L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1231 | 1133 | 1125 | Alex González Sobrado | 2:52:56 (tr 2:50:14 ) | |||
Real t.: 02:50:14 Official t.: 02:52:56 Real start: 09:04:48 Finish hour: 11:55:02 Cat:M Category place: 1132 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:41 min/km Club: k2_8: 0:15:32 Hour k2_8 : 09:20:20 Place k2_8 : 1282 - k5: 0:28:16 Hour k5 : 09:33:04 Place k5 : 1287 Y 5 places k8_1: 0:45:50 Hour k8_1 : 09:50:38 Place k8_1 : 1288 Y 1 place k10: 0:56:39 Hour k10 : 10:01:27 Place k10 : 1309 Y 21 places k15: 1:25:06 Hour k15 : 10:29:53 Place k15 : 1334 Y 25 places k20: 1:53:09 Hour k20 : 10:57:57 Place k20 : 1274 X 60 places k23_1: 2:10:40 Hour k23_1 : 11:15:28 Place k23_1 : 1225 X 49 places k25: 2:21:28 Hour k25 : 11:26:16 Place k25 : 1235 Y 10 places Finish line: 2:50:14 Finish hour: 11:55:02 Finish place : 1231 X 4 places
Split Times
50272
2:53:19
02:52:56
2:52:34
Jordi Mas Casas
02:52:57 (Tr: 2:50:17)
Josep Viñas Sanz
02:52:57 (Tr: 2:50:18)
i
Francesc xavier Pons Vizcarro
02:53:19 (Tr: 2:50:24)
i
Antonio Galera Agudo
02:52:45 (Tr: 2:50:26)
Oscar García Sánchez
02:52:36 (Tr: 2:50:27)
i
Yolanda Sánchez Ruiz
02:52:35 (Tr: 2:50:36)
Albert Martínez Palou
02:52:53 (Tr: 2:50:46)
i
Dris Hamadi
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Emma Franklin
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
Yunan Hernandez
02:52:47 (Tr: 2:50:48)
Eladi Rodrigo De Losada
02:52:35 (Tr: 2:50:49)
i
Lourdes Terricabras Jutglar
02:52:52 (Tr: 2:50:51) |
|||||||
1232 | 1134 | 924 | Jesus Dominguez Mendez | 2:50:48 (tr 2:50:16 ) | |||
Real t.: 02:50:16 Official t.: 02:50:48 Real start: 09:02:39 Finish hour: 11:52:54 Cat:M Category place: 1133 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:41 min/km Club: team @archade k2_8: 0:14:37 Hour k2_8 : 09:17:15 Place k2_8 : 935 - k5: 0:26:49 Hour k5 : 09:29:27 Place k5 : 1024 Y 89 places k8_1: 0:43:46 Hour k8_1 : 09:46:25 Place k8_1 : 1051 Y 27 places k10: 0:53:47 Hour k10 : 09:56:25 Place k10 : 1051 Z k15: 1:20:43 Hour k15 : 10:23:22 Place k15 : 1066 Y 15 places k20: 1:48:22 Hour k20 : 10:51:00 Place k20 : 1063 X 3 places k23_1: 2:06:58 Hour k23_1 : 11:09:36 Place k23_1 : 1081 Y 18 places k25: 2:18:13 Hour k25 : 11:20:51 Place k25 : 1118 Y 37 places Finish line: 2:50:16 Finish hour: 11:52:54 Finish place : 1232 Y 114 places
Split Times
332092
2:53:19
02:50:48
2:48:17
Alex González Sobrado
02:52:56 (Tr: 2:50:14)
Jordi Mas Casas
02:52:57 (Tr: 2:50:17)
Josep Viñas Sanz
02:52:57 (Tr: 2:50:18)
Carles Constante
02:52:26 (Tr: 2:50:20)
i
Nacho Pallas Cardona
02:51:51 (Tr: 2:50:21)
i
Francesc xavier Pons Vizcarro
02:53:19 (Tr: 2:50:24)
i
Antonio Galera Agudo
02:52:45 (Tr: 2:50:26)
Oscar García Sánchez
02:52:36 (Tr: 2:50:27)
Pau Domingo
02:52:14 (Tr: 2:50:32)
i
Yolanda Sánchez Ruiz
02:52:35 (Tr: 2:50:36)
i
Eduard Plana Sánchez
02:51:06 (Tr: 2:50:39)
Jordi Carbonell Esteve
02:52:10 (Tr: 2:50:45)
Albert Martínez Palou
02:52:53 (Tr: 2:50:46)
i
Dris Hamadi
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Emma Franklin
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Rafael Manzano Riera
02:51:50 (Tr: 2:50:47)
Laura Romera Serrano
02:51:54 (Tr: 2:50:47)
Yunan Hernandez
02:52:47 (Tr: 2:50:48)
Eladi Rodrigo De Losada
02:52:35 (Tr: 2:50:49)
Lídia Barqué Falguera
02:52:08 (Tr: 2:50:50)
Xavier Planas De Maruri
02:52:09 (Tr: 2:50:50)
i
Lourdes Terricabras Jutglar
02:52:52 (Tr: 2:50:51)
Pedro Sanchez Pino
02:52:16 (Tr: 2:50:52) |
|||||||
1233 | 1135 | 198 | Jordi Mas Casas | 2:52:57 (tr 2:50:17 ) | |||
Real t.: 02:50:17 Official t.: 02:52:57 Real start: 09:04:46 Finish hour: 11:55:03 Cat:M Category place: 1134 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:41 min/km Club: corredors.cat k2_8: 0:15:32 Hour k2_8 : 09:20:17 Place k2_8 : 1279 - k5: 0:28:18 Hour k5 : 09:33:03 Place k5 : 1297 Y 18 places k8_1: 0:45:52 Hour k8_1 : 09:50:37 Place k8_1 : 1296 X 1 place k10: 0:56:41 Hour k10 : 10:01:27 Place k10 : 1320 Y 24 places k15: 1:25:08 Hour k15 : 10:29:53 Place k15 : 1336 Y 16 places k20: 1:53:11 Hour k20 : 10:57:56 Place k20 : 1282 X 54 places k23_1: 2:10:43 Hour k23_1 : 11:15:28 Place k23_1 : 1231 X 51 places k25: 2:21:30 Hour k25 : 11:26:16 Place k25 : 1238 Y 7 places Finish line: 2:50:17 Finish hour: 11:55:03 Finish place : 1233 X 5 places
Split Times
49830
2:53:19
02:52:57
2:52:34
Alex González Sobrado
02:52:56 (Tr: 2:50:14)
i
Francesc xavier Pons Vizcarro
02:53:19 (Tr: 2:50:24)
i
Antonio Galera Agudo
02:52:45 (Tr: 2:50:26)
Oscar García Sánchez
02:52:36 (Tr: 2:50:27)
i
Yolanda Sánchez Ruiz
02:52:35 (Tr: 2:50:36)
Albert Martínez Palou
02:52:53 (Tr: 2:50:46)
i
Dris Hamadi
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Emma Franklin
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
Yunan Hernandez
02:52:47 (Tr: 2:50:48)
Eladi Rodrigo De Losada
02:52:35 (Tr: 2:50:49)
i
Lourdes Terricabras Jutglar
02:52:52 (Tr: 2:50:51) |
|||||||
1234 | 1136 | 837 | Josep Viñas Sanz | 2:52:57 (tr 2:50:18 ) | |||
Real t.: 02:50:18 Official t.: 02:52:57 Real start: 09:04:45 Finish hour: 11:55:03 Cat:M Category place: 1135 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:41 min/km Club: corredors.cat k2_8: 0:15:32 Hour k2_8 : 09:20:17 Place k2_8 : 1284 - k5: 0:28:18 Hour k5 : 09:33:03 Place k5 : 1300 Y 16 places k8_1: 0:45:52 Hour k8_1 : 09:50:37 Place k8_1 : 1295 X 5 places k10: 0:56:42 Hour k10 : 10:01:27 Place k10 : 1323 Y 28 places k15: 1:25:09 Hour k15 : 10:29:54 Place k15 : 1339 Y 16 places k20: 1:53:11 Hour k20 : 10:57:56 Place k20 : 1283 X 56 places k23_1: 2:10:43 Hour k23_1 : 11:15:28 Place k23_1 : 1230 X 53 places k25: 2:21:31 Hour k25 : 11:26:16 Place k25 : 1239 Y 9 places Finish line: 2:50:18 Finish hour: 11:55:03 Finish place : 1234 X 5 places
Split Times
49830
2:53:19
02:52:57
2:52:34
Alex González Sobrado
02:52:56 (Tr: 2:50:14)
i
Francesc xavier Pons Vizcarro
02:53:19 (Tr: 2:50:24)
i
Antonio Galera Agudo
02:52:45 (Tr: 2:50:26)
Oscar García Sánchez
02:52:36 (Tr: 2:50:27)
i
Yolanda Sánchez Ruiz
02:52:35 (Tr: 2:50:36)
Albert Martínez Palou
02:52:53 (Tr: 2:50:46)
i
Dris Hamadi
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Emma Franklin
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
Yunan Hernandez
02:52:47 (Tr: 2:50:48)
Eladi Rodrigo De Losada
02:52:35 (Tr: 2:50:49)
i
Lourdes Terricabras Jutglar
02:52:52 (Tr: 2:50:51) |
|||||||
1235 | 1137 | 942 | Carles Constante | 2:52:26 (tr 2:50:20 ) | |||
Real t.: 02:50:20 Official t.: 02:52:26 Real start: 09:04:12 Finish hour: 11:54:32 Cat:M Category place: 1136 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:41 min/km Club: k2_8: 0:15:26 Hour k2_8 : 09:19:38 Place k2_8 : 1227 - k5: 0:28:40 Hour k5 : 09:32:52 Place k5 : 1372 Y 145 places k8_1: 0:46:27 Hour k8_1 : 09:50:38 Place k8_1 : 1375 Y 3 places k10: 0:57:16 Hour k10 : 10:01:28 Place k10 : 1389 Y 14 places k15: 1:25:42 Hour k15 : 10:29:53 Place k15 : 1376 X 13 places k20: 1:53:46 Hour k20 : 10:57:58 Place k20 : 1322 X 54 places k23_1: 2:11:17 Hour k23_1 : 11:15:29 Place k23_1 : 1258 X 64 places k25: 2:22:05 Hour k25 : 11:26:16 Place k25 : 1256 X 2 places Finish line: 2:50:20 Finish hour: 11:54:32 Finish place : 1235 X 21 places
Split Times
215050
2:54:04
02:52:26
2:50:48
Alex González Sobrado
02:52:56 (Tr: 2:50:14)
Jesus Dominguez Mendez
02:50:48 (Tr: 2:50:16)
Jordi Mas Casas
02:52:57 (Tr: 2:50:17)
Josep Viñas Sanz
02:52:57 (Tr: 2:50:18)
i
Nacho Pallas Cardona
02:51:51 (Tr: 2:50:21)
i
Francesc xavier Pons Vizcarro
02:53:19 (Tr: 2:50:24)
i
Antonio Galera Agudo
02:52:45 (Tr: 2:50:26)
Oscar García Sánchez
02:52:36 (Tr: 2:50:27)
Pau Domingo
02:52:14 (Tr: 2:50:32)
i
Yolanda Sánchez Ruiz
02:52:35 (Tr: 2:50:36)
Claudio Lande
02:53:21 (Tr: 2:50:39)
i
Eduard Plana Sánchez
02:51:06 (Tr: 2:50:39)
Jordi Carbonell Esteve
02:52:10 (Tr: 2:50:45)
Natalio Benítez Pérexz
02:53:30 (Tr: 2:50:45)
Albert Martínez Palou
02:52:53 (Tr: 2:50:46)
i
Dris Hamadi
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Emma Franklin
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Rafael Manzano Riera
02:51:50 (Tr: 2:50:47)
Laura Romera Serrano
02:51:54 (Tr: 2:50:47)
Yunan Hernandez
02:52:47 (Tr: 2:50:48)
Eladi Rodrigo De Losada
02:52:35 (Tr: 2:50:49)
Lídia Barqué Falguera
02:52:08 (Tr: 2:50:50)
Xavier Planas De Maruri
02:52:09 (Tr: 2:50:50)
i
Lourdes Terricabras Jutglar
02:52:52 (Tr: 2:50:51)
Pedro Sanchez Pino
02:52:16 (Tr: 2:50:52)
i
Irene Alonso Nogués
02:53:53 (Tr: 2:50:52)
i
Javi Escribano Fumanal
02:53:52 (Tr: 2:50:52)
Mercè Garcia Liebana
02:53:36 (Tr: 2:50:57)
Markus Seebacher
02:53:56 (Tr: 2:50:58) |
|||||||
1236 | 1138 | 805 |
i
|
Nacho Pallas Cardona | 2:51:51 (tr 2:50:21 ) | ||
Real t.: 02:50:21 Official t.: 02:51:51 Real start: 09:03:36 Finish hour: 11:53:57 Cat:M Category place: 1137 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:41 min/km Club: asme k2_8: 0:14:32 Hour k2_8 : 09:18:08 Place k2_8 : 918 - k5: 0:26:08 Hour k5 : 09:29:44 Place k5 : 863 X 55 places k8_1: 0:42:23 Hour k8_1 : 09:45:59 Place k8_1 : 872 Y 9 places k10: 0:52:15 Hour k10 : 09:55:51 Place k10 : 893 Y 21 places k15: 1:19:57 Hour k15 : 10:23:33 Place k15 : 1022 Y 129 places k20: 1:51:45 Hour k20 : 10:55:21 Place k20 : 1213 Y 191 places k23_1: 2:11:18 Hour k23_1 : 11:14:54 Place k23_1 : 1259 Y 46 places k25: 2:24:26 Hour k25 : 11:28:02 Place k25 : 1340 Y 81 places Finish line: 2:50:21 Finish hour: 11:53:57 Finish place : 1236 X 104 places
Split Times
99112
2:52:36
02:51:51
2:51:06
Carles Constante
02:52:26 (Tr: 2:50:20)
Oscar García Sánchez
02:52:36 (Tr: 2:50:27)
Pau Domingo
02:52:14 (Tr: 2:50:32)
i
Yolanda Sánchez Ruiz
02:52:35 (Tr: 2:50:36)
i
Eduard Plana Sánchez
02:51:06 (Tr: 2:50:39)
Jordi Carbonell Esteve
02:52:10 (Tr: 2:50:45)
i
Rafael Manzano Riera
02:51:50 (Tr: 2:50:47)
Laura Romera Serrano
02:51:54 (Tr: 2:50:47)
Eladi Rodrigo De Losada
02:52:35 (Tr: 2:50:49)
Lídia Barqué Falguera
02:52:08 (Tr: 2:50:50)
Xavier Planas De Maruri
02:52:09 (Tr: 2:50:50)
Pedro Sanchez Pino
02:52:16 (Tr: 2:50:52) |
|||||||
1237 | 1139 | 1718 |
i
|
Francesc xavier Pons Vizcarro | 2:53:19 (tr 2:50:24 ) | ||
Real t.: 02:50:24 Official t.: 02:53:19 Real start: 09:05:02 Finish hour: 11:55:25 Cat:M Category place: 1138 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:41 min/km Club: k2_8: 0:15:53 Hour k2_8 : 09:20:54 Place k2_8 : 1399 - k5: 0:28:49 Hour k5 : 09:33:50 Place k5 : 1394 X 5 places k8_1: 0:46:25 Hour k8_1 : 09:51:27 Place k8_1 : 1366 X 28 places k10: 0:57:10 Hour k10 : 10:02:11 Place k10 : 1383 Y 17 places k15: 1:24:58 Hour k15 : 10:30:00 Place k15 : 1307 X 76 places k20: 1:53:10 Hour k20 : 10:58:12 Place k20 : 1279 X 28 places k23_1: 2:11:11 Hour k23_1 : 11:16:12 Place k23_1 : 1253 X 26 places k25: 2:21:55 Hour k25 : 11:26:57 Place k25 : 1250 X 3 places Finish line: 2:50:24 Finish hour: 11:55:25 Finish place : 1237 X 13 places
Split Times
49830
2:53:42
02:53:19
2:52:57
Jordi Mas Casas
02:52:57 (Tr: 2:50:17)
Josep Viñas Sanz
02:52:57 (Tr: 2:50:18)
Claudio Lande
02:53:21 (Tr: 2:50:39)
Natalio Benítez Pérexz
02:53:30 (Tr: 2:50:45)
i
Dris Hamadi
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Emma Franklin
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
Mercè Garcia Liebana
02:53:36 (Tr: 2:50:57) |
|||||||
1238 | 1140 | 759 |
i
|
Antonio Galera Agudo | 2:52:45 (tr 2:50:26 ) | ||
Real t.: 02:50:26 Official t.: 02:52:45 Real start: 09:04:25 Finish hour: 11:54:51 Cat:M Category place: 1139 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:41 min/km Club: k2_8: 0:15:32 Hour k2_8 : 09:19:57 Place k2_8 : 1281 - k5: 0:28:22 Hour k5 : 09:32:47 Place k5 : 1312 Y 31 places k8_1: 0:46:34 Hour k8_1 : 09:50:59 Place k8_1 : 1384 Y 72 places k10: 0:57:01 Hour k10 : 10:01:26 Place k10 : 1364 X 20 places k15: 1:25:05 Hour k15 : 10:29:30 Place k15 : 1332 X 32 places k20: 1:53:32 Hour k20 : 10:57:57 Place k20 : 1304 X 28 places k23_1: 2:11:05 Hour k23_1 : 11:15:30 Place k23_1 : 1250 X 54 places k25: 2:21:38 Hour k25 : 11:26:03 Place k25 : 1244 X 6 places Finish line: 2:50:26 Finish hour: 11:54:51 Finish place : 1238 X 6 places
Split Times
42132
2:53:04
02:52:45
2:52:26
Alex González Sobrado
02:52:56 (Tr: 2:50:14)
Jordi Mas Casas
02:52:57 (Tr: 2:50:17)
Josep Viñas Sanz
02:52:57 (Tr: 2:50:18)
Carles Constante
02:52:26 (Tr: 2:50:20)
Oscar García Sánchez
02:52:36 (Tr: 2:50:27)
i
Yolanda Sánchez Ruiz
02:52:35 (Tr: 2:50:36)
Albert Martínez Palou
02:52:53 (Tr: 2:50:46)
Yunan Hernandez
02:52:47 (Tr: 2:50:48)
Eladi Rodrigo De Losada
02:52:35 (Tr: 2:50:49)
i
Lourdes Terricabras Jutglar
02:52:52 (Tr: 2:50:51) |
|||||||
1239 | 1141 | 1009 | Oscar García Sánchez | 2:52:36 (tr 2:50:27 ) | |||
Real t.: 02:50:27 Official t.: 02:52:36 Real start: 09:04:15 Finish hour: 11:54:42 Cat:M Category place: 1140 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:41 min/km Club: masques sant andreu k2_8: 0:15:11 Hour k2_8 : 09:19:26 Place k2_8 : 1133 - k5: 0:27:29 Hour k5 : 09:31:44 Place k5 : 1121 X 12 places k8_1: 0:44:14 Hour k8_1 : 09:48:29 Place k8_1 : 1104 X 17 places k10: 0:54:19 Hour k10 : 09:58:34 Place k10 : 1104 Z k15: 1:21:33 Hour k15 : 10:25:48 Place k15 : 1113 Y 9 places k20: 1:50:07 Hour k20 : 10:54:21 Place k20 : 1137 Y 24 places k23_1: 2:08:41 Hour k23_1 : 11:12:56 Place k23_1 : 1141 Y 4 places k25: 2:19:36 Hour k25 : 11:23:51 Place k25 : 1160 Y 19 places Finish line: 2:50:27 Finish hour: 11:54:42 Finish place : 1239 Y 79 places
Split Times
99112
2:53:21
02:52:36
2:51:51
Alex González Sobrado
02:52:56 (Tr: 2:50:14)
Jordi Mas Casas
02:52:57 (Tr: 2:50:17)
Josep Viñas Sanz
02:52:57 (Tr: 2:50:18)
Carles Constante
02:52:26 (Tr: 2:50:20)
i
Nacho Pallas Cardona
02:51:51 (Tr: 2:50:21)
i
Francesc xavier Pons Vizcarro
02:53:19 (Tr: 2:50:24)
i
Antonio Galera Agudo
02:52:45 (Tr: 2:50:26)
Pau Domingo
02:52:14 (Tr: 2:50:32)
i
Yolanda Sánchez Ruiz
02:52:35 (Tr: 2:50:36)
Claudio Lande
02:53:21 (Tr: 2:50:39)
Jordi Carbonell Esteve
02:52:10 (Tr: 2:50:45)
Albert Martínez Palou
02:52:53 (Tr: 2:50:46)
i
Dris Hamadi
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Emma Franklin
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
Laura Romera Serrano
02:51:54 (Tr: 2:50:47)
Yunan Hernandez
02:52:47 (Tr: 2:50:48)
Eladi Rodrigo De Losada
02:52:35 (Tr: 2:50:49)
Lídia Barqué Falguera
02:52:08 (Tr: 2:50:50)
Xavier Planas De Maruri
02:52:09 (Tr: 2:50:50)
i
Lourdes Terricabras Jutglar
02:52:52 (Tr: 2:50:51)
Pedro Sanchez Pino
02:52:16 (Tr: 2:50:52) |
|||||||
1240 | 1142 | 946 | Pau Domingo | 2:52:14 (tr 2:50:32 ) | |||
Real t.: 02:50:32 Official t.: 02:52:14 Real start: 09:03:48 Finish hour: 11:54:20 Cat:M Category place: 1141 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:42 min/km Club: k2_8: 0:15:19 Hour k2_8 : 09:19:07 Place k2_8 : 1179 - k5: 0:27:52 Hour k5 : 09:31:39 Place k5 : 1196 Y 17 places k8_1: 0:45:06 Hour k8_1 : 09:48:54 Place k8_1 : 1188 X 8 places k10: 0:55:32 Hour k10 : 09:59:19 Place k10 : 1201 Y 13 places k15: 1:22:54 Hour k15 : 10:26:41 Place k15 : 1180 X 21 places k20: 1:50:51 Hour k20 : 10:54:38 Place k20 : 1171 X 9 places k23_1: 2:08:42 Hour k23_1 : 11:12:30 Place k23_1 : 1142 X 29 places k25: 2:19:38 Hour k25 : 11:23:26 Place k25 : 1161 Y 19 places Finish line: 2:50:32 Finish hour: 11:54:20 Finish place : 1240 Y 79 places
Split Times
4400
2:52:16
02:52:14
2:52:12
|
|||||||
1241 | 99 | 910 |
i
|
Yolanda Sánchez Ruiz | 2:52:35 (tr 2:50:36 ) | ||
Real t.: 02:50:36 Official t.: 02:52:35 Real start: 09:04:05 Finish hour: 11:54:41 Cat:F Category place: 99 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:42 min/km Club: k2_8: 0:15:52 Hour k2_8 : 09:19:57 Place k2_8 : 1395 - k5: 0:28:37 Hour k5 : 09:32:42 Place k5 : 1358 X 37 places k8_1: 0:46:11 Hour k8_1 : 09:50:16 Place k8_1 : 1333 X 25 places k10: 0:56:48 Hour k10 : 10:00:53 Place k10 : 1338 Y 5 places k15: 1:25:02 Hour k15 : 10:29:07 Place k15 : 1322 X 16 places k20: 1:53:44 Hour k20 : 10:57:48 Place k20 : 1318 X 4 places k23_1: 2:11:24 Hour k23_1 : 11:15:28 Place k23_1 : 1265 X 53 places k25: 2:22:11 Hour k25 : 11:26:16 Place k25 : 1259 X 6 places Finish line: 2:50:36 Finish hour: 11:54:41 Finish place : 1241 X 18 places
Split Times
4400
2:52:37
02:52:35
2:52:33
Oscar García Sánchez
02:52:36 (Tr: 2:50:27) |
|||||||
1242 | 1143 | 1762 | Claudio Lande | 2:53:21 (tr 2:50:39 ) | |||
Real t.: 02:50:39 Official t.: 02:53:21 Real start: 09:04:48 Finish hour: 11:55:27 Cat:M Category place: 1142 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:42 min/km Club: k2_8: 0:15:50 Hour k2_8 : 09:20:37 Place k2_8 : 1382 - k5: 0:28:54 Hour k5 : 09:33:42 Place k5 : 1424 Y 42 places k8_1: 0:46:47 Hour k8_1 : 09:51:35 Place k8_1 : 1401 X 23 places k10: 0:57:34 Hour k10 : 10:02:21 Place k10 : 1410 Y 9 places k15: 1:26:04 Hour k15 : 10:30:51 Place k15 : 1401 X 9 places k20: 1:55:30 Hour k20 : 11:00:17 Place k20 : 1396 X 5 places k23_1: 2:13:04 Hour k23_1 : 11:17:51 Place k23_1 : 1332 X 64 places k25: 2:23:30 Hour k25 : 11:28:17 Place k25 : 1307 X 25 places Finish line: 2:50:39 Finish hour: 11:55:27 Finish place : 1242 X 65 places
Split Times
98117
2:54:05
02:53:21
2:52:36
Alex González Sobrado
02:52:56 (Tr: 2:50:14)
Jordi Mas Casas
02:52:57 (Tr: 2:50:17)
Josep Viñas Sanz
02:52:57 (Tr: 2:50:18)
i
Francesc xavier Pons Vizcarro
02:53:19 (Tr: 2:50:24)
i
Antonio Galera Agudo
02:52:45 (Tr: 2:50:26)
Oscar García Sánchez
02:52:36 (Tr: 2:50:27)
Natalio Benítez Pérexz
02:53:30 (Tr: 2:50:45)
Albert Martínez Palou
02:52:53 (Tr: 2:50:46)
i
Dris Hamadi
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Emma Franklin
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
Yunan Hernandez
02:52:47 (Tr: 2:50:48)
i
Lourdes Terricabras Jutglar
02:52:52 (Tr: 2:50:51)
i
Irene Alonso Nogués
02:53:53 (Tr: 2:50:52)
i
Javi Escribano Fumanal
02:53:52 (Tr: 2:50:52)
Mercè Garcia Liebana
02:53:36 (Tr: 2:50:57)
Markus Seebacher
02:53:56 (Tr: 2:50:58) |
|||||||
1243 | 1144 | 1500 |
i
|
Eduard Plana Sánchez | 2:51:06 (tr 2:50:39 ) | ||
Real t.: 02:50:39 Official t.: 02:51:06 Real start: 09:02:33 Finish hour: 11:53:12 Cat:M Category place: 1143 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:42 min/km Club: okume az k2_8: 0:14:59 Hour k2_8 : 09:17:32 Place k2_8 : 1072 - k5: 0:27:01 Hour k5 : 09:29:34 Place k5 : 1051 X 21 places k8_1: 0:43:46 Hour k8_1 : 09:46:19 Place k8_1 : 1047 X 4 places k10: 0:53:42 Hour k10 : 09:56:15 Place k10 : 1044 X 3 places k15: 1:20:52 Hour k15 : 10:23:25 Place k15 : 1079 Y 35 places k20: 1:49:47 Hour k20 : 10:52:20 Place k20 : 1124 Y 45 places k23_1: 2:08:57 Hour k23_1 : 11:11:30 Place k23_1 : 1155 Y 31 places k25: 2:20:19 Hour k25 : 11:22:52 Place k25 : 1183 Y 28 places Finish line: 2:50:39 Finish hour: 11:53:12 Finish place : 1243 Y 60 places
Split Times
235180
2:52:53
02:51:06
2:49:20
Jesus Dominguez Mendez
02:50:48 (Tr: 2:50:16)
Carles Constante
02:52:26 (Tr: 2:50:20)
i
Nacho Pallas Cardona
02:51:51 (Tr: 2:50:21)
i
Antonio Galera Agudo
02:52:45 (Tr: 2:50:26)
Oscar García Sánchez
02:52:36 (Tr: 2:50:27)
Pau Domingo
02:52:14 (Tr: 2:50:32)
i
Yolanda Sánchez Ruiz
02:52:35 (Tr: 2:50:36)
Jordi Carbonell Esteve
02:52:10 (Tr: 2:50:45)
Albert Martínez Palou
02:52:53 (Tr: 2:50:46)
i
Rafael Manzano Riera
02:51:50 (Tr: 2:50:47)
Laura Romera Serrano
02:51:54 (Tr: 2:50:47)
Yunan Hernandez
02:52:47 (Tr: 2:50:48)
Eladi Rodrigo De Losada
02:52:35 (Tr: 2:50:49)
Lídia Barqué Falguera
02:52:08 (Tr: 2:50:50)
Xavier Planas De Maruri
02:52:09 (Tr: 2:50:50)
i
Lourdes Terricabras Jutglar
02:52:52 (Tr: 2:50:51)
Pedro Sanchez Pino
02:52:16 (Tr: 2:50:52) |
|||||||
1244 | 1145 | 899 | Jordi Carbonell Esteve | 2:52:10 (tr 2:50:45 ) | |||
Real t.: 02:50:45 Official t.: 02:52:10 Real start: 09:03:32 Finish hour: 11:54:16 Cat:M Category place: 1144 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:42 min/km Club: corredors.cat k2_8: 0:15:16 Hour k2_8 : 09:18:47 Place k2_8 : 1159 - k5: 0:27:45 Hour k5 : 09:31:16 Place k5 : 1174 Y 15 places k8_1: 0:44:59 Hour k8_1 : 09:48:30 Place k8_1 : 1177 Y 3 places k10: 0:55:33 Hour k10 : 09:59:04 Place k10 : 1202 Y 25 places k15: 1:23:33 Hour k15 : 10:27:04 Place k15 : 1219 Y 17 places k20: 1:51:39 Hour k20 : 10:55:10 Place k20 : 1207 X 12 places k23_1: 2:09:48 Hour k23_1 : 11:13:19 Place k23_1 : 1180 X 27 places k25: 2:20:55 Hour k25 : 11:24:26 Place k25 : 1205 Y 25 places Finish line: 2:50:45 Finish hour: 11:54:16 Finish place : 1244 Y 39 places
Split Times
132992
2:53:10
02:52:10
2:51:09
Alex González Sobrado
02:52:56 (Tr: 2:50:14)
Jordi Mas Casas
02:52:57 (Tr: 2:50:17)
Josep Viñas Sanz
02:52:57 (Tr: 2:50:18)
Carles Constante
02:52:26 (Tr: 2:50:20)
i
Nacho Pallas Cardona
02:51:51 (Tr: 2:50:21)
i
Antonio Galera Agudo
02:52:45 (Tr: 2:50:26)
Oscar García Sánchez
02:52:36 (Tr: 2:50:27)
Pau Domingo
02:52:14 (Tr: 2:50:32)
i
Yolanda Sánchez Ruiz
02:52:35 (Tr: 2:50:36)
Albert Martínez Palou
02:52:53 (Tr: 2:50:46)
i
Dris Hamadi
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Emma Franklin
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Rafael Manzano Riera
02:51:50 (Tr: 2:50:47)
Laura Romera Serrano
02:51:54 (Tr: 2:50:47)
Yunan Hernandez
02:52:47 (Tr: 2:50:48)
Eladi Rodrigo De Losada
02:52:35 (Tr: 2:50:49)
Lídia Barqué Falguera
02:52:08 (Tr: 2:50:50)
Xavier Planas De Maruri
02:52:09 (Tr: 2:50:50)
i
Lourdes Terricabras Jutglar
02:52:52 (Tr: 2:50:51)
Pedro Sanchez Pino
02:52:16 (Tr: 2:50:52) |
|||||||
1245 | 1146 | 1682 | Natalio Benítez Pérexz | 2:53:30 (tr 2:50:45 ) | |||
Real t.: 02:50:45 Official t.: 02:53:30 Real start: 09:04:51 Finish hour: 11:55:36 Cat:M Category place: 1145 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:42 min/km Club: k2_8: 0:15:29 Hour k2_8 : 09:20:20 Place k2_8 : 1247 - k5: 0:28:14 Hour k5 : 09:33:04 Place k5 : 1269 Y 22 places k8_1: 0:45:48 Hour k8_1 : 09:50:39 Place k8_1 : 1284 Y 15 places k10: 0:56:37 Hour k10 : 10:01:28 Place k10 : 1305 Y 21 places k15: 1:25:04 Hour k15 : 10:29:54 Place k15 : 1328 Y 23 places k20: 1:53:06 Hour k20 : 10:57:57 Place k20 : 1267 X 61 places k23_1: 2:10:39 Hour k23_1 : 11:15:30 Place k23_1 : 1223 X 44 places k25: 2:21:26 Hour k25 : 11:26:17 Place k25 : 1230 Y 7 places Finish line: 2:50:45 Finish hour: 11:55:36 Finish place : 1245 Y 15 places
Split Times
20350
2:53:39
02:53:30
2:53:21
Claudio Lande
02:53:21 (Tr: 2:50:39)
Mercè Garcia Liebana
02:53:36 (Tr: 2:50:57) |
|||||||
1246 | 1147 | 997 | Albert Martínez Palou | 2:52:53 (tr 2:50:46 ) | |||
Real t.: 02:50:46 Official t.: 02:52:53 Real start: 09:04:14 Finish hour: 11:54:59 Cat:M Category place: 1146 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:42 min/km Club: club atlètic mollet k2_8: 0:15:09 Hour k2_8 : 09:19:23 Place k2_8 : 1121 - k5: 0:27:29 Hour k5 : 09:31:42 Place k5 : 1119 X 2 places k8_1: 0:44:12 Hour k8_1 : 09:48:25 Place k8_1 : 1099 X 20 places k10: 0:54:25 Hour k10 : 09:58:39 Place k10 : 1113 Y 14 places k15: 1:21:28 Hour k15 : 10:25:41 Place k15 : 1102 X 11 places k20: 1:49:52 Hour k20 : 10:54:05 Place k20 : 1129 Y 27 places k23_1: 2:08:02 Hour k23_1 : 11:12:16 Place k23_1 : 1118 X 11 places k25: 2:19:29 Hour k25 : 11:23:42 Place k25 : 1156 Y 38 places Finish line: 2:50:46 Finish hour: 11:54:59 Finish place : 1246 Y 90 places
Split Times
235180
2:54:40
02:52:53
2:51:06
Alex González Sobrado
02:52:56 (Tr: 2:50:14)
Jordi Mas Casas
02:52:57 (Tr: 2:50:17)
Josep Viñas Sanz
02:52:57 (Tr: 2:50:18)
Carles Constante
02:52:26 (Tr: 2:50:20)
i
Nacho Pallas Cardona
02:51:51 (Tr: 2:50:21)
i
Francesc xavier Pons Vizcarro
02:53:19 (Tr: 2:50:24)
i
Antonio Galera Agudo
02:52:45 (Tr: 2:50:26)
Oscar García Sánchez
02:52:36 (Tr: 2:50:27)
Pau Domingo
02:52:14 (Tr: 2:50:32)
i
Yolanda Sánchez Ruiz
02:52:35 (Tr: 2:50:36)
Claudio Lande
02:53:21 (Tr: 2:50:39)
i
Eduard Plana Sánchez
02:51:06 (Tr: 2:50:39)
Jordi Carbonell Esteve
02:52:10 (Tr: 2:50:45)
Natalio Benítez Pérexz
02:53:30 (Tr: 2:50:45)
i
Dris Hamadi
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Emma Franklin
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Rafael Manzano Riera
02:51:50 (Tr: 2:50:47)
Laura Romera Serrano
02:51:54 (Tr: 2:50:47)
Yunan Hernandez
02:52:47 (Tr: 2:50:48)
Eladi Rodrigo De Losada
02:52:35 (Tr: 2:50:49)
Lídia Barqué Falguera
02:52:08 (Tr: 2:50:50)
Xavier Planas De Maruri
02:52:09 (Tr: 2:50:50)
i
Lourdes Terricabras Jutglar
02:52:52 (Tr: 2:50:51)
Pedro Sanchez Pino
02:52:16 (Tr: 2:50:52)
i
Irene Alonso Nogués
02:53:53 (Tr: 2:50:52)
i
Javi Escribano Fumanal
02:53:52 (Tr: 2:50:52)
Mercè Garcia Liebana
02:53:36 (Tr: 2:50:57)
Markus Seebacher
02:53:56 (Tr: 2:50:58) |
|||||||
1247 | 1148 | 2633 |
i
|
Dris Hamadi | 2:53:10 (tr 2:50:47 ) | ||
Real t.: 02:50:47 Official t.: 02:53:10 Real start: 09:04:30 Finish hour: 11:55:16 Cat:M Category place: 1147 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:42 min/km Club: k2_8: 0:15:46 Hour k2_8 : 09:20:15 Place k2_8 : 1358 - k5: 0:28:36 Hour k5 : 09:33:05 Place k5 : 1351 X 7 places k8_1: 0:46:12 Hour k8_1 : 09:50:41 Place k8_1 : 1335 X 16 places k10: 0:56:54 Hour k10 : 10:01:23 Place k10 : 1350 Y 15 places k15: 1:25:01 Hour k15 : 10:29:31 Place k15 : 1318 X 32 places k20: 1:53:25 Hour k20 : 10:57:55 Place k20 : 1297 X 21 places k23_1: 2:11:54 Hour k23_1 : 11:16:24 Place k23_1 : 1288 X 9 places k25: 2:22:34 Hour k25 : 11:27:04 Place k25 : 1280 X 8 places Finish line: 2:50:47 Finish hour: 11:55:16 Finish place : 1247 X 33 places
Split Times
132992
2:54:11
02:53:10
2:52:10
Alex González Sobrado
02:52:56 (Tr: 2:50:14)
Jordi Mas Casas
02:52:57 (Tr: 2:50:17)
Josep Viñas Sanz
02:52:57 (Tr: 2:50:18)
Carles Constante
02:52:26 (Tr: 2:50:20)
i
Francesc xavier Pons Vizcarro
02:53:19 (Tr: 2:50:24)
i
Antonio Galera Agudo
02:52:45 (Tr: 2:50:26)
Oscar García Sánchez
02:52:36 (Tr: 2:50:27)
Pau Domingo
02:52:14 (Tr: 2:50:32)
i
Yolanda Sánchez Ruiz
02:52:35 (Tr: 2:50:36)
Claudio Lande
02:53:21 (Tr: 2:50:39)
Jordi Carbonell Esteve
02:52:10 (Tr: 2:50:45)
Natalio Benítez Pérexz
02:53:30 (Tr: 2:50:45)
Albert Martínez Palou
02:52:53 (Tr: 2:50:46)
i
Emma Franklin
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
Yunan Hernandez
02:52:47 (Tr: 2:50:48)
Eladi Rodrigo De Losada
02:52:35 (Tr: 2:50:49)
i
Lourdes Terricabras Jutglar
02:52:52 (Tr: 2:50:51)
Pedro Sanchez Pino
02:52:16 (Tr: 2:50:52)
i
Irene Alonso Nogués
02:53:53 (Tr: 2:50:52)
i
Javi Escribano Fumanal
02:53:52 (Tr: 2:50:52)
Mercè Garcia Liebana
02:53:36 (Tr: 2:50:57)
Markus Seebacher
02:53:56 (Tr: 2:50:58) |
|||||||
1248 | 100 | 2632 |
i
|
Emma Franklin | 2:53:10 (tr 2:50:47 ) | ||
Real t.: 02:50:47 Official t.: 02:53:10 Real start: 09:04:30 Finish hour: 11:55:16 Cat:F Category place: 100 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:42 min/km Club: k2_8: 0:15:46 Hour k2_8 : 09:20:16 Place k2_8 : 1362 - k5: 0:28:36 Hour k5 : 09:33:05 Place k5 : 1352 X 10 places k8_1: 0:46:10 Hour k8_1 : 09:50:40 Place k8_1 : 1331 X 21 places k10: 0:56:54 Hour k10 : 10:01:23 Place k10 : 1351 Y 20 places k15: 1:25:02 Hour k15 : 10:29:31 Place k15 : 1321 X 30 places k20: 1:53:26 Hour k20 : 10:57:55 Place k20 : 1298 X 23 places k23_1: 2:11:54 Hour k23_1 : 11:16:23 Place k23_1 : 1287 X 11 places k25: 2:22:34 Hour k25 : 11:27:03 Place k25 : 1279 X 8 places Finish line: 2:50:47 Finish hour: 11:55:16 Finish place : 1248 X 31 places
Split Times
4400
2:53:12
02:53:10
2:53:08
i
Dris Hamadi
02:53:10 (Tr: 2:50:47) |
|||||||
1249 | 1149 | 616 |
i
|
Rafael Manzano Riera | 2:51:50 (tr 2:50:47 ) | ||
Real t.: 02:50:47 Official t.: 02:51:50 Real start: 09:03:09 Finish hour: 11:53:56 Cat:M Category place: 1148 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:42 min/km Club: k2_8: 0:14:09 Hour k2_8 : 09:17:18 Place k2_8 : 792 - k5: 0:25:04 Hour k5 : 09:28:13 Place k5 : 637 X 155 places k8_1: 2:04:21 Hour k8_1 : 11:07:30 Place k8_1 : 1596 Y 959 places k10: 0:50:07 Hour k10 : 09:53:16 Place k10 : 725 X 871 places k15: 1:16:19 Hour k15 : 10:19:28 Place k15 : 783 Y 58 places k20: 1:44:44 Hour k20 : 10:47:53 Place k20 : 896 Y 113 places k23_1: No data Hour k23_1: No data Place k23_1 : - - k25: 2:16:46 Hour k25 : 11:19:54 Place k25 : 1069 Y 173 places Finish line: 2:50:47 Finish hour: 11:53:56 Finish place : 1249 Y 180 places
Split Times
99000
2:52:35
02:51:50
2:51:05
Carles Constante
02:52:26 (Tr: 2:50:20)
i
Nacho Pallas Cardona
02:51:51 (Tr: 2:50:21)
Pau Domingo
02:52:14 (Tr: 2:50:32)
i
Yolanda Sánchez Ruiz
02:52:35 (Tr: 2:50:36)
i
Eduard Plana Sánchez
02:51:06 (Tr: 2:50:39)
Jordi Carbonell Esteve
02:52:10 (Tr: 2:50:45)
Laura Romera Serrano
02:51:54 (Tr: 2:50:47)
Eladi Rodrigo De Losada
02:52:35 (Tr: 2:50:49)
Lídia Barqué Falguera
02:52:08 (Tr: 2:50:50)
Xavier Planas De Maruri
02:52:09 (Tr: 2:50:50)
Pedro Sanchez Pino
02:52:16 (Tr: 2:50:52) |
|||||||
1250 | 101 | 970 | Laura Romera Serrano | 2:51:54 (tr 2:50:47 ) | |||
Real t.: 02:50:47 Official t.: 02:51:54 Real start: 09:03:13 Finish hour: 11:54:00 Cat:F Category place: 101 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:42 min/km Club: ceme atletisme k2_8: 0:15:30 Hour k2_8 : 09:18:43 Place k2_8 : 1256 - k5: 0:28:09 Hour k5 : 09:31:22 Place k5 : 1244 X 12 places k8_1: 0:45:15 Hour k8_1 : 09:48:28 Place k8_1 : 1205 X 39 places k10: 0:55:33 Hour k10 : 09:58:46 Place k10 : 1203 X 2 places k15: 1:23:15 Hour k15 : 10:26:28 Place k15 : 1198 X 5 places k20: 1:51:59 Hour k20 : 10:55:12 Place k20 : 1217 Y 19 places k23_1: 2:10:08 Hour k23_1 : 11:13:21 Place k23_1 : 1192 X 25 places k25: 2:21:02 Hour k25 : 11:24:14 Place k25 : 1211 Y 19 places Finish line: 2:50:47 Finish hour: 11:54:00 Finish place : 1250 Y 39 places
Split Times
31682
2:52:08
02:51:54
2:51:40
i
Nacho Pallas Cardona
02:51:51 (Tr: 2:50:21)
i
Rafael Manzano Riera
02:51:50 (Tr: 2:50:47)
Lídia Barqué Falguera
02:52:08 (Tr: 2:50:50) |
|||||||
1251 | 1150 | 314 | Yunan Hernandez | 2:52:47 (tr 2:50:48 ) | |||
Real t.: 02:50:48 Official t.: 02:52:47 Real start: 09:04:05 Finish hour: 11:54:53 Cat:M Category place: 1149 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:42 min/km Club: sedentaris.cat - aurun k2_8: 0:15:39 Hour k2_8 : 09:19:44 Place k2_8 : 1332 - k5: 0:28:30 Hour k5 : 09:32:35 Place k5 : 1331 X 1 place k8_1: 0:46:23 Hour k8_1 : 09:50:28 Place k8_1 : 1358 Y 27 places k10: 0:57:00 Hour k10 : 10:01:05 Place k10 : 1361 Y 3 places k15: 1:25:44 Hour k15 : 10:29:49 Place k15 : 1382 Y 21 places k20: 1:53:51 Hour k20 : 10:57:56 Place k20 : 1328 X 54 places k23_1: 2:11:24 Hour k23_1 : 11:15:29 Place k23_1 : 1266 X 62 places k25: 2:22:12 Hour k25 : 11:26:17 Place k25 : 1260 X 6 places Finish line: 2:50:48 Finish hour: 11:54:53 Finish place : 1251 X 9 places
Split Times
4400
2:52:49
02:52:47
2:52:45
i
Antonio Galera Agudo
02:52:45 (Tr: 2:50:26) |
|||||||
1252 | 1151 | 1461 | Eladi Rodrigo De Losada | 2:52:35 (tr 2:50:49 ) | |||
Real t.: 02:50:49 Official t.: 02:52:35 Real start: 09:03:53 Finish hour: 11:54:41 Cat:M Category place: 1150 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:42 min/km Club: k2_8: 0:16:05 Hour k2_8 : 09:19:57 Place k2_8 : 1456 - k5: 0:29:10 Hour k5 : 09:33:02 Place k5 : 1448 X 8 places k8_1: 0:46:45 Hour k8_1 : 09:50:37 Place k8_1 : 1399 X 49 places k10: 0:57:34 Hour k10 : 10:01:27 Place k10 : 1412 Y 13 places k15: 1:25:53 Hour k15 : 10:29:45 Place k15 : 1394 X 18 places k20: 1:54:03 Hour k20 : 10:57:55 Place k20 : 1340 X 54 places k23_1: 2:11:37 Hour k23_1 : 11:15:29 Place k23_1 : 1272 X 68 places k25: 2:22:23 Hour k25 : 11:26:16 Place k25 : 1271 X 1 place Finish line: 2:50:49 Finish hour: 11:54:41 Finish place : 1252 X 19 places
Split Times
99000
2:53:20
02:52:35
2:51:50
Alex González Sobrado
02:52:56 (Tr: 2:50:14)
Jordi Mas Casas
02:52:57 (Tr: 2:50:17)
Josep Viñas Sanz
02:52:57 (Tr: 2:50:18)
Carles Constante
02:52:26 (Tr: 2:50:20)
i
Nacho Pallas Cardona
02:51:51 (Tr: 2:50:21)
i
Francesc xavier Pons Vizcarro
02:53:19 (Tr: 2:50:24)
i
Antonio Galera Agudo
02:52:45 (Tr: 2:50:26)
Oscar García Sánchez
02:52:36 (Tr: 2:50:27)
Pau Domingo
02:52:14 (Tr: 2:50:32)
Jordi Carbonell Esteve
02:52:10 (Tr: 2:50:45)
Albert Martínez Palou
02:52:53 (Tr: 2:50:46)
i
Dris Hamadi
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Emma Franklin
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Rafael Manzano Riera
02:51:50 (Tr: 2:50:47)
Laura Romera Serrano
02:51:54 (Tr: 2:50:47)
Yunan Hernandez
02:52:47 (Tr: 2:50:48)
Lídia Barqué Falguera
02:52:08 (Tr: 2:50:50)
Xavier Planas De Maruri
02:52:09 (Tr: 2:50:50)
i
Lourdes Terricabras Jutglar
02:52:52 (Tr: 2:50:51)
Pedro Sanchez Pino
02:52:16 (Tr: 2:50:52) |
|||||||
1253 | 102 | 979 | Lídia Barqué Falguera | 2:52:08 (tr 2:50:50 ) | |||
Real t.: 02:50:50 Official t.: 02:52:08 Real start: 09:03:25 Finish hour: 11:54:14 Cat:F Category place: 102 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:42 min/km Club: c.m. sigueme k2_8: 0:15:43 Hour k2_8 : 09:19:08 Place k2_8 : 1350 - k5: 0:28:35 Hour k5 : 09:31:59 Place k5 : 1350 Z k8_1: 0:46:07 Hour k8_1 : 09:49:32 Place k8_1 : 1327 X 23 places k10: 0:57:01 Hour k10 : 10:00:26 Place k10 : 1363 Y 36 places k15: 1:25:44 Hour k15 : 10:29:08 Place k15 : 1378 Y 15 places k20: 1:54:45 Hour k20 : 10:58:09 Place k20 : 1375 X 3 places k23_1: 2:12:32 Hour k23_1 : 11:15:56 Place k23_1 : 1315 X 60 places k25: 2:23:15 Hour k25 : 11:26:40 Place k25 : 1296 X 19 places Finish line: 2:50:50 Finish hour: 11:54:14 Finish place : 1253 X 43 places
Split Times
31682
2:52:23
02:52:08
2:51:54
Pau Domingo
02:52:14 (Tr: 2:50:32)
Jordi Carbonell Esteve
02:52:10 (Tr: 2:50:45)
Laura Romera Serrano
02:51:54 (Tr: 2:50:47)
Xavier Planas De Maruri
02:52:09 (Tr: 2:50:50)
Pedro Sanchez Pino
02:52:16 (Tr: 2:50:52) |
|||||||
1254 | 1152 | 909 | Xavier Planas De Maruri | 2:52:09 (tr 2:50:50 ) | |||
Real t.: 02:50:50 Official t.: 02:52:09 Real start: 09:03:25 Finish hour: 11:54:15 Cat:M Category place: 1151 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:42 min/km Club: k2_8: 0:15:44 Hour k2_8 : 09:19:08 Place k2_8 : 1351 - k5: 0:28:35 Hour k5 : 09:31:59 Place k5 : 1349 X 2 places k8_1: 0:46:08 Hour k8_1 : 09:49:33 Place k8_1 : 1328 X 21 places k10: 0:57:00 Hour k10 : 10:00:25 Place k10 : 1362 Y 34 places k15: 1:25:44 Hour k15 : 10:29:08 Place k15 : 1381 Y 19 places k20: 1:54:45 Hour k20 : 10:58:09 Place k20 : 1374 X 7 places k23_1: 2:12:32 Hour k23_1 : 11:15:56 Place k23_1 : 1316 X 58 places k25: 2:23:16 Hour k25 : 11:26:40 Place k25 : 1297 X 19 places Finish line: 2:50:50 Finish hour: 11:54:15 Finish place : 1254 X 43 places
Split Times
227807
2:53:53
02:52:09
2:50:26
Alex González Sobrado
02:52:56 (Tr: 2:50:14)
Jesus Dominguez Mendez
02:50:48 (Tr: 2:50:16)
Jordi Mas Casas
02:52:57 (Tr: 2:50:17)
Josep Viñas Sanz
02:52:57 (Tr: 2:50:18)
Carles Constante
02:52:26 (Tr: 2:50:20)
i
Nacho Pallas Cardona
02:51:51 (Tr: 2:50:21)
i
Francesc xavier Pons Vizcarro
02:53:19 (Tr: 2:50:24)
i
Antonio Galera Agudo
02:52:45 (Tr: 2:50:26)
Oscar García Sánchez
02:52:36 (Tr: 2:50:27)
Pau Domingo
02:52:14 (Tr: 2:50:32)
i
Yolanda Sánchez Ruiz
02:52:35 (Tr: 2:50:36)
Claudio Lande
02:53:21 (Tr: 2:50:39)
i
Eduard Plana Sánchez
02:51:06 (Tr: 2:50:39)
Jordi Carbonell Esteve
02:52:10 (Tr: 2:50:45)
Natalio Benítez Pérexz
02:53:30 (Tr: 2:50:45)
Albert Martínez Palou
02:52:53 (Tr: 2:50:46)
i
Dris Hamadi
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Emma Franklin
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Rafael Manzano Riera
02:51:50 (Tr: 2:50:47)
Laura Romera Serrano
02:51:54 (Tr: 2:50:47)
Yunan Hernandez
02:52:47 (Tr: 2:50:48)
Eladi Rodrigo De Losada
02:52:35 (Tr: 2:50:49)
Lídia Barqué Falguera
02:52:08 (Tr: 2:50:50)
i
Lourdes Terricabras Jutglar
02:52:52 (Tr: 2:50:51)
Pedro Sanchez Pino
02:52:16 (Tr: 2:50:52)
i
Irene Alonso Nogués
02:53:53 (Tr: 2:50:52)
i
Javi Escribano Fumanal
02:53:52 (Tr: 2:50:52)
Mercè Garcia Liebana
02:53:36 (Tr: 2:50:57) |
|||||||
1255 | 103 | 935 |
i
|
Lourdes Terricabras Jutglar | 2:52:52 (tr 2:50:51 ) | ||
Real t.: 02:50:51 Official t.: 02:52:52 Real start: 09:04:07 Finish hour: 11:54:58 Cat:F Category place: 103 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:42 min/km Club: k2_8: 0:15:33 Hour k2_8 : 09:19:40 Place k2_8 : 1293 - k5: 0:28:04 Hour k5 : 09:32:11 Place k5 : 1228 X 65 places k8_1: 0:45:15 Hour k8_1 : 09:49:22 Place k8_1 : 1207 X 21 places k10: 0:55:47 Hour k10 : 09:59:54 Place k10 : 1227 Y 20 places k15: 1:23:53 Hour k15 : 10:28:00 Place k15 : 1228 Y 1 place k20: 1:52:22 Hour k20 : 10:56:29 Place k20 : 1228 Z k23_1: 2:10:38 Hour k23_1 : 11:14:45 Place k23_1 : 1221 X 7 places k25: 2:21:32 Hour k25 : 11:25:39 Place k25 : 1242 Y 21 places Finish line: 2:50:51 Finish hour: 11:54:58 Finish place : 1255 Y 13 places
Split Times
133540
2:53:52
02:52:52
2:51:51
Alex González Sobrado
02:52:56 (Tr: 2:50:14)
Jordi Mas Casas
02:52:57 (Tr: 2:50:17)
Josep Viñas Sanz
02:52:57 (Tr: 2:50:18)
Carles Constante
02:52:26 (Tr: 2:50:20)
i
Francesc xavier Pons Vizcarro
02:53:19 (Tr: 2:50:24)
i
Antonio Galera Agudo
02:52:45 (Tr: 2:50:26)
Oscar García Sánchez
02:52:36 (Tr: 2:50:27)
Pau Domingo
02:52:14 (Tr: 2:50:32)
i
Yolanda Sánchez Ruiz
02:52:35 (Tr: 2:50:36)
Claudio Lande
02:53:21 (Tr: 2:50:39)
Jordi Carbonell Esteve
02:52:10 (Tr: 2:50:45)
Natalio Benítez Pérexz
02:53:30 (Tr: 2:50:45)
Albert Martínez Palou
02:52:53 (Tr: 2:50:46)
i
Dris Hamadi
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Emma Franklin
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
Laura Romera Serrano
02:51:54 (Tr: 2:50:47)
Yunan Hernandez
02:52:47 (Tr: 2:50:48)
Eladi Rodrigo De Losada
02:52:35 (Tr: 2:50:49)
Lídia Barqué Falguera
02:52:08 (Tr: 2:50:50)
Xavier Planas De Maruri
02:52:09 (Tr: 2:50:50)
Pedro Sanchez Pino
02:52:16 (Tr: 2:50:52)
i
Javi Escribano Fumanal
02:53:52 (Tr: 2:50:52)
Mercè Garcia Liebana
02:53:36 (Tr: 2:50:57) |
|||||||
1256 | 1153 | 1526 | Pedro Sanchez Pino | 2:52:16 (tr 2:50:52 ) | |||
Real t.: 02:50:52 Official t.: 02:52:16 Real start: 09:03:31 Finish hour: 11:54:22 Cat:M Category place: 1152 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:42 min/km Club: k2_8: 0:13:54 Hour k2_8 : 09:17:25 Place k2_8 : 692 - k5: 0:25:36 Hour k5 : 09:29:07 Place k5 : 783 Y 91 places k8_1: 0:41:49 Hour k8_1 : 09:45:20 Place k8_1 : 802 Y 19 places k10: 0:51:34 Hour k10 : 09:55:05 Place k10 : 821 Y 19 places k15: 1:17:06 Hour k15 : 10:20:37 Place k15 : 815 X 6 places k20: 1:43:38 Hour k20 : 10:47:08 Place k20 : 839 Y 24 places k23_1: 2:01:01 Hour k23_1 : 11:04:32 Place k23_1 : 856 Y 17 places k25: 2:12:48 Hour k25 : 11:16:18 Place k25 : 926 Y 70 places Finish line: 2:50:52 Finish hour: 11:54:22 Finish place : 1256 Y 330 places
Split Times
176217
2:53:36
02:52:16
2:50:56
Alex González Sobrado
02:52:56 (Tr: 2:50:14)
Jordi Mas Casas
02:52:57 (Tr: 2:50:17)
Josep Viñas Sanz
02:52:57 (Tr: 2:50:18)
Carles Constante
02:52:26 (Tr: 2:50:20)
i
Nacho Pallas Cardona
02:51:51 (Tr: 2:50:21)
i
Francesc xavier Pons Vizcarro
02:53:19 (Tr: 2:50:24)
i
Antonio Galera Agudo
02:52:45 (Tr: 2:50:26)
Oscar García Sánchez
02:52:36 (Tr: 2:50:27)
Pau Domingo
02:52:14 (Tr: 2:50:32)
i
Yolanda Sánchez Ruiz
02:52:35 (Tr: 2:50:36)
Claudio Lande
02:53:21 (Tr: 2:50:39)
i
Eduard Plana Sánchez
02:51:06 (Tr: 2:50:39)
Jordi Carbonell Esteve
02:52:10 (Tr: 2:50:45)
Natalio Benítez Pérexz
02:53:30 (Tr: 2:50:45)
Albert Martínez Palou
02:52:53 (Tr: 2:50:46)
i
Dris Hamadi
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Emma Franklin
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Rafael Manzano Riera
02:51:50 (Tr: 2:50:47)
Laura Romera Serrano
02:51:54 (Tr: 2:50:47)
Yunan Hernandez
02:52:47 (Tr: 2:50:48)
Eladi Rodrigo De Losada
02:52:35 (Tr: 2:50:49)
Lídia Barqué Falguera
02:52:08 (Tr: 2:50:50)
Xavier Planas De Maruri
02:52:09 (Tr: 2:50:50)
i
Lourdes Terricabras Jutglar
02:52:52 (Tr: 2:50:51)
Mercè Garcia Liebana
02:53:36 (Tr: 2:50:57) |
|||||||
1257 | 104 | 1425 |
i
|
Irene Alonso Nogués | 2:53:53 (tr 2:50:52 ) | ||
Real t.: 02:50:52 Official t.: 02:53:53 Real start: 09:05:07 Finish hour: 11:55:59 Cat:F Category place: 104 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:42 min/km Club: k2_8: 0:15:54 Hour k2_8 : 09:21:00 Place k2_8 : 1405 - k5: 0:28:58 Hour k5 : 09:34:05 Place k5 : 1431 Y 26 places k8_1: 0:46:19 Hour k8_1 : 09:51:26 Place k8_1 : 1349 X 82 places k10: 0:56:50 Hour k10 : 10:01:57 Place k10 : 1344 X 5 places k15: 1:24:54 Hour k15 : 10:30:01 Place k15 : 1297 X 47 places k20: 1:53:27 Hour k20 : 10:58:34 Place k20 : 1301 Y 4 places k23_1: 2:11:39 Hour k23_1 : 11:16:45 Place k23_1 : 1276 X 25 places k25: 2:22:32 Hour k25 : 11:27:38 Place k25 : 1277 Y 1 place Finish line: 2:50:52 Finish hour: 11:55:59 Finish place : 1257 X 20 places
Split Times
227807
2:55:36
02:53:53
2:52:09
Alex González Sobrado
02:52:56 (Tr: 2:50:14)
Jordi Mas Casas
02:52:57 (Tr: 2:50:17)
Josep Viñas Sanz
02:52:57 (Tr: 2:50:18)
Carles Constante
02:52:26 (Tr: 2:50:20)
i
Francesc xavier Pons Vizcarro
02:53:19 (Tr: 2:50:24)
i
Antonio Galera Agudo
02:52:45 (Tr: 2:50:26)
Oscar García Sánchez
02:52:36 (Tr: 2:50:27)
Pau Domingo
02:52:14 (Tr: 2:50:32)
i
Yolanda Sánchez Ruiz
02:52:35 (Tr: 2:50:36)
Claudio Lande
02:53:21 (Tr: 2:50:39)
Jordi Carbonell Esteve
02:52:10 (Tr: 2:50:45)
Natalio Benítez Pérexz
02:53:30 (Tr: 2:50:45)
Albert Martínez Palou
02:52:53 (Tr: 2:50:46)
i
Dris Hamadi
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Emma Franklin
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
Yunan Hernandez
02:52:47 (Tr: 2:50:48)
Eladi Rodrigo De Losada
02:52:35 (Tr: 2:50:49)
Xavier Planas De Maruri
02:52:09 (Tr: 2:50:50)
i
Lourdes Terricabras Jutglar
02:52:52 (Tr: 2:50:51)
Pedro Sanchez Pino
02:52:16 (Tr: 2:50:52)
i
Javi Escribano Fumanal
02:53:52 (Tr: 2:50:52)
Mercè Garcia Liebana
02:53:36 (Tr: 2:50:57)
Markus Seebacher
02:53:56 (Tr: 2:50:58) |
|||||||
1258 | 1154 | 1424 |
i
|
Javi Escribano Fumanal | 2:53:52 (tr 2:50:52 ) | ||
Real t.: 02:50:52 Official t.: 02:53:52 Real start: 09:05:07 Finish hour: 11:55:58 Cat:M Category place: 1153 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:42 min/km Club: k2_8: 0:15:54 Hour k2_8 : 09:21:00 Place k2_8 : 1406 - k5: 0:28:59 Hour k5 : 09:34:05 Place k5 : 1432 Y 26 places k8_1: 0:46:20 Hour k8_1 : 09:51:26 Place k8_1 : 1350 X 82 places k10: 0:56:51 Hour k10 : 10:01:57 Place k10 : 1347 X 3 places k15: 1:24:55 Hour k15 : 10:30:01 Place k15 : 1298 X 49 places k20: 1:53:27 Hour k20 : 10:58:33 Place k20 : 1300 Y 2 places k23_1: 2:11:39 Hour k23_1 : 11:16:45 Place k23_1 : 1277 X 23 places k25: 2:22:32 Hour k25 : 11:27:38 Place k25 : 1278 Y 1 place Finish line: 2:50:52 Finish hour: 11:55:58 Finish place : 1258 X 20 places
Split Times
133540
2:54:53
02:53:52
2:52:52
Alex González Sobrado
02:52:56 (Tr: 2:50:14)
Jordi Mas Casas
02:52:57 (Tr: 2:50:17)
Josep Viñas Sanz
02:52:57 (Tr: 2:50:18)
i
Francesc xavier Pons Vizcarro
02:53:19 (Tr: 2:50:24)
Claudio Lande
02:53:21 (Tr: 2:50:39)
Natalio Benítez Pérexz
02:53:30 (Tr: 2:50:45)
Albert Martínez Palou
02:52:53 (Tr: 2:50:46)
i
Dris Hamadi
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Emma Franklin
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Lourdes Terricabras Jutglar
02:52:52 (Tr: 2:50:51)
i
Irene Alonso Nogués
02:53:53 (Tr: 2:50:52)
Mercè Garcia Liebana
02:53:36 (Tr: 2:50:57)
Markus Seebacher
02:53:56 (Tr: 2:50:58) |
|||||||
1259 | 105 | 1306 | Mercè Garcia Liebana | 2:53:36 (tr 2:50:57 ) | |||
Real t.: 02:50:57 Official t.: 02:53:36 Real start: 09:04:46 Finish hour: 11:55:42 Cat:F Category place: 105 Race start:9:02:06 Gender:F Pace: 5:42 min/km Club: correbdn k2_8: 0:15:15 Hour k2_8 : 09:20:01 Place k2_8 : 1155 - k5: 0:27:35 Hour k5 : 09:32:20 Place k5 : 1147 X 8 places k8_1: 0:44:41 Hour k8_1 : 09:49:27 Place k8_1 : 1150 Y 3 places k10: 0:55:02 Hour k10 : 09:59:47 Place k10 : 1158 Y 8 places k15: 1:22:37 Hour k15 : 10:27:22 Place k15 : 1163 Y 5 places k20: 1:50:55 Hour k20 : 10:55:40 Place k20 : 1176 Y 13 places k23_1: 2:09:31 Hour k23_1 : 11:14:16 Place k23_1 : 1174 X 2 places k25: 2:20:48 Hour k25 : 11:25:33 Place k25 : 1201 Y 27 places Finish line: 2:50:57 Finish hour: 11:55:42 Finish place : 1259 Y 58 places
Split Times
176217
2:54:56
02:53:36
2:52:16
Alex González Sobrado
02:52:56 (Tr: 2:50:14)
Jordi Mas Casas
02:52:57 (Tr: 2:50:17)
Josep Viñas Sanz
02:52:57 (Tr: 2:50:18)
Carles Constante
02:52:26 (Tr: 2:50:20)
i
Francesc xavier Pons Vizcarro
02:53:19 (Tr: 2:50:24)
i
Antonio Galera Agudo
02:52:45 (Tr: 2:50:26)
Oscar García Sánchez
02:52:36 (Tr: 2:50:27)
i
Yolanda Sánchez Ruiz
02:52:35 (Tr: 2:50:36)
Claudio Lande
02:53:21 (Tr: 2:50:39)
Natalio Benítez Pérexz
02:53:30 (Tr: 2:50:45)
Albert Martínez Palou
02:52:53 (Tr: 2:50:46)
i
Dris Hamadi
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
i
Emma Franklin
02:53:10 (Tr: 2:50:47)
Yunan Hernandez
02:52:47 (Tr: 2:50:48)
Eladi Rodrigo De Losada
02:52:35 (Tr: 2:50:49)
i
Lourdes Terricabras Jutglar
02:52:52 (Tr: 2:50:51)
Pedro Sanchez Pino
02:52:16 (Tr: 2:50:52)
i
Irene Alonso Nogués
02:53:53 (Tr: 2:50:52)
i
Javi Escribano Fumanal
02:53:52 (Tr: 2:50:52)
Markus Seebacher
02:53:56 (Tr: 2:50:58) |
|||||||
1260 | 1155 | 971 | Markus Seebacher | 2:53:56 (tr 2:50:58 ) | |||
Real t.: 02:50:58 Official t.: 02:53:56 Real start: 09:05:04 Finish hour: 11:56:02 Cat:M Category place: 1154 Race start:9:02:06 Gender:M Pace: 5:42 min/km Club: k2_8: 0:15:31 Hour k2_8 : 09:20:35 Place k2_8 : 1265 - k5: 0:28:13 Hour k5 : 09:33:17 Place k5 : 1268 Y 3 places k8_1: 0:45:42 Hour k8_1 : 09:50:46 Place k8_1 : 1261 X 7 places k10: 0:56:14 Hour k10 : 10:01:18 Place k10 : 1261 Z k15: 1:24:06 Hour k15 : 10:29:10 Place k15 : 1241 X 20 places k20: 1:52:50 Hour k20 : 10:57:54 Place k20 : 1255 Y 14 places k23_1: 2:10:29 Hour k23_1 : 11:15:33 Place k23_1 : 1207 X 48 places k25: 2:21:16 Hour k25 : 11:26:20 Place k25 : 1220 Y 13 places Finish line: 2:50:58 Finish hour: 11:56:02 Finish place : 1260 Y 40 places
Split Times
7700
2:54:00
02:53:56
2:53:53
i
Irene Alonso Nogués
02:53:53 (Tr: 2:50:52) |
|||||||