L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 30 | 89 | Alex Toro Tomas | 1:16:44 (tr 1:16:41) | |||
Real t.: 01:16:41 Official t.: 01:16:44 Real start: 09:13:31 Finish hour: 10:30:11 Cat:Vt1M Category place: 8 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: T1: 0:09:51 Hour T1 : 09:23:21 Place T1 : 38 - T2: 0:20:32 Hour T2 : 09:34:02 Place T2 : 44 Y 6 places T3: 0:21:25 Hour T3 : 09:34:55 Place T3 : 44 Z T4: 1:04:48 Hour T4 : 10:18:18 Place T4 : 26 X 18 places Finish line: 1:16:41 Finish hour: 10:30:11 Finish place : 31 Y 5 places
Split Times
200420
1:18:15
01:16:44
1:15:13
Victor Cantos Guasch
01:16:48 (Tr: 1:16:44)
Dmytro Litvinchuk
01:16:58 (Tr: 1:16:52)
Javi Castillejos Arderiu
01:17:31 (Tr: 1:17:29)
Sergi Barea
01:17:36 (Tr: 1:17:34)
Alex Ramírez Valero
01:17:43 (Tr: 1:17:41)
Jose luis Hernández Ordax
01:18:15 (Tr: 1:18:12) |
|||||||
32 | 31 | 55 | Victor Cantos Guasch | 1:16:48 (tr 1:16:44) | |||
Real t.: 01:16:44 Official t.: 01:16:48 Real start: 09:13:32 Finish hour: 10:30:15 Cat:Sb23M Category place: 2 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: T1: 0:10:29 Hour T1 : 09:24:00 Place T1 : 53 - T2: 0:21:03 Hour T2 : 09:34:34 Place T2 : 49 X 4 places T3: 0:21:50 Hour T3 : 09:35:22 Place T3 : 49 Z T4: 1:04:39 Hour T4 : 10:18:10 Place T4 : 25 X 24 places Finish line: 1:16:44 Finish hour: 10:30:15 Finish place : 32 Y 7 places
Split Times
190740
1:18:15
01:16:48
1:15:22
Alex Toro Tomas
01:16:44 (Tr: 1:16:41)
Dmytro Litvinchuk
01:16:58 (Tr: 1:16:52)
Javi Castillejos Arderiu
01:17:31 (Tr: 1:17:29)
Sergi Barea
01:17:36 (Tr: 1:17:34)
Alex Ramírez Valero
01:17:43 (Tr: 1:17:41)
Jose luis Hernández Ordax
01:18:15 (Tr: 1:18:12) |
|||||||
33 | 32 | 37 | Dmytro Litvinchuk | 1:16:58 (tr 1:16:52) | |||
Real t.: 01:16:52 Official t.: 01:16:58 Real start: 09:13:33 Finish hour: 10:30:25 Cat:AbsM Category place: 16 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: T1: 0:10:10 Hour T1 : 09:23:42 Place T1 : 48 - T2: 0:20:24 Hour T2 : 09:33:57 Place T2 : 43 X 5 places T3: 0:21:16 Hour T3 : 09:34:49 Place T3 : 43 Z T4: 1:05:28 Hour T4 : 10:19:01 Place T4 : 35 X 8 places Finish line: 1:16:52 Finish hour: 10:30:25 Finish place : 33 X 2 places
Split Times
170060
1:18:15
01:16:58
1:15:41
Alex Toro Tomas
01:16:44 (Tr: 1:16:41)
Victor Cantos Guasch
01:16:48 (Tr: 1:16:44)
Javi Castillejos Arderiu
01:17:31 (Tr: 1:17:29)
Sergi Barea
01:17:36 (Tr: 1:17:34)
Alex Ramírez Valero
01:17:43 (Tr: 1:17:41)
Jose luis Hernández Ordax
01:18:15 (Tr: 1:18:12) |
|||||||
34 | 33 | 45 | Javi Castillejos Arderiu | 1:17:31 (tr 1:17:29) | |||
Real t.: 01:17:29 Official t.: 01:17:31 Real start: 09:13:30 Finish hour: 10:30:58 Cat:Vt1M Category place: 9 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: club esportiu z5 T1: 0:09:47 Hour T1 : 09:23:16 Place T1 : 33 - T2: 0:20:49 Hour T2 : 09:34:18 Place T2 : 46 Y 13 places T3: 0:21:43 Hour T3 : 09:35:12 Place T3 : 47 Y 1 place T4: 1:04:55 Hour T4 : 10:18:24 Place T4 : 27 X 20 places Finish line: 1:17:29 Finish hour: 10:30:58 Finish place : 34 Y 7 places
Split Times
103290
1:18:18
01:17:31
1:16:44
Alex Toro Tomas
01:16:44 (Tr: 1:16:41)
Victor Cantos Guasch
01:16:48 (Tr: 1:16:44)
Dmytro Litvinchuk
01:16:58 (Tr: 1:16:52)
Sergi Barea
01:17:36 (Tr: 1:17:34)
Alex Ramírez Valero
01:17:43 (Tr: 1:17:41)
Jose luis Hernández Ordax
01:18:15 (Tr: 1:18:12)
i
Toni Encinas Gamez
01:18:18 (Tr: 1:18:15) |
|||||||
35 | 34 | 35 | Sergi Barea | 1:17:36 (tr 1:17:34) | |||
Real t.: 01:17:34 Official t.: 01:17:36 Real start: 09:13:29 Finish hour: 10:31:03 Cat:Vt1M Category place: 10 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: ripollet unió atlètica T1: 0:09:24 Hour T1 : 09:22:53 Place T1 : 28 - T2: 0:19:21 Hour T2 : 09:32:50 Place T2 : 26 X 2 places T3: 0:20:08 Hour T3 : 09:33:37 Place T3 : 26 Z T4: 1:07:05 Hour T4 : 10:20:34 Place T4 : 37 Y 11 places Finish line: 1:17:34 Finish hour: 10:31:03 Finish place : 35 X 2 places
Split Times
103950
1:18:23
01:17:36
1:16:48
Victor Cantos Guasch
01:16:48 (Tr: 1:16:44)
Dmytro Litvinchuk
01:16:58 (Tr: 1:16:52)
Javi Castillejos Arderiu
01:17:31 (Tr: 1:17:29)
Alex Ramírez Valero
01:17:43 (Tr: 1:17:41)
Jose luis Hernández Ordax
01:18:15 (Tr: 1:18:12)
i
Toni Encinas Gamez
01:18:18 (Tr: 1:18:15) |
|||||||
36 | 35 | 46 | Alex Ramírez Valero | 1:17:43 (tr 1:17:41) | |||
Real t.: 01:17:41 Official t.: 01:17:43 Real start: 09:13:29 Finish hour: 10:31:10 Cat:Sb23M Category place: 3 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: decathlon la maquinista T1: 0:09:56 Hour T1 : 09:23:25 Place T1 : 43 - T2: 0:20:58 Hour T2 : 09:34:27 Place T2 : 48 Y 5 places T3: 0:21:52 Hour T3 : 09:35:21 Place T3 : 48 Z T4: 1:05:02 Hour T4 : 10:18:31 Place T4 : 30 X 18 places Finish line: 1:17:41 Finish hour: 10:31:10 Finish place : 36 Y 6 places
Split Times
99110
1:18:28
01:17:43
1:16:58
Dmytro Litvinchuk
01:16:58 (Tr: 1:16:52)
Javi Castillejos Arderiu
01:17:31 (Tr: 1:17:29)
Sergi Barea
01:17:36 (Tr: 1:17:34)
Jose luis Hernández Ordax
01:18:15 (Tr: 1:18:12)
i
Toni Encinas Gamez
01:18:18 (Tr: 1:18:15)
Yerai Duque Conde
01:18:26 (Tr: 1:18:20) |
|||||||
37 | 36 | 43 | Jose luis Hernández Ordax | 1:18:15 (tr 1:18:12) | |||
Real t.: 01:18:12 Official t.: 01:18:15 Real start: 09:13:31 Finish hour: 10:31:42 Cat:Vt1M Category place: 11 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: club esportiu i run with leiva T1: 0:09:44 Hour T1 : 09:23:14 Place T1 : 32 - T2: 0:19:46 Hour T2 : 09:33:17 Place T2 : 31 X 1 place T3: 0:20:35 Hour T3 : 09:34:06 Place T3 : 29 X 2 places T4: 1:07:12 Hour T4 : 10:20:42 Place T4 : 38 Y 9 places Finish line: 1:18:12 Finish hour: 10:31:42 Finish place : 37 X 1 place
Split Times
97130
1:18:59
01:18:15
1:17:31
Javi Castillejos Arderiu
01:17:31 (Tr: 1:17:29)
Sergi Barea
01:17:36 (Tr: 1:17:34)
Alex Ramírez Valero
01:17:43 (Tr: 1:17:41)
i
Toni Encinas Gamez
01:18:18 (Tr: 1:18:15)
Yerai Duque Conde
01:18:26 (Tr: 1:18:20)
Xavi Sanchez Blasco
01:18:39 (Tr: 1:18:35) |
|||||||
38 | 37 | 86 |
i
|
Toni Encinas Gamez | 1:18:18 (tr 1:18:15) | ||
Real t.: 01:18:15 Official t.: 01:18:18 Real start: 09:13:30 Finish hour: 10:31:45 Cat:Vt2M Category place: 6 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: club triatlo badia del vallés T1: 0:09:49 Hour T1 : 09:23:18 Place T1 : 36 - T2: 0:20:02 Hour T2 : 09:33:32 Place T2 : 34 X 2 places T3: 0:20:53 Hour T3 : 09:34:22 Place T3 : 34 Z T4: 1:06:53 Hour T4 : 10:20:22 Place T4 : 36 Y 2 places Finish line: 1:18:15 Finish hour: 10:31:45 Finish place : 38 Y 2 places
Split Times
146080
1:19:24
01:18:18
1:17:12
Javi Castillejos Arderiu
01:17:31 (Tr: 1:17:29)
Sergi Barea
01:17:36 (Tr: 1:17:34)
Alex Ramírez Valero
01:17:43 (Tr: 1:17:41)
Jose luis Hernández Ordax
01:18:15 (Tr: 1:18:12)
Yerai Duque Conde
01:18:26 (Tr: 1:18:20)
Xavi Sanchez Blasco
01:18:39 (Tr: 1:18:35)
i
Ferran Corbera Lacal
01:19:24 (Tr: 1:19:24) |
|||||||
39 | 38 | 95 | Yerai Duque Conde | 1:18:26 (tr 1:18:20) | |||
Real t.: 01:18:20 Official t.: 01:18:26 Real start: 09:13:33 Finish hour: 10:31:53 Cat:AbsM Category place: 17 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: club triatló ripollet T1: 0:10:34 Hour T1 : 09:24:06 Place T1 : 56 - T2: 0:21:13 Hour T2 : 09:34:45 Place T2 : 51 X 5 places T3: 0:22:10 Hour T3 : 09:35:42 Place T3 : 51 Z T4: 1:07:11 Hour T4 : 10:20:44 Place T4 : 40 X 11 places Finish line: 1:18:20 Finish hour: 10:31:53 Finish place : 39 X 1 place
Split Times
152790
1:19:35
01:18:26
1:17:16
Javi Castillejos Arderiu
01:17:31 (Tr: 1:17:29)
Sergi Barea
01:17:36 (Tr: 1:17:34)
Alex Ramírez Valero
01:17:43 (Tr: 1:17:41)
Jose luis Hernández Ordax
01:18:15 (Tr: 1:18:12)
i
Toni Encinas Gamez
01:18:18 (Tr: 1:18:15)
Xavi Sanchez Blasco
01:18:39 (Tr: 1:18:35)
i
Ferran Corbera Lacal
01:19:24 (Tr: 1:19:24)
Claudia Escarate
01:19:35 (Tr: 1:19:31) |
|||||||
40 | 39 | 8 | Xavi Sanchez Blasco | 1:18:39 (tr 1:18:35) | |||
Real t.: 01:18:35 Official t.: 01:18:39 Real start: 09:13:31 Finish hour: 10:32:06 Cat:AbsM Category place: 18 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: fun runners club esportiu T1: 0:10:09 Hour T1 : 09:23:39 Place T1 : 46 - T2: 0:20:21 Hour T2 : 09:33:51 Place T2 : 40 X 6 places T3: 0:21:11 Hour T3 : 09:34:42 Place T3 : 40 Z T4: 1:07:17 Hour T4 : 10:20:48 Place T4 : 41 Y 1 place Finish line: 1:18:35 Finish hour: 10:32:06 Finish place : 40 X 1 place
Split Times
162250
1:19:53
01:18:39
1:17:25
Javi Castillejos Arderiu
01:17:31 (Tr: 1:17:29)
Sergi Barea
01:17:36 (Tr: 1:17:34)
Alex Ramírez Valero
01:17:43 (Tr: 1:17:41)
Jose luis Hernández Ordax
01:18:15 (Tr: 1:18:12)
i
Toni Encinas Gamez
01:18:18 (Tr: 1:18:15)
Yerai Duque Conde
01:18:26 (Tr: 1:18:20)
i
Ferran Corbera Lacal
01:19:24 (Tr: 1:19:24)
Claudia Escarate
01:19:35 (Tr: 1:19:31)
Laura esther Ríos Torquet
01:19:53 (Tr: 1:19:50) |
|||||||
41 | 40 | 107 |
i
|
Ferran Corbera Lacal | 1:19:24 (tr 1:19:24) | ||
Real t.: 01:19:24 Official t.: 01:19:24 Real start: 09:13:27 Finish hour: 10:32:51 Cat:Sb23M Category place: 4 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: club atletisme parets T1: 0:09:22 Hour T1 : 09:22:49 Place T1 : 27 - T2: 0:20:06 Hour T2 : 09:33:33 Place T2 : 35 Y 8 places T3: 0:20:59 Hour T3 : 09:34:26 Place T3 : 36 Y 1 place T4: 1:07:17 Hour T4 : 10:20:44 Place T4 : 39 Y 3 places Finish line: 1:19:24 Finish hour: 10:32:51 Finish place : 41 Y 2 places
Split Times
146080
1:20:31
01:19:24
1:18:18
i
Toni Encinas Gamez
01:18:18 (Tr: 1:18:15)
Yerai Duque Conde
01:18:26 (Tr: 1:18:20)
Xavi Sanchez Blasco
01:18:39 (Tr: 1:18:35)
Claudia Escarate
01:19:35 (Tr: 1:19:31)
Laura esther Ríos Torquet
01:19:53 (Tr: 1:19:50)
i
Daniel Portillo Medina
01:20:00 (Tr: 1:19:56)
Neus Vidal Puchades
01:20:08 (Tr: 1:20:07)
Isaac Ballus Lancina
01:20:10 (Tr: 1:20:04)
David Domingo Lorenzo
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Victor Fragoso Carrion
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Juan Alcazar Varillas
01:20:18 (Tr: 1:20:14)
Rubèn Manau Casas
01:20:20 (Tr: 1:20:16)
Marc Gispert Giron
01:20:28 (Tr: 1:20:27) |
|||||||
42 | 2 | 85 | Claudia Escarate | 1:19:35 (tr 1:19:31) | |||
Real t.: 01:19:31 Official t.: 01:19:35 Real start: 09:13:31 Finish hour: 10:33:02 Cat:AbsF Category place: 2 Race start:9:13:27 Gender:F Pace: Club: fun runners club esportiu T1: 0:09:51 Hour T1 : 09:23:22 Place T1 : 39 - T2: 0:19:55 Hour T2 : 09:33:26 Place T2 : 33 X 6 places T3: 0:20:45 Hour T3 : 09:34:16 Place T3 : 33 Z T4: 1:08:46 Hour T4 : 10:22:17 Place T4 : 45 Y 12 places Finish line: 1:19:31 Finish hour: 10:33:02 Finish place : 42 X 3 places
Split Times
152790
1:20:45
01:19:35
1:18:26
Yerai Duque Conde
01:18:26 (Tr: 1:18:20)
Xavi Sanchez Blasco
01:18:39 (Tr: 1:18:35)
i
Ferran Corbera Lacal
01:19:24 (Tr: 1:19:24)
Laura esther Ríos Torquet
01:19:53 (Tr: 1:19:50)
i
Daniel Portillo Medina
01:20:00 (Tr: 1:19:56)
Neus Vidal Puchades
01:20:08 (Tr: 1:20:07)
Isaac Ballus Lancina
01:20:10 (Tr: 1:20:04)
David Domingo Lorenzo
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Victor Fragoso Carrion
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Juan Alcazar Varillas
01:20:18 (Tr: 1:20:14)
Rubèn Manau Casas
01:20:20 (Tr: 1:20:16)
Marc Gispert Giron
01:20:28 (Tr: 1:20:27) |
|||||||
43 | 3 | 42 | Laura esther Ríos Torquet | 1:19:53 (tr 1:19:50) | |||
Real t.: 01:19:50 Official t.: 01:19:53 Real start: 09:13:31 Finish hour: 10:33:20 Cat:Vt1F Category place: 1 Race start:9:13:27 Gender:F Pace: Club: club natació sitges T1: 0:10:37 Hour T1 : 09:24:08 Place T1 : 57 - T2: 0:21:33 Hour T2 : 09:35:04 Place T2 : 53 X 4 places T3: 0:22:26 Hour T3 : 09:35:56 Place T3 : 52 X 1 place T4: 1:08:47 Hour T4 : 10:22:17 Place T4 : 46 X 6 places Finish line: 1:19:50 Finish hour: 10:33:20 Finish place : 43 X 3 places
Split Times
162250
1:21:07
01:19:53
1:18:39
Xavi Sanchez Blasco
01:18:39 (Tr: 1:18:35)
i
Ferran Corbera Lacal
01:19:24 (Tr: 1:19:24)
Claudia Escarate
01:19:35 (Tr: 1:19:31)
i
Daniel Portillo Medina
01:20:00 (Tr: 1:19:56)
Neus Vidal Puchades
01:20:08 (Tr: 1:20:07)
Isaac Ballus Lancina
01:20:10 (Tr: 1:20:04)
David Domingo Lorenzo
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Victor Fragoso Carrion
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Juan Alcazar Varillas
01:20:18 (Tr: 1:20:14)
Rubèn Manau Casas
01:20:20 (Tr: 1:20:16)
Marc Gispert Giron
01:20:28 (Tr: 1:20:27) |
|||||||
44 | 41 | 91 |
i
|
Daniel Portillo Medina | 1:20:00 (tr 1:19:56) | ||
Real t.: 01:19:56 Official t.: 01:20:00 Real start: 09:13:32 Finish hour: 10:33:27 Cat:AbsM Category place: 19 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: T1: 0:09:51 Hour T1 : 09:23:22 Place T1 : 40 - T2: 0:20:14 Hour T2 : 09:33:45 Place T2 : 38 X 2 places T3: 0:21:06 Hour T3 : 09:34:37 Place T3 : 39 Y 1 place T4: 1:08:32 Hour T4 : 10:22:04 Place T4 : 44 Y 5 places Finish line: 1:19:56 Finish hour: 10:33:27 Finish place : 44 Z
Split Times
78980
1:20:36
01:20:00
1:19:24
i
Ferran Corbera Lacal
01:19:24 (Tr: 1:19:24)
Claudia Escarate
01:19:35 (Tr: 1:19:31)
Laura esther Ríos Torquet
01:19:53 (Tr: 1:19:50)
Neus Vidal Puchades
01:20:08 (Tr: 1:20:07)
Isaac Ballus Lancina
01:20:10 (Tr: 1:20:04)
David Domingo Lorenzo
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Victor Fragoso Carrion
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Juan Alcazar Varillas
01:20:18 (Tr: 1:20:14)
Rubèn Manau Casas
01:20:20 (Tr: 1:20:16)
Marc Gispert Giron
01:20:28 (Tr: 1:20:27) |
|||||||
45 | 4 | 79 | Neus Vidal Puchades | 1:20:08 (tr 1:20:07) | |||
Real t.: 01:20:07 Official t.: 01:20:08 Real start: 09:13:29 Finish hour: 10:33:35 Cat:AbsF Category place: 3 Race start:9:13:27 Gender:F Pace: Club: club natació vilafranca T1: 0:10:38 Hour T1 : 09:24:06 Place T1 : 55 - T2: 0:21:49 Hour T2 : 09:35:17 Place T2 : 58 Y 3 places T3: 0:22:44 Hour T3 : 09:36:13 Place T3 : 58 Z T4: 1:08:25 Hour T4 : 10:21:54 Place T4 : 42 X 16 places Finish line: 1:20:07 Finish hour: 10:33:35 Finish place : 45 Y 3 places
Split Times
72710
1:20:41
01:20:08
1:19:35
Claudia Escarate
01:19:35 (Tr: 1:19:31)
Laura esther Ríos Torquet
01:19:53 (Tr: 1:19:50)
i
Daniel Portillo Medina
01:20:00 (Tr: 1:19:56)
Isaac Ballus Lancina
01:20:10 (Tr: 1:20:04)
David Domingo Lorenzo
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Victor Fragoso Carrion
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Juan Alcazar Varillas
01:20:18 (Tr: 1:20:14)
Rubèn Manau Casas
01:20:20 (Tr: 1:20:16)
Marc Gispert Giron
01:20:28 (Tr: 1:20:27) |
|||||||
46 | 42 | 63 | Isaac Ballus Lancina | 1:20:10 (tr 1:20:04) | |||
Real t.: 01:20:04 Official t.: 01:20:10 Real start: 09:13:33 Finish hour: 10:33:37 Cat:AbsM Category place: 20 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: independent T1: 0:11:04 Hour T1 : 09:24:36 Place T1 : 74 - T2: 0:22:23 Hour T2 : 09:35:55 Place T2 : 68 X 6 places T3: 0:23:20 Hour T3 : 09:36:52 Place T3 : 67 X 1 place T4: 1:08:27 Hour T4 : 10:21:59 Place T4 : 43 X 24 places Finish line: 1:20:04 Finish hour: 10:33:37 Finish place : 46 Y 3 places
Split Times
36630
1:20:26
01:20:10
1:19:53
Laura esther Ríos Torquet
01:19:53 (Tr: 1:19:50)
i
Daniel Portillo Medina
01:20:00 (Tr: 1:19:56)
Neus Vidal Puchades
01:20:08 (Tr: 1:20:07)
David Domingo Lorenzo
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Victor Fragoso Carrion
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Juan Alcazar Varillas
01:20:18 (Tr: 1:20:14)
Rubèn Manau Casas
01:20:20 (Tr: 1:20:16) |
|||||||
47 | 43 | 40 | David Domingo Lorenzo | 1:20:14 (tr 1:20:11) | |||
Real t.: 01:20:11 Official t.: 01:20:14 Real start: 09:13:30 Finish hour: 10:33:41 Cat:Vt1M Category place: 12 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: club natació sitges T1: 0:10:45 Hour T1 : 09:24:15 Place T1 : 58 - T2: 0:21:42 Hour T2 : 09:35:12 Place T2 : 56 X 2 places T3: 0:22:36 Hour T3 : 09:36:05 Place T3 : 55 X 1 place T4: 1:08:48 Hour T4 : 10:22:18 Place T4 : 47 X 8 places Finish line: 1:20:11 Finish hour: 10:33:41 Finish place : 47 Z
Split Times
29480
1:20:27
01:20:14
1:20:00
i
Daniel Portillo Medina
01:20:00 (Tr: 1:19:56)
Neus Vidal Puchades
01:20:08 (Tr: 1:20:07)
Isaac Ballus Lancina
01:20:10 (Tr: 1:20:04)
Victor Fragoso Carrion
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Juan Alcazar Varillas
01:20:18 (Tr: 1:20:14)
Rubèn Manau Casas
01:20:20 (Tr: 1:20:16) |
|||||||
48 | 44 | 41 | Victor Fragoso Carrion | 1:20:14 (tr 1:20:11) | |||
Real t.: 01:20:11 Official t.: 01:20:14 Real start: 09:13:30 Finish hour: 10:33:41 Cat:Vt1M Category place: 13 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: T1: 0:10:46 Hour T1 : 09:24:15 Place T1 : 59 - T2: 0:21:42 Hour T2 : 09:35:12 Place T2 : 55 X 4 places T3: 0:22:36 Hour T3 : 09:36:05 Place T3 : 56 Y 1 place T4: 1:08:50 Hour T4 : 10:22:20 Place T4 : 48 X 8 places Finish line: 1:20:11 Finish hour: 10:33:41 Finish place : 48 Z
Split Times
31460
1:20:28
01:20:14
1:20:00
i
Daniel Portillo Medina
01:20:00 (Tr: 1:19:56)
Neus Vidal Puchades
01:20:08 (Tr: 1:20:07)
Isaac Ballus Lancina
01:20:10 (Tr: 1:20:04)
David Domingo Lorenzo
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Juan Alcazar Varillas
01:20:18 (Tr: 1:20:14)
Rubèn Manau Casas
01:20:20 (Tr: 1:20:16)
Marc Gispert Giron
01:20:28 (Tr: 1:20:27) |
|||||||
49 | 45 | 84 | Juan Alcazar Varillas | 1:20:18 (tr 1:20:14) | |||
Real t.: 01:20:14 Official t.: 01:20:18 Real start: 09:13:32 Finish hour: 10:33:45 Cat:Vt1M Category place: 14 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: T1: 0:09:53 Hour T1 : 09:23:24 Place T1 : 42 - T2: 0:20:10 Hour T2 : 09:33:41 Place T2 : 37 X 5 places T3: 0:21:01 Hour T3 : 09:34:32 Place T3 : 37 Z T4: 1:09:07 Hour T4 : 10:22:38 Place T4 : 51 Y 14 places Finish line: 1:20:14 Finish hour: 10:33:45 Finish place : 49 X 2 places
Split Times
118030
1:21:12
01:20:18
1:19:25
Claudia Escarate
01:19:35 (Tr: 1:19:31)
Laura esther Ríos Torquet
01:19:53 (Tr: 1:19:50)
i
Daniel Portillo Medina
01:20:00 (Tr: 1:19:56)
Neus Vidal Puchades
01:20:08 (Tr: 1:20:07)
Isaac Ballus Lancina
01:20:10 (Tr: 1:20:04)
David Domingo Lorenzo
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Victor Fragoso Carrion
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Rubèn Manau Casas
01:20:20 (Tr: 1:20:16)
Marc Gispert Giron
01:20:28 (Tr: 1:20:27)
Oriol Sellarès Vilalta
01:21:12 (Tr: 1:21:08) |
|||||||
50 | 46 | 11 | Rubèn Manau Casas | 1:20:20 (tr 1:20:16) | |||
Real t.: 01:20:16 Official t.: 01:20:20 Real start: 09:13:31 Finish hour: 10:33:47 Cat:Vt1M Category place: 15 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: deerstorm T1: 0:10:11 Hour T1 : 09:23:41 Place T1 : 47 - T2: 0:20:43 Hour T2 : 09:34:13 Place T2 : 45 X 2 places T3: 0:21:34 Hour T3 : 09:35:04 Place T3 : 45 Z T4: 1:09:00 Hour T4 : 10:22:30 Place T4 : 50 Y 5 places Finish line: 1:20:16 Finish hour: 10:33:47 Finish place : 50 Z
Split Times
192390
1:21:47
01:20:20
1:18:52
i
Ferran Corbera Lacal
01:19:24 (Tr: 1:19:24)
Claudia Escarate
01:19:35 (Tr: 1:19:31)
Laura esther Ríos Torquet
01:19:53 (Tr: 1:19:50)
i
Daniel Portillo Medina
01:20:00 (Tr: 1:19:56)
Neus Vidal Puchades
01:20:08 (Tr: 1:20:07)
Isaac Ballus Lancina
01:20:10 (Tr: 1:20:04)
David Domingo Lorenzo
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Victor Fragoso Carrion
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Juan Alcazar Varillas
01:20:18 (Tr: 1:20:14)
Marc Gispert Giron
01:20:28 (Tr: 1:20:27)
Oriol Sellarès Vilalta
01:21:12 (Tr: 1:21:08)
i
Jose manuel Fernandez Alarcon
01:21:47 (Tr: 1:21:46) |
|||||||
51 | 47 | 5 | Marc Gispert Giron | 1:20:28 (tr 1:20:27) | |||
Real t.: 01:20:27 Official t.: 01:20:28 Real start: 09:13:28 Finish hour: 10:33:55 Cat:AbsM Category place: 21 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: club atlètic tmb T1: 0:09:16 Hour T1 : 09:22:44 Place T1 : 25 - T2: 0:18:39 Hour T2 : 09:32:07 Place T2 : 18 X 7 places T3: 0:19:24 Hour T3 : 09:32:51 Place T3 : 17 X 1 place T4: 1:10:26 Hour T4 : 10:23:54 Place T4 : 53 Y 36 places Finish line: 1:20:27 Finish hour: 10:33:55 Finish place : 51 X 2 places
Split Times
372790
1:23:18
01:20:28
1:17:39
Alex Ramírez Valero
01:17:43 (Tr: 1:17:41)
Jose luis Hernández Ordax
01:18:15 (Tr: 1:18:12)
i
Toni Encinas Gamez
01:18:18 (Tr: 1:18:15)
Yerai Duque Conde
01:18:26 (Tr: 1:18:20)
Xavi Sanchez Blasco
01:18:39 (Tr: 1:18:35)
i
Ferran Corbera Lacal
01:19:24 (Tr: 1:19:24)
Claudia Escarate
01:19:35 (Tr: 1:19:31)
Laura esther Ríos Torquet
01:19:53 (Tr: 1:19:50)
i
Daniel Portillo Medina
01:20:00 (Tr: 1:19:56)
Neus Vidal Puchades
01:20:08 (Tr: 1:20:07)
Isaac Ballus Lancina
01:20:10 (Tr: 1:20:04)
David Domingo Lorenzo
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Victor Fragoso Carrion
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Juan Alcazar Varillas
01:20:18 (Tr: 1:20:14)
Rubèn Manau Casas
01:20:20 (Tr: 1:20:16)
Oriol Sellarès Vilalta
01:21:12 (Tr: 1:21:08)
i
Jose manuel Fernandez Alarcon
01:21:47 (Tr: 1:21:46)
i
Gerard Corbera Lacal
01:23:18 (Tr: 1:23:18) |
|||||||
52 | 48 | 59 | Oriol Sellarès Vilalta | 1:21:12 (tr 1:21:08) | |||
Real t.: 01:21:08 Official t.: 01:21:12 Real start: 09:13:31 Finish hour: 10:34:39 Cat:AbsM Category place: 22 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: T1: 0:09:46 Hour T1 : 09:23:17 Place T1 : 35 - T2: 0:20:02 Hour T2 : 09:33:33 Place T2 : 36 Y 1 place T3: 0:20:54 Hour T3 : 09:34:24 Place T3 : 35 X 1 place T4: 1:09:53 Hour T4 : 10:23:23 Place T4 : 52 Y 17 places Finish line: 1:21:08 Finish hour: 10:34:39 Finish place : 52 Z
Split Times
287980
1:23:23
01:21:12
1:19:01
i
Ferran Corbera Lacal
01:19:24 (Tr: 1:19:24)
Claudia Escarate
01:19:35 (Tr: 1:19:31)
Laura esther Ríos Torquet
01:19:53 (Tr: 1:19:50)
i
Daniel Portillo Medina
01:20:00 (Tr: 1:19:56)
Neus Vidal Puchades
01:20:08 (Tr: 1:20:07)
Isaac Ballus Lancina
01:20:10 (Tr: 1:20:04)
David Domingo Lorenzo
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Victor Fragoso Carrion
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Juan Alcazar Varillas
01:20:18 (Tr: 1:20:14)
Rubèn Manau Casas
01:20:20 (Tr: 1:20:16)
Marc Gispert Giron
01:20:28 (Tr: 1:20:27)
i
Jose manuel Fernandez Alarcon
01:21:47 (Tr: 1:21:46)
i
Gerard Corbera Lacal
01:23:18 (Tr: 1:23:18)
Montserrat Cinca Pato
01:23:23 (Tr: 1:23:21) |
|||||||
53 | 49 | 87 |
i
|
Jose manuel Fernandez Alarcon | 1:21:47 (tr 1:21:46) | ||
Real t.: 01:21:46 Official t.: 01:21:47 Real start: 09:13:29 Finish hour: 10:35:14 Cat:Vt1M Category place: 16 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: T1: 0:10:31 Hour T1 : 09:23:59 Place T1 : 52 - T2: 0:21:44 Hour T2 : 09:35:12 Place T2 : 57 Y 5 places T3: 0:22:40 Hour T3 : 09:36:08 Place T3 : 57 Z T4: 1:08:59 Hour T4 : 10:22:27 Place T4 : 49 X 8 places Finish line: 1:21:46 Finish hour: 10:35:14 Finish place : 53 Y 4 places
Split Times
245410
1:23:39
01:21:47
1:19:55
i
Daniel Portillo Medina
01:20:00 (Tr: 1:19:56)
Neus Vidal Puchades
01:20:08 (Tr: 1:20:07)
Isaac Ballus Lancina
01:20:10 (Tr: 1:20:04)
David Domingo Lorenzo
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Victor Fragoso Carrion
01:20:14 (Tr: 1:20:11)
Juan Alcazar Varillas
01:20:18 (Tr: 1:20:14)
Rubèn Manau Casas
01:20:20 (Tr: 1:20:16)
Marc Gispert Giron
01:20:28 (Tr: 1:20:27)
Oriol Sellarès Vilalta
01:21:12 (Tr: 1:21:08)
i
Gerard Corbera Lacal
01:23:18 (Tr: 1:23:18)
Montserrat Cinca Pato
01:23:23 (Tr: 1:23:21)
Fede Martínez Rodríguez
01:23:39 (Tr: 1:23:39) |
|||||||
54 | 50 | 108 |
i
|
Gerard Corbera Lacal | 1:23:18 (tr 1:23:18) | ||
Real t.: 01:23:18 Official t.: 01:23:18 Real start: 09:13:27 Finish hour: 10:36:45 Cat:JuvM Category place: 1 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: club atletisme parets T1: 0:08:53 Hour T1 : 09:22:20 Place T1 : 17 - T2: 0:19:46 Hour T2 : 09:33:13 Place T2 : 29 Y 12 places T3: 0:20:40 Hour T3 : 09:34:07 Place T3 : 30 Y 1 place T4: 1:12:32 Hour T4 : 10:25:59 Place T4 : 60 Y 30 places Finish line: 1:23:18 Finish hour: 10:36:45 Finish place : 54 X 6 places
Split Times
372790
1:26:07
01:23:18
1:20:28
Marc Gispert Giron
01:20:28 (Tr: 1:20:27)
Oriol Sellarès Vilalta
01:21:12 (Tr: 1:21:08)
i
Jose manuel Fernandez Alarcon
01:21:47 (Tr: 1:21:46)
Montserrat Cinca Pato
01:23:23 (Tr: 1:23:21)
Fede Martínez Rodríguez
01:23:39 (Tr: 1:23:39)
Pedro Talavera Romero
01:23:53 (Tr: 1:23:49)
Alberto Cachón Villamarin
01:24:02 (Tr: 1:23:56)
i
Cristian Llamas Simón
01:24:09 (Tr: 1:24:01)
i
Gemma Macian Tapia
01:24:28 (Tr: 1:24:27) |
|||||||
55 | 5 | 19 | Montserrat Cinca Pato | 1:23:23 (tr 1:23:21) | |||
Real t.: 01:23:21 Official t.: 01:23:23 Real start: 09:13:30 Finish hour: 10:36:50 Cat:Vt2F Category place: 1 Race start:9:13:27 Gender:F Pace: Club: club atletisme sant boi T1: 0:11:04 Hour T1 : 09:24:33 Place T1 : 71 - T2: 0:22:36 Hour T2 : 09:36:05 Place T2 : 70 X 1 place T3: 0:23:33 Hour T3 : 09:37:02 Place T3 : 72 Y 2 places T4: 1:11:22 Hour T4 : 10:24:51 Place T4 : 55 X 17 places Finish line: 1:23:21 Finish hour: 10:36:50 Finish place : 55 Z
Split Times
287980
1:25:34
01:23:23
1:21:12
Oriol Sellarès Vilalta
01:21:12 (Tr: 1:21:08)
i
Jose manuel Fernandez Alarcon
01:21:47 (Tr: 1:21:46)
i
Gerard Corbera Lacal
01:23:18 (Tr: 1:23:18)
Fede Martínez Rodríguez
01:23:39 (Tr: 1:23:39)
Pedro Talavera Romero
01:23:53 (Tr: 1:23:49)
Alberto Cachón Villamarin
01:24:02 (Tr: 1:23:56)
i
Cristian Llamas Simón
01:24:09 (Tr: 1:24:01)
i
Gemma Macian Tapia
01:24:28 (Tr: 1:24:27) |
|||||||
56 | 51 | 47 | Fede Martínez Rodríguez | 1:23:39 (tr 1:23:39) | |||
Real t.: 01:23:39 Official t.: 01:23:39 Real start: 09:13:27 Finish hour: 10:37:06 Cat:Vt2M Category place: 7 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: r3ripollet T1: 0:11:40 Hour T1 : 09:25:07 Place T1 : 80 - T2: 0:23:02 Hour T2 : 09:36:29 Place T2 : 74 X 6 places T3: 0:23:55 Hour T3 : 09:37:22 Place T3 : 74 Z T4: 1:11:19 Hour T4 : 10:24:46 Place T4 : 54 X 20 places Finish line: 1:23:39 Finish hour: 10:37:06 Finish place : 56 Y 2 places
Split Times
245410
1:25:30
01:23:39
1:21:47
i
Jose manuel Fernandez Alarcon
01:21:47 (Tr: 1:21:46)
i
Gerard Corbera Lacal
01:23:18 (Tr: 1:23:18)
Montserrat Cinca Pato
01:23:23 (Tr: 1:23:21)
Pedro Talavera Romero
01:23:53 (Tr: 1:23:49)
Alberto Cachón Villamarin
01:24:02 (Tr: 1:23:56)
i
Cristian Llamas Simón
01:24:09 (Tr: 1:24:01)
i
Gemma Macian Tapia
01:24:28 (Tr: 1:24:27) |
|||||||
57 | 52 | 48 | Pedro Talavera Romero | 1:23:53 (tr 1:23:49) | |||
Real t.: 01:23:49 Official t.: 01:23:53 Real start: 09:13:31 Finish hour: 10:37:20 Cat:Vt3M Category place: 1 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: catr3ripollet triatlon T1: 0:10:35 Hour T1 : 09:24:06 Place T1 : 54 - T2: 0:21:53 Hour T2 : 09:35:24 Place T2 : 59 Y 5 places T3: 0:22:46 Hour T3 : 09:36:17 Place T3 : 59 Z T4: 1:11:39 Hour T4 : 10:25:09 Place T4 : 56 X 3 places Finish line: 1:23:49 Finish hour: 10:37:20 Finish place : 57 Y 1 place
Split Times
77660
1:24:28
01:23:53
1:23:18
i
Gerard Corbera Lacal
01:23:18 (Tr: 1:23:18)
Montserrat Cinca Pato
01:23:23 (Tr: 1:23:21)
Fede Martínez Rodríguez
01:23:39 (Tr: 1:23:39)
Alberto Cachón Villamarin
01:24:02 (Tr: 1:23:56)
i
Cristian Llamas Simón
01:24:09 (Tr: 1:24:01)
i
Gemma Macian Tapia
01:24:28 (Tr: 1:24:27) |
|||||||
58 | 53 | 14 | Alberto Cachón Villamarin | 1:24:02 (tr 1:23:56) | |||
Real t.: 01:23:56 Official t.: 01:24:02 Real start: 09:13:34 Finish hour: 10:37:29 Cat:Vt1M Category place: 17 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: running buen pastor T1: 0:10:58 Hour T1 : 09:24:31 Place T1 : 69 - T2: 0:22:32 Hour T2 : 09:36:05 Place T2 : 71 Y 2 places T3: 0:23:31 Hour T3 : 09:37:04 Place T3 : 73 Y 2 places T4: 1:11:49 Hour T4 : 10:25:22 Place T4 : 58 X 15 places Finish line: 1:23:56 Finish hour: 10:37:29 Finish place : 58 Z
Split Times
85580
1:24:41
01:24:02
1:23:23
Montserrat Cinca Pato
01:23:23 (Tr: 1:23:21)
Fede Martínez Rodríguez
01:23:39 (Tr: 1:23:39)
Pedro Talavera Romero
01:23:53 (Tr: 1:23:49)
i
Cristian Llamas Simón
01:24:09 (Tr: 1:24:01)
i
Gemma Macian Tapia
01:24:28 (Tr: 1:24:27) |
|||||||
59 | 54 | 104 |
i
|
Cristian Llamas Simón | 1:24:09 (tr 1:24:01) | ||
Real t.: 01:24:01 Official t.: 01:24:09 Real start: 09:13:35 Finish hour: 10:37:36 Cat:Vt1M Category place: 18 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: T1: 0:11:36 Hour T1 : 09:25:10 Place T1 : 85 - T2: 0:23:02 Hour T2 : 09:36:37 Place T2 : 78 X 7 places T3: 0:23:55 Hour T3 : 09:37:30 Place T3 : 77 X 1 place T4: 1:11:50 Hour T4 : 10:25:25 Place T4 : 59 X 18 places Finish line: 1:24:01 Finish hour: 10:37:36 Finish place : 59 Z
Split Times
66990
1:24:39
01:24:09
1:23:39
Fede Martínez Rodríguez
01:23:39 (Tr: 1:23:39)
Pedro Talavera Romero
01:23:53 (Tr: 1:23:49)
Alberto Cachón Villamarin
01:24:02 (Tr: 1:23:56)
i
Gemma Macian Tapia
01:24:28 (Tr: 1:24:27) |
|||||||
60 | 6 | 76 |
i
|
Gemma Macian Tapia | 1:24:28 (tr 1:24:27) | ||
Real t.: 01:24:27 Official t.: 01:24:28 Real start: 09:13:29 Finish hour: 10:37:55 Cat:Vt1F Category place: 2 Race start:9:13:27 Gender:F Pace: Club: cee sant gervasi triatló T1: 0:10:22 Hour T1 : 09:23:50 Place T1 : 50 - T2: 0:21:34 Hour T2 : 09:35:03 Place T2 : 52 Y 2 places T3: 0:22:31 Hour T3 : 09:35:59 Place T3 : 53 Y 1 place T4: 1:12:54 Hour T4 : 10:26:22 Place T4 : 63 Y 10 places Finish line: 1:24:27 Finish hour: 10:37:55 Finish place : 60 X 3 places
Split Times
77660
1:25:03
01:24:28
1:23:53
Pedro Talavera Romero
01:23:53 (Tr: 1:23:49)
Alberto Cachón Villamarin
01:24:02 (Tr: 1:23:56)
i
Cristian Llamas Simón
01:24:09 (Tr: 1:24:01) |
|||||||