L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 615 |
i
|
Jose Abad Castro | 14:51:59 | ||
Real t.: 14:51:59 Real start: 16:02:30 Finish hour: d2- 06:54:29 Cat:M Category place: 187 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 10:48 min/km Club: K10_7: 0:58:56 Hour K10_7 : 17:01:26 Place K10_7 : 405 - K15: 1:33:18 Hour K15 : 17:35:48 Place K15 : 261 X 144 places K23_6: 2:45:26 Hour K23_6 : 18:47:55 Place K23_6 : 152 X 109 places K32_2: 28:17:00 Hour K32_2 : d2- 20:19:30 Place K32_2 : 246 Y 94 places k46_2: 6:56:46 Hour k46_2 : 22:59:15 Place k46_2 : 189 X 57 places K65_0: 10:44:32 Hour K65_0 : d2- 02:47:02 Place K65_0 : 186 X 3 places K77_0: 13:09:25 Hour K77_0 : d2- 05:11:54 Place K77_0 : 202 Y 16 places K79_2: 13:54:44 Hour K79_2 : d2- 05:57:13 Place K79_2 : 206 Y 4 places Finish line: 14:51:59 Finish hour: d2- 06:54:29 Finish place : 206 Z
21970960
18:43:31
15:57:04
13:10:37
i
Oriol Admetlla
18:15:51 (Tr: 15:53:33)
Lluis Adrados Leon
17:57:25 (Tr: 15:48:16)
Ernesto Aguilar Irigaray
14:35:56 (Tr: 13:59:51)
i
Rafael Aguilera Calvo
18:43:31 (Tr: 18:12:29)
i
Pol Ajenjo Cosp
17:37:10 (Tr: 16:59:07)
Jesus Alarcon
14:22:01 (Tr: 13:26:55)
Juani Albarran Barea
17:41:32 (Tr: 16:55:23)
i
Nacho Albesa Rodríguez
18:17:05 (Tr: 17:11:59)
i
Fernando Alejandre Mayordomo
18:16:08 (Tr: 18:11:07)
i
Marc Alemany Iturriaga
13:36:52 (Tr: 13:03:46)
Vicent Alemany Marí
18:28:35 (Tr: 16:24:30)
Carles Alert Ezquerra
15:30:28 (Tr: 15:15:25)
i
Armando Alonso Berrar
18:10:02 (Tr: 16:01:57)
Oriol Alonso Mir
18:31:15 (Tr: 18:14:11)
Victor Alva Celma
17:51:04 (Tr: 15:50:58)
Francesc Amaro Umbert
16:02:13 (Tr: 15:39:09) |
|||||||
/ | / | 839 |
i
|
Joan Abante Julià | 19:33:48 | ||
Real t.: 19:33:48 Real start: 16:16:28 Finish hour: d2- 11:50:15 Cat:M Category place: 703 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 14:13 min/km Club: K10_7: 1:43:07 Hour K10_7 : 17:59:34 Place K10_7 : 972 - K15: 2:29:25 Hour K15 : 18:45:52 Place K15 : 943 X 29 places K23_6: 4:17:27 Hour K23_6 : 20:33:54 Place K23_6 : 928 X 15 places K32_2: 30:30:31 Hour K32_2 : d2- 22:46:58 Place K32_2 : 1084 Y 156 places k46_2: 9:36:12 Hour k46_2 : d2- 01:52:39 Place k46_2 : 881 X 203 places K65_0: 13:55:09 Hour K65_0 : d2- 06:11:36 Place K65_0 : 768 X 113 places K77_0: 17:17:06 Hour K77_0 : d2- 09:33:33 Place K77_0 : 833 Y 65 places K79_2: 18:16:10 Hour K79_2 : d2- 10:32:38 Place K79_2 : 842 Y 9 places Finish line: 19:33:48 Finish hour: d2- 11:50:15 Finish place : 854 Y 12 places
39041420
25:48:36
20:52:50
15:57:04
i
Jose Abad Castro
15:57:04 (Tr: 14:51:59)
i
Oriol Admetlla
18:15:51 (Tr: 15:53:33)
Lluis Adrados Leon
17:57:25 (Tr: 15:48:16)
i
Bartolome Agudo López
20:27:24 (Tr: 19:06:21)
i
Rafael Aguilera Calvo
18:43:31 (Tr: 18:12:29)
i
Manuel Agustiño Otero
20:15:24 (Tr: 19:33:19)
i
Pol Ajenjo Cosp
17:37:10 (Tr: 16:59:07)
i
Francesc Alavedra
23:07:50 (Tr: 23:07:50)
Juani Albarran Barea
17:41:32 (Tr: 16:55:23)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
20:54:35 (Tr: 18:54:31)
i
Núria Alberich Margalef
20:16:58 (Tr: 19:34:57)
i
Nacho Albesa Rodríguez
18:17:05 (Tr: 17:11:59)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
19:13:05 (Tr: 17:05:02)
i
Sergi Alcon I Gibert
22:17:17 (Tr: 20:57:12)
i
Fernando Alejandre Mayordomo
18:16:08 (Tr: 18:11:07)
Vicent Alemany Marí
18:28:35 (Tr: 16:24:30)
i
Montserrat Alié De Vega
20:54:33 (Tr: 18:54:30)
i
Montserrat Almato Cutrina
20:54:02 (Tr: 20:49:01)
i
Marc Alonso
22:02:09 (Tr: 20:12:05)
i
Armando Alonso Berrar
18:10:02 (Tr: 16:01:57)
Oriol Alonso Mir
18:31:15 (Tr: 18:14:11)
i
David Alonso Perarnau
d2- 00:15:49 (Tr: 23:33:48)
Victor Alva Celma
17:51:04 (Tr: 15:50:58)
i
Jesús Alvarez Pérez
19:05:33 (Tr: 18:32:27)
Francesc Amaro Umbert
16:02:13 (Tr: 15:39:09) |
|||||||
/ | / | 1452 |
i
|
Oriol Admetlla | 15:53:33 | ||
Real t.: 15:53:33 Real start: 17:19:44 Finish hour: d2- 09:13:16 Cat:M Category place: 424 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 11:33 min/km Club: K10_7: 1:29:41 Hour K10_7 : 18:49:24 Place K10_7 : 1333 - K15: 2:15:18 Hour K15 : 19:35:02 Place K15 : 1281 X 52 places K23_6: 4:00:35 Hour K23_6 : 21:20:18 Place K23_6 : 1182 X 99 places K32_2: 29:44:43 Hour K32_2 : d2- 23:04:27 Place K32_2 : 1137 X 45 places k46_2: 8:25:15 Hour k46_2 : d2- 01:44:58 Place k46_2 : 849 X 288 places K65_0: 12:07:06 Hour K65_0 : d2- 05:26:49 Place K65_0 : 632 X 217 places K77_0: 14:32:28 Hour K77_0 : d2- 07:52:11 Place K77_0 : 550 X 82 places K79_2: 15:06:24 Hour K79_2 : d2- 08:26:07 Place K79_2 : 523 X 27 places Finish line: 15:53:33 Finish hour: d2- 09:13:16 Finish place : 490 X 33 places
18320060
20:34:38
18:15:51
15:57:04
i
Jose Abad Castro
15:57:04 (Tr: 14:51:59)
Lluis Adrados Leon
17:57:25 (Tr: 15:48:16)
i
Bartolome Agudo López
20:27:24 (Tr: 19:06:21)
i
Rafael Aguilera Calvo
18:43:31 (Tr: 18:12:29)
i
Manuel Agustiño Otero
20:15:24 (Tr: 19:33:19)
i
Pol Ajenjo Cosp
17:37:10 (Tr: 16:59:07)
Juani Albarran Barea
17:41:32 (Tr: 16:55:23)
i
Núria Alberich Margalef
20:16:58 (Tr: 19:34:57)
i
Nacho Albesa Rodríguez
18:17:05 (Tr: 17:11:59)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
19:13:05 (Tr: 17:05:02)
i
Fernando Alejandre Mayordomo
18:16:08 (Tr: 18:11:07)
Vicent Alemany Marí
18:28:35 (Tr: 16:24:30)
i
Armando Alonso Berrar
18:10:02 (Tr: 16:01:57)
Oriol Alonso Mir
18:31:15 (Tr: 18:14:11)
Victor Alva Celma
17:51:04 (Tr: 15:50:58)
i
Jesús Alvarez Pérez
19:05:33 (Tr: 18:32:27)
Francesc Amaro Umbert
16:02:13 (Tr: 15:39:09) |
|||||||
/ | / | 1473 | Lluis Adrados Leon | 15:48:16 | |||
Real t.: 15:48:16 Real start: 17:06:34 Finish hour: d2- 08:54:50 Cat:M Category place: 391 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 11:29 min/km Club: K10_7: 1:33:15 Hour K10_7 : 18:39:49 Place K10_7 : 1300 - K15: 2:23:09 Hour K15 : 19:29:43 Place K15 : 1248 X 52 places K23_6: 4:05:55 Hour K23_6 : 21:12:29 Place K23_6 : 1152 X 96 places K32_2: 29:44:12 Hour K32_2 : d2- 22:50:46 Place K32_2 : 1095 X 57 places k46_2: 8:24:52 Hour k46_2 : d2- 01:31:26 Place k46_2 : 794 X 301 places K65_0: 12:02:32 Hour K65_0 : d2- 05:09:05 Place K65_0 : 560 X 234 places K77_0: 14:22:40 Hour K77_0 : d2- 07:29:14 Place K77_0 : 489 X 71 places K79_2: 14:59:15 Hour K79_2 : d2- 08:05:49 Place K79_2 : 463 X 26 places Finish line: 15:48:16 Finish hour: d2- 08:54:50 Finish place : 448 X 15 places
15885430
19:57:45
17:57:25
15:57:04
i
Jose Abad Castro
15:57:04 (Tr: 14:51:59)
i
Oriol Admetlla
18:15:51 (Tr: 15:53:33)
i
Rafael Aguilera Calvo
18:43:31 (Tr: 18:12:29)
i
Pol Ajenjo Cosp
17:37:10 (Tr: 16:59:07)
Juani Albarran Barea
17:41:32 (Tr: 16:55:23)
i
Nacho Albesa Rodríguez
18:17:05 (Tr: 17:11:59)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
19:13:05 (Tr: 17:05:02)
i
Fernando Alejandre Mayordomo
18:16:08 (Tr: 18:11:07)
Vicent Alemany Marí
18:28:35 (Tr: 16:24:30)
i
Armando Alonso Berrar
18:10:02 (Tr: 16:01:57)
Oriol Alonso Mir
18:31:15 (Tr: 18:14:11)
Victor Alva Celma
17:51:04 (Tr: 15:50:58)
i
Jesús Alvarez Pérez
19:05:33 (Tr: 18:32:27)
Francesc Amaro Umbert
16:02:13 (Tr: 15:39:09) |
|||||||
/ | / | 1255 |
i
|
Bartolome Agudo López | 19:06:21 | ||
Real t.: 19:06:21 Real start: 16:18:28 Finish hour: d2- 11:24:49 Cat:M Category place: 671 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 13:53 min/km Club: K10_7: 1:38:28 Hour K10_7 : 17:56:56 Place K10_7 : 948 - K15: 2:27:57 Hour K15 : 18:46:24 Place K15 : 955 Y 7 places K23_6: 4:16:16 Hour K23_6 : 20:34:43 Place K23_6 : 936 X 19 places K32_2: 30:13:37 Hour K32_2 : d2- 22:32:05 Place K32_2 : 982 Y 46 places k46_2: 9:35:46 Hour k46_2 : d2- 01:54:13 Place k46_2 : 888 X 94 places K65_0: 14:05:51 Hour K65_0 : d2- 06:24:18 Place K65_0 : 814 X 74 places K77_0: 17:09:43 Hour K77_0 : d2- 09:28:11 Place K77_0 : 823 Y 9 places K79_2: 18:01:43 Hour K79_2 : d2- 10:20:10 Place K79_2 : 818 X 5 places Finish line: 19:06:21 Finish hour: d2- 11:24:49 Finish place : 808 X 10 places
4400
20:27:26
20:27:24
20:27:22
|
|||||||
/ | / | 876 | Ernesto Aguilar Irigaray | 13:59:51 | |||
Real t.: 13:59:51 Real start: 15:33:30 Finish hour: d2- 05:33:21 Cat:M Category place: 109 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 10:11 min/km Club: K10_7: 1:03:16 Hour K10_7 : 16:36:45 Place K10_7 : 160 - K15: 1:41:25 Hour K15 : 17:14:55 Place K15 : 129 X 31 places K23_6: 2:56:53 Hour K23_6 : 18:30:22 Place K23_6 : 100 X 29 places K32_2: 28:20:02 Hour K32_2 : d2- 19:53:31 Place K32_2 : 164 Y 64 places k46_2: 6:39:32 Hour k46_2 : 22:13:01 Place k46_2 : 111 X 53 places K65_0: 10:03:16 Hour K65_0 : d2- 01:36:45 Place K65_0 : 84 X 27 places K77_0: 12:18:11 Hour K77_0 : d2- 03:51:40 Place K77_0 : 105 Y 21 places K79_2: 13:11:56 Hour K79_2 : d2- 04:45:25 Place K79_2 : 125 Y 20 places Finish line: 13:59:51 Finish hour: d2- 05:33:21 Finish place : 121 X 4 places
23922910
17:37:10
14:35:56
11:34:42
i
Jose Abad Castro
15:57:04 (Tr: 14:51:59)
i
Pol Ajenjo Cosp
17:37:10 (Tr: 16:59:07)
Jesus Alarcon
14:22:01 (Tr: 13:26:55)
i
Marc Alemany Iturriaga
13:36:52 (Tr: 13:03:46)
Carles Alert Ezquerra
15:30:28 (Tr: 15:15:25)
Francesc Amaro Umbert
16:02:13 (Tr: 15:39:09) |
|||||||
/ | / | 288 |
i
|
Rafael Aguilera Calvo | 18:12:29 | ||
Real t.: 18:12:29 Real start: 15:28:27 Finish hour: d2- 09:40:56 Cat:M Category place: 482 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 13:14 min/km Club: K10_7: 1:28:33 Hour K10_7 : 16:57:00 Place K10_7 : 350 - K15: 2:16:01 Hour K15 : 17:44:28 Place K15 : 347 X 3 places K23_6: 4:00:00 Hour K23_6 : 19:28:27 Place K23_6 : 390 Y 43 places K32_2: 30:05:28 Hour K32_2 : d2- 21:33:55 Place K32_2 : 595 Y 205 places k46_2: 9:20:06 Hour k46_2 : d2- 00:48:33 Place k46_2 : 554 X 41 places K65_0: 13:35:43 Hour K65_0 : d2- 05:04:10 Place K65_0 : 544 X 10 places K77_0: 16:24:40 Hour K77_0 : d2- 07:53:07 Place K77_0 : 558 Y 14 places K79_2: 17:11:34 Hour K79_2 : d2- 08:40:00 Place K79_2 : 551 X 7 places Finish line: 18:12:29 Finish hour: d2- 09:40:56 Finish place : 552 Y 1 place
6085530
19:29:37
18:43:31
17:57:25
i
Oriol Admetlla
18:15:51 (Tr: 15:53:33)
Lluis Adrados Leon
17:57:25 (Tr: 15:48:16)
i
Nacho Albesa Rodríguez
18:17:05 (Tr: 17:11:59)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
19:13:05 (Tr: 17:05:02)
i
Fernando Alejandre Mayordomo
18:16:08 (Tr: 18:11:07)
Vicent Alemany Marí
18:28:35 (Tr: 16:24:30)
i
Armando Alonso Berrar
18:10:02 (Tr: 16:01:57)
Oriol Alonso Mir
18:31:15 (Tr: 18:14:11)
i
Jesús Alvarez Pérez
19:05:33 (Tr: 18:32:27) |
|||||||
/ | / | 383 |
i
|
Manuel Agustiño Otero | 19:33:19 | ||
Real t.: 19:33:19 Real start: 15:39:31 Finish hour: d2- 11:12:49 Cat:M Category place: 648 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 14:13 min/km Club: K10_7: 1:37:15 Hour K10_7 : 17:16:45 Place K10_7 : 575 - K15: 2:26:17 Hour K15 : 18:05:47 Place K15 : 592 Y 17 places K23_6: 4:17:05 Hour K23_6 : 19:56:35 Place K23_6 : 625 Y 33 places K32_2: 30:27:41 Hour K32_2 : d2- 22:07:11 Place K32_2 : 817 Y 192 places k46_2: 9:36:39 Hour k46_2 : d2- 01:16:09 Place k46_2 : 707 X 110 places K65_0: 14:29:23 Hour K65_0 : d2- 06:08:53 Place K65_0 : 766 Y 59 places K77_0: 17:35:17 Hour K77_0 : d2- 09:14:47 Place K77_0 : 771 Y 5 places K79_2: 18:25:22 Hour K79_2 : d2- 10:04:52 Place K79_2 : 781 Y 10 places Finish line: 19:33:19 Finish hour: d2- 11:12:49 Finish place : 779 X 2 places
22761860
23:07:50
20:15:24
17:22:58
i
Joan Abante Julià
20:52:50 (Tr: 19:33:48)
i
Oriol Admetlla
18:15:51 (Tr: 15:53:33)
Lluis Adrados Leon
17:57:25 (Tr: 15:48:16)
i
Bartolome Agudo López
20:27:24 (Tr: 19:06:21)
i
Rafael Aguilera Calvo
18:43:31 (Tr: 18:12:29)
i
Pol Ajenjo Cosp
17:37:10 (Tr: 16:59:07)
i
Francesc Alavedra
23:07:50 (Tr: 23:07:50)
Juani Albarran Barea
17:41:32 (Tr: 16:55:23)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
20:54:35 (Tr: 18:54:31)
i
Núria Alberich Margalef
20:16:58 (Tr: 19:34:57)
i
Nacho Albesa Rodríguez
18:17:05 (Tr: 17:11:59)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
19:13:05 (Tr: 17:05:02)
i
Sergi Alcon I Gibert
22:17:17 (Tr: 20:57:12)
i
Fernando Alejandre Mayordomo
18:16:08 (Tr: 18:11:07)
Vicent Alemany Marí
18:28:35 (Tr: 16:24:30)
i
Montserrat Alié De Vega
20:54:33 (Tr: 18:54:30)
i
Montserrat Almato Cutrina
20:54:02 (Tr: 20:49:01)
i
Marc Alonso
22:02:09 (Tr: 20:12:05)
i
Armando Alonso Berrar
18:10:02 (Tr: 16:01:57)
Oriol Alonso Mir
18:31:15 (Tr: 18:14:11)
Victor Alva Celma
17:51:04 (Tr: 15:50:58)
i
Jesús Alvarez Pérez
19:05:33 (Tr: 18:32:27) |
|||||||
/ | / | 1067 |
i
|
Pol Ajenjo Cosp | 16:59:07 | ||
Real t.: 16:59:07 Real start: 15:35:28 Finish hour: d2- 08:34:35 Cat:M Category place: 339 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 12:21 min/km Club: K10_7: 1:20:27 Hour K10_7 : 16:55:54 Place K10_7 : 339 - K15: 2:04:12 Hour K15 : 17:39:39 Place K15 : 292 X 47 places K23_6: 3:37:20 Hour K23_6 : 19:12:47 Place K23_6 : 293 Y 1 place K32_2: 29:28:17 Hour K32_2 : d2- 21:03:45 Place K32_2 : 404 Y 111 places k46_2: 8:30:11 Hour k46_2 : d2- 00:05:39 Place k46_2 : 381 X 23 places K65_0: 12:26:40 Hour K65_0 : d2- 04:02:07 Place K65_0 : 343 X 38 places K77_0: 15:18:04 Hour K77_0 : d2- 06:53:31 Place K77_0 : 384 Y 41 places K79_2: 15:57:02 Hour K79_2 : d2- 07:32:29 Place K79_2 : 374 X 10 places Finish line: 16:59:07 Finish hour: d2- 08:34:35 Finish place : 383 Y 9 places
23922910
20:38:24
17:37:10
14:35:56
i
Jose Abad Castro
15:57:04 (Tr: 14:51:59)
i
Oriol Admetlla
18:15:51 (Tr: 15:53:33)
Lluis Adrados Leon
17:57:25 (Tr: 15:48:16)
i
Bartolome Agudo López
20:27:24 (Tr: 19:06:21)
Ernesto Aguilar Irigaray
14:35:56 (Tr: 13:59:51)
i
Rafael Aguilera Calvo
18:43:31 (Tr: 18:12:29)
i
Manuel Agustiño Otero
20:15:24 (Tr: 19:33:19)
Juani Albarran Barea
17:41:32 (Tr: 16:55:23)
i
Núria Alberich Margalef
20:16:58 (Tr: 19:34:57)
i
Nacho Albesa Rodríguez
18:17:05 (Tr: 17:11:59)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
19:13:05 (Tr: 17:05:02)
i
Fernando Alejandre Mayordomo
18:16:08 (Tr: 18:11:07)
Vicent Alemany Marí
18:28:35 (Tr: 16:24:30)
Carles Alert Ezquerra
15:30:28 (Tr: 15:15:25)
i
Armando Alonso Berrar
18:10:02 (Tr: 16:01:57)
Oriol Alonso Mir
18:31:15 (Tr: 18:14:11)
Victor Alva Celma
17:51:04 (Tr: 15:50:58)
i
Jesús Alvarez Pérez
19:05:33 (Tr: 18:32:27)
Francesc Amaro Umbert
16:02:13 (Tr: 15:39:09) |
|||||||
/ | / | 525 | Jesus Alarcon | 13:26:55 | |||
Real t.: 13:26:55 Real start: 15:52:31 Finish hour: d2- 05:19:26 Cat:M Category place: 94 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 9:47 min/km Club: fun runners club esportiu K10_7: 0:56:02 Hour K10_7 : 16:48:33 Place K10_7 : 255 - K15: 1:34:55 Hour K15 : 17:27:26 Place K15 : 186 X 69 places K23_6: 2:46:51 Hour K23_6 : 18:39:22 Place K23_6 : 122 X 64 places K32_2: 28:03:27 Hour K32_2 : d2- 19:55:57 Place K32_2 : 171 Y 49 places k46_2: 6:23:15 Hour k46_2 : 22:15:46 Place k46_2 : 117 X 54 places K65_0: 9:35:11 Hour K65_0 : d2- 01:27:42 Place K65_0 : 72 X 45 places K77_0: 11:46:56 Hour K77_0 : d2- 03:39:27 Place K77_0 : 100 Y 28 places K79_2: 12:27:10 Hour K79_2 : d2- 04:19:41 Place K79_2 : 99 X 1 place Finish line: 13:26:55 Finish hour: d2- 05:19:26 Finish place : 104 Y 5 places
51817260
20:54:35
14:22:01
7:49:28
i
Jose Abad Castro
15:57:04 (Tr: 14:51:59)
i
Joan Abante Julià
20:52:50 (Tr: 19:33:48)
i
Oriol Admetlla
18:15:51 (Tr: 15:53:33)
Lluis Adrados Leon
17:57:25 (Tr: 15:48:16)
i
Bartolome Agudo López
20:27:24 (Tr: 19:06:21)
Ernesto Aguilar Irigaray
14:35:56 (Tr: 13:59:51)
i
Rafael Aguilera Calvo
18:43:31 (Tr: 18:12:29)
i
Manuel Agustiño Otero
20:15:24 (Tr: 19:33:19)
i
Pol Ajenjo Cosp
17:37:10 (Tr: 16:59:07)
Juani Albarran Barea
17:41:32 (Tr: 16:55:23)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
20:54:35 (Tr: 18:54:31)
i
Núria Alberich Margalef
20:16:58 (Tr: 19:34:57)
i
Nacho Albesa Rodríguez
18:17:05 (Tr: 17:11:59)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
19:13:05 (Tr: 17:05:02)
i
Fernando Alejandre Mayordomo
18:16:08 (Tr: 18:11:07)
i
Marc Alemany Iturriaga
13:36:52 (Tr: 13:03:46)
Vicent Alemany Marí
18:28:35 (Tr: 16:24:30)
Carles Alert Ezquerra
15:30:28 (Tr: 15:15:25)
i
Montserrat Alié De Vega
20:54:33 (Tr: 18:54:30)
i
Montserrat Almato Cutrina
20:54:02 (Tr: 20:49:01)
i
Armando Alonso Berrar
18:10:02 (Tr: 16:01:57)
Oriol Alonso Mir
18:31:15 (Tr: 18:14:11)
Victor Alva Celma
17:51:04 (Tr: 15:50:58)
i
Jesús Alvarez Pérez
19:05:33 (Tr: 18:32:27)
Francesc Amaro Umbert
16:02:13 (Tr: 15:39:09) |
|||||||
/ | / | 1 |
i
|
Francesc Alavedra | 23:07:50 | ||
Real t.: 23:07:50 Real start: 14:57:25 Finish hour: d2- 14:05:15 Cat:M Category place: 842 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 16:49 min/km Club: K10_7: 2:03:31 Hour K10_7 : 17:00:56 Place K10_7 : 399 - K15: 2:59:24 Hour K15 : 17:56:49 Place K15 : 474 Y 75 places K23_6: 4:48:21 Hour K23_6 : 19:45:46 Place K23_6 : 547 Y 73 places K32_2: 30:37:15 Hour K32_2 : d2- 21:34:40 Place K32_2 : 599 Y 52 places k46_2: 9:37:21 Hour k46_2 : d2- 00:34:46 Place k46_2 : 500 X 99 places K65_0: 17:25:19 Hour K65_0 : d2- 08:22:44 Place K65_0 : 1054 Y 554 places K77_0: 20:27:54 Hour K77_0 : d2- 11:25:19 Place K77_0 : 1034 X 20 places K79_2: 21:37:01 Hour K79_2 : d2- 12:34:26 Place K79_2 : 1050 Y 16 places Finish line: 23:07:50 Finish hour: d2- 14:05:15 Finish place : 1060 Y 10 places
22761860
26:00:17
23:07:50
20:15:24
i
Joan Abante Julià
20:52:50 (Tr: 19:33:48)
i
Bartolome Agudo López
20:27:24 (Tr: 19:06:21)
i
Manuel Agustiño Otero
20:15:24 (Tr: 19:33:19)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
20:54:35 (Tr: 18:54:31)
i
Núria Alberich Margalef
20:16:58 (Tr: 19:34:57)
i
Sergi Alcon I Gibert
22:17:17 (Tr: 20:57:12)
i
Montserrat Alié De Vega
20:54:33 (Tr: 18:54:30)
i
Montserrat Almato Cutrina
20:54:02 (Tr: 20:49:01)
i
Marc Alonso
22:02:09 (Tr: 20:12:05)
i
David Alonso Perarnau
d2- 00:15:49 (Tr: 23:33:48) |
|||||||
/ | / | 456 | Juani Albarran Barea | 16:55:23 | |||
Real t.: 16:55:23 Real start: 15:43:34 Finish hour: d2- 08:38:57 Cat:F Category place: 46 Race start:14:57:25 Gender:F Pace: 12:18 min/km Club: K10_7: 1:34:03 Hour K10_7 : 17:17:36 Place K10_7 : 586 - K15: 2:18:54 Hour K15 : 18:02:28 Place K15 : 549 X 37 places K23_6: 4:00:13 Hour K23_6 : 19:43:46 Place K23_6 : 534 X 15 places K32_2: 29:46:14 Hour K32_2 : d2- 21:29:48 Place K32_2 : 574 Y 40 places k46_2: 8:34:41 Hour k46_2 : d2- 00:18:15 Place k46_2 : 425 X 149 places K65_0: 12:32:17 Hour K65_0 : d2- 04:15:51 Place K65_0 : 396 X 29 places K77_0: 15:09:44 Hour K77_0 : d2- 06:53:18 Place K77_0 : 379 X 17 places K79_2: 15:51:42 Hour K79_2 : d2- 07:35:16 Place K79_2 : 379 Z Finish line: 16:55:23 Finish hour: d2- 08:38:57 Finish place : 395 Y 16 places
4693040
18:17:05
17:41:32
17:05:58
i
Oriol Admetlla
18:15:51 (Tr: 15:53:33)
Lluis Adrados Leon
17:57:25 (Tr: 15:48:16)
i
Pol Ajenjo Cosp
17:37:10 (Tr: 16:59:07)
i
Nacho Albesa Rodríguez
18:17:05 (Tr: 17:11:59)
i
Fernando Alejandre Mayordomo
18:16:08 (Tr: 18:11:07)
i
Armando Alonso Berrar
18:10:02 (Tr: 16:01:57)
Victor Alva Celma
17:51:04 (Tr: 15:50:58) |
|||||||
/ | / | 1198 |
i
|
Iñigo Alberdi Erauskin | 18:54:31 | ||
Real t.: 18:54:31 Real start: 16:57:30 Finish hour: d2- 11:52:00 Cat:M Category place: 708 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 13:45 min/km Club: K10_7: 1:39:58 Hour K10_7 : 18:37:27 Place K10_7 : 1279 - K15: 2:32:07 Hour K15 : 19:29:36 Place K15 : 1246 X 33 places K23_6: 4:27:11 Hour K23_6 : 21:24:40 Place K23_6 : 1201 X 45 places K32_2: 30:24:18 Hour K32_2 : d2- 23:21:47 Place K32_2 : 1209 Y 8 places k46_2: 9:45:39 Hour k46_2 : d2- 02:43:08 Place k46_2 : 1046 X 163 places K65_0: 14:23:19 Hour K65_0 : d2- 07:20:48 Place K65_0 : 947 X 99 places K77_0: 17:04:49 Hour K77_0 : d2- 10:02:18 Place K77_0 : 892 X 55 places K79_2: 17:51:43 Hour K79_2 : d2- 10:49:12 Place K79_2 : 868 X 24 places Finish line: 18:54:31 Finish hour: d2- 11:52:00 Finish place : 861 X 7 places
51817260
27:27:08
20:54:35
14:22:01
i
Jose Abad Castro
15:57:04 (Tr: 14:51:59)
i
Joan Abante Julià
20:52:50 (Tr: 19:33:48)
i
Oriol Admetlla
18:15:51 (Tr: 15:53:33)
Lluis Adrados Leon
17:57:25 (Tr: 15:48:16)
i
Bartolome Agudo López
20:27:24 (Tr: 19:06:21)
Ernesto Aguilar Irigaray
14:35:56 (Tr: 13:59:51)
i
Rafael Aguilera Calvo
18:43:31 (Tr: 18:12:29)
i
Manuel Agustiño Otero
20:15:24 (Tr: 19:33:19)
i
Pol Ajenjo Cosp
17:37:10 (Tr: 16:59:07)
Jesus Alarcon
14:22:01 (Tr: 13:26:55)
i
Francesc Alavedra
23:07:50 (Tr: 23:07:50)
Juani Albarran Barea
17:41:32 (Tr: 16:55:23)
i
Núria Alberich Margalef
20:16:58 (Tr: 19:34:57)
i
Nacho Albesa Rodríguez
18:17:05 (Tr: 17:11:59)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
19:13:05 (Tr: 17:05:02)
i
Sergi Alcon I Gibert
22:17:17 (Tr: 20:57:12)
i
Fernando Alejandre Mayordomo
18:16:08 (Tr: 18:11:07)
Vicent Alemany Marí
18:28:35 (Tr: 16:24:30)
Carles Alert Ezquerra
15:30:28 (Tr: 15:15:25)
i
Montserrat Alié De Vega
20:54:33 (Tr: 18:54:30)
i
Montserrat Almato Cutrina
20:54:02 (Tr: 20:49:01)
i
Marc Alonso
22:02:09 (Tr: 20:12:05)
i
Armando Alonso Berrar
18:10:02 (Tr: 16:01:57)
Oriol Alonso Mir
18:31:15 (Tr: 18:14:11)
i
David Alonso Perarnau
d2- 00:15:49 (Tr: 23:33:48)
Victor Alva Celma
17:51:04 (Tr: 15:50:58)
i
Jesús Alvarez Pérez
19:05:33 (Tr: 18:32:27)
Francesc Amaro Umbert
16:02:13 (Tr: 15:39:09) |
|||||||
/ | / | 403 |
i
|
Núria Alberich Margalef | 19:34:57 | ||
Real t.: 19:34:57 Real start: 15:39:27 Finish hour: d2- 11:14:23 Cat:F Category place: 131 Race start:14:57:25 Gender:F Pace: 14:14 min/km Club: K10_7: 1:48:50 Hour K10_7 : 17:28:17 Place K10_7 : 702 - K15: 2:40:00 Hour K15 : 18:19:27 Place K15 : 723 Y 21 places K23_6: 4:34:17 Hour K23_6 : 20:13:44 Place K23_6 : 783 Y 60 places K32_2: 30:33:23 Hour K32_2 : d2- 22:12:50 Place K32_2 : 875 Y 92 places k46_2: 9:47:49 Hour k46_2 : d2- 01:27:16 Place k46_2 : 771 X 104 places K65_0: 14:27:59 Hour K65_0 : d2- 06:07:26 Place K65_0 : 762 X 9 places K77_0: 17:32:14 Hour K77_0 : d2- 09:11:41 Place K77_0 : 762 Z K79_2: 18:27:59 Hour K79_2 : d2- 10:07:26 Place K79_2 : 791 Y 29 places Finish line: 19:34:57 Finish hour: d2- 11:14:23 Finish place : 792 Y 1 place
15880920
22:17:17
20:16:58
18:16:40
i
Joan Abante Julià
20:52:50 (Tr: 19:33:48)
i
Bartolome Agudo López
20:27:24 (Tr: 19:06:21)
i
Rafael Aguilera Calvo
18:43:31 (Tr: 18:12:29)
i
Manuel Agustiño Otero
20:15:24 (Tr: 19:33:19)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
20:54:35 (Tr: 18:54:31)
i
Nacho Albesa Rodríguez
18:17:05 (Tr: 17:11:59)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
19:13:05 (Tr: 17:05:02)
i
Sergi Alcon I Gibert
22:17:17 (Tr: 20:57:12)
Vicent Alemany Marí
18:28:35 (Tr: 16:24:30)
i
Montserrat Alié De Vega
20:54:33 (Tr: 18:54:30)
i
Montserrat Almato Cutrina
20:54:02 (Tr: 20:49:01)
i
Marc Alonso
22:02:09 (Tr: 20:12:05)
Oriol Alonso Mir
18:31:15 (Tr: 18:14:11)
i
Jesús Alvarez Pérez
19:05:33 (Tr: 18:32:27) |
|||||||
/ | / | 638 |
i
|
Nacho Albesa Rodríguez | 17:11:59 | ||
Real t.: 17:11:59 Real start: 16:02:31 Finish hour: d2- 09:14:30 Cat:M Category place: 428 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 12:30 min/km Club: K10_7: 1:43:27 Hour K10_7 : 17:45:57 Place K10_7 : 843 - K15: 2:36:46 Hour K15 : 18:39:16 Place K15 : 898 Y 55 places K23_6: 4:23:30 Hour K23_6 : 20:26:01 Place K23_6 : 862 X 36 places K32_2: 30:07:07 Hour K32_2 : d2- 22:09:38 Place K32_2 : 850 X 12 places k46_2: 8:49:21 Hour k46_2 : d2- 00:51:52 Place k46_2 : 564 X 286 places K65_0: 12:37:25 Hour K65_0 : d2- 04:39:56 Place K65_0 : 460 X 104 places K77_0: 15:19:45 Hour K77_0 : d2- 07:22:16 Place K77_0 : 472 Y 12 places K79_2: 16:04:39 Hour K79_2 : d2- 08:07:10 Place K79_2 : 472 Z Finish line: 17:11:59 Finish hour: d2- 09:14:30 Finish place : 494 Y 22 places
4693040
18:52:38
18:17:05
17:41:32
i
Oriol Admetlla
18:15:51 (Tr: 15:53:33)
Lluis Adrados Leon
17:57:25 (Tr: 15:48:16)
i
Rafael Aguilera Calvo
18:43:31 (Tr: 18:12:29)
Juani Albarran Barea
17:41:32 (Tr: 16:55:23)
i
Fernando Alejandre Mayordomo
18:16:08 (Tr: 18:11:07)
Vicent Alemany Marí
18:28:35 (Tr: 16:24:30)
i
Armando Alonso Berrar
18:10:02 (Tr: 16:01:57)
Oriol Alonso Mir
18:31:15 (Tr: 18:14:11)
Victor Alva Celma
17:51:04 (Tr: 15:50:58) |
|||||||
/ | / | 1400 |
i
|
Javier Alburquerque Alburquerque | 17:05:02 | ||
Real t.: 17:05:02 Real start: 17:05:28 Finish hour: d2- 10:10:30 Cat:M Category place: 544 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 12:25 min/km Club: K10_7: 1:35:36 Hour K10_7 : 18:41:04 Place K10_7 : 1302 - K15: 2:19:58 Hour K15 : 19:25:25 Place K15 : 1229 X 73 places K23_6: 4:03:47 Hour K23_6 : 21:09:14 Place K23_6 : 1137 X 92 places K32_2: 30:13:12 Hour K32_2 : d2- 23:18:40 Place K32_2 : 1197 Y 60 places k46_2: 8:57:38 Hour k46_2 : d2- 02:03:06 Place k46_2 : 936 X 261 places K65_0: 12:52:58 Hour K65_0 : d2- 05:58:26 Place K65_0 : 739 X 197 places K77_0: 15:20:24 Hour K77_0 : d2- 08:25:51 Place K77_0 : 648 X 91 places K79_2: 16:03:24 Hour K79_2 : d2- 09:08:52 Place K79_2 : 629 X 19 places Finish line: 17:05:02 Finish hour: d2- 10:10:30 Finish place : 630 Y 1 place
4400
19:13:07
19:13:05
19:13:03
|
|||||||
/ | / | 802 |
i
|
Sergi Alcon I Gibert | 20:57:12 | ||
Real t.: 20:57:12 Real start: 16:17:30 Finish hour: d2- 13:14:42 Cat:M Category place: 808 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 15:14 min/km Club: K10_7: 2:01:03 Hour K10_7 : 18:18:32 Place K10_7 : 1143 - K15: 3:02:07 Hour K15 : 19:19:36 Place K15 : 1199 Y 56 places K23_6: 5:07:32 Hour K23_6 : 21:25:01 Place K23_6 : 1203 Y 4 places K32_2: 31:19:31 Hour K32_2 : d2- 23:37:01 Place K32_2 : 1253 Y 50 places k46_2: 11:07:09 Hour k46_2 : d2- 03:24:39 Place k46_2 : 1131 X 122 places K65_0: 15:32:34 Hour K65_0 : d2- 07:50:03 Place K65_0 : 999 X 132 places K77_0: 18:19:56 Hour K77_0 : d2- 10:37:26 Place K77_0 : 962 X 37 places K79_2: 19:35:51 Hour K79_2 : d2- 11:53:21 Place K79_2 : 995 Y 33 places Finish line: 20:57:12 Finish hour: d2- 13:14:42 Finish place : 1012 Y 17 places
15880920
24:17:36
22:17:17
20:16:58
i
Joan Abante Julià
20:52:50 (Tr: 19:33:48)
i
Bartolome Agudo López
20:27:24 (Tr: 19:06:21)
i
Francesc Alavedra
23:07:50 (Tr: 23:07:50)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
20:54:35 (Tr: 18:54:31)
i
Núria Alberich Margalef
20:16:58 (Tr: 19:34:57)
i
Montserrat Alié De Vega
20:54:33 (Tr: 18:54:30)
i
Montserrat Almato Cutrina
20:54:02 (Tr: 20:49:01)
i
Marc Alonso
22:02:09 (Tr: 20:12:05)
i
David Alonso Perarnau
d2- 00:15:49 (Tr: 23:33:48) |
|||||||
/ | / | 53 |
i
|
Fernando Alejandre Mayordomo | 18:11:07 | ||
Real t.: 18:11:07 Real start: 15:02:27 Finish hour: d2- 09:13:33 Cat:M Category place: 427 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 13:13 min/km Club: K10_7: 1:33:38 Hour K10_7 : 16:36:05 Place K10_7 : 158 - K15: 2:33:11 Hour K15 : 17:35:38 Place K15 : 260 Y 102 places K23_6: 4:18:03 Hour K23_6 : 19:20:30 Place K23_6 : 343 Y 83 places K32_2: 30:24:10 Hour K32_2 : d2- 21:26:37 Place K32_2 : 538 Y 195 places k46_2: 9:38:54 Hour k46_2 : d2- 00:41:21 Place k46_2 : 521 X 17 places K65_0: No data Hour K65_0: No data Place K65_0 : - - K77_0: 16:10:26 Hour K77_0 : d2- 07:12:53 Place K77_0 : 459 X 62 places K79_2: 17:07:03 Hour K79_2 : d2- 08:09:30 Place K79_2 : 477 Y 18 places Finish line: 18:11:07 Finish hour: d2- 09:13:33 Finish place : 493 Y 16 places
4400
18:16:10
18:16:08
18:16:06
|
|||||||
/ | / | 318 |
i
|
Marc Alemany Iturriaga | 13:03:46 | ||
Real t.: 13:03:46 Real start: 15:30:31 Finish hour: d2- 04:34:17 Cat:M Category place: 66 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 9:30 min/km Club: K10_7: 1:01:18 Hour K10_7 : 16:31:49 Place K10_7 : 133 - K15: 1:40:09 Hour K15 : 17:10:40 Place K15 : 115 X 18 places K23_6: 3:03:07 Hour K23_6 : 18:33:37 Place K23_6 : 107 X 8 places K32_2: 28:23:31 Hour K32_2 : d2- 19:54:02 Place K32_2 : 167 Y 60 places k46_2: 6:19:14 Hour k46_2 : 21:49:44 Place k46_2 : 62 X 105 places K65_0: 9:32:20 Hour K65_0 : d2- 01:02:51 Place K65_0 : 50 X 12 places K77_0: 11:34:13 Hour K77_0 : d2- 03:04:44 Place K77_0 : 72 Y 22 places K79_2: 12:10:36 Hour K79_2 : d2- 03:41:07 Place K79_2 : 70 X 2 places Finish line: 13:03:46 Finish hour: d2- 04:34:17 Finish place : 73 Y 3 places
57775960
20:54:33
13:36:52
6:19:10
i
Jose Abad Castro
15:57:04 (Tr: 14:51:59)
i
Joan Abante Julià
20:52:50 (Tr: 19:33:48)
i
Oriol Admetlla
18:15:51 (Tr: 15:53:33)
Lluis Adrados Leon
17:57:25 (Tr: 15:48:16)
i
Bartolome Agudo López
20:27:24 (Tr: 19:06:21)
Ernesto Aguilar Irigaray
14:35:56 (Tr: 13:59:51)
i
Rafael Aguilera Calvo
18:43:31 (Tr: 18:12:29)
i
Manuel Agustiño Otero
20:15:24 (Tr: 19:33:19)
i
Pol Ajenjo Cosp
17:37:10 (Tr: 16:59:07)
Jesus Alarcon
14:22:01 (Tr: 13:26:55)
Juani Albarran Barea
17:41:32 (Tr: 16:55:23)
i
Núria Alberich Margalef
20:16:58 (Tr: 19:34:57)
i
Nacho Albesa Rodríguez
18:17:05 (Tr: 17:11:59)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
19:13:05 (Tr: 17:05:02)
i
Fernando Alejandre Mayordomo
18:16:08 (Tr: 18:11:07)
Vicent Alemany Marí
18:28:35 (Tr: 16:24:30)
Carles Alert Ezquerra
15:30:28 (Tr: 15:15:25)
i
Montserrat Alié De Vega
20:54:33 (Tr: 18:54:30)
i
Montserrat Almato Cutrina
20:54:02 (Tr: 20:49:01)
i
Armando Alonso Berrar
18:10:02 (Tr: 16:01:57)
Oriol Alonso Mir
18:31:15 (Tr: 18:14:11)
Victor Alva Celma
17:51:04 (Tr: 15:50:58)
i
Jesús Alvarez Pérez
19:05:33 (Tr: 18:32:27)
Francesc Amaro Umbert
16:02:13 (Tr: 15:39:09) |
|||||||
/ | / | 1423 | Vicent Alemany Marí | 16:24:30 | |||
Real t.: 16:24:30 Real start: 17:01:31 Finish hour: d2- 09:26:00 Cat:M Category place: 460 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 11:56 min/km Club: K10_7: 1:29:10 Hour K10_7 : 18:30:41 Place K10_7 : 1240 - K15: 2:14:22 Hour K15 : 19:15:52 Place K15 : 1177 X 63 places K23_6: 3:56:39 Hour K23_6 : 20:58:09 Place K23_6 : 1093 X 84 places K32_2: 29:43:32 Hour K32_2 : d2- 22:45:03 Place K32_2 : 1077 X 16 places k46_2: 8:35:02 Hour k46_2 : d2- 01:36:32 Place k46_2 : 814 X 263 places K65_0: 12:17:45 Hour K65_0 : d2- 05:19:15 Place K65_0 : 603 X 211 places K77_0: 14:50:57 Hour K77_0 : d2- 07:52:28 Place K77_0 : 551 X 52 places K79_2: 15:33:09 Hour K79_2 : d2- 08:34:39 Place K79_2 : 537 X 14 places Finish line: 16:24:30 Finish hour: d2- 09:26:00 Finish place : 529 X 8 places
19199620
20:54:02
18:28:35
16:03:08
i
Joan Abante Julià
20:52:50 (Tr: 19:33:48)
i
Oriol Admetlla
18:15:51 (Tr: 15:53:33)
Lluis Adrados Leon
17:57:25 (Tr: 15:48:16)
i
Bartolome Agudo López
20:27:24 (Tr: 19:06:21)
i
Rafael Aguilera Calvo
18:43:31 (Tr: 18:12:29)
i
Manuel Agustiño Otero
20:15:24 (Tr: 19:33:19)
i
Pol Ajenjo Cosp
17:37:10 (Tr: 16:59:07)
Juani Albarran Barea
17:41:32 (Tr: 16:55:23)
i
Núria Alberich Margalef
20:16:58 (Tr: 19:34:57)
i
Nacho Albesa Rodríguez
18:17:05 (Tr: 17:11:59)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
19:13:05 (Tr: 17:05:02)
i
Fernando Alejandre Mayordomo
18:16:08 (Tr: 18:11:07)
i
Montserrat Almato Cutrina
20:54:02 (Tr: 20:49:01)
i
Armando Alonso Berrar
18:10:02 (Tr: 16:01:57)
Oriol Alonso Mir
18:31:15 (Tr: 18:14:11)
Victor Alva Celma
17:51:04 (Tr: 15:50:58)
i
Jesús Alvarez Pérez
19:05:33 (Tr: 18:32:27) |
|||||||
/ | / | 131 | Carles Alert Ezquerra | 15:15:25 | |||
Real t.: 15:15:25 Real start: 15:12:28 Finish hour: d2- 06:27:53 Cat:M Category place: 159 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 11:05 min/km Club: K10_7: 1:20:30 Hour K10_7 : 16:32:57 Place K10_7 : 139 - K15: 2:07:05 Hour K15 : 17:19:33 Place K15 : 152 Y 13 places K23_6: 3:31:41 Hour K23_6 : 18:44:08 Place K23_6 : 136 X 16 places K32_2: 29:06:50 Hour K32_2 : d2- 20:19:18 Place K32_2 : 244 Y 108 places k46_2: 7:46:47 Hour k46_2 : 22:59:15 Place k46_2 : 188 X 56 places K65_0: 11:07:17 Hour K65_0 : d2- 02:19:45 Place K65_0 : 135 X 53 places K77_0: 13:29:52 Hour K77_0 : d2- 04:42:19 Place K77_0 : 166 Y 31 places K79_2: 14:14:18 Hour K79_2 : d2- 05:26:46 Place K79_2 : 165 X 1 place Finish line: 15:15:25 Finish hour: d2- 06:27:53 Finish place : 173 Y 8 places
51702200
22:02:09
15:30:28
8:58:47
i
Jose Abad Castro
15:57:04 (Tr: 14:51:59)
i
Joan Abante Julià
20:52:50 (Tr: 19:33:48)
i
Oriol Admetlla
18:15:51 (Tr: 15:53:33)
Lluis Adrados Leon
17:57:25 (Tr: 15:48:16)
i
Bartolome Agudo López
20:27:24 (Tr: 19:06:21)
Ernesto Aguilar Irigaray
14:35:56 (Tr: 13:59:51)
i
Rafael Aguilera Calvo
18:43:31 (Tr: 18:12:29)
i
Manuel Agustiño Otero
20:15:24 (Tr: 19:33:19)
i
Pol Ajenjo Cosp
17:37:10 (Tr: 16:59:07)
Jesus Alarcon
14:22:01 (Tr: 13:26:55)
Juani Albarran Barea
17:41:32 (Tr: 16:55:23)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
20:54:35 (Tr: 18:54:31)
i
Núria Alberich Margalef
20:16:58 (Tr: 19:34:57)
i
Nacho Albesa Rodríguez
18:17:05 (Tr: 17:11:59)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
19:13:05 (Tr: 17:05:02)
i
Fernando Alejandre Mayordomo
18:16:08 (Tr: 18:11:07)
i
Marc Alemany Iturriaga
13:36:52 (Tr: 13:03:46)
Vicent Alemany Marí
18:28:35 (Tr: 16:24:30)
i
Montserrat Alié De Vega
20:54:33 (Tr: 18:54:30)
i
Montserrat Almato Cutrina
20:54:02 (Tr: 20:49:01)
i
Marc Alonso
22:02:09 (Tr: 20:12:05)
i
Armando Alonso Berrar
18:10:02 (Tr: 16:01:57)
Oriol Alonso Mir
18:31:15 (Tr: 18:14:11)
Victor Alva Celma
17:51:04 (Tr: 15:50:58)
i
Jesús Alvarez Pérez
19:05:33 (Tr: 18:32:27)
Francesc Amaro Umbert
16:02:13 (Tr: 15:39:09) |
|||||||
/ | / | 1199 |
i
|
Montserrat Alié De Vega | 18:54:30 | ||
Real t.: 18:54:30 Real start: 16:57:29 Finish hour: d2- 11:51:58 Cat:F Category place: 151 Race start:14:57:25 Gender:F Pace: 13:45 min/km Club: K10_7: 1:39:58 Hour K10_7 : 18:37:27 Place K10_7 : 1278 - K15: 2:32:06 Hour K15 : 19:29:35 Place K15 : 1245 X 33 places K23_6: 4:27:14 Hour K23_6 : 21:24:43 Place K23_6 : 1202 X 43 places K32_2: 30:24:20 Hour K32_2 : d2- 23:21:49 Place K32_2 : 1210 Y 8 places k46_2: 9:45:41 Hour k46_2 : d2- 02:43:09 Place k46_2 : 1047 X 163 places K65_0: 14:23:21 Hour K65_0 : d2- 07:20:50 Place K65_0 : 948 X 99 places K77_0: 17:04:52 Hour K77_0 : d2- 10:02:20 Place K77_0 : 893 X 55 places K79_2: 17:51:58 Hour K79_2 : d2- 10:49:27 Place K79_2 : 869 X 24 places Finish line: 18:54:30 Finish hour: d2- 11:51:58 Finish place : 860 X 9 places
57775960
28:12:15
20:54:33
13:36:52
i
Jose Abad Castro
15:57:04 (Tr: 14:51:59)
i
Joan Abante Julià
20:52:50 (Tr: 19:33:48)
i
Oriol Admetlla
18:15:51 (Tr: 15:53:33)
Lluis Adrados Leon
17:57:25 (Tr: 15:48:16)
i
Bartolome Agudo López
20:27:24 (Tr: 19:06:21)
Ernesto Aguilar Irigaray
14:35:56 (Tr: 13:59:51)
i
Rafael Aguilera Calvo
18:43:31 (Tr: 18:12:29)
i
Manuel Agustiño Otero
20:15:24 (Tr: 19:33:19)
i
Pol Ajenjo Cosp
17:37:10 (Tr: 16:59:07)
Jesus Alarcon
14:22:01 (Tr: 13:26:55)
i
Francesc Alavedra
23:07:50 (Tr: 23:07:50)
Juani Albarran Barea
17:41:32 (Tr: 16:55:23)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
20:54:35 (Tr: 18:54:31)
i
Núria Alberich Margalef
20:16:58 (Tr: 19:34:57)
i
Nacho Albesa Rodríguez
18:17:05 (Tr: 17:11:59)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
19:13:05 (Tr: 17:05:02)
i
Sergi Alcon I Gibert
22:17:17 (Tr: 20:57:12)
i
Fernando Alejandre Mayordomo
18:16:08 (Tr: 18:11:07)
i
Marc Alemany Iturriaga
13:36:52 (Tr: 13:03:46)
Vicent Alemany Marí
18:28:35 (Tr: 16:24:30)
Carles Alert Ezquerra
15:30:28 (Tr: 15:15:25)
i
Montserrat Almato Cutrina
20:54:02 (Tr: 20:49:01)
i
Marc Alonso
22:02:09 (Tr: 20:12:05)
i
Armando Alonso Berrar
18:10:02 (Tr: 16:01:57)
Oriol Alonso Mir
18:31:15 (Tr: 18:14:11)
i
David Alonso Perarnau
d2- 00:15:49 (Tr: 23:33:48)
Victor Alva Celma
17:51:04 (Tr: 15:50:58)
i
Jesús Alvarez Pérez
19:05:33 (Tr: 18:32:27)
Francesc Amaro Umbert
16:02:13 (Tr: 15:39:09) |
|||||||
/ | / | 1265 |
i
|
Montserrat Almato Cutrina | 20:49:01 | ||
Real t.: 20:49:01 Real start: 15:02:27 Finish hour: d2- 11:51:27 Cat:F Category place: 150 Race start:14:57:25 Gender:F Pace: 15:08 min/km Club: K10_7: 1:55:39 Hour K10_7 : 16:58:06 Place K10_7 : 365 - K15: 2:54:49 Hour K15 : 17:57:15 Place K15 : 476 Y 111 places K23_6: 5:06:15 Hour K23_6 : 20:08:41 Place K23_6 : 748 Y 272 places K32_2: 31:18:37 Hour K32_2 : d2- 22:21:03 Place K32_2 : 924 Y 176 places k46_2: 10:34:26 Hour k46_2 : d2- 01:36:52 Place k46_2 : 815 X 109 places K65_0: 15:21:21 Hour K65_0 : d2- 06:23:47 Place K65_0 : 808 X 7 places K77_0: 18:21:15 Hour K77_0 : d2- 09:23:41 Place K77_0 : 810 Y 2 places K79_2: 19:14:51 Hour K79_2 : d2- 10:17:17 Place K79_2 : 808 X 2 places Finish line: 20:49:01 Finish hour: d2- 11:51:27 Finish place : 858 Y 50 places
19199620
23:19:29
20:54:02
18:28:35
i
Joan Abante Julià
20:52:50 (Tr: 19:33:48)
i
Bartolome Agudo López
20:27:24 (Tr: 19:06:21)
i
Rafael Aguilera Calvo
18:43:31 (Tr: 18:12:29)
i
Manuel Agustiño Otero
20:15:24 (Tr: 19:33:19)
i
Francesc Alavedra
23:07:50 (Tr: 23:07:50)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
20:54:35 (Tr: 18:54:31)
i
Núria Alberich Margalef
20:16:58 (Tr: 19:34:57)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
19:13:05 (Tr: 17:05:02)
i
Sergi Alcon I Gibert
22:17:17 (Tr: 20:57:12)
Vicent Alemany Marí
18:28:35 (Tr: 16:24:30)
i
Montserrat Alié De Vega
20:54:33 (Tr: 18:54:30)
i
Marc Alonso
22:02:09 (Tr: 20:12:05)
Oriol Alonso Mir
18:31:15 (Tr: 18:14:11)
i
Jesús Alvarez Pérez
19:05:33 (Tr: 18:32:27) |
|||||||
/ | / | 1112 |
i
|
Marc Alonso | 20:12:05 | ||
Real t.: 20:12:05 Real start: 16:47:29 Finish hour: d2- 12:59:34 Cat:M Category place: 790 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 14:41 min/km Club: K10_7: 1:46:25 Hour K10_7 : 18:33:54 Place K10_7 : 1254 - K15: 2:46:15 Hour K15 : 19:33:44 Place K15 : 1270 Y 16 places K23_6: 4:48:13 Hour K23_6 : 21:35:42 Place K23_6 : 1252 X 18 places K32_2: 31:01:09 Hour K32_2 : d2- 23:48:38 Place K32_2 : 1292 Y 40 places k46_2: 10:33:28 Hour k46_2 : d2- 03:20:57 Place k46_2 : 1120 X 172 places K65_0: 15:06:07 Hour K65_0 : d2- 07:53:36 Place K65_0 : 1011 X 109 places K77_0: 18:02:51 Hour K77_0 : d2- 10:50:20 Place K77_0 : 982 X 29 places K79_2: 18:52:21 Hour K79_2 : d2- 11:39:50 Place K79_2 : 962 X 20 places Finish line: 20:12:05 Finish hour: d2- 12:59:34 Finish place : 981 Y 19 places
51702200
28:33:50
22:02:09
15:30:28
i
Jose Abad Castro
15:57:04 (Tr: 14:51:59)
i
Joan Abante Julià
20:52:50 (Tr: 19:33:48)
i
Oriol Admetlla
18:15:51 (Tr: 15:53:33)
Lluis Adrados Leon
17:57:25 (Tr: 15:48:16)
i
Bartolome Agudo López
20:27:24 (Tr: 19:06:21)
i
Rafael Aguilera Calvo
18:43:31 (Tr: 18:12:29)
i
Manuel Agustiño Otero
20:15:24 (Tr: 19:33:19)
i
Pol Ajenjo Cosp
17:37:10 (Tr: 16:59:07)
i
Francesc Alavedra
23:07:50 (Tr: 23:07:50)
Juani Albarran Barea
17:41:32 (Tr: 16:55:23)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
20:54:35 (Tr: 18:54:31)
i
Núria Alberich Margalef
20:16:58 (Tr: 19:34:57)
i
Nacho Albesa Rodríguez
18:17:05 (Tr: 17:11:59)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
19:13:05 (Tr: 17:05:02)
i
Sergi Alcon I Gibert
22:17:17 (Tr: 20:57:12)
i
Fernando Alejandre Mayordomo
18:16:08 (Tr: 18:11:07)
Vicent Alemany Marí
18:28:35 (Tr: 16:24:30)
Carles Alert Ezquerra
15:30:28 (Tr: 15:15:25)
i
Montserrat Alié De Vega
20:54:33 (Tr: 18:54:30)
i
Montserrat Almato Cutrina
20:54:02 (Tr: 20:49:01)
i
Armando Alonso Berrar
18:10:02 (Tr: 16:01:57)
Oriol Alonso Mir
18:31:15 (Tr: 18:14:11)
i
David Alonso Perarnau
d2- 00:15:49 (Tr: 23:33:48)
Victor Alva Celma
17:51:04 (Tr: 15:50:58)
i
Jesús Alvarez Pérez
19:05:33 (Tr: 18:32:27)
Francesc Amaro Umbert
16:02:13 (Tr: 15:39:09) |
|||||||
/ | / | 1486 |
i
|
Armando Alonso Berrar | 16:01:57 | ||
Real t.: 16:01:57 Real start: 17:05:30 Finish hour: d2- 09:07:27 Cat:M Category place: 415 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 11:39 min/km Club: K10_7: 1:31:32 Hour K10_7 : 18:37:01 Place K10_7 : 1276 - K15: 2:14:53 Hour K15 : 19:20:22 Place K15 : 1205 X 71 places K23_6: 4:09:22 Hour K23_6 : 21:14:52 Place K23_6 : 1169 X 36 places K32_2: 29:57:48 Hour K32_2 : d2- 23:03:17 Place K32_2 : 1136 X 33 places k46_2: 8:56:08 Hour k46_2 : d2- 02:01:38 Place k46_2 : 915 X 221 places K65_0: 12:21:20 Hour K65_0 : d2- 05:26:49 Place K65_0 : 633 X 282 places K77_0: 14:40:24 Hour K77_0 : d2- 07:45:54 Place K77_0 : 538 X 95 places K79_2: 15:13:42 Hour K79_2 : d2- 08:19:11 Place K79_2 : 500 X 38 places Finish line: 16:01:57 Finish hour: d2- 09:07:27 Finish place : 476 X 24 places
4400
18:10:04
18:10:02
18:10:00
|
|||||||
/ | / | 188 | Oriol Alonso Mir | 18:14:11 | |||
Real t.: 18:14:11 Real start: 15:14:30 Finish hour: d2- 09:28:40 Cat:M Category place: 464 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 13:15 min/km Club: K10_7: 1:45:02 Hour K10_7 : 16:59:31 Place K10_7 : 383 - K15: 2:33:07 Hour K15 : 17:47:37 Place K15 : 394 Y 11 places K23_6: 4:18:54 Hour K23_6 : 19:33:24 Place K23_6 : 448 Y 54 places K32_2: 30:03:03 Hour K32_2 : d2- 21:17:32 Place K32_2 : 488 Y 40 places k46_2: 9:10:42 Hour k46_2 : d2- 00:25:11 Place k46_2 : 450 X 38 places K65_0: 13:26:38 Hour K65_0 : d2- 04:41:07 Place K65_0 : 472 Y 22 places K77_0: 16:24:57 Hour K77_0 : d2- 07:39:26 Place K77_0 : 527 Y 55 places K79_2: 17:13:01 Hour K79_2 : d2- 08:27:30 Place K79_2 : 527 Z Finish line: 18:14:11 Finish hour: d2- 09:28:40 Finish place : 534 Y 7 places
4527160
19:05:33
18:31:15
17:56:57
i
Oriol Admetlla
18:15:51 (Tr: 15:53:33)
Lluis Adrados Leon
17:57:25 (Tr: 15:48:16)
i
Rafael Aguilera Calvo
18:43:31 (Tr: 18:12:29)
i
Nacho Albesa Rodríguez
18:17:05 (Tr: 17:11:59)
i
Fernando Alejandre Mayordomo
18:16:08 (Tr: 18:11:07)
Vicent Alemany Marí
18:28:35 (Tr: 16:24:30)
i
Armando Alonso Berrar
18:10:02 (Tr: 16:01:57)
i
Jesús Alvarez Pérez
19:05:33 (Tr: 18:32:27) |
|||||||
/ | / | 1426 |
i
|
David Alonso Perarnau | 23:33:48 | ||
Real t.: 23:33:48 Real start: 15:39:27 Finish hour: d2- 15:13:14 Cat:M Category place: 866 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 17:07 min/km Club: K10_7: 1:47:16 Hour K10_7 : 17:26:43 Place K10_7 : 683 - K15: 3:03:55 Hour K15 : 18:43:21 Place K15 : 918 Y 235 places K23_6: 5:02:15 Hour K23_6 : 20:41:41 Place K23_6 : 983 Y 65 places K32_2: 31:45:28 Hour K32_2 : d2- 23:24:54 Place K32_2 : 1219 Y 236 places k46_2: 11:49:53 Hour k46_2 : d2- 03:29:19 Place k46_2 : 1140 X 79 places K65_0: 17:29:28 Hour K65_0 : d2- 09:08:55 Place K65_0 : 1096 X 44 places K77_0: 20:36:08 Hour K77_0 : d2- 12:15:35 Place K77_0 : 1097 Y 1 place K79_2: 21:32:53 Hour K79_2 : d2- 13:12:20 Place K79_2 : 1088 X 9 places Finish line: 23:33:48 Finish hour: d2- 15:13:14 Finish place : 1107 Y 19 places
17645540
26:29:30
d2- 00:15:49
22:02:09
i
Francesc Alavedra
23:07:50 (Tr: 23:07:50)
i
Sergi Alcon I Gibert
22:17:17 (Tr: 20:57:12)
i
Marc Alonso
22:02:09 (Tr: 20:12:05) |
|||||||
/ | / | 1335 | Victor Alva Celma | 15:50:58 | |||
Real t.: 15:50:58 Real start: 16:57:32 Finish hour: d2- 08:48:29 Cat:M Category place: 378 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 11:31 min/km Club: K10_7: 1:22:15 Hour K10_7 : 18:19:46 Place K10_7 : 1154 - K15: 2:03:21 Hour K15 : 19:00:52 Place K15 : 1083 X 71 places K23_6: 3:44:19 Hour K23_6 : 20:41:50 Place K23_6 : 984 X 99 places K32_2: 29:28:03 Hour K32_2 : d2- 22:25:34 Place K32_2 : 940 X 44 places k46_2: 8:19:39 Hour k46_2 : d2- 01:17:10 Place k46_2 : 712 X 228 places K65_0: 11:50:49 Hour K65_0 : d2- 04:48:20 Place K65_0 : 500 X 212 places K77_0: 14:24:51 Hour K77_0 : d2- 07:22:22 Place K77_0 : 473 X 27 places K79_2: 14:58:18 Hour K79_2 : d2- 07:55:49 Place K79_2 : 442 X 31 places Finish line: 15:50:58 Finish hour: d2- 08:48:29 Finish place : 434 X 8 places
4400
17:51:06
17:51:04
17:51:02
|
|||||||
/ | / | 319 |
i
|
Jesús Alvarez Pérez | 18:32:27 | ||
Real t.: 18:32:27 Real start: 15:30:31 Finish hour: d2- 10:02:58 Cat:M Category place: 531 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 13:29 min/km Club: K10_7: 1:31:42 Hour K10_7 : 17:02:12 Place K10_7 : 410 - K15: 2:17:39 Hour K15 : 17:48:10 Place K15 : 402 X 8 places K23_6: 4:01:05 Hour K23_6 : 19:31:35 Place K23_6 : 421 Y 19 places K32_2: 29:48:24 Hour K32_2 : d2- 21:18:55 Place K32_2 : 500 Y 79 places k46_2: 8:48:23 Hour k46_2 : d2- 00:18:53 Place k46_2 : 428 X 72 places K65_0: 13:16:08 Hour K65_0 : d2- 04:46:38 Place K65_0 : 499 Y 71 places K77_0: 16:43:23 Hour K77_0 : d2- 08:13:53 Place K77_0 : 623 Y 124 places K79_2: 17:32:01 Hour K79_2 : d2- 09:02:31 Place K79_2 : 614 X 9 places Finish line: 18:32:27 Finish hour: d2- 10:02:58 Finish place : 613 X 1 place
4527160
19:39:51
19:05:33
18:31:15
i
Rafael Aguilera Calvo
18:43:31 (Tr: 18:12:29)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
19:13:05 (Tr: 17:05:02)
Oriol Alonso Mir
18:31:15 (Tr: 18:14:11) |
|||||||
/ | / | 171 | Francesc Amaro Umbert | 15:39:09 | |||
Real t.: 15:39:09 Real start: 15:20:29 Finish hour: d2- 06:59:38 Cat:M Category place: 202 Race start:14:57:25 Gender:M Pace: 11:23 min/km Club: K10_7: 1:04:05 Hour K10_7 : 16:24:34 Place K10_7 : 96 - K15: 1:43:44 Hour K15 : 17:04:12 Place K15 : 89 X 7 places K23_6: No data Hour K23_6: No data Place K23_6 : - - K32_2: 28:28:31 Hour K32_2 : d2- 19:49:00 Place K32_2 : 155 Y 66 places k46_2: 6:43:30 Hour k46_2 : 22:03:58 Place k46_2 : 84 X 71 places K65_0: 10:47:16 Hour K65_0 : d2- 02:07:45 Place K65_0 : 122 Y 38 places K77_0: 13:43:03 Hour K77_0 : d2- 05:03:32 Place K77_0 : 187 Y 65 places K79_2: 14:33:17 Hour K79_2 : d2- 05:53:46 Place K79_2 : 202 Y 15 places Finish line: 15:39:09 Finish hour: d2- 06:59:38 Finish place : 221 Y 19 places
4400
16:02:15
16:02:13
16:02:11
|
|||||||