L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
301 | 46 | 34 | Susanna Codina | 1:55:15 | |||
Real t.: 01:55:15 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:25:10 Cat:W50 Category place: 6 Race start:9:29:55 Gender:F Pace: 106.37 segons/100Metres Club: c.n. barcelona
85910
1:55:54
01:55:15
1:54:36
i
Jean-charles Strahodinsky
01:55:18 (Tr: 1:55:18)
Pau Duran
01:55:36 (Tr: 1:55:36)
i
Miguel Mengibar Castells
01:55:53 (Tr: 1:55:53)
Susana Marin Dios
01:55:54 (Tr: 1:55:54) |
|||||||
302 | 256 | 402 |
i
|
Jean-charles Strahodinsky | 1:55:18 | ||
Real t.: 01:55:18 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:25:13 Cat:M40 Category place: 97 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 106.43 segons/100Metres Club:
77880
1:55:54
01:55:18
1:54:43
Susanna Codina
01:55:15 (Tr: 1:55:15)
Pau Duran
01:55:36 (Tr: 1:55:36)
i
Miguel Mengibar Castells
01:55:53 (Tr: 1:55:53)
Susana Marin Dios
01:55:54 (Tr: 1:55:54) |
|||||||
303 | 257 | 106 | Pau Duran | 1:55:36 | |||
Real t.: 01:55:36 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:25:31 Cat:M50 Category place: 47 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 106.7 segons/100Metres Club: metroplitan galileo
46200
1:55:57
01:55:36
1:55:15
Susanna Codina
01:55:15 (Tr: 1:55:15)
i
Jean-charles Strahodinsky
01:55:18 (Tr: 1:55:18)
i
Miguel Mengibar Castells
01:55:53 (Tr: 1:55:53)
Susana Marin Dios
01:55:54 (Tr: 1:55:54) |
|||||||
304 | 258 | 559 |
i
|
Ricard Vidal Puig | 1:55:39 | ||
Real t.: 01:55:39 Real start: 09:48:05 Finish hour: 11:43:44 Cat:M50 Category place: 48 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 106.74 segons/100Metres Club: club nautico vilassar de mar
2450470
2:32:22
02:13:49
1:55:15
Susanna Codina
01:55:15 (Tr: 1:55:15)
i
Jean-charles Strahodinsky
01:55:18 (Tr: 1:55:18)
Pau Duran
01:55:36 (Tr: 1:55:36)
i
Miguel Mengibar Castells
01:55:53 (Tr: 1:55:53)
i
Monica Minguet Adroher
02:14:03 (Tr: 1:55:53)
Susana Marin Dios
01:55:54 (Tr: 1:55:54)
i
Laurentius Engbers
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Christopher Bartlett
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
i
Emanuele Cavallero
02:14:15 (Tr: 1:56:05)
Lorena Garcia Daza
02:14:17 (Tr: 1:56:07)
i
Belgarric Olivier
02:14:19 (Tr: 1:56:09)
i
Marc Pujol-busquets
01:56:11 (Tr: 1:56:11)
i
Adria Carulla
02:14:22 (Tr: 1:56:12)
i
Carles Barbero Mora
01:56:15 (Tr: 1:56:15)
i
David Centelles Sánchez
01:56:16 (Tr: 1:56:16)
i
Manel Parellada Roura
01:56:18 (Tr: 1:56:18)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:56:20 (Tr: 1:56:20)
i
Fernandez Uribe-echeverria
02:14:35 (Tr: 1:56:25)
i
Marina Cazador Casas
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
Alejandro Catena Martinez
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
i
Diego Tornini
01:56:38 (Tr: 1:56:38)
i
Carles Redondo Marfull
02:14:48 (Tr: 1:56:38)
i
Tony Gonzalez Borrajo
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Alex Vilá Girbal
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Marie-pierre Clain
01:56:51 (Tr: 1:56:51)
i
Jeannette Adams
02:15:01 (Tr: 1:56:51)
i
Carlos Linati Guitart
02:15:02 (Tr: 1:56:52)
i
Nicola Walsh
02:15:04 (Tr: 1:56:54)
i
Michael Austin
01:56:58 (Tr: 1:56:58) |
|||||||
305 | 259 | 285 |
i
|
Miguel Mengibar Castells | 1:55:53 | ||
Real t.: 01:55:53 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:25:48 Cat:M50 Category place: 49 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 106.96 segons/100Metres Club:
76120
1:56:28
01:55:53
1:55:18
i
Jean-charles Strahodinsky
01:55:18 (Tr: 1:55:18)
Pau Duran
01:55:36 (Tr: 1:55:36)
Susana Marin Dios
01:55:54 (Tr: 1:55:54)
i
Laurentius Engbers
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Christopher Bartlett
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
i
Marc Pujol-busquets
01:56:11 (Tr: 1:56:11)
i
Carles Barbero Mora
01:56:15 (Tr: 1:56:15)
i
David Centelles Sánchez
01:56:16 (Tr: 1:56:16)
i
Manel Parellada Roura
01:56:18 (Tr: 1:56:18)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:56:20 (Tr: 1:56:20) |
|||||||
306 | 47 | 518 |
i
|
Monica Minguet Adroher | 1:55:53 | ||
Real t.: 01:55:53 Real start: 09:48:05 Finish hour: 11:43:58 Cat:W50 Category place: 7 Race start:9:29:55 Gender:F Pace: 106.97 segons/100Metres Club: tg triatló sitges
2436940
2:32:31
02:14:03
1:55:36
Pau Duran
01:55:36 (Tr: 1:55:36)
i
Ricard Vidal Puig
02:13:49 (Tr: 1:55:39)
i
Miguel Mengibar Castells
01:55:53 (Tr: 1:55:53)
Susana Marin Dios
01:55:54 (Tr: 1:55:54)
i
Laurentius Engbers
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Christopher Bartlett
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
i
Emanuele Cavallero
02:14:15 (Tr: 1:56:05)
Lorena Garcia Daza
02:14:17 (Tr: 1:56:07)
i
Belgarric Olivier
02:14:19 (Tr: 1:56:09)
i
Marc Pujol-busquets
01:56:11 (Tr: 1:56:11)
i
Adria Carulla
02:14:22 (Tr: 1:56:12)
i
Carles Barbero Mora
01:56:15 (Tr: 1:56:15)
i
David Centelles Sánchez
01:56:16 (Tr: 1:56:16)
i
Manel Parellada Roura
01:56:18 (Tr: 1:56:18)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:56:20 (Tr: 1:56:20)
i
Fernandez Uribe-echeverria
02:14:35 (Tr: 1:56:25)
i
Marina Cazador Casas
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
Alejandro Catena Martinez
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
i
Diego Tornini
01:56:38 (Tr: 1:56:38)
i
Carles Redondo Marfull
02:14:48 (Tr: 1:56:38)
i
Tony Gonzalez Borrajo
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Alex Vilá Girbal
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Marie-pierre Clain
01:56:51 (Tr: 1:56:51)
i
Jeannette Adams
02:15:01 (Tr: 1:56:51)
i
Carlos Linati Guitart
02:15:02 (Tr: 1:56:52)
i
Nicola Walsh
02:15:04 (Tr: 1:56:54)
i
Michael Austin
01:56:58 (Tr: 1:56:58) |
|||||||
307 | 48 | 72 | Susana Marin Dios | 1:55:54 | |||
Real t.: 01:55:54 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:25:49 Cat:W40 Category place: 8 Race start:9:29:55 Gender:F Pace: 106.97 segons/100Metres Club:
2422200
2:14:15
01:55:54
1:37:33
Susanna Codina
01:55:15 (Tr: 1:55:15)
i
Jean-charles Strahodinsky
01:55:18 (Tr: 1:55:18)
Pau Duran
01:55:36 (Tr: 1:55:36)
i
Ricard Vidal Puig
02:13:49 (Tr: 1:55:39)
i
Miguel Mengibar Castells
01:55:53 (Tr: 1:55:53)
i
Monica Minguet Adroher
02:14:03 (Tr: 1:55:53)
i
Laurentius Engbers
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Christopher Bartlett
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
i
Emanuele Cavallero
02:14:15 (Tr: 1:56:05)
i
Marc Pujol-busquets
01:56:11 (Tr: 1:56:11)
i
Carles Barbero Mora
01:56:15 (Tr: 1:56:15)
i
David Centelles Sánchez
01:56:16 (Tr: 1:56:16)
i
Manel Parellada Roura
01:56:18 (Tr: 1:56:18)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:56:20 (Tr: 1:56:20)
i
Marina Cazador Casas
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
Alejandro Catena Martinez
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
i
Diego Tornini
01:56:38 (Tr: 1:56:38)
i
Tony Gonzalez Borrajo
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Alex Vilá Girbal
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Marie-pierre Clain
01:56:51 (Tr: 1:56:51)
i
Michael Austin
01:56:58 (Tr: 1:56:58) |
|||||||
308 | 260 | 289 |
i
|
Laurentius Engbers | 1:55:57 | ||
Real t.: 01:55:57 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:25:52 Cat:M50 Category place: 50 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 107.02 segons/100Metres Club:
2419230
2:14:17
01:55:57
1:37:37
Susanna Codina
01:55:15 (Tr: 1:55:15)
i
Jean-charles Strahodinsky
01:55:18 (Tr: 1:55:18)
Pau Duran
01:55:36 (Tr: 1:55:36)
i
Ricard Vidal Puig
02:13:49 (Tr: 1:55:39)
i
Miguel Mengibar Castells
01:55:53 (Tr: 1:55:53)
i
Monica Minguet Adroher
02:14:03 (Tr: 1:55:53)
Susana Marin Dios
01:55:54 (Tr: 1:55:54)
i
Christopher Bartlett
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
i
Emanuele Cavallero
02:14:15 (Tr: 1:56:05)
Lorena Garcia Daza
02:14:17 (Tr: 1:56:07)
i
Marc Pujol-busquets
01:56:11 (Tr: 1:56:11)
i
Carles Barbero Mora
01:56:15 (Tr: 1:56:15)
i
David Centelles Sánchez
01:56:16 (Tr: 1:56:16)
i
Manel Parellada Roura
01:56:18 (Tr: 1:56:18)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:56:20 (Tr: 1:56:20)
i
Marina Cazador Casas
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
Alejandro Catena Martinez
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
i
Diego Tornini
01:56:38 (Tr: 1:56:38)
i
Tony Gonzalez Borrajo
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Alex Vilá Girbal
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Marie-pierre Clain
01:56:51 (Tr: 1:56:51)
i
Michael Austin
01:56:58 (Tr: 1:56:58) |
|||||||
309 | 261 | 305 |
i
|
Christopher Bartlett | 1:56:01 | ||
Real t.: 01:56:01 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:25:56 Cat:M40 Category place: 98 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 107.08 segons/100Metres Club:
2417470
2:14:19
01:56:01
1:37:42
Susanna Codina
01:55:15 (Tr: 1:55:15)
i
Jean-charles Strahodinsky
01:55:18 (Tr: 1:55:18)
Pau Duran
01:55:36 (Tr: 1:55:36)
i
Ricard Vidal Puig
02:13:49 (Tr: 1:55:39)
i
Miguel Mengibar Castells
01:55:53 (Tr: 1:55:53)
i
Monica Minguet Adroher
02:14:03 (Tr: 1:55:53)
Susana Marin Dios
01:55:54 (Tr: 1:55:54)
i
Laurentius Engbers
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Emanuele Cavallero
02:14:15 (Tr: 1:56:05)
Lorena Garcia Daza
02:14:17 (Tr: 1:56:07)
i
Belgarric Olivier
02:14:19 (Tr: 1:56:09)
i
Marc Pujol-busquets
01:56:11 (Tr: 1:56:11)
i
Carles Barbero Mora
01:56:15 (Tr: 1:56:15)
i
David Centelles Sánchez
01:56:16 (Tr: 1:56:16)
i
Manel Parellada Roura
01:56:18 (Tr: 1:56:18)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:56:20 (Tr: 1:56:20)
i
Marina Cazador Casas
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
Alejandro Catena Martinez
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
i
Diego Tornini
01:56:38 (Tr: 1:56:38)
i
Tony Gonzalez Borrajo
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Alex Vilá Girbal
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Marie-pierre Clain
01:56:51 (Tr: 1:56:51)
i
Michael Austin
01:56:58 (Tr: 1:56:58) |
|||||||
310 | 262 | 704 |
i
|
Emanuele Cavallero | 1:56:05 | ||
Real t.: 01:56:05 Real start: 09:48:05 Finish hour: 11:44:10 Cat:M30 Category place: 39 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 107.14 segons/100Metres Club:
2422200
2:32:36
02:14:15
1:55:54
i
Ricard Vidal Puig
02:13:49 (Tr: 1:55:39)
i
Monica Minguet Adroher
02:14:03 (Tr: 1:55:53)
Susana Marin Dios
01:55:54 (Tr: 1:55:54)
i
Laurentius Engbers
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Christopher Bartlett
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
Lorena Garcia Daza
02:14:17 (Tr: 1:56:07)
i
Belgarric Olivier
02:14:19 (Tr: 1:56:09)
i
Marc Pujol-busquets
01:56:11 (Tr: 1:56:11)
i
Adria Carulla
02:14:22 (Tr: 1:56:12)
i
Carles Barbero Mora
01:56:15 (Tr: 1:56:15)
i
David Centelles Sánchez
01:56:16 (Tr: 1:56:16)
i
Manel Parellada Roura
01:56:18 (Tr: 1:56:18)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:56:20 (Tr: 1:56:20)
i
Fernandez Uribe-echeverria
02:14:35 (Tr: 1:56:25)
i
Marina Cazador Casas
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
Alejandro Catena Martinez
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
i
Diego Tornini
01:56:38 (Tr: 1:56:38)
i
Carles Redondo Marfull
02:14:48 (Tr: 1:56:38)
i
Tony Gonzalez Borrajo
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Alex Vilá Girbal
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Marie-pierre Clain
01:56:51 (Tr: 1:56:51)
i
Jeannette Adams
02:15:01 (Tr: 1:56:51)
i
Carlos Linati Guitart
02:15:02 (Tr: 1:56:52)
i
Nicola Walsh
02:15:04 (Tr: 1:56:54)
i
Michael Austin
01:56:58 (Tr: 1:56:58) |
|||||||
311 | 49 | 821 | Lorena Garcia Daza | 1:56:07 | |||
Real t.: 01:56:07 Real start: 09:48:05 Finish hour: 11:44:12 Cat:W30 Category place: 10 Race start:9:29:55 Gender:F Pace: 107.17 segons/100Metres Club:
2419230
2:32:36
02:14:17
1:55:57
i
Ricard Vidal Puig
02:13:49 (Tr: 1:55:39)
i
Monica Minguet Adroher
02:14:03 (Tr: 1:55:53)
i
Laurentius Engbers
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Christopher Bartlett
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
i
Emanuele Cavallero
02:14:15 (Tr: 1:56:05)
i
Belgarric Olivier
02:14:19 (Tr: 1:56:09)
i
Marc Pujol-busquets
01:56:11 (Tr: 1:56:11)
i
Adria Carulla
02:14:22 (Tr: 1:56:12)
i
Carles Barbero Mora
01:56:15 (Tr: 1:56:15)
i
David Centelles Sánchez
01:56:16 (Tr: 1:56:16)
i
Manel Parellada Roura
01:56:18 (Tr: 1:56:18)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:56:20 (Tr: 1:56:20)
i
Fernandez Uribe-echeverria
02:14:35 (Tr: 1:56:25)
i
Marina Cazador Casas
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
Alejandro Catena Martinez
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
i
Diego Tornini
01:56:38 (Tr: 1:56:38)
i
Carles Redondo Marfull
02:14:48 (Tr: 1:56:38)
i
Tony Gonzalez Borrajo
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Alex Vilá Girbal
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Marie-pierre Clain
01:56:51 (Tr: 1:56:51)
i
Jeannette Adams
02:15:01 (Tr: 1:56:51)
i
Carlos Linati Guitart
02:15:02 (Tr: 1:56:52)
i
Nicola Walsh
02:15:04 (Tr: 1:56:54)
i
Michael Austin
01:56:58 (Tr: 1:56:58) |
|||||||
312 | 263 | 611 |
i
|
Belgarric Olivier | 1:56:09 | ||
Real t.: 01:56:09 Real start: 09:48:05 Finish hour: 11:44:14 Cat:M40 Category place: 99 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 107.21 segons/100Metres Club:
2417470
2:32:38
02:14:19
1:56:01
i
Ricard Vidal Puig
02:13:49 (Tr: 1:55:39)
i
Monica Minguet Adroher
02:14:03 (Tr: 1:55:53)
i
Christopher Bartlett
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
i
Emanuele Cavallero
02:14:15 (Tr: 1:56:05)
Lorena Garcia Daza
02:14:17 (Tr: 1:56:07)
i
Marc Pujol-busquets
01:56:11 (Tr: 1:56:11)
i
Adria Carulla
02:14:22 (Tr: 1:56:12)
i
Carles Barbero Mora
01:56:15 (Tr: 1:56:15)
i
David Centelles Sánchez
01:56:16 (Tr: 1:56:16)
i
Manel Parellada Roura
01:56:18 (Tr: 1:56:18)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:56:20 (Tr: 1:56:20)
i
Fernandez Uribe-echeverria
02:14:35 (Tr: 1:56:25)
i
Marina Cazador Casas
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
Alejandro Catena Martinez
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
i
Diego Tornini
01:56:38 (Tr: 1:56:38)
i
Carles Redondo Marfull
02:14:48 (Tr: 1:56:38)
i
Tony Gonzalez Borrajo
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Alex Vilá Girbal
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Marie-pierre Clain
01:56:51 (Tr: 1:56:51)
i
Jeannette Adams
02:15:01 (Tr: 1:56:51)
i
Carlos Linati Guitart
02:15:02 (Tr: 1:56:52)
i
Nicola Walsh
02:15:04 (Tr: 1:56:54)
i
Michael Austin
01:56:58 (Tr: 1:56:58) |
|||||||
313 | 264 | 254 |
i
|
Marc Pujol-busquets | 1:56:11 | ||
Real t.: 01:56:11 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:26:06 Cat:M40 Category place: 100 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 107.25 segons/100Metres Club: festri
10010
1:56:16
01:56:11
1:56:07
i
Carles Barbero Mora
01:56:15 (Tr: 1:56:15)
i
David Centelles Sánchez
01:56:16 (Tr: 1:56:16) |
|||||||
314 | 265 | 669 |
i
|
Adria Carulla | 1:56:12 | ||
Real t.: 01:56:12 Real start: 09:48:05 Finish hour: 11:44:17 Cat:M30 Category place: 40 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 107.25 segons/100Metres Club:
12100
2:14:28
02:14:22
2:14:17
Lorena Garcia Daza
02:14:17 (Tr: 1:56:07)
i
Belgarric Olivier
02:14:19 (Tr: 1:56:09) |
|||||||
315 | 266 | 316 |
i
|
Carles Barbero Mora | 1:56:15 | ||
Real t.: 01:56:15 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:26:10 Cat:M40 Category place: 101 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 107.3 segons/100Metres Club: club natacio palamos
10890
1:56:20
01:56:15
1:56:10
i
Marc Pujol-busquets
01:56:11 (Tr: 1:56:11)
i
David Centelles Sánchez
01:56:16 (Tr: 1:56:16)
i
Manel Parellada Roura
01:56:18 (Tr: 1:56:18)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:56:20 (Tr: 1:56:20) |
|||||||
316 | 267 | 141 |
i
|
David Centelles Sánchez | 1:56:16 | ||
Real t.: 01:56:16 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:26:11 Cat:M30 Category place: 41 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 107.32 segons/100Metres Club: cenit
2417140
2:14:35
01:56:16
1:37:57
Susanna Codina
01:55:15 (Tr: 1:55:15)
i
Jean-charles Strahodinsky
01:55:18 (Tr: 1:55:18)
Pau Duran
01:55:36 (Tr: 1:55:36)
i
Ricard Vidal Puig
02:13:49 (Tr: 1:55:39)
i
Miguel Mengibar Castells
01:55:53 (Tr: 1:55:53)
i
Monica Minguet Adroher
02:14:03 (Tr: 1:55:53)
Susana Marin Dios
01:55:54 (Tr: 1:55:54)
i
Laurentius Engbers
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Christopher Bartlett
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
i
Emanuele Cavallero
02:14:15 (Tr: 1:56:05)
Lorena Garcia Daza
02:14:17 (Tr: 1:56:07)
i
Belgarric Olivier
02:14:19 (Tr: 1:56:09)
i
Marc Pujol-busquets
01:56:11 (Tr: 1:56:11)
i
Adria Carulla
02:14:22 (Tr: 1:56:12)
i
Carles Barbero Mora
01:56:15 (Tr: 1:56:15)
i
Manel Parellada Roura
01:56:18 (Tr: 1:56:18)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:56:20 (Tr: 1:56:20)
i
Fernandez Uribe-echeverria
02:14:35 (Tr: 1:56:25)
i
Marina Cazador Casas
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
Alejandro Catena Martinez
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
i
Diego Tornini
01:56:38 (Tr: 1:56:38)
i
Tony Gonzalez Borrajo
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Alex Vilá Girbal
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Marie-pierre Clain
01:56:51 (Tr: 1:56:51)
i
Michael Austin
01:56:58 (Tr: 1:56:58) |
|||||||
317 | 268 | 162 |
i
|
Manel Parellada Roura | 1:56:18 | ||
Real t.: 01:56:18 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:26:13 Cat:M30 Category place: 42 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 107.35 segons/100Metres Club: club marnaton
32120
1:56:33
01:56:18
1:56:04
i
Marc Pujol-busquets
01:56:11 (Tr: 1:56:11)
i
Carles Barbero Mora
01:56:15 (Tr: 1:56:15)
i
David Centelles Sánchez
01:56:16 (Tr: 1:56:16)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:56:20 (Tr: 1:56:20)
i
Marina Cazador Casas
01:56:33 (Tr: 1:56:33) |
|||||||
318 | 269 | 122 | Pedro jesus Aguilera Rio | 1:56:20 | |||
Real t.: 01:56:20 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:26:15 Cat:M30 Category place: 43 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 107.38 segons/100Metres Club: proam
28490
1:56:33
01:56:20
1:56:07
i
Marc Pujol-busquets
01:56:11 (Tr: 1:56:11)
i
Carles Barbero Mora
01:56:15 (Tr: 1:56:15)
i
David Centelles Sánchez
01:56:16 (Tr: 1:56:16)
i
Manel Parellada Roura
01:56:18 (Tr: 1:56:18)
i
Marina Cazador Casas
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
Alejandro Catena Martinez
01:56:33 (Tr: 1:56:33) |
|||||||
319 | 270 | 547 |
i
|
Fernandez Uribe-echeverria | 1:56:25 | ||
Real t.: 01:56:25 Real start: 09:48:05 Finish hour: 11:44:30 Cat:M60 Category place: 16 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 107.45 segons/100Metres Club: c.n. rivalia
2417140
2:32:53
02:14:35
1:56:16
i
Ricard Vidal Puig
02:13:49 (Tr: 1:55:39)
i
Monica Minguet Adroher
02:14:03 (Tr: 1:55:53)
i
Emanuele Cavallero
02:14:15 (Tr: 1:56:05)
Lorena Garcia Daza
02:14:17 (Tr: 1:56:07)
i
Belgarric Olivier
02:14:19 (Tr: 1:56:09)
i
Adria Carulla
02:14:22 (Tr: 1:56:12)
i
David Centelles Sánchez
01:56:16 (Tr: 1:56:16)
i
Manel Parellada Roura
01:56:18 (Tr: 1:56:18)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:56:20 (Tr: 1:56:20)
i
Marina Cazador Casas
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
Alejandro Catena Martinez
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
i
Diego Tornini
01:56:38 (Tr: 1:56:38)
i
Carles Redondo Marfull
02:14:48 (Tr: 1:56:38)
i
Tony Gonzalez Borrajo
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Alex Vilá Girbal
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Marie-pierre Clain
01:56:51 (Tr: 1:56:51)
i
Jeannette Adams
02:15:01 (Tr: 1:56:51)
i
Carlos Linati Guitart
02:15:02 (Tr: 1:56:52)
i
Nicola Walsh
02:15:04 (Tr: 1:56:54)
i
Michael Austin
01:56:58 (Tr: 1:56:58) |
|||||||
320 | 50 | 181 |
i
|
Marina Cazador Casas | 1:56:33 | ||
Real t.: 01:56:33 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:26:28 Cat:W30 Category place: 11 Race start:9:29:55 Gender:F Pace: 107.57 segons/100Metres Club:
2409770
2:14:48
01:56:33
1:38:17
Susanna Codina
01:55:15 (Tr: 1:55:15)
i
Jean-charles Strahodinsky
01:55:18 (Tr: 1:55:18)
Pau Duran
01:55:36 (Tr: 1:55:36)
i
Ricard Vidal Puig
02:13:49 (Tr: 1:55:39)
i
Miguel Mengibar Castells
01:55:53 (Tr: 1:55:53)
i
Monica Minguet Adroher
02:14:03 (Tr: 1:55:53)
Susana Marin Dios
01:55:54 (Tr: 1:55:54)
i
Laurentius Engbers
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Christopher Bartlett
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
i
Emanuele Cavallero
02:14:15 (Tr: 1:56:05)
Lorena Garcia Daza
02:14:17 (Tr: 1:56:07)
i
Belgarric Olivier
02:14:19 (Tr: 1:56:09)
i
Marc Pujol-busquets
01:56:11 (Tr: 1:56:11)
i
Adria Carulla
02:14:22 (Tr: 1:56:12)
i
Carles Barbero Mora
01:56:15 (Tr: 1:56:15)
i
David Centelles Sánchez
01:56:16 (Tr: 1:56:16)
i
Manel Parellada Roura
01:56:18 (Tr: 1:56:18)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:56:20 (Tr: 1:56:20)
i
Fernandez Uribe-echeverria
02:14:35 (Tr: 1:56:25)
Alejandro Catena Martinez
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
i
Diego Tornini
01:56:38 (Tr: 1:56:38)
i
Carles Redondo Marfull
02:14:48 (Tr: 1:56:38)
i
Tony Gonzalez Borrajo
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Alex Vilá Girbal
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Marie-pierre Clain
01:56:51 (Tr: 1:56:51)
i
Michael Austin
01:56:58 (Tr: 1:56:58) |
|||||||
321 | 271 | 110 | Alejandro Catena Martinez | 1:56:33 | |||
Real t.: 01:56:33 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:26:28 Cat:M30 Category place: 44 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 107.58 segons/100Metres Club:
28490
1:56:46
01:56:33
1:56:20
Pedro jesus Aguilera Rio
01:56:20 (Tr: 1:56:20)
i
Marina Cazador Casas
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
i
Diego Tornini
01:56:38 (Tr: 1:56:38)
i
Tony Gonzalez Borrajo
01:56:46 (Tr: 1:56:46) |
|||||||
322 | 272 | 127 |
i
|
Diego Tornini | 1:56:38 | ||
Real t.: 01:56:38 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:26:33 Cat:M40 Category place: 102 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 107.65 segons/100Metres Club: swimemotoins
18150
1:56:46
01:56:38
1:56:30
i
Marina Cazador Casas
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
Alejandro Catena Martinez
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
i
Tony Gonzalez Borrajo
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Alex Vilá Girbal
01:56:46 (Tr: 1:56:46) |
|||||||
323 | 273 | 816 |
i
|
Carles Redondo Marfull | 1:56:38 | ||
Real t.: 01:56:38 Real start: 09:48:05 Finish hour: 11:44:43 Cat:M40 Category place: 103 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 107.66 segons/100Metres Club: triatlo viladecans
2409770
2:33:03
02:14:48
1:56:33
i
Ricard Vidal Puig
02:13:49 (Tr: 1:55:39)
i
Monica Minguet Adroher
02:14:03 (Tr: 1:55:53)
i
Emanuele Cavallero
02:14:15 (Tr: 1:56:05)
Lorena Garcia Daza
02:14:17 (Tr: 1:56:07)
i
Belgarric Olivier
02:14:19 (Tr: 1:56:09)
i
Adria Carulla
02:14:22 (Tr: 1:56:12)
i
Fernandez Uribe-echeverria
02:14:35 (Tr: 1:56:25)
i
Marina Cazador Casas
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
Alejandro Catena Martinez
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
i
Diego Tornini
01:56:38 (Tr: 1:56:38)
i
Tony Gonzalez Borrajo
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Alex Vilá Girbal
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Marie-pierre Clain
01:56:51 (Tr: 1:56:51)
i
Jeannette Adams
02:15:01 (Tr: 1:56:51)
i
Carlos Linati Guitart
02:15:02 (Tr: 1:56:52)
i
Nicola Walsh
02:15:04 (Tr: 1:56:54)
i
Michael Austin
01:56:58 (Tr: 1:56:58) |
|||||||
324 | 274 | 462 |
i
|
Tony Gonzalez Borrajo | 1:56:46 | ||
Real t.: 01:56:46 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:26:41 Cat:NoNeM Category place: 29 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 107.78 segons/100Metres Club:
2409550
2:15:01
01:56:46
1:38:31
Susanna Codina
01:55:15 (Tr: 1:55:15)
i
Jean-charles Strahodinsky
01:55:18 (Tr: 1:55:18)
Pau Duran
01:55:36 (Tr: 1:55:36)
i
Ricard Vidal Puig
02:13:49 (Tr: 1:55:39)
i
Miguel Mengibar Castells
01:55:53 (Tr: 1:55:53)
i
Monica Minguet Adroher
02:14:03 (Tr: 1:55:53)
Susana Marin Dios
01:55:54 (Tr: 1:55:54)
i
Laurentius Engbers
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Christopher Bartlett
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
i
Emanuele Cavallero
02:14:15 (Tr: 1:56:05)
Lorena Garcia Daza
02:14:17 (Tr: 1:56:07)
i
Belgarric Olivier
02:14:19 (Tr: 1:56:09)
i
Marc Pujol-busquets
01:56:11 (Tr: 1:56:11)
i
Adria Carulla
02:14:22 (Tr: 1:56:12)
i
Carles Barbero Mora
01:56:15 (Tr: 1:56:15)
i
David Centelles Sánchez
01:56:16 (Tr: 1:56:16)
i
Manel Parellada Roura
01:56:18 (Tr: 1:56:18)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:56:20 (Tr: 1:56:20)
i
Fernandez Uribe-echeverria
02:14:35 (Tr: 1:56:25)
i
Marina Cazador Casas
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
Alejandro Catena Martinez
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
i
Diego Tornini
01:56:38 (Tr: 1:56:38)
i
Carles Redondo Marfull
02:14:48 (Tr: 1:56:38)
i
Alex Vilá Girbal
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Marie-pierre Clain
01:56:51 (Tr: 1:56:51)
i
Jeannette Adams
02:15:01 (Tr: 1:56:51)
i
Michael Austin
01:56:58 (Tr: 1:56:58) |
|||||||
325 | 275 | 170 |
i
|
Alex Vilá Girbal | 1:56:46 | ||
Real t.: 01:56:46 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:26:41 Cat:M50 Category place: 51 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 107.78 segons/100Metres Club: c.e. marnaton
2410870
2:15:02
01:56:46
1:38:30
Susanna Codina
01:55:15 (Tr: 1:55:15)
i
Jean-charles Strahodinsky
01:55:18 (Tr: 1:55:18)
Pau Duran
01:55:36 (Tr: 1:55:36)
i
Ricard Vidal Puig
02:13:49 (Tr: 1:55:39)
i
Miguel Mengibar Castells
01:55:53 (Tr: 1:55:53)
i
Monica Minguet Adroher
02:14:03 (Tr: 1:55:53)
Susana Marin Dios
01:55:54 (Tr: 1:55:54)
i
Laurentius Engbers
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Christopher Bartlett
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
i
Emanuele Cavallero
02:14:15 (Tr: 1:56:05)
Lorena Garcia Daza
02:14:17 (Tr: 1:56:07)
i
Belgarric Olivier
02:14:19 (Tr: 1:56:09)
i
Marc Pujol-busquets
01:56:11 (Tr: 1:56:11)
i
Adria Carulla
02:14:22 (Tr: 1:56:12)
i
Carles Barbero Mora
01:56:15 (Tr: 1:56:15)
i
David Centelles Sánchez
01:56:16 (Tr: 1:56:16)
i
Manel Parellada Roura
01:56:18 (Tr: 1:56:18)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:56:20 (Tr: 1:56:20)
i
Fernandez Uribe-echeverria
02:14:35 (Tr: 1:56:25)
i
Marina Cazador Casas
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
Alejandro Catena Martinez
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
i
Diego Tornini
01:56:38 (Tr: 1:56:38)
i
Carles Redondo Marfull
02:14:48 (Tr: 1:56:38)
i
Tony Gonzalez Borrajo
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Marie-pierre Clain
01:56:51 (Tr: 1:56:51)
i
Jeannette Adams
02:15:01 (Tr: 1:56:51)
i
Carlos Linati Guitart
02:15:02 (Tr: 1:56:52)
i
Michael Austin
01:56:58 (Tr: 1:56:58) |
|||||||
326 | 51 | 291 |
i
|
Marie-pierre Clain | 1:56:51 | ||
Real t.: 01:56:51 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:26:46 Cat:W50 Category place: 8 Race start:9:29:55 Gender:F Pace: 107.86 segons/100Metres Club: olympique trèbes nataion
2403500
2:15:04
01:56:51
1:38:39
Susanna Codina
01:55:15 (Tr: 1:55:15)
i
Jean-charles Strahodinsky
01:55:18 (Tr: 1:55:18)
Pau Duran
01:55:36 (Tr: 1:55:36)
i
Ricard Vidal Puig
02:13:49 (Tr: 1:55:39)
i
Miguel Mengibar Castells
01:55:53 (Tr: 1:55:53)
i
Monica Minguet Adroher
02:14:03 (Tr: 1:55:53)
Susana Marin Dios
01:55:54 (Tr: 1:55:54)
i
Laurentius Engbers
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Christopher Bartlett
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
i
Emanuele Cavallero
02:14:15 (Tr: 1:56:05)
Lorena Garcia Daza
02:14:17 (Tr: 1:56:07)
i
Belgarric Olivier
02:14:19 (Tr: 1:56:09)
i
Marc Pujol-busquets
01:56:11 (Tr: 1:56:11)
i
Adria Carulla
02:14:22 (Tr: 1:56:12)
i
Carles Barbero Mora
01:56:15 (Tr: 1:56:15)
i
David Centelles Sánchez
01:56:16 (Tr: 1:56:16)
i
Manel Parellada Roura
01:56:18 (Tr: 1:56:18)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:56:20 (Tr: 1:56:20)
i
Fernandez Uribe-echeverria
02:14:35 (Tr: 1:56:25)
i
Marina Cazador Casas
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
Alejandro Catena Martinez
01:56:33 (Tr: 1:56:33)
i
Diego Tornini
01:56:38 (Tr: 1:56:38)
i
Carles Redondo Marfull
02:14:48 (Tr: 1:56:38)
i
Tony Gonzalez Borrajo
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Alex Vilá Girbal
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Jeannette Adams
02:15:01 (Tr: 1:56:51)
i
Carlos Linati Guitart
02:15:02 (Tr: 1:56:52)
i
Nicola Walsh
02:15:04 (Tr: 1:56:54)
i
Michael Austin
01:56:58 (Tr: 1:56:58) |
|||||||
327 | 52 | 801 |
i
|
Jeannette Adams | 1:56:51 | ||
Real t.: 01:56:51 Real start: 09:48:05 Finish hour: 11:44:56 Cat:W50 Category place: 9 Race start:9:29:55 Gender:F Pace: 107.86 segons/100Metres Club:
2409550
2:33:16
02:15:01
1:56:46
i
Ricard Vidal Puig
02:13:49 (Tr: 1:55:39)
i
Monica Minguet Adroher
02:14:03 (Tr: 1:55:53)
i
Emanuele Cavallero
02:14:15 (Tr: 1:56:05)
Lorena Garcia Daza
02:14:17 (Tr: 1:56:07)
i
Belgarric Olivier
02:14:19 (Tr: 1:56:09)
i
Adria Carulla
02:14:22 (Tr: 1:56:12)
i
Fernandez Uribe-echeverria
02:14:35 (Tr: 1:56:25)
i
Carles Redondo Marfull
02:14:48 (Tr: 1:56:38)
i
Tony Gonzalez Borrajo
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Alex Vilá Girbal
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Marie-pierre Clain
01:56:51 (Tr: 1:56:51)
i
Carlos Linati Guitart
02:15:02 (Tr: 1:56:52)
i
Nicola Walsh
02:15:04 (Tr: 1:56:54)
i
Michael Austin
01:56:58 (Tr: 1:56:58) |
|||||||
328 | 276 | 564 |
i
|
Carlos Linati Guitart | 1:56:52 | ||
Real t.: 01:56:52 Real start: 09:48:05 Finish hour: 11:44:57 Cat:M30 Category place: 45 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 107.87 segons/100Metres Club:
2410870
2:33:18
02:15:02
1:56:46
i
Ricard Vidal Puig
02:13:49 (Tr: 1:55:39)
i
Monica Minguet Adroher
02:14:03 (Tr: 1:55:53)
i
Emanuele Cavallero
02:14:15 (Tr: 1:56:05)
Lorena Garcia Daza
02:14:17 (Tr: 1:56:07)
i
Belgarric Olivier
02:14:19 (Tr: 1:56:09)
i
Adria Carulla
02:14:22 (Tr: 1:56:12)
i
Fernandez Uribe-echeverria
02:14:35 (Tr: 1:56:25)
i
Carles Redondo Marfull
02:14:48 (Tr: 1:56:38)
i
Alex Vilá Girbal
01:56:46 (Tr: 1:56:46)
i
Marie-pierre Clain
01:56:51 (Tr: 1:56:51)
i
Jeannette Adams
02:15:01 (Tr: 1:56:51)
i
Nicola Walsh
02:15:04 (Tr: 1:56:54)
i
Michael Austin
01:56:58 (Tr: 1:56:58) |
|||||||
329 | 53 | 718 |
i
|
Nicola Walsh | 1:56:54 | ||
Real t.: 01:56:54 Real start: 09:48:05 Finish hour: 11:44:59 Cat:W40 Category place: 9 Race start:9:29:55 Gender:F Pace: 107.89 segons/100Metres Club: mullingar jets
2403500
2:33:16
02:15:04
1:56:51
i
Ricard Vidal Puig
02:13:49 (Tr: 1:55:39)
i
Monica Minguet Adroher
02:14:03 (Tr: 1:55:53)
i
Emanuele Cavallero
02:14:15 (Tr: 1:56:05)
Lorena Garcia Daza
02:14:17 (Tr: 1:56:07)
i
Belgarric Olivier
02:14:19 (Tr: 1:56:09)
i
Adria Carulla
02:14:22 (Tr: 1:56:12)
i
Fernandez Uribe-echeverria
02:14:35 (Tr: 1:56:25)
i
Carles Redondo Marfull
02:14:48 (Tr: 1:56:38)
i
Marie-pierre Clain
01:56:51 (Tr: 1:56:51)
i
Jeannette Adams
02:15:01 (Tr: 1:56:51)
i
Carlos Linati Guitart
02:15:02 (Tr: 1:56:52)
i
Michael Austin
01:56:58 (Tr: 1:56:58) |
|||||||
330 | 277 | 237 |
i
|
Michael Austin | 1:56:58 | ||
Real t.: 01:56:58 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:26:53 Cat:M50 Category place: 52 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 107.96 segons/100Metres Club:
4400
1:57:00
01:56:58
1:56:56
|
|||||||