L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 267 |
i
|
Roger Rabassa | 0:49:25 | ||
Real t.: 00:49:25 Official t.: 00:49:25 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:19:29 Cat:M30 Category place: 1 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 74.1 segons/100Metres Club: K1: 0:24:47 Hour K1 : 09:54:51 Place K1 : 2 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 2 Z K3: 0:15:13 Hour K3 : 09:45:17 Place K3 : 3 Y 1 place Finish line: 0:49:25 Finish hour: 10:19:29 Finish place : 1 X 2 places
544720
0:53:32
00:49:25
0:45:17
i
Adrián González
00:49:43 (Tr: 0:49:43)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
00:50:15 (Tr: 0:50:15)
i
Guillermo Usechi Elizari
00:53:26 (Tr: 0:53:26)
i
Guillermo Matas Velasco
00:53:27 (Tr: 0:53:27)
i
Judith Torras Piedehierro
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
i
Fanny Danckwardt-lillieström
00:53:32 (Tr: 0:53:32) |
|||||||
2 | 2 | 261 |
i
|
Adrián González | 0:49:43 | ||
Real t.: 00:49:43 Official t.: 00:49:43 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:19:47 Cat:M18 Category place: 1 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 74.55 segons/100Metres Club: torrot-centre natació mataró K1: 0:24:46 Hour K1 : 09:54:50 Place K1 : 1 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 1 Z K3: 0:15:15 Hour K3 : 09:45:19 Place K3 : 4 Y 3 places Finish line: 0:49:43 Finish hour: 10:19:47 Finish place : 2 X 2 places
505010
0:53:32
00:49:43
0:45:53
i
Roger Rabassa
00:49:25 (Tr: 0:49:25)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
00:50:15 (Tr: 0:50:15)
i
Guillermo Usechi Elizari
00:53:26 (Tr: 0:53:26)
i
Guillermo Matas Velasco
00:53:27 (Tr: 0:53:27)
i
Judith Torras Piedehierro
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
i
Fanny Danckwardt-lillieström
00:53:32 (Tr: 0:53:32) |
|||||||
3 | 3 | 1 |
i
|
Rafael Cabanillas Quintanilla | 0:50:15 | ||
Real t.: 00:50:15 Official t.: 00:50:15 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:20:19 Cat:M30 Category place: 2 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 75.37 segons/100Metres Club: c.e. marnaton K1: 0:24:53 Hour K1 : 09:54:57 Place K1 : 3 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 3 Z K3: 0:15:13 Hour K3 : 09:45:17 Place K3 : 2 X 1 place Finish line: 0:50:15 Finish hour: 10:20:19 Finish place : 3 Y 1 place
432850
0:53:32
00:50:15
0:46:59
i
Roger Rabassa
00:49:25 (Tr: 0:49:25)
i
Adrián González
00:49:43 (Tr: 0:49:43)
i
Guillermo Usechi Elizari
00:53:26 (Tr: 0:53:26)
i
Guillermo Matas Velasco
00:53:27 (Tr: 0:53:27)
i
Judith Torras Piedehierro
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
i
Fanny Danckwardt-lillieström
00:53:32 (Tr: 0:53:32) |
|||||||
4 | 4 | 77 |
i
|
Guillermo Usechi Elizari | 0:53:26 | ||
Real t.: 00:53:26 Official t.: 00:53:26 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:23:30 Cat:JnM Category place: 1 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 80.13 segons/100Metres Club: club natacio barcelona K1: 0:26:12 Hour K1 : 09:56:16 Place K1 : 4 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 4 Z K3: 0:15:27 Hour K3 : 09:45:31 Place K3 : 5 Y 1 place Finish line: 0:53:26 Finish hour: 10:23:30 Finish place : 4 X 1 place
530640
0:57:27
00:53:26
0:49:25
i
Roger Rabassa
00:49:25 (Tr: 0:49:25)
i
Adrián González
00:49:43 (Tr: 0:49:43)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
00:50:15 (Tr: 0:50:15)
i
Guillermo Matas Velasco
00:53:27 (Tr: 0:53:27)
i
Judith Torras Piedehierro
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
i
Fanny Danckwardt-lillieström
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
Mario Guillen Martinez
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
i
Marc Tost Bonet
00:53:37 (Tr: 0:53:37)
George Savescu
00:53:41 (Tr: 0:53:41)
i
Jordi Diaz Martin
00:55:35 (Tr: 0:55:35)
i
Albert Cortés Rovira
00:55:40 (Tr: 0:55:40)
i
Ander Vilariño Facal
00:55:49 (Tr: 0:55:49)
i
Rafael Loyola Iriondo
00:55:57 (Tr: 0:55:57)
Manuele Butti
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Eric Sallent Arranz
00:56:08 (Tr: 0:56:08)
i
Fernando Arce Saez
00:56:11 (Tr: 0:56:11)
Antonio Pons Martínez
00:56:25 (Tr: 0:56:25) |
|||||||
5 | 5 | 263 |
i
|
Guillermo Matas Velasco | 0:53:27 | ||
Real t.: 00:53:27 Official t.: 00:53:27 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:23:31 Cat:M18 Category place: 2 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 80.17 segons/100Metres Club: K1: 0:26:23 Hour K1 : 09:56:27 Place K1 : 7 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 7 Z K3: 0:15:42 Hour K3 : 09:45:46 Place K3 : 8 Y 1 place Finish line: 0:53:27 Finish hour: 10:23:31 Finish place : 5 X 3 places
494010
0:57:12
00:53:27
0:49:43
i
Adrián González
00:49:43 (Tr: 0:49:43)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
00:50:15 (Tr: 0:50:15)
i
Guillermo Usechi Elizari
00:53:26 (Tr: 0:53:26)
i
Judith Torras Piedehierro
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
i
Fanny Danckwardt-lillieström
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
Mario Guillen Martinez
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
i
Marc Tost Bonet
00:53:37 (Tr: 0:53:37)
George Savescu
00:53:41 (Tr: 0:53:41)
i
Jordi Diaz Martin
00:55:35 (Tr: 0:55:35)
i
Albert Cortés Rovira
00:55:40 (Tr: 0:55:40)
i
Ander Vilariño Facal
00:55:49 (Tr: 0:55:49)
i
Rafael Loyola Iriondo
00:55:57 (Tr: 0:55:57)
Manuele Butti
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Eric Sallent Arranz
00:56:08 (Tr: 0:56:08)
i
Fernando Arce Saez
00:56:11 (Tr: 0:56:11)
Antonio Pons Martínez
00:56:25 (Tr: 0:56:25) |
|||||||
6 | 1 | 251 |
i
|
Judith Torras Piedehierro | 0:53:32 | ||
Real t.: 00:53:32 Official t.: 00:53:32 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:23:36 Cat:W18 Category place: 1 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 80.29 segons/100Metres Club: club natació granollers K1: 0:26:39 Hour K1 : 09:56:43 Place K1 : 11 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 11 Z K3: 0:16:06 Hour K3 : 09:46:10 Place K3 : 11 Z Finish line: 0:53:32 Finish hour: 10:23:36 Finish place : 6 X 5 places
432740
0:56:49
00:53:32
0:50:15
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
00:50:15 (Tr: 0:50:15)
i
Guillermo Usechi Elizari
00:53:26 (Tr: 0:53:26)
i
Guillermo Matas Velasco
00:53:27 (Tr: 0:53:27)
i
Fanny Danckwardt-lillieström
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
Mario Guillen Martinez
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
i
Marc Tost Bonet
00:53:37 (Tr: 0:53:37)
George Savescu
00:53:41 (Tr: 0:53:41)
i
Jordi Diaz Martin
00:55:35 (Tr: 0:55:35)
i
Albert Cortés Rovira
00:55:40 (Tr: 0:55:40)
i
Ander Vilariño Facal
00:55:49 (Tr: 0:55:49)
i
Rafael Loyola Iriondo
00:55:57 (Tr: 0:55:57)
Manuele Butti
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Eric Sallent Arranz
00:56:08 (Tr: 0:56:08)
i
Fernando Arce Saez
00:56:11 (Tr: 0:56:11)
Antonio Pons Martínez
00:56:25 (Tr: 0:56:25) |
|||||||
7 | 2 | 249 |
i
|
Fanny Danckwardt-lillieström | 0:53:32 | ||
Real t.: 00:53:32 Official t.: 00:53:32 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:23:36 Cat:W18 Category place: 2 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 80.29 segons/100Metres Club: club natacio barcelona K1: 0:26:26 Hour K1 : 09:56:30 Place K1 : 8 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 8 Z K3: 0:15:44 Hour K3 : 09:45:48 Place K3 : 10 Y 2 places Finish line: 0:53:32 Finish hour: 10:23:36 Finish place : 7 X 3 places
18590
0:53:41
00:53:32
0:53:24
i
Guillermo Usechi Elizari
00:53:26 (Tr: 0:53:26)
i
Guillermo Matas Velasco
00:53:27 (Tr: 0:53:27)
i
Judith Torras Piedehierro
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
Mario Guillen Martinez
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
i
Marc Tost Bonet
00:53:37 (Tr: 0:53:37)
George Savescu
00:53:41 (Tr: 0:53:41) |
|||||||
8 | 6 | 35 | Mario Guillen Martinez | 0:53:32 | |||
Real t.: 00:53:32 Official t.: 00:53:32 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:23:36 Cat:M30 Category place: 3 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 80.3 segons/100Metres Club: club natació terrassa K1: 0:26:22 Hour K1 : 09:56:26 Place K1 : 6 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 6 Z K3: 0:15:40 Hour K3 : 09:45:44 Place K3 : 6 Z Finish line: 0:53:32 Finish hour: 10:23:36 Finish place : 8 Y 2 places
269830
0:55:35
00:53:32
0:51:30
i
Guillermo Usechi Elizari
00:53:26 (Tr: 0:53:26)
i
Guillermo Matas Velasco
00:53:27 (Tr: 0:53:27)
i
Judith Torras Piedehierro
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
i
Fanny Danckwardt-lillieström
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
i
Marc Tost Bonet
00:53:37 (Tr: 0:53:37)
George Savescu
00:53:41 (Tr: 0:53:41)
i
Jordi Diaz Martin
00:55:35 (Tr: 0:55:35) |
|||||||
9 | 7 | 110 |
i
|
Marc Tost Bonet | 0:53:37 | ||
Real t.: 00:53:37 Official t.: 00:53:37 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:23:41 Cat:M30 Category place: 4 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 80.41 segons/100Metres Club: club natació granollers K1: 0:26:22 Hour K1 : 09:56:26 Place K1 : 5 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 5 Z K3: 0:15:41 Hour K3 : 09:45:45 Place K3 : 7 Y 2 places Finish line: 0:53:37 Finish hour: 10:23:41 Finish place : 9 Y 2 places
270160
0:55:40
00:53:37
0:51:34
i
Guillermo Usechi Elizari
00:53:26 (Tr: 0:53:26)
i
Guillermo Matas Velasco
00:53:27 (Tr: 0:53:27)
i
Judith Torras Piedehierro
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
i
Fanny Danckwardt-lillieström
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
Mario Guillen Martinez
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
George Savescu
00:53:41 (Tr: 0:53:41)
i
Jordi Diaz Martin
00:55:35 (Tr: 0:55:35)
i
Albert Cortés Rovira
00:55:40 (Tr: 0:55:40) |
|||||||
10 | 8 | 55 | George Savescu | 0:53:41 | |||
Real t.: 00:53:41 Official t.: 00:53:41 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:23:45 Cat:M40 Category place: 1 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 80.5 segons/100Metres Club: swim emotions K1: 0:26:26 Hour K1 : 09:56:30 Place K1 : 9 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 9 Z K3: 0:15:43 Hour K3 : 09:45:47 Place K3 : 9 Z Finish line: 0:53:41 Finish hour: 10:23:45 Finish place : 10 Y 1 place
281490
0:55:49
00:53:41
0:51:33
i
Guillermo Usechi Elizari
00:53:26 (Tr: 0:53:26)
i
Guillermo Matas Velasco
00:53:27 (Tr: 0:53:27)
i
Judith Torras Piedehierro
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
i
Fanny Danckwardt-lillieström
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
Mario Guillen Martinez
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
i
Marc Tost Bonet
00:53:37 (Tr: 0:53:37)
i
Jordi Diaz Martin
00:55:35 (Tr: 0:55:35)
i
Albert Cortés Rovira
00:55:40 (Tr: 0:55:40)
i
Ander Vilariño Facal
00:55:49 (Tr: 0:55:49) |
|||||||
11 | 9 | 234 |
i
|
Jordi Diaz Martin | 0:55:35 | ||
Real t.: 00:55:35 Official t.: 00:55:35 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:25:39 Cat:M30 Category place: 5 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 83.37 segons/100Metres Club: c.e. marnaton K1: 0:27:23 Hour K1 : 09:57:27 Place K1 : 17 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 17 Z K3: 0:16:18 Hour K3 : 09:46:22 Place K3 : 17 Z Finish line: 0:55:35 Finish hour: 10:25:39 Finish place : 11 X 6 places
269830
0:57:38
00:55:35
0:53:32
Mario Guillen Martinez
00:53:32 (Tr: 0:53:32)
i
Marc Tost Bonet
00:53:37 (Tr: 0:53:37)
George Savescu
00:53:41 (Tr: 0:53:41)
i
Albert Cortés Rovira
00:55:40 (Tr: 0:55:40)
i
Ander Vilariño Facal
00:55:49 (Tr: 0:55:49)
i
Rafael Loyola Iriondo
00:55:57 (Tr: 0:55:57)
Manuele Butti
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Eric Sallent Arranz
00:56:08 (Tr: 0:56:08)
i
Fernando Arce Saez
00:56:11 (Tr: 0:56:11)
Antonio Pons Martínez
00:56:25 (Tr: 0:56:25) |
|||||||
12 | 10 | 102 |
i
|
Albert Cortés Rovira | 0:55:40 | ||
Real t.: 00:55:40 Official t.: 00:55:40 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:25:44 Cat:M18 Category place: 3 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 83.48 segons/100Metres Club: K1: 0:27:20 Hour K1 : 09:57:24 Place K1 : 15 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 15 Z K3: 0:16:11 Hour K3 : 09:46:15 Place K3 : 12 X 3 places Finish line: 0:55:40 Finish hour: 10:25:44 Finish place : 12 Z
270160
0:57:42
00:55:40
0:53:37
i
Marc Tost Bonet
00:53:37 (Tr: 0:53:37)
George Savescu
00:53:41 (Tr: 0:53:41)
i
Jordi Diaz Martin
00:55:35 (Tr: 0:55:35)
i
Ander Vilariño Facal
00:55:49 (Tr: 0:55:49)
i
Rafael Loyola Iriondo
00:55:57 (Tr: 0:55:57)
Manuele Butti
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Eric Sallent Arranz
00:56:08 (Tr: 0:56:08)
i
Fernando Arce Saez
00:56:11 (Tr: 0:56:11)
Antonio Pons Martínez
00:56:25 (Tr: 0:56:25) |
|||||||
13 | 11 | 75 |
i
|
Ander Vilariño Facal | 0:55:49 | ||
Real t.: 00:55:49 Official t.: 00:55:49 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:25:53 Cat:M30 Category place: 6 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 83.7 segons/100Metres Club: kairoscore K1: 0:27:18 Hour K1 : 09:57:22 Place K1 : 13 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 13 Z K3: 0:16:14 Hour K3 : 09:46:18 Place K3 : 14 Y 1 place Finish line: 0:55:49 Finish hour: 10:25:53 Finish place : 13 X 1 place
281490
0:57:56
00:55:49
0:53:41
George Savescu
00:53:41 (Tr: 0:53:41)
i
Jordi Diaz Martin
00:55:35 (Tr: 0:55:35)
i
Albert Cortés Rovira
00:55:40 (Tr: 0:55:40)
i
Rafael Loyola Iriondo
00:55:57 (Tr: 0:55:57)
Manuele Butti
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Eric Sallent Arranz
00:56:08 (Tr: 0:56:08)
i
Fernando Arce Saez
00:56:11 (Tr: 0:56:11)
Antonio Pons Martínez
00:56:25 (Tr: 0:56:25)
i
Sylvain Gleizes
00:57:52 (Tr: 0:57:52) |
|||||||
14 | 12 | 78 |
i
|
Rafael Loyola Iriondo | 0:55:57 | ||
Real t.: 00:55:57 Official t.: 00:55:57 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:26:01 Cat:M50 Category place: 1 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 83.91 segons/100Metres Club: jerez masters K1: 0:27:16 Hour K1 : 09:57:20 Place K1 : 12 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 12 Z K3: 0:16:13 Hour K3 : 09:46:17 Place K3 : 13 Y 1 place Finish line: 0:55:57 Finish hour: 10:26:01 Finish place : 14 Y 1 place
48290
0:56:19
00:55:57
0:55:35
i
Jordi Diaz Martin
00:55:35 (Tr: 0:55:35)
i
Albert Cortés Rovira
00:55:40 (Tr: 0:55:40)
i
Ander Vilariño Facal
00:55:49 (Tr: 0:55:49)
Manuele Butti
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Eric Sallent Arranz
00:56:08 (Tr: 0:56:08)
i
Fernando Arce Saez
00:56:11 (Tr: 0:56:11) |
|||||||
15 | 13 | 47 | Manuele Butti | 0:56:02 | |||
Real t.: 00:56:02 Official t.: 00:56:02 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:26:06 Cat:M30 Category place: 7 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 84.03 segons/100Metres Club: c.e. dir K1: 0:27:20 Hour K1 : 09:57:24 Place K1 : 16 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 16 Z K3: 0:16:17 Hour K3 : 09:46:21 Place K3 : 16 Z Finish line: 0:56:02 Finish hour: 10:26:06 Finish place : 15 X 1 place
51150
0:56:25
00:56:02
0:55:38
i
Albert Cortés Rovira
00:55:40 (Tr: 0:55:40)
i
Ander Vilariño Facal
00:55:49 (Tr: 0:55:49)
i
Rafael Loyola Iriondo
00:55:57 (Tr: 0:55:57)
i
Eric Sallent Arranz
00:56:08 (Tr: 0:56:08)
i
Fernando Arce Saez
00:56:11 (Tr: 0:56:11)
Antonio Pons Martínez
00:56:25 (Tr: 0:56:25) |
|||||||
16 | 14 | 223 |
i
|
Eric Sallent Arranz | 0:56:08 | ||
Real t.: 00:56:08 Official t.: 00:56:08 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:26:12 Cat:JnM Category place: 2 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 84.19 segons/100Metres Club: cn barcelona K1: 0:27:18 Hour K1 : 09:57:22 Place K1 : 14 - K2: 0:44:44 Hour K2 : 10:14:48 Place K2 : 1 X 13 places K3: 734:29:56 Hour K3 : 00:00:00 Place K3 : 1 Z Finish line: 0:56:08 Finish hour: 10:26:12 Finish place : 16 Y 15 places
228030
0:57:52
00:56:08
0:54:24
i
Jordi Diaz Martin
00:55:35 (Tr: 0:55:35)
i
Albert Cortés Rovira
00:55:40 (Tr: 0:55:40)
i
Ander Vilariño Facal
00:55:49 (Tr: 0:55:49)
i
Rafael Loyola Iriondo
00:55:57 (Tr: 0:55:57)
Manuele Butti
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Fernando Arce Saez
00:56:11 (Tr: 0:56:11)
Antonio Pons Martínez
00:56:25 (Tr: 0:56:25)
i
Sylvain Gleizes
00:57:52 (Tr: 0:57:52) |
|||||||
17 | 15 | 245 |
i
|
Fernando Arce Saez | 0:56:11 | ||
Real t.: 00:56:11 Official t.: 00:56:11 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:26:15 Cat:M50 Category place: 2 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 84.26 segons/100Metres Club: junior fc K1: 0:27:27 Hour K1 : 09:57:31 Place K1 : 18 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 18 Z K3: 0:16:15 Hour K3 : 09:46:19 Place K3 : 15 X 3 places Finish line: 0:56:11 Finish hour: 10:26:15 Finish place : 17 Y 2 places
242880
0:58:01
00:56:11
0:54:20
i
Jordi Diaz Martin
00:55:35 (Tr: 0:55:35)
i
Albert Cortés Rovira
00:55:40 (Tr: 0:55:40)
i
Ander Vilariño Facal
00:55:49 (Tr: 0:55:49)
i
Rafael Loyola Iriondo
00:55:57 (Tr: 0:55:57)
Manuele Butti
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Eric Sallent Arranz
00:56:08 (Tr: 0:56:08)
Antonio Pons Martínez
00:56:25 (Tr: 0:56:25)
i
Sylvain Gleizes
00:57:52 (Tr: 0:57:52)
i
Mikhail Malgin
00:58:01 (Tr: 0:58:01) |
|||||||
18 | 16 | 3 | Antonio Pons Martínez | 0:56:25 | |||
Real t.: 00:56:25 Official t.: 00:56:25 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:26:29 Cat:M50 Category place: 3 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 84.61 segons/100Metres Club: K1: 0:27:35 Hour K1 : 09:57:39 Place K1 : 19 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 19 Z K3: 0:16:25 Hour K3 : 09:46:29 Place K3 : 18 X 1 place Finish line: 0:56:25 Finish hour: 10:26:29 Finish place : 18 Z
236390
0:58:12
00:56:25
0:54:37
i
Jordi Diaz Martin
00:55:35 (Tr: 0:55:35)
i
Albert Cortés Rovira
00:55:40 (Tr: 0:55:40)
i
Ander Vilariño Facal
00:55:49 (Tr: 0:55:49)
i
Rafael Loyola Iriondo
00:55:57 (Tr: 0:55:57)
Manuele Butti
00:56:02 (Tr: 0:56:02)
i
Eric Sallent Arranz
00:56:08 (Tr: 0:56:08)
i
Fernando Arce Saez
00:56:11 (Tr: 0:56:11)
i
Sylvain Gleizes
00:57:52 (Tr: 0:57:52)
i
Mikhail Malgin
00:58:01 (Tr: 0:58:01)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
00:58:12 (Tr: 0:58:12) |
|||||||
20 | 18 | 240 |
i
|
Sylvain Gleizes | 0:57:52 | ||
Real t.: 00:57:52 Official t.: 00:57:52 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:27:56 Cat:M40 Category place: 3 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 86.78 segons/100Metres Club: K1: 0:28:06 Hour K1 : 09:58:10 Place K1 : 20 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 20 Z K3: 0:16:37 Hour K3 : 09:46:41 Place K3 : 19 X 1 place Finish line: 0:57:52 Finish hour: 10:27:56 Finish place : 20 Y 1 place
228030
0:59:35
00:57:52
0:56:08
i
Eric Sallent Arranz
00:56:08 (Tr: 0:56:08)
i
Fernando Arce Saez
00:56:11 (Tr: 0:56:11)
Antonio Pons Martínez
00:56:25 (Tr: 0:56:25)
i
Mikhail Malgin
00:58:01 (Tr: 0:58:01)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
00:58:12 (Tr: 0:58:12)
i
Arkaitz Barriola Azaldegui
00:58:21 (Tr: 0:58:21)
Joan francesc Morcillo Espuny
00:59:07 (Tr: 0:59:07) |
|||||||
21 | 19 | 244 |
i
|
Mikhail Malgin | 0:58:01 | ||
Real t.: 00:58:01 Official t.: 00:58:01 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:28:05 Cat:M50 Category place: 4 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 87.02 segons/100Metres Club: world class krestovsky K1: 0:28:34 Hour K1 : 09:58:38 Place K1 : 24 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 24 Z K3: 0:17:13 Hour K3 : 09:47:17 Place K3 : 24 Z Finish line: 0:58:01 Finish hour: 10:28:05 Finish place : 21 X 3 places
242880
0:59:51
00:58:01
0:56:11
i
Fernando Arce Saez
00:56:11 (Tr: 0:56:11)
Antonio Pons Martínez
00:56:25 (Tr: 0:56:25)
i
Sylvain Gleizes
00:57:52 (Tr: 0:57:52)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
00:58:12 (Tr: 0:58:12)
i
Arkaitz Barriola Azaldegui
00:58:21 (Tr: 0:58:21)
Joan francesc Morcillo Espuny
00:59:07 (Tr: 0:59:07)
i
Maria Casals Mojica
00:59:42 (Tr: 0:59:42)
i
Ariadna Bonet Soto
00:59:50 (Tr: 0:59:50) |
|||||||
22 | 20 | 246 |
i
|
Marcos Verdaguer Jimeno | 0:58:12 | ||
Real t.: 00:58:12 Official t.: 00:58:12 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:28:16 Cat:M50 Category place: 5 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 87.3 segons/100Metres Club: cn barcelona K1: 0:28:26 Hour K1 : 09:58:30 Place K1 : 21 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 21 Z K3: 0:17:01 Hour K3 : 09:47:05 Place K3 : 21 Z Finish line: 0:58:12 Finish hour: 10:28:16 Finish place : 22 Y 1 place
236390
1:00:00
00:58:12
0:56:25
Antonio Pons Martínez
00:56:25 (Tr: 0:56:25)
i
Sylvain Gleizes
00:57:52 (Tr: 0:57:52)
i
Mikhail Malgin
00:58:01 (Tr: 0:58:01)
i
Arkaitz Barriola Azaldegui
00:58:21 (Tr: 0:58:21)
Joan francesc Morcillo Espuny
00:59:07 (Tr: 0:59:07)
i
Maria Casals Mojica
00:59:42 (Tr: 0:59:42)
i
Ariadna Bonet Soto
00:59:50 (Tr: 0:59:50) |
|||||||
23 | 21 | 87 |
i
|
Arkaitz Barriola Azaldegui | 0:58:21 | ||
Real t.: 00:58:21 Official t.: 00:58:21 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:28:25 Cat:M40 Category place: 4 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 87.51 segons/100Metres Club: cd fortuna K1: 0:28:30 Hour K1 : 09:58:34 Place K1 : 22 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 22 Z K3: 0:17:05 Hour K3 : 09:47:09 Place K3 : 22 Z Finish line: 0:58:21 Finish hour: 10:28:25 Finish place : 23 Y 1 place
196240
0:59:50
00:58:21
0:56:52
i
Sylvain Gleizes
00:57:52 (Tr: 0:57:52)
i
Mikhail Malgin
00:58:01 (Tr: 0:58:01)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
00:58:12 (Tr: 0:58:12)
Joan francesc Morcillo Espuny
00:59:07 (Tr: 0:59:07)
i
Maria Casals Mojica
00:59:42 (Tr: 0:59:42)
i
Ariadna Bonet Soto
00:59:50 (Tr: 0:59:50) |
|||||||
24 | 22 | 130 | Joan francesc Morcillo Espuny | 0:59:07 | |||
Real t.: 00:59:07 Official t.: 00:59:07 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:29:11 Cat:NoNeM Category place: 1 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 88.65 segons/100Metres Club: club natacio badalona K1: 0:28:43 Hour K1 : 09:58:47 Place K1 : 26 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 26 Z K3: 0:17:08 Hour K3 : 09:47:12 Place K3 : 23 X 3 places Finish line: 0:59:07 Finish hour: 10:29:11 Finish place : 24 Y 1 place
143990
1:00:12
00:59:07
0:58:01
i
Mikhail Malgin
00:58:01 (Tr: 0:58:01)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
00:58:12 (Tr: 0:58:12)
i
Arkaitz Barriola Azaldegui
00:58:21 (Tr: 0:58:21)
i
Maria Casals Mojica
00:59:42 (Tr: 0:59:42)
i
Ariadna Bonet Soto
00:59:50 (Tr: 0:59:50)
Marc Curto
01:00:09 (Tr: 1:00:09) |
|||||||
25 | 3 | 119 |
i
|
Maria Casals Mojica | 0:59:42 | ||
Real t.: 00:59:42 Official t.: 00:59:42 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:29:46 Cat:JnF Category place: 1 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 89.53 segons/100Metres Club: club natacio barcelona K1: 0:28:39 Hour K1 : 09:58:43 Place K1 : 25 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 25 Z K3: 0:16:59 Hour K3 : 09:47:03 Place K3 : 20 X 5 places Finish line: 0:59:42 Finish hour: 10:29:46 Finish place : 25 Y 5 places
197010
1:01:11
00:59:42
0:58:12
i
Marcos Verdaguer Jimeno
00:58:12 (Tr: 0:58:12)
i
Arkaitz Barriola Azaldegui
00:58:21 (Tr: 0:58:21)
Joan francesc Morcillo Espuny
00:59:07 (Tr: 0:59:07)
i
Ariadna Bonet Soto
00:59:50 (Tr: 0:59:50)
Marc Curto
01:00:09 (Tr: 1:00:09)
i
Egoitz Muñoz Moreno
01:00:22 (Tr: 1:00:22)
i
Elisenda Llorens
01:00:29 (Tr: 1:00:29)
Nando Tellechea De La Fuente
01:00:31 (Tr: 1:00:31)
i
Marc Arroyo Pareras
01:00:34 (Tr: 1:00:34) |
|||||||
26 | 4 | 243 |
i
|
Ariadna Bonet Soto | 0:59:50 | ||
Real t.: 00:59:50 Official t.: 00:59:50 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:29:54 Cat:W18 Category place: 3 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 89.74 segons/100Metres Club: cn radikal swim K1: 0:28:59 Hour K1 : 09:59:03 Place K1 : 27 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 27 Z K3: 0:17:15 Hour K3 : 09:47:19 Place K3 : 25 X 2 places Finish line: 0:59:50 Finish hour: 10:29:54 Finish place : 26 Y 1 place
196240
1:01:19
00:59:50
0:58:21
i
Arkaitz Barriola Azaldegui
00:58:21 (Tr: 0:58:21)
Joan francesc Morcillo Espuny
00:59:07 (Tr: 0:59:07)
i
Maria Casals Mojica
00:59:42 (Tr: 0:59:42)
Marc Curto
01:00:09 (Tr: 1:00:09)
i
Egoitz Muñoz Moreno
01:00:22 (Tr: 1:00:22)
i
Elisenda Llorens
01:00:29 (Tr: 1:00:29)
Nando Tellechea De La Fuente
01:00:31 (Tr: 1:00:31)
i
Marc Arroyo Pareras
01:00:34 (Tr: 1:00:34) |
|||||||
27 | 23 | 133 | Marc Curto | 1:00:09 | |||
Real t.: 01:00:09 Official t.: 01:00:09 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:30:13 Cat:M30 Category place: 8 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 90.21 segons/100Metres Club: cn radikal swim K1: 0:29:59 Hour K1 : 10:00:03 Place K1 : 30 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 30 Z K3: 0:18:02 Hour K3 : 09:48:06 Place K3 : 34 Y 4 places Finish line: 1:00:09 Finish hour: 10:30:13 Finish place : 27 X 7 places
137280
1:01:11
01:00:09
0:59:07
Joan francesc Morcillo Espuny
00:59:07 (Tr: 0:59:07)
i
Maria Casals Mojica
00:59:42 (Tr: 0:59:42)
i
Ariadna Bonet Soto
00:59:50 (Tr: 0:59:50)
i
Egoitz Muñoz Moreno
01:00:22 (Tr: 1:00:22)
i
Elisenda Llorens
01:00:29 (Tr: 1:00:29)
Nando Tellechea De La Fuente
01:00:31 (Tr: 1:00:31)
i
Marc Arroyo Pareras
01:00:34 (Tr: 1:00:34) |
|||||||
28 | 24 | 221 |
i
|
Egoitz Muñoz Moreno | 1:00:22 | ||
Real t.: 01:00:22 Official t.: 01:00:22 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:30:26 Cat:JnM Category place: 3 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 90.53 segons/100Metres Club: club natació barcelona K1: 0:29:58 Hour K1 : 10:00:02 Place K1 : 29 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 29 Z K3: 0:17:52 Hour K3 : 09:47:56 Place K3 : 29 Z Finish line: 1:00:22 Finish hour: 10:30:26 Finish place : 28 X 1 place
88000
1:01:02
01:00:22
0:59:42
i
Maria Casals Mojica
00:59:42 (Tr: 0:59:42)
i
Ariadna Bonet Soto
00:59:50 (Tr: 0:59:50)
Marc Curto
01:00:09 (Tr: 1:00:09)
i
Elisenda Llorens
01:00:29 (Tr: 1:00:29)
Nando Tellechea De La Fuente
01:00:31 (Tr: 1:00:31)
i
Marc Arroyo Pareras
01:00:34 (Tr: 1:00:34) |
|||||||
29 | 5 | 250 |
i
|
Elisenda Llorens | 1:00:29 | ||
Real t.: 01:00:29 Official t.: 01:00:29 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:30:33 Cat:W30 Category place: 1 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 90.7 segons/100Metres Club: club natació barcelona K1: 0:29:13 Hour K1 : 09:59:17 Place K1 : 28 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 28 Z K3: 0:17:29 Hour K3 : 09:47:33 Place K3 : 26 X 2 places Finish line: 1:00:29 Finish hour: 10:30:33 Finish place : 29 Y 3 places
84260
1:01:07
01:00:29
0:59:50
i
Ariadna Bonet Soto
00:59:50 (Tr: 0:59:50)
Marc Curto
01:00:09 (Tr: 1:00:09)
i
Egoitz Muñoz Moreno
01:00:22 (Tr: 1:00:22)
Nando Tellechea De La Fuente
01:00:31 (Tr: 1:00:31)
i
Marc Arroyo Pareras
01:00:34 (Tr: 1:00:34) |
|||||||
30 | 25 | 58 | Nando Tellechea De La Fuente | 1:00:31 | |||
Real t.: 01:00:31 Official t.: 01:00:31 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:30:35 Cat:JnM Category place: 4 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 90.77 segons/100Metres Club: club natació barcelona K1: 0:30:17 Hour K1 : 10:00:21 Place K1 : 38 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 38 Z K3: 0:18:26 Hour K3 : 09:48:30 Place K3 : 44 Y 6 places Finish line: 1:00:31 Finish hour: 10:30:35 Finish place : 30 X 14 places
49060
1:00:54
01:00:31
1:00:09
Marc Curto
01:00:09 (Tr: 1:00:09)
i
Egoitz Muñoz Moreno
01:00:22 (Tr: 1:00:22)
i
Elisenda Llorens
01:00:29 (Tr: 1:00:29)
i
Marc Arroyo Pareras
01:00:34 (Tr: 1:00:34) |
|||||||
31 | 26 | 68 |
i
|
Marc Arroyo Pareras | 1:00:34 | ||
Real t.: 01:00:34 Official t.: 01:00:34 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:30:38 Cat:M40 Category place: 5 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 90.84 segons/100Metres Club: K1: 0:30:01 Hour K1 : 10:00:05 Place K1 : 32 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 32 Z K3: 0:18:00 Hour K3 : 09:48:04 Place K3 : 32 Z Finish line: 1:00:34 Finish hour: 10:30:38 Finish place : 31 X 1 place
27170
1:00:47
01:00:34
1:00:22
i
Egoitz Muñoz Moreno
01:00:22 (Tr: 1:00:22)
i
Elisenda Llorens
01:00:29 (Tr: 1:00:29)
Nando Tellechea De La Fuente
01:00:31 (Tr: 1:00:31) |
|||||||