L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
271 | 28 | 5602 | Rosa Lizandra Crespi | 1:16:08 (tr 1:15:23 ) | |||
Real t.: 01:15:23 Official t.: 01:16:08 Real start: 09:02:51 Finish hour: 10:18:14 Cat:F Category place: 29 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:02 min/km Club: corredors.cat k2_8: 0:13:51 Hour k2_8 : 09:16:42 Place k2_8 : 280 - k5: 0:25:10 Hour k5 : 09:28:00 Place k5 : 282 Y 2 places k8_1: 0:40:39 Hour k8_1 : 09:43:29 Place k8_1 : 265 X 17 places k10: 0:50:08 Hour k10 : 09:52:58 Place k10 : 273 Y 8 places Finish line: 1:15:23 Finish hour: 10:18:14 Finish place : 271 X 2 places
Split Times
163570
1:17:22
01:16:08
1:14:53
Antonio Perez Cordero
01:17:11 (Tr: 1:15:26)
Lorenzo Martin Martin
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
Esperanza Zuriguel Perez
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
i
Genís Fernández Martínez
01:16:14 (Tr: 1:15:41)
Sonia Gordo Fuentes
01:17:22 (Tr: 1:15:47)
Toni Cabrera Gallego
01:15:53 (Tr: 1:15:48)
Raul Morilla Gimenez
01:16:25 (Tr: 1:15:49)
Antonio Recio Casado
01:16:18 (Tr: 1:15:52)
i
Pere Blanco Palomares
01:17:12 (Tr: 1:15:57)
Christian Alonso Martín
01:16:16 (Tr: 1:16:02)
Xoan Borrajo
01:17:15 (Tr: 1:16:05)
Mª jose Cote Benitez
01:16:43 (Tr: 1:16:19)
Ewelina Buras
01:16:39 (Tr: 1:16:33)
Angel Honrado
01:17:06 (Tr: 1:16:50) |
|||||||
272 | 244 | 5630 | Antonio Perez Cordero | 1:17:11 (tr 1:15:26 ) | |||
Real t.: 01:15:26 Official t.: 01:17:11 Real start: 09:03:52 Finish hour: 10:19:17 Cat:M Category place: 243 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:02 min/km Club: k2_8: 0:13:27 Hour k2_8 : 09:17:18 Place k2_8 : 220 - k5: 0:24:30 Hour k5 : 09:28:21 Place k5 : 220 Z k8_1: 0:40:03 Hour k8_1 : 09:43:54 Place k8_1 : 229 Y 9 places k10: 0:49:38 Hour k10 : 09:53:29 Place k10 : 240 Y 11 places Finish line: 1:15:26 Finish hour: 10:19:17 Finish place : 272 Y 32 places
Split Times
139807
1:18:15
01:17:11
1:16:08
Rosa Lizandra Crespi
01:16:08 (Tr: 1:15:23)
Lorenzo Martin Martin
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
Esperanza Zuriguel Perez
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
i
Genís Fernández Martínez
01:16:14 (Tr: 1:15:41)
Sonia Gordo Fuentes
01:17:22 (Tr: 1:15:47)
Jordi Gordo Fuentes
01:17:23 (Tr: 1:15:49)
Raul Morilla Gimenez
01:16:25 (Tr: 1:15:49)
Antonio Recio Casado
01:16:18 (Tr: 1:15:52)
i
Pere Blanco Palomares
01:17:12 (Tr: 1:15:57)
Christian Alonso Martín
01:16:16 (Tr: 1:16:02)
Xoan Borrajo
01:17:15 (Tr: 1:16:05)
Carles Palobart Martinez
01:17:47 (Tr: 1:16:05)
Mª jose Cote Benitez
01:16:43 (Tr: 1:16:19)
Xavier Amengual Real
01:17:33 (Tr: 1:16:22)
Ewelina Buras
01:16:39 (Tr: 1:16:33)
Manuel Bonastre Thió
01:18:05 (Tr: 1:16:35)
Miguelito Artero Godinez
01:17:46 (Tr: 1:16:38)
i
Laura Majadas Espinosa
01:17:49 (Tr: 1:16:38)
i
Manel Bienvenido Bandelló
01:17:43 (Tr: 1:16:44)
Angel Honrado
01:17:06 (Tr: 1:16:50) |
|||||||
273 | 245 | 5088 |
i
|
Alex Andres Rius | 1:18:21 (tr 1:15:27 ) | ||
Real t.: 01:15:27 Official t.: 01:18:21 Real start: 09:05:01 Finish hour: 10:20:27 Cat:M Category place: 244 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:02 min/km Club: atles k2_8: 0:14:35 Hour k2_8 : 09:19:35 Place k2_8 : 375 - k5: 0:26:03 Hour k5 : 09:31:04 Place k5 : 351 X 24 places k8_1: 0:41:40 Hour k8_1 : 09:46:40 Place k8_1 : 313 X 38 places k10: 0:50:41 Hour k10 : 09:55:42 Place k10 : 293 X 20 places Finish line: 1:15:27 Finish hour: 10:20:27 Finish place : 273 X 20 places
Split Times
293150
1:20:34
01:18:21
1:16:08
Rosa Lizandra Crespi
01:16:08 (Tr: 1:15:23)
Antonio Perez Cordero
01:17:11 (Tr: 1:15:26)
Lorenzo Martin Martin
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
Esperanza Zuriguel Perez
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
i
Genís Fernández Martínez
01:16:14 (Tr: 1:15:41)
Sonia Gordo Fuentes
01:17:22 (Tr: 1:15:47)
Jordi Gordo Fuentes
01:17:23 (Tr: 1:15:49)
Raul Morilla Gimenez
01:16:25 (Tr: 1:15:49)
Antonio Recio Casado
01:16:18 (Tr: 1:15:52)
i
Pere Blanco Palomares
01:17:12 (Tr: 1:15:57)
i
Ramon Plana Ferres
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Ignacio Nef
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Christian Alonso Martín
01:16:16 (Tr: 1:16:02)
Xoan Borrajo
01:17:15 (Tr: 1:16:05)
Carles Palobart Martinez
01:17:47 (Tr: 1:16:05)
Mª jose Cote Benitez
01:16:43 (Tr: 1:16:19)
i
Jaime Sigüenza Sanchez
01:19:21 (Tr: 1:16:21)
Xavier Amengual Real
01:17:33 (Tr: 1:16:22)
Ewelina Buras
01:16:39 (Tr: 1:16:33)
Manuel Bonastre Thió
01:18:05 (Tr: 1:16:35)
Javier García Ocaña
01:18:59 (Tr: 1:16:35)
Miguelito Artero Godinez
01:17:46 (Tr: 1:16:38)
i
Laura Majadas Espinosa
01:17:49 (Tr: 1:16:38)
Isma Fg
01:18:30 (Tr: 1:16:39)
i
Manel Bienvenido Bandelló
01:17:43 (Tr: 1:16:44)
Lau Alcaide Perea
01:20:07 (Tr: 1:16:48)
Eduardo Franco Ligero
01:18:17 (Tr: 1:16:49)
Angel Honrado
01:17:06 (Tr: 1:16:50) |
|||||||
274 | 246 | 5174 | Lorenzo Martin Martin | 1:16:31 (tr 1:15:27 ) | |||
Real t.: 01:15:27 Official t.: 01:16:31 Real start: 09:03:10 Finish hour: 10:18:37 Cat:M Category place: 245 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:02 min/km Club: k2_8: 0:13:51 Hour k2_8 : 09:17:01 Place k2_8 : 276 - k5: 0:25:05 Hour k5 : 09:28:15 Place k5 : 267 X 9 places k8_1: 0:41:32 Hour k8_1 : 09:44:42 Place k8_1 : 307 Y 40 places k10: 0:52:04 Hour k10 : 09:55:14 Place k10 : 338 Y 31 places Finish line: 1:15:27 Finish hour: 10:18:37 Finish place : 274 X 64 places
Split Times
112200
1:17:22
01:16:31
1:15:40
Rosa Lizandra Crespi
01:16:08 (Tr: 1:15:23)
Antonio Perez Cordero
01:17:11 (Tr: 1:15:26)
Esperanza Zuriguel Perez
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
i
Genís Fernández Martínez
01:16:14 (Tr: 1:15:41)
Sonia Gordo Fuentes
01:17:22 (Tr: 1:15:47)
Toni Cabrera Gallego
01:15:53 (Tr: 1:15:48)
Raul Morilla Gimenez
01:16:25 (Tr: 1:15:49)
Antonio Recio Casado
01:16:18 (Tr: 1:15:52)
i
Pere Blanco Palomares
01:17:12 (Tr: 1:15:57)
Christian Alonso Martín
01:16:16 (Tr: 1:16:02)
Xoan Borrajo
01:17:15 (Tr: 1:16:05)
Mª jose Cote Benitez
01:16:43 (Tr: 1:16:19)
Ewelina Buras
01:16:39 (Tr: 1:16:33)
Angel Honrado
01:17:06 (Tr: 1:16:50) |
|||||||
275 | 29 | 5155 | Esperanza Zuriguel Perez | 1:16:31 (tr 1:15:27 ) | |||
Real t.: 01:15:27 Official t.: 01:16:31 Real start: 09:03:10 Finish hour: 10:18:37 Cat:F Category place: 30 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:02 min/km Club: ciesc domingo catalan k2_8: 0:13:51 Hour k2_8 : 09:17:01 Place k2_8 : 275 - k5: 0:25:05 Hour k5 : 09:28:15 Place k5 : 264 X 11 places k8_1: 0:40:32 Hour k8_1 : 09:43:42 Place k8_1 : 253 X 11 places k10: 0:50:00 Hour k10 : 09:53:10 Place k10 : 263 Y 10 places Finish line: 1:15:27 Finish hour: 10:18:37 Finish place : 275 Y 12 places
Split Times
4400
1:16:33
01:16:31
1:16:29
Lorenzo Martin Martin
01:16:31 (Tr: 1:15:27) |
|||||||
276 | 247 | 5139 |
i
|
Genís Fernández Martínez | 1:16:14 (tr 1:15:41 ) | ||
Real t.: 01:15:41 Official t.: 01:16:14 Real start: 09:02:40 Finish hour: 10:18:20 Cat:M Category place: 246 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:03 min/km Club: bmc k2_8: 0:13:09 Hour k2_8 : 09:15:48 Place k2_8 : 185 - k5: 0:24:09 Hour k5 : 09:26:48 Place k5 : 195 Y 10 places k8_1: 0:39:33 Hour k8_1 : 09:42:12 Place k8_1 : 201 Y 6 places k10: 0:49:10 Hour k10 : 09:51:49 Place k10 : 225 Y 24 places Finish line: 1:15:41 Finish hour: 10:18:20 Finish place : 276 Y 51 places
Split Times
153562
1:17:23
01:16:14
1:15:04
Rosa Lizandra Crespi
01:16:08 (Tr: 1:15:23)
Antonio Perez Cordero
01:17:11 (Tr: 1:15:26)
Lorenzo Martin Martin
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
Esperanza Zuriguel Perez
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
Sonia Gordo Fuentes
01:17:22 (Tr: 1:15:47)
Toni Cabrera Gallego
01:15:53 (Tr: 1:15:48)
Jordi Gordo Fuentes
01:17:23 (Tr: 1:15:49)
Raul Morilla Gimenez
01:16:25 (Tr: 1:15:49)
Antonio Recio Casado
01:16:18 (Tr: 1:15:52)
i
Pere Blanco Palomares
01:17:12 (Tr: 1:15:57)
Christian Alonso Martín
01:16:16 (Tr: 1:16:02)
Xoan Borrajo
01:17:15 (Tr: 1:16:05)
Mª jose Cote Benitez
01:16:43 (Tr: 1:16:19)
Ewelina Buras
01:16:39 (Tr: 1:16:33)
Angel Honrado
01:17:06 (Tr: 1:16:50) |
|||||||
277 | 30 | 5180 | Sonia Gordo Fuentes | 1:17:22 (tr 1:15:47 ) | |||
Real t.: 01:15:47 Official t.: 01:17:22 Real start: 09:03:41 Finish hour: 10:19:28 Cat:F Category place: 31 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:04 min/km Club: k2_8: 0:14:47 Hour k2_8 : 09:18:28 Place k2_8 : 418 - k5: 0:26:09 Hour k5 : 09:29:50 Place k5 : 360 X 58 places k8_1: 0:41:06 Hour k8_1 : 09:44:47 Place k8_1 : 292 X 68 places k10: 0:50:26 Hour k10 : 09:54:06 Place k10 : 286 X 6 places Finish line: 1:15:47 Finish hour: 10:19:28 Finish place : 277 X 9 places
Split Times
112200
1:18:13
01:17:22
1:16:31
Antonio Perez Cordero
01:17:11 (Tr: 1:15:26)
Lorenzo Martin Martin
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
Esperanza Zuriguel Perez
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
Jordi Gordo Fuentes
01:17:23 (Tr: 1:15:49)
i
Pere Blanco Palomares
01:17:12 (Tr: 1:15:57)
Xoan Borrajo
01:17:15 (Tr: 1:16:05)
Carles Palobart Martinez
01:17:47 (Tr: 1:16:05)
Mª jose Cote Benitez
01:16:43 (Tr: 1:16:19)
Xavier Amengual Real
01:17:33 (Tr: 1:16:22)
Ewelina Buras
01:16:39 (Tr: 1:16:33)
Manuel Bonastre Thió
01:18:05 (Tr: 1:16:35)
Miguelito Artero Godinez
01:17:46 (Tr: 1:16:38)
i
Laura Majadas Espinosa
01:17:49 (Tr: 1:16:38)
i
Manel Bienvenido Bandelló
01:17:43 (Tr: 1:16:44)
Angel Honrado
01:17:06 (Tr: 1:16:50) |
|||||||
278 | 248 | 5734 | Toni Cabrera Gallego | 1:15:53 (tr 1:15:48 ) | |||
Real t.: 01:15:48 Official t.: 01:15:53 Real start: 09:02:12 Finish hour: 10:17:59 Cat:M Category place: 247 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:04 min/km Club: tri5u k2_8: 0:12:43 Hour k2_8 : 09:14:54 Place k2_8 : 143 - k5: 0:24:01 Hour k5 : 09:26:12 Place k5 : 189 Y 46 places k8_1: 0:40:12 Hour k8_1 : 09:42:23 Place k8_1 : 239 Y 50 places k10: 0:49:49 Hour k10 : 09:52:00 Place k10 : 245 Y 6 places Finish line: 1:15:48 Finish hour: 10:17:59 Finish place : 278 Y 33 places
Split Times
54780
1:16:18
01:15:53
1:15:28
Rosa Lizandra Crespi
01:16:08 (Tr: 1:15:23)
i
Genís Fernández Martínez
01:16:14 (Tr: 1:15:41)
Antonio Recio Casado
01:16:18 (Tr: 1:15:52)
Christian Alonso Martín
01:16:16 (Tr: 1:16:02) |
|||||||
279 | 249 | 5176 | Jordi Gordo Fuentes | 1:17:23 (tr 1:15:49 ) | |||
Real t.: 01:15:49 Official t.: 01:17:23 Real start: 09:03:41 Finish hour: 10:19:29 Cat:M Category place: 248 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:04 min/km Club: prorunners k2_8: 0:14:47 Hour k2_8 : 09:18:28 Place k2_8 : 417 - k5: 0:26:09 Hour k5 : 09:29:50 Place k5 : 359 X 58 places k8_1: 0:41:37 Hour k8_1 : 09:45:18 Place k8_1 : 311 X 48 places k10: 0:50:55 Hour k10 : 09:54:36 Place k10 : 299 X 12 places Finish line: 1:15:49 Finish hour: 10:19:29 Finish place : 279 X 20 places
Split Times
153562
1:18:33
01:17:23
1:16:14
Antonio Perez Cordero
01:17:11 (Tr: 1:15:26)
i
Alex Andres Rius
01:18:21 (Tr: 1:15:27)
Lorenzo Martin Martin
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
Esperanza Zuriguel Perez
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
i
Genís Fernández Martínez
01:16:14 (Tr: 1:15:41)
Sonia Gordo Fuentes
01:17:22 (Tr: 1:15:47)
Raul Morilla Gimenez
01:16:25 (Tr: 1:15:49)
Antonio Recio Casado
01:16:18 (Tr: 1:15:52)
i
Pere Blanco Palomares
01:17:12 (Tr: 1:15:57)
i
Ramon Plana Ferres
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Ignacio Nef
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Christian Alonso Martín
01:16:16 (Tr: 1:16:02)
Xoan Borrajo
01:17:15 (Tr: 1:16:05)
Carles Palobart Martinez
01:17:47 (Tr: 1:16:05)
Mª jose Cote Benitez
01:16:43 (Tr: 1:16:19)
Xavier Amengual Real
01:17:33 (Tr: 1:16:22)
Ewelina Buras
01:16:39 (Tr: 1:16:33)
Manuel Bonastre Thió
01:18:05 (Tr: 1:16:35)
Miguelito Artero Godinez
01:17:46 (Tr: 1:16:38)
i
Laura Majadas Espinosa
01:17:49 (Tr: 1:16:38)
Isma Fg
01:18:30 (Tr: 1:16:39)
i
Manel Bienvenido Bandelló
01:17:43 (Tr: 1:16:44)
Eduardo Franco Ligero
01:18:17 (Tr: 1:16:49)
Angel Honrado
01:17:06 (Tr: 1:16:50) |
|||||||
280 | 250 | 5158 | Raul Morilla Gimenez | 1:16:25 (tr 1:15:49 ) | |||
Real t.: 01:15:49 Official t.: 01:16:25 Real start: 09:02:43 Finish hour: 10:18:31 Cat:M Category place: 249 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:04 min/km Club: c.a.coty k2_8: 0:13:57 Hour k2_8 : 09:16:39 Place k2_8 : 299 - k5: 0:25:19 Hour k5 : 09:28:01 Place k5 : 301 Y 2 places k8_1: 0:40:49 Hour k8_1 : 09:43:32 Place k8_1 : 279 X 22 places k10: 0:50:16 Hour k10 : 09:52:58 Place k10 : 276 X 3 places Finish line: 1:15:49 Finish hour: 10:18:31 Finish place : 280 Y 4 places
Split Times
280717
1:18:33
01:16:25
1:14:18
Rosa Lizandra Crespi
01:16:08 (Tr: 1:15:23)
Antonio Perez Cordero
01:17:11 (Tr: 1:15:26)
i
Alex Andres Rius
01:18:21 (Tr: 1:15:27)
Lorenzo Martin Martin
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
Esperanza Zuriguel Perez
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
i
Genís Fernández Martínez
01:16:14 (Tr: 1:15:41)
Sonia Gordo Fuentes
01:17:22 (Tr: 1:15:47)
Toni Cabrera Gallego
01:15:53 (Tr: 1:15:48)
Jordi Gordo Fuentes
01:17:23 (Tr: 1:15:49)
Antonio Recio Casado
01:16:18 (Tr: 1:15:52)
i
Pere Blanco Palomares
01:17:12 (Tr: 1:15:57)
i
Ramon Plana Ferres
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Christian Alonso Martín
01:16:16 (Tr: 1:16:02)
Xoan Borrajo
01:17:15 (Tr: 1:16:05)
Carles Palobart Martinez
01:17:47 (Tr: 1:16:05)
Mª jose Cote Benitez
01:16:43 (Tr: 1:16:19)
Xavier Amengual Real
01:17:33 (Tr: 1:16:22)
Ewelina Buras
01:16:39 (Tr: 1:16:33)
Manuel Bonastre Thió
01:18:05 (Tr: 1:16:35)
Miguelito Artero Godinez
01:17:46 (Tr: 1:16:38)
i
Laura Majadas Espinosa
01:17:49 (Tr: 1:16:38)
Isma Fg
01:18:30 (Tr: 1:16:39)
i
Manel Bienvenido Bandelló
01:17:43 (Tr: 1:16:44)
Eduardo Franco Ligero
01:18:17 (Tr: 1:16:49)
Angel Honrado
01:17:06 (Tr: 1:16:50) |
|||||||
281 | 251 | 5108 | Antonio Recio Casado | 1:16:18 (tr 1:15:52 ) | |||
Real t.: 01:15:52 Official t.: 01:16:18 Real start: 09:02:32 Finish hour: 10:18:24 Cat:M Category place: 250 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:04 min/km Club: c.a. les tortugues k2_8: 0:12:38 Hour k2_8 : 09:15:10 Place k2_8 : 125 - k5: 0:23:20 Hour k5 : 09:25:52 Place k5 : 155 Y 30 places k8_1: 0:38:46 Hour k8_1 : 09:41:18 Place k8_1 : 180 Y 25 places k10: 0:48:10 Hour k10 : 09:50:42 Place k10 : 185 Y 5 places Finish line: 1:15:52 Finish hour: 10:18:24 Finish place : 281 Y 96 places
Split Times
297992
1:18:33
01:16:18
1:14:02
Rosa Lizandra Crespi
01:16:08 (Tr: 1:15:23)
Antonio Perez Cordero
01:17:11 (Tr: 1:15:26)
i
Alex Andres Rius
01:18:21 (Tr: 1:15:27)
Lorenzo Martin Martin
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
Esperanza Zuriguel Perez
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
i
Genís Fernández Martínez
01:16:14 (Tr: 1:15:41)
Sonia Gordo Fuentes
01:17:22 (Tr: 1:15:47)
Toni Cabrera Gallego
01:15:53 (Tr: 1:15:48)
Jordi Gordo Fuentes
01:17:23 (Tr: 1:15:49)
Raul Morilla Gimenez
01:16:25 (Tr: 1:15:49)
i
Pere Blanco Palomares
01:17:12 (Tr: 1:15:57)
i
Ramon Plana Ferres
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Ignacio Nef
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Christian Alonso Martín
01:16:16 (Tr: 1:16:02)
Xoan Borrajo
01:17:15 (Tr: 1:16:05)
Carles Palobart Martinez
01:17:47 (Tr: 1:16:05)
Mª jose Cote Benitez
01:16:43 (Tr: 1:16:19)
Xavier Amengual Real
01:17:33 (Tr: 1:16:22)
Ewelina Buras
01:16:39 (Tr: 1:16:33)
Manuel Bonastre Thió
01:18:05 (Tr: 1:16:35)
Miguelito Artero Godinez
01:17:46 (Tr: 1:16:38)
i
Laura Majadas Espinosa
01:17:49 (Tr: 1:16:38)
Isma Fg
01:18:30 (Tr: 1:16:39)
i
Manel Bienvenido Bandelló
01:17:43 (Tr: 1:16:44)
Eduardo Franco Ligero
01:18:17 (Tr: 1:16:49)
Angel Honrado
01:17:06 (Tr: 1:16:50) |
|||||||
282 | 252 | 6041 |
i
|
Pere Blanco Palomares | 1:17:12 (tr 1:15:57 ) | ||
Real t.: 01:15:57 Official t.: 01:17:12 Real start: 09:03:21 Finish hour: 10:19:18 Cat:M Category place: 251 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:04 min/km Club: k2_8: 0:14:22 Hour k2_8 : 09:17:42 Place k2_8 : 353 - k5: 0:25:26 Hour k5 : 09:28:47 Place k5 : 308 X 45 places k8_1: 0:40:53 Hour k8_1 : 09:44:14 Place k8_1 : 281 X 27 places k10: 0:50:16 Hour k10 : 09:53:37 Place k10 : 277 X 4 places Finish line: 1:15:57 Finish hour: 10:19:18 Finish place : 282 Y 5 places
Split Times
4400
1:17:14
01:17:12
1:17:10
Antonio Perez Cordero
01:17:11 (Tr: 1:15:26) |
|||||||
283 | 253 | 6094 |
i
|
Ramon Plana Ferres | 1:18:33 (tr 1:16:01 ) | ||
Real t.: 01:16:01 Official t.: 01:18:33 Real start: 09:04:38 Finish hour: 10:20:39 Cat:M Category place: 252 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:05 min/km Club: k2_8: 0:15:45 Hour k2_8 : 09:20:23 Place k2_8 : 587 - k5: 0:27:12 Hour k5 : 09:31:50 Place k5 : 461 X 126 places k8_1: 0:42:31 Hour k8_1 : 09:47:09 Place k8_1 : 355 X 106 places k10: 0:51:39 Hour k10 : 09:56:17 Place k10 : 321 X 34 places Finish line: 1:16:01 Finish hour: 10:20:39 Finish place : 283 X 38 places
Split Times
280717
1:20:41
01:18:33
1:16:25
Antonio Perez Cordero
01:17:11 (Tr: 1:15:26)
i
Alex Andres Rius
01:18:21 (Tr: 1:15:27)
Lorenzo Martin Martin
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
Esperanza Zuriguel Perez
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
Sonia Gordo Fuentes
01:17:22 (Tr: 1:15:47)
Jordi Gordo Fuentes
01:17:23 (Tr: 1:15:49)
Raul Morilla Gimenez
01:16:25 (Tr: 1:15:49)
i
Pere Blanco Palomares
01:17:12 (Tr: 1:15:57)
Ignacio Nef
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Xoan Borrajo
01:17:15 (Tr: 1:16:05)
Carles Palobart Martinez
01:17:47 (Tr: 1:16:05)
Mª jose Cote Benitez
01:16:43 (Tr: 1:16:19)
i
Jaime Sigüenza Sanchez
01:19:21 (Tr: 1:16:21)
Xavier Amengual Real
01:17:33 (Tr: 1:16:22)
Ewelina Buras
01:16:39 (Tr: 1:16:33)
Manuel Bonastre Thió
01:18:05 (Tr: 1:16:35)
Javier García Ocaña
01:18:59 (Tr: 1:16:35)
Miguelito Artero Godinez
01:17:46 (Tr: 1:16:38)
i
Laura Majadas Espinosa
01:17:49 (Tr: 1:16:38)
Isma Fg
01:18:30 (Tr: 1:16:39)
i
Manel Bienvenido Bandelló
01:17:43 (Tr: 1:16:44)
Lau Alcaide Perea
01:20:07 (Tr: 1:16:48)
Eduardo Franco Ligero
01:18:17 (Tr: 1:16:49)
Angel Honrado
01:17:06 (Tr: 1:16:50) |
|||||||
284 | 254 | 5737 | Ignacio Nef | 1:18:33 (tr 1:16:01 ) | |||
Real t.: 01:16:01 Official t.: 01:18:33 Real start: 09:04:39 Finish hour: 10:20:39 Cat:M Category place: 253 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:05 min/km Club: k2_8: 0:15:44 Hour k2_8 : 09:20:22 Place k2_8 : 584 - k5: 0:27:12 Hour k5 : 09:31:50 Place k5 : 459 X 125 places k8_1: 0:42:30 Hour k8_1 : 09:47:08 Place k8_1 : 353 X 106 places k10: 0:51:39 Hour k10 : 09:56:17 Place k10 : 320 X 33 places Finish line: 1:16:01 Finish hour: 10:20:39 Finish place : 284 X 36 places
Split Times
297992
1:20:49
01:18:33
1:16:18
Antonio Perez Cordero
01:17:11 (Tr: 1:15:26)
i
Alex Andres Rius
01:18:21 (Tr: 1:15:27)
Lorenzo Martin Martin
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
Esperanza Zuriguel Perez
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
Sonia Gordo Fuentes
01:17:22 (Tr: 1:15:47)
Jordi Gordo Fuentes
01:17:23 (Tr: 1:15:49)
Raul Morilla Gimenez
01:16:25 (Tr: 1:15:49)
Antonio Recio Casado
01:16:18 (Tr: 1:15:52)
i
Pere Blanco Palomares
01:17:12 (Tr: 1:15:57)
i
Ramon Plana Ferres
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Xoan Borrajo
01:17:15 (Tr: 1:16:05)
Carles Palobart Martinez
01:17:47 (Tr: 1:16:05)
Mª jose Cote Benitez
01:16:43 (Tr: 1:16:19)
i
Jaime Sigüenza Sanchez
01:19:21 (Tr: 1:16:21)
Xavier Amengual Real
01:17:33 (Tr: 1:16:22)
Ewelina Buras
01:16:39 (Tr: 1:16:33)
Manuel Bonastre Thió
01:18:05 (Tr: 1:16:35)
Javier García Ocaña
01:18:59 (Tr: 1:16:35)
Miguelito Artero Godinez
01:17:46 (Tr: 1:16:38)
i
Laura Majadas Espinosa
01:17:49 (Tr: 1:16:38)
Isma Fg
01:18:30 (Tr: 1:16:39)
i
Manel Bienvenido Bandelló
01:17:43 (Tr: 1:16:44)
Lau Alcaide Perea
01:20:07 (Tr: 1:16:48)
Eduardo Franco Ligero
01:18:17 (Tr: 1:16:49)
Angel Honrado
01:17:06 (Tr: 1:16:50) |
|||||||
285 | 255 | 5082 | Christian Alonso Martín | 1:16:16 (tr 1:16:02 ) | |||
Real t.: 01:16:02 Official t.: 01:16:16 Real start: 09:02:20 Finish hour: 10:18:22 Cat:M Category place: 254 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:05 min/km Club: k2_8: 0:14:58 Hour k2_8 : 09:17:18 Place k2_8 : 455 - k5: 0:26:26 Hour k5 : 09:28:46 Place k5 : 382 X 73 places k8_1: 0:42:12 Hour k8_1 : 09:44:32 Place k8_1 : 335 X 47 places k10: 0:51:37 Hour k10 : 09:53:56 Place k10 : 319 X 16 places Finish line: 1:16:02 Finish hour: 10:18:22 Finish place : 285 X 34 places
Split Times
59730
1:16:43
01:16:16
1:15:49
Rosa Lizandra Crespi
01:16:08 (Tr: 1:15:23)
Lorenzo Martin Martin
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
Esperanza Zuriguel Perez
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
i
Genís Fernández Martínez
01:16:14 (Tr: 1:15:41)
Toni Cabrera Gallego
01:15:53 (Tr: 1:15:48)
Raul Morilla Gimenez
01:16:25 (Tr: 1:15:49)
Antonio Recio Casado
01:16:18 (Tr: 1:15:52)
Mª jose Cote Benitez
01:16:43 (Tr: 1:16:19)
Ewelina Buras
01:16:39 (Tr: 1:16:33) |
|||||||
286 | 256 | 5185 | Xoan Borrajo | 1:17:15 (tr 1:16:05 ) | |||
Real t.: 01:16:05 Official t.: 01:17:15 Real start: 09:03:16 Finish hour: 10:19:21 Cat:M Category place: 255 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:05 min/km Club: sea riders badalona k2_8: 0:14:00 Hour k2_8 : 09:17:16 Place k2_8 : 306 - k5: 0:25:12 Hour k5 : 09:28:28 Place k5 : 288 X 18 places k8_1: 0:40:58 Hour k8_1 : 09:44:13 Place k8_1 : 283 X 5 places k10: 0:50:24 Hour k10 : 09:53:39 Place k10 : 282 X 1 place Finish line: 1:16:05 Finish hour: 10:19:21 Finish place : 286 Y 4 places
Split Times
277200
1:19:21
01:17:15
1:15:09
Rosa Lizandra Crespi
01:16:08 (Tr: 1:15:23)
Antonio Perez Cordero
01:17:11 (Tr: 1:15:26)
i
Alex Andres Rius
01:18:21 (Tr: 1:15:27)
Lorenzo Martin Martin
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
Esperanza Zuriguel Perez
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
i
Genís Fernández Martínez
01:16:14 (Tr: 1:15:41)
Sonia Gordo Fuentes
01:17:22 (Tr: 1:15:47)
Toni Cabrera Gallego
01:15:53 (Tr: 1:15:48)
Jordi Gordo Fuentes
01:17:23 (Tr: 1:15:49)
Raul Morilla Gimenez
01:16:25 (Tr: 1:15:49)
Antonio Recio Casado
01:16:18 (Tr: 1:15:52)
i
Pere Blanco Palomares
01:17:12 (Tr: 1:15:57)
i
Ramon Plana Ferres
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Ignacio Nef
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Christian Alonso Martín
01:16:16 (Tr: 1:16:02)
Carles Palobart Martinez
01:17:47 (Tr: 1:16:05)
Mª jose Cote Benitez
01:16:43 (Tr: 1:16:19)
i
Jaime Sigüenza Sanchez
01:19:21 (Tr: 1:16:21)
Xavier Amengual Real
01:17:33 (Tr: 1:16:22)
Ewelina Buras
01:16:39 (Tr: 1:16:33)
Manuel Bonastre Thió
01:18:05 (Tr: 1:16:35)
Javier García Ocaña
01:18:59 (Tr: 1:16:35)
Miguelito Artero Godinez
01:17:46 (Tr: 1:16:38)
i
Laura Majadas Espinosa
01:17:49 (Tr: 1:16:38)
Isma Fg
01:18:30 (Tr: 1:16:39)
i
Manel Bienvenido Bandelló
01:17:43 (Tr: 1:16:44)
Eduardo Franco Ligero
01:18:17 (Tr: 1:16:49)
Angel Honrado
01:17:06 (Tr: 1:16:50) |
|||||||
287 | 257 | 5700 | Carles Palobart Martinez | 1:17:47 (tr 1:16:05 ) | |||
Real t.: 01:16:05 Official t.: 01:17:47 Real start: 09:03:48 Finish hour: 10:19:53 Cat:M Category place: 256 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:05 min/km Club: k2_8: 0:13:15 Hour k2_8 : 09:17:03 Place k2_8 : 201 - k5: 0:24:36 Hour k5 : 09:28:24 Place k5 : 235 Y 34 places k8_1: 0:40:28 Hour k8_1 : 09:44:16 Place k8_1 : 248 Y 13 places k10: 0:50:05 Hour k10 : 09:53:53 Place k10 : 271 Y 23 places Finish line: 1:16:05 Finish hour: 10:19:53 Finish place : 287 Y 16 places
Split Times
4400
1:17:49
01:17:47
1:17:45
Miguelito Artero Godinez
01:17:46 (Tr: 1:16:38) |
|||||||
288 | 31 | 5713 | Mª jose Cote Benitez | 1:16:43 (tr 1:16:19 ) | |||
Real t.: 01:16:19 Official t.: 01:16:43 Real start: 09:02:31 Finish hour: 10:18:49 Cat:F Category place: 32 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:06 min/km Club: antes reventar que renegar k2_8: 0:13:10 Hour k2_8 : 09:15:41 Place k2_8 : 188 - k5: 0:24:12 Hour k5 : 09:26:42 Place k5 : 202 Y 14 places k8_1: 0:40:12 Hour k8_1 : 09:42:42 Place k8_1 : 240 Y 38 places k10: 0:49:58 Hour k10 : 09:52:29 Place k10 : 259 Y 19 places Finish line: 1:16:19 Finish hour: 10:18:49 Finish place : 288 Y 29 places
Split Times
59730
1:17:10
01:16:43
1:16:16
Lorenzo Martin Martin
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
Esperanza Zuriguel Perez
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
Raul Morilla Gimenez
01:16:25 (Tr: 1:15:49)
Antonio Recio Casado
01:16:18 (Tr: 1:15:52)
Christian Alonso Martín
01:16:16 (Tr: 1:16:02)
Ewelina Buras
01:16:39 (Tr: 1:16:33)
Angel Honrado
01:17:06 (Tr: 1:16:50) |
|||||||
289 | 258 | 2568 |
i
|
Jaime Sigüenza Sanchez | 1:19:21 (tr 1:16:21 ) | ||
Real t.: 01:16:21 Official t.: 01:19:21 Real start: 09:05:06 Finish hour: 10:21:27 Cat:M Category place: 257 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:06 min/km Club: k2_8: 0:14:48 Hour k2_8 : 09:19:54 Place k2_8 : 423 - k5: 0:26:36 Hour k5 : 09:31:41 Place k5 : 397 X 26 places k8_1: 0:42:15 Hour k8_1 : 09:47:21 Place k8_1 : 337 X 60 places k10: 0:51:29 Hour k10 : 09:56:34 Place k10 : 314 X 23 places Finish line: 1:16:21 Finish hour: 10:21:27 Finish place : 289 X 25 places
Split Times
277200
1:21:27
01:19:21
1:17:15
i
Alex Andres Rius
01:18:21 (Tr: 1:15:27)
Sonia Gordo Fuentes
01:17:22 (Tr: 1:15:47)
Jordi Gordo Fuentes
01:17:23 (Tr: 1:15:49)
i
Ramon Plana Ferres
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Ignacio Nef
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Xoan Borrajo
01:17:15 (Tr: 1:16:05)
Carles Palobart Martinez
01:17:47 (Tr: 1:16:05)
Xavier Amengual Real
01:17:33 (Tr: 1:16:22)
Manuel Bonastre Thió
01:18:05 (Tr: 1:16:35)
Javier García Ocaña
01:18:59 (Tr: 1:16:35)
Miguelito Artero Godinez
01:17:46 (Tr: 1:16:38)
i
Laura Majadas Espinosa
01:17:49 (Tr: 1:16:38)
Isma Fg
01:18:30 (Tr: 1:16:39)
i
Manel Bienvenido Bandelló
01:17:43 (Tr: 1:16:44)
Lau Alcaide Perea
01:20:07 (Tr: 1:16:48)
Eduardo Franco Ligero
01:18:17 (Tr: 1:16:49) |
|||||||
290 | 259 | 5590 | Xavier Amengual Real | 1:17:33 (tr 1:16:22 ) | |||
Real t.: 01:16:22 Official t.: 01:17:33 Real start: 09:03:17 Finish hour: 10:19:39 Cat:M Category place: 258 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:06 min/km Club: k2_8: 0:14:52 Hour k2_8 : 09:18:08 Place k2_8 : 429 - k5: 0:26:26 Hour k5 : 09:29:42 Place k5 : 381 X 48 places k8_1: 0:42:16 Hour k8_1 : 09:45:32 Place k8_1 : 340 X 41 places k10: 0:51:44 Hour k10 : 09:55:00 Place k10 : 324 X 16 places Finish line: 1:16:22 Finish hour: 10:19:39 Finish place : 290 X 34 places
Split Times
189420
1:18:59
01:17:33
1:16:06
Rosa Lizandra Crespi
01:16:08 (Tr: 1:15:23)
Antonio Perez Cordero
01:17:11 (Tr: 1:15:26)
i
Alex Andres Rius
01:18:21 (Tr: 1:15:27)
Lorenzo Martin Martin
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
Esperanza Zuriguel Perez
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
i
Genís Fernández Martínez
01:16:14 (Tr: 1:15:41)
Sonia Gordo Fuentes
01:17:22 (Tr: 1:15:47)
Jordi Gordo Fuentes
01:17:23 (Tr: 1:15:49)
Raul Morilla Gimenez
01:16:25 (Tr: 1:15:49)
Antonio Recio Casado
01:16:18 (Tr: 1:15:52)
i
Pere Blanco Palomares
01:17:12 (Tr: 1:15:57)
i
Ramon Plana Ferres
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Ignacio Nef
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Christian Alonso Martín
01:16:16 (Tr: 1:16:02)
Xoan Borrajo
01:17:15 (Tr: 1:16:05)
Carles Palobart Martinez
01:17:47 (Tr: 1:16:05)
Mª jose Cote Benitez
01:16:43 (Tr: 1:16:19)
Ewelina Buras
01:16:39 (Tr: 1:16:33)
Manuel Bonastre Thió
01:18:05 (Tr: 1:16:35)
Javier García Ocaña
01:18:59 (Tr: 1:16:35)
Miguelito Artero Godinez
01:17:46 (Tr: 1:16:38)
i
Laura Majadas Espinosa
01:17:49 (Tr: 1:16:38)
Isma Fg
01:18:30 (Tr: 1:16:39)
i
Manel Bienvenido Bandelló
01:17:43 (Tr: 1:16:44)
Eduardo Franco Ligero
01:18:17 (Tr: 1:16:49)
Angel Honrado
01:17:06 (Tr: 1:16:50) |
|||||||
291 | 32 | 5547 | Ewelina Buras | 1:16:39 (tr 1:16:33 ) | |||
Real t.: 01:16:33 Official t.: 01:16:39 Real start: 09:02:13 Finish hour: 10:18:45 Cat:F Category place: 33 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:07 min/km Club: duscholux k2_8: 0:12:46 Hour k2_8 : 09:14:59 Place k2_8 : 149 - k5: 0:23:49 Hour k5 : 09:26:02 Place k5 : 175 Y 26 places k8_1: 0:39:53 Hour k8_1 : 09:42:06 Place k8_1 : 222 Y 47 places k10: 0:49:50 Hour k10 : 09:52:02 Place k10 : 246 Y 24 places Finish line: 1:16:33 Finish hour: 10:18:45 Finish place : 291 Y 45 places
Split Times
146192
1:17:46
01:16:39
1:15:33
Rosa Lizandra Crespi
01:16:08 (Tr: 1:15:23)
Antonio Perez Cordero
01:17:11 (Tr: 1:15:26)
Lorenzo Martin Martin
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
Esperanza Zuriguel Perez
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
i
Genís Fernández Martínez
01:16:14 (Tr: 1:15:41)
Sonia Gordo Fuentes
01:17:22 (Tr: 1:15:47)
Toni Cabrera Gallego
01:15:53 (Tr: 1:15:48)
Jordi Gordo Fuentes
01:17:23 (Tr: 1:15:49)
Raul Morilla Gimenez
01:16:25 (Tr: 1:15:49)
Antonio Recio Casado
01:16:18 (Tr: 1:15:52)
i
Pere Blanco Palomares
01:17:12 (Tr: 1:15:57)
Christian Alonso Martín
01:16:16 (Tr: 1:16:02)
Xoan Borrajo
01:17:15 (Tr: 1:16:05)
Mª jose Cote Benitez
01:16:43 (Tr: 1:16:19)
Xavier Amengual Real
01:17:33 (Tr: 1:16:22)
Miguelito Artero Godinez
01:17:46 (Tr: 1:16:38)
i
Manel Bienvenido Bandelló
01:17:43 (Tr: 1:16:44)
Angel Honrado
01:17:06 (Tr: 1:16:50) |
|||||||
292 | 260 | 5146 | Manuel Bonastre Thió | 1:18:05 (tr 1:16:35 ) | |||
Real t.: 01:16:35 Official t.: 01:18:05 Real start: 09:03:36 Finish hour: 10:20:11 Cat:M Category place: 259 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:07 min/km Club: corredors.cat k2_8: 0:14:38 Hour k2_8 : 09:18:13 Place k2_8 : 385 - k5: 0:26:31 Hour k5 : 09:30:07 Place k5 : 391 Y 6 places k8_1: 0:42:49 Hour k8_1 : 09:46:24 Place k8_1 : 376 X 15 places k10: 0:52:36 Hour k10 : 09:56:12 Place k10 : 374 X 2 places Finish line: 1:16:35 Finish hour: 10:20:11 Finish place : 292 X 82 places
Split Times
4400
1:18:07
01:18:05
1:18:03
|
|||||||
293 | 261 | 5213 | Javier García Ocaña | 1:18:59 (tr 1:16:35 ) | |||
Real t.: 01:16:35 Official t.: 01:18:59 Real start: 09:04:30 Finish hour: 10:21:05 Cat:M Category place: 260 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:07 min/km Club: k2_8: 0:14:13 Hour k2_8 : 09:18:43 Place k2_8 : 331 - k5: 0:25:34 Hour k5 : 09:30:03 Place k5 : 313 X 18 places k8_1: 0:41:28 Hour k8_1 : 09:45:58 Place k8_1 : 305 X 8 places k10: 0:51:04 Hour k10 : 09:55:34 Place k10 : 302 X 3 places Finish line: 1:16:35 Finish hour: 10:21:05 Finish place : 293 X 9 places
Split Times
189420
1:20:25
01:18:59
1:17:33
i
Alex Andres Rius
01:18:21 (Tr: 1:15:27)
i
Ramon Plana Ferres
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Ignacio Nef
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Carles Palobart Martinez
01:17:47 (Tr: 1:16:05)
i
Jaime Sigüenza Sanchez
01:19:21 (Tr: 1:16:21)
Xavier Amengual Real
01:17:33 (Tr: 1:16:22)
Manuel Bonastre Thió
01:18:05 (Tr: 1:16:35)
Miguelito Artero Godinez
01:17:46 (Tr: 1:16:38)
i
Laura Majadas Espinosa
01:17:49 (Tr: 1:16:38)
Isma Fg
01:18:30 (Tr: 1:16:39)
i
Manel Bienvenido Bandelló
01:17:43 (Tr: 1:16:44)
Lau Alcaide Perea
01:20:07 (Tr: 1:16:48)
Eduardo Franco Ligero
01:18:17 (Tr: 1:16:49) |
|||||||
294 | 262 | 5741 | Miguelito Artero Godinez | 1:17:46 (tr 1:16:38 ) | |||
Real t.: 01:16:38 Official t.: 01:17:46 Real start: 09:03:14 Finish hour: 10:19:52 Cat:M Category place: 261 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:07 min/km Club: ceme atletisme k2_8: 0:14:03 Hour k2_8 : 09:17:16 Place k2_8 : 308 - k5: 0:25:41 Hour k5 : 09:28:55 Place k5 : 322 Y 14 places k8_1: 0:41:37 Hour k8_1 : 09:44:51 Place k8_1 : 310 X 12 places k10: 0:51:14 Hour k10 : 09:54:28 Place k10 : 306 X 4 places Finish line: 1:16:38 Finish hour: 10:19:52 Finish place : 294 X 12 places
Split Times
146192
1:18:52
01:17:46
1:16:39
Antonio Perez Cordero
01:17:11 (Tr: 1:15:26)
i
Alex Andres Rius
01:18:21 (Tr: 1:15:27)
Sonia Gordo Fuentes
01:17:22 (Tr: 1:15:47)
Jordi Gordo Fuentes
01:17:23 (Tr: 1:15:49)
i
Pere Blanco Palomares
01:17:12 (Tr: 1:15:57)
i
Ramon Plana Ferres
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Ignacio Nef
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Xoan Borrajo
01:17:15 (Tr: 1:16:05)
Carles Palobart Martinez
01:17:47 (Tr: 1:16:05)
Mª jose Cote Benitez
01:16:43 (Tr: 1:16:19)
Xavier Amengual Real
01:17:33 (Tr: 1:16:22)
Ewelina Buras
01:16:39 (Tr: 1:16:33)
Manuel Bonastre Thió
01:18:05 (Tr: 1:16:35)
i
Laura Majadas Espinosa
01:17:49 (Tr: 1:16:38)
Isma Fg
01:18:30 (Tr: 1:16:39)
i
Manel Bienvenido Bandelló
01:17:43 (Tr: 1:16:44)
Eduardo Franco Ligero
01:18:17 (Tr: 1:16:49)
Angel Honrado
01:17:06 (Tr: 1:16:50) |
|||||||
295 | 33 | 5515 |
i
|
Laura Majadas Espinosa | 1:17:49 (tr 1:16:38 ) | ||
Real t.: 01:16:38 Official t.: 01:17:49 Real start: 09:03:18 Finish hour: 10:19:55 Cat:F Category place: 34 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:07 min/km Club: k2_8: 0:14:47 Hour k2_8 : 09:18:04 Place k2_8 : 415 - k5: 0:26:58 Hour k5 : 09:30:15 Place k5 : 434 Y 19 places k8_1: 0:42:45 Hour k8_1 : 09:46:02 Place k8_1 : 369 X 65 places k10: 0:52:31 Hour k10 : 09:55:48 Place k10 : 366 X 3 places Finish line: 1:16:38 Finish hour: 10:19:55 Finish place : 295 X 71 places
Split Times
302170
1:20:07
01:17:49
1:15:32
Rosa Lizandra Crespi
01:16:08 (Tr: 1:15:23)
Antonio Perez Cordero
01:17:11 (Tr: 1:15:26)
i
Alex Andres Rius
01:18:21 (Tr: 1:15:27)
Lorenzo Martin Martin
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
Esperanza Zuriguel Perez
01:16:31 (Tr: 1:15:27)
i
Genís Fernández Martínez
01:16:14 (Tr: 1:15:41)
Sonia Gordo Fuentes
01:17:22 (Tr: 1:15:47)
Toni Cabrera Gallego
01:15:53 (Tr: 1:15:48)
Jordi Gordo Fuentes
01:17:23 (Tr: 1:15:49)
Raul Morilla Gimenez
01:16:25 (Tr: 1:15:49)
Antonio Recio Casado
01:16:18 (Tr: 1:15:52)
i
Pere Blanco Palomares
01:17:12 (Tr: 1:15:57)
i
Ramon Plana Ferres
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Ignacio Nef
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Christian Alonso Martín
01:16:16 (Tr: 1:16:02)
Xoan Borrajo
01:17:15 (Tr: 1:16:05)
Carles Palobart Martinez
01:17:47 (Tr: 1:16:05)
Mª jose Cote Benitez
01:16:43 (Tr: 1:16:19)
i
Jaime Sigüenza Sanchez
01:19:21 (Tr: 1:16:21)
Xavier Amengual Real
01:17:33 (Tr: 1:16:22)
Ewelina Buras
01:16:39 (Tr: 1:16:33)
Manuel Bonastre Thió
01:18:05 (Tr: 1:16:35)
Javier García Ocaña
01:18:59 (Tr: 1:16:35)
Miguelito Artero Godinez
01:17:46 (Tr: 1:16:38)
Isma Fg
01:18:30 (Tr: 1:16:39)
i
Manel Bienvenido Bandelló
01:17:43 (Tr: 1:16:44)
Lau Alcaide Perea
01:20:07 (Tr: 1:16:48)
Eduardo Franco Ligero
01:18:17 (Tr: 1:16:49)
Angel Honrado
01:17:06 (Tr: 1:16:50) |
|||||||
296 | 263 | 5204 | Isma Fg | 1:18:30 (tr 1:16:39 ) | |||
Real t.: 01:16:39 Official t.: 01:18:30 Real start: 09:03:58 Finish hour: 10:20:36 Cat:M Category place: 262 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:07 min/km Club: k2_8: 0:14:16 Hour k2_8 : 09:18:13 Place k2_8 : 336 - k5: 0:26:04 Hour k5 : 09:30:01 Place k5 : 353 Y 17 places k8_1: 0:41:59 Hour k8_1 : 09:45:57 Place k8_1 : 321 X 32 places k10: 0:51:49 Hour k10 : 09:55:47 Place k10 : 328 Y 7 places Finish line: 1:16:39 Finish hour: 10:20:36 Finish place : 296 X 32 places
Split Times
4400
1:18:32
01:18:30
1:18:28
|
|||||||
297 | 264 | 6065 |
i
|
Manel Bienvenido Bandelló | 1:17:43 (tr 1:16:44 ) | ||
Real t.: 01:16:44 Official t.: 01:17:43 Real start: 09:03:05 Finish hour: 10:19:49 Cat:M Category place: 263 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:07 min/km Club: k2_8: 0:13:42 Hour k2_8 : 09:16:46 Place k2_8 : 251 - k5: 0:24:39 Hour k5 : 09:27:44 Place k5 : 239 X 12 places k8_1: 0:40:15 Hour k8_1 : 09:43:19 Place k8_1 : 241 Y 2 places k10: 0:50:10 Hour k10 : 09:53:15 Place k10 : 274 Y 33 places Finish line: 1:16:44 Finish hour: 10:19:49 Finish place : 297 Y 23 places
Split Times
4400
1:17:45
01:17:43
1:17:41
|
|||||||
298 | 34 | 5241 | Lau Alcaide Perea | 1:20:07 (tr 1:16:48 ) | |||
Real t.: 01:16:48 Official t.: 01:20:07 Real start: 09:05:25 Finish hour: 10:22:13 Cat:F Category place: 35 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:08 min/km Club: running vigia k2_8: 0:14:28 Hour k2_8 : 09:19:53 Place k2_8 : 362 - k5: 0:26:18 Hour k5 : 09:31:43 Place k5 : 369 Y 7 places k8_1: 0:42:10 Hour k8_1 : 09:47:35 Place k8_1 : 333 X 36 places k10: 0:51:48 Hour k10 : 09:57:13 Place k10 : 327 X 6 places Finish line: 1:16:48 Finish hour: 10:22:13 Finish place : 298 X 29 places
Split Times
302170
1:22:24
01:20:07
1:17:49
i
Alex Andres Rius
01:18:21 (Tr: 1:15:27)
i
Ramon Plana Ferres
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
Ignacio Nef
01:18:33 (Tr: 1:16:01)
i
Jaime Sigüenza Sanchez
01:19:21 (Tr: 1:16:21)
Manuel Bonastre Thió
01:18:05 (Tr: 1:16:35)
Javier García Ocaña
01:18:59 (Tr: 1:16:35)
i
Laura Majadas Espinosa
01:17:49 (Tr: 1:16:38)
Isma Fg
01:18:30 (Tr: 1:16:39)
Eduardo Franco Ligero
01:18:17 (Tr: 1:16:49) |
|||||||
299 | 265 | 1539 | Eduardo Franco Ligero | 1:18:17 (tr 1:16:49 ) | |||
Real t.: 01:16:49 Official t.: 01:18:17 Real start: 09:03:35 Finish hour: 10:20:23 Cat:M Category place: 264 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: corredors.cat k2_8: 0:14:39 Hour k2_8 : 09:18:13 Place k2_8 : 388 - k5: 0:26:32 Hour k5 : 09:30:06 Place k5 : 392 Y 4 places k8_1: 0:42:46 Hour k8_1 : 09:46:20 Place k8_1 : 372 X 20 places k10: 0:52:33 Hour k10 : 09:56:07 Place k10 : 369 X 3 places Finish line: 1:16:49 Finish hour: 10:20:23 Finish place : 299 X 70 places
Split Times
4400
1:18:19
01:18:17
1:18:15
|
|||||||
300 | 266 | 5212 | Angel Honrado | 1:17:06 (tr 1:16:50 ) | |||
Real t.: 01:16:50 Official t.: 01:17:06 Real start: 09:02:22 Finish hour: 10:19:12 Cat:M Category place: 265 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: k2_8: 0:13:16 Hour k2_8 : 09:15:37 Place k2_8 : 203 - k5: 0:24:33 Hour k5 : 09:26:54 Place k5 : 227 Y 24 places k8_1: 0:40:46 Hour k8_1 : 09:43:08 Place k8_1 : 274 Y 47 places k10: 0:50:43 Hour k10 : 09:53:05 Place k10 : 294 Y 20 places Finish line: 1:16:50 Finish hour: 10:19:12 Finish place : 300 Y 6 places
Split Times
4400
1:17:08
01:17:06
1:17:04
|
|||||||