L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
301 | 267 | 5740 | Txabi Albert | 1:16:58 (tr 1:16:51 ) | |||
Real t.: 01:16:51 Official t.: 01:16:58 Real start: 09:02:13 Finish hour: 10:19:04 Cat:M Category place: 266 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: tribanda runners k2_8: 0:13:51 Hour k2_8 : 09:16:04 Place k2_8 : 279 - k5: 0:25:06 Hour k5 : 09:27:19 Place k5 : 269 X 10 places k8_1: 0:41:17 Hour k8_1 : 09:43:30 Place k8_1 : 298 Y 29 places k10: 0:51:06 Hour k10 : 09:53:19 Place k10 : 303 Y 5 places Finish line: 1:16:51 Finish hour: 10:19:04 Finish place : 301 X 2 places
Split Times
261580
1:18:57
01:16:58
1:14:59
Lluís Peña García
01:18:11 (Tr: 1:16:52)
i
David Rodríguez Manzano
01:18:39 (Tr: 1:16:53)
Jose luis Olive Lopez
01:18:12 (Tr: 1:16:57)
i
Luis carmel0 Llaquet Altemir
01:18:43 (Tr: 1:17:02)
Iñaki Goitia Garay
01:18:57 (Tr: 1:17:04)
i
Alex Astudillo Casals
01:18:25 (Tr: 1:17:06)
David Baleta Valero
01:17:52 (Tr: 1:17:13)
José maría Collado Morillas
01:18:14 (Tr: 1:17:14)
Caoimhin Logue
01:18:02 (Tr: 1:17:15)
Guillem Blanché Ortiz
01:17:50 (Tr: 1:17:19)
Marc Cobos Hernandez
01:17:53 (Tr: 1:17:23)
i
Jesus Lopez Vilagran
01:18:15 (Tr: 1:17:24)
i
Adrià Oliver Casamajó
01:18:17 (Tr: 1:17:29)
Dani Sanchez Gomez
01:17:50 (Tr: 1:17:35)
i
Anna Ymbern Jimenez
01:18:49 (Tr: 1:17:46) |
|||||||
302 | 268 | 5201 | Lluís Peña García | 1:18:11 (tr 1:16:52 ) | |||
Real t.: 01:16:52 Official t.: 01:18:11 Real start: 09:03:26 Finish hour: 10:20:17 Cat:M Category place: 267 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: runners estem de tornada k2_8: 0:13:51 Hour k2_8 : 09:17:16 Place k2_8 : 273 - k5: 0:25:09 Hour k5 : 09:28:34 Place k5 : 279 Y 6 places k8_1: 0:40:51 Hour k8_1 : 09:44:16 Place k8_1 : 280 Y 1 place k10: 0:50:20 Hour k10 : 09:53:45 Place k10 : 278 X 2 places Finish line: 1:16:52 Finish hour: 10:20:17 Finish place : 302 Y 24 places
Split Times
161370
1:19:24
01:18:11
1:16:58
Txabi Albert
01:16:58 (Tr: 1:16:51)
i
David Rodríguez Manzano
01:18:39 (Tr: 1:16:53)
Jose luis Olive Lopez
01:18:12 (Tr: 1:16:57)
i
Aleksandr Vishnevskii
01:19:21 (Tr: 1:17:00)
i
Luis carmel0 Llaquet Altemir
01:18:43 (Tr: 1:17:02)
Iñaki Goitia Garay
01:18:57 (Tr: 1:17:04)
i
Alex Astudillo Casals
01:18:25 (Tr: 1:17:06)
Jonatan Lopez Gonzalo
01:19:20 (Tr: 1:17:09)
David Baleta Valero
01:17:52 (Tr: 1:17:13)
José maría Collado Morillas
01:18:14 (Tr: 1:17:14)
Caoimhin Logue
01:18:02 (Tr: 1:17:15)
Lluís Gómez Gelabert
01:18:57 (Tr: 1:17:15)
Guillem Blanché Ortiz
01:17:50 (Tr: 1:17:19)
i
Ismael Chiguer Escorsell
01:19:05 (Tr: 1:17:21)
Marc Cobos Hernandez
01:17:53 (Tr: 1:17:23)
i
Jesus Lopez Vilagran
01:18:15 (Tr: 1:17:24)
Claudio Fernandez Royo
01:19:18 (Tr: 1:17:26)
i
Adrià Oliver Casamajó
01:18:17 (Tr: 1:17:29)
Dani Sanchez Gomez
01:17:50 (Tr: 1:17:35)
i
Anna Ymbern Jimenez
01:18:49 (Tr: 1:17:46) |
|||||||
303 | 269 | 709 |
i
|
David Rodríguez Manzano | 1:18:39 (tr 1:16:53 ) | ||
Real t.: 01:16:53 Official t.: 01:18:39 Real start: 09:03:52 Finish hour: 10:20:45 Cat:M Category place: 268 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: k2_8: 0:14:14 Hour k2_8 : 09:18:05 Place k2_8 : 332 - k5: 0:25:44 Hour k5 : 09:29:36 Place k5 : 323 X 9 places k8_1: 0:41:42 Hour k8_1 : 09:45:34 Place k8_1 : 316 X 7 places k10: 0:51:15 Hour k10 : 09:55:07 Place k10 : 307 X 9 places Finish line: 1:16:53 Finish hour: 10:20:45 Finish place : 303 X 4 places
Split Times
222087
1:20:20
01:18:39
1:16:58
Txabi Albert
01:16:58 (Tr: 1:16:51)
Lluís Peña García
01:18:11 (Tr: 1:16:52)
Jose luis Olive Lopez
01:18:12 (Tr: 1:16:57)
i
Aleksandr Vishnevskii
01:19:21 (Tr: 1:17:00)
i
Luis carmel0 Llaquet Altemir
01:18:43 (Tr: 1:17:02)
Iñaki Goitia Garay
01:18:57 (Tr: 1:17:04)
i
Alex Astudillo Casals
01:18:25 (Tr: 1:17:06)
Jonatan Lopez Gonzalo
01:19:20 (Tr: 1:17:09)
David Baleta Valero
01:17:52 (Tr: 1:17:13)
José maría Collado Morillas
01:18:14 (Tr: 1:17:14)
Caoimhin Logue
01:18:02 (Tr: 1:17:15)
Lluís Gómez Gelabert
01:18:57 (Tr: 1:17:15)
Guillem Blanché Ortiz
01:17:50 (Tr: 1:17:19)
Oscar González Moreno
01:19:54 (Tr: 1:17:20)
i
Ismael Chiguer Escorsell
01:19:05 (Tr: 1:17:21)
Marc Cobos Hernandez
01:17:53 (Tr: 1:17:23)
i
Jesus Lopez Vilagran
01:18:15 (Tr: 1:17:24)
Claudio Fernandez Royo
01:19:18 (Tr: 1:17:26)
i
Adrià Oliver Casamajó
01:18:17 (Tr: 1:17:29)
Dani Sanchez Gomez
01:17:50 (Tr: 1:17:35)
i
Carles Rovira
01:19:24 (Tr: 1:17:35)
Francisco Durán Pavón
01:19:50 (Tr: 1:17:45)
Marc Parera
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
Roberto Cid
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
i
Anna Ymbern Jimenez
01:18:49 (Tr: 1:17:46)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
01:19:40 (Tr: 1:17:48)
i
Vanessa Pedró Salvador
01:19:42 (Tr: 1:17:53) |
|||||||
304 | 270 | 5077 | Jose luis Olive Lopez | 1:18:12 (tr 1:16:57 ) | |||
Real t.: 01:16:57 Official t.: 01:18:12 Real start: 09:03:21 Finish hour: 10:20:18 Cat:M Category place: 269 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: c. e. mediterrani k2_8: 0:14:17 Hour k2_8 : 09:17:38 Place k2_8 : 340 - k5: 0:25:48 Hour k5 : 09:29:08 Place k5 : 327 X 13 places k8_1: 0:41:43 Hour k8_1 : 09:45:03 Place k8_1 : 317 X 10 places k10: 0:51:14 Hour k10 : 09:54:34 Place k10 : 305 X 12 places Finish line: 1:16:57 Finish hour: 10:20:18 Finish place : 304 X 1 place
Split Times
162687
1:19:26
01:18:12
1:16:58
Txabi Albert
01:16:58 (Tr: 1:16:51)
Lluís Peña García
01:18:11 (Tr: 1:16:52)
i
David Rodríguez Manzano
01:18:39 (Tr: 1:16:53)
i
Aleksandr Vishnevskii
01:19:21 (Tr: 1:17:00)
i
Luis carmel0 Llaquet Altemir
01:18:43 (Tr: 1:17:02)
Iñaki Goitia Garay
01:18:57 (Tr: 1:17:04)
i
Alex Astudillo Casals
01:18:25 (Tr: 1:17:06)
Jonatan Lopez Gonzalo
01:19:20 (Tr: 1:17:09)
David Baleta Valero
01:17:52 (Tr: 1:17:13)
José maría Collado Morillas
01:18:14 (Tr: 1:17:14)
Caoimhin Logue
01:18:02 (Tr: 1:17:15)
Lluís Gómez Gelabert
01:18:57 (Tr: 1:17:15)
Guillem Blanché Ortiz
01:17:50 (Tr: 1:17:19)
i
Ismael Chiguer Escorsell
01:19:05 (Tr: 1:17:21)
Marc Cobos Hernandez
01:17:53 (Tr: 1:17:23)
i
Jesus Lopez Vilagran
01:18:15 (Tr: 1:17:24)
Claudio Fernandez Royo
01:19:18 (Tr: 1:17:26)
i
Adrià Oliver Casamajó
01:18:17 (Tr: 1:17:29)
Dani Sanchez Gomez
01:17:50 (Tr: 1:17:35)
i
Carles Rovira
01:19:24 (Tr: 1:17:35)
i
Anna Ymbern Jimenez
01:18:49 (Tr: 1:17:46) |
|||||||
305 | 271 | 6062 |
i
|
Aleksandr Vishnevskii | 1:19:21 (tr 1:17:00 ) | ||
Real t.: 01:17:00 Official t.: 01:19:21 Real start: 09:04:27 Finish hour: 10:21:27 Cat:M Category place: 270 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: spartak moscú k2_8: 0:14:52 Hour k2_8 : 09:19:18 Place k2_8 : 430 - k5: 0:26:58 Hour k5 : 09:31:24 Place k5 : 433 Y 3 places k8_1: 0:43:20 Hour k8_1 : 09:47:47 Place k8_1 : 406 X 27 places k10: 0:53:24 Hour k10 : 09:57:50 Place k10 : 412 Y 6 places Finish line: 1:17:00 Finish hour: 10:21:27 Finish place : 305 X 107 places
Split Times
153560
1:20:31
01:19:21
1:18:11
Lluís Peña García
01:18:11 (Tr: 1:16:52)
i
David Rodríguez Manzano
01:18:39 (Tr: 1:16:53)
Jose luis Olive Lopez
01:18:12 (Tr: 1:16:57)
i
Luis carmel0 Llaquet Altemir
01:18:43 (Tr: 1:17:02)
Iñaki Goitia Garay
01:18:57 (Tr: 1:17:04)
i
Alex Astudillo Casals
01:18:25 (Tr: 1:17:06)
Jonatan Lopez Gonzalo
01:19:20 (Tr: 1:17:09)
José maría Collado Morillas
01:18:14 (Tr: 1:17:14)
Lluís Gómez Gelabert
01:18:57 (Tr: 1:17:15)
Oscar González Moreno
01:19:54 (Tr: 1:17:20)
i
Ismael Chiguer Escorsell
01:19:05 (Tr: 1:17:21)
i
Jesus Lopez Vilagran
01:18:15 (Tr: 1:17:24)
Claudio Fernandez Royo
01:19:18 (Tr: 1:17:26)
i
Adrià Oliver Casamajó
01:18:17 (Tr: 1:17:29)
i
Carles Rovira
01:19:24 (Tr: 1:17:35)
Francisco Durán Pavón
01:19:50 (Tr: 1:17:45)
Marc Parera
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
Roberto Cid
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
i
Anna Ymbern Jimenez
01:18:49 (Tr: 1:17:46)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
01:19:40 (Tr: 1:17:48)
i
Vanessa Pedró Salvador
01:19:42 (Tr: 1:17:53) |
|||||||
306 | 272 | 5192 |
i
|
Luis carmel0 Llaquet Altemir | 1:18:43 (tr 1:17:02 ) | ||
Real t.: 01:17:02 Official t.: 01:18:43 Real start: 09:03:47 Finish hour: 10:20:49 Cat:M Category place: 271 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:09 min/km Club: grup maratonia mataro k2_8: 0:13:51 Hour k2_8 : 09:17:37 Place k2_8 : 274 - k5: 0:25:23 Hour k5 : 09:29:09 Place k5 : 304 Y 30 places k8_1: 0:41:20 Hour k8_1 : 09:45:07 Place k8_1 : 300 X 4 places k10: 0:51:00 Hour k10 : 09:54:46 Place k10 : 301 Y 1 place Finish line: 1:17:02 Finish hour: 10:20:49 Finish place : 306 Y 5 places
Split Times
82832
1:19:20
01:18:43
1:18:05
Lluís Peña García
01:18:11 (Tr: 1:16:52)
i
David Rodríguez Manzano
01:18:39 (Tr: 1:16:53)
Jose luis Olive Lopez
01:18:12 (Tr: 1:16:57)
Iñaki Goitia Garay
01:18:57 (Tr: 1:17:04)
i
Alex Astudillo Casals
01:18:25 (Tr: 1:17:06)
Jonatan Lopez Gonzalo
01:19:20 (Tr: 1:17:09)
José maría Collado Morillas
01:18:14 (Tr: 1:17:14)
Lluís Gómez Gelabert
01:18:57 (Tr: 1:17:15)
i
Ismael Chiguer Escorsell
01:19:05 (Tr: 1:17:21)
i
Jesus Lopez Vilagran
01:18:15 (Tr: 1:17:24)
Claudio Fernandez Royo
01:19:18 (Tr: 1:17:26)
i
Adrià Oliver Casamajó
01:18:17 (Tr: 1:17:29)
i
Anna Ymbern Jimenez
01:18:49 (Tr: 1:17:46) |
|||||||
307 | 273 | 5728 | Iñaki Goitia Garay | 1:18:57 (tr 1:17:04 ) | |||
Real t.: 01:17:04 Official t.: 01:18:57 Real start: 09:03:59 Finish hour: 10:21:03 Cat:M Category place: 272 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:09 min/km Club: k2_8: 0:14:26 Hour k2_8 : 09:18:25 Place k2_8 : 359 - k5: 0:25:58 Hour k5 : 09:29:56 Place k5 : 347 X 12 places k8_1: 0:41:55 Hour k8_1 : 09:45:53 Place k8_1 : 320 X 27 places k10: 0:51:30 Hour k10 : 09:55:29 Place k10 : 316 X 4 places Finish line: 1:17:04 Finish hour: 10:21:03 Finish place : 307 X 9 places
Split Times
98892
1:19:42
01:18:57
1:18:12
i
David Rodríguez Manzano
01:18:39 (Tr: 1:16:53)
Jose luis Olive Lopez
01:18:12 (Tr: 1:16:57)
i
Aleksandr Vishnevskii
01:19:21 (Tr: 1:17:00)
i
Luis carmel0 Llaquet Altemir
01:18:43 (Tr: 1:17:02)
i
Alex Astudillo Casals
01:18:25 (Tr: 1:17:06)
Jonatan Lopez Gonzalo
01:19:20 (Tr: 1:17:09)
José maría Collado Morillas
01:18:14 (Tr: 1:17:14)
Lluís Gómez Gelabert
01:18:57 (Tr: 1:17:15)
i
Ismael Chiguer Escorsell
01:19:05 (Tr: 1:17:21)
i
Jesus Lopez Vilagran
01:18:15 (Tr: 1:17:24)
Claudio Fernandez Royo
01:19:18 (Tr: 1:17:26)
i
Adrià Oliver Casamajó
01:18:17 (Tr: 1:17:29)
i
Carles Rovira
01:19:24 (Tr: 1:17:35)
Marc Parera
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
Roberto Cid
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
i
Anna Ymbern Jimenez
01:18:49 (Tr: 1:17:46)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
01:19:40 (Tr: 1:17:48) |
|||||||
308 | 274 | 1192 |
i
|
Alex Astudillo Casals | 1:18:25 (tr 1:17:06 ) | ||
Real t.: 01:17:06 Official t.: 01:18:25 Real start: 09:03:25 Finish hour: 10:20:31 Cat:M Category place: 273 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:09 min/km Club: k2_8: 0:14:29 Hour k2_8 : 09:17:54 Place k2_8 : 366 - k5: 0:26:11 Hour k5 : 09:29:36 Place k5 : 361 X 5 places k8_1: 0:42:30 Hour k8_1 : 09:45:55 Place k8_1 : 354 X 7 places k10: 0:52:20 Hour k10 : 09:55:45 Place k10 : 351 X 3 places Finish line: 1:17:06 Finish hour: 10:20:31 Finish place : 308 X 43 places
Split Times
4400
1:18:27
01:18:25
1:18:23
|
|||||||
309 | 275 | 5202 | Jonatan Lopez Gonzalo | 1:19:20 (tr 1:17:09 ) | |||
Real t.: 01:17:09 Official t.: 01:19:20 Real start: 09:04:18 Finish hour: 10:21:26 Cat:M Category place: 274 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:09 min/km Club: marie brizard k2_8: 0:14:01 Hour k2_8 : 09:18:19 Place k2_8 : 307 - k5: 0:25:14 Hour k5 : 09:29:31 Place k5 : 292 X 15 places k8_1: 0:41:25 Hour k8_1 : 09:45:42 Place k8_1 : 303 Y 11 places k10: 0:51:25 Hour k10 : 09:55:42 Place k10 : 311 Y 8 places Finish line: 1:17:09 Finish hour: 10:21:26 Finish place : 309 X 2 places
Split Times
82832
1:19:58
01:19:20
1:18:43
i
Aleksandr Vishnevskii
01:19:21 (Tr: 1:17:00)
i
Luis carmel0 Llaquet Altemir
01:18:43 (Tr: 1:17:02)
Iñaki Goitia Garay
01:18:57 (Tr: 1:17:04)
Lluís Gómez Gelabert
01:18:57 (Tr: 1:17:15)
Oscar González Moreno
01:19:54 (Tr: 1:17:20)
i
Ismael Chiguer Escorsell
01:19:05 (Tr: 1:17:21)
Claudio Fernandez Royo
01:19:18 (Tr: 1:17:26)
i
Carles Rovira
01:19:24 (Tr: 1:17:35)
Francisco Durán Pavón
01:19:50 (Tr: 1:17:45)
Marc Parera
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
Roberto Cid
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
i
Anna Ymbern Jimenez
01:18:49 (Tr: 1:17:46)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
01:19:40 (Tr: 1:17:48)
i
Vanessa Pedró Salvador
01:19:42 (Tr: 1:17:53) |
|||||||
310 | 276 | 5181 | David Baleta Valero | 1:17:52 (tr 1:17:13 ) | |||
Real t.: 01:17:13 Official t.: 01:17:52 Real start: 09:02:45 Finish hour: 10:19:58 Cat:M Category place: 275 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:09 min/km Club: c.m. sigueme k2_8: 0:13:58 Hour k2_8 : 09:16:43 Place k2_8 : 301 - k5: 0:25:23 Hour k5 : 09:28:08 Place k5 : 305 Y 4 places k8_1: 0:41:17 Hour k8_1 : 09:44:02 Place k8_1 : 299 X 6 places k10: 0:50:54 Hour k10 : 09:53:39 Place k10 : 298 X 1 place Finish line: 1:17:13 Finish hour: 10:19:58 Finish place : 310 Y 12 places
Split Times
142007
1:18:57
01:17:52
1:16:48
Txabi Albert
01:16:58 (Tr: 1:16:51)
Lluís Peña García
01:18:11 (Tr: 1:16:52)
i
David Rodríguez Manzano
01:18:39 (Tr: 1:16:53)
Jose luis Olive Lopez
01:18:12 (Tr: 1:16:57)
i
Luis carmel0 Llaquet Altemir
01:18:43 (Tr: 1:17:02)
Iñaki Goitia Garay
01:18:57 (Tr: 1:17:04)
i
Alex Astudillo Casals
01:18:25 (Tr: 1:17:06)
José maría Collado Morillas
01:18:14 (Tr: 1:17:14)
Caoimhin Logue
01:18:02 (Tr: 1:17:15)
Lluís Gómez Gelabert
01:18:57 (Tr: 1:17:15)
Guillem Blanché Ortiz
01:17:50 (Tr: 1:17:19)
Marc Cobos Hernandez
01:17:53 (Tr: 1:17:23)
i
Jesus Lopez Vilagran
01:18:15 (Tr: 1:17:24)
i
Adrià Oliver Casamajó
01:18:17 (Tr: 1:17:29)
Dani Sanchez Gomez
01:17:50 (Tr: 1:17:35)
i
Anna Ymbern Jimenez
01:18:49 (Tr: 1:17:46) |
|||||||
311 | 277 | 5157 | José maría Collado Morillas | 1:18:14 (tr 1:17:14 ) | |||
Real t.: 01:17:14 Official t.: 01:18:14 Real start: 09:03:07 Finish hour: 10:20:20 Cat:M Category place: 276 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:09 min/km Club: k2_8: 0:13:49 Hour k2_8 : 09:16:55 Place k2_8 : 266 - k5: 0:25:08 Hour k5 : 09:28:15 Place k5 : 277 Y 11 places k8_1: 0:41:00 Hour k8_1 : 09:44:06 Place k8_1 : 287 Y 10 places k10: 0:50:58 Hour k10 : 09:54:04 Place k10 : 300 Y 13 places Finish line: 1:17:14 Finish hour: 10:20:20 Finish place : 311 Y 11 places
Split Times
4400
1:18:16
01:18:14
1:18:12
i
Jesus Lopez Vilagran
01:18:15 (Tr: 1:17:24) |
|||||||
312 | 278 | 5239 | Caoimhin Logue | 1:18:02 (tr 1:17:15 ) | |||
Real t.: 01:17:15 Official t.: 01:18:02 Real start: 09:02:54 Finish hour: 10:20:08 Cat:M Category place: 277 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:09 min/km Club: k2_8: 0:14:17 Hour k2_8 : 09:17:10 Place k2_8 : 338 - k5: 0:26:01 Hour k5 : 09:28:54 Place k5 : 349 Y 11 places k8_1: 0:42:16 Hour k8_1 : 09:45:09 Place k8_1 : 338 X 11 places k10: 0:52:06 Hour k10 : 09:54:59 Place k10 : 339 Y 1 place Finish line: 1:17:15 Finish hour: 10:20:08 Finish place : 312 X 27 places
Split Times
245962
1:19:54
01:18:02
1:16:10
Txabi Albert
01:16:58 (Tr: 1:16:51)
Lluís Peña García
01:18:11 (Tr: 1:16:52)
i
David Rodríguez Manzano
01:18:39 (Tr: 1:16:53)
Jose luis Olive Lopez
01:18:12 (Tr: 1:16:57)
i
Aleksandr Vishnevskii
01:19:21 (Tr: 1:17:00)
i
Luis carmel0 Llaquet Altemir
01:18:43 (Tr: 1:17:02)
Iñaki Goitia Garay
01:18:57 (Tr: 1:17:04)
i
Alex Astudillo Casals
01:18:25 (Tr: 1:17:06)
Jonatan Lopez Gonzalo
01:19:20 (Tr: 1:17:09)
David Baleta Valero
01:17:52 (Tr: 1:17:13)
José maría Collado Morillas
01:18:14 (Tr: 1:17:14)
Lluís Gómez Gelabert
01:18:57 (Tr: 1:17:15)
Guillem Blanché Ortiz
01:17:50 (Tr: 1:17:19)
Oscar González Moreno
01:19:54 (Tr: 1:17:20)
i
Ismael Chiguer Escorsell
01:19:05 (Tr: 1:17:21)
Marc Cobos Hernandez
01:17:53 (Tr: 1:17:23)
i
Jesus Lopez Vilagran
01:18:15 (Tr: 1:17:24)
Claudio Fernandez Royo
01:19:18 (Tr: 1:17:26)
i
Adrià Oliver Casamajó
01:18:17 (Tr: 1:17:29)
Dani Sanchez Gomez
01:17:50 (Tr: 1:17:35)
i
Carles Rovira
01:19:24 (Tr: 1:17:35)
Francisco Durán Pavón
01:19:50 (Tr: 1:17:45)
Marc Parera
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
Roberto Cid
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
i
Anna Ymbern Jimenez
01:18:49 (Tr: 1:17:46)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
01:19:40 (Tr: 1:17:48)
i
Vanessa Pedró Salvador
01:19:42 (Tr: 1:17:53) |
|||||||
313 | 279 | 5476 | Lluís Gómez Gelabert | 1:18:57 (tr 1:17:15 ) | |||
Real t.: 01:17:15 Official t.: 01:18:57 Real start: 09:03:48 Finish hour: 10:21:03 Cat:M Category place: 278 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:09 min/km Club: k2_8: 0:14:13 Hour k2_8 : 09:18:00 Place k2_8 : 327 - k5: 0:25:58 Hour k5 : 09:29:45 Place k5 : 346 Y 19 places k8_1: 0:41:50 Hour k8_1 : 09:45:38 Place k8_1 : 318 X 28 places k10: 0:51:28 Hour k10 : 09:55:16 Place k10 : 313 X 5 places Finish line: 1:17:15 Finish hour: 10:21:03 Finish place : 313 Z
Split Times
142007
1:20:01
01:18:57
1:17:52
Lluís Peña García
01:18:11 (Tr: 1:16:52)
i
David Rodríguez Manzano
01:18:39 (Tr: 1:16:53)
Jose luis Olive Lopez
01:18:12 (Tr: 1:16:57)
i
Aleksandr Vishnevskii
01:19:21 (Tr: 1:17:00)
i
Luis carmel0 Llaquet Altemir
01:18:43 (Tr: 1:17:02)
Iñaki Goitia Garay
01:18:57 (Tr: 1:17:04)
i
Alex Astudillo Casals
01:18:25 (Tr: 1:17:06)
Jonatan Lopez Gonzalo
01:19:20 (Tr: 1:17:09)
David Baleta Valero
01:17:52 (Tr: 1:17:13)
José maría Collado Morillas
01:18:14 (Tr: 1:17:14)
Caoimhin Logue
01:18:02 (Tr: 1:17:15)
Oscar González Moreno
01:19:54 (Tr: 1:17:20)
i
Ismael Chiguer Escorsell
01:19:05 (Tr: 1:17:21)
Marc Cobos Hernandez
01:17:53 (Tr: 1:17:23)
i
Jesus Lopez Vilagran
01:18:15 (Tr: 1:17:24)
Claudio Fernandez Royo
01:19:18 (Tr: 1:17:26)
i
Adrià Oliver Casamajó
01:18:17 (Tr: 1:17:29)
i
Carles Rovira
01:19:24 (Tr: 1:17:35)
Francisco Durán Pavón
01:19:50 (Tr: 1:17:45)
Marc Parera
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
Roberto Cid
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
i
Anna Ymbern Jimenez
01:18:49 (Tr: 1:17:46)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
01:19:40 (Tr: 1:17:48)
i
Vanessa Pedró Salvador
01:19:42 (Tr: 1:17:53) |
|||||||
314 | 280 | 5231 | Guillem Blanché Ortiz | 1:17:50 (tr 1:17:19 ) | |||
Real t.: 01:17:19 Official t.: 01:17:50 Real start: 09:02:37 Finish hour: 10:19:56 Cat:M Category place: 279 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: k2_8: 0:14:33 Hour k2_8 : 09:17:09 Place k2_8 : 370 - k5: 0:26:18 Hour k5 : 09:28:55 Place k5 : 372 Y 2 places k8_1: 0:42:17 Hour k8_1 : 09:44:53 Place k8_1 : 342 X 30 places k10: 0:51:53 Hour k10 : 09:54:29 Place k10 : 332 X 10 places Finish line: 1:17:19 Finish hour: 10:19:56 Finish place : 314 X 18 places
Split Times
6600
1:17:53
01:17:50
1:17:47
David Baleta Valero
01:17:52 (Tr: 1:17:13)
Marc Cobos Hernandez
01:17:53 (Tr: 1:17:23) |
|||||||
315 | 281 | 5184 | Oscar González Moreno | 1:19:54 (tr 1:17:20 ) | |||
Real t.: 01:17:20 Official t.: 01:19:54 Real start: 09:04:41 Finish hour: 10:22:00 Cat:M Category place: 280 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: k2_8: 0:13:41 Hour k2_8 : 09:18:21 Place k2_8 : 248 - k5: 0:24:44 Hour k5 : 09:29:24 Place k5 : 243 X 5 places k8_1: 0:40:35 Hour k8_1 : 09:45:15 Place k8_1 : 259 Y 16 places k10: 0:50:24 Hour k10 : 09:55:04 Place k10 : 284 Y 25 places Finish line: 1:17:20 Finish hour: 10:22:00 Finish place : 315 Y 31 places
Split Times
245962
1:21:46
01:19:54
1:18:02
Lluís Peña García
01:18:11 (Tr: 1:16:52)
i
David Rodríguez Manzano
01:18:39 (Tr: 1:16:53)
Jose luis Olive Lopez
01:18:12 (Tr: 1:16:57)
i
Aleksandr Vishnevskii
01:19:21 (Tr: 1:17:00)
i
Luis carmel0 Llaquet Altemir
01:18:43 (Tr: 1:17:02)
Iñaki Goitia Garay
01:18:57 (Tr: 1:17:04)
i
Alex Astudillo Casals
01:18:25 (Tr: 1:17:06)
Jonatan Lopez Gonzalo
01:19:20 (Tr: 1:17:09)
José maría Collado Morillas
01:18:14 (Tr: 1:17:14)
Caoimhin Logue
01:18:02 (Tr: 1:17:15)
Lluís Gómez Gelabert
01:18:57 (Tr: 1:17:15)
i
Ismael Chiguer Escorsell
01:19:05 (Tr: 1:17:21)
i
Jesus Lopez Vilagran
01:18:15 (Tr: 1:17:24)
Claudio Fernandez Royo
01:19:18 (Tr: 1:17:26)
i
Adrià Oliver Casamajó
01:18:17 (Tr: 1:17:29)
i
Carles Rovira
01:19:24 (Tr: 1:17:35)
Francisco Durán Pavón
01:19:50 (Tr: 1:17:45)
Marc Parera
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
Roberto Cid
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
i
Anna Ymbern Jimenez
01:18:49 (Tr: 1:17:46)
Sergio Tirado Ibañez
01:20:45 (Tr: 1:17:47)
Gabriel Tirado Ibañez
01:20:46 (Tr: 1:17:47)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
01:19:40 (Tr: 1:17:48)
i
Vanessa Pedró Salvador
01:19:42 (Tr: 1:17:53) |
|||||||
316 | 282 | 5142 |
i
|
Ismael Chiguer Escorsell | 1:19:05 (tr 1:17:21 ) | ||
Real t.: 01:17:21 Official t.: 01:19:05 Real start: 09:03:50 Finish hour: 10:21:11 Cat:M Category place: 281 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: k2_8: 0:14:11 Hour k2_8 : 09:18:01 Place k2_8 : 324 - k5: 0:25:20 Hour k5 : 09:29:10 Place k5 : 302 X 22 places k8_1: 0:41:06 Hour k8_1 : 09:44:56 Place k8_1 : 291 X 11 places k10: 0:50:48 Hour k10 : 09:54:37 Place k10 : 296 Y 5 places Finish line: 1:17:21 Finish hour: 10:21:11 Finish place : 316 Y 20 places
Split Times
27937
1:19:18
01:19:05
1:18:52
Iñaki Goitia Garay
01:18:57 (Tr: 1:17:04)
Lluís Gómez Gelabert
01:18:57 (Tr: 1:17:15)
Claudio Fernandez Royo
01:19:18 (Tr: 1:17:26) |
|||||||
317 | 283 | 5145 | Marc Cobos Hernandez | 1:17:53 (tr 1:17:23 ) | |||
Real t.: 01:17:23 Official t.: 01:17:53 Real start: 09:02:37 Finish hour: 10:19:59 Cat:M Category place: 282 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: k2_8: 0:14:32 Hour k2_8 : 09:17:09 Place k2_8 : 369 - k5: 0:26:18 Hour k5 : 09:28:54 Place k5 : 371 Y 2 places k8_1: 0:42:17 Hour k8_1 : 09:44:53 Place k8_1 : 343 X 28 places k10: 0:51:53 Hour k10 : 09:54:30 Place k10 : 333 X 10 places Finish line: 1:17:23 Finish hour: 10:19:59 Finish place : 317 X 16 places
Split Times
52357
1:18:17
01:17:53
1:17:29
Lluís Peña García
01:18:11 (Tr: 1:16:52)
Jose luis Olive Lopez
01:18:12 (Tr: 1:16:57)
David Baleta Valero
01:17:52 (Tr: 1:17:13)
José maría Collado Morillas
01:18:14 (Tr: 1:17:14)
Caoimhin Logue
01:18:02 (Tr: 1:17:15)
Guillem Blanché Ortiz
01:17:50 (Tr: 1:17:19)
i
Jesus Lopez Vilagran
01:18:15 (Tr: 1:17:24)
i
Adrià Oliver Casamajó
01:18:17 (Tr: 1:17:29)
Dani Sanchez Gomez
01:17:50 (Tr: 1:17:35) |
|||||||
318 | 284 | 5164 |
i
|
Jesus Lopez Vilagran | 1:18:15 (tr 1:17:24 ) | ||
Real t.: 01:17:24 Official t.: 01:18:15 Real start: 09:02:58 Finish hour: 10:20:21 Cat:M Category place: 283 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: k2_8: 0:13:39 Hour k2_8 : 09:16:36 Place k2_8 : 245 - k5: 0:24:57 Hour k5 : 09:27:54 Place k5 : 252 Y 7 places k8_1: 0:40:48 Hour k8_1 : 09:43:45 Place k8_1 : 276 Y 24 places k10: 0:50:32 Hour k10 : 09:53:29 Place k10 : 291 Y 15 places Finish line: 1:17:24 Finish hour: 10:20:21 Finish place : 318 Y 27 places
Split Times
4400
1:18:17
01:18:15
1:18:13
José maría Collado Morillas
01:18:14 (Tr: 1:17:14)
i
Adrià Oliver Casamajó
01:18:17 (Tr: 1:17:29) |
|||||||
319 | 285 | 1745 | Claudio Fernandez Royo | 1:19:18 (tr 1:17:26 ) | |||
Real t.: 01:17:26 Official t.: 01:19:18 Real start: 09:03:58 Finish hour: 10:21:24 Cat:M Category place: 284 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: k2_8: 0:14:38 Hour k2_8 : 09:18:36 Place k2_8 : 387 - k5: 0:26:27 Hour k5 : 09:30:24 Place k5 : 383 X 4 places k8_1: 0:42:38 Hour k8_1 : 09:46:36 Place k8_1 : 365 X 18 places k10: 0:52:22 Hour k10 : 09:56:20 Place k10 : 355 X 10 places Finish line: 1:17:26 Finish hour: 10:21:24 Finish place : 319 X 36 places
Split Times
27937
1:19:30
01:19:18
1:19:05
i
Aleksandr Vishnevskii
01:19:21 (Tr: 1:17:00)
Jonatan Lopez Gonzalo
01:19:20 (Tr: 1:17:09)
i
Ismael Chiguer Escorsell
01:19:05 (Tr: 1:17:21)
i
Carles Rovira
01:19:24 (Tr: 1:17:35) |
|||||||
320 | 286 | 5209 |
i
|
Adrià Oliver Casamajó | 1:18:17 (tr 1:17:29 ) | ||
Real t.: 01:17:29 Official t.: 01:18:17 Real start: 09:02:54 Finish hour: 10:20:23 Cat:M Category place: 285 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: k2_8: 0:13:52 Hour k2_8 : 09:16:46 Place k2_8 : 283 - k5: 0:25:34 Hour k5 : 09:28:28 Place k5 : 314 Y 31 places k8_1: 0:41:37 Hour k8_1 : 09:44:30 Place k8_1 : 309 X 5 places k10: 0:51:36 Hour k10 : 09:54:29 Place k10 : 318 Y 9 places Finish line: 1:17:29 Finish hour: 10:20:23 Finish place : 320 Y 2 places
Split Times
205812
1:19:50
01:18:17
1:16:43
Txabi Albert
01:16:58 (Tr: 1:16:51)
Lluís Peña García
01:18:11 (Tr: 1:16:52)
i
David Rodríguez Manzano
01:18:39 (Tr: 1:16:53)
Jose luis Olive Lopez
01:18:12 (Tr: 1:16:57)
i
Aleksandr Vishnevskii
01:19:21 (Tr: 1:17:00)
i
Luis carmel0 Llaquet Altemir
01:18:43 (Tr: 1:17:02)
Iñaki Goitia Garay
01:18:57 (Tr: 1:17:04)
i
Alex Astudillo Casals
01:18:25 (Tr: 1:17:06)
Jonatan Lopez Gonzalo
01:19:20 (Tr: 1:17:09)
David Baleta Valero
01:17:52 (Tr: 1:17:13)
José maría Collado Morillas
01:18:14 (Tr: 1:17:14)
Caoimhin Logue
01:18:02 (Tr: 1:17:15)
Lluís Gómez Gelabert
01:18:57 (Tr: 1:17:15)
Guillem Blanché Ortiz
01:17:50 (Tr: 1:17:19)
i
Ismael Chiguer Escorsell
01:19:05 (Tr: 1:17:21)
Marc Cobos Hernandez
01:17:53 (Tr: 1:17:23)
i
Jesus Lopez Vilagran
01:18:15 (Tr: 1:17:24)
Claudio Fernandez Royo
01:19:18 (Tr: 1:17:26)
Dani Sanchez Gomez
01:17:50 (Tr: 1:17:35)
i
Carles Rovira
01:19:24 (Tr: 1:17:35)
Francisco Durán Pavón
01:19:50 (Tr: 1:17:45)
Marc Parera
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
Roberto Cid
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
i
Anna Ymbern Jimenez
01:18:49 (Tr: 1:17:46)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
01:19:40 (Tr: 1:17:48)
i
Vanessa Pedró Salvador
01:19:42 (Tr: 1:17:53) |
|||||||
321 | 287 | 5188 | Dani Sanchez Gomez | 1:17:50 (tr 1:17:35 ) | |||
Real t.: 01:17:35 Official t.: 01:17:50 Real start: 09:02:22 Finish hour: 10:19:56 Cat:M Category place: 286 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:11 min/km Club: k2_8: 0:13:10 Hour k2_8 : 09:15:31 Place k2_8 : 189 - k5: 0:24:04 Hour k5 : 09:26:25 Place k5 : 191 Y 2 places k8_1: 0:39:59 Hour k8_1 : 09:42:21 Place k8_1 : 226 Y 35 places k10: 0:50:04 Hour k10 : 09:52:25 Place k10 : 270 Y 44 places Finish line: 1:17:35 Finish hour: 10:19:56 Finish place : 321 Y 51 places
Split Times
239580
1:19:39
01:17:50
1:16:01
Txabi Albert
01:16:58 (Tr: 1:16:51)
Lluís Peña García
01:18:11 (Tr: 1:16:52)
i
David Rodríguez Manzano
01:18:39 (Tr: 1:16:53)
Jose luis Olive Lopez
01:18:12 (Tr: 1:16:57)
i
Aleksandr Vishnevskii
01:19:21 (Tr: 1:17:00)
i
Luis carmel0 Llaquet Altemir
01:18:43 (Tr: 1:17:02)
Iñaki Goitia Garay
01:18:57 (Tr: 1:17:04)
i
Alex Astudillo Casals
01:18:25 (Tr: 1:17:06)
Jonatan Lopez Gonzalo
01:19:20 (Tr: 1:17:09)
David Baleta Valero
01:17:52 (Tr: 1:17:13)
José maría Collado Morillas
01:18:14 (Tr: 1:17:14)
Caoimhin Logue
01:18:02 (Tr: 1:17:15)
Lluís Gómez Gelabert
01:18:57 (Tr: 1:17:15)
i
Ismael Chiguer Escorsell
01:19:05 (Tr: 1:17:21)
Marc Cobos Hernandez
01:17:53 (Tr: 1:17:23)
i
Jesus Lopez Vilagran
01:18:15 (Tr: 1:17:24)
Claudio Fernandez Royo
01:19:18 (Tr: 1:17:26)
i
Adrià Oliver Casamajó
01:18:17 (Tr: 1:17:29)
i
Carles Rovira
01:19:24 (Tr: 1:17:35)
Marc Parera
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
Roberto Cid
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
i
Anna Ymbern Jimenez
01:18:49 (Tr: 1:17:46) |
|||||||
322 | 288 | 5619 |
i
|
Carles Rovira | 1:19:24 (tr 1:17:35 ) | ||
Real t.: 01:17:35 Official t.: 01:19:24 Real start: 09:03:56 Finish hour: 10:21:30 Cat:M Category place: 287 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:11 min/km Club: k2_8: 0:14:50 Hour k2_8 : 09:18:45 Place k2_8 : 424 - k5: 0:26:36 Hour k5 : 09:30:31 Place k5 : 399 X 25 places k8_1: 0:42:56 Hour k8_1 : 09:46:51 Place k8_1 : 386 X 13 places k10: 0:52:36 Hour k10 : 09:56:31 Place k10 : 373 X 13 places Finish line: 1:17:35 Finish hour: 10:21:30 Finish place : 322 X 51 places
Split Times
31350
1:19:39
01:19:24
1:19:10
i
Aleksandr Vishnevskii
01:19:21 (Tr: 1:17:00)
Jonatan Lopez Gonzalo
01:19:20 (Tr: 1:17:09)
Claudio Fernandez Royo
01:19:18 (Tr: 1:17:26)
Roberto Cid
01:19:39 (Tr: 1:17:46) |
|||||||
323 | 289 | 5736 | Francisco Durán Pavón | 1:19:50 (tr 1:17:45 ) | |||
Real t.: 01:17:45 Official t.: 01:19:50 Real start: 09:04:11 Finish hour: 10:21:56 Cat:M Category place: 288 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:11 min/km Club: red runners k2_8: 0:14:18 Hour k2_8 : 09:18:29 Place k2_8 : 342 - k5: 0:25:53 Hour k5 : 09:30:04 Place k5 : 333 X 9 places k8_1: 0:41:54 Hour k8_1 : 09:46:05 Place k8_1 : 319 X 14 places k10: 0:51:50 Hour k10 : 09:56:01 Place k10 : 329 Y 10 places Finish line: 1:17:45 Finish hour: 10:21:56 Finish place : 323 X 6 places
Split Times
205812
1:21:24
01:19:50
1:18:17
i
David Rodríguez Manzano
01:18:39 (Tr: 1:16:53)
i
Aleksandr Vishnevskii
01:19:21 (Tr: 1:17:00)
i
Luis carmel0 Llaquet Altemir
01:18:43 (Tr: 1:17:02)
Iñaki Goitia Garay
01:18:57 (Tr: 1:17:04)
i
Alex Astudillo Casals
01:18:25 (Tr: 1:17:06)
Jonatan Lopez Gonzalo
01:19:20 (Tr: 1:17:09)
Lluís Gómez Gelabert
01:18:57 (Tr: 1:17:15)
Oscar González Moreno
01:19:54 (Tr: 1:17:20)
i
Ismael Chiguer Escorsell
01:19:05 (Tr: 1:17:21)
Claudio Fernandez Royo
01:19:18 (Tr: 1:17:26)
i
Adrià Oliver Casamajó
01:18:17 (Tr: 1:17:29)
i
Carles Rovira
01:19:24 (Tr: 1:17:35)
Marc Parera
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
Roberto Cid
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
i
Anna Ymbern Jimenez
01:18:49 (Tr: 1:17:46)
Sergio Tirado Ibañez
01:20:45 (Tr: 1:17:47)
Gabriel Tirado Ibañez
01:20:46 (Tr: 1:17:47)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
01:19:40 (Tr: 1:17:48)
i
Vanessa Pedró Salvador
01:19:42 (Tr: 1:17:53) |
|||||||
324 | 290 | 5729 | Marc Parera | 1:19:39 (tr 1:17:46 ) | |||
Real t.: 01:17:46 Official t.: 01:19:39 Real start: 09:04:00 Finish hour: 10:21:45 Cat:M Category place: 289 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:12 min/km Club: k2_8: 0:14:11 Hour k2_8 : 09:18:11 Place k2_8 : 325 - k5: 0:26:05 Hour k5 : 09:30:04 Place k5 : 355 Y 30 places k8_1: 0:42:19 Hour k8_1 : 09:46:19 Place k8_1 : 344 X 11 places k10: 0:52:06 Hour k10 : 09:56:05 Place k10 : 340 X 4 places Finish line: 1:17:46 Finish hour: 10:21:45 Finish place : 324 X 16 places
Split Times
239580
1:21:28
01:19:39
1:17:50
Lluís Peña García
01:18:11 (Tr: 1:16:52)
i
David Rodríguez Manzano
01:18:39 (Tr: 1:16:53)
Jose luis Olive Lopez
01:18:12 (Tr: 1:16:57)
i
Aleksandr Vishnevskii
01:19:21 (Tr: 1:17:00)
i
Luis carmel0 Llaquet Altemir
01:18:43 (Tr: 1:17:02)
Iñaki Goitia Garay
01:18:57 (Tr: 1:17:04)
i
Alex Astudillo Casals
01:18:25 (Tr: 1:17:06)
Jonatan Lopez Gonzalo
01:19:20 (Tr: 1:17:09)
David Baleta Valero
01:17:52 (Tr: 1:17:13)
José maría Collado Morillas
01:18:14 (Tr: 1:17:14)
Caoimhin Logue
01:18:02 (Tr: 1:17:15)
Lluís Gómez Gelabert
01:18:57 (Tr: 1:17:15)
Guillem Blanché Ortiz
01:17:50 (Tr: 1:17:19)
Oscar González Moreno
01:19:54 (Tr: 1:17:20)
i
Ismael Chiguer Escorsell
01:19:05 (Tr: 1:17:21)
Marc Cobos Hernandez
01:17:53 (Tr: 1:17:23)
i
Jesus Lopez Vilagran
01:18:15 (Tr: 1:17:24)
Claudio Fernandez Royo
01:19:18 (Tr: 1:17:26)
i
Adrià Oliver Casamajó
01:18:17 (Tr: 1:17:29)
Dani Sanchez Gomez
01:17:50 (Tr: 1:17:35)
i
Carles Rovira
01:19:24 (Tr: 1:17:35)
Francisco Durán Pavón
01:19:50 (Tr: 1:17:45)
Roberto Cid
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
i
Anna Ymbern Jimenez
01:18:49 (Tr: 1:17:46)
Sergio Tirado Ibañez
01:20:45 (Tr: 1:17:47)
Gabriel Tirado Ibañez
01:20:46 (Tr: 1:17:47)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
01:19:40 (Tr: 1:17:48)
i
Vanessa Pedró Salvador
01:19:42 (Tr: 1:17:53) |
|||||||
325 | 291 | 5573 | Roberto Cid | 1:19:39 (tr 1:17:46 ) | |||
Real t.: 01:17:46 Official t.: 01:19:39 Real start: 09:03:59 Finish hour: 10:21:45 Cat:M Category place: 290 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:12 min/km Club: k2_8: 0:14:12 Hour k2_8 : 09:18:11 Place k2_8 : 326 - k5: 0:26:05 Hour k5 : 09:30:04 Place k5 : 356 Y 30 places k8_1: 0:42:21 Hour k8_1 : 09:46:20 Place k8_1 : 345 X 11 places k10: 0:52:06 Hour k10 : 09:56:05 Place k10 : 341 X 4 places Finish line: 1:17:46 Finish hour: 10:21:45 Finish place : 325 X 16 places
Split Times
148060
1:20:46
01:19:39
1:18:31
i
David Rodríguez Manzano
01:18:39 (Tr: 1:16:53)
i
Aleksandr Vishnevskii
01:19:21 (Tr: 1:17:00)
i
Luis carmel0 Llaquet Altemir
01:18:43 (Tr: 1:17:02)
Iñaki Goitia Garay
01:18:57 (Tr: 1:17:04)
Jonatan Lopez Gonzalo
01:19:20 (Tr: 1:17:09)
Lluís Gómez Gelabert
01:18:57 (Tr: 1:17:15)
Oscar González Moreno
01:19:54 (Tr: 1:17:20)
i
Ismael Chiguer Escorsell
01:19:05 (Tr: 1:17:21)
Claudio Fernandez Royo
01:19:18 (Tr: 1:17:26)
i
Carles Rovira
01:19:24 (Tr: 1:17:35)
Francisco Durán Pavón
01:19:50 (Tr: 1:17:45)
Marc Parera
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
i
Anna Ymbern Jimenez
01:18:49 (Tr: 1:17:46)
Sergio Tirado Ibañez
01:20:45 (Tr: 1:17:47)
Gabriel Tirado Ibañez
01:20:46 (Tr: 1:17:47)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
01:19:40 (Tr: 1:17:48)
i
Vanessa Pedró Salvador
01:19:42 (Tr: 1:17:53) |
|||||||
326 | 35 | 5608 |
i
|
Anna Ymbern Jimenez | 1:18:49 (tr 1:17:46 ) | ||
Real t.: 01:17:46 Official t.: 01:18:49 Real start: 09:03:09 Finish hour: 10:20:55 Cat:F Category place: 36 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:12 min/km Club: k2_8: 0:13:49 Hour k2_8 : 09:16:57 Place k2_8 : 268 - k5: 0:25:08 Hour k5 : 09:28:16 Place k5 : 272 Y 4 places k8_1: 0:41:01 Hour k8_1 : 09:44:09 Place k8_1 : 288 Y 16 places k10: 0:50:51 Hour k10 : 09:53:59 Place k10 : 297 Y 9 places Finish line: 1:17:46 Finish hour: 10:20:55 Finish place : 326 Y 29 places
Split Times
111980
1:19:40
01:18:49
1:17:58
Lluís Peña García
01:18:11 (Tr: 1:16:52)
i
David Rodríguez Manzano
01:18:39 (Tr: 1:16:53)
Jose luis Olive Lopez
01:18:12 (Tr: 1:16:57)
i
Aleksandr Vishnevskii
01:19:21 (Tr: 1:17:00)
i
Luis carmel0 Llaquet Altemir
01:18:43 (Tr: 1:17:02)
Iñaki Goitia Garay
01:18:57 (Tr: 1:17:04)
i
Alex Astudillo Casals
01:18:25 (Tr: 1:17:06)
Jonatan Lopez Gonzalo
01:19:20 (Tr: 1:17:09)
José maría Collado Morillas
01:18:14 (Tr: 1:17:14)
Caoimhin Logue
01:18:02 (Tr: 1:17:15)
Lluís Gómez Gelabert
01:18:57 (Tr: 1:17:15)
i
Ismael Chiguer Escorsell
01:19:05 (Tr: 1:17:21)
i
Jesus Lopez Vilagran
01:18:15 (Tr: 1:17:24)
Claudio Fernandez Royo
01:19:18 (Tr: 1:17:26)
i
Adrià Oliver Casamajó
01:18:17 (Tr: 1:17:29)
i
Carles Rovira
01:19:24 (Tr: 1:17:35)
Marc Parera
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
Roberto Cid
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
01:19:40 (Tr: 1:17:48) |
|||||||
327 | 292 | 5121 | Sergio Tirado Ibañez | 1:20:45 (tr 1:17:47 ) | |||
Real t.: 01:17:47 Official t.: 01:20:45 Real start: 09:05:05 Finish hour: 10:22:51 Cat:M Category place: 291 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:12 min/km Club: k2_8: 0:14:19 Hour k2_8 : 09:19:23 Place k2_8 : 344 - k5: 0:25:56 Hour k5 : 09:31:01 Place k5 : 341 X 3 places k8_1: 0:42:03 Hour k8_1 : 09:47:07 Place k8_1 : 326 X 15 places k10: 0:51:51 Hour k10 : 09:56:56 Place k10 : 331 Y 5 places Finish line: 1:17:47 Finish hour: 10:22:51 Finish place : 327 X 4 places
Split Times
146740
1:21:52
01:20:45
1:19:39
Oscar González Moreno
01:19:54 (Tr: 1:17:20)
Francisco Durán Pavón
01:19:50 (Tr: 1:17:45)
Marc Parera
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
Gabriel Tirado Ibañez
01:20:46 (Tr: 1:17:47)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
01:19:40 (Tr: 1:17:48)
i
Vanessa Pedró Salvador
01:19:42 (Tr: 1:17:53) |
|||||||
328 | 293 | 5120 | Gabriel Tirado Ibañez | 1:20:46 (tr 1:17:47 ) | |||
Real t.: 01:17:47 Official t.: 01:20:46 Real start: 09:05:05 Finish hour: 10:22:52 Cat:M Category place: 292 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:12 min/km Club: los mosquerunners k2_8: 0:14:18 Hour k2_8 : 09:19:23 Place k2_8 : 343 - k5: 0:25:56 Hour k5 : 09:31:01 Place k5 : 340 X 3 places k8_1: 0:42:02 Hour k8_1 : 09:47:07 Place k8_1 : 325 X 15 places k10: 0:51:50 Hour k10 : 09:56:55 Place k10 : 330 Y 5 places Finish line: 1:17:47 Finish hour: 10:22:52 Finish place : 328 X 2 places
Split Times
148060
1:21:53
01:20:46
1:19:39
Oscar González Moreno
01:19:54 (Tr: 1:17:20)
Francisco Durán Pavón
01:19:50 (Tr: 1:17:45)
Marc Parera
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
Roberto Cid
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
Sergio Tirado Ibañez
01:20:45 (Tr: 1:17:47)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
01:19:40 (Tr: 1:17:48)
i
Vanessa Pedró Salvador
01:19:42 (Tr: 1:17:53) |
|||||||
329 | 294 | 5166 | Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez | 1:19:40 (tr 1:17:48 ) | |||
Real t.: 01:17:48 Official t.: 01:19:40 Real start: 09:03:58 Finish hour: 10:21:46 Cat:M Category place: 293 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:12 min/km Club: peytur runners k2_8: 0:14:07 Hour k2_8 : 09:18:05 Place k2_8 : 320 - k5: 0:25:54 Hour k5 : 09:29:52 Place k5 : 336 Y 16 places k8_1: 0:42:00 Hour k8_1 : 09:45:57 Place k8_1 : 322 X 14 places k10: 0:51:44 Hour k10 : 09:55:42 Place k10 : 323 Y 1 place Finish line: 1:17:48 Finish hour: 10:21:46 Finish place : 329 Y 6 places
Split Times
111980
1:20:30
01:19:40
1:18:49
i
Aleksandr Vishnevskii
01:19:21 (Tr: 1:17:00)
Iñaki Goitia Garay
01:18:57 (Tr: 1:17:04)
Jonatan Lopez Gonzalo
01:19:20 (Tr: 1:17:09)
Lluís Gómez Gelabert
01:18:57 (Tr: 1:17:15)
Oscar González Moreno
01:19:54 (Tr: 1:17:20)
i
Ismael Chiguer Escorsell
01:19:05 (Tr: 1:17:21)
Claudio Fernandez Royo
01:19:18 (Tr: 1:17:26)
i
Carles Rovira
01:19:24 (Tr: 1:17:35)
Francisco Durán Pavón
01:19:50 (Tr: 1:17:45)
Marc Parera
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
Roberto Cid
01:19:39 (Tr: 1:17:46)
i
Anna Ymbern Jimenez
01:18:49 (Tr: 1:17:46)
i
Vanessa Pedró Salvador
01:19:42 (Tr: 1:17:53) |
|||||||
330 | 36 | 5618 |
i
|
Vanessa Pedró Salvador | 1:19:42 (tr 1:17:53 ) | ||
Real t.: 01:17:53 Official t.: 01:19:42 Real start: 09:03:55 Finish hour: 10:21:48 Cat:F Category place: 37 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:12 min/km Club: k2_8: 0:14:50 Hour k2_8 : 09:18:45 Place k2_8 : 425 - k5: 0:26:37 Hour k5 : 09:30:32 Place k5 : 400 X 25 places k8_1: 0:42:57 Hour k8_1 : 09:46:52 Place k8_1 : 387 X 13 places k10: 0:52:37 Hour k10 : 09:56:31 Place k10 : 375 X 12 places Finish line: 1:17:53 Finish hour: 10:21:48 Finish place : 330 X 45 places
Split Times
4400
1:19:44
01:19:42
1:19:40
|
|||||||