L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
481 | 28 | 675 |
i
|
Gisela Ramos Mena | 2:28:29 (tr 2:28:12 ) | ||
Real t.: 02:28:12 Official t.: 02:28:29 Real start: 09:02:09 Finish hour: 11:30:21 Cat:F Category place: 28 Race start:9:01:52 Gender:F Pace: 4:57 min/km Club: riosrunningmataró k5: 0:24:30 Hour k5 : 09:26:39 Place k5 : 411 - k7: 0:34:10 Hour k7 : 09:36:19 Place k7 : 414 Y 3 places k10: 0:49:19 Hour k10 : 09:51:28 Place k10 : 459 Y 45 places k15: 1:13:43 Hour k15 : 10:15:52 Place k15 : 471 Y 12 places k20: 1:38:30 Hour k20 : 10:40:38 Place k20 : 476 Y 5 places k22: 1:48:32 Hour k22 : 10:50:41 Place k22 : 484 Y 8 places k25: 2:03:49 Hour k25 : 11:05:58 Place k25 : 495 Y 11 places Finish line: 2:28:12 Finish hour: 11:30:21 Finish place : 481 X 14 places
Split Times
118800
2:29:23
02:28:29
2:27:35
Alberto Salvans Torredemer
02:28:43 (Tr: 2:28:12)
Javier Salgado Vazquez
02:29:05 (Tr: 2:28:20)
Francisco Rodríguez Sánchez
02:29:23 (Tr: 2:28:22)
i
Justo Pérez Jiménez
02:29:08 (Tr: 2:28:27)
Francesc Gosalves López
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
Christian Peña Rios
02:29:15 (Tr: 2:28:28) |
|||||||
482 | 454 | 724 | Alberto Salvans Torredemer | 2:28:43 (tr 2:28:12 ) | |||
Real t.: 02:28:12 Official t.: 02:28:43 Real start: 09:02:23 Finish hour: 11:30:35 Cat:M Category place: 454 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: ce vila olimpica k5: 0:24:52 Hour k5 : 09:27:14 Place k5 : 465 - k7: 0:34:30 Hour k7 : 09:36:53 Place k7 : 448 X 17 places k10: 0:49:36 Hour k10 : 09:51:58 Place k10 : 483 Y 35 places k15: 1:14:04 Hour k15 : 10:16:26 Place k15 : 507 Y 24 places k20: 1:38:58 Hour k20 : 10:41:20 Place k20 : 510 Y 3 places k22: 1:48:53 Hour k22 : 10:51:16 Place k22 : 504 X 6 places k25: 2:04:00 Hour k25 : 11:06:23 Place k25 : 504 Z Finish line: 2:28:12 Finish hour: 11:30:35 Finish place : 482 X 22 places
Split Times
88990
2:29:23
02:28:43
2:28:02
i
Gisela Ramos Mena
02:28:29 (Tr: 2:28:12)
Javier Salgado Vazquez
02:29:05 (Tr: 2:28:20)
Francisco Rodríguez Sánchez
02:29:23 (Tr: 2:28:22)
i
Justo Pérez Jiménez
02:29:08 (Tr: 2:28:27)
Francesc Gosalves López
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
Christian Peña Rios
02:29:15 (Tr: 2:28:28) |
|||||||
483 | 455 | 1460 | Roger Robert | 2:29:39 (tr 2:28:14 ) | |||
Real t.: 02:28:14 Official t.: 02:29:39 Real start: 09:03:17 Finish hour: 11:31:31 Cat:M Category place: 455 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: k5: 0:25:44 Hour k5 : 09:29:01 Place k5 : 666 - k7: 0:35:18 Hour k7 : 09:38:35 Place k7 : 634 X 32 places k10: 0:49:41 Hour k10 : 09:52:58 Place k10 : 497 X 137 places k15: 1:13:43 Hour k15 : 10:17:00 Place k15 : 473 X 24 places k20: 1:37:59 Hour k20 : 10:41:16 Place k20 : 449 X 24 places k22: 1:47:40 Hour k22 : 10:50:57 Place k22 : 444 X 5 places k25: 2:02:23 Hour k25 : 11:05:40 Place k25 : 436 X 8 places Finish line: 2:28:14 Finish hour: 11:31:31 Finish place : 483 Y 47 places
Split Times
153780
2:30:49
02:29:39
2:28:29
i
Gisela Ramos Mena
02:28:29 (Tr: 2:28:12)
Alberto Salvans Torredemer
02:28:43 (Tr: 2:28:12)
i
Michael Pettersson
02:29:40 (Tr: 2:28:16)
Daniel Arcusa Costa
02:29:26 (Tr: 2:28:19)
Javier Salgado Vazquez
02:29:05 (Tr: 2:28:20)
Francisco Rodríguez Sánchez
02:29:23 (Tr: 2:28:22)
i
Albert Sánchez Roig
02:30:10 (Tr: 2:28:22)
Pere Rosell Plajats
02:29:26 (Tr: 2:28:23)
Federico Carrillo Rus
02:29:28 (Tr: 2:28:24)
Juanma Fernandez Gonzalez
02:29:25 (Tr: 2:28:25)
Oscar Moreno Escartín
02:29:26 (Tr: 2:28:25)
i
Justo Pérez Jiménez
02:29:08 (Tr: 2:28:27)
Francesc Gosalves López
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
Christian Peña Rios
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
Enric Parera Salomo
02:29:45 (Tr: 2:28:30)
i
Juan Gallego Soldán
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Eber melky Pastor Garcia
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Bonet Bonet Sabata
02:29:46 (Tr: 2:28:35)
Miguel Pozo Bravo
02:29:33 (Tr: 2:28:36)
Javier Buill Vilches
02:29:48 (Tr: 2:28:42)
Rubén López Gris
02:29:49 (Tr: 2:28:49)
i
Josep Puig Peiró
02:29:41 (Tr: 2:28:51)
Alejandro Martín Sanz
02:29:58 (Tr: 2:28:53)
i
Ignacio Aguirre Temprano
02:29:57 (Tr: 2:28:53)
Antoni Arrufat Barberan
02:29:44 (Tr: 2:28:56)
i
Luis Granero
02:30:10 (Tr: 2:28:58)
Josep Corts Creixell
02:30:03 (Tr: 2:29:01)
Jordi Sangenis Esteve
02:30:03 (Tr: 2:29:02) |
|||||||
484 | 456 | 680 |
i
|
Michael Pettersson | 2:29:40 (tr 2:28:16 ) | ||
Real t.: 02:28:16 Official t.: 02:29:40 Real start: 09:03:16 Finish hour: 11:31:32 Cat:M Category place: 456 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: k5: 0:25:26 Hour k5 : 09:28:41 Place k5 : 609 - k7: 0:34:59 Hour k7 : 09:38:15 Place k7 : 538 X 71 places k10: 0:49:40 Hour k10 : 09:52:55 Place k10 : 493 X 45 places k15: 1:13:50 Hour k15 : 10:17:05 Place k15 : 479 X 14 places k20: 1:38:31 Hour k20 : 10:41:46 Place k20 : 478 X 1 place k22: 1:48:21 Hour k22 : 10:51:37 Place k22 : 476 X 2 places k25: 2:03:33 Hour k25 : 11:06:49 Place k25 : 478 Y 2 places Finish line: 2:28:16 Finish hour: 11:31:32 Finish place : 484 Y 6 places
Split Times
155540
2:30:51
02:29:40
2:28:29
i
Gisela Ramos Mena
02:28:29 (Tr: 2:28:12)
Alberto Salvans Torredemer
02:28:43 (Tr: 2:28:12)
Roger Robert
02:29:39 (Tr: 2:28:14)
Daniel Arcusa Costa
02:29:26 (Tr: 2:28:19)
Javier Salgado Vazquez
02:29:05 (Tr: 2:28:20)
Francisco Rodríguez Sánchez
02:29:23 (Tr: 2:28:22)
i
Albert Sánchez Roig
02:30:10 (Tr: 2:28:22)
Pere Rosell Plajats
02:29:26 (Tr: 2:28:23)
Federico Carrillo Rus
02:29:28 (Tr: 2:28:24)
Juanma Fernandez Gonzalez
02:29:25 (Tr: 2:28:25)
Oscar Moreno Escartín
02:29:26 (Tr: 2:28:25)
i
Justo Pérez Jiménez
02:29:08 (Tr: 2:28:27)
Francesc Gosalves López
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
Christian Peña Rios
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
Enric Parera Salomo
02:29:45 (Tr: 2:28:30)
i
Juan Gallego Soldán
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Eber melky Pastor Garcia
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Bonet Bonet Sabata
02:29:46 (Tr: 2:28:35)
Miguel Pozo Bravo
02:29:33 (Tr: 2:28:36)
Javier Buill Vilches
02:29:48 (Tr: 2:28:42)
Rubén López Gris
02:29:49 (Tr: 2:28:49)
i
Josep Puig Peiró
02:29:41 (Tr: 2:28:51)
Alejandro Martín Sanz
02:29:58 (Tr: 2:28:53)
i
Ignacio Aguirre Temprano
02:29:57 (Tr: 2:28:53)
Antoni Arrufat Barberan
02:29:44 (Tr: 2:28:56)
i
Luis Granero
02:30:10 (Tr: 2:28:58)
Josep Corts Creixell
02:30:03 (Tr: 2:29:01)
Jordi Sangenis Esteve
02:30:03 (Tr: 2:29:02) |
|||||||
485 | 457 | 383 | Daniel Arcusa Costa | 2:29:26 (tr 2:28:19 ) | |||
Real t.: 02:28:19 Official t.: 02:29:26 Real start: 09:03:00 Finish hour: 11:31:18 Cat:M Category place: 457 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: k5: 0:25:09 Hour k5 : 09:28:08 Place k5 : 510 - k7: 0:34:50 Hour k7 : 09:37:50 Place k7 : 503 X 7 places k10: 0:49:39 Hour k10 : 09:52:38 Place k10 : 487 X 16 places k15: 1:14:03 Hour k15 : 10:17:03 Place k15 : 506 Y 19 places k20: 1:38:46 Hour k20 : 10:41:45 Place k20 : 495 X 11 places k22: 1:48:33 Hour k22 : 10:51:32 Place k22 : 486 X 9 places k25: 2:03:36 Hour k25 : 11:06:35 Place k25 : 482 X 4 places Finish line: 2:28:19 Finish hour: 11:31:18 Finish place : 485 Y 3 places
Split Times
96690
2:30:10
02:29:26
2:28:42
Alberto Salvans Torredemer
02:28:43 (Tr: 2:28:12)
Roger Robert
02:29:39 (Tr: 2:28:14)
i
Michael Pettersson
02:29:40 (Tr: 2:28:16)
Javier Salgado Vazquez
02:29:05 (Tr: 2:28:20)
Francisco Rodríguez Sánchez
02:29:23 (Tr: 2:28:22)
i
Albert Sánchez Roig
02:30:10 (Tr: 2:28:22)
Pere Rosell Plajats
02:29:26 (Tr: 2:28:23)
Federico Carrillo Rus
02:29:28 (Tr: 2:28:24)
Juanma Fernandez Gonzalez
02:29:25 (Tr: 2:28:25)
Oscar Moreno Escartín
02:29:26 (Tr: 2:28:25)
i
Justo Pérez Jiménez
02:29:08 (Tr: 2:28:27)
Francesc Gosalves López
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
Christian Peña Rios
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
Enric Parera Salomo
02:29:45 (Tr: 2:28:30)
i
Juan Gallego Soldán
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Eber melky Pastor Garcia
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Bonet Bonet Sabata
02:29:46 (Tr: 2:28:35)
Miguel Pozo Bravo
02:29:33 (Tr: 2:28:36)
Javier Buill Vilches
02:29:48 (Tr: 2:28:42)
Rubén López Gris
02:29:49 (Tr: 2:28:49)
i
Josep Puig Peiró
02:29:41 (Tr: 2:28:51)
Alejandro Martín Sanz
02:29:58 (Tr: 2:28:53)
i
Ignacio Aguirre Temprano
02:29:57 (Tr: 2:28:53)
Antoni Arrufat Barberan
02:29:44 (Tr: 2:28:56)
Josep Corts Creixell
02:30:03 (Tr: 2:29:01)
Jordi Sangenis Esteve
02:30:03 (Tr: 2:29:02) |
|||||||
486 | 458 | 664 | Javier Salgado Vazquez | 2:29:05 (tr 2:28:20 ) | |||
Real t.: 02:28:20 Official t.: 02:29:05 Real start: 09:02:38 Finish hour: 11:30:57 Cat:M Category place: 458 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: k5: 0:25:04 Hour k5 : 09:27:41 Place k5 : 496 - k7: 0:35:02 Hour k7 : 09:37:39 Place k7 : 545 Y 49 places k10: 0:50:02 Hour k10 : 09:52:39 Place k10 : 607 Y 62 places k15: 1:14:32 Hour k15 : 10:17:09 Place k15 : 591 X 16 places k20: 1:39:35 Hour k20 : 10:42:12 Place k20 : 545 X 46 places k22: 1:49:37 Hour k22 : 10:52:14 Place k22 : 540 X 5 places k25: 2:04:38 Hour k25 : 11:07:15 Place k25 : 553 Y 13 places Finish line: 2:28:20 Finish hour: 11:30:57 Finish place : 486 X 67 places
Split Times
45870
2:29:26
02:29:05
2:28:44
Francisco Rodríguez Sánchez
02:29:23 (Tr: 2:28:22)
Pere Rosell Plajats
02:29:26 (Tr: 2:28:23)
Juanma Fernandez Gonzalez
02:29:25 (Tr: 2:28:25)
i
Justo Pérez Jiménez
02:29:08 (Tr: 2:28:27)
Francesc Gosalves López
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
Christian Peña Rios
02:29:15 (Tr: 2:28:28) |
|||||||
487 | 459 | 415 | Francisco Rodríguez Sánchez | 2:29:23 (tr 2:28:22 ) | |||
Real t.: 02:28:22 Official t.: 02:29:23 Real start: 09:02:54 Finish hour: 11:31:15 Cat:M Category place: 459 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: tormenta k5: 0:25:00 Hour k5 : 09:27:53 Place k5 : 479 - k7: 0:34:39 Hour k7 : 09:37:32 Place k7 : 471 X 8 places k10: 0:49:30 Hour k10 : 09:52:24 Place k10 : 474 Y 3 places k15: 1:13:47 Hour k15 : 10:16:40 Place k15 : 477 Y 3 places k20: 1:38:36 Hour k20 : 10:41:29 Place k20 : 481 Y 4 places k22: 1:48:23 Hour k22 : 10:51:17 Place k22 : 479 X 2 places k25: 2:03:15 Hour k25 : 11:06:08 Place k25 : 470 X 9 places Finish line: 2:28:22 Finish hour: 11:31:15 Finish place : 487 Y 17 places
Split Times
11220
2:29:28
02:29:23
2:29:18
Daniel Arcusa Costa
02:29:26 (Tr: 2:28:19)
Pere Rosell Plajats
02:29:26 (Tr: 2:28:23)
Federico Carrillo Rus
02:29:28 (Tr: 2:28:24)
Juanma Fernandez Gonzalez
02:29:25 (Tr: 2:28:25)
Oscar Moreno Escartín
02:29:26 (Tr: 2:28:25) |
|||||||
488 | 460 | 283 |
i
|
Albert Sánchez Roig | 2:30:10 (tr 2:28:22 ) | ||
Real t.: 02:28:22 Official t.: 02:30:10 Real start: 09:03:40 Finish hour: 11:32:02 Cat:M Category place: 460 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: k5: 0:25:41 Hour k5 : 09:29:21 Place k5 : 655 - k7: 0:35:38 Hour k7 : 09:39:18 Place k7 : 657 Y 2 places k10: 0:50:56 Hour k10 : 09:54:36 Place k10 : 664 Y 7 places k15: 1:15:46 Hour k15 : 10:19:26 Place k15 : 664 Z k20: 1:40:15 Hour k20 : 10:43:55 Place k20 : 614 X 50 places k22: 1:50:10 Hour k22 : 10:53:50 Place k22 : 598 X 16 places k25: 2:05:06 Hour k25 : 11:08:45 Place k25 : 568 X 30 places Finish line: 2:28:22 Finish hour: 11:32:02 Finish place : 488 X 80 places
Split Times
96690
2:30:54
02:30:10
2:29:26
Roger Robert
02:29:39 (Tr: 2:28:14)
i
Michael Pettersson
02:29:40 (Tr: 2:28:16)
Daniel Arcusa Costa
02:29:26 (Tr: 2:28:19)
Federico Carrillo Rus
02:29:28 (Tr: 2:28:24)
Oscar Moreno Escartín
02:29:26 (Tr: 2:28:25)
Enric Parera Salomo
02:29:45 (Tr: 2:28:30)
i
Juan Gallego Soldán
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Eber melky Pastor Garcia
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Bonet Bonet Sabata
02:29:46 (Tr: 2:28:35)
Miguel Pozo Bravo
02:29:33 (Tr: 2:28:36)
Javier Buill Vilches
02:29:48 (Tr: 2:28:42)
Rubén López Gris
02:29:49 (Tr: 2:28:49)
i
Josep Puig Peiró
02:29:41 (Tr: 2:28:51)
Alejandro Martín Sanz
02:29:58 (Tr: 2:28:53)
i
Ignacio Aguirre Temprano
02:29:57 (Tr: 2:28:53)
Antoni Arrufat Barberan
02:29:44 (Tr: 2:28:56)
i
Luis Granero
02:30:10 (Tr: 2:28:58)
Josep Corts Creixell
02:30:03 (Tr: 2:29:01)
Jordi Sangenis Esteve
02:30:03 (Tr: 2:29:02) |
|||||||
489 | 461 | 458 | Pere Rosell Plajats | 2:29:26 (tr 2:28:23 ) | |||
Real t.: 02:28:23 Official t.: 02:29:26 Real start: 09:02:55 Finish hour: 11:31:18 Cat:M Category place: 461 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: corredors.cat k5: 0:25:11 Hour k5 : 09:28:06 Place k5 : 523 - k7: 0:34:54 Hour k7 : 09:37:49 Place k7 : 514 X 9 places k10: 0:49:44 Hour k10 : 09:52:39 Place k10 : 518 Y 4 places k15: 1:14:08 Hour k15 : 10:17:03 Place k15 : 513 X 5 places k20: 1:38:50 Hour k20 : 10:41:45 Place k20 : 499 X 14 places k22: 1:48:37 Hour k22 : 10:51:32 Place k22 : 489 X 10 places k25: 2:03:40 Hour k25 : 11:06:35 Place k25 : 485 X 4 places Finish line: 2:28:23 Finish hour: 11:31:18 Finish place : 489 Y 4 places
Split Times
45870
2:29:47
02:29:26
2:29:05
Roger Robert
02:29:39 (Tr: 2:28:14)
i
Michael Pettersson
02:29:40 (Tr: 2:28:16)
Daniel Arcusa Costa
02:29:26 (Tr: 2:28:19)
Javier Salgado Vazquez
02:29:05 (Tr: 2:28:20)
Francisco Rodríguez Sánchez
02:29:23 (Tr: 2:28:22)
Federico Carrillo Rus
02:29:28 (Tr: 2:28:24)
Juanma Fernandez Gonzalez
02:29:25 (Tr: 2:28:25)
Oscar Moreno Escartín
02:29:26 (Tr: 2:28:25)
i
Justo Pérez Jiménez
02:29:08 (Tr: 2:28:27)
Francesc Gosalves López
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
Christian Peña Rios
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
Enric Parera Salomo
02:29:45 (Tr: 2:28:30)
i
Bonet Bonet Sabata
02:29:46 (Tr: 2:28:35)
Miguel Pozo Bravo
02:29:33 (Tr: 2:28:36)
i
Josep Puig Peiró
02:29:41 (Tr: 2:28:51)
Antoni Arrufat Barberan
02:29:44 (Tr: 2:28:56) |
|||||||
490 | 462 | 532 | Federico Carrillo Rus | 2:29:28 (tr 2:28:24 ) | |||
Real t.: 02:28:24 Official t.: 02:29:28 Real start: 09:02:57 Finish hour: 11:31:20 Cat:M Category place: 462 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: los martes k5: 0:25:16 Hour k5 : 09:28:13 Place k5 : 550 - k7: 0:35:06 Hour k7 : 09:38:03 Place k7 : 570 Y 20 places k10: 0:49:52 Hour k10 : 09:52:48 Place k10 : 550 X 20 places k15: 1:14:23 Hour k15 : 10:17:20 Place k15 : 556 Y 6 places k20: 1:39:34 Hour k20 : 10:42:31 Place k20 : 543 X 13 places k22: 1:49:22 Hour k22 : 10:52:18 Place k22 : 520 X 23 places k25: 2:04:13 Hour k25 : 11:07:10 Place k25 : 517 X 3 places Finish line: 2:28:24 Finish hour: 11:31:20 Finish place : 490 X 27 places
Split Times
11220
2:29:33
02:29:28
2:29:23
Daniel Arcusa Costa
02:29:26 (Tr: 2:28:19)
Francisco Rodríguez Sánchez
02:29:23 (Tr: 2:28:22)
Pere Rosell Plajats
02:29:26 (Tr: 2:28:23)
Juanma Fernandez Gonzalez
02:29:25 (Tr: 2:28:25)
Oscar Moreno Escartín
02:29:26 (Tr: 2:28:25) |
|||||||
491 | 463 | 395 | Juanma Fernandez Gonzalez | 2:29:25 (tr 2:28:25 ) | |||
Real t.: 02:28:25 Official t.: 02:29:25 Real start: 09:02:53 Finish hour: 11:31:17 Cat:M Category place: 463 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: k5: 0:25:24 Hour k5 : 09:28:16 Place k5 : 601 - k7: 0:35:06 Hour k7 : 09:37:58 Place k7 : 568 X 33 places k10: 0:49:55 Hour k10 : 09:52:47 Place k10 : 566 X 2 places k15: 1:14:01 Hour k15 : 10:16:53 Place k15 : 503 X 63 places k20: 1:38:45 Hour k20 : 10:41:37 Place k20 : 494 X 9 places k22: 1:48:41 Hour k22 : 10:51:33 Place k22 : 497 Y 3 places k25: 2:03:42 Hour k25 : 11:06:35 Place k25 : 487 X 10 places Finish line: 2:28:25 Finish hour: 11:31:17 Finish place : 491 Y 4 places
Split Times
4400
2:29:27
02:29:25
2:29:23
Daniel Arcusa Costa
02:29:26 (Tr: 2:28:19)
Francisco Rodríguez Sánchez
02:29:23 (Tr: 2:28:22)
Pere Rosell Plajats
02:29:26 (Tr: 2:28:23)
Oscar Moreno Escartín
02:29:26 (Tr: 2:28:25) |
|||||||
492 | 464 | 330 | Oscar Moreno Escartín | 2:29:26 (tr 2:28:25 ) | |||
Real t.: 02:28:25 Official t.: 02:29:26 Real start: 09:02:53 Finish hour: 11:31:18 Cat:M Category place: 464 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: corredors.cat k5: 0:25:14 Hour k5 : 09:28:06 Place k5 : 540 - k7: 0:34:56 Hour k7 : 09:37:49 Place k7 : 528 X 12 places k10: 0:49:46 Hour k10 : 09:52:39 Place k10 : 524 X 4 places k15: 1:14:10 Hour k15 : 10:17:02 Place k15 : 518 X 6 places k20: 1:38:52 Hour k20 : 10:41:45 Place k20 : 503 X 15 places k22: 1:48:39 Hour k22 : 10:51:31 Place k22 : 492 X 11 places k25: 2:03:42 Hour k25 : 11:06:35 Place k25 : 486 X 6 places Finish line: 2:28:25 Finish hour: 11:31:18 Finish place : 492 Y 6 places
Split Times
4400
2:29:28
02:29:26
2:29:24
Daniel Arcusa Costa
02:29:26 (Tr: 2:28:19)
Pere Rosell Plajats
02:29:26 (Tr: 2:28:23)
Juanma Fernandez Gonzalez
02:29:25 (Tr: 2:28:25) |
|||||||
493 | 465 | 639 |
i
|
Justo Pérez Jiménez | 2:29:08 (tr 2:28:27 ) | ||
Real t.: 02:28:27 Official t.: 02:29:08 Real start: 09:02:34 Finish hour: 11:31:00 Cat:M Category place: 465 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: k5: 0:24:06 Hour k5 : 09:26:40 Place k5 : 381 - k7: 0:33:32 Hour k7 : 09:36:06 Place k7 : 375 X 6 places k10: 0:48:02 Hour k10 : 09:50:36 Place k10 : 376 Y 1 place k15: 1:11:48 Hour k15 : 10:14:21 Place k15 : 379 Y 3 places k20: 1:37:34 Hour k20 : 10:40:07 Place k20 : 436 Y 57 places k22: 1:47:41 Hour k22 : 10:50:14 Place k22 : 447 Y 11 places k25: 2:02:59 Hour k25 : 11:05:32 Place k25 : 461 Y 14 places Finish line: 2:28:27 Finish hour: 11:31:00 Finish place : 493 Y 32 places
Split Times
80410
2:29:45
02:29:08
2:28:32
Alberto Salvans Torredemer
02:28:43 (Tr: 2:28:12)
Roger Robert
02:29:39 (Tr: 2:28:14)
i
Michael Pettersson
02:29:40 (Tr: 2:28:16)
Daniel Arcusa Costa
02:29:26 (Tr: 2:28:19)
Javier Salgado Vazquez
02:29:05 (Tr: 2:28:20)
Francisco Rodríguez Sánchez
02:29:23 (Tr: 2:28:22)
Pere Rosell Plajats
02:29:26 (Tr: 2:28:23)
Federico Carrillo Rus
02:29:28 (Tr: 2:28:24)
Juanma Fernandez Gonzalez
02:29:25 (Tr: 2:28:25)
Oscar Moreno Escartín
02:29:26 (Tr: 2:28:25)
Francesc Gosalves López
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
Christian Peña Rios
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
Enric Parera Salomo
02:29:45 (Tr: 2:28:30)
Miguel Pozo Bravo
02:29:33 (Tr: 2:28:36)
i
Josep Puig Peiró
02:29:41 (Tr: 2:28:51)
Antoni Arrufat Barberan
02:29:44 (Tr: 2:28:56) |
|||||||
494 | 466 | 538 | Francesc Gosalves López | 2:29:15 (tr 2:28:28 ) | |||
Real t.: 02:28:28 Official t.: 02:29:15 Real start: 09:02:40 Finish hour: 11:31:07 Cat:M Category place: 466 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: gogo k5: 0:24:51 Hour k5 : 09:27:31 Place k5 : 464 - k7: 0:34:41 Hour k7 : 09:37:20 Place k7 : 475 Y 11 places k10: 0:49:49 Hour k10 : 09:52:28 Place k10 : 534 Y 59 places k15: 1:14:18 Hour k15 : 10:16:57 Place k15 : 535 Y 1 place k20: 1:39:01 Hour k20 : 10:41:41 Place k20 : 513 X 22 places k22: 1:48:56 Hour k22 : 10:51:36 Place k22 : 506 X 7 places k25: 2:03:58 Hour k25 : 11:06:37 Place k25 : 501 X 5 places Finish line: 2:28:28 Finish hour: 11:31:07 Finish place : 494 X 7 places
Split Times
82830
2:29:53
02:29:15
2:28:37
Alberto Salvans Torredemer
02:28:43 (Tr: 2:28:12)
Roger Robert
02:29:39 (Tr: 2:28:14)
i
Michael Pettersson
02:29:40 (Tr: 2:28:16)
Daniel Arcusa Costa
02:29:26 (Tr: 2:28:19)
Javier Salgado Vazquez
02:29:05 (Tr: 2:28:20)
Francisco Rodríguez Sánchez
02:29:23 (Tr: 2:28:22)
Pere Rosell Plajats
02:29:26 (Tr: 2:28:23)
Federico Carrillo Rus
02:29:28 (Tr: 2:28:24)
Juanma Fernandez Gonzalez
02:29:25 (Tr: 2:28:25)
Oscar Moreno Escartín
02:29:26 (Tr: 2:28:25)
i
Justo Pérez Jiménez
02:29:08 (Tr: 2:28:27)
Christian Peña Rios
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
Enric Parera Salomo
02:29:45 (Tr: 2:28:30)
i
Juan Gallego Soldán
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Eber melky Pastor Garcia
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Bonet Bonet Sabata
02:29:46 (Tr: 2:28:35)
Miguel Pozo Bravo
02:29:33 (Tr: 2:28:36)
Javier Buill Vilches
02:29:48 (Tr: 2:28:42)
Rubén López Gris
02:29:49 (Tr: 2:28:49)
i
Josep Puig Peiró
02:29:41 (Tr: 2:28:51)
Antoni Arrufat Barberan
02:29:44 (Tr: 2:28:56) |
|||||||
495 | 467 | 392 | Christian Peña Rios | 2:29:15 (tr 2:28:28 ) | |||
Real t.: 02:28:28 Official t.: 02:29:15 Real start: 09:02:40 Finish hour: 11:31:07 Cat:M Category place: 467 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: travelrun k5: 0:24:51 Hour k5 : 09:27:30 Place k5 : 463 - k7: 0:34:41 Hour k7 : 09:37:20 Place k7 : 474 Y 11 places k10: 0:49:49 Hour k10 : 09:52:28 Place k10 : 535 Y 61 places k15: 1:14:18 Hour k15 : 10:16:57 Place k15 : 538 Y 3 places k20: 1:39:03 Hour k20 : 10:41:42 Place k20 : 514 X 24 places k22: 1:48:55 Hour k22 : 10:51:34 Place k22 : 505 X 9 places k25: 2:03:58 Hour k25 : 11:06:37 Place k25 : 502 X 3 places Finish line: 2:28:28 Finish hour: 11:31:07 Finish place : 495 X 7 places
Split Times
82390
2:29:53
02:29:15
2:28:38
Alberto Salvans Torredemer
02:28:43 (Tr: 2:28:12)
Roger Robert
02:29:39 (Tr: 2:28:14)
i
Michael Pettersson
02:29:40 (Tr: 2:28:16)
Daniel Arcusa Costa
02:29:26 (Tr: 2:28:19)
Javier Salgado Vazquez
02:29:05 (Tr: 2:28:20)
Francisco Rodríguez Sánchez
02:29:23 (Tr: 2:28:22)
Pere Rosell Plajats
02:29:26 (Tr: 2:28:23)
Federico Carrillo Rus
02:29:28 (Tr: 2:28:24)
Juanma Fernandez Gonzalez
02:29:25 (Tr: 2:28:25)
Oscar Moreno Escartín
02:29:26 (Tr: 2:28:25)
i
Justo Pérez Jiménez
02:29:08 (Tr: 2:28:27)
Francesc Gosalves López
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
Enric Parera Salomo
02:29:45 (Tr: 2:28:30)
i
Juan Gallego Soldán
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Eber melky Pastor Garcia
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Bonet Bonet Sabata
02:29:46 (Tr: 2:28:35)
Miguel Pozo Bravo
02:29:33 (Tr: 2:28:36)
Javier Buill Vilches
02:29:48 (Tr: 2:28:42)
Rubén López Gris
02:29:49 (Tr: 2:28:49)
i
Josep Puig Peiró
02:29:41 (Tr: 2:28:51)
Antoni Arrufat Barberan
02:29:44 (Tr: 2:28:56) |
|||||||
496 | 468 | 658 | Enric Parera Salomo | 2:29:45 (tr 2:28:30 ) | |||
Real t.: 02:28:30 Official t.: 02:29:45 Real start: 09:03:07 Finish hour: 11:31:37 Cat:M Category place: 468 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: k5: 0:25:07 Hour k5 : 09:28:14 Place k5 : 505 - k7: 0:34:52 Hour k7 : 09:37:59 Place k7 : 508 Y 3 places k10: 0:49:39 Hour k10 : 09:52:46 Place k10 : 489 X 19 places k15: 1:13:58 Hour k15 : 10:17:05 Place k15 : 498 Y 9 places k20: 1:38:42 Hour k20 : 10:41:49 Place k20 : 491 X 7 places k22: 1:48:39 Hour k22 : 10:51:45 Place k22 : 491 Z k25: 2:03:43 Hour k25 : 11:06:50 Place k25 : 488 X 3 places Finish line: 2:28:30 Finish hour: 11:31:37 Finish place : 496 Y 8 places
Split Times
80410
2:30:21
02:29:45
2:29:08
Roger Robert
02:29:39 (Tr: 2:28:14)
i
Michael Pettersson
02:29:40 (Tr: 2:28:16)
Daniel Arcusa Costa
02:29:26 (Tr: 2:28:19)
Francisco Rodríguez Sánchez
02:29:23 (Tr: 2:28:22)
i
Albert Sánchez Roig
02:30:10 (Tr: 2:28:22)
Pere Rosell Plajats
02:29:26 (Tr: 2:28:23)
Federico Carrillo Rus
02:29:28 (Tr: 2:28:24)
Juanma Fernandez Gonzalez
02:29:25 (Tr: 2:28:25)
Oscar Moreno Escartín
02:29:26 (Tr: 2:28:25)
i
Justo Pérez Jiménez
02:29:08 (Tr: 2:28:27)
Francesc Gosalves López
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
Christian Peña Rios
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
i
Juan Gallego Soldán
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Eber melky Pastor Garcia
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Bonet Bonet Sabata
02:29:46 (Tr: 2:28:35)
Miguel Pozo Bravo
02:29:33 (Tr: 2:28:36)
Javier Buill Vilches
02:29:48 (Tr: 2:28:42)
Rubén López Gris
02:29:49 (Tr: 2:28:49)
i
Josep Puig Peiró
02:29:41 (Tr: 2:28:51)
Alejandro Martín Sanz
02:29:58 (Tr: 2:28:53)
i
Ignacio Aguirre Temprano
02:29:57 (Tr: 2:28:53)
Antoni Arrufat Barberan
02:29:44 (Tr: 2:28:56)
i
Luis Granero
02:30:10 (Tr: 2:28:58)
Josep Corts Creixell
02:30:03 (Tr: 2:29:01)
Jordi Sangenis Esteve
02:30:03 (Tr: 2:29:02) |
|||||||
497 | 469 | 1239 |
i
|
Juan Gallego Soldán | 2:29:53 (tr 2:28:31 ) | ||
Real t.: 02:28:31 Official t.: 02:29:53 Real start: 09:03:14 Finish hour: 11:31:45 Cat:M Category place: 469 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:58 min/km Club: arimon k5: 0:25:34 Hour k5 : 09:28:47 Place k5 : 636 - k7: 0:35:06 Hour k7 : 09:38:20 Place k7 : 569 X 67 places k10: 0:49:41 Hour k10 : 09:52:55 Place k10 : 502 X 67 places k15: 1:14:09 Hour k15 : 10:17:22 Place k15 : 515 Y 13 places k20: 1:39:27 Hour k20 : 10:42:40 Place k20 : 530 Y 15 places k22: 1:49:24 Hour k22 : 10:52:37 Place k22 : 523 X 7 places k25: 2:04:11 Hour k25 : 11:07:25 Place k25 : 512 X 11 places Finish line: 2:28:31 Finish hour: 11:31:45 Finish place : 497 X 15 places
Split Times
82830
2:30:30
02:29:53
2:29:15
Roger Robert
02:29:39 (Tr: 2:28:14)
i
Michael Pettersson
02:29:40 (Tr: 2:28:16)
Daniel Arcusa Costa
02:29:26 (Tr: 2:28:19)
Francisco Rodríguez Sánchez
02:29:23 (Tr: 2:28:22)
i
Albert Sánchez Roig
02:30:10 (Tr: 2:28:22)
Pere Rosell Plajats
02:29:26 (Tr: 2:28:23)
Federico Carrillo Rus
02:29:28 (Tr: 2:28:24)
Juanma Fernandez Gonzalez
02:29:25 (Tr: 2:28:25)
Oscar Moreno Escartín
02:29:26 (Tr: 2:28:25)
Francesc Gosalves López
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
Christian Peña Rios
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
Enric Parera Salomo
02:29:45 (Tr: 2:28:30)
i
Bonet Bonet Sabata
02:29:46 (Tr: 2:28:35)
Miguel Pozo Bravo
02:29:33 (Tr: 2:28:36)
Javier Buill Vilches
02:29:48 (Tr: 2:28:42)
Rubén López Gris
02:29:49 (Tr: 2:28:49)
i
Josep Puig Peiró
02:29:41 (Tr: 2:28:51)
Alejandro Martín Sanz
02:29:58 (Tr: 2:28:53)
i
Ignacio Aguirre Temprano
02:29:57 (Tr: 2:28:53)
Antoni Arrufat Barberan
02:29:44 (Tr: 2:28:56)
i
Luis Granero
02:30:10 (Tr: 2:28:58)
Josep Corts Creixell
02:30:03 (Tr: 2:29:01)
Jordi Sangenis Esteve
02:30:03 (Tr: 2:29:02) |
|||||||
498 | 470 | 2091 |
i
|
Eber melky Pastor Garcia | 2:29:53 (tr 2:28:31 ) | ||
Real t.: 02:28:31 Official t.: 02:29:53 Real start: 09:03:14 Finish hour: 11:31:45 Cat:M Category place: 470 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:58 min/km Club: esto no se acaba nunca k5: 0:25:32 Hour k5 : 09:28:45 Place k5 : 630 - k7: 0:35:05 Hour k7 : 09:38:18 Place k7 : 560 X 70 places k10: 0:49:50 Hour k10 : 09:53:04 Place k10 : 542 X 18 places k15: 1:14:19 Hour k15 : 10:17:32 Place k15 : 539 X 3 places k20: 1:39:32 Hour k20 : 10:42:46 Place k20 : 538 X 1 place k22: 1:49:16 Hour k22 : 10:52:29 Place k22 : 517 X 21 places k25: 2:04:12 Hour k25 : 11:07:25 Place k25 : 514 X 3 places Finish line: 2:28:31 Finish hour: 11:31:45 Finish place : 498 X 16 places
Split Times
82390
2:30:30
02:29:53
2:29:15
Roger Robert
02:29:39 (Tr: 2:28:14)
i
Michael Pettersson
02:29:40 (Tr: 2:28:16)
Daniel Arcusa Costa
02:29:26 (Tr: 2:28:19)
Francisco Rodríguez Sánchez
02:29:23 (Tr: 2:28:22)
i
Albert Sánchez Roig
02:30:10 (Tr: 2:28:22)
Pere Rosell Plajats
02:29:26 (Tr: 2:28:23)
Federico Carrillo Rus
02:29:28 (Tr: 2:28:24)
Juanma Fernandez Gonzalez
02:29:25 (Tr: 2:28:25)
Oscar Moreno Escartín
02:29:26 (Tr: 2:28:25)
Christian Peña Rios
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
Enric Parera Salomo
02:29:45 (Tr: 2:28:30)
i
Bonet Bonet Sabata
02:29:46 (Tr: 2:28:35)
Miguel Pozo Bravo
02:29:33 (Tr: 2:28:36)
Javier Buill Vilches
02:29:48 (Tr: 2:28:42)
Rubén López Gris
02:29:49 (Tr: 2:28:49)
i
Josep Puig Peiró
02:29:41 (Tr: 2:28:51)
Alejandro Martín Sanz
02:29:58 (Tr: 2:28:53)
i
Ignacio Aguirre Temprano
02:29:57 (Tr: 2:28:53)
Antoni Arrufat Barberan
02:29:44 (Tr: 2:28:56)
i
Luis Granero
02:30:10 (Tr: 2:28:58)
Josep Corts Creixell
02:30:03 (Tr: 2:29:01)
Jordi Sangenis Esteve
02:30:03 (Tr: 2:29:02) |
|||||||
499 | 471 | 2001 |
i
|
Bonet Bonet Sabata | 2:29:46 (tr 2:28:35 ) | ||
Real t.: 02:28:35 Official t.: 02:29:46 Real start: 09:03:04 Finish hour: 11:31:38 Cat:M Category place: 471 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:58 min/km Club: sin tomate k5: 0:25:18 Hour k5 : 09:28:21 Place k5 : 567 - k7: 0:35:03 Hour k7 : 09:38:07 Place k7 : 552 X 15 places k10: 0:49:50 Hour k10 : 09:52:53 Place k10 : 539 X 13 places k15: 1:14:21 Hour k15 : 10:17:24 Place k15 : 546 Y 7 places k20: 1:39:41 Hour k20 : 10:42:44 Place k20 : 557 Y 11 places k22: 1:49:37 Hour k22 : 10:52:41 Place k22 : 542 X 15 places k25: 2:04:27 Hour k25 : 11:07:30 Place k25 : 533 X 9 places Finish line: 2:28:35 Finish hour: 11:31:38 Finish place : 499 X 34 places
Split Times
5280
2:29:49
02:29:46
2:29:44
Enric Parera Salomo
02:29:45 (Tr: 2:28:30)
Javier Buill Vilches
02:29:48 (Tr: 2:28:42)
Rubén López Gris
02:29:49 (Tr: 2:28:49) |
|||||||
500 | 472 | 317 | Miguel Pozo Bravo | 2:29:33 (tr 2:28:36 ) | |||
Real t.: 02:28:36 Official t.: 02:29:33 Real start: 09:02:50 Finish hour: 11:31:25 Cat:M Category place: 472 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:58 min/km Club: aigües de barcelona k5: 0:24:58 Hour k5 : 09:27:47 Place k5 : 473 - k7: 0:34:38 Hour k7 : 09:37:27 Place k7 : 468 X 5 places k10: 0:50:04 Hour k10 : 09:52:53 Place k10 : 609 Y 141 places k15: 1:13:50 Hour k15 : 10:16:40 Place k15 : 482 X 127 places k20: 1:38:11 Hour k20 : 10:41:00 Place k20 : 459 X 23 places k22: 1:48:01 Hour k22 : 10:50:51 Place k22 : 465 Y 6 places k25: 2:02:38 Hour k25 : 11:05:28 Place k25 : 446 X 19 places Finish line: 2:28:36 Finish hour: 11:31:25 Finish place : 500 Y 54 places
Split Times
16940
2:29:41
02:29:33
2:29:26
Roger Robert
02:29:39 (Tr: 2:28:14)
i
Michael Pettersson
02:29:40 (Tr: 2:28:16)
Daniel Arcusa Costa
02:29:26 (Tr: 2:28:19)
Pere Rosell Plajats
02:29:26 (Tr: 2:28:23)
Federico Carrillo Rus
02:29:28 (Tr: 2:28:24)
Oscar Moreno Escartín
02:29:26 (Tr: 2:28:25)
i
Josep Puig Peiró
02:29:41 (Tr: 2:28:51) |
|||||||
501 | 473 | 523 | Javier Buill Vilches | 2:29:48 (tr 2:28:42 ) | |||
Real t.: 02:28:42 Official t.: 02:29:48 Real start: 09:02:58 Finish hour: 11:31:40 Cat:M Category place: 473 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:58 min/km Club: u. a. rubí k5: 0:24:46 Hour k5 : 09:27:44 Place k5 : 450 - k7: 0:34:30 Hour k7 : 09:37:28 Place k7 : 449 X 1 place k10: 0:49:39 Hour k10 : 09:52:37 Place k10 : 486 Y 37 places k15: 1:13:54 Hour k15 : 10:16:52 Place k15 : 490 Y 4 places k20: 1:38:23 Hour k20 : 10:41:20 Place k20 : 470 X 20 places k22: 1:48:08 Hour k22 : 10:51:06 Place k22 : 469 X 1 place k25: 2:03:27 Hour k25 : 11:06:25 Place k25 : 474 Y 5 places Finish line: 2:28:42 Finish hour: 11:31:40 Finish place : 501 Y 27 places
Split Times
22220
2:29:58
02:29:48
2:29:38
Roger Robert
02:29:39 (Tr: 2:28:14)
i
Michael Pettersson
02:29:40 (Tr: 2:28:16)
Enric Parera Salomo
02:29:45 (Tr: 2:28:30)
i
Juan Gallego Soldán
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Eber melky Pastor Garcia
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Bonet Bonet Sabata
02:29:46 (Tr: 2:28:35)
Rubén López Gris
02:29:49 (Tr: 2:28:49)
i
Josep Puig Peiró
02:29:41 (Tr: 2:28:51)
Alejandro Martín Sanz
02:29:58 (Tr: 2:28:53)
i
Ignacio Aguirre Temprano
02:29:57 (Tr: 2:28:53)
Antoni Arrufat Barberan
02:29:44 (Tr: 2:28:56) |
|||||||
502 | 474 | 1274 | Rubén López Gris | 2:29:49 (tr 2:28:49 ) | |||
Real t.: 02:28:49 Official t.: 02:29:49 Real start: 09:02:52 Finish hour: 11:31:41 Cat:M Category place: 474 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:58 min/km Club: k5: 0:25:21 Hour k5 : 09:28:13 Place k5 : 590 - k7: 0:35:12 Hour k7 : 09:38:03 Place k7 : 608 Y 18 places k10: 0:50:00 Hour k10 : 09:52:51 Place k10 : 597 X 11 places k15: 1:14:26 Hour k15 : 10:17:18 Place k15 : 567 X 30 places k20: 1:39:31 Hour k20 : 10:42:22 Place k20 : 537 X 30 places k22: 1:49:37 Hour k22 : 10:52:28 Place k22 : 539 Y 2 places k25: 2:04:37 Hour k25 : 11:07:28 Place k25 : 551 Y 12 places Finish line: 2:28:49 Finish hour: 11:31:41 Finish place : 502 X 49 places
Split Times
17710
2:29:57
02:29:49
2:29:41
Enric Parera Salomo
02:29:45 (Tr: 2:28:30)
i
Juan Gallego Soldán
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Eber melky Pastor Garcia
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Bonet Bonet Sabata
02:29:46 (Tr: 2:28:35)
Javier Buill Vilches
02:29:48 (Tr: 2:28:42)
i
Josep Puig Peiró
02:29:41 (Tr: 2:28:51)
i
Ignacio Aguirre Temprano
02:29:57 (Tr: 2:28:53)
Antoni Arrufat Barberan
02:29:44 (Tr: 2:28:56) |
|||||||
503 | 475 | 1433 |
i
|
Josep Puig Peiró | 2:29:41 (tr 2:28:51 ) | ||
Real t.: 02:28:51 Official t.: 02:29:41 Real start: 09:02:42 Finish hour: 11:31:33 Cat:M Category place: 475 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:58 min/km Club: k5: 0:24:48 Hour k5 : 09:27:30 Place k5 : 452 - k7: 0:34:42 Hour k7 : 09:37:24 Place k7 : 479 Y 27 places k10: 0:49:53 Hour k10 : 09:52:35 Place k10 : 553 Y 74 places k15: 1:14:35 Hour k15 : 10:17:17 Place k15 : 601 Y 48 places k20: 1:39:45 Hour k20 : 10:42:27 Place k20 : 569 X 32 places k22: 1:49:49 Hour k22 : 10:52:31 Place k22 : 568 X 1 place k25: 2:04:22 Hour k25 : 11:07:04 Place k25 : 527 X 41 places Finish line: 2:28:51 Finish hour: 11:31:33 Finish place : 503 X 24 places
Split Times
16940
2:29:49
02:29:41
2:29:33
Roger Robert
02:29:39 (Tr: 2:28:14)
i
Michael Pettersson
02:29:40 (Tr: 2:28:16)
Enric Parera Salomo
02:29:45 (Tr: 2:28:30)
i
Bonet Bonet Sabata
02:29:46 (Tr: 2:28:35)
Miguel Pozo Bravo
02:29:33 (Tr: 2:28:36)
Javier Buill Vilches
02:29:48 (Tr: 2:28:42)
Rubén López Gris
02:29:49 (Tr: 2:28:49)
Antoni Arrufat Barberan
02:29:44 (Tr: 2:28:56) |
|||||||
504 | 476 | 416 | Alejandro Martín Sanz | 2:29:58 (tr 2:28:53 ) | |||
Real t.: 02:28:53 Official t.: 02:29:58 Real start: 09:02:58 Finish hour: 11:31:50 Cat:M Category place: 476 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:58 min/km Club: k5: 0:25:15 Hour k5 : 09:28:12 Place k5 : 547 - k7: 0:35:07 Hour k7 : 09:38:04 Place k7 : 573 Y 26 places k10: 0:49:55 Hour k10 : 09:52:52 Place k10 : 567 X 6 places k15: 1:14:28 Hour k15 : 10:17:25 Place k15 : 573 Y 6 places k20: 1:39:44 Hour k20 : 10:42:41 Place k20 : 567 X 6 places k22: 1:49:42 Hour k22 : 10:52:39 Place k22 : 550 X 17 places k25: 2:04:31 Hour k25 : 11:07:28 Place k25 : 540 X 10 places Finish line: 2:28:53 Finish hour: 11:31:50 Finish place : 504 X 36 places
Split Times
215160
2:31:36
02:29:58
2:28:20
i
Gisela Ramos Mena
02:28:29 (Tr: 2:28:12)
Alberto Salvans Torredemer
02:28:43 (Tr: 2:28:12)
Roger Robert
02:29:39 (Tr: 2:28:14)
i
Michael Pettersson
02:29:40 (Tr: 2:28:16)
Daniel Arcusa Costa
02:29:26 (Tr: 2:28:19)
Javier Salgado Vazquez
02:29:05 (Tr: 2:28:20)
Francisco Rodríguez Sánchez
02:29:23 (Tr: 2:28:22)
i
Albert Sánchez Roig
02:30:10 (Tr: 2:28:22)
Pere Rosell Plajats
02:29:26 (Tr: 2:28:23)
Federico Carrillo Rus
02:29:28 (Tr: 2:28:24)
Juanma Fernandez Gonzalez
02:29:25 (Tr: 2:28:25)
Oscar Moreno Escartín
02:29:26 (Tr: 2:28:25)
i
Justo Pérez Jiménez
02:29:08 (Tr: 2:28:27)
Francesc Gosalves López
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
Christian Peña Rios
02:29:15 (Tr: 2:28:28)
Enric Parera Salomo
02:29:45 (Tr: 2:28:30)
i
Juan Gallego Soldán
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Eber melky Pastor Garcia
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Bonet Bonet Sabata
02:29:46 (Tr: 2:28:35)
Miguel Pozo Bravo
02:29:33 (Tr: 2:28:36)
Javier Buill Vilches
02:29:48 (Tr: 2:28:42)
Rubén López Gris
02:29:49 (Tr: 2:28:49)
i
Josep Puig Peiró
02:29:41 (Tr: 2:28:51)
i
Ignacio Aguirre Temprano
02:29:57 (Tr: 2:28:53)
Antoni Arrufat Barberan
02:29:44 (Tr: 2:28:56)
Antonio j Cuevas Jimenez
02:31:36 (Tr: 2:28:57)
i
Luis Granero
02:30:10 (Tr: 2:28:58)
Josep Corts Creixell
02:30:03 (Tr: 2:29:01)
Jordi Sangenis Esteve
02:30:03 (Tr: 2:29:02) |
|||||||
505 | 477 | 644 |
i
|
Ignacio Aguirre Temprano | 2:29:57 (tr 2:28:53 ) | ||
Real t.: 02:28:53 Official t.: 02:29:57 Real start: 09:02:56 Finish hour: 11:31:49 Cat:M Category place: 477 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:58 min/km Club: k5: 0:25:54 Hour k5 : 09:28:50 Place k5 : 690 - k7: 0:35:30 Hour k7 : 09:38:26 Place k7 : 651 X 39 places k10: 0:50:12 Hour k10 : 09:53:08 Place k10 : 626 X 25 places k15: 1:14:11 Hour k15 : 10:17:07 Place k15 : 519 X 107 places k20: 1:38:50 Hour k20 : 10:41:46 Place k20 : 498 X 21 places k22: 1:48:37 Hour k22 : 10:51:33 Place k22 : 490 X 8 places k25: 2:03:39 Hour k25 : 11:06:35 Place k25 : 484 X 6 places Finish line: 2:28:53 Finish hour: 11:31:49 Finish place : 505 Y 21 places
Split Times
28710
2:30:10
02:29:57
2:29:44
i
Albert Sánchez Roig
02:30:10 (Tr: 2:28:22)
Enric Parera Salomo
02:29:45 (Tr: 2:28:30)
i
Juan Gallego Soldán
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Eber melky Pastor Garcia
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Bonet Bonet Sabata
02:29:46 (Tr: 2:28:35)
Javier Buill Vilches
02:29:48 (Tr: 2:28:42)
Rubén López Gris
02:29:49 (Tr: 2:28:49)
Alejandro Martín Sanz
02:29:58 (Tr: 2:28:53)
i
Luis Granero
02:30:10 (Tr: 2:28:58)
Josep Corts Creixell
02:30:03 (Tr: 2:29:01)
Jordi Sangenis Esteve
02:30:03 (Tr: 2:29:02) |
|||||||
506 | 478 | 1245 | Antoni Arrufat Barberan | 2:29:44 (tr 2:28:56 ) | |||
Real t.: 02:28:56 Official t.: 02:29:44 Real start: 09:02:40 Finish hour: 11:31:36 Cat:M Category place: 478 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:58 min/km Club: república catalana //*// k5: 0:25:11 Hour k5 : 09:27:50 Place k5 : 518 - k7: 0:34:54 Hour k7 : 09:37:33 Place k7 : 510 X 8 places k10: 0:49:58 Hour k10 : 09:52:37 Place k10 : 586 Y 76 places k15: 1:14:20 Hour k15 : 10:17:00 Place k15 : 544 X 42 places k20: 1:39:06 Hour k20 : 10:41:46 Place k20 : 516 X 28 places k22: 1:49:01 Hour k22 : 10:51:41 Place k22 : 511 X 5 places k25: 2:04:13 Hour k25 : 11:06:52 Place k25 : 515 Y 4 places Finish line: 2:28:56 Finish hour: 11:31:36 Finish place : 506 X 9 places
Split Times
43450
2:30:03
02:29:44
2:29:24
Roger Robert
02:29:39 (Tr: 2:28:14)
i
Michael Pettersson
02:29:40 (Tr: 2:28:16)
Daniel Arcusa Costa
02:29:26 (Tr: 2:28:19)
Pere Rosell Plajats
02:29:26 (Tr: 2:28:23)
Federico Carrillo Rus
02:29:28 (Tr: 2:28:24)
Juanma Fernandez Gonzalez
02:29:25 (Tr: 2:28:25)
Oscar Moreno Escartín
02:29:26 (Tr: 2:28:25)
Enric Parera Salomo
02:29:45 (Tr: 2:28:30)
i
Juan Gallego Soldán
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Eber melky Pastor Garcia
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Bonet Bonet Sabata
02:29:46 (Tr: 2:28:35)
Miguel Pozo Bravo
02:29:33 (Tr: 2:28:36)
Javier Buill Vilches
02:29:48 (Tr: 2:28:42)
Rubén López Gris
02:29:49 (Tr: 2:28:49)
i
Josep Puig Peiró
02:29:41 (Tr: 2:28:51)
Alejandro Martín Sanz
02:29:58 (Tr: 2:28:53)
i
Ignacio Aguirre Temprano
02:29:57 (Tr: 2:28:53)
Josep Corts Creixell
02:30:03 (Tr: 2:29:01)
Jordi Sangenis Esteve
02:30:03 (Tr: 2:29:02) |
|||||||
507 | 479 | 450 | Antonio j Cuevas Jimenez | 2:31:36 (tr 2:28:57 ) | |||
Real t.: 02:28:57 Official t.: 02:31:36 Real start: 09:04:31 Finish hour: 11:33:28 Cat:M Category place: 479 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:58 min/km Club: algamiteño k5: 0:25:43 Hour k5 : 09:30:13 Place k5 : 662 - k7: 0:35:38 Hour k7 : 09:40:08 Place k7 : 658 X 4 places k10: 0:51:01 Hour k10 : 09:55:31 Place k10 : 673 Y 15 places k15: 1:15:58 Hour k15 : 10:20:28 Place k15 : 672 X 1 place k20: 1:40:59 Hour k20 : 10:45:29 Place k20 : 634 X 38 places k22: 1:51:01 Hour k22 : 10:55:31 Place k22 : 624 X 10 places k25: 2:05:52 Hour k25 : 11:10:22 Place k25 : 594 X 30 places Finish line: 2:28:57 Finish hour: 11:33:28 Finish place : 507 X 87 places
Split Times
215160
2:33:13
02:31:36
2:29:58
i
Albert Sánchez Roig
02:30:10 (Tr: 2:28:22)
Alejandro Martín Sanz
02:29:58 (Tr: 2:28:53)
i
Luis Granero
02:30:10 (Tr: 2:28:58)
Josep Corts Creixell
02:30:03 (Tr: 2:29:01)
Jordi Sangenis Esteve
02:30:03 (Tr: 2:29:02) |
|||||||
508 | 480 | 2030 |
i
|
Luis Granero | 2:30:10 (tr 2:28:58 ) | ||
Real t.: 02:28:58 Official t.: 02:30:10 Real start: 09:03:05 Finish hour: 11:32:02 Cat:M Category place: 480 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:58 min/km Club: estrella k5: 0:25:26 Hour k5 : 09:28:30 Place k5 : 610 - k7: 0:35:06 Hour k7 : 09:38:10 Place k7 : 563 X 47 places k10: 0:49:49 Hour k10 : 09:52:53 Place k10 : 537 X 26 places k15: 1:14:17 Hour k15 : 10:17:21 Place k15 : 530 X 7 places k20: 1:39:19 Hour k20 : 10:42:23 Place k20 : 522 X 8 places k22: 1:49:12 Hour k22 : 10:52:16 Place k22 : 514 X 8 places k25: 2:04:19 Hour k25 : 11:07:23 Place k25 : 520 Y 6 places Finish line: 2:28:58 Finish hour: 11:32:02 Finish place : 508 X 12 places
Split Times
28710
2:30:23
02:30:10
2:29:57
i
Albert Sánchez Roig
02:30:10 (Tr: 2:28:22)
Alejandro Martín Sanz
02:29:58 (Tr: 2:28:53)
i
Ignacio Aguirre Temprano
02:29:57 (Tr: 2:28:53)
Josep Corts Creixell
02:30:03 (Tr: 2:29:01)
Jordi Sangenis Esteve
02:30:03 (Tr: 2:29:02) |
|||||||
509 | 481 | 412 | Josep Corts Creixell | 2:30:03 (tr 2:29:01 ) | |||
Real t.: 02:29:01 Official t.: 02:30:03 Real start: 09:02:55 Finish hour: 11:31:55 Cat:M Category place: 481 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: wims triatlo k5: 0:25:20 Hour k5 : 09:28:15 Place k5 : 582 - k7: 0:35:09 Hour k7 : 09:38:03 Place k7 : 592 Y 10 places k10: 0:49:58 Hour k10 : 09:52:52 Place k10 : 588 X 4 places k15: 1:14:31 Hour k15 : 10:17:25 Place k15 : 585 X 3 places k20: 1:39:47 Hour k20 : 10:42:41 Place k20 : 575 X 10 places k22: 1:49:45 Hour k22 : 10:52:40 Place k22 : 558 X 17 places k25: 2:04:34 Hour k25 : 11:07:28 Place k25 : 542 X 16 places Finish line: 2:29:01 Finish hour: 11:31:55 Finish place : 509 X 33 places
Split Times
43450
2:30:23
02:30:03
2:29:44
i
Albert Sánchez Roig
02:30:10 (Tr: 2:28:22)
Enric Parera Salomo
02:29:45 (Tr: 2:28:30)
i
Juan Gallego Soldán
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Eber melky Pastor Garcia
02:29:53 (Tr: 2:28:31)
i
Bonet Bonet Sabata
02:29:46 (Tr: 2:28:35)
Javier Buill Vilches
02:29:48 (Tr: 2:28:42)
Rubén López Gris
02:29:49 (Tr: 2:28:49)
Alejandro Martín Sanz
02:29:58 (Tr: 2:28:53)
i
Ignacio Aguirre Temprano
02:29:57 (Tr: 2:28:53)
Antoni Arrufat Barberan
02:29:44 (Tr: 2:28:56)
i
Luis Granero
02:30:10 (Tr: 2:28:58) |
|||||||
510 | 482 | 465 | Jordi Sangenis Esteve | 2:30:03 (tr 2:29:02 ) | |||
Real t.: 02:29:02 Official t.: 02:30:03 Real start: 09:02:53 Finish hour: 11:31:55 Cat:M Category place: 482 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: k5: 0:25:23 Hour k5 : 09:28:16 Place k5 : 597 - k7: 0:35:11 Hour k7 : 09:38:04 Place k7 : 601 Y 4 places k10: 0:50:00 Hour k10 : 09:52:53 Place k10 : 600 X 1 place k15: 1:14:32 Hour k15 : 10:17:25 Place k15 : 594 X 6 places k20: 1:39:50 Hour k20 : 10:42:43 Place k20 : 584 X 10 places k22: 1:49:47 Hour k22 : 10:52:40 Place k22 : 563 X 21 places k25: 2:04:35 Hour k25 : 11:07:28 Place k25 : 544 X 19 places Finish line: 2:29:02 Finish hour: 11:31:55 Finish place : 510 X 34 places
Split Times
4400
2:30:05
02:30:03
2:30:01
|
|||||||