L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
421 | 366 | 1057 |
i
|
André Arruda Navarro | 0:54:27 (tr 0:52:07) | ||
Real t.: 00:52:07 Official t.: 00:54:27 Real start: 09:32:33 Finish hour: 10:24:39 Cat:M Category place: 366 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:13 min/km Club: k4_2: 0:23:15 Hour k4_2 : 09:55:47 Place k4_2 : 587 - Finish line: 0:52:07 Finish hour: 10:24:39 Finish place : 421 X 166 places
Split Times
27880
0:54:39
00:54:27
0:54:14
i
Albert Puche Vila
00:54:27 (Tr: 0:53:36)
Andrea Munuera Puigvert
00:54:28 (Tr: 0:53:31)
i
Camila Batalla
00:54:30 (Tr: 0:53:05)
Pere ramon Aguiló Garcia
00:54:30 (Tr: 0:53:07)
Toni Torrent Pons
00:54:30 (Tr: 0:51:19)
i
Esther Rodriguez Vera
00:54:39 (Tr: 0:53:32) |
|||||||
422 | 367 | 1139 |
i
|
Albert Puche Vila | 0:54:27 (tr 0:53:36) | ||
Real t.: 00:53:36 Official t.: 00:54:27 Real start: 09:31:03 Finish hour: 10:24:39 Cat:M Category place: 367 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:22 min/km Club: - k4_2: 0:21:27 Hour k4_2 : 09:52:30 Place k4_2 : 322 - Finish line: 0:53:36 Finish hour: 10:24:39 Finish place : 422 Y 100 places
Split Times
27625
0:54:39
00:54:27
0:54:14
i
André Arruda Navarro
00:54:27 (Tr: 0:52:07)
Andrea Munuera Puigvert
00:54:28 (Tr: 0:53:31)
i
Camila Batalla
00:54:30 (Tr: 0:53:05)
Pere ramon Aguiló Garcia
00:54:30 (Tr: 0:53:07)
Toni Torrent Pons
00:54:30 (Tr: 0:51:19)
i
Esther Rodriguez Vera
00:54:39 (Tr: 0:53:32) |
|||||||
423 | 56 | 576 | Andrea Munuera Puigvert | 0:54:28 (tr 0:53:31) | |||
Real t.: 00:53:31 Official t.: 00:54:28 Real start: 09:31:10 Finish hour: 10:24:40 Cat:F Category place: 56 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:22 min/km Club: k4_2: 0:22:47 Hour k4_2 : 09:53:56 Place k4_2 : 427 - Finish line: 0:53:31 Finish hour: 10:24:40 Finish place : 423 X 4 places
Split Times
25520
0:54:39
00:54:28
0:54:16
i
André Arruda Navarro
00:54:27 (Tr: 0:52:07)
i
Albert Puche Vila
00:54:27 (Tr: 0:53:36)
i
Camila Batalla
00:54:30 (Tr: 0:53:05)
Pere ramon Aguiló Garcia
00:54:30 (Tr: 0:53:07)
Toni Torrent Pons
00:54:30 (Tr: 0:51:19)
i
Esther Rodriguez Vera
00:54:39 (Tr: 0:53:32) |
|||||||
424 | 57 | 759 |
i
|
Camila Batalla | 0:54:30 (tr 0:53:05) | ||
Real t.: 00:53:05 Official t.: 00:54:30 Real start: 09:31:37 Finish hour: 10:24:42 Cat:F Category place: 57 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:19 min/km Club: outdoor castelldefels k4_2: 0:21:58 Hour k4_2 : 09:53:35 Place k4_2 : 402 - Finish line: 0:53:05 Finish hour: 10:24:42 Finish place : 424 Y 22 places
Split Times
21560
0:54:39
00:54:30
0:54:20
i
André Arruda Navarro
00:54:27 (Tr: 0:52:07)
i
Albert Puche Vila
00:54:27 (Tr: 0:53:36)
Andrea Munuera Puigvert
00:54:28 (Tr: 0:53:31)
Pere ramon Aguiló Garcia
00:54:30 (Tr: 0:53:07)
Toni Torrent Pons
00:54:30 (Tr: 0:51:19)
i
Esther Rodriguez Vera
00:54:39 (Tr: 0:53:32) |
|||||||
425 | 368 | 315 | Pere ramon Aguiló Garcia | 0:54:30 (tr 0:53:07) | |||
Real t.: 00:53:07 Official t.: 00:54:30 Real start: 09:31:35 Finish hour: 10:24:42 Cat:M Category place: 368 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:19 min/km Club: castelldefels outdoor k4_2: 0:21:59 Hour k4_2 : 09:53:34 Place k4_2 : 399 - Finish line: 0:53:07 Finish hour: 10:24:42 Finish place : 425 Y 26 places
Split Times
26620
0:54:42
00:54:30
0:54:18
i
André Arruda Navarro
00:54:27 (Tr: 0:52:07)
i
Albert Puche Vila
00:54:27 (Tr: 0:53:36)
Andrea Munuera Puigvert
00:54:28 (Tr: 0:53:31)
i
Camila Batalla
00:54:30 (Tr: 0:53:05)
Toni Torrent Pons
00:54:30 (Tr: 0:51:19)
i
Esther Rodriguez Vera
00:54:39 (Tr: 0:53:32)
i
Daria Khmeleva
00:54:42 (Tr: 0:53:41) |
|||||||
426 | 369 | 413 | Toni Torrent Pons | 0:54:30 (tr 0:51:19) | |||
Real t.: 00:51:19 Official t.: 00:54:30 Real start: 09:33:24 Finish hour: 10:24:42 Cat:M Category place: 369 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:08 min/km Club: k4_2: 0:21:49 Hour k4_2 : 09:55:12 Place k4_2 : 533 - Finish line: 0:51:19 Finish hour: 10:24:42 Finish place : 426 X 107 places
Split Times
28490
0:54:43
00:54:30
0:54:17
i
André Arruda Navarro
00:54:27 (Tr: 0:52:07)
i
Albert Puche Vila
00:54:27 (Tr: 0:53:36)
Andrea Munuera Puigvert
00:54:28 (Tr: 0:53:31)
i
Camila Batalla
00:54:30 (Tr: 0:53:05)
Pere ramon Aguiló Garcia
00:54:30 (Tr: 0:53:07)
i
Esther Rodriguez Vera
00:54:39 (Tr: 0:53:32)
i
Daria Khmeleva
00:54:42 (Tr: 0:53:41)
Angel Simon
00:54:43 (Tr: 0:51:39) |
|||||||
427 | 58 | 475 |
i
|
Esther Rodriguez Vera | 0:54:39 (tr 0:53:32) | ||
Real t.: 00:53:32 Official t.: 00:54:39 Real start: 09:31:20 Finish hour: 10:24:51 Cat:F Category place: 58 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:22 min/km Club: k4_2: 0:21:51 Hour k4_2 : 09:53:10 Place k4_2 : 366 - Finish line: 0:53:32 Finish hour: 10:24:51 Finish place : 427 Y 61 places
Split Times
21560
0:54:49
00:54:39
0:54:30
i
Camila Batalla
00:54:30 (Tr: 0:53:05)
Pere ramon Aguiló Garcia
00:54:30 (Tr: 0:53:07)
Toni Torrent Pons
00:54:30 (Tr: 0:51:19)
i
Daria Khmeleva
00:54:42 (Tr: 0:53:41)
Angel Simon
00:54:43 (Tr: 0:51:39)
Luis Molina
00:54:44 (Tr: 0:53:56)
i
Andrea Mateos Baena
00:54:45 (Tr: 0:53:55)
i
Maria Monguió Montells
00:54:47 (Tr: 0:52:57)
Ana Martins Da Silva
00:54:48 (Tr: 0:51:38) |
|||||||
428 | 59 | 1097 |
i
|
Daria Khmeleva | 0:54:42 (tr 0:53:41) | ||
Real t.: 00:53:41 Official t.: 00:54:42 Real start: 09:31:13 Finish hour: 10:24:54 Cat:F Category place: 59 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:23 min/km Club: k4_2: 0:22:21 Hour k4_2 : 09:53:34 Place k4_2 : 400 - Finish line: 0:53:41 Finish hour: 10:24:54 Finish place : 428 Y 28 places
Split Times
26620
0:54:54
00:54:42
0:54:30
Pere ramon Aguiló Garcia
00:54:30 (Tr: 0:53:07)
Toni Torrent Pons
00:54:30 (Tr: 0:51:19)
i
Esther Rodriguez Vera
00:54:39 (Tr: 0:53:32)
Angel Simon
00:54:43 (Tr: 0:51:39)
Luis Molina
00:54:44 (Tr: 0:53:56)
i
Andrea Mateos Baena
00:54:45 (Tr: 0:53:55)
i
Maria Monguió Montells
00:54:47 (Tr: 0:52:57)
Ana Martins Da Silva
00:54:48 (Tr: 0:51:38)
i
Alex Ferres Martínez
00:54:50 (Tr: 0:52:51)
Giorgio Cherubini
00:54:50 (Tr: 0:53:09) |
|||||||
429 | 370 | 550 | Angel Simon | 0:54:43 (tr 0:51:39) | |||
Real t.: 00:51:39 Official t.: 00:54:43 Real start: 09:33:17 Finish hour: 10:24:55 Cat:M Category place: 370 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:10 min/km Club: k4_2: 0:21:45 Hour k4_2 : 09:55:02 Place k4_2 : 512 - Finish line: 0:51:39 Finish hour: 10:24:55 Finish place : 429 X 83 places
Split Times
28490
0:54:56
00:54:43
0:54:30
Toni Torrent Pons
00:54:30 (Tr: 0:51:19)
i
Esther Rodriguez Vera
00:54:39 (Tr: 0:53:32)
i
Daria Khmeleva
00:54:42 (Tr: 0:53:41)
Luis Molina
00:54:44 (Tr: 0:53:56)
i
Andrea Mateos Baena
00:54:45 (Tr: 0:53:55)
i
Maria Monguió Montells
00:54:47 (Tr: 0:52:57)
Ana Martins Da Silva
00:54:48 (Tr: 0:51:38)
i
Alex Ferres Martínez
00:54:50 (Tr: 0:52:51)
Giorgio Cherubini
00:54:50 (Tr: 0:53:09)
i
Agathe Tavernier
00:54:54 (Tr: 0:53:17) |
|||||||
430 | 371 | 88 | Luis Molina | 0:54:44 (tr 0:53:56) | |||
Real t.: 00:53:56 Official t.: 00:54:44 Real start: 09:31:01 Finish hour: 10:24:56 Cat:M Category place: 371 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:24 min/km Club: k4_2: 0:21:32 Hour k4_2 : 09:52:32 Place k4_2 : 325 - Finish line: 0:53:56 Finish hour: 10:24:56 Finish place : 430 Y 105 places
Split Times
10010
0:54:48
00:54:44
0:54:39
i
Esther Rodriguez Vera
00:54:39 (Tr: 0:53:32)
i
Daria Khmeleva
00:54:42 (Tr: 0:53:41)
Angel Simon
00:54:43 (Tr: 0:51:39)
i
Andrea Mateos Baena
00:54:45 (Tr: 0:53:55)
i
Maria Monguió Montells
00:54:47 (Tr: 0:52:57)
Ana Martins Da Silva
00:54:48 (Tr: 0:51:38) |
|||||||
431 | 60 | 1024 |
i
|
Andrea Mateos Baena | 0:54:45 (tr 0:53:55) | ||
Real t.: 00:53:55 Official t.: 00:54:45 Real start: 09:31:02 Finish hour: 10:24:57 Cat:F Category place: 60 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:24 min/km Club: k4_2: 0:21:31 Hour k4_2 : 09:52:33 Place k4_2 : 327 - Finish line: 0:53:55 Finish hour: 10:24:57 Finish place : 431 Y 104 places
Split Times
10366
0:54:50
00:54:45
0:54:40
i
Daria Khmeleva
00:54:42 (Tr: 0:53:41)
Angel Simon
00:54:43 (Tr: 0:51:39)
Luis Molina
00:54:44 (Tr: 0:53:56)
i
Maria Monguió Montells
00:54:47 (Tr: 0:52:57)
Ana Martins Da Silva
00:54:48 (Tr: 0:51:38)
i
Alex Ferres Martínez
00:54:50 (Tr: 0:52:51) |
|||||||
432 | 61 | 1106 |
i
|
Maria Monguió Montells | 0:54:47 (tr 0:52:57) | ||
Real t.: 00:52:57 Official t.: 00:54:47 Real start: 09:32:02 Finish hour: 10:24:59 Cat:F Category place: 61 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:18 min/km Club: k4_2: 0:20:48 Hour k4_2 : 09:52:49 Place k4_2 : 345 - Finish line: 0:52:57 Finish hour: 10:24:59 Finish place : 432 Y 87 places
Split Times
8472
0:54:51
00:54:47
0:54:43
Angel Simon
00:54:43 (Tr: 0:51:39)
Luis Molina
00:54:44 (Tr: 0:53:56)
i
Andrea Mateos Baena
00:54:45 (Tr: 0:53:55)
Ana Martins Da Silva
00:54:48 (Tr: 0:51:38)
i
Alex Ferres Martínez
00:54:50 (Tr: 0:52:51)
Giorgio Cherubini
00:54:50 (Tr: 0:53:09) |
|||||||
433 | 62 | 258 | Ana Martins Da Silva | 0:54:48 (tr 0:51:38) | |||
Real t.: 00:51:38 Official t.: 00:54:48 Real start: 09:33:23 Finish hour: 10:25:00 Cat:F Category place: 62 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:10 min/km Club: bcteam k4_2: 0:22:15 Hour k4_2 : 09:55:37 Place k4_2 : 570 - Finish line: 0:51:38 Finish hour: 10:25:00 Finish place : 433 X 137 places
Split Times
12502
0:54:54
00:54:48
0:54:43
Angel Simon
00:54:43 (Tr: 0:51:39)
Luis Molina
00:54:44 (Tr: 0:53:56)
i
Andrea Mateos Baena
00:54:45 (Tr: 0:53:55)
i
Maria Monguió Montells
00:54:47 (Tr: 0:52:57)
i
Alex Ferres Martínez
00:54:50 (Tr: 0:52:51)
Giorgio Cherubini
00:54:50 (Tr: 0:53:09)
i
Agathe Tavernier
00:54:54 (Tr: 0:53:17) |
|||||||
434 | 372 | 1005 |
i
|
Alex Ferres Martínez | 0:54:50 (tr 0:52:51) | ||
Real t.: 00:52:51 Official t.: 00:54:50 Real start: 09:32:11 Finish hour: 10:25:02 Cat:M Category place: 372 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:18 min/km Club: david lloyd k4_2: 0:22:04 Hour k4_2 : 09:54:15 Place k4_2 : 456 - Finish line: 0:52:51 Finish hour: 10:25:02 Finish place : 434 X 22 places
Split Times
14423
0:54:56
00:54:50
0:54:43
Angel Simon
00:54:43 (Tr: 0:51:39)
Luis Molina
00:54:44 (Tr: 0:53:56)
i
Andrea Mateos Baena
00:54:45 (Tr: 0:53:55)
i
Maria Monguió Montells
00:54:47 (Tr: 0:52:57)
Ana Martins Da Silva
00:54:48 (Tr: 0:51:38)
Giorgio Cherubini
00:54:50 (Tr: 0:53:09)
i
Agathe Tavernier
00:54:54 (Tr: 0:53:17)
i
Rubén Naranjo Gómez
00:54:56 (Tr: 0:52:59) |
|||||||
435 | 373 | 738 | Giorgio Cherubini | 0:54:50 (tr 0:53:09) | |||
Real t.: 00:53:09 Official t.: 00:54:50 Real start: 09:31:54 Finish hour: 10:25:02 Cat:M Category place: 373 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:19 min/km Club: k4_2: 0:21:50 Hour k4_2 : 09:53:43 Place k4_2 : 412 - Finish line: 0:53:09 Finish hour: 10:25:02 Finish place : 435 Y 23 places
Split Times
14203
0:54:57
00:54:50
0:54:44
Luis Molina
00:54:44 (Tr: 0:53:56)
i
Andrea Mateos Baena
00:54:45 (Tr: 0:53:55)
i
Maria Monguió Montells
00:54:47 (Tr: 0:52:57)
Ana Martins Da Silva
00:54:48 (Tr: 0:51:38)
i
Alex Ferres Martínez
00:54:50 (Tr: 0:52:51)
i
Agathe Tavernier
00:54:54 (Tr: 0:53:17)
i
Rubén Naranjo Gómez
00:54:56 (Tr: 0:52:59)
i
Elisabeth Navarro Fuentes
00:54:57 (Tr: 0:53:44) |
|||||||
436 | 63 | 865 |
i
|
Agathe Tavernier | 0:54:54 (tr 0:53:17) | ||
Real t.: 00:53:17 Official t.: 00:54:54 Real start: 09:31:49 Finish hour: 10:25:06 Cat:F Category place: 63 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:20 min/km Club: k4_2: 0:23:08 Hour k4_2 : 09:54:57 Place k4_2 : 503 - Finish line: 0:53:17 Finish hour: 10:25:06 Finish place : 436 X 67 places
Split Times
12502
0:55:00
00:54:54
0:54:48
Ana Martins Da Silva
00:54:48 (Tr: 0:51:38)
i
Alex Ferres Martínez
00:54:50 (Tr: 0:52:51)
Giorgio Cherubini
00:54:50 (Tr: 0:53:09)
i
Rubén Naranjo Gómez
00:54:56 (Tr: 0:52:59)
i
Elisabeth Navarro Fuentes
00:54:57 (Tr: 0:53:44)
i
Martine Keijer
00:54:58 (Tr: 0:53:47) |
|||||||
437 | 374 | 1142 |
i
|
Rubén Naranjo Gómez | 0:54:56 (tr 0:52:59) | ||
Real t.: 00:52:59 Official t.: 00:54:56 Real start: 09:32:09 Finish hour: 10:25:08 Cat:M Category place: 374 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:18 min/km Club: k4_2: 0:23:04 Hour k4_2 : 09:55:13 Place k4_2 : 535 - Finish line: 0:52:59 Finish hour: 10:25:08 Finish place : 437 X 98 places
Split Times
14423
0:55:03
00:54:56
0:54:50
i
Alex Ferres Martínez
00:54:50 (Tr: 0:52:51)
Giorgio Cherubini
00:54:50 (Tr: 0:53:09)
i
Agathe Tavernier
00:54:54 (Tr: 0:53:17)
i
Elisabeth Navarro Fuentes
00:54:57 (Tr: 0:53:44)
i
Martine Keijer
00:54:58 (Tr: 0:53:47)
i
José maria Fuentes Barrionuevo
00:55:01 (Tr: 0:52:46)
Toni Lluís Blasi
00:55:01 (Tr: 0:54:11)
i
Marc oliver Langdon-davies Barnes
00:55:01 (Tr: 0:53:25)
Carmen Osuna Nuñez
00:55:01 (Tr: 0:52:39)
i
Ekaterina Pelipenko
00:55:01 (Tr: 0:53:53) |
|||||||
438 | 64 | 920 |
i
|
Elisabeth Navarro Fuentes | 0:54:57 (tr 0:53:44) | ||
Real t.: 00:53:44 Official t.: 00:54:57 Real start: 09:31:25 Finish hour: 10:25:09 Cat:F Category place: 64 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:23 min/km Club: k4_2: 0:22:31 Hour k4_2 : 09:53:56 Place k4_2 : 425 - Finish line: 0:53:44 Finish hour: 10:25:09 Finish place : 438 Y 13 places
Split Times
14203
0:55:03
00:54:57
0:54:50
Giorgio Cherubini
00:54:50 (Tr: 0:53:09)
i
Agathe Tavernier
00:54:54 (Tr: 0:53:17)
i
Rubén Naranjo Gómez
00:54:56 (Tr: 0:52:59)
i
Martine Keijer
00:54:58 (Tr: 0:53:47)
i
José maria Fuentes Barrionuevo
00:55:01 (Tr: 0:52:46)
Toni Lluís Blasi
00:55:01 (Tr: 0:54:11)
i
Marc oliver Langdon-davies Barnes
00:55:01 (Tr: 0:53:25)
Carmen Osuna Nuñez
00:55:01 (Tr: 0:52:39)
i
Ekaterina Pelipenko
00:55:01 (Tr: 0:53:53) |
|||||||
439 | 65 | 948 |
i
|
Martine Keijer | 0:54:58 (tr 0:53:47) | ||
Real t.: 00:53:47 Official t.: 00:54:58 Real start: 09:31:23 Finish hour: 10:25:10 Cat:F Category place: 65 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:23 min/km Club: k4_2: 0:23:32 Hour k4_2 : 09:54:55 Place k4_2 : 501 - Finish line: 0:53:47 Finish hour: 10:25:10 Finish place : 439 X 62 places
Split Times
8773
0:55:02
00:54:58
0:54:54
i
Agathe Tavernier
00:54:54 (Tr: 0:53:17)
i
Rubén Naranjo Gómez
00:54:56 (Tr: 0:52:59)
i
Elisabeth Navarro Fuentes
00:54:57 (Tr: 0:53:44)
i
José maria Fuentes Barrionuevo
00:55:01 (Tr: 0:52:46)
Toni Lluís Blasi
00:55:01 (Tr: 0:54:11)
i
Marc oliver Langdon-davies Barnes
00:55:01 (Tr: 0:53:25)
Carmen Osuna Nuñez
00:55:01 (Tr: 0:52:39)
i
Ekaterina Pelipenko
00:55:01 (Tr: 0:53:53) |
|||||||
440 | 375 | 239 |
i
|
José maria Fuentes Barrionuevo | 0:55:01 (tr 0:52:46) | ||
Real t.: 00:52:46 Official t.: 00:55:01 Real start: 09:32:27 Finish hour: 10:25:13 Cat:M Category place: 375 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:17 min/km Club: independent k4_2: 0:22:34 Hour k4_2 : 09:55:01 Place k4_2 : 508 - Finish line: 0:52:46 Finish hour: 10:25:13 Finish place : 440 X 68 places
Split Times
9961
0:55:05
00:55:01
0:54:56
i
Rubén Naranjo Gómez
00:54:56 (Tr: 0:52:59)
i
Elisabeth Navarro Fuentes
00:54:57 (Tr: 0:53:44)
i
Martine Keijer
00:54:58 (Tr: 0:53:47)
Toni Lluís Blasi
00:55:01 (Tr: 0:54:11)
i
Marc oliver Langdon-davies Barnes
00:55:01 (Tr: 0:53:25)
Carmen Osuna Nuñez
00:55:01 (Tr: 0:52:39)
i
Ekaterina Pelipenko
00:55:01 (Tr: 0:53:53) |
|||||||
441 | 376 | 320 | Toni Lluís Blasi | 0:55:01 (tr 0:54:11) | |||
Real t.: 00:54:11 Official t.: 00:55:01 Real start: 09:31:02 Finish hour: 10:25:13 Cat:M Category place: 376 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:26 min/km Club: k4_2: 0:22:22 Hour k4_2 : 09:53:24 Place k4_2 : 388 - Finish line: 0:54:11 Finish hour: 10:25:13 Finish place : 441 Y 53 places
Split Times
9336
0:55:05
00:55:01
0:54:57
i
Elisabeth Navarro Fuentes
00:54:57 (Tr: 0:53:44)
i
Martine Keijer
00:54:58 (Tr: 0:53:47)
i
José maria Fuentes Barrionuevo
00:55:01 (Tr: 0:52:46)
i
Marc oliver Langdon-davies Barnes
00:55:01 (Tr: 0:53:25)
Carmen Osuna Nuñez
00:55:01 (Tr: 0:52:39)
i
Ekaterina Pelipenko
00:55:01 (Tr: 0:53:53) |
|||||||
442 | 377 | 995 |
i
|
Marc oliver Langdon-davies Barnes | 0:55:01 (tr 0:53:25) | ||
Real t.: 00:53:25 Official t.: 00:55:01 Real start: 09:31:49 Finish hour: 10:25:13 Cat:M Category place: 377 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:21 min/km Club: k4_2: 0:23:13 Hour k4_2 : 09:55:01 Place k4_2 : 511 - Finish line: 0:53:25 Finish hour: 10:25:13 Finish place : 442 X 69 places
Split Times
9451
0:55:05
00:55:01
0:54:57
i
Martine Keijer
00:54:58 (Tr: 0:53:47)
i
José maria Fuentes Barrionuevo
00:55:01 (Tr: 0:52:46)
Toni Lluís Blasi
00:55:01 (Tr: 0:54:11)
Carmen Osuna Nuñez
00:55:01 (Tr: 0:52:39)
i
Ekaterina Pelipenko
00:55:01 (Tr: 0:53:53)
i
María del mar Sanabria Cruz
00:55:05 (Tr: 0:52:56) |
|||||||
443 | 66 | 356 | Carmen Osuna Nuñez | 0:55:01 (tr 0:52:39) | |||
Real t.: 00:52:39 Official t.: 00:55:01 Real start: 09:32:35 Finish hour: 10:25:13 Cat:F Category place: 66 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:16 min/km Club: tu-tú runners k4_2: 0:22:39 Hour k4_2 : 09:55:13 Place k4_2 : 536 - Finish line: 0:52:39 Finish hour: 10:25:13 Finish place : 443 X 93 places
Split Times
10560
0:55:06
00:55:01
0:54:56
i
Elisabeth Navarro Fuentes
00:54:57 (Tr: 0:53:44)
i
Martine Keijer
00:54:58 (Tr: 0:53:47)
i
José maria Fuentes Barrionuevo
00:55:01 (Tr: 0:52:46)
Toni Lluís Blasi
00:55:01 (Tr: 0:54:11)
i
Marc oliver Langdon-davies Barnes
00:55:01 (Tr: 0:53:25)
i
Ekaterina Pelipenko
00:55:01 (Tr: 0:53:53)
i
María del mar Sanabria Cruz
00:55:05 (Tr: 0:52:56)
Sergio Solano Sierra
00:55:06 (Tr: 0:52:57) |
|||||||
444 | 67 | 1172 |
i
|
Ekaterina Pelipenko | 0:55:01 (tr 0:53:53) | ||
Real t.: 00:53:53 Official t.: 00:55:01 Real start: 09:31:20 Finish hour: 10:25:13 Cat:F Category place: 67 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:24 min/km Club: k4_2: 0:22:07 Hour k4_2 : 09:53:27 Place k4_2 : 390 - Finish line: 0:53:53 Finish hour: 10:25:13 Finish place : 444 Y 54 places
Split Times
11541
0:55:07
00:55:01
0:54:56
i
Elisabeth Navarro Fuentes
00:54:57 (Tr: 0:53:44)
i
Martine Keijer
00:54:58 (Tr: 0:53:47)
i
José maria Fuentes Barrionuevo
00:55:01 (Tr: 0:52:46)
Toni Lluís Blasi
00:55:01 (Tr: 0:54:11)
i
Marc oliver Langdon-davies Barnes
00:55:01 (Tr: 0:53:25)
Carmen Osuna Nuñez
00:55:01 (Tr: 0:52:39)
i
María del mar Sanabria Cruz
00:55:05 (Tr: 0:52:56)
Sergio Solano Sierra
00:55:06 (Tr: 0:52:57)
i
Patricia Lopez Yepes
00:55:07 (Tr: 0:54:37) |
|||||||
445 | 68 | 748 |
i
|
María del mar Sanabria Cruz | 0:55:05 (tr 0:52:56) | ||
Real t.: 00:52:56 Official t.: 00:55:05 Real start: 09:32:21 Finish hour: 10:25:17 Cat:F Category place: 68 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:18 min/km Club: k4_2: 0:22:54 Hour k4_2 : 09:55:15 Place k4_2 : 540 - Finish line: 0:52:56 Finish hour: 10:25:17 Finish place : 445 X 95 places
Split Times
9664
0:55:10
00:55:05
0:55:01
i
Marc oliver Langdon-davies Barnes
00:55:01 (Tr: 0:53:25)
Carmen Osuna Nuñez
00:55:01 (Tr: 0:52:39)
i
Ekaterina Pelipenko
00:55:01 (Tr: 0:53:53)
Sergio Solano Sierra
00:55:06 (Tr: 0:52:57)
i
Patricia Lopez Yepes
00:55:07 (Tr: 0:54:37)
i
Daniel Márquez Maldonado
00:55:10 (Tr: 0:54:06) |
|||||||
446 | 378 | 585 | Sergio Solano Sierra | 0:55:06 (tr 0:52:57) | |||
Real t.: 00:52:57 Official t.: 00:55:06 Real start: 09:32:22 Finish hour: 10:25:18 Cat:M Category place: 378 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:18 min/km Club: k4_2: 0:22:53 Hour k4_2 : 09:55:15 Place k4_2 : 538 - Finish line: 0:52:57 Finish hour: 10:25:18 Finish place : 446 X 92 places
Split Times
17050
0:55:14
00:55:06
0:54:58
i
José maria Fuentes Barrionuevo
00:55:01 (Tr: 0:52:46)
Toni Lluís Blasi
00:55:01 (Tr: 0:54:11)
i
Marc oliver Langdon-davies Barnes
00:55:01 (Tr: 0:53:25)
Carmen Osuna Nuñez
00:55:01 (Tr: 0:52:39)
i
Ekaterina Pelipenko
00:55:01 (Tr: 0:53:53)
i
María del mar Sanabria Cruz
00:55:05 (Tr: 0:52:56)
i
Patricia Lopez Yepes
00:55:07 (Tr: 0:54:37)
i
Daniel Márquez Maldonado
00:55:10 (Tr: 0:54:06)
i
Jordi Puyuelo Capellas
00:55:14 (Tr: 0:54:15) |
|||||||
447 | 69 | 253 |
i
|
Patricia Lopez Yepes | 0:55:07 (tr 0:54:37) | ||
Real t.: 00:54:37 Official t.: 00:55:07 Real start: 09:30:42 Finish hour: 10:25:19 Cat:F Category place: 69 Race start:9:30:12 Gender:F Pace: 5:28 min/km Club: k4_2: 0:22:30 Hour k4_2 : 09:53:12 Place k4_2 : 368 - Finish line: 0:54:37 Finish hour: 10:25:19 Finish place : 447 Y 79 places
Split Times
15730
0:55:14
00:55:07
0:54:59
i
José maria Fuentes Barrionuevo
00:55:01 (Tr: 0:52:46)
Toni Lluís Blasi
00:55:01 (Tr: 0:54:11)
i
Marc oliver Langdon-davies Barnes
00:55:01 (Tr: 0:53:25)
Carmen Osuna Nuñez
00:55:01 (Tr: 0:52:39)
i
Ekaterina Pelipenko
00:55:01 (Tr: 0:53:53)
i
María del mar Sanabria Cruz
00:55:05 (Tr: 0:52:56)
Sergio Solano Sierra
00:55:06 (Tr: 0:52:57)
i
Daniel Márquez Maldonado
00:55:10 (Tr: 0:54:06)
i
Jordi Puyuelo Capellas
00:55:14 (Tr: 0:54:15)
Diego luis Pitarque Aguilar
00:55:14 (Tr: 0:54:20) |
|||||||
448 | 379 | 1096 |
i
|
Daniel Márquez Maldonado | 0:55:10 (tr 0:54:06) | ||
Real t.: 00:54:06 Official t.: 00:55:10 Real start: 09:31:16 Finish hour: 10:25:22 Cat:M Category place: 379 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:25 min/km Club: david lloyd gava mar k4_2: 0:22:34 Hour k4_2 : 09:53:49 Place k4_2 : 417 - Finish line: 0:54:06 Finish hour: 10:25:22 Finish place : 448 Y 31 places
Split Times
9664
0:55:14
00:55:10
0:55:05
i
María del mar Sanabria Cruz
00:55:05 (Tr: 0:52:56)
Sergio Solano Sierra
00:55:06 (Tr: 0:52:57)
i
Patricia Lopez Yepes
00:55:07 (Tr: 0:54:37)
i
Jordi Puyuelo Capellas
00:55:14 (Tr: 0:54:15)
Diego luis Pitarque Aguilar
00:55:14 (Tr: 0:54:20) |
|||||||
449 | 380 | 619 |
i
|
Jordi Puyuelo Capellas | 0:55:14 (tr 0:54:15) | ||
Real t.: 00:54:15 Official t.: 00:55:14 Real start: 09:31:11 Finish hour: 10:25:26 Cat:M Category place: 380 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:26 min/km Club: club atlètic mollet k4_2: 0:22:49 Hour k4_2 : 09:54:00 Place k4_2 : 428 - Finish line: 0:54:15 Finish hour: 10:25:26 Finish place : 449 Y 21 places
Split Times
17050
0:55:21
00:55:14
0:55:06
Sergio Solano Sierra
00:55:06 (Tr: 0:52:57)
i
Patricia Lopez Yepes
00:55:07 (Tr: 0:54:37)
i
Daniel Márquez Maldonado
00:55:10 (Tr: 0:54:06)
Diego luis Pitarque Aguilar
00:55:14 (Tr: 0:54:20) |
|||||||
450 | 381 | 752 | Diego luis Pitarque Aguilar | 0:55:14 (tr 0:54:20) | |||
Real t.: 00:54:20 Official t.: 00:55:14 Real start: 09:31:06 Finish hour: 10:25:26 Cat:M Category place: 381 Race start:9:30:12 Gender:M Pace: 5:26 min/km Club: - k4_2: 0:23:09 Hour k4_2 : 09:54:15 Place k4_2 : 457 - Finish line: 0:54:20 Finish hour: 10:25:26 Finish place : 450 X 7 places
Split Times
15730
0:55:21
00:55:14
0:55:07
i
Patricia Lopez Yepes
00:55:07 (Tr: 0:54:37)
i
Daniel Márquez Maldonado
00:55:10 (Tr: 0:54:06)
i
Jordi Puyuelo Capellas
00:55:14 (Tr: 0:54:15) |
|||||||