L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
541 | 111 | 711 |
i
|
Laura Blasco Orti | 2:12:50 | ||
Real t.: 02:12:50 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:00:55 Cat:W30 Category place: 19 Race start:9:29:55 Gender:F Pace: 122.6 segons/100Metres Club:
142450
2:32:04
02:31:00
2:29:55
Roser Salvia Cerdà
02:31:03 (Tr: 2:12:53)
i
Ruben Vicente Pesado
02:31:04 (Tr: 2:12:54)
i
Lucas Lopez-balcells
02:31:10 (Tr: 2:13:00)
i
Jordi Roldan Molins
02:31:46 (Tr: 2:13:36)
i
Andres Morgenstern Isaak
02:31:51 (Tr: 2:13:41)
i
Marc Dalmau Pórtulas
02:32:04 (Tr: 2:13:54) |
|||||||
542 | 112 | 578 | Roser Salvia Cerdà | 2:12:53 | |||
Real t.: 02:12:53 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:00:58 Cat:W18 Category place: 18 Race start:9:29:55 Gender:F Pace: 122.66 segons/100Metres Club:
134750
2:32:04
02:31:03
2:30:02
i
Laura Blasco Orti
02:31:00 (Tr: 2:12:50)
i
Ruben Vicente Pesado
02:31:04 (Tr: 2:12:54)
i
Lucas Lopez-balcells
02:31:10 (Tr: 2:13:00)
i
Jordi Roldan Molins
02:31:46 (Tr: 2:13:36)
i
Andres Morgenstern Isaak
02:31:51 (Tr: 2:13:41)
i
Marc Dalmau Pórtulas
02:32:04 (Tr: 2:13:54) |
|||||||
543 | 431 | 709 |
i
|
Ruben Vicente Pesado | 2:12:54 | ||
Real t.: 02:12:54 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:00:59 Cat:M30 Category place: 73 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 122.67 segons/100Metres Club: patacona
132990
2:32:04
02:31:04
2:30:04
i
Laura Blasco Orti
02:31:00 (Tr: 2:12:50)
Roser Salvia Cerdà
02:31:03 (Tr: 2:12:53)
i
Lucas Lopez-balcells
02:31:10 (Tr: 2:13:00)
i
Jordi Roldan Molins
02:31:46 (Tr: 2:13:36)
i
Andres Morgenstern Isaak
02:31:51 (Tr: 2:13:41)
i
Marc Dalmau Pórtulas
02:32:04 (Tr: 2:13:54) |
|||||||
544 | 432 | 769 |
i
|
Lucas Lopez-balcells | 2:13:00 | ||
Real t.: 02:13:00 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:01:05 Cat:M18 Category place: 37 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 122.76 segons/100Metres Club:
120670
2:32:04
02:31:10
2:30:15
i
Laura Blasco Orti
02:31:00 (Tr: 2:12:50)
Roser Salvia Cerdà
02:31:03 (Tr: 2:12:53)
i
Ruben Vicente Pesado
02:31:04 (Tr: 2:12:54)
i
Jordi Roldan Molins
02:31:46 (Tr: 2:13:36)
i
Andres Morgenstern Isaak
02:31:51 (Tr: 2:13:41)
i
Marc Dalmau Pórtulas
02:32:04 (Tr: 2:13:54) |
|||||||
545 | 433 | 613 |
i
|
Jordi Roldan Molins | 2:13:36 | ||
Real t.: 02:13:36 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:01:41 Cat:M40 Category place: 157 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 123.32 segons/100Metres Club:
94270
2:32:29
02:31:46
2:31:03
Roser Salvia Cerdà
02:31:03 (Tr: 2:12:53)
i
Ruben Vicente Pesado
02:31:04 (Tr: 2:12:54)
i
Lucas Lopez-balcells
02:31:10 (Tr: 2:13:00)
i
Andres Morgenstern Isaak
02:31:51 (Tr: 2:13:41)
i
Marc Dalmau Pórtulas
02:32:04 (Tr: 2:13:54)
i
Laurence Clerc Carlier
02:32:06 (Tr: 2:13:56)
i
Avanadi Padilla Arcos
02:32:08 (Tr: 2:13:58)
i
Aymeric De Cardes
02:32:11 (Tr: 2:14:01)
i
Pilar de Paz Soto
02:32:19 (Tr: 2:14:09) |
|||||||
546 | 434 | 576 |
i
|
Andres Morgenstern Isaak | 2:13:41 | ||
Real t.: 02:13:41 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:01:46 Cat:M30 Category place: 74 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 123.39 segons/100Metres Club:
102740
2:32:37
02:31:51
2:31:04
i
Ruben Vicente Pesado
02:31:04 (Tr: 2:12:54)
i
Lucas Lopez-balcells
02:31:10 (Tr: 2:13:00)
i
Jordi Roldan Molins
02:31:46 (Tr: 2:13:36)
i
Marc Dalmau Pórtulas
02:32:04 (Tr: 2:13:54)
i
Laurence Clerc Carlier
02:32:06 (Tr: 2:13:56)
i
Avanadi Padilla Arcos
02:32:08 (Tr: 2:13:58)
i
Aymeric De Cardes
02:32:11 (Tr: 2:14:01)
i
Pilar de Paz Soto
02:32:19 (Tr: 2:14:09)
Gaëlle Poullavec
02:32:32 (Tr: 2:14:22) |
|||||||
547 | 435 | 759 |
i
|
Marc Dalmau Pórtulas | 2:13:54 | ||
Real t.: 02:13:54 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:01:59 Cat:M40 Category place: 158 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 123.6 segons/100Metres Club:
120670
2:32:59
02:32:04
2:31:10
i
Lucas Lopez-balcells
02:31:10 (Tr: 2:13:00)
i
Jordi Roldan Molins
02:31:46 (Tr: 2:13:36)
i
Andres Morgenstern Isaak
02:31:51 (Tr: 2:13:41)
i
Laurence Clerc Carlier
02:32:06 (Tr: 2:13:56)
i
Avanadi Padilla Arcos
02:32:08 (Tr: 2:13:58)
i
Aymeric De Cardes
02:32:11 (Tr: 2:14:01)
i
Pilar de Paz Soto
02:32:19 (Tr: 2:14:09)
Gaëlle Poullavec
02:32:32 (Tr: 2:14:22)
i
Nathalie Troulier
02:32:47 (Tr: 2:14:37)
i
Guillem Gascón Jiménez
02:32:48 (Tr: 2:14:38)
i
Cirus Andreu I Cabot
02:32:50 (Tr: 2:14:40)
Emma Mirabet Guillen
02:32:53 (Tr: 2:14:43)
i
Conchita De Alos
02:32:54 (Tr: 2:14:44) |
|||||||
548 | 113 | 755 |
i
|
Laurence Clerc Carlier | 2:13:56 | ||
Real t.: 02:13:56 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:02:01 Cat:W40 Category place: 33 Race start:9:29:55 Gender:F Pace: 123.62 segons/100Metres Club:
43340
2:32:25
02:32:06
2:31:46
i
Jordi Roldan Molins
02:31:46 (Tr: 2:13:36)
i
Andres Morgenstern Isaak
02:31:51 (Tr: 2:13:41)
i
Marc Dalmau Pórtulas
02:32:04 (Tr: 2:13:54)
i
Avanadi Padilla Arcos
02:32:08 (Tr: 2:13:58)
i
Aymeric De Cardes
02:32:11 (Tr: 2:14:01)
i
Pilar de Paz Soto
02:32:19 (Tr: 2:14:09) |
|||||||
549 | 436 | 722 |
i
|
Avanadi Padilla Arcos | 2:13:58 | ||
Real t.: 02:13:58 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:02:03 Cat:M40 Category place: 159 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 123.65 segons/100Metres Club:
37400
2:32:25
02:32:08
2:31:51
i
Andres Morgenstern Isaak
02:31:51 (Tr: 2:13:41)
i
Marc Dalmau Pórtulas
02:32:04 (Tr: 2:13:54)
i
Laurence Clerc Carlier
02:32:06 (Tr: 2:13:56)
i
Aymeric De Cardes
02:32:11 (Tr: 2:14:01)
i
Pilar de Paz Soto
02:32:19 (Tr: 2:14:09) |
|||||||
550 | 437 | 800 |
i
|
Aymeric De Cardes | 2:14:01 | ||
Real t.: 02:14:01 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:02:06 Cat:M50 Category place: 100 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 123.71 segons/100Metres Club: stade français
44990
2:32:32
02:32:11
2:31:51
i
Marc Dalmau Pórtulas
02:32:04 (Tr: 2:13:54)
i
Laurence Clerc Carlier
02:32:06 (Tr: 2:13:56)
i
Avanadi Padilla Arcos
02:32:08 (Tr: 2:13:58)
i
Pilar de Paz Soto
02:32:19 (Tr: 2:14:09)
Gaëlle Poullavec
02:32:32 (Tr: 2:14:22) |
|||||||
551 | 114 | 687 |
i
|
Pilar de Paz Soto | 2:14:09 | ||
Real t.: 02:14:09 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:02:14 Cat:W50 Category place: 30 Race start:9:29:55 Gender:F Pace: 123.83 segons/100Metres Club: club marnaton
60280
2:32:47
02:32:19
2:31:52
i
Marc Dalmau Pórtulas
02:32:04 (Tr: 2:13:54)
i
Laurence Clerc Carlier
02:32:06 (Tr: 2:13:56)
i
Avanadi Padilla Arcos
02:32:08 (Tr: 2:13:58)
i
Aymeric De Cardes
02:32:11 (Tr: 2:14:01)
Gaëlle Poullavec
02:32:32 (Tr: 2:14:22)
i
Nathalie Troulier
02:32:47 (Tr: 2:14:37) |
|||||||
552 | 115 | 303 |
i
|
Guenot Isabelle | 2:14:18 | ||
Real t.: 02:14:18 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:44:13 Cat:W50 Category place: 31 Race start:9:29:55 Gender:F Pace: 123.96 segons/100Metres Club: montceau triathlon
2442550
2:32:48
02:14:18
1:55:47
i
Laura Blasco Orti
02:31:00 (Tr: 2:12:50)
Roser Salvia Cerdà
02:31:03 (Tr: 2:12:53)
i
Ruben Vicente Pesado
02:31:04 (Tr: 2:12:54)
i
Lucas Lopez-balcells
02:31:10 (Tr: 2:13:00)
i
Jordi Roldan Molins
02:31:46 (Tr: 2:13:36)
i
Andres Morgenstern Isaak
02:31:51 (Tr: 2:13:41)
i
Marc Dalmau Pórtulas
02:32:04 (Tr: 2:13:54)
i
Laurence Clerc Carlier
02:32:06 (Tr: 2:13:56)
i
Avanadi Padilla Arcos
02:32:08 (Tr: 2:13:58)
i
Aymeric De Cardes
02:32:11 (Tr: 2:14:01)
i
Pilar de Paz Soto
02:32:19 (Tr: 2:14:09)
Gaëlle Poullavec
02:32:32 (Tr: 2:14:22)
i
Nathalie Troulier
02:32:47 (Tr: 2:14:37)
i
Guillem Gascón Jiménez
02:32:48 (Tr: 2:14:38)
Marc Blasco Arasanz
02:14:53 (Tr: 2:14:53)
i
Attila Hoegner
02:15:11 (Tr: 2:15:11)
i
Olivier Gabaude
02:15:22 (Tr: 2:15:22)
i
Toni Domenech Cuervo
02:15:24 (Tr: 2:15:24)
Emilio Rodriguez-martos Manera
02:15:39 (Tr: 2:15:39) |
|||||||
553 | 116 | 563 | Gaëlle Poullavec | 2:14:22 | |||
Real t.: 02:14:22 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:02:27 Cat:W40 Category place: 34 Race start:9:29:55 Gender:F Pace: 124.02 segons/100Metres Club: cn radikal swim
44990
2:32:52
02:32:32
2:32:11
i
Aymeric De Cardes
02:32:11 (Tr: 2:14:01)
i
Pilar de Paz Soto
02:32:19 (Tr: 2:14:09)
i
Nathalie Troulier
02:32:47 (Tr: 2:14:37)
i
Guillem Gascón Jiménez
02:32:48 (Tr: 2:14:38)
i
Cirus Andreu I Cabot
02:32:50 (Tr: 2:14:40) |
|||||||
554 | 117 | 628 |
i
|
Nathalie Troulier | 2:14:37 | ||
Real t.: 02:14:37 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:02:42 Cat:W40 Category place: 35 Race start:9:29:55 Gender:F Pace: 124.25 segons/100Metres Club: asn st flour tri
60280
2:33:14
02:32:47
2:32:19
i
Pilar de Paz Soto
02:32:19 (Tr: 2:14:09)
Gaëlle Poullavec
02:32:32 (Tr: 2:14:22)
i
Guillem Gascón Jiménez
02:32:48 (Tr: 2:14:38)
i
Cirus Andreu I Cabot
02:32:50 (Tr: 2:14:40)
Emma Mirabet Guillen
02:32:53 (Tr: 2:14:43)
i
Conchita De Alos
02:32:54 (Tr: 2:14:44)
i
Cecile Carre
02:33:00 (Tr: 2:14:50)
i
David Perez Hidalgo
02:33:03 (Tr: 2:14:53) |
|||||||
555 | 438 | 775 |
i
|
Guillem Gascón Jiménez | 2:14:38 | ||
Real t.: 02:14:38 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:02:43 Cat:M40 Category place: 160 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 124.27 segons/100Metres Club:
2442550
2:51:18
02:32:48
2:14:18
i
Laura Blasco Orti
02:31:00 (Tr: 2:12:50)
Roser Salvia Cerdà
02:31:03 (Tr: 2:12:53)
i
Ruben Vicente Pesado
02:31:04 (Tr: 2:12:54)
i
Lucas Lopez-balcells
02:31:10 (Tr: 2:13:00)
i
Jordi Roldan Molins
02:31:46 (Tr: 2:13:36)
i
Andres Morgenstern Isaak
02:31:51 (Tr: 2:13:41)
i
Marc Dalmau Pórtulas
02:32:04 (Tr: 2:13:54)
i
Laurence Clerc Carlier
02:32:06 (Tr: 2:13:56)
i
Avanadi Padilla Arcos
02:32:08 (Tr: 2:13:58)
i
Aymeric De Cardes
02:32:11 (Tr: 2:14:01)
i
Pilar de Paz Soto
02:32:19 (Tr: 2:14:09)
i
Guenot Isabelle
02:14:18 (Tr: 2:14:18)
Gaëlle Poullavec
02:32:32 (Tr: 2:14:22)
i
Nathalie Troulier
02:32:47 (Tr: 2:14:37)
i
Cirus Andreu I Cabot
02:32:50 (Tr: 2:14:40)
Emma Mirabet Guillen
02:32:53 (Tr: 2:14:43)
i
Conchita De Alos
02:32:54 (Tr: 2:14:44)
i
Cecile Carre
02:33:00 (Tr: 2:14:50)
Marc Blasco Arasanz
02:14:53 (Tr: 2:14:53)
i
David Perez Hidalgo
02:33:03 (Tr: 2:14:53)
i
Attila Hoegner
02:15:11 (Tr: 2:15:11)
i
Olivier Gabaude
02:15:22 (Tr: 2:15:22)
i
Toni Domenech Cuervo
02:15:24 (Tr: 2:15:24)
i
Degoy Mathieu
02:33:48 (Tr: 2:15:38)
Emilio Rodriguez-martos Manera
02:15:39 (Tr: 2:15:39)
i
Juan antonio Samaranch Bigelli
02:34:07 (Tr: 2:15:57)
i
Francesc Sota España
02:34:10 (Tr: 2:16:00)
i
Lyonnet Dominique
02:34:20 (Tr: 2:16:10)
i
Amparo Carrasco Mas
02:34:20 (Tr: 2:16:10) |
|||||||
556 | 439 | 705 |
i
|
Cirus Andreu I Cabot | 2:14:40 | ||
Real t.: 02:14:40 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:02:45 Cat:M50 Category place: 101 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 124.3 segons/100Metres Club: c.n. barcelona
40150
2:33:08
02:32:50
2:32:32
Gaëlle Poullavec
02:32:32 (Tr: 2:14:22)
i
Nathalie Troulier
02:32:47 (Tr: 2:14:37)
i
Guillem Gascón Jiménez
02:32:48 (Tr: 2:14:38)
Emma Mirabet Guillen
02:32:53 (Tr: 2:14:43)
i
Conchita De Alos
02:32:54 (Tr: 2:14:44)
i
Cecile Carre
02:33:00 (Tr: 2:14:50)
i
David Perez Hidalgo
02:33:03 (Tr: 2:14:53) |
|||||||
557 | 118 | 557 | Emma Mirabet Guillen | 2:14:43 | |||
Real t.: 02:14:43 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:02:48 Cat:W40 Category place: 36 Race start:9:29:55 Gender:F Pace: 124.35 segons/100Metres Club: tfswim
13420
2:32:59
02:32:53
2:32:47
i
Nathalie Troulier
02:32:47 (Tr: 2:14:37)
i
Guillem Gascón Jiménez
02:32:48 (Tr: 2:14:38)
i
Cirus Andreu I Cabot
02:32:50 (Tr: 2:14:40)
i
Conchita De Alos
02:32:54 (Tr: 2:14:44) |
|||||||
558 | 119 | 552 |
i
|
Conchita De Alos | 2:14:44 | ||
Real t.: 02:14:44 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:02:49 Cat:W50 Category place: 32 Race start:9:29:55 Gender:F Pace: 124.37 segons/100Metres Club: tridir
20020
2:33:03
02:32:54
2:32:45
i
Nathalie Troulier
02:32:47 (Tr: 2:14:37)
i
Guillem Gascón Jiménez
02:32:48 (Tr: 2:14:38)
i
Cirus Andreu I Cabot
02:32:50 (Tr: 2:14:40)
Emma Mirabet Guillen
02:32:53 (Tr: 2:14:43)
i
Cecile Carre
02:33:00 (Tr: 2:14:50)
i
David Perez Hidalgo
02:33:03 (Tr: 2:14:53) |
|||||||
559 | 120 | 663 |
i
|
Cecile Carre | 2:14:50 | ||
Real t.: 02:14:50 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:02:55 Cat:W40 Category place: 37 Race start:9:29:55 Gender:F Pace: 124.46 segons/100Metres Club:
22440
2:33:11
02:33:00
2:32:50
i
Cirus Andreu I Cabot
02:32:50 (Tr: 2:14:40)
Emma Mirabet Guillen
02:32:53 (Tr: 2:14:43)
i
Conchita De Alos
02:32:54 (Tr: 2:14:44)
i
David Perez Hidalgo
02:33:03 (Tr: 2:14:53) |
|||||||
560 | 440 | 209 | Marc Blasco Arasanz | 2:14:53 | |||
Real t.: 02:14:53 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:44:48 Cat:NoNeM Category place: 43 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 124.5 segons/100Metres Club: club natació valldoreix
63360
2:15:22
02:14:53
2:14:24
i
Attila Hoegner
02:15:11 (Tr: 2:15:11)
i
Olivier Gabaude
02:15:22 (Tr: 2:15:22) |
|||||||
561 | 441 | 782 |
i
|
David Perez Hidalgo | 2:14:53 | ||
Real t.: 02:14:53 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:02:58 Cat:M40 Category place: 161 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 124.51 segons/100Metres Club:
20020
2:33:12
02:33:03
2:32:54
i
Conchita De Alos
02:32:54 (Tr: 2:14:44)
i
Cecile Carre
02:33:00 (Tr: 2:14:50) |
|||||||
562 | 442 | 221 |
i
|
Attila Hoegner | 2:15:11 | ||
Real t.: 02:15:11 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:45:06 Cat:M30 Category place: 75 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 124.77 segons/100Metres Club:
2457510
2:33:48
02:15:11
1:56:34
i
Laura Blasco Orti
02:31:00 (Tr: 2:12:50)
Roser Salvia Cerdà
02:31:03 (Tr: 2:12:53)
i
Ruben Vicente Pesado
02:31:04 (Tr: 2:12:54)
i
Lucas Lopez-balcells
02:31:10 (Tr: 2:13:00)
i
Jordi Roldan Molins
02:31:46 (Tr: 2:13:36)
i
Andres Morgenstern Isaak
02:31:51 (Tr: 2:13:41)
i
Marc Dalmau Pórtulas
02:32:04 (Tr: 2:13:54)
i
Laurence Clerc Carlier
02:32:06 (Tr: 2:13:56)
i
Avanadi Padilla Arcos
02:32:08 (Tr: 2:13:58)
i
Aymeric De Cardes
02:32:11 (Tr: 2:14:01)
i
Pilar de Paz Soto
02:32:19 (Tr: 2:14:09)
i
Guenot Isabelle
02:14:18 (Tr: 2:14:18)
Gaëlle Poullavec
02:32:32 (Tr: 2:14:22)
i
Nathalie Troulier
02:32:47 (Tr: 2:14:37)
i
Guillem Gascón Jiménez
02:32:48 (Tr: 2:14:38)
i
Cirus Andreu I Cabot
02:32:50 (Tr: 2:14:40)
Emma Mirabet Guillen
02:32:53 (Tr: 2:14:43)
i
Conchita De Alos
02:32:54 (Tr: 2:14:44)
i
Cecile Carre
02:33:00 (Tr: 2:14:50)
Marc Blasco Arasanz
02:14:53 (Tr: 2:14:53)
i
David Perez Hidalgo
02:33:03 (Tr: 2:14:53)
i
Olivier Gabaude
02:15:22 (Tr: 2:15:22)
i
Toni Domenech Cuervo
02:15:24 (Tr: 2:15:24)
i
Degoy Mathieu
02:33:48 (Tr: 2:15:38)
Emilio Rodriguez-martos Manera
02:15:39 (Tr: 2:15:39) |
|||||||
563 | 443 | 263 |
i
|
Olivier Gabaude | 2:15:22 | ||
Real t.: 02:15:22 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:45:17 Cat:M40 Category place: 162 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 124.94 segons/100Metres Club: aqualove
63360
2:15:51
02:15:22
2:14:53
Marc Blasco Arasanz
02:14:53 (Tr: 2:14:53)
i
Attila Hoegner
02:15:11 (Tr: 2:15:11)
i
Toni Domenech Cuervo
02:15:24 (Tr: 2:15:24)
Emilio Rodriguez-martos Manera
02:15:39 (Tr: 2:15:39) |
|||||||
564 | 444 | 54 |
i
|
Toni Domenech Cuervo | 2:15:24 | ||
Real t.: 02:15:24 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:45:19 Cat:M50 Category place: 102 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 124.98 segons/100Metres Club:
2468950
2:34:07
02:15:24
1:56:42
i
Laura Blasco Orti
02:31:00 (Tr: 2:12:50)
Roser Salvia Cerdà
02:31:03 (Tr: 2:12:53)
i
Ruben Vicente Pesado
02:31:04 (Tr: 2:12:54)
i
Lucas Lopez-balcells
02:31:10 (Tr: 2:13:00)
i
Jordi Roldan Molins
02:31:46 (Tr: 2:13:36)
i
Andres Morgenstern Isaak
02:31:51 (Tr: 2:13:41)
i
Marc Dalmau Pórtulas
02:32:04 (Tr: 2:13:54)
i
Laurence Clerc Carlier
02:32:06 (Tr: 2:13:56)
i
Avanadi Padilla Arcos
02:32:08 (Tr: 2:13:58)
i
Aymeric De Cardes
02:32:11 (Tr: 2:14:01)
i
Pilar de Paz Soto
02:32:19 (Tr: 2:14:09)
i
Guenot Isabelle
02:14:18 (Tr: 2:14:18)
Gaëlle Poullavec
02:32:32 (Tr: 2:14:22)
i
Nathalie Troulier
02:32:47 (Tr: 2:14:37)
i
Guillem Gascón Jiménez
02:32:48 (Tr: 2:14:38)
i
Cirus Andreu I Cabot
02:32:50 (Tr: 2:14:40)
Emma Mirabet Guillen
02:32:53 (Tr: 2:14:43)
i
Conchita De Alos
02:32:54 (Tr: 2:14:44)
i
Cecile Carre
02:33:00 (Tr: 2:14:50)
Marc Blasco Arasanz
02:14:53 (Tr: 2:14:53)
i
David Perez Hidalgo
02:33:03 (Tr: 2:14:53)
i
Attila Hoegner
02:15:11 (Tr: 2:15:11)
i
Olivier Gabaude
02:15:22 (Tr: 2:15:22)
i
Degoy Mathieu
02:33:48 (Tr: 2:15:38)
Emilio Rodriguez-martos Manera
02:15:39 (Tr: 2:15:39)
i
Juan antonio Samaranch Bigelli
02:34:07 (Tr: 2:15:57) |
|||||||
565 | 445 | 618 |
i
|
Degoy Mathieu | 2:15:38 | ||
Real t.: 02:15:38 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:03:43 Cat:M40 Category place: 163 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 125.19 segons/100Metres Club:
2457510
2:52:25
02:33:48
2:15:11
i
Laura Blasco Orti
02:31:00 (Tr: 2:12:50)
Roser Salvia Cerdà
02:31:03 (Tr: 2:12:53)
i
Ruben Vicente Pesado
02:31:04 (Tr: 2:12:54)
i
Lucas Lopez-balcells
02:31:10 (Tr: 2:13:00)
i
Jordi Roldan Molins
02:31:46 (Tr: 2:13:36)
i
Andres Morgenstern Isaak
02:31:51 (Tr: 2:13:41)
i
Marc Dalmau Pórtulas
02:32:04 (Tr: 2:13:54)
i
Laurence Clerc Carlier
02:32:06 (Tr: 2:13:56)
i
Avanadi Padilla Arcos
02:32:08 (Tr: 2:13:58)
i
Aymeric De Cardes
02:32:11 (Tr: 2:14:01)
i
Pilar de Paz Soto
02:32:19 (Tr: 2:14:09)
Gaëlle Poullavec
02:32:32 (Tr: 2:14:22)
i
Nathalie Troulier
02:32:47 (Tr: 2:14:37)
i
Guillem Gascón Jiménez
02:32:48 (Tr: 2:14:38)
i
Cirus Andreu I Cabot
02:32:50 (Tr: 2:14:40)
Emma Mirabet Guillen
02:32:53 (Tr: 2:14:43)
i
Conchita De Alos
02:32:54 (Tr: 2:14:44)
i
Cecile Carre
02:33:00 (Tr: 2:14:50)
i
David Perez Hidalgo
02:33:03 (Tr: 2:14:53)
i
Attila Hoegner
02:15:11 (Tr: 2:15:11)
i
Olivier Gabaude
02:15:22 (Tr: 2:15:22)
i
Toni Domenech Cuervo
02:15:24 (Tr: 2:15:24)
Emilio Rodriguez-martos Manera
02:15:39 (Tr: 2:15:39)
i
Juan antonio Samaranch Bigelli
02:34:07 (Tr: 2:15:57)
i
Francesc Sota España
02:34:10 (Tr: 2:16:00)
i
Lyonnet Dominique
02:34:20 (Tr: 2:16:10)
i
Amparo Carrasco Mas
02:34:20 (Tr: 2:16:10) |
|||||||
566 | 446 | 176 | Emilio Rodriguez-martos Manera | 2:15:39 | |||
Real t.: 02:15:39 Real start: 09:29:55 Finish hour: 11:45:34 Cat:M40 Category place: 164 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 125.21 segons/100Metres Club: swimmik
2465320
2:34:20
02:15:39
1:56:58
i
Laura Blasco Orti
02:31:00 (Tr: 2:12:50)
Roser Salvia Cerdà
02:31:03 (Tr: 2:12:53)
i
Ruben Vicente Pesado
02:31:04 (Tr: 2:12:54)
i
Lucas Lopez-balcells
02:31:10 (Tr: 2:13:00)
i
Jordi Roldan Molins
02:31:46 (Tr: 2:13:36)
i
Andres Morgenstern Isaak
02:31:51 (Tr: 2:13:41)
i
Marc Dalmau Pórtulas
02:32:04 (Tr: 2:13:54)
i
Laurence Clerc Carlier
02:32:06 (Tr: 2:13:56)
i
Avanadi Padilla Arcos
02:32:08 (Tr: 2:13:58)
i
Aymeric De Cardes
02:32:11 (Tr: 2:14:01)
i
Pilar de Paz Soto
02:32:19 (Tr: 2:14:09)
i
Guenot Isabelle
02:14:18 (Tr: 2:14:18)
Gaëlle Poullavec
02:32:32 (Tr: 2:14:22)
i
Nathalie Troulier
02:32:47 (Tr: 2:14:37)
i
Guillem Gascón Jiménez
02:32:48 (Tr: 2:14:38)
i
Cirus Andreu I Cabot
02:32:50 (Tr: 2:14:40)
Emma Mirabet Guillen
02:32:53 (Tr: 2:14:43)
i
Conchita De Alos
02:32:54 (Tr: 2:14:44)
i
Cecile Carre
02:33:00 (Tr: 2:14:50)
Marc Blasco Arasanz
02:14:53 (Tr: 2:14:53)
i
David Perez Hidalgo
02:33:03 (Tr: 2:14:53)
i
Attila Hoegner
02:15:11 (Tr: 2:15:11)
i
Olivier Gabaude
02:15:22 (Tr: 2:15:22)
i
Toni Domenech Cuervo
02:15:24 (Tr: 2:15:24)
i
Degoy Mathieu
02:33:48 (Tr: 2:15:38)
i
Juan antonio Samaranch Bigelli
02:34:07 (Tr: 2:15:57)
i
Francesc Sota España
02:34:10 (Tr: 2:16:00)
i
Lyonnet Dominique
02:34:20 (Tr: 2:16:10) |
|||||||
567 | 447 | 780 |
i
|
Juan antonio Samaranch Bigelli | 2:15:57 | ||
Real t.: 02:15:57 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:04:02 Cat:M18 Category place: 38 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 125.48 segons/100Metres Club:
2468950
2:52:49
02:34:07
2:15:24
i
Laura Blasco Orti
02:31:00 (Tr: 2:12:50)
Roser Salvia Cerdà
02:31:03 (Tr: 2:12:53)
i
Ruben Vicente Pesado
02:31:04 (Tr: 2:12:54)
i
Lucas Lopez-balcells
02:31:10 (Tr: 2:13:00)
i
Jordi Roldan Molins
02:31:46 (Tr: 2:13:36)
i
Andres Morgenstern Isaak
02:31:51 (Tr: 2:13:41)
i
Marc Dalmau Pórtulas
02:32:04 (Tr: 2:13:54)
i
Laurence Clerc Carlier
02:32:06 (Tr: 2:13:56)
i
Avanadi Padilla Arcos
02:32:08 (Tr: 2:13:58)
i
Aymeric De Cardes
02:32:11 (Tr: 2:14:01)
i
Pilar de Paz Soto
02:32:19 (Tr: 2:14:09)
Gaëlle Poullavec
02:32:32 (Tr: 2:14:22)
i
Nathalie Troulier
02:32:47 (Tr: 2:14:37)
i
Guillem Gascón Jiménez
02:32:48 (Tr: 2:14:38)
i
Cirus Andreu I Cabot
02:32:50 (Tr: 2:14:40)
Emma Mirabet Guillen
02:32:53 (Tr: 2:14:43)
i
Conchita De Alos
02:32:54 (Tr: 2:14:44)
i
Cecile Carre
02:33:00 (Tr: 2:14:50)
i
David Perez Hidalgo
02:33:03 (Tr: 2:14:53)
i
Toni Domenech Cuervo
02:15:24 (Tr: 2:15:24)
i
Degoy Mathieu
02:33:48 (Tr: 2:15:38)
Emilio Rodriguez-martos Manera
02:15:39 (Tr: 2:15:39)
i
Francesc Sota España
02:34:10 (Tr: 2:16:00)
i
Lyonnet Dominique
02:34:20 (Tr: 2:16:10)
i
Amparo Carrasco Mas
02:34:20 (Tr: 2:16:10) |
|||||||
568 | 448 | 607 |
i
|
Francesc Sota España | 2:16:00 | ||
Real t.: 02:16:00 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:04:05 Cat:M40 Category place: 165 Race start:9:29:55 Gender:M Pace: 125.53 segons/100Metres Club: c.n. barcelona
48620
2:34:32
02:34:10
2:33:48
i
Degoy Mathieu
02:33:48 (Tr: 2:15:38)
i
Juan antonio Samaranch Bigelli
02:34:07 (Tr: 2:15:57)
i
Lyonnet Dominique
02:34:20 (Tr: 2:16:10)
i
Amparo Carrasco Mas
02:34:20 (Tr: 2:16:10) |
|||||||
569 | 121 | 696 |
i
|
Lyonnet Dominique | 2:16:10 | ||
Real t.: 02:16:10 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:04:15 Cat:W40 Category place: 38 Race start:9:29:55 Gender:F Pace: 125.68 segons/100Metres Club: aqualove
2465320
2:53:00
02:34:20
2:15:39
i
Laura Blasco Orti
02:31:00 (Tr: 2:12:50)
Roser Salvia Cerdà
02:31:03 (Tr: 2:12:53)
i
Ruben Vicente Pesado
02:31:04 (Tr: 2:12:54)
i
Lucas Lopez-balcells
02:31:10 (Tr: 2:13:00)
i
Jordi Roldan Molins
02:31:46 (Tr: 2:13:36)
i
Andres Morgenstern Isaak
02:31:51 (Tr: 2:13:41)
i
Marc Dalmau Pórtulas
02:32:04 (Tr: 2:13:54)
i
Laurence Clerc Carlier
02:32:06 (Tr: 2:13:56)
i
Avanadi Padilla Arcos
02:32:08 (Tr: 2:13:58)
i
Aymeric De Cardes
02:32:11 (Tr: 2:14:01)
i
Pilar de Paz Soto
02:32:19 (Tr: 2:14:09)
Gaëlle Poullavec
02:32:32 (Tr: 2:14:22)
i
Nathalie Troulier
02:32:47 (Tr: 2:14:37)
i
Guillem Gascón Jiménez
02:32:48 (Tr: 2:14:38)
i
Cirus Andreu I Cabot
02:32:50 (Tr: 2:14:40)
Emma Mirabet Guillen
02:32:53 (Tr: 2:14:43)
i
Conchita De Alos
02:32:54 (Tr: 2:14:44)
i
Cecile Carre
02:33:00 (Tr: 2:14:50)
i
David Perez Hidalgo
02:33:03 (Tr: 2:14:53)
i
Degoy Mathieu
02:33:48 (Tr: 2:15:38)
Emilio Rodriguez-martos Manera
02:15:39 (Tr: 2:15:39)
i
Juan antonio Samaranch Bigelli
02:34:07 (Tr: 2:15:57)
i
Francesc Sota España
02:34:10 (Tr: 2:16:00)
i
Amparo Carrasco Mas
02:34:20 (Tr: 2:16:10) |
|||||||
570 | 122 | 673 |
i
|
Amparo Carrasco Mas | 2:16:10 | ||
Real t.: 02:16:10 Real start: 09:48:05 Finish hour: 12:04:15 Cat:W50 Category place: 33 Race start:9:29:55 Gender:F Pace: 125.68 segons/100Metres Club: club marnaton
28820
2:34:33
02:34:20
2:34:07
i
Juan antonio Samaranch Bigelli
02:34:07 (Tr: 2:15:57)
i
Francesc Sota España
02:34:10 (Tr: 2:16:00)
i
Lyonnet Dominique
02:34:20 (Tr: 2:16:10) |
|||||||