L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 288 | Josep Díaz Carretero | 0:28:00 (tr 0:28:00) | |||
Real t.: 00:28:00 Official t.: 00:28:00 Real start: 09:29:48 Finish hour: 09:57:48 Cat:SenM Category place: 1 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 3:29 min/km Club: k4;2: 0:14:42 Hour k4;2 : 09:44:30 Place k4;2 : 1 - Finish line: 0:28:00 Finish hour: 09:57:48 Finish place : 1 Z
348370
0:30:38
00:28:00
0:25:21
Andres Acuña Acuña
00:28:31 (Tr: 0:28:31)
Jose luis Cabrera Muñoz
00:28:58 (Tr: 0:28:58)
Alberto Segura Moreno
00:29:04 (Tr: 0:29:04)
Jose Aranda Romero
00:29:56 (Tr: 0:29:56)
i
Toni Vilches Padilla
00:30:08 (Tr: 0:30:08)
Antonio Vazquez Pascual
00:30:38 (Tr: 0:30:38) |
|||||||
2 | 2 | 238 | Andres Acuña Acuña | 0:28:31 (tr 0:28:31) | |||
Real t.: 00:28:31 Official t.: 00:28:31 Real start: 09:29:48 Finish hour: 09:58:19 Cat:VtAM Category place: 1 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 3:33 min/km Club: lmsd pallares&domingo catalan k4;2: 0:14:59 Hour k4;2 : 09:44:47 Place k4;2 : 2 - Finish line: 0:28:31 Finish hour: 09:58:19 Finish place : 2 Z
279840
0:30:38
00:28:31
0:26:24
Josep Díaz Carretero
00:28:00 (Tr: 0:28:00)
Jose luis Cabrera Muñoz
00:28:58 (Tr: 0:28:58)
Alberto Segura Moreno
00:29:04 (Tr: 0:29:04)
Jose Aranda Romero
00:29:56 (Tr: 0:29:56)
i
Toni Vilches Padilla
00:30:08 (Tr: 0:30:08)
Antonio Vazquez Pascual
00:30:38 (Tr: 0:30:38) |
|||||||
3 | 3 | 45 | Jose luis Cabrera Muñoz | 0:28:58 (tr 0:28:58) | |||
Real t.: 00:28:58 Official t.: 00:28:58 Real start: 09:29:49 Finish hour: 09:58:46 Cat:VtAM Category place: 2 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 3:36 min/km Club: corredors.cat k4;2: 0:15:12 Hour k4;2 : 09:45:00 Place k4;2 : 3 - Finish line: 0:28:58 Finish hour: 09:58:46 Finish place : 3 Z
220770
0:30:38
00:28:58
0:27:17
Josep Díaz Carretero
00:28:00 (Tr: 0:28:00)
Andres Acuña Acuña
00:28:31 (Tr: 0:28:31)
Alberto Segura Moreno
00:29:04 (Tr: 0:29:04)
Jose Aranda Romero
00:29:56 (Tr: 0:29:56)
i
Toni Vilches Padilla
00:30:08 (Tr: 0:30:08)
Antonio Vazquez Pascual
00:30:38 (Tr: 0:30:38) |
|||||||
4 | 4 | 223 | Alberto Segura Moreno | 0:29:04 (tr 0:29:04) | |||
Real t.: 00:29:04 Official t.: 00:29:04 Real start: 09:29:48 Finish hour: 09:58:52 Cat:VtAM Category place: 3 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 3:37 min/km Club: c.e. picornell k4;2: 0:15:29 Hour k4;2 : 09:45:17 Place k4;2 : 4 - Finish line: 0:29:04 Finish hour: 09:58:52 Finish place : 4 Z
207790
0:30:38
00:29:04
0:27:29
Josep Díaz Carretero
00:28:00 (Tr: 0:28:00)
Andres Acuña Acuña
00:28:31 (Tr: 0:28:31)
Jose luis Cabrera Muñoz
00:28:58 (Tr: 0:28:58)
Jose Aranda Romero
00:29:56 (Tr: 0:29:56)
i
Toni Vilches Padilla
00:30:08 (Tr: 0:30:08)
Antonio Vazquez Pascual
00:30:38 (Tr: 0:30:38) |
|||||||
5 | 5 | 117 | Jose Aranda Romero | 0:29:56 (tr 0:29:56) | |||
Real t.: 00:29:56 Official t.: 00:29:56 Real start: 09:29:48 Finish hour: 09:59:44 Cat:VtAM Category place: 4 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 3:44 min/km Club: caesp k4;2: 0:15:53 Hour k4;2 : 09:45:41 Place k4;2 : 5 - Finish line: 0:29:56 Finish hour: 09:59:44 Finish place : 5 Z
186670
0:31:21
00:29:56
0:28:31
Andres Acuña Acuña
00:28:31 (Tr: 0:28:31)
Jose luis Cabrera Muñoz
00:28:58 (Tr: 0:28:58)
Alberto Segura Moreno
00:29:04 (Tr: 0:29:04)
i
Toni Vilches Padilla
00:30:08 (Tr: 0:30:08)
Antonio Vazquez Pascual
00:30:38 (Tr: 0:30:38)
Alejandro Vera
00:30:45 (Tr: 0:30:45)
Josep Rubio Palau
00:31:15 (Tr: 0:31:13)
i
Manuel Guillen Garcia
00:31:18 (Tr: 0:31:18) |
|||||||
6 | 6 | 297 |
i
|
Toni Vilches Padilla | 0:30:08 (tr 0:30:08) | ||
Real t.: 00:30:08 Official t.: 00:30:08 Real start: 09:29:48 Finish hour: 09:59:56 Cat:VtAM Category place: 5 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 3:45 min/km Club: oro di napoli k4;2: 0:16:00 Hour k4;2 : 09:45:48 Place k4;2 : 6 - Finish line: 0:30:08 Finish hour: 09:59:56 Finish place : 6 Z
153340
0:31:17
00:30:08
0:28:58
Jose luis Cabrera Muñoz
00:28:58 (Tr: 0:28:58)
Alberto Segura Moreno
00:29:04 (Tr: 0:29:04)
Jose Aranda Romero
00:29:56 (Tr: 0:29:56)
Antonio Vazquez Pascual
00:30:38 (Tr: 0:30:38)
Alejandro Vera
00:30:45 (Tr: 0:30:45)
Josep Rubio Palau
00:31:15 (Tr: 0:31:13) |
|||||||
7 | 7 | 284 | Antonio Vazquez Pascual | 0:30:38 (tr 0:30:38) | |||
Real t.: 00:30:38 Official t.: 00:30:38 Real start: 09:29:48 Finish hour: 10:00:26 Cat:VtAM Category place: 6 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 3:49 min/km Club: los martes con dios k4;2: 0:16:13 Hour k4;2 : 09:46:01 Place k4;2 : 7 - Finish line: 0:30:38 Finish hour: 10:00:26 Finish place : 7 Z
207790
0:32:13
00:30:38
0:29:04
Alberto Segura Moreno
00:29:04 (Tr: 0:29:04)
Jose Aranda Romero
00:29:56 (Tr: 0:29:56)
i
Toni Vilches Padilla
00:30:08 (Tr: 0:30:08)
Alejandro Vera
00:30:45 (Tr: 0:30:45)
Josep Rubio Palau
00:31:15 (Tr: 0:31:13)
i
Manuel Guillen Garcia
00:31:18 (Tr: 0:31:18)
Manel Garcia Vallejo
00:31:41 (Tr: 0:31:40)
i
Mireia Guarner Pique
00:31:43 (Tr: 0:31:42)
Albert Torres
00:31:50 (Tr: 0:31:50) |
|||||||
8 | 8 | 68 | Alejandro Vera | 0:30:45 (tr 0:30:45) | |||
Real t.: 00:30:45 Official t.: 00:30:45 Real start: 09:29:48 Finish hour: 10:00:33 Cat:SenM Category place: 2 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 3:50 min/km Club: sedentaris.cat k4;2: 0:16:21 Hour k4;2 : 09:46:09 Place k4;2 : 8 - Finish line: 0:30:45 Finish hour: 10:00:33 Finish place : 8 Z
122430
0:31:41
00:30:45
0:29:50
Jose Aranda Romero
00:29:56 (Tr: 0:29:56)
i
Toni Vilches Padilla
00:30:08 (Tr: 0:30:08)
Antonio Vazquez Pascual
00:30:38 (Tr: 0:30:38)
Josep Rubio Palau
00:31:15 (Tr: 0:31:13)
i
Manuel Guillen Garcia
00:31:18 (Tr: 0:31:18)
Manel Garcia Vallejo
00:31:41 (Tr: 0:31:40) |
|||||||
9 | 9 | 66 | Josep Rubio Palau | 0:31:15 (tr 0:31:13) | |||
Real t.: 00:31:13 Official t.: 00:31:15 Real start: 09:29:51 Finish hour: 10:01:03 Cat:SenM Category place: 3 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 3:53 min/km Club: k4;2: 0:16:26 Hour k4;2 : 09:46:16 Place k4;2 : 9 - Finish line: 0:31:13 Finish hour: 10:01:03 Finish place : 9 Z
149270
0:32:23
00:31:15
0:30:08
i
Toni Vilches Padilla
00:30:08 (Tr: 0:30:08)
Antonio Vazquez Pascual
00:30:38 (Tr: 0:30:38)
Alejandro Vera
00:30:45 (Tr: 0:30:45)
i
Manuel Guillen Garcia
00:31:18 (Tr: 0:31:18)
Manel Garcia Vallejo
00:31:41 (Tr: 0:31:40)
i
Mireia Guarner Pique
00:31:43 (Tr: 0:31:42)
Albert Torres
00:31:50 (Tr: 0:31:50) |
|||||||
10 | 10 | 306 |
i
|
Manuel Guillen Garcia | 0:31:18 (tr 0:31:18) | ||
Real t.: 00:31:18 Official t.: 00:31:18 Real start: 09:29:48 Finish hour: 10:01:06 Cat:VtAM Category place: 7 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 3:54 min/km Club: jas k4;2: 0:16:53 Hour k4;2 : 09:46:41 Place k4;2 : 11 - Finish line: 0:31:18 Finish hour: 10:01:06 Finish place : 10 X 1 place
86790
0:31:57
00:31:18
0:30:38
Antonio Vazquez Pascual
00:30:38 (Tr: 0:30:38)
Alejandro Vera
00:30:45 (Tr: 0:30:45)
Josep Rubio Palau
00:31:15 (Tr: 0:31:13)
Manel Garcia Vallejo
00:31:41 (Tr: 0:31:40)
i
Mireia Guarner Pique
00:31:43 (Tr: 0:31:42)
Albert Torres
00:31:50 (Tr: 0:31:50) |
|||||||
11 | 11 | 105 | Manel Garcia Vallejo | 0:31:41 (tr 0:31:40) | |||
Real t.: 00:31:40 Official t.: 00:31:41 Real start: 09:29:49 Finish hour: 10:01:29 Cat:Sense categoria Category place: 1 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 3:57 min/km Club: k4;2: 0:16:54 Hour k4;2 : 09:46:43 Place k4;2 : 12 - Finish line: 0:31:40 Finish hour: 10:01:29 Finish place : 11 X 1 place
122430
0:32:37
00:31:41
0:30:45
Alejandro Vera
00:30:45 (Tr: 0:30:45)
Josep Rubio Palau
00:31:15 (Tr: 0:31:13)
i
Manuel Guillen Garcia
00:31:18 (Tr: 0:31:18)
i
Mireia Guarner Pique
00:31:43 (Tr: 0:31:42)
Albert Torres
00:31:50 (Tr: 0:31:50)
Carles Casquet Sesmonde
00:32:26 (Tr: 0:32:26)
i
Jordi Mañosa Querol
00:32:33 (Tr: 0:32:33)
Eduardo sola bernal Bernal
00:32:36 (Tr: 0:32:35) |
|||||||
12 | 1 | 340 |
i
|
Mireia Guarner Pique | 0:31:43 (tr 0:31:42) | ||
Real t.: 00:31:42 Official t.: 00:31:43 Real start: 09:29:49 Finish hour: 10:01:31 Cat:SenF Category place: 1 Race start:9:29:48 Gender:F Pace: 3:57 min/km Club: k4;2: 0:17:03 Hour k4;2 : 09:46:52 Place k4;2 : 13 - Finish line: 0:31:42 Finish hour: 10:01:31 Finish place : 12 X 1 place
109109
0:32:33
00:31:43
0:30:54
Josep Rubio Palau
00:31:15 (Tr: 0:31:13)
i
Manuel Guillen Garcia
00:31:18 (Tr: 0:31:18)
Manel Garcia Vallejo
00:31:41 (Tr: 0:31:40)
Albert Torres
00:31:50 (Tr: 0:31:50)
Carles Casquet Sesmonde
00:32:26 (Tr: 0:32:26)
i
Jordi Mañosa Querol
00:32:33 (Tr: 0:32:33) |
|||||||
13 | 12 | 187 | Albert Torres | 0:31:50 (tr 0:31:50) | |||
Real t.: 00:31:50 Official t.: 00:31:50 Real start: 09:29:48 Finish hour: 10:01:38 Cat:VtAM Category place: 8 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 3:58 min/km Club: kronos k4;2: 0:16:44 Hour k4;2 : 09:46:32 Place k4;2 : 10 - Finish line: 0:31:50 Finish hour: 10:01:38 Finish place : 13 Y 3 places
100870
0:32:36
00:31:50
0:31:04
Josep Rubio Palau
00:31:15 (Tr: 0:31:13)
i
Manuel Guillen Garcia
00:31:18 (Tr: 0:31:18)
Manel Garcia Vallejo
00:31:41 (Tr: 0:31:40)
i
Mireia Guarner Pique
00:31:43 (Tr: 0:31:42)
Carles Casquet Sesmonde
00:32:26 (Tr: 0:32:26)
i
Jordi Mañosa Querol
00:32:33 (Tr: 0:32:33)
Eduardo sola bernal Bernal
00:32:36 (Tr: 0:32:35) |
|||||||
14 | 13 | 158 | Carles Casquet Sesmonde | 0:32:26 (tr 0:32:26) | |||
Real t.: 00:32:26 Official t.: 00:32:26 Real start: 09:29:48 Finish hour: 10:02:14 Cat:SenM Category place: 4 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 4:02 min/km Club: bravas runners team k4;2: 0:17:08 Hour k4;2 : 09:46:56 Place k4;2 : 14 - Finish line: 0:32:26 Finish hour: 10:02:14 Finish place : 14 Z
99770
0:33:12
00:32:26
0:31:41
Manel Garcia Vallejo
00:31:41 (Tr: 0:31:40)
i
Mireia Guarner Pique
00:31:43 (Tr: 0:31:42)
Albert Torres
00:31:50 (Tr: 0:31:50)
i
Jordi Mañosa Querol
00:32:33 (Tr: 0:32:33)
Eduardo sola bernal Bernal
00:32:36 (Tr: 0:32:35)
Yolanda Riera Gironza
00:32:52 (Tr: 0:32:51)
Ivan Benitez Torrescasana
00:33:02 (Tr: 0:33:02) |
|||||||
15 | 14 | 157 |
i
|
Jordi Mañosa Querol | 0:32:33 (tr 0:32:33) | ||
Real t.: 00:32:33 Official t.: 00:32:33 Real start: 09:29:48 Finish hour: 10:02:21 Cat:SenM Category place: 5 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 4:03 min/km Club: joventut atletica sabadell k4;2: 0:17:13 Hour k4;2 : 09:47:01 Place k4;2 : 15 - Finish line: 0:32:33 Finish hour: 10:02:21 Finish place : 15 Z
109109
0:33:23
00:32:33
0:31:43
i
Mireia Guarner Pique
00:31:43 (Tr: 0:31:42)
Albert Torres
00:31:50 (Tr: 0:31:50)
Carles Casquet Sesmonde
00:32:26 (Tr: 0:32:26)
Eduardo sola bernal Bernal
00:32:36 (Tr: 0:32:35)
Yolanda Riera Gironza
00:32:52 (Tr: 0:32:51)
Ivan Benitez Torrescasana
00:33:02 (Tr: 0:33:02)
Ricard Valenzuela Cruz
00:33:13 (Tr: 0:33:12) |
|||||||
16 | 15 | 233 | Eduardo sola bernal Bernal | 0:32:36 (tr 0:32:35) | |||
Real t.: 00:32:35 Official t.: 00:32:36 Real start: 09:29:49 Finish hour: 10:02:24 Cat:SenM Category place: 6 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 4:03 min/km Club: corresolidaris k4;2: 0:17:25 Hour k4;2 : 09:47:13 Place k4;2 : 17 - Finish line: 0:32:35 Finish hour: 10:02:24 Finish place : 16 X 1 place
100870
0:33:21
00:32:36
0:31:50
Albert Torres
00:31:50 (Tr: 0:31:50)
Carles Casquet Sesmonde
00:32:26 (Tr: 0:32:26)
i
Jordi Mañosa Querol
00:32:33 (Tr: 0:32:33)
Yolanda Riera Gironza
00:32:52 (Tr: 0:32:51)
Ivan Benitez Torrescasana
00:33:02 (Tr: 0:33:02)
Ricard Valenzuela Cruz
00:33:13 (Tr: 0:33:12) |
|||||||
17 | 2 | 227 | Yolanda Riera Gironza | 0:32:52 (tr 0:32:51) | |||
Real t.: 00:32:51 Official t.: 00:32:52 Real start: 09:29:50 Finish hour: 10:02:40 Cat:VtAF Category place: 1 Race start:9:29:48 Gender:F Pace: 4:05 min/km Club: fondiesteam k4;2: 0:17:30 Hour k4;2 : 09:47:19 Place k4;2 : 18 - Finish line: 0:32:51 Finish hour: 10:02:40 Finish place : 17 X 1 place
91520
0:33:34
00:32:52
0:32:10
Carles Casquet Sesmonde
00:32:26 (Tr: 0:32:26)
i
Jordi Mañosa Querol
00:32:33 (Tr: 0:32:33)
Eduardo sola bernal Bernal
00:32:36 (Tr: 0:32:35)
Ivan Benitez Torrescasana
00:33:02 (Tr: 0:33:02)
Ricard Valenzuela Cruz
00:33:13 (Tr: 0:33:12)
Robin Julve Simon
00:33:34 (Tr: 0:33:33) |
|||||||
18 | 16 | 119 | Ivan Benitez Torrescasana | 0:33:02 (tr 0:33:02) | |||
Real t.: 00:33:02 Official t.: 00:33:02 Real start: 09:29:49 Finish hour: 10:02:50 Cat:SenM Category place: 7 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 4:07 min/km Club: at.cerdanyola k4;2: 0:17:20 Hour k4;2 : 09:47:08 Place k4;2 : 16 - Finish line: 0:33:02 Finish hour: 10:02:50 Finish place : 18 Y 2 places
101970
0:33:48
00:33:02
0:32:15
Carles Casquet Sesmonde
00:32:26 (Tr: 0:32:26)
i
Jordi Mañosa Querol
00:32:33 (Tr: 0:32:33)
Eduardo sola bernal Bernal
00:32:36 (Tr: 0:32:35)
Yolanda Riera Gironza
00:32:52 (Tr: 0:32:51)
Ricard Valenzuela Cruz
00:33:13 (Tr: 0:33:12)
Robin Julve Simon
00:33:34 (Tr: 0:33:33)
Alexandra guadelupe Toapanta Siza
00:33:48 (Tr: 0:33:48) |
|||||||
19 | 17 | 114 | Ricard Valenzuela Cruz | 0:33:13 (tr 0:33:12) | |||
Real t.: 00:33:12 Official t.: 00:33:13 Real start: 09:29:50 Finish hour: 10:03:01 Cat:VtBM Category place: 1 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 4:08 min/km Club: c.n.rubi k4;2: 0:17:36 Hour k4;2 : 09:47:25 Place k4;2 : 20 - Finish line: 0:33:12 Finish hour: 10:03:01 Finish place : 19 X 1 place
88110
0:33:53
00:33:13
0:32:33
Eduardo sola bernal Bernal
00:32:36 (Tr: 0:32:35)
Yolanda Riera Gironza
00:32:52 (Tr: 0:32:51)
Ivan Benitez Torrescasana
00:33:02 (Tr: 0:33:02)
Robin Julve Simon
00:33:34 (Tr: 0:33:33)
Alexandra guadelupe Toapanta Siza
00:33:48 (Tr: 0:33:48)
i
Elena López Martínez
00:33:53 (Tr: 0:33:53) |
|||||||
20 | 18 | 65 | Robin Julve Simon | 0:33:34 (tr 0:33:33) | |||
Real t.: 00:33:33 Official t.: 00:33:34 Real start: 09:29:49 Finish hour: 10:03:22 Cat:SenM Category place: 8 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 4:11 min/km Club: k4;2: 0:17:34 Hour k4;2 : 09:47:23 Place k4;2 : 19 - Finish line: 0:33:33 Finish hour: 10:03:22 Finish place : 20 Y 1 place
91520
0:34:15
00:33:34
0:32:52
Yolanda Riera Gironza
00:32:52 (Tr: 0:32:51)
Ivan Benitez Torrescasana
00:33:02 (Tr: 0:33:02)
Ricard Valenzuela Cruz
00:33:13 (Tr: 0:33:12)
Alexandra guadelupe Toapanta Siza
00:33:48 (Tr: 0:33:48)
i
Elena López Martínez
00:33:53 (Tr: 0:33:53)
Ignasi Ubach Torras
00:33:54 (Tr: 0:33:53)
Marta Sabaté Tormos
00:33:54 (Tr: 0:33:53) |
|||||||
21 | 3 | 254 | Alexandra guadelupe Toapanta Siza | 0:33:48 (tr 0:33:48) | |||
Real t.: 00:33:48 Official t.: 00:33:48 Real start: 09:29:48 Finish hour: 10:03:36 Cat:VtAF Category place: 2 Race start:9:29:48 Gender:F Pace: 4:13 min/km Club: independiente k4;2: 0:17:39 Hour k4;2 : 09:47:27 Place k4;2 : 21 - Finish line: 0:33:48 Finish hour: 10:03:36 Finish place : 21 Z
101970
0:34:35
00:33:48
0:33:02
Ivan Benitez Torrescasana
00:33:02 (Tr: 0:33:02)
Ricard Valenzuela Cruz
00:33:13 (Tr: 0:33:12)
Robin Julve Simon
00:33:34 (Tr: 0:33:33)
i
Elena López Martínez
00:33:53 (Tr: 0:33:53)
Ignasi Ubach Torras
00:33:54 (Tr: 0:33:53)
Marta Sabaté Tormos
00:33:54 (Tr: 0:33:53)
Andrés Fernández Capilla
00:34:34 (Tr: 0:34:33) |
|||||||
22 | 4 | 202 |
i
|
Elena López Martínez | 0:33:53 (tr 0:33:53) | ||
Real t.: 00:33:53 Official t.: 00:33:53 Real start: 09:29:49 Finish hour: 10:03:41 Cat:SenF Category place: 2 Race start:9:29:48 Gender:F Pace: 4:13 min/km Club: manresa k4;2: 0:18:10 Hour k4;2 : 09:47:58 Place k4;2 : 24 - Finish line: 0:33:53 Finish hour: 10:03:41 Finish place : 22 X 2 places
88660
0:34:34
00:33:53
0:33:13
Ricard Valenzuela Cruz
00:33:13 (Tr: 0:33:12)
Robin Julve Simon
00:33:34 (Tr: 0:33:33)
Alexandra guadelupe Toapanta Siza
00:33:48 (Tr: 0:33:48)
Ignasi Ubach Torras
00:33:54 (Tr: 0:33:53)
Marta Sabaté Tormos
00:33:54 (Tr: 0:33:53)
Andrés Fernández Capilla
00:34:34 (Tr: 0:34:33) |
|||||||
23 | 19 | 122 | Ignasi Ubach Torras | 0:33:54 (tr 0:33:53) | |||
Real t.: 00:33:53 Official t.: 00:33:54 Real start: 09:29:49 Finish hour: 10:03:42 Cat:VtAM Category place: 9 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 4:13 min/km Club: srd 365 k4;2: 0:17:58 Hour k4;2 : 09:47:46 Place k4;2 : 23 - Finish line: 0:33:53 Finish hour: 10:03:42 Finish place : 23 Z
110330
0:34:44
00:33:54
0:33:04
Ricard Valenzuela Cruz
00:33:13 (Tr: 0:33:12)
Robin Julve Simon
00:33:34 (Tr: 0:33:33)
Alexandra guadelupe Toapanta Siza
00:33:48 (Tr: 0:33:48)
i
Elena López Martínez
00:33:53 (Tr: 0:33:53)
Marta Sabaté Tormos
00:33:54 (Tr: 0:33:53)
Andrés Fernández Capilla
00:34:34 (Tr: 0:34:33)
Julio jose Navaz Tejero
00:34:44 (Tr: 0:34:44) |
|||||||
24 | 5 | 144 | Marta Sabaté Tormos | 0:33:54 (tr 0:33:53) | |||
Real t.: 00:33:53 Official t.: 00:33:54 Real start: 09:29:49 Finish hour: 10:03:42 Cat:SenF Category place: 3 Race start:9:29:48 Gender:F Pace: 4:13 min/km Club: c. a. canaletes - sant martí k4;2: 0:17:49 Hour k4;2 : 09:47:38 Place k4;2 : 22 - Finish line: 0:33:53 Finish hour: 10:03:42 Finish place : 24 Y 2 places
110770
0:34:45
00:33:54
0:33:04
Ricard Valenzuela Cruz
00:33:13 (Tr: 0:33:12)
Robin Julve Simon
00:33:34 (Tr: 0:33:33)
Alexandra guadelupe Toapanta Siza
00:33:48 (Tr: 0:33:48)
i
Elena López Martínez
00:33:53 (Tr: 0:33:53)
Ignasi Ubach Torras
00:33:54 (Tr: 0:33:53)
Andrés Fernández Capilla
00:34:34 (Tr: 0:34:33)
Julio jose Navaz Tejero
00:34:44 (Tr: 0:34:44)
Edgar Garcia Sanchez
00:34:45 (Tr: 0:34:44) |
|||||||
25 | 20 | 214 | Andrés Fernández Capilla | 0:34:34 (tr 0:34:33) | |||
Real t.: 00:34:33 Official t.: 00:34:34 Real start: 09:29:49 Finish hour: 10:04:22 Cat:VtAM Category place: 10 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 4:18 min/km Club: c.n sabadell k4;2: 0:18:16 Hour k4;2 : 09:48:05 Place k4;2 : 27 - Finish line: 0:34:33 Finish hour: 10:04:22 Finish place : 25 X 2 places
88660
0:35:14
00:34:34
0:33:53
i
Elena López Martínez
00:33:53 (Tr: 0:33:53)
Ignasi Ubach Torras
00:33:54 (Tr: 0:33:53)
Marta Sabaté Tormos
00:33:54 (Tr: 0:33:53)
Julio jose Navaz Tejero
00:34:44 (Tr: 0:34:44)
Edgar Garcia Sanchez
00:34:45 (Tr: 0:34:44)
Odín Fermosel Luna
00:34:57 (Tr: 0:34:49)
Lluís Amat Tardiu
00:35:07 (Tr: 0:35:05) |
|||||||
26 | 21 | 24 | Julio jose Navaz Tejero | 0:34:44 (tr 0:34:44) | |||
Real t.: 00:34:44 Official t.: 00:34:44 Real start: 09:29:48 Finish hour: 10:04:32 Cat:VtAM Category place: 11 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 4:19 min/km Club: corredors.cat k4;2: 0:18:43 Hour k4;2 : 09:48:31 Place k4;2 : 30 - Finish line: 0:34:44 Finish hour: 10:04:32 Finish place : 26 X 4 places
110330
0:35:34
00:34:44
0:33:54
Ignasi Ubach Torras
00:33:54 (Tr: 0:33:53)
Marta Sabaté Tormos
00:33:54 (Tr: 0:33:53)
Andrés Fernández Capilla
00:34:34 (Tr: 0:34:33)
Edgar Garcia Sanchez
00:34:45 (Tr: 0:34:44)
Odín Fermosel Luna
00:34:57 (Tr: 0:34:49)
Lluís Amat Tardiu
00:35:07 (Tr: 0:35:05)
i
Josep Pont Morros
00:35:16 (Tr: 0:35:16) |
|||||||
27 | 22 | 213 | Edgar Garcia Sanchez | 0:34:45 (tr 0:34:44) | |||
Real t.: 00:34:44 Official t.: 00:34:45 Real start: 09:29:49 Finish hour: 10:04:33 Cat:VtAM Category place: 12 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 4:20 min/km Club: runners sant adria k4;2: 0:18:15 Hour k4;2 : 09:48:03 Place k4;2 : 25 - Finish line: 0:34:44 Finish hour: 10:04:33 Finish place : 27 Y 2 places
110770
0:35:35
00:34:45
0:33:54
Marta Sabaté Tormos
00:33:54 (Tr: 0:33:53)
Andrés Fernández Capilla
00:34:34 (Tr: 0:34:33)
Julio jose Navaz Tejero
00:34:44 (Tr: 0:34:44)
Odín Fermosel Luna
00:34:57 (Tr: 0:34:49)
Lluís Amat Tardiu
00:35:07 (Tr: 0:35:05)
i
Josep Pont Morros
00:35:16 (Tr: 0:35:16) |
|||||||
28 | 23 | 324 | Odín Fermosel Luna | 0:34:57 (tr 0:34:49) | |||
Real t.: 00:34:49 Official t.: 00:34:57 Real start: 09:29:57 Finish hour: 10:04:45 Cat:SenM Category place: 9 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 4:20 min/km Club: k4;2: 0:18:34 Hour k4;2 : 09:48:30 Place k4;2 : 29 - Finish line: 0:34:49 Finish hour: 10:04:45 Finish place : 28 X 1 place
50490
0:35:20
00:34:57
0:34:34
Andrés Fernández Capilla
00:34:34 (Tr: 0:34:33)
Julio jose Navaz Tejero
00:34:44 (Tr: 0:34:44)
Edgar Garcia Sanchez
00:34:45 (Tr: 0:34:44)
Lluís Amat Tardiu
00:35:07 (Tr: 0:35:05)
i
Josep Pont Morros
00:35:16 (Tr: 0:35:16) |
|||||||
29 | 24 | 17 | Lluís Amat Tardiu | 0:35:07 (tr 0:35:05) | |||
Real t.: 00:35:05 Official t.: 00:35:07 Real start: 09:29:50 Finish hour: 10:04:55 Cat:VtBM Category place: 2 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 4:22 min/km Club: s.a.corbera k4;2: 0:18:40 Hour k4;2 : 09:48:29 Place k4;2 : 28 - Finish line: 0:35:05 Finish hour: 10:04:55 Finish place : 29 Y 1 place
49610
0:35:29
00:35:07
0:34:44
Julio jose Navaz Tejero
00:34:44 (Tr: 0:34:44)
Edgar Garcia Sanchez
00:34:45 (Tr: 0:34:44)
Odín Fermosel Luna
00:34:57 (Tr: 0:34:49)
i
Josep Pont Morros
00:35:16 (Tr: 0:35:16) |
|||||||
30 | 25 | 264 |
i
|
Josep Pont Morros | 0:35:16 (tr 0:35:16) | ||
Real t.: 00:35:16 Official t.: 00:35:16 Real start: 09:29:48 Finish hour: 10:05:04 Cat:SenM Category place: 10 Race start:9:29:48 Gender:M Pace: 4:23 min/km Club: oro di napoli k4;2: 0:18:16 Hour k4;2 : 09:48:04 Place k4;2 : 26 - Finish line: 0:35:16 Finish hour: 10:05:04 Finish place : 30 Y 4 places
69300
0:35:48
00:35:16
0:34:45
Edgar Garcia Sanchez
00:34:45 (Tr: 0:34:44)
Odín Fermosel Luna
00:34:57 (Tr: 0:34:49)
Lluís Amat Tardiu
00:35:07 (Tr: 0:35:05) |
|||||||