L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
301 | 273 | 2617 | Rodrigo Abel Raggio | 1:47:09 (tr 1:46:31) | |||
Real t.: 01:46:31 Official t.: 01:47:09 Real start: 09:30:56 Finish hour: 11:17:27 Cat:M Category place: 273 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:03 min/km Club: fun runners club esportiu k4_2: 0:20:42 Hour k4_2 : 09:51:38 Place k4_2 : 319 - k10: 0:49:54 Hour k10 : 10:20:50 Place k10 : 319 Z k14: 1:04:25 Hour k14 : 10:35:21 Place k14 : 302 X 17 places Finish line: 1:46:31 Finish hour: 11:17:27 Finish place : 301 X 1 place
Split Times
26290
1:47:21
01:47:09
1:46:57
Francisco De Castro
01:47:09 (Tr: 1:46:31)
Jose Moreno Angulo
01:47:16 (Tr: 1:45:56)
Glenn Valdez
01:47:19 (Tr: 1:47:09)
Dani Gómez Otero
01:47:19 (Tr: 1:46:40)
i
Andrea Ortolà Moltó
01:47:21 (Tr: 1:46:55)
Fran Pérez De Blas
01:47:21 (Tr: 1:45:54) |
|||||||
302 | 274 | 2198 | Francisco De Castro | 1:47:09 (tr 1:46:31) | |||
Real t.: 01:46:31 Official t.: 01:47:09 Real start: 09:30:56 Finish hour: 11:17:27 Cat:M Category place: 274 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:03 min/km Club: fun runners club esportiu k4_2: 0:20:42 Hour k4_2 : 09:51:37 Place k4_2 : 318 - k10: 0:49:54 Hour k10 : 10:20:50 Place k10 : 318 Z k14: 1:04:25 Hour k14 : 10:35:21 Place k14 : 301 X 17 places Finish line: 1:46:31 Finish hour: 11:17:27 Finish place : 302 Y 1 place
Split Times
25960
1:47:21
01:47:09
1:46:57
Rodrigo Abel Raggio
01:47:09 (Tr: 1:46:31)
Jose Moreno Angulo
01:47:16 (Tr: 1:45:56)
Glenn Valdez
01:47:19 (Tr: 1:47:09)
Dani Gómez Otero
01:47:19 (Tr: 1:46:40)
i
Andrea Ortolà Moltó
01:47:21 (Tr: 1:46:55)
Fran Pérez De Blas
01:47:21 (Tr: 1:45:54) |
|||||||
303 | 275 | 2214 | Jose Moreno Angulo | 1:47:16 (tr 1:45:56) | |||
Real t.: 01:45:56 Official t.: 01:47:16 Real start: 09:31:38 Finish hour: 11:17:34 Cat:M Category place: 275 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:02 min/km Club: k4_2: 0:20:38 Hour k4_2 : 09:52:16 Place k4_2 : 341 - k10: 0:49:19 Hour k10 : 10:20:57 Place k10 : 326 X 15 places k14: 1:03:54 Hour k14 : 10:35:31 Place k14 : 307 X 19 places Finish line: 1:45:56 Finish hour: 11:17:34 Finish place : 303 X 4 places
Split Times
15620
1:47:23
01:47:16
1:47:09
Rodrigo Abel Raggio
01:47:09 (Tr: 1:46:31)
Francisco De Castro
01:47:09 (Tr: 1:46:31)
Glenn Valdez
01:47:19 (Tr: 1:47:09)
Dani Gómez Otero
01:47:19 (Tr: 1:46:40)
i
Andrea Ortolà Moltó
01:47:21 (Tr: 1:46:55)
Fran Pérez De Blas
01:47:21 (Tr: 1:45:54) |
|||||||
304 | 276 | 2251 | Glenn Valdez | 1:47:19 (tr 1:47:09) | |||
Real t.: 01:47:09 Official t.: 01:47:19 Real start: 09:30:29 Finish hour: 11:17:37 Cat:M Category place: 276 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:05 min/km Club: k4_2: 0:18:59 Hour k4_2 : 09:49:27 Place k4_2 : 176 - k10: 0:46:26 Hour k10 : 10:16:55 Place k10 : 213 Y 37 places k14: 1:01:43 Hour k14 : 10:32:11 Place k14 : 237 Y 24 places Finish line: 1:47:09 Finish hour: 11:17:37 Finish place : 304 Y 67 places
Split Times
22110
1:47:29
01:47:19
1:47:09
Rodrigo Abel Raggio
01:47:09 (Tr: 1:46:31)
Francisco De Castro
01:47:09 (Tr: 1:46:31)
Jose Moreno Angulo
01:47:16 (Tr: 1:45:56)
Dani Gómez Otero
01:47:19 (Tr: 1:46:40)
i
Andrea Ortolà Moltó
01:47:21 (Tr: 1:46:55)
Fran Pérez De Blas
01:47:21 (Tr: 1:45:54)
Arantxa Regueiro Galisteo
01:47:24 (Tr: 1:46:20)
Jordi Riu Tugores
01:47:25 (Tr: 1:47:05)
Maria Cosentino
01:47:25 (Tr: 1:46:21) |
|||||||
305 | 277 | 2449 | Dani Gómez Otero | 1:47:19 (tr 1:46:40) | |||
Real t.: 01:46:40 Official t.: 01:47:19 Real start: 09:30:58 Finish hour: 11:17:37 Cat:M Category place: 277 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:04 min/km Club: k4_2: 0:19:16 Hour k4_2 : 09:50:13 Place k4_2 : 225 - k10: 0:47:45 Hour k10 : 10:18:43 Place k10 : 252 Y 27 places k14: 1:03:04 Hour k14 : 10:34:01 Place k14 : 271 Y 19 places Finish line: 1:46:40 Finish hour: 11:17:37 Finish place : 305 Y 34 places
Split Times
22990
1:47:30
01:47:19
1:47:09
Francisco De Castro
01:47:09 (Tr: 1:46:31)
Jose Moreno Angulo
01:47:16 (Tr: 1:45:56)
Glenn Valdez
01:47:19 (Tr: 1:47:09)
i
Andrea Ortolà Moltó
01:47:21 (Tr: 1:46:55)
Fran Pérez De Blas
01:47:21 (Tr: 1:45:54)
Arantxa Regueiro Galisteo
01:47:24 (Tr: 1:46:20)
Jordi Riu Tugores
01:47:25 (Tr: 1:47:05)
Maria Cosentino
01:47:25 (Tr: 1:46:21) |
|||||||
306 | 29 | 2662 |
i
|
Andrea Ortolà Moltó | 1:47:21 (tr 1:46:55) | ||
Real t.: 01:46:55 Official t.: 01:47:21 Real start: 09:30:44 Finish hour: 11:17:39 Cat:F Category place: 29 Race start:9:30:18 Gender:F Pace: 5:05 min/km Club: bcteam k4_2: 0:20:48 Hour k4_2 : 09:51:32 Place k4_2 : 309 - k10: 0:50:12 Hour k10 : 10:20:56 Place k10 : 323 Y 14 places k14: 1:05:21 Hour k14 : 10:36:05 Place k14 : 319 X 4 places Finish line: 1:46:55 Finish hour: 11:17:39 Finish place : 306 X 13 places
Split Times
10450
1:47:25
01:47:21
1:47:16
Jose Moreno Angulo
01:47:16 (Tr: 1:45:56)
Glenn Valdez
01:47:19 (Tr: 1:47:09)
Dani Gómez Otero
01:47:19 (Tr: 1:46:40)
Fran Pérez De Blas
01:47:21 (Tr: 1:45:54)
Arantxa Regueiro Galisteo
01:47:24 (Tr: 1:46:20)
Jordi Riu Tugores
01:47:25 (Tr: 1:47:05)
Maria Cosentino
01:47:25 (Tr: 1:46:21) |
|||||||
307 | 278 | 2503 | Fran Pérez De Blas | 1:47:21 (tr 1:45:54) | |||
Real t.: 01:45:54 Official t.: 01:47:21 Real start: 09:31:45 Finish hour: 11:17:39 Cat:M Category place: 278 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:02 min/km Club: c.a. parets k4_2: 0:21:09 Hour k4_2 : 09:52:54 Place k4_2 : 382 - k10: 0:50:29 Hour k10 : 10:22:14 Place k10 : 349 X 33 places k14: 1:05:18 Hour k14 : 10:37:03 Place k14 : 332 X 17 places Finish line: 1:45:54 Finish hour: 11:17:39 Finish place : 307 X 25 places
Split Times
9130
1:47:25
01:47:21
1:47:17
Glenn Valdez
01:47:19 (Tr: 1:47:09)
Dani Gómez Otero
01:47:19 (Tr: 1:46:40)
i
Andrea Ortolà Moltó
01:47:21 (Tr: 1:46:55)
Arantxa Regueiro Galisteo
01:47:24 (Tr: 1:46:20)
Jordi Riu Tugores
01:47:25 (Tr: 1:47:05)
Maria Cosentino
01:47:25 (Tr: 1:46:21) |
|||||||
308 | 30 | 2237 | Arantxa Regueiro Galisteo | 1:47:24 (tr 1:46:20) | |||
Real t.: 01:46:20 Official t.: 01:47:24 Real start: 09:31:23 Finish hour: 11:17:42 Cat:F Category place: 30 Race start:9:30:18 Gender:F Pace: 5:03 min/km Club: club proam k4_2: 0:21:30 Hour k4_2 : 09:52:52 Place k4_2 : 381 - k10: 0:50:52 Hour k10 : 10:22:14 Place k10 : 351 X 30 places k14: 1:05:50 Hour k14 : 10:37:12 Place k14 : 335 X 16 places Finish line: 1:46:20 Finish hour: 11:17:42 Finish place : 308 X 27 places
Split Times
26290
1:47:36
01:47:24
1:47:12
Jose Moreno Angulo
01:47:16 (Tr: 1:45:56)
Glenn Valdez
01:47:19 (Tr: 1:47:09)
Dani Gómez Otero
01:47:19 (Tr: 1:46:40)
i
Andrea Ortolà Moltó
01:47:21 (Tr: 1:46:55)
Fran Pérez De Blas
01:47:21 (Tr: 1:45:54)
Jordi Riu Tugores
01:47:25 (Tr: 1:47:05)
Maria Cosentino
01:47:25 (Tr: 1:46:21)
i
Ana Santos Fiorin
01:47:36 (Tr: 1:47:12) |
|||||||
309 | 279 | 2234 | Jordi Riu Tugores | 1:47:25 (tr 1:47:05) | |||
Real t.: 01:47:05 Official t.: 01:47:25 Real start: 09:30:38 Finish hour: 11:17:43 Cat:M Category place: 279 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:05 min/km Club: k4_2: 0:20:03 Hour k4_2 : 09:50:40 Place k4_2 : 248 - k10: 0:48:55 Hour k10 : 10:19:33 Place k10 : 283 Y 35 places k14: 1:04:07 Hour k14 : 10:34:44 Place k14 : 284 Y 1 place Finish line: 1:47:05 Finish hour: 11:17:43 Finish place : 309 Y 25 places
Split Times
30140
1:47:38
01:47:25
1:47:11
Jose Moreno Angulo
01:47:16 (Tr: 1:45:56)
Glenn Valdez
01:47:19 (Tr: 1:47:09)
Dani Gómez Otero
01:47:19 (Tr: 1:46:40)
i
Andrea Ortolà Moltó
01:47:21 (Tr: 1:46:55)
Fran Pérez De Blas
01:47:21 (Tr: 1:45:54)
Arantxa Regueiro Galisteo
01:47:24 (Tr: 1:46:20)
Maria Cosentino
01:47:25 (Tr: 1:46:21)
i
Ana Santos Fiorin
01:47:36 (Tr: 1:47:12)
i
Joao Monteiro
01:47:38 (Tr: 1:46:37) |
|||||||
310 | 31 | 2224 | Maria Cosentino | 1:47:25 (tr 1:46:21) | |||
Real t.: 01:46:21 Official t.: 01:47:25 Real start: 09:31:23 Finish hour: 11:17:43 Cat:F Category place: 31 Race start:9:30:18 Gender:F Pace: 5:03 min/km Club: club proam k4_2: 0:21:30 Hour k4_2 : 09:52:52 Place k4_2 : 380 - k10: 0:50:52 Hour k10 : 10:22:14 Place k10 : 350 X 30 places k14: 1:05:50 Hour k14 : 10:37:12 Place k14 : 336 X 14 places Finish line: 1:46:21 Finish hour: 11:17:43 Finish place : 310 X 26 places
Split Times
31790
1:47:39
01:47:25
1:47:10
Jose Moreno Angulo
01:47:16 (Tr: 1:45:56)
Glenn Valdez
01:47:19 (Tr: 1:47:09)
Dani Gómez Otero
01:47:19 (Tr: 1:46:40)
i
Andrea Ortolà Moltó
01:47:21 (Tr: 1:46:55)
Fran Pérez De Blas
01:47:21 (Tr: 1:45:54)
Arantxa Regueiro Galisteo
01:47:24 (Tr: 1:46:20)
Jordi Riu Tugores
01:47:25 (Tr: 1:47:05)
i
Ana Santos Fiorin
01:47:36 (Tr: 1:47:12)
i
Joao Monteiro
01:47:38 (Tr: 1:46:37)
Marcos Sánchez Merino
01:47:39 (Tr: 1:47:09) |
|||||||
311 | 32 | 2659 |
i
|
Ana Santos Fiorin | 1:47:36 (tr 1:47:12) | ||
Real t.: 01:47:12 Official t.: 01:47:36 Real start: 09:30:43 Finish hour: 11:17:54 Cat:F Category place: 32 Race start:9:30:18 Gender:F Pace: 5:05 min/km Club: k4_2: 0:20:48 Hour k4_2 : 09:51:31 Place k4_2 : 304 - k10: 0:49:56 Hour k10 : 10:20:38 Place k10 : 314 Y 10 places k14: 1:05:00 Hour k14 : 10:35:42 Place k14 : 312 X 2 places Finish line: 1:47:12 Finish hour: 11:17:54 Finish place : 311 X 1 place
Split Times
26290
1:47:48
01:47:36
1:47:24
Arantxa Regueiro Galisteo
01:47:24 (Tr: 1:46:20)
Jordi Riu Tugores
01:47:25 (Tr: 1:47:05)
Maria Cosentino
01:47:25 (Tr: 1:46:21)
i
Joao Monteiro
01:47:38 (Tr: 1:46:37)
Marcos Sánchez Merino
01:47:39 (Tr: 1:47:09)
i
Tomi Lopez
01:47:41 (Tr: 1:45:57)
Silvia Casafont Vilar
01:47:43 (Tr: 1:47:16) |
|||||||
312 | 280 | 2602 |
i
|
Joao Monteiro | 1:47:38 (tr 1:46:37) | ||
Real t.: 01:46:37 Official t.: 01:47:38 Real start: 09:31:20 Finish hour: 11:17:56 Cat:M Category place: 280 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:04 min/km Club: k4_2: 0:22:12 Hour k4_2 : 09:53:31 Place k4_2 : 420 - k10: 0:52:31 Hour k10 : 10:23:50 Place k10 : 388 X 32 places k14: 1:06:35 Hour k14 : 10:37:54 Place k14 : 348 X 40 places Finish line: 1:46:37 Finish hour: 11:17:56 Finish place : 312 X 36 places
Split Times
30140
1:47:52
01:47:38
1:47:25
Jordi Riu Tugores
01:47:25 (Tr: 1:47:05)
Maria Cosentino
01:47:25 (Tr: 1:46:21)
i
Ana Santos Fiorin
01:47:36 (Tr: 1:47:12)
Marcos Sánchez Merino
01:47:39 (Tr: 1:47:09)
i
Tomi Lopez
01:47:41 (Tr: 1:45:57)
Silvia Casafont Vilar
01:47:43 (Tr: 1:47:16)
Laura Ortiz Lluveras
01:47:50 (Tr: 1:47:33) |
|||||||
313 | 281 | 2248 | Marcos Sánchez Merino | 1:47:39 (tr 1:47:09) | |||
Real t.: 01:47:09 Official t.: 01:47:39 Real start: 09:30:49 Finish hour: 11:17:57 Cat:M Category place: 281 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:05 min/km Club: k4_2: 0:20:34 Hour k4_2 : 09:51:23 Place k4_2 : 287 - k10: 0:48:37 Hour k10 : 10:19:26 Place k10 : 282 X 5 places k14: 1:03:48 Hour k14 : 10:34:37 Place k14 : 282 Z Finish line: 1:47:09 Finish hour: 11:17:57 Finish place : 313 Y 31 places
Split Times
31790
1:47:54
01:47:39
1:47:25
Maria Cosentino
01:47:25 (Tr: 1:46:21)
i
Ana Santos Fiorin
01:47:36 (Tr: 1:47:12)
i
Joao Monteiro
01:47:38 (Tr: 1:46:37)
i
Tomi Lopez
01:47:41 (Tr: 1:45:57)
Silvia Casafont Vilar
01:47:43 (Tr: 1:47:16)
Laura Ortiz Lluveras
01:47:50 (Tr: 1:47:33) |
|||||||
314 | 282 | 2493 |
i
|
Tomi Lopez | 1:47:41 (tr 1:45:57) | ||
Real t.: 01:45:57 Official t.: 01:47:41 Real start: 09:32:02 Finish hour: 11:17:59 Cat:M Category place: 282 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:02 min/km Club: lucharett por ti primcesa k4_2: 0:20:38 Hour k4_2 : 09:52:40 Place k4_2 : 361 - k10: 0:48:52 Hour k10 : 10:20:54 Place k10 : 321 X 40 places k14: 1:03:23 Hour k14 : 10:35:25 Place k14 : 304 X 17 places Finish line: 1:45:57 Finish hour: 11:17:59 Finish place : 314 Y 10 places
Split Times
42460
1:48:01
01:47:41
1:47:22
Arantxa Regueiro Galisteo
01:47:24 (Tr: 1:46:20)
Jordi Riu Tugores
01:47:25 (Tr: 1:47:05)
Maria Cosentino
01:47:25 (Tr: 1:46:21)
i
Ana Santos Fiorin
01:47:36 (Tr: 1:47:12)
i
Joao Monteiro
01:47:38 (Tr: 1:46:37)
Marcos Sánchez Merino
01:47:39 (Tr: 1:47:09)
Silvia Casafont Vilar
01:47:43 (Tr: 1:47:16)
Laura Ortiz Lluveras
01:47:50 (Tr: 1:47:33)
Miguelito Rodriguez Cuartero
01:48:01 (Tr: 1:47:30) |
|||||||
315 | 33 | 2233 | Silvia Casafont Vilar | 1:47:43 (tr 1:47:16) | |||
Real t.: 01:47:16 Official t.: 01:47:43 Real start: 09:30:46 Finish hour: 11:18:01 Cat:F Category place: 33 Race start:9:30:18 Gender:F Pace: 5:06 min/km Club: k4_2: 0:20:47 Hour k4_2 : 09:51:33 Place k4_2 : 312 - k10: 0:49:43 Hour k10 : 10:20:28 Place k10 : 299 X 13 places k14: 1:04:44 Hour k14 : 10:35:30 Place k14 : 306 Y 7 places Finish line: 1:47:16 Finish hour: 11:18:01 Finish place : 315 Y 9 places
Split Times
71610
1:48:16
01:47:43
1:47:11
Jose Moreno Angulo
01:47:16 (Tr: 1:45:56)
Glenn Valdez
01:47:19 (Tr: 1:47:09)
Dani Gómez Otero
01:47:19 (Tr: 1:46:40)
i
Andrea Ortolà Moltó
01:47:21 (Tr: 1:46:55)
Fran Pérez De Blas
01:47:21 (Tr: 1:45:54)
Arantxa Regueiro Galisteo
01:47:24 (Tr: 1:46:20)
Jordi Riu Tugores
01:47:25 (Tr: 1:47:05)
Maria Cosentino
01:47:25 (Tr: 1:46:21)
i
Ana Santos Fiorin
01:47:36 (Tr: 1:47:12)
i
Joao Monteiro
01:47:38 (Tr: 1:46:37)
Marcos Sánchez Merino
01:47:39 (Tr: 1:47:09)
i
Tomi Lopez
01:47:41 (Tr: 1:45:57)
Laura Ortiz Lluveras
01:47:50 (Tr: 1:47:33)
Miguelito Rodriguez Cuartero
01:48:01 (Tr: 1:47:30)
Jordi Ruiz
01:48:16 (Tr: 1:47:10) |
|||||||
316 | 34 | 2187 | Laura Ortiz Lluveras | 1:47:50 (tr 1:47:33) | |||
Real t.: 01:47:33 Official t.: 01:47:50 Real start: 09:30:35 Finish hour: 11:18:08 Cat:F Category place: 34 Race start:9:30:18 Gender:F Pace: 5:06 min/km Club: k4_2: 0:19:23 Hour k4_2 : 09:49:58 Place k4_2 : 207 - k10: 0:48:45 Hour k10 : 10:19:20 Place k10 : 277 Y 70 places k14: 1:04:06 Hour k14 : 10:34:41 Place k14 : 283 Y 6 places Finish line: 1:47:33 Finish hour: 11:18:08 Finish place : 316 Y 33 places
Split Times
67870
1:48:20
01:47:50
1:47:19
Glenn Valdez
01:47:19 (Tr: 1:47:09)
Dani Gómez Otero
01:47:19 (Tr: 1:46:40)
i
Andrea Ortolà Moltó
01:47:21 (Tr: 1:46:55)
Fran Pérez De Blas
01:47:21 (Tr: 1:45:54)
Arantxa Regueiro Galisteo
01:47:24 (Tr: 1:46:20)
Jordi Riu Tugores
01:47:25 (Tr: 1:47:05)
Maria Cosentino
01:47:25 (Tr: 1:46:21)
i
Ana Santos Fiorin
01:47:36 (Tr: 1:47:12)
i
Joao Monteiro
01:47:38 (Tr: 1:46:37)
Marcos Sánchez Merino
01:47:39 (Tr: 1:47:09)
i
Tomi Lopez
01:47:41 (Tr: 1:45:57)
Silvia Casafont Vilar
01:47:43 (Tr: 1:47:16)
Miguelito Rodriguez Cuartero
01:48:01 (Tr: 1:47:30)
Jordi Ruiz
01:48:16 (Tr: 1:47:10)
Franco Ammazzagatti
01:48:20 (Tr: 1:47:00) |
|||||||
317 | 283 | 2221 | Miguelito Rodriguez Cuartero | 1:48:01 (tr 1:47:30) | |||
Real t.: 01:47:30 Official t.: 01:48:01 Real start: 09:30:49 Finish hour: 11:18:19 Cat:M Category place: 283 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:06 min/km Club: k4_2: 0:21:33 Hour k4_2 : 09:52:22 Place k4_2 : 345 - k10: 0:51:31 Hour k10 : 10:22:20 Place k10 : 353 Y 8 places k14: 1:06:28 Hour k14 : 10:37:16 Place k14 : 338 X 15 places Finish line: 1:47:30 Finish hour: 11:18:19 Finish place : 317 X 21 places
Split Times
63030
1:48:29
01:48:01
1:47:32
i
Ana Santos Fiorin
01:47:36 (Tr: 1:47:12)
i
Joao Monteiro
01:47:38 (Tr: 1:46:37)
Marcos Sánchez Merino
01:47:39 (Tr: 1:47:09)
i
Tomi Lopez
01:47:41 (Tr: 1:45:57)
Silvia Casafont Vilar
01:47:43 (Tr: 1:47:16)
Laura Ortiz Lluveras
01:47:50 (Tr: 1:47:33)
Jordi Ruiz
01:48:16 (Tr: 1:47:10)
Franco Ammazzagatti
01:48:20 (Tr: 1:47:00)
Carlos Castro Martínez
01:48:29 (Tr: 1:47:47) |
|||||||
318 | 284 | 2336 | Jordi Ruiz | 1:48:16 (tr 1:47:10) | |||
Real t.: 01:47:10 Official t.: 01:48:16 Real start: 09:31:25 Finish hour: 11:18:34 Cat:M Category place: 284 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:05 min/km Club: fisiologic.com k4_2: 0:21:22 Hour k4_2 : 09:52:46 Place k4_2 : 373 - k10: 0:51:15 Hour k10 : 10:22:39 Place k10 : 357 X 16 places k14: 1:06:22 Hour k14 : 10:37:47 Place k14 : 347 X 10 places Finish line: 1:47:10 Finish hour: 11:18:34 Finish place : 318 X 29 places
Split Times
71610
1:48:49
01:48:16
1:47:43
Silvia Casafont Vilar
01:47:43 (Tr: 1:47:16)
Laura Ortiz Lluveras
01:47:50 (Tr: 1:47:33)
Miguelito Rodriguez Cuartero
01:48:01 (Tr: 1:47:30)
Franco Ammazzagatti
01:48:20 (Tr: 1:47:00)
Carlos Castro Martínez
01:48:29 (Tr: 1:47:47)
Eusebio Visitado Yañez
01:48:33 (Tr: 1:48:15)
Javier Moros Cuerpo
01:48:36 (Tr: 1:47:16)
i
Javier Fernandez Varea
01:48:41 (Tr: 1:47:42)
Joan De La Cruz
01:48:44 (Tr: 1:48:39) |
|||||||
319 | 285 | 2529 | Franco Ammazzagatti | 1:48:20 (tr 1:47:00) | |||
Real t.: 01:47:00 Official t.: 01:48:20 Real start: 09:31:38 Finish hour: 11:18:38 Cat:M Category place: 285 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:05 min/km Club: k4_2: 0:21:09 Hour k4_2 : 09:52:47 Place k4_2 : 377 - k10: 0:50:28 Hour k10 : 10:22:06 Place k10 : 343 X 34 places k14: 1:05:32 Hour k14 : 10:37:10 Place k14 : 334 X 9 places Finish line: 1:47:00 Finish hour: 11:18:38 Finish place : 319 X 15 places
Split Times
67870
1:48:51
01:48:20
1:47:50
Laura Ortiz Lluveras
01:47:50 (Tr: 1:47:33)
Miguelito Rodriguez Cuartero
01:48:01 (Tr: 1:47:30)
Jordi Ruiz
01:48:16 (Tr: 1:47:10)
Carlos Castro Martínez
01:48:29 (Tr: 1:47:47)
Eusebio Visitado Yañez
01:48:33 (Tr: 1:48:15)
Javier Moros Cuerpo
01:48:36 (Tr: 1:47:16)
i
Javier Fernandez Varea
01:48:41 (Tr: 1:47:42)
Joan De La Cruz
01:48:44 (Tr: 1:48:39) |
|||||||
320 | 286 | 2098 | Carlos Castro Martínez | 1:48:29 (tr 1:47:47) | |||
Real t.: 01:47:47 Official t.: 01:48:29 Real start: 09:31:01 Finish hour: 11:18:47 Cat:M Category place: 286 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:07 min/km Club: dll runners k4_2: 0:21:41 Hour k4_2 : 09:52:41 Place k4_2 : 362 - k10: 0:55:18 Hour k10 : 10:26:18 Place k10 : 449 Y 87 places k14: 1:09:50 Hour k14 : 10:40:50 Place k14 : 405 X 44 places Finish line: 1:47:47 Finish hour: 11:18:47 Finish place : 320 X 85 places
Split Times
63030
1:48:58
01:48:29
1:48:01
Miguelito Rodriguez Cuartero
01:48:01 (Tr: 1:47:30)
Jordi Ruiz
01:48:16 (Tr: 1:47:10)
Franco Ammazzagatti
01:48:20 (Tr: 1:47:00)
Eusebio Visitado Yañez
01:48:33 (Tr: 1:48:15)
Javier Moros Cuerpo
01:48:36 (Tr: 1:47:16)
i
Javier Fernandez Varea
01:48:41 (Tr: 1:47:42)
Joan De La Cruz
01:48:44 (Tr: 1:48:39)
Núria Salvat Rovira
01:48:51 (Tr: 1:48:06) |
|||||||
321 | 287 | 2206 | Eusebio Visitado Yañez | 1:48:33 (tr 1:48:15) | |||
Real t.: 01:48:15 Official t.: 01:48:33 Real start: 09:30:37 Finish hour: 11:18:51 Cat:M Category place: 287 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: paterna runners k4_2: 0:20:02 Hour k4_2 : 09:50:38 Place k4_2 : 247 - k10: 0:48:32 Hour k10 : 10:19:09 Place k10 : 271 Y 24 places k14: 1:03:53 Hour k14 : 10:34:29 Place k14 : 278 Y 7 places Finish line: 1:48:15 Finish hour: 11:18:51 Finish place : 321 Y 43 places
Split Times
37730
1:48:50
01:48:33
1:48:16
Jordi Ruiz
01:48:16 (Tr: 1:47:10)
Franco Ammazzagatti
01:48:20 (Tr: 1:47:00)
Carlos Castro Martínez
01:48:29 (Tr: 1:47:47)
Javier Moros Cuerpo
01:48:36 (Tr: 1:47:16)
i
Javier Fernandez Varea
01:48:41 (Tr: 1:47:42)
Joan De La Cruz
01:48:44 (Tr: 1:48:39) |
|||||||
322 | 288 | 2255 | Javier Moros Cuerpo | 1:48:36 (tr 1:47:16) | |||
Real t.: 01:47:16 Official t.: 01:48:36 Real start: 09:31:38 Finish hour: 11:18:54 Cat:M Category place: 288 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:06 min/km Club: k4_2: 0:20:53 Hour k4_2 : 09:52:31 Place k4_2 : 354 - k10: 0:50:34 Hour k10 : 10:22:12 Place k10 : 347 X 7 places k14: 1:05:43 Hour k14 : 10:37:21 Place k14 : 339 X 8 places Finish line: 1:47:16 Finish hour: 11:18:54 Finish place : 322 X 17 places
Split Times
34320
1:48:52
01:48:36
1:48:20
Franco Ammazzagatti
01:48:20 (Tr: 1:47:00)
Carlos Castro Martínez
01:48:29 (Tr: 1:47:47)
Eusebio Visitado Yañez
01:48:33 (Tr: 1:48:15)
i
Javier Fernandez Varea
01:48:41 (Tr: 1:47:42)
Joan De La Cruz
01:48:44 (Tr: 1:48:39)
Núria Salvat Rovira
01:48:51 (Tr: 1:48:06) |
|||||||
323 | 289 | 2245 |
i
|
Javier Fernandez Varea | 1:48:41 (tr 1:47:42) | ||
Real t.: 01:47:42 Official t.: 01:48:41 Real start: 09:31:17 Finish hour: 11:18:59 Cat:M Category place: 289 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:07 min/km Club: k4_2: 0:21:30 Hour k4_2 : 09:52:47 Place k4_2 : 375 - k10: 0:50:56 Hour k10 : 10:22:13 Place k10 : 348 X 27 places k14: 1:06:11 Hour k14 : 10:37:28 Place k14 : 341 X 7 places Finish line: 1:47:42 Finish hour: 11:18:59 Finish place : 323 X 18 places
Split Times
45980
1:49:02
01:48:41
1:48:20
Franco Ammazzagatti
01:48:20 (Tr: 1:47:00)
Carlos Castro Martínez
01:48:29 (Tr: 1:47:47)
Eusebio Visitado Yañez
01:48:33 (Tr: 1:48:15)
Javier Moros Cuerpo
01:48:36 (Tr: 1:47:16)
Joan De La Cruz
01:48:44 (Tr: 1:48:39)
Núria Salvat Rovira
01:48:51 (Tr: 1:48:06)
i
Soraya Hernandez Varea
01:49:02 (Tr: 1:48:36) |
|||||||
324 | 290 | 2252 | Joan De La Cruz | 1:48:44 (tr 1:48:39) | |||
Real t.: 01:48:39 Official t.: 01:48:44 Real start: 09:30:23 Finish hour: 11:19:02 Cat:M Category place: 290 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:09 min/km Club: k4_2: 0:20:36 Hour k4_2 : 09:50:58 Place k4_2 : 268 - k10: 0:50:08 Hour k10 : 10:20:30 Place k10 : 304 Y 36 places k14: 1:05:21 Hour k14 : 10:35:44 Place k14 : 313 Y 9 places Finish line: 1:48:39 Finish hour: 11:19:02 Finish place : 324 Y 11 places
Split Times
55770
1:49:09
01:48:44
1:48:18
Franco Ammazzagatti
01:48:20 (Tr: 1:47:00)
Carlos Castro Martínez
01:48:29 (Tr: 1:47:47)
Eusebio Visitado Yañez
01:48:33 (Tr: 1:48:15)
Javier Moros Cuerpo
01:48:36 (Tr: 1:47:16)
i
Javier Fernandez Varea
01:48:41 (Tr: 1:47:42)
Núria Salvat Rovira
01:48:51 (Tr: 1:48:06)
i
Soraya Hernandez Varea
01:49:02 (Tr: 1:48:36)
i
Michael Pettersson
01:49:09 (Tr: 1:48:48) |
|||||||
325 | 35 | 2218 | Núria Salvat Rovira | 1:48:51 (tr 1:48:06) | |||
Real t.: 01:48:06 Official t.: 01:48:51 Real start: 09:31:04 Finish hour: 11:19:09 Cat:F Category place: 35 Race start:9:30:18 Gender:F Pace: 5:08 min/km Club: 7 de córrer k4_2: 0:21:39 Hour k4_2 : 09:52:43 Place k4_2 : 367 - k10: 0:51:41 Hour k10 : 10:22:44 Place k10 : 359 X 8 places k14: 1:06:54 Hour k14 : 10:37:57 Place k14 : 351 X 8 places Finish line: 1:48:06 Finish hour: 11:19:09 Finish place : 325 X 26 places
Split Times
66440
1:49:22
01:48:51
1:48:21
Carlos Castro Martínez
01:48:29 (Tr: 1:47:47)
Eusebio Visitado Yañez
01:48:33 (Tr: 1:48:15)
Javier Moros Cuerpo
01:48:36 (Tr: 1:47:16)
i
Javier Fernandez Varea
01:48:41 (Tr: 1:47:42)
Joan De La Cruz
01:48:44 (Tr: 1:48:39)
i
Soraya Hernandez Varea
01:49:02 (Tr: 1:48:36)
i
Michael Pettersson
01:49:09 (Tr: 1:48:48)
Rafael Mora Diaz
01:49:22 (Tr: 1:48:52) |
|||||||
326 | 36 | 2199 |
i
|
Soraya Hernandez Varea | 1:49:02 (tr 1:48:36) | ||
Real t.: 01:48:36 Official t.: 01:49:02 Real start: 09:30:45 Finish hour: 11:19:20 Cat:F Category place: 36 Race start:9:30:18 Gender:F Pace: 5:09 min/km Club: tecnirunner k4_2: 0:20:08 Hour k4_2 : 09:50:52 Place k4_2 : 263 - k10: 0:48:37 Hour k10 : 10:19:21 Place k10 : 279 Y 16 places k14: 1:03:51 Hour k14 : 10:34:35 Place k14 : 281 Y 2 places Finish line: 1:48:36 Finish hour: 11:19:20 Finish place : 326 Y 45 places
Split Times
52580
1:49:26
01:49:02
1:48:38
i
Javier Fernandez Varea
01:48:41 (Tr: 1:47:42)
Joan De La Cruz
01:48:44 (Tr: 1:48:39)
Núria Salvat Rovira
01:48:51 (Tr: 1:48:06)
i
Michael Pettersson
01:49:09 (Tr: 1:48:48)
Rafael Mora Diaz
01:49:22 (Tr: 1:48:52)
i
Ricardo Díaz Ruiz
01:49:26 (Tr: 1:48:02) |
|||||||
327 | 291 | 2024 |
i
|
Michael Pettersson | 1:49:09 (tr 1:48:48) | ||
Real t.: 01:48:48 Official t.: 01:49:09 Real start: 09:30:39 Finish hour: 11:19:27 Cat:M Category place: 291 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: k4_2: 0:20:48 Hour k4_2 : 09:51:27 Place k4_2 : 292 - k10: 0:50:40 Hour k10 : 10:21:19 Place k10 : 332 Y 40 places k14: 1:06:05 Hour k14 : 10:36:44 Place k14 : 328 X 4 places Finish line: 1:48:48 Finish hour: 11:19:27 Finish place : 327 X 1 place
Split Times
55770
1:49:34
01:49:09
1:48:44
Joan De La Cruz
01:48:44 (Tr: 1:48:39)
Núria Salvat Rovira
01:48:51 (Tr: 1:48:06)
i
Soraya Hernandez Varea
01:49:02 (Tr: 1:48:36)
Rafael Mora Diaz
01:49:22 (Tr: 1:48:52)
i
Ricardo Díaz Ruiz
01:49:26 (Tr: 1:48:02)
Rosa Lizandra Crespi
01:49:30 (Tr: 1:48:42) |
|||||||
328 | 292 | 2230 | Rafael Mora Diaz | 1:49:22 (tr 1:48:52) | |||
Real t.: 01:48:52 Official t.: 01:49:22 Real start: 09:30:48 Finish hour: 11:19:40 Cat:M Category place: 292 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: k4_2: 0:21:17 Hour k4_2 : 09:52:04 Place k4_2 : 331 - k10: 0:50:45 Hour k10 : 10:21:32 Place k10 : 334 Y 3 places k14: 1:06:00 Hour k14 : 10:36:47 Place k14 : 329 X 5 places Finish line: 1:48:52 Finish hour: 11:19:40 Finish place : 328 X 1 place
Split Times
66440
1:49:52
01:49:22
1:48:51
Núria Salvat Rovira
01:48:51 (Tr: 1:48:06)
i
Soraya Hernandez Varea
01:49:02 (Tr: 1:48:36)
i
Michael Pettersson
01:49:09 (Tr: 1:48:48)
i
Ricardo Díaz Ruiz
01:49:26 (Tr: 1:48:02)
Rosa Lizandra Crespi
01:49:30 (Tr: 1:48:42) |
|||||||
329 | 293 | 2188 |
i
|
Ricardo Díaz Ruiz | 1:49:26 (tr 1:48:02) | ||
Real t.: 01:48:02 Official t.: 01:49:26 Real start: 09:31:43 Finish hour: 11:19:44 Cat:M Category place: 293 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: k4_2: 0:20:39 Hour k4_2 : 09:52:22 Place k4_2 : 344 - k10: 0:48:47 Hour k10 : 10:20:29 Place k10 : 300 X 44 places k14: 1:03:23 Hour k14 : 10:35:06 Place k14 : 296 X 4 places Finish line: 1:48:02 Finish hour: 11:19:44 Finish place : 329 Y 33 places
Split Times
52580
1:49:50
01:49:26
1:49:02
i
Soraya Hernandez Varea
01:49:02 (Tr: 1:48:36)
i
Michael Pettersson
01:49:09 (Tr: 1:48:48)
Rafael Mora Diaz
01:49:22 (Tr: 1:48:52)
Rosa Lizandra Crespi
01:49:30 (Tr: 1:48:42) |
|||||||
330 | 37 | 2267 | Rosa Lizandra Crespi | 1:49:30 (tr 1:48:42) | |||
Real t.: 01:48:42 Official t.: 01:49:30 Real start: 09:31:07 Finish hour: 11:19:48 Cat:F Category place: 37 Race start:9:30:18 Gender:F Pace: 5:10 min/km Club: corredors.cat k4_2: 0:21:20 Hour k4_2 : 09:52:27 Place k4_2 : 348 - k10: 0:51:05 Hour k10 : 10:22:12 Place k10 : 346 X 2 places k14: 1:06:28 Hour k14 : 10:37:35 Place k14 : 343 X 3 places Finish line: 1:48:42 Finish hour: 11:19:48 Finish place : 330 X 13 places
Split Times
45760
1:49:51
01:49:30
1:49:09
i
Michael Pettersson
01:49:09 (Tr: 1:48:48)
Rafael Mora Diaz
01:49:22 (Tr: 1:48:52)
i
Ricardo Díaz Ruiz
01:49:26 (Tr: 1:48:02) |
|||||||