L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
271 | 244 | 10341 | Santiago Ruiz Villalba | 0:49:24 (tr 0:48:18) | |||
Real t.: 00:48:18 Official t.: 00:49:24 Real start: 09:01:06 Finish hour: 09:49:23 Cat:M Category place: 244 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:50 min/km Club: atletismo t.m.b k6: 0:29:25 Hour k6 : 09:30:30 Place k6 : 298 - Finish line: 0:48:18 Finish hour: 09:49:23 Finish place : 271 X 27 places
Split Times
29400
0:49:37
00:49:24
0:49:11
Enric Piferrer Vidal
00:49:31 (Tr: 0:49:02)
Hilario Aguilar Rodríguez
00:49:32 (Tr: 0:48:19)
i
Juan manuel Ruiz Chinchilla
00:49:34 (Tr: 0:48:57)
Jordi Anglada López
00:49:35 (Tr: 0:48:56)
Núria Viñas Ramon
00:49:37 (Tr: 0:48:39)
i
Fran Contreras Riquelme
00:49:37 (Tr: 0:48:53) |
|||||||
272 | 245 | 10240 | Enric Piferrer Vidal | 0:49:31 (tr 0:49:02) | |||
Real t.: 00:49:02 Official t.: 00:49:31 Real start: 09:00:29 Finish hour: 09:49:30 Cat:M Category place: 245 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:55 min/km Club: k6: 0:29:29 Hour k6 : 09:29:57 Place k6 : 268 - Finish line: 0:49:02 Finish hour: 09:49:30 Finish place : 272 Y 4 places
Split Times
16280
0:49:39
00:49:31
0:49:24
Santiago Ruiz Villalba
00:49:24 (Tr: 0:48:18)
Hilario Aguilar Rodríguez
00:49:32 (Tr: 0:48:19)
i
Juan manuel Ruiz Chinchilla
00:49:34 (Tr: 0:48:57)
Jordi Anglada López
00:49:35 (Tr: 0:48:56)
Núria Viñas Ramon
00:49:37 (Tr: 0:48:39)
i
Fran Contreras Riquelme
00:49:37 (Tr: 0:48:53) |
|||||||
273 | 246 | 10277 | Hilario Aguilar Rodríguez | 0:49:32 (tr 0:48:19) | |||
Real t.: 00:48:19 Official t.: 00:49:32 Real start: 09:01:12 Finish hour: 09:49:31 Cat:M Category place: 246 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:50 min/km Club: trisani k6: 0:28:21 Hour k6 : 09:29:33 Place k6 : 255 - Finish line: 0:48:19 Finish hour: 09:49:31 Finish place : 273 Y 18 places
Split Times
18150
0:49:40
00:49:32
0:49:24
Santiago Ruiz Villalba
00:49:24 (Tr: 0:48:18)
Enric Piferrer Vidal
00:49:31 (Tr: 0:49:02)
i
Juan manuel Ruiz Chinchilla
00:49:34 (Tr: 0:48:57)
Jordi Anglada López
00:49:35 (Tr: 0:48:56)
Núria Viñas Ramon
00:49:37 (Tr: 0:48:39)
i
Fran Contreras Riquelme
00:49:37 (Tr: 0:48:53) |
|||||||
274 | 247 | 10211 |
i
|
Juan manuel Ruiz Chinchilla | 0:49:34 (tr 0:48:57) | ||
Real t.: 00:48:57 Official t.: 00:49:34 Real start: 09:00:37 Finish hour: 09:49:33 Cat:M Category place: 247 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:54 min/km Club: caesp k6: 0:29:09 Hour k6 : 09:29:46 Place k6 : 262 - Finish line: 0:48:57 Finish hour: 09:49:33 Finish place : 274 Y 12 places
Split Times
22660
0:49:45
00:49:34
0:49:24
Santiago Ruiz Villalba
00:49:24 (Tr: 0:48:18)
Enric Piferrer Vidal
00:49:31 (Tr: 0:49:02)
Hilario Aguilar Rodríguez
00:49:32 (Tr: 0:48:19)
Jordi Anglada López
00:49:35 (Tr: 0:48:56)
Núria Viñas Ramon
00:49:37 (Tr: 0:48:39)
i
Fran Contreras Riquelme
00:49:37 (Tr: 0:48:53)
Noelia Cuesta Ronda
00:49:42 (Tr: 0:49:16)
i
Antoni Parada Martínez
00:49:43 (Tr: 0:48:30) |
|||||||
275 | 248 | 10227 | Jordi Anglada López | 0:49:35 (tr 0:48:56) | |||
Real t.: 00:48:56 Official t.: 00:49:35 Real start: 09:00:38 Finish hour: 09:49:34 Cat:M Category place: 248 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:54 min/km Club: accura gava k6: 0:29:38 Hour k6 : 09:30:16 Place k6 : 284 - Finish line: 0:48:56 Finish hour: 09:49:34 Finish place : 275 X 9 places
Split Times
15510
0:49:42
00:49:35
0:49:28
Enric Piferrer Vidal
00:49:31 (Tr: 0:49:02)
Hilario Aguilar Rodríguez
00:49:32 (Tr: 0:48:19)
i
Juan manuel Ruiz Chinchilla
00:49:34 (Tr: 0:48:57)
Núria Viñas Ramon
00:49:37 (Tr: 0:48:39)
i
Fran Contreras Riquelme
00:49:37 (Tr: 0:48:53)
Noelia Cuesta Ronda
00:49:42 (Tr: 0:49:16) |
|||||||
276 | 28 | 10752 | Núria Viñas Ramon | 0:49:37 (tr 0:48:39) | |||
Real t.: 00:48:39 Official t.: 00:49:37 Real start: 09:00:58 Finish hour: 09:49:36 Cat:F Category place: 28 Race start:8:59:59 Gender:F Pace: 4:52 min/km Club: k6: 0:29:03 Hour k6 : 09:30:00 Place k6 : 271 - Finish line: 0:48:39 Finish hour: 09:49:36 Finish place : 276 Y 5 places
Split Times
14080
0:49:43
00:49:37
0:49:31
Enric Piferrer Vidal
00:49:31 (Tr: 0:49:02)
Hilario Aguilar Rodríguez
00:49:32 (Tr: 0:48:19)
i
Juan manuel Ruiz Chinchilla
00:49:34 (Tr: 0:48:57)
Jordi Anglada López
00:49:35 (Tr: 0:48:56)
i
Fran Contreras Riquelme
00:49:37 (Tr: 0:48:53)
Noelia Cuesta Ronda
00:49:42 (Tr: 0:49:16)
i
Antoni Parada Martínez
00:49:43 (Tr: 0:48:30) |
|||||||
277 | 249 | 10956 |
i
|
Fran Contreras Riquelme | 0:49:37 (tr 0:48:53) | ||
Real t.: 00:48:53 Official t.: 00:49:37 Real start: 09:00:44 Finish hour: 09:49:36 Cat:M Category place: 249 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:54 min/km Club: freefighters k6: 0:28:08 Hour k6 : 09:28:51 Place k6 : 235 - Finish line: 0:48:53 Finish hour: 09:49:36 Finish place : 277 Y 42 places
Split Times
16579
0:49:45
00:49:37
0:49:30
Enric Piferrer Vidal
00:49:31 (Tr: 0:49:02)
Hilario Aguilar Rodríguez
00:49:32 (Tr: 0:48:19)
i
Juan manuel Ruiz Chinchilla
00:49:34 (Tr: 0:48:57)
Jordi Anglada López
00:49:35 (Tr: 0:48:56)
Núria Viñas Ramon
00:49:37 (Tr: 0:48:39)
Noelia Cuesta Ronda
00:49:42 (Tr: 0:49:16)
i
Antoni Parada Martínez
00:49:43 (Tr: 0:48:30)
Toño García
00:49:45 (Tr: 0:49:10) |
|||||||
278 | 29 | 10646 | Noelia Cuesta Ronda | 0:49:42 (tr 0:49:16) | |||
Real t.: 00:49:16 Official t.: 00:49:42 Real start: 09:00:25 Finish hour: 09:49:41 Cat:F Category place: 29 Race start:8:59:59 Gender:F Pace: 4:56 min/km Club: todossomosdani k6: 0:29:01 Hour k6 : 09:29:26 Place k6 : 249 - Finish line: 0:49:16 Finish hour: 09:49:41 Finish place : 278 Y 29 places
Split Times
15510
0:49:49
00:49:42
0:49:35
Jordi Anglada López
00:49:35 (Tr: 0:48:56)
Núria Viñas Ramon
00:49:37 (Tr: 0:48:39)
i
Fran Contreras Riquelme
00:49:37 (Tr: 0:48:53)
i
Antoni Parada Martínez
00:49:43 (Tr: 0:48:30)
Toño García
00:49:45 (Tr: 0:49:10)
Alex Tenllado Diez
00:49:47 (Tr: 0:49:09) |
|||||||
279 | 250 | 10176 |
i
|
Antoni Parada Martínez | 0:49:43 (tr 0:48:30) | ||
Real t.: 00:48:30 Official t.: 00:49:43 Real start: 09:01:13 Finish hour: 09:49:42 Cat:M Category place: 250 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:51 min/km Club: k6: 0:29:25 Hour k6 : 09:30:37 Place k6 : 302 - Finish line: 0:48:30 Finish hour: 09:49:42 Finish place : 279 X 23 places
Split Times
14190
0:49:50
00:49:43
0:49:37
Núria Viñas Ramon
00:49:37 (Tr: 0:48:39)
i
Fran Contreras Riquelme
00:49:37 (Tr: 0:48:53)
Noelia Cuesta Ronda
00:49:42 (Tr: 0:49:16)
Toño García
00:49:45 (Tr: 0:49:10)
Alex Tenllado Diez
00:49:47 (Tr: 0:49:09)
i
Jaume Zamora Morera
00:49:50 (Tr: 0:47:47) |
|||||||
280 | 251 | 10244 | Toño García | 0:49:45 (tr 0:49:10) | |||
Real t.: 00:49:10 Official t.: 00:49:45 Real start: 09:00:34 Finish hour: 09:49:44 Cat:M Category place: 251 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:55 min/km Club: k6: 0:29:17 Hour k6 : 09:29:50 Place k6 : 265 - Finish line: 0:49:10 Finish hour: 09:49:44 Finish place : 280 Y 15 places
Split Times
21896
0:49:55
00:49:45
0:49:35
Núria Viñas Ramon
00:49:37 (Tr: 0:48:39)
i
Fran Contreras Riquelme
00:49:37 (Tr: 0:48:53)
Noelia Cuesta Ronda
00:49:42 (Tr: 0:49:16)
i
Antoni Parada Martínez
00:49:43 (Tr: 0:48:30)
Alex Tenllado Diez
00:49:47 (Tr: 0:49:09)
i
Jaume Zamora Morera
00:49:50 (Tr: 0:47:47)
i
Franco Colman
00:49:55 (Tr: 0:47:14) |
|||||||
281 | 252 | 10169 | Alex Tenllado Diez | 0:49:47 (tr 0:49:09) | |||
Real t.: 00:49:09 Official t.: 00:49:47 Real start: 09:00:37 Finish hour: 09:49:46 Cat:M Category place: 252 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:55 min/km Club: accura running club k6: 0:29:39 Hour k6 : 09:30:16 Place k6 : 285 - Finish line: 0:49:09 Finish hour: 09:49:46 Finish place : 281 X 4 places
Split Times
18480
0:49:56
00:49:47
0:49:39
Noelia Cuesta Ronda
00:49:42 (Tr: 0:49:16)
i
Antoni Parada Martínez
00:49:43 (Tr: 0:48:30)
Toño García
00:49:45 (Tr: 0:49:10)
i
Jaume Zamora Morera
00:49:50 (Tr: 0:47:47)
i
Franco Colman
00:49:55 (Tr: 0:47:14)
Alberto Rodríguez Abelleira
00:49:56 (Tr: 0:49:27) |
|||||||
282 | 253 | 10571 |
i
|
Jaume Zamora Morera | 0:49:50 (tr 0:47:47) | ||
Real t.: 00:47:47 Official t.: 00:49:50 Real start: 09:02:03 Finish hour: 09:49:49 Cat:M Category place: 253 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:47 min/km Club: run_to_valhalla k6: 0:28:28 Hour k6 : 09:30:30 Place k6 : 299 - Finish line: 0:47:47 Finish hour: 09:49:49 Finish place : 282 X 17 places
Split Times
18590
0:49:58
00:49:50
0:49:41
Noelia Cuesta Ronda
00:49:42 (Tr: 0:49:16)
i
Antoni Parada Martínez
00:49:43 (Tr: 0:48:30)
Toño García
00:49:45 (Tr: 0:49:10)
Alex Tenllado Diez
00:49:47 (Tr: 0:49:09)
i
Franco Colman
00:49:55 (Tr: 0:47:14)
Alberto Rodríguez Abelleira
00:49:56 (Tr: 0:49:27)
i
Ramón Sánchez Rodríguez
00:49:58 (Tr: 0:49:06) |
|||||||
283 | 254 | 10967 |
i
|
Franco Colman | 0:49:55 (tr 0:47:14) | ||
Real t.: 00:47:14 Official t.: 00:49:55 Real start: 09:02:40 Finish hour: 09:49:54 Cat:M Category place: 254 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:44 min/km Club: k6: 0:30:18 Hour k6 : 09:32:58 Place k6 : 382 - Finish line: 0:47:14 Finish hour: 09:49:54 Finish place : 283 X 99 places
Split Times
23423
0:50:05
00:49:55
0:49:44
Toño García
00:49:45 (Tr: 0:49:10)
Alex Tenllado Diez
00:49:47 (Tr: 0:49:09)
i
Jaume Zamora Morera
00:49:50 (Tr: 0:47:47)
Alberto Rodríguez Abelleira
00:49:56 (Tr: 0:49:27)
i
Ramón Sánchez Rodríguez
00:49:58 (Tr: 0:49:06)
Sara Delpueyo Casanova
00:50:05 (Tr: 0:49:35) |
|||||||
284 | 255 | 10263 | Alberto Rodríguez Abelleira | 0:49:56 (tr 0:49:27) | |||
Real t.: 00:49:27 Official t.: 00:49:56 Real start: 09:00:28 Finish hour: 09:49:55 Cat:M Category place: 255 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: k6: 0:30:05 Hour k6 : 09:30:32 Place k6 : 301 - Finish line: 0:49:27 Finish hour: 09:49:55 Finish place : 284 X 17 places
Split Times
23210
0:50:06
00:49:56
0:49:45
Alex Tenllado Diez
00:49:47 (Tr: 0:49:09)
i
Jaume Zamora Morera
00:49:50 (Tr: 0:47:47)
i
Franco Colman
00:49:55 (Tr: 0:47:14)
i
Ramón Sánchez Rodríguez
00:49:58 (Tr: 0:49:06)
Sara Delpueyo Casanova
00:50:05 (Tr: 0:49:35)
Rafa Cacabelos Prol
00:50:06 (Tr: 0:49:25) |
|||||||
285 | 256 | 10561 |
i
|
Ramón Sánchez Rodríguez | 0:49:58 (tr 0:49:06) | ||
Real t.: 00:49:06 Official t.: 00:49:58 Real start: 09:00:51 Finish hour: 09:49:57 Cat:M Category place: 256 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:55 min/km Club: k6: 0:29:37 Hour k6 : 09:30:28 Place k6 : 295 - Finish line: 0:49:06 Finish hour: 09:49:57 Finish place : 285 X 10 places
Split Times
18590
0:50:07
00:49:58
0:49:50
i
Jaume Zamora Morera
00:49:50 (Tr: 0:47:47)
i
Franco Colman
00:49:55 (Tr: 0:47:14)
Alberto Rodríguez Abelleira
00:49:56 (Tr: 0:49:27)
Sara Delpueyo Casanova
00:50:05 (Tr: 0:49:35)
Rafa Cacabelos Prol
00:50:06 (Tr: 0:49:25)
i
Oscar Martin
00:50:07 (Tr: 0:49:13) |
|||||||
286 | 30 | 10220 | Sara Delpueyo Casanova | 0:50:05 (tr 0:49:35) | |||
Real t.: 00:49:35 Official t.: 00:50:05 Real start: 09:00:30 Finish hour: 09:50:04 Cat:F Category place: 30 Race start:8:59:59 Gender:F Pace: 4:58 min/km Club: club triatló cornellà k6: 0:28:57 Hour k6 : 09:29:27 Place k6 : 250 - Finish line: 0:49:35 Finish hour: 09:50:04 Finish place : 286 Y 36 places
Split Times
23423
0:50:16
00:50:05
0:49:55
i
Franco Colman
00:49:55 (Tr: 0:47:14)
Alberto Rodríguez Abelleira
00:49:56 (Tr: 0:49:27)
i
Ramón Sánchez Rodríguez
00:49:58 (Tr: 0:49:06)
Rafa Cacabelos Prol
00:50:06 (Tr: 0:49:25)
i
Oscar Martin
00:50:07 (Tr: 0:49:13)
Antoni Baeza Riera
00:50:08 (Tr: 0:49:14)
Carlos Calamonte Chamorro
00:50:09 (Tr: 0:49:11)
Gaspar Gilabert Zamora
00:50:10 (Tr: 0:49:55)
Joan pere Medel Zamora
00:50:10 (Tr: 0:49:56)
i
Ivan Fernandez Mendez
00:50:10 (Tr: 0:48:56)
i
Jordi Cruells Vilar
00:50:13 (Tr: 0:49:17) |
|||||||
287 | 257 | 10217 | Rafa Cacabelos Prol | 0:50:06 (tr 0:49:25) | |||
Real t.: 00:49:25 Official t.: 00:50:06 Real start: 09:00:40 Finish hour: 09:50:05 Cat:M Category place: 257 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: club proam k6: 0:29:49 Hour k6 : 09:30:29 Place k6 : 297 - Finish line: 0:49:25 Finish hour: 09:50:05 Finish place : 287 X 10 places
Split Times
23210
0:50:17
00:50:06
0:49:56
Alberto Rodríguez Abelleira
00:49:56 (Tr: 0:49:27)
i
Ramón Sánchez Rodríguez
00:49:58 (Tr: 0:49:06)
Sara Delpueyo Casanova
00:50:05 (Tr: 0:49:35)
i
Oscar Martin
00:50:07 (Tr: 0:49:13)
Antoni Baeza Riera
00:50:08 (Tr: 0:49:14)
Carlos Calamonte Chamorro
00:50:09 (Tr: 0:49:11)
Gaspar Gilabert Zamora
00:50:10 (Tr: 0:49:55)
Joan pere Medel Zamora
00:50:10 (Tr: 0:49:56)
i
Ivan Fernandez Mendez
00:50:10 (Tr: 0:48:56)
i
Jordi Cruells Vilar
00:50:13 (Tr: 0:49:17) |
|||||||
288 | 258 | 10653 |
i
|
Oscar Martin | 0:50:07 (tr 0:49:13) | ||
Real t.: 00:49:13 Official t.: 00:50:07 Real start: 09:00:53 Finish hour: 09:50:06 Cat:M Category place: 258 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:56 min/km Club: monkiki k6: 0:29:58 Hour k6 : 09:30:50 Place k6 : 309 - Finish line: 0:49:13 Finish hour: 09:50:06 Finish place : 288 X 21 places
Split Times
18040
0:50:15
00:50:07
0:49:58
i
Ramón Sánchez Rodríguez
00:49:58 (Tr: 0:49:06)
Sara Delpueyo Casanova
00:50:05 (Tr: 0:49:35)
Rafa Cacabelos Prol
00:50:06 (Tr: 0:49:25)
Antoni Baeza Riera
00:50:08 (Tr: 0:49:14)
Carlos Calamonte Chamorro
00:50:09 (Tr: 0:49:11)
Gaspar Gilabert Zamora
00:50:10 (Tr: 0:49:55)
Joan pere Medel Zamora
00:50:10 (Tr: 0:49:56)
i
Ivan Fernandez Mendez
00:50:10 (Tr: 0:48:56)
i
Jordi Cruells Vilar
00:50:13 (Tr: 0:49:17) |
|||||||
289 | 259 | 10085 | Antoni Baeza Riera | 0:50:08 (tr 0:49:14) | |||
Real t.: 00:49:14 Official t.: 00:50:08 Real start: 09:00:53 Finish hour: 09:50:07 Cat:M Category place: 259 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:56 min/km Club: accura running k6: 0:29:57 Hour k6 : 09:30:50 Place k6 : 308 - Finish line: 0:49:14 Finish hour: 09:50:07 Finish place : 289 X 19 places
Split Times
5940
0:50:11
00:50:08
0:50:05
Sara Delpueyo Casanova
00:50:05 (Tr: 0:49:35)
Rafa Cacabelos Prol
00:50:06 (Tr: 0:49:25)
i
Oscar Martin
00:50:07 (Tr: 0:49:13)
Carlos Calamonte Chamorro
00:50:09 (Tr: 0:49:11)
Gaspar Gilabert Zamora
00:50:10 (Tr: 0:49:55)
Joan pere Medel Zamora
00:50:10 (Tr: 0:49:56)
i
Ivan Fernandez Mendez
00:50:10 (Tr: 0:48:56) |
|||||||
290 | 260 | 10600 | Carlos Calamonte Chamorro | 0:50:09 (tr 0:49:11) | |||
Real t.: 00:49:11 Official t.: 00:50:09 Real start: 09:00:58 Finish hour: 09:50:08 Cat:M Category place: 260 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:56 min/km Club: k6: 0:29:20 Hour k6 : 09:30:18 Place k6 : 287 - Finish line: 0:49:11 Finish hour: 09:50:08 Finish place : 290 Y 3 places
Split Times
6270
0:50:12
00:50:09
0:50:06
Rafa Cacabelos Prol
00:50:06 (Tr: 0:49:25)
i
Oscar Martin
00:50:07 (Tr: 0:49:13)
Antoni Baeza Riera
00:50:08 (Tr: 0:49:14)
Gaspar Gilabert Zamora
00:50:10 (Tr: 0:49:55)
Joan pere Medel Zamora
00:50:10 (Tr: 0:49:56)
i
Ivan Fernandez Mendez
00:50:10 (Tr: 0:48:56) |
|||||||
291 | 261 | 10152 | Gaspar Gilabert Zamora | 0:50:10 (tr 0:49:55) | |||
Real t.: 00:49:55 Official t.: 00:50:10 Real start: 09:00:14 Finish hour: 09:50:09 Cat:M Category place: 261 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 5:00 min/km Club: k6: 0:29:56 Hour k6 : 09:30:10 Place k6 : 280 - Finish line: 0:49:55 Finish hour: 09:50:09 Finish place : 291 Y 11 places
Split Times
6982
0:50:13
00:50:10
0:50:06
i
Oscar Martin
00:50:07 (Tr: 0:49:13)
Antoni Baeza Riera
00:50:08 (Tr: 0:49:14)
Carlos Calamonte Chamorro
00:50:09 (Tr: 0:49:11)
Joan pere Medel Zamora
00:50:10 (Tr: 0:49:56)
i
Ivan Fernandez Mendez
00:50:10 (Tr: 0:48:56)
i
Jordi Cruells Vilar
00:50:13 (Tr: 0:49:17) |
|||||||
292 | 262 | 10282 | Joan pere Medel Zamora | 0:50:10 (tr 0:49:56) | |||
Real t.: 00:49:56 Official t.: 00:50:10 Real start: 09:00:14 Finish hour: 09:50:09 Cat:M Category place: 262 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 5:00 min/km Club: caixa sabadell k6: 0:29:58 Hour k6 : 09:30:11 Place k6 : 281 - Finish line: 0:49:56 Finish hour: 09:50:09 Finish place : 292 Y 11 places
Split Times
16940
0:50:18
00:50:10
0:50:02
Sara Delpueyo Casanova
00:50:05 (Tr: 0:49:35)
Rafa Cacabelos Prol
00:50:06 (Tr: 0:49:25)
i
Oscar Martin
00:50:07 (Tr: 0:49:13)
Antoni Baeza Riera
00:50:08 (Tr: 0:49:14)
Carlos Calamonte Chamorro
00:50:09 (Tr: 0:49:11)
Gaspar Gilabert Zamora
00:50:10 (Tr: 0:49:55)
i
Ivan Fernandez Mendez
00:50:10 (Tr: 0:48:56)
i
Jordi Cruells Vilar
00:50:13 (Tr: 0:49:17)
Chema Villar Gonzalez
00:50:18 (Tr: 0:49:32) |
|||||||
293 | 263 | 10661 |
i
|
Ivan Fernandez Mendez | 0:50:10 (tr 0:48:56) | ||
Real t.: 00:48:56 Official t.: 00:50:10 Real start: 09:01:14 Finish hour: 09:50:09 Cat:M Category place: 263 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:54 min/km Club: k6: 0:28:51 Hour k6 : 09:30:04 Place k6 : 276 - Finish line: 0:48:56 Finish hour: 09:50:09 Finish place : 293 Y 17 places
Split Times
16170
0:50:18
00:50:10
0:50:03
Sara Delpueyo Casanova
00:50:05 (Tr: 0:49:35)
Rafa Cacabelos Prol
00:50:06 (Tr: 0:49:25)
i
Oscar Martin
00:50:07 (Tr: 0:49:13)
Antoni Baeza Riera
00:50:08 (Tr: 0:49:14)
Carlos Calamonte Chamorro
00:50:09 (Tr: 0:49:11)
Gaspar Gilabert Zamora
00:50:10 (Tr: 0:49:55)
Joan pere Medel Zamora
00:50:10 (Tr: 0:49:56)
i
Jordi Cruells Vilar
00:50:13 (Tr: 0:49:17)
Chema Villar Gonzalez
00:50:18 (Tr: 0:49:32)
Toni Pardo Pardo
00:50:18 (Tr: 0:49:32) |
|||||||
294 | 264 | 10959 |
i
|
Jordi Cruells Vilar | 0:50:13 (tr 0:49:17) | ||
Real t.: 00:49:17 Official t.: 00:50:13 Real start: 09:00:56 Finish hour: 09:50:12 Cat:M Category place: 264 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:56 min/km Club: veskevinc k6: 0:29:44 Hour k6 : 09:30:39 Place k6 : 303 - Finish line: 0:49:17 Finish hour: 09:50:12 Finish place : 294 X 9 places
Split Times
17437
0:50:21
00:50:13
0:50:05
Sara Delpueyo Casanova
00:50:05 (Tr: 0:49:35)
Rafa Cacabelos Prol
00:50:06 (Tr: 0:49:25)
i
Oscar Martin
00:50:07 (Tr: 0:49:13)
Antoni Baeza Riera
00:50:08 (Tr: 0:49:14)
Carlos Calamonte Chamorro
00:50:09 (Tr: 0:49:11)
Gaspar Gilabert Zamora
00:50:10 (Tr: 0:49:55)
Joan pere Medel Zamora
00:50:10 (Tr: 0:49:56)
i
Ivan Fernandez Mendez
00:50:10 (Tr: 0:48:56)
Chema Villar Gonzalez
00:50:18 (Tr: 0:49:32)
Toni Pardo Pardo
00:50:18 (Tr: 0:49:32)
Alba Caballe Rivera
00:50:21 (Tr: 0:49:53) |
|||||||
295 | 265 | 10266 | Chema Villar Gonzalez | 0:50:18 (tr 0:49:32) | |||
Real t.: 00:49:32 Official t.: 00:50:18 Real start: 09:00:45 Finish hour: 09:50:17 Cat:M Category place: 265 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:58 min/km Club: born to run k6: 0:29:42 Hour k6 : 09:30:27 Place k6 : 294 - Finish line: 0:49:32 Finish hour: 09:50:17 Finish place : 295 Y 1 place
Split Times
16940
0:50:25
00:50:18
0:50:10
Joan pere Medel Zamora
00:50:10 (Tr: 0:49:56)
i
Ivan Fernandez Mendez
00:50:10 (Tr: 0:48:56)
i
Jordi Cruells Vilar
00:50:13 (Tr: 0:49:17)
Toni Pardo Pardo
00:50:18 (Tr: 0:49:32)
Alba Caballe Rivera
00:50:21 (Tr: 0:49:53)
Jose antonio Santiso Fernandez
00:50:22 (Tr: 0:49:44) |
|||||||
296 | 266 | 10660 | Toni Pardo Pardo | 0:50:18 (tr 0:49:32) | |||
Real t.: 00:49:32 Official t.: 00:50:18 Real start: 09:00:45 Finish hour: 09:50:17 Cat:M Category place: 266 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:58 min/km Club: born to run k6: 0:29:42 Hour k6 : 09:30:27 Place k6 : 293 - Finish line: 0:49:32 Finish hour: 09:50:17 Finish place : 296 Y 3 places
Split Times
25630
0:50:29
00:50:18
0:50:06
i
Oscar Martin
00:50:07 (Tr: 0:49:13)
Antoni Baeza Riera
00:50:08 (Tr: 0:49:14)
Carlos Calamonte Chamorro
00:50:09 (Tr: 0:49:11)
Gaspar Gilabert Zamora
00:50:10 (Tr: 0:49:55)
Joan pere Medel Zamora
00:50:10 (Tr: 0:49:56)
i
Ivan Fernandez Mendez
00:50:10 (Tr: 0:48:56)
i
Jordi Cruells Vilar
00:50:13 (Tr: 0:49:17)
Chema Villar Gonzalez
00:50:18 (Tr: 0:49:32)
Alba Caballe Rivera
00:50:21 (Tr: 0:49:53)
Jose antonio Santiso Fernandez
00:50:22 (Tr: 0:49:44)
Fidel ernesto Echeverria Nava
00:50:29 (Tr: 0:49:47) |
|||||||
297 | 31 | 10249 | Alba Caballe Rivera | 0:50:21 (tr 0:49:53) | |||
Real t.: 00:49:53 Official t.: 00:50:21 Real start: 09:00:27 Finish hour: 09:50:20 Cat:F Category place: 31 Race start:8:59:59 Gender:F Pace: 5:00 min/km Club: k6: 0:29:26 Hour k6 : 09:29:53 Place k6 : 267 - Finish line: 0:49:53 Finish hour: 09:50:20 Finish place : 297 Y 30 places
Split Times
21010
0:50:30
00:50:21
0:50:11
i
Jordi Cruells Vilar
00:50:13 (Tr: 0:49:17)
Chema Villar Gonzalez
00:50:18 (Tr: 0:49:32)
Toni Pardo Pardo
00:50:18 (Tr: 0:49:32)
Jose antonio Santiso Fernandez
00:50:22 (Tr: 0:49:44)
Fidel ernesto Echeverria Nava
00:50:29 (Tr: 0:49:47)
i
Marta Girós
00:50:30 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
298 | 267 | 10256 | Jose antonio Santiso Fernandez | 0:50:22 (tr 0:49:44) | |||
Real t.: 00:49:44 Official t.: 00:50:22 Real start: 09:00:37 Finish hour: 09:50:21 Cat:M Category place: 267 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: accura running k6: 0:29:41 Hour k6 : 09:30:17 Place k6 : 286 - Finish line: 0:49:44 Finish hour: 09:50:21 Finish place : 298 Y 12 places
Split Times
18150
0:50:30
00:50:22
0:50:14
Chema Villar Gonzalez
00:50:18 (Tr: 0:49:32)
Toni Pardo Pardo
00:50:18 (Tr: 0:49:32)
Alba Caballe Rivera
00:50:21 (Tr: 0:49:53)
Fidel ernesto Echeverria Nava
00:50:29 (Tr: 0:49:47)
i
Marta Girós
00:50:30 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
299 | 268 | 248 | Fidel ernesto Echeverria Nava | 0:50:29 (tr 0:49:47) | |||
Real t.: 00:49:47 Official t.: 00:50:29 Real start: 09:00:42 Finish hour: 09:50:28 Cat:M Category place: 268 Race start:8:59:59 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: club proam k6: 0:29:19 Hour k6 : 09:30:00 Place k6 : 272 - Finish line: 0:49:47 Finish hour: 09:50:28 Finish place : 299 Y 27 places
Split Times
25630
0:50:41
00:50:29
0:50:18
Toni Pardo Pardo
00:50:18 (Tr: 0:49:32)
Alba Caballe Rivera
00:50:21 (Tr: 0:49:53)
Jose antonio Santiso Fernandez
00:50:22 (Tr: 0:49:44)
i
Marta Girós
00:50:30 (Tr: 0:49:55) |
|||||||
300 | 32 | 10251 |
i
|
Marta Girós | 0:50:30 (tr 0:49:55) | ||
Real t.: 00:49:55 Official t.: 00:50:30 Real start: 09:00:35 Finish hour: 09:50:29 Cat:F Category place: 32 Race start:8:59:59 Gender:F Pace: 5:00 min/km Club: proam k6: 0:29:26 Hour k6 : 09:30:00 Place k6 : 273 - Finish line: 0:49:55 Finish hour: 09:50:29 Finish place : 300 Y 27 places
Split Times
21010
0:50:40
00:50:30
0:50:21
Alba Caballe Rivera
00:50:21 (Tr: 0:49:53)
Jose antonio Santiso Fernandez
00:50:22 (Tr: 0:49:44)
Fidel ernesto Echeverria Nava
00:50:29 (Tr: 0:49:47) |
|||||||