L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
301 | 301 | 2431 |
i
|
Mireia Botey Fernández | 0:29:49 (tr 0:29:25) | ||
Real t.: 00:29:25 Official t.: 00:29:49 Real start: 09:48:23 Finish hour: 10:17:47 Cat:F35 Category place: 95 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:53 min/km Club: 400m.: 0:02:21 Hour 400m. : 09:50:44 Place 400m. : 388 - 1900m.: 0:11:15 Hour 1900m. : 09:59:37 Place 1900m. : 363 X 25 places Finish line: 0:29:25 Finish hour: 10:17:47 Finish place : 301 X 62 places
Split Times
11008
0:29:54
00:29:49
0:29:44
Aina Rodríguez Vilarrupla
00:29:50 (Tr: 0:29:30)
i
Elisenda Borràs Montserrat
00:29:51 (Tr: 0:29:30)
i
Anna Salicrú I Maltas
00:29:51 (Tr: 0:29:30)
Mireia Ballestero Saborit
00:29:52 (Tr: 0:29:27)
i
Christiane Collinge
00:29:53 (Tr: 0:29:43)
i
Maria jesus Fernandez Martinez
00:29:54 (Tr: 0:29:34) |
|||||||
302 | 302 | 2042 | Aina Rodríguez Vilarrupla | 0:29:50 (tr 0:29:30) | |||
Real t.: 00:29:30 Official t.: 00:29:50 Real start: 09:48:19 Finish hour: 10:17:48 Cat:F45 Category place: 75 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:54 min/km Club: speakrunners 400m.: 0:02:19 Hour 400m. : 09:50:37 Place 400m. : 329 - 1900m.: 0:11:06 Hour 1900m. : 09:59:24 Place 1900m. : 328 X 1 place Finish line: 0:29:30 Finish hour: 10:17:48 Finish place : 302 X 26 places
Split Times
8742
0:29:54
00:29:50
0:29:46
i
Mireia Botey Fernández
00:29:49 (Tr: 0:29:25)
i
Elisenda Borràs Montserrat
00:29:51 (Tr: 0:29:30)
i
Anna Salicrú I Maltas
00:29:51 (Tr: 0:29:30)
Mireia Ballestero Saborit
00:29:52 (Tr: 0:29:27)
i
Christiane Collinge
00:29:53 (Tr: 0:29:43)
i
Maria jesus Fernandez Martinez
00:29:54 (Tr: 0:29:34) |
|||||||
303 | 303 | 2499 |
i
|
Elisenda Borràs Montserrat | 0:29:51 (tr 0:29:30) | ||
Real t.: 00:29:30 Official t.: 00:29:51 Real start: 09:48:20 Finish hour: 10:17:49 Cat:F45 Category place: 76 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:54 min/km Club: 400m.: 0:02:18 Hour 400m. : 09:50:38 Place 400m. : 335 - 1900m.: 0:11:06 Hour 1900m. : 09:59:25 Place 1900m. : 333 X 2 places Finish line: 0:29:30 Finish hour: 10:17:49 Finish place : 303 X 30 places
Split Times
6239
0:29:54
00:29:51
0:29:48
i
Mireia Botey Fernández
00:29:49 (Tr: 0:29:25)
Aina Rodríguez Vilarrupla
00:29:50 (Tr: 0:29:30)
i
Anna Salicrú I Maltas
00:29:51 (Tr: 0:29:30)
Mireia Ballestero Saborit
00:29:52 (Tr: 0:29:27)
i
Christiane Collinge
00:29:53 (Tr: 0:29:43)
i
Maria jesus Fernandez Martinez
00:29:54 (Tr: 0:29:34) |
|||||||
304 | 304 | 2419 |
i
|
Anna Salicrú I Maltas | 0:29:51 (tr 0:29:30) | ||
Real t.: 00:29:30 Official t.: 00:29:51 Real start: 09:48:19 Finish hour: 10:17:49 Cat:F35 Category place: 96 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:54 min/km Club: 400m.: 0:02:19 Hour 400m. : 09:50:38 Place 400m. : 336 - 1900m.: 0:11:06 Hour 1900m. : 09:59:25 Place 1900m. : 334 X 2 places Finish line: 0:29:30 Finish hour: 10:17:49 Finish place : 304 X 30 places
Split Times
6023
0:29:54
00:29:51
0:29:48
i
Mireia Botey Fernández
00:29:49 (Tr: 0:29:25)
Aina Rodríguez Vilarrupla
00:29:50 (Tr: 0:29:30)
i
Elisenda Borràs Montserrat
00:29:51 (Tr: 0:29:30)
Mireia Ballestero Saborit
00:29:52 (Tr: 0:29:27)
i
Christiane Collinge
00:29:53 (Tr: 0:29:43)
i
Maria jesus Fernandez Martinez
00:29:54 (Tr: 0:29:34) |
|||||||
305 | 305 | 2081 | Mireia Ballestero Saborit | 0:29:52 (tr 0:29:27) | |||
Real t.: 00:29:27 Official t.: 00:29:52 Real start: 09:48:23 Finish hour: 10:17:50 Cat:SenF Category place: 74 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:54 min/km Club: egoísmo positivo 400m.: 0:02:16 Hour 400m. : 09:50:39 Place 400m. : 343 - 1900m.: 0:10:58 Hour 1900m. : 09:59:21 Place 1900m. : 315 X 28 places Finish line: 0:29:27 Finish hour: 10:17:50 Finish place : 305 X 10 places
Split Times
5830
0:29:55
00:29:52
0:29:50
Aina Rodríguez Vilarrupla
00:29:50 (Tr: 0:29:30)
i
Elisenda Borràs Montserrat
00:29:51 (Tr: 0:29:30)
i
Anna Salicrú I Maltas
00:29:51 (Tr: 0:29:30)
i
Christiane Collinge
00:29:53 (Tr: 0:29:43)
i
Maria jesus Fernandez Martinez
00:29:54 (Tr: 0:29:34)
Ruth Draper Nadal
00:29:54 (Tr: 0:29:49)
Imma Galera Serran
00:29:55 (Tr: 0:29:42)
i
Sandra Sánchez Pardo
00:29:55 (Tr: 0:29:42)
i
Laura Solé Montaña
00:29:55 (Tr: 0:29:35) |
|||||||
306 | 306 | 2410 |
i
|
Christiane Collinge | 0:29:53 (tr 0:29:43) | ||
Real t.: 00:29:43 Official t.: 00:29:53 Real start: 09:48:08 Finish hour: 10:17:51 Cat:F35 Category place: 97 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:57 min/km Club: 400m.: 0:01:58 Hour 400m. : 09:50:06 Place 400m. : 157 - 1900m.: 0:10:43 Hour 1900m. : 09:58:51 Place 1900m. : 250 Y 93 places Finish line: 0:29:43 Finish hour: 10:17:51 Finish place : 306 Y 56 places
Split Times
5266
0:29:56
00:29:53
0:29:51
i
Elisenda Borràs Montserrat
00:29:51 (Tr: 0:29:30)
i
Anna Salicrú I Maltas
00:29:51 (Tr: 0:29:30)
Mireia Ballestero Saborit
00:29:52 (Tr: 0:29:27)
i
Maria jesus Fernandez Martinez
00:29:54 (Tr: 0:29:34)
Ruth Draper Nadal
00:29:54 (Tr: 0:29:49)
Imma Galera Serran
00:29:55 (Tr: 0:29:42)
i
Sandra Sánchez Pardo
00:29:55 (Tr: 0:29:42)
i
Laura Solé Montaña
00:29:55 (Tr: 0:29:35)
i
Ana Nuñez
00:29:55 (Tr: 0:29:31)
Judith Clavería Puy
00:29:55 (Tr: 0:29:49) |
|||||||
307 | 307 | 2512 |
i
|
Maria jesus Fernandez Martinez | 0:29:54 (tr 0:29:34) | ||
Real t.: 00:29:34 Official t.: 00:29:54 Real start: 09:48:18 Finish hour: 10:17:52 Cat:SenF Category place: 75 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:55 min/km Club: 400m.: 0:02:20 Hour 400m. : 09:50:38 Place 400m. : 339 - 1900m.: 0:11:06 Hour 1900m. : 09:59:24 Place 1900m. : 323 X 16 places Finish line: 0:29:34 Finish hour: 10:17:52 Finish place : 307 X 16 places
Split Times
6023
0:29:56
00:29:54
0:29:51
i
Anna Salicrú I Maltas
00:29:51 (Tr: 0:29:30)
Mireia Ballestero Saborit
00:29:52 (Tr: 0:29:27)
i
Christiane Collinge
00:29:53 (Tr: 0:29:43)
Ruth Draper Nadal
00:29:54 (Tr: 0:29:49)
Imma Galera Serran
00:29:55 (Tr: 0:29:42)
i
Sandra Sánchez Pardo
00:29:55 (Tr: 0:29:42)
i
Laura Solé Montaña
00:29:55 (Tr: 0:29:35)
i
Ana Nuñez
00:29:55 (Tr: 0:29:31)
Judith Clavería Puy
00:29:55 (Tr: 0:29:49) |
|||||||
308 | 308 | 2204 | Ruth Draper Nadal | 0:29:54 (tr 0:29:49) | |||
Real t.: 00:29:49 Official t.: 00:29:54 Real start: 09:48:04 Finish hour: 10:17:52 Cat:F35 Category place: 98 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:58 min/km Club: c.a.canaletas 400m.: 0:02:12 Hour 400m. : 09:50:16 Place 400m. : 220 - 1900m.: 0:10:45 Hour 1900m. : 09:58:49 Place 1900m. : 248 Y 28 places Finish line: 0:29:49 Finish hour: 10:17:52 Finish place : 308 Y 60 places
Split Times
4400
0:29:56
00:29:54
0:29:52
Mireia Ballestero Saborit
00:29:52 (Tr: 0:29:27)
i
Christiane Collinge
00:29:53 (Tr: 0:29:43)
i
Maria jesus Fernandez Martinez
00:29:54 (Tr: 0:29:34)
Imma Galera Serran
00:29:55 (Tr: 0:29:42)
i
Sandra Sánchez Pardo
00:29:55 (Tr: 0:29:42)
i
Laura Solé Montaña
00:29:55 (Tr: 0:29:35)
i
Ana Nuñez
00:29:55 (Tr: 0:29:31)
Judith Clavería Puy
00:29:55 (Tr: 0:29:49) |
|||||||
309 | 309 | 2083 | Imma Galera Serran | 0:29:55 (tr 0:29:42) | |||
Real t.: 00:29:42 Official t.: 00:29:55 Real start: 09:48:11 Finish hour: 10:17:53 Cat:F45 Category place: 77 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:57 min/km Club: l'aire 400m.: 0:02:15 Hour 400m. : 09:50:26 Place 400m. : 274 - 1900m.: 0:11:12 Hour 1900m. : 09:59:22 Place 1900m. : 319 Y 45 places Finish line: 0:29:42 Finish hour: 10:17:53 Finish place : 309 X 10 places
Split Times
4400
0:29:57
00:29:55
0:29:53
i
Christiane Collinge
00:29:53 (Tr: 0:29:43)
i
Maria jesus Fernandez Martinez
00:29:54 (Tr: 0:29:34)
Ruth Draper Nadal
00:29:54 (Tr: 0:29:49)
i
Sandra Sánchez Pardo
00:29:55 (Tr: 0:29:42)
i
Laura Solé Montaña
00:29:55 (Tr: 0:29:35)
i
Ana Nuñez
00:29:55 (Tr: 0:29:31)
Judith Clavería Puy
00:29:55 (Tr: 0:29:49)
i
Alba Rosdevall Domínguez
00:29:57 (Tr: 0:29:48) |
|||||||
310 | 310 | 2461 |
i
|
Sandra Sánchez Pardo | 0:29:55 (tr 0:29:42) | ||
Real t.: 00:29:42 Official t.: 00:29:55 Real start: 09:48:11 Finish hour: 10:17:53 Cat:F35 Category place: 99 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:57 min/km Club: 400m.: 0:02:17 Hour 400m. : 09:50:28 Place 400m. : 289 - 1900m.: 0:11:09 Hour 1900m. : 09:59:20 Place 1900m. : 311 Y 22 places Finish line: 0:29:42 Finish hour: 10:17:53 Finish place : 310 X 1 place
Split Times
4400
0:29:57
00:29:55
0:29:53
i
Christiane Collinge
00:29:53 (Tr: 0:29:43)
i
Maria jesus Fernandez Martinez
00:29:54 (Tr: 0:29:34)
Ruth Draper Nadal
00:29:54 (Tr: 0:29:49)
Imma Galera Serran
00:29:55 (Tr: 0:29:42)
i
Laura Solé Montaña
00:29:55 (Tr: 0:29:35)
i
Ana Nuñez
00:29:55 (Tr: 0:29:31)
Judith Clavería Puy
00:29:55 (Tr: 0:29:49)
i
Alba Rosdevall Domínguez
00:29:57 (Tr: 0:29:48)
i
Michagla Zizkova
00:29:57 (Tr: 0:29:31) |
|||||||
311 | 311 | 2395 |
i
|
Laura Solé Montaña | 0:29:55 (tr 0:29:35) | ||
Real t.: 00:29:35 Official t.: 00:29:55 Real start: 09:48:19 Finish hour: 10:17:53 Cat:ProF Category place: 22 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:55 min/km Club: 400m.: 0:02:00 Hour 400m. : 09:50:19 Place 400m. : 238 - 1900m.: 0:09:54 Hour 1900m. : 09:58:12 Place 1900m. : 195 X 43 places Finish line: 0:29:35 Finish hour: 10:17:53 Finish place : 311 Y 116 places
Split Times
4400
0:29:57
00:29:55
0:29:53
i
Christiane Collinge
00:29:53 (Tr: 0:29:43)
i
Maria jesus Fernandez Martinez
00:29:54 (Tr: 0:29:34)
Ruth Draper Nadal
00:29:54 (Tr: 0:29:49)
Imma Galera Serran
00:29:55 (Tr: 0:29:42)
i
Sandra Sánchez Pardo
00:29:55 (Tr: 0:29:42)
i
Ana Nuñez
00:29:55 (Tr: 0:29:31)
Judith Clavería Puy
00:29:55 (Tr: 0:29:49)
i
Alba Rosdevall Domínguez
00:29:57 (Tr: 0:29:48)
i
Michagla Zizkova
00:29:57 (Tr: 0:29:31) |
|||||||
312 | 312 | 2486 |
i
|
Ana Nuñez | 0:29:55 (tr 0:29:31) | ||
Real t.: 00:29:31 Official t.: 00:29:55 Real start: 09:48:23 Finish hour: 10:17:53 Cat:F35 Category place: 100 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:55 min/km Club: 400m.: 0:02:21 Hour 400m. : 09:50:43 Place 400m. : 384 - 1900m.: 0:11:05 Hour 1900m. : 09:59:27 Place 1900m. : 338 X 46 places Finish line: 0:29:31 Finish hour: 10:17:53 Finish place : 312 X 26 places
Split Times
4400
0:29:57
00:29:55
0:29:53
i
Christiane Collinge
00:29:53 (Tr: 0:29:43)
i
Maria jesus Fernandez Martinez
00:29:54 (Tr: 0:29:34)
Ruth Draper Nadal
00:29:54 (Tr: 0:29:49)
Imma Galera Serran
00:29:55 (Tr: 0:29:42)
i
Sandra Sánchez Pardo
00:29:55 (Tr: 0:29:42)
i
Laura Solé Montaña
00:29:55 (Tr: 0:29:35)
Judith Clavería Puy
00:29:55 (Tr: 0:29:49)
i
Alba Rosdevall Domínguez
00:29:57 (Tr: 0:29:48)
i
Michagla Zizkova
00:29:57 (Tr: 0:29:31) |
|||||||
313 | 313 | 2214 | Judith Clavería Puy | 0:29:55 (tr 0:29:49) | |||
Real t.: 00:29:49 Official t.: 00:29:55 Real start: 09:48:05 Finish hour: 10:17:53 Cat:F35 Category place: 101 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:58 min/km Club: fun runners club esportiu 400m.: 0:02:06 Hour 400m. : 09:50:11 Place 400m. : 180 - 1900m.: 0:10:49 Hour 1900m. : 09:58:53 Place 1900m. : 260 Y 80 places Finish line: 0:29:49 Finish hour: 10:17:53 Finish place : 313 Y 53 places
Split Times
10364
0:30:00
00:29:55
0:29:51
i
Elisenda Borràs Montserrat
00:29:51 (Tr: 0:29:30)
i
Anna Salicrú I Maltas
00:29:51 (Tr: 0:29:30)
Mireia Ballestero Saborit
00:29:52 (Tr: 0:29:27)
i
Christiane Collinge
00:29:53 (Tr: 0:29:43)
i
Maria jesus Fernandez Martinez
00:29:54 (Tr: 0:29:34)
Ruth Draper Nadal
00:29:54 (Tr: 0:29:49)
Imma Galera Serran
00:29:55 (Tr: 0:29:42)
i
Sandra Sánchez Pardo
00:29:55 (Tr: 0:29:42)
i
Laura Solé Montaña
00:29:55 (Tr: 0:29:35)
i
Ana Nuñez
00:29:55 (Tr: 0:29:31)
i
Alba Rosdevall Domínguez
00:29:57 (Tr: 0:29:48)
i
Michagla Zizkova
00:29:57 (Tr: 0:29:31)
i
Jana Bell Alonso
00:30:00 (Tr: 0:29:35) |
|||||||
314 | 314 | 2523 |
i
|
Alba Rosdevall Domínguez | 0:29:57 (tr 0:29:48) | ||
Real t.: 00:29:48 Official t.: 00:29:57 Real start: 09:48:07 Finish hour: 10:17:55 Cat:ProF Category place: 23 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:58 min/km Club: 400m.: 0:02:05 Hour 400m. : 09:50:11 Place 400m. : 185 - 1900m.: 0:10:49 Hour 1900m. : 09:58:55 Place 1900m. : 263 Y 78 places Finish line: 0:29:48 Finish hour: 10:17:55 Finish place : 314 Y 51 places
Split Times
8892
0:30:01
00:29:57
0:29:53
i
Christiane Collinge
00:29:53 (Tr: 0:29:43)
i
Maria jesus Fernandez Martinez
00:29:54 (Tr: 0:29:34)
Ruth Draper Nadal
00:29:54 (Tr: 0:29:49)
Imma Galera Serran
00:29:55 (Tr: 0:29:42)
i
Sandra Sánchez Pardo
00:29:55 (Tr: 0:29:42)
i
Laura Solé Montaña
00:29:55 (Tr: 0:29:35)
i
Ana Nuñez
00:29:55 (Tr: 0:29:31)
Judith Clavería Puy
00:29:55 (Tr: 0:29:49)
i
Michagla Zizkova
00:29:57 (Tr: 0:29:31)
i
Jana Bell Alonso
00:30:00 (Tr: 0:29:35)
Susi Ramirez Ramirez
00:30:01 (Tr: 0:29:38) |
|||||||
315 | 315 | 2470 |
i
|
Michagla Zizkova | 0:29:57 (tr 0:29:31) | ||
Real t.: 00:29:31 Official t.: 00:29:57 Real start: 09:48:24 Finish hour: 10:17:55 Cat:F35 Category place: 102 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:55 min/km Club: ajuntament el masnou 400m.: 0:02:26 Hour 400m. : 09:50:50 Place 400m. : 420 - 1900m.: 0:11:17 Hour 1900m. : 09:59:40 Place 1900m. : 374 X 46 places Finish line: 0:29:31 Finish hour: 10:17:55 Finish place : 315 X 59 places
Split Times
8588
0:30:01
00:29:57
0:29:53
i
Christiane Collinge
00:29:53 (Tr: 0:29:43)
i
Maria jesus Fernandez Martinez
00:29:54 (Tr: 0:29:34)
Ruth Draper Nadal
00:29:54 (Tr: 0:29:49)
Imma Galera Serran
00:29:55 (Tr: 0:29:42)
i
Sandra Sánchez Pardo
00:29:55 (Tr: 0:29:42)
i
Laura Solé Montaña
00:29:55 (Tr: 0:29:35)
i
Ana Nuñez
00:29:55 (Tr: 0:29:31)
Judith Clavería Puy
00:29:55 (Tr: 0:29:49)
i
Alba Rosdevall Domínguez
00:29:57 (Tr: 0:29:48)
i
Jana Bell Alonso
00:30:00 (Tr: 0:29:35)
Susi Ramirez Ramirez
00:30:01 (Tr: 0:29:38)
i
Maria Garcia Sanchez
00:30:01 (Tr: 0:29:37) |
|||||||
316 | 316 | 2471 |
i
|
Jana Bell Alonso | 0:30:00 (tr 0:29:35) | ||
Real t.: 00:29:35 Official t.: 00:30:00 Real start: 09:48:24 Finish hour: 10:17:58 Cat:JunF Category place: 23 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:55 min/km Club: ajuntament el masnou 400m.: 0:02:27 Hour 400m. : 09:50:50 Place 400m. : 422 - 1900m.: 0:11:17 Hour 1900m. : 09:59:40 Place 1900m. : 375 X 47 places Finish line: 0:29:35 Finish hour: 10:17:58 Finish place : 316 X 59 places
Split Times
10364
0:30:05
00:30:00
0:29:55
Judith Clavería Puy
00:29:55 (Tr: 0:29:49)
i
Alba Rosdevall Domínguez
00:29:57 (Tr: 0:29:48)
i
Michagla Zizkova
00:29:57 (Tr: 0:29:31)
Susi Ramirez Ramirez
00:30:01 (Tr: 0:29:38)
i
Maria Garcia Sanchez
00:30:01 (Tr: 0:29:37)
Emma Mirabet Guillen
00:30:01 (Tr: 0:29:39)
i
Mªcarmen Gimeno López
00:30:01 (Tr: 0:29:37)
Mercedes Diaz Valles
00:30:02 (Tr: 0:29:52)
Raquel Elá Eyene
00:30:02 (Tr: 0:29:40) |
|||||||
317 | 317 | 2577 | Susi Ramirez Ramirez | 0:30:01 (tr 0:29:38) | |||
Real t.: 00:29:38 Official t.: 00:30:01 Real start: 09:48:21 Finish hour: 10:17:59 Cat:F35 Category place: 103 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:56 min/km Club: 400m.: 0:02:22 Hour 400m. : 09:50:43 Place 400m. : 382 - 1900m.: 0:11:18 Hour 1900m. : 09:59:38 Place 1900m. : 369 X 13 places Finish line: 0:29:38 Finish hour: 10:17:59 Finish place : 317 X 52 places
Split Times
8892
0:30:05
00:30:01
0:29:57
i
Alba Rosdevall Domínguez
00:29:57 (Tr: 0:29:48)
i
Michagla Zizkova
00:29:57 (Tr: 0:29:31)
i
Jana Bell Alonso
00:30:00 (Tr: 0:29:35)
i
Maria Garcia Sanchez
00:30:01 (Tr: 0:29:37)
Emma Mirabet Guillen
00:30:01 (Tr: 0:29:39)
i
Mªcarmen Gimeno López
00:30:01 (Tr: 0:29:37)
Mercedes Diaz Valles
00:30:02 (Tr: 0:29:52)
Raquel Elá Eyene
00:30:02 (Tr: 0:29:40) |
|||||||
318 | 318 | 2583 |
i
|
Maria Garcia Sanchez | 0:30:01 (tr 0:29:37) | ||
Real t.: 00:29:37 Official t.: 00:30:01 Real start: 09:48:22 Finish hour: 10:17:59 Cat:F35 Category place: 104 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:56 min/km Club: 400m.: 0:02:23 Hour 400m. : 09:50:45 Place 400m. : 397 - 1900m.: 0:11:02 Hour 1900m. : 09:59:24 Place 1900m. : 322 X 75 places Finish line: 0:29:37 Finish hour: 10:17:59 Finish place : 318 X 4 places
Split Times
8588
0:30:05
00:30:01
0:29:57
i
Michagla Zizkova
00:29:57 (Tr: 0:29:31)
i
Jana Bell Alonso
00:30:00 (Tr: 0:29:35)
Susi Ramirez Ramirez
00:30:01 (Tr: 0:29:38)
Emma Mirabet Guillen
00:30:01 (Tr: 0:29:39)
i
Mªcarmen Gimeno López
00:30:01 (Tr: 0:29:37)
Mercedes Diaz Valles
00:30:02 (Tr: 0:29:52)
Raquel Elá Eyene
00:30:02 (Tr: 0:29:40) |
|||||||
319 | 319 | 2287 | Emma Mirabet Guillen | 0:30:01 (tr 0:29:39) | |||
Real t.: 00:29:39 Official t.: 00:30:01 Real start: 09:48:20 Finish hour: 10:17:59 Cat:F35 Category place: 105 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:56 min/km Club: 400m.: 0:02:23 Hour 400m. : 09:50:43 Place 400m. : 381 - 1900m.: 0:11:19 Hour 1900m. : 09:59:39 Place 1900m. : 370 X 11 places Finish line: 0:29:39 Finish hour: 10:17:59 Finish place : 319 X 51 places
Split Times
4400
0:30:03
00:30:01
0:29:59
i
Jana Bell Alonso
00:30:00 (Tr: 0:29:35)
Susi Ramirez Ramirez
00:30:01 (Tr: 0:29:38)
i
Maria Garcia Sanchez
00:30:01 (Tr: 0:29:37)
i
Mªcarmen Gimeno López
00:30:01 (Tr: 0:29:37)
Mercedes Diaz Valles
00:30:02 (Tr: 0:29:52)
Raquel Elá Eyene
00:30:02 (Tr: 0:29:40) |
|||||||
320 | 320 | 2584 |
i
|
Mªcarmen Gimeno López | 0:30:01 (tr 0:29:37) | ||
Real t.: 00:29:37 Official t.: 00:30:01 Real start: 09:48:23 Finish hour: 10:17:59 Cat:F35 Category place: 106 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:56 min/km Club: 400m.: 0:02:22 Hour 400m. : 09:50:45 Place 400m. : 398 - 1900m.: 0:11:02 Hour 1900m. : 09:59:24 Place 1900m. : 325 X 73 places Finish line: 0:29:37 Finish hour: 10:17:59 Finish place : 320 X 5 places
Split Times
8800
0:30:05
00:30:01
0:29:57
i
Jana Bell Alonso
00:30:00 (Tr: 0:29:35)
Susi Ramirez Ramirez
00:30:01 (Tr: 0:29:38)
i
Maria Garcia Sanchez
00:30:01 (Tr: 0:29:37)
Emma Mirabet Guillen
00:30:01 (Tr: 0:29:39)
Mercedes Diaz Valles
00:30:02 (Tr: 0:29:52)
Raquel Elá Eyene
00:30:02 (Tr: 0:29:40)
Maria isabel Perez Mañay
00:30:05 (Tr: 0:29:50) |
|||||||
321 | 321 | 2200 | Mercedes Diaz Valles | 0:30:02 (tr 0:29:52) | |||
Real t.: 00:29:52 Official t.: 00:30:02 Real start: 09:48:09 Finish hour: 10:18:00 Cat:F35 Category place: 107 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:59 min/km Club: los espartanos de cerdany 400m.: 0:02:12 Hour 400m. : 09:50:20 Place 400m. : 245 - 1900m.: 0:11:03 Hour 1900m. : 09:59:11 Place 1900m. : 295 Y 50 places Finish line: 0:29:52 Finish hour: 10:18:00 Finish place : 321 Y 26 places
Split Times
7031
0:30:05
00:30:02
0:29:59
i
Jana Bell Alonso
00:30:00 (Tr: 0:29:35)
Susi Ramirez Ramirez
00:30:01 (Tr: 0:29:38)
i
Maria Garcia Sanchez
00:30:01 (Tr: 0:29:37)
Emma Mirabet Guillen
00:30:01 (Tr: 0:29:39)
i
Mªcarmen Gimeno López
00:30:01 (Tr: 0:29:37)
Raquel Elá Eyene
00:30:02 (Tr: 0:29:40)
Maria isabel Perez Mañay
00:30:05 (Tr: 0:29:50)
i
Ester Ortiz Reverte
00:30:05 (Tr: 0:30:03) |
|||||||
322 | 322 | 2240 | Raquel Elá Eyene | 0:30:02 (tr 0:29:40) | |||
Real t.: 00:29:40 Official t.: 00:30:02 Real start: 09:48:20 Finish hour: 10:18:00 Cat:F35 Category place: 108 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:56 min/km Club: 400m.: 0:02:21 Hour 400m. : 09:50:41 Place 400m. : 370 - 1900m.: 0:11:13 Hour 1900m. : 09:59:32 Place 1900m. : 350 X 20 places Finish line: 0:29:40 Finish hour: 10:18:00 Finish place : 322 X 28 places
Split Times
8360
0:30:06
00:30:02
0:29:58
i
Jana Bell Alonso
00:30:00 (Tr: 0:29:35)
Susi Ramirez Ramirez
00:30:01 (Tr: 0:29:38)
i
Maria Garcia Sanchez
00:30:01 (Tr: 0:29:37)
Emma Mirabet Guillen
00:30:01 (Tr: 0:29:39)
i
Mªcarmen Gimeno López
00:30:01 (Tr: 0:29:37)
Mercedes Diaz Valles
00:30:02 (Tr: 0:29:52)
Maria isabel Perez Mañay
00:30:05 (Tr: 0:29:50)
i
Ester Ortiz Reverte
00:30:05 (Tr: 0:30:03)
i
Cristina Prados Ruiz
00:30:06 (Tr: 0:30:02) |
|||||||
323 | 323 | 2013 | Maria isabel Perez Mañay | 0:30:05 (tr 0:29:50) | |||
Real t.: 00:29:50 Official t.: 00:30:05 Real start: 09:48:13 Finish hour: 10:18:03 Cat:F45 Category place: 78 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:58 min/km Club: la sansi 400m.: 0:02:23 Hour 400m. : 09:50:36 Place 400m. : 324 - 1900m.: 0:11:24 Hour 1900m. : 09:59:37 Place 1900m. : 362 Y 38 places Finish line: 0:29:50 Finish hour: 10:18:03 Finish place : 323 X 39 places
Split Times
8800
0:30:09
00:30:05
0:30:01
i
Mªcarmen Gimeno López
00:30:01 (Tr: 0:29:37)
Mercedes Diaz Valles
00:30:02 (Tr: 0:29:52)
Raquel Elá Eyene
00:30:02 (Tr: 0:29:40)
i
Ester Ortiz Reverte
00:30:05 (Tr: 0:30:03)
i
Cristina Prados Ruiz
00:30:06 (Tr: 0:30:02)
i
Lucas Borrell
00:30:06 (Tr: 0:29:36)
i
Sonia Hidalgo Martín
00:30:06 (Tr: 0:29:47)
i
Sofia Omella
00:30:07 (Tr: 0:29:51)
i
Alejandra Rea Vogtschmidt
00:30:07 (Tr: 0:29:56)
Mel Sanchez Lopez
00:30:09 (Tr: 0:29:48) |
|||||||
324 | 324 | 2456 |
i
|
Ester Ortiz Reverte | 0:30:05 (tr 0:30:03) | ||
Real t.: 00:30:03 Official t.: 00:30:05 Real start: 09:48:00 Finish hour: 10:18:03 Cat:F45 Category place: 79 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 6:01 min/km Club: ontrail 400m.: 0:02:09 Hour 400m. : 09:50:09 Place 400m. : 167 - 1900m.: 0:11:06 Hour 1900m. : 09:59:06 Place 1900m. : 289 Y 122 places Finish line: 0:30:03 Finish hour: 10:18:03 Finish place : 324 Y 35 places
Split Times
7031
0:30:08
00:30:05
0:30:02
Mercedes Diaz Valles
00:30:02 (Tr: 0:29:52)
Raquel Elá Eyene
00:30:02 (Tr: 0:29:40)
Maria isabel Perez Mañay
00:30:05 (Tr: 0:29:50)
i
Cristina Prados Ruiz
00:30:06 (Tr: 0:30:02)
i
Lucas Borrell
00:30:06 (Tr: 0:29:36)
i
Sonia Hidalgo Martín
00:30:06 (Tr: 0:29:47)
i
Sofia Omella
00:30:07 (Tr: 0:29:51)
i
Alejandra Rea Vogtschmidt
00:30:07 (Tr: 0:29:56) |
|||||||
325 | 325 | 2154 |
i
|
Cristina Prados Ruiz | 0:30:06 (tr 0:30:02) | ||
Real t.: 00:30:02 Official t.: 00:30:06 Real start: 09:48:02 Finish hour: 10:18:04 Cat:SenF Category place: 76 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 6:01 min/km Club: club natacío badalona 400m.: 0:02:00 Hour 400m. : 09:50:02 Place 400m. : 146 - 1900m.: 0:10:39 Hour 1900m. : 09:58:41 Place 1900m. : 234 Y 88 places Finish line: 0:30:02 Finish hour: 10:18:04 Finish place : 325 Y 91 places
Split Times
8360
0:30:09
00:30:06
0:30:02
Raquel Elá Eyene
00:30:02 (Tr: 0:29:40)
Maria isabel Perez Mañay
00:30:05 (Tr: 0:29:50)
i
Ester Ortiz Reverte
00:30:05 (Tr: 0:30:03)
i
Lucas Borrell
00:30:06 (Tr: 0:29:36)
i
Sonia Hidalgo Martín
00:30:06 (Tr: 0:29:47)
i
Sofia Omella
00:30:07 (Tr: 0:29:51)
i
Alejandra Rea Vogtschmidt
00:30:07 (Tr: 0:29:56)
Mel Sanchez Lopez
00:30:09 (Tr: 0:29:48) |
|||||||
326 | 326 | 2552 |
i
|
Lucas Borrell | 0:30:06 (tr 0:29:36) | ||
Real t.: 00:29:36 Official t.: 00:30:06 Real start: 09:48:28 Finish hour: 10:18:04 Cat:JunF Category place: 24 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:56 min/km Club: 400m.: 0:02:28 Hour 400m. : 09:50:56 Place 400m. : 451 - 1900m.: 0:11:41 Hour 1900m. : 10:00:09 Place 1900m. : 408 X 43 places Finish line: 0:29:36 Finish hour: 10:18:04 Finish place : 326 X 82 places
Split Times
4400
0:30:08
00:30:06
0:30:04
Maria isabel Perez Mañay
00:30:05 (Tr: 0:29:50)
i
Ester Ortiz Reverte
00:30:05 (Tr: 0:30:03)
i
Cristina Prados Ruiz
00:30:06 (Tr: 0:30:02)
i
Sonia Hidalgo Martín
00:30:06 (Tr: 0:29:47)
i
Sofia Omella
00:30:07 (Tr: 0:29:51)
i
Alejandra Rea Vogtschmidt
00:30:07 (Tr: 0:29:56) |
|||||||
327 | 327 | 2040 |
i
|
Sonia Hidalgo Martín | 0:30:06 (tr 0:29:47) | ||
Real t.: 00:29:47 Official t.: 00:30:06 Real start: 09:48:18 Finish hour: 10:18:04 Cat:F35 Category place: 109 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:58 min/km Club: luma trail team 400m.: 0:02:20 Hour 400m. : 09:50:38 Place 400m. : 334 - 1900m.: 0:11:18 Hour 1900m. : 09:59:36 Place 1900m. : 359 Y 25 places Finish line: 0:29:47 Finish hour: 10:18:04 Finish place : 327 X 32 places
Split Times
5280
0:30:09
00:30:06
0:30:04
Maria isabel Perez Mañay
00:30:05 (Tr: 0:29:50)
i
Ester Ortiz Reverte
00:30:05 (Tr: 0:30:03)
i
Cristina Prados Ruiz
00:30:06 (Tr: 0:30:02)
i
Lucas Borrell
00:30:06 (Tr: 0:29:36)
i
Sofia Omella
00:30:07 (Tr: 0:29:51)
i
Alejandra Rea Vogtschmidt
00:30:07 (Tr: 0:29:56)
Mel Sanchez Lopez
00:30:09 (Tr: 0:29:48) |
|||||||
328 | 328 | 2539 |
i
|
Sofia Omella | 0:30:07 (tr 0:29:51) | ||
Real t.: 00:29:51 Official t.: 00:30:07 Real start: 09:48:14 Finish hour: 10:18:05 Cat:JunF Category place: 25 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:59 min/km Club: 400m.: 0:02:14 Hour 400m. : 09:50:27 Place 400m. : 287 - 1900m.: 0:11:08 Hour 1900m. : 09:59:22 Place 1900m. : 316 Y 29 places Finish line: 0:29:51 Finish hour: 10:18:05 Finish place : 328 Y 12 places
Split Times
4400
0:30:09
00:30:07
0:30:05
Maria isabel Perez Mañay
00:30:05 (Tr: 0:29:50)
i
Ester Ortiz Reverte
00:30:05 (Tr: 0:30:03)
i
Cristina Prados Ruiz
00:30:06 (Tr: 0:30:02)
i
Lucas Borrell
00:30:06 (Tr: 0:29:36)
i
Sonia Hidalgo Martín
00:30:06 (Tr: 0:29:47)
i
Alejandra Rea Vogtschmidt
00:30:07 (Tr: 0:29:56)
Mel Sanchez Lopez
00:30:09 (Tr: 0:29:48) |
|||||||
329 | 329 | 2384 |
i
|
Alejandra Rea Vogtschmidt | 0:30:07 (tr 0:29:56) | ||
Real t.: 00:29:56 Official t.: 00:30:07 Real start: 09:48:09 Finish hour: 10:18:05 Cat:ProF Category place: 24 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 6:00 min/km Club: tri machines 2015 400m.: 0:02:01 Hour 400m. : 09:50:10 Place 400m. : 173 - 1900m.: 0:10:44 Hour 1900m. : 09:58:53 Place 1900m. : 257 Y 84 places Finish line: 0:29:56 Finish hour: 10:18:05 Finish place : 329 Y 72 places
Split Times
4400
0:30:09
00:30:07
0:30:05
Maria isabel Perez Mañay
00:30:05 (Tr: 0:29:50)
i
Ester Ortiz Reverte
00:30:05 (Tr: 0:30:03)
i
Cristina Prados Ruiz
00:30:06 (Tr: 0:30:02)
i
Lucas Borrell
00:30:06 (Tr: 0:29:36)
i
Sonia Hidalgo Martín
00:30:06 (Tr: 0:29:47)
i
Sofia Omella
00:30:07 (Tr: 0:29:51)
Mel Sanchez Lopez
00:30:09 (Tr: 0:29:48) |
|||||||
330 | 330 | 2308 | Mel Sanchez Lopez | 0:30:09 (tr 0:29:48) | |||
Real t.: 00:29:48 Official t.: 00:30:09 Real start: 09:48:19 Finish hour: 10:18:07 Cat:SenF Category place: 77 Race start:9:47:58 Gender:F Pace: 5:58 min/km Club: 400m.: 0:02:10 Hour 400m. : 09:50:28 Place 400m. : 291 - 1900m.: 0:10:58 Hour 1900m. : 09:59:16 Place 1900m. : 306 Y 15 places Finish line: 0:29:48 Finish hour: 10:18:07 Finish place : 330 Y 24 places
Split Times
5280
0:30:11
00:30:09
0:30:06
i
Sonia Hidalgo Martín
00:30:06 (Tr: 0:29:47)
i
Sofia Omella
00:30:07 (Tr: 0:29:51)
i
Alejandra Rea Vogtschmidt
00:30:07 (Tr: 0:29:56) |
|||||||