L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
751 | 540 | 474 |
i
|
Lluis Esteban Amat | 1:03:25 (tr 1:02:16) | ||
Real t.: 01:02:16 Official t.: 01:03:25 Real start: 09:31:22 Finish hour: 10:33:37 Cat:M Category place: 540 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 6:14 min/km Club: k4_2: 0:25:48 Hour k4_2 : 09:57:09 Place k4_2 : 699 - Finish line: 1:02:16 Finish hour: 10:33:37 Finish place : 751 Y 52 places
Split Times
8192
1:03:29
01:03:25
1:03:21
i
Neus Bancells Chaler
01:03:26 (Tr: 1:01:05)
i
Daniela Muñoz
01:03:27 (Tr: 1:01:21)
i
Neus Morales Castell
01:03:27 (Tr: 1:01:05)
i
Victor Rodriguez Perez
01:03:29 (Tr: 1:01:16)
i
Karen aimée García Mendoza
01:03:29 (Tr: 1:01:15) |
|||||||
752 | 541 | 398 | Candido Ferreiro Legide | 1:03:25 (tr 1:02:54) | |||
Real t.: 01:02:54 Official t.: 01:03:25 Real start: 09:30:44 Finish hour: 10:33:37 Cat:M Category place: 541 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 6:18 min/km Club: ca baix montseny k4_2: 0:26:38 Hour k4_2 : 09:57:22 Place k4_2 : 718 - Finish line: 1:02:54 Finish hour: 10:33:37 Finish place : 752 Y 34 places
Split Times
8192
1:03:29
01:03:25
1:03:21
i
Neus Bancells Chaler
01:03:26 (Tr: 1:01:05)
i
Daniela Muñoz
01:03:27 (Tr: 1:01:21)
i
Neus Morales Castell
01:03:27 (Tr: 1:01:05)
i
Victor Rodriguez Perez
01:03:29 (Tr: 1:01:16)
i
Karen aimée García Mendoza
01:03:29 (Tr: 1:01:15) |
|||||||
753 | 212 | 906 |
i
|
Neus Bancells Chaler | 1:03:26 (tr 1:01:05) | ||
Real t.: 01:01:05 Official t.: 01:03:26 Real start: 09:32:34 Finish hour: 10:33:38 Cat:F Category place: 212 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:07 min/km Club: k4_2: 0:25:41 Hour k4_2 : 09:58:14 Place k4_2 : 777 - Finish line: 1:01:05 Finish hour: 10:33:38 Finish place : 753 X 24 places
Split Times
5150
1:03:29
01:03:26
1:03:24
i
Lluis Esteban Amat
01:03:25 (Tr: 1:02:16)
Candido Ferreiro Legide
01:03:25 (Tr: 1:02:54)
i
Daniela Muñoz
01:03:27 (Tr: 1:01:21)
i
Neus Morales Castell
01:03:27 (Tr: 1:01:05)
i
Victor Rodriguez Perez
01:03:29 (Tr: 1:01:16)
i
Karen aimée García Mendoza
01:03:29 (Tr: 1:01:15) |
|||||||
754 | 213 | 793 |
i
|
Daniela Muñoz | 1:03:27 (tr 1:01:21) | ||
Real t.: 01:01:21 Official t.: 01:03:27 Real start: 09:32:18 Finish hour: 10:33:39 Cat:F Category place: 213 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:09 min/km Club: no k4_2: 0:25:32 Hour k4_2 : 09:57:50 Place k4_2 : 765 - Finish line: 1:01:21 Finish hour: 10:33:39 Finish place : 754 X 11 places
Split Times
4892
1:03:29
01:03:27
1:03:24
i
Lluis Esteban Amat
01:03:25 (Tr: 1:02:16)
Candido Ferreiro Legide
01:03:25 (Tr: 1:02:54)
i
Neus Bancells Chaler
01:03:26 (Tr: 1:01:05)
i
Neus Morales Castell
01:03:27 (Tr: 1:01:05)
i
Victor Rodriguez Perez
01:03:29 (Tr: 1:01:16)
i
Karen aimée García Mendoza
01:03:29 (Tr: 1:01:15) |
|||||||
755 | 214 | 907 |
i
|
Neus Morales Castell | 1:03:27 (tr 1:01:05) | ||
Real t.: 01:01:05 Official t.: 01:03:27 Real start: 09:32:34 Finish hour: 10:33:39 Cat:F Category place: 214 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:07 min/km Club: k4_2: No data Hour k4_2: No data Place k4_2 : - - Finish line: 1:01:05 Finish hour: 10:33:39 Finish place : 755 -
Split Times
9787
1:03:31
01:03:27
1:03:22
i
Lluis Esteban Amat
01:03:25 (Tr: 1:02:16)
Candido Ferreiro Legide
01:03:25 (Tr: 1:02:54)
i
Neus Bancells Chaler
01:03:26 (Tr: 1:01:05)
i
Daniela Muñoz
01:03:27 (Tr: 1:01:21)
i
Victor Rodriguez Perez
01:03:29 (Tr: 1:01:16)
i
Karen aimée García Mendoza
01:03:29 (Tr: 1:01:15)
i
Maria Duran
01:03:31 (Tr: 1:00:39) |
|||||||
756 | 542 | 1074 |
i
|
Victor Rodriguez Perez | 1:03:29 (tr 1:01:16) | ||
Real t.: 01:01:16 Official t.: 01:03:29 Real start: 09:32:25 Finish hour: 10:33:41 Cat:M Category place: 542 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 6:08 min/km Club: k4_2: 0:25:56 Hour k4_2 : 09:58:21 Place k4_2 : 789 - Finish line: 1:01:16 Finish hour: 10:33:41 Finish place : 756 X 33 places
Split Times
16269
1:03:36
01:03:29
1:03:21
i
Lluis Esteban Amat
01:03:25 (Tr: 1:02:16)
Candido Ferreiro Legide
01:03:25 (Tr: 1:02:54)
i
Neus Bancells Chaler
01:03:26 (Tr: 1:01:05)
i
Daniela Muñoz
01:03:27 (Tr: 1:01:21)
i
Neus Morales Castell
01:03:27 (Tr: 1:01:05)
i
Karen aimée García Mendoza
01:03:29 (Tr: 1:01:15)
i
Maria Duran
01:03:31 (Tr: 1:00:39)
i
Enric València Nebot
01:03:36 (Tr: 1:03:10) |
|||||||
757 | 215 | 1102 |
i
|
Karen aimée García Mendoza | 1:03:29 (tr 1:01:15) | ||
Real t.: 01:01:15 Official t.: 01:03:29 Real start: 09:32:26 Finish hour: 10:33:41 Cat:F Category place: 215 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:08 min/km Club: k4_2: 0:25:55 Hour k4_2 : 09:58:20 Place k4_2 : 788 - Finish line: 1:01:15 Finish hour: 10:33:41 Finish place : 757 X 31 places
Split Times
21531
1:03:39
01:03:29
1:03:19
i
Lluis Esteban Amat
01:03:25 (Tr: 1:02:16)
Candido Ferreiro Legide
01:03:25 (Tr: 1:02:54)
i
Neus Bancells Chaler
01:03:26 (Tr: 1:01:05)
i
Daniela Muñoz
01:03:27 (Tr: 1:01:21)
i
Neus Morales Castell
01:03:27 (Tr: 1:01:05)
i
Victor Rodriguez Perez
01:03:29 (Tr: 1:01:16)
i
Maria Duran
01:03:31 (Tr: 1:00:39)
i
Enric València Nebot
01:03:36 (Tr: 1:03:10)
i
Gwendeline Gielen
01:03:39 (Tr: 1:00:30) |
|||||||
758 | 216 | 982 |
i
|
Maria Duran | 1:03:31 (tr 1:00:39) | ||
Real t.: 01:00:39 Official t.: 01:03:31 Real start: 09:33:05 Finish hour: 10:33:43 Cat:F Category place: 216 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:04 min/km Club: k4_2: 0:26:56 Hour k4_2 : 10:00:00 Place k4_2 : 871 - Finish line: 1:00:39 Finish hour: 10:33:43 Finish place : 758 X 113 places
Split Times
16874
1:03:39
01:03:31
1:03:23
i
Lluis Esteban Amat
01:03:25 (Tr: 1:02:16)
Candido Ferreiro Legide
01:03:25 (Tr: 1:02:54)
i
Neus Bancells Chaler
01:03:26 (Tr: 1:01:05)
i
Daniela Muñoz
01:03:27 (Tr: 1:01:21)
i
Neus Morales Castell
01:03:27 (Tr: 1:01:05)
i
Victor Rodriguez Perez
01:03:29 (Tr: 1:01:16)
i
Karen aimée García Mendoza
01:03:29 (Tr: 1:01:15)
i
Enric València Nebot
01:03:36 (Tr: 1:03:10)
i
Gwendeline Gielen
01:03:39 (Tr: 1:00:30)
Alba Miralles
01:03:39 (Tr: 0:59:51) |
|||||||
759 | 543 | 384 |
i
|
Enric València Nebot | 1:03:36 (tr 1:03:10) | ||
Real t.: 01:03:10 Official t.: 01:03:36 Real start: 09:30:38 Finish hour: 10:33:48 Cat:M Category place: 543 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 6:19 min/km Club: badoc k4_2: 0:25:42 Hour k4_2 : 09:56:20 Place k4_2 : 629 - Finish line: 1:03:10 Finish hour: 10:33:48 Finish place : 759 Y 130 places
Split Times
16269
1:03:43
01:03:36
1:03:29
i
Victor Rodriguez Perez
01:03:29 (Tr: 1:01:16)
i
Karen aimée García Mendoza
01:03:29 (Tr: 1:01:15)
i
Maria Duran
01:03:31 (Tr: 1:00:39)
i
Gwendeline Gielen
01:03:39 (Tr: 1:00:30)
Alba Miralles
01:03:39 (Tr: 0:59:51)
Fara Lladó Manzano
01:03:39 (Tr: 1:01:04) |
|||||||
760 | 217 | 1054 |
i
|
Gwendeline Gielen | 1:03:39 (tr 1:00:30) | ||
Real t.: 01:00:30 Official t.: 01:03:39 Real start: 09:33:21 Finish hour: 10:33:51 Cat:F Category place: 217 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:03 min/km Club: k4_2: 0:25:11 Hour k4_2 : 09:58:32 Place k4_2 : 804 - Finish line: 1:00:30 Finish hour: 10:33:51 Finish place : 760 X 44 places
Split Times
21531
1:03:48
01:03:39
1:03:29
i
Karen aimée García Mendoza
01:03:29 (Tr: 1:01:15)
i
Maria Duran
01:03:31 (Tr: 1:00:39)
i
Enric València Nebot
01:03:36 (Tr: 1:03:10)
Alba Miralles
01:03:39 (Tr: 0:59:51)
Fara Lladó Manzano
01:03:39 (Tr: 1:01:04)
i
Gisela Font Montserrat
01:03:44 (Tr: 1:00:34) |
|||||||
761 | 218 | 764 | Alba Miralles | 1:03:39 (tr 0:59:51) | |||
Real t.: 00:59:51 Official t.: 01:03:39 Real start: 09:34:00 Finish hour: 10:33:51 Cat:F Category place: 218 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:00 min/km Club: k4_2: 0:25:37 Hour k4_2 : 09:59:37 Place k4_2 : 846 - Finish line: 0:59:51 Finish hour: 10:33:51 Finish place : 761 X 85 places
Split Times
25410
1:03:50
01:03:39
1:03:27
i
Victor Rodriguez Perez
01:03:29 (Tr: 1:01:16)
i
Karen aimée García Mendoza
01:03:29 (Tr: 1:01:15)
i
Maria Duran
01:03:31 (Tr: 1:00:39)
i
Enric València Nebot
01:03:36 (Tr: 1:03:10)
i
Gwendeline Gielen
01:03:39 (Tr: 1:00:30)
Fara Lladó Manzano
01:03:39 (Tr: 1:01:04)
i
Gisela Font Montserrat
01:03:44 (Tr: 1:00:34)
Jaime Lamata Urruchi
01:03:50 (Tr: 1:00:44) |
|||||||
762 | 219 | 455 | Fara Lladó Manzano | 1:03:39 (tr 1:01:04) | |||
Real t.: 01:01:04 Official t.: 01:03:39 Real start: 09:32:48 Finish hour: 10:33:51 Cat:F Category place: 219 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:07 min/km Club: k4_2: 0:25:27 Hour k4_2 : 09:58:14 Place k4_2 : 778 - Finish line: 1:01:04 Finish hour: 10:33:51 Finish place : 762 X 16 places
Split Times
24439
1:03:50
01:03:39
1:03:28
i
Victor Rodriguez Perez
01:03:29 (Tr: 1:01:16)
i
Karen aimée García Mendoza
01:03:29 (Tr: 1:01:15)
i
Maria Duran
01:03:31 (Tr: 1:00:39)
i
Enric València Nebot
01:03:36 (Tr: 1:03:10)
i
Gwendeline Gielen
01:03:39 (Tr: 1:00:30)
Alba Miralles
01:03:39 (Tr: 0:59:51)
i
Gisela Font Montserrat
01:03:44 (Tr: 1:00:34)
Jaime Lamata Urruchi
01:03:50 (Tr: 1:00:44)
i
Gabriela Prendes
01:03:50 (Tr: 1:01:32) |
|||||||
763 | 220 | 1038 |
i
|
Gisela Font Montserrat | 1:03:44 (tr 1:00:34) | ||
Real t.: 01:00:34 Official t.: 01:03:44 Real start: 09:33:23 Finish hour: 10:33:56 Cat:F Category place: 220 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:04 min/km Club: k4_2: 0:24:54 Hour k4_2 : 09:58:17 Place k4_2 : 783 - Finish line: 1:00:34 Finish hour: 10:33:56 Finish place : 763 X 20 places
Split Times
21663
1:03:54
01:03:44
1:03:34
i
Enric València Nebot
01:03:36 (Tr: 1:03:10)
i
Gwendeline Gielen
01:03:39 (Tr: 1:00:30)
Alba Miralles
01:03:39 (Tr: 0:59:51)
Fara Lladó Manzano
01:03:39 (Tr: 1:01:04)
Jaime Lamata Urruchi
01:03:50 (Tr: 1:00:44)
i
Gabriela Prendes
01:03:50 (Tr: 1:01:32)
i
Sandra Acosta
01:03:54 (Tr: 1:01:36) |
|||||||
764 | 544 | 340 | Jaime Lamata Urruchi | 1:03:50 (tr 1:00:44) | |||
Real t.: 01:00:44 Official t.: 01:03:50 Real start: 09:33:19 Finish hour: 10:34:02 Cat:M Category place: 544 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 6:05 min/km Club: el rincon del maño k4_2: 0:25:47 Hour k4_2 : 09:59:05 Place k4_2 : 834 - Finish line: 1:00:44 Finish hour: 10:34:02 Finish place : 764 X 70 places
Split Times
25410
1:04:02
01:03:50
1:03:39
Alba Miralles
01:03:39 (Tr: 0:59:51)
Fara Lladó Manzano
01:03:39 (Tr: 1:01:04)
i
Gisela Font Montserrat
01:03:44 (Tr: 1:00:34)
i
Gabriela Prendes
01:03:50 (Tr: 1:01:32)
i
Sandra Acosta
01:03:54 (Tr: 1:01:36)
i
Almira matilde Márquez Ceballes
01:03:54 (Tr: 1:01:03)
Edgar Manjarres Bernal
01:03:55 (Tr: 1:03:19)
Lluna Pindado Merino
01:03:56 (Tr: 1:03:19)
Sara Moussalam Merino
01:03:59 (Tr: 1:01:54)
i
Paula López Gastó
01:04:01 (Tr: 1:01:21)
i
Luis López Fernández
01:04:01 (Tr: 1:01:21)
i
Carlos Guillen Pelegay
01:04:02 (Tr: 1:00:53) |
|||||||
765 | 221 | 951 |
i
|
Gabriela Prendes | 1:03:50 (tr 1:01:32) | ||
Real t.: 01:01:32 Official t.: 01:03:50 Real start: 09:32:31 Finish hour: 10:34:02 Cat:F Category place: 221 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:10 min/km Club: k4_2: 0:25:48 Hour k4_2 : 09:58:19 Place k4_2 : 785 - Finish line: 1:01:32 Finish hour: 10:34:02 Finish place : 765 X 20 places
Split Times
24439
1:04:02
01:03:50
1:03:39
Fara Lladó Manzano
01:03:39 (Tr: 1:01:04)
i
Gisela Font Montserrat
01:03:44 (Tr: 1:00:34)
Jaime Lamata Urruchi
01:03:50 (Tr: 1:00:44)
i
Sandra Acosta
01:03:54 (Tr: 1:01:36)
i
Almira matilde Márquez Ceballes
01:03:54 (Tr: 1:01:03)
Edgar Manjarres Bernal
01:03:55 (Tr: 1:03:19)
Lluna Pindado Merino
01:03:56 (Tr: 1:03:19)
Sara Moussalam Merino
01:03:59 (Tr: 1:01:54)
i
Paula López Gastó
01:04:01 (Tr: 1:01:21)
i
Luis López Fernández
01:04:01 (Tr: 1:01:21)
i
Carlos Guillen Pelegay
01:04:02 (Tr: 1:00:53) |
|||||||
766 | 222 | 639 |
i
|
Sandra Acosta | 1:03:54 (tr 1:01:36) | ||
Real t.: 01:01:36 Official t.: 01:03:54 Real start: 09:32:30 Finish hour: 10:34:06 Cat:F Category place: 222 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:10 min/km Club: metropolitan k4_2: 0:24:59 Hour k4_2 : 09:57:28 Place k4_2 : 734 - Finish line: 1:01:36 Finish hour: 10:34:06 Finish place : 766 Y 32 places
Split Times
21663
1:04:04
01:03:54
1:03:44
i
Gisela Font Montserrat
01:03:44 (Tr: 1:00:34)
Jaime Lamata Urruchi
01:03:50 (Tr: 1:00:44)
i
Gabriela Prendes
01:03:50 (Tr: 1:01:32)
i
Almira matilde Márquez Ceballes
01:03:54 (Tr: 1:01:03)
Edgar Manjarres Bernal
01:03:55 (Tr: 1:03:19)
Lluna Pindado Merino
01:03:56 (Tr: 1:03:19)
Sara Moussalam Merino
01:03:59 (Tr: 1:01:54)
i
Paula López Gastó
01:04:01 (Tr: 1:01:21)
i
Luis López Fernández
01:04:01 (Tr: 1:01:21)
i
Carlos Guillen Pelegay
01:04:02 (Tr: 1:00:53)
i
Manuel Rivas Garcia
01:04:02 (Tr: 1:01:36) |
|||||||
767 | 223 | 641 |
i
|
Almira matilde Márquez Ceballes | 1:03:54 (tr 1:01:03) | ||
Real t.: 01:01:03 Official t.: 01:03:54 Real start: 09:33:04 Finish hour: 10:34:06 Cat:F Category place: 223 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:07 min/km Club: k4_2: 0:25:25 Hour k4_2 : 09:58:29 Place k4_2 : 799 - Finish line: 1:01:03 Finish hour: 10:34:06 Finish place : 767 X 32 places
Split Times
11330
1:03:59
01:03:54
1:03:49
Jaime Lamata Urruchi
01:03:50 (Tr: 1:00:44)
i
Gabriela Prendes
01:03:50 (Tr: 1:01:32)
i
Sandra Acosta
01:03:54 (Tr: 1:01:36)
Edgar Manjarres Bernal
01:03:55 (Tr: 1:03:19)
Lluna Pindado Merino
01:03:56 (Tr: 1:03:19)
Sara Moussalam Merino
01:03:59 (Tr: 1:01:54) |
|||||||
768 | 545 | 410 | Edgar Manjarres Bernal | 1:03:55 (tr 1:03:19) | |||
Real t.: 01:03:19 Official t.: 01:03:55 Real start: 09:30:49 Finish hour: 10:34:07 Cat:M Category place: 545 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 6:20 min/km Club: k4_2: 0:25:05 Hour k4_2 : 09:55:53 Place k4_2 : 602 - Finish line: 1:03:19 Finish hour: 10:34:07 Finish place : 768 Y 166 places
Split Times
12045
1:04:01
01:03:55
1:03:50
Jaime Lamata Urruchi
01:03:50 (Tr: 1:00:44)
i
Gabriela Prendes
01:03:50 (Tr: 1:01:32)
i
Sandra Acosta
01:03:54 (Tr: 1:01:36)
i
Almira matilde Márquez Ceballes
01:03:54 (Tr: 1:01:03)
Lluna Pindado Merino
01:03:56 (Tr: 1:03:19)
Sara Moussalam Merino
01:03:59 (Tr: 1:01:54)
i
Paula López Gastó
01:04:01 (Tr: 1:01:21) |
|||||||
769 | 224 | 411 | Lluna Pindado Merino | 1:03:56 (tr 1:03:19) | |||
Real t.: 01:03:19 Official t.: 01:03:56 Real start: 09:30:49 Finish hour: 10:34:08 Cat:F Category place: 224 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:20 min/km Club: k4_2: 0:25:04 Hour k4_2 : 09:55:53 Place k4_2 : 601 - Finish line: 1:03:19 Finish hour: 10:34:08 Finish place : 769 Y 168 places
Split Times
12245
1:04:01
01:03:56
1:03:50
Jaime Lamata Urruchi
01:03:50 (Tr: 1:00:44)
i
Gabriela Prendes
01:03:50 (Tr: 1:01:32)
i
Sandra Acosta
01:03:54 (Tr: 1:01:36)
i
Almira matilde Márquez Ceballes
01:03:54 (Tr: 1:01:03)
Edgar Manjarres Bernal
01:03:55 (Tr: 1:03:19)
Sara Moussalam Merino
01:03:59 (Tr: 1:01:54)
i
Paula López Gastó
01:04:01 (Tr: 1:01:21)
i
Luis López Fernández
01:04:01 (Tr: 1:01:21) |
|||||||
770 | 225 | 544 | Sara Moussalam Merino | 1:03:59 (tr 1:01:54) | |||
Real t.: 01:01:54 Official t.: 01:03:59 Real start: 09:32:17 Finish hour: 10:34:11 Cat:F Category place: 225 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:12 min/km Club: k4_2: 0:26:43 Hour k4_2 : 09:59:00 Place k4_2 : 830 - Finish line: 1:01:54 Finish hour: 10:34:11 Finish place : 770 X 60 places
Split Times
11330
1:04:04
01:03:59
1:03:54
i
Almira matilde Márquez Ceballes
01:03:54 (Tr: 1:01:03)
Edgar Manjarres Bernal
01:03:55 (Tr: 1:03:19)
Lluna Pindado Merino
01:03:56 (Tr: 1:03:19)
i
Paula López Gastó
01:04:01 (Tr: 1:01:21)
i
Luis López Fernández
01:04:01 (Tr: 1:01:21)
i
Carlos Guillen Pelegay
01:04:02 (Tr: 1:00:53)
i
Manuel Rivas Garcia
01:04:02 (Tr: 1:01:36) |
|||||||
771 | 226 | 1124 |
i
|
Paula López Gastó | 1:04:01 (tr 1:01:21) | ||
Real t.: 01:01:21 Official t.: 01:04:01 Real start: 09:32:52 Finish hour: 10:34:13 Cat:F Category place: 226 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:09 min/km Club: k4_2: 0:24:36 Hour k4_2 : 09:57:28 Place k4_2 : 731 - Finish line: 1:01:21 Finish hour: 10:34:13 Finish place : 771 Y 40 places
Split Times
12045
1:04:06
01:04:01
1:03:55
Edgar Manjarres Bernal
01:03:55 (Tr: 1:03:19)
Lluna Pindado Merino
01:03:56 (Tr: 1:03:19)
Sara Moussalam Merino
01:03:59 (Tr: 1:01:54)
i
Luis López Fernández
01:04:01 (Tr: 1:01:21)
i
Carlos Guillen Pelegay
01:04:02 (Tr: 1:00:53)
i
Manuel Rivas Garcia
01:04:02 (Tr: 1:01:36)
Stéphanie Herbiet Rave
01:04:05 (Tr: 1:02:23) |
|||||||
772 | 546 | 1125 |
i
|
Luis López Fernández | 1:04:01 (tr 1:01:21) | ||
Real t.: 01:01:21 Official t.: 01:04:01 Real start: 09:32:52 Finish hour: 10:34:13 Cat:M Category place: 546 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 6:09 min/km Club: k4_2: 0:24:36 Hour k4_2 : 09:57:28 Place k4_2 : 733 - Finish line: 1:01:21 Finish hour: 10:34:13 Finish place : 772 Y 39 places
Split Times
12245
1:04:07
01:04:01
1:03:56
Lluna Pindado Merino
01:03:56 (Tr: 1:03:19)
Sara Moussalam Merino
01:03:59 (Tr: 1:01:54)
i
Paula López Gastó
01:04:01 (Tr: 1:01:21)
i
Carlos Guillen Pelegay
01:04:02 (Tr: 1:00:53)
i
Manuel Rivas Garcia
01:04:02 (Tr: 1:01:36)
Stéphanie Herbiet Rave
01:04:05 (Tr: 1:02:23) |
|||||||
773 | 547 | 616 |
i
|
Carlos Guillen Pelegay | 1:04:02 (tr 1:00:53) | ||
Real t.: 01:00:53 Official t.: 01:04:02 Real start: 09:33:21 Finish hour: 10:34:14 Cat:M Category place: 547 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 6:06 min/km Club: el rincón del maño k4_2: 0:27:00 Hour k4_2 : 10:00:20 Place k4_2 : 880 - Finish line: 1:00:53 Finish hour: 10:34:14 Finish place : 773 X 107 places
Split Times
22440
1:04:12
01:04:02
1:03:51
i
Sandra Acosta
01:03:54 (Tr: 1:01:36)
i
Almira matilde Márquez Ceballes
01:03:54 (Tr: 1:01:03)
Edgar Manjarres Bernal
01:03:55 (Tr: 1:03:19)
Lluna Pindado Merino
01:03:56 (Tr: 1:03:19)
Sara Moussalam Merino
01:03:59 (Tr: 1:01:54)
i
Paula López Gastó
01:04:01 (Tr: 1:01:21)
i
Luis López Fernández
01:04:01 (Tr: 1:01:21)
i
Manuel Rivas Garcia
01:04:02 (Tr: 1:01:36)
Stéphanie Herbiet Rave
01:04:05 (Tr: 1:02:23)
Marc Durán Serrano
01:04:12 (Tr: 1:02:31) |
|||||||
774 | 548 | 768 |
i
|
Manuel Rivas Garcia | 1:04:02 (tr 1:01:36) | ||
Real t.: 01:01:36 Official t.: 01:04:02 Real start: 09:32:38 Finish hour: 10:34:14 Cat:M Category place: 548 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 6:10 min/km Club: k4_2: 0:25:48 Hour k4_2 : 09:58:26 Place k4_2 : 797 - Finish line: 1:01:36 Finish hour: 10:34:14 Finish place : 774 X 23 places
Split Times
22567
1:04:12
01:04:02
1:03:52
i
Sandra Acosta
01:03:54 (Tr: 1:01:36)
i
Almira matilde Márquez Ceballes
01:03:54 (Tr: 1:01:03)
Edgar Manjarres Bernal
01:03:55 (Tr: 1:03:19)
Lluna Pindado Merino
01:03:56 (Tr: 1:03:19)
Sara Moussalam Merino
01:03:59 (Tr: 1:01:54)
i
Paula López Gastó
01:04:01 (Tr: 1:01:21)
i
Luis López Fernández
01:04:01 (Tr: 1:01:21)
i
Carlos Guillen Pelegay
01:04:02 (Tr: 1:00:53)
Stéphanie Herbiet Rave
01:04:05 (Tr: 1:02:23)
Marc Durán Serrano
01:04:12 (Tr: 1:02:31)
i
Jan Calvo-parra Latorre
01:04:12 (Tr: 1:03:16) |
|||||||
775 | 227 | 361 | Stéphanie Herbiet Rave | 1:04:05 (tr 1:02:23) | |||
Real t.: 01:02:23 Official t.: 01:04:05 Real start: 09:31:55 Finish hour: 10:34:17 Cat:F Category place: 227 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:15 min/km Club: bcteam k4_2: 0:25:45 Hour k4_2 : 09:57:39 Place k4_2 : 750 - Finish line: 1:02:23 Finish hour: 10:34:17 Finish place : 775 Y 25 places
Split Times
18812
1:04:14
01:04:05
1:03:56
Sara Moussalam Merino
01:03:59 (Tr: 1:01:54)
i
Paula López Gastó
01:04:01 (Tr: 1:01:21)
i
Luis López Fernández
01:04:01 (Tr: 1:01:21)
i
Carlos Guillen Pelegay
01:04:02 (Tr: 1:00:53)
i
Manuel Rivas Garcia
01:04:02 (Tr: 1:01:36)
Marc Durán Serrano
01:04:12 (Tr: 1:02:31)
i
Jan Calvo-parra Latorre
01:04:12 (Tr: 1:03:16)
i
Marina Carles Sardà
01:04:14 (Tr: 1:03:17) |
|||||||
776 | 549 | 281 | Marc Durán Serrano | 1:04:12 (tr 1:02:31) | |||
Real t.: 01:02:31 Official t.: 01:04:12 Real start: 09:31:53 Finish hour: 10:34:24 Cat:M Category place: 549 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 6:16 min/km Club: k4_2: 0:24:25 Hour k4_2 : 09:56:18 Place k4_2 : 627 - Finish line: 1:02:31 Finish hour: 10:34:24 Finish place : 776 Y 149 places
Split Times
22440
1:04:22
01:04:12
1:04:02
i
Carlos Guillen Pelegay
01:04:02 (Tr: 1:00:53)
i
Manuel Rivas Garcia
01:04:02 (Tr: 1:01:36)
Stéphanie Herbiet Rave
01:04:05 (Tr: 1:02:23)
i
Jan Calvo-parra Latorre
01:04:12 (Tr: 1:03:16)
i
Marina Carles Sardà
01:04:14 (Tr: 1:03:17)
i
Made Roldan
01:04:14 (Tr: 1:01:00)
i
Cristina Jiménez García
01:04:14 (Tr: 1:01:00) |
|||||||
777 | 550 | 1028 |
i
|
Jan Calvo-parra Latorre | 1:04:12 (tr 1:03:16) | ||
Real t.: 01:03:16 Official t.: 01:04:12 Real start: 09:31:09 Finish hour: 10:34:24 Cat:M Category place: 550 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 6:20 min/km Club: k4_2: 0:26:14 Hour k4_2 : 09:57:23 Place k4_2 : 721 - Finish line: 1:03:16 Finish hour: 10:34:24 Finish place : 777 Y 56 places
Split Times
22567
1:04:23
01:04:12
1:04:02
i
Manuel Rivas Garcia
01:04:02 (Tr: 1:01:36)
Stéphanie Herbiet Rave
01:04:05 (Tr: 1:02:23)
Marc Durán Serrano
01:04:12 (Tr: 1:02:31)
i
Marina Carles Sardà
01:04:14 (Tr: 1:03:17)
i
Made Roldan
01:04:14 (Tr: 1:01:00)
i
Cristina Jiménez García
01:04:14 (Tr: 1:01:00) |
|||||||
778 | 228 | 1002 |
i
|
Marina Carles Sardà | 1:04:14 (tr 1:03:17) | ||
Real t.: 01:03:17 Official t.: 01:04:14 Real start: 09:31:09 Finish hour: 10:34:26 Cat:F Category place: 228 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:20 min/km Club: k4_2: 0:26:15 Hour k4_2 : 09:57:24 Place k4_2 : 722 - Finish line: 1:03:17 Finish hour: 10:34:26 Finish place : 778 Y 56 places
Split Times
18812
1:04:22
01:04:14
1:04:05
Stéphanie Herbiet Rave
01:04:05 (Tr: 1:02:23)
Marc Durán Serrano
01:04:12 (Tr: 1:02:31)
i
Jan Calvo-parra Latorre
01:04:12 (Tr: 1:03:16)
i
Made Roldan
01:04:14 (Tr: 1:01:00)
i
Cristina Jiménez García
01:04:14 (Tr: 1:01:00) |
|||||||
779 | 229 | 370 |
i
|
Made Roldan | 1:04:14 (tr 1:01:00) | ||
Real t.: 01:01:00 Official t.: 01:04:14 Real start: 09:33:26 Finish hour: 10:34:26 Cat:F Category place: 229 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:06 min/km Club: k4_2: 0:26:16 Hour k4_2 : 09:59:41 Place k4_2 : 853 - Finish line: 1:01:00 Finish hour: 10:34:26 Finish place : 779 X 74 places
Split Times
4400
1:04:16
01:04:14
1:04:12
Marc Durán Serrano
01:04:12 (Tr: 1:02:31)
i
Jan Calvo-parra Latorre
01:04:12 (Tr: 1:03:16)
i
Marina Carles Sardà
01:04:14 (Tr: 1:03:17)
i
Cristina Jiménez García
01:04:14 (Tr: 1:01:00) |
|||||||
780 | 230 | 366 |
i
|
Cristina Jiménez García | 1:04:14 (tr 1:01:00) | ||
Real t.: 01:01:00 Official t.: 01:04:14 Real start: 09:33:27 Finish hour: 10:34:26 Cat:F Category place: 230 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 6:06 min/km Club: k4_2: 0:26:09 Hour k4_2 : 09:59:36 Place k4_2 : 844 - Finish line: 1:01:00 Finish hour: 10:34:26 Finish place : 780 X 64 places
Split Times
4400
1:04:16
01:04:14
1:04:12
i
Jan Calvo-parra Latorre
01:04:12 (Tr: 1:03:16)
i
Marina Carles Sardà
01:04:14 (Tr: 1:03:17)
i
Made Roldan
01:04:14 (Tr: 1:01:00) |
|||||||