L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
151 | 6 | 1606 |
i
|
Georgina Poch Siquier | 0:22:58 (tr 0:22:56 ) | ||
Real t.: 00:22:56 Official t.: 00:22:58 Real start: 09:30:57 Finish hour: 09:53:52 Cat:FD Category place: 4 Race start:9:30:54 Gender:F Pace: 4:36 min/km Club: uec mataró
8049
0:23:02
00:22:58
0:22:54
i
Hugo Salazar Berrocal
00:23:00 (Tr: 0:22:58)
i
Asier Crespo Pineda
00:23:02 (Tr: 0:23:00) |
|||||||
152 | 7 | 1116 |
i
|
Kate Hupp- Clark | 0:23:10 (tr 0:22:58 ) | ||
Real t.: 00:22:58 Official t.: 00:23:10 Real start: 09:31:06 Finish hour: 09:54:04 Cat:FE Category place: 3 Race start:9:30:54 Gender:F Pace: 4:36 min/km Club:
25687
0:23:21
00:23:10
0:22:58
i
Georgina Poch Siquier
00:22:58 (Tr: 0:22:56)
i
Otto Z. H
00:23:02 (Tr: 0:22:58)
i
Hugo Salazar Berrocal
00:23:00 (Tr: 0:22:58)
i
Miquel Sabater Zanen
00:23:18 (Tr: 0:22:58)
i
Jan Bonamusa Montoro
00:23:18 (Tr: 0:22:59)
i
Asier Crespo Pineda
00:23:02 (Tr: 0:23:00)
i
David Pimentel Dias
00:23:06 (Tr: 0:23:00)
i
Ruben Rodriguez Martínez
00:23:13 (Tr: 0:23:03)
i
David González Caballero
00:23:16 (Tr: 0:23:04)
i
Pablo Anguiano Navarrete
00:23:09 (Tr: 0:23:06)
i
Marc Avilés Velando
00:23:12 (Tr: 0:23:07)
i
Daniel Arques Bassegoda
00:23:07 (Tr: 0:23:07)
i
Agustí Sans Górriz
00:23:13 (Tr: 0:23:10)
i
Jan Torquemada Castanyer
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Gerard Poch Siquier
00:23:14 (Tr: 0:23:11)
i
Javier Juanes Giner
00:23:18 (Tr: 0:23:12)
i
Luís Diaz Flores
00:23:15 (Tr: 0:23:12)
i
Juan Gutiérrez Valeo
00:23:14 (Tr: 0:23:12)
i
Josema González González
00:23:19 (Tr: 0:23:14)
i
Núria Ibáñez Colomina
00:23:20 (Tr: 0:23:19) |
|||||||
153 | 146 | 70 |
i
|
Otto Z. H | 0:23:02 (tr 0:22:58 ) | ||
Real t.: 00:22:58 Official t.: 00:23:02 Real start: 09:30:58 Finish hour: 09:53:56 Cat:ME Category place: 31 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:36 min/km Club: bensec team
8395
0:23:05
00:23:02
0:22:58
i
Georgina Poch Siquier
00:22:58 (Tr: 0:22:56)
i
Hugo Salazar Berrocal
00:23:00 (Tr: 0:22:58)
i
Asier Crespo Pineda
00:23:02 (Tr: 0:23:00) |
|||||||
154 | 147 | 2395 |
i
|
Hugo Salazar Berrocal | 0:23:00 (tr 0:22:58 ) | ||
Real t.: 00:22:58 Official t.: 00:23:00 Real start: 09:30:56 Finish hour: 09:53:54 Cat:MB Category place: 13 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:36 min/km Club: club juventud handball mataro
5137
0:23:03
00:23:00
0:22:58
i
Georgina Poch Siquier
00:22:58 (Tr: 0:22:56)
i
Otto Z. H
00:23:02 (Tr: 0:22:58)
i
Asier Crespo Pineda
00:23:02 (Tr: 0:23:00) |
|||||||
155 | 148 | 578 |
i
|
Miquel Sabater Zanen | 0:23:18 (tr 0:22:58 ) | ||
Real t.: 00:22:58 Official t.: 00:23:18 Real start: 09:31:14 Finish hour: 09:54:12 Cat:MC Category place: 23 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:36 min/km Club:
19192
0:23:27
00:23:18
0:23:10
i
Kate Hupp- Clark
00:23:10 (Tr: 0:22:58)
i
Jan Bonamusa Montoro
00:23:18 (Tr: 0:22:59)
i
Raul Brenes Mayo
00:23:25 (Tr: 0:23:03)
i
Ruben Rodriguez Martínez
00:23:13 (Tr: 0:23:03)
i
David González Caballero
00:23:16 (Tr: 0:23:04)
i
Adrian Jurado
00:23:23 (Tr: 0:23:04)
i
Marc Avilés Velando
00:23:12 (Tr: 0:23:07)
i
Agustí Sans Górriz
00:23:13 (Tr: 0:23:10)
i
Jan Torquemada Castanyer
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Gerard Poch Siquier
00:23:14 (Tr: 0:23:11)
i
Javier Juanes Giner
00:23:18 (Tr: 0:23:12)
i
Luís Diaz Flores
00:23:15 (Tr: 0:23:12)
i
Juan Gutiérrez Valeo
00:23:14 (Tr: 0:23:12)
i
Josema González González
00:23:19 (Tr: 0:23:14)
i
Núria Ibáñez Colomina
00:23:20 (Tr: 0:23:19) |
|||||||
156 | 149 | 998 |
i
|
Jan Bonamusa Montoro | 0:23:18 (tr 0:22:59 ) | ||
Real t.: 00:22:59 Official t.: 00:23:18 Real start: 09:31:13 Finish hour: 09:54:12 Cat:MD Category place: 75 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:36 min/km Club:
34907
0:23:33
00:23:18
0:23:02
i
Kate Hupp- Clark
00:23:10 (Tr: 0:22:58)
i
Otto Z. H
00:23:02 (Tr: 0:22:58)
i
Miquel Sabater Zanen
00:23:18 (Tr: 0:22:58)
i
David Pimentel Dias
00:23:06 (Tr: 0:23:00)
i
Raul Brenes Mayo
00:23:25 (Tr: 0:23:03)
i
Ruben Rodriguez Martínez
00:23:13 (Tr: 0:23:03)
i
David González Caballero
00:23:16 (Tr: 0:23:04)
i
Adrian Jurado
00:23:23 (Tr: 0:23:04)
i
Pablo Anguiano Navarrete
00:23:09 (Tr: 0:23:06)
i
Marc Avilés Velando
00:23:12 (Tr: 0:23:07)
i
Daniel Arques Bassegoda
00:23:07 (Tr: 0:23:07)
i
Clara Davi Beato
00:23:31 (Tr: 0:23:08)
i
Agustí Sans Górriz
00:23:13 (Tr: 0:23:10)
i
Jan Torquemada Castanyer
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Gerard Poch Siquier
00:23:14 (Tr: 0:23:11)
i
Javier Juanes Giner
00:23:18 (Tr: 0:23:12)
i
Luís Diaz Flores
00:23:15 (Tr: 0:23:12)
i
Juan Gutiérrez Valeo
00:23:14 (Tr: 0:23:12)
i
Josema González González
00:23:19 (Tr: 0:23:14)
i
Xevi Copado
00:23:31 (Tr: 0:23:18)
i
Arnau Campeny Gorchs
00:23:32 (Tr: 0:23:18)
i
Núria Ibáñez Colomina
00:23:20 (Tr: 0:23:19) |
|||||||
157 | 150 | 230 |
i
|
Asier Crespo Pineda | 0:23:02 (tr 0:23:00 ) | ||
Real t.: 00:23:00 Official t.: 00:23:02 Real start: 09:30:56 Finish hour: 09:53:56 Cat:MB Category place: 14 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:36 min/km Club: club joventut handbol mataró
24409
0:23:13
00:23:02
0:22:50
i
Georgina Poch Siquier
00:22:58 (Tr: 0:22:56)
i
Kate Hupp- Clark
00:23:10 (Tr: 0:22:58)
i
Otto Z. H
00:23:02 (Tr: 0:22:58)
i
Hugo Salazar Berrocal
00:23:00 (Tr: 0:22:58)
i
David Pimentel Dias
00:23:06 (Tr: 0:23:00)
i
Ruben Rodriguez Martínez
00:23:13 (Tr: 0:23:03)
i
Pablo Anguiano Navarrete
00:23:09 (Tr: 0:23:06)
i
Marc Avilés Velando
00:23:12 (Tr: 0:23:07)
i
Daniel Arques Bassegoda
00:23:07 (Tr: 0:23:07)
i
Jan Torquemada Castanyer
00:23:11 (Tr: 0:23:11) |
|||||||
158 | 151 | 1600 |
i
|
David Pimentel Dias | 0:23:06 (tr 0:23:00 ) | ||
Real t.: 00:23:00 Official t.: 00:23:06 Real start: 09:31:00 Finish hour: 09:54:00 Cat:ME Category place: 32 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:36 min/km Club: uec trail mataró
23410
0:23:16
00:23:06
0:22:55
i
Georgina Poch Siquier
00:22:58 (Tr: 0:22:56)
i
Kate Hupp- Clark
00:23:10 (Tr: 0:22:58)
i
Otto Z. H
00:23:02 (Tr: 0:22:58)
i
Hugo Salazar Berrocal
00:23:00 (Tr: 0:22:58)
i
Asier Crespo Pineda
00:23:02 (Tr: 0:23:00)
i
Ruben Rodriguez Martínez
00:23:13 (Tr: 0:23:03)
i
David González Caballero
00:23:16 (Tr: 0:23:04)
i
Pablo Anguiano Navarrete
00:23:09 (Tr: 0:23:06)
i
Marc Avilés Velando
00:23:12 (Tr: 0:23:07)
i
Daniel Arques Bassegoda
00:23:07 (Tr: 0:23:07)
i
Agustí Sans Górriz
00:23:13 (Tr: 0:23:10)
i
Jan Torquemada Castanyer
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Gerard Poch Siquier
00:23:14 (Tr: 0:23:11)
i
Luís Diaz Flores
00:23:15 (Tr: 0:23:12)
i
Juan Gutiérrez Valeo
00:23:14 (Tr: 0:23:12) |
|||||||
159 | 152 | 1840 |
i
|
Raul Brenes Mayo | 0:23:25 (tr 0:23:03 ) | ||
Real t.: 00:23:03 Official t.: 00:23:25 Real start: 09:31:16 Finish hour: 09:54:19 Cat:ME Category place: 33 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:37 min/km Club: piri
15991
0:23:32
00:23:25
0:23:18
i
Miquel Sabater Zanen
00:23:18 (Tr: 0:22:58)
i
Jan Bonamusa Montoro
00:23:18 (Tr: 0:22:59)
i
Adrian Jurado
00:23:23 (Tr: 0:23:04)
i
Clara Davi Beato
00:23:31 (Tr: 0:23:08)
i
Javier Juanes Giner
00:23:18 (Tr: 0:23:12)
i
Josema González González
00:23:19 (Tr: 0:23:14)
i
Xevi Copado
00:23:31 (Tr: 0:23:18)
i
Arnau Campeny Gorchs
00:23:32 (Tr: 0:23:18)
i
Núria Ibáñez Colomina
00:23:20 (Tr: 0:23:19) |
|||||||
160 | 153 | 1328 |
i
|
Ruben Rodriguez Martínez | 0:23:13 (tr 0:23:03 ) | ||
Real t.: 00:23:03 Official t.: 00:23:13 Real start: 09:31:04 Finish hour: 09:54:07 Cat:ME Category place: 34 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:37 min/km Club: independent
24409
0:23:24
00:23:13
0:23:02
i
Kate Hupp- Clark
00:23:10 (Tr: 0:22:58)
i
Otto Z. H
00:23:02 (Tr: 0:22:58)
i
Miquel Sabater Zanen
00:23:18 (Tr: 0:22:58)
i
Jan Bonamusa Montoro
00:23:18 (Tr: 0:22:59)
i
Asier Crespo Pineda
00:23:02 (Tr: 0:23:00)
i
David Pimentel Dias
00:23:06 (Tr: 0:23:00)
i
David González Caballero
00:23:16 (Tr: 0:23:04)
i
Adrian Jurado
00:23:23 (Tr: 0:23:04)
i
Pablo Anguiano Navarrete
00:23:09 (Tr: 0:23:06)
i
Marc Avilés Velando
00:23:12 (Tr: 0:23:07)
i
Daniel Arques Bassegoda
00:23:07 (Tr: 0:23:07)
i
Agustí Sans Górriz
00:23:13 (Tr: 0:23:10)
i
Jan Torquemada Castanyer
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Gerard Poch Siquier
00:23:14 (Tr: 0:23:11)
i
Javier Juanes Giner
00:23:18 (Tr: 0:23:12)
i
Luís Diaz Flores
00:23:15 (Tr: 0:23:12)
i
Juan Gutiérrez Valeo
00:23:14 (Tr: 0:23:12)
i
Josema González González
00:23:19 (Tr: 0:23:14)
i
Núria Ibáñez Colomina
00:23:20 (Tr: 0:23:19) |
|||||||
161 | 154 | 925 |
i
|
David González Caballero | 0:23:16 (tr 0:23:04 ) | ||
Real t.: 00:23:04 Official t.: 00:23:16 Real start: 09:31:07 Finish hour: 09:54:10 Cat:MD Category place: 76 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:37 min/km Club:
23410
0:23:27
00:23:16
0:23:06
i
Kate Hupp- Clark
00:23:10 (Tr: 0:22:58)
i
Miquel Sabater Zanen
00:23:18 (Tr: 0:22:58)
i
Jan Bonamusa Montoro
00:23:18 (Tr: 0:22:59)
i
David Pimentel Dias
00:23:06 (Tr: 0:23:00)
i
Raul Brenes Mayo
00:23:25 (Tr: 0:23:03)
i
Ruben Rodriguez Martínez
00:23:13 (Tr: 0:23:03)
i
Adrian Jurado
00:23:23 (Tr: 0:23:04)
i
Pablo Anguiano Navarrete
00:23:09 (Tr: 0:23:06)
i
Marc Avilés Velando
00:23:12 (Tr: 0:23:07)
i
Daniel Arques Bassegoda
00:23:07 (Tr: 0:23:07)
i
Agustí Sans Górriz
00:23:13 (Tr: 0:23:10)
i
Jan Torquemada Castanyer
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Gerard Poch Siquier
00:23:14 (Tr: 0:23:11)
i
Javier Juanes Giner
00:23:18 (Tr: 0:23:12)
i
Luís Diaz Flores
00:23:15 (Tr: 0:23:12)
i
Juan Gutiérrez Valeo
00:23:14 (Tr: 0:23:12)
i
Josema González González
00:23:19 (Tr: 0:23:14)
i
Núria Ibáñez Colomina
00:23:20 (Tr: 0:23:19) |
|||||||
162 | 155 | 624 |
i
|
Adrian Jurado | 0:23:23 (tr 0:23:04 ) | ||
Real t.: 00:23:04 Official t.: 00:23:23 Real start: 09:31:13 Finish hour: 09:54:17 Cat:MD Category place: 77 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:37 min/km Club: runners calimocho
4400
0:23:25
00:23:23
0:23:21
|
|||||||
163 | 156 | 601 |
i
|
Pablo Anguiano Navarrete | 0:23:09 (tr 0:23:06 ) | ||
Real t.: 00:23:06 Official t.: 00:23:09 Real start: 09:30:57 Finish hour: 09:54:03 Cat:MC Category place: 24 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:38 min/km Club:
50168
0:23:31
00:23:09
0:22:46
i
Georgina Poch Siquier
00:22:58 (Tr: 0:22:56)
i
Kate Hupp- Clark
00:23:10 (Tr: 0:22:58)
i
Otto Z. H
00:23:02 (Tr: 0:22:58)
i
Hugo Salazar Berrocal
00:23:00 (Tr: 0:22:58)
i
Miquel Sabater Zanen
00:23:18 (Tr: 0:22:58)
i
Jan Bonamusa Montoro
00:23:18 (Tr: 0:22:59)
i
Asier Crespo Pineda
00:23:02 (Tr: 0:23:00)
i
David Pimentel Dias
00:23:06 (Tr: 0:23:00)
i
Raul Brenes Mayo
00:23:25 (Tr: 0:23:03)
i
Ruben Rodriguez Martínez
00:23:13 (Tr: 0:23:03)
i
David González Caballero
00:23:16 (Tr: 0:23:04)
i
Adrian Jurado
00:23:23 (Tr: 0:23:04)
i
Marc Avilés Velando
00:23:12 (Tr: 0:23:07)
i
Daniel Arques Bassegoda
00:23:07 (Tr: 0:23:07)
i
Clara Davi Beato
00:23:31 (Tr: 0:23:08)
i
Agustí Sans Górriz
00:23:13 (Tr: 0:23:10)
i
Jan Torquemada Castanyer
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Gerard Poch Siquier
00:23:14 (Tr: 0:23:11)
i
Javier Juanes Giner
00:23:18 (Tr: 0:23:12)
i
Luís Diaz Flores
00:23:15 (Tr: 0:23:12)
i
Juan Gutiérrez Valeo
00:23:14 (Tr: 0:23:12)
i
Josema González González
00:23:19 (Tr: 0:23:14)
i
Xevi Copado
00:23:31 (Tr: 0:23:18)
i
Núria Ibáñez Colomina
00:23:20 (Tr: 0:23:19) |
|||||||
164 | 157 | 1898 |
i
|
Marc Avilés Velando | 0:23:12 (tr 0:23:07 ) | ||
Real t.: 00:23:07 Official t.: 00:23:12 Real start: 09:30:59 Finish hour: 09:54:06 Cat:MC Category place: 25 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:38 min/km Club:
4400
0:23:14
00:23:12
0:23:10
i
Kate Hupp- Clark
00:23:10 (Tr: 0:22:58)
i
Ruben Rodriguez Martínez
00:23:13 (Tr: 0:23:03)
i
Agustí Sans Górriz
00:23:13 (Tr: 0:23:10)
i
Jan Torquemada Castanyer
00:23:11 (Tr: 0:23:11) |
|||||||
165 | 158 | 2285 |
i
|
Daniel Arques Bassegoda | 0:23:07 (tr 0:23:07 ) | ||
Real t.: 00:23:07 Official t.: 00:23:07 Real start: 09:30:54 Finish hour: 09:54:01 Cat:ME Category place: 35 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:38 min/km Club:
71233
0:23:39
00:23:07
0:22:34
i
Georgina Poch Siquier
00:22:58 (Tr: 0:22:56)
i
Kate Hupp- Clark
00:23:10 (Tr: 0:22:58)
i
Otto Z. H
00:23:02 (Tr: 0:22:58)
i
Hugo Salazar Berrocal
00:23:00 (Tr: 0:22:58)
i
Miquel Sabater Zanen
00:23:18 (Tr: 0:22:58)
i
Jan Bonamusa Montoro
00:23:18 (Tr: 0:22:59)
i
Asier Crespo Pineda
00:23:02 (Tr: 0:23:00)
i
David Pimentel Dias
00:23:06 (Tr: 0:23:00)
i
Raul Brenes Mayo
00:23:25 (Tr: 0:23:03)
i
Ruben Rodriguez Martínez
00:23:13 (Tr: 0:23:03)
i
David González Caballero
00:23:16 (Tr: 0:23:04)
i
Adrian Jurado
00:23:23 (Tr: 0:23:04)
i
Pablo Anguiano Navarrete
00:23:09 (Tr: 0:23:06)
i
Marc Avilés Velando
00:23:12 (Tr: 0:23:07)
i
Clara Davi Beato
00:23:31 (Tr: 0:23:08)
i
Agustí Sans Górriz
00:23:13 (Tr: 0:23:10)
i
Joan Jové Peralta
00:23:39 (Tr: 0:23:11)
i
Jan Torquemada Castanyer
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Gerard Poch Siquier
00:23:14 (Tr: 0:23:11)
i
Javier Juanes Giner
00:23:18 (Tr: 0:23:12)
i
Luís Diaz Flores
00:23:15 (Tr: 0:23:12)
i
Juan Gutiérrez Valeo
00:23:14 (Tr: 0:23:12)
i
Josema González González
00:23:19 (Tr: 0:23:14)
i
Júlia Bosch Mustarós
00:23:37 (Tr: 0:23:16)
i
Xevi Copado
00:23:31 (Tr: 0:23:18)
i
Arnau Campeny Gorchs
00:23:32 (Tr: 0:23:18)
i
Núria Ibáñez Colomina
00:23:20 (Tr: 0:23:19) |
|||||||
166 | 8 | 511 |
i
|
Clara Davi Beato | 0:23:31 (tr 0:23:08 ) | ||
Real t.: 00:23:08 Official t.: 00:23:31 Real start: 09:31:18 Finish hour: 09:54:25 Cat:FD Category place: 5 Race start:9:30:54 Gender:F Pace: 4:38 min/km Club:
50168
0:23:54
00:23:31
0:23:09
i
Kate Hupp- Clark
00:23:10 (Tr: 0:22:58)
i
Miquel Sabater Zanen
00:23:18 (Tr: 0:22:58)
i
Jan Bonamusa Montoro
00:23:18 (Tr: 0:22:59)
i
Raul Brenes Mayo
00:23:25 (Tr: 0:23:03)
i
Ruben Rodriguez Martínez
00:23:13 (Tr: 0:23:03)
i
David González Caballero
00:23:16 (Tr: 0:23:04)
i
Adrian Jurado
00:23:23 (Tr: 0:23:04)
i
Pablo Anguiano Navarrete
00:23:09 (Tr: 0:23:06)
i
Marc Avilés Velando
00:23:12 (Tr: 0:23:07)
i
Agustí Sans Górriz
00:23:13 (Tr: 0:23:10)
i
Joan Jové Peralta
00:23:39 (Tr: 0:23:11)
i
Jan Torquemada Castanyer
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Gerard Poch Siquier
00:23:14 (Tr: 0:23:11)
i
Javier Juanes Giner
00:23:18 (Tr: 0:23:12)
i
Luís Diaz Flores
00:23:15 (Tr: 0:23:12)
i
Juan Gutiérrez Valeo
00:23:14 (Tr: 0:23:12)
i
Josema González González
00:23:19 (Tr: 0:23:14)
i
Miquel Batista Bosch
00:23:49 (Tr: 0:23:15)
i
Júlia Bosch Mustarós
00:23:37 (Tr: 0:23:16)
i
Xevi Copado
00:23:31 (Tr: 0:23:18)
i
Arnau Campeny Gorchs
00:23:32 (Tr: 0:23:18)
i
Núria Ibáñez Colomina
00:23:20 (Tr: 0:23:19) |
|||||||
167 | 159 | 1598 |
i
|
Agustí Sans Górriz | 0:23:13 (tr 0:23:10 ) | ||
Real t.: 00:23:10 Official t.: 00:23:13 Real start: 09:30:58 Finish hour: 09:54:07 Cat:ME Category place: 36 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:38 min/km Club: uec trail mataró
153731
0:24:23
00:23:13
0:22:03
i
Georgina Poch Siquier
00:22:58 (Tr: 0:22:56)
i
Kate Hupp- Clark
00:23:10 (Tr: 0:22:58)
i
Otto Z. H
00:23:02 (Tr: 0:22:58)
i
Hugo Salazar Berrocal
00:23:00 (Tr: 0:22:58)
i
Miquel Sabater Zanen
00:23:18 (Tr: 0:22:58)
i
Jan Bonamusa Montoro
00:23:18 (Tr: 0:22:59)
i
Asier Crespo Pineda
00:23:02 (Tr: 0:23:00)
i
David Pimentel Dias
00:23:06 (Tr: 0:23:00)
i
Raul Brenes Mayo
00:23:25 (Tr: 0:23:03)
i
Ruben Rodriguez Martínez
00:23:13 (Tr: 0:23:03)
i
David González Caballero
00:23:16 (Tr: 0:23:04)
i
Adrian Jurado
00:23:23 (Tr: 0:23:04)
i
Pablo Anguiano Navarrete
00:23:09 (Tr: 0:23:06)
i
Marc Avilés Velando
00:23:12 (Tr: 0:23:07)
i
Daniel Arques Bassegoda
00:23:07 (Tr: 0:23:07)
i
Clara Davi Beato
00:23:31 (Tr: 0:23:08)
i
Joan Jové Peralta
00:23:39 (Tr: 0:23:11)
i
Jan Torquemada Castanyer
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Roc Querol Carbonell
00:24:23 (Tr: 0:23:11)
i
Gerard Poch Siquier
00:23:14 (Tr: 0:23:11)
i
Javier Juanes Giner
00:23:18 (Tr: 0:23:12)
i
Luís Diaz Flores
00:23:15 (Tr: 0:23:12)
i
Juan Gutiérrez Valeo
00:23:14 (Tr: 0:23:12)
i
Josema González González
00:23:19 (Tr: 0:23:14)
i
Miquel Batista Bosch
00:23:49 (Tr: 0:23:15)
i
Júlia Bosch Mustarós
00:23:37 (Tr: 0:23:16)
i
Xevi Copado
00:23:31 (Tr: 0:23:18)
i
Arnau Campeny Gorchs
00:23:32 (Tr: 0:23:18)
i
Núria Ibáñez Colomina
00:23:20 (Tr: 0:23:19) |
|||||||
168 | 160 | 1856 |
i
|
Joan Jové Peralta | 0:23:39 (tr 0:23:11 ) | ||
Real t.: 00:23:11 Official t.: 00:23:39 Real start: 09:31:23 Finish hour: 09:54:33 Cat:MD Category place: 78 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club:
71233
0:24:11
00:23:39
0:23:07
i
Kate Hupp- Clark
00:23:10 (Tr: 0:22:58)
i
Miquel Sabater Zanen
00:23:18 (Tr: 0:22:58)
i
Jan Bonamusa Montoro
00:23:18 (Tr: 0:22:59)
i
Raul Brenes Mayo
00:23:25 (Tr: 0:23:03)
i
Ruben Rodriguez Martínez
00:23:13 (Tr: 0:23:03)
i
David González Caballero
00:23:16 (Tr: 0:23:04)
i
Adrian Jurado
00:23:23 (Tr: 0:23:04)
i
Pablo Anguiano Navarrete
00:23:09 (Tr: 0:23:06)
i
Marc Avilés Velando
00:23:12 (Tr: 0:23:07)
i
Daniel Arques Bassegoda
00:23:07 (Tr: 0:23:07)
i
Clara Davi Beato
00:23:31 (Tr: 0:23:08)
i
Agustí Sans Górriz
00:23:13 (Tr: 0:23:10)
i
Jan Torquemada Castanyer
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Gerard Poch Siquier
00:23:14 (Tr: 0:23:11)
i
Javier Juanes Giner
00:23:18 (Tr: 0:23:12)
i
Luís Diaz Flores
00:23:15 (Tr: 0:23:12)
i
Juan Gutiérrez Valeo
00:23:14 (Tr: 0:23:12)
i
Josema González González
00:23:19 (Tr: 0:23:14)
i
Miquel Batista Bosch
00:23:49 (Tr: 0:23:15)
i
Júlia Bosch Mustarós
00:23:37 (Tr: 0:23:16)
i
Xevi Copado
00:23:31 (Tr: 0:23:18)
i
Arnau Campeny Gorchs
00:23:32 (Tr: 0:23:18)
i
Núria Ibáñez Colomina
00:23:20 (Tr: 0:23:19) |
|||||||
169 | 161 | 2517 |
i
|
Jan Torquemada Castanyer | 0:23:11 (tr 0:23:11 ) | ||
Real t.: 00:23:11 Official t.: 00:23:11 Real start: 09:30:54 Finish hour: 09:54:05 Cat:MB Category place: 15 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club:
16227
0:23:18
00:23:11
0:23:03
i
Kate Hupp- Clark
00:23:10 (Tr: 0:22:58)
i
Jan Bonamusa Montoro
00:23:18 (Tr: 0:22:59)
i
David Pimentel Dias
00:23:06 (Tr: 0:23:00)
i
Ruben Rodriguez Martínez
00:23:13 (Tr: 0:23:03)
i
David González Caballero
00:23:16 (Tr: 0:23:04)
i
Pablo Anguiano Navarrete
00:23:09 (Tr: 0:23:06)
i
Marc Avilés Velando
00:23:12 (Tr: 0:23:07)
i
Daniel Arques Bassegoda
00:23:07 (Tr: 0:23:07)
i
Agustí Sans Górriz
00:23:13 (Tr: 0:23:10)
i
Gerard Poch Siquier
00:23:14 (Tr: 0:23:11)
i
Javier Juanes Giner
00:23:18 (Tr: 0:23:12)
i
Luís Diaz Flores
00:23:15 (Tr: 0:23:12)
i
Juan Gutiérrez Valeo
00:23:14 (Tr: 0:23:12) |
|||||||
170 | 162 | 1719 |
i
|
Roc Querol Carbonell | 0:24:23 (tr 0:23:11 ) | ||
Real t.: 00:23:11 Official t.: 00:24:23 Real start: 09:32:07 Finish hour: 09:55:17 Cat:MD Category place: 79 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club: maimakansu
153731
0:25:33
00:24:23
0:23:13
i
Miquel Sabater Zanen
00:23:18 (Tr: 0:22:58)
i
Jan Bonamusa Montoro
00:23:18 (Tr: 0:22:59)
i
Raul Brenes Mayo
00:23:25 (Tr: 0:23:03)
i
David González Caballero
00:23:16 (Tr: 0:23:04)
i
Adrian Jurado
00:23:23 (Tr: 0:23:04)
i
Clara Davi Beato
00:23:31 (Tr: 0:23:08)
i
Agustí Sans Górriz
00:23:13 (Tr: 0:23:10)
i
Joan Jové Peralta
00:23:39 (Tr: 0:23:11)
i
Gerard Poch Siquier
00:23:14 (Tr: 0:23:11)
i
Javier Juanes Giner
00:23:18 (Tr: 0:23:12)
i
Luís Diaz Flores
00:23:15 (Tr: 0:23:12)
i
Juan Gutiérrez Valeo
00:23:14 (Tr: 0:23:12)
i
Josema González González
00:23:19 (Tr: 0:23:14)
i
Miquel Batista Bosch
00:23:49 (Tr: 0:23:15)
i
Júlia Bosch Mustarós
00:23:37 (Tr: 0:23:16)
i
Xevi Copado
00:23:31 (Tr: 0:23:18)
i
Arnau Campeny Gorchs
00:23:32 (Tr: 0:23:18)
i
Núria Ibáñez Colomina
00:23:20 (Tr: 0:23:19) |
|||||||
171 | 163 | 77 |
i
|
Gerard Poch Siquier | 0:23:14 (tr 0:23:11 ) | ||
Real t.: 00:23:11 Official t.: 00:23:14 Real start: 09:30:58 Finish hour: 09:54:08 Cat:MD Category place: 80 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club:
4400
0:23:16
00:23:14
0:23:12
i
Ruben Rodriguez Martínez
00:23:13 (Tr: 0:23:03)
i
Agustí Sans Górriz
00:23:13 (Tr: 0:23:10)
i
Luís Diaz Flores
00:23:15 (Tr: 0:23:12)
i
Juan Gutiérrez Valeo
00:23:14 (Tr: 0:23:12) |
|||||||
172 | 164 | 702 |
i
|
Javier Juanes Giner | 0:23:18 (tr 0:23:12 ) | ||
Real t.: 00:23:12 Official t.: 00:23:18 Real start: 09:31:01 Finish hour: 09:54:12 Cat:MD Category place: 81 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club:
16227
0:23:26
00:23:18
0:23:11
i
Miquel Sabater Zanen
00:23:18 (Tr: 0:22:58)
i
Jan Bonamusa Montoro
00:23:18 (Tr: 0:22:59)
i
Raul Brenes Mayo
00:23:25 (Tr: 0:23:03)
i
Ruben Rodriguez Martínez
00:23:13 (Tr: 0:23:03)
i
David González Caballero
00:23:16 (Tr: 0:23:04)
i
Adrian Jurado
00:23:23 (Tr: 0:23:04)
i
Marc Avilés Velando
00:23:12 (Tr: 0:23:07)
i
Agustí Sans Górriz
00:23:13 (Tr: 0:23:10)
i
Jan Torquemada Castanyer
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Gerard Poch Siquier
00:23:14 (Tr: 0:23:11)
i
Luís Diaz Flores
00:23:15 (Tr: 0:23:12)
i
Juan Gutiérrez Valeo
00:23:14 (Tr: 0:23:12)
i
Josema González González
00:23:19 (Tr: 0:23:14)
i
Núria Ibáñez Colomina
00:23:20 (Tr: 0:23:19) |
|||||||
173 | 165 | 317 |
i
|
Luís Diaz Flores | 0:23:15 (tr 0:23:12 ) | ||
Real t.: 00:23:12 Official t.: 00:23:15 Real start: 09:30:57 Finish hour: 09:54:09 Cat:ME Category place: 37 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club:
75125
0:23:49
00:23:15
0:22:41
i
Georgina Poch Siquier
00:22:58 (Tr: 0:22:56)
i
Kate Hupp- Clark
00:23:10 (Tr: 0:22:58)
i
Otto Z. H
00:23:02 (Tr: 0:22:58)
i
Hugo Salazar Berrocal
00:23:00 (Tr: 0:22:58)
i
Miquel Sabater Zanen
00:23:18 (Tr: 0:22:58)
i
Jan Bonamusa Montoro
00:23:18 (Tr: 0:22:59)
i
Asier Crespo Pineda
00:23:02 (Tr: 0:23:00)
i
David Pimentel Dias
00:23:06 (Tr: 0:23:00)
i
Raul Brenes Mayo
00:23:25 (Tr: 0:23:03)
i
Ruben Rodriguez Martínez
00:23:13 (Tr: 0:23:03)
i
David González Caballero
00:23:16 (Tr: 0:23:04)
i
Adrian Jurado
00:23:23 (Tr: 0:23:04)
i
Pablo Anguiano Navarrete
00:23:09 (Tr: 0:23:06)
i
Marc Avilés Velando
00:23:12 (Tr: 0:23:07)
i
Daniel Arques Bassegoda
00:23:07 (Tr: 0:23:07)
i
Clara Davi Beato
00:23:31 (Tr: 0:23:08)
i
Agustí Sans Górriz
00:23:13 (Tr: 0:23:10)
i
Joan Jové Peralta
00:23:39 (Tr: 0:23:11)
i
Jan Torquemada Castanyer
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Gerard Poch Siquier
00:23:14 (Tr: 0:23:11)
i
Javier Juanes Giner
00:23:18 (Tr: 0:23:12)
i
Juan Gutiérrez Valeo
00:23:14 (Tr: 0:23:12)
i
Josema González González
00:23:19 (Tr: 0:23:14)
i
Miquel Batista Bosch
00:23:49 (Tr: 0:23:15)
i
Júlia Bosch Mustarós
00:23:37 (Tr: 0:23:16)
i
Xevi Copado
00:23:31 (Tr: 0:23:18)
i
Arnau Campeny Gorchs
00:23:32 (Tr: 0:23:18)
i
Núria Ibáñez Colomina
00:23:20 (Tr: 0:23:19) |
|||||||
174 | 166 | 618 |
i
|
Juan Gutiérrez Valeo | 0:23:14 (tr 0:23:12 ) | ||
Real t.: 00:23:12 Official t.: 00:23:14 Real start: 09:30:56 Finish hour: 09:54:08 Cat:ME Category place: 38 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club: runners calimocho
50186
0:23:37
00:23:14
0:22:52
i
Georgina Poch Siquier
00:22:58 (Tr: 0:22:56)
i
Kate Hupp- Clark
00:23:10 (Tr: 0:22:58)
i
Otto Z. H
00:23:02 (Tr: 0:22:58)
i
Hugo Salazar Berrocal
00:23:00 (Tr: 0:22:58)
i
Miquel Sabater Zanen
00:23:18 (Tr: 0:22:58)
i
Jan Bonamusa Montoro
00:23:18 (Tr: 0:22:59)
i
Asier Crespo Pineda
00:23:02 (Tr: 0:23:00)
i
David Pimentel Dias
00:23:06 (Tr: 0:23:00)
i
Raul Brenes Mayo
00:23:25 (Tr: 0:23:03)
i
Ruben Rodriguez Martínez
00:23:13 (Tr: 0:23:03)
i
David González Caballero
00:23:16 (Tr: 0:23:04)
i
Adrian Jurado
00:23:23 (Tr: 0:23:04)
i
Pablo Anguiano Navarrete
00:23:09 (Tr: 0:23:06)
i
Marc Avilés Velando
00:23:12 (Tr: 0:23:07)
i
Daniel Arques Bassegoda
00:23:07 (Tr: 0:23:07)
i
Clara Davi Beato
00:23:31 (Tr: 0:23:08)
i
Agustí Sans Górriz
00:23:13 (Tr: 0:23:10)
i
Jan Torquemada Castanyer
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Gerard Poch Siquier
00:23:14 (Tr: 0:23:11)
i
Javier Juanes Giner
00:23:18 (Tr: 0:23:12)
i
Luís Diaz Flores
00:23:15 (Tr: 0:23:12)
i
Josema González González
00:23:19 (Tr: 0:23:14)
i
Júlia Bosch Mustarós
00:23:37 (Tr: 0:23:16)
i
Xevi Copado
00:23:31 (Tr: 0:23:18)
i
Arnau Campeny Gorchs
00:23:32 (Tr: 0:23:18)
i
Núria Ibáñez Colomina
00:23:20 (Tr: 0:23:19) |
|||||||
175 | 167 | 1793 |
i
|
Josema González González | 0:23:19 (tr 0:23:14 ) | ||
Real t.: 00:23:14 Official t.: 00:23:19 Real start: 09:31:00 Finish hour: 09:54:13 Cat:MF Category place: 7 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club: club natación olot
24897
0:23:31
00:23:19
0:23:08
i
Kate Hupp- Clark
00:23:10 (Tr: 0:22:58)
i
Miquel Sabater Zanen
00:23:18 (Tr: 0:22:58)
i
Jan Bonamusa Montoro
00:23:18 (Tr: 0:22:59)
i
Raul Brenes Mayo
00:23:25 (Tr: 0:23:03)
i
Ruben Rodriguez Martínez
00:23:13 (Tr: 0:23:03)
i
David González Caballero
00:23:16 (Tr: 0:23:04)
i
Adrian Jurado
00:23:23 (Tr: 0:23:04)
i
Pablo Anguiano Navarrete
00:23:09 (Tr: 0:23:06)
i
Marc Avilés Velando
00:23:12 (Tr: 0:23:07)
i
Agustí Sans Górriz
00:23:13 (Tr: 0:23:10)
i
Jan Torquemada Castanyer
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Gerard Poch Siquier
00:23:14 (Tr: 0:23:11)
i
Javier Juanes Giner
00:23:18 (Tr: 0:23:12)
i
Luís Diaz Flores
00:23:15 (Tr: 0:23:12)
i
Juan Gutiérrez Valeo
00:23:14 (Tr: 0:23:12)
i
Xevi Copado
00:23:31 (Tr: 0:23:18)
i
Núria Ibáñez Colomina
00:23:20 (Tr: 0:23:19) |
|||||||
176 | 168 | 1637 |
i
|
Miquel Batista Bosch | 0:23:49 (tr 0:23:15 ) | ||
Real t.: 00:23:15 Official t.: 00:23:49 Real start: 09:31:29 Finish hour: 09:54:43 Cat:MD Category place: 82 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club:
75125
0:24:23
00:23:49
0:23:15
i
Miquel Sabater Zanen
00:23:18 (Tr: 0:22:58)
i
Jan Bonamusa Montoro
00:23:18 (Tr: 0:22:59)
i
Raul Brenes Mayo
00:23:25 (Tr: 0:23:03)
i
David González Caballero
00:23:16 (Tr: 0:23:04)
i
Adrian Jurado
00:23:23 (Tr: 0:23:04)
i
Clara Davi Beato
00:23:31 (Tr: 0:23:08)
i
Joan Jové Peralta
00:23:39 (Tr: 0:23:11)
i
Roc Querol Carbonell
00:24:23 (Tr: 0:23:11)
i
Javier Juanes Giner
00:23:18 (Tr: 0:23:12)
i
Luís Diaz Flores
00:23:15 (Tr: 0:23:12)
i
Josema González González
00:23:19 (Tr: 0:23:14)
i
Júlia Bosch Mustarós
00:23:37 (Tr: 0:23:16)
i
Xevi Copado
00:23:31 (Tr: 0:23:18)
i
Arnau Campeny Gorchs
00:23:32 (Tr: 0:23:18)
i
Núria Ibáñez Colomina
00:23:20 (Tr: 0:23:19) |
|||||||
177 | 9 | 1000 |
i
|
Júlia Bosch Mustarós | 0:23:37 (tr 0:23:16 ) | ||
Real t.: 00:23:16 Official t.: 00:23:37 Real start: 09:31:16 Finish hour: 09:54:31 Cat:FD Category place: 6 Race start:9:30:54 Gender:F Pace: 4:40 min/km Club:
50186
0:24:00
00:23:37
0:23:14
i
Miquel Sabater Zanen
00:23:18 (Tr: 0:22:58)
i
Jan Bonamusa Montoro
00:23:18 (Tr: 0:22:59)
i
Raul Brenes Mayo
00:23:25 (Tr: 0:23:03)
i
David González Caballero
00:23:16 (Tr: 0:23:04)
i
Adrian Jurado
00:23:23 (Tr: 0:23:04)
i
Clara Davi Beato
00:23:31 (Tr: 0:23:08)
i
Joan Jové Peralta
00:23:39 (Tr: 0:23:11)
i
Javier Juanes Giner
00:23:18 (Tr: 0:23:12)
i
Luís Diaz Flores
00:23:15 (Tr: 0:23:12)
i
Juan Gutiérrez Valeo
00:23:14 (Tr: 0:23:12)
i
Josema González González
00:23:19 (Tr: 0:23:14)
i
Miquel Batista Bosch
00:23:49 (Tr: 0:23:15)
i
Xevi Copado
00:23:31 (Tr: 0:23:18)
i
Arnau Campeny Gorchs
00:23:32 (Tr: 0:23:18)
i
Núria Ibáñez Colomina
00:23:20 (Tr: 0:23:19) |
|||||||
178 | 169 | 1290 |
i
|
Xevi Copado | 0:23:31 (tr 0:23:18 ) | ||
Real t.: 00:23:18 Official t.: 00:23:31 Real start: 09:31:07 Finish hour: 09:54:25 Cat:ME Category place: 39 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:40 min/km Club:
24897
0:23:42
00:23:31
0:23:19
i
Raul Brenes Mayo
00:23:25 (Tr: 0:23:03)
i
Adrian Jurado
00:23:23 (Tr: 0:23:04)
i
Clara Davi Beato
00:23:31 (Tr: 0:23:08)
i
Joan Jové Peralta
00:23:39 (Tr: 0:23:11)
i
Josema González González
00:23:19 (Tr: 0:23:14)
i
Júlia Bosch Mustarós
00:23:37 (Tr: 0:23:16)
i
Arnau Campeny Gorchs
00:23:32 (Tr: 0:23:18)
i
Núria Ibáñez Colomina
00:23:20 (Tr: 0:23:19) |
|||||||
179 | 170 | 2393 |
i
|
Arnau Campeny Gorchs | 0:23:32 (tr 0:23:18 ) | ||
Real t.: 00:23:18 Official t.: 00:23:32 Real start: 09:31:08 Finish hour: 09:54:26 Cat:MD Category place: 83 Race start:9:30:54 Gender:M Pace: 4:40 min/km Club:
4400
0:23:34
00:23:32
0:23:30
i
Clara Davi Beato
00:23:31 (Tr: 0:23:08)
i
Xevi Copado
00:23:31 (Tr: 0:23:18) |
|||||||
180 | 10 | 411 |
i
|
Núria Ibáñez Colomina | 0:23:20 (tr 0:23:19 ) | ||
Real t.: 00:23:19 Official t.: 00:23:20 Real start: 09:30:55 Finish hour: 09:54:14 Cat:FD Category place: 7 Race start:9:30:54 Gender:F Pace: 4:40 min/km Club: club esportiu universitari
4400
0:23:22
00:23:20
0:23:18
i
Miquel Sabater Zanen
00:23:18 (Tr: 0:22:58)
i
Javier Juanes Giner
00:23:18 (Tr: 0:23:12)
i
Josema González González
00:23:19 (Tr: 0:23:14) |
|||||||