L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
331 | 294 | 2694 |
i
|
Graymond Mendoza De Mesa | 1:49:36 (tr 1:48:32) | ||
Real t.: 01:48:32 Official t.: 01:49:36 Real start: 09:31:22 Finish hour: 11:19:54 Cat:M Category place: 294 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:09 min/km Club: k4_2: 0:21:56 Hour k4_2 : 09:53:17 Place k4_2 : 407 - k10: 0:51:24 Hour k10 : 10:22:45 Place k10 : 361 X 46 places k14: 1:06:19 Hour k14 : 10:37:40 Place k14 : 344 X 17 places Finish line: 1:48:32 Finish hour: 11:19:54 Finish place : 331 X 13 places
Split Times
54010
1:50:00
01:49:36
1:49:11
Alex Tenllado Diez
01:49:41 (Tr: 1:48:58)
i
Antoni Moliné Pareja
01:49:45 (Tr: 1:48:54)
Iñaki Garcia De Prado
01:49:56 (Tr: 1:49:26)
Jose González Gómez
01:49:56 (Tr: 1:49:35)
i
David Cabanillas
01:49:58 (Tr: 1:48:39)
Josep maria Matencio Fernandez
01:50:00 (Tr: 1:49:20) |
|||||||
332 | 295 | 2149 | Alex Tenllado Diez | 1:49:41 (tr 1:48:58) | |||
Real t.: 01:48:58 Official t.: 01:49:41 Real start: 09:31:02 Finish hour: 11:19:59 Cat:M Category place: 295 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: es verros de salines de ibiza k4_2: 0:21:40 Hour k4_2 : 09:52:41 Place k4_2 : 364 - k10: 0:55:16 Hour k10 : 10:26:17 Place k10 : 448 Y 84 places k14: 1:09:50 Hour k14 : 10:40:51 Place k14 : 406 X 42 places Finish line: 1:48:58 Finish hour: 11:19:59 Finish place : 332 X 74 places
Split Times
41910
1:50:00
01:49:41
1:49:22
i
Graymond Mendoza De Mesa
01:49:36 (Tr: 1:48:32)
i
Antoni Moliné Pareja
01:49:45 (Tr: 1:48:54)
Iñaki Garcia De Prado
01:49:56 (Tr: 1:49:26)
Jose González Gómez
01:49:56 (Tr: 1:49:35)
i
David Cabanillas
01:49:58 (Tr: 1:48:39)
Josep maria Matencio Fernandez
01:50:00 (Tr: 1:49:20) |
|||||||
333 | 296 | 2696 |
i
|
Antoni Moliné Pareja | 1:49:45 (tr 1:48:54) | ||
Real t.: 01:48:54 Official t.: 01:49:45 Real start: 09:31:09 Finish hour: 11:20:03 Cat:M Category place: 296 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: k4_2: 0:20:04 Hour k4_2 : 09:51:13 Place k4_2 : 281 - k10: 0:48:26 Hour k10 : 10:19:35 Place k10 : 284 Y 3 places k14: No data Hour k14: No data Place k14 : - - Finish line: 1:48:54 Finish hour: 11:20:03 Finish place : 333 Y 49 places
Split Times
34320
1:50:00
01:49:45
1:49:29
i
Graymond Mendoza De Mesa
01:49:36 (Tr: 1:48:32)
Alex Tenllado Diez
01:49:41 (Tr: 1:48:58)
Iñaki Garcia De Prado
01:49:56 (Tr: 1:49:26)
Jose González Gómez
01:49:56 (Tr: 1:49:35)
i
David Cabanillas
01:49:58 (Tr: 1:48:39)
Josep maria Matencio Fernandez
01:50:00 (Tr: 1:49:20) |
|||||||
334 | 297 | 2468 | Iñaki Garcia De Prado | 1:49:56 (tr 1:49:26) | |||
Real t.: 01:49:26 Official t.: 01:49:56 Real start: 09:30:49 Finish hour: 11:20:14 Cat:M Category place: 297 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:12 min/km Club: sedentaris.cat jandro k4_2: 0:20:44 Hour k4_2 : 09:51:32 Place k4_2 : 311 - k10: 0:50:30 Hour k10 : 10:21:18 Place k10 : 331 Y 20 places k14: 1:05:44 Hour k14 : 10:36:33 Place k14 : 326 X 5 places Finish line: 1:49:26 Finish hour: 11:20:14 Finish place : 334 Y 8 places
Split Times
44550
1:50:16
01:49:56
1:49:36
i
Graymond Mendoza De Mesa
01:49:36 (Tr: 1:48:32)
Alex Tenllado Diez
01:49:41 (Tr: 1:48:58)
i
Antoni Moliné Pareja
01:49:45 (Tr: 1:48:54)
Jose González Gómez
01:49:56 (Tr: 1:49:35)
i
David Cabanillas
01:49:58 (Tr: 1:48:39)
Josep maria Matencio Fernandez
01:50:00 (Tr: 1:49:20)
Rosa Casado Miralles
01:50:02 (Tr: 1:49:41)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:50:03 (Tr: 1:49:06)
Alberto Lopez Martinez
01:50:07 (Tr: 1:48:36)
Patricia Castillo Perez
01:50:09 (Tr: 1:49:42)
i
Sebas Velásquez Vanegas
01:50:13 (Tr: 1:49:45) |
|||||||
335 | 298 | 2212 | Jose González Gómez | 1:49:56 (tr 1:49:35) | |||
Real t.: 01:49:35 Official t.: 01:49:56 Real start: 09:30:40 Finish hour: 11:20:14 Cat:M Category place: 298 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:12 min/km Club: barbera runners k4_2: 0:20:03 Hour k4_2 : 09:50:43 Place k4_2 : 249 - k10: 0:48:18 Hour k10 : 10:18:58 Place k10 : 264 Y 15 places k14: 1:02:49 Hour k14 : 10:33:29 Place k14 : 253 X 11 places Finish line: 1:49:35 Finish hour: 11:20:14 Finish place : 335 Y 82 places
Split Times
33770
1:50:12
01:49:56
1:49:41
Alex Tenllado Diez
01:49:41 (Tr: 1:48:58)
i
Antoni Moliné Pareja
01:49:45 (Tr: 1:48:54)
Iñaki Garcia De Prado
01:49:56 (Tr: 1:49:26)
i
David Cabanillas
01:49:58 (Tr: 1:48:39)
Josep maria Matencio Fernandez
01:50:00 (Tr: 1:49:20)
Rosa Casado Miralles
01:50:02 (Tr: 1:49:41)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:50:03 (Tr: 1:49:06)
Alberto Lopez Martinez
01:50:07 (Tr: 1:48:36)
Patricia Castillo Perez
01:50:09 (Tr: 1:49:42) |
|||||||
336 | 299 | 2528 |
i
|
David Cabanillas | 1:49:58 (tr 1:48:39) | ||
Real t.: 01:48:39 Official t.: 01:49:58 Real start: 09:31:38 Finish hour: 11:20:16 Cat:M Category place: 299 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:09 min/km Club: k4_2: 0:21:10 Hour k4_2 : 09:52:47 Place k4_2 : 376 - k10: 0:50:29 Hour k10 : 10:22:06 Place k10 : 344 X 32 places k14: 1:05:33 Hour k14 : 10:37:10 Place k14 : 333 X 11 places Finish line: 1:48:39 Finish hour: 11:20:16 Finish place : 336 Y 3 places
Split Times
30580
1:50:12
01:49:58
1:49:45
i
Antoni Moliné Pareja
01:49:45 (Tr: 1:48:54)
Iñaki Garcia De Prado
01:49:56 (Tr: 1:49:26)
Jose González Gómez
01:49:56 (Tr: 1:49:35)
Josep maria Matencio Fernandez
01:50:00 (Tr: 1:49:20)
Rosa Casado Miralles
01:50:02 (Tr: 1:49:41)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:50:03 (Tr: 1:49:06)
Alberto Lopez Martinez
01:50:07 (Tr: 1:48:36)
Patricia Castillo Perez
01:50:09 (Tr: 1:49:42) |
|||||||
337 | 300 | 2277 | Josep maria Matencio Fernandez | 1:50:00 (tr 1:49:20) | |||
Real t.: 01:49:20 Official t.: 01:50:00 Real start: 09:30:59 Finish hour: 11:20:18 Cat:M Category place: 300 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:11 min/km Club: corredors.cat k4_2: 0:21:08 Hour k4_2 : 09:52:06 Place k4_2 : 332 - k10: 0:50:39 Hour k10 : 10:21:37 Place k10 : 338 Y 6 places k14: 1:06:01 Hour k14 : 10:36:59 Place k14 : 331 X 7 places Finish line: 1:49:20 Finish hour: 11:20:18 Finish place : 337 Y 6 places
Split Times
14520
1:50:07
01:50:00
1:49:54
Iñaki Garcia De Prado
01:49:56 (Tr: 1:49:26)
Jose González Gómez
01:49:56 (Tr: 1:49:35)
i
David Cabanillas
01:49:58 (Tr: 1:48:39)
Rosa Casado Miralles
01:50:02 (Tr: 1:49:41)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:50:03 (Tr: 1:49:06)
Alberto Lopez Martinez
01:50:07 (Tr: 1:48:36) |
|||||||
338 | 38 | 2401 | Rosa Casado Miralles | 1:50:02 (tr 1:49:41) | |||
Real t.: 01:49:41 Official t.: 01:50:02 Real start: 09:30:40 Finish hour: 11:20:20 Cat:F Category place: 38 Race start:9:30:18 Gender:F Pace: 5:12 min/km Club: cee sant gervasi triatló k4_2: 0:20:45 Hour k4_2 : 09:51:24 Place k4_2 : 289 - k10: 0:50:09 Hour k10 : 10:20:49 Place k10 : 317 Y 28 places k14: 1:06:00 Hour k14 : 10:36:40 Place k14 : 327 Y 10 places Finish line: 1:49:41 Finish hour: 11:20:20 Finish place : 338 Y 11 places
Split Times
14960
1:50:09
01:50:02
1:49:55
Iñaki Garcia De Prado
01:49:56 (Tr: 1:49:26)
Jose González Gómez
01:49:56 (Tr: 1:49:35)
i
David Cabanillas
01:49:58 (Tr: 1:48:39)
Josep maria Matencio Fernandez
01:50:00 (Tr: 1:49:20)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:50:03 (Tr: 1:49:06)
Alberto Lopez Martinez
01:50:07 (Tr: 1:48:36)
Patricia Castillo Perez
01:50:09 (Tr: 1:49:42) |
|||||||
339 | 301 | 2219 | Juan antonio García De La Serrana De Miguel | 1:50:03 (tr 1:49:06) | |||
Real t.: 01:49:06 Official t.: 01:50:03 Real start: 09:31:16 Finish hour: 11:20:21 Cat:M Category place: 301 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:11 min/km Club: k4_2: 0:22:15 Hour k4_2 : 09:53:31 Place k4_2 : 419 - k10: 0:52:33 Hour k10 : 10:23:48 Place k10 : 387 X 32 places k14: 1:08:01 Hour k14 : 10:39:16 Place k14 : 371 X 16 places Finish line: 1:49:06 Finish hour: 11:20:21 Finish place : 339 X 32 places
Split Times
22110
1:50:13
01:50:03
1:49:53
Iñaki Garcia De Prado
01:49:56 (Tr: 1:49:26)
Jose González Gómez
01:49:56 (Tr: 1:49:35)
i
David Cabanillas
01:49:58 (Tr: 1:48:39)
Josep maria Matencio Fernandez
01:50:00 (Tr: 1:49:20)
Rosa Casado Miralles
01:50:02 (Tr: 1:49:41)
Alberto Lopez Martinez
01:50:07 (Tr: 1:48:36)
Patricia Castillo Perez
01:50:09 (Tr: 1:49:42)
i
Sebas Velásquez Vanegas
01:50:13 (Tr: 1:49:45) |
|||||||
340 | 302 | 2515 | Alberto Lopez Martinez | 1:50:07 (tr 1:48:36) | |||
Real t.: 01:48:36 Official t.: 01:50:07 Real start: 09:31:49 Finish hour: 11:20:25 Cat:M Category place: 302 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:09 min/km Club: k4_2: 0:22:19 Hour k4_2 : 09:54:07 Place k4_2 : 452 - k10: 0:51:15 Hour k10 : 10:23:04 Place k10 : 371 X 81 places k14: 1:06:11 Hour k14 : 10:38:00 Place k14 : 354 X 17 places Finish line: 1:48:36 Finish hour: 11:20:25 Finish place : 340 X 14 places
Split Times
26180
1:50:19
01:50:07
1:49:55
Iñaki Garcia De Prado
01:49:56 (Tr: 1:49:26)
Jose González Gómez
01:49:56 (Tr: 1:49:35)
i
David Cabanillas
01:49:58 (Tr: 1:48:39)
Josep maria Matencio Fernandez
01:50:00 (Tr: 1:49:20)
Rosa Casado Miralles
01:50:02 (Tr: 1:49:41)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:50:03 (Tr: 1:49:06)
Patricia Castillo Perez
01:50:09 (Tr: 1:49:42)
i
Sebas Velásquez Vanegas
01:50:13 (Tr: 1:49:45)
Dídac Font Villaescusa
01:50:19 (Tr: 1:49:33) |
|||||||
341 | 39 | 2229 | Patricia Castillo Perez | 1:50:09 (tr 1:49:42) | |||
Real t.: 01:49:42 Official t.: 01:50:09 Real start: 09:30:46 Finish hour: 11:20:27 Cat:F Category place: 39 Race start:9:30:18 Gender:F Pace: 5:12 min/km Club: fun runners club esportiu k4_2: 0:20:44 Hour k4_2 : 09:51:29 Place k4_2 : 296 - k10: 0:49:52 Hour k10 : 10:20:38 Place k10 : 313 Y 17 places k14: 1:05:25 Hour k14 : 10:36:10 Place k14 : 320 Y 7 places Finish line: 1:49:42 Finish hour: 11:20:27 Finish place : 341 Y 21 places
Split Times
22660
1:50:19
01:50:09
1:49:59
Josep maria Matencio Fernandez
01:50:00 (Tr: 1:49:20)
Rosa Casado Miralles
01:50:02 (Tr: 1:49:41)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:50:03 (Tr: 1:49:06)
Alberto Lopez Martinez
01:50:07 (Tr: 1:48:36)
i
Sebas Velásquez Vanegas
01:50:13 (Tr: 1:49:45)
Dídac Font Villaescusa
01:50:19 (Tr: 1:49:33)
Sergio Garcia Guillen
01:50:19 (Tr: 1:49:11) |
|||||||
342 | 303 | 2369 |
i
|
Sebas Velásquez Vanegas | 1:50:13 (tr 1:49:45) | ||
Real t.: 01:49:45 Official t.: 01:50:13 Real start: 09:30:47 Finish hour: 11:20:31 Cat:M Category place: 303 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:13 min/km Club: k4_2: 0:21:25 Hour k4_2 : 09:52:11 Place k4_2 : 336 - k10: 0:52:02 Hour k10 : 10:22:48 Place k10 : 364 Y 28 places k14: 1:07:16 Hour k14 : 10:38:03 Place k14 : 356 X 8 places Finish line: 1:49:45 Finish hour: 11:20:31 Finish place : 342 X 14 places
Split Times
22110
1:50:23
01:50:13
1:50:03
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:50:03 (Tr: 1:49:06)
Alberto Lopez Martinez
01:50:07 (Tr: 1:48:36)
Patricia Castillo Perez
01:50:09 (Tr: 1:49:42)
Dídac Font Villaescusa
01:50:19 (Tr: 1:49:33)
Sergio Garcia Guillen
01:50:19 (Tr: 1:49:11)
Dani Mercade Favarel-garrigues
01:50:22 (Tr: 1:49:46) |
|||||||
343 | 304 | 2209 | Dídac Font Villaescusa | 1:50:19 (tr 1:49:33) | |||
Real t.: 01:49:33 Official t.: 01:50:19 Real start: 09:31:04 Finish hour: 11:20:37 Cat:M Category place: 304 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:12 min/km Club: k4_2: 0:20:32 Hour k4_2 : 09:51:36 Place k4_2 : 315 - k10: 0:49:31 Hour k10 : 10:20:34 Place k10 : 310 X 5 places k14: 1:04:42 Hour k14 : 10:35:46 Place k14 : 315 Y 5 places Finish line: 1:49:33 Finish hour: 11:20:37 Finish place : 343 Y 28 places
Split Times
26180
1:50:31
01:50:19
1:50:07
Alberto Lopez Martinez
01:50:07 (Tr: 1:48:36)
Patricia Castillo Perez
01:50:09 (Tr: 1:49:42)
i
Sebas Velásquez Vanegas
01:50:13 (Tr: 1:49:45)
Sergio Garcia Guillen
01:50:19 (Tr: 1:49:11)
Dani Mercade Favarel-garrigues
01:50:22 (Tr: 1:49:46)
Juan carlos Hernández Latorre
01:50:28 (Tr: 1:49:03) |
|||||||
344 | 305 | 2433 | Sergio Garcia Guillen | 1:50:19 (tr 1:49:11) | |||
Real t.: 01:49:11 Official t.: 01:50:19 Real start: 09:31:26 Finish hour: 11:20:37 Cat:M Category place: 305 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:11 min/km Club: k4_2: 0:21:03 Hour k4_2 : 09:52:29 Place k4_2 : 351 - k10: 0:51:11 Hour k10 : 10:22:37 Place k10 : 355 Y 4 places k14: 1:06:34 Hour k14 : 10:38:00 Place k14 : 355 Z Finish line: 1:49:11 Finish hour: 11:20:37 Finish place : 344 X 11 places
Split Times
115280
1:51:12
01:50:19
1:49:27
i
Graymond Mendoza De Mesa
01:49:36 (Tr: 1:48:32)
Alex Tenllado Diez
01:49:41 (Tr: 1:48:58)
i
Antoni Moliné Pareja
01:49:45 (Tr: 1:48:54)
Iñaki Garcia De Prado
01:49:56 (Tr: 1:49:26)
Jose González Gómez
01:49:56 (Tr: 1:49:35)
i
David Cabanillas
01:49:58 (Tr: 1:48:39)
Josep maria Matencio Fernandez
01:50:00 (Tr: 1:49:20)
Rosa Casado Miralles
01:50:02 (Tr: 1:49:41)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:50:03 (Tr: 1:49:06)
Alberto Lopez Martinez
01:50:07 (Tr: 1:48:36)
Patricia Castillo Perez
01:50:09 (Tr: 1:49:42)
i
Sebas Velásquez Vanegas
01:50:13 (Tr: 1:49:45)
Dídac Font Villaescusa
01:50:19 (Tr: 1:49:33)
Dani Mercade Favarel-garrigues
01:50:22 (Tr: 1:49:46)
Juan carlos Hernández Latorre
01:50:28 (Tr: 1:49:03)
Víctor Hernández Ríos
01:51:12 (Tr: 1:47:17) |
|||||||
345 | 306 | 2241 | Dani Mercade Favarel-garrigues | 1:50:22 (tr 1:49:46) | |||
Real t.: 01:49:46 Official t.: 01:50:22 Real start: 09:30:54 Finish hour: 11:20:40 Cat:M Category place: 306 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:13 min/km Club: k4_2: 0:21:38 Hour k4_2 : 09:52:31 Place k4_2 : 355 - k10: 0:52:07 Hour k10 : 10:23:00 Place k10 : 367 Y 12 places k14: 1:07:28 Hour k14 : 10:38:21 Place k14 : 357 X 10 places Finish line: 1:49:46 Finish hour: 11:20:40 Finish place : 345 X 12 places
Split Times
128370
1:51:20
01:50:22
1:49:24
i
Graymond Mendoza De Mesa
01:49:36 (Tr: 1:48:32)
Alex Tenllado Diez
01:49:41 (Tr: 1:48:58)
i
Antoni Moliné Pareja
01:49:45 (Tr: 1:48:54)
Iñaki Garcia De Prado
01:49:56 (Tr: 1:49:26)
Jose González Gómez
01:49:56 (Tr: 1:49:35)
i
David Cabanillas
01:49:58 (Tr: 1:48:39)
Josep maria Matencio Fernandez
01:50:00 (Tr: 1:49:20)
Rosa Casado Miralles
01:50:02 (Tr: 1:49:41)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:50:03 (Tr: 1:49:06)
Alberto Lopez Martinez
01:50:07 (Tr: 1:48:36)
Patricia Castillo Perez
01:50:09 (Tr: 1:49:42)
i
Sebas Velásquez Vanegas
01:50:13 (Tr: 1:49:45)
Dídac Font Villaescusa
01:50:19 (Tr: 1:49:33)
Sergio Garcia Guillen
01:50:19 (Tr: 1:49:11)
Juan carlos Hernández Latorre
01:50:28 (Tr: 1:49:03)
Víctor Hernández Ríos
01:51:12 (Tr: 1:47:17)
i
Luis Martinez Lopez
01:51:20 (Tr: 1:50:12) |
|||||||
346 | 307 | 2377 | Juan carlos Hernández Latorre | 1:50:28 (tr 1:49:03) | |||
Real t.: 01:49:03 Official t.: 01:50:28 Real start: 09:31:44 Finish hour: 11:20:46 Cat:M Category place: 307 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:11 min/km Club: k4_2: 0:21:39 Hour k4_2 : 09:53:22 Place k4_2 : 413 - k10: 0:51:35 Hour k10 : 10:23:18 Place k10 : 374 X 39 places k14: 1:07:00 Hour k14 : 10:38:43 Place k14 : 363 X 11 places Finish line: 1:49:03 Finish hour: 11:20:46 Finish place : 346 X 17 places
Split Times
118140
1:51:22
01:50:28
1:49:34
i
Graymond Mendoza De Mesa
01:49:36 (Tr: 1:48:32)
Alex Tenllado Diez
01:49:41 (Tr: 1:48:58)
i
Antoni Moliné Pareja
01:49:45 (Tr: 1:48:54)
Iñaki Garcia De Prado
01:49:56 (Tr: 1:49:26)
Jose González Gómez
01:49:56 (Tr: 1:49:35)
i
David Cabanillas
01:49:58 (Tr: 1:48:39)
Josep maria Matencio Fernandez
01:50:00 (Tr: 1:49:20)
Rosa Casado Miralles
01:50:02 (Tr: 1:49:41)
Juan antonio García De La Serrana De Miguel
01:50:03 (Tr: 1:49:06)
Alberto Lopez Martinez
01:50:07 (Tr: 1:48:36)
Patricia Castillo Perez
01:50:09 (Tr: 1:49:42)
i
Sebas Velásquez Vanegas
01:50:13 (Tr: 1:49:45)
Dídac Font Villaescusa
01:50:19 (Tr: 1:49:33)
Sergio Garcia Guillen
01:50:19 (Tr: 1:49:11)
Dani Mercade Favarel-garrigues
01:50:22 (Tr: 1:49:46)
Víctor Hernández Ríos
01:51:12 (Tr: 1:47:17)
i
Luis Martinez Lopez
01:51:20 (Tr: 1:50:12)
Daniel Garcia Laborda
01:51:22 (Tr: 1:50:23) |
|||||||
347 | 308 | 2327 | Víctor Hernández Ríos | 1:51:12 (tr 1:47:17) | |||
Real t.: 01:47:17 Official t.: 01:51:12 Real start: 09:34:13 Finish hour: 11:21:30 Cat:M Category place: 308 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:06 min/km Club: k4_2: 0:20:18 Hour k4_2 : 09:54:31 Place k4_2 : 468 - k10: 0:48:44 Hour k10 : 10:22:57 Place k10 : 365 X 103 places k14: 1:03:46 Hour k14 : 10:37:59 Place k14 : 352 X 13 places Finish line: 1:47:17 Finish hour: 11:21:30 Finish place : 347 X 5 places
Split Times
115280
1:52:04
01:51:12
1:50:19
Sergio Garcia Guillen
01:50:19 (Tr: 1:49:11)
Dani Mercade Favarel-garrigues
01:50:22 (Tr: 1:49:46)
Juan carlos Hernández Latorre
01:50:28 (Tr: 1:49:03)
i
Luis Martinez Lopez
01:51:20 (Tr: 1:50:12)
Daniel Garcia Laborda
01:51:22 (Tr: 1:50:23)
Jordi Pernias Llamas
01:51:40 (Tr: 1:50:10)
i
Rosana Morales Romero
01:51:44 (Tr: 1:50:40)
Toni Romanos Arasa
01:51:47 (Tr: 1:50:56)
Jaume Gimeno Juan
01:51:53 (Tr: 1:51:13)
Aaron Serra Gaxas
01:51:59 (Tr: 1:51:34)
Eber melky Pastor Garcia
01:52:04 (Tr: 1:51:22) |
|||||||
348 | 309 | 2304 |
i
|
Luis Martinez Lopez | 1:51:20 (tr 1:50:12) | ||
Real t.: 01:50:12 Official t.: 01:51:20 Real start: 09:31:27 Finish hour: 11:21:38 Cat:M Category place: 309 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:14 min/km Club: cegub k4_2: 0:21:57 Hour k4_2 : 09:53:24 Place k4_2 : 414 - k10: 0:52:18 Hour k10 : 10:23:45 Place k10 : 385 X 29 places k14: 1:07:38 Hour k14 : 10:39:04 Place k14 : 367 X 18 places Finish line: 1:50:12 Finish hour: 11:21:38 Finish place : 348 X 19 places
Split Times
128370
1:52:19
01:51:20
1:50:22
Dani Mercade Favarel-garrigues
01:50:22 (Tr: 1:49:46)
Juan carlos Hernández Latorre
01:50:28 (Tr: 1:49:03)
Víctor Hernández Ríos
01:51:12 (Tr: 1:47:17)
Daniel Garcia Laborda
01:51:22 (Tr: 1:50:23)
Jordi Pernias Llamas
01:51:40 (Tr: 1:50:10)
i
Rosana Morales Romero
01:51:44 (Tr: 1:50:40)
Toni Romanos Arasa
01:51:47 (Tr: 1:50:56)
Jaume Gimeno Juan
01:51:53 (Tr: 1:51:13)
Aaron Serra Gaxas
01:51:59 (Tr: 1:51:34)
Eber melky Pastor Garcia
01:52:04 (Tr: 1:51:22)
Oscar Martin Gutierrez
01:52:09 (Tr: 1:51:02) |
|||||||
349 | 310 | 2280 | Daniel Garcia Laborda | 1:51:22 (tr 1:50:23) | |||
Real t.: 01:50:23 Official t.: 01:51:22 Real start: 09:31:17 Finish hour: 11:21:40 Cat:M Category place: 310 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:14 min/km Club: k4_2: 0:21:38 Hour k4_2 : 09:52:55 Place k4_2 : 383 - k10: 0:51:28 Hour k10 : 10:22:44 Place k10 : 360 X 23 places k14: 1:06:39 Hour k14 : 10:37:55 Place k14 : 349 X 11 places Finish line: 1:50:23 Finish hour: 11:21:40 Finish place : 349 Z
Split Times
118140
1:52:15
01:51:22
1:50:28
Juan carlos Hernández Latorre
01:50:28 (Tr: 1:49:03)
Víctor Hernández Ríos
01:51:12 (Tr: 1:47:17)
i
Luis Martinez Lopez
01:51:20 (Tr: 1:50:12)
Jordi Pernias Llamas
01:51:40 (Tr: 1:50:10)
i
Rosana Morales Romero
01:51:44 (Tr: 1:50:40)
Toni Romanos Arasa
01:51:47 (Tr: 1:50:56)
Jaume Gimeno Juan
01:51:53 (Tr: 1:51:13)
Aaron Serra Gaxas
01:51:59 (Tr: 1:51:34)
Eber melky Pastor Garcia
01:52:04 (Tr: 1:51:22)
Oscar Martin Gutierrez
01:52:09 (Tr: 1:51:02) |
|||||||
350 | 311 | 2472 | Jordi Pernias Llamas | 1:51:40 (tr 1:50:10) | |||
Real t.: 01:50:10 Official t.: 01:51:40 Real start: 09:31:49 Finish hour: 11:21:58 Cat:M Category place: 311 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:14 min/km Club: k4_2: 0:21:44 Hour k4_2 : 09:53:32 Place k4_2 : 421 - k10: 0:52:06 Hour k10 : 10:23:55 Place k10 : 392 X 29 places k14: 1:07:27 Hour k14 : 10:39:15 Place k14 : 370 X 22 places Finish line: 1:50:10 Finish hour: 11:21:58 Finish place : 350 X 20 places
Split Times
62150
1:52:08
01:51:40
1:51:12
Víctor Hernández Ríos
01:51:12 (Tr: 1:47:17)
i
Luis Martinez Lopez
01:51:20 (Tr: 1:50:12)
Daniel Garcia Laborda
01:51:22 (Tr: 1:50:23)
i
Rosana Morales Romero
01:51:44 (Tr: 1:50:40)
Toni Romanos Arasa
01:51:47 (Tr: 1:50:56)
Jaume Gimeno Juan
01:51:53 (Tr: 1:51:13)
Aaron Serra Gaxas
01:51:59 (Tr: 1:51:34)
Eber melky Pastor Garcia
01:52:04 (Tr: 1:51:22) |
|||||||
351 | 40 | 2693 |
i
|
Rosana Morales Romero | 1:51:44 (tr 1:50:40) | ||
Real t.: 01:50:40 Official t.: 01:51:44 Real start: 09:31:22 Finish hour: 11:22:02 Cat:F Category place: 40 Race start:9:30:18 Gender:F Pace: 5:15 min/km Club: k4_2: 0:21:58 Hour k4_2 : 09:53:19 Place k4_2 : 409 - k10: 0:52:30 Hour k10 : 10:23:51 Place k10 : 391 X 18 places k14: 1:08:06 Hour k14 : 10:39:27 Place k14 : 376 X 15 places Finish line: 1:50:40 Finish hour: 11:22:02 Finish place : 351 X 25 places
Split Times
51040
1:52:07
01:51:44
1:51:20
i
Luis Martinez Lopez
01:51:20 (Tr: 1:50:12)
Daniel Garcia Laborda
01:51:22 (Tr: 1:50:23)
Jordi Pernias Llamas
01:51:40 (Tr: 1:50:10)
Toni Romanos Arasa
01:51:47 (Tr: 1:50:56)
Jaume Gimeno Juan
01:51:53 (Tr: 1:51:13)
Aaron Serra Gaxas
01:51:59 (Tr: 1:51:34)
Eber melky Pastor Garcia
01:52:04 (Tr: 1:51:22) |
|||||||
352 | 312 | 2247 | Toni Romanos Arasa | 1:51:47 (tr 1:50:56) | |||
Real t.: 01:50:56 Official t.: 01:51:47 Real start: 09:31:09 Finish hour: 11:22:05 Cat:M Category place: 312 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:16 min/km Club: prorunners barcelona k4_2: 0:21:31 Hour k4_2 : 09:52:39 Place k4_2 : 360 - k10: 0:52:33 Hour k10 : 10:23:42 Place k10 : 383 Y 23 places k14: 1:08:08 Hour k14 : 10:39:17 Place k14 : 372 X 11 places Finish line: 1:50:56 Finish hour: 11:22:05 Finish place : 352 X 20 places
Split Times
55110
1:52:12
01:51:47
1:51:22
Daniel Garcia Laborda
01:51:22 (Tr: 1:50:23)
Jordi Pernias Llamas
01:51:40 (Tr: 1:50:10)
i
Rosana Morales Romero
01:51:44 (Tr: 1:50:40)
Jaume Gimeno Juan
01:51:53 (Tr: 1:51:13)
Aaron Serra Gaxas
01:51:59 (Tr: 1:51:34)
Eber melky Pastor Garcia
01:52:04 (Tr: 1:51:22)
Oscar Martin Gutierrez
01:52:09 (Tr: 1:51:02) |
|||||||
353 | 313 | 2435 | Jaume Gimeno Juan | 1:51:53 (tr 1:51:13) | |||
Real t.: 01:51:13 Official t.: 01:51:53 Real start: 09:30:58 Finish hour: 11:22:11 Cat:M Category place: 313 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:17 min/km Club: k4_2: 0:20:32 Hour k4_2 : 09:51:29 Place k4_2 : 298 - k10: 0:49:43 Hour k10 : 10:20:40 Place k10 : 315 Y 17 places k14: 1:04:32 Hour k14 : 10:35:30 Place k14 : 305 X 10 places Finish line: 1:51:13 Finish hour: 11:22:11 Finish place : 353 Y 48 places
Split Times
34980
1:52:09
01:51:53
1:51:37
Jordi Pernias Llamas
01:51:40 (Tr: 1:50:10)
i
Rosana Morales Romero
01:51:44 (Tr: 1:50:40)
Toni Romanos Arasa
01:51:47 (Tr: 1:50:56)
Aaron Serra Gaxas
01:51:59 (Tr: 1:51:34)
Eber melky Pastor Garcia
01:52:04 (Tr: 1:51:22)
Oscar Martin Gutierrez
01:52:09 (Tr: 1:51:02) |
|||||||
354 | 314 | 2326 | Aaron Serra Gaxas | 1:51:59 (tr 1:51:34) | |||
Real t.: 01:51:34 Official t.: 01:51:59 Real start: 09:30:44 Finish hour: 11:22:17 Cat:M Category place: 314 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:18 min/km Club: k4_2: 0:20:37 Hour k4_2 : 09:51:20 Place k4_2 : 286 - k10: 0:49:38 Hour k10 : 10:20:21 Place k10 : 296 Y 10 places k14: 1:05:06 Hour k14 : 10:35:49 Place k14 : 317 Y 21 places Finish line: 1:51:34 Finish hour: 11:22:17 Finish place : 354 Y 37 places
Split Times
46200
1:52:20
01:51:59
1:51:38
Jordi Pernias Llamas
01:51:40 (Tr: 1:50:10)
i
Rosana Morales Romero
01:51:44 (Tr: 1:50:40)
Toni Romanos Arasa
01:51:47 (Tr: 1:50:56)
Jaume Gimeno Juan
01:51:53 (Tr: 1:51:13)
Eber melky Pastor Garcia
01:52:04 (Tr: 1:51:22)
Oscar Martin Gutierrez
01:52:09 (Tr: 1:51:02)
Ferran Montserrat Castellsaguer
01:52:20 (Tr: 1:50:55) |
|||||||
355 | 315 | 2476 | Eber melky Pastor Garcia | 1:52:04 (tr 1:51:22) | |||
Real t.: 01:51:22 Official t.: 01:52:04 Real start: 09:31:01 Finish hour: 11:22:22 Cat:M Category place: 315 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:17 min/km Club: esto no se acaba nunca? k4_2: 0:21:13 Hour k4_2 : 09:52:13 Place k4_2 : 340 - k10: 0:51:38 Hour k10 : 10:22:38 Place k10 : 356 Y 16 places k14: 1:07:42 Hour k14 : 10:38:42 Place k14 : 361 Y 5 places Finish line: 1:51:22 Finish hour: 11:22:22 Finish place : 355 X 6 places
Split Times
43340
1:52:23
01:52:04
1:51:44
Toni Romanos Arasa
01:51:47 (Tr: 1:50:56)
Jaume Gimeno Juan
01:51:53 (Tr: 1:51:13)
Aaron Serra Gaxas
01:51:59 (Tr: 1:51:34)
Oscar Martin Gutierrez
01:52:09 (Tr: 1:51:02)
Ferran Montserrat Castellsaguer
01:52:20 (Tr: 1:50:55)
Javier Merino Navas
01:52:23 (Tr: 1:51:56) |
|||||||
356 | 316 | 2238 | Oscar Martin Gutierrez | 1:52:09 (tr 1:51:02) | |||
Real t.: 01:51:02 Official t.: 01:52:09 Real start: 09:31:25 Finish hour: 11:22:27 Cat:M Category place: 316 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:16 min/km Club: corredors.cat k4_2: 0:21:45 Hour k4_2 : 09:53:09 Place k4_2 : 396 - k10: 0:51:57 Hour k10 : 10:23:21 Place k10 : 375 X 21 places k14: 1:07:24 Hour k14 : 10:38:49 Place k14 : 365 X 10 places Finish line: 1:51:02 Finish hour: 11:22:27 Finish place : 356 X 9 places
Split Times
59510
1:52:36
01:52:09
1:51:41
i
Rosana Morales Romero
01:51:44 (Tr: 1:50:40)
Toni Romanos Arasa
01:51:47 (Tr: 1:50:56)
Jaume Gimeno Juan
01:51:53 (Tr: 1:51:13)
Aaron Serra Gaxas
01:51:59 (Tr: 1:51:34)
Eber melky Pastor Garcia
01:52:04 (Tr: 1:51:22)
Ferran Montserrat Castellsaguer
01:52:20 (Tr: 1:50:55)
Javier Merino Navas
01:52:23 (Tr: 1:51:56)
Xavi Alcalde
01:52:36 (Tr: 1:51:13) |
|||||||
357 | 317 | 2605 | Ferran Montserrat Castellsaguer | 1:52:20 (tr 1:50:55) | |||
Real t.: 01:50:55 Official t.: 01:52:20 Real start: 09:31:44 Finish hour: 11:22:38 Cat:M Category place: 317 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:16 min/km Club: k4_2: 0:22:13 Hour k4_2 : 09:53:56 Place k4_2 : 447 - k10: 0:53:35 Hour k10 : 10:25:19 Place k10 : 423 X 24 places k14: 1:08:59 Hour k14 : 10:40:42 Place k14 : 404 X 19 places Finish line: 1:50:55 Finish hour: 11:22:38 Finish place : 357 X 47 places
Split Times
46200
1:52:41
01:52:20
1:51:59
Aaron Serra Gaxas
01:51:59 (Tr: 1:51:34)
Eber melky Pastor Garcia
01:52:04 (Tr: 1:51:22)
Oscar Martin Gutierrez
01:52:09 (Tr: 1:51:02)
Javier Merino Navas
01:52:23 (Tr: 1:51:56)
Xavi Alcalde
01:52:36 (Tr: 1:51:13)
Pauline Corpet
01:52:39 (Tr: 1:51:48) |
|||||||
358 | 318 | 2204 | Javier Merino Navas | 1:52:23 (tr 1:51:56) | |||
Real t.: 01:51:56 Official t.: 01:52:23 Real start: 09:30:46 Finish hour: 11:22:41 Cat:M Category place: 318 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:19 min/km Club: fun runners club esportiu k4_2: 0:20:44 Hour k4_2 : 09:51:30 Place k4_2 : 301 - k10: 0:49:52 Hour k10 : 10:20:38 Place k10 : 312 Y 11 places k14: 1:05:35 Hour k14 : 10:36:20 Place k14 : 321 Y 9 places Finish line: 1:51:56 Finish hour: 11:22:41 Finish place : 358 Y 37 places
Split Times
43340
1:52:43
01:52:23
1:52:04
Eber melky Pastor Garcia
01:52:04 (Tr: 1:51:22)
Oscar Martin Gutierrez
01:52:09 (Tr: 1:51:02)
Ferran Montserrat Castellsaguer
01:52:20 (Tr: 1:50:55)
Xavi Alcalde
01:52:36 (Tr: 1:51:13)
Pauline Corpet
01:52:39 (Tr: 1:51:48) |
|||||||
359 | 319 | 2508 | Xavi Alcalde | 1:52:36 (tr 1:51:13) | |||
Real t.: 01:51:13 Official t.: 01:52:36 Real start: 09:31:41 Finish hour: 11:22:54 Cat:M Category place: 319 Race start:9:30:18 Gender:M Pace: 5:17 min/km Club: fisiologic.com k4_2: 0:21:56 Hour k4_2 : 09:53:36 Place k4_2 : 428 - k10: 0:52:21 Hour k10 : 10:24:02 Place k10 : 397 X 31 places k14: 1:07:57 Hour k14 : 10:39:37 Place k14 : 377 X 20 places Finish line: 1:51:13 Finish hour: 11:22:54 Finish place : 359 X 18 places
Split Times
59510
1:53:03
01:52:36
1:52:09
Oscar Martin Gutierrez
01:52:09 (Tr: 1:51:02)
Ferran Montserrat Castellsaguer
01:52:20 (Tr: 1:50:55)
Javier Merino Navas
01:52:23 (Tr: 1:51:56)
Pauline Corpet
01:52:39 (Tr: 1:51:48) |
|||||||
360 | 41 | 2242 | Pauline Corpet | 1:52:39 (tr 1:51:48) | |||
Real t.: 01:51:48 Official t.: 01:52:39 Real start: 09:31:09 Finish hour: 11:22:57 Cat:F Category place: 41 Race start:9:30:18 Gender:F Pace: 5:18 min/km Club: prorunners k4_2: 0:22:44 Hour k4_2 : 09:53:53 Place k4_2 : 438 - k10: 0:54:19 Hour k10 : 10:25:27 Place k10 : 431 X 7 places k14: 1:09:59 Hour k14 : 10:41:07 Place k14 : 411 X 20 places Finish line: 1:51:48 Finish hour: 11:22:57 Finish place : 360 X 51 places
Split Times
40590
1:52:57
01:52:39
1:52:20
Ferran Montserrat Castellsaguer
01:52:20 (Tr: 1:50:55)
Javier Merino Navas
01:52:23 (Tr: 1:51:56)
Xavi Alcalde
01:52:36 (Tr: 1:51:13) |
|||||||