L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 2939 |
i
|
Jordi Junquera Torrent | 19:41:52 | ||
Real t.: 19:41:52 Real start: 16:38:19 Finish hour: d2- 12:20:11 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 14:19 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:41:03 Hour K10_7 : 18:19:21 K15: 2:34:24 Hour K15 : 19:12:42 K23_6: 4:25:09 Hour K23_6 : 21:03:28 K32_2: 6:22:33 Hour K32_2 : 23:00:52 k46_2: 9:37:07 Hour k46_2 : d2- 02:15:26 K65_0: 14:43:57 Hour K65_0 : d2- 07:22:15 K77_0: 17:40:27 Hour K77_0 : d2- 10:18:45 K79_2: 18:28:45 Hour K79_2 : d2- 11:07:03 Finish line: 19:41:52 Finish hour: d2- 12:20:11
Split Times
4400
21:35:13
21:35:11
21:35:09
|
|||||||
/ | / | 1540 |
i
|
Damián Jurado Hurtado | 16:20:56 | ||
Real t.: 16:20:56 Real start: 15:51:16 Finish hour: d2- 08:12:11 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 11:53 min/km Club: xip groc K10_7: 1:32:47 Hour K10_7 : 17:24:02 K15: 2:20:37 Hour K15 : 18:11:53 K23_6: 3:54:59 Hour K23_6 : 19:46:14 K32_2: 5:35:21 Hour K32_2 : 21:26:36 k46_2: 8:09:01 Hour k46_2 : d2- 00:00:17 K65_0: 11:51:21 Hour K65_0 : d2- 03:42:36 K77_0: 14:40:00 Hour K77_0 : d2- 06:31:16 K79_2: 15:25:24 Hour K79_2 : d2- 07:16:40 Finish line: 16:20:56 Finish hour: d2- 08:12:11
Split Times
4400
17:27:13
17:27:11
17:27:09
|
|||||||
/ | / | 301 | Toni Jurado Luque | 16:52:58 | |||
Real t.: 16:52:58 Real start: 15:10:26 Finish hour: d2- 08:03:24 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 12:16 min/km Club: xip groc K10_7: 1:18:48 Hour K10_7 : 16:29:14 K15: 2:27:43 Hour K15 : 17:38:09 K23_6: 3:43:27 Hour K23_6 : 18:53:52 K32_2: 5:13:01 Hour K32_2 : 20:23:27 k46_2: 8:53:13 Hour k46_2 : d2- 00:03:39 K65_0: 12:31:38 Hour K65_0 : d2- 03:42:03 K77_0: 15:15:59 Hour K77_0 : d2- 06:26:24 K79_2: 16:04:09 Hour K79_2 : d2- 07:14:35 Finish line: 16:52:58 Finish hour: d2- 08:03:24
Split Times
4400
17:18:26
17:18:24
17:18:22
|
|||||||
/ | / | 302 | Vanesa Jurado Luque | 18:13:42 | |||
Real t.: 18:13:42 Real start: 15:10:27 Finish hour: d2- 09:24:08 Cat:F Category place: Race start:14:45:00 Gender:F Pace: 13:15 min/km Club: xip groc K10_7: 1:18:48 Hour K10_7 : 16:29:14 K15: 2:27:44 Hour K15 : 17:38:10 K23_6: 4:19:25 Hour K23_6 : 19:29:51 K32_2: 6:07:37 Hour K32_2 : 21:18:03 k46_2: 8:53:13 Hour k46_2 : d2- 00:03:39 K65_0: 13:16:49 Hour K65_0 : d2- 04:27:15 K77_0: 16:06:28 Hour K77_0 : d2- 07:16:54 K79_2: 16:53:24 Hour K79_2 : d2- 08:03:50 Finish line: 18:13:42 Finish hour: d2- 09:24:08
Split Times
4400
18:39:10
18:39:08
18:39:06
|
|||||||
/ | / | 1076 |
i
|
Filip Karasiewicz | 20:15:58 | ||
Real t.: 20:15:58 Real start: 15:36:17 Finish hour: d2- 11:52:14 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 14:44 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:28:43 Hour K10_7 : 17:04:59 K15: 2:20:49 Hour K15 : 17:57:05 K23_6: 4:01:01 Hour K23_6 : 19:37:18 K32_2: 6:01:18 Hour K32_2 : 21:37:35 k46_2: 9:16:18 Hour k46_2 : d2- 00:52:34 K65_0: 15:06:33 Hour K65_0 : d2- 06:42:50 K77_0: 18:35:46 Hour K77_0 : d2- 10:12:02 K79_2: 19:20:30 Hour K79_2 : d2- 10:56:47 Finish line: 20:15:58 Finish hour: d2- 11:52:14
Split Times
29047150
24:47:18
21:07:14
17:27:11
i
Jordi Junquera Torrent
21:35:11 (Tr: 19:41:52)
i
Damián Jurado Hurtado
17:27:11 (Tr: 16:20:56)
Vanesa Jurado Luque
18:39:08 (Tr: 18:13:42)
Mofida Khtira Ajnah
20:31:44 (Tr: 19:57:27)
i
Albert Lamesa Albiol
20:44:20 (Tr: 19:39:01)
Asier Landabaso Diaz
20:50:03 (Tr: 19:11:45)
Luis Lapuerta Almendros
21:19:58 (Tr: 19:50:41)
Jm Lara Vázquez
22:10:22 (Tr: 20:18:06)
i
Imma Lavela Lopez
19:43:05 (Tr: 19:04:44)
Georgina Lazaro Fontanet
22:50:27 (Tr: 22:23:52)
i
Antonio Lazaro Navaro
18:33:59 (Tr: 17:24:44)
Beatriz Leiva Luque
18:45:24 (Tr: 18:15:52)
David Leo Heredia
19:57:51 (Tr: 19:10:32)
i
Florentina León Barroso
17:53:58 (Tr: 17:07:43)
i
Narcis Leon Hermoso
19:16:39 (Tr: 19:00:07)
i
Raquel Leon Javier
22:57:56 (Tr: 22:23:42)
i
Txus Librada
19:18:51 (Tr: 18:47:37)
i
Rafael Linero
21:26:24 (Tr: 21:10:58)
i
Gabriel Lizarazu Merce
18:24:23 (Tr: 17:53:10)
i
Pedro Lizarte Fernandez
22:54:36 (Tr: 21:22:02) |
|||||||
/ | / | 426 | Mofida Khtira Ajnah | 19:57:27 | |||
Real t.: 19:57:27 Real start: 15:19:18 Finish hour: d2- 11:16:44 Cat:F Category place: Race start:14:45:00 Gender:F Pace: 14:30 min/km Club: xip groc K10_7: 1:39:44 Hour K10_7 : 16:59:01 K15: 2:30:16 Hour K15 : 17:49:34 K23_6: 4:14:11 Hour K23_6 : 19:33:28 K32_2: 6:17:49 Hour K32_2 : 21:37:06 k46_2: 9:43:48 Hour k46_2 : d2- 01:03:05 K65_0: 14:40:42 Hour K65_0 : d2- 06:00:00 K77_0: 18:01:33 Hour K77_0 : d2- 09:20:50 K79_2: 18:52:03 Hour K79_2 : d2- 10:11:20 Finish line: 19:57:27 Finish hour: d2- 11:16:44
Split Times
25521760
23:45:05
20:31:44
17:18:24
i
Jordi Junquera Torrent
21:35:11 (Tr: 19:41:52)
i
Damián Jurado Hurtado
17:27:11 (Tr: 16:20:56)
Toni Jurado Luque
17:18:24 (Tr: 16:52:58)
Vanesa Jurado Luque
18:39:08 (Tr: 18:13:42)
i
Filip Karasiewicz
21:07:14 (Tr: 20:15:58)
i
Albert Lamesa Albiol
20:44:20 (Tr: 19:39:01)
Asier Landabaso Diaz
20:50:03 (Tr: 19:11:45)
Luis Lapuerta Almendros
21:19:58 (Tr: 19:50:41)
Jm Lara Vázquez
22:10:22 (Tr: 20:18:06)
i
Imma Lavela Lopez
19:43:05 (Tr: 19:04:44)
Georgina Lazaro Fontanet
22:50:27 (Tr: 22:23:52)
i
Antonio Lazaro Navaro
18:33:59 (Tr: 17:24:44)
Beatriz Leiva Luque
18:45:24 (Tr: 18:15:52)
David Leo Heredia
19:57:51 (Tr: 19:10:32)
i
Florentina León Barroso
17:53:58 (Tr: 17:07:43)
i
Narcis Leon Hermoso
19:16:39 (Tr: 19:00:07)
i
Raquel Leon Javier
22:57:56 (Tr: 22:23:42)
i
Txus Librada
19:18:51 (Tr: 18:47:37)
i
Rafael Linero
21:26:24 (Tr: 21:10:58)
i
Gabriel Lizarazu Merce
18:24:23 (Tr: 17:53:10)
i
Pedro Lizarte Fernandez
22:54:36 (Tr: 21:22:02) |
|||||||
/ | / | 1004 | Neli Krasimirova | 13:09:17 | |||
Real t.: 13:09:17 Real start: 15:33:18 Finish hour: d2- 04:42:34 Cat:F Category place: Race start:14:45:00 Gender:F Pace: 9:34 min/km Club: xip groc K10_7: 1:07:24 Hour K10_7 : 16:40:41 K15: 1:56:11 Hour K15 : 17:29:29 K23_6: 3:06:36 Hour K23_6 : 18:39:53 K32_2: 4:30:20 Hour K32_2 : 20:03:37 k46_2: 6:21:40 Hour k46_2 : 21:54:58 K65_0: 9:29:16 Hour K65_0 : d2- 01:02:33 K77_0: 11:39:30 Hour K77_0 : d2- 03:12:47 K79_2: 12:16:30 Hour K79_2 : d2- 03:49:47 Finish line: 13:09:17 Finish hour: d2- 04:42:34
Split Times
58395920
21:19:58
13:57:34
6:35:11
i
Damián Jurado Hurtado
17:27:11 (Tr: 16:20:56)
Toni Jurado Luque
17:18:24 (Tr: 16:52:58)
Vanesa Jurado Luque
18:39:08 (Tr: 18:13:42)
i
Filip Karasiewicz
21:07:14 (Tr: 20:15:58)
Mofida Khtira Ajnah
20:31:44 (Tr: 19:57:27)
i
Albert Lamesa Albiol
20:44:20 (Tr: 19:39:01)
Asier Landabaso Diaz
20:50:03 (Tr: 19:11:45)
Luis Lapuerta Almendros
21:19:58 (Tr: 19:50:41)
Oscar Lara Margalef
17:16:35 (Tr: 16:01:22)
i
Lluisa Lara Salvat
16:35:06 (Tr: 16:15:51)
i
Jordi Laseras Escriba
13:24:28 (Tr: 13:00:04)
i
Imma Lavela Lopez
19:43:05 (Tr: 19:04:44)
i
Antonio Lazaro Navaro
18:33:59 (Tr: 17:24:44)
Beatriz Leiva Luque
18:45:24 (Tr: 18:15:52)
David Leo Heredia
19:57:51 (Tr: 19:10:32)
i
Florentina León Barroso
17:53:58 (Tr: 17:07:43)
i
Narcis Leon Hermoso
19:16:39 (Tr: 19:00:07)
i
Txus Librada
19:18:51 (Tr: 18:47:37)
Joaquin Linares Perez
15:21:40 (Tr: 14:03:24)
i
Gabriel Lizarazu Merce
18:24:23 (Tr: 17:53:10)
David Lladó Villanua
12:09:26 (Tr: 11:40:08)
Marta Llavari Cosp
14:42:51 (Tr: 14:15:39) |
|||||||
/ | / | 2281 |
i
|
Albert Lamesa Albiol | 19:39:01 | ||
Real t.: 19:39:01 Real start: 15:50:19 Finish hour: d2- 11:29:20 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 14:17 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:46:36 Hour K10_7 : 17:36:55 K15: 2:42:09 Hour K15 : 18:32:27 K23_6: 4:34:40 Hour K23_6 : 20:24:59 K32_2: 6:50:15 Hour K32_2 : 22:40:33 k46_2: 9:43:49 Hour k46_2 : d2- 01:34:07 K65_0: 14:14:53 Hour K65_0 : d2- 06:05:12 K77_0: 17:29:53 Hour K77_0 : d2- 09:20:12 K79_2: 18:20:54 Hour K79_2 : d2- 10:11:13 Finish line: 19:39:01 Finish hour: d2- 11:29:20
Split Times
4400
20:44:22
20:44:20
20:44:18
|
|||||||
/ | / | 2500 | Asier Landabaso Diaz | 19:11:45 | |||
Real t.: 19:11:45 Real start: 16:23:18 Finish hour: d2- 11:35:03 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 13:57 min/km Club: xip groc K10_7: 1:35:02 Hour K10_7 : 17:58:20 K15: 2:27:14 Hour K15 : 18:50:31 K23_6: 4:08:29 Hour K23_6 : 20:31:47 K32_2: No data Hour K32_2: No data k46_2: 9:24:38 Hour k46_2 : d2- 01:47:55 K65_0: 13:52:24 Hour K65_0 : d2- 06:15:42 K77_0: 17:06:57 Hour K77_0 : d2- 09:30:15 K79_2: 17:54:34 Hour K79_2 : d2- 10:17:52 Finish line: 19:11:45 Finish hour: d2- 11:35:03
Split Times
2415710
21:08:21
20:50:03
20:31:44
i
Filip Karasiewicz
21:07:14 (Tr: 20:15:58)
Mofida Khtira Ajnah
20:31:44 (Tr: 19:57:27)
i
Albert Lamesa Albiol
20:44:20 (Tr: 19:39:01) |
|||||||
/ | / | 2238 | Luis Lapuerta Almendros | 19:50:41 | |||
Real t.: 19:50:41 Real start: 16:14:18 Finish hour: d2- 12:04:58 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 14:25 min/km Club: xip groc K10_7: 1:09:20 Hour K10_7 : 17:23:37 K15: 2:03:48 Hour K15 : 18:18:06 K23_6: 3:43:07 Hour K23_6 : 19:57:24 K32_2: 5:53:28 Hour K32_2 : 22:07:45 k46_2: 9:30:30 Hour k46_2 : d2- 01:44:47 K65_0: 14:31:26 Hour K65_0 : d2- 06:45:43 K77_0: 17:47:31 Hour K77_0 : d2- 10:01:48 K79_2: 18:44:48 Hour K79_2 : d2- 10:59:05 Finish line: 19:50:41 Finish hour: d2- 12:04:58
Split Times
58395920
28:42:21
21:19:58
13:57:34
i
Jordi Junquera Torrent
21:35:11 (Tr: 19:41:52)
i
Damián Jurado Hurtado
17:27:11 (Tr: 16:20:56)
Toni Jurado Luque
17:18:24 (Tr: 16:52:58)
Vanesa Jurado Luque
18:39:08 (Tr: 18:13:42)
i
Filip Karasiewicz
21:07:14 (Tr: 20:15:58)
Mofida Khtira Ajnah
20:31:44 (Tr: 19:57:27)
Neli Krasimirova
13:57:34 (Tr: 13:09:17)
i
Albert Lamesa Albiol
20:44:20 (Tr: 19:39:01)
Asier Landabaso Diaz
20:50:03 (Tr: 19:11:45)
Oscar Lara Margalef
17:16:35 (Tr: 16:01:22)
i
Lluisa Lara Salvat
16:35:06 (Tr: 16:15:51)
Jm Lara Vázquez
22:10:22 (Tr: 20:18:06)
i
Imma Lavela Lopez
19:43:05 (Tr: 19:04:44)
Georgina Lazaro Fontanet
22:50:27 (Tr: 22:23:52)
i
Antonio Lazaro Navaro
18:33:59 (Tr: 17:24:44)
Beatriz Leiva Luque
18:45:24 (Tr: 18:15:52)
David Leo Heredia
19:57:51 (Tr: 19:10:32)
i
Florentina León Barroso
17:53:58 (Tr: 17:07:43)
i
Narcis Leon Hermoso
19:16:39 (Tr: 19:00:07)
i
Raquel Leon Javier
22:57:56 (Tr: 22:23:42)
i
Txus Librada
19:18:51 (Tr: 18:47:37)
i
Josefa Linares Barroso
d2- 00:56:05 (Tr: 24:18:50)
Joaquin Linares Perez
15:21:40 (Tr: 14:03:24)
i
Rafael Linero
21:26:24 (Tr: 21:10:58)
i
Gabriel Lizarazu Merce
18:24:23 (Tr: 17:53:10)
i
Pedro Lizarte Fernandez
22:54:36 (Tr: 21:22:02)
Marta Llavari Cosp
14:42:51 (Tr: 14:15:39) |
|||||||
/ | / | 1801 | Oscar Lara Margalef | 16:01:22 | |||
Real t.: 16:01:22 Real start: 16:00:13 Finish hour: d2- 08:01:35 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 11:39 min/km Club: xip groc K10_7: 1:01:10 Hour K10_7 : 17:01:23 K15: 1:46:33 Hour K15 : 17:46:46 K23_6: 3:05:42 Hour K23_6 : 19:05:55 K32_2: 4:56:54 Hour K32_2 : 20:57:06 k46_2: 7:39:36 Hour k46_2 : 23:39:49 K65_0: 11:22:21 Hour K65_0 : d2- 03:22:34 K77_0: 14:27:02 Hour K77_0 : d2- 06:27:15 K79_2: 15:08:51 Hour K79_2 : d2- 07:09:03 Finish line: 16:01:22 Finish hour: d2- 08:01:35
Split Times
4400
17:16:37
17:16:35
17:16:33
|
|||||||
/ | / | 115 |
i
|
Lluisa Lara Salvat | 16:15:51 | ||
Real t.: 16:15:51 Real start: 15:04:16 Finish hour: d2- 07:20:06 Cat:F Category place: Race start:14:45:00 Gender:F Pace: 11:49 min/km Club: xip groc K10_7: 1:03:30 Hour K10_7 : 16:07:46 K15: 1:50:02 Hour K15 : 16:54:17 K23_6: 3:12:58 Hour K23_6 : 18:17:14 K32_2: 4:40:12 Hour K32_2 : 19:44:27 k46_2: 7:14:24 Hour k46_2 : 22:18:39 K65_0: 11:49:23 Hour K65_0 : d2- 02:53:39 K77_0: 14:37:41 Hour K77_0 : d2- 05:41:56 K79_2: 15:20:58 Hour K79_2 : d2- 06:25:14 Finish line: 16:15:51 Finish hour: d2- 07:20:06
Split Times
24813140
19:43:05
16:35:06
13:27:08
i
Damián Jurado Hurtado
17:27:11 (Tr: 16:20:56)
Toni Jurado Luque
17:18:24 (Tr: 16:52:58)
Vanesa Jurado Luque
18:39:08 (Tr: 18:13:42)
Neli Krasimirova
13:57:34 (Tr: 13:09:17)
Oscar Lara Margalef
17:16:35 (Tr: 16:01:22)
i
Imma Lavela Lopez
19:43:05 (Tr: 19:04:44)
i
Antonio Lazaro Navaro
18:33:59 (Tr: 17:24:44)
Beatriz Leiva Luque
18:45:24 (Tr: 18:15:52)
i
Florentina León Barroso
17:53:58 (Tr: 17:07:43)
i
Narcis Leon Hermoso
19:16:39 (Tr: 19:00:07)
i
Txus Librada
19:18:51 (Tr: 18:47:37)
Joaquin Linares Perez
15:21:40 (Tr: 14:03:24)
i
Gabriel Lizarazu Merce
18:24:23 (Tr: 17:53:10)
Marta Llavari Cosp
14:42:51 (Tr: 14:15:39) |
|||||||
/ | / | 2927 | Jm Lara Vázquez | 20:18:06 | |||
Real t.: 20:18:06 Real start: 16:37:17 Finish hour: d2- 12:55:22 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 14:45 min/km Club: xip groc K10_7: 1:38:22 Hour K10_7 : 18:15:38 K15: 2:40:04 Hour K15 : 19:17:20 K23_6: 4:31:17 Hour K23_6 : 21:08:33 K32_2: 6:56:17 Hour K32_2 : 23:33:34 k46_2: 10:13:24 Hour k46_2 : d2- 02:50:40 K65_0: 15:14:48 Hour K65_0 : d2- 07:52:04 K77_0: No data Hour K77_0: No data K79_2: 19:18:00 Hour K79_2 : d2- 11:55:16 Finish line: 20:18:06 Finish hour: d2- 12:55:22
Split Times
6654120
23:00:47
22:10:22
21:19:58
i
Jordi Junquera Torrent
21:35:11 (Tr: 19:41:52)
Luis Lapuerta Almendros
21:19:58 (Tr: 19:50:41)
Georgina Lazaro Fontanet
22:50:27 (Tr: 22:23:52)
i
Raquel Leon Javier
22:57:56 (Tr: 22:23:42)
i
Rafael Linero
21:26:24 (Tr: 21:10:58)
i
Pedro Lizarte Fernandez
22:54:36 (Tr: 21:22:02) |
|||||||
/ | / | 266 |
i
|
Jordi Laseras Escriba | 13:00:04 | ||
Real t.: 13:00:04 Real start: 15:09:24 Finish hour: d2- 04:09:28 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 9:27 min/km Club: lloguer xip K10_7: 0:54:09 Hour K10_7 : 16:03:33 K15: 1:29:51 Hour K15 : 16:39:15 K23_6: 2:47:57 Hour K23_6 : 17:57:21 K32_2: 4:20:00 Hour K32_2 : 19:29:24 k46_2: 6:07:40 Hour k46_2 : 21:17:04 K65_0: 9:20:08 Hour K65_0 : d2- 00:29:32 K77_0: 11:20:37 Hour K77_0 : d2- 02:30:01 K79_2: 12:01:38 Hour K79_2 : d2- 03:11:02 Finish line: 13:00:04 Finish hour: d2- 04:09:28
Split Times
40857190
18:33:59
13:24:28
8:14:57
i
Damián Jurado Hurtado
17:27:11 (Tr: 16:20:56)
Toni Jurado Luque
17:18:24 (Tr: 16:52:58)
Neli Krasimirova
13:57:34 (Tr: 13:09:17)
Oscar Lara Margalef
17:16:35 (Tr: 16:01:22)
i
Lluisa Lara Salvat
16:35:06 (Tr: 16:15:51)
i
Antonio Lazaro Navaro
18:33:59 (Tr: 17:24:44)
i
Florentina León Barroso
17:53:58 (Tr: 17:07:43)
Joaquin Linares Perez
15:21:40 (Tr: 14:03:24)
i
Gabriel Lizarazu Merce
18:24:23 (Tr: 17:53:10)
David Lladó Villanua
12:09:26 (Tr: 11:40:08)
Marta Llavari Cosp
14:42:51 (Tr: 14:15:39) |
|||||||
/ | / | 714 |
i
|
Imma Lavela Lopez | 19:04:44 | ||
Real t.: 19:04:44 Real start: 15:23:22 Finish hour: d2- 10:28:05 Cat:F Category place: Race start:14:45:00 Gender:F Pace: 13:52 min/km Club: xip groc K10_7: 1:43:36 Hour K10_7 : 17:06:57 K15: 2:51:07 Hour K15 : 18:14:28 K23_6: 4:37:07 Hour K23_6 : 20:00:28 K32_2: 6:34:12 Hour K32_2 : 21:57:33 k46_2: 9:46:59 Hour k46_2 : d2- 01:10:20 K65_0: 14:16:37 Hour K65_0 : d2- 05:39:58 K77_0: 17:32:40 Hour K77_0 : d2- 08:56:01 K79_2: 18:11:30 Hour K79_2 : d2- 09:34:51 Finish line: 19:04:44 Finish hour: d2- 10:28:05
Split Times
24813140
22:51:04
19:43:05
16:35:06
i
Jordi Junquera Torrent
21:35:11 (Tr: 19:41:52)
i
Damián Jurado Hurtado
17:27:11 (Tr: 16:20:56)
Toni Jurado Luque
17:18:24 (Tr: 16:52:58)
Vanesa Jurado Luque
18:39:08 (Tr: 18:13:42)
i
Filip Karasiewicz
21:07:14 (Tr: 20:15:58)
Mofida Khtira Ajnah
20:31:44 (Tr: 19:57:27)
i
Albert Lamesa Albiol
20:44:20 (Tr: 19:39:01)
Asier Landabaso Diaz
20:50:03 (Tr: 19:11:45)
Luis Lapuerta Almendros
21:19:58 (Tr: 19:50:41)
Oscar Lara Margalef
17:16:35 (Tr: 16:01:22)
i
Lluisa Lara Salvat
16:35:06 (Tr: 16:15:51)
Jm Lara Vázquez
22:10:22 (Tr: 20:18:06)
Georgina Lazaro Fontanet
22:50:27 (Tr: 22:23:52)
i
Antonio Lazaro Navaro
18:33:59 (Tr: 17:24:44)
Beatriz Leiva Luque
18:45:24 (Tr: 18:15:52)
David Leo Heredia
19:57:51 (Tr: 19:10:32)
i
Florentina León Barroso
17:53:58 (Tr: 17:07:43)
i
Narcis Leon Hermoso
19:16:39 (Tr: 19:00:07)
i
Txus Librada
19:18:51 (Tr: 18:47:37)
i
Rafael Linero
21:26:24 (Tr: 21:10:58)
i
Gabriel Lizarazu Merce
18:24:23 (Tr: 17:53:10) |
|||||||
/ | / | 722 | Georgina Lazaro Fontanet | 22:23:52 | |||
Real t.: 22:23:52 Real start: 15:11:36 Finish hour: d2- 13:35:27 Cat:F Category place: Race start:14:45:00 Gender:F Pace: 16:17 min/km Club: xip groc K10_7: 1:47:35 Hour K10_7 : 16:59:10 K15: 3:03:05 Hour K15 : 18:14:40 K23_6: 4:56:42 Hour K23_6 : 20:08:17 K32_2: 7:19:47 Hour K32_2 : 22:31:22 k46_2: 10:55:09 Hour k46_2 : d2- 02:06:44 K65_0: 16:05:52 Hour K65_0 : d2- 07:17:27 K77_0: 20:06:07 Hour K77_0 : d2- 11:17:42 K79_2: 21:01:47 Hour K79_2 : d2- 12:13:22 Finish line: 22:23:52 Finish hour: d2- 13:35:27
Split Times
5290230
23:30:32
22:50:27
22:10:22
Jm Lara Vázquez
22:10:22 (Tr: 20:18:06)
i
Raquel Leon Javier
22:57:56 (Tr: 22:23:42)
i
Pedro Lizarte Fernandez
22:54:36 (Tr: 21:22:02) |
|||||||
/ | / | 1625 |
i
|
Antonio Lazaro Navaro | 17:24:44 | ||
Real t.: 17:24:44 Real start: 15:54:16 Finish hour: d2- 09:18:59 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 12:39 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:39:32 Hour K10_7 : 17:33:48 K15: 2:33:31 Hour K15 : 18:27:47 K23_6: 4:20:58 Hour K23_6 : 20:15:13 K32_2: 6:06:15 Hour K32_2 : 22:00:30 k46_2: 8:55:37 Hour k46_2 : d2- 00:49:53 K65_0: 12:55:11 Hour K65_0 : d2- 04:49:26 K77_0: 15:49:35 Hour K77_0 : d2- 07:43:50 K79_2: 16:26:55 Hour K79_2 : d2- 08:21:10 Finish line: 17:24:44 Finish hour: d2- 09:18:59
Split Times
40857190
23:43:31
18:33:59
13:24:28
i
Jordi Junquera Torrent
21:35:11 (Tr: 19:41:52)
i
Damián Jurado Hurtado
17:27:11 (Tr: 16:20:56)
Toni Jurado Luque
17:18:24 (Tr: 16:52:58)
Vanesa Jurado Luque
18:39:08 (Tr: 18:13:42)
i
Filip Karasiewicz
21:07:14 (Tr: 20:15:58)
Mofida Khtira Ajnah
20:31:44 (Tr: 19:57:27)
Neli Krasimirova
13:57:34 (Tr: 13:09:17)
i
Albert Lamesa Albiol
20:44:20 (Tr: 19:39:01)
Asier Landabaso Diaz
20:50:03 (Tr: 19:11:45)
Luis Lapuerta Almendros
21:19:58 (Tr: 19:50:41)
Oscar Lara Margalef
17:16:35 (Tr: 16:01:22)
i
Lluisa Lara Salvat
16:35:06 (Tr: 16:15:51)
Jm Lara Vázquez
22:10:22 (Tr: 20:18:06)
i
Jordi Laseras Escriba
13:24:28 (Tr: 13:00:04)
i
Imma Lavela Lopez
19:43:05 (Tr: 19:04:44)
Georgina Lazaro Fontanet
22:50:27 (Tr: 22:23:52)
Beatriz Leiva Luque
18:45:24 (Tr: 18:15:52)
David Leo Heredia
19:57:51 (Tr: 19:10:32)
i
Florentina León Barroso
17:53:58 (Tr: 17:07:43)
i
Narcis Leon Hermoso
19:16:39 (Tr: 19:00:07)
i
Raquel Leon Javier
22:57:56 (Tr: 22:23:42)
i
Txus Librada
19:18:51 (Tr: 18:47:37)
Joaquin Linares Perez
15:21:40 (Tr: 14:03:24)
i
Rafael Linero
21:26:24 (Tr: 21:10:58)
i
Gabriel Lizarazu Merce
18:24:23 (Tr: 17:53:10)
i
Pedro Lizarte Fernandez
22:54:36 (Tr: 21:22:02)
Marta Llavari Cosp
14:42:51 (Tr: 14:15:39) |
|||||||
/ | / | 323 | Beatriz Leiva Luque | 18:15:52 | |||
Real t.: 18:15:52 Real start: 15:14:32 Finish hour: d2- 09:30:24 Cat:F Category place: Race start:14:45:00 Gender:F Pace: 13:17 min/km Club: xip groc K10_7: 1:08:03 Hour K10_7 : 16:22:35 K15: 2:04:40 Hour K15 : 17:19:12 K23_6: 3:38:31 Hour K23_6 : 18:53:02 K32_2: 5:28:05 Hour K32_2 : 20:42:37 k46_2: 8:23:41 Hour k46_2 : 23:38:13 K65_0: 12:52:46 Hour K65_0 : d2- 04:07:17 K77_0: 16:19:37 Hour K77_0 : d2- 07:34:09 K79_2: 17:12:14 Hour K79_2 : d2- 08:26:45 Finish line: 18:15:52 Finish hour: d2- 09:30:24
Split Times
4124780
19:16:39
18:45:24
18:14:09
Vanesa Jurado Luque
18:39:08 (Tr: 18:13:42)
i
Antonio Lazaro Navaro
18:33:59 (Tr: 17:24:44)
i
Narcis Leon Hermoso
19:16:39 (Tr: 19:00:07)
i
Gabriel Lizarazu Merce
18:24:23 (Tr: 17:53:10) |
|||||||
/ | / | 210 | David Leo Heredia | 19:10:32 | |||
Real t.: 19:10:32 Real start: 15:32:19 Finish hour: d2- 10:42:51 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 13:56 min/km Club: xip groc K10_7: 1:36:22 Hour K10_7 : 17:08:41 K15: 2:40:21 Hour K15 : 18:12:40 K23_6: 4:25:29 Hour K23_6 : 19:57:48 K32_2: 6:27:05 Hour K32_2 : 21:59:23 k46_2: 9:17:36 Hour k46_2 : d2- 00:49:54 K65_0: 13:47:56 Hour K65_0 : d2- 05:20:15 K77_0: 16:43:18 Hour K77_0 : d2- 08:15:37 K79_2: 17:46:50 Hour K79_2 : d2- 09:19:09 Finish line: 19:10:32 Finish hour: d2- 10:42:51
Split Times
23771000
22:57:56
19:57:51
16:57:46
i
Jordi Junquera Torrent
21:35:11 (Tr: 19:41:52)
i
Damián Jurado Hurtado
17:27:11 (Tr: 16:20:56)
Toni Jurado Luque
17:18:24 (Tr: 16:52:58)
Vanesa Jurado Luque
18:39:08 (Tr: 18:13:42)
i
Filip Karasiewicz
21:07:14 (Tr: 20:15:58)
Mofida Khtira Ajnah
20:31:44 (Tr: 19:57:27)
i
Albert Lamesa Albiol
20:44:20 (Tr: 19:39:01)
Asier Landabaso Diaz
20:50:03 (Tr: 19:11:45)
Luis Lapuerta Almendros
21:19:58 (Tr: 19:50:41)
Oscar Lara Margalef
17:16:35 (Tr: 16:01:22)
Jm Lara Vázquez
22:10:22 (Tr: 20:18:06)
i
Imma Lavela Lopez
19:43:05 (Tr: 19:04:44)
Georgina Lazaro Fontanet
22:50:27 (Tr: 22:23:52)
i
Antonio Lazaro Navaro
18:33:59 (Tr: 17:24:44)
Beatriz Leiva Luque
18:45:24 (Tr: 18:15:52)
i
Florentina León Barroso
17:53:58 (Tr: 17:07:43)
i
Narcis Leon Hermoso
19:16:39 (Tr: 19:00:07)
i
Raquel Leon Javier
22:57:56 (Tr: 22:23:42)
i
Txus Librada
19:18:51 (Tr: 18:47:37)
i
Rafael Linero
21:26:24 (Tr: 21:10:58)
i
Gabriel Lizarazu Merce
18:24:23 (Tr: 17:53:10)
i
Pedro Lizarte Fernandez
22:54:36 (Tr: 21:22:02) |
|||||||
/ | / | 944 |
i
|
Florentina León Barroso | 17:07:43 | ||
Real t.: 17:07:43 Real start: 15:31:15 Finish hour: d2- 08:38:58 Cat:F Category place: Race start:14:45:00 Gender:F Pace: 12:27 min/km Club: xip groc K10_7: 1:39:07 Hour K10_7 : 17:10:22 K15: 2:38:26 Hour K15 : 18:09:40 K23_6: 4:22:57 Hour K23_6 : 19:54:12 K32_2: 6:22:08 Hour K32_2 : 21:53:23 k46_2: 9:02:33 Hour k46_2 : d2- 00:33:47 K65_0: 13:03:49 Hour K65_0 : d2- 04:35:04 K77_0: 15:40:18 Hour K77_0 : d2- 07:11:32 K79_2: 16:20:01 Hour K79_2 : d2- 07:51:16 Finish line: 17:07:43 Finish hour: d2- 08:38:58
Split Times
11206470
19:18:51
17:53:58
16:29:04
i
Damián Jurado Hurtado
17:27:11 (Tr: 16:20:56)
Toni Jurado Luque
17:18:24 (Tr: 16:52:58)
Vanesa Jurado Luque
18:39:08 (Tr: 18:13:42)
Oscar Lara Margalef
17:16:35 (Tr: 16:01:22)
i
Lluisa Lara Salvat
16:35:06 (Tr: 16:15:51)
i
Antonio Lazaro Navaro
18:33:59 (Tr: 17:24:44)
Beatriz Leiva Luque
18:45:24 (Tr: 18:15:52)
i
Narcis Leon Hermoso
19:16:39 (Tr: 19:00:07)
i
Txus Librada
19:18:51 (Tr: 18:47:37)
i
Gabriel Lizarazu Merce
18:24:23 (Tr: 17:53:10) |
|||||||
/ | / | 29 |
i
|
Narcis Leon Hermoso | 19:00:07 | ||
Real t.: 19:00:07 Real start: 15:01:32 Finish hour: d2- 10:01:39 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 13:49 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:40:12 Hour K10_7 : 16:41:44 K15: 2:35:41 Hour K15 : 17:37:13 K23_6: 4:21:29 Hour K23_6 : 19:23:01 K32_2: 6:34:07 Hour K32_2 : 21:35:39 k46_2: 9:41:08 Hour k46_2 : d2- 00:42:40 K65_0: 13:49:35 Hour K65_0 : d2- 04:51:07 K77_0: 17:19:56 Hour K77_0 : d2- 08:21:28 K79_2: 18:03:24 Hour K79_2 : d2- 09:04:56 Finish line: 19:00:07 Finish hour: d2- 10:01:39
Split Times
44805310
24:56:05
19:16:39
13:37:13
i
Jordi Junquera Torrent
21:35:11 (Tr: 19:41:52)
i
Damián Jurado Hurtado
17:27:11 (Tr: 16:20:56)
Toni Jurado Luque
17:18:24 (Tr: 16:52:58)
Vanesa Jurado Luque
18:39:08 (Tr: 18:13:42)
i
Filip Karasiewicz
21:07:14 (Tr: 20:15:58)
Mofida Khtira Ajnah
20:31:44 (Tr: 19:57:27)
Neli Krasimirova
13:57:34 (Tr: 13:09:17)
i
Albert Lamesa Albiol
20:44:20 (Tr: 19:39:01)
Asier Landabaso Diaz
20:50:03 (Tr: 19:11:45)
Luis Lapuerta Almendros
21:19:58 (Tr: 19:50:41)
Oscar Lara Margalef
17:16:35 (Tr: 16:01:22)
i
Lluisa Lara Salvat
16:35:06 (Tr: 16:15:51)
Jm Lara Vázquez
22:10:22 (Tr: 20:18:06)
i
Imma Lavela Lopez
19:43:05 (Tr: 19:04:44)
Georgina Lazaro Fontanet
22:50:27 (Tr: 22:23:52)
i
Antonio Lazaro Navaro
18:33:59 (Tr: 17:24:44)
Beatriz Leiva Luque
18:45:24 (Tr: 18:15:52)
David Leo Heredia
19:57:51 (Tr: 19:10:32)
i
Florentina León Barroso
17:53:58 (Tr: 17:07:43)
i
Raquel Leon Javier
22:57:56 (Tr: 22:23:42)
i
Txus Librada
19:18:51 (Tr: 18:47:37)
i
Josefa Linares Barroso
d2- 00:56:05 (Tr: 24:18:50)
Joaquin Linares Perez
15:21:40 (Tr: 14:03:24)
i
Rafael Linero
21:26:24 (Tr: 21:10:58)
i
Gabriel Lizarazu Merce
18:24:23 (Tr: 17:53:10)
i
Pedro Lizarte Fernandez
22:54:36 (Tr: 21:22:02)
Marta Llavari Cosp
14:42:51 (Tr: 14:15:39) |
|||||||
/ | / | 686 |
i
|
Raquel Leon Javier | 22:23:42 | ||
Real t.: 22:23:42 Real start: 15:19:14 Finish hour: d2- 13:42:56 Cat:F Category place: Race start:14:45:00 Gender:F Pace: 16:17 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:57:04 Hour K10_7 : 17:16:18 K15: 2:57:40 Hour K15 : 18:16:53 K23_6: 5:02:46 Hour K23_6 : 20:21:59 K32_2: 7:27:14 Hour K32_2 : 22:46:28 k46_2: 11:28:45 Hour k46_2 : d2- 02:47:58 K65_0: 17:17:58 Hour K65_0 : d2- 08:37:12 K77_0: 20:14:01 Hour K77_0 : d2- 11:33:15 K79_2: 21:05:34 Hour K79_2 : d2- 12:24:48 Finish line: 22:23:42 Finish hour: d2- 13:42:56
Split Times
23771000
25:58:01
22:57:56
19:57:51
i
Jordi Junquera Torrent
21:35:11 (Tr: 19:41:52)
i
Filip Karasiewicz
21:07:14 (Tr: 20:15:58)
Mofida Khtira Ajnah
20:31:44 (Tr: 19:57:27)
i
Albert Lamesa Albiol
20:44:20 (Tr: 19:39:01)
Asier Landabaso Diaz
20:50:03 (Tr: 19:11:45)
Luis Lapuerta Almendros
21:19:58 (Tr: 19:50:41)
Jm Lara Vázquez
22:10:22 (Tr: 20:18:06)
Georgina Lazaro Fontanet
22:50:27 (Tr: 22:23:52)
David Leo Heredia
19:57:51 (Tr: 19:10:32)
i
Josefa Linares Barroso
d2- 00:56:05 (Tr: 24:18:50)
i
Rafael Linero
21:26:24 (Tr: 21:10:58)
i
Pedro Lizarte Fernandez
22:54:36 (Tr: 21:22:02) |
|||||||
/ | / | 490 |
i
|
Txus Librada | 18:47:37 | ||
Real t.: 18:47:37 Real start: 15:16:15 Finish hour: d2- 10:03:51 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 13:40 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:27:30 Hour K10_7 : 16:43:45 K15: 2:34:48 Hour K15 : 17:51:02 K23_6: 4:18:16 Hour K23_6 : 19:34:30 K32_2: 6:19:14 Hour K32_2 : 21:35:28 k46_2: 9:20:21 Hour k46_2 : d2- 00:36:36 K65_0: 13:41:34 Hour K65_0 : d2- 04:57:48 K77_0: 16:55:35 Hour K77_0 : d2- 08:11:50 K79_2: 17:45:59 Hour K79_2 : d2- 09:02:13 Finish line: 18:47:37 Finish hour: d2- 10:03:51
Split Times
16834840
21:26:24
19:18:51
17:11:19
i
Damián Jurado Hurtado
17:27:11 (Tr: 16:20:56)
Toni Jurado Luque
17:18:24 (Tr: 16:52:58)
Vanesa Jurado Luque
18:39:08 (Tr: 18:13:42)
i
Filip Karasiewicz
21:07:14 (Tr: 20:15:58)
Mofida Khtira Ajnah
20:31:44 (Tr: 19:57:27)
i
Albert Lamesa Albiol
20:44:20 (Tr: 19:39:01)
Asier Landabaso Diaz
20:50:03 (Tr: 19:11:45)
Luis Lapuerta Almendros
21:19:58 (Tr: 19:50:41)
Oscar Lara Margalef
17:16:35 (Tr: 16:01:22)
i
Imma Lavela Lopez
19:43:05 (Tr: 19:04:44)
i
Antonio Lazaro Navaro
18:33:59 (Tr: 17:24:44)
Beatriz Leiva Luque
18:45:24 (Tr: 18:15:52)
David Leo Heredia
19:57:51 (Tr: 19:10:32)
i
Florentina León Barroso
17:53:58 (Tr: 17:07:43)
i
Narcis Leon Hermoso
19:16:39 (Tr: 19:00:07)
i
Rafael Linero
21:26:24 (Tr: 21:10:58)
i
Gabriel Lizarazu Merce
18:24:23 (Tr: 17:53:10) |
|||||||
/ | / | 680 |
i
|
Josefa Linares Barroso | 24:18:50 | ||
Real t.: d2- 00:18:50 Real start: 15:22:16 Finish hour: d2- 15:41:05 Cat:F Category place: Race start:14:45:00 Gender:F Pace: 17:40 min/km Club: lloguer xip K10_7: 2:03:42 Hour K10_7 : 17:25:58 K15: 3:14:59 Hour K15 : 18:37:15 K23_6: 5:20:32 Hour K23_6 : 20:42:48 K32_2: 8:02:36 Hour K32_2 : 23:24:51 k46_2: No data Hour k46_2: No data K65_0: 17:48:25 Hour K65_0 : d2- 09:10:40 K77_0: 21:31:56 Hour K77_0 : d2- 12:54:12 K79_2: 22:45:46 Hour K79_2 : d2- 14:08:02 Finish line: 24:18:50 Finish hour: d2- 15:41:05
Split Times
44805310
30:35:31
d2- 00:56:05
19:16:39
i
Jordi Junquera Torrent
21:35:11 (Tr: 19:41:52)
i
Filip Karasiewicz
21:07:14 (Tr: 20:15:58)
Mofida Khtira Ajnah
20:31:44 (Tr: 19:57:27)
i
Albert Lamesa Albiol
20:44:20 (Tr: 19:39:01)
Asier Landabaso Diaz
20:50:03 (Tr: 19:11:45)
Luis Lapuerta Almendros
21:19:58 (Tr: 19:50:41)
Jm Lara Vázquez
22:10:22 (Tr: 20:18:06)
i
Imma Lavela Lopez
19:43:05 (Tr: 19:04:44)
Georgina Lazaro Fontanet
22:50:27 (Tr: 22:23:52)
David Leo Heredia
19:57:51 (Tr: 19:10:32)
i
Narcis Leon Hermoso
19:16:39 (Tr: 19:00:07)
i
Raquel Leon Javier
22:57:56 (Tr: 22:23:42)
i
Txus Librada
19:18:51 (Tr: 18:47:37)
i
Rafael Linero
21:26:24 (Tr: 21:10:58)
i
Pedro Lizarte Fernandez
22:54:36 (Tr: 21:22:02) |
|||||||
/ | / | 1888 | Joaquin Linares Perez | 14:03:24 | |||
Real t.: 14:03:24 Real start: 16:03:16 Finish hour: d2- 06:06:40 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 10:13 min/km Club: xip groc K10_7: 1:09:38 Hour K10_7 : 17:12:54 K15: 1:56:03 Hour K15 : 17:59:19 K23_6: 3:22:08 Hour K23_6 : 19:25:23 K32_2: 4:55:52 Hour K32_2 : 20:59:08 k46_2: 7:12:35 Hour k46_2 : 23:15:51 K65_0: 10:32:37 Hour K65_0 : d2- 02:35:53 K77_0: 12:41:29 Hour K77_0 : d2- 04:44:45 K79_2: 13:13:48 Hour K79_2 : d2- 05:17:04 Finish line: 14:03:24 Finish hour: d2- 06:06:40
Split Times
59787530
22:54:36
15:21:40
7:48:44
i
Jordi Junquera Torrent
21:35:11 (Tr: 19:41:52)
i
Damián Jurado Hurtado
17:27:11 (Tr: 16:20:56)
Toni Jurado Luque
17:18:24 (Tr: 16:52:58)
Vanesa Jurado Luque
18:39:08 (Tr: 18:13:42)
i
Filip Karasiewicz
21:07:14 (Tr: 20:15:58)
Mofida Khtira Ajnah
20:31:44 (Tr: 19:57:27)
Neli Krasimirova
13:57:34 (Tr: 13:09:17)
i
Albert Lamesa Albiol
20:44:20 (Tr: 19:39:01)
Asier Landabaso Diaz
20:50:03 (Tr: 19:11:45)
Luis Lapuerta Almendros
21:19:58 (Tr: 19:50:41)
Oscar Lara Margalef
17:16:35 (Tr: 16:01:22)
i
Lluisa Lara Salvat
16:35:06 (Tr: 16:15:51)
Jm Lara Vázquez
22:10:22 (Tr: 20:18:06)
i
Jordi Laseras Escriba
13:24:28 (Tr: 13:00:04)
i
Imma Lavela Lopez
19:43:05 (Tr: 19:04:44)
Georgina Lazaro Fontanet
22:50:27 (Tr: 22:23:52)
i
Antonio Lazaro Navaro
18:33:59 (Tr: 17:24:44)
Beatriz Leiva Luque
18:45:24 (Tr: 18:15:52)
David Leo Heredia
19:57:51 (Tr: 19:10:32)
i
Florentina León Barroso
17:53:58 (Tr: 17:07:43)
i
Narcis Leon Hermoso
19:16:39 (Tr: 19:00:07)
i
Txus Librada
19:18:51 (Tr: 18:47:37)
i
Rafael Linero
21:26:24 (Tr: 21:10:58)
i
Gabriel Lizarazu Merce
18:24:23 (Tr: 17:53:10)
i
Pedro Lizarte Fernandez
22:54:36 (Tr: 21:22:02)
David Lladó Villanua
12:09:26 (Tr: 11:40:08)
Marta Llavari Cosp
14:42:51 (Tr: 14:15:39) |
|||||||
/ | / | 3042 |
i
|
Rafael Linero | 21:10:58 | ||
Real t.: 21:10:58 Real start: 15:00:26 Finish hour: d2- 12:11:24 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 15:24 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:46:29 Hour K10_7 : 16:46:55 K15: 2:54:11 Hour K15 : 17:54:37 K23_6: 4:52:23 Hour K23_6 : 19:52:49 K32_2: 7:02:00 Hour K32_2 : 22:02:26 k46_2: 10:40:38 Hour k46_2 : d2- 01:41:03 K65_0: 15:46:26 Hour K65_0 : d2- 06:46:51 K77_0: 19:03:02 Hour K77_0 : d2- 10:03:28 K79_2: 20:10:32 Hour K79_2 : d2- 11:10:57 Finish line: 21:10:58 Finish hour: d2- 12:11:24
Split Times
16834840
23:33:56
21:26:24
19:18:51
i
Jordi Junquera Torrent
21:35:11 (Tr: 19:41:52)
i
Filip Karasiewicz
21:07:14 (Tr: 20:15:58)
Mofida Khtira Ajnah
20:31:44 (Tr: 19:57:27)
i
Albert Lamesa Albiol
20:44:20 (Tr: 19:39:01)
Asier Landabaso Diaz
20:50:03 (Tr: 19:11:45)
Luis Lapuerta Almendros
21:19:58 (Tr: 19:50:41)
Jm Lara Vázquez
22:10:22 (Tr: 20:18:06)
i
Imma Lavela Lopez
19:43:05 (Tr: 19:04:44)
Georgina Lazaro Fontanet
22:50:27 (Tr: 22:23:52)
David Leo Heredia
19:57:51 (Tr: 19:10:32)
i
Raquel Leon Javier
22:57:56 (Tr: 22:23:42)
i
Txus Librada
19:18:51 (Tr: 18:47:37)
i
Pedro Lizarte Fernandez
22:54:36 (Tr: 21:22:02) |
|||||||
/ | / | 489 |
i
|
Gabriel Lizarazu Merce | 17:53:10 | ||
Real t.: 17:53:10 Real start: 15:16:14 Finish hour: d2- 09:09:23 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 13:00 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:39:25 Hour K10_7 : 16:55:39 K15: 2:34:31 Hour K15 : 17:50:44 K23_6: 4:15:36 Hour K23_6 : 19:31:49 K32_2: 6:16:41 Hour K32_2 : 21:32:54 k46_2: 9:18:37 Hour k46_2 : d2- 00:34:50 K65_0: 13:16:51 Hour K65_0 : d2- 04:33:04 K77_0: 16:19:57 Hour K77_0 : d2- 07:36:10 K79_2: 17:02:35 Hour K79_2 : d2- 08:18:49 Finish line: 17:53:10 Finish hour: d2- 09:09:23
Split Times
4400
18:24:25
18:24:23
18:24:21
|
|||||||
/ | / | 2333 |
i
|
Pedro Lizarte Fernandez | 21:22:02 | ||
Real t.: 21:22:02 Real start: 16:17:35 Finish hour: d2- 13:39:36 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 15:32 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:37:26 Hour K10_7 : 17:55:00 K15: 2:40:06 Hour K15 : 18:57:41 K23_6: 4:29:46 Hour K23_6 : 20:47:20 K32_2: 6:41:30 Hour K32_2 : 22:59:04 k46_2: 10:12:59 Hour k46_2 : d2- 02:30:33 K65_0: 15:01:52 Hour K65_0 : d2- 07:19:26 K77_0: 19:03:23 Hour K77_0 : d2- 11:20:58 K79_2: 19:57:24 Hour K79_2 : d2- 12:14:58 Finish line: 21:22:02 Finish hour: d2- 13:39:36
Split Times
59787530
30:27:32
22:54:36
15:21:40
i
Jordi Junquera Torrent
21:35:11 (Tr: 19:41:52)
i
Damián Jurado Hurtado
17:27:11 (Tr: 16:20:56)
Toni Jurado Luque
17:18:24 (Tr: 16:52:58)
Vanesa Jurado Luque
18:39:08 (Tr: 18:13:42)
i
Filip Karasiewicz
21:07:14 (Tr: 20:15:58)
Mofida Khtira Ajnah
20:31:44 (Tr: 19:57:27)
i
Albert Lamesa Albiol
20:44:20 (Tr: 19:39:01)
Asier Landabaso Diaz
20:50:03 (Tr: 19:11:45)
Luis Lapuerta Almendros
21:19:58 (Tr: 19:50:41)
Oscar Lara Margalef
17:16:35 (Tr: 16:01:22)
i
Lluisa Lara Salvat
16:35:06 (Tr: 16:15:51)
Jm Lara Vázquez
22:10:22 (Tr: 20:18:06)
i
Imma Lavela Lopez
19:43:05 (Tr: 19:04:44)
Georgina Lazaro Fontanet
22:50:27 (Tr: 22:23:52)
i
Antonio Lazaro Navaro
18:33:59 (Tr: 17:24:44)
Beatriz Leiva Luque
18:45:24 (Tr: 18:15:52)
David Leo Heredia
19:57:51 (Tr: 19:10:32)
i
Florentina León Barroso
17:53:58 (Tr: 17:07:43)
i
Narcis Leon Hermoso
19:16:39 (Tr: 19:00:07)
i
Raquel Leon Javier
22:57:56 (Tr: 22:23:42)
i
Txus Librada
19:18:51 (Tr: 18:47:37)
i
Josefa Linares Barroso
d2- 00:56:05 (Tr: 24:18:50)
Joaquin Linares Perez
15:21:40 (Tr: 14:03:24)
i
Rafael Linero
21:26:24 (Tr: 21:10:58)
i
Gabriel Lizarazu Merce
18:24:23 (Tr: 17:53:10) |
|||||||
/ | / | 416 | David Lladó Villanua | 11:40:08 | |||
Real t.: 11:40:08 Real start: 15:14:18 Finish hour: d2- 02:54:26 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 8:29 min/km Club: xip groc K10_7: No data Hour K10_7: No data K15: 1:31:18 Hour K15 : 16:45:35 K23_6: 2:37:47 Hour K23_6 : 17:52:04 K32_2: 3:54:15 Hour K32_2 : 19:08:32 k46_2: 5:37:05 Hour k46_2 : 20:51:22 K65_0: 8:31:41 Hour K65_0 : 23:45:58 K77_0: 10:22:59 Hour K77_0 : d2- 01:37:16 K79_2: 10:55:51 Hour K79_2 : d2- 02:10:09 Finish line: 11:40:08 Finish hour: d2- 02:54:26
Split Times
20252430
14:42:51
12:09:26
9:36:00
Neli Krasimirova
13:57:34 (Tr: 13:09:17)
i
Jordi Laseras Escriba
13:24:28 (Tr: 13:00:04)
Marta Llavari Cosp
14:42:51 (Tr: 14:15:39) |
|||||||
/ | / | 381 | Marta Llavari Cosp | 14:15:39 | |||
Real t.: 14:15:39 Real start: 15:12:13 Finish hour: d2- 05:27:51 Cat:F Category place: Race start:14:45:00 Gender:F Pace: 10:22 min/km Club: xip groc K10_7: No data Hour K10_7: No data K15: 1:53:02 Hour K15 : 17:05:15 K23_6: 3:09:39 Hour K23_6 : 18:21:51 K32_2: 4:35:21 Hour K32_2 : 19:47:33 k46_2: 6:36:50 Hour k46_2 : 21:49:03 K65_0: 10:07:18 Hour K65_0 : d2- 01:19:31 K77_0: 12:33:13 Hour K77_0 : d2- 03:45:25 K79_2: 13:14:43 Hour K79_2 : d2- 04:26:56 Finish line: 14:15:39 Finish hour: d2- 05:27:51
Split Times
4400
14:42:53
14:42:51
14:42:49
|
|||||||