 01:11:09 Real start: 09:13:27 Finish hour: 10:24:36 Cat:AbsM Category place: 8 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: r3 triatló T1: 0:08:23 Hour T1 : 09:21:50 Place T1 : 12 - T2: 0:17:16 Hour T2 : 09:30:43 Place T2 : 11 X 1 place T3: 0:17:58 Hour T3 : 09:31:25 Place T3 : 11 Z T4: 1:01:04 Hour T4 : 10:14:31 Place T4 : 12 Y 1 place Finish line: 1:11:09 Finish hour: 10:24:36 Finish place : 14 Y 2 places
Split Times
156090
1:12:20
01:11:09
1:09:58
Marcel Defense Silvestre
01:09:58 (Tr: 1:09:57)
i
Gabriel fernando Suino
01:10:59 (Tr: 1:10:58)
i
Lluis Casany Lopez
01:11:01 (Tr: 1:11:01)
i
Cesc Ullar Calvo
01:11:25 (Tr: 1:11:25)
Eric Teruel Casajuana
01:11:37 (Tr: 1:11:37)
i
Jorge De Andrés-sánchez
01:11:48 (Tr: 1:11:47)
David Nadal Navarro
01:11:52 (Tr: 1:11:52)
Rafael Ruiz Delgado
01:12:08 (Tr: 1:12:06)
i
Francisco Alcaide Carmona
01:12:17 (Tr: 1:12:17) |
|||||||
15 | 15 | 105 |
i
|
Cesc Ullar Calvo | 1:11:25 (tr 1:11:25) | ||
Real t.: 01:11:25 Official t.: 01:11:25 Real start: 09:13:28 Finish hour: 10:24:52 Cat:JunM Category place: 1 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: c.a.parets T1: 0:08:17 Hour T1 : 09:21:44 Place T1 : 10 - T2: 0:17:34 Hour T2 : 09:31:02 Place T2 : 14 Y 4 places T3: 0:18:21 Hour T3 : 09:31:48 Place T3 : 14 Z T4: 1:01:15 Hour T4 : 10:14:42 Place T4 : 15 Y 1 place Finish line: 1:11:25 Finish hour: 10:24:52 Finish place : 15 Z
Split Times
60170
1:11:52
01:11:25
1:10:57
i
Gabriel fernando Suino
01:10:59 (Tr: 1:10:58)
i
Lluis Casany Lopez
01:11:01 (Tr: 1:11:01)
Uri Rocher Dolz
01:11:09 (Tr: 1:11:09)
Eric Teruel Casajuana
01:11:37 (Tr: 1:11:37)
i
Jorge De Andrés-sánchez
01:11:48 (Tr: 1:11:47)
David Nadal Navarro
01:11:52 (Tr: 1:11:52) |
|||||||
16 | 16 | 10 | Eric Teruel Casajuana | 1:11:37 (tr 1:11:37) | |||
Real t.: 01:11:37 Official t.: 01:11:37 Real start: 09:13:28 Finish hour: 10:25:04 Cat:AbsM Category place: 9 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: j.a.montcada T1: 0:09:09 Hour T1 : 09:22:37 Place T1 : 21 - T2: 0:18:40 Hour T2 : 09:32:08 Place T2 : 21 Z T3: 0:19:28 Hour T3 : 09:32:56 Place T3 : 20 X 1 place T4: 1:01:46 Hour T4 : 10:15:14 Place T4 : 18 X 2 places Finish line: 1:11:37 Finish hour: 10:25:04 Finish place : 16 X 2 places
Split Times
79420
1:12:13
01:11:37
1:11:01
i
Lluis Casany Lopez
01:11:01 (Tr: 1:11:01)
Uri Rocher Dolz
01:11:09 (Tr: 1:11:09)
i
Cesc Ullar Calvo
01:11:25 (Tr: 1:11:25)
i
Jorge De Andrés-sánchez
01:11:48 (Tr: 1:11:47)
David Nadal Navarro
01:11:52 (Tr: 1:11:52)
Rafael Ruiz Delgado
01:12:08 (Tr: 1:12:06) |
|||||||
17 | 17 | 78 |
i
|
Jorge De Andrés-sánchez | 1:11:48 (tr 1:11:47) | ||
Real t.: 01:11:47 Official t.: 01:11:48 Real start: 09:13:28 Finish hour: 10:25:15 Cat:Vt2M Category place: 3 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: fisiorutpujol.com T1: 0:08:26 Hour T1 : 09:21:53 Place T1 : 13 - T2: 0:17:27 Hour T2 : 09:30:54 Place T2 : 13 Z T3: 0:18:11 Hour T3 : 09:31:39 Place T3 : 13 Z T4: 1:01:59 Hour T4 : 10:15:26 Place T4 : 22 Y 9 places Finish line: 1:11:47 Finish hour: 10:25:15 Finish place : 17 X 5 places
Split Times
85690
1:12:27
01:11:48
1:11:09
Uri Rocher Dolz
01:11:09 (Tr: 1:11:09)
i
Cesc Ullar Calvo
01:11:25 (Tr: 1:11:25)
Eric Teruel Casajuana
01:11:37 (Tr: 1:11:37)
David Nadal Navarro
01:11:52 (Tr: 1:11:52)
Rafael Ruiz Delgado
01:12:08 (Tr: 1:12:06)
i
Francisco Alcaide Carmona
01:12:17 (Tr: 1:12:17) |
|||||||
18 | 18 | 80 | David Nadal Navarro | 1:11:52 (tr 1:11:52) | |||
Real t.: 01:11:52 Official t.: 01:11:52 Real start: 09:13:27 Finish hour: 10:25:19 Cat:AbsM Category place: 10 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: club natació vilafranca T1: 0:08:56 Hour T1 : 09:22:23 Place T1 : 18 - T2: 0:18:40 Hour T2 : 09:32:07 Place T2 : 20 Y 2 places T3: 0:19:30 Hour T3 : 09:32:57 Place T3 : 22 Y 2 places T4: 1:01:06 Hour T4 : 10:14:33 Place T4 : 13 X 9 places Finish line: 1:11:52 Finish hour: 10:25:19 Finish place : 18 Y 5 places
Split Times
91520
1:12:34
01:11:52
1:11:11
i
Cesc Ullar Calvo
01:11:25 (Tr: 1:11:25)
Eric Teruel Casajuana
01:11:37 (Tr: 1:11:37)
i
Jorge De Andrés-sánchez
01:11:48 (Tr: 1:11:47)
Rafael Ruiz Delgado
01:12:08 (Tr: 1:12:06)
i
Francisco Alcaide Carmona
01:12:17 (Tr: 1:12:17)
Angel Blanco Pila
01:12:34 (Tr: 1:12:33) |
|||||||
19 | 19 | 73 | Rafael Ruiz Delgado | 1:12:08 (tr 1:12:06) | |||
Real t.: 01:12:06 Official t.: 01:12:08 Real start: 09:13:29 Finish hour: 10:25:35 Cat:Vt2M Category place: 4 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: ripollet unió atlètica T1: 0:09:47 Hour T1 : 09:23:16 Place T1 : 34 - T2: 0:19:53 Hour T2 : 09:33:22 Place T2 : 32 X 2 places T3: 0:20:42 Hour T3 : 09:34:11 Place T3 : 32 Z T4: 1:01:51 Hour T4 : 10:15:20 Place T4 : 19 X 13 places Finish line: 1:12:06 Finish hour: 10:25:35 Finish place : 19 Z
Split Times
88990
1:12:48
01:12:08
1:11:27
Eric Teruel Casajuana
01:11:37 (Tr: 1:11:37)
i
Jorge De Andrés-sánchez
01:11:48 (Tr: 1:11:47)
David Nadal Navarro
01:11:52 (Tr: 1:11:52)
i
Francisco Alcaide Carmona
01:12:17 (Tr: 1:12:17)
Angel Blanco Pila
01:12:34 (Tr: 1:12:33)
i
Albert Sarda Gimeno
01:12:48 (Tr: 1:12:48) |
|||||||
20 | 20 | 69 |
i
|
Francisco Alcaide Carmona | 1:12:17 (tr 1:12:17) | ||
Real t.: 01:12:17 Official t.: 01:12:17 Real start: 09:13:28 Finish hour: 10:25:44 Cat:Vt2M Category place: 5 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: r3 ripollet triatló T1: 0:09:05 Hour T1 : 09:22:33 Place T1 : 20 - T2: 0:18:40 Hour T2 : 09:32:07 Place T2 : 19 X 1 place T3: 0:19:28 Hour T3 : 09:32:55 Place T3 : 19 Z T4: 1:01:45 Hour T4 : 10:15:13 Place T4 : 17 X 2 places Finish line: 1:12:17 Finish hour: 10:25:44 Finish place : 20 Y 3 places
Split Times
109010
1:13:07
01:12:17
1:11:28
Eric Teruel Casajuana
01:11:37 (Tr: 1:11:37)
i
Jorge De Andrés-sánchez
01:11:48 (Tr: 1:11:47)
David Nadal Navarro
01:11:52 (Tr: 1:11:52)
Rafael Ruiz Delgado
01:12:08 (Tr: 1:12:06)
Angel Blanco Pila
01:12:34 (Tr: 1:12:33)
i
Albert Sarda Gimeno
01:12:48 (Tr: 1:12:48)
i
Samuel Romero Fernández
01:13:07 (Tr: 1:13:06) |
|||||||
21 | 21 | 36 | Angel Blanco Pila | 1:12:34 (tr 1:12:33) | |||
Real t.: 01:12:33 Official t.: 01:12:34 Real start: 09:13:29 Finish hour: 10:26:01 Cat:Vt1M Category place: 4 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: t3 team T1: 0:08:58 Hour T1 : 09:22:26 Place T1 : 19 - T2: 0:18:40 Hour T2 : 09:32:08 Place T2 : 22 Y 3 places T3: 0:19:28 Hour T3 : 09:32:56 Place T3 : 21 X 1 place T4: 1:02:00 Hour T4 : 10:15:28 Place T4 : 23 Y 2 places Finish line: 1:12:33 Finish hour: 10:26:01 Finish place : 21 X 2 places
Split Times
311630
1:14:55
01:12:34
1:10:12
i
Gabriel fernando Suino
01:10:59 (Tr: 1:10:58)
i
Lluis Casany Lopez
01:11:01 (Tr: 1:11:01)
Uri Rocher Dolz
01:11:09 (Tr: 1:11:09)
i
Cesc Ullar Calvo
01:11:25 (Tr: 1:11:25)
Eric Teruel Casajuana
01:11:37 (Tr: 1:11:37)
i
Jorge De Andrés-sánchez
01:11:48 (Tr: 1:11:47)
David Nadal Navarro
01:11:52 (Tr: 1:11:52)
Rafael Ruiz Delgado
01:12:08 (Tr: 1:12:06)
i
Francisco Alcaide Carmona
01:12:17 (Tr: 1:12:17)
i
Albert Sarda Gimeno
01:12:48 (Tr: 1:12:48)
i
Samuel Romero Fernández
01:13:07 (Tr: 1:13:06)
Sandra Gómez Fernández
01:14:55 (Tr: 1:14:54) |
|||||||
22 | 22 | 81 |
i
|
Albert Sarda Gimeno | 1:12:48 (tr 1:12:48) | ||
Real t.: 01:12:48 Official t.: 01:12:48 Real start: 09:13:28 Finish hour: 10:26:15 Cat:AbsM Category place: 11 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: club natació vilafranca triatló T1: 0:09:13 Hour T1 : 09:22:40 Place T1 : 23 - T2: 0:19:04 Hour T2 : 09:32:31 Place T2 : 25 Y 2 places T3: 0:19:55 Hour T3 : 09:33:22 Place T3 : 25 Z T4: 1:01:59 Hour T4 : 10:15:26 Place T4 : 21 X 4 places Finish line: 1:12:48 Finish hour: 10:26:15 Finish place : 22 Y 1 place
Split Times
376860
1:15:39
01:12:48
1:09:57
Marcel Defense Silvestre
01:09:58 (Tr: 1:09:57)
i
Gabriel fernando Suino
01:10:59 (Tr: 1:10:58)
i
Lluis Casany Lopez
01:11:01 (Tr: 1:11:01)
Uri Rocher Dolz
01:11:09 (Tr: 1:11:09)
i
Cesc Ullar Calvo
01:11:25 (Tr: 1:11:25)
Eric Teruel Casajuana
01:11:37 (Tr: 1:11:37)
i
Jorge De Andrés-sánchez
01:11:48 (Tr: 1:11:47)
David Nadal Navarro
01:11:52 (Tr: 1:11:52)
Rafael Ruiz Delgado
01:12:08 (Tr: 1:12:06)
i
Francisco Alcaide Carmona
01:12:17 (Tr: 1:12:17)
Angel Blanco Pila
01:12:34 (Tr: 1:12:33)
i
Samuel Romero Fernández
01:13:07 (Tr: 1:13:06)
Sandra Gómez Fernández
01:14:55 (Tr: 1:14:54)
Albert Mir Estany
01:15:39 (Tr: 1:15:38) |
|||||||
23 | 23 | 61 |
i
|
Samuel Romero Fernández | 1:13:07 (tr 1:13:06) | ||
Real t.: 01:13:06 Official t.: 01:13:07 Real start: 09:13:28 Finish hour: 10:26:34 Cat:Vt1M Category place: 5 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: club atletismo porriño T1: 0:09:31 Hour T1 : 09:22:59 Place T1 : 30 - T2: 0:19:48 Hour T2 : 09:33:16 Place T2 : 30 Z T3: 0:20:40 Hour T3 : 09:34:07 Place T3 : 31 Y 1 place T4: 1:01:53 Hour T4 : 10:15:21 Place T4 : 20 X 11 places Finish line: 1:13:06 Finish hour: 10:26:34 Finish place : 23 Y 3 places
Split Times
375540
1:15:58
01:13:07
1:10:16
i
Gabriel fernando Suino
01:10:59 (Tr: 1:10:58)
i
Lluis Casany Lopez
01:11:01 (Tr: 1:11:01)
Uri Rocher Dolz
01:11:09 (Tr: 1:11:09)
i
Cesc Ullar Calvo
01:11:25 (Tr: 1:11:25)
Eric Teruel Casajuana
01:11:37 (Tr: 1:11:37)
i
Jorge De Andrés-sánchez
01:11:48 (Tr: 1:11:47)
David Nadal Navarro
01:11:52 (Tr: 1:11:52)
Rafael Ruiz Delgado
01:12:08 (Tr: 1:12:06)
i
Francisco Alcaide Carmona
01:12:17 (Tr: 1:12:17)
Angel Blanco Pila
01:12:34 (Tr: 1:12:33)
i
Albert Sarda Gimeno
01:12:48 (Tr: 1:12:48)
Sandra Gómez Fernández
01:14:55 (Tr: 1:14:54)
Albert Mir Estany
01:15:39 (Tr: 1:15:38)
i
Alex Portillo Medina
01:15:58 (Tr: 1:15:53) |
|||||||
24 | 1 | 2 | Sandra Gómez Fernández | 1:14:55 (tr 1:14:54) | |||
Real t.: 01:14:54 Official t.: 01:14:55 Real start: 09:13:29 Finish hour: 10:28:22 Cat:AbsF Category place: 1 Race start:9:13:27 Gender:F Pace: Club: cet distance T1: 0:09:29 Hour T1 : 09:22:58 Place T1 : 29 - T2: 0:19:33 Hour T2 : 09:33:02 Place T2 : 27 X 2 places T3: 0:20:19 Hour T3 : 09:33:47 Place T3 : 27 Z T4: 1:04:41 Hour T4 : 10:18:10 Place T4 : 24 X 3 places Finish line: 1:14:54 Finish hour: 10:28:22 Finish place : 24 Z
Split Times
311630
1:17:17
01:14:55
1:12:34
Angel Blanco Pila
01:12:34 (Tr: 1:12:33)
i
Albert Sarda Gimeno
01:12:48 (Tr: 1:12:48)
i
Samuel Romero Fernández
01:13:07 (Tr: 1:13:06)
Albert Mir Estany
01:15:39 (Tr: 1:15:38)
i
Alex Portillo Medina
01:15:58 (Tr: 1:15:53)
Alberto Gimeno Castejon
01:16:08 (Tr: 1:16:03)
Òscar Garcia Martínez
01:16:14 (Tr: 1:16:11)
i
Carlos Castellano Carrasco
01:16:17 (Tr: 1:16:15)
i
José maría Bellido Rebollar
01:16:27 (Tr: 1:16:26) |
|||||||
25 | 24 | 38 | Albert Mir Estany | 1:15:39 (tr 1:15:38) | |||
Real t.: 01:15:38 Official t.: 01:15:39 Real start: 09:13:29 Finish hour: 10:29:06 Cat:AbsM Category place: 12 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: T1: 0:09:16 Hour T1 : 09:22:45 Place T1 : 26 - T2: 0:18:57 Hour T2 : 09:32:26 Place T2 : 23 X 3 places T3: 0:19:45 Hour T3 : 09:33:14 Place T3 : 23 Z T4: 1:05:01 Hour T4 : 10:18:30 Place T4 : 29 Y 6 places Finish line: 1:15:38 Finish hour: 10:29:06 Finish place : 25 X 4 places
Split Times
376860
1:18:31
01:15:39
1:12:48
i
Albert Sarda Gimeno
01:12:48 (Tr: 1:12:48)
i
Samuel Romero Fernández
01:13:07 (Tr: 1:13:06)
Sandra Gómez Fernández
01:14:55 (Tr: 1:14:54)
i
Alex Portillo Medina
01:15:58 (Tr: 1:15:53)
Alberto Gimeno Castejon
01:16:08 (Tr: 1:16:03)
Òscar Garcia Martínez
01:16:14 (Tr: 1:16:11)
i
Carlos Castellano Carrasco
01:16:17 (Tr: 1:16:15)
i
José maría Bellido Rebollar
01:16:27 (Tr: 1:16:26) |
|||||||
26 | 25 | 70 |
i
|
Alex Portillo Medina | 1:15:58 (tr 1:15:53) | ||
Real t.: 01:15:53 Official t.: 01:15:58 Real start: 09:13:32 Finish hour: 10:29:25 Cat:AbsM Category place: 13 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: T1: 0:09:51 Hour T1 : 09:23:23 Place T1 : 41 - T2: 0:20:14 Hour T2 : 09:33:46 Place T2 : 39 X 2 places T3: 0:21:04 Hour T3 : 09:34:36 Place T3 : 38 X 1 place T4: 1:05:01 Hour T4 : 10:18:33 Place T4 : 31 X 7 places Finish line: 1:15:53 Finish hour: 10:29:25 Finish place : 26 X 5 places
Split Times
375540
1:18:48
01:15:58
1:13:07
i
Samuel Romero Fernández
01:13:07 (Tr: 1:13:06)
Sandra Gómez Fernández
01:14:55 (Tr: 1:14:54)
Albert Mir Estany
01:15:39 (Tr: 1:15:38)
Alberto Gimeno Castejon
01:16:08 (Tr: 1:16:03)
Òscar Garcia Martínez
01:16:14 (Tr: 1:16:11)
i
Carlos Castellano Carrasco
01:16:17 (Tr: 1:16:15)
i
José maría Bellido Rebollar
01:16:27 (Tr: 1:16:26) |
|||||||
27 | 26 | 33 | Alberto Gimeno Castejon | 1:16:08 (tr 1:16:03) | |||
Real t.: 01:16:03 Official t.: 01:16:08 Real start: 09:13:32 Finish hour: 10:29:35 Cat:AbsM Category place: 14 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: fun runners club esportiu T1: 0:10:08 Hour T1 : 09:23:39 Place T1 : 45 - T2: 0:20:21 Hour T2 : 09:33:52 Place T2 : 41 X 4 places T3: 0:21:11 Hour T3 : 09:34:42 Place T3 : 41 Z T4: 1:05:06 Hour T4 : 10:18:37 Place T4 : 33 X 8 places Finish line: 1:16:03 Finish hour: 10:29:35 Finish place : 27 X 6 places
Split Times
158950
1:17:20
01:16:08
1:14:55
Sandra Gómez Fernández
01:14:55 (Tr: 1:14:54)
Albert Mir Estany
01:15:39 (Tr: 1:15:38)
i
Alex Portillo Medina
01:15:58 (Tr: 1:15:53)
Òscar Garcia Martínez
01:16:14 (Tr: 1:16:11)
i
Carlos Castellano Carrasco
01:16:17 (Tr: 1:16:15)
i
José maría Bellido Rebollar
01:16:27 (Tr: 1:16:26) |
|||||||
28 | 27 | 9 | Òscar Garcia Martínez | 1:16:14 (tr 1:16:11) | |||
Real t.: 01:16:11 Official t.: 01:16:14 Real start: 09:13:30 Finish hour: 10:29:41 Cat:Vt1M Category place: 6 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: at.cerdanyola T1: 0:09:12 Hour T1 : 09:22:42 Place T1 : 24 - T2: 0:19:01 Hour T2 : 09:32:31 Place T2 : 24 Z T3: 0:19:51 Hour T3 : 09:33:21 Place T3 : 24 Z T4: 1:05:23 Hour T4 : 10:18:53 Place T4 : 34 Y 10 places Finish line: 1:16:11 Finish hour: 10:29:41 Finish place : 28 X 6 places
Split Times
75350
1:16:48
01:16:14
1:15:39
Albert Mir Estany
01:15:39 (Tr: 1:15:38)
i
Alex Portillo Medina
01:15:58 (Tr: 1:15:53)
Alberto Gimeno Castejon
01:16:08 (Tr: 1:16:03)
i
Carlos Castellano Carrasco
01:16:17 (Tr: 1:16:15)
i
José maría Bellido Rebollar
01:16:27 (Tr: 1:16:26) |
|||||||
29 | 28 | 94 |
i
|
Carlos Castellano Carrasco | 1:16:17 (tr 1:16:15) | ||
Real t.: 01:16:15 Official t.: 01:16:17 Real start: 09:13:29 Finish hour: 10:29:44 Cat:AbsM Category place: 15 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: club triatló sabadell T1: 0:09:36 Hour T1 : 09:23:04 Place T1 : 31 - T2: 0:19:38 Hour T2 : 09:33:07 Place T2 : 28 X 3 places T3: 0:20:28 Hour T3 : 09:33:56 Place T3 : 28 Z T4: 1:05:00 Hour T4 : 10:18:28 Place T4 : 28 Z Finish line: 1:16:15 Finish hour: 10:29:44 Finish place : 29 Y 1 place
Split Times
42130
1:16:36
01:16:17
1:15:58
i
Alex Portillo Medina
01:15:58 (Tr: 1:15:53)
Alberto Gimeno Castejon
01:16:08 (Tr: 1:16:03)
Òscar Garcia Martínez
01:16:14 (Tr: 1:16:11)
i
José maría Bellido Rebollar
01:16:27 (Tr: 1:16:26) |
|||||||
30 | 29 | 39 |
i
|
José maría Bellido Rebollar | 1:16:27 (tr 1:16:26) | ||
Real t.: 01:16:26 Official t.: 01:16:27 Real start: 09:13:29 Finish hour: 10:29:54 Cat:Vt1M Category place: 7 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: cee sant gervasi triatló T1: 0:09:52 Hour T1 : 09:23:21 Place T1 : 37 - T2: 0:20:25 Hour T2 : 09:33:53 Place T2 : 42 Y 5 places T3: 0:21:18 Hour T3 : 09:34:47 Place T3 : 42 Z T4: 1:05:06 Hour T4 : 10:18:34 Place T4 : 32 X 10 places Finish line: 1:16:26 Finish hour: 10:29:54 Finish place : 30 X 2 places
Split Times
42900
1:16:47
01:16:27
1:16:08
Alberto Gimeno Castejon
01:16:08 (Tr: 1:16:03)
Òscar Garcia Martínez
01:16:14 (Tr: 1:16:11)
i
Carlos Castellano Carrasco
01:16:17 (Tr: 1:16:15) |
|||||||