L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
271 | 37 | 240 | Conxa Coca Cumellas | 0:47:56 (tr 0:47:38) | |||
Real t.: 00:47:38 Official t.: 00:47:56 Real start: 10:00:03 Finish hour: 10:47:40 Cat:VetBF Category place: 4 Race start:9:59:44 Gender:F Pace: 4:46 min/km Club: c.m. sigueme k2_5: 0:11:41 Hour k2_5 : 10:11:43 Place k2_5 : 290 - k5: 0:23:27 Hour k5 : 10:23:29 Place k5 : 277 X 13 places k7_5: 0:35:37 Hour k7_5 : 10:35:39 Place k7_5 : 274 X 3 places Finish line: 0:47:38 Finish hour: 10:47:40 Finish place : 271 X 3 places
Split Times
34210
0:48:12
00:47:56
0:47:41
Joan Jane Sardans
00:48:03 (Tr: 0:47:45)
i
Luisito Avila
00:48:03 (Tr: 0:47:53)
Salvador Ponce
00:48:06 (Tr: 0:47:42)
i
Antonio Palenciano
00:48:07 (Tr: 0:47:43)
i
Antoni Parada Martínez
00:48:10 (Tr: 0:47:45)
Antonio Morales Medina
00:48:12 (Tr: 0:48:06) |
|||||||
272 | 235 | 331 | Joan Jane Sardans | 0:48:03 (tr 0:47:45) | |||
Real t.: 00:47:45 Official t.: 00:48:03 Real start: 10:00:02 Finish hour: 10:47:47 Cat:VetAM Category place: 87 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:47 min/km Club: calam k2_5: 0:11:47 Hour k2_5 : 10:11:49 Place k2_5 : 300 - k5: 0:23:28 Hour k5 : 10:23:30 Place k5 : 278 X 22 places k7_5: 0:35:34 Hour k7_5 : 10:35:36 Place k7_5 : 271 X 7 places Finish line: 0:47:45 Finish hour: 10:47:47 Finish place : 272 Y 1 place
Split Times
20792
0:48:12
00:48:03
0:47:53
Conxa Coca Cumellas
00:47:56 (Tr: 0:47:38)
i
Luisito Avila
00:48:03 (Tr: 0:47:53)
Salvador Ponce
00:48:06 (Tr: 0:47:42)
i
Antonio Palenciano
00:48:07 (Tr: 0:47:43)
i
Antoni Parada Martínez
00:48:10 (Tr: 0:47:45)
Antonio Morales Medina
00:48:12 (Tr: 0:48:06) |
|||||||
273 | 236 | 591 |
i
|
Luisito Avila | 0:48:03 (tr 0:47:53) | ||
Real t.: 00:47:53 Official t.: 00:48:03 Real start: 09:59:54 Finish hour: 10:47:47 Cat:SenM Category place: 79 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:48 min/km Club: running time club love k2_5: 0:11:02 Hour k2_5 : 10:10:56 Place k2_5 : 205 - k5: 0:22:54 Hour k5 : 10:22:48 Place k5 : 243 Y 38 places k7_5: 0:35:31 Hour k7_5 : 10:35:25 Place k7_5 : 264 Y 21 places Finish line: 0:47:53 Finish hour: 10:47:47 Finish place : 273 Y 9 places
Split Times
20242
0:48:12
00:48:03
0:47:54
Conxa Coca Cumellas
00:47:56 (Tr: 0:47:38)
Joan Jane Sardans
00:48:03 (Tr: 0:47:45)
Salvador Ponce
00:48:06 (Tr: 0:47:42)
i
Antonio Palenciano
00:48:07 (Tr: 0:47:43)
i
Antoni Parada Martínez
00:48:10 (Tr: 0:47:45)
Antonio Morales Medina
00:48:12 (Tr: 0:48:06) |
|||||||
274 | 237 | 444 | Salvador Ponce | 0:48:06 (tr 0:47:42) | |||
Real t.: 00:47:42 Official t.: 00:48:06 Real start: 10:00:08 Finish hour: 10:47:50 Cat:VetBM Category place: 45 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:47 min/km Club: cerrr igualada k2_5: 0:11:50 Hour k2_5 : 10:11:58 Place k2_5 : 308 - k5: 0:23:48 Hour k5 : 10:23:56 Place k5 : 294 X 14 places k7_5: 0:35:59 Hour k7_5 : 10:36:07 Place k7_5 : 281 X 13 places Finish line: 0:47:42 Finish hour: 10:47:50 Finish place : 274 X 7 places
Split Times
20460
0:48:15
00:48:06
0:47:56
Conxa Coca Cumellas
00:47:56 (Tr: 0:47:38)
Joan Jane Sardans
00:48:03 (Tr: 0:47:45)
i
Luisito Avila
00:48:03 (Tr: 0:47:53)
i
Antonio Palenciano
00:48:07 (Tr: 0:47:43)
i
Antoni Parada Martínez
00:48:10 (Tr: 0:47:45)
Antonio Morales Medina
00:48:12 (Tr: 0:48:06)
i
Maria felisa Ruiz Martinez
00:48:12 (Tr: 0:48:08)
David Falgas Domenech
00:48:13 (Tr: 0:47:48) |
|||||||
275 | 238 | 243 |
i
|
Antonio Palenciano | 0:48:07 (tr 0:47:43) | ||
Real t.: 00:47:43 Official t.: 00:48:07 Real start: 10:00:09 Finish hour: 10:47:51 Cat:VetAM Category place: 88 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:47 min/km Club: k2_5: 0:11:13 Hour k2_5 : 10:11:21 Place k2_5 : 251 - k5: 0:22:55 Hour k5 : 10:23:03 Place k5 : 261 Y 10 places k7_5: 0:35:20 Hour k7_5 : 10:35:28 Place k7_5 : 267 Y 6 places Finish line: 0:47:43 Finish hour: 10:47:51 Finish place : 275 Y 8 places
Split Times
11657
0:48:12
00:48:07
0:48:02
Joan Jane Sardans
00:48:03 (Tr: 0:47:45)
i
Luisito Avila
00:48:03 (Tr: 0:47:53)
Salvador Ponce
00:48:06 (Tr: 0:47:42)
i
Antoni Parada Martínez
00:48:10 (Tr: 0:47:45)
Antonio Morales Medina
00:48:12 (Tr: 0:48:06)
i
Maria felisa Ruiz Martinez
00:48:12 (Tr: 0:48:08) |
|||||||
276 | 239 | 271 |
i
|
Antoni Parada Martínez | 0:48:10 (tr 0:47:45) | ||
Real t.: 00:47:45 Official t.: 00:48:10 Real start: 10:00:09 Finish hour: 10:47:54 Cat:VetAM Category place: 89 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:47 min/km Club: k2_5: 0:11:43 Hour k2_5 : 10:11:52 Place k2_5 : 304 - k5: 0:23:21 Hour k5 : 10:23:30 Place k5 : 279 X 25 places k7_5: 0:35:23 Hour k7_5 : 10:35:32 Place k7_5 : 268 X 11 places Finish line: 0:47:45 Finish hour: 10:47:54 Finish place : 276 Y 8 places
Split Times
15842
0:48:17
00:48:10
0:48:03
i
Luisito Avila
00:48:03 (Tr: 0:47:53)
Salvador Ponce
00:48:06 (Tr: 0:47:42)
i
Antonio Palenciano
00:48:07 (Tr: 0:47:43)
Antonio Morales Medina
00:48:12 (Tr: 0:48:06)
i
Maria felisa Ruiz Martinez
00:48:12 (Tr: 0:48:08)
David Falgas Domenech
00:48:13 (Tr: 0:47:48) |
|||||||
277 | 240 | 288 | Antonio Morales Medina | 0:48:12 (tr 0:48:06) | |||
Real t.: 00:48:06 Official t.: 00:48:12 Real start: 09:59:50 Finish hour: 10:47:56 Cat:VetBM Category place: 46 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:49 min/km Club: k2_5: 0:10:59 Hour k2_5 : 10:10:48 Place k2_5 : 199 - k5: 0:22:49 Hour k5 : 10:22:39 Place k5 : 236 Y 37 places k7_5: 0:35:38 Hour k7_5 : 10:35:28 Place k7_5 : 266 Y 30 places Finish line: 0:48:06 Finish hour: 10:47:56 Finish place : 277 Y 11 places
Split Times
16277
0:48:19
00:48:12
0:48:05
Salvador Ponce
00:48:06 (Tr: 0:47:42)
i
Antonio Palenciano
00:48:07 (Tr: 0:47:43)
i
Antoni Parada Martínez
00:48:10 (Tr: 0:47:45)
i
Maria felisa Ruiz Martinez
00:48:12 (Tr: 0:48:08)
David Falgas Domenech
00:48:13 (Tr: 0:47:48)
Luis Rodriguez Bellido
00:48:19 (Tr: 0:47:46) |
|||||||
278 | 38 | 113 |
i
|
Maria felisa Ruiz Martinez | 0:48:12 (tr 0:48:08) | ||
Real t.: 00:48:08 Official t.: 00:48:12 Real start: 09:59:48 Finish hour: 10:47:56 Cat:VetBF Category place: 5 Race start:9:59:44 Gender:F Pace: 4:49 min/km Club: u.a.barberá k2_5: 0:11:24 Hour k2_5 : 10:11:12 Place k2_5 : 233 - k5: 0:23:22 Hour k5 : 10:23:10 Place k5 : 268 Y 35 places k7_5: 0:35:52 Hour k7_5 : 10:35:39 Place k7_5 : 275 Y 7 places Finish line: 0:48:08 Finish hour: 10:47:56 Finish place : 278 Y 3 places
Split Times
22772
0:48:23
00:48:12
0:48:02
Joan Jane Sardans
00:48:03 (Tr: 0:47:45)
i
Luisito Avila
00:48:03 (Tr: 0:47:53)
Salvador Ponce
00:48:06 (Tr: 0:47:42)
i
Antonio Palenciano
00:48:07 (Tr: 0:47:43)
i
Antoni Parada Martínez
00:48:10 (Tr: 0:47:45)
Antonio Morales Medina
00:48:12 (Tr: 0:48:06)
David Falgas Domenech
00:48:13 (Tr: 0:47:48)
Luis Rodriguez Bellido
00:48:19 (Tr: 0:47:46)
i
Albert Bonell Bosch
00:48:23 (Tr: 0:48:09) |
|||||||
279 | 241 | 250 | David Falgas Domenech | 0:48:13 (tr 0:47:48) | |||
Real t.: 00:47:48 Official t.: 00:48:13 Real start: 10:00:10 Finish hour: 10:47:57 Cat:SenM Category place: 80 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:47 min/km Club: k2_5: 0:11:49 Hour k2_5 : 10:11:58 Place k2_5 : 309 - k5: 0:23:50 Hour k5 : 10:23:59 Place k5 : 298 X 11 places k7_5: 0:36:00 Hour k7_5 : 10:36:09 Place k7_5 : 282 X 16 places Finish line: 0:47:48 Finish hour: 10:47:57 Finish place : 279 X 3 places
Split Times
33110
0:48:28
00:48:13
0:47:58
Joan Jane Sardans
00:48:03 (Tr: 0:47:45)
i
Luisito Avila
00:48:03 (Tr: 0:47:53)
Salvador Ponce
00:48:06 (Tr: 0:47:42)
i
Antonio Palenciano
00:48:07 (Tr: 0:47:43)
i
Antoni Parada Martínez
00:48:10 (Tr: 0:47:45)
Antonio Morales Medina
00:48:12 (Tr: 0:48:06)
i
Maria felisa Ruiz Martinez
00:48:12 (Tr: 0:48:08)
Luis Rodriguez Bellido
00:48:19 (Tr: 0:47:46)
i
Albert Bonell Bosch
00:48:23 (Tr: 0:48:09)
Jordi Fernández Balsells
00:48:28 (Tr: 0:48:18) |
|||||||
280 | 242 | 286 | Luis Rodriguez Bellido | 0:48:19 (tr 0:47:46) | |||
Real t.: 00:47:46 Official t.: 00:48:19 Real start: 10:00:18 Finish hour: 10:48:03 Cat:VetAM Category place: 90 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:47 min/km Club: k2_5: 0:12:39 Hour k2_5 : 10:12:56 Place k2_5 : 382 - k5: 0:24:10 Hour k5 : 10:24:28 Place k5 : 321 X 61 places k7_5: 0:36:09 Hour k7_5 : 10:36:26 Place k7_5 : 291 X 30 places Finish line: 0:47:46 Finish hour: 10:48:03 Finish place : 280 X 11 places
Split Times
20792
0:48:29
00:48:19
0:48:10
i
Antoni Parada Martínez
00:48:10 (Tr: 0:47:45)
Antonio Morales Medina
00:48:12 (Tr: 0:48:06)
i
Maria felisa Ruiz Martinez
00:48:12 (Tr: 0:48:08)
David Falgas Domenech
00:48:13 (Tr: 0:47:48)
i
Albert Bonell Bosch
00:48:23 (Tr: 0:48:09)
Jordi Fernández Balsells
00:48:28 (Tr: 0:48:18)
Cervantes Granados Juan Antonio
00:48:29 (Tr: 0:48:06) |
|||||||
281 | 243 | 360 |
i
|
Albert Bonell Bosch | 0:48:23 (tr 0:48:09) | ||
Real t.: 00:48:09 Official t.: 00:48:23 Real start: 09:59:59 Finish hour: 10:48:07 Cat:VetBM Category place: 47 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:49 min/km Club: k2_5: 0:12:10 Hour k2_5 : 10:12:08 Place k2_5 : 316 - k5: 0:24:07 Hour k5 : 10:24:05 Place k5 : 306 X 10 places k7_5: 0:36:12 Hour k7_5 : 10:36:10 Place k7_5 : 283 X 23 places Finish line: 0:48:09 Finish hour: 10:48:07 Finish place : 281 X 2 places
Split Times
22772
0:48:33
00:48:23
0:48:12
i
Maria felisa Ruiz Martinez
00:48:12 (Tr: 0:48:08)
David Falgas Domenech
00:48:13 (Tr: 0:47:48)
Luis Rodriguez Bellido
00:48:19 (Tr: 0:47:46)
Jordi Fernández Balsells
00:48:28 (Tr: 0:48:18)
Cervantes Granados Juan Antonio
00:48:29 (Tr: 0:48:06)
i
Manuel Centeno Magariño
00:48:30 (Tr: 0:47:49)
Esperanza Zuriguel Perez
00:48:31 (Tr: 0:48:22) |
|||||||
282 | 244 | 343 | Jordi Fernández Balsells | 0:48:28 (tr 0:48:18) | |||
Real t.: 00:48:18 Official t.: 00:48:28 Real start: 09:59:55 Finish hour: 10:48:12 Cat:VetAM Category place: 91 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:50 min/km Club: k2_5: 0:11:48 Hour k2_5 : 10:11:42 Place k2_5 : 289 - k5: 0:23:51 Hour k5 : 10:23:45 Place k5 : 287 X 2 places k7_5: 0:36:24 Hour k7_5 : 10:36:19 Place k7_5 : 288 Y 1 place Finish line: 0:48:18 Finish hour: 10:48:12 Finish place : 282 X 6 places
Split Times
33110
0:48:43
00:48:28
0:48:13
David Falgas Domenech
00:48:13 (Tr: 0:47:48)
Luis Rodriguez Bellido
00:48:19 (Tr: 0:47:46)
i
Albert Bonell Bosch
00:48:23 (Tr: 0:48:09)
Cervantes Granados Juan Antonio
00:48:29 (Tr: 0:48:06)
i
Manuel Centeno Magariño
00:48:30 (Tr: 0:47:49)
Esperanza Zuriguel Perez
00:48:31 (Tr: 0:48:22) |
|||||||
283 | 245 | 261 | Cervantes Granados Juan Antonio | 0:48:29 (tr 0:48:06) | |||
Real t.: 00:48:06 Official t.: 00:48:29 Real start: 10:00:08 Finish hour: 10:48:13 Cat:VetBM Category place: 48 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:49 min/km Club: c.m. sigueme k2_5: 0:12:22 Hour k2_5 : 10:12:29 Place k2_5 : 353 - k5: 0:24:22 Hour k5 : 10:24:29 Place k5 : 322 X 31 places k7_5: 0:36:29 Hour k7_5 : 10:36:36 Place k7_5 : 295 X 27 places Finish line: 0:48:06 Finish hour: 10:48:13 Finish place : 283 X 12 places
Split Times
41907
0:48:48
00:48:29
0:48:10
i
Antoni Parada Martínez
00:48:10 (Tr: 0:47:45)
Antonio Morales Medina
00:48:12 (Tr: 0:48:06)
i
Maria felisa Ruiz Martinez
00:48:12 (Tr: 0:48:08)
David Falgas Domenech
00:48:13 (Tr: 0:47:48)
Luis Rodriguez Bellido
00:48:19 (Tr: 0:47:46)
i
Albert Bonell Bosch
00:48:23 (Tr: 0:48:09)
Jordi Fernández Balsells
00:48:28 (Tr: 0:48:18)
i
Manuel Centeno Magariño
00:48:30 (Tr: 0:47:49)
Esperanza Zuriguel Perez
00:48:31 (Tr: 0:48:22)
Francisco Fernandez Garzon
00:48:48 (Tr: 0:48:43) |
|||||||
284 | 246 | 262 |
i
|
Manuel Centeno Magariño | 0:48:30 (tr 0:47:49) | ||
Real t.: 00:47:49 Official t.: 00:48:30 Real start: 10:00:26 Finish hour: 10:48:14 Cat:VetAM Category place: 92 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:47 min/km Club: citius runners k2_5: 0:12:52 Hour k2_5 : 10:13:17 Place k2_5 : 397 - k5: 0:24:46 Hour k5 : 10:25:11 Place k5 : 363 X 34 places k7_5: 0:36:26 Hour k7_5 : 10:36:51 Place k7_5 : 307 X 56 places Finish line: 0:47:49 Finish hour: 10:48:14 Finish place : 284 X 23 places
Split Times
45980
0:48:51
00:48:30
0:48:09
i
Antoni Parada Martínez
00:48:10 (Tr: 0:47:45)
Antonio Morales Medina
00:48:12 (Tr: 0:48:06)
i
Maria felisa Ruiz Martinez
00:48:12 (Tr: 0:48:08)
David Falgas Domenech
00:48:13 (Tr: 0:47:48)
Luis Rodriguez Bellido
00:48:19 (Tr: 0:47:46)
i
Albert Bonell Bosch
00:48:23 (Tr: 0:48:09)
Jordi Fernández Balsells
00:48:28 (Tr: 0:48:18)
Cervantes Granados Juan Antonio
00:48:29 (Tr: 0:48:06)
Esperanza Zuriguel Perez
00:48:31 (Tr: 0:48:22)
Francisco Fernandez Garzon
00:48:48 (Tr: 0:48:43)
Pilar Santamaria Galve
00:48:51 (Tr: 0:48:43) |
|||||||
285 | 39 | 269 | Esperanza Zuriguel Perez | 0:48:31 (tr 0:48:22) | |||
Real t.: 00:48:22 Official t.: 00:48:31 Real start: 09:59:54 Finish hour: 10:48:15 Cat:VetBF Category place: 6 Race start:9:59:44 Gender:F Pace: 4:51 min/km Club: ciesc domingo catalan k2_5: 0:11:48 Hour k2_5 : 10:11:41 Place k2_5 : 287 - k5: 0:23:51 Hour k5 : 10:23:44 Place k5 : 286 X 1 place k7_5: 0:36:12 Hour k7_5 : 10:36:05 Place k7_5 : 280 X 6 places Finish line: 0:48:22 Finish hour: 10:48:15 Finish place : 285 Y 5 places
Split Times
47737
0:48:53
00:48:31
0:48:09
i
Antoni Parada Martínez
00:48:10 (Tr: 0:47:45)
Antonio Morales Medina
00:48:12 (Tr: 0:48:06)
i
Maria felisa Ruiz Martinez
00:48:12 (Tr: 0:48:08)
David Falgas Domenech
00:48:13 (Tr: 0:47:48)
Luis Rodriguez Bellido
00:48:19 (Tr: 0:47:46)
i
Albert Bonell Bosch
00:48:23 (Tr: 0:48:09)
Jordi Fernández Balsells
00:48:28 (Tr: 0:48:18)
Cervantes Granados Juan Antonio
00:48:29 (Tr: 0:48:06)
i
Manuel Centeno Magariño
00:48:30 (Tr: 0:47:49)
Francisco Fernandez Garzon
00:48:48 (Tr: 0:48:43)
Pilar Santamaria Galve
00:48:51 (Tr: 0:48:43)
Eric Maree
00:48:53 (Tr: 0:48:38) |
|||||||
286 | 247 | 52 | Francisco Fernandez Garzon | 0:48:48 (tr 0:48:43) | |||
Real t.: 00:48:43 Official t.: 00:48:48 Real start: 09:59:50 Finish hour: 10:48:32 Cat:VetAM Category place: 93 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:53 min/km Club: atletisme olesa k2_5: 0:11:33 Hour k2_5 : 10:11:22 Place k2_5 : 256 - k5: 0:24:14 Hour k5 : 10:24:03 Place k5 : 301 Y 45 places k7_5: 0:37:02 Hour k7_5 : 10:36:51 Place k7_5 : 306 Y 5 places Finish line: 0:48:43 Finish hour: 10:48:32 Finish place : 286 X 20 places
Split Times
41907
0:49:07
00:48:48
0:48:29
Cervantes Granados Juan Antonio
00:48:29 (Tr: 0:48:06)
i
Manuel Centeno Magariño
00:48:30 (Tr: 0:47:49)
Esperanza Zuriguel Perez
00:48:31 (Tr: 0:48:22)
Pilar Santamaria Galve
00:48:51 (Tr: 0:48:43)
Eric Maree
00:48:53 (Tr: 0:48:38)
Mar Benavides I Nebot
00:48:53 (Tr: 0:48:37)
i
Antònia Royo Fabregat
00:48:54 (Tr: 0:48:51)
i
David Duarte Cruz
00:48:55 (Tr: 0:48:28)
Gabriel Miquel Costa
00:49:05 (Tr: 0:48:52) |
|||||||
287 | 40 | 419 | Pilar Santamaria Galve | 0:48:51 (tr 0:48:43) | |||
Real t.: 00:48:43 Official t.: 00:48:51 Real start: 09:59:52 Finish hour: 10:48:35 Cat:VetBF Category place: 7 Race start:9:59:44 Gender:F Pace: 4:53 min/km Club: k2_5: 0:11:30 Hour k2_5 : 10:11:22 Place k2_5 : 253 - k5: 0:23:36 Hour k5 : 10:23:28 Place k5 : 273 Y 20 places k7_5: 0:36:27 Hour k7_5 : 10:36:18 Place k7_5 : 287 Y 14 places Finish line: 0:48:43 Finish hour: 10:48:35 Finish place : 287 Z
Split Times
45980
0:49:12
00:48:51
0:48:30
i
Manuel Centeno Magariño
00:48:30 (Tr: 0:47:49)
Esperanza Zuriguel Perez
00:48:31 (Tr: 0:48:22)
Francisco Fernandez Garzon
00:48:48 (Tr: 0:48:43)
Eric Maree
00:48:53 (Tr: 0:48:38)
Mar Benavides I Nebot
00:48:53 (Tr: 0:48:37)
i
Antònia Royo Fabregat
00:48:54 (Tr: 0:48:51)
i
David Duarte Cruz
00:48:55 (Tr: 0:48:28)
Gabriel Miquel Costa
00:49:05 (Tr: 0:48:52)
i
Xantal Oller Soler
00:49:08 (Tr: 0:49:03)
Eduardo Martinez Martinez
00:49:11 (Tr: 0:48:57)
Ewelina Buras
00:49:11 (Tr: 0:48:58) |
|||||||
288 | 248 | 150 | Eric Maree | 0:48:53 (tr 0:48:38) | |||
Real t.: 00:48:38 Official t.: 00:48:53 Real start: 10:00:00 Finish hour: 10:48:37 Cat:VetAM Category place: 94 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:52 min/km Club: corredors.cat k2_5: 0:11:17 Hour k2_5 : 10:11:16 Place k2_5 : 246 - k5: 0:22:42 Hour k5 : 10:22:41 Place k5 : 238 X 8 places k7_5: 0:35:36 Hour k7_5 : 10:35:36 Place k7_5 : 269 Y 31 places Finish line: 0:48:38 Finish hour: 10:48:37 Finish place : 288 Y 19 places
Split Times
47737
0:49:15
00:48:53
0:48:31
Esperanza Zuriguel Perez
00:48:31 (Tr: 0:48:22)
Francisco Fernandez Garzon
00:48:48 (Tr: 0:48:43)
Pilar Santamaria Galve
00:48:51 (Tr: 0:48:43)
Mar Benavides I Nebot
00:48:53 (Tr: 0:48:37)
i
Antònia Royo Fabregat
00:48:54 (Tr: 0:48:51)
i
David Duarte Cruz
00:48:55 (Tr: 0:48:28)
Gabriel Miquel Costa
00:49:05 (Tr: 0:48:52)
i
Xantal Oller Soler
00:49:08 (Tr: 0:49:03)
Eduardo Martinez Martinez
00:49:11 (Tr: 0:48:57)
Ewelina Buras
00:49:11 (Tr: 0:48:58) |
|||||||
289 | 41 | 328 | Mar Benavides I Nebot | 0:48:53 (tr 0:48:37) | |||
Real t.: 00:48:37 Official t.: 00:48:53 Real start: 10:00:00 Finish hour: 10:48:37 Cat:ProF Category place: 2 Race start:9:59:44 Gender:F Pace: 4:52 min/km Club: veggie runners k2_5: 0:11:46 Hour k2_5 : 10:11:46 Place k2_5 : 295 - k5: 0:23:49 Hour k5 : 10:23:49 Place k5 : 289 X 6 places k7_5: 0:36:20 Hour k7_5 : 10:36:20 Place k7_5 : 289 Z Finish line: 0:48:37 Finish hour: 10:48:37 Finish place : 289 Z
Split Times
26620
0:49:05
00:48:53
0:48:41
Francisco Fernandez Garzon
00:48:48 (Tr: 0:48:43)
Pilar Santamaria Galve
00:48:51 (Tr: 0:48:43)
Eric Maree
00:48:53 (Tr: 0:48:38)
i
Antònia Royo Fabregat
00:48:54 (Tr: 0:48:51)
i
David Duarte Cruz
00:48:55 (Tr: 0:48:28)
Gabriel Miquel Costa
00:49:05 (Tr: 0:48:52) |
|||||||
290 | 42 | 97 |
i
|
Antònia Royo Fabregat | 0:48:54 (tr 0:48:51) | ||
Real t.: 00:48:51 Official t.: 00:48:54 Real start: 09:59:48 Finish hour: 10:48:38 Cat:VetBF Category place: 8 Race start:9:59:44 Gender:F Pace: 4:54 min/km Club: club atletisme tarragona k2_5: 0:11:43 Hour k2_5 : 10:11:30 Place k2_5 : 274 - k5: 0:23:47 Hour k5 : 10:23:35 Place k5 : 282 Y 8 places k7_5: 0:36:13 Hour k7_5 : 10:36:00 Place k7_5 : 279 X 3 places Finish line: 0:48:51 Finish hour: 10:48:38 Finish place : 290 Y 11 places
Split Times
28817
0:49:08
00:48:54
0:48:41
Francisco Fernandez Garzon
00:48:48 (Tr: 0:48:43)
Pilar Santamaria Galve
00:48:51 (Tr: 0:48:43)
Eric Maree
00:48:53 (Tr: 0:48:38)
Mar Benavides I Nebot
00:48:53 (Tr: 0:48:37)
i
David Duarte Cruz
00:48:55 (Tr: 0:48:28)
Gabriel Miquel Costa
00:49:05 (Tr: 0:48:52)
i
Xantal Oller Soler
00:49:08 (Tr: 0:49:03) |
|||||||
291 | 249 | 593 |
i
|
David Duarte Cruz | 0:48:55 (tr 0:48:28) | ||
Real t.: 00:48:28 Official t.: 00:48:55 Real start: 10:00:11 Finish hour: 10:48:39 Cat:ProM Category place: 6 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:51 min/km Club: k2_5: 0:11:34 Hour k2_5 : 10:11:45 Place k2_5 : 293 - k5: 0:23:35 Hour k5 : 10:23:46 Place k5 : 288 X 5 places k7_5: 0:36:17 Hour k7_5 : 10:36:28 Place k7_5 : 292 Y 4 places Finish line: 0:48:28 Finish hour: 10:48:39 Finish place : 291 X 1 place
Split Times
35642
0:49:11
00:48:55
0:48:39
Francisco Fernandez Garzon
00:48:48 (Tr: 0:48:43)
Pilar Santamaria Galve
00:48:51 (Tr: 0:48:43)
Eric Maree
00:48:53 (Tr: 0:48:38)
Mar Benavides I Nebot
00:48:53 (Tr: 0:48:37)
i
Antònia Royo Fabregat
00:48:54 (Tr: 0:48:51)
Gabriel Miquel Costa
00:49:05 (Tr: 0:48:52)
i
Xantal Oller Soler
00:49:08 (Tr: 0:49:03)
Eduardo Martinez Martinez
00:49:11 (Tr: 0:48:57) |
|||||||
292 | 250 | 296 | Gabriel Miquel Costa | 0:49:05 (tr 0:48:52) | |||
Real t.: 00:48:52 Official t.: 00:49:05 Real start: 09:59:58 Finish hour: 10:48:49 Cat:VetCM Category place: 17 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:54 min/km Club: ceme atletisme k2_5: 0:12:00 Hour k2_5 : 10:11:57 Place k2_5 : 307 - k5: 0:24:15 Hour k5 : 10:24:12 Place k5 : 314 Y 7 places k7_5: 0:36:47 Hour k7_5 : 10:36:44 Place k7_5 : 298 X 16 places Finish line: 0:48:52 Finish hour: 10:48:49 Finish place : 292 X 6 places
Split Times
26620
0:49:17
00:49:05
0:48:53
Mar Benavides I Nebot
00:48:53 (Tr: 0:48:37)
i
Antònia Royo Fabregat
00:48:54 (Tr: 0:48:51)
i
David Duarte Cruz
00:48:55 (Tr: 0:48:28)
i
Xantal Oller Soler
00:49:08 (Tr: 0:49:03)
Eduardo Martinez Martinez
00:49:11 (Tr: 0:48:57)
Ewelina Buras
00:49:11 (Tr: 0:48:58) |
|||||||
293 | 43 | 61 |
i
|
Xantal Oller Soler | 0:49:08 (tr 0:49:03) | ||
Real t.: 00:49:03 Official t.: 00:49:08 Real start: 09:59:49 Finish hour: 10:48:52 Cat:VetAF Category place: 18 Race start:9:59:44 Gender:F Pace: 4:55 min/km Club: ga lluisos mataro k2_5: 0:11:57 Hour k2_5 : 10:11:45 Place k2_5 : 294 - k5: 0:24:10 Hour k5 : 10:23:58 Place k5 : 296 Y 2 places k7_5: 0:36:46 Hour k7_5 : 10:36:34 Place k7_5 : 294 X 2 places Finish line: 0:49:03 Finish hour: 10:48:52 Finish place : 293 X 1 place
Split Times
28817
0:49:21
00:49:08
0:48:54
i
Antònia Royo Fabregat
00:48:54 (Tr: 0:48:51)
i
David Duarte Cruz
00:48:55 (Tr: 0:48:28)
Gabriel Miquel Costa
00:49:05 (Tr: 0:48:52)
Eduardo Martinez Martinez
00:49:11 (Tr: 0:48:57)
Ewelina Buras
00:49:11 (Tr: 0:48:58)
i
Juan antonio Balazote Villar
00:49:17 (Tr: 0:48:56)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
00:49:18 (Tr: 0:49:00) |
|||||||
294 | 251 | 254 | Eduardo Martinez Martinez | 0:49:11 (tr 0:48:57) | |||
Real t.: 00:48:57 Official t.: 00:49:11 Real start: 09:59:59 Finish hour: 10:48:55 Cat:VetBM Category place: 49 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:54 min/km Club: trote cochinero k2_5: 0:11:52 Hour k2_5 : 10:11:50 Place k2_5 : 302 - k5: 0:24:04 Hour k5 : 10:24:02 Place k5 : 300 X 2 places k7_5: 0:36:45 Hour k7_5 : 10:36:43 Place k7_5 : 297 X 3 places Finish line: 0:48:57 Finish hour: 10:48:55 Finish place : 294 X 3 places
Split Times
35642
0:49:28
00:49:11
0:48:55
i
David Duarte Cruz
00:48:55 (Tr: 0:48:28)
Gabriel Miquel Costa
00:49:05 (Tr: 0:48:52)
i
Xantal Oller Soler
00:49:08 (Tr: 0:49:03)
Ewelina Buras
00:49:11 (Tr: 0:48:58)
i
Juan antonio Balazote Villar
00:49:17 (Tr: 0:48:56)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
00:49:18 (Tr: 0:49:00)
i
David Gabaldon Canal
00:49:22 (Tr: 0:49:07)
i
Alex Estivill Vilallonga
00:49:22 (Tr: 0:49:09)
i
Andres Rueda Jimenez
00:49:26 (Tr: 0:49:09) |
|||||||
295 | 44 | 280 | Ewelina Buras | 0:49:11 (tr 0:48:58) | |||
Real t.: 00:48:58 Official t.: 00:49:11 Real start: 09:59:57 Finish hour: 10:48:55 Cat:SenF Category place: 13 Race start:9:59:44 Gender:F Pace: 4:54 min/km Club: duscholux k2_5: 0:11:17 Hour k2_5 : 10:11:13 Place k2_5 : 241 - k5: 0:23:18 Hour k5 : 10:23:15 Place k5 : 269 Y 28 places k7_5: 0:36:15 Hour k7_5 : 10:36:12 Place k7_5 : 285 Y 16 places Finish line: 0:48:58 Finish hour: 10:48:55 Finish place : 295 Y 10 places
Split Times
23430
0:49:22
00:49:11
0:49:01
Gabriel Miquel Costa
00:49:05 (Tr: 0:48:52)
i
Xantal Oller Soler
00:49:08 (Tr: 0:49:03)
Eduardo Martinez Martinez
00:49:11 (Tr: 0:48:57)
i
Juan antonio Balazote Villar
00:49:17 (Tr: 0:48:56)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
00:49:18 (Tr: 0:49:00)
i
David Gabaldon Canal
00:49:22 (Tr: 0:49:07) |
|||||||
296 | 252 | 304 |
i
|
Juan antonio Balazote Villar | 0:49:17 (tr 0:48:56) | ||
Real t.: 00:48:56 Official t.: 00:49:17 Real start: 10:00:05 Finish hour: 10:49:01 Cat:VetAM Category place: 95 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:54 min/km Club: k2_5: 0:12:09 Hour k2_5 : 10:12:14 Place k2_5 : 322 - k5: 0:24:19 Hour k5 : 10:24:24 Place k5 : 319 X 3 places k7_5: 0:36:50 Hour k7_5 : 10:36:55 Place k7_5 : 308 X 11 places Finish line: 0:48:56 Finish hour: 10:49:01 Finish place : 296 X 12 places
Split Times
21342
0:49:27
00:49:17
0:49:08
i
Xantal Oller Soler
00:49:08 (Tr: 0:49:03)
Eduardo Martinez Martinez
00:49:11 (Tr: 0:48:57)
Ewelina Buras
00:49:11 (Tr: 0:48:58)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
00:49:18 (Tr: 0:49:00)
i
David Gabaldon Canal
00:49:22 (Tr: 0:49:07)
i
Alex Estivill Vilallonga
00:49:22 (Tr: 0:49:09)
i
Andres Rueda Jimenez
00:49:26 (Tr: 0:49:09) |
|||||||
297 | 253 | 291 | Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez | 0:49:18 (tr 0:49:00) | |||
Real t.: 00:49:00 Official t.: 00:49:18 Real start: 10:00:02 Finish hour: 10:49:02 Cat:SenM Category place: 81 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:54 min/km Club: peytur runners k2_5: 0:11:42 Hour k2_5 : 10:11:44 Place k2_5 : 292 - k5: 0:23:42 Hour k5 : 10:23:44 Place k5 : 285 X 7 places k7_5: 0:36:24 Hour k7_5 : 10:36:26 Place k7_5 : 290 Y 5 places Finish line: 0:49:00 Finish hour: 10:49:02 Finish place : 297 Y 7 places
Split Times
18700
0:49:26
00:49:18
0:49:09
Eduardo Martinez Martinez
00:49:11 (Tr: 0:48:57)
Ewelina Buras
00:49:11 (Tr: 0:48:58)
i
Juan antonio Balazote Villar
00:49:17 (Tr: 0:48:56)
i
David Gabaldon Canal
00:49:22 (Tr: 0:49:07)
i
Alex Estivill Vilallonga
00:49:22 (Tr: 0:49:09)
i
Andres Rueda Jimenez
00:49:26 (Tr: 0:49:09) |
|||||||
298 | 254 | 320 |
i
|
David Gabaldon Canal | 0:49:22 (tr 0:49:07) | ||
Real t.: 00:49:07 Official t.: 00:49:22 Real start: 10:00:00 Finish hour: 10:49:06 Cat:VetAM Category place: 96 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:55 min/km Club: panceta runners k2_5: 0:12:28 Hour k2_5 : 10:12:27 Place k2_5 : 350 - k5: 0:24:56 Hour k5 : 10:24:56 Place k5 : 344 X 6 places k7_5: 0:37:39 Hour k7_5 : 10:37:38 Place k7_5 : 332 X 12 places Finish line: 0:49:07 Finish hour: 10:49:06 Finish place : 298 X 34 places
Split Times
23430
0:49:33
00:49:22
0:49:11
Ewelina Buras
00:49:11 (Tr: 0:48:58)
i
Juan antonio Balazote Villar
00:49:17 (Tr: 0:48:56)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
00:49:18 (Tr: 0:49:00)
i
Alex Estivill Vilallonga
00:49:22 (Tr: 0:49:09)
i
Andres Rueda Jimenez
00:49:26 (Tr: 0:49:09) |
|||||||
299 | 255 | 553 |
i
|
Alex Estivill Vilallonga | 0:49:22 (tr 0:49:09) | ||
Real t.: 00:49:09 Official t.: 00:49:22 Real start: 09:59:57 Finish hour: 10:49:06 Cat:VetAM Category place: 97 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:55 min/km Club: physiq k2_5: 0:11:50 Hour k2_5 : 10:11:47 Place k2_5 : 297 - k5: 0:24:09 Hour k5 : 10:24:06 Place k5 : 310 Y 13 places k7_5: 0:36:52 Hour k7_5 : 10:36:49 Place k7_5 : 304 X 6 places Finish line: 0:49:09 Finish hour: 10:49:06 Finish place : 299 X 5 places
Split Times
11107
0:49:27
00:49:22
0:49:17
i
Juan antonio Balazote Villar
00:49:17 (Tr: 0:48:56)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
00:49:18 (Tr: 0:49:00)
i
David Gabaldon Canal
00:49:22 (Tr: 0:49:07)
i
Andres Rueda Jimenez
00:49:26 (Tr: 0:49:09) |
|||||||
300 | 256 | 583 |
i
|
Andres Rueda Jimenez | 0:49:26 (tr 0:49:09) | ||
Real t.: 00:49:09 Official t.: 00:49:26 Real start: 10:00:02 Finish hour: 10:49:10 Cat:SenM Category place: 82 Race start:9:59:44 Gender:M Pace: 4:55 min/km Club: k2_5: 0:12:01 Hour k2_5 : 10:12:02 Place k2_5 : 311 - k5: 0:24:08 Hour k5 : 10:24:09 Place k5 : 311 Z k7_5: 0:36:38 Hour k7_5 : 10:36:39 Place k7_5 : 296 X 15 places Finish line: 0:49:09 Finish hour: 10:49:10 Finish place : 300 Y 4 places
Split Times
18700
0:49:35
00:49:26
0:49:18
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
00:49:18 (Tr: 0:49:00)
i
David Gabaldon Canal
00:49:22 (Tr: 0:49:07)
i
Alex Estivill Vilallonga
00:49:22 (Tr: 0:49:09) |
|||||||