L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 21 | 675 |
i
|
Arnau Balsells Fernández | 0:31:12 | ||
Real t.: 00:31:12 Real start: 12:31:30 Finish hour: 13:02:42 Cat:M18 Category place: 6 Race start:12:30:31 Gender:M Pace: 124.79 segons/100Metres Club:
4400
0:32:13
00:32:11
0:32:09
i
Monica Mallafré Mercadé
00:32:10 (Tr: 0:31:36) |
|||||||
32 | 22 | 672 |
i
|
Matias Blanco Geremia | 0:31:17 | ||
Real t.: 00:31:17 Real start: 12:30:58 Finish hour: 13:02:14 Cat:JnM Category place: 2 Race start:12:30:31 Gender:M Pace: 125.11 segons/100Metres Club:
39050
0:32:01
00:31:43
0:31:25
i
Carla Beya Alsina
00:31:39 (Tr: 0:31:26)
Florent Paquier
00:31:47 (Tr: 0:31:34)
i
Manel Conejero Duque
00:31:55 (Tr: 0:31:36)
i
Sophie Giloppe
00:32:01 (Tr: 0:31:42)
i
Michel Alcayde
00:32:00 (Tr: 0:31:49)
Guillem Collado Castells
00:32:00 (Tr: 0:31:53) |
|||||||
33 | 11 | 698 |
i
|
Carla Beya Alsina | 0:31:26 | ||
Real t.: 00:31:26 Real start: 12:30:45 Finish hour: 13:02:10 Cat:W18 Category place: 9 Race start:12:30:31 Gender:F Pace: 125.68 segons/100Metres Club:
48510
0:32:01
00:31:39
0:31:17
i
Matias Blanco Geremia
00:31:43 (Tr: 0:31:17)
Florent Paquier
00:31:47 (Tr: 0:31:34)
i
Manel Conejero Duque
00:31:55 (Tr: 0:31:36)
i
Sophie Giloppe
00:32:01 (Tr: 0:31:42)
i
Michel Alcayde
00:32:00 (Tr: 0:31:49)
Guillem Collado Castells
00:32:00 (Tr: 0:31:53) |
|||||||
34 | 23 | 638 | Florent Paquier | 0:31:34 | |||
Real t.: 00:31:34 Real start: 12:30:44 Finish hour: 13:02:18 Cat:M40 Category place: 5 Race start:12:30:31 Gender:M Pace: 126.23 segons/100Metres Club:
31020
0:32:01
00:31:47
0:31:33
i
Matias Blanco Geremia
00:31:43 (Tr: 0:31:17)
i
Carla Beya Alsina
00:31:39 (Tr: 0:31:26)
i
Manel Conejero Duque
00:31:55 (Tr: 0:31:36)
i
Sophie Giloppe
00:32:01 (Tr: 0:31:42)
i
Michel Alcayde
00:32:00 (Tr: 0:31:49)
Guillem Collado Castells
00:32:00 (Tr: 0:31:53) |
|||||||
35 | 24 | 720 |
i
|
Manel Conejero Duque | 0:31:36 | ||
Real t.: 00:31:36 Real start: 12:30:50 Finish hour: 13:02:26 Cat:M40 Category place: 6 Race start:12:30:31 Gender:M Pace: 126.36 segons/100Metres Club:
118360
0:32:49
00:31:55
0:31:01
i
Arnau Balsells Fernández
00:32:11 (Tr: 0:31:12)
i
Matias Blanco Geremia
00:31:43 (Tr: 0:31:17)
i
Carla Beya Alsina
00:31:39 (Tr: 0:31:26)
Florent Paquier
00:31:47 (Tr: 0:31:34)
i
Monica Mallafré Mercadé
00:32:10 (Tr: 0:31:36)
i
Sophie Giloppe
00:32:01 (Tr: 0:31:42)
i
Mª del mar Nogareda Estivill
00:32:49 (Tr: 0:31:45)
i
Michel Alcayde
00:32:00 (Tr: 0:31:49)
Guillem Collado Castells
00:32:00 (Tr: 0:31:53)
i
Pinol Olivier
00:32:04 (Tr: 0:31:53)
i
Daniel Domene Gensana
00:32:39 (Tr: 0:31:55)
Pau Griful Ponsati
00:32:15 (Tr: 0:31:57)
Laura Sánchez Gómez
00:32:15 (Tr: 0:31:59)
i
Martina Rothe
00:32:14 (Tr: 0:31:59)
Fernanda Perina
00:32:43 (Tr: 0:32:18)
i
Alexis Bagué Roldán
00:32:38 (Tr: 0:32:22) |
|||||||
36 | 12 | 713 |
i
|
Monica Mallafré Mercadé | 0:31:36 | ||
Real t.: 00:31:36 Real start: 12:31:05 Finish hour: 13:02:41 Cat:W40 Category place: 1 Race start:12:30:31 Gender:F Pace: 126.4 segons/100Metres Club:
68420
0:32:41
00:32:10
0:31:39
i
Arnau Balsells Fernández
00:32:11 (Tr: 0:31:12)
i
Matias Blanco Geremia
00:31:43 (Tr: 0:31:17)
i
Carla Beya Alsina
00:31:39 (Tr: 0:31:26)
Florent Paquier
00:31:47 (Tr: 0:31:34)
i
Manel Conejero Duque
00:31:55 (Tr: 0:31:36)
i
Sophie Giloppe
00:32:01 (Tr: 0:31:42)
i
Michel Alcayde
00:32:00 (Tr: 0:31:49)
Guillem Collado Castells
00:32:00 (Tr: 0:31:53)
i
Pinol Olivier
00:32:04 (Tr: 0:31:53)
i
Daniel Domene Gensana
00:32:39 (Tr: 0:31:55)
Pau Griful Ponsati
00:32:15 (Tr: 0:31:57)
Laura Sánchez Gómez
00:32:15 (Tr: 0:31:59)
i
Martina Rothe
00:32:14 (Tr: 0:31:59)
i
Alexis Bagué Roldán
00:32:38 (Tr: 0:32:22) |
|||||||
37 | 13 | 711 |
i
|
Sophie Giloppe | 0:31:42 | ||
Real t.: 00:31:42 Real start: 12:30:50 Finish hour: 13:02:32 Cat:W40 Category place: 2 Race start:12:30:31 Gender:F Pace: 126.79 segons/100Metres Club:
31020
0:32:15
00:32:01
0:31:47
i
Arnau Balsells Fernández
00:32:11 (Tr: 0:31:12)
Florent Paquier
00:31:47 (Tr: 0:31:34)
i
Manel Conejero Duque
00:31:55 (Tr: 0:31:36)
i
Monica Mallafré Mercadé
00:32:10 (Tr: 0:31:36)
i
Michel Alcayde
00:32:00 (Tr: 0:31:49)
Guillem Collado Castells
00:32:00 (Tr: 0:31:53)
i
Pinol Olivier
00:32:04 (Tr: 0:31:53)
Pau Griful Ponsati
00:32:15 (Tr: 0:31:57)
i
Martina Rothe
00:32:14 (Tr: 0:31:59) |
|||||||
38 | 14 | 678 |
i
|
Mª del mar Nogareda Estivill | 0:31:45 | ||
Real t.: 00:31:45 Real start: 12:31:35 Finish hour: 13:03:20 Cat:W50 Category place: 2 Race start:12:30:31 Gender:F Pace: 126.99 segons/100Metres Club:
118360
0:33:42
00:32:49
0:31:55
i
Arnau Balsells Fernández
00:32:11 (Tr: 0:31:12)
i
Manel Conejero Duque
00:31:55 (Tr: 0:31:36)
i
Monica Mallafré Mercadé
00:32:10 (Tr: 0:31:36)
i
Sophie Giloppe
00:32:01 (Tr: 0:31:42)
i
Michel Alcayde
00:32:00 (Tr: 0:31:49)
Guillem Collado Castells
00:32:00 (Tr: 0:31:53)
i
Pinol Olivier
00:32:04 (Tr: 0:31:53)
i
Daniel Domene Gensana
00:32:39 (Tr: 0:31:55)
Pau Griful Ponsati
00:32:15 (Tr: 0:31:57)
Laura Sánchez Gómez
00:32:15 (Tr: 0:31:59)
i
Martina Rothe
00:32:14 (Tr: 0:31:59)
David Segarra Verdú
00:33:00 (Tr: 0:32:09)
i
Raimon Serna Inglès
00:32:52 (Tr: 0:32:10)
Fernanda Perina
00:32:43 (Tr: 0:32:18)
i
Alexis Bagué Roldán
00:32:38 (Tr: 0:32:22)
i
Alejandra Del Valle Santamaria
00:32:58 (Tr: 0:32:25)
Sophie Quillon
00:32:59 (Tr: 0:32:46)
i
Emma Bosch Boleda
00:33:12 (Tr: 0:32:50)
Jessica Sanchez Martin
00:33:21 (Tr: 0:33:14) |
|||||||
45 | 29 | 649 |
i
|
Michel Alcayde | 0:31:49 | ||
Real t.: 00:31:49 Real start: 12:30:42 Finish hour: 13:02:31 Cat:M50 Category place: 6 Race start:12:30:31 Gender:M Pace: 127.21 segons/100Metres Club:
87450
0:32:39
00:32:00
0:31:20
i
Arnau Balsells Fernández
00:32:11 (Tr: 0:31:12)
i
Matias Blanco Geremia
00:31:43 (Tr: 0:31:17)
i
Carla Beya Alsina
00:31:39 (Tr: 0:31:26)
Florent Paquier
00:31:47 (Tr: 0:31:34)
i
Manel Conejero Duque
00:31:55 (Tr: 0:31:36)
i
Monica Mallafré Mercadé
00:32:10 (Tr: 0:31:36)
i
Sophie Giloppe
00:32:01 (Tr: 0:31:42)
Guillem Collado Castells
00:32:00 (Tr: 0:31:53)
i
Pinol Olivier
00:32:04 (Tr: 0:31:53)
i
Daniel Domene Gensana
00:32:39 (Tr: 0:31:55)
Pau Griful Ponsati
00:32:15 (Tr: 0:31:57)
Laura Sánchez Gómez
00:32:15 (Tr: 0:31:59)
i
Martina Rothe
00:32:14 (Tr: 0:31:59)
i
Alexis Bagué Roldán
00:32:38 (Tr: 0:32:22) |
|||||||
39 | 25 | 632 | Guillem Collado Castells | 0:31:53 | |||
Real t.: 00:31:53 Real start: 12:30:39 Finish hour: 13:02:31 Cat: M30 Category place: 3 Race start:12:30:31 Gender:M Pace: 127.48 segons/100Metres Club:
31240
0:32:15
00:32:00
0:31:46
i
Arnau Balsells Fernández
00:32:11 (Tr: 0:31:12)
Florent Paquier
00:31:47 (Tr: 0:31:34)
i
Manel Conejero Duque
00:31:55 (Tr: 0:31:36)
i
Monica Mallafré Mercadé
00:32:10 (Tr: 0:31:36)
i
Sophie Giloppe
00:32:01 (Tr: 0:31:42)
i
Michel Alcayde
00:32:00 (Tr: 0:31:49)
i
Pinol Olivier
00:32:04 (Tr: 0:31:53)
Pau Griful Ponsati
00:32:15 (Tr: 0:31:57)
i
Martina Rothe
00:32:14 (Tr: 0:31:59) |
|||||||
40 | 26 | 674 |
i
|
Pinol Olivier | 0:31:53 | ||
Real t.: 00:31:53 Real start: 12:30:43 Finish hour: 13:02:35 Cat:M50 Category place: 5 Race start:12:30:31 Gender:M Pace: 127.49 segons/100Metres Club:
23870
0:32:15
00:32:04
0:31:54
i
Arnau Balsells Fernández
00:32:11 (Tr: 0:31:12)
i
Manel Conejero Duque
00:31:55 (Tr: 0:31:36)
i
Monica Mallafré Mercadé
00:32:10 (Tr: 0:31:36)
i
Sophie Giloppe
00:32:01 (Tr: 0:31:42)
i
Michel Alcayde
00:32:00 (Tr: 0:31:49)
Guillem Collado Castells
00:32:00 (Tr: 0:31:53)
Pau Griful Ponsati
00:32:15 (Tr: 0:31:57)
Laura Sánchez Gómez
00:32:15 (Tr: 0:31:59)
i
Martina Rothe
00:32:14 (Tr: 0:31:59) |
|||||||
41 | 27 | 695 |
i
|
Daniel Domene Gensana | 0:31:55 | ||
Real t.: 00:31:55 Real start: 12:31:15 Finish hour: 13:03:10 Cat:M40 Category place: 7 Race start:12:30:31 Gender:M Pace: 127.67 segons/100Metres Club:
87450
0:33:19
00:32:39
0:32:00
i
Arnau Balsells Fernández
00:32:11 (Tr: 0:31:12)
i
Monica Mallafré Mercadé
00:32:10 (Tr: 0:31:36)
i
Sophie Giloppe
00:32:01 (Tr: 0:31:42)
i
Mª del mar Nogareda Estivill
00:32:49 (Tr: 0:31:45)
i
Michel Alcayde
00:32:00 (Tr: 0:31:49)
Guillem Collado Castells
00:32:00 (Tr: 0:31:53)
i
Pinol Olivier
00:32:04 (Tr: 0:31:53)
Pau Griful Ponsati
00:32:15 (Tr: 0:31:57)
Laura Sánchez Gómez
00:32:15 (Tr: 0:31:59)
i
Martina Rothe
00:32:14 (Tr: 0:31:59)
David Segarra Verdú
00:33:00 (Tr: 0:32:09)
i
Raimon Serna Inglès
00:32:52 (Tr: 0:32:10)
Fernanda Perina
00:32:43 (Tr: 0:32:18)
i
Alexis Bagué Roldán
00:32:38 (Tr: 0:32:22)
i
Alejandra Del Valle Santamaria
00:32:58 (Tr: 0:32:25)
Sophie Quillon
00:32:59 (Tr: 0:32:46)
i
Emma Bosch Boleda
00:33:12 (Tr: 0:32:50) |
|||||||
42 | 28 | 624 | Pau Griful Ponsati | 0:31:57 | |||
Real t.: 00:31:57 Real start: 12:30:49 Finish hour: 13:02:46 Cat:M60 Category place: 4 Race start:12:30:31 Gender:M Pace: 127.75 segons/100Metres Club:
99550
0:33:00
00:32:15
0:31:29
i
Arnau Balsells Fernández
00:32:11 (Tr: 0:31:12)
i
Matias Blanco Geremia
00:31:43 (Tr: 0:31:17)
i
Carla Beya Alsina
00:31:39 (Tr: 0:31:26)
Florent Paquier
00:31:47 (Tr: 0:31:34)
i
Manel Conejero Duque
00:31:55 (Tr: 0:31:36)
i
Monica Mallafré Mercadé
00:32:10 (Tr: 0:31:36)
i
Sophie Giloppe
00:32:01 (Tr: 0:31:42)
i
Mª del mar Nogareda Estivill
00:32:49 (Tr: 0:31:45)
i
Michel Alcayde
00:32:00 (Tr: 0:31:49)
Guillem Collado Castells
00:32:00 (Tr: 0:31:53)
i
Pinol Olivier
00:32:04 (Tr: 0:31:53)
i
Daniel Domene Gensana
00:32:39 (Tr: 0:31:55)
Laura Sánchez Gómez
00:32:15 (Tr: 0:31:59)
i
Martina Rothe
00:32:14 (Tr: 0:31:59)
David Segarra Verdú
00:33:00 (Tr: 0:32:09)
i
Raimon Serna Inglès
00:32:52 (Tr: 0:32:10)
Fernanda Perina
00:32:43 (Tr: 0:32:18)
i
Alexis Bagué Roldán
00:32:38 (Tr: 0:32:22)
i
Alejandra Del Valle Santamaria
00:32:58 (Tr: 0:32:25)
Sophie Quillon
00:32:59 (Tr: 0:32:46) |
|||||||
43 | 15 | 645 | Laura Sánchez Gómez | 0:31:59 | |||
Real t.: 00:31:59 Real start: 12:30:48 Finish hour: 13:02:46 Cat:W30 Category place: 2 Race start:12:30:31 Gender:F Pace: 127.91 segons/100Metres Club:
79750
0:32:52
00:32:15
0:31:39
i
Arnau Balsells Fernández
00:32:11 (Tr: 0:31:12)
i
Matias Blanco Geremia
00:31:43 (Tr: 0:31:17)
Florent Paquier
00:31:47 (Tr: 0:31:34)
i
Manel Conejero Duque
00:31:55 (Tr: 0:31:36)
i
Monica Mallafré Mercadé
00:32:10 (Tr: 0:31:36)
i
Sophie Giloppe
00:32:01 (Tr: 0:31:42)
i
Mª del mar Nogareda Estivill
00:32:49 (Tr: 0:31:45)
i
Michel Alcayde
00:32:00 (Tr: 0:31:49)
Guillem Collado Castells
00:32:00 (Tr: 0:31:53)
i
Pinol Olivier
00:32:04 (Tr: 0:31:53)
i
Daniel Domene Gensana
00:32:39 (Tr: 0:31:55)
Pau Griful Ponsati
00:32:15 (Tr: 0:31:57)
i
Martina Rothe
00:32:14 (Tr: 0:31:59)
i
Raimon Serna Inglès
00:32:52 (Tr: 0:32:10)
Fernanda Perina
00:32:43 (Tr: 0:32:18)
i
Alexis Bagué Roldán
00:32:38 (Tr: 0:32:22) |
|||||||
44 | 16 | 633 |
i
|
Martina Rothe | 0:31:59 | ||
Real t.: 00:31:59 Real start: 12:30:46 Finish hour: 13:02:45 Cat:W50 Category place: 3 Race start:12:30:31 Gender:F Pace: 127.93 segons/100Metres Club:
64900
0:32:43
00:32:14
0:31:44
i
Arnau Balsells Fernández
00:32:11 (Tr: 0:31:12)
Florent Paquier
00:31:47 (Tr: 0:31:34)
i
Manel Conejero Duque
00:31:55 (Tr: 0:31:36)
i
Monica Mallafré Mercadé
00:32:10 (Tr: 0:31:36)
i
Sophie Giloppe
00:32:01 (Tr: 0:31:42)
i
Michel Alcayde
00:32:00 (Tr: 0:31:49)
Guillem Collado Castells
00:32:00 (Tr: 0:31:53)
i
Pinol Olivier
00:32:04 (Tr: 0:31:53)
i
Daniel Domene Gensana
00:32:39 (Tr: 0:31:55)
Pau Griful Ponsati
00:32:15 (Tr: 0:31:57)
Laura Sánchez Gómez
00:32:15 (Tr: 0:31:59)
Fernanda Perina
00:32:43 (Tr: 0:32:18)
i
Alexis Bagué Roldán
00:32:38 (Tr: 0:32:22) |
|||||||
46 | 30 | 629 | David Segarra Verdú | 0:32:09 | |||
Real t.: 00:32:09 Real start: 12:31:23 Finish hour: 13:03:31 Cat:M50 Category place: 7 Race start:12:30:31 Gender:M Pace: 128.55 segons/100Metres Club:
99550
0:33:45
00:33:00
0:32:15
i
Mª del mar Nogareda Estivill
00:32:49 (Tr: 0:31:45)
i
Daniel Domene Gensana
00:32:39 (Tr: 0:31:55)
Pau Griful Ponsati
00:32:15 (Tr: 0:31:57)
Laura Sánchez Gómez
00:32:15 (Tr: 0:31:59)
i
Raimon Serna Inglès
00:32:52 (Tr: 0:32:10)
Fernanda Perina
00:32:43 (Tr: 0:32:18)
i
Alexis Bagué Roldán
00:32:38 (Tr: 0:32:22)
i
Alejandra Del Valle Santamaria
00:32:58 (Tr: 0:32:25)
Sophie Quillon
00:32:59 (Tr: 0:32:46)
i
Emma Bosch Boleda
00:33:12 (Tr: 0:32:50)
Jessica Sanchez Martin
00:33:21 (Tr: 0:33:14) |
|||||||
47 | 31 | 706 |
i
|
Raimon Serna Inglès | 0:32:10 | ||
Real t.: 00:32:10 Real start: 12:31:13 Finish hour: 13:03:23 Cat:M50 Category place: 8 Race start:12:30:31 Gender:M Pace: 128.64 segons/100Metres Club:
79750
0:33:28
00:32:52
0:32:15
i
Mª del mar Nogareda Estivill
00:32:49 (Tr: 0:31:45)
i
Daniel Domene Gensana
00:32:39 (Tr: 0:31:55)
Laura Sánchez Gómez
00:32:15 (Tr: 0:31:59)
David Segarra Verdú
00:33:00 (Tr: 0:32:09)
Fernanda Perina
00:32:43 (Tr: 0:32:18)
i
Alexis Bagué Roldán
00:32:38 (Tr: 0:32:22)
i
Alejandra Del Valle Santamaria
00:32:58 (Tr: 0:32:25)
Sophie Quillon
00:32:59 (Tr: 0:32:46)
i
Emma Bosch Boleda
00:33:12 (Tr: 0:32:50)
Jessica Sanchez Martin
00:33:21 (Tr: 0:33:14) |
|||||||
48 | 17 | 635 | Fernanda Perina | 0:32:18 | |||
Real t.: 00:32:18 Real start: 12:30:57 Finish hour: 13:03:14 Cat:W40 Category place: 3 Race start:12:30:31 Gender:F Pace: 129.14 segons/100Metres Club:
64900
0:33:13
00:32:43
0:32:14
i
Mª del mar Nogareda Estivill
00:32:49 (Tr: 0:31:45)
i
Daniel Domene Gensana
00:32:39 (Tr: 0:31:55)
Pau Griful Ponsati
00:32:15 (Tr: 0:31:57)
Laura Sánchez Gómez
00:32:15 (Tr: 0:31:59)
i
Martina Rothe
00:32:14 (Tr: 0:31:59)
David Segarra Verdú
00:33:00 (Tr: 0:32:09)
i
Raimon Serna Inglès
00:32:52 (Tr: 0:32:10)
i
Alexis Bagué Roldán
00:32:38 (Tr: 0:32:22)
i
Alejandra Del Valle Santamaria
00:32:58 (Tr: 0:32:25)
Sophie Quillon
00:32:59 (Tr: 0:32:46)
i
Emma Bosch Boleda
00:33:12 (Tr: 0:32:50) |
|||||||
49 | 32 | 712 |
i
|
Alexis Bagué Roldán | 0:32:22 | ||
Real t.: 00:32:22 Real start: 12:30:48 Finish hour: 13:03:09 Cat: M30 Category place: 4 Race start:12:30:31 Gender:M Pace: 129.42 segons/100Metres Club:
74800
0:33:12
00:32:38
0:32:04
i
Arnau Balsells Fernández
00:32:11 (Tr: 0:31:12)
i
Monica Mallafré Mercadé
00:32:10 (Tr: 0:31:36)
i
Mª del mar Nogareda Estivill
00:32:49 (Tr: 0:31:45)
i
Pinol Olivier
00:32:04 (Tr: 0:31:53)
i
Daniel Domene Gensana
00:32:39 (Tr: 0:31:55)
Pau Griful Ponsati
00:32:15 (Tr: 0:31:57)
Laura Sánchez Gómez
00:32:15 (Tr: 0:31:59)
i
Martina Rothe
00:32:14 (Tr: 0:31:59)
David Segarra Verdú
00:33:00 (Tr: 0:32:09)
i
Raimon Serna Inglès
00:32:52 (Tr: 0:32:10)
Fernanda Perina
00:32:43 (Tr: 0:32:18)
i
Alejandra Del Valle Santamaria
00:32:58 (Tr: 0:32:25)
Sophie Quillon
00:32:59 (Tr: 0:32:46)
i
Emma Bosch Boleda
00:33:12 (Tr: 0:32:50) |
|||||||
50 | 18 | 703 |
i
|
Alejandra Del Valle Santamaria | 0:32:25 | ||
Real t.: 00:32:25 Real start: 12:31:05 Finish hour: 13:03:29 Cat:W40 Category place: 4 Race start:12:30:31 Gender:F Pace: 129.63 segons/100Metres Club:
208450
0:34:33
00:32:58
0:31:24
i
Arnau Balsells Fernández
00:32:11 (Tr: 0:31:12)
i
Matias Blanco Geremia
00:31:43 (Tr: 0:31:17)
i
Carla Beya Alsina
00:31:39 (Tr: 0:31:26)
Florent Paquier
00:31:47 (Tr: 0:31:34)
i
Manel Conejero Duque
00:31:55 (Tr: 0:31:36)
i
Monica Mallafré Mercadé
00:32:10 (Tr: 0:31:36)
i
Sophie Giloppe
00:32:01 (Tr: 0:31:42)
i
Mª del mar Nogareda Estivill
00:32:49 (Tr: 0:31:45)
i
Michel Alcayde
00:32:00 (Tr: 0:31:49)
Guillem Collado Castells
00:32:00 (Tr: 0:31:53)
i
Pinol Olivier
00:32:04 (Tr: 0:31:53)
i
Daniel Domene Gensana
00:32:39 (Tr: 0:31:55)
Pau Griful Ponsati
00:32:15 (Tr: 0:31:57)
Laura Sánchez Gómez
00:32:15 (Tr: 0:31:59)
i
Martina Rothe
00:32:14 (Tr: 0:31:59)
David Segarra Verdú
00:33:00 (Tr: 0:32:09)
i
Raimon Serna Inglès
00:32:52 (Tr: 0:32:10)
Fernanda Perina
00:32:43 (Tr: 0:32:18)
i
Alexis Bagué Roldán
00:32:38 (Tr: 0:32:22)
Sophie Quillon
00:32:59 (Tr: 0:32:46)
i
Emma Bosch Boleda
00:33:12 (Tr: 0:32:50)
i
Beatriz Garcia Rodríguez
00:34:33 (Tr: 0:33:09)
Jessica Sanchez Martin
00:33:21 (Tr: 0:33:14)
i
Cristina Taberner Sitjas
00:34:23 (Tr: 0:33:14)
i
Biel Castells Peon
00:34:21 (Tr: 0:33:21)
i
Florence Hennerick
00:34:13 (Tr: 0:33:42)
i
Francisco Garcia Sanchez
00:34:00 (Tr: 0:34:00) |
|||||||
51 | 19 | 639 | Sophie Quillon | 0:32:46 | |||
Real t.: 00:32:46 Real start: 12:30:44 Finish hour: 13:03:30 Cat:W40 Category place: 5 Race start:12:30:31 Gender:F Pace: 131.01 segons/100Metres Club:
49940
0:33:21
00:32:59
0:32:36
i
Mª del mar Nogareda Estivill
00:32:49 (Tr: 0:31:45)
i
Daniel Domene Gensana
00:32:39 (Tr: 0:31:55)
David Segarra Verdú
00:33:00 (Tr: 0:32:09)
i
Raimon Serna Inglès
00:32:52 (Tr: 0:32:10)
Fernanda Perina
00:32:43 (Tr: 0:32:18)
i
Alexis Bagué Roldán
00:32:38 (Tr: 0:32:22)
i
Alejandra Del Valle Santamaria
00:32:58 (Tr: 0:32:25)
i
Emma Bosch Boleda
00:33:12 (Tr: 0:32:50)
Jessica Sanchez Martin
00:33:21 (Tr: 0:33:14) |
|||||||
52 | 20 | 656 |
i
|
Emma Bosch Boleda | 0:32:50 | ||
Real t.: 00:32:50 Real start: 12:30:53 Finish hour: 13:03:43 Cat:JnF Category place: 1 Race start:12:30:31 Gender:F Pace: 131.33 segons/100Metres Club: aran swim team
156420
0:34:23
00:33:12
0:32:01
i
Arnau Balsells Fernández
00:32:11 (Tr: 0:31:12)
i
Monica Mallafré Mercadé
00:32:10 (Tr: 0:31:36)
i
Mª del mar Nogareda Estivill
00:32:49 (Tr: 0:31:45)
i
Pinol Olivier
00:32:04 (Tr: 0:31:53)
i
Daniel Domene Gensana
00:32:39 (Tr: 0:31:55)
Pau Griful Ponsati
00:32:15 (Tr: 0:31:57)
Laura Sánchez Gómez
00:32:15 (Tr: 0:31:59)
i
Martina Rothe
00:32:14 (Tr: 0:31:59)
David Segarra Verdú
00:33:00 (Tr: 0:32:09)
i
Raimon Serna Inglès
00:32:52 (Tr: 0:32:10)
Fernanda Perina
00:32:43 (Tr: 0:32:18)
i
Alexis Bagué Roldán
00:32:38 (Tr: 0:32:22)
i
Alejandra Del Valle Santamaria
00:32:58 (Tr: 0:32:25)
Sophie Quillon
00:32:59 (Tr: 0:32:46)
Jessica Sanchez Martin
00:33:21 (Tr: 0:33:14)
i
Cristina Taberner Sitjas
00:34:23 (Tr: 0:33:14)
i
Biel Castells Peon
00:34:21 (Tr: 0:33:21)
i
Florence Hennerick
00:34:13 (Tr: 0:33:42)
i
Francisco Garcia Sanchez
00:34:00 (Tr: 0:34:00) |
|||||||
53 | 21 | 677 |
i
|
Beatriz Garcia Rodríguez | 0:33:09 | ||
Real t.: 00:33:09 Real start: 12:31:56 Finish hour: 13:05:04 Cat:W50 Category place: 4 Race start:12:30:31 Gender:F Pace: 132.55 segons/100Metres Club:
208450
0:36:08
00:34:33
0:32:58
David Segarra Verdú
00:33:00 (Tr: 0:32:09)
i
Alejandra Del Valle Santamaria
00:32:58 (Tr: 0:32:25)
Sophie Quillon
00:32:59 (Tr: 0:32:46)
i
Emma Bosch Boleda
00:33:12 (Tr: 0:32:50)
Jessica Sanchez Martin
00:33:21 (Tr: 0:33:14)
i
Cristina Taberner Sitjas
00:34:23 (Tr: 0:33:14)
i
Biel Castells Peon
00:34:21 (Tr: 0:33:21)
i
Anna Sitjas Tordera
00:34:50 (Tr: 0:33:38)
i
Florence Hennerick
00:34:13 (Tr: 0:33:42)
i
Francisco Garcia Sanchez
00:34:00 (Tr: 0:34:00)
i
Maria Ollé Soler
00:34:41 (Tr: 0:34:05) |
|||||||
54 | 22 | 646 | Jessica Sanchez Martin | 0:33:14 | |||
Real t.: 00:33:14 Real start: 12:30:39 Finish hour: 13:03:52 Cat:W40 Category place: 6 Race start:12:30:31 Gender:F Pace: 132.91 segons/100Metres Club:
196020
0:34:50
00:33:21
0:31:52
i
Arnau Balsells Fernández
00:32:11 (Tr: 0:31:12)
i
Manel Conejero Duque
00:31:55 (Tr: 0:31:36)
i
Monica Mallafré Mercadé
00:32:10 (Tr: 0:31:36)
i
Sophie Giloppe
00:32:01 (Tr: 0:31:42)
i
Mª del mar Nogareda Estivill
00:32:49 (Tr: 0:31:45)
i
Michel Alcayde
00:32:00 (Tr: 0:31:49)
Guillem Collado Castells
00:32:00 (Tr: 0:31:53)
i
Pinol Olivier
00:32:04 (Tr: 0:31:53)
i
Daniel Domene Gensana
00:32:39 (Tr: 0:31:55)
Pau Griful Ponsati
00:32:15 (Tr: 0:31:57)
Laura Sánchez Gómez
00:32:15 (Tr: 0:31:59)
i
Martina Rothe
00:32:14 (Tr: 0:31:59)
David Segarra Verdú
00:33:00 (Tr: 0:32:09)
i
Raimon Serna Inglès
00:32:52 (Tr: 0:32:10)
Fernanda Perina
00:32:43 (Tr: 0:32:18)
i
Alexis Bagué Roldán
00:32:38 (Tr: 0:32:22)
i
Alejandra Del Valle Santamaria
00:32:58 (Tr: 0:32:25)
Sophie Quillon
00:32:59 (Tr: 0:32:46)
i
Emma Bosch Boleda
00:33:12 (Tr: 0:32:50)
i
Beatriz Garcia Rodríguez
00:34:33 (Tr: 0:33:09)
i
Cristina Taberner Sitjas
00:34:23 (Tr: 0:33:14)
i
Biel Castells Peon
00:34:21 (Tr: 0:33:21)
i
Anna Sitjas Tordera
00:34:50 (Tr: 0:33:38)
i
Florence Hennerick
00:34:13 (Tr: 0:33:42)
i
Francisco Garcia Sanchez
00:34:00 (Tr: 0:34:00)
i
Maria Ollé Soler
00:34:41 (Tr: 0:34:05) |
|||||||
55 | 23 | 693 |
i
|
Cristina Taberner Sitjas | 0:33:14 | ||
Real t.: 00:33:14 Real start: 12:31:41 Finish hour: 13:04:54 Cat:W18 Category place: 10 Race start:12:30:31 Gender:F Pace: 132.92 segons/100Metres Club:
156420
0:35:34
00:34:23
0:33:12
i
Emma Bosch Boleda
00:33:12 (Tr: 0:32:50)
i
Beatriz Garcia Rodríguez
00:34:33 (Tr: 0:33:09)
Jessica Sanchez Martin
00:33:21 (Tr: 0:33:14)
i
Biel Castells Peon
00:34:21 (Tr: 0:33:21)
i
Anna Sitjas Tordera
00:34:50 (Tr: 0:33:38)
i
Florence Hennerick
00:34:13 (Tr: 0:33:42)
i
Francisco Garcia Sanchez
00:34:00 (Tr: 0:34:00)
i
Maria Ollé Soler
00:34:41 (Tr: 0:34:05) |
|||||||
56 | 33 | 654 |
i
|
Biel Castells Peon | 0:33:21 | ||
Real t.: 00:33:21 Real start: 12:31:32 Finish hour: 13:04:52 Cat:JnM Category place: 3 Race start:12:30:31 Gender:M Pace: 133.36 segons/100Metres Club:
4400
0:34:23
00:34:21
0:34:19
|
|||||||
57 | 24 | 686 |
i
|
Anna Sitjas Tordera | 0:33:38 | ||
Real t.: 00:33:38 Real start: 12:31:44 Finish hour: 13:05:21 Cat:W50 Category place: 5 Race start:12:30:31 Gender:F Pace: 134.48 segons/100Metres Club:
196020
0:36:19
00:34:50
0:33:21
i
Beatriz Garcia Rodríguez
00:34:33 (Tr: 0:33:09)
Jessica Sanchez Martin
00:33:21 (Tr: 0:33:14)
i
Cristina Taberner Sitjas
00:34:23 (Tr: 0:33:14)
i
Biel Castells Peon
00:34:21 (Tr: 0:33:21)
i
Florence Hennerick
00:34:13 (Tr: 0:33:42)
i
Francisco Garcia Sanchez
00:34:00 (Tr: 0:34:00)
i
Maria Ollé Soler
00:34:41 (Tr: 0:34:05) |
|||||||
58 | 25 | 670 |
i
|
Florence Hennerick | 0:33:42 | ||
Real t.: 00:33:42 Real start: 12:31:02 Finish hour: 13:04:44 Cat:W30 Category place: 3 Race start:12:30:31 Gender:F Pace: 134.77 segons/100Metres Club:
63250
0:34:41
00:34:13
0:33:44
i
Beatriz Garcia Rodríguez
00:34:33 (Tr: 0:33:09)
i
Cristina Taberner Sitjas
00:34:23 (Tr: 0:33:14)
i
Biel Castells Peon
00:34:21 (Tr: 0:33:21)
i
Francisco Garcia Sanchez
00:34:00 (Tr: 0:34:00)
i
Maria Ollé Soler
00:34:41 (Tr: 0:34:05) |
|||||||
59 | 34 | 679 |
i
|
Francisco Garcia Sanchez | 0:34:00 | ||
Real t.: 00:34:00 Real start: 12:30:31 Finish hour: 13:04:31 Cat: M30 Category place: 5 Race start:12:30:31 Gender:M Pace: 135.97 segons/100Metres Club:
90970
0:34:41
00:34:00
0:33:19
i
Beatriz Garcia Rodríguez
00:34:33 (Tr: 0:33:09)
Jessica Sanchez Martin
00:33:21 (Tr: 0:33:14)
i
Cristina Taberner Sitjas
00:34:23 (Tr: 0:33:14)
i
Biel Castells Peon
00:34:21 (Tr: 0:33:21)
i
Florence Hennerick
00:34:13 (Tr: 0:33:42)
i
Maria Ollé Soler
00:34:41 (Tr: 0:34:05) |
|||||||
60 | 26 | 684 |
i
|
Maria Ollé Soler | 0:34:05 | ||
Real t.: 00:34:05 Real start: 12:31:08 Finish hour: 13:05:12 Cat:W18 Category place: 11 Race start:12:30:31 Gender:F Pace: 136.29 segons/100Metres Club:
4400
0:34:43
00:34:41
0:34:39
|
|||||||