L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
511 | 483 | 608 | Jose manuel Fernandez Barba | 2:30:15 (tr 2:29:03 ) | |||
Real t.: 02:29:03 Official t.: 02:30:15 Real start: 09:03:05 Finish hour: 11:32:07 Cat:M Category place: 483 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: k5: 0:25:28 Hour k5 : 09:28:33 Place k5 : 618 - k7: 0:35:06 Hour k7 : 09:38:10 Place k7 : 565 X 53 places k10: 0:49:56 Hour k10 : 09:53:00 Place k10 : 569 Y 4 places k15: 1:14:43 Hour k15 : 10:17:47 Place k15 : 612 Y 43 places k20: 1:39:45 Hour k20 : 10:42:49 Place k20 : 568 X 44 places k22: 1:49:52 Hour k22 : 10:52:57 Place k22 : 578 Y 10 places k25: 2:04:51 Hour k25 : 11:07:55 Place k25 : 558 X 20 places Finish line: 2:29:03 Finish hour: 11:32:07 Finish place : 511 X 47 places
Split Times
59840
2:30:43
02:30:15
2:29:48
Dani Gallego Albaladejo
02:30:33 (Tr: 2:29:03)
i
Arnau Contel Castells
02:30:11 (Tr: 2:29:03)
Xavi Iniesta Llauradó
02:30:00 (Tr: 2:29:04)
Alberto Bermejo Gomez
02:30:43 (Tr: 2:29:05)
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Isidro López García
02:29:56 (Tr: 2:29:06)
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
Roger Bernat Macián
02:30:06 (Tr: 2:29:07)
i
Xavier Català Estarelles
02:30:25 (Tr: 2:29:08)
Josep oriol Gallego Sarañana
02:30:26 (Tr: 2:29:09)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
i
Angel Ruiz Cuenca
02:30:02 (Tr: 2:29:19)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
i
Marti Massot
02:30:35 (Tr: 2:29:25)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
513 | 485 | 547 | Dani Gallego Albaladejo | 2:30:33 (tr 2:29:03 ) | |||
Real t.: 02:29:03 Official t.: 02:30:33 Real start: 09:03:22 Finish hour: 11:32:25 Cat:M Category place: 485 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: club atletisme parets k5: 0:26:02 Hour k5 : 09:29:23 Place k5 : 709 - k7: 0:36:02 Hour k7 : 09:39:23 Place k7 : 693 X 16 places k10: 0:51:12 Hour k10 : 09:54:34 Place k10 : 678 X 15 places k15: 1:15:43 Hour k15 : 10:19:05 Place k15 : 662 X 16 places k20: 1:40:49 Hour k20 : 10:44:11 Place k20 : 628 X 34 places k22: 1:50:56 Hour k22 : 10:54:18 Place k22 : 622 X 6 places k25: 2:05:46 Hour k25 : 11:09:08 Place k25 : 589 X 33 places Finish line: 2:29:03 Finish hour: 11:32:25 Finish place : 513 X 76 places
Split Times
39050
2:30:51
02:30:33
2:30:15
Jose manuel Fernandez Barba
02:30:15 (Tr: 2:29:03)
Alberto Bermejo Gomez
02:30:43 (Tr: 2:29:05)
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
i
Xavier Català Estarelles
02:30:25 (Tr: 2:29:08)
Josep oriol Gallego Sarañana
02:30:26 (Tr: 2:29:09)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
i
Marti Massot
02:30:35 (Tr: 2:29:25)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
512 | 484 | 1278 |
i
|
Arnau Contel Castells | 2:30:11 (tr 2:29:03 ) | ||
Real t.: 02:29:03 Official t.: 02:30:11 Real start: 09:03:01 Finish hour: 11:32:03 Cat:M Category place: 484 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: k5: 0:25:23 Hour k5 : 09:28:23 Place k5 : 596 - k7: 0:35:07 Hour k7 : 09:38:07 Place k7 : 576 X 20 places k10: 0:49:53 Hour k10 : 09:52:53 Place k10 : 557 X 19 places k15: 1:14:25 Hour k15 : 10:17:25 Place k15 : 564 Y 7 places k20: 1:38:47 Hour k20 : 10:41:47 Place k20 : 496 X 68 places k22: 1:48:40 Hour k22 : 10:51:40 Place k22 : 496 Z k25: 2:03:56 Hour k25 : 11:06:56 Place k25 : 499 Y 3 places Finish line: 2:29:03 Finish hour: 11:32:03 Finish place : 512 Y 13 places
Split Times
68420
2:30:43
02:30:11
2:29:40
Jose manuel Fernandez Barba
02:30:15 (Tr: 2:29:03)
Dani Gallego Albaladejo
02:30:33 (Tr: 2:29:03)
Xavi Iniesta Llauradó
02:30:00 (Tr: 2:29:04)
Alberto Bermejo Gomez
02:30:43 (Tr: 2:29:05)
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Isidro López García
02:29:56 (Tr: 2:29:06)
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
Roger Bernat Macián
02:30:06 (Tr: 2:29:07)
i
Xavier Català Estarelles
02:30:25 (Tr: 2:29:08)
Josep oriol Gallego Sarañana
02:30:26 (Tr: 2:29:09)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
i
Angel Ruiz Cuenca
02:30:02 (Tr: 2:29:19)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Ernest Cuadrado Alba
02:29:47 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
i
Marti Massot
02:30:35 (Tr: 2:29:25)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
514 | 29 | 548 |
i
|
Maite Sánchez Olmos | 2:32:17 (tr 2:29:04 ) | ||
Real t.: 02:29:04 Official t.: 02:32:17 Real start: 09:05:06 Finish hour: 11:34:09 Cat:F Category place: 29 Race start:9:01:52 Gender:F Pace: 4:59 min/km Club: ca sant vicenç dels horts k5: 0:25:49 Hour k5 : 09:30:54 Place k5 : 677 - k7: 0:35:46 Hour k7 : 09:40:51 Place k7 : 672 X 5 places k10: 0:50:41 Hour k10 : 09:55:46 Place k10 : 649 X 23 places k15: 1:15:03 Hour k15 : 10:20:08 Place k15 : 632 X 17 places k20: 1:39:58 Hour k20 : 10:45:03 Place k20 : 597 X 35 places k22: 1:49:52 Hour k22 : 10:54:57 Place k22 : 577 X 20 places k25: 2:05:05 Hour k25 : 11:10:10 Place k25 : 567 X 10 places Finish line: 2:29:04 Finish hour: 11:34:09 Finish place : 514 X 53 places
Split Times
267850
2:34:19
02:32:17
2:30:15
Jose manuel Fernandez Barba
02:30:15 (Tr: 2:29:03)
Dani Gallego Albaladejo
02:30:33 (Tr: 2:29:03)
Alberto Bermejo Gomez
02:30:43 (Tr: 2:29:05)
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
i
Xavier Català Estarelles
02:30:25 (Tr: 2:29:08)
Josep oriol Gallego Sarañana
02:30:26 (Tr: 2:29:09)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
i
Reina isabel Tixe Piña
02:31:22 (Tr: 2:29:20)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
i
Marti Massot
02:30:35 (Tr: 2:29:25)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
515 | 486 | 554 | Xavi Iniesta Llauradó | 2:30:00 (tr 2:29:04 ) | |||
Real t.: 02:29:04 Official t.: 02:30:00 Real start: 09:02:48 Finish hour: 11:31:52 Cat:M Category place: 486 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: k5: 0:24:48 Hour k5 : 09:27:36 Place k5 : 454 - k7: 0:34:22 Hour k7 : 09:37:10 Place k7 : 432 X 22 places k10: 0:48:55 Hour k10 : 09:51:43 Place k10 : 416 X 16 places k15: 1:12:42 Hour k15 : 10:15:30 Place k15 : 416 Z k20: 1:37:49 Hour k20 : 10:40:37 Place k20 : 441 Y 25 places k22: 1:48:04 Hour k22 : 10:50:52 Place k22 : 468 Y 27 places k25: 2:03:34 Hour k25 : 11:06:22 Place k25 : 479 Y 11 places Finish line: 2:29:04 Finish hour: 11:31:52 Finish place : 515 Y 36 places
Split Times
61820
2:30:28
02:30:00
2:29:32
Jose manuel Fernandez Barba
02:30:15 (Tr: 2:29:03)
i
Arnau Contel Castells
02:30:11 (Tr: 2:29:03)
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Isidro López García
02:29:56 (Tr: 2:29:06)
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
Roger Bernat Macián
02:30:06 (Tr: 2:29:07)
i
Xavier Català Estarelles
02:30:25 (Tr: 2:29:08)
Josep oriol Gallego Sarañana
02:30:26 (Tr: 2:29:09)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
i
Angel Ruiz Cuenca
02:30:02 (Tr: 2:29:19)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Ernest Cuadrado Alba
02:29:47 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
516 | 487 | 409 | Gino Tremolada Erauskin | 2:29:28 (tr 2:29:04 ) | |||
Real t.: 02:29:04 Official t.: 02:29:28 Real start: 09:02:16 Finish hour: 11:31:20 Cat:M Category place: 487 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: k5: 0:23:59 Hour k5 : 09:26:15 Place k5 : 370 - k7: 0:33:33 Hour k7 : 09:35:49 Place k7 : 376 Y 6 places k10: 0:48:17 Hour k10 : 09:50:32 Place k10 : 389 Y 13 places k15: 1:12:23 Hour k15 : 10:14:38 Place k15 : 403 Y 14 places k20: 1:37:08 Hour k20 : 10:39:24 Place k20 : 415 Y 12 places k22: 1:47:05 Hour k22 : 10:49:20 Place k22 : 423 Y 8 places k25: 2:02:31 Hour k25 : 11:04:47 Place k25 : 438 Y 15 places Finish line: 2:29:04 Finish hour: 11:31:20 Finish place : 516 Y 78 places
Split Times
62260
2:29:56
02:29:28
2:28:59
Isidro López García
02:29:56 (Tr: 2:29:06)
Ernest Cuadrado Alba
02:29:47 (Tr: 2:29:21) |
|||||||
517 | 488 | 1270 | Alberto Bermejo Gomez | 2:30:43 (tr 2:29:05 ) | |||
Real t.: 02:29:05 Official t.: 02:30:43 Real start: 09:03:30 Finish hour: 11:32:35 Cat:M Category place: 488 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: dimension3 k5: 0:25:52 Hour k5 : 09:29:21 Place k5 : 680 - k7: 0:35:43 Hour k7 : 09:39:13 Place k7 : 668 X 12 places k10: 0:50:49 Hour k10 : 09:54:19 Place k10 : 659 X 9 places k15: 1:15:33 Hour k15 : 10:19:02 Place k15 : 653 X 6 places k20: 1:40:12 Hour k20 : 10:43:42 Place k20 : 612 X 41 places k22: 1:50:08 Hour k22 : 10:53:38 Place k22 : 596 X 16 places k25: 2:05:05 Hour k25 : 11:08:34 Place k25 : 565 X 31 places Finish line: 2:29:05 Finish hour: 11:32:35 Finish place : 517 X 48 places
Split Times
4400
2:30:45
02:30:43
2:30:41
|
|||||||
518 | 489 | 1506 | Rafa Aguilar Ramirez | 2:30:28 (tr 2:29:05 ) | |||
Real t.: 02:29:05 Official t.: 02:30:28 Real start: 09:03:15 Finish hour: 11:32:20 Cat:M Category place: 489 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: chupacabras team k5: 0:25:32 Hour k5 : 09:28:47 Place k5 : 632 - k7: 0:35:05 Hour k7 : 09:38:20 Place k7 : 559 X 73 places k10: 0:49:39 Hour k10 : 09:52:54 Place k10 : 490 X 69 places k15: 1:13:31 Hour k15 : 10:16:46 Place k15 : 453 X 37 places k20: 1:39:10 Hour k20 : 10:42:25 Place k20 : 518 Y 65 places k22: 1:49:23 Hour k22 : 10:52:38 Place k22 : 522 Y 4 places k25: 2:04:13 Hour k25 : 11:07:28 Place k25 : 516 X 6 places Finish line: 2:29:05 Finish hour: 11:32:20 Finish place : 518 Y 2 places
Split Times
61820
2:30:56
02:30:28
2:30:00
Jose manuel Fernandez Barba
02:30:15 (Tr: 2:29:03)
Dani Gallego Albaladejo
02:30:33 (Tr: 2:29:03)
i
Arnau Contel Castells
02:30:11 (Tr: 2:29:03)
Xavi Iniesta Llauradó
02:30:00 (Tr: 2:29:04)
Alberto Bermejo Gomez
02:30:43 (Tr: 2:29:05)
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
Roger Bernat Macián
02:30:06 (Tr: 2:29:07)
i
Xavier Català Estarelles
02:30:25 (Tr: 2:29:08)
Josep oriol Gallego Sarañana
02:30:26 (Tr: 2:29:09)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
i
Angel Ruiz Cuenca
02:30:02 (Tr: 2:29:19)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
i
Marti Massot
02:30:35 (Tr: 2:29:25)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
519 | 490 | 577 | Isidro López García | 2:29:56 (tr 2:29:06 ) | |||
Real t.: 02:29:06 Official t.: 02:29:56 Real start: 09:02:42 Finish hour: 11:31:48 Cat:M Category place: 490 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: cena de equipo k5: 0:25:04 Hour k5 : 09:27:45 Place k5 : 494 - k7: 0:34:49 Hour k7 : 09:37:30 Place k7 : 496 Y 2 places k10: 0:49:52 Hour k10 : 09:52:33 Place k10 : 551 Y 55 places k15: 1:14:24 Hour k15 : 10:17:05 Place k15 : 558 Y 7 places k20: 1:39:04 Hour k20 : 10:41:46 Place k20 : 515 X 43 places k22: 1:48:58 Hour k22 : 10:51:39 Place k22 : 507 X 8 places k25: 2:04:11 Hour k25 : 11:06:52 Place k25 : 511 Y 4 places Finish line: 2:29:06 Finish hour: 11:31:48 Finish place : 519 Y 8 places
Split Times
64460
2:30:25
02:29:56
2:29:27
Jose manuel Fernandez Barba
02:30:15 (Tr: 2:29:03)
i
Arnau Contel Castells
02:30:11 (Tr: 2:29:03)
Xavi Iniesta Llauradó
02:30:00 (Tr: 2:29:04)
Gino Tremolada Erauskin
02:29:28 (Tr: 2:29:04)
Roger Bernat Macián
02:30:06 (Tr: 2:29:07)
i
Xavier Català Estarelles
02:30:25 (Tr: 2:29:08)
i
Angel Ruiz Cuenca
02:30:02 (Tr: 2:29:19)
Ernest Cuadrado Alba
02:29:47 (Tr: 2:29:21) |
|||||||
520 | 491 | 340 | Dani Zamora Fernández | 2:30:27 (tr 2:29:07 ) | |||
Real t.: 02:29:07 Official t.: 02:30:27 Real start: 09:03:13 Finish hour: 11:32:19 Cat:M Category place: 491 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: run4us k5: 0:25:35 Hour k5 : 09:28:48 Place k5 : 643 - k7: 0:35:24 Hour k7 : 09:38:37 Place k7 : 643 Z k10: 0:50:27 Hour k10 : 09:53:40 Place k10 : 642 X 1 place k15: 1:14:31 Hour k15 : 10:17:44 Place k15 : 586 X 56 places k20: 1:39:34 Hour k20 : 10:42:47 Place k20 : 544 X 42 places k22: 1:49:31 Hour k22 : 10:52:44 Place k22 : 531 X 13 places k25: 2:04:21 Hour k25 : 11:07:34 Place k25 : 526 X 5 places Finish line: 2:29:07 Finish hour: 11:32:19 Finish place : 520 X 6 places
Split Times
4400
2:30:29
02:30:27
2:30:25
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Josep oriol Gallego Sarañana
02:30:26 (Tr: 2:29:09)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
521 | 492 | 1493 | Roger Bernat Macián | 2:30:06 (tr 2:29:07 ) | |||
Real t.: 02:29:07 Official t.: 02:30:06 Real start: 09:02:52 Finish hour: 11:31:58 Cat:M Category place: 492 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: w3tribcn k5: 0:25:19 Hour k5 : 09:28:11 Place k5 : 578 - k7: 0:35:01 Hour k7 : 09:37:52 Place k7 : 543 X 35 places k10: 0:49:49 Hour k10 : 09:52:40 Place k10 : 532 X 11 places k15: 1:14:17 Hour k15 : 10:17:08 Place k15 : 532 Z k20: 1:38:55 Hour k20 : 10:41:46 Place k20 : 507 X 25 places k22: 1:48:50 Hour k22 : 10:51:42 Place k22 : 503 X 4 places k25: 2:03:51 Hour k25 : 11:06:42 Place k25 : 497 X 6 places Finish line: 2:29:07 Finish hour: 11:31:58 Finish place : 521 Y 24 places
Split Times
45870
2:30:27
02:30:06
2:29:45
Jose manuel Fernandez Barba
02:30:15 (Tr: 2:29:03)
i
Arnau Contel Castells
02:30:11 (Tr: 2:29:03)
Xavi Iniesta Llauradó
02:30:00 (Tr: 2:29:04)
Isidro López García
02:29:56 (Tr: 2:29:06)
i
Xavier Català Estarelles
02:30:25 (Tr: 2:29:08)
Josep oriol Gallego Sarañana
02:30:26 (Tr: 2:29:09)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
i
Angel Ruiz Cuenca
02:30:02 (Tr: 2:29:19)
Ernest Cuadrado Alba
02:29:47 (Tr: 2:29:21)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26) |
|||||||
522 | 493 | 520 |
i
|
Xavier Català Estarelles | 2:30:25 (tr 2:29:08 ) | ||
Real t.: 02:29:08 Official t.: 02:30:25 Real start: 09:03:09 Finish hour: 11:32:17 Cat:M Category place: 493 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: k5: 0:25:48 Hour k5 : 09:28:57 Place k5 : 676 - k7: 0:35:25 Hour k7 : 09:38:34 Place k7 : 644 X 32 places k10: 0:49:47 Hour k10 : 09:52:56 Place k10 : 528 X 116 places k15: 1:14:18 Hour k15 : 10:17:27 Place k15 : 536 Y 8 places k20: 1:39:36 Hour k20 : 10:42:45 Place k20 : 547 Y 11 places k22: 1:49:33 Hour k22 : 10:52:42 Place k22 : 533 X 14 places k25: 2:04:21 Hour k25 : 11:07:30 Place k25 : 525 X 8 places Finish line: 2:29:08 Finish hour: 11:32:17 Finish place : 522 X 3 places
Split Times
64460
2:30:55
02:30:25
2:29:56
Jose manuel Fernandez Barba
02:30:15 (Tr: 2:29:03)
Dani Gallego Albaladejo
02:30:33 (Tr: 2:29:03)
i
Arnau Contel Castells
02:30:11 (Tr: 2:29:03)
Xavi Iniesta Llauradó
02:30:00 (Tr: 2:29:04)
Alberto Bermejo Gomez
02:30:43 (Tr: 2:29:05)
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Isidro López García
02:29:56 (Tr: 2:29:06)
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
Roger Bernat Macián
02:30:06 (Tr: 2:29:07)
Josep oriol Gallego Sarañana
02:30:26 (Tr: 2:29:09)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
i
Angel Ruiz Cuenca
02:30:02 (Tr: 2:29:19)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
i
Marti Massot
02:30:35 (Tr: 2:29:25)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
523 | 494 | 535 | Josep oriol Gallego Sarañana | 2:30:26 (tr 2:29:09 ) | |||
Real t.: 02:29:09 Official t.: 02:30:26 Real start: 09:03:09 Finish hour: 11:32:18 Cat:M Category place: 494 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: kanaletas k5: 0:25:48 Hour k5 : 09:28:57 Place k5 : 675 - k7: 0:35:27 Hour k7 : 09:38:36 Place k7 : 647 X 28 places k10: 0:50:07 Hour k10 : 09:53:16 Place k10 : 616 X 31 places k15: 1:14:17 Hour k15 : 10:17:26 Place k15 : 534 X 82 places k20: 1:39:37 Hour k20 : 10:42:45 Place k20 : 549 Y 15 places k22: 1:49:33 Hour k22 : 10:52:42 Place k22 : 534 X 15 places k25: 2:04:21 Hour k25 : 11:07:30 Place k25 : 524 X 10 places Finish line: 2:29:09 Finish hour: 11:32:18 Finish place : 523 X 1 place
Split Times
4400
2:30:28
02:30:26
2:30:24
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
i
Xavier Català Estarelles
02:30:25 (Tr: 2:29:08)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
524 | 495 | 1465 | Jose Manzanedo | 2:30:27 (tr 2:29:09 ) | |||
Real t.: 02:29:09 Official t.: 02:30:27 Real start: 09:03:11 Finish hour: 11:32:19 Cat:M Category place: 495 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: korrikalianos k5: 0:25:19 Hour k5 : 09:28:30 Place k5 : 579 - k7: 0:34:58 Hour k7 : 09:38:09 Place k7 : 532 X 47 places k10: 0:49:41 Hour k10 : 09:52:51 Place k10 : 498 X 34 places k15: 1:14:14 Hour k15 : 10:17:24 Place k15 : 521 Y 23 places k20: 1:39:17 Hour k20 : 10:42:28 Place k20 : 521 Z k22: 1:49:17 Hour k22 : 10:52:28 Place k22 : 518 X 3 places k25: 2:04:20 Hour k25 : 11:07:31 Place k25 : 523 Y 5 places Finish line: 2:29:09 Finish hour: 11:32:19 Finish place : 524 Y 1 place
Split Times
45870
2:30:48
02:30:27
2:30:06
Jose manuel Fernandez Barba
02:30:15 (Tr: 2:29:03)
Dani Gallego Albaladejo
02:30:33 (Tr: 2:29:03)
i
Arnau Contel Castells
02:30:11 (Tr: 2:29:03)
Alberto Bermejo Gomez
02:30:43 (Tr: 2:29:05)
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
Roger Bernat Macián
02:30:06 (Tr: 2:29:07)
i
Xavier Català Estarelles
02:30:25 (Tr: 2:29:08)
Josep oriol Gallego Sarañana
02:30:26 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
i
Marti Massot
02:30:35 (Tr: 2:29:25)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
525 | 496 | 593 | Daniel Barcenilla Lopez | 2:30:27 (tr 2:29:13 ) | |||
Real t.: 02:29:13 Official t.: 02:30:27 Real start: 09:03:06 Finish hour: 11:32:19 Cat:M Category place: 496 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: k5: 0:25:17 Hour k5 : 09:28:23 Place k5 : 561 - k7: 0:35:00 Hour k7 : 09:38:06 Place k7 : 541 X 20 places k10: 0:49:47 Hour k10 : 09:52:53 Place k10 : 527 X 14 places k15: 1:14:17 Hour k15 : 10:17:23 Place k15 : 531 Y 4 places k20: 1:39:33 Hour k20 : 10:42:39 Place k20 : 539 Y 8 places k22: 1:49:33 Hour k22 : 10:52:39 Place k22 : 535 X 4 places k25: 2:04:25 Hour k25 : 11:07:31 Place k25 : 529 X 6 places Finish line: 2:29:13 Finish hour: 11:32:19 Finish place : 525 X 4 places
Split Times
4620
2:30:29
02:30:27
2:30:25
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
i
Xavier Català Estarelles
02:30:25 (Tr: 2:29:08)
Josep oriol Gallego Sarañana
02:30:26 (Tr: 2:29:09)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
526 | 497 | 494 | Lluís Pérez Sánchez | 2:30:27 (tr 2:29:16 ) | |||
Real t.: 02:29:16 Official t.: 02:30:27 Real start: 09:03:04 Finish hour: 11:32:19 Cat:M Category place: 497 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: k5: 0:25:52 Hour k5 : 09:28:56 Place k5 : 682 - k7: 0:35:41 Hour k7 : 09:38:44 Place k7 : 662 X 20 places k10: 0:50:31 Hour k10 : 09:53:34 Place k10 : 645 X 17 places k15: 1:14:36 Hour k15 : 10:17:39 Place k15 : 602 X 43 places k20: 1:39:43 Hour k20 : 10:42:47 Place k20 : 564 X 38 places k22: 1:49:39 Hour k22 : 10:52:42 Place k22 : 544 X 20 places k25: 2:04:26 Hour k25 : 11:07:29 Place k25 : 530 X 14 places Finish line: 2:29:16 Finish hour: 11:32:19 Finish place : 526 X 4 places
Split Times
121000
2:31:22
02:30:27
2:29:32
Jose manuel Fernandez Barba
02:30:15 (Tr: 2:29:03)
Dani Gallego Albaladejo
02:30:33 (Tr: 2:29:03)
i
Arnau Contel Castells
02:30:11 (Tr: 2:29:03)
Xavi Iniesta Llauradó
02:30:00 (Tr: 2:29:04)
Alberto Bermejo Gomez
02:30:43 (Tr: 2:29:05)
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Isidro López García
02:29:56 (Tr: 2:29:06)
Roger Bernat Macián
02:30:06 (Tr: 2:29:07)
i
Xavier Català Estarelles
02:30:25 (Tr: 2:29:08)
Josep oriol Gallego Sarañana
02:30:26 (Tr: 2:29:09)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
i
Angel Ruiz Cuenca
02:30:02 (Tr: 2:29:19)
i
Reina isabel Tixe Piña
02:31:22 (Tr: 2:29:20)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Ernest Cuadrado Alba
02:29:47 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
i
Marti Massot
02:30:35 (Tr: 2:29:25)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
527 | 498 | 384 | Jairo Benito Luque | 2:30:28 (tr 2:29:18 ) | |||
Real t.: 02:29:18 Official t.: 02:30:28 Real start: 09:03:02 Finish hour: 11:32:20 Cat:M Category place: 498 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: born to run k5: 0:25:10 Hour k5 : 09:28:11 Place k5 : 513 - k7: 0:35:02 Hour k7 : 09:38:04 Place k7 : 546 Y 33 places k10: 0:49:50 Hour k10 : 09:52:52 Place k10 : 541 X 5 places k15: 1:14:22 Hour k15 : 10:17:23 Place k15 : 550 Y 9 places k20: 1:39:39 Hour k20 : 10:42:41 Place k20 : 553 Y 3 places k22: 1:49:38 Hour k22 : 10:52:39 Place k22 : 543 X 10 places k25: 2:04:27 Hour k25 : 11:07:28 Place k25 : 534 X 9 places Finish line: 2:29:18 Finish hour: 11:32:20 Finish place : 527 X 7 places
Split Times
4400
2:30:30
02:30:28
2:30:26
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
528 | 499 | 495 |
i
|
Angel Ruiz Cuenca | 2:30:02 (tr 2:29:19 ) | ||
Real t.: 02:29:19 Official t.: 02:30:02 Real start: 09:02:36 Finish hour: 11:31:54 Cat:M Category place: 499 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: keep running k5: 0:24:44 Hour k5 : 09:27:20 Place k5 : 441 - k7: 0:34:23 Hour k7 : 09:36:58 Place k7 : 434 X 7 places k10: 0:48:59 Hour k10 : 09:51:34 Place k10 : 420 X 14 places k15: 1:13:02 Hour k15 : 10:15:38 Place k15 : 440 Y 20 places k20: 1:38:00 Hour k20 : 10:40:35 Place k20 : 450 Y 10 places k22: 1:47:53 Hour k22 : 10:50:28 Place k22 : 454 Y 4 places k25: 2:03:21 Hour k25 : 11:05:56 Place k25 : 471 Y 17 places Finish line: 2:29:19 Finish hour: 11:31:54 Finish place : 528 Y 57 places
Split Times
4400
2:30:04
02:30:02
2:30:00
|
|||||||
529 | 30 | 647 |
i
|
Reina isabel Tixe Piña | 2:31:22 (tr 2:29:20 ) | ||
Real t.: 02:29:20 Official t.: 02:31:22 Real start: 09:03:55 Finish hour: 11:33:14 Cat:F Category place: 30 Race start:9:01:52 Gender:F Pace: 4:59 min/km Club: ninguno k5: 0:24:34 Hour k5 : 09:28:29 Place k5 : 417 - k7: 0:34:15 Hour k7 : 09:38:09 Place k7 : 423 Y 6 places k10: 0:48:53 Hour k10 : 09:52:48 Place k10 : 413 X 10 places k15: 1:13:22 Hour k15 : 10:17:16 Place k15 : 449 Y 36 places k20: 1:38:39 Hour k20 : 10:42:34 Place k20 : 484 Y 35 places k22: 1:48:40 Hour k22 : 10:52:34 Place k22 : 493 Y 9 places k25: 2:03:44 Hour k25 : 11:07:39 Place k25 : 489 X 4 places Finish line: 2:29:20 Finish hour: 11:33:14 Finish place : 529 Y 40 places
Split Times
121000
2:32:17
02:31:22
2:30:27
Dani Gallego Albaladejo
02:30:33 (Tr: 2:29:03)
i
Maite Sánchez Olmos
02:32:17 (Tr: 2:29:04)
Alberto Bermejo Gomez
02:30:43 (Tr: 2:29:05)
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
i
Marti Massot
02:30:35 (Tr: 2:29:25)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
530 | 500 | 510 | Marcel Otón Pàmies | 2:30:28 (tr 2:29:21 ) | |||
Real t.: 02:29:21 Official t.: 02:30:28 Real start: 09:02:59 Finish hour: 11:32:20 Cat:M Category place: 500 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: k5: 0:25:15 Hour k5 : 09:28:13 Place k5 : 543 - k7: 0:35:04 Hour k7 : 09:38:03 Place k7 : 557 Y 14 places k10: 0:49:56 Hour k10 : 09:52:55 Place k10 : 574 Y 17 places k15: 1:14:27 Hour k15 : 10:17:25 Place k15 : 570 X 4 places k20: 1:39:46 Hour k20 : 10:42:45 Place k20 : 572 Y 2 places k22: 1:49:45 Hour k22 : 10:52:44 Place k22 : 555 X 17 places k25: 2:04:30 Hour k25 : 11:07:29 Place k25 : 538 X 17 places Finish line: 2:29:21 Finish hour: 11:32:20 Finish place : 530 X 8 places
Split Times
4400
2:30:30
02:30:28
2:30:26
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
531 | 501 | 362 | Ernest Cuadrado Alba | 2:29:47 (tr 2:29:21 ) | |||
Real t.: 02:29:21 Official t.: 02:29:47 Real start: 09:02:18 Finish hour: 11:31:39 Cat:M Category place: 501 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: trail running sant just k5: 0:22:46 Hour k5 : 09:25:03 Place k5 : 255 - k7: 0:31:54 Hour k7 : 09:34:11 Place k7 : 282 Y 27 places k10: 0:45:49 Hour k10 : 09:48:06 Place k10 : 283 Y 1 place k15: 1:08:55 Hour k15 : 10:11:12 Place k15 : 319 Y 36 places k20: 1:34:23 Hour k20 : 10:36:40 Place k20 : 348 Y 29 places k22: 1:45:28 Hour k22 : 10:47:46 Place k22 : 383 Y 35 places k25: 2:02:23 Hour k25 : 11:04:40 Place k25 : 435 Y 52 places Finish line: 2:29:21 Finish hour: 11:31:39 Finish place : 531 Y 96 places
Split Times
105270
2:30:35
02:29:47
2:28:59
Jose manuel Fernandez Barba
02:30:15 (Tr: 2:29:03)
Dani Gallego Albaladejo
02:30:33 (Tr: 2:29:03)
i
Arnau Contel Castells
02:30:11 (Tr: 2:29:03)
Xavi Iniesta Llauradó
02:30:00 (Tr: 2:29:04)
Gino Tremolada Erauskin
02:29:28 (Tr: 2:29:04)
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Isidro López García
02:29:56 (Tr: 2:29:06)
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
Roger Bernat Macián
02:30:06 (Tr: 2:29:07)
i
Xavier Català Estarelles
02:30:25 (Tr: 2:29:08)
Josep oriol Gallego Sarañana
02:30:26 (Tr: 2:29:09)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
i
Angel Ruiz Cuenca
02:30:02 (Tr: 2:29:19)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
i
Marti Massot
02:30:35 (Tr: 2:29:25)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
532 | 502 | 522 | Manu Larrosa Madurga | 2:30:28 (tr 2:29:22 ) | |||
Real t.: 02:29:22 Official t.: 02:30:28 Real start: 09:02:58 Finish hour: 11:32:20 Cat:M Category place: 502 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: jej k5: 0:25:20 Hour k5 : 09:28:17 Place k5 : 580 - k7: 0:35:08 Hour k7 : 09:38:06 Place k7 : 587 Y 7 places k10: 0:49:55 Hour k10 : 09:52:53 Place k10 : 565 X 22 places k15: 1:14:26 Hour k15 : 10:17:24 Place k15 : 568 Y 3 places k20: 1:39:42 Hour k20 : 10:42:40 Place k20 : 560 X 8 places k22: 1:49:42 Hour k22 : 10:52:39 Place k22 : 549 X 11 places k25: 2:04:30 Hour k25 : 11:07:28 Place k25 : 539 X 10 places Finish line: 2:29:22 Finish hour: 11:32:20 Finish place : 532 X 7 places
Split Times
4400
2:30:30
02:30:28
2:30:26
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
533 | 503 | 736 |
i
|
Jorge Cordero Martinez | 2:30:28 (tr 2:29:23 ) | ||
Real t.: 02:29:23 Official t.: 02:30:28 Real start: 09:02:58 Finish hour: 11:32:20 Cat:M Category place: 503 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: nike k5: 0:25:26 Hour k5 : 09:28:23 Place k5 : 611 - k7: 0:35:11 Hour k7 : 09:38:08 Place k7 : 604 X 7 places k10: 0:49:56 Hour k10 : 09:52:53 Place k10 : 577 X 27 places k15: 1:14:28 Hour k15 : 10:17:25 Place k15 : 575 X 2 places k20: 1:39:44 Hour k20 : 10:42:41 Place k20 : 566 X 9 places k22: 1:49:42 Hour k22 : 10:52:40 Place k22 : 551 X 15 places k25: 2:04:31 Hour k25 : 11:07:28 Place k25 : 541 X 10 places Finish line: 2:29:23 Finish hour: 11:32:20 Finish place : 533 X 8 places
Split Times
4400
2:30:30
02:30:28
2:30:26
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
534 | 504 | 2063 |
i
|
Marti Massot | 2:30:35 (tr 2:29:25 ) | ||
Real t.: 02:29:25 Official t.: 02:30:35 Real start: 09:03:02 Finish hour: 11:32:27 Cat:M Category place: 504 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: k5: 0:25:39 Hour k5 : 09:28:41 Place k5 : 649 - k7: 0:35:24 Hour k7 : 09:38:25 Place k7 : 641 X 8 places k10: 0:50:13 Hour k10 : 09:53:15 Place k10 : 627 X 14 places k15: 1:14:22 Hour k15 : 10:17:24 Place k15 : 552 X 75 places k20: 1:39:40 Hour k20 : 10:42:42 Place k20 : 555 Y 3 places k22: 1:49:40 Hour k22 : 10:52:41 Place k22 : 545 X 10 places k25: 2:04:27 Hour k25 : 11:07:29 Place k25 : 535 X 10 places Finish line: 2:29:25 Finish hour: 11:32:27 Finish place : 534 X 1 place
Split Times
105270
2:31:22
02:30:35
2:29:47
Jose manuel Fernandez Barba
02:30:15 (Tr: 2:29:03)
Dani Gallego Albaladejo
02:30:33 (Tr: 2:29:03)
i
Arnau Contel Castells
02:30:11 (Tr: 2:29:03)
Xavi Iniesta Llauradó
02:30:00 (Tr: 2:29:04)
Alberto Bermejo Gomez
02:30:43 (Tr: 2:29:05)
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Isidro López García
02:29:56 (Tr: 2:29:06)
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
Roger Bernat Macián
02:30:06 (Tr: 2:29:07)
i
Xavier Català Estarelles
02:30:25 (Tr: 2:29:08)
Josep oriol Gallego Sarañana
02:30:26 (Tr: 2:29:09)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
i
Angel Ruiz Cuenca
02:30:02 (Tr: 2:29:19)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Ernest Cuadrado Alba
02:29:47 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
535 | 505 | 241 | Juanan Martinez Diez | 2:30:27 (tr 2:29:26 ) | |||
Real t.: 02:29:26 Official t.: 02:30:27 Real start: 09:02:54 Finish hour: 11:32:19 Cat:M Category place: 505 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: k5: 0:25:20 Hour k5 : 09:28:13 Place k5 : 581 - k7: 0:35:12 Hour k7 : 09:38:05 Place k7 : 610 Y 29 places k10: 0:49:58 Hour k10 : 09:52:51 Place k10 : 593 X 17 places k15: 1:14:31 Hour k15 : 10:17:25 Place k15 : 590 X 3 places k20: 1:39:49 Hour k20 : 10:42:42 Place k20 : 583 X 7 places k22: 1:49:49 Hour k22 : 10:52:42 Place k22 : 566 X 17 places k25: 2:04:37 Hour k25 : 11:07:30 Place k25 : 550 X 16 places Finish line: 2:29:26 Finish hour: 11:32:19 Finish place : 535 X 15 places
Split Times
4400
2:30:29
02:30:27
2:30:25
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
i
Xavier Català Estarelles
02:30:25 (Tr: 2:29:08)
Josep oriol Gallego Sarañana
02:30:26 (Tr: 2:29:09)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
536 | 506 | 661 | Rober Ballesteros Díez | 2:30:29 (tr 2:29:26 ) | |||
Real t.: 02:29:26 Official t.: 02:30:29 Real start: 09:02:55 Finish hour: 11:32:21 Cat:M Category place: 506 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: k5: 0:25:17 Hour k5 : 09:28:11 Place k5 : 558 - k7: 0:35:07 Hour k7 : 09:38:02 Place k7 : 578 Y 20 places k10: 0:49:56 Hour k10 : 09:52:50 Place k10 : 570 X 8 places k15: 1:14:29 Hour k15 : 10:17:23 Place k15 : 578 Y 8 places k20: 1:39:48 Hour k20 : 10:42:42 Place k20 : 577 X 1 place k22: 1:49:45 Hour k22 : 10:52:39 Place k22 : 556 X 21 places k25: 2:04:34 Hour k25 : 11:07:29 Place k25 : 543 X 13 places Finish line: 2:29:26 Finish hour: 11:32:21 Finish place : 536 X 7 places
Split Times
4400
2:30:31
02:30:29
2:30:27
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
537 | 31 | 602 | María josé Samper Narváez | 2:30:28 (tr 2:29:27 ) | |||
Real t.: 02:29:27 Official t.: 02:30:28 Real start: 09:02:53 Finish hour: 11:32:20 Cat:F Category place: 31 Race start:9:01:52 Gender:F Pace: 4:59 min/km Club: k5: 0:25:18 Hour k5 : 09:28:11 Place k5 : 571 - k7: 0:35:10 Hour k7 : 09:38:02 Place k7 : 595 Y 24 places k10: 0:49:58 Hour k10 : 09:52:51 Place k10 : 589 X 6 places k15: 1:14:30 Hour k15 : 10:17:23 Place k15 : 582 X 7 places k20: 1:39:48 Hour k20 : 10:42:41 Place k20 : 578 X 4 places k22: 1:49:47 Hour k22 : 10:52:39 Place k22 : 560 X 18 places k25: 2:04:35 Hour k25 : 11:07:28 Place k25 : 546 X 14 places Finish line: 2:29:27 Finish hour: 11:32:20 Finish place : 537 X 9 places
Split Times
4400
2:30:30
02:30:28
2:30:26
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
Josep oriol Gallego Sarañana
02:30:26 (Tr: 2:29:09)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
538 | 507 | 351 | Jordi Fernandez Varela | 2:30:28 (tr 2:29:27 ) | |||
Real t.: 02:29:27 Official t.: 02:30:28 Real start: 09:02:53 Finish hour: 11:32:20 Cat:M Category place: 507 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: corredors.cat k5: 0:25:17 Hour k5 : 09:28:09 Place k5 : 559 - k7: 0:35:03 Hour k7 : 09:37:56 Place k7 : 553 X 6 places k10: 0:49:57 Hour k10 : 09:52:50 Place k10 : 582 Y 29 places k15: 1:14:30 Hour k15 : 10:17:22 Place k15 : 580 X 2 places k20: 1:39:49 Hour k20 : 10:42:41 Place k20 : 582 Y 2 places k22: 1:49:45 Hour k22 : 10:52:38 Place k22 : 557 X 25 places k25: 2:04:35 Hour k25 : 11:07:27 Place k25 : 545 X 12 places Finish line: 2:29:27 Finish hour: 11:32:20 Finish place : 538 X 7 places
Split Times
4400
2:30:30
02:30:28
2:30:26
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
Josep oriol Gallego Sarañana
02:30:26 (Tr: 2:29:09)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
539 | 508 | 501 | S. Oleaga | 2:30:28 (tr 2:29:27 ) | |||
Real t.: 02:29:27 Official t.: 02:30:28 Real start: 09:02:53 Finish hour: 11:32:20 Cat:M Category place: 508 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: k5: 0:25:25 Hour k5 : 09:28:18 Place k5 : 605 - k7: 0:35:13 Hour k7 : 09:38:06 Place k7 : 619 Y 14 places k10: 0:49:59 Hour k10 : 09:52:52 Place k10 : 594 X 25 places k15: 1:14:33 Hour k15 : 10:17:26 Place k15 : 598 Y 4 places k20: 1:39:52 Hour k20 : 10:42:45 Place k20 : 588 X 10 places k22: 1:49:51 Hour k22 : 10:52:44 Place k22 : 575 X 13 places k25: 2:04:37 Hour k25 : 11:07:29 Place k25 : 549 X 26 places Finish line: 2:29:27 Finish hour: 11:32:20 Finish place : 539 X 10 places
Split Times
4400
2:30:30
02:30:28
2:30:26
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Manolo Mora Diaz
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||
540 | 509 | 261 | Manolo Mora Diaz | 2:30:28 (tr 2:29:27 ) | |||
Real t.: 02:29:27 Official t.: 02:30:28 Real start: 09:02:53 Finish hour: 11:32:20 Cat:M Category place: 509 Race start:9:01:52 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: corredors.cat k5: 0:25:18 Hour k5 : 09:28:10 Place k5 : 570 - k7: 0:35:10 Hour k7 : 09:38:02 Place k7 : 600 Y 30 places k10: 0:49:58 Hour k10 : 09:52:50 Place k10 : 587 X 13 places k15: 1:14:30 Hour k15 : 10:17:23 Place k15 : 583 X 4 places k20: 1:39:48 Hour k20 : 10:42:40 Place k20 : 579 X 4 places k22: 1:49:47 Hour k22 : 10:52:39 Place k22 : 561 X 18 places k25: 2:04:35 Hour k25 : 11:07:28 Place k25 : 547 X 14 places Finish line: 2:29:27 Finish hour: 11:32:20 Finish place : 540 X 7 places
Split Times
4400
2:30:30
02:30:28
2:30:26
Rafa Aguilar Ramirez
02:30:28 (Tr: 2:29:05)
Dani Zamora Fernández
02:30:27 (Tr: 2:29:07)
Josep oriol Gallego Sarañana
02:30:26 (Tr: 2:29:09)
Jose Manzanedo
02:30:27 (Tr: 2:29:09)
Daniel Barcenilla Lopez
02:30:27 (Tr: 2:29:13)
Lluís Pérez Sánchez
02:30:27 (Tr: 2:29:16)
Jairo Benito Luque
02:30:28 (Tr: 2:29:18)
Marcel Otón Pàmies
02:30:28 (Tr: 2:29:21)
Manu Larrosa Madurga
02:30:28 (Tr: 2:29:22)
i
Jorge Cordero Martinez
02:30:28 (Tr: 2:29:23)
Juanan Martinez Diez
02:30:27 (Tr: 2:29:26)
Rober Ballesteros Díez
02:30:29 (Tr: 2:29:26)
María josé Samper Narváez
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
Jordi Fernandez Varela
02:30:28 (Tr: 2:29:27)
S. Oleaga
02:30:28 (Tr: 2:29:27) |
|||||||