L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 55 | 110 |
i
|
Juan Muñoz Alcázar | 1:24:43 (tr 1:24:41) | ||
Real t.: 01:24:41 Official t.: 01:24:43 Real start: 09:13:29 Finish hour: 10:38:10 Cat:Vt2M Category place: 8 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: rua triatlon T1: 0:10:04 Hour T1 : 09:23:33 Place T1 : 44 - T2: 0:20:53 Hour T2 : 09:34:22 Place T2 : 47 Y 3 places T3: 0:21:43 Hour T3 : 09:35:11 Place T3 : 46 X 1 place T4: 1:12:52 Hour T4 : 10:26:21 Place T4 : 62 Y 16 places Finish line: 1:24:41 Finish hour: 10:38:10 Finish place : 61 X 1 place
Split Times
400620
1:27:45
01:24:43
1:21:40
Daniel Cepiña
01:25:08 (Tr: 1:25:00)
David Arjona Masot
01:25:31 (Tr: 1:25:27)
Mireia Mauri Vivet
01:25:40 (Tr: 1:25:38)
Jordi Lopez Rodriguez
01:27:41 (Tr: 1:27:37)
Eduard Boan
01:27:45 (Tr: 1:27:40)
Alfaro Javier Alfaro Manso
01:27:45 (Tr: 1:27:40) |
|||||||
62 | 56 | 92 | Daniel Cepiña | 1:25:08 (tr 1:25:00) | |||
Real t.: 01:25:00 Official t.: 01:25:08 Real start: 09:13:35 Finish hour: 10:38:35 Cat:Vt1M Category place: 19 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: T1: 0:10:45 Hour T1 : 09:24:20 Place T1 : 63 - T2: 0:22:17 Hour T2 : 09:35:52 Place T2 : 65 Y 2 places T3: 0:23:15 Hour T3 : 09:36:49 Place T3 : 65 Z T4: 1:12:44 Hour T4 : 10:26:18 Place T4 : 61 X 4 places Finish line: 1:25:00 Finish hour: 10:38:35 Finish place : 62 Y 1 place
Split Times
345620
1:27:45
01:25:08
1:22:30
i
Juan Muñoz Alcázar
01:24:43 (Tr: 1:24:41)
David Arjona Masot
01:25:31 (Tr: 1:25:27)
Mireia Mauri Vivet
01:25:40 (Tr: 1:25:38)
Jordi Lopez Rodriguez
01:27:41 (Tr: 1:27:37)
Eduard Boan
01:27:45 (Tr: 1:27:40)
Alfaro Javier Alfaro Manso
01:27:45 (Tr: 1:27:40) |
|||||||
63 | 57 | 25 | David Arjona Masot | 1:25:31 (tr 1:25:27) | |||
Real t.: 01:25:27 Official t.: 01:25:31 Real start: 09:13:32 Finish hour: 10:38:58 Cat:AbsM Category place: 23 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: T1: 0:11:06 Hour T1 : 09:24:37 Place T1 : 75 - T2: 0:23:07 Hour T2 : 09:36:38 Place T2 : 79 Y 4 places T3: 0:24:09 Hour T3 : 09:37:40 Place T3 : 79 Z T4: 1:11:51 Hour T4 : 10:25:22 Place T4 : 57 X 22 places Finish line: 1:25:27 Finish hour: 10:38:58 Finish place : 63 Y 6 places
Split Times
293700
1:27:45
01:25:31
1:23:18
i
Juan Muñoz Alcázar
01:24:43 (Tr: 1:24:41)
Daniel Cepiña
01:25:08 (Tr: 1:25:00)
Mireia Mauri Vivet
01:25:40 (Tr: 1:25:38)
Jordi Lopez Rodriguez
01:27:41 (Tr: 1:27:37)
Eduard Boan
01:27:45 (Tr: 1:27:40)
Alfaro Javier Alfaro Manso
01:27:45 (Tr: 1:27:40) |
|||||||
64 | 7 | 15 | Mireia Mauri Vivet | 1:25:40 (tr 1:25:38) | |||
Real t.: 01:25:38 Official t.: 01:25:40 Real start: 09:13:30 Finish hour: 10:39:07 Cat:AbsF Category place: 4 Race start:9:13:27 Gender:F Pace: Club: bs runners T1: 0:10:18 Hour T1 : 09:23:47 Place T1 : 49 - T2: 0:21:09 Hour T2 : 09:34:38 Place T2 : 50 Y 1 place T3: 0:22:02 Hour T3 : 09:35:31 Place T3 : 50 Z T4: 1:13:41 Hour T4 : 10:27:10 Place T4 : 64 Y 14 places Finish line: 1:25:38 Finish hour: 10:39:07 Finish place : 64 Z
Split Times
273900
1:27:45
01:25:40
1:23:36
i
Juan Muñoz Alcázar
01:24:43 (Tr: 1:24:41)
Daniel Cepiña
01:25:08 (Tr: 1:25:00)
David Arjona Masot
01:25:31 (Tr: 1:25:27)
Jordi Lopez Rodriguez
01:27:41 (Tr: 1:27:37)
Eduard Boan
01:27:45 (Tr: 1:27:40)
Alfaro Javier Alfaro Manso
01:27:45 (Tr: 1:27:40) |
|||||||
65 | 58 | 83 | Jordi Lopez Rodriguez | 1:27:41 (tr 1:27:37) | |||
Real t.: 01:27:37 Official t.: 01:27:41 Real start: 09:13:32 Finish hour: 10:41:08 Cat:Vt1M Category place: 20 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: club triatló badia T1: 0:11:45 Hour T1 : 09:25:16 Place T1 : 86 - T2: 0:23:51 Hour T2 : 09:37:22 Place T2 : 81 X 5 places T3: 0:24:47 Hour T3 : 09:38:19 Place T3 : 81 Z T4: 1:14:45 Hour T4 : 10:28:16 Place T4 : 68 X 13 places Finish line: 1:27:37 Finish hour: 10:41:08 Finish place : 65 X 3 places
Split Times
338690
1:30:15
01:27:41
1:25:08
Daniel Cepiña
01:25:08 (Tr: 1:25:00)
David Arjona Masot
01:25:31 (Tr: 1:25:27)
Mireia Mauri Vivet
01:25:40 (Tr: 1:25:38)
Eduard Boan
01:27:45 (Tr: 1:27:40)
Alfaro Javier Alfaro Manso
01:27:45 (Tr: 1:27:40)
Adria Alonso Marti
01:27:46 (Tr: 1:27:41)
i
Raquel Juanes Vega
01:28:17 (Tr: 1:28:12)
i
Rosa Jiménez Molina
01:28:42 (Tr: 1:28:38)
Rafael Mariscal Vargas
01:28:50 (Tr: 1:28:45)
i
Martí Ullar Calvo
01:28:57 (Tr: 1:28:57)
Eva Roca Garcia
01:29:11 (Tr: 1:29:08)
Sonia Meira Delgado
01:29:26 (Tr: 1:29:23)
Ester Tarrida Viol
01:29:37 (Tr: 1:29:30) |
|||||||
66 | 59 | 82 | Eduard Boan | 1:27:45 (tr 1:27:40) | |||
Real t.: 01:27:40 Official t.: 01:27:45 Real start: 09:13:32 Finish hour: 10:41:12 Cat:Vt1M Category place: 21 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: fun runners club esportiu T1: 0:10:46 Hour T1 : 09:24:18 Place T1 : 61 - T2: 0:21:34 Hour T2 : 09:35:06 Place T2 : 54 X 7 places T3: 0:22:29 Hour T3 : 09:36:01 Place T3 : 54 Z T4: 1:16:09 Hour T4 : 10:29:40 Place T4 : 70 Y 16 places Finish line: 1:27:40 Finish hour: 10:41:12 Finish place : 66 X 4 places
Split Times
293480
1:29:58
01:27:45
1:25:31
David Arjona Masot
01:25:31 (Tr: 1:25:27)
Mireia Mauri Vivet
01:25:40 (Tr: 1:25:38)
Jordi Lopez Rodriguez
01:27:41 (Tr: 1:27:37)
Alfaro Javier Alfaro Manso
01:27:45 (Tr: 1:27:40)
Adria Alonso Marti
01:27:46 (Tr: 1:27:41)
i
Raquel Juanes Vega
01:28:17 (Tr: 1:28:12)
i
Rosa Jiménez Molina
01:28:42 (Tr: 1:28:38)
Rafael Mariscal Vargas
01:28:50 (Tr: 1:28:45)
i
Martí Ullar Calvo
01:28:57 (Tr: 1:28:57)
Eva Roca Garcia
01:29:11 (Tr: 1:29:08)
Sonia Meira Delgado
01:29:26 (Tr: 1:29:23)
Ester Tarrida Viol
01:29:37 (Tr: 1:29:30) |
|||||||
67 | 60 | 58 | Alfaro Javier Alfaro Manso | 1:27:45 (tr 1:27:40) | |||
Real t.: 01:27:40 Official t.: 01:27:45 Real start: 09:13:32 Finish hour: 10:41:12 Cat:AbsM Category place: 24 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: fun runners club esportiu T1: 0:10:54 Hour T1 : 09:24:26 Place T1 : 66 - T2: 0:22:23 Hour T2 : 09:35:55 Place T2 : 67 Y 1 place T3: 0:23:22 Hour T3 : 09:36:53 Place T3 : 68 Y 1 place T4: 1:14:32 Hour T4 : 10:28:04 Place T4 : 67 X 1 place Finish line: 1:27:40 Finish hour: 10:41:12 Finish place : 67 Z
Split Times
273900
1:29:49
01:27:45
1:25:40
Mireia Mauri Vivet
01:25:40 (Tr: 1:25:38)
Jordi Lopez Rodriguez
01:27:41 (Tr: 1:27:37)
Eduard Boan
01:27:45 (Tr: 1:27:40)
Adria Alonso Marti
01:27:46 (Tr: 1:27:41)
i
Raquel Juanes Vega
01:28:17 (Tr: 1:28:12)
i
Rosa Jiménez Molina
01:28:42 (Tr: 1:28:38)
Rafael Mariscal Vargas
01:28:50 (Tr: 1:28:45)
i
Martí Ullar Calvo
01:28:57 (Tr: 1:28:57)
Eva Roca Garcia
01:29:11 (Tr: 1:29:08)
Sonia Meira Delgado
01:29:26 (Tr: 1:29:23)
Ester Tarrida Viol
01:29:37 (Tr: 1:29:30) |
|||||||
68 | 61 | 62 | Adria Alonso Marti | 1:27:46 (tr 1:27:41) | |||
Real t.: 01:27:41 Official t.: 01:27:46 Real start: 09:13:33 Finish hour: 10:41:13 Cat:Sb23M Category place: 5 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: T1: 0:10:45 Hour T1 : 09:24:17 Place T1 : 60 - T2: 0:22:32 Hour T2 : 09:36:05 Place T2 : 69 Y 9 places T3: 0:23:29 Hour T3 : 09:37:01 Place T3 : 70 Y 1 place T4: 1:14:29 Hour T4 : 10:28:01 Place T4 : 66 X 4 places Finish line: 1:27:41 Finish hour: 10:41:13 Finish place : 68 Y 2 places
Split Times
140800
1:28:50
01:27:46
1:26:42
Jordi Lopez Rodriguez
01:27:41 (Tr: 1:27:37)
Eduard Boan
01:27:45 (Tr: 1:27:40)
Alfaro Javier Alfaro Manso
01:27:45 (Tr: 1:27:40)
i
Raquel Juanes Vega
01:28:17 (Tr: 1:28:12)
i
Rosa Jiménez Molina
01:28:42 (Tr: 1:28:38)
Rafael Mariscal Vargas
01:28:50 (Tr: 1:28:45) |
|||||||
69 | 8 | 112 |
i
|
Raquel Juanes Vega | 1:28:17 (tr 1:28:12) | ||
Real t.: 01:28:12 Official t.: 01:28:17 Real start: 09:13:32 Finish hour: 10:41:44 Cat:Vt1F Category place: 3 Race start:9:13:27 Gender:F Pace: Club: T1: 0:11:01 Hour T1 : 09:24:33 Place T1 : 70 - T2: 0:22:34 Hour T2 : 09:36:06 Place T2 : 73 Y 3 places T3: 0:23:28 Hour T3 : 09:37:00 Place T3 : 69 X 4 places T4: 1:16:04 Hour T4 : 10:29:35 Place T4 : 69 Z Finish line: 1:28:12 Finish hour: 10:41:44 Finish place : 69 Z
Split Times
89320
1:28:57
01:28:17
1:27:36
Jordi Lopez Rodriguez
01:27:41 (Tr: 1:27:37)
Eduard Boan
01:27:45 (Tr: 1:27:40)
Alfaro Javier Alfaro Manso
01:27:45 (Tr: 1:27:40)
Adria Alonso Marti
01:27:46 (Tr: 1:27:41)
i
Rosa Jiménez Molina
01:28:42 (Tr: 1:28:38)
Rafael Mariscal Vargas
01:28:50 (Tr: 1:28:45)
i
Martí Ullar Calvo
01:28:57 (Tr: 1:28:57) |
|||||||
70 | 9 | 64 |
i
|
Rosa Jiménez Molina | 1:28:42 (tr 1:28:38) | ||
Real t.: 01:28:38 Official t.: 01:28:42 Real start: 09:13:31 Finish hour: 10:42:09 Cat:Vt1F Category place: 4 Race start:9:13:27 Gender:F Pace: Club: badia del valles T1: 0:11:33 Hour T1 : 09:25:04 Place T1 : 78 - T2: 0:24:05 Hour T2 : 09:37:35 Place T2 : 82 Y 4 places T3: 0:25:05 Hour T3 : 09:38:36 Place T3 : 82 Z T4: 1:14:09 Hour T4 : 10:27:40 Place T4 : 65 X 17 places Finish line: 1:28:38 Finish hour: 10:42:09 Finish place : 70 Y 5 places
Split Times
125620
1:29:39
01:28:42
1:27:45
Alfaro Javier Alfaro Manso
01:27:45 (Tr: 1:27:40)
Adria Alonso Marti
01:27:46 (Tr: 1:27:41)
i
Raquel Juanes Vega
01:28:17 (Tr: 1:28:12)
Rafael Mariscal Vargas
01:28:50 (Tr: 1:28:45)
i
Martí Ullar Calvo
01:28:57 (Tr: 1:28:57)
Eva Roca Garcia
01:29:11 (Tr: 1:29:08)
Sonia Meira Delgado
01:29:26 (Tr: 1:29:23)
Ester Tarrida Viol
01:29:37 (Tr: 1:29:30) |
|||||||
71 | 62 | 51 | Rafael Mariscal Vargas | 1:28:50 (tr 1:28:45) | |||
Real t.: 01:28:45 Official t.: 01:28:50 Real start: 09:13:32 Finish hour: 10:42:17 Cat:Vt3M Category place: 2 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: cc.polinya T1: 0:10:57 Hour T1 : 09:24:29 Place T1 : 68 - T2: 0:22:12 Hour T2 : 09:35:44 Place T2 : 62 X 6 places T3: 0:23:09 Hour T3 : 09:36:41 Place T3 : 62 Z T4: 1:16:23 Hour T4 : 10:29:54 Place T4 : 71 Y 9 places Finish line: 1:28:45 Finish hour: 10:42:17 Finish place : 71 Z
Split Times
140800
1:29:54
01:28:50
1:27:46
Adria Alonso Marti
01:27:46 (Tr: 1:27:41)
i
Raquel Juanes Vega
01:28:17 (Tr: 1:28:12)
i
Rosa Jiménez Molina
01:28:42 (Tr: 1:28:38)
i
Martí Ullar Calvo
01:28:57 (Tr: 1:28:57)
Eva Roca Garcia
01:29:11 (Tr: 1:29:08)
Sonia Meira Delgado
01:29:26 (Tr: 1:29:23)
Ester Tarrida Viol
01:29:37 (Tr: 1:29:30) |
|||||||
72 | 63 | 106 |
i
|
Martí Ullar Calvo | 1:28:57 (tr 1:28:57) | ||
Real t.: 01:28:57 Official t.: 01:28:57 Real start: 09:13:27 Finish hour: 10:42:24 Cat:JuvM Category place: 2 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: c.a.parets T1: 0:07:56 Hour T1 : 09:21:23 Place T1 : 5 - T2: 0:16:50 Hour T2 : 09:30:17 Place T2 : 6 Y 1 place T3: 0:17:33 Hour T3 : 09:31:00 Place T3 : 6 Z T4: 1:18:57 Hour T4 : 10:32:24 Place T4 : 80 Y 74 places Finish line: 1:28:57 Finish hour: 10:42:24 Finish place : 72 X 8 places
Split Times
89320
1:29:38
01:28:57
1:28:17
i
Raquel Juanes Vega
01:28:17 (Tr: 1:28:12)
i
Rosa Jiménez Molina
01:28:42 (Tr: 1:28:38)
Rafael Mariscal Vargas
01:28:50 (Tr: 1:28:45)
Eva Roca Garcia
01:29:11 (Tr: 1:29:08)
Sonia Meira Delgado
01:29:26 (Tr: 1:29:23)
Ester Tarrida Viol
01:29:37 (Tr: 1:29:30) |
|||||||
73 | 10 | 90 | Eva Roca Garcia | 1:29:11 (tr 1:29:08) | |||
Real t.: 01:29:08 Official t.: 01:29:11 Real start: 09:13:30 Finish hour: 10:42:38 Cat:Vt1F Category place: 5 Race start:9:13:27 Gender:F Pace: Club: T1: 0:11:15 Hour T1 : 09:24:45 Place T1 : 76 - T2: 0:23:06 Hour T2 : 09:36:36 Place T2 : 77 Y 1 place T3: 0:24:06 Hour T3 : 09:37:36 Place T3 : 78 Y 1 place T4: 1:16:55 Hour T4 : 10:30:25 Place T4 : 72 X 6 places Finish line: 1:29:08 Finish hour: 10:42:38 Finish place : 73 Y 1 place
Split Times
149710
1:30:19
01:29:11
1:28:03
i
Raquel Juanes Vega
01:28:17 (Tr: 1:28:12)
i
Rosa Jiménez Molina
01:28:42 (Tr: 1:28:38)
Rafael Mariscal Vargas
01:28:50 (Tr: 1:28:45)
i
Martí Ullar Calvo
01:28:57 (Tr: 1:28:57)
Sonia Meira Delgado
01:29:26 (Tr: 1:29:23)
Ester Tarrida Viol
01:29:37 (Tr: 1:29:30)
Yolanda Lucia Jimenez
01:30:19 (Tr: 1:30:16) |
|||||||
74 | 11 | 50 | Sonia Meira Delgado | 1:29:26 (tr 1:29:23) | |||
Real t.: 01:29:23 Official t.: 01:29:26 Real start: 09:13:31 Finish hour: 10:42:53 Cat:Vt1F Category place: 6 Race start:9:13:27 Gender:F Pace: Club: rua T1: 0:10:55 Hour T1 : 09:24:25 Place T1 : 65 - T2: 0:22:59 Hour T2 : 09:36:30 Place T2 : 75 Y 10 places T3: 0:23:55 Hour T3 : 09:37:26 Place T3 : 75 Z T4: 1:17:17 Hour T4 : 10:30:47 Place T4 : 74 X 1 place Finish line: 1:29:23 Finish hour: 10:42:53 Finish place : 74 Z
Split Times
116600
1:30:19
01:29:26
1:28:33
i
Rosa Jiménez Molina
01:28:42 (Tr: 1:28:38)
Rafael Mariscal Vargas
01:28:50 (Tr: 1:28:45)
i
Martí Ullar Calvo
01:28:57 (Tr: 1:28:57)
Eva Roca Garcia
01:29:11 (Tr: 1:29:08)
Ester Tarrida Viol
01:29:37 (Tr: 1:29:30)
Yolanda Lucia Jimenez
01:30:19 (Tr: 1:30:16)
Jordi Lucia Oliveras
01:30:19 (Tr: 1:30:16) |
|||||||
75 | 12 | 24 | Ester Tarrida Viol | 1:29:37 (tr 1:29:30) | |||
Real t.: 01:29:30 Official t.: 01:29:37 Real start: 09:13:34 Finish hour: 10:43:04 Cat:AbsF Category place: 5 Race start:9:13:27 Gender:F Pace: Club: c.n.vilafranca-triatló T1: 0:11:00 Hour T1 : 09:24:34 Place T1 : 72 - T2: 0:22:16 Hour T2 : 09:35:49 Place T2 : 63 X 9 places T3: 0:23:10 Hour T3 : 09:36:44 Place T3 : 63 Z T4: 1:17:01 Hour T4 : 10:30:35 Place T4 : 73 Y 10 places Finish line: 1:29:30 Finish hour: 10:43:04 Finish place : 75 Y 2 places
Split Times
139370
1:30:40
01:29:37
1:28:34
i
Rosa Jiménez Molina
01:28:42 (Tr: 1:28:38)
Rafael Mariscal Vargas
01:28:50 (Tr: 1:28:45)
i
Martí Ullar Calvo
01:28:57 (Tr: 1:28:57)
Eva Roca Garcia
01:29:11 (Tr: 1:29:08)
Sonia Meira Delgado
01:29:26 (Tr: 1:29:23)
Yolanda Lucia Jimenez
01:30:19 (Tr: 1:30:16)
Jordi Lucia Oliveras
01:30:19 (Tr: 1:30:16)
Anabel Petit Mora
01:30:40 (Tr: 1:30:38) |
|||||||
76 | 13 | 54 | Yolanda Lucia Jimenez | 1:30:19 (tr 1:30:16) | |||
Real t.: 01:30:16 Official t.: 01:30:19 Real start: 09:13:30 Finish hour: 10:43:46 Cat:AbsF Category place: 6 Race start:9:13:27 Gender:F Pace: Club: born to run T1: 0:10:50 Hour T1 : 09:24:20 Place T1 : 64 - T2: 0:22:10 Hour T2 : 09:35:40 Place T2 : 61 X 3 places T3: 0:23:11 Hour T3 : 09:36:40 Place T3 : 61 Z T4: 1:18:22 Hour T4 : 10:31:52 Place T4 : 77 Y 16 places Finish line: 1:30:16 Finish hour: 10:43:46 Finish place : 76 X 1 place
Split Times
272470
1:32:23
01:30:19
1:28:15
i
Raquel Juanes Vega
01:28:17 (Tr: 1:28:12)
i
Rosa Jiménez Molina
01:28:42 (Tr: 1:28:38)
Rafael Mariscal Vargas
01:28:50 (Tr: 1:28:45)
i
Martí Ullar Calvo
01:28:57 (Tr: 1:28:57)
Eva Roca Garcia
01:29:11 (Tr: 1:29:08)
Sonia Meira Delgado
01:29:26 (Tr: 1:29:23)
Ester Tarrida Viol
01:29:37 (Tr: 1:29:30)
Jordi Lucia Oliveras
01:30:19 (Tr: 1:30:16)
Anabel Petit Mora
01:30:40 (Tr: 1:30:38)
i
Jordi Escámez García
01:32:23 (Tr: 1:32:19) |
|||||||
77 | 64 | 44 | Jordi Lucia Oliveras | 1:30:19 (tr 1:30:16) | |||
Real t.: 01:30:16 Official t.: 01:30:19 Real start: 09:13:31 Finish hour: 10:43:46 Cat:Vt2M Category place: 9 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: born to run T1: 0:11:05 Hour T1 : 09:24:35 Place T1 : 73 - T2: 0:22:24 Hour T2 : 09:35:54 Place T2 : 66 X 7 places T3: 0:23:20 Hour T3 : 09:36:50 Place T3 : 66 Z T4: 1:18:23 Hour T4 : 10:31:53 Place T4 : 78 Y 12 places Finish line: 1:30:16 Finish hour: 10:43:46 Finish place : 77 X 1 place
Split Times
281160
1:32:27
01:30:19
1:28:11
i
Raquel Juanes Vega
01:28:17 (Tr: 1:28:12)
i
Rosa Jiménez Molina
01:28:42 (Tr: 1:28:38)
Rafael Mariscal Vargas
01:28:50 (Tr: 1:28:45)
i
Martí Ullar Calvo
01:28:57 (Tr: 1:28:57)
Eva Roca Garcia
01:29:11 (Tr: 1:29:08)
Sonia Meira Delgado
01:29:26 (Tr: 1:29:23)
Ester Tarrida Viol
01:29:37 (Tr: 1:29:30)
Yolanda Lucia Jimenez
01:30:19 (Tr: 1:30:16)
Anabel Petit Mora
01:30:40 (Tr: 1:30:38)
i
Jordi Escámez García
01:32:23 (Tr: 1:32:19)
Aitor Baena
01:32:27 (Tr: 1:32:21) |
|||||||
78 | 14 | 21 | Anabel Petit Mora | 1:30:40 (tr 1:30:38) | |||
Real t.: 01:30:38 Official t.: 01:30:40 Real start: 09:13:30 Finish hour: 10:44:07 Cat:Vt2F Category place: 2 Race start:9:13:27 Gender:F Pace: Club: club proam T1: 0:10:28 Hour T1 : 09:23:57 Place T1 : 51 - T2: 0:21:59 Hour T2 : 09:35:28 Place T2 : 60 Y 9 places T3: 0:22:56 Hour T3 : 09:36:26 Place T3 : 60 Z T4: 1:17:45 Hour T4 : 10:31:15 Place T4 : 75 Y 15 places Finish line: 1:30:38 Finish hour: 10:44:07 Finish place : 78 Y 3 places
Split Times
258060
1:32:38
01:30:40
1:28:43
Rafael Mariscal Vargas
01:28:50 (Tr: 1:28:45)
i
Martí Ullar Calvo
01:28:57 (Tr: 1:28:57)
Eva Roca Garcia
01:29:11 (Tr: 1:29:08)
Sonia Meira Delgado
01:29:26 (Tr: 1:29:23)
Ester Tarrida Viol
01:29:37 (Tr: 1:29:30)
Yolanda Lucia Jimenez
01:30:19 (Tr: 1:30:16)
Jordi Lucia Oliveras
01:30:19 (Tr: 1:30:16)
i
Jordi Escámez García
01:32:23 (Tr: 1:32:19)
Aitor Baena
01:32:27 (Tr: 1:32:21)
Marta Vázquez Núñez
01:32:38 (Tr: 1:32:33) |
|||||||
79 | 65 | 18 |
i
|
Jordi Escámez García | 1:32:23 (tr 1:32:19) | ||
Real t.: 01:32:19 Official t.: 01:32:23 Real start: 09:13:32 Finish hour: 10:45:50 Cat:Vt1M Category place: 22 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: club triatló badia T1: 0:10:47 Hour T1 : 09:24:18 Place T1 : 62 - T2: 0:22:20 Hour T2 : 09:35:51 Place T2 : 64 Y 2 places T3: 0:23:17 Hour T3 : 09:36:48 Place T3 : 64 Z T4: 1:18:32 Hour T4 : 10:32:03 Place T4 : 79 Y 15 places Finish line: 1:32:19 Finish hour: 10:45:50 Finish place : 79 Z
Split Times
272470
1:34:27
01:32:23
1:30:19
Yolanda Lucia Jimenez
01:30:19 (Tr: 1:30:16)
Jordi Lucia Oliveras
01:30:19 (Tr: 1:30:16)
Anabel Petit Mora
01:30:40 (Tr: 1:30:38)
Aitor Baena
01:32:27 (Tr: 1:32:21)
Marta Vázquez Núñez
01:32:38 (Tr: 1:32:33)
i
Joan Jansa Parellada
01:33:42 (Tr: 1:33:36)
David Sepulveda Escribano
01:34:00 (Tr: 1:33:54)
Ana Andrada Vaz
01:34:07 (Tr: 1:34:02) |
|||||||
80 | 66 | 28 | Aitor Baena | 1:32:27 (tr 1:32:21) | |||
Real t.: 01:32:21 Official t.: 01:32:27 Real start: 09:13:33 Finish hour: 10:45:54 Cat:AbsM Category place: 25 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: fun runners club esportiu T1: 0:12:32 Hour T1 : 09:26:04 Place T1 : 87 - T2: 0:25:44 Hour T2 : 09:39:17 Place T2 : 88 Y 1 place T3: 0:26:46 Hour T3 : 09:40:19 Place T3 : 88 Z T4: 1:17:56 Hour T4 : 10:31:29 Place T4 : 76 X 12 places Finish line: 1:32:21 Finish hour: 10:45:54 Finish place : 80 Y 4 places
Split Times
281160
1:34:35
01:32:27
1:30:19
Jordi Lucia Oliveras
01:30:19 (Tr: 1:30:16)
Anabel Petit Mora
01:30:40 (Tr: 1:30:38)
i
Jordi Escámez García
01:32:23 (Tr: 1:32:19)
Marta Vázquez Núñez
01:32:38 (Tr: 1:32:33)
i
Joan Jansa Parellada
01:33:42 (Tr: 1:33:36)
David Sepulveda Escribano
01:34:00 (Tr: 1:33:54)
Ana Andrada Vaz
01:34:07 (Tr: 1:34:02) |
|||||||
81 | 15 | 20 | Marta Vázquez Núñez | 1:32:38 (tr 1:32:33) | |||
Real t.: 01:32:33 Official t.: 01:32:38 Real start: 09:13:32 Finish hour: 10:46:05 Cat:AbsF Category place: 7 Race start:9:13:27 Gender:F Pace: Club: fun runners club esportiu T1: 0:11:15 Hour T1 : 09:24:47 Place T1 : 77 - T2: 0:22:58 Hour T2 : 09:36:30 Place T2 : 76 X 1 place T3: 0:23:55 Hour T3 : 09:37:27 Place T3 : 76 Z T4: 1:19:58 Hour T4 : 10:33:30 Place T4 : 82 Y 6 places Finish line: 1:32:33 Finish hour: 10:46:05 Finish place : 81 X 1 place
Split Times
258060
1:34:35
01:32:38
1:30:40
Anabel Petit Mora
01:30:40 (Tr: 1:30:38)
i
Jordi Escámez García
01:32:23 (Tr: 1:32:19)
Aitor Baena
01:32:27 (Tr: 1:32:21)
i
Joan Jansa Parellada
01:33:42 (Tr: 1:33:36)
David Sepulveda Escribano
01:34:00 (Tr: 1:33:54)
Ana Andrada Vaz
01:34:07 (Tr: 1:34:02) |
|||||||
82 | 67 | 56 |
i
|
Joan Jansa Parellada | 1:33:42 (tr 1:33:36) | ||
Real t.: 01:33:36 Official t.: 01:33:42 Real start: 09:13:34 Finish hour: 10:47:09 Cat:AbsM Category place: 26 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: c.n.vilafranca-triatlo T1: 0:11:34 Hour T1 : 09:25:07 Place T1 : 81 - T2: 0:24:06 Hour T2 : 09:37:40 Place T2 : 83 Y 2 places T3: 0:25:09 Hour T3 : 09:38:43 Place T3 : 83 Z T4: 1:19:22 Hour T4 : 10:32:56 Place T4 : 81 X 2 places Finish line: 1:33:36 Finish hour: 10:47:09 Finish place : 82 Y 1 place
Split Times
174570
1:35:01
01:33:42
1:32:23
i
Jordi Escámez García
01:32:23 (Tr: 1:32:19)
Aitor Baena
01:32:27 (Tr: 1:32:21)
Marta Vázquez Núñez
01:32:38 (Tr: 1:32:33)
David Sepulveda Escribano
01:34:00 (Tr: 1:33:54)
Ana Andrada Vaz
01:34:07 (Tr: 1:34:02)
Manel Gomez Lopez
01:34:40 (Tr: 1:34:32) |
|||||||
83 | 68 | 52 | David Sepulveda Escribano | 1:34:00 (tr 1:33:54) | |||
Real t.: 01:33:54 Official t.: 01:34:00 Real start: 09:13:33 Finish hour: 10:47:27 Cat:AbsM Category place: 27 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: ontrail T1: 0:12:34 Hour T1 : 09:26:06 Place T1 : 88 - T2: 0:26:26 Hour T2 : 09:39:58 Place T2 : 89 Y 1 place T3: 0:27:26 Hour T3 : 09:40:58 Place T3 : 89 Z T4: 1:21:43 Hour T4 : 10:35:16 Place T4 : 85 X 4 places Finish line: 1:33:54 Finish hour: 10:47:27 Finish place : 83 X 2 places
Split Times
204710
1:35:33
01:34:00
1:32:27
Aitor Baena
01:32:27 (Tr: 1:32:21)
Marta Vázquez Núñez
01:32:38 (Tr: 1:32:33)
i
Joan Jansa Parellada
01:33:42 (Tr: 1:33:36)
Ana Andrada Vaz
01:34:07 (Tr: 1:34:02)
Manel Gomez Lopez
01:34:40 (Tr: 1:34:32)
Maria jesus Santos Blanch
01:35:24 (Tr: 1:35:21) |
|||||||
84 | 16 | 66 | Ana Andrada Vaz | 1:34:07 (tr 1:34:02) | |||
Real t.: 01:34:02 Official t.: 01:34:07 Real start: 09:13:33 Finish hour: 10:47:34 Cat:AbsF Category place: 8 Race start:9:13:27 Gender:F Pace: Club: r3 triatlo T1: 0:10:56 Hour T1 : 09:24:28 Place T1 : 67 - T2: 0:22:33 Hour T2 : 09:36:05 Place T2 : 72 Y 5 places T3: 0:23:29 Hour T3 : 09:37:01 Place T3 : 71 X 1 place T4: 1:20:17 Hour T4 : 10:33:49 Place T4 : 84 Y 13 places Finish line: 1:34:02 Finish hour: 10:47:34 Finish place : 84 Z
Split Times
414810
1:37:16
01:34:07
1:30:59
i
Jordi Escámez García
01:32:23 (Tr: 1:32:19)
Aitor Baena
01:32:27 (Tr: 1:32:21)
Marta Vázquez Núñez
01:32:38 (Tr: 1:32:33)
i
Joan Jansa Parellada
01:33:42 (Tr: 1:33:36)
David Sepulveda Escribano
01:34:00 (Tr: 1:33:54)
Manel Gomez Lopez
01:34:40 (Tr: 1:34:32)
Maria jesus Santos Blanch
01:35:24 (Tr: 1:35:21)
i
Agustina Segura
01:37:16 (Tr: 1:37:10) |
|||||||
85 | 69 | 57 | Manel Gomez Lopez | 1:34:40 (tr 1:34:32) | |||
Real t.: 01:34:32 Official t.: 01:34:40 Real start: 09:13:35 Finish hour: 10:48:07 Cat:Vt2M Category place: 10 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: runners espanyol T1: 0:12:44 Hour T1 : 09:26:18 Place T1 : 89 - T2: 0:25:39 Hour T2 : 09:39:14 Place T2 : 87 X 2 places T3: 0:26:43 Hour T3 : 09:40:17 Place T3 : 87 Z T4: 1:20:07 Hour T4 : 10:33:42 Place T4 : 83 X 4 places Finish line: 1:34:32 Finish hour: 10:48:07 Finish place : 85 Y 2 places
Split Times
482240
1:38:19
01:34:40
1:31:01
i
Jordi Escámez García
01:32:23 (Tr: 1:32:19)
Aitor Baena
01:32:27 (Tr: 1:32:21)
Marta Vázquez Núñez
01:32:38 (Tr: 1:32:33)
i
Joan Jansa Parellada
01:33:42 (Tr: 1:33:36)
David Sepulveda Escribano
01:34:00 (Tr: 1:33:54)
Ana Andrada Vaz
01:34:07 (Tr: 1:34:02)
Maria jesus Santos Blanch
01:35:24 (Tr: 1:35:21)
i
Agustina Segura
01:37:16 (Tr: 1:37:10)
i
Yolanda Castañé Sanchez
01:38:19 (Tr: 1:38:13) |
|||||||
86 | 17 | 72 | Maria jesus Santos Blanch | 1:35:24 (tr 1:35:21) | |||
Real t.: 01:35:21 Official t.: 01:35:24 Real start: 09:13:31 Finish hour: 10:48:51 Cat:Vt2F Category place: 3 Race start:9:13:27 Gender:F Pace: Club: ripollet unió atlètica T1: 0:11:39 Hour T1 : 09:25:09 Place T1 : 84 - T2: 0:23:45 Hour T2 : 09:37:16 Place T2 : 80 X 4 places T3: 0:24:44 Hour T3 : 09:38:15 Place T3 : 80 Z T4: 1:22:10 Hour T4 : 10:35:40 Place T4 : 86 Y 6 places Finish line: 1:35:21 Finish hour: 10:48:51 Finish place : 86 Z
Split Times
1321760
1:45:25
01:35:24
1:25:24
David Arjona Masot
01:25:31 (Tr: 1:25:27)
Mireia Mauri Vivet
01:25:40 (Tr: 1:25:38)
Jordi Lopez Rodriguez
01:27:41 (Tr: 1:27:37)
Eduard Boan
01:27:45 (Tr: 1:27:40)
Alfaro Javier Alfaro Manso
01:27:45 (Tr: 1:27:40)
Adria Alonso Marti
01:27:46 (Tr: 1:27:41)
i
Raquel Juanes Vega
01:28:17 (Tr: 1:28:12)
i
Rosa Jiménez Molina
01:28:42 (Tr: 1:28:38)
Rafael Mariscal Vargas
01:28:50 (Tr: 1:28:45)
i
Martí Ullar Calvo
01:28:57 (Tr: 1:28:57)
Eva Roca Garcia
01:29:11 (Tr: 1:29:08)
Sonia Meira Delgado
01:29:26 (Tr: 1:29:23)
Ester Tarrida Viol
01:29:37 (Tr: 1:29:30)
Yolanda Lucia Jimenez
01:30:19 (Tr: 1:30:16)
Jordi Lucia Oliveras
01:30:19 (Tr: 1:30:16)
Anabel Petit Mora
01:30:40 (Tr: 1:30:38)
i
Jordi Escámez García
01:32:23 (Tr: 1:32:19)
Aitor Baena
01:32:27 (Tr: 1:32:21)
Marta Vázquez Núñez
01:32:38 (Tr: 1:32:33)
i
Joan Jansa Parellada
01:33:42 (Tr: 1:33:36)
David Sepulveda Escribano
01:34:00 (Tr: 1:33:54)
Ana Andrada Vaz
01:34:07 (Tr: 1:34:02)
Manel Gomez Lopez
01:34:40 (Tr: 1:34:32)
i
Agustina Segura
01:37:16 (Tr: 1:37:10)
i
Yolanda Castañé Sanchez
01:38:19 (Tr: 1:38:13)
Verónica Barea Cancho
01:45:25 (Tr: 1:45:22) |
|||||||
87 | 18 | 114 |
i
|
Agustina Segura | 1:37:16 (tr 1:37:10) | ||
Real t.: 01:37:10 Official t.: 01:37:16 Real start: 09:13:33 Finish hour: 10:50:43 Cat:AbsF Category place: 9 Race start:9:13:27 Gender:F Pace: Club: T1: 0:11:33 Hour T1 : 09:25:06 Place T1 : 79 - T2: 0:24:11 Hour T2 : 09:37:44 Place T2 : 84 Y 5 places T3: 0:25:11 Hour T3 : 09:38:44 Place T3 : 84 Z T4: 1:23:51 Hour T4 : 10:37:23 Place T4 : 88 Y 4 places Finish line: 1:37:10 Finish hour: 10:50:43 Finish place : 87 X 1 place
Split Times
1077340
1:45:26
01:37:16
1:29:06
Eva Roca Garcia
01:29:11 (Tr: 1:29:08)
Sonia Meira Delgado
01:29:26 (Tr: 1:29:23)
Ester Tarrida Viol
01:29:37 (Tr: 1:29:30)
Yolanda Lucia Jimenez
01:30:19 (Tr: 1:30:16)
Jordi Lucia Oliveras
01:30:19 (Tr: 1:30:16)
Anabel Petit Mora
01:30:40 (Tr: 1:30:38)
i
Jordi Escámez García
01:32:23 (Tr: 1:32:19)
Aitor Baena
01:32:27 (Tr: 1:32:21)
Marta Vázquez Núñez
01:32:38 (Tr: 1:32:33)
i
Joan Jansa Parellada
01:33:42 (Tr: 1:33:36)
David Sepulveda Escribano
01:34:00 (Tr: 1:33:54)
Ana Andrada Vaz
01:34:07 (Tr: 1:34:02)
Manel Gomez Lopez
01:34:40 (Tr: 1:34:32)
Maria jesus Santos Blanch
01:35:24 (Tr: 1:35:21)
i
Yolanda Castañé Sanchez
01:38:19 (Tr: 1:38:13)
Verónica Barea Cancho
01:45:25 (Tr: 1:45:22)
Antonio Buiza Grillo
01:45:26 (Tr: 1:45:22) |
|||||||
88 | 19 | 67 |
i
|
Yolanda Castañé Sanchez | 1:38:19 (tr 1:38:13) | ||
Real t.: 01:38:13 Official t.: 01:38:19 Real start: 09:13:33 Finish hour: 10:51:46 Cat:Vt1F Category place: 7 Race start:9:13:27 Gender:F Pace: Club: ontrail T1: 0:12:46 Hour T1 : 09:26:19 Place T1 : 90 - T2: 0:26:37 Hour T2 : 09:40:10 Place T2 : 90 Z T3: 0:27:41 Hour T3 : 09:41:14 Place T3 : 90 Z T4: 1:22:59 Hour T4 : 10:36:32 Place T4 : 87 X 3 places Finish line: 1:38:13 Finish hour: 10:51:46 Finish place : 88 Y 1 place
Split Times
938080
1:45:26
01:38:19
1:31:13
i
Jordi Escámez García
01:32:23 (Tr: 1:32:19)
Aitor Baena
01:32:27 (Tr: 1:32:21)
Marta Vázquez Núñez
01:32:38 (Tr: 1:32:33)
i
Joan Jansa Parellada
01:33:42 (Tr: 1:33:36)
David Sepulveda Escribano
01:34:00 (Tr: 1:33:54)
Ana Andrada Vaz
01:34:07 (Tr: 1:34:02)
Manel Gomez Lopez
01:34:40 (Tr: 1:34:32)
Maria jesus Santos Blanch
01:35:24 (Tr: 1:35:21)
i
Agustina Segura
01:37:16 (Tr: 1:37:10)
Verónica Barea Cancho
01:45:25 (Tr: 1:45:22)
Antonio Buiza Grillo
01:45:26 (Tr: 1:45:22) |
|||||||
89 | 20 | 26 | Verónica Barea Cancho | 1:45:25 (tr 1:45:22) | |||
Real t.: 01:45:22 Official t.: 01:45:25 Real start: 09:13:31 Finish hour: 10:58:52 Cat:Vt1F Category place: 8 Race start:9:13:27 Gender:F Pace: Club: ripollet unio atletica T1: 0:13:09 Hour T1 : 09:26:40 Place T1 : 92 - T2: 0:27:23 Hour T2 : 09:40:54 Place T2 : 92 Z T3: 0:28:34 Hour T3 : 09:42:05 Place T3 : 92 Z T4: 1:29:47 Hour T4 : 10:43:18 Place T4 : 90 X 2 places Finish line: 1:45:22 Finish hour: 10:58:52 Finish place : 89 X 1 place
Split Times
1321760
1:55:26
01:45:25
1:35:24
Maria jesus Santos Blanch
01:35:24 (Tr: 1:35:21)
i
Agustina Segura
01:37:16 (Tr: 1:37:10)
i
Yolanda Castañé Sanchez
01:38:19 (Tr: 1:38:13)
Antonio Buiza Grillo
01:45:26 (Tr: 1:45:22) |
|||||||
90 | 70 | 27 | Antonio Buiza Grillo | 1:45:26 (tr 1:45:22) | |||
Real t.: 01:45:22 Official t.: 01:45:26 Real start: 09:13:31 Finish hour: 10:58:53 Cat:Vt1M Category place: 23 Race start:9:13:27 Gender:M Pace: Club: swimmingproject T1: 0:13:09 Hour T1 : 09:26:40 Place T1 : 91 - T2: 0:27:22 Hour T2 : 09:40:53 Place T2 : 91 Z T3: 0:28:32 Hour T3 : 09:42:03 Place T3 : 91 Z T4: 1:29:46 Hour T4 : 10:43:17 Place T4 : 89 X 2 places Finish line: 1:45:22 Finish hour: 10:58:53 Finish place : 90 Y 1 place
Split Times
1077340
1:53:35
01:45:26
1:37:16
i
Agustina Segura
01:37:16 (Tr: 1:37:10)
i
Yolanda Castañé Sanchez
01:38:19 (Tr: 1:38:13)
Verónica Barea Cancho
01:45:25 (Tr: 1:45:22) |
|||||||