L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 633 | Carlos Arrufat Bartolome | 12:05:43 | |||
Real t.: 12:05:43 Real start: 15:21:35 Finish hour: d2- 03:27:18 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 8:48 min/km Club: xip groc K10_7: 0:50:57 Hour K10_7 : 16:12:31 K15: 1:27:58 Hour K15 : 16:49:33 K23_6: 2:29:30 Hour K23_6 : 17:51:04 K32_2: 3:38:28 Hour K32_2 : 19:00:03 k46_2: 5:21:58 Hour k46_2 : 20:43:32 K65_0: 8:30:24 Hour K65_0 : 23:51:59 K77_0: 10:35:29 Hour K77_0 : d2- 01:57:03 K79_2: 11:12:14 Hour K79_2 : d2- 02:33:49 Finish line: 12:05:43 Finish hour: d2- 03:27:18
Split Times
86402800
23:36:52
12:42:18
1:47:44
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Marc Artigas Roig
13:32:57 (Tr: 13:17:29)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Rosa maria Asencio Monserrat
23:36:52 (Tr: 22:23:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
i
Xavi Asensio Lobera
23:01:04 (Tr: 21:37:46)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)
i
Abel Auleda Sala
19:57:51 (Tr: 18:34:29)
i
Mònica Avalos Martos
17:29:30 (Tr: 15:54:16)
i
Cesar Avellaneda Lopez
10:30:33 (Tr: 9:55:18)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
i
Juan javier Avila Sabio
21:53:25 (Tr: 20:39:55)
i
Sergio Avila Sabio
21:53:26 (Tr: 20:39:55)
i
Oleguer Aymamí Busqué
22:09:21 (Tr: 21:16:02)
i
Jordi Aymerich Vila
14:35:56 (Tr: 14:35:56)
i
Jaume Bacardit Peris
21:04:08 (Tr: 20:42:54)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:00:36 (Tr: 15:41:23)
Sara Bachs Arroyo
21:48:40 (Tr: 20:02:19)
Tània Bachs Arroyo
21:48:41 (Tr: 20:02:19)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 1583 | Estanis Artal Ollè | 17:49:55 | |||
Real t.: 17:49:55 Real start: 15:52:20 Finish hour: d2- 09:42:15 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 12:58 min/km Club: xip groc K10_7: 1:34:21 Hour K10_7 : 17:26:40 K15: 2:27:51 Hour K15 : 18:20:10 K23_6: 4:16:06 Hour K23_6 : 20:08:25 K32_2: 6:09:56 Hour K32_2 : 22:02:15 k46_2: 8:47:28 Hour k46_2 : d2- 00:39:48 K65_0: 13:02:34 Hour K65_0 : d2- 04:54:54 K77_0: 15:48:52 Hour K77_0 : d2- 07:41:11 K79_2: 16:32:36 Hour K79_2 : d2- 08:24:56 Finish line: 17:49:55 Finish hour: d2- 09:42:15
Split Times
49493840
25:12:12
18:57:15
12:42:18
Carlos Arrufat Bartolome
12:42:18 (Tr: 12:05:43)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Marc Artigas Roig
13:32:57 (Tr: 13:17:29)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Rosa maria Asencio Monserrat
23:36:52 (Tr: 22:23:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
i
Xavi Asensio Lobera
23:01:04 (Tr: 21:37:46)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)
i
Abel Auleda Sala
19:57:51 (Tr: 18:34:29)
i
Mònica Avalos Martos
17:29:30 (Tr: 15:54:16)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
i
Juan javier Avila Sabio
21:53:25 (Tr: 20:39:55)
i
Sergio Avila Sabio
21:53:26 (Tr: 20:39:55)
i
Oleguer Aymamí Busqué
22:09:21 (Tr: 21:16:02)
i
Jordi Aymerich Vila
14:35:56 (Tr: 14:35:56)
i
Jaume Bacardit Peris
21:04:08 (Tr: 20:42:54)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:00:36 (Tr: 15:41:23)
Sara Bachs Arroyo
21:48:40 (Tr: 20:02:19)
Tània Bachs Arroyo
21:48:41 (Tr: 20:02:19)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Salvador Badia Alonso
d2- 00:19:48 (Tr: 23:25:12)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 600 |
i
|
Paco Artero Flores | 16:37:00 | ||
Real t.: 16:37:00 Real start: 15:17:17 Finish hour: d2- 07:54:16 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 12:05 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:15:14 Hour K10_7 : 16:32:30 K15: 2:00:24 Hour K15 : 17:17:41 K23_6: 3:39:43 Hour K23_6 : 18:56:59 K32_2: 5:28:51 Hour K32_2 : 20:46:07 k46_2: 8:14:30 Hour k46_2 : 23:31:47 K65_0: 12:11:10 Hour K65_0 : d2- 03:28:26 K77_0: 15:04:15 Hour K77_0 : d2- 06:21:31 K79_2: 15:49:05 Hour K79_2 : d2- 07:06:21 Finish line: 16:37:00 Finish hour: d2- 07:54:16
Split Times
51162760
23:36:52
17:09:16
10:41:40
Carlos Arrufat Bartolome
12:42:18 (Tr: 12:05:43)
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Marc Artigas Roig
13:32:57 (Tr: 13:17:29)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Rosa maria Asencio Monserrat
23:36:52 (Tr: 22:23:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
i
Xavi Asensio Lobera
23:01:04 (Tr: 21:37:46)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)
i
Abel Auleda Sala
19:57:51 (Tr: 18:34:29)
i
Mònica Avalos Martos
17:29:30 (Tr: 15:54:16)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
i
Juan javier Avila Sabio
21:53:25 (Tr: 20:39:55)
i
Sergio Avila Sabio
21:53:26 (Tr: 20:39:55)
i
Oleguer Aymamí Busqué
22:09:21 (Tr: 21:16:02)
i
Jordi Aymerich Vila
14:35:56 (Tr: 14:35:56)
i
Jaume Bacardit Peris
21:04:08 (Tr: 20:42:54)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:00:36 (Tr: 15:41:23)
Sara Bachs Arroyo
21:48:40 (Tr: 20:02:19)
Tània Bachs Arroyo
21:48:41 (Tr: 20:02:19)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 2817 |
i
|
David Artero Santamarina | 15:09:09 | ||
Real t.: 15:09:09 Real start: 16:34:21 Finish hour: d2- 07:43:30 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 11:01 min/km Club: lloguer xip K10_7: No data Hour K10_7: No data K15: 2:07:51 Hour K15 : 18:42:12 K23_6: 3:37:06 Hour K23_6 : 20:11:27 K32_2: 5:33:42 Hour K32_2 : 22:08:03 k46_2: 7:57:19 Hour k46_2 : d2- 00:31:40 K65_0: 11:25:23 Hour K65_0 : d2- 03:59:44 K77_0: 13:46:47 Hour K77_0 : d2- 06:21:08 K79_2: 14:24:17 Hour K79_2 : d2- 06:58:38 Finish line: 15:09:09 Finish hour: d2- 07:43:30
Split Times
52582860
23:36:52
16:58:30
10:20:09
Carlos Arrufat Bartolome
12:42:18 (Tr: 12:05:43)
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
Marc Artigas Roig
13:32:57 (Tr: 13:17:29)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Rosa maria Asencio Monserrat
23:36:52 (Tr: 22:23:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
i
Xavi Asensio Lobera
23:01:04 (Tr: 21:37:46)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)
i
Abel Auleda Sala
19:57:51 (Tr: 18:34:29)
i
Mònica Avalos Martos
17:29:30 (Tr: 15:54:16)
i
Cesar Avellaneda Lopez
10:30:33 (Tr: 9:55:18)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
i
Juan javier Avila Sabio
21:53:25 (Tr: 20:39:55)
i
Sergio Avila Sabio
21:53:26 (Tr: 20:39:55)
i
Oleguer Aymamí Busqué
22:09:21 (Tr: 21:16:02)
i
Jordi Aymerich Vila
14:35:56 (Tr: 14:35:56)
i
Jaume Bacardit Peris
21:04:08 (Tr: 20:42:54)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:00:36 (Tr: 15:41:23)
Sara Bachs Arroyo
21:48:40 (Tr: 20:02:19)
Tània Bachs Arroyo
21:48:41 (Tr: 20:02:19)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 957 |
i
|
Marc Artigas Roig | 13:17:29 | ||
Real t.: 13:17:29 Real start: 15:00:28 Finish hour: d2- 04:17:57 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 9:40 min/km Club: xip groc K10_7: 1:01:47 Hour K10_7 : 16:02:15 K15: 1:44:47 Hour K15 : 16:45:14 K23_6: 3:00:30 Hour K23_6 : 18:00:58 K32_2: 4:25:34 Hour K32_2 : 19:26:01 k46_2: 6:25:50 Hour k46_2 : 21:26:18 K65_0: 9:38:45 Hour K65_0 : d2- 00:39:13 K77_0: 11:47:09 Hour K77_0 : d2- 02:47:37 K79_2: 12:24:59 Hour K79_2 : d2- 03:25:27 Finish line: 13:17:29 Finish hour: d2- 04:17:57
Split Times
47375240
19:31:51
13:32:57
7:34:03
Carlos Arrufat Bartolome
12:42:18 (Tr: 12:05:43)
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mònica Avalos Martos
17:29:30 (Tr: 15:54:16)
i
Cesar Avellaneda Lopez
10:30:33 (Tr: 9:55:18)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
i
Jordi Aymerich Vila
14:35:56 (Tr: 14:35:56)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:00:36 (Tr: 15:41:23)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 967 |
i
|
Dabit Arzamendi Aizpurua | 18:02:32 | ||
Real t.: 18:02:32 Real start: 15:32:29 Finish hour: d2- 09:35:01 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 13:07 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:38:29 Hour K10_7 : 17:10:57 K15: 2:30:41 Hour K15 : 18:03:09 K23_6: 4:13:33 Hour K23_6 : 19:46:02 K32_2: 6:18:54 Hour K32_2 : 21:51:23 k46_2: 9:09:15 Hour k46_2 : d2- 00:41:43 K65_0: 13:23:47 Hour K65_0 : d2- 04:56:15 K77_0: 16:21:24 Hour K77_0 : d2- 07:53:52 K79_2: 17:04:51 Hour K79_2 : d2- 08:37:20 Finish line: 18:02:32 Finish hour: d2- 09:35:01
Split Times
13298450
20:30:45
18:50:01
17:09:16
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)
i
Abel Auleda Sala
19:57:51 (Tr: 18:34:29)
i
Mònica Avalos Martos
17:29:30 (Tr: 15:54:16)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 1754 | Rosa maria Asencio Monserrat | 22:23:32 | |||
Real t.: 22:23:32 Real start: 15:58:20 Finish hour: d2- 14:21:52 Cat:F Category place: Race start:14:45:00 Gender:F Pace: 16:16 min/km Club: xip groc K10_7: 1:52:49 Hour K10_7 : 17:51:09 K15: 2:50:19 Hour K15 : 18:48:39 K23_6: 4:49:28 Hour K23_6 : 20:47:48 K32_2: 6:55:57 Hour K32_2 : 22:54:17 k46_2: 10:24:45 Hour k46_2 : d2- 02:23:05 K65_0: 15:29:28 Hour K65_0 : d2- 07:27:48 K77_0: 19:27:11 Hour K77_0 : d2- 11:25:31 K79_2: 20:24:45 Hour K79_2 : d2- 12:23:05 Finish line: 22:23:32 Finish hour: d2- 14:21:52
Split Times
52582860
30:15:13
23:36:52
16:58:30
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
i
Xavi Asensio Lobera
23:01:04 (Tr: 21:37:46)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)
i
Abel Auleda Sala
19:57:51 (Tr: 18:34:29)
i
Mònica Avalos Martos
17:29:30 (Tr: 15:54:16)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
i
Juan javier Avila Sabio
21:53:25 (Tr: 20:39:55)
i
Sergio Avila Sabio
21:53:26 (Tr: 20:39:55)
i
Oleguer Aymamí Busqué
22:09:21 (Tr: 21:16:02)
i
Jaume Bacardit Peris
21:04:08 (Tr: 20:42:54)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:00:36 (Tr: 15:41:23)
Sara Bachs Arroyo
21:48:40 (Tr: 20:02:19)
Tània Bachs Arroyo
21:48:41 (Tr: 20:02:19)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Salvador Badia Alonso
d2- 00:19:48 (Tr: 23:25:12)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 1136 | Alejandro Asensio Garcia | 18:38:36 | |||
Real t.: 18:38:36 Real start: 15:38:16 Finish hour: d2- 10:16:51 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 13:33 min/km Club: xip groc K10_7: 1:46:21 Hour K10_7 : 17:24:36 K15: 2:38:10 Hour K15 : 18:16:25 K23_6: 4:25:17 Hour K23_6 : 20:03:33 K32_2: 6:24:23 Hour K32_2 : 22:02:39 k46_2: 9:13:13 Hour k46_2 : d2- 00:51:29 K65_0: 13:31:57 Hour K65_0 : d2- 05:10:12 K77_0: 16:44:44 Hour K77_0 : d2- 08:22:59 K79_2: 17:38:24 Hour K79_2 : d2- 09:16:39 Finish line: 18:38:36 Finish hour: d2- 10:16:51
Split Times
47375240
25:30:45
19:31:51
13:32:57
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Marc Artigas Roig
13:32:57 (Tr: 13:17:29)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Rosa maria Asencio Monserrat
23:36:52 (Tr: 22:23:32)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
i
Xavi Asensio Lobera
23:01:04 (Tr: 21:37:46)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)
i
Abel Auleda Sala
19:57:51 (Tr: 18:34:29)
i
Mònica Avalos Martos
17:29:30 (Tr: 15:54:16)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
i
Juan javier Avila Sabio
21:53:25 (Tr: 20:39:55)
i
Sergio Avila Sabio
21:53:26 (Tr: 20:39:55)
i
Oleguer Aymamí Busqué
22:09:21 (Tr: 21:16:02)
i
Jordi Aymerich Vila
14:35:56 (Tr: 14:35:56)
i
Jaume Bacardit Peris
21:04:08 (Tr: 20:42:54)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:00:36 (Tr: 15:41:23)
Sara Bachs Arroyo
21:48:40 (Tr: 20:02:19)
Tània Bachs Arroyo
21:48:41 (Tr: 20:02:19)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Salvador Badia Alonso
d2- 00:19:48 (Tr: 23:25:12)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 1135 | Fran Asensio Garcia | 18:38:37 | |||
Real t.: 18:38:37 Real start: 15:38:17 Finish hour: d2- 10:16:54 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 13:33 min/km Club: xip groc K10_7: 1:46:16 Hour K10_7 : 17:24:33 K15: 2:37:37 Hour K15 : 18:15:54 K23_6: 4:25:06 Hour K23_6 : 20:03:23 K32_2: 6:23:00 Hour K32_2 : 22:01:17 k46_2: 9:13:11 Hour k46_2 : d2- 00:51:28 K65_0: 13:31:57 Hour K65_0 : d2- 05:10:14 K77_0: 16:44:40 Hour K77_0 : d2- 08:22:57 K79_2: 17:38:45 Hour K79_2 : d2- 09:17:02 Finish line: 18:38:37 Finish hour: d2- 10:16:54
Split Times
5529040
20:13:47
19:31:54
18:50:01
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
i
Abel Auleda Sala
19:57:51 (Tr: 18:34:29)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 2042 |
i
|
Xavi Asensio Lobera | 21:37:46 | ||
Real t.: 21:37:46 Real start: 16:08:18 Finish hour: d2- 13:46:04 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 15:43 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:46:21 Hour K10_7 : 17:54:38 K15: 2:49:06 Hour K15 : 18:57:23 K23_6: 4:48:01 Hour K23_6 : 20:56:19 K32_2: 7:08:50 Hour K32_2 : 23:17:07 k46_2: 10:34:07 Hour k46_2 : d2- 02:42:24 K65_0: 15:50:21 Hour K65_0 : d2- 07:58:39 K77_0: 19:15:51 Hour K77_0 : d2- 11:24:08 K79_2: 20:13:37 Hour K79_2 : d2- 12:21:54 Finish line: 21:37:46 Finish hour: d2- 13:46:04
Split Times
4400
23:01:06
23:01:04
23:01:02
|
|||||||
/ | / | 2034 | Carlos Atsuara | 16:13:50 | |||
Real t.: 16:13:50 Real start: 16:07:21 Finish hour: d2- 08:21:10 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 11:48 min/km Club: xip groc K10_7: 1:04:04 Hour K10_7 : 17:11:24 K15: 1:50:06 Hour K15 : 17:57:27 K23_6: 3:23:36 Hour K23_6 : 19:30:57 K32_2: 5:29:03 Hour K32_2 : 21:36:24 k46_2: 8:08:31 Hour k46_2 : d2- 00:15:52 K65_0: 11:56:10 Hour K65_0 : d2- 04:03:30 K77_0: 14:50:21 Hour K77_0 : d2- 06:57:42 K79_2: 15:26:45 Hour K79_2 : d2- 07:34:06 Finish line: 16:13:50 Finish hour: d2- 08:21:10
Split Times
21075450
20:15:50
17:36:10
14:56:30
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
i
Abel Auleda Sala
19:57:51 (Tr: 18:34:29)
i
Mònica Avalos Martos
17:29:30 (Tr: 15:54:16)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:00:36 (Tr: 15:41:23)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 2941 |
i
|
Anton Aubanell Creus | 15:39:49 | ||
Real t.: 15:39:49 Real start: 16:29:20 Finish hour: d2- 08:09:08 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 11:23 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:12:04 Hour K10_7 : 17:41:23 K15: 2:03:11 Hour K15 : 18:32:30 K23_6: 3:32:22 Hour K23_6 : 20:01:41 K32_2: 5:18:35 Hour K32_2 : 21:47:54 k46_2: 7:48:50 Hour k46_2 : d2- 00:18:09 K65_0: 11:28:29 Hour K65_0 : d2- 03:57:48 K77_0: 14:09:16 Hour K77_0 : d2- 06:38:35 K79_2: 14:48:26 Hour K79_2 : d2- 07:17:45 Finish line: 15:39:49 Finish hour: d2- 08:09:08
Split Times
23773640
20:24:15
17:24:08
14:24:02
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)
i
Abel Auleda Sala
19:57:51 (Tr: 18:34:29)
i
Mònica Avalos Martos
17:29:30 (Tr: 15:54:16)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
i
Jordi Aymerich Vila
14:35:56 (Tr: 14:35:56)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:00:36 (Tr: 15:41:23)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 125 | David Audet Prior | 17:16:45 | |||
Real t.: 17:16:45 Real start: 15:34:15 Finish hour: d2- 08:51:00 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 12:34 min/km Club: xip groc K10_7: 1:16:34 Hour K10_7 : 16:50:49 K15: 2:12:46 Hour K15 : 17:47:01 K23_6: 3:46:28 Hour K23_6 : 19:20:42 K32_2: 5:57:31 Hour K32_2 : 21:31:46 k46_2: 9:06:34 Hour k46_2 : d2- 00:40:49 K65_0: 13:07:10 Hour K65_0 : d2- 04:41:24 K77_0: 16:05:43 Hour K77_0 : d2- 07:39:58 K79_2: 16:34:04 Hour K79_2 : d2- 08:08:18 Finish line: 17:16:45 Finish hour: d2- 08:51:00
Split Times
14765630
19:57:51
18:06:00
16:14:08
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
i
Abel Auleda Sala
19:57:51 (Tr: 18:34:29)
i
Mònica Avalos Martos
17:29:30 (Tr: 15:54:16)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:00:36 (Tr: 15:41:23)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 283 |
i
|
Mangels Auge Ros | 19:51:34 | ||
Real t.: 19:51:34 Real start: 15:09:17 Finish hour: d2- 11:00:50 Cat:F Category place: Race start:14:45:00 Gender:F Pace: 14:26 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:41:28 Hour K10_7 : 16:50:44 K15: 2:38:53 Hour K15 : 17:48:09 K23_6: 4:28:46 Hour K23_6 : 19:38:02 K32_2: 6:33:09 Hour K32_2 : 21:42:26 k46_2: 9:27:47 Hour k46_2 : d2- 00:37:03 K65_0: 13:55:20 Hour K65_0 : d2- 05:04:36 K77_0: 17:13:45 Hour K77_0 : d2- 08:23:01 K79_2: 18:07:03 Hour K79_2 : d2- 09:16:19 Finish line: 19:51:34 Finish hour: d2- 11:00:50
Split Times
21075450
22:55:30
20:15:50
17:36:10
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)
i
Abel Auleda Sala
19:57:51 (Tr: 18:34:29)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
i
Juan javier Avila Sabio
21:53:25 (Tr: 20:39:55)
i
Sergio Avila Sabio
21:53:26 (Tr: 20:39:55)
i
Oleguer Aymamí Busqué
22:09:21 (Tr: 21:16:02)
i
Jaume Bacardit Peris
21:04:08 (Tr: 20:42:54)
Sara Bachs Arroyo
21:48:40 (Tr: 20:02:19)
Tània Bachs Arroyo
21:48:41 (Tr: 20:02:19)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 2127 | Joan Auladell Mestre | 18:57:59 | |||
Real t.: 18:57:59 Real start: 16:11:16 Finish hour: d2- 11:09:15 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 13:47 min/km Club: xip groc K10_7: 1:48:50 Hour K10_7 : 18:00:05 K15: 2:45:23 Hour K15 : 18:56:38 K23_6: 4:35:06 Hour K23_6 : 20:46:21 K32_2: 6:42:27 Hour K32_2 : 22:53:43 k46_2: 9:55:03 Hour k46_2 : d2- 02:06:18 K65_0: 14:12:21 Hour K65_0 : d2- 06:23:37 K77_0: 17:15:35 Hour K77_0 : d2- 09:26:50 K79_2: 17:57:36 Hour K79_2 : d2- 10:08:51 Finish line: 18:57:59 Finish hour: d2- 11:09:15
Split Times
23773640
23:24:21
20:24:15
17:24:08
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
i
Xavi Asensio Lobera
23:01:04 (Tr: 21:37:46)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
i
Abel Auleda Sala
19:57:51 (Tr: 18:34:29)
i
Mònica Avalos Martos
17:29:30 (Tr: 15:54:16)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
i
Juan javier Avila Sabio
21:53:25 (Tr: 20:39:55)
i
Sergio Avila Sabio
21:53:26 (Tr: 20:39:55)
i
Oleguer Aymamí Busqué
22:09:21 (Tr: 21:16:02)
i
Jaume Bacardit Peris
21:04:08 (Tr: 20:42:54)
Sara Bachs Arroyo
21:48:40 (Tr: 20:02:19)
Tània Bachs Arroyo
21:48:41 (Tr: 20:02:19)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 2062 |
i
|
Abel Auleda Sala | 18:34:29 | ||
Real t.: 18:34:29 Real start: 16:08:22 Finish hour: d2- 10:42:51 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 13:30 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:19:06 Hour K10_7 : 17:27:28 K15: 2:13:52 Hour K15 : 18:22:14 K23_6: 3:56:38 Hour K23_6 : 20:05:00 K32_2: 5:45:21 Hour K32_2 : 21:53:43 k46_2: No data Hour k46_2: No data K65_0: 13:39:14 Hour K65_0 : d2- 05:47:36 K77_0: 16:53:09 Hour K77_0 : d2- 09:01:31 K79_2: 17:36:43 Hour K79_2 : d2- 09:45:05 Finish line: 18:34:29 Finish hour: d2- 10:42:51
Split Times
14765630
21:49:43
19:57:51
18:06:00
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)
i
Jaume Bacardit Peris
21:04:08 (Tr: 20:42:54)
Sara Bachs Arroyo
21:48:40 (Tr: 20:02:19)
Tània Bachs Arroyo
21:48:41 (Tr: 20:02:19)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 2423 |
i
|
Mònica Avalos Martos | 15:54:16 | ||
Real t.: 15:54:16 Real start: 16:20:14 Finish hour: d2- 08:14:30 Cat:F Category place: Race start:14:45:00 Gender:F Pace: 11:34 min/km Club: compra xip K10_7: 1:03:00 Hour K10_7 : 17:23:14 K15: 1:57:33 Hour K15 : 18:17:46 K23_6: 3:23:44 Hour K23_6 : 19:43:58 K32_2: 5:08:23 Hour K32_2 : 21:28:37 k46_2: 7:24:04 Hour k46_2 : 23:44:17 K65_0: 11:18:09 Hour K65_0 : d2- 03:38:22 K77_0: 14:27:03 Hour K77_0 : d2- 06:47:17 K79_2: No data Hour K79_2: No data Finish line: 15:54:16 Finish hour: d2- 08:14:30
Split Times
34837660
21:53:25
17:29:30
13:05:34
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Marc Artigas Roig
13:32:57 (Tr: 13:17:29)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)
i
Abel Auleda Sala
19:57:51 (Tr: 18:34:29)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
i
Juan javier Avila Sabio
21:53:25 (Tr: 20:39:55)
i
Jordi Aymerich Vila
14:35:56 (Tr: 14:35:56)
i
Jaume Bacardit Peris
21:04:08 (Tr: 20:42:54)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:00:36 (Tr: 15:41:23)
Sara Bachs Arroyo
21:48:40 (Tr: 20:02:19)
Tània Bachs Arroyo
21:48:41 (Tr: 20:02:19)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 2681 |
i
|
Cesar Avellaneda Lopez | 9:55:18 | ||
Real t.: 09:55:18 Real start: 15:20:16 Finish hour: d2- 01:15:33 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 7:13 min/km Club: xip groc K10_7: 0:47:28 Hour K10_7 : 16:07:43 K15: 1:23:35 Hour K15 : 16:43:50 K23_6: 2:21:53 Hour K23_6 : 17:42:08 K32_2: 3:25:08 Hour K32_2 : 18:45:23 k46_2: 4:55:06 Hour k46_2 : 20:15:21 K65_0: 7:18:07 Hour K65_0 : 22:38:22 K77_0: 8:50:22 Hour K77_0 : d2- 00:10:37 K79_2: 9:17:33 Hour K79_2 : d2- 00:37:48 Finish line: 9:55:18 Finish hour: d2- 01:15:33
Split Times
90140490
21:53:26
10:30:33
743:07:40
Carlos Arrufat Bartolome
12:42:18 (Tr: 12:05:43)
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Marc Artigas Roig
13:32:57 (Tr: 13:17:29)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)
i
Abel Auleda Sala
19:57:51 (Tr: 18:34:29)
i
Mònica Avalos Martos
17:29:30 (Tr: 15:54:16)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
i
Juan javier Avila Sabio
21:53:25 (Tr: 20:39:55)
i
Sergio Avila Sabio
21:53:26 (Tr: 20:39:55)
i
Jordi Aymerich Vila
14:35:56 (Tr: 14:35:56)
i
Jaume Bacardit Peris
21:04:08 (Tr: 20:42:54)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:00:36 (Tr: 15:41:23)
Sara Bachs Arroyo
21:48:40 (Tr: 20:02:19)
Tània Bachs Arroyo
21:48:41 (Tr: 20:02:19)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 1223 |
i
|
Carles Avila Carreras | 16:44:59 | ||
Real t.: 16:44:59 Real start: 15:40:18 Finish hour: d2- 08:25:16 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 12:11 min/km Club: xip groc K10_7: 1:26:54 Hour K10_7 : 17:07:11 K15: 2:19:30 Hour K15 : 17:59:47 K23_6: 3:54:18 Hour K23_6 : 19:34:35 K32_2: 5:40:30 Hour K32_2 : 21:20:47 k46_2: 8:31:35 Hour k46_2 : d2- 00:11:52 K65_0: 12:26:57 Hour K65_0 : d2- 04:07:15 K77_0: 15:10:41 Hour K77_0 : d2- 06:50:58 K79_2: 15:48:43 Hour K79_2 : d2- 07:29:00 Finish line: 16:44:59 Finish hour: d2- 08:25:16
Split Times
35519000
22:09:21
17:40:16
13:11:11
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Marc Artigas Roig
13:32:57 (Tr: 13:17:29)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)
i
Abel Auleda Sala
19:57:51 (Tr: 18:34:29)
i
Mònica Avalos Martos
17:29:30 (Tr: 15:54:16)
i
Juan javier Avila Sabio
21:53:25 (Tr: 20:39:55)
i
Sergio Avila Sabio
21:53:26 (Tr: 20:39:55)
i
Oleguer Aymamí Busqué
22:09:21 (Tr: 21:16:02)
i
Jordi Aymerich Vila
14:35:56 (Tr: 14:35:56)
i
Jaume Bacardit Peris
21:04:08 (Tr: 20:42:54)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:00:36 (Tr: 15:41:23)
Sara Bachs Arroyo
21:48:40 (Tr: 20:02:19)
Tània Bachs Arroyo
21:48:41 (Tr: 20:02:19)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 1248 |
i
|
Juan javier Avila Sabio | 20:39:55 | ||
Real t.: 20:39:55 Real start: 15:58:31 Finish hour: d2- 12:38:25 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 15:01 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:45:58 Hour K10_7 : 17:44:28 K15: 2:46:48 Hour K15 : 18:45:18 K23_6: 4:37:21 Hour K23_6 : 20:35:51 K32_2: 7:04:30 Hour K32_2 : 23:03:00 k46_2: 10:29:04 Hour k46_2 : d2- 02:27:34 K65_0: 15:39:03 Hour K65_0 : d2- 07:37:33 K77_0: 18:41:15 Hour K77_0 : d2- 10:39:45 K79_2: 19:18:53 Hour K79_2 : d2- 11:17:23 Finish line: 20:39:55 Finish hour: d2- 12:38:25
Split Times
34837660
26:17:20
21:53:25
17:29:30
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Rosa maria Asencio Monserrat
23:36:52 (Tr: 22:23:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
i
Xavi Asensio Lobera
23:01:04 (Tr: 21:37:46)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)
i
Abel Auleda Sala
19:57:51 (Tr: 18:34:29)
i
Mònica Avalos Martos
17:29:30 (Tr: 15:54:16)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
i
Sergio Avila Sabio
21:53:26 (Tr: 20:39:55)
i
Oleguer Aymamí Busqué
22:09:21 (Tr: 21:16:02)
i
Jaume Bacardit Peris
21:04:08 (Tr: 20:42:54)
Sara Bachs Arroyo
21:48:40 (Tr: 20:02:19)
Tània Bachs Arroyo
21:48:41 (Tr: 20:02:19)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Salvador Badia Alonso
d2- 00:19:48 (Tr: 23:25:12)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 1260 |
i
|
Sergio Avila Sabio | 20:39:55 | ||
Real t.: 20:39:55 Real start: 15:58:31 Finish hour: d2- 12:38:26 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 15:01 min/km Club: xip groc K10_7: 1:44:37 Hour K10_7 : 17:43:08 K15: 2:46:33 Hour K15 : 18:45:03 K23_6: 4:37:18 Hour K23_6 : 20:35:48 K32_2: 7:03:35 Hour K32_2 : 23:02:06 k46_2: 10:28:57 Hour k46_2 : d2- 02:27:28 K65_0: 15:38:54 Hour K65_0 : d2- 07:37:25 K77_0: 18:41:12 Hour K77_0 : d2- 10:39:42 K79_2: 19:16:43 Hour K79_2 : d2- 11:15:14 Finish line: 20:39:55 Finish hour: d2- 12:38:26
Split Times
90140490
33:16:19
21:53:26
10:30:33
Carlos Arrufat Bartolome
12:42:18 (Tr: 12:05:43)
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Marc Artigas Roig
13:32:57 (Tr: 13:17:29)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Rosa maria Asencio Monserrat
23:36:52 (Tr: 22:23:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
i
Xavi Asensio Lobera
23:01:04 (Tr: 21:37:46)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)
i
Abel Auleda Sala
19:57:51 (Tr: 18:34:29)
i
Mònica Avalos Martos
17:29:30 (Tr: 15:54:16)
i
Cesar Avellaneda Lopez
10:30:33 (Tr: 9:55:18)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
i
Juan javier Avila Sabio
21:53:25 (Tr: 20:39:55)
i
Oleguer Aymamí Busqué
22:09:21 (Tr: 21:16:02)
i
Jordi Aymerich Vila
14:35:56 (Tr: 14:35:56)
i
Jaume Bacardit Peris
21:04:08 (Tr: 20:42:54)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:00:36 (Tr: 15:41:23)
Sara Bachs Arroyo
21:48:40 (Tr: 20:02:19)
Tània Bachs Arroyo
21:48:41 (Tr: 20:02:19)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Salvador Badia Alonso
d2- 00:19:48 (Tr: 23:25:12)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 1144 |
i
|
Oleguer Aymamí Busqué | 21:16:02 | ||
Real t.: 21:16:02 Real start: 15:38:19 Finish hour: d2- 12:54:21 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 15:27 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:49:09 Hour K10_7 : 17:27:28 K15: 2:49:39 Hour K15 : 18:27:57 K23_6: 4:42:23 Hour K23_6 : 20:20:41 K32_2: 6:51:49 Hour K32_2 : 22:30:07 k46_2: 10:12:14 Hour k46_2 : d2- 01:50:32 K65_0: 15:25:19 Hour K65_0 : d2- 07:03:38 K77_0: 19:05:48 Hour K77_0 : d2- 10:44:07 K79_2: 20:08:35 Hour K79_2 : d2- 11:46:54 Finish line: 21:16:02 Finish hour: d2- 12:54:21
Split Times
35519000
26:38:26
22:09:21
17:40:16
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Rosa maria Asencio Monserrat
23:36:52 (Tr: 22:23:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
i
Xavi Asensio Lobera
23:01:04 (Tr: 21:37:46)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)
i
Abel Auleda Sala
19:57:51 (Tr: 18:34:29)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
i
Juan javier Avila Sabio
21:53:25 (Tr: 20:39:55)
i
Sergio Avila Sabio
21:53:26 (Tr: 20:39:55)
i
Jaume Bacardit Peris
21:04:08 (Tr: 20:42:54)
Sara Bachs Arroyo
21:48:40 (Tr: 20:02:19)
Tània Bachs Arroyo
21:48:41 (Tr: 20:02:19)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Salvador Badia Alonso
d2- 00:19:48 (Tr: 23:25:12)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 548 |
i
|
Jordi Aymerich Vila | 14:35:56 | ||
Real t.: 14:35:56 Real start: 14:45:00 Finish hour: d2- 05:20:56 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 10:37 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:23:59 Hour K10_7 : 16:08:59 K15: 2:07:02 Hour K15 : 16:52:02 K23_6: 3:14:25 Hour K23_6 : 17:59:25 K32_2: 4:43:03 Hour K32_2 : 19:28:03 k46_2: 6:47:21 Hour k46_2 : 21:32:21 K65_0: 10:34:20 Hour K65_0 : d2- 01:19:20 K77_0: 13:02:33 Hour K77_0 : d2- 03:47:33 K79_2: 13:45:02 Hour K79_2 : d2- 04:30:02 Finish line: 14:35:56 Finish hour: d2- 05:20:56
Split Times
57120250
21:48:40
14:35:56
7:23:12
Carlos Arrufat Bartolome
12:42:18 (Tr: 12:05:43)
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Marc Artigas Roig
13:32:57 (Tr: 13:17:29)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)
i
Abel Auleda Sala
19:57:51 (Tr: 18:34:29)
i
Mònica Avalos Martos
17:29:30 (Tr: 15:54:16)
i
Cesar Avellaneda Lopez
10:30:33 (Tr: 9:55:18)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
i
Jaume Bacardit Peris
21:04:08 (Tr: 20:42:54)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:00:36 (Tr: 15:41:23)
Sara Bachs Arroyo
21:48:40 (Tr: 20:02:19)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 184 |
i
|
Jaume Bacardit Peris | 20:42:54 | ||
Real t.: 20:42:54 Real start: 15:06:15 Finish hour: d2- 11:49:08 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 15:03 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:35:33 Hour K10_7 : 16:41:47 K15: 2:45:40 Hour K15 : 17:51:54 K23_6: 4:29:16 Hour K23_6 : 19:35:31 K32_2: 6:40:41 Hour K32_2 : 21:46:56 k46_2: 9:52:59 Hour k46_2 : d2- 00:59:14 K65_0: 15:05:11 Hour K65_0 : d2- 06:11:25 K77_0: 18:37:51 Hour K77_0 : d2- 09:44:05 K79_2: 19:33:27 Hour K79_2 : d2- 10:39:42 Finish line: 20:42:54 Finish hour: d2- 11:49:08
Split Times
5880600
21:48:41
21:04:08
20:19:35
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)
Sara Bachs Arroyo
21:48:40 (Tr: 20:02:19)
Tània Bachs Arroyo
21:48:41 (Tr: 20:02:19) |
|||||||
/ | / | 1919 |
i
|
Ferran Bach-esteve Burch | 15:41:23 | ||
Real t.: 15:41:23 Real start: 16:04:13 Finish hour: d2- 07:45:36 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 11:24 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:27:17 Hour K10_7 : 17:31:30 K15: 2:17:25 Hour K15 : 18:21:37 K23_6: 3:54:55 Hour K23_6 : 19:59:08 K32_2: 5:34:40 Hour K32_2 : 21:38:52 k46_2: 7:55:19 Hour k46_2 : 23:59:32 K65_0: 11:38:30 Hour K65_0 : d2- 03:42:42 K77_0: 14:11:50 Hour K77_0 : d2- 06:16:02 K79_2: 14:49:19 Hour K79_2 : d2- 06:53:31 Finish line: 15:41:23 Finish hour: d2- 07:45:36
Split Times
10864920
18:22:54
17:00:36
15:38:17
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mònica Avalos Martos
17:29:30 (Tr: 15:54:16)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32) |
|||||||
/ | / | 2731 | Sara Bachs Arroyo | 20:02:19 | |||
Real t.: 20:02:19 Real start: 16:31:22 Finish hour: d2- 12:33:40 Cat:F Category place: Race start:14:45:00 Gender:F Pace: 14:34 min/km Club: xip groc K10_7: 1:38:44 Hour K10_7 : 18:10:05 K15: 2:40:04 Hour K15 : 19:11:25 K23_6: 4:27:14 Hour K23_6 : 20:58:35 K32_2: 6:41:30 Hour K32_2 : 23:12:52 k46_2: 9:45:59 Hour k46_2 : d2- 02:17:20 K65_0: 14:36:31 Hour K65_0 : d2- 07:07:52 K77_0: 18:01:38 Hour K77_0 : d2- 10:32:59 K79_2: 18:56:10 Hour K79_2 : d2- 11:27:31 Finish line: 20:02:19 Finish hour: d2- 12:33:40
Split Times
57120250
29:01:24
21:48:40
14:35:56
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Rosa maria Asencio Monserrat
23:36:52 (Tr: 22:23:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
i
Xavi Asensio Lobera
23:01:04 (Tr: 21:37:46)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)
i
Abel Auleda Sala
19:57:51 (Tr: 18:34:29)
i
Mònica Avalos Martos
17:29:30 (Tr: 15:54:16)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
i
Juan javier Avila Sabio
21:53:25 (Tr: 20:39:55)
i
Sergio Avila Sabio
21:53:26 (Tr: 20:39:55)
i
Oleguer Aymamí Busqué
22:09:21 (Tr: 21:16:02)
i
Jordi Aymerich Vila
14:35:56 (Tr: 14:35:56)
i
Jaume Bacardit Peris
21:04:08 (Tr: 20:42:54)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:00:36 (Tr: 15:41:23)
Tània Bachs Arroyo
21:48:41 (Tr: 20:02:19)
Barbara Badell Sanchez
18:22:54 (Tr: 17:02:32)
i
Salvador Badia Alonso
d2- 00:19:48 (Tr: 23:25:12)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 2732 | Tània Bachs Arroyo | 20:02:19 | |||
Real t.: 20:02:19 Real start: 16:31:23 Finish hour: d2- 12:33:41 Cat:F Category place: Race start:14:45:00 Gender:F Pace: 14:34 min/km Club: xip groc K10_7: 1:38:45 Hour K10_7 : 18:10:07 K15: 2:40:03 Hour K15 : 19:11:25 K23_6: 4:27:12 Hour K23_6 : 20:58:34 K32_2: 6:41:29 Hour K32_2 : 23:12:51 k46_2: 9:45:59 Hour k46_2 : d2- 02:17:21 K65_0: 14:36:31 Hour K65_0 : d2- 07:07:53 K77_0: 18:01:59 Hour K77_0 : d2- 10:33:21 K79_2: 18:56:13 Hour K79_2 : d2- 11:27:35 Finish line: 20:02:19 Finish hour: d2- 12:33:41
Split Times
5880600
22:33:14
21:48:41
21:04:08
i
Juan javier Avila Sabio
21:53:25 (Tr: 20:39:55)
i
Sergio Avila Sabio
21:53:26 (Tr: 20:39:55)
i
Oleguer Aymamí Busqué
22:09:21 (Tr: 21:16:02)
i
Jaume Bacardit Peris
21:04:08 (Tr: 20:42:54)
Sara Bachs Arroyo
21:48:40 (Tr: 20:02:19) |
|||||||
/ | / | 1956 | Barbara Badell Sanchez | 17:02:32 | |||
Real t.: 17:02:32 Real start: 16:05:23 Finish hour: d2- 09:07:54 Cat:F Category place: Race start:14:45:00 Gender:F Pace: 12:23 min/km Club: xip groc K10_7: 1:32:47 Hour K10_7 : 17:38:10 K15: 2:21:44 Hour K15 : 18:27:07 K23_6: 4:02:28 Hour K23_6 : 20:07:51 K32_2: 5:56:40 Hour K32_2 : 22:02:02 k46_2: 8:27:22 Hour k46_2 : d2- 00:32:44 K65_0: 12:32:32 Hour K65_0 : d2- 04:37:55 K77_0: 15:21:54 Hour K77_0 : d2- 07:27:16 K79_2: 16:01:16 Hour K79_2 : d2- 08:06:39 Finish line: 17:02:32 Finish hour: d2- 09:07:54
Split Times
10864920
19:45:13
18:22:54
17:00:36
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mònica Avalos Martos
17:29:30 (Tr: 15:54:16)
i
Carles Avila Carreras
17:40:16 (Tr: 16:44:59)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:00:36 (Tr: 15:41:23)
i
Gerard Badia Barrio
19:09:11 (Tr: 18:33:51) |
|||||||
/ | / | 1183 |
i
|
Salvador Badia Alonso | 23:25:12 | ||
Real t.: 23:25:12 Real start: 15:39:36 Finish hour: d2- 15:04:48 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 17:01 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:51:48 Hour K10_7 : 17:31:24 K15: 3:07:53 Hour K15 : 18:47:29 K23_6: 5:10:08 Hour K23_6 : 20:49:44 K32_2: 7:27:12 Hour K32_2 : 23:06:48 k46_2: 10:51:49 Hour k46_2 : d2- 02:31:25 K65_0: 16:46:45 Hour K65_0 : d2- 08:26:21 K77_0: 21:01:31 Hour K77_0 : d2- 12:41:07 K79_2: 21:58:10 Hour K79_2 : d2- 13:37:46 Finish line: 23:25:12 Finish hour: d2- 15:04:48
Split Times
19949710
26:50:56
d2- 00:19:48
21:48:40
Rosa maria Asencio Monserrat
23:36:52 (Tr: 22:23:32)
i
Xavi Asensio Lobera
23:01:04 (Tr: 21:37:46)
i
Juan javier Avila Sabio
21:53:25 (Tr: 20:39:55)
i
Sergio Avila Sabio
21:53:26 (Tr: 20:39:55)
i
Oleguer Aymamí Busqué
22:09:21 (Tr: 21:16:02)
Sara Bachs Arroyo
21:48:40 (Tr: 20:02:19)
Tània Bachs Arroyo
21:48:41 (Tr: 20:02:19) |
|||||||
/ | / | 1931 |
i
|
Gerard Badia Barrio | 18:33:51 | ||
Real t.: 18:33:51 Real start: 15:20:20 Finish hour: d2- 09:54:11 Cat:M Category place: Race start:14:45:00 Gender:M Pace: 13:30 min/km Club: xip groc K10_7: 1:46:39 Hour K10_7 : 17:06:59 K15: 2:45:23 Hour K15 : 18:05:43 K23_6: 4:33:19 Hour K23_6 : 19:53:39 K32_2: 6:34:32 Hour K32_2 : 21:54:52 k46_2: 9:23:08 Hour k46_2 : d2- 00:43:28 K65_0: 13:31:22 Hour K65_0 : d2- 04:51:42 K77_0: 16:48:26 Hour K77_0 : d2- 08:08:46 K79_2: 17:41:20 Hour K79_2 : d2- 09:01:40 Finish line: 18:33:51 Finish hour: d2- 09:54:11
Split Times
4400
19:09:13
19:09:11
19:09:09
|
|||||||